PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avni Aker?e Gökdeniz Posteri...

Sayfa : [1] 2

lazutlarlivera
27.08.2005, 10:05
BENCE BU POSTERI YAPTIRIP ORAYA ASARSAK GÖKDENIZ IÇIN MÜTHIS BIR MORAL VE MOTIVASTOM KAYNAGI OLUR.HAYDI TRABZONSPORLULAR GÜN DESTEK GÜNÜDÜR BIZDE BIZIM IÇIN SEMBOL OLAN FUTBOLCUMUZA DESTEK VERMELIYIZ.GÖKDENIZ NASIL BOS MUKAVELEYE IMZA ATARAK VEFA ÖRNEGI GÖSTERDI,SIMDI SIRA BIZDE.

TSunami
27.08.2005, 10:09
avni akere asmak degilde taraftarin elinde olsa daha iyi. zira bu bir anma degil destek.

Crazy_OfLu61_
27.08.2005, 10:15
Bunun yerine bikaç tane pankart yaptirilsa daha iyi

Tahsin Armutcu
27.08.2005, 11:51
ewet arkadaslar pence buyuk bir bayrak boyutunda birsey yapip avniakerde acmaliyiz.hani trabzonumuzun formasini acmistik ya onun gibi bir sey mesela.ne dersiniz?

uygar_trb
27.08.2005, 12:37
gökdeniz bence de çok mantikli stada asmak diilde taraftar posteri açsa çok güzel olur...

katlar performansini öle bi moralle...

Emir BAYRAK
27.08.2005, 12:56
Bence bu kötü durumda ona destek vermemiz gerekir ve cok dogru olur..Asilma degilde taraftar acarsa dahadabir guzel olur...

$FIRTINA61$
27.08.2005, 13:03
yabalim smileys/smiley32.gif

denizgrsy
27.08.2005, 13:18
bencede Gökdenize yapilacak her türlü jest Gökdenizi eski haline çevirir,yeter ki türübünden bi elektrik bi destek alsin,kimse tutamaz onu daha,senol hocada yerinde ve akilli bi konusmayla destek verdi zeten..sira biz taraftarlarda,stadta yapilacak en ufak bi destek bile yeterli...hayden usaklar...ona ihtiyacimiz var...

ts_61_oflu
27.08.2005, 13:34
arkadaslar bu fikir kimden geldiyse süper bi fikir gökdenizin bu desteklere ihtiyaci var gökdeniz bu karalari haketmiyor bence onun futbol hayatindaki basarisini kiskaniyolar o yüzden bu karalamalari yapiyolar gökdenizi bizden sogutmaya çalisiyorlar bunlara bakmayalim arkadaslarim abilerim

immortal_TS
27.08.2005, 13:53
Bende bu fikre katiliyorum ve destekliyorum ama bunun için elle tutulur birsey yapmamiz gerekiyor benim fikrim bir pankart açmak söyle büyükçe olsa daha güzel olur ve bunun için bi para falan toplasak trabzonlu arkadaslar organizasyonu üstlense ve hesap no falan verilse burdan gereken destegi yapalim derim.

arakop
27.08.2005, 14:10
GÖKDENIZIN POSTERINI ASALIM.SONRA TOPA KÖTÜ VURDUMU SÖGÜP SAYALIM....ARKADASLAR BIRAKIN POSTERI FALAN SÖYLE ASLAN GIBI DESTEK VERELIM YETER.ADAMI ISLIK PROTESTO ALKISMANYAK ETTIK..

BDiler61
27.08.2005, 14:50
Gerçekten güzel fikir.Gökdeniz arakasinda taraftarinin oldugunu bilerek oynarsa onu kimse tutamaz bu sene.Kesinlikle yapilmali böyle bir sey ve antep maçinda açilmali.

gerçekefsane
27.08.2005, 14:54
moral ve motivasyon açisindan güzel bir fikir

orhanaydin1969
27.08.2005, 15:19
arkadaslar gökdeniz belkide icinizde en çok elestiren benim iki yildir birsey yapmadigini takima zarar verdigini biliyorum ama ne olursa olsun o bizim futbolcumuz onda bizi sampiyonluga tasiyacak kapasitenin oldugunuda biliyorum bu yüzden ona bir süre desdek verilmeli eger buna ragmen basarili olamazsa basini ellerinin arasina alip düsünmeli geregini kendi yapmali

The Legend
27.08.2005, 15:23
Bence Milan tribünlerinde oldugu gibi bazi futbolcularimizin ufak posterleri yapilabilir.Ama Gökdenize özel büyük bi poster fikrine katilmiyorum.

Efrasiyab
27.08.2005, 15:28
pankart olabilir yada milan tribunlerindeki gibi karikatur tarzi bisey olabilir

cok guzel bir fikirsmileys/smiley32.gif

Utku061
27.08.2005, 15:31
Tesislere gidip moral vermek lazim diyecegim ama bosa,çünkü tesislerden içeri adam almiyorlar..smileys/smiley18.gif

İleli
27.08.2005, 15:44
pankart olabilir yada milan tribunlerindeki gibi karikatur tarzi bisey olabilir

cok guzel bir fikirsmileys/smiley32.gif

budur.

eys_61
27.08.2005, 15:49
ya ben bu bizdeki taraftarlik isini anlamiyorum.Gökdeniz sööle gökdeniz bööle ondan kötüsü yok ama gökdeniz biyere gidecek söylentileri çiktiginda gökdeniz bizimdir onu satani biz de satariz.Abi adami da sapsala çevirdik.Gökdeniz Trabzonumuzun öz evladi takimimizin yildizidir.Her futbolcu zaman zaman formsuz dönemler yasar ve Gökdeniz de böyle bir dönemden geçiyor.Bizim de ona sonunakadar destek olmamiz gerekiyor.Çünkü Gökdeniz gibi degerler kolay yetismiyor.

ulas ferhat
27.08.2005, 16:03
GÖKDENIZ'E TS LIYIM DIYEN HERKES SAHIP ÇIKMALI OLAY BUDUR BU FIKRI ÇIKARANI KUTLUYORUM AMA BU OLAYI GERÇEKLESTIRMELI...

61viya
27.08.2005, 16:18
Fikir süper,kimden çiktiysa tebrik ediyorum.Tezahürart da olabilir poster yerine...Ama iki gün sonra,adamin yeni dogmus bebegine küfredilmeyecekse tabiismileys/smiley5.gifBu fikir,ancak o zaman bir anlam tasir..Senol hocamin yorumlarini okurken,gözlerim doldu,söyledigi güzellikler karsisindA...Simdi taraftarlar olarak biz biseyler yapalim...

Ferşat Balcı
27.08.2005, 16:43
avrupada futbolcularin karikatür seklinde çizimleri yer alir stadlarda hiç olmazsa böyle bir posterde düsünülebilir.Gökdenizin çok duygusal bir futbolcu oldugu belli.bu tür seyler önemsizmis gibi görünse de bu kötü günlerde gökdeniz için çok sey ifade eder.

delihamsi
27.08.2005, 16:58
Gerçekten de onun için buyuk bir moral olur hem performansini oldukça artirir böle bi sey yapmaliyiz.

$FIRTINA61$
27.08.2005, 17:30
evisinin önüne gidipb destekyabsak daha süper olmazmi

FANATIK61
27.08.2005, 17:58
avrupada futbolcularin karikatür seklinde çizimleri yer alir stadlarda hiç olmazsa böyle bir posterde düsünülebilir.Gökdenizin çok duygusal bir futbolcu oldugu belli.bu tür seyler önemsizmis gibi görünse de bu kötü günlerde gökdeniz için çok sey ifade eder.

Bende bu fikire katiliyorum. Genelde Italya'da gördüm mesela Milanli Futbolcularin Karikatür resimleri var. Bizim de As Futbolcularin bölye Resimleri yapilirsa cok güzel olur. Simdilik Gökdeniz daha agir basiyor. Futbolcumuza nasil Yattara'ya büyük destek veriyorsak onada bizim Karadeniz Cocuguna daha cok destek vermemiz lazim.

verep
27.08.2005, 18:10
Tesekkürler.Böyle taraftar oldugu sürece sirtimiz yere gelmez.Gökdeniz ona deger verdigimizi bilmeli

tsmaniac
27.08.2005, 18:23
su siralar kötü top oynayabilir ama o gerçek bir trabzonsporludur ve öz
kardesimizdir gerekirse trabzonun girisine koca bir posterini asmaliyiz
helal olsun gökdeniz kardesimizesmileys/smiley32.gif

Sacit
27.08.2005, 18:24
ev stad fark etmez bise yapalim da.bu da iyi fikir smileys/smiley32.gif

kutoz
27.08.2005, 18:37
Lafta degil de, görsel olarak destek verme fikri gerçekten güzel. Bence gelistirilecek projelerde iki husus ön plana çikmali. Birincisi Gökdeniz'e verilecek destek, ikincisi ise verilecek bu destekle, Gökdeniz'in ipini çekmeye soyunanlara iyi bir ders.

Bu anlamda tribünden verilecek tezahüratli destekle bir yerlere çok fazla gönderme yapilamayacagi kanisindayim. Malum maç görüntüleri, 3-4 dk. ile sinirli kaliyor. Yani görüntülerin verilecegi bu zaman zarfinda, tezahüratin duyulmama ihtimali var. Ama pankart, poster gibi görsel destek mesajlari, görüntüler esnasinda bir sekilde TV. ekranlarina da yansiyacaktir.

Poster ve pankart asilacaksa üzerine ne yazilabilir konularinda beyin jimnastigi yapmakta fayda var.

lazkaya
27.08.2005, 19:51
Gökdeniz gerçekten buna çok ihtiyaç duyuyor.Ona destek vermemizin tam zamani..

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

gerçekefsane
27.08.2005, 19:58
bundan sonra yapilacak diger aktivite

trabzonspor dergisi - gökdeniz - bordomavi.net üçgeni ile bir bulusma ayarlanabilir.

bilmem ne dersiniz ?

kutoz
27.08.2005, 20:09
Bu aktiviteyi biraz açarmisin. Yani senaryosu nasil olacak bu aktivitenin.

omer61
27.08.2005, 21:03
çok ii bi fikir oOooOo gökdeniz karadeniz ooOoOoo

imported_özgür
27.08.2005, 22:27
valla helal olsun kimin aklina geldiyse bence hemen acalim bi hesap nhumarasi

yapalim büyük bi pankart saten su takimda onun kadar trabzonlu baska bi adam yok bunun karsiligini werelim ona

kutoz
27.08.2005, 22:34
valla helal olsun kimin aklina geldiyse bence hemen acalim bi hesap nhumarasi
yapalim büyük bi pankart saten su takimda onun kadar trabzonlu baska bi adam yok bunun karsiligini werelim ona

Onun kadar Trabzon'lu var dostum, var... Avatarinda kupayi kaldiran dev... smileys/smiley2.gif

ts_fan
27.08.2005, 23:17
ben 61'in kendisine içten desteklerimi sunuyorum, bu destek O'na yeter de artar bile...

baget55
28.08.2005, 01:17
arkadaslar bencede yapalim bunu ... cok güzel olur .. bir an önce karar verinde para konusunda ne gerekiyorsa yazarsiniz ... acele yapalim bunu cok güzel olur...

baget55
28.08.2005, 01:19
Fersat bendee sana katiliyorum karikatür seklinde olmasi cok güzel olur bence yanina fatih sultan tekke de olsa hiç te fena olmaz haniii...smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

Emir BAYRAK
28.08.2005, 01:23
ee boyle giderse sadece baslik altinda kalicak fikirler...?

kenone
28.08.2005, 03:22
Keske çogunluk olabilsek ama eminimkiavni akerdekitaraftarlar in çoguposter,pankart her ne açilsmis olsa bile en basit hatasinda dünyanin en iyi homurdanan taraftari olusunu bir kez daha göstericektir... her seye ragmen mükemmel bir sey olur ayrica tribünlerimize de renk getircegine inaniyorum

Recep Alkan
28.08.2005, 14:27
tabiki poster super bir fikir ama bence mac boynca onu alkislamak ona guven vermek cok daha iyi olacaktir..

zanoylu
28.08.2005, 14:30
O da olur önemli olan; ona taraftarin yaninda oldugunu hissettire bilmek motive edebilmek.

halil ibo
28.08.2005, 14:31
61 NUMARALI BIR DEV FORMA YAPTIRILABILIR BIR TASLA 2 KUS.HER MAÇTA KULLANILABILIR.GÖKDENIZ'E DESTEK VERECEGIMIZ ZAMAN GÖKDENIZ SESLERIYLE AÇILIR FORMA.DIGER ZAMANLARDA TRABZON SESLERIYLE.

zanoylu
28.08.2005, 14:34
yaww tüylerim diken diken oldu sen anlatirkensmileys/smiley32.gif

baget55
28.08.2005, 14:47
arkadaslar bu isi bugun sonlandiralim yoksa yine sözde kalacak... karikatür yada 61 nolu forma olacak sekildeposterleri oylamaya sunalim...haydeeeeesmileys/smiley2.gif

ümit
28.08.2005, 14:51
Kocaman bir 61 numarali forma marotonun orta kismini kaplayacak sekilde.Harika olur gerçekten.Bu isi yaparsak çok karizma olur süper bir fikir.Bizler neler yapabiliriz onu tartisalim,yapalim..

ulas ferhat
28.08.2005, 14:57
KAÇIRILAN POZISYONLAR SONRASI ADAMA ANA AVRAT ÇOR ÇOLUK GITMEYIN HIÇBISEY YAPMAYA GEREK KALMAZ.......

halil ibo
28.08.2005, 15:03
Sevgili kardesim küfür etmeme konusunda hepimiz seninle hemkirizi.Ama 61 numarali forma gerçekten süper olacak.

ts_fan
28.08.2005, 15:23
Mr. 61 için yapilacak olursa emin olun çok komik olur ve çogu degerimizi çignemis oluruz...

Efrasiyab
28.08.2005, 15:43
Mr. 61 için yapilacak olursa emin olun çok komik olur ve çogu degerimizi çignemis oluruz...

mesela hangi degerlerimizi çignemis oluruz ?

ts_fan
28.08.2005, 15:50
Mr. 61 için yapilacak olursa emin olun çok komik olur ve çogu degerimizi çignemis oluruz... mesela hangi degerlerimizi çignemis oluruz ?

hangi konudaizdirabim oldugunu çok yakinda ögreneceksiniz, aci olacak ama sis perdesi kalkacak insallah...

kutoz
28.08.2005, 15:53
Mr. 61 için yapilacak olursa emin olun çok komik olur ve çogu degerimizi çignemis oluruz... mesela hangi degerlerimizi çignemis oluruz ?

hangi konudaizdirabim oldugunu çok yakinda ögreneceksiniz, aci olacak ama sis perdesi kalkacak insallah...

Dostum "Alacakaranlik Kusagi" gibi oldu, yorumun. Bildigin birsey varsa paylasta, bizde ona göre destek ya da köstek mesaji yayinlayalim. Böyle ortaya bir sey atip, insanlarin hevesini köreltmekle bir yere varamayiz.

Efrasiyab
28.08.2005, 15:56

insallah söyleyecegin seyler saglam kaynakli olur bekliyoruz ne yapalim

baget55
28.08.2005, 15:57
ne oldu hazirmi daha fikir birligi yapilmadi sanirim ... iyi zaten bu topicte burda çürür gider zaten...

KuĞu
28.08.2005, 16:51
FIKIR GÜZEL BEN YAPILMASI TARAFTARIYIM GÖKDENIZ BU OLAYI YAPMIS OLSA BILE YAPILSIN ISTERIM. ÖNCE ONLAR BUNCA YIL YAPTIKLARI PISLIGE SIKEYE TESVIGE BIRKAÇ KURBAN VERSINLER ONDAN SONRA BIZDEN KURBAN ISTESINLER!!!smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

CAFERIN ITIRAFLARI ASKIDA KALMISKEN BELGESIZ IDDALARLA GÖKDENIZ KARDESIMIZI HARCATMAYALIM ARKADASLAR!!

Duman
28.08.2005, 22:52
Isterseniz Senol hocanin da posterini yapip asalim Avni Aker'e,onunda morali cok bozuk bugunlerde,her seye ragmen Gokdeniz'i hala ilk 11 de oynatiyor.Ve hala Senol Gunes'e ragmen ust siralari kovaliyoruz,hala macin skorunu degistirebilecek en onemli ismi, Yattara'yi inatla oyundan aliyor,belki bir posterle bir seyler anlatabiliriz Senol hocaya,ne bileyim kibarca birak artik, yeter Senol hoca lutfen gibi,beni biktirdi artik kusura bakmayin beyler. Gokdeniz bence posterinin, Avni Akere asilmasini hic haketmiyor,yine de siz bilirsiniz...

Analyzer
28.08.2005, 23:00
Isterseniz Senol hocanin da posterini yapip asalim Avni Aker'e,onunda morali cok bozuk bugunlerde,her seye ragmen Gokdeniz'i hala ilk 11 de oynatiyor.Ve hala Senol Gunes'e ragmen ust siralari kovaliyoruz,hala macin skorunu degistirebilecek en onemli ismi, Yattara'yi inatla oyundan aliyor,belki bir posterle bir seyler anlatabiliriz Senol hocaya,ne bileyim kibarca birak artik, yeter Senol hoca lutfen gibi,beni biktirdi artik kusura bakmayin beyler. Gokdeniz bence posterinin, Avni Akere asilmasini hic haketmiyor,yine de siz bilirsiniz...

smileys/smiley32.gif

Berat
28.08.2005, 23:50
Avni Aker'de Iddaa reklam panosu ya da afisi yok mu?? Varsa Gökdeniz posterine gerek yok smileys/smiley17.gif

Adem Erdoğan
28.08.2005, 23:55
NE ZAMAN DAN BERI KUMARCILARIN POSTERLERI AVNI AKER E ASILIYO BIRAKIN BU ISLERI...STADIN MANEVI HAVASINI BOZMAYIN...

saglam
29.08.2005, 00:21
Gökdeniz hakkindaki düsüncelerimi bilen bilir, formasi açik artirmadayken yazdiklarimdan dolayi tepki bile çekmistim.

Ne yapmis olursa olsun; onusu an kendimizden soyutlayamayiz, takimimizin futbolcusudur ve formasinin hakkini vermesi için taraftar olarakelimizden birseyler geliyorsayapmaliyiz.

"Poster" veya "61 numara forma" hazirlamak,takimi sirtlayan diger futbolcularimiza karsi sik durmaz diye düsünüyorum.
Ancak güzel bir pankart neden olmasin? Bu isin organizasyonunu BMN|Trabzon haleder.

Bize düsen; bir slogan/söz bulmak ve onu pankart haline dönüstürmek.

Hasan Cubukcu
29.08.2005, 01:04
Ilkde bu konuyu acana cok tesekkür ediyorum , aslinda gec bile kaldik diye bilirim !

Insallah Gökdenizi geriye kazanabiliriz

insallah Hüseyini geriye kazanabiliriz

insallah symeki geriye Kazanabiliriz

daha yazim isterseniz , macta adama ana avrat küfür ederseniz adam birakin futbol oynamasini Trabzonda durmalari bile mucize .

Böyle terbiyesizlik olmaz kendi kardesimize nasil küfür ederiz , kendi degerlerimize sahip cikmazsak nerye varacagiz.almanyadan geldim mi kendi gözümlen görüyorum degerlerimize nasil sahip cikmadigmiza ,Trabzonda, Ankarada Canakkalede Samsunda Istanbulda nerde olursa olsun adamlar ezip geciyor DEGERLERI !!!!!!!!!!!!!

Konuya dalmim basim agiracak

selamlar hamsi61Edited by: 61Hamsi61

kenone
29.08.2005, 01:40
yok ya bu hayelden öteye gitmez bence ...biz böyle seylere hazir degiliz kendi futbolcusuna bu kadar küfür eden köstek olan baska bir takim taraftari yok .bu olay gerçeklessin gözlerim yasarir serefsizimsmileys/smiley19.gif

zafercalikoglu
29.08.2005, 08:56
BENCE O KADAR ABARTMAYA GEREK YOK PANKARTLARLA ISI BITIRIRIZ,ANTEP MACINDA

POYRAZ
29.08.2005, 18:39
Güzel bir fikir, Gökdeniz acisindan müthis bir motivasyon olurdu bu.

Cengiz Çubukcu
29.08.2005, 19:06
arkadaslar birakin bu gökdenizi simartma islerini ..o bizim gönlümüzü tekrar kazanmak için emek harcasin... zaten hepimiz ona yeterince tolerans taniyoruz....bence onu kendi haline birakalim...

61trabzonomer
30.08.2005, 01:26
hayir konu güzel destek vermek bizim isimiz ne demek kendi haline birakalim kardes olmaz yaninda olalim çok güzel bir fikir bana göre o duyguyla nasil oynar ahh beee süper olur süper böyle seyler hem onlari mutlu eder hem bizi bence çok güzel bir fikir destekleyelim....

ah_met
30.08.2005, 12:47
neden gökdenizin posterini asacakmisiz birakin ya bu takimda asilmasi gereken bir futbolcu varsa o da kaptanimizdir gerisi hikaye bu fikire karsiyim ....

CaMoKa
30.08.2005, 12:50
gökdenize moral olacagi kesin buna ihtiyaci var hiç olmazsa taraftarin onun yaninda oldugunu bilsin bazi kendini bilmezler cok yüklendi zavalliya

antagonist
30.08.2005, 13:01
arkadaslar birakin bu gökdenizi simartma islerini ..o bizim gönlümüzü tekrar kazanmak için emek harcasin... zaten hepimiz ona yeterince tolerans taniyoruz....bence onu kendi haline birakalim ...

Ya siz neden bahsediyosunuz allah askina?Ne simartmasi falan...Morali bozuk bi futbolcuya bunu fazla mi görüyosunuz?

"Zaten hepimiz ona yeterince tolerans taniyoruz."Bu lafi anlamadim açikcasi.Nasil tolerans tanimayacagiz?Gökdeniz'i protesto mu edelim?Ne yapalim?

Ya su Istanbul taraftari bile takimina sahip çikarken bizim arkadaslar sanki koyundan bahseder gibi "bence onu kendi haline birakalim" diyor.AYIPTIR AYIP...

Şahinoğlu
30.08.2005, 14:01
Arkadaslar Kazimin posterini kaldirdilar biliyosunuz o yüzden derimki Italya'daki gibi iki ucu sopali tek kisinin açabilecegi posterler yaptiralim Kazim,Gökdeniz,Fatih ,Szymek,Yattara'nin bu posterleri ayri bir renk katicaktir tribüne federasyond kaldiramaz ayrica..

selçukabi
30.08.2005, 14:24
Poster olayina katiliyorum ama bence gökdenizin eski performansini bulmasi için söyle bir-kaç maç yedek beklemesi lazim.Ayni Sametin yaptigi gibi...

Burçak
30.08.2005, 14:35
her futbolcunun belli dönemlerde performansi düser bu gayet normal. gökdenizin kalitesi belli birisi. biseyler ispat etmek durumunda degil. sadece performansi düsük. ve gökdeniz trabzonspor formasi giyiyor hala. herseye ragmen. niye bukadar yükleniliyor. gökdenizden iyisimi varda hala o sahada tutuluyor? tamam bi kaç maç dinlendirilebilir . bu fikirlerinizede katiliyorum. ama hakaret edercesine elestirenleri kiniyorum. taraftarin kendi içinde tribündeaçabilecegi poster çok güzel olurdu. örneklerde söylenenler gibi. milanlilarin yaptiklari gibi. karikatür biçiminde. bu onun için gerçekten müthis destek olur. Edited by: forever61

61trabzonomer
30.08.2005, 14:50
neden gökdenizin posterini asacakmisiz birakin ya bu takimda asilmasi gereken bir futbolcu varsa o da kaptanimizdir gerisi hikaye bu fikire karsiyim .... allah allah ya hayret birsey biz o posteri en iyi oynayan kimse onun posterini asacaz diye birsey yok biz gökdeniz in moralini yükseltmek için asacaz adami motive etmeye çalisiyoruz yoksa biz kim iyi oynuyosa onun posterini asalim demiyoruz anladin ....bu konunun amaci bu, gökdeniz i eski günlerine kavusturmak bir bakima bizimde elimizde ama senin gibi düsünürse herkez ohoooo isimiz var....simdi destek zamani iyi oldugu zaman gelmissin bos hayde...

Y.Sert
30.08.2005, 15:15
birakin pankarti yada posteri.inanin gökdenizin bunlara ihtiyaci yok.gökdeniz bir top kaptirdigi zaman homurdanmayin alkislayin o ona yeter.tezauratla destek olun.2 yil önceki gökdeniz yine geri gelecek.ozaman düsünün siz bu takimin oynadigi futbolu.fatih mükemmel.yanina 2 yil önceki gökdeniz.sagda yatti.bu takimi kim tutar.

Keleşoğlu
30.08.2005, 15:48
guzel fikirsmileys/smiley32.gif

Crazy_OfLu61_
30.08.2005, 17:50
Bu kadari fazla olur bence dengeleri altüst ederiz...O bize iyi futbol oynasin biz ona karsiligini zaten veririz...

worldmaster
30.08.2005, 17:53
Poster moster bahane çikip futbol oynasin yeter

l-m
30.08.2005, 18:13

Mesele de bu zaten çikip futboloynasin diye poster yaptiralim deniyor, bana mantikli gelmeyen iki sey var bizim taraftarimiz içinde yaygin olan, birincisi bu takim sampiyon olsun o zaman stad dolacak anlayisi biri de futbolcu basarili olsun ben onu zaten alkislarim anlayisi kibenim anlayisima göre bu taraftarlik degil normal bir futbol seyircisininyapmasi gerekenseydir.Emin olun bu takim sampiyonken hiçbir organizasyon yapilmasinagerek yok, destek denilen sey kötü gün içindir, önce oynasin biz gereken destegi veririz anlayisinin bu zemindedegerlendirilirse Gökdeniz'e hiçbir faydasi olmayacagini düsünüyorum. Gökdeniz iyi oynarken zaten oynuyordur, kötü oynarkendestek gerekir...Ayrica verilecek bu destek Gökdeniz'in futbolunu iyilestirmesi için moral motivasyon disinda futbolcumuza nasil sahip çiktigimiz ve bizim kulübümüzde oynayan hiçbir futbolcuyu kolay kolay harcatmayacagimizi anlatmak içindir, olayi Gökdeniz'in frikik atamamasi konusuyla sinirlandirmayalim lütfen. Daha genis açidan bakalim.

A.Hilal Çakıroğlu
30.08.2005, 18:26

Mesele de bu zaten çikip futboloynasin diye poster yaptiralim deniyor, bana mantikli gelmeyen iki sey var bizim taraftarimiz içinde yaygin olan, birincisi bu takim sampiyon olsun o zaman stad dolacak anlayisi biri de futbolcu basarili olsun ben onu zaten alkislarim anlayisi kibenim anlayisima göre bu taraftarlik degil normal bir futbol seyircisininyapmasi gerekenseydir.Emin olun bu takim sampiyonken hiçbir organizasyon yapilmasinagerek yok, destek denilen sey kötü gün içindir, önce oynasin biz gereken destegi veririz anlayisinin bu zemindedegerlendirilirse Gökdeniz'e hiçbir faydasi olmayacagini düsünüyorum. Gökdeniz iyi oynarken zaten oynuyordur, kötü oynarkendestek gerekir...Ayrica verilecek bu destek Gökdeniz'in futbolunu iyilestirmesi için moral motivasyon disinda futbolcumuza nasil sahip çiktigimiz ve bizim kulübümüzde oynayan hiçbir futbolcuyu kolay kolay harcatmayacagimizi anlatmak içindir, olayi Gökdeniz'in frikik atamamasi konusuyla sinirlandirmayalim lütfen. Daha genis açidan bakalim. kesinlikle katiliyorum. önemli olan simdi birseyler yapabilmek.

mini FaNaTiK
30.08.2005, 18:28
arkadaslar ben gokdenize bu olayi bolca yasattigimizi dusunuyorum "senol hoca gunesimiz gokdeniz kardesimiz" diye bir pankart acilmisti gecen sene meselabu topicten sonra dusundum her yil duzenli olarak gokdenize pankart aciliyor cicek veriliyor...boyle konusmama ragmen bende sizlere katiliyorum ama gokdenize cicek verilecekse FATIH TEKKEye cicekci alinmali gokdenize pankart acilacaksa FATIH TEKKEye kurban olumali anlatmaya calistigim herkese ayni deger verilmeli bir kisiyi kaybettikten sonra onemsemek dogru birsey degil onemli olan o degeri surekli elinde tutmak degil mi...

yani verilmesine bende katiliyorum ama bir dusunun niye fatih veya niye baska oyuncularimiz her yil duzenli olarak psikolojik manada cokus yasamiyor???

hamucera
30.08.2005, 18:29
poster bence de biraz abartilidan öte diger futbolculara karsi yanlis olur o zaman hüseyininde asmak gerekirt o da çok formsuz ve moralsiz. Iyi alkis ve pankart asmak en mantiklisi. ben böyle düsünüyorum

immortal_TS
30.08.2005, 18:31
Bunu basini takip edersen daha iyi anlarsin yok gökdeniz fenere gidicekmis yok gökdeniz trabzonu istemiyomus yok gökdeniz böyleymis söyleymis bunu yapan ve gökdenizi bu hale getiren eziklerin yandaslaridir biz bütün futbolcularimiza ayni sevgiyi ve saygiyi gösteririz bunda gökdenizin hiç bir ayricaligi olamaz, ama suanlar için gökdenize özel olarak gösterilen ilgi malum anlatmama gerek yoktur biz futbolcularimizin iyi gününde de yaninda olduk kötü gününde yanlarindayiz.

mini FaNaTiK
30.08.2005, 18:58
kardesim bende senin dusuncelerine katiliyorum ama gokdenizin trabzonu sevdigini sen biliyorsun ben biliyorum peki gokdeniz niye kendini bunalima sokuyor basin olaylari ise bence abartifatih 2 yildir takimdan ayrilmak istiyormus ingiltereden wiganla sozlesme imzalamis idmanlara katilmak istemiyormus ama profesyonel olan bir futbolcu olarak fatih cikiyor malatya macindagolunu atiyor ve oyunu oynuyor gokdenizde bunu yapmali demeye calistim ben yoksa benim icinde ne fatih ne gokdeniz ne huseyin ne de baskasi benim anlatmaya calistigimi biraz dusun sonra bana kiz benim dedigim acik profesyonel olsun karalamalari kapasin gozunu kulagini yoksa ben senden fazla gokdenizi seviyorum!!!!!

immortal_TS
30.08.2005, 19:15
Sev kardesim sevme diyen yok sana, Sunu sana kesinlikle söyliyim fatih le gökdenizin durumu daha degisik ikisi hakkinda çikan haberlere bakarsan bunu daha iyi anlarsin, evet fatih kendisi diyordu avrupada iyi bir kulüpte oynamak istiyorum diye ona göre basinda yazmistir yazacaklarini ama gökdeniz agzini açmadan basinin gökdenize yüklenmesi bir yipratma politikasidir, bizde herkesi karsimiza alarak gökdenize böyle bir jest yaparak arkasinda oldugumuzu belirtmemiz gerekiyor bu hem gökdenizle ilgili hemde basina iyi bir cvp niteligi tasiyacaktir.

mini FaNaTiK
30.08.2005, 21:44
kardesim sen de beni anlamaya calis bende destek yapilsin diyorum ama sadece gokdenize degil(2 yildir mehmet yilmazda kazma kotu futbolcu diye yerden yere vuruluyor veya 4 haftadir erdinc,huseyin elestiriliyor)ben onlarada destek yapalim diyorum....

bu fatih-gokdeniz meselesi degil acik acik anlatayim;sen beni anlamak istemiyosun herhalde fatihde gencliginde trabzondaki ilk yillarinda bircok hatalar yapti bunu bilmeyen yoktur ukalaliklari kendini begenmis tavirlari gibi ama altaya kiralanip sonrasinda antepe verilince buyuk takimda olmanin degerini anladi ve kendini gelistirdi profesyonelligi ogrendi ama gokdeniz o alt yapidan cikmis halinden sonra kendine pek fazla birsey katmadi(katmamis haliyle su anda takimda en fazla parayi alan oyuncu,4 yillik istatistiklere bakarsanda takimin en fazla sure alan oyuncusu yani en degerli oyuncularindan biri yani bence en buyuk destekte bu olmali birfutbolcuya)ben yani ne fatihi ne gokdenizi ne de baska bir oyuncu kaybetmek istemem insallah bu sefer kendimi ifade edebilmisimdir..

TSMareNero
31.08.2005, 03:04
valla bizim bu taraftarla coook zor coooooook

kendi kendime kahroluyorumsmileys/smiley19.gif

sanatik
31.08.2005, 03:07
Sev kardesim sevme diyen yok sana, Sunu sana kesinlikle söyliyim fatih le gökdenizin durumu daha degisik ikisi hakkinda çikan haberlere bakarsan bunu daha iyi anlarsin, evet fatih kendisi diyordu avrupada iyi bir kulüpte oynamak istiyorum diye ona göre basinda yazmistir yazacaklarini ama gökdeniz agzini açmadan basinin gökdenize yüklenmesi bir yipratma politikasidir, bizde herkesi karsimiza alarak gökdenize böyle bir jest yaparak arkasinda oldugumuzu belirtmemiz gerekiyor bu hem gökdenizle ilgili hemde basina iyi bir cvp niteligi tasiyacaktir.

kesinlikle böyle olmali.

BDiler61
01.09.2005, 19:57
bu baslik unutuldu galiba

Suat_AKÇAABAT
01.09.2005, 21:36
gökdeniz karadenizi tribünler bugüne kadar sürekli bagrina basti ama maalesef ayni sicak karsiligi ondan alamadik. kendisini tribünlerden tamamiyla soyutlamis surumda.

baska bit forumda istanbuldaki besiktas maçinda bize karsi vurdumduymaz tavrindan bahsetmistim ve tekrar etme geregi duymuyorum. bence taraftarlar gökdenize yeterince gitti, artik adim atma zamani gökdenizdedir. bosuna simartmaya gerek yok çünkü biliyorum ki böyle bir gösteriye tepkisiz kalacak ve binlerce insani daha fazla üzecek. o futbolunu oynayarak kendini bize affettirsin öncelikle. taraftarin affedilecek bir ayibi yoktur. böyle bir çabaya girmeye de gerek yok

hem emege , hem zamana hem de duygularimiza yazik olur. selamlar

kutoz
01.09.2005, 21:41
Gökdeniz'in, tedbirsiz olarak disiplin kuruluna sevk edilmesinin altinda bir bit yenigi var. Gökdeniz iyi bir futbolcu mu? Evet... Milli takima katkisi olabilir mi? Evet... Asil soru su. tedbirsiz degil de, direk olarak futbol disiplin kurulan sevk edilen futbolcu, tedbiri kalkana kadar lig maçlarinda oynayamiyor. Hal böyle olunca, ayni futbolcu milli takimda da oynayamayacaktir. Iste federasyonun Gökdeniz'i tedbirsiz olarak disiplin kuruluna sevk etmesinin altindaki gerçek. Tabi bu benim düsüncem.

Peki sonra ne olacak. Korkum da bu noktada basliyor. Bu federasyon Gökdeniz'i yiyebilir arkadaslar. Bu yüzden, Gökdeniz'in posteri, ona hitaben yazilan pankartlar, taraftarimizin elindeki Gökdeniz posterleri, kisacasi taraftarin ona maç boyunca gösterecegi sevgi, Federasyona'da gözdagidir.Antep maçi bu anlamda daha da önem kazaniyor.

Birseyler yapilmali biran önce.

baris_aykan
02.09.2005, 01:44
federasyon bu ne yapacagi belli ama ne zaman yapabilecegi hic belli olmuyo

tunganyan
02.09.2005, 04:31
arkadaslar yani poster falan ..baska anitini dikelim meydana...böyle seylere gerek yok maçta tribüne çagirirsin sewdigini destegini gösterirsin gökdeniz de atar maçta golünü kosar seyirciye bu kadarr..adam sanki rahmetlik olmus efsane trabzonsporlu futbolcu....!!!!

engineer
02.09.2005, 09:28
yani banada poster falan abarti gibi geliyo...ama gökdenize mutlaka sahip çikmaliyiz belki bu sekilde degil...su bi gerçek sahip çikma yeri stat...hep beraber ayni dili konusan taraftar grubunun ortaya koyacagi tek yürek sadece gökdenizi degil duygulari alinmis bir insani bile yürekten etkileyecektir...velhasil bizim statta o beraberligi saglayacak kisileri de merak etmiyor degilim açikçasi..kisacasi gökdenize sahip çikalim ama nasil yapilmaliys o sekilde...hiç kimse ya da kurum TRABZONSPOR'dan büyük degildir olamazda...

feridun
02.09.2005, 11:10
Gökdeniz' e sonuna kadar destek vermeliyiz..

Suat_AKÇAABAT
02.09.2005, 18:41
herkese hak ettigi kadar sevgi ve saygi yoksa arsiz edersin

bodehter
02.09.2005, 19:05
ilk mesaj biraz erken degil mi saçmalamaya baslamak için?

Edited by: Berat Tekke

bordox
02.09.2005, 19:12
.

Eger bir sey varsa niye Milli Takim'a aliniyor o zaman.Milli Forma Trabzonspor formasindan daha mi degersiz.

Dolmusa gelmenin alemi yok.Kendisi hakkinda Sultan Tekke'nin açiklamalarini okuyun.Saha disinda en yakin arkadasim ve ailece görüsüyoruz diyor.Kaptanimizdan daha iyi referans olur mu?Edited by: Berat Tekke

bodehter
02.09.2005, 19:29
kardesim herkesin görüsüne saygi duyun sen nerden biliyon saçma oldugunu.

Kiraly
02.09.2005, 22:48
herkese hak ettigi kadar sevgi v</font></font>e saygi yoksa arsiz e</font></font>dersin</font> </font>smileys/smiley32.gif

zedboysts
02.09.2005, 23:42
sonuna kadar destek tam destek

Kiraly
03.09.2005, 12:37
Sizlere gülüyorum vallahi,Trabzonsporumuza hicbir bicimde henüz
katkisi olmami$,bir sezon sahada hayalet gibi gezinen,boyundan ve
oynadigi futboldan daha büyük paralar alan,son iki sezon takimimizin
avrupa kupalarindan elenmesine neden olan,bana göre takimin el
freni,kamburu bir futbolcu arkada$imizin posterini avni akere asmak,hem
gecmiste büyük ba$arilara imza atmi$ futbolcu ve yöneticilerimize,
hemde bugünki takimimizi olu$turan tüm birimlerine biraz ayip
olur diye dü$ünüyorum.

Gökdenize $imdiye kadar yeterince destek verildigi kanisindayim,bundan
sonrasi ona kalmi$ bir$ey.Ben kendisinin takima bundan fazlasini
verebilecegini sanmiyorum.

$FIRTINA61$
03.09.2005, 12:41
sen ts li deyilsin de... burdan

Suat_AKÇAABAT
03.09.2005, 14:24

Suat_AKÇAABAT
03.09.2005, 14:25
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =ting noWrap width="82%" background=forum_images/table_bg_image.gif bgColor=#a6aad3>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =ting width="20%">Gönderi</TD>
<TD noWrap align=right width="80%">&lt;&lt; Önceki Konu (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/get_topic.asp?FID=3&amp;TID=4279&amp;DIR=P) | Sonraki Konu&gt;&gt; (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/get_topic.asp?FID=3&amp;TID=4279&amp;DIR=N)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc><A name=223664></A>Kiraly
Yeni Üye
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/1_star_rating.gif
forum_images/blank.gif
Cezali Üye

Yer: Switzerland
Baglanti Durumu: Offline
Gönderilenler: 122 </TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 03-Eylül-2005 Saat 12:37 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/report_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/report_post.asp?PID=223664&amp;FID=3&amp;TID=4279&amp;TPN=6) http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=223664&amp;TPN=6) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>Sizlere gülüyorum vallahi,Trabzonsporumuza hicbir bicimde henüz katkisi olmami$,bir sezon sahada hayalet gibi gezinen,boyundan ve oynadigi futboldan daha büyük paralar alan,son iki sezon takimimizin avrupa kupalarindan elenmesine neden olan,bana göre takimin el freni,kamburu bir futbolcu arkada$imizin posterini avni akere asmak,hem gecmiste büyük ba$arilara imza atmi$ futbolcu ve yöneticilerimize, hemde bugünki takimimizi olu$turan tüm birimlerine biraz ayip olur diye dü$ünüyorum.
Gökdenize $imdiye kadar yeterince destek verildigi kanisindayim,bundan sonrasi ona kalmi$ bir$ey.Ben kendisinin takima bundan fazlasini verebilecegini sanmiyorum.

</TD></TR></T></TABLE>smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

mini FaNaTiK
03.09.2005, 14:56

neyi alkisliyorsun anlamadim gokdenizi elestirmesini,elestirenin ceza almasinismileys/smiley5.gif

immortal_TS
03.09.2005, 15:00
Sizlere gülüyorum vallahi,Trabzonsporumuza hicbir bicimde henüz katkisi olmami$,bir sezon sahada hayalet gibi gezinen,boyundan ve oynadigi futboldan daha büyük paralar alan,son iki sezon takimimizin avrupa kupalarindan elenmesine neden olan,bana göre takimin el freni,kamburu bir futbolcu arkada$imizin posterini avni akere asmak,hem gecmiste büyük ba$arilara imza atmi$ futbolcu ve yöneticilerimize, hemde bugünki takimimizi olu$turan tüm birimlerine biraz ayip olur diye dü$ünüyorum.
Gökdenize $imdiye kadar yeterince destek verildigi kanisindayim,bundan sonrasi ona kalmi$ bir$ey.Ben kendisinin takima bundan fazlasini verebilecegini sanmiyorum.

Sen git kendi haline gülsmileys/smiley7.gif

Cenkhan
03.09.2005, 15:02
Sizlere gülüyorum vallahi,Trabzonsporumuza hicbir bicimde henüz
katkisi olmami$,bir sezon sahada hayalet gibi gezinen,boyundan ve
oynadigi futboldan daha büyük paralar alan,son iki sezon takimimizin
avrupa kupalarindan elenmesine neden olan,bana göre takimin el
freni,kamburu bir futbolcu arkada$imizin posterini avni akere asmak,hem
gecmiste büyük ba$arilara imza atmi$ futbolcu ve yöneticilerimize,
hemde bugünki takimimizi olu$turan tüm birimlerine biraz ayip
olur diye dü$ünüyorum.

Gökdenize $imdiye kadar yeterince destek verildigi kanisindayim,bundan
sonrasi ona kalmi$ bir$ey.Ben kendisinin takima bundan fazlasini
verebilecegini sanmiyorum.

Insaf be kardesim... Ben de aktif futbolcunun posterine karsiyim ama bu kadar agir elestiriyle de haddini asmissin.

halil ibo
03.09.2005, 15:05
Simdi ya içimizdeki Irlandalilar'dan bahsetmek gerekiyor.Ya da eziklerin ulasamadigi cigeri pislemelerinden bahsetmemiz lazim.SIZCE HANGISI ?

kutoz
03.09.2005, 15:10
Ya ne posteri, ne destegi. Nasilsa biz Gökdeniz'e onu ne kadar çok sevdigimizi transferi geldiginde gösterip, eziklere imza atmamistir. Kaldi elimizde iste. Vuralim abaliya. Onun yüregindeki Trabzonspor sevgisi hiç önemli degil. Onun Trabzon sehrinde, darulacize'de ki ihtiyarlarimiza gerek maddi, gerek manevi olarak destek vermesi umurumuzda olmamali. Onun insan olmasi önemli olmamali. Kimdir ki Gökdeniz...

Güldürmeyin beni de, güldürmeyin... Gökdeniz'in posterini asmak yerine, ezikbahçeli Tuncay'in posterini asip takimimizin moralini bozalim. Bu daha gerçekçi olur, amacahizmet için, moral bozmak için.

Içimizde ki canavar, çik ortaya... Içten attigin alevler dilimi degil, parmaklarimi yaksin da, yazmayayim artik yüregimin tamamini saran Trabzonsporuma destek mesajlari...

gilimalı
03.09.2005, 15:21
nede olsa o bizim futbolcumuz bazen agir elestiriyoruz ama bu takimin ona nekadar ihtiyaci oldugunu o kötü oynadimi görüyoruz biran önce kendine gelmesi için ne gerekiyorsa yapilmali çünkü hersey TRABZONSPOR için

halil ibo
03.09.2005, 15:24
Sevgili Erkan insan kime neyi nasil anlatacagini sasiriyor.Sana hitap etmemin sebebi beni sadece senin nezdinde gerçek taraftarimizin anlayabilecegidir.Su forumdaki bazi igrenç yorumlar inan Famagusta'ya elenmemizden daha çok sinir ediyor insani.Bu sinirde beni neredeyse aglatacak.Bu takimin Baskanindan malzemecisine kadar hepsinin Trabzonspor'umuzun neferi oldugunu ve ona hizmet için kapasitelerinin yettigince çalistigini,görevini yapmayani zaten bir sekilde cezalandirilacagini,kendi degerlerimize saldirmakla basarinin gelmeyeceginikime nasil anlatalim ?

kutoz
03.09.2005, 15:33
Sevgili Erkan insan kime neyi nasil anlatacagini sasiriyor.Sana hitap etmemin sebebi beni sadece senin nezdinde gerçek taraftarimizin anlayabilecegidir.Su forumdaki bazi igrenç yorumlar inan Famagusta'ya elenmemizden daha çok sinir ediyor insani.Bu sinirde beni neredeyse aglatacak.Bu takimin Baskanindan malzemecisine kadar hepsinin Trabzonspor'umuzun neferi oldugunu ve ona hizmet için kapasitelerinin yettigince çalistigini,görevini yapmayani zaten bir sekilde cezalandirilacagini,kendi degerlerimize saldirmakla basarinin gelmeyeceginikime nasil anlatalim ?

Halil abi haklisin. Bende sürekli kendi kendime telkinlerde bulunup, bedenimi zaman zaman saran sinir tufanindan sagduyu ile çikmaya çilisiyorum. Ne kadar basarili oluyorum bilemiyorum. Agir elestiri de bulunan arkadaslarin da kötü niyetli olmadiklarini, Trabzonspor'umuzun daha iyi olmasi için kendilerince yazdiklari kanisindayim. Ama yazdiklarinin, Trabzonspor yönetimi, futbolcusu ve BMN.de ki yüzlerce üye arkadas tarafindan da okunabilecegini unutmamalilar.

U.Sadıkoğlu
03.09.2005, 18:12
smileys/smiley7.gifULAN ADAM BI MAÇTA KOTU OYNADI DIYE NELER DIYORSUNUZ

kenone
03.09.2005, 19:57
esininarabasina saldiranlar ;fener bahçeyle kapora imzaladi dedikodusunu agazdan agaza dolastiran ardindan trabzonun 1milyondolari fenerin 10milyondolarindan dan daha degerlidir sözleriyle birliktebastigi imzayla bir daha soke olanlar;iki yildir sampiyonluga onunda oynadigi takimla çok yaklasammiza ragmen takimin önünde bir engel olarak görenler ;anortosis maçinda kaçirdigi karsi karsiya pozisyon yüzünden hainlikle suçluyanlar ama o maçta kendini en çok yipratankosan futbolcularin basinda geldigini görmeyenler;kiev maçinda kalecinin elinden çalip sifira yakin bölgeden attigi golü hatirlamayanlar ;sözüm size nolur biraz insafli olun gökdeniz gibi bir oyuncuyu daha ne kadar sonra yetistiririz hiç düsündük mü bu kolay mi daha dogrusu ....bu taraftarlar farkinda degiller aslinda istanbul basiniyla birlikte gökdenizi yok etme çalismalarina katkida bulunuyolar ...gazi antep maçinda gökdenize sevgi seli olsa da biz de sasirsak ne kadar güzel olur di mi.FATIHSIZ GÖKDENIZ ,GÖKDENIZSIZ FATIH ,FATIH VE GÖKDENIZSIZ TRABZONSPOR DÜSÜNÜLEMEZ

immortal_TS
03.09.2005, 20:21
esininarabasina saldiranlar ;fener bahçeyle kapora imzaladi dedikodusunu agazdan agaza dolastiran ardindan trabzonun 1milyondolari fenerin 10milyondolarindan dan daha degerlidir sözleriyle birliktebastigi imzayla bir daha soke olanlar;iki yildir sampiyonluga onunda oynadigi takimla çok yaklasammiza ragmen takimin önünde bir engel olarak görenler ;anortosis maçinda kaçirdigi karsi karsiya pozisyon yüzünden hainlikle suçluyanlar ama o maçta kendini en çok yipratankosan futbolcularin basinda geldigini görmeyenler;kiev maçinda kalecinin elinden çalip sifira yakin bölgeden attigi golü hatirlamayanlar ;sözüm size nolur biraz insafli olun gökdeniz gibi bir oyuncuyu daha ne kadar sonra yetistiririz hiç düsündük mü bu kolay mi daha dogrusu ....bu taraftarlar farkinda degiller aslinda istanbul basiniyla birlikte gökdenizi yok etme çalismalarina katkida bulunuyolar ...gazi antep maçinda gökdenize sevgi seli olsa da biz de sasirsak ne kadar güzel olur di mi.FATIHSIZ GÖKDENIZ ,GÖKDENIZSIZ FATIH ,FATIH VE GÖKDENIZSIZ TRABZONSPOR DÜSÜNÜLEMEZ

Güzel yazin için seni tebrik ederim dostumsmileys/smiley2.gif

hamucera
04.09.2005, 11:23
daha güzel nasil anlatilabilirdiki adam ne kadar trabzonsporlu oldugum anlasilacak diyip 5 yildan az süresi olmayan mukaveleye imza atmam dedi. Ezikler bi sekilde oyunlar oynayip adami yipratmasi yetmezmis gibi birde kendi taraftarinin onu yipratmasi hiç hos deil. Hada 25 yasinda olan bir insan. 40 yasinda bir yetiskinin davranislarini neden bekliyordunuz ki. Taraftar ile barisik deilmis. Taraftar döven futbolcumuzu göklere çikardik bir anda çünkü adam takimda kurtarici. Ama gökdeniz birkaç maç kötü oynadi diye hakkinda söylenmeyen kalmadi. A takima çiktiktan sonra onun gibi adam yetistirebildikmi daha. Bunlarida düsünelim

lütfen biraz daha sag duyulu olalim arkadaslar

Kiraly
04.09.2005, 20:33
Gökdenizin Trabzonsporlulugunu tarti$tigim filan yok ,beni ilgilendiren
takima katkisi,hala anlayamiyorum bir futbolcu nasil bu kadar uzun
süre formsuzlugunu koruyabiliyor.Ben $ahsen bunu ,futbolun
di$inda kafasinin ba$ka $eylerle dolu olduguna yoruyorum.Ayrica diger
Trabzon kökenli futbolcularimizada ayni hassasiyeti ve ilgiyi
gösterebilseniz.

Bugün beni Gökdenizi ele$tiriyorum diye ele$tirenler,umarim yarin bu futbolcumuz hakkin da benden daha ileri gitmezler.

Birde sakin ola kimse benim Trabzon ve Trabzonsporlulugumu tarti$ma
konusu yapmasin,bunu yapanlar ise Trabzonsporlu olmanin kriterlerini
buraya siralamak zorundalar.

Beytullah
04.09.2005, 21:16
ben herzaman desteklemisimdir gökdenizi ama malesef bizm tafaftarimiz bazen gökdeniz hakkinda tezerahatlar yapiyorlar neyms gökdeniz fenere git bu nasil laftir adam o kadar parayi elinin tersiyle itip 5 yillik mukavele yapiyor biz adama ne diyoruz.

bu taraftar zamanin gökdenizi satani bizde satariz diyordu ne oldu unuttular galiba...

Beytullah
04.09.2005, 21:18
Sizlere gülüyorum vallahi,Trabzonsporumuza hicbir bicimde henüz katkisi olmami$,bir sezon sahada hayalet gibi gezinen,boyundan ve oynadigi futboldan daha büyük paralar alan,son iki sezon takimimizin avrupa kupalarindan elenmesine neden olan,bana göre takimin el freni,kamburu bir futbolcu arkada$imizin posterini avni akere asmak,hem gecmiste büyük ba$arilara imza atmi$ futbolcu ve yöneticilerimize, hemde bugünki takimimizi olu$turan tüm birimlerine biraz ayip olur diye dü$ünüyorum.

unutmaki trabzonun sahlanmasinda onun katkisi cok büyüktü tamam suaralar iyi oynuyamiyor ama gökdeniz hakkinda bu kadar agir konusmak yakismaz..

gökdeniz gibi bir trabzonlu bulamayiz.....

laztranya
04.09.2005, 21:21
YA SIZE BISEY SÖYLIYEYIM MI GÖKDENIZ I ELESTIREN ADAMIN TRABZONSPOR LULUGUNDAN SÜPHE DUYARIM.

O ELESTRI YAPANLAR FUTBOLCU OLSAYDI 10 MILYON AVRO YU 1 MILYONA TERCIH EDECEKLER MIYDI?

ADAM YENI EVLENMIS KARISI EVLI IKEN ILK MAÇINA GELMIS ADAMIN KARISINA KÜFÜR EDIYOLAR ADAM HALA TRABZONSPOR DIYO BASKA BISEY DEMIYO.AYNI SEYI KENDIMIZE YAPILMIS KABUL EDELIM BIZIM KARIMIZA AGZA ALINMAYACAK KÜFÜRLER ETSELER INANIN O AN TRABZONU TERKEDERIZ.AMA O KOLAY YOLU SEÇIP KAÇMADI.AMA SIZE BI TÜRLÜ YARANAMADI.SUSUN ARTIK ALLAH ASKINIZA.NE ISTIYONUZ ADAMDAN.YETER BE YETER.HAYRET BISEY YAAAAAAAAAA.

SIZ NASIL TRABZONSPOR LUSUNUZ?

ONUN NE KADAR DÜZGÜN BIR KISILIGE SAHIP OLDUGUNU BILIYO MUSUNUZ?KAÇ TANE FAKIR GENCI EVLENDIRDIGINIG,KAÇ ÇOCUK OKUTTUGUNU...............YAHU BUNLARI BILE SÖYLETIYOSUNUZ INSANLARA.

SON SÖZÜM SU

GÖKDENIZ I ELESTRENLER EMINIM GÖKDENIZDE BENIM GIBI DÜSÜNÜP SIZI ALLAHA HAVALE EDIYODUR.

KALIN SALICAKLA

Gülşen
04.09.2005, 21:25
Beytullah'a katiliyorum... Gökdeniz su anki geldigimiz noktada bas aktörlerden biridir. Lütfen öyle agir elestirilerde bulunmayin... Her futbolcuda olur böyle düsüsler.. Kendini toplayacaktir.. Aslinda tüm gözler onun üzerinde ve bu da ona baski yapiyor... Kötü de degil ayrica.. Biz onun top noktasini gördügümüz için beklentimiz yüksek o kadar...

mini FaNaTiK
04.09.2005, 21:49
gokdeniz top oynamiyor gecen sezonun ikinci yarisindan beri bunu herkes kabul ediyor ama oynadigi donemleride biliyoruz biz destegimizle onu oynadigi donemlere geri goturmemiz gerekir onu bir kalemde silmemiz degil

Beytullah
05.09.2005, 00:45
Beytullah'a katiliyorum... Gökdeniz su anki geldigimiz noktada bas aktörlerden biridir. Lütfen öyle agir elestirilerde bulunmayin... Her futbolcuda olur böyle düsüsler.. Kendini toplayacaktir.. Aslinda tüm gözler onun üzerinde ve bu da ona baski yapiyor... Kötü de degil ayrica.. Biz onun top noktasini gördügümüz için beklentimiz yüksek o kadar...

tsk. bana katildigin için

ama gerçekten gökdenizgibi birinin trabzon yaptigi katki görmemek cok sacma olur.trabzon cok sey borcludur gökdenize destek verelimmiki gökdenize kendini toparlasin...onun bizim destegimize cok ihtiaci var

kaze
05.09.2005, 13:39
Sevgili arkadaslar gökdeniz takimizin iyi bir oyuncusu, aksini söylemek bir çok maçi inkar olur zaten.ancak takimimiz sadece gökdeniz ya da fatihten ibaret degil.biz takimimizi kisisellestirmeden genel destegimizi daima veriyoruz . ama bahsi geçenlergerçekten yapildiysa bizlerin bile tasvip etmedigi bir davranisin ardindan posterin stada asilmasi bence olamaz. farkli bi sekilde de cezalandirmakta zaten bize kalmaz.

takimdaki diger oyunculara ' dogru -yanlis farketmez,biz atraksiyondan yanayiz, sadece futbol mu canim siz de yapin biseyler gerisini bize birakin' tarzi bir mesaj vermenin anlami var mi!!!

eger ille de poster asilmali diyorsaniz önce ibrahim ege yi asalim, ona da sahip çikarak eskilerde oldugu gibi ilk 11 de görmek isteriz yani. çok cogu bi makas almis...!

sözün özü gökdenizi ben de seviyorum , iyi oynadigi veya trabzonsporlulugunuiçimde hissettigim dönemler daha da yürekten seviyorum hatta. ama bu demek degildir ki olur olmaz her hareketinde ödüllendirelim!

sözlü destegimizi verelim, tribünler GÖKDENIZ KARADENIZ diye inlesin ama bu kadar, abartip insanlari bir dönemin yattarasi gibi tepemize çikarmayalim.

kisiler gider esas olan TRABZONSPOR 'dur, Trabzonsporluluk ruhudur. bu ruhta olan insanlara daima kapimiz açik, manevi degerlerimizi de bir kenara itmeyelim.

Suat_AKÇAABAT
05.09.2005, 20:11
bazi arkadaslarin söyledigi seylere dikkat etmesi gerekiyor

hiçkimse bir baskasinin Trazbzonsporlulugunu ölçmeye kalkmasin, o hak kimsede yoktur. senin görüsüne katilmayanlari hainlikle suçlayamazsin. gökdeniz iyi oynamiyorsa elestirmek herkesin hakki buna karisamazsiniz.

keske geçen yil onu satabilseydik, en azindan kulü 1 milyon euro sundan olmaz , kasaya 3-5 milyon euro girerdi. kaldi da ne oldu , sampiyon mu yapti takimi, sampiyonlar liginde miyiz. kendimizi 2.liklerle avutmayalim lütfen. basari istiyoruz ve arzuluyoruz. aza kanaat dönemi bitti artik.

selamlar

4) Forumun düzenini bozacak sekilde çok büyük fontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli ve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini diger büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.

Yazini tamamini büyük ve renkli fontla yazmak forumun düzenini bozmaktadir... Suat_AKÇAABAT nick'li üye uyari cezasi almistir.

Edited by: CuttySark

Suat_AKÇAABAT
05.09.2005, 20:13
TRABZONSPOR'un sahlanisina, sampiyonluk temposuna,futbol becerisine, özgüvenine,ön sezi ve sagduyusuma,muhakeme gücüneve insiyatif almasina, iletisimgücüne, cesaretine ve herseyden de ötesi DÜRÜSTLÜGÜNEayak uyduramayanlar kendilerine takim aramalidir, kendi rizalariyla , YOKSA.......

4) Forumun düzenini bozacak sekilde çok büyük fontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli ve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini diger büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.

Yazinin tamamini büyük ve renkli fontla yazmak forumun düzenini bozmaktadir... suat_AKÇAABAT nickli üye uyari cezasi almistir.Edited by: CuttySark

Beytullah
05.09.2005, 20:46
Sevgili arkadaslar gökdeniz takimizin iyi bir oyuncusu, aksini söylemek bir çok maçi inkar olur zaten.ancak takimimiz sadece gökdeniz ya da fatihten ibaret degil.biz takimimizi kisisellestirmeden genel destegimizi daima veriyoruz . ama bahsi geçenlergerçekten yapildiysa bizlerin bile tasvip etmedigi bir davranisin ardindan posterin stada asilmasi bence olamaz. farkli bi sekilde de cezalandirmakta zaten bize kalmaz.

takimdaki diger oyunculara ' dogru -yanlis farketmez,biz atraksiyondan yanayiz, sadece futbol mu canim siz de yapin biseyler gerisini bize birakin' tarzi bir mesaj vermenin anlami var mi!!!

eger ille de poster asilmali diyorsaniz önce ibrahim ege yi asalim, ona da sahip çikarak eskilerde oldugu gibi ilk 11 de görmek isteriz yani. çok cogu bi makas almis...!

sözün özü gökdenizi ben de seviyorum , iyi oynadigi veya trabzonsporlulugunuiçimde hissettigim dönemler daha da yürekten seviyorum hatta. ama bu demek degildir ki olur olmaz her hareketinde ödüllendirelim!

sözlü destegimizi verelim, tribünler GÖKDENIZ KARADENIZ diye inlesin ama bu kadar, abartip insanlari bir dönemin yattarasi gibi tepemize çikarmayalim.

kisiler gider esas olan TRABZONSPOR 'dur, Trabzonsporluluk ruhudur. bu ruhta olan insanlara daima kapimiz açik, manevi degerlerimizi de bir kenara itmeyelim.

bizde zaten asilsin demiyoruz.ama gökdeniz gibi trabzonun basarisinda ok büyük sahip olan birini böle kolay harcamak olmaz.türkiyede gökdeniz gibi futbolcular zor yetisir.

benim demek istedigim sadece gökdenize sonu kadr destek verilmelidir.yoksa gerçekte cok önemli bir oyuncumuzu kaybedecegiz.

KuĞu
05.09.2005, 20:51
Suat_AKÇAABAT kardesim içtin mi hayirdir? elbetteki elestiri yapacaksin ama gökdenizle kisisel problemin varmis gibi yada 5 yildir havasini alan bir fenerli gibi bir yorum yapmissin.

Gökdenize güveniyoruz ve takimimizda olmasindan dolayida sevinçliyiz gördügün gibi destegimizi de esirgemiyoruz bizler onu ne disaridaki eziklere nede içimizdeki turuvalara kurban etmeyecek kadar bilinçli bir kitleyizsmileys/smiley2.gifEdited by: TS_ilverTS_wan

kutoz
05.09.2005, 21:04

Keza yazdiklarina katiliyorum. Sadece yukarida bold yaptigim yer haricinde. Gökdeniz'in ne yaptigini hiçbirimiz bilmiyoruz. Sayet sizin bildiginiz birsey varsa, lütfen bizimle paylasin bizde ona göre hareket edelim. Ama sizin de bir bilginiz yok, sadece bizim gibi medyadan takip ediyorsaniz, lütfen Gökdeniz'i suçlu gibi göstermeyin. Çünkü o cümlenizden, Gökdeniz bir suç islemiste, buna ragmen biz onu ödüllendirmeye çalisiyormusuz türünden bir mana çikiyor...

Ve kisisellestirme olur türünden mesaj veren arkadaslara sormak isterim, bu pankart açildiginda kisisellestirilmis olmadi mi Gökdeniz'imiz. Bu konuda baska söyleyecek birseyim yoktur, heyecanim kayboldu çünkü.

http://www.ts-67.com/html/modules/coppermine/albums/userpics/taraftarlar/normal_ta12.JPG (http://www.ts-67.com/html/modules.php?name=coppermine&amp;file=displayimagepopup &amp;pid=117&amp;fullsize=1)

Edited by: kutoz

unyeliethem
06.09.2005, 01:58
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">evet bu bahis isi gökdenizin moralini alt üst etti bence de çok iyi olur insallah takimdaki diger yildizlar kizmaz bu posteresmileys/smiley36.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Guests
06.09.2005, 02:18
Bu poster isi bence de olmaz, olamaz...

Kulüp yönetimiiçinde adaletsizlikler ve dengesizlikler olabilir. Ama bilinçli bir taraftar kitlesi oldugu iddiasi apaçik belli olan BMN'de, Binlerce insan oturup,konusup, tartisip, böyle bir hatali girisimde bulunamaz... Butaraftar hiç bir futbolcu için bu bizim demirbasimizdir, onu kazanmak için mutlaka bir seyler yapmamizlazim, posterini yaptirmamiz lazim, avni aker'e astirmamiz lazim diye harekete geçemez...

Gökdeniz bizim ilk yildizimiz degil, Sonuncusuda olmayacak...Posterini yaptirmasak'da gökdeniz buna hiç bozulmaz...Edited by: CuttySark

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.09.2005, 03:42
poster olmasa da stadda Gökdeniz bizim KARADENIZIN deli gücünü arkasinda hissetmeli...
Onun ve diger arkadaslarinin adiyla inletmeliyiz Tribünleri, hissetmeli kuzeyin biçak gibi esen rüzgarini saçlarinda, ruhunu fesatla fitneyle hapsetmeye, aklini özgürlügünü almaya çalisan istanbulun kokusmus medya baronlarinin oyunlarini bozmak içinoynamali o kaninda özünde olan futbolun en hasini..
bu yüzden sloganimizdaki gibi:

HEP DESTEK, TAM DESTEK

Mollasalihoğlu
06.09.2005, 03:48
Avni Aker'de puan kaybina dolayisiyla taraftarin yapacagi yanlisa katlanacak durumumuz yok.Rakipler futbolumuzdan korktugu gibi taraftarin baskisindan da çekinmeye baslamali artik,Gökdeniz düsünmemeli ama bugün karima küfür ederler mi arabasinin yolunu keserler mi diye.Ben inaniyorum ki takimimizin kalitesine taraftarimizin destegi ve rakibe yapacagi baski da eklendigi zaman Lig'de A.Aker'den çikabilecek takim yok.

Biz içimizde bir olamadiktan sonra disaridan zaten bizi vurmaya çalisacaklar her daim.Yok Gökdeniz bahis oynamis , sike yapmis, Fatih'in akli Avrupa'da kalmis.Bunlarin amaci Trabzon'dan para ile koparamadiklari Gökdeniz'le Fatih'letaraftarin arasini açmak.Biz destegimizi verelim sahip çikalim,gerisini Senol Hoca ve Yigit'lerine birakalim..Edited by: oflee61

KuĞu
06.09.2005, 11:54
bazi arkadaslar konunun farkli yere aydiginin farkinda degil sanirim, burada amaç diger arkadaslarinda siklikla belirttigi fakat nedense anlasilamamis olan, fb ve silahi medyanin bizim futbolcumuzun üzerinde oynadigi oyunlara tepki koymak ve gücümüzü onlara hissettirmekti, bu gökdeniz meselesi degildir, elbetteki ne ilk ne son yildizimizdir fakat bu günlerde onu hedef almis silahlar bizlerede çevrilmistir çünkü sebepsiz yere bunun zararini takimimiz cekmekte camiamiz sikinti duymaktadir. Digerlerine haksizlik olur, ne ilk yildiz ne son yildiz, bence bu isi yapti gerek yok, gökdeniz inançsiz futbol oynuyor vs. gibi yaklasimlar sadece varolan gerçegi saptirmaya yöneliktir ve dogru olmadigini amaca hizmet etmedigini ve hatta bu yaklasimin onu yoketmek isteyen ve dolayisiyla takimimiza zarar vermek isteyen kisilerin amacinada hizmet ettiginigörmenizi beklerdim.

Konuyu dagitmaya gerek yok! Gökdenize dolayisiyla bize açilan savasa karsi boyun egecekmiyiz egmeyecek miyiz? Bunun cevabi cevaplariniza yansisin, bu topic gökdenize özel br topic degil onun sahsinda camiamiza özel bir topic ve konu. Poster olmaz baska bir sey olur ama olmasi gereken bisey var ve mutlaka yapilmali.

Mollasalihoğlu
06.09.2005, 11:58
gökdeniz olsun,hasan üçüncü olsun hatta daha yeni gelen kürsat olsun.

bordo-mavi formayi giydikleri sürece les kargalarina yem ettirmeyelim..

oumaer61
06.09.2005, 12:38
ya aslinda poster isi gerçekten çok abartili olur bu seferde gökdeniz kendi arkasinda hissettigi güçle ''hani taraftar beni çok seviyor bana birsey yapamazsiniz'' gibisinden havalara girerse tam kaybederiz maçin basinda futbolcular tribüne çagrilirken yapilacak bir tezahürat onun moralini posterden daha çok etkiler bundan emin olun

Suat_AKÇAABAT
06.09.2005, 18:42
sevgili KUGU ;

bu forumda hiç kimsenin Trabzonsporluluguyla ilgili yorum yapma ! BU BIR ,

ayrica ezik suçlamasi yöneltme bu IKI,

kimseye iftira atma bu ÜÇ,

sözlerinde ölçülü ol , tahrik etme bu da DÖRT,

gökdenizle tanismam, teskili mesaimiz de olmamistir , ama inöi stadinda bizi hiçe sayan davranislari beni çok fazla üzdü, bu yüzden de kalbim ona bir daha asla dogrulmayacak . benim bu serzenisimden hiç kimsenin rahatsiz olmaya hakki yoktur.

eminim ki benimle ayni veya benzer görüslere sahip birçok arkadasim da mevcuttur.

herkese selamlar , sana da kugu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.09.2005, 19:09
arkadasim sevip sevmemkde özgürsün ama neden insanlari rencide etmekte direniyorsun ki
bu kulübe hizmet eden bir Trabzon gencini sirf senin sahsi husumetin yüzünden harcayamayiz malesef!..

Suat_AKÇAABAT
06.09.2005, 20:28
sahsi husumet degil bu , sahsimi TRABZONSPOR için feda etmeye razi birisi için bu çok hafif bir itham.takima hiç bir katkisi olmayan bir adami bu takimda görmek istemiyorum , hepsi bu

61 TS 1967
06.09.2005, 20:46
Ne için tartisiyoruz Gökdeniz'in posteri için mi yoksa "sahsi menfaatler" için mi.. Gökdeniz, daha önce de söyledigim gibi Avni Aker'e gidip dikkat etmisseniz faydali olmak için herseyini ortaya koyuyor.. Geçen sene çok formdaydi ve bu sene de herkes o formu yakalamasini istiyor ondan ama futbolcunun hayatinda inisler çikislar olabilir bize destek olmak yakisir..

gerçekefsane
06.09.2005, 21:08
bu topic, gitgide anlamini yitirmeye basladi,

eger bu topicle ilgili herhangi bir destek anlaminda bir seyler yapilmayacaksa, bu topic'in kapatilmasi gerektigine inaniyorum.

maalesef kalplerin kirilmaya baslandigini görmek üzüntü verici.

antagonist
08.09.2005, 23:36
Gökdeniz bildiginiz gibi tedbirli olarak ceza kuruluna sevk edildi.Bence Avni Aker'e Gökdeniz posteri bundan sonra kesinlikle gereklidir...Gökdeniz'i simartmayalim,biz O'nu kazanacagimiza o bizi kazansin türünden laflar eden arkadaslar insallah bu fikre karsi çikmakta israr etmezler...

BDiler61
08.09.2005, 23:38
Gökdeniz bildiginiz gibi tedbirli olarak ceza kuruluna sevk edildi.Bence Avni Aker'e Gökdeniz posteri bundan sonra kesinlikle gereklidir...Gökdeniz'i simartmayalim,biz O'nu kazanacagimiza o bizi kazansin türünden laflar eden arkadaslar insallah bu fikre karsi çikmakta israr etmezler...

Bencede artik bu sart oldu

mini FaNaTiK
08.09.2005, 23:41
Daha once gokdenizi takimdaki diger elestirilenlerden ayrilmayalim diyenlerdendim destege karsi degildim ama postere karsiydim..simdi onu birakin posterden daha buyuk isler yapmaliyiz buna inaniyorum.Fenerasyona hangi takimla ugrastigi hatirlatilmali...Gerekirse gokdeniz uzerindeki ceza kalkana kadar milli takima oyuncu gonderilmemeli... Edited by: mini FaNaTiK

Özkan Erdem
08.09.2005, 23:48
Bu fikir artik eskisinden çok daha önemlidir.. Verecegi mesaj çok daha ciddi olacaktir..

denizgrsy
09.09.2005, 01:31
eee hayden o zaman,asalim demekle asiliyorsa bendediyeyim de asilsin bi poster kendiliginden...haaydeen beyleeerr..nasi ki zor zamanlarimizda çikti parladi bize güç kattiysa simdi bizlerin o na güç katmasi lazim...gökdeniz bize lazimdir usaklar sampiyonluk yolunda...bu gökdenizle ilgili iddaalar suna benziyor;biz sampiyonluk yolunda yogun bi savas içindeyiz sahada,bazilari bu savas sirasinda en önemli adamimizi lafa tutuyorlar,kafasini karistiriyorlar,verilen savasi unutturmaya çalisiyorlar....bizde gökdenizi uyandirip eski savasçi ruhunu hatirlatacagiz hepbirlikte...

CAFER ÖZER
09.09.2005, 08:47
Gökdeniz bundan sonra iddiadan kazandigi para ile kendisi asar posterini herhalde.

Hekimoğlu
09.09.2005, 09:14
bu basligi degistirin yada bu topici kapatin lütfen.avni aker stadi artik gökdenizin kendisi için de, posteri içinde,61 gökdeniz yazan formalar içinde uygun bir mekan degil.sadece 61

melrok
09.09.2005, 09:19
kayseri kümede kaldigi sürece gökdeniz ak kasikdir. sikeyi veren kulübe ceza vermeyen federasyonsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsikeci kayseri ve yardakçisi biçakçi kümeye gökdeniz avniakere

$FIRTINA61$
09.09.2005, 09:22
sart gökdenizin posteri

Hekimoğlu
09.09.2005, 09:23
bir de heykelini dikelim istersenizsmileys/smiley7.gif

Badaloğlu
09.09.2005, 09:30
Avni Akere, bu saatten sonra posterini degil'de Gökdeniz'in kendini asarlar artik!...

noname
09.09.2005, 09:33
Bu posterler konusunda hazirlayan arkadas kimse, ne kadar paraya gerek duyuyorsa, toplayalim, asalim.

Ben iyi gününde futbolcusunun yaninda, kötü gününde karsisinda olan taraftarlardan degilim. Gökdeniz adam öldürse de, mutlaka bir sebebi vardir, destek olmam lazim derim. Simdi iddaa oynamis. Ben bilmem nasil oynanir ama içimizde oynamayan kaç kisi var. O da bir heves, bir hata yapmis. Ve bu hata yüzünden bizim evladimiz, kardesimiz, futbolcumuz olan birini silmek yakismaz! Posterin asilmasi gerektigine simdi daha çok inaniyorum.üstüme düsen bir sey varsa ve Trabzonda bu isi organize edecek biri varsa ben hazirim.

makifbayten
09.09.2005, 09:52
beyler,günaydinarkadaslar sabah sabah basladilar bizimle ugrasmaya sezon basladi gökdeniz 4.maç oldu gökdeniz oyunlar bu sene erken basladi.BMN toplulugu gün tepki koyma,gün dosta düsmana büyük trabzonspor imparatorlugunu gösterme zamanidir.&n bsp;&n bsp;&n bsp;&n bsp;&n bsp;&n bsp;&n bsp;&n bsp;&n bsp;

BIRILERI ISTIYOR DIYE GÖKDENIZiKURBAN ETMEYIZ.

Ayşe Aygün
09.09.2005, 09:54
sorun gökdenzi silmek degil tabiki gökdenizi silmeyecegiz. ama futbolcunun özelikle TS Futbocusunun böyle bir sey yapmamasi gerekir. çünkü istanbul medyasi açmis agzini bekliyor. ts ve oyuncularini yerden yere vurmak için. kisaca onun cahiliginin bedelini hepimiz ödeyecegiz. Ama eger toplu destek yapilacaksa varim..

makifbayten
09.09.2005, 09:56
parayi toplayip posteri asalim. noname kardesime katiliyorum.yapalim su organizasyonu BMN.

makifbayten
09.09.2005, 10:01
kimsenin ellerini ogusturmasina izin vermeyelim.haydi

smileys/smiley7.gifBsmileys/smiley7.gifMsmileys/smiley7.gifNsmileys/smiley7.gif

KuĞu
09.09.2005, 11:55
Suat_AKÇAABAT
bana itafen yazdigin yaziyi yeni gördüm sadece bunu bil uzatmayacagimkonu dagilmasin sen de birazdaha sakinles ve yazdiklarimi iyi oku önce nedemek istedigimi neye karsi ne yazdigimi anlamaya çalisiftira atma! Eminim heyecana kapildigin ve stresli oldugun bir anda yazdin, neyse sanada selamlar.

emrealis
09.09.2005, 12:45
ne demek yaaa böyle bise olamaz ben kabul etmiyorum arkadas o bizi hic dusundumu iddaa oynarken.Biz simdi gökdeniz beyefendinin yedigi haltlari görmezlikten gelemeyiz.Birakin posteri asmayi bence daha Trabzonda top oynamasi bile zor onun.

horozigo
09.09.2005, 13:01
Pankart yanlis olur , Gökdenizin yaptigi hataya ortak çikmak olur ki Trabzon camiasini yaralar.

Hukuka inaniyoruz , Gökdeniz bir hata yapti , ceza kesildi , cezasini çekecek ve geri dönecek. Hukukun üstünlügüne saygi duymaliyiz.

Bence bu olay su noktada kapatilmali ve artik üzerinde konusulmamalidir , gündeme tasindikça biz zarar görecegiz.

Tunga
09.09.2005, 13:09
Pankart yanlis olur , Gökdenizin yaptigi hataya ortak çikmak olur ki Trabzon camiasini yaralar.

Hukuka inaniyoruz , Gökdeniz bir hata yapti , ceza kesildi , cezasini çekecek ve geri dönecek. Hukukun üstünlügüne saygi duymaliyiz.

Bence bu olay su noktada kapatilmali ve artik üzerinde konusulmamalidir , gündeme tasindikça biz zarar görecegiz.

Tebrik ederim smileys/smiley32.gif

KuĞu
09.09.2005, 13:32
Hukukun üstünlügünü elbette kabul ediyoruz ve saygi duyuyoruz, pekii simdi biri suna cevap versin;

Gökdeniz bu ise karisti yada karismadi sonuçta olay istenildigi gibi bitmedi yani basaramadilar elbette bunun da bir cezasi var ok.

Ya ceferin anlattiklari!! Ortada resmen yapilmis uygulanmis bir sike var hatta paralari dagatilmis alan almis yiyen yemis!! Bu olay bukadar açikken bu olayin üzerine gitmeyen kurul neden özellikle Kayseri Sebat maçindaki olayla yogun ilgilenmistir! Ayrica bu olayin digr tarafi olan Kayserispor neden 2 gün içinde aklanmak zorunda hissedilmis ve olaylarin disinda tutulmustur! Bu olay üzerindeki maksatli uygulamalari görmezden gelmek ve bu noktada topu hukuka atmak hiç hos degil çünkü sonuçta hukuk denen sey toplumun yada camialarin bazilari üzerinde etkili olacak sekilde uygulaniyorsa, bunun adi sadece ve sadece Senol Günesin ifade ettigi GÜCÜN HUKUKU dur!!

denizgrsy
09.09.2005, 15:52
ne hukuku ya federasyonda ki bi kaç kisinin keyfi uygulamasi...Türkiyede iddaa oynamayan bahis oynamayan futbolcu varsa çiksin;Kur'an-i Kerim e elbassinlar bakim oynamadik oynamiyoruz diye...bir elin bes parmagini geçmez...biraksinlar bu delikanli namuslu ayaklarini!!!namuslu olsalar;transfer dönemi,200 milyon aylikla evine bakan insanlarin oldugu bu ülkede terbiyesizce trilyonlara hayir deyip naz yapmazlar...günah keçisi neden TRABZONSPOR dan seçiliyor yaaaa...baslarim ben federasyonun bu tavrinin içine....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

antagonist
09.09.2005, 17:22
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>horozigo</TD></TR></T></TABLE>Sen önce avatarini degis!!!

Emir BAYRAK
09.09.2005, 17:27
Bence buyuk bir poster yaparak gokdenizin yaninda oldugumuzu ve ona destek verdigimizi gostermis oluruz...Iyi ve kotu gunde yaninda olmak gerekmiyor mu?

Böylece taraftar tepkisinide görürler...UYANIN ÖNÜMÜZÜ KESIYORLAR...

#10 Fietra
09.09.2005, 18:44
Avni Akere, bu saatten sonra posterini degil'de Gökdeniz'in kendini asarlar artik!...

Net bir cümle...

Hasan Cubukcu
09.09.2005, 20:05
Lütfen uyanalim ,Lig baslamadan önce biz len ugrasmaya basladilar!!!!!!!!!!!!!!!!

Transferler baslamadanyalan yalan haberlerlen bizim tarfatarin kafasini karistirdi "malesef",Rum takimina karsi bizim futbolculari baski altina aldilar ve sonunda istediklerini elde ettiler, sonuc S.L. den elendik ,bakdilar ki ligden Trabzonspor kopmuyor "hadi Cem Papila sen Trabzon a git debelki taraftarlar olay cikarirlar"ama evde ki hesap carsiya uymadi taraftarlar sakin sakin Protesto ettlier (az olsa bile genede protesto edildi) en son oyunda simdilik Gökdeniz olayi .

Takima sahip cikalim vegüclü duruma biz gecmemiz lazim korkuyorlar bizden

mini FaNaTiK
09.09.2005, 20:13
konuyu yanlis anlamissin bence cunku sorun bahis oynayip oynamadigi degil bu bahise sike-tesvik karistirip karistirmadigi...bu olayi turkiyede bol yapanin oldugu biliniyor ama nedense gokdenizin basi yaniyor!!

mini FaNaTiK
09.09.2005, 20:16

Tebrik ederim smileys/smiley32.gif ben tebrik edemeyecegim once karari bekleyelim sonra yorum yapalim ama su anda bunun uzerinde durulmamasi gerektigine katiliyorum onumuzde zor bir antep maci var

safir
09.09.2005, 20:46
Buadamin yeri TS olamaz ...

Lütfen KOVULSUN...

Ben onu artik kovdum .

PFDK ceza daha vermese TS idda oynayan bu adami ben kovdum.

Hayallerimi çaldi..

TS Club a soruyorum sizden aldigim 61 nolu formadan bu adamin adini nasil silerim. Formayi atmak istemiyorum...Forma benim için degerli ama buadam degil.

Lütfen bir kampanya düzenleyin..

Ben bu adami (benim hayallerimi çaldi) degil takimda trabzonda görmek istemiyorum.

====

Içinde bulundugumuz ruh hali forum kurallarini geçersiz kilmiyor. Lütfen furbolcularimiz hakkindaki görüsleri suç unsuru tasiyan ifadelerle belirtmeyelim...

1) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, satasma, asagilama amaci tasiyan, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip olan, irk veya din farki gözetilerek yazilmis, siyasi nitelik tasiyanmesajlar göndermek kesinlikle yasaktir. Forumda bu amaçlara yönelik olarak kisaltmalar, imalar kullanmak da kesinlikle yasaklanmistir. Bu tür davranislarda bulunulmasi halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesaji atan kisiye gerekli cezalandirmayi yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykiri davranista bulunan üyelerin üyelikleri 1 haftaligina durdurulur. Ayni davranisin devami halinde ise ceza 2 haftaya çikacaktir.Edited by: admin

kutoz
09.09.2005, 21:00
Arkadaslar olay bitmistir. Ates bacayi sarmis durumda. Trabzon'da ki arkadaslar da, sehrin havasini tenefüs ediyorlardir ama benim oradan aldigim habereler göre, Gökdeniz'e tepki var. Umarim, pazar günkü Antep maçimiza bu tepkiler sirayet etmez.

Gökdeniz olayina burada virgül koyup, önümüze bakmak zorundayiz... Kaos ortami bize bir fada getirmedigi gibi, bizim güçsüz olmamizi isteyenleren ekmegine sadece yag sürer...

The Legend
09.09.2005, 21:05
Eger Gökdeniz fenerin futbolcusu olsaydi bunlar olurmuydu ?

Bu is herzaman ki gibi Yönetim eksikligidir.

safir
09.09.2005, 21:16
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom>Seni Seviyordum
</TD>
<TD vAlign=right width=160>http://pagead2.googlesyndicati&#111;n/pagead/imp.gif&#101;vent=noi&#102;rame&amp;client=ca-pub-7367856165470296&amp;dt=1126289150191&amp;lmt=1126289150&amp;a lt_color=FFFFCC&amp;&#102;ormat=160x90_0ads_al&amp;output=html&amp; channel=6352487507&amp;url=http%3A%2F%2Fwww.blogcu%2FB eyzaTekin%2FSiir%2F&amp;color_bg=FEFBE9&amp;color_text=333 366&amp;color_&#108;ink=FF3300&amp;color_url=0000FF&amp;color_borde r=009933&amp;ref=http%3A%2F%2Fwww.google2Fsearch%3Fhl% 3Dtr%26q%3DNe%2Bolacak%2Bbenim%2Bhalim%2Bu%25C3%25 A7ak%2Biclal%26meta%3D&amp;cc=600&amp;u_h=1050&amp;u_w=1400&amp;u_ ah=1020&amp;u_aw=1400&amp;u_cd=32&amp;u_tz=180&amp;u_his=4&amp;u_java= true</></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=left>
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD width="100%">
<DIV align=right>
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD align=left width="100%">Sana uzak kentlerden birinde zamanin bir yerinde seni ve senli günleri animsatti aksam günesi...
Onca zamanin üstünde eskimeyen bir düsüncesin simdi
Insan hergün animsarmi ayni gözleri
SENI SEVIYORDUM ve senin haberin yoktu
Saçlarini izliyordum uzaktan, kulaginin arkasina düsüsü ve burnun, herkesden baskaydi iste...
Güldügü zaman yukariya bakardi;
Yukari kalkan basin ve gülen gözlerin vardi...
Ne güzeldiler sen bilmiyordun...
BEN SENI SEVIYORDUM...
Kalbime sigmiyordu aklimdan geçenler
Duvarlara, vitrin camlarina, kaldirimlara çarpiyordu
Geri dönüyordu, çogaliyordu
Senin sesini duydugum masalarda erteliyordum herseyi, herseyi erteliyisim oluyordun
Kalp agrisi oluyordun,
Birlikte soludugumuz sokak isimleri oluyordun,
Mevsimler degisiyor ve büyüyorduk,
Dönemeçler geçiyor, köprüler göze aliyorduk ve bazen tekin olmayan sularin üzerinden atliyorduk
Cesurduk...
Ufuk çizgisi maviydi, gün batimi hep turuncu ve kizmiziydi bütün karanfiller...
Ben SENI SEVIYORDUM sen bilmiyordun...
Sevinçlerim oluyordun arasira sen hiç bilmiyordun
Sonra herhangi biri oldun, bütün sevinçlerim bittikten sonra
Yagmurlar yagdi serin haziran aksamlarina
Derken bir gün uzaktan gördüm seni...
Saçlarin bana inat basin herseye meydan okuyarak iste yine ayni
Kalbimi acitti her zaman ki gibi...
Degistik saniyordum ve sen yine bilmiyordun
Simdi bunlari anlatsa sana birileri kim bilir yada bosver bilme en iyisi</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></DIV></TD></TR></T></T></TABLE></DIV>Edited by: perhaps

Mesut
09.09.2005, 21:24
Bence kocaman bir bayrak gibi bir sey macida acalim ayni bir zaman trabzonun formasilyla yaptigimiz gibi ozaman gökdeniz coook büyük moral bulur....

SAMPIYON TRABZONSPOR HERZAMAN VE HERYERDE

61 TS 1967
09.09.2005, 21:32
Safir bu ne bea.. Abi biz ne konusuyoruz sen ne yazmisin olur sey degil yasmileys/smiley1.gif..

selcjK
09.09.2005, 22:17
herkesin iyi günleri kötü günleri olmustur ileride de olacaktir. fatihin 2 yil önce gidip kafa atmasi benim için bundan asagibir davranis degildir, bakiyorumda stadlarda iyi günde kötü günde sonuna kadar trabzon diye bagaran kisiler çekmisler kiliçlarini birisine sokmaya çalisiyor. sanki bi haklari varmis gibi? sen 5 bin kombine al, forma alma, stadi doldurma, gelenler çekirdek yesin, sonra söv,as,kes yalan seyler bunlar kandirmayin kendinizi mantikli konusun.

Mert Pasa
09.09.2005, 22:31
gokdeniz dusmanligi yapanlara essiz firsatlar!

olan olmustur hataliysa cezasini ceker bitince de aslanlar gibi doner,hasan sas dopingden 6 ay oynamadi ama ona boyle soven taraftarlari(belki de degil)da hic olmadi

zahido
09.09.2005, 22:39
gokdeniz dusmanligi yapanlara essiz firsatlar!

olan olmustur hataliysa cezasini ceker bitince de aslanlar gibi doner,hasan sas dopingden 6 ay oynamadi ama ona boyle soven taraftarlari(belki de degil)da hic olmadi

Hasan sasin durumu farkliydi Aferin adli hapi aldi diye adama 6 ay ceza verdiler bu hapi hepimiz içiyoruz ayrica ona kimse bunun yasakli madde oldugundan söz etmemisti Yaniii adam performansini yükseltmek için almadi o hapi Gökdeniz olayi çok farkli hele bide bizim gs-ts maçina gsye oynadiysa takimdan ihraç edilmesi gerekir. Sözkonusu maçta gökdeniz gol atmis olabilir ama sike söylentileri maçtan önce çikti bunu unutmamak lazim

Emre B.
09.09.2005, 22:58
Gökdeniz bir hata yapti.Cezasini çekicek.Ama ona sahip çikmaliyiz.Böyle yetenekler kolay yetismiyor.

#10 Fietra
09.09.2005, 23:03
Gökdeniz'in sakatlandigini farz edeli. Sahalardan uzak kaldigi zaman sakatliginin geçecegini umut ediyorum. Son zamanlardakafasindaki sakatliktan dolayi verimli olamiyordu ,zaman içinde bu sakatliktan kurtulmasi gerekiyor.

Tabii federasyon bize kiyak yapmiyor, ama biz bunu bize yapilmis bir kiyak olarak görelim. hani çogumuz SENOL GÖKDENIZ'i niye oyundan disari almiyor diye dert yaniyorduk ya! Simdi istesede kadroya alamayacak. Bu federasyonun kiyagi gibi oldu. Belki akillanirda kendini topa verir , baska islerle ugrasmaz, oynamadigi süre içindede bol bol iddia oynar v.s.. sakatligi geçincede sahalarda ilk parladigi günlerdeki futbolunu oynayarak ve seyircisiyle barisir.Büyüklükkaprislerinden kurtulur ümidindeyim.

Not. Federasyonun aldigi karar dogru degildir, yanlis yapmislardir ve sonucunda istifa etmeleri gerekir. Bu TRABZONSPOR kulübünü ilgilendirir.Yönetim gerekli tepkisini herhalde koyacaktir veya koymustur.Ayrica UKRAYNA maçinda GÖKDENIZ golü atsaydi bu karar yine çikmayacakti. Demekki MILLI TAKIM dada gözden düsmüs.

Saygilarimla

ozcilingir
09.09.2005, 23:07
Bu yazi OSMAN'A ait degil benim düsüncelerim. Yanlislikla OSMAN'in nicki ile yazdim.

Gökdeniz'in sakatlandigini farz edeli. Sahalardan uzak kaldigi zaman sakatliginin geçecegini umut ediyorum. Son zamanlardakafasindaki sakatliktan dolayi verimli olamiyordu ,zaman içinde bu sakatliktan kurtulmasi gerekiyor.

Tabii federasyon bize kiyak yapmiyor, ama biz bunu bize yapilmis bir kiyak olarak görelim. hani çogumuz SENOL GÖKDENIZ'i niye oyundan disari almiyor diye dert yaniyorduk ya! Simdi istesede kadroya alamayacak. Bu federasyonun kiyagi gibi oldu. Belki akillanirda kendini topa verir , baska islerle ugrasmaz, oynamadigi süre içindede bol bol iddia oynar v.s.. sakatligi geçincede sahalarda ilk parladigi günlerdeki futbolunu oynayarak ve seyircisiyle barisir.Büyüklükkaprislerinden kurtulur ümidindeyim.

Not. Federasyonun aldigi karar dogru degildir, yanlis yapmislardir ve sonucunda istifa etmeleri gerekir. Bu TRABZONSPOR kulübünü ilgilendirir.Yönetim gerekli tepkisini herhalde koyacaktir veya koymustur.Ayrica UKRAYNA maçinda GÖKDENIZ golü atsaydi bu karar yine çikmayacakti. Demekki MILLI TAKIM dada gözden düsmüs.

Saygilarimla

[/QUOTE]

kutoz
09.09.2005, 23:47
Abi tespitlerinin hepsine katiliyorum. Aslinda Federasyonun rezilligini yasiyoruz simdi. Madem ellerinde delil vardi, Gökdeniz'in itirafini beklemelerine gerek varmiydi. Yani kendi koltuklarindan olmamak için Gökdeniz'i federasyon kullanmistir. Milli maçlardan özellikle son Ukrayna maçini kaybetmis olsaydik, medya topa tutmayacakmiydi bu federasyonu. Gökdeniz'i Fatih Terim istemis onlarda bilinçli olarak tedbirsiz olarak sevk ettiler. Maç alininca da, biletini kestiler...

Gökdeniz'i elestiren arkadaslarin elestirmelerine de gerek kalmadi. Istedikleri olmustur. Gökdeniz, 6 ay oyunda olamayacak. Beni üzen olaysa, daha öncede belirttigim gibi Gökdeniz'in yönetim kuruluna ve Fatih'e yalan konusmus olmasidir. Çünkü onlara böyle birsey olmadi demis, baskan, basin sözcümüz ve Fatih'te demeçlerinde yapmadigini beyan etmistir.

Birde gazetenin birinde ortaya atilan arnavut mafiasi türünden bir iddaa var ki, yenilir yutulur cinsten degil.

Gökdeniz olaylarin patlak verdigi o maçtan sonra acaip bir düsüs yasadi ve halende sürmektedir. Umarim sizin de dediginiz gibi, bu süreç futboluna olumlu yansir da, kendini taraftarina, onu sevenlere affettirir. Çünkü Gökdeniz'in bu takima karsi borcu birikmistir...

İleli
10.09.2005, 03:29
bordo mavi ile HEPIMIZ IDDAACIYIZ pankarti yapilsin

$FIRTINA61$
10.09.2005, 12:07
gökdeniz panakrti acacakmiyiz simdi arkadaslar?

Suat_AKÇAABAT
10.09.2005, 12:35
gökdeniziniddaadan kazandigi paralarla "TRABZON VE TRABZONSPORLULARDAN ÖZÜR DILIYORUM" pankarti yaptirmali

İleli
10.09.2005, 14:02
hemserim gokdeniz paralari kaybetmis kazanamamis...

mini FaNaTiK
10.09.2005, 14:12
ne tartismasi hala yapiliyor bence pankart isi bastan abartiydi ve su anda ne yazik ki ne basinane pdfkya ne de Gokdenize guvenemedigim icin sonucta cikacak karari beklemeliyiz..

zahido
10.09.2005, 14:13
smileys/smiley32.gif
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=100 height=85>http://www.pasfotomac.com.tr/i/y/1272.jpghttp://www.pasfotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD vAlign=top align=left width=10 rowSpan=4>http://www.pasfotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD vAlign=top align=left width=338 rowSpan=3>
<TABLE height=44 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=338 colSpan=0 height=44>http://www.pasfotomac.com.tr/i/y/yb/baslik_1272.gif</TD></TR></T></TABLE>Degerli degil önemli olan!
BiR GÖRÜS

Son yillarda ülkemizde büyük bir yozlasma yasaniyor. Bu yozlasmadan futbolun da payini almasi yadsinamaz. Degerli olanin degil önemli olanin, seviyenin degil seviyesizligin öne çikartildigi ülkemizde gelinen noktanin çok iyi irdelenmesi gerektigi düsüncesindeyim. Fakat her türlü yoksunlugun ve yoksullugun yasandigi ülkemizde profesyonel oyuncularin kazandiklari ücretleri göz önüne getirdiginizde böylesi çirkinliklerin ortaya çikmasini da anlamakta büyük zorluk çekiyorum.
</TD></TR></T></TABLE>

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifBaska söze gerek varmi???

Kiraly
10.09.2005, 14:27
Burada Gökdeniz icin yaptigim elestirilerden ötürü bir cogunuz
bana kar$i cephe alarak yanli$ yerde durdugunuzu ,yanli$a pirim
verdiginizi sanirim yavas yavas anliyorsunuz.

Burada Gökdenizin savunulacak hic bir yani kalmadigini,eger hala aksini
dü$ünen arkada$lar cikarsa,onlar da Gökdeniz le birlik de onurlu
ve dürüst insanlarin vicdanlarin da ayni cezayi alacaklardir.

Profesyonel bir Futbolcunun simdiye kadar Trabzonspor kulübü
icerisinde hic yapmadigi olaylari maalesef Gökdeniz ile ya$iyoruz.

Eger hakikaten suclu ise Federasyon dan önce ,onurumuz
dedigimiz,dürüstlük ugruna sokaklara döküldügümüz kulübümüz tarafindan
cok agir bir cezaya captirilmasi gerekir diye dü$ünüyorum.

Gökdeniz Trabzonsporumuza büyük bir leke sürmü$tür,dolayisiyla bizlerde sirf kendi egosu yüzünden bu yaradan nasibimizi almi$iz.

Cok üzülerek söylüyorum,eger ki kulübümüzin yöneticileri bu
cirkin olayi temizlemezlerse,$imdiye kadar onurla ta$itigim Trabzonspor
üyeliginden istifa edecegimi burada dile getirmek istiyorum.

Bu arada Federasyonun yaptigi su rezillik gösteriyorki,dencere dibin kara,senin ki benden kara.

Emir BAYRAK
10.09.2005, 14:32
Baskan düsündügüm gibi gökdeniz hata yapti hatasinin farkinda Trabzonsporun futbolcusu ve benim evladimdir diye aciklama yapti...Çok dogru aciklama..Bizde bu düsünceyle Gökdenizin arkadasinda durmaliyiz...1ay 2 ay 3 ay...Dönücek ve bence takimla barisik olmasi gerekir...Poster veya pankart olayina hala katiliyorum...

mini FaNaTiK
10.09.2005, 14:39
Tamam arkasinda durmaya katiliyorum ama bu kadar abartmamali bence cunku sonucta yaptigi is kucuk bir is degil buyukhata yapti..

Bahisten buyuk hatasi da yalan soylemek oldu camiasina!!!

Guests
10.09.2005, 15:55
Avni Aker'de Iddaa reklam panosu ya da afisi yok mu?? Varsa Gökdeniz posterine gerek yok smileys/smiley17.gif

berat abigünler öncesinden son noktayi koymus - aslinda kumar islerine girmeye hiç gerek yok - takimdaki iddaa ve gökdenizle ilgili herseyi kaldirmak lazim aslinda.

gökdenizi günahim kadar sevmem zaten ama adama en çok dokunan sen çik inkar et baban inkar etsin - hocan baskanin korusun - sonrada itiraf et. bu kadar yüzsüzlük olur.

ha illa bir poster asilicaksa altinda birde sikeci diye yazilsin.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

hamucera
10.09.2005, 16:10
biraz sagduyu sonuç açiklanana kadar

SDanışmaz
10.09.2005, 17:55
gökdenizi günahim kadar sevmem zaten ama adama en çok dokunan sen çik inkar et baban inkar etsin - hocan baskanin korusun - sonrada itiraf et. bu kadar yüzsüzlük olur.

En çok koyanda bu zaten...Edited by: Kaya

Suat_AKÇAABAT
10.09.2005, 19:55
baskanin öyle açiklama yapmasi dogal , o seviyede yapilmasi gereken de odur .

ama asil ve gerçek olan , baskanin söylemek istedigi ve söyleyemedigi seyleri haykirmak biz taraftarlara düser . o yüzden hiç imse yadirgamasin beni lütfen.

gayse-trabzon maçiyla ilgili durum net degil, yani gökdeniz o maça 1 oynadiysa çiktigi tatilden bir daha dönmesin , doüru istanbula , esyalari yollamak için de burada bir kampanya düzenleriz o zaman , posterini asmak için degil

saygilar ,

not: gerçekten çok doluyum bu olayla ilgili

selcjK
10.09.2005, 21:04
ya adam trabzonu satmis gs üzerine oynamis simdi adam dicek nerden bilmicem zamaninda anorthosise oynamadigini adam kendini satti ya yaziklar olsun.

selcuk
10.09.2005, 22:35
yanlis yapti ama desteklemeliyik gökdeniz trabzonlu biz de ögleyik birdahada yanlis bir daha yapacagini sanmiyorum yaparsada ozamanda gönderilmelidir ozamana kadar tam destek

BDiler61
10.09.2005, 23:06
gayse -TS maçinin her ihtimali oynanmis kuponda

yattara11
10.09.2005, 23:10
artik Gökdeniz'e destek falan verilmesinin bi manasi yok... bundan sonra Gökdeniz'in Trabzonspor'da yeri olmamali smileys/smiley19.gifher zaman için yildiz gözüyle baktim O'na... her zaman güvendim O'nun futbolculuguna... ama artik Gökdenizsizlik fikrine alismaliyiz...

mini FaNaTiK
10.09.2005, 23:17
artik Gökdeniz'e destek falan verilmesinin bi manasi yok... bundan sonra Gökdeniz'in Trabzonspor'da yeri olmamali smileys/smiley19.gifher zaman için yildiz gözüyle baktim O'na... her zaman güvendim O'nun futbolculuguna... ama artik Gökdenizsizlik fikrine alismaliyiz... Dur kadirim daha ceza verilmedi bile-gerci sonucu kesilmistir ama-tahminlerimize gore alacagi ceza suresince kendi bakarsa(o da cok zor ki)yine ilk tanidigimiz Gokdeniz halinde donecektir en azindan dilegim oyle..

omer61
10.09.2005, 23:19
bu saatten sora trabzonlularin gonlunu biras zor alir gokdnz.. baska klupte istemz artik gokdenzii.. nolcak bakalm

Harun
10.09.2005, 23:23
Kendide itiraf etti.Bu saatten sonra Gökdeniz'in Trabzonsporla iliskisi kesilmesi gerekir diye düsünüyorum.Olaya hangi yönden bakarsaniz bakin affedilir yani yok.''Her insan hata yapabilir'' mantigini ''bazi hatalarin telafisi yoktur'' mantigi kapatabiliriz.

mini FaNaTiK
10.09.2005, 23:24
Hata ne ben onu anlayamadim ne yaptigi her yerde farkli yaziyor herkes farkli birsey konusuyor..Bir ne yaptigini tam olarak anlayabilsekte bizde kafamizdan atsak Gokdeniz konusunu..

yattara11
10.09.2005, 23:24
artik Gökdeniz'e destek falan verilmesinin bi manasi yok... bundan sonra Gökdeniz'in Trabzonspor'da yeri olmamali smileys/smiley19.gifher zaman için yildiz gözüyle baktim O'na... her zaman güvendim O'nun futbolculuguna... ama artik Gökdenizsizlik fikrine alismaliyiz...

Dur kadirim daha ceza verilmedi bile-gerci sonucu kesilmistir ama-tahminlerimize gore alacagi ceza suresince kendi bakarsa(o da cok zor ki)yine ilk tanidigimiz Gokdeniz halinde donecektir en azindan dilegim oyle..

Hasanim sen ise disardan resmi sekilde bakiyosun... smileys/smiley2.gifbenim bu olaya tahammülüm yok... ceza bir sene bile olsa geçer zaten ama ne manasi olur? smileys/smiley18.gifher seyin hayirlisi ALLAH'tan... ama yazik...

mini FaNaTiK
10.09.2005, 23:31

Dur kadirim daha ceza verilmedi bile-gerci sonucu kesilmistir ama-tahminlerimize gore alacagi ceza suresince kendi bakarsa(o da cok zor ki)yine ilk tanidigimiz Gokdeniz halinde donecektir en azindan dilegim oyle..

Hasanim sen ise disardan resmi sekilde bakiyosun... smileys/smiley2.gifbenim bu olaya tahammülüm yok... ceza bir sene bile olsa geçer zaten ama ne manasi olur? smileys/smiley18.gifher seyin hayirlisi ALLAH'tan... ama yazik... bu isin resmi olan tarafi neresiki?smileys/smiley5.gifDaha ne yaptigini anlayamadigimiz bir adami bu kadar cabuk silmemeliyiz ne olursa olsun bir sonuc aciklansinda-suclu oldugubile kesin degil-ondan sonra Gokdenizin ipi kesilsin..Birde bu islere bu kadar sert yaklasiyorsunuz madem bu takimda Ibrahim Egede bir ayip yapmisti;Kumar oynayinca suc ama kari-kizolay olursa suc olmuyor mu!!!

yattara11
10.09.2005, 23:33
olum Hasan niye bagiriyon? ben mi yapiyorum bu kiz,iddaa islerini smileys/smiley4.gifyav zaten bizim dememizle bise olacagi yok... gökdeniz kesinlikle suçlu olsa bile ben su andaki yönetimin Gökdeniz'in kulüple iliskilerini kesebilecegini sanmiyorum...

mini FaNaTiK
10.09.2005, 23:44
olum Hasan niye bagiriyon? ben mi yapiyorum bu kiz,iddaa islerini smileys/smiley4.gifyav zaten bizim dememizle bise olacagi yok... gökdeniz kesinlikle suçlu olsa bile ben su andaki yönetimin Gökdeniz'in kulüple iliskilerini kesebilecegini sanmiyorum... bu yorumuna katiliyorum istesmileys/smiley9.gif..

Guests
11.09.2005, 01:03
olum Hasan niye bagiriyon? ben mi yapiyorum bu kiz,iddaa islerini smileys/smiley4.gifyav zaten bizim dememizle bise olacagi yok... gökdeniz kesinlikle suçlu olsa bile ben su andaki yönetimin Gökdeniz'in kulüple iliskilerini kesebilecegini sanmiyorum...

bu yorumuna katiliyorum istesmileys/smiley9.gif..

Ben katilmiyorum... Her an Gökdeniz'le ilgili bir bomba patlayabilir.!!!

kutoz
11.09.2005, 01:08
Akin ne bombasi abi. Artik kaldiracak gücü kalmadi kimsenin. Birilerinin çikip bu olayi acilen sogutmasi gerek. Yoksa, yarin takima zarar vermeye baslayacak.

Bildigin birsey varsa, paylasirmisin. Bugün Trabzon'da ki arkadaslarla görüstüm de, onlarda bazi söylentiler oldugunu ama tam netlesmedigini söylemislerdi.

cyberentalpi
11.09.2005, 04:05
Bu olay bir an once Ts gundeminden cikmali.

Gokdenize destek vercez diye Trabzonspor'umuzu yipratamayiz arkadaslar. Acikcasi gokdeniz alcagi cezayi sonuna kadar hakediyor. Bir poster ve pankart gokdenizi rahatlatir ama klubumuzu zor durumda birakir.

Gokdeniz sucludur. 2 yil once Fb kapilarinda dolasan degil mi bu? Gs macinda da Gs uzerine bahis oynadigi iddaa ediliyor. Iddaa oynasin ama yonlendirmek ve sebattaki oyunculari yonlendirmenin savunulcak hic bir yani yok.

Gokdeniz mutu benzeri Transfer olamli avrupaya tabi kim alir bilinmez. Yada adam gibi cesasini cekip calisip didinip ve tum Trabzonspor taraftarindan ozur dilemeli once o bizim gonlumuzu almali.

Trabzondaki arkadaslara durum farkli gorunuyor olabilir. Sehir atmosferini felan kasdediyorum.

Tek dilegim bu olay gundemden biran once ciksin. Hazir kara karga ile sari civciv in saha kapatma gundemi varken.

Birde lutfen gokdeniz mevzuunda Buradaki arkadaslarin Trabzonsporlulugu tartisilmasin.Eminim herkes Ts icin konusuyor

sanatik
11.09.2005, 04:27
sen futbol oynama yerine bahis oyna, aklin fikrin bununla olsun, yeteniginin verdigi imkanlari bile kullanamama, kafan onun bunun macinda olsun, millet cem papila ve federasyon sorunlarindan sampiyonluk icin yollara düssün protesto yapsin, neden beklenildigi gibi oynamadigini tartissin ( sucu hocada orda surda burda arasin ), sen ( yönetimin cabalarindan etkilenerek ) fb ye verdigin ders yüzündenörnek futbolcuhaline gel,senin icin varini yogunu ortaya hazir olsunlar, simdi birde bu ts düsmanlarina seni yedirmemek icin destek ciksin, poster bile acmayi düsünsün hatta yine yollara düsmeyi bile.

Hayir, kesinlikle hayir. Gökdeniz yapabilecegi en büyük manyakligi yapmisdir. Sucludur. Bizi elaleme rezil etmisdir. Cunkü o bizim örnek futbolcumuzdu. Fb bak gördünmü basina gelenleri, gelmezsen böyle olursun diyor artik, iyiki almadik cart curt. Ne anlami kaldi senin fb ye gitmemenin simdi. Sen futbolu birakmisdin bile gökdeniz. Bahis oynaman ile sonu belli belliydi bu isin ama anlayamadin. Etrafindan hic kimsede bunu farketmemis, akil verememis, ne yazikki. Biz beklerdikki Gökdeniz Alban Bushi yi gökdeniz gitsin kendisi ihbar etsin. kendisi durumu aciklasin, Ne kadar kendin istedin istemedin önemli degil, katildigin icin suclusun. Karakter meselesidir bu ve Trabzonspora yakismaz, kabullenemem. Namus meselesi gibi durum benim icin. Tam tersini yapsan, simdi bahis organizasyonu ile degil Dürüstlügün ile tarihe gecerdin.

Edited by: sanatik

Mert Pasa
11.09.2005, 07:46
sevgili sanatik,

hislerin benimkilere cok benziyor ama olaya soyle baksak bide,belkide bu iddaa isine bulasmayan 1.ligde cok az futbolcu olabilir(Samsun gecen sene iddaa oynayan futbolculari yuzunden karismisti).yani gokdeniz bu yola sapmis 100.futbolcuda olabilir.Bu durumu ustune gidip tamamen acacak bir federasyona ben inanmiyorum.

ne kayseriye ne diyarbakir kalsin diye Uyanika telefon acan Aziz Yildirima konunun ucu yaklasmayacak bile.

AtalaY_BuğrA
11.09.2005, 10:34
Arkadasim yanlisa yanlisla cevap verilmez onlar yapiyor olabilir veya Federasyonda art niyetli olabilir.O ayri mesele.Biz neden Trabzonsporlulugumuzla övünüyoruz Hiç pis islere bulasmadigimiz için Sampiyonluklarimizin Anamizin ak sütü gibi helal oldugu için bu takimi tutmaktan buyuk keyif ve haz duyuyoruz. Bu affedilir bir hata degil bence Bu yapilan hata ile Senelere dayanan Sanli mazimize bir çamur bulasmistir bana göre.Bunu trabzonlu olmayan baska birisi yapsa gene gam yemem ama bu isi hemde bizim 61 numaramizi giyen birisi yapinca adamin dünyasi basina yikiliyor. Edited by: AtalaY_BugrA

Salih61
11.09.2005, 14:04
Gökdeniz Posterini açarsak daha da simarir bence yaptigi yanlisin bir cezasi olmali...Federasyon bir ceza verecek zaten biz de taraftar olarak agirligimizi koymaliyiz...Bu adami bu hale biz getirdik...Yine biz adam ederiz...

Saygilarimla...Edited by: FORZA61

Emir BAYRAK
11.09.2005, 15:07
Gökdeniz Posterini açarsak daha da simarir bence yaptigi yanlisin bir cezasi olmali...Federasyon bir ceza verecek zaten biz de taraftar olarak agirligimizi koymaliyiz...Bu adami bu hale biz getirdik...Yine biz adam ederiz...

Saygilarimla...

ilk cümlene katilmiyorum ama diger cümlelerini alkisliyorum ...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

samway
11.09.2005, 16:00
yapilacak her turlu destege ihtiyacimiz var ezikbahce ve onun yandasi fenerasyon zaten bu son kararla iyice bizi kenetledi bence bu sitedeki herkes resmini gokdeniz olarak degistirsin stad dan once burda baslayalim arkadaslar

4) Forumun düzenini bozacak sekilde çok büyük fontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli, kalinve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini diger büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.

Lütfen forum kurallarina dikkat edelim. Edited by: Kaya

samway
11.09.2005, 16:05
beyler dunyanin her tarafinda bahis oynaniyo bi sergen bi zidane bi ronaldo hepsi kumar oynarken gorulmus kisiler futbolcu bahis oynayamaz mi arkadas iste bi ornek ingiltere fransa maci oncesi otelde fransiz yildiz zidane mac gununden bir gun once kumar oynuyo ve sahaya cikiyo 2 gol atiyo maci fransa 2-1 kazaniyo ne oldu simdi ?????? küçük düsünüyoruz arkadaslar maalesef

hamucera
11.09.2005, 20:29

Saygilarimla...

ilk cümlene katilmiyorum ama diger cümlelerini alkisliyorum ...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

simdi destek zamani hep beraber olalim arkadaslar..

Guests
11.09.2005, 21:04
beyler dunyanin her tarafinda bahis oynaniyo bi sergen bi zidane bi ronaldo hepsi kumar oynarken gorulmus kisiler futbolcu bahis oynayamaz mi arkadas iste bi ornek ingiltere fransa maci oncesi otelde fransiz yildiz zidane mac gununden bir gun once kumar oynuyo ve sahaya cikiyo 2 gol atiyo maci fransa 2-1 kazaniyo ne oldu simdi ?????? küçük düsünüyoruz arkadaslar maalesef

sen ve birçok kisi hala neden ceza aldigini alicagini anlamamissiniz! çok sevdiginiz gökdeniz sadece normal bir bahis oynamamis, içinde alban bushi arnavut mafyasi gibi daha birçok kisinin içinde bulundugu bir sike olayina karismistir. sebatli oyunculara dagitilmak üzere getirilen milyarlar nerden geldi saniyorunuz?yoksa kimse bahis oynadi diye ceza vermiyor gökdenize. hala neyi savunuyorsunuz.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

$FIRTINA61$
12.09.2005, 00:05
gökdeniz bizimdir bizim de kalacak

Guests
12.09.2005, 00:50
Gökdeniz yapabilecegi en büyük manyakligi yapmisdir.

Guests
12.09.2005, 00:54

En çok koyanda bu zaten...

Banaençok koyan ise; Trabzonspor'un maglubiyetini hesaba katmasi...!!!Edited by: CuttySark

Emiroğlu
12.09.2005, 01:19
Sonsuz derecede üzgünüm.Keske yapmasaydi,keske etmeseydi lerin zamani geçti ne yazik ki.Bu adami seviyorum ben,ama ne yazik ki insanin bir parmagi çürürse ve onu tüm vücuda yayilmasin diye bile bile keser ya ....Bunun olmasini da hiç istemiyorum.Ulan nasil yaptin bunu gökdeniz be,nasil yaptin olm yaa.Kahroluyorum arkadas yaasmileys/smiley19.gif

tuğba
12.09.2005, 01:20
Bencede bu harika bir fikir beyler.Bu haftaki maçta Gökdeniz'in yanindayiz diye seyler duycaz saniyodum ama 2 oooooooo Gökdeniz Karadeniz den fazlasi olmuyo.Onu her seyiyle kabul ettigimizi gösteren bi afis olmali ve Gökdeniz geri dönene kadar orda kalmali.Yabanci futbolcumuza sirf bizi eglendiriyo diye sahip çikacagimiza,kendi özümüze sahip çikalim ne kadar yaptigini tasvip etmesekte.

Harun-61
12.09.2005, 01:26
bugün lokal'den:

bu mac 1:0 biter, belli TS'li oyuncular iddia oynami$...hepsi'de 1:0 a para yatirmi$.

Trabzonspor camiasinin ismini bu derecede kirleten bir insan...

bilmiyorum gercekten bilmiyorum....yine Allah yardimcisi olsun...zor bir dönem geciriyor....

zafercalikoglu
12.09.2005, 10:27
bugün lokal'den:

bu mac 1:0 biter, belli TS'li oyuncular iddia oynami$...hepsi'de 1:0 a para yatirmi$.

Trabzonspor camiasinin ismini bu derecede kirleten bir insan...

bilmiyorum gercekten bilmiyorum....yine Allah yardimcisi olsun...zor bir dönem geciriyor....

bize yakismaz boyle olaylar ,bence poster moster olmaz gökdeniz ilk once düsünmeli özür dilemeli kendini bize bi sekilde affettirmeli ondan sonra destek,tabi ebnide yalnis anlamayin bende severim gökdenizi ama kendi takimi üzerine iddiaa oynamak da karedeniz usagini bozar,ortada bir ceza varsa cekilecek abiler,zatende emninimki oda cekiyordur,simdi anliyorum o rum macinda o golu neden kacirdigini kim olursa olsun akli bu islerde olan topçu gokdenizin yarisi kadar bile oynayamazdi,

hundezli
12.09.2005, 11:33
en gerekli zamanda takimini yanliz birakmistir...kendi kaybetmistir...ama derimki dönünce destek olalim...

halil ibo
12.09.2005, 11:39
Kirginiz,kizginiz,üzgünüz.Bir süre-adli süreç sonuçlanana kadar-bu konuda yorum yapmasak daha iyi olacak herhalde.Su anda takimimizin destege ihtiyaci o kadar açik ki.Varolan enerjimizi baska yerlerde harcamayip takimiza sonuna kadar sahip çikalim.Oyuncu ayirimi yapmadan.

Sevgi
12.09.2005, 11:47
kendi özümüze sahip çikalim ne kadar yaptigini tasvip etmesekte.

Tugba cim bizi rezil ettigi için, takimi sattigi için, takimi üzerine bahis oynadigi için mi destek olalim Gökdeniz e bu nasil bir çeliski bu nasil takim sevgisi kisler geçicidir aslolan kurumdur.Sevgimiz sadece TRABZONSPOR dur özümüz sadece TRABZONSPOR dur.Gökdeniz in yolu açik olsun yeterki bizden uzak olsun.Onun degeride özüde sadece paradir kendisi gibi güce paraya tapanlar sahip çiksin ona, biz degil.

tuğba
12.09.2005, 13:16
Dogru Sevgicim haklisin ama insanin gönlü razi olmuyo bi türlü.Idmanlara gittigimde onun o çökmüs halini görünce için aciyodu smileys/smiley5.gif(artik idmanlarda falanda yok zaten) Neyse her sey Trabzonsporumuz içinhayirlisi olsun.Sevgimle,hosçakal.

Burçak
12.09.2005, 13:29
arkadaslarei idmandayken o nerde kimbilir. yaptigi bi yanlis olabilir. ama ona sahip çikmamiz lazim. zaten esekkadar pisman bundan. ve biz ona sahip çikarsak muhtesem bi dönüs yapar. baska takimlari elinin tersiyle itip trabzonsporda kalan gökdenizi sahiplenmemizgerekir. istanbul basininin galeyanina gelmeyelim.gökdenizbizim gökdeniz. ona sahip çikmaliyiz.

Sevgi
12.09.2005, 13:56
Dogru Sevgicim haklisin ama insanin gönlü razi olmuyo bi türlü.Idmanlara gittigimde onun o çökmüs halini görünce için aciyodu smileys/smiley5.gif(artik idmanlarda falanda yok zaten) Neyse her sey Trabzonsporumuz içinhayirlisi olsun.Sevgimle,hosçakal.

o kendi hatasi için çöktü ya biz neden çöküyoruz biz neyin bedelini ödüyoruz bizim günahimiz ne ? Vicdanin da gönlünde rahat olsun.Eger birisi vicdan azabi çekecekse bu Gökdeniz dir baskasi degil...

Salih61
12.09.2005, 14:03
Gökdenizi affetmek kendi dogrularimizdan vazgeçmektir...Eger bir insan 2.5 Trilyon yilda kazaniyor ama yetinmeyip iddaa denen basit bir para kazanma oyunu oynuyorsa ben o adamin Ahlakindan endise ederim...Destek verecegimiz kadar verdik zaten bu yüzden bu hale geldi artik ipleri biraz siki tutmanin zamani geldi...

duygusal61
12.09.2005, 20:13
arkadaslar iyi hos da bu adam daha birkaç ay önce onca parayi elinin tersiyle itip önce trabzonspor dememis miydi? profesyonelce hareket edip fenere ya da baska bi takima gitseydi yine suçlayacaktik onu.

yaptigi tabiki dogru degil ama insaniz sonuçta herkes hata yapar.önemli olan hatayi anlayip daha çok zarar vermeden dönebilmektir.

tabiki bir trabzonlunun yapmasi hos degil ama eger birseyleri ortaya çikaracaklarsa hepsini çikarsinlar.sadece gökdeniz mi bu isi yapan?degil tabiki ama neden gökdeniz ön planda.siz ne düsünürseniz düsünün yine bu isin ucunda trabzonsporu karalama düsüncesi var ve birçok insan bunlara kaniyor.

gökdenizi göklere çikarin demiyorum ama böyle bi degeride kaybetmeyelim.cezasini çektikten sonra...

Sevgi
12.09.2005, 20:32
arkadaslar iyi hos da bu adam daha birkaç ay önce onca parayi elinin tersiyle itip önce trabzonspor dememis miydi? profesyonelce hareket edip fenere ya da baska bi takima gitseydi yine suçlayacaktik onu.

yaptigi tabiki dogru degil ama insaniz sonuçta herkes hata yapar.önemli olan hatayi anlayip daha çok zarar vermeden dönebilmektir.

tabiki bir trabzonlunun yapmasi hos degil ama eger birseyleri ortaya çikaracaklarsa hepsini çikarsinlar.sadece gökdeniz mi bu isi yapan?degil tabiki ama neden gökdeniz ön planda.siz ne düsünürseniz düsünün yine bu isin ucunda trabzonsporu karalama düsüncesi var ve birçok insan bunlara kaniyor.

gökdenizi göklere çikarin demiyorum ama böyle bi degeride kaybetmeyelim.cezasini çektikten sonra...

hayir parayi elinin tersiyle itip önce trabonspor dememistir.Eger fb nin baskani çikip rahatlikla diyebiliyorsa ben Deni için para ödeyeceksem TRABONSPOR da bana gökdenis için birmilyon euro ödeyecek, medari iftarimis önce TS dememis velhasil herhangi bir istanbul takimina transferiyle bu olay ki- kas -la-namassmileys/smiley11.gif

Gökdenis efendinin yaptigi hata degil ahlaksisliktir.

Neden her türlü yanlisimisi TS yi karalamak için yapiliyor bunlar onunkisi ortaya çikiyorsa ötekilerde çikacak diye feryad figan ederis yapilan bir yanlis var yapilan bir ahlaksislik var hiç bir sekilde savunmasi yok.Bosuna kendimisi paralamayalim... Bu nasil bir ahlak anlayisidir ki oynadigin takim üstüne bahsi oynarsin !!! bunun savunmasi yoktur ! Onun gibi futbolculara hiç ihtiyacimis hiç yoktur... Eger deger kasanmak istiyorsak gencecik çocuklar kulübede çürüyor onlari kasanalim...

Yunus Emre AYAZ
12.09.2005, 21:30
oynamak istemeyenfutbolcu ..... .....

anlarsiniz hani bagirmayan taraftar ....... ...... o misal smileys/smiley2.gif

Berat
12.09.2005, 21:52
Su gese maçinda gese ye para yatirdigi da tam anlamiyla açiklansin,açiga çiksin; iste o zaman Avni Aker'e Gökdeniz posterinin degil ama Gökdenizin kendisinin asilma ihtimali var..

Kesinlikle Trabzonda yasayamaz..Yasamasin da zaten...

Yunus Emre AYAZ
12.09.2005, 22:32
Su gese maçinda gese ye para yatirdigi da tam anlamiyla açiklansin,açiga çiksin; iste o zaman Avni Aker'e Gökdeniz posterinin degil ama Gökdenizin kendisinin asilma ihtimali var..

Guests
12.09.2005, 22:36

Yapma be berat.daragacini da sen hazirla bari.Gökdeniz toplum vicdaninda degerini bitirmistir.Bu cezalarin en büyüdür.Hiçbir hukuk cezasi kisinin kendi vicdanindan daha büyük olamaz

Berat
12.09.2005, 22:38
* asilma olayini pek tabi ki mecazi anlamda söyledim..geseye para yatirmissa Trabzonda yasayamaz(ikamet edemez),onu anlatmak istedim.. Edited by: Berat Tekke

zinos_zon
12.09.2005, 23:02
bazilari icin eski olabilir, ama bazilari icin de yeni bilgi diye buraya tasiyorum..

gökdeniz kardesimiz, azize yildirim'dan belli bir miktar (400 bin dolar oldugu söyleniyor) bir pesinat almis ve özel protokol imzalamis arkadaslar. haluk ulusoy'un araci olmasi ve azizeden davaci olmamasi icin ricasindan sonra gökdeniz trabzon da kalmistir..

madem takke düstü, kel külliyen görünsün artik..gökdeniz bizi satti..bunca karmasadan, kizginliktan ve kabustan tarihe kalacak olan tek bir not vardir: Gökdeniz para icin takimini ve kentini satmistir...aciyanlar acisin, ama savunma yanlisina düsmeyelim. cok rica ediyorum.

AyhanPe
13.09.2005, 02:29
tamam bizden biridir ama yaptigini icimize sindiremeyiz.cezasini
cekmeli tabiki.cezasi takimla iliskisinin kesilmesidir.para cezasimi
verilecek yani.biz onunla sampiyon olsak ne olur.bir samsumspor kadar
olamayacakmiyiz.bu islere karisan 5 oyuncusunu kovmustu.avni aker e
posterinin asilmasi kazim koyuncuya yapabilecek en büyük ayip ve
saygisizliktir.birde onun posterinin yanina asalim.neresine daha destek
olalim.sergende chelsea besiktas macinda bahis oynamisti..maci alman
kanalinda izlerken alman spikerinden duydum oynadigini ama en azindan
takiminin galibiyetine oynadi.
Edited by: ölümüne_ts

kelkitli29
13.09.2005, 10:57
GÖKDENIZ SENI SEVIYORUZ yazarsak bence cuk diye oturur, oturmasi gereken yere

omjore
13.09.2005, 11:47
Gökdeniz çok çok iyi bir futbolcu olsa bile eğer konuşulan olaylar
kanıtlanırsa kesinlikle ağır bir ceza almalıdırki başkalarına ibret
olsun.

Hala onu destekleyenleri anlamıyorum.

Bir futbolcunun bahis oynaması bile etik değildir, hiçbir şekilde hoş karşılanmamalıdır.

Stada asılacak Gökdeniz posteri beni utandırır.

$FIRTINA61$
13.09.2005, 13:37
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Ceza almayabilir</TD></TR></T></TABLE>

Gökdeniz'in bahis oynadigi 2005 Nisan ayinda disiplin talimatinda böyle bir suç ve ceza yoktu. Dolayisiyla Gökdeniz'in ceza almamasi da gündemde.

Ayşe Aygün
13.09.2005, 13:46
ya o gerekli cezayi aldi zaten. çocugunun ve esinin yüzüne bakamamak en büyük ceza zaten. ne anlatak kizina büyünce ben yildzi futbolcuydum bahis oynadim en güzel yilimda kendimi rezil ettim boynum büyük gezdim diyemi. bu utanç ona yeter zaten

denizgrsy
13.09.2005, 14:04
vurun bakalim düsene bi tekmede siz!!!!aferin devam edin...çocuk utancindan belki disari çikamiyor,en agir hakaretleri yiyiyor,futboldan da belli bi süre uzaklastirilacak...daha ne olsun!!!!tetikçi tutup öldürelim mi!!!!hayretsiniz yaaa,bayilirsiniz bi adami hemen silmeye,aman sakin bi yanlis yakalamayin,bayilirsiniz o yanlisin üstüne kosarak gitmeye....o zaten gerekli cezayi çekiyor çekecekte...kimi satmis,çocuk diyo ki kendi takimima oynamadim!!!hangi topçu oynamiyor laa!!!samsunlu serkan,cenk..adlari çikti,ne oldu,,,HIIIÇ!!!ogün ve digerleri olayin bas kahramanlari,ama onlara tek kelime yok!!!varsa yoksa gökdeniz...kandirilmis bi gökdeniz!!!ne belli ogünün Trabzondayken maç satmadigi!!!birakin çocugun üstüne bu kadar gitmeyi...yeter,hepiniz sütten çikmis ak kasiksiniz ya,neyin haram neyin helal oldugunu bi tek siz bilirsiniz,hiç te yanlis yapmassiniz!!!neyse olaya farkli açilardan bakiyoruz bazi arkadaslarla ve ben ne demek istedigimi anlatamiyorum...bu tartismanin sonu gelmez...

saygilarimla...

lazutlarlivera
13.09.2005, 14:13
vurun abaliya bakalim.

Herkese inat seni seviyorum GÖKDENIZ.

Allah tan baskan sizler gibi düsünmüyo.

Cimbom a bahis oynamismis.komedi ye bakar misiniz yaa.Allah askina böyle seylere inanmayin.

Ailesinin yüzüne bakma meselesine gelince..Ali Sen 2-3 ay öncesinde "96 da ki Sampiyon lugu TRABZONSPOR dan çaldim"dedi.Ergun Gürsoy geçmis yillardaki transfer dönemlerinde takimlardan futbolculari kaçirip gs de oynatti.

Bu adamlar utanmiyoda Gökdeniz mi utancak?Bu adamlar hala piskinlik gösterip yöneticilik yapabiliyo.Ama gökdeniz hatasini kabul ediyo ve cezasina da razi.Arkadaslar insanda nefis var ve bu yüzden insanlar hataya çok müsaitler.Bi kendimize bakalim.4-4 lük insanlar miyiz hepimiz.Hiç mi kabahat islemedik bu hayatta.Lütfen biraz sag duyulu olalim.

ooooooooooooooooooooooooooooo

gökdeniz karadeniz

oooooooooooooooooooooooooooooEdited by: lazutlarlivera

$FIRTINA61$
13.09.2005, 15:02
GÖKDENIZ KARADENIZ

4) Forumun düzenini bozacak sekilde çok büyük fontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli, kalinve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini diger büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.

Lütfen forum kurallarina dikkat edelim. Üyemiz uyari almistir.Edited by: Kaya

denizgrsy
13.09.2005, 15:12
siz de benim gibi gökdeniz kardesimize sahip çiktiginiz için sizleri gönülden alkisliyorumhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifçünkü zaten cezasini çekecek,gökdeniz saf bi çocuk,kandirildi ve cahillik etti...ama ne tekimini nede bizleri sattigina inanmiyorum!!!

bizler destek çikip gökdenizi yüreklendirdikçe o cezasi bitince sahalara dönecek ve en güzel karsiligi o zaman verecek kendisini bi kalemde silenlere...