PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih?in 9 Numarali Formasi...

kutoz
28.08.2005, 14:17
Kaptanimiz, Fatih'imiz tartismasiz tarafli tarafsiz herkesin takdir ettigi bir futbolcumuz. Aramizda onu sevmeyen var mi? Sanirim sevmeyenin de aklindan sorunu olmali. Belkiasagidayazacaklarimi çok erken olarak düsünen arkadaslarim olacaktir. Hakli olabileceginizi belirtmekle birlikte, erkende olsa nacizane fikirlerinizi almak istedim.

Avrupada da örnegi oldugu gibi, ülkemizde de bir örnegini gese Hagi için yapmis ve 10 numarali formayi taraftara vermisti. Onlarin yaptigini niye yapalim türünden de olumsuz fikirler ürtilebilir. Fakat bunu birilerinden görüpteyapmaktan ziyade, o futbolcuyaduyulan minnettarligineseri olacagiherkesce malumdur. Keske imkanimiz olsada, Fatihin topa kafa vururken yapilmis heykelini, Besirli'ye diksek.

Fatih'le de bir gün gelecek, yollarimiz ayrilacak. Ama yurtdisina transferi, ama jübile ile. Fatih'ler kolay kolay yetismiyor. Trabzonspor'umuza yeni bir Fatih'in ne zaman gelecegini ise kestirmek mümkün degil.Bu yüzden; Fatih gibi bir yildizin Trabzonspor'umuza gelene kadar, büyük bir gururla sirtladigi 9 Numarali Forma'sinin tribünlere verilmesini talep ediyorum. Ne zaman ki Fatih gibi bir yildiz gelir takima, o zaman 9 Numara iner tribünden.

(Not: Efsane kadro zamani yildiz olan futbolcularimizin sirtladigi 10 numara için böyle birsey yapilmis olsaydi, Hami'den sonra o forma tribünde olur, M.Yilmaz'da bu performansla onu hak edemezdi. 10 Numara için geç kaldik ama 9 numara için yeni bir milat baslatabiliriz.)Edited by: kutoz

Recep Alkan
28.08.2005, 14:25
kardesim 10 numarali forma icin soylediklerine yurekten katiliyorum.

o insan bu formayi gercekten hak etmiyor.

zanoylu
28.08.2005, 14:27
Trabzonspor bu ülkenin ve sehrin bir degeri,bu sehri sehir yapanda en önemli faktör ama bu konuyla ilgili herhangi bir anit veya büstün oldugunuda hatirlamiyorum.Belki fatih için biraz erken ama efsane kadronun topluca yapilmis bir heykeli gerçekten hos olurdu.Trabzon sehri ve bizleronlara çok sey borçluyuz......

yattara11
28.08.2005, 14:34
aslinda bence en güzel sampiyon efsane kadronun bir maçtan önce çekilmis resminin heykelinin yapilmasi... çok sik ve karizma olur... ama kin yapar kim eder... yorum yok...

kutoz
28.08.2005, 14:38
Arkadaslar efsane kadronun heykeli ya da Trabzonspor'umuza üst düzey hizmet etmis futbolcularimizin heykel ya da büstlerinin bulundugu futbol parki. Bunlar da güzel birsey. Ama ben bu topicte Fatih'imizi, Kaptanimizin 9 numarali formasinin o takimdan ayrildiktan sona tribüne çikmasi hakindaki düsüncelirinizi almak istiyorum. Heykel konusunu ayri bir topicte tartisabiliriz.

baget55
9 numarali formanin tribünlere cikmasi bencede güzel fikir...

zanoylu
Alti üstü derken 20-30 milyarcik tutar.Hiçmi ensesi kalin adamlari yok bu sehrin......

halil ibo
9 NUMARALI FORMA GERÇEKTEN ONUNLA ÇOK GÜZEL VE ÇOK ÖZEL.UMARIM ONDAN SONRADA O FORMANIN HAKKINI VEREBILECEK OLAN GIYER.FIKRIN DENENMEYE DEGER.BENCE DE FATIH'TEN SONRA9 NUMARA TRIBÜN'E...

Emiroğlu
28.08.2005, 15:10
bencede çok mantikli ve DUYGULU bir fikir.Kutoz,kutluyorum kardes seni böle bisyi gündeme getirdigin için.9 numarali forma kesinlikle tribüne !

Kimi
28.08.2005, 15:21
Kesinlikle katiliyorum!

9 numarali forma benim için efsanelesmistir,yani ben 9 numarali formayi Sultan'imizdan baskasinin sirtinda görmek istemiyorum.

O numarayi da hakededecek bir oyuncunun daha çikacagina da ihtimal vermiyorum açikçasi...

Kutoz abime de tesekkürler(böyle bir topic açtigi için)

eys_61
28.08.2005, 15:26
smileys/smiley32.gif

Efrasiyab
28.08.2005, 15:32
bence fatih için daha erken asil bu isi hami hakediyodu ama gec kalindi

baget55
28.08.2005, 15:45
hami yide unutmayalim bence ...10 numara füzeci hami

Muhalif
28.08.2005, 15:47
Efrasiyab a katiliyorum... benim de kafamda mesela meydanda efsane 11 in heykellerinin olmasi fikri vardi her zaman.. söyle geceleri falan içten aydinlatmali olacak v.b.. artik hangi malzemeden yapilir bilmem... ama bildigim bir sey varsa (hatirladigim kadariyla söylüyorum) bu forma ya da heykel isini hak eden adam Hami Mandirali'dir Fatih'ten önce... Hami'nin degerini ancak serbest vuruslardan gol atamadiktan sonra, büyük maçlarda güvendigimiz yildizlarimizin eli ayagina dolasmasindan sonra anlayabildik... Hami için büyük-küçük takim yoktu, her maç atardi... bence de Fatih için erken... Hami Avrupa'ya da mal olmus bir oyuncuydu.. (dünyanin topa en hizli vuran futbolcusudur) önce ona borcumuzu ödeyelim sonra bakariz...

kutoz
28.08.2005, 15:48
Haminin formasi, o takimdan ayrildiktan sonra giyilmistir. Yukarida da belirttigim gibi 10 numara takimimiz için çok önemliydi. Ama onun için çok geç kaldik. Bu yüzden, önümüzde Fatih Tekke örnegi var. Bunun için birseyler yapalim diye topic açmistim. 10 numara için degil.

baget55
28.08.2005, 16:03
haminin formasi giyilmistir ama attigi frikik golleri tekrarlanamamistir .. onun için de bu durum üstü örtülemez bir gerçektir... fatihsultan tekkenin bu durumu ne kadar hakettigi bir gerçekse , hamininde bunu hakkettigi baska bir gerçektirr....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

Oruç
28.08.2005, 16:05
Kesinlikle katiliyorum!

9 numarali forma benim için efsanelesmistir,yani ben 9 numarali formayi Sultan'imizdan baskasinin sirtinda görmek istemiyorum.

O numarayi da hakededecek bir oyuncunun daha çikacagina da ihtimal vermiyorum açikçasi...

Kutoz abime de tesekkürler(böyle bir topic açtigi için)

+

1967

Bu topici açmak benim de aklima gelmisti ama kismet degilmis...

delihamsi
28.08.2005, 17:02
Bence Fatih gibi bir futbolcu zor gelir bir daha.

KuĞu
28.08.2005, 17:14
çok güzel bir fikir ben de bu fikre oy veriyorumsmileys/smiley32.gif

The Legend
28.08.2005, 17:17
Bence 61 numarali formayi tribünlere verelim.

Bartuğ13
28.08.2005, 17:45
bence de fatih çok büyüktür ve hak eder

DieGo
28.08.2005, 22:31
Nba'de özeloyuncularin formasida emekliye ayrilir ve kimseye verilmez Fatih'in formasi da emekliye ayrilmali

Emiroğlu
28.08.2005, 22:35
ya ben formanin arkasina 61 yazdiracaktim vaz geçtim,9 fatih tekke yazdirdim,milli takim formasini aldim 9 fatih tekke

ama ne hikmetse giyemiyorum.bi tuhaf oluyorum yaa

zafercalikoglu
29.08.2005, 09:16
smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

uslanmazlaz
29.08.2005, 20:57
birakin fatihe 9 numara vermeyi bence fatihin trabzonspoorun bi tesisine adi veya büstü dikilmeli çünkü o ilklerin adami

Mehmet
29.08.2005, 21:23
10 Numarayi Yattara'ya verelim 10 numara daha göstersin bize.
NASIL FIKIR AMA?

kutoz
29.08.2005, 22:29
Destek mesaji yazan, zaman zaman degisik fikirler getiren aradaslara sonsuz tesekürlerimi sunuyorum.

Fatih'in Trabzonspor için ne kadar önemli bir futbolcu oldugunu, 10 numarayi geçmiste sirtlayan birçok önemli futbolcu oldugunu ama malesef 10 numaranin M.Yilmaz ile anlamini yitirdigini, elimizde Fatih gerçegi varken 9 numaranin anlamini yitirmeden, birseyler yapmak gerektigi düsüncesinden yola çikarak, bu topici açmistim. Ama malesef, aradigim ciddiyeti bulamadim. Hal böyle olunca gerek yurt disinda, gerekse gese'de haginin ardindan yapilan anlamli jestlere bakip,biz neden kendi degerlerimize böyle sahip çikamiyoruz diyerek kahrolmaklayetinecegiz.

Online yönetici varsa, topici kapatsin lütfen. Amacina ulasamayacak böyle bir topic açtigim için, bütün dostlardan özür dilerim. Konunun dalga konusu olma endiseseni tasidigim için, kapatilmasinin daha anlamli olacagi kanisindayim.

Saygilarimla.Edited by: kutoz

Emir BAYRAK
30.08.2005, 00:05
9 numarali forma tribüne çiksin..Güzel fikir tabi hamiye haksizlik olabilir bu durumda...

gultekinsurul
30.08.2005, 09:07
fatih için erken diyenleri anlamiyorum.. ne erken

fatih te hami gibi futbolu birakinca mi degerli olacak.

Fatih Trabzon Sporun yetistirdigi en iyi futbolculardan biri. Su anda takimin en önemli ismi. Daha dogtusu yillardir böyle.

Niye bekleyelim ki. Bence Fatih Trabzon Spordayken bir an önce onore edilmeli.

Yoksa geçen gün Istanbul Atatürk Havaalaninda görüstügüm Hami gibi hakli olarak oda bize sitem eder.

Ondan da bahsedeyim. Hami taraftara da kulübe de küsmüs durumda . "Ben bu takim için herseyimi verdim defalarca biçak altina yattim ama bir yattara kadar ilgi gösterilmedi sahip çikilmadi bana" dedi.

arakop
30.08.2005, 09:47
BUNLAR BOS ISLER.

TSelif
30.08.2005, 11:21
TRABZONSPOR=FATIHSPOR

ah_met
30.08.2005, 12:37
fatihin bu takim için ne kadar degerli oldugunu hepimiz biliyoruz gerçekten onun için gereken ne varsa yapmamiz gerekir ama eski degerlerimizide unutmamaliyiz...

#10 Fietra
30.08.2005, 12:42
Fatih Tekke'nin daha Trabzonspor'u sampiyon yapmasi gerek diye düsünüyorum.

CaMoKa
30.08.2005, 12:44
hami zamaninda inat etmeyip güzel bir jubile ile ayrilsa idi süphesizki 10 numara avni akerin en güzel yerine asilirdi ancak su anda bu formayi tasiyan bence trabzonspor formasini dahi haketmeyen birinin bu formayi tasidiktan sonra tirübüne asilmasi pekte iç açici olmaz ancak fatihin 9 numarali formasi fikri çok hos bence trabzon sehrimize dikilecek 3 heykelden biri kendisine aittir:

-temel-fadime heykeli

-ali kemal denizci heykeli

-fatih tekke heykeli(söyle girise topa vururken falan dikilse süper olmazmi

-aslinda hazir yapmisken samil ekinci heykelide yakisir

ayrica 10 numaranin yattaraya verilme fikride atlanmamali

#10 Fietra
30.08.2005, 12:45
@Camoka

Avni Aker'in girisi mi Allah askina?

CaMoKa
30.08.2005, 12:55
@Camoka

Avni Aker'in girisi mi Allah askina?

evt tam yoldan ayrildiktan sonraki ortadaki bosluga

kutoz
30.08.2005, 13:01
Bu topici Yönetici arkadaslar kilitlesin. Topici açmakla hata yaptigimi fark ettim. Biran önce kapatilmasini israrla istiyorum. Topici açan biri olarak buna hakkim oldugunu düsünüyorum.

imported_özgür
30.08.2005, 18:51
ya biz fatihe ne yapsak az bence ona yapilacak sey gitmek istedigi zaman ona izin werip bonserwisini mde eline wermektir bence bu onu faslasiyla hakettismileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

kutoz
31.08.2005, 00:37
Degerli yöneticimiz I-m uyarin üzerine, daha önce iki kez talep ettigim halde bir kez daha dilegimi yineliyorum. Lütfen bu topic kapatilsin. Amaci disina çikma endiseni tasimaktayim. Nedenini ise, daha önce yorumlarim içerisinde belirtmistim.

Saygilarimla.

gerçekefsane
31.08.2005, 00:42
bu topic kesinlikle kapatilmali, görüsünüzekesinlikle katiliyorum.

l-m
31.08.2005, 00:45
Mesajlar amacindan saptigi ve konuyu açan kutoz isimli üye konunun kapanmasini talep ettigi için konu kilitlenmistir.