PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cem Papila Trabzon?da

zinos_zon
27.08.2005, 13:02
cem papila nam haysiyet fukarasi ve iktidar! yalakasi adam; türkiye barolar birligi futbol turnuvasi kapsaminda ankara barosu takiminda oynamak üzere önümüzeki hafta icinde trabzon'a gelecekmis. efendilerine yaranmak adina ilk adimini trabzon u katlederek atan ve zonguldaktan ankara ya tasinarak "yalayacagi canaga" daha yakin olmaya calisan bu muhterem trabzon a gitmekten hic korkmadigini da söylemis. bmn olarak bir protesto düzenlenemez mi??

$FIRTINA61$
27.08.2005, 13:06
ben yakalarsam döverimsmileys/smiley7.gif

Oğuz
27.08.2005, 13:54
Her konuda sagduyulu olmaya çalisiyorum ancak Papila adini duyunca keyfim kaçiyor. Bu sahsin Trabzon'a ve Trabzon halkina bi özür borcu var. Mevcut sartlarda Trabzon'da elini kolunu sallayarak yürümesi beni rahatsiz eder..

ts_61_oflu
27.08.2005, 14:01
PIPILIYI GETIRIN BANAAAA smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

DÖVEZEM ONU

Hekimoğlu
27.08.2005, 14:14
bu adamçok kendini begenmis.hesapta korkmadigini gösterecek.güzel.bizi tahrik et.gellllllllllll baba yurduna.

halil ibo
27.08.2005, 14:21
Dövmek sövmek çözüm degil.Karadeniz zekamizi çalistirip onu asagilayici sloganlar,pankartlar hazirlamaliyiz.

falcon61
27.08.2005, 14:29
Çözüm olmasa bile en mantiklisi o bide dalga geçer gibi gelip maç yapacak hemde korkmuyorum diyo e gerçi dogru allah tan korkusu olmayan kuldan niye korksun ama Allah cezasini öbür tarafta verecek bizde bu tarafta bisiler ayarlayalim ne utanmaz adam ya hem nasil hemen yumusuyosunuz adam Trabzonun sampiyonlugunu elinden aldi ya ne sagduyusu o isleri geçinsmileys/smiley7.gif

halil ibo
27.08.2005, 14:57
Bizim baskani niye dövmüyoruz yahu.Direk oynayacak 3 tane kaliteli adam alamadi.Bu seneki sampiyonlugumuzada o mani olacak ! Sonra Senol Hocayi'da dövebiliriz.Yanlis taktik ve yanlis oyuncu tercihleri ile SL.ön elemeden elendik.Futbolculari dövebiliriz.Taraftarimizida dövebilirzi.2.maçta yeterince destek verremediler.Topyekun savas.Sonuçta Trabzonspor'umuz SL.guruplara kalmis olacak ve bu sene ki sampiyonluk garanti.

tsmaniac
27.08.2005, 15:47
o papila serefsizini arabanin arkasina baglayip meydanda süründürmek lazimsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Erbay
27.08.2005, 16:29
Adama bak utanmadan bir de Trabzona geliyo smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Ferşat Balcı
27.08.2005, 16:36
arkadaslar kesinlikle trabzondaki arkadaslarin çok iyi organize olmalari gerekmektedir.o maç boyunca protesto edilmelidir.yani ona Trabzonda maç vermeyi düsünenler bir kez daha düsünür hale gelmelidir.

KESKIN_34
27.08.2005, 16:40
adam olsaydi zaten TRABZON a gelmezdi serefsizsmileys/smiley7.gif

cemilsezgin
27.08.2005, 16:42
o pipiliyi kardenizin hirçin ve kivrak dalgalarinda birakmak lazim yok bizim oralarda issiz bi adam yamyamlarin oldugu çiplak bir sekilde o adaya biraksak daha iyi olur.

delihamsi
27.08.2005, 16:56
serefsiz ne diyelim adam tam gicik adami buyuk bir protestoyla asagilasak çok ii olur.

Crazy_OfLu61_
27.08.2005, 17:12
Onun suratina kargalar si.sin...

SiNo
27.08.2005, 17:18
Onun suratina kargalar si.sin...

aynensmileys/smiley2.gif

$FIRTINA61$
27.08.2005, 17:27
yakaldiniz yerde gebetdin

Sacit
27.08.2005, 18:33
ne isi var ki bur da itin smileys/smiley7.gif

kutoz
27.08.2005, 18:41
Bence siddet içermeyen manidar protestolar yapilmali. 20 bin insanimiz, bu adamin yaptiklari yüzünden yürüdü. Simdi tepkisiz kalirsak, kendini bilmez üçbes çapulcu yine kalemlere sarilip, bizi karalamaya baslayacaktir. Bununla da kalmaz, MHK Trabzon'un papila ile baristigini düsünüp, yine bizi yakacagi bir maça verebilir.

Ama siddet içermeli protesto. Maçin oynanacagi yerde tezahurat seklinde bir protesto olabilir. Onu Trabzonspor'un oldugu hiçbiryerde istemedigimizi bir sekilde göstermeliyiz.

Berat
27.08.2005, 18:46
Erkan Abinin dedigi gibi kesimlikle fiziki müdahale olmamali, hakliyken haksiz duruma düsmeyelim.. ama fiziki müdahele olmadan yapilabilecek ne varsa yapilmali, orada kabusu yasamali..Unutamayacagi bir Trabzons seyahati geçirmeli..smileys/smiley7.gif

Guests
27.08.2005, 19:23
Trabzondaki arkadaslar yapin bir organizasyon.Iyi bir protesto istiyoruz.Hepimizin sesi olun görsün o serefsiz yaptiklarini unutmiyacagimizi!

yattara11
27.08.2005, 19:33
evet protesto yürüyüsü disardan iyi,güzel,mantikli gözüküyo ama bu adam yüzünden 30.000 kisi yürüyüs yapti... sonuç: sifir

#10 Fietra
27.08.2005, 23:34
yattara11 sonuç '0' degil.

yattara11
27.08.2005, 23:40
söyle Osman sonucu söyle smileys/smiley4.gifne gördün onu söyle smileys/smiley36.gif

#10 Fietra
27.08.2005, 23:42
Uzatma Kadir iste 0 degil.Yürüyüp yürüyüp sonra da kendi kendimize 0 dersek o zamanolmaz.Istanbul basinin istegi gibi direncimizin kirildigi görüntüsü verilmis olur.

yattara11
28.08.2005, 00:23
Osman 'uzatma' , 'muzatma' nooluyoruz? smileys/smiley5.gifsmileys/smiley1.gif

bak biz her zaman bu takimi destekleriz, cem papilayi protestoya dakirk kere gideriz... ama gerçek olan bise var sonuç 'sifir'... yalan yokbu ülkede bu is böyle...

#10 Fietra
28.08.2005, 00:26
Senin fikrin diyeyim o zamansmileys/smiley1.gif

baget55
28.08.2005, 01:14
trabzondaki arkadaslar sizden aksam spor haberlerine cikacak yaratici protesto teknikleri bekliyoruz... lütfen yapin bunuu ... haydeeee sira bizdeeee....

My
28.08.2005, 09:44
Yumurta yaamuruna tutun serefsizi...

falcon61
28.08.2005, 11:38
Bu adam ne zaman geliyodu ve bi plan yokmu hala ya ben bugün geldim trabzona varsa bi organizasyon gidelim...

baris_aykan
28.08.2005, 11:45
... haydeeee sira bizdeeee....

lutfen elini kolunu sllayarak gitmesine izin vermeyin

Guests
28.08.2005, 12:15
Beyler Allah askina yapin birseyler

TSelif
28.08.2005, 12:39
NEREYE GELDIGININ FARKINDA OLMALI....smileys/smiley7.gif

KOLAYMI BE TRABZON DA ELINI KOLUNU SALLAYARAK DOLASMAK...smileys/smiley7.gif

Tahsin Armutcu
28.08.2005, 12:49
arkadaslar geldigi yerin farkina varmali.ve oyle bir seyler yapmaliyiz ki macimizi yoneten hakemler bizden ebediyen korkmali.yapin ALLAH rizasi icin bi seyler yapin

kutoz
28.08.2005, 13:35
Birseyler yapilmasini istiyoruz da, bu adam ne zaman nereye geliyor. Bu turnuva hangi sahada oynaniyor? Sanirim bu konuda süretli sekilde bir bilgi edinip, Trabzon'ka ki arkadaslara yardimci olmamiz gerek. Ankara'da ki hukukçu arkadaslar sanirim bunu ögrenebilir. Bizlerde internetten bir arastirma yapip, su programi buradan yayinlayalim...

zanoylu
28.08.2005, 13:37
Bu adamin gelipte tepki görmeyecek olmasini düsünemiyorum.Insanlar ne düsünür Trabzon hakkinda bu kadarmi bittik....smileys/smiley19.gif

tunganyan
28.08.2005, 13:37
cem'iniz adam olsa boyle ezilmezsiniz
alayiniz cem etse bizi ezemezsiniz

ornek diye yolladim.buna benzer biseyler yazip acsaniz guzel olmazmi.soyle gazetelere spor bultenlerine ciksin.

gedik61
28.08.2005, 14:20
ARKADASLAR BIRAKIN SAGDUYUYU,PROTESTOYU

DAYAKTAN KOMAYA SOKUNDA TRABZON A GELMEK NEYMIS GORSUN.

TRABZON UN SAMPIYONLUGUNU CALMAK NEYMIS GORSUN.

Recep Alkan
28.08.2005, 14:23
20,000 kisinin sokaklarda anasina ailesine kufur eemesinden hoslanan bir adami taksim meydanin da assanizda farketmez.

ama bence o kisiliksiz insanatrabzonda gecirebilecegi en berbat gunleri gecirtmeliyiz. haydeeeee

kutoz
28.08.2005, 14:29
ARKADASLAR BIRAKIN SAGDUYUYU,PROTESTOYU

DAYAKTAN KOMAYA SOKUNDA TRABZON A GELMEK NEYMIS GORSUN.

TRABZON UN SAMPIYONLUGUNU CALMAK NEYMIS GORSUN.

Sen ciddimisin ya... BMN.de biz fikirlerle birseyleri amaçlarken, sen siddeti körüklüyorsun. Lütfen güzel kardesim, yaptigin yorumun sonucunda ortaya çikacak resmi de göz önüne getirerek yorum yap.Onu orada öldürsek, bize karsi yaptigi haksizlik sonucu giden sampiyolugumu geri gelecek mi? Gelmeyecek... Peki, zaten bizleri sevmeyen serefsiz basinin Trabzon'umun güzel insanlari için neler yazacagini, düsünebiliyormusun. Bu yüzden daha dikkatli yorumlar yapalim, siddeti körüklemeyelim.

zanoylu
28.08.2005, 14:33
Kutoz çok haklisin kardes sonuçta kendi kendimizi yakmayalim ama protestoya sonuna kadar destek,geldiginede pisman olmali

baget55
28.08.2005, 14:58
26 Agustos-3 Eylül tarihleri arasinda Trabzon?da yapilacak 4. Türkiye Avukatlar Futbol Turnuvasi?na (Av-Cup) barolar büyük ilgi gösterdi. Turnuvaya Istanbul Barosu 4, Ankara, Izmir ve Antalya barolari 2?ser takimla katiliyor.

Av-Cup?ta Türkiye Futbol Federasyonu Baskan Vekili Sekip Mosturoglu ile hukukçu üyeler de Federasyon ismiyle yesil sahada mücadele edecek. 1. Lig hakemlerinden avukat Cem Papila da Ankara Barosu?nun futbol takiminda oynayacak.

kaynak:http://www.zaman.com.tr/?hn=197267&bl=haberler&am p;trh=20050730

zanoylu
28.08.2005, 15:01
Bu maçlar nerde oynanacakmis bilgisi olan varmi....

yattara11
28.08.2005, 15:01
bu turnuva özelhali sahada mi düzenlenecek?

federasyon tesislerinde mi düzenlenecek?

bir bilgisi olan var mi?

Berat
28.08.2005, 15:34
Bildigim kadariyla Federasyon tesislerinde düzenlenecekmis ve seyirci alinmayacakmis..O zaman kapida nöbet tutmaniz gerekebilir Trabzon'daki arkadaslarsmileys/smiley1.gif Hatta istihbarati genis olan arkadaslar konaklayacagi yeri de ögrensinler..

Efrasiyab
28.08.2005, 15:40
Bildigim kadariyla Federasyon tesislerinde düzenlenecekmis ve seyirci alinmayacakmis..O zaman kapida nöbet tutmaniz gerekebilir Trabzon'daki arkadaslarsmileys/smiley1.gif Hatta istihbarati genis olan arkadaslar konaklayacagi yeri de ögrensinler..

bencedesmileys/smiley2.gif

kutoz
28.08.2005, 15:44
Federasyon tesisleri Moloz'da. Karsilasmalarin yapilacagi sahalarda deniz kenarinda. Kapidan girilmesi imkansizsa, gayuklarla denizden girin usaklar smileys/smiley17.gif

baget55
28.08.2005, 15:47
sanirim federasyon tesislerinde yapilacaktir..haydeee usaklar tesislere göreyim sizi ... aksam haberlerine malzeme yapin ... cem iiiEdited by: baget55

zinos_zon
28.08.2005, 17:05
ktü cim sahasi ve moloz..iki sahada düzenleniyor turnuva.

sagduyuyu elden birakmadan, ama trabzon'a geldigini de "unutturmayacak" bir eylem türü gelistirilmeli.

KuĞu
28.08.2005, 17:10
bana kalisa disaridan bise yapmaya gerek yok, ayagi kirilip gidebilir futbol bu hakem kadar oyuncularda hata yapabilir,pozisyon hatasindan yanlislikla ayaga darbe gelebilir,bunlar futbolun güzellikleri aci da verse birileri aci çeker birileri sevinir, hep böyle olmuyor mu smileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

Hasan Cubukcu
29.08.2005, 00:23
Trabzon barosuda kesin turnuvada oynuyordur, birisine görev verilsin ayagina iyi bir dalsin kirilmadimi baska birisi görevi alsin ayagi kirilana kadar dalsinlar bence .(kaza geliyorum demez) smileys/smiley2.gif !!!!!!!!!!!

yattara11
29.08.2005, 00:25
eger özel hali sahada olsaydi, hali sahanin sahibini insafa getirtip, papilayi sahaya sokturtmayabiliriz diyecektim ama tahmin ettigim gibi turnuvafenerasyon tesislerindeymis... Edited by: yattara11

Berat
29.08.2005, 00:32
Çömlekçi'den bir ablamiza ya da bacimizarica etsek te gizli kamerayla tuzak mi kursaksmileys/smiley17.gif

Harun-61
29.08.2005, 00:46
Çömlekçi'den bir ablamiza ya da bacimizarica etsek te gizli kamerayla tuzak mi kursaksmileys/smiley17.gif

e yuhhh artik smileys/smiley36.gif

zafercalikoglu
29.08.2005, 08:59
GELECEGI VARSA görecegide var,

Hüseyin Çümen
29.08.2005, 10:13
papilla doruyu söyle papilla doruyu söle kaç para aldin

Külünkoğlu
29.08.2005, 11:18
hali sahada edilen kufur neticesinde sahamiz kapanir mi ?

kapanmaz ise....

alone_61
29.08.2005, 11:21
güzel bir organizasyon yapilmali. tesislere giris yasak olsa bile disaridan iyi bir tezahuratla ve açilacak güzel, anlamli pankartlarla olay medyaya tasinmali. gesenin bizi istanbulda 2 uyduruk penalti ile yendigi 3-1 lik maçi hatirladiniz mi? hani bi mutlu çelik vardi... bu kisileri unutmayalim, unutturmayalim...

seyyahali
29.08.2005, 12:05
ben bu konuyla ilgili topici yaklasik on gün önce açmistim ama arkadaslarin burada nasil duyarli davrandiklari belli çünkü açilan bir topic tekrarc açiliyor bu da sitenin fazlasiyla dolmasina sebeb oluyor biraz daha dikkatli olalim lütfen rica ediyorum saygilarimla

zinos_zon
30.08.2005, 13:42
özür, görmemisim.

Badaloğlu
30.08.2005, 17:19
Turnuva baslayali nerdeyse 4 gün geçti ama sonuç olarak elde var koca bir sifir...Bir icraat duymuyoruz,Trabzondan herhangi bir kirik ayak seside gelmedi...Demek Cem papila istedigi gibi topunu oynuyor.Tuh kalibimiza bizim yahu,yokmu o maça sizacak bir adamimiz?smileys/smiley7.gif

onurts61
30.08.2005, 20:28
badaloglu rumuzlu arkadasima:

ne bekliyordunki rum futbolcular bile trabzonda mactan once rahat sehir turu attilar kimse bana kizmasin trabzondaki taraftarimiz cok iyi laf uretiyor ama uygulama yok

eger inonudeki besiktas taraftari na taraftar deniyorsa avni akerde mac seyredenlere ne deniyor bilmiyorum

sampiyonluk istiyoruz bence futbolcu kadrosunun bizans takimlarindan eksigi yok fazlasi var yonetim teknik direktor vasat ama taraftar itici guc degil engelleyici guc yani en zayif halka birilerinin bizim trabzondaki taraftarimiza inonu stadindaki kapali tribunden ders almasi gerektigini ve cekirdegin evde de yenebilecegini cekirdek yemek icin maclara gelmelerine gerek olmadigini anlatmasi lazim

immortal_TS
30.08.2005, 20:34
Yaaaa yiyiim bjk lileri smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

onurts61
30.08.2005, 20:37
tamam haklisin insan olarak bende sevmiyorum bjk lileri ama gorunen bir gercek var biz niye onlar gibi takimimiza destek olamiyoruz

immortal_TS
30.08.2005, 20:39
tamam haklisin insan olarak bende sevmiyorum bjk lileri ama gorunen bir gercek var biz niye onlar gibi takimimiza destek olamiyoruz

Bu örnegi dahada çogaltabilirsin ama su eziklerden örnek vermek hepimizi kizdiriyor trabzondaki taraftarlar ben inaniyorumki biran önce toparlanacaklardir, su dernek olaylari yüzünden lig basladi baslayali organize olamadilar diye düsünüyorum.

onurts61
30.08.2005, 20:43
umarim dedigin gibi olur ben zannetmiyorum ama insallah ben yanilirim

TSMareNero
31.08.2005, 02:59

Bu örnegi dahada çogaltabilirsin ama su eziklerden örnek vermek hepimizi kizdiriyor trabzondaki taraftarlar ben inaniyorumki biran önce toparlanacaklardir, su dernek olaylari yüzünden lig basladi baslayali organize olamadilar diye düsünüyorum.

buna örnek vermek gerekirse, bilbao diyebiliriz herhalde, ama sizlere katiliyorum, taraftarimiz ancak birbirini yer. o da olmazsa cekirdek yer.

ah ulan ahhhh

Badaloğlu
31.08.2005, 09:07
badaloglu rumuzlu arkadasima:

ne bekliyordunki rum futbolcular bile trabzonda mactan once rahat sehir turu attilar kimse bana kizmasin trabzondaki taraftarimiz cok iyi laf uretiyor ama uygulama yok

eger inonudeki besiktas taraftari na taraftar deniyorsa avni akerde mac seyredenlere ne deniyor bilmiyorum

sampiyonluk istiyoruz bence futbolcu kadrosunun bizans takimlarindan eksigi yok fazlasi var yonetim teknik direktor vasat ama taraftar itici guc degil engelleyici guc yani en zayif halka birilerinin bizim trabzondaki taraftarimiza inonu stadindaki kapali tribunden ders almasi gerektigini ve cekirdegin evde de yenebilecegini cekirdek yemek icin maclara gelmelerine gerek olmadigini anlatmasi lazim

Su anki durum göz önüne alininca taraftarin itici degilde engelleyici güç olduguna bende katiliyorum(ÇILGINLAR hariç).Ama buna katilmak için Besiktas tribünlerini örnek vermene gerek yoktu,biz zaten kimin ne yaptigini çok iyi görüyoruz.Besiktas taraftari 22 sene sampiyonluk görmeseydi acabane durumda olurlardi?Asil cevaplanmasi gereken bence budur.

Bizim taraftarin tribün kültürü pek fazla yok,hatta hala daha Trabzonda stadin 4/3'ü maça formasiz gidiyor.Ama maça formayla gitmenin ne anlama geldigini daha bilmiyor,bunu da kabul ediyorum ama asil mesele bu taraftarin her geçen gün bu takima olan inancinin kaybomasidir.Forma kültürü bir sekilde asilir ama inanci geri getirmek çok zordur.Tribünlerimi,z dolmuyorsa asil neden bence bundandir.Inancimiz hergün eriyip gidiyor.

Burçak
31.08.2005, 13:25
inancimizi kazanmak için en kisa zamanda sampiyonluk gerekli. ve insanlara istanbul sülükleri harici takimlarinda sampiyon olabileceklerini tekrar hatirlatmak gerek. inanç tekrar eskisi gibi geri gelir ozaman. belkide fazlasiyla

zinos_zon
31.08.2005, 13:38
papila çark etti arkadaslar..

Mollasalihoğlu
31.08.2005, 13:42
papila trabzon'a gidememis ki ayagi bacagi kirilsin.

bjk taraftari bilgili gibi baskani küfürle istifa ettirdi,kaç kere saha kapanmasina sebep oldu taraftarlik sadece bagirmakla olmuyo.

yukarida da söylendigi gibi 20 küsür yil sampiyon olamasalar durumlari ne olurdu acaba??

Külünkoğlu
31.08.2005, 13:57
Papila'nin maçi yarin arkadaslar, bugün ara verildi turnuvaya, aralarinda akrabamin da bulundugu bir grup avukat gelmemesi yönünde görüsleri Barolar Birligine ilettiler. Barolar birligi ne eder ? papila ne yapar onu yarin görecegiz ?

Ayşe Aygün
31.08.2005, 15:31
YA BEN LAZ KIZIYIM ÖLE BÖLE AAMA O PAPILAYI IST SOKAKLARINDA VEYA TRABZON SOKAKLARIDA GÖRÜRSEM SAHSEN OLACAKLARDAN BEN SORUMLU OLMAYACAGIM. ARKADASLAR..

ts_61_oflu
31.08.2005, 16:54
adam olsaydi zaten TRABZON a gelmezdi serefsizsmileys/smiley7.gif

çok ama çok haklisin kardesim

yabgu61
31.08.2005, 17:33
hala ne yüzle Trabzon'a gelmekten bahsedebilir bu adam. sonra basina bir sey gelse Trabzonlular'in basina bela olur. yaptigi bence asiri tahriktir. ne diyelim o yüzsüz herifin Trabzon'da içtigi su, yedigi yemk, soludugu hava haram olur.

Cenkhan
01.09.2005, 12:01
Adamin ayagini kiracaz da ne olacak? Maçi verdi febeye maç sonrasi
siritarak demeçler de verdi Star'da.. Kiralim ayagini verelim eline,
sonra sahayi yikanlar, adam vuranlar degil de biz terörist olarak
kalalim. En kötü ihtimal bir dahakine baska bir serefsiz çikacak bu
sene.. Bizim Malatya maçini yöneten da en büyük adayim..

Hüseyin Çümen
01.09.2005, 12:20
3. papa cem papilla tv lere çikti hep hakli oldugunu idda etti madem haklisin neden trabzona gelemedin ve hakliligini orda gösteremdin

Badaloğlu
01.09.2005, 12:29
3. papa cem papilla tv lere çikti hep hakli oldugunu idda etti madem haklisin neden trabzona gelemedin ve hakliligini orda gösteremdin

Ne zaman çikti tv'ye?Trabzona gelmedi degil mi?

zinos_zon
02.09.2005, 11:08
trabzon a selam olsun. papila trabzon'da..

tüylerim diken diken..20-30 bin kisi yürümüstü degil mi?? sehri terk mi ettiler??smileys/smiley7.gif

gerçekefsane
02.09.2005, 11:17
Flas haber Flas Haber

PAPILA TRABZON'DA

Dün Haluk Ulusoy Kamp ve Egitim Tesisleri?ne gelen Cem Papila, kendisinin de Karadenizli oldugunu belirterek, Hanimim Besikdüzü''lü. Pazar gününe kadar buradayim...

15 yil öncesinden arkadaslarim var burada, onlarla bulusup, konusup, muhabbet edecegim. Trabzon halkinin bana olan tepkisini biliyorum. Federasyon ve MHK beni hangi maçta görevlendirirse oraya gidip maç yönetmek zorundayim. Neresi olursa olsun fark etmez. Geçmis dönemdeki Trabzonspor-Fenerbahçe maçi için hiçbir yorum yapamam. Bunu bir kere yaptim ve herkes gibi sizler de biliyorsunuz. O maç geride eskide kaldi" dedi.

takagazete.com

oumaer61
02.09.2005, 12:21
Flas haber Flas Haber

PAPILA TRABZON'DA

Dün Haluk Ulusoy Kamp ve Egitim Tesisleri?ne gelen Cem Papila, kendisinin de Karadenizli oldugunu belirterek, Hanimim Besikdüzü''lü. Pazar gününe kadar buradayim...

15 yil öncesinden arkadaslarim var burada, onlarla bulusup, konusup, muhabbet edecegim. Trabzon halkinin bana olan tepkisini biliyorum. Federasyon ve MHK beni hangi maçta görevlendirirse oraya gidip maç yönetmek zorundayim. Neresi olursa olsun fark etmez. Geçmis dönemdeki Trabzonspor-Fenerbahçe maçi için hiçbir yorum yapamam. Bunu bir kere yaptim ve herkes gibi sizler de biliyorsunuz. O maç geride eskide kaldi" dedi.

takagazete.com

bizim için degil i..e papa

falcon61
02.09.2005, 12:28
Oh ne ala memleket ama hata bizde sadece Trabzonlular degil bütün türkler takima hocaya yönetime kiziyoruz hiç konusan yok o herif geçen sene hakkimizi yemeseydi simdi sampiyonlar ligindeydik ve sampiyonduk hersey bu kadar basitmi ya herife bak ne kadar rahat maddi yönden en az 20 trilyonumuzu yedi manevi yönüne se paha biçilemez ama hala isim isim diyo aldigi para yetmedimi diye sormak lazim

gedik61
02.09.2005, 14:46
TRABZON DAKI ARKADASLAR YAPIN ARTIK BISEYLER,TOP SIZDE

LazY_61
02.09.2005, 15:07
Evet Artik TOP biz de ve burda...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Berat
02.09.2005, 15:44
Ya Trabzonda bir hareketlilik yok mu?? Adam dalga geçer gibi geldi Trabzona yaasmileys/smiley5.gif

KESKIN_34
02.09.2005, 16:13
koruma tutmus heralde serefsiz ole diodu gazetesmileys/smiley7.gif

baris_aykan
02.09.2005, 16:36
koruma tutmus heralde serefsiz ole diodu gazetesmileys/smiley7.gif

tutsan ne yazar allah askina onemli olan onu insan yerine koyup laf etmekte ne hali gorsun papilanin durumuda bu forum konusu gibi kaybolup gider

TRABZONLU_TS
02.09.2005, 16:41
ulan ha is ya. adam elinmi kolunu sallaya salllaya Trabzona geliyor. bide utanmadan bende karadedenizliyim. esim vakfikebirli diyor. gelde kafayi yeme.

bordox
02.09.2005, 19:39
Arkadaslar sakin olmakta fayda var.Geçmisi geri döndüremeyiz.Sampiyonlugumuzu ilk defa elimizden haksiz yere almadilar.Zaten Trabzon'da yapilan yürüyüs her tepkinin ötesindedir.

Bizim bu adama yapacagimiz her seyi aleyhimize kullanirlar.Sonra medya ne adilikler yapar bilirsiniz.

Simdi Trabzon'da,bir nevi misafir sayilir kendisi.Evimize gelen düsman da olsa bize güvenip gelmis sonuçta.Bu bile herkese nasip olmaz vallahi.Düsünsenize bize ne kadar güveniyor,tek adama bir sey yapmiyacagimizi,misafire yanlis yapmiyacagimizi biliyor.

Bu benim için yeter de artar bile.

Allahindan bulsun o yaptiklari için,ugrasmaya degmez.

Hasan Cubukcu
02.09.2005, 20:23
Zaten misafir misafir dedik bu günlere geldik, öyle misafir olmaz hem hakkimizi yedi serefimizle oynadi .O Papila denen adam Trabzonda dersini almazsa yaziklar olsun benim akrabalarim da dahil .smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

KuĞu
02.09.2005, 20:44
bencede geçiniz bu misafir ayaklarini, simdi tepki olmadi yine bisey olmaz diye maçimiza vermek isterler bunu belkide bu ön provasiydi bu adami kesinbizim bir maça vereceklersmileys/smiley7.gif

Hasan Cubukcu
02.09.2005, 21:00
öyle gözüküyör ki bizim trabzonlular bir sey yapamayacak, ama disine göre bulsalar yerinde adami götürürler, trabzon sokaklarinda oldugu gibi findik kabugunu doldurmayan nedenlerden adam vururlar yada senin araban benimkinden hizli diye adami fuzuli yere döverler , böyle bin türlü nedenlerden Trabzonda kavga ederler ama bir papaya kafa tutamazlar nereye gidiyoruzbiz böyle!!!!!!!!!!!!!!!!smileys/smiley7.gif

sanatik
02.09.2005, 21:01
bencede geçiniz bu misafir ayaklarini, simdi tepki olmadi yine bisey olmaz diye maçimiza vermek isterler bunu belkide bu ön provasiydi bu adami kesinbizim bir maça vereceklersmileys/smiley7.gif

evet önprovasiydi ve verebilirler simdi cunkü hic bir tepki verilmedi!!!

@ 61Hamsi61

hertürlü sacma konu icin kavga cikar ama papila gibi halen kendini hakli gibi göstermeye calisan bizi sampiyonlukdan edenpapazilaya tepki verilmemesi inanilir gibi degil.

Gidip bunu hastanelik etmeyede gerek yok ( öyle olsa zaten kimbilir istanbul medyasi sonra neler ile bizim tepemizi attiracak ). Ses cikaracak sekilde protesto gerekli ve yeterli cunkü bu sekilde fazla sürmez bir yeni macimizi yönetebilir diye karar verirler.Trabzonda olmasidaTS_ilverTS_wan dedigi gibi bunun önprovasi olmasidir.Edited by: sanatik

Guests
02.09.2005, 23:59
Arkadaslar,

02.09.2005aksami 21.00 civarinda Metin Külünkoglu arkadasimizin uyarisiyla bu olaydan haberimiz oldu... Ilk arastirmamizda;Cem Papila'nin Trabzon'a kesinlikle gelmedigi ve gelmeyecegi, bunun yanlis bir bilgi oldugu sonucuna vardik... Daha sonra Metin arkadasimizin israri üzerine, Barodan avukat arkadaslar ve Taraftarlar Derneginden bir kaç kisiyle telefonlastik. Bu görüsmelerden de her hangi bir sonuç çikmadi,yine Cem Papila'nin Trabzon'da olmadigi bilgisine ulastik...

Benimle görüsmelerindensonra, Taraftarlar derneginden arkadaslar,kesin bilgiye ulasabilmek içinsaat 21.30 civarinda Haluk Ulusoy tesislerinin yolunu tutmuslar... Gittiklerinde ise Cem Papila'nin gerçektenorada oldugunu görmüsler...

Maç için genis güvenlik önlemleri alinmisti... Çevik kuvvet'in kontrolü altinda maç devam ediyordu. Arkadaslar, 15-20 kisiyle polislerin arasindantellere kadar yaklasip, oldukça seviyeli bir sekilde Cem Papila'ya sözlümüdahalede bulunmuslar... Cem Papila hiç bir sey dememis. Takim arkadaslari ise,taraftar grubuna müdahale etmesi,oradan uzaklastirmasi için, polisleretalimat yagdirmaya baslamislar... Bunun üzerine Çevik Kuvvet Ekip amiri, " Taraftar grubunun küfürsüz ve seviyeli bir sekilde tepkisini dile getirdigini, müdahale edecek bir durumun söz konusu olmadigini, maça devam edebileceklerini." belirterekolayi kapatmis...Bir süre duran maç dahasonra tekrar baslamis. ve arkadaslar da olay yerinden sessizceuzaklasmis...

Sehir disinda bulunmam dolayisiyla bu organizasyona maalesef katilamadim. Bu konuda bizibilgilendiren Metin Külünkoglu arkadasimiza, ve uyarimizdan hemen harekete geçen Trabzonspor Taraftarlar Dernegi baskani Özgür Özalarkadasimiza tesekkür ederiz...

gerçekefsane
03.09.2005, 00:04
GÜLDÜRMEYEN GÜLEMIYOR!

Yaklasik 4 ay önce Fenerbahçe-Trabzon maçindaki yönetimiyle tepki toplayan ve bu maçta verdigi kararlarla Trabzonspor?un adeta sampiyonlugunu elinden alan hakem Cem Papila, Av-Cup müsabakalarinda mücadele ettigi Ankyra takimiyla Izmir Barosu?na 5-4 maglup

Ancak, bu sefer sahadaki hakem yönetimi oldukça tarafsizdi. Çünkü, Papila futbolcu formasini giymis, hakemligi ise Trabzon bölgesinin genç ve gelecek vaadeden hakemlerinden Ali Sükrü Beldüz üstlenmisti.

takagazete.com

baget55
03.09.2005, 00:36
hic bir tepki koymadiniz mi ? yazik

kutoz
03.09.2005, 00:44
CuttySark ve Metin Külünkoglu; Maç esnasinda gösterilen tepkiden dolayi tesekkürler. Hiç tepki vermemekten iyidir, küçükte olsa, medeni bir sekilde verilen tepki. Maçin durmasi bile, bu küçük tepkinin yerine gitmesine yetmistir sanirim.

baris_aykan
03.09.2005, 01:15
BMN YONETIM CALISIYO TEBRIKLER

Hasan Cubukcu
03.09.2005, 01:22
kendimizi kandirmayalim, adama dalin neymis cevik kuvvet varmis ,sessiz sessiz taraftar ayrilmis oradan yok yahhhuuuuuuuuu, vay anasini ne tepki yau.

helal olsun sizlere

Berat
03.09.2005, 01:29
kendimizi kandirmayalim, adama dalin neymis cevik kuvvet varmis ,sessiz sessiz taraftar ayrilmis oradan yok yahhhuuuuuuuuu, vay anasini ne tepki yau.

helal olsun sizlere

Kardes uzaktan konusmasi kolay ama icraat yapmasi zor..Sakin olsmileys/smiley2.gif

Abilerimiz arastirmalarini yapmis, gitmisler,yapabildikleri ölçüde tepkilerini iletmisler..Insallah daha iyilerini yapmak da nasip olur papila efendi Trabzondan ayrilmadan..

Hasan Cubukcu
03.09.2005, 01:32
Trabzonda kalacagi son gece olur insallah , yarin tepkinizi gösterin dar edin Trabzonu o serefsize .

belkide düsünüyordur o Trabzon eski Trabzon degil !!!!!!!!!!!!!!

Uyuyamiyorum sinirden Edited by: Berat Tekke

Barış
03.09.2005, 01:34
Yuh.Fazla costun.

Hasan Cubukcu
03.09.2005, 01:38
Berat Tekke ne demek istiyorsun ???????????

Edited by: 61Hamsi61

ozcilingir
03.09.2005, 02:04
trabzon a selam olsun. papila trabzon'da..

tüylerim diken diken..20-30 bin kisi yürümüstü degil mi?? sehri terk mi ettiler??smileys/smiley7.gif

Hukuk devletinde yasadigimiz ve hukukçularin düzenledigi bir turnuvaya hukuk adami !!! olarak katilan papila ,Türkiye'nin tüm hukukçularini kullanarak TRABZON SEHRINE KAFA TUTMUSDUR.

Bu adamin TRABZON'A gelerek turnuvada oynamasinormal sartlarda kabul görür ancak bu adam için TRABZON sehri ayaga kalkmisdi.

Bu hareketle TRABZON SEHRI susturulmus ve bunada TÜRK HUKUKÇULARI ( öncelikle TRABZON BAROSU ) ön ayak olmustur, forumdaki yazilara göre, TRABZON BAROSU aranmis adamin gelmedigi beyan edilmis ( BUNLAR HUKUK ADAMLARI YA !!!,YALAN SÖYLEMEK ONLARA YAKISIYORMU ? )ama adam sahada maç yapiyormus ?

Bu maçi yöneten HAKEM TRABZON BÖLGESI HAKEMI , hiç olmazsa o kisi protesto edip ben bu maçi yönetmem demeliydi, Trabzon hakemleri denegi ,siz neden tepki göstermediniz ? Liglerde bizim yöreden kaç hakem var, ileride sizlere görevmi verilecegini zannediyorsunuz. Oyunun bir parçasi oldunuz. HUKUK DEVLETINDE HERKES SEYAHAT ÖZGÜRLÜGNE SAHIPTIR.

Hadi can bartu,hinçal uluç ,TRABZON a niye gelmiyorlar gelemiyorlar, bu günden sonra onlarda gelecek ve ZORLU OTEL de misafir edilecekler.

Artik TRABZONSEHRI modern oldu,gerekirse tepki koyar,sonra tepki koydugu adam gelir rahat rahat sehirde zevkine maç yapar ,dusunu alir, yatar kalkar evine gider. OHHH NE ALA. PROVAKASYON YAPILDI VE TRABZON SEHRI BU PROVAKASYONA ALET OLMADI DEMEYINNNNNNNNN.!!!!

adam birde enistemiz oldugunu yeni beyan etti.

Herhalde bundan sonra ona TRABZON maçi verilmez, ama adam kilibik degil !!!!

Yarin tüm medyada delikanli Papila yazacak veya TRABZON SEHRI PAPILA ILE BARISTI YAZACAK !!!

Biz bunu hak etmemisdik. o adami bu sehire getiren organizasyon sorumlularini KINIYORUM.

( TRABZON'DA OLAY ÇIKMASINI BEKLEYENLER ÜZÜLDÜNÜZMÜ ??) VEYA NIYE OLAY ÇIKARILMADI DIYENLER)

o ADAMorada sahaya neden çikartildi ?

Bu hafta dandik bir dava için TRABZON mahkemelerinde bir davaya papila!ya vekalet verelim ,adam hergün gelip gitsin sehrimize ,güzel olur degilmi ??? Hadi TRABZON BAROSU bir yardim edinde adama bir dava ayarlayin !!!

Saygilarimla Edited by: ozcilingir

gedik61
03.09.2005, 10:13
YAZIK VALLAHI YAZIK ,ADAM GELDI ELINI KOLUNU SALLAYA SALLAYA,TARAFTARIMIZ SEVIYELI SEKILDE TEPKI GÖSTERDI VE DAGILDI YAZIK VALLAHI...BI DE ÇIÇEKLERLE YOLLAYIN MISAFIRPERVERLIGIMIZI GÖSTERELIM......................

alihan_ozkurt61
03.09.2005, 11:42
bende berat tekkeye katilmiyorum sirf o adam için 30.000 kisi yürüdü bence yakaladigi yerde linç etmek lazim o serefsizi o adam kasiniyodu zaten trabzona gelerekte kasindigini belli etti bizde onu kasiriz yanismileys/smiley7.gif

Hasan Cubukcu
03.09.2005, 11:43
Hic kimsede protesto edmiyor vallahi , ne hakem ne polis ne gümrükcu ne futbolcu nede halk .

Trabzona sampiyonluk gelmemenin en büyük nedenlerinden biride bu bence, birlik beraberlik yok . 70 li yillarda olacakti bu olay adam düsünme bile düsünemezdi Trabzona gelmeyi, dün yazmistim zaten adam da biliyoro eski Trabzon olmadigini .

smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Hünkar
03.09.2005, 12:48
yazik oldu vallahi ama abilerimizde elinden geleni yapmislar daha ne yapacaklardi ki saolsunlar varolsunlar

halil ibo
03.09.2005, 13:36
Yaziklar olsun eger haber dogruysa birde maç sonu taraftarlarla fotograf çektirmis çukur adam.Ben de dayaktan,küfürden yana degildim ama bu kadarina pes.Yarin öbürgünTrabzon'daki Fener maçina veririler.Yine görevini kusursuz sekilde yapar.

gedik61
03.09.2005, 13:42
YUH ULAN YUH,GAZETEDEKI HABERI OKUDUKÇA SINIRLENIYORUM...

LazY_61
03.09.2005, 16:08
Papilayi YUHLAMAYANLARA YUH olsunsmileys/smiley5.gif

Fatih Akgün
03.09.2005, 16:17
Gerçekten dediginiz gibi yuh olsun sadece maç günü maçtan sonraki ruh halinizi düsünün bu serefsize az bile tepki veriyoruz bu adam bence bu kadar rahat olmamaliydi trabzonda onunla fotagraf çektirenlerede yaziklar olsun

kiroglu61
03.09.2005, 16:18
HIÇ SINIR BOZMAYIN SANPIYON TRABZON SPOR........smileys/smiley32.gif

halilaziz61
03.09.2005, 16:23
cem papila hangi yüzle trabzona geliyor anlamak mümkün degil yani sinir ediyor adami Edited by: Berat Tekke

Hasan Cubukcu
03.09.2005, 19:55
ne sampiyonlugu dan konusuyorsunuz yahhhhhhhuuuuuuuuuuu

Edited by: 61Hamsi61

sanatik
03.09.2005, 20:39
CuttySark ve Metin Külünkoglu; Maç esnasinda gösterilen tepkiden dolayi tesekkürler. Hiç tepki vermemekten iyidir, küçükte olsa, medeni bir sekilde verilen tepki. Maçin durmasi bile, bu küçük tepkinin yerine gitmesine yetmistir sanirim.

tesekkürler.

immortal_TS
03.09.2005, 20:47

yagrinda PKK lilara kapilarini acarlar

Dostum sözlerine dikkat et biraz nedemek istiyosun sen, kim kime kapi açiyor seviyeli konus biraz burasi dingonun ahiri degil.

immortal_TS
03.09.2005, 20:49

yagrinda PKK lilara kapilarini acarlar

Dostum sözlerine dikkat et biraz nedemek istiyosun sen, kim kime kapi açiyor seviyeli konus biraz burasi dingonun ahiri degil.Akilli ol biraz seçtigin cümlelerin nereye gidecegini düsünmeden yazi yazma.Bence yazini editle ve özürdile.

Hasan Cubukcu
03.09.2005, 20:52
Illa parami teklif etmem lazim serefsizi dövene , öyleyse onuda yapacagim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne rezil milletiz biz yahhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuu !!&nbs p;

En adi serefsizim ki ben bu adami bir yerde eger görürsem agzini burnunu dagitmassam Bana TRABZONLU demesinler.

immortal_TS
03.09.2005, 20:56
Dostum sinirli olabilirsin ama bu seni degisik saplantilara yönelmene sebep olmamasi gerekir hala yazini editlememissin burdaki ithamin çok ama çok yanlis lütfen bu yazini editle.

Hasan Cubukcu
03.09.2005, 20:56
iMMORTAL TS hadi cem papilaya bir sey yapamadik kendi aramizda kavga edelim ,zaten siz böylesiniz !!!!!!!!!!!!!

Ama ben Trabzonluyum özürdilemsini de bilirim !!!!!!!!!!!!!

Kusura bakma yanlis anlamisindir

immortal_TS
03.09.2005, 21:00
iMMORTAL TS hadi cem papilaya bir sey yapamadik kendi aramizda kavga edelim ,zaten siz böylesiniz !!!!!!!!!!!!!

Ama ben Trabzonluyum özürdilemsini de bilirim !!!!!!!!!!!!!

Kusura bakma yanlis anlamisindir

Benim kavga ettigim yok sadece yaptigin yanlisligi sana söylüyorum yani bu sana göre dogrumu " yarinda pkk lilara kapilarini açarlar" bunu eger anlayamiyorsan 10,15 defa oku, ve bunu yazdigin yerde düzelt diye bir buton vardir oraya tiklayarak yazini silebilirsin simdiden tesekkürler.

tsmaniac
04.09.2005, 01:00
gökdenizi senol günesi binlerce kisi yuhalar ama o papila denen
assagilik yalaka domuz sadece kibarca protesto edilir aslinda yuh olsun
bize ne diyim

Guests
04.09.2005, 01:20
sevgili hamsi kardesim,

30-40 bin kisinin katildigi Trabzon'daki protesto yürüyüsüne katilip katilmadigini sormuyorum, her hangi bir akrabani veya arkadasini arayip, Cem Papila su anda Trabzonda gidip onu dövün falan deyip demedigini'de sormuyorum...

Sana sadece sunlari soruyorum:

Trabzonspor kulübüneüyemisin..?

Trabzonspor dergisine abonemisin..?

Bu güne kadar hiç kombine bilet satin aldin mi..?

Önce sen Trabzonspor'la iliskilerinibir yoluna koy, sonra bizi yola getirmeye çalis...!!!

ok..?

kutoz
04.09.2005, 01:41
Illa parami teklif etmem lazim serefsizi dövene , öyleyse onuda yapacagim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne rezil milletiz biz yahhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuu !!&amp ;nbs p;

En adi serefsizim ki ben bu adami bir yerde eger görürsem agzini burnunu dagitmassam Bana TRABZONLU demesinler.

Sen hangi yüzyilda yosiyorsun. Kendine gel biraz. Trabzon'lularin bu sekilde bilet kestigini, Kurtlar Vadisi adli filmden mi takip ediyorsun. Sanirim sen Almanya'da yasadigin için, bizi fazla takip edemiyorsun. En iyi tepki, siddet içermeyen tepkidir bunu unutma. Kime para verip birseyler yaptiracaksan yaptir, ama BMN.yi ve Trabzon sehrini bu ise alet etme. Kalkip birde sen ve senin gibi düsünlerin pisligini temizlemeyelim bu saatten sonra. Trabzon sehrinin tarihini bilmeyenler, hala mafia dizilerinin etkisiyle buraya yazmasin. 1850'li yillarda 4 yabanci gazete çikaran, Anadolu cografyasinda ilk opera binasina sahip olan, Büyükelçiliklerin oldugu bir sehrin kültürünü görmezden gelip, bu tür bitirim ayaklariyla anilan bir sehir tasviri yapmak çok yanlis. Bu tür çag disi düsüncelerinizi uygulamak istiyorsaniz uygulayani, ama bizleri buna alet etmeyin lütfen.

hamucera
04.09.2005, 11:08
asmak kesmek bir çözüm olacaksa yapalim ama ne degisecek sampiyonlukmu verecekler bize adam zaten trabzonda ölüp ölüp diriliyo kurkudan bu bile ona yeter. Ondan çok ben onu buraya gönderenlerin ceza bulmaini isterim tamamen bilinçli olarak trabzona gönderildi. Alin iste o kadar protesto ettiniz simdi yolladik trabzona ne yapabileceksiniz der gibi o adi insani trabzona yollayanlar ondan daha çok suçludur

benimdüsüncem budur arkadaslar

Hasan Cubukcu
04.09.2005, 12:32
Cutty Sark: Sen benim Trabzonlulugumu tartisamasin oldumu ?? Kutoz: Bakiyorumda batili düsüncelisinwaauuuuuuuu !!

Adam sampiyonlugumuzu aldi elimizden siz daha da yok siddet olmasin diyorsunuz yok daha neler, kendiniz de biliyorsunuz adam bilincli geldi Trabzona tahrik etmeye ; ben demiyorum adama asin kesin veya öldürün , protest olsa bile yeterdi enazindan. Adam korkma bile kormadi !!!!!

Guests
04.09.2005, 13:06
Cutty Sark: Sen benim Trabzonlulugumu tartisamasin oldumu ??

oldi...smileys/smiley2.gif

Bende onu diyorum iste... Kimseyi hiç bir sey için bilmeden suçlama...

laz_hayri_61
04.09.2005, 13:10
bu adama gerekli cevabi vermeliyiz en büyük trabzonnnnnn

gedik61
04.09.2005, 13:34
HAMSI KARDESIME GONULDEN KATILIYORUM

ibrahimcisse
04.09.2005, 13:52
HANGI YÜZLE BURAYA GELIR KORKMUYORMUS GESINDE GÖRELIM NELER OLACAKsmileys/smiley15.gif smileys/smiley7.gif Edited by: perhaps

kutoz
04.09.2005, 14:03

Ne rezil milletiz biz yahhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuu !!

Kutoz: Bakiyorumda batili düsüncelisinwaauuuuuuuu !!

Adam sampiyonlugumuzu aldi elimizden siz daha da yok siddet olmasin diyorsunuz yok daha neler, kendiniz de biliyorsunuz adam bilincli geldi Trabzona tahrik etmeye ; ben demiyorum adama asin kesin veya öldürün , protest olsa bile yeterdi enazindan. Adam korkma bile kormadi !!!!!

Sen ne söylediginin ya farkin da degilsin, ya da yazdiklarini hemen unutuyorsun. Yukari da ki mesajda senin. O mesajin neresinde protestodan bahsediyorsun. Adamin agzini burnunu dagitmaktan bahset, ondan sonra da bizi elestir. Edited by: kutoz

Burçak
04.09.2005, 16:34
bu saatten sonra konusmak tartismak yersiz. protesto edilecekse zamani geçti artik. bosyere birbirinii kimayin.

Kiraly
04.09.2005, 20:41
Yok yok en iyisi Atatürk meydanin da daragaci sehpasi kurup ibreti alem icin asin!

Bakin ondan sonra $ampiyonlugu bizden kimse alabilirmi.

Edited by: Kiraly

l-m
04.09.2005, 21:06
Forumda, Türkiye Cumhuriyeti yasalarina göre suç olan bir davranis ögütlenemez, onaylanamaz.Ne demek asmak, kesmek, butarzdaki mesajlari en kisa zamanda düzenlemenizi rica ediyoruz, düzenlenmemesi halinde gerekli islem forum yöneticileri tarafindan yapilacak olup uyarimiz dikkate alinmadigi için cezai islem uygulanacaktir.

Bilginize.

Kiraly
04.09.2005, 21:17
Forumda, Türkiye Cumhuriyeti yasalarina göre suç olan
bir davranis ögütlenemez, onaylanamaz.Ne demek asmak, kesmek,
butarzdaki mesajlari en kisa zamanda düzenlemenizi rica ediyoruz,
düzenlenmemesi halinde gerekli islem forum yöneticileri tarafindan
yapilacak olup uyarimiz dikkate alinmadigi için cezai islem
uygulanacaktir.

Bilginize.Ya güzel karde$im ne kadar da ceza vermeye meraklisiniz,espriye dahi ceza kesiyorsunuz.

Pes vallahi,ne diyeyim...........................

yabgu61
05.09.2005, 16:55
papila denen müsvette parçasini Trabzonspor lu taraftarlar en iyig sekilde protesto etmisler zaten.

l-m
05.09.2005, 17:31
Forumda, Türkiye Cumhuriyeti yasalarina göre suç olan bir davranis ögütlenemez, onaylanamaz.Ne demek asmak, kesmek, butarzdaki mesajlari en kisa zamanda düzenlemenizi rica ediyoruz, düzenlenmemesi halinde gerekli islem forum yöneticileri tarafindan yapilacak olup uyarimiz dikkate alinmadigi için cezai islem uygulanacaktir.

Bilginize.

Ya güzel karde$im ne kadar da ceza vermeye meraklisiniz,espriye dahi ceza kesiyorsunuz.
Pes vallahi,ne diyeyim...........................

Gerekli uyari tüm forum üyelerine yapilmis olup espri yaptiysaniz üzerinize alinacak bir durum bulunmamaktadir. Bilginize.

Cemalettin Taşkın
06.09.2005, 09:46
yakinda cem papilayi bizim maça verirler.

zinos_zon
06.09.2005, 11:46
tipik trabzon fotografi: elin haysiyetsizini protesto etmek icin baslik actim, 3. sayfada birbirimizle kavga etmeye basladik..

30 bin kisinin bosuna yürüdügünü söylemiyorum elbette, ama adam basi ücer saatten 90 bin saat calisma saati havaya ucmus, bunca saatte bunca insan findik bahcelerindeki yabani otlari temizlese daha faydali olurdu..

trabzon olarak modernlesme evresinide gectik, komik olmaya basladik..trajikomik.

The Legend
06.09.2005, 12:00
Trabzonlu ve Trabzonsporlularçok akilli davranip hazirlanmaya çalisilan Tuzaga düsmemislerdir.!!!

Kalemlerini hazirlayip trabzonda olay çikmasini bekleyen istanbul kalemsörleri de avuçlarini yalamislardir.!!!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Ayşe Aygün
06.09.2005, 12:15
br papila geldi geçti trabzondan ama biz onu adam yerine koymadigimz için olay çikacak diyenler yazdiklariyla kaldi. biz adam olani kaydeye aliriz olmayani degil.

Crazy_OfLu61_
06.09.2005, 12:18
smileys/smiley36.gif

tipik trabzon fotografi: elin haysiyetsizini protesto etmek icin baslik actim, 3. sayfada birbirimizle kavga etmeye basladik..

30 bin kisinin bosuna yürüdügünü söylemiyorum elbette, ama adam basi ücer saatten 90 bin saat calisma saati havaya ucmus, bunca saatte bunca insan findik bahcelerindeki yabani otlari temizlese daha faydali olurdu..

trabzon olarak modernlesme evresinide gectik, komik olmaya basladik..trajikomik.

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

adam geldi ve gitti ve biz hala kavga ediyoruz.

Keleşoğlu
06.09.2005, 15:36
la vuramadunuzmi oga bi danesmileys/smiley36.gif

makifbayten
06.09.2005, 16:12
adamlar ile muhattap olun kardeslerim maça çikipta talimatiniistanbuldan alan ondan sonra da ben emegin baskentinden geldim diyen insanin ne söyledigine ne de yaptigina inanilir.ben bir artvinli olarak ondan utaniyorum .

uslanmazlaz
06.09.2005, 18:00
tarihler boyu karadenizliyi kand1rmak isteyen çesitli medeniyetler geldi geçti .

hepsi ümidine eremeden tarihin tozlu sayfalarina kar1st1lar

Hasan Cubukcu
06.09.2005, 20:08
Zinos Son : Aynen sana katliyorum az olan cok dogru kisilerdensin sen, bende yazdim ama adamlar takmadi; az kalsinda cezada vereceklerdi .Cezayi birakta adamlar nerdeyse papiyi savundular.

Yanlis anlasilma olmasin sakin

immortal_TS
06.09.2005, 21:32
Zinos Son : Aynen sana katliyorum az olan cok dogru kisilerdensin sen, bende yazdim ama adamlar takmadi; az kalsinda cezada vereceklerdi .Cezayi birakta adamlar nerdeyse papiyi savundular.

Yanlis anlasilma olmasin sakin

Bunun neyini yanlis anlamiycaz bilmiyorum ama senin adalet biçimin ve bakis açin vur,kir,parçala mantigiydi yanlis hatirlamiyorsam arkadaslar gerekli açiklamayi yapmistir yukarda o sahis gerektigi gibi protesto edilmistirsmileys/smiley2.gif

Hasan Cubukcu
06.09.2005, 21:56
Nede protesto 15 kisilen ve senin bakis acinda modern avrupali gibi.

immortal_TS
06.09.2005, 22:00
Nede protesto 15 kisilen ve senin bakis acinda modern avrupali gibi.

Gerektigi yerde ve gerektigi sekilde hepimizin anlayisi degisik tepkiler gösterebilir ama bu galyana getirmek farkli birseydirsmileys/smiley2.gif

Hasan Cubukcu
06.09.2005, 22:15
Yerine göre protesto olur . Ben dedim mi adami Kameralar önünde dövün. Ya beni anlamiyorsun yada muhalefet kurmakda hoslaniyorsun. Gercegin gözüne bak lütfen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mini FaNaTiK
06.09.2005, 22:29
adami kameralar onunde dovmeyelim tamam,diyelim ki dovduk adamipapila nerde trabzonda nasil boyle halegeldi birkac kisinin onu dovmesiyle ardindan istanbul basini bu olayi turkiyenin bir numarali haberi haline getirsin sonra hakli durumdayken haksiz hale gecelim..hem anlamadigim adami dovunce ne elimize gececek bu sekilde protesto yeterlidir tek eksigi kisi sayisi ama onunda zamaninda gosterildigine inaniyorum-30 binlik trabzon yuruyusu+5 binlik istanbul protestosu-

immortal_TS
06.09.2005, 22:33
Adas bazi kardeslerimizdeki hirs bir iyi bir kötü ama bu derece bir hirs kötü çünkü bu çok degisik olaylara sebebiyet verir ama biz sagduluyuz ve bunu dedigin gibi 30 bin kisilik yürüyüsümüzde ve çesitli illerdeki protestolarimizda gösterdik buda medyaya KAPAK OLSUN dedik.

mini FaNaTiK
06.09.2005, 23:01
Adas bazi kardeslerimizdeki hirs bir iyi bir kötü ama bu derece bir hirs kötü çünkü bu çok degisik olaylara sebebiyet verir ama biz sagduluyuz ve bunu dedigin gibi 30 bin kisilik yürüyüsümüzde ve çesitli illerdeki protestolarimizda gösterdik buda medyaya KAPAK OLSUN dedik. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Mollasalihoğlu
06.09.2005, 23:04
Her seferinde de insanlik dersi verilmez ki.Tel örgülere elektrik verilsin de dediler ama mosmor oturuyolar simdi..

gerçekefsane
06.09.2005, 23:12
Trabzonspor Baskani Atay Aktug, Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kurulu?na adeta meydan okudu...

PAPiLA VERiLMESiN
GEÇEN sezon Fenerbahçe maçindaki yönetimiyle hedef adam haline gelen Cem Papila?nin, bu sezon Trabzonspor?un iç ya da dis sahadaki herhangi bir maçina atanmamasini istediklerini dile getiren Aktug, "Biz, Cem Papila?nin ne Avni Aker?de ne de deplasmanda hiçbir maçimiza verilmemesini istedik. Buna ragmen Cem Papila?yi bizim maçimiza atayan olursa, bunun bütün sorumlulugunu da üzerine alir. Biz sorumluluk kabul etmeyiz" diye konustu.

takagazete.comEdited by: gerçekefsane

yavru_tilki
06.09.2005, 23:55
Cem papila trabzon maçina verilse bile yani verildigini ögrendigi an birde trabzondaysa maçi hakemligi birakir trabzon halki ben dahil olmak sartiyla çok büyük bir kin besliyor herkez kendini tutsa bile aradan biri mutlaka çikip cem papilayi binecektir. ya

mini FaNaTiK
07.09.2005, 00:04
ben verilmez diye dusunuyorum verilirse desunu derimfederasyon trabzon insanini kiskirtiyor dedigin dogru illa biri ona saldirir ama suc bize kalir bunu anlayalim beyler fiziki mudahele olmadan yapmaliyiz ne yapacaksak...Cunku futbolun basinda bulunan kisiler bizim macimizaatarsalar bu kisiyi biliyorlar ki illa biri saldirir goruntu olarakta ustunlugumuzu kaybederiz ve bu seferde ne desek ihale bizim uzerimize kalir..yani bastekiler yem atiyor kim duser kim dusmez meselesi insallah atanmaz atanirsa da umarim kiihale bize kalmaz

Ahmet AYDIN-28
07.09.2005, 13:01
Arkadaslar yaklasik bir aydir internete giremiyordum. cem papilanin Trabzon'a gelecegini Ankara barosunun takiminda oynayan bir arkadasimdan duydum. Turnuvadan sonra cem papilanin Trabzon'da çok iyi karsilandigini ve Trabzon barosu takiminin kendisiyle yakindan ilgilendigini söyledi. Trabzon barosunun avukatlari çok mu centilmen ve misafirperver yoksa Trabzonlu/Trabzonsporlu degiller mi? Tepki koymalarini bir yana biraktim ilgilenmeselerdi bari.

Ahmet AYDIN-28
07.09.2005, 13:03
Ha bi de sadece bir taraftar dernegi baskaninin kendi basina protesto ettigini O'nu daxxxx xxxxx xxxxxsöyledi. Adamin linç edilmesini beklemiyordum ama en azindan protesto edilebilirdi. Edited by: CuttySark

zanoylu
08.09.2005, 14:39
smileys/smiley18.gifTam bir fiyaskoyuz.Adam güle oynaya geldi gittimi yani...smileys/smiley5.gif

Cenkhan
08.09.2005, 14:49
Adamin bizim maça atanmasini engellemezsek fiyasko oluruz. Yoksa
dövünce bir anda seref mi kazanacak bu insan müsfettesi? Gazetelerde
prim yaptirmaya gerek yok

Hasan Cubukcu
08.09.2005, 23:05
Lütfen su konuyu edit leyin , adam geldi eglendigitti biz seyir ettik avukatlar barosunda ki arkadaslar da cem len beraber eglendidaha neyi tartisiyorsunuz allah askina lütfen !!!!!

maskara olduk zaten

Guests
09.09.2005, 02:24
Lütfen su konuyu edit leyin , adam geldi eglendigitti biz seyir ettik avukatlar barosunda ki arkadaslar da cem len beraber eglendidaha neyi tartisiyorsunuz allah askina lütfen !!!!!

maskara olduk zaten

Maskara olan falan yok, kendi adiniza konusun lütfen..!

"Avukatlar Barosu"derken ne demek istediginizide çok merak ettim bu arada..???

Barolar Birligi; avukat, savci ve hakimler'den olusur... Bu yil Trabzon Barosunun üstlendigi bu turnuva'da, birligin geleneksel turnuvasidir... "Avukatlar barosu" demek; BMN üyeleri için,top severlerdemek gibi bir seydir yani...!

Cemalettin Taşkın
09.09.2005, 09:01
adam beni trabzonda çok severler demis ya. resmen dalga geçiyor 2-3 haftaya kadar bizim maça verecekler göreceksiniz.

Badaloğlu
09.09.2005, 09:11
adam beni trabzonda çok severler demis ya. resmen dalga geçiyor 2-3 haftaya kadar bizim maça verecekler göreceksiniz.

Besikdüzünü kast emistir.Hanimi Besikdüzlü ya!...

gerçekefsane
09.09.2005, 12:36
Trabzonspor Baskani Atay Aktug'un "Bizim maçlarimiza verilmesin. Trabzon'a maç yönetmek için gelirse bunun sorumlulugunu almayiz" açiklamalarindan sonra Cem Papila, "Trabzon'da çok sevenim var. Esim Maçkali. Her zaman çok iyi karsilaniyorum. Orada bana hiç bir sey olmaz" dedi.

Papila Trabzon'da Av-Cup 2005 Avukatlar Futbol Sampiyonasi maçlarina katildiktan sonra Ankara'ya dönerken yaptigi açiklamada, "Trabzonspor yöneticilerinin açiklamalarini takip etmiyorum. Bir hakem olarak kimseden çekinmiyorum. Trabzon'da maçlarimi oynadim ve gayet güzel bir seyahat oldu" dedi.

spor3.comEdited by: gerçekefsane

My
10.09.2005, 05:50
Simdi ben bu herife küfür edersem ceza alirim dimi?

Gargamel
10.09.2005, 13:50
Beyler bunu bi kac haftaya kadar bencede bunu bizim maca werecekler iste ozaman esi benzeri görülmeyen bi protesto yapmamizlazim doksan dakka asagilayalim bu serefsizi hadi bmn olarak bi el atalim su konuya ne gerekirse yapmaya önce ben hazirim!!!!

Berat
10.09.2005, 16:40
"Cem Papila Trabzon'da!..."

ee, ne var bunda, Gökdeniz de Trabzondasmileys/smiley17.gifGerçi izin almisti degil mi tatile gitmek için, kafasini toplasin usaksmileys/smiley17.gif

samway
10.09.2005, 17:45
papila yi sehirde huzurlu gezdirenler en buyuk yanlisi yapar arkadas o herifi deil trabzon da ahirette gorsem bile bi çift lafim olurdu...