PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 34. Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Emrullah
10.05.2010, 10:34
Ligin son maçında Fenerbahçeyi yenip şampiyonluktan etme ümidiyle başlığı ben açıyorum.

Kazım Uzunboy
10.05.2010, 10:38
Sahayı dar edeceğiz Fenerbahçe'ye.

Mustafa ÖZDEMİR
10.05.2010, 10:45
taksimde kolbastıyla şampiyonluk kutlayacaklarmış.ordada ezeceğiz...

zafer6161
tek kale oynayalım ama yenilelim :D

Burçak
kuşların o kuş beyinlerini ezmeliyiz.

Gökçebey
10.05.2010, 10:50
Daha akşamki maça bile 9 saat var.

Paksoy
10.05.2010, 21:58
son başlık benden

Halit Akyüz
10.05.2010, 21:59
Berabere biter.

M.Kılıç50
10.05.2010, 21:59
tüh be kacirdik :)

nuri45
10.05.2010, 22:00
baslik sabah acildi ve kitli ltf önce bir sayfalari kontrol edelim. su an genelde ikinci sayfaya düsen baslikla bu baslik birlestirilsin.

Arda'
10.05.2010, 22:01
başlık sabah vardı evet

Emre Çömez
beraberlik kokuyor

sametaydin
Tahminim fb yener. Bu maçta oyuncularımızın çok kasacağını sanmıyorum. Bu haftaki denizli maçı gibi bir kadro olursa bol gollü bir maç olacağını düşünüyorum. Biz de gol atarız fb de gol atar ama sonuç aleyhimize olur.

Asi Çaykaralı61
10.05.2010, 22:02
Bu maçdan 3 puan alacağımıza inanıyorum.En kötü ihtimal beraberlik olur bence.

AKSOY_61
10.05.2010, 22:03
Kupayı aldık, 5. lik de garantilendi.
Hoca futbolcuları maça nasıl hazırlıcak bilemiyorum.
Beraberlikle biter heralde.

TS61_NL
10.05.2010, 22:06
Biz ancak bjk bursayi yenerse kazaniriz diye dusunuyorum. Maci daha fazla isteyen ve daha fazla 3 puana ihtiyaci olan fb daha yakin kanimca. Haa, bjk bursada ilk 20 dakikada 0-2 one gecer ve fb rahatlarsa biz bu maci kazanabiliriz. Ama ne olursa olsun biz Trabzonsporsak bu maci her sekilde kazanmak icin oynamaliyiz, bursa icin degil bir baskasi icin degil, kendimizi icin, taraftarlarimiz icin oynamaliyiz, kazanmaliyiz. Biz ne durumda olursak olalim, kime oynarsak oynayalim, o maci kazanmak icin oynamaliyiz, bize yakisanda bu...

biltrabzon
10.05.2010, 22:08
bursanin dirdirini,bidi bidisi hic cekilmez.fener sampyion olsun.biz fenerle cok finaller oynayacagiz,kazanacagiz kaybedecegiz.yemisim bursa nin seftalisini.

hevesli
10.05.2010, 22:10
maçın sonucu tamamen trabzon a bağlı...

mehmets61
10.05.2010, 22:12
daha önce başlık açılmış ama kapatılmıştı..

Ibo61
10.05.2010, 22:18
bursanin dirdirini,bidi bidisi hic cekilmez.fener sampyion olsun.biz fenerle cok finaller oynayacagiz,kazanacagiz kaybedecegiz.yemisim bursa nin seftalisini.

Aynen katiliyorum.

TSezgin61
10.05.2010, 22:19
egerki bizimkiler deli gibi kosarsa anlayinki 96 sendromuna bir son vermek icin kosuyorlar...

herzaman dedim yine diyorum. aslinda bursanin sampiyon olmasini istemiyorum, insallah bejeke yener.

ama herzaman biz nezamanki 96 sendromundan kurtuluruz, iste ozaman sampiyonluk gelir diyordum... egerki biz feneri sampiyonluktan edersek seneye sampiyonuz gibime geliyor!

ölümüne61
10.05.2010, 22:27
ve fenerin kader maçı

Cem Kıran
10.05.2010, 22:29
Kupanız bizim kramponlarımızın altında fb...

FELD
10.05.2010, 22:30
biz feneri bjk de bursayı yener gs berabere biter..

pReN@_61
10.05.2010, 22:31
Rahat olan taraf biziz.Bunu iyi değerlendirip 3 puanı almamız lazım.En kötü ihtimalle beraberlikle bitsin bu maç.Ben ezikbahçeyi yeneyim de şampiyon kim olursa olsun.

erhank
10.05.2010, 22:32
eze eze yeneriz insallah. Baska bir ihtimal düsünemiyorum. Ömürleri boyunca unutamayacaklari bir darbe vururuz onlara insallah.

sametaydin
10.05.2010, 22:34
Bence şeol hoca bu maçta yedek ağırlıklı kadroyla çıkmalı. Fb açısından gerilimi yüksek maç olacak.

Orta sahada emre, cristian gibi sert oyuncularla oynucaklar. Bu sebepten dolayı colman, selçuk, alanzinho gibi oyuncularımızı yedeğe çekmeliyiz riske atmamalıyız. Bu oyuncuların olası sakatlıkları hazırlık döneminde olmamaları önümüzdeki seneyi etkiler.

Yedeklerle çıkıp onları deneme amaçlı bir maç olmalı bu. Kimin şampiyon olacağı umurumuzda değil. Biz kendi işimize geleni yapalım başkası bizi ilgilendirmez.

Cem Kıran
10.05.2010, 22:34
Edit..............

omer61
10.05.2010, 22:35
bence feneri şampiyonluktan etmek gayet güzel olur, bursa da şampiyon olursa olsun.

Gümüshane
10.05.2010, 22:39
Feneri yenelim. Besiktasta Bursayi yensin.

Cafer Bulur
10.05.2010, 22:49
Kazanmamiz düsük bir ihtimal,en iyi ihtimalle berabere kaliriz.

Eger tam motivasyon ile sahada olursak fb yi zorlariz,aksi durumda fb güle oynaya sampiyon olur....

zivaa
10.05.2010, 22:49
birçok arkadaş fb yi yenelim ama fener şampiyon olsun demiş. O zaman galibiyetin bir anlamı olmaz bence. fb yi yenip şampiyonluktan edelim ki yıllarca unutamayacakları acı bir hatıra olarak kalsın. bizim 96daki yenilgiyi unutamadığımız gibi. varsı bursa şampiyon olsun. bursanın yada başka bir anadolu takımının şampiyon olması trabzonsporun büyüklüğünü gölgelemez

macka61
10.05.2010, 22:56
tabikide Trabzonsporumun kazanmasını diliyorum her maçta olduğu gibi ne bursa ne fener ikiside sevmediğimiz takım şampiyonluk beni ilgilendirmiyor beni sadece Trabzonspor ilgilendiriyor

tarsus
10.05.2010, 23:05
düğünevi olan kadıköyü cenaze evine çevirelim ezikleri ağlatalım başka bişey istemem

Şentürk
10.05.2010, 23:05
Cem Papila'yı o dönem ki Aziz Yıldırımın satın aldığı maçı, sonrasında 30 bin kişi Trabzonda yürüdüğümüz maçı ne çabuk unuttunuz.
96 yılını çok iyi hatırlamıyorum ama sinirden ağladığım tek maç o maç sonrasıydı, Bursaspor kim ki onlardan nefret edeceğiz, bildiğim tek şey ve istediğim tek şey Feneri orda satın alamayacağı tek takım olarak evire çevire yenmek, Trabzonspor tarihi boyunca bırak feneri kime maç satmış ki, herkes yok yenilelim, Bursa şampiyon olmasın diyor. Kimin şampiyon olacağı umrumda değil Trabzonspor fenerbahçeyi orada yenmesi beni Türkiye Kupasını almasından çok daha fazla sevindirecektir.

Ömer Akdağ
10.05.2010, 23:11
Cem Papila'yı o dönem ki Aziz Yıldırımın satın aldığı maçı, sonrasında 30 bin kişi Trabzonda yürüdüğümüz maçı ne çabuk unuttunuz.
96 yılını çok iyi hatırlamıyorum ama sinirden ağladığım tek maç o maç sonrasıydı, Bursaspor kim ki onlardan nefret edeceğiz, bildiğim tek şey ve istediğim tek şey Feneri orda satın alamayacağı tek takım olarak evire çevire yenmek, Trabzonspor tarihi boyunca bırak feneri kime maç satmış ki, herkes yok yenilelim, Bursa şampiyon olmasın diyor. Kimin şampiyon olacağı umrumda değil Trabzonspor fenerbahçeyi orada yenmesi beni Türkiye Kupasını almasından çok daha fazla sevindirecektir.

Imza, arkadas'a katiliyorum.

jako13
10.05.2010, 23:13
Sahaya çıkıp adam gibi oynayıp elimizden geleni yapmalıyız... Gönlümden geçen bizim feneri yenmemiz , BJK'nin bursayı yenmesidir...Bu skor bizim için en hayırlısıdır...!

tarsus
10.05.2010, 23:13
fener son 3 haftada kasımpaşa-eskişehir-ankaragücü maçölarında nedense hep kaleci hatalarıyla golleri atıp macı kazandı.bu takımların bize karşı oyunlarındaki hırsları ve kalecilerinin basarılarını gördük.ezikler maç satın alarak şampiyon olabilirler ama asla bizi satın alamazlar.trabzon her zaman her sahada serefiyle maçlarına çıkar ve sıralamada yeri ne olursa olsun her fener maçına mutlak galibiyet için çıkmıştır.bu maçıda aynı ciddiyetle oynayıp urfanın tesadüf olmadığını eziklere göstermeliyiz

nuri45
10.05.2010, 23:14
Kim ne derse desin 96 nin rövansi bu mactir. Öte yandan Bursanin sampiyonlugunu hicmi hic istemiyorum.

FC-ST-PAULI-61
Umut oynasinda gol kacirsin.En azindan Bursa sampiyon olamaz

7can61
Uyanın ey millet;
Demedik mi biz en azından içimizden artık Trabzonun şampiyon olması çok zorlaştı çünkü İstanbul takımlarıyla aramızdaki maddi uçurumlar var diye. Peki geçen sene sivas bu sene bursa trabzondan daha mı iyi maddi imkanlara sahiptilerde bu noktaya kadar getirdiler şampiyonluk şartlarını.
Evet hepimiz içimizden korktuk geçen senede bu senede ya sivas şampiyon olursa, ya bursa şampiyon olursa diye.

Yeter artık! Korkma!

Bu aslında bizim tam ihtiyacımız olan şey hemde ayağımıza kadar gelen bir fırsat. Feneri yenip Bursayı şampiyon yapmalıyız ki kendimize gelelim, silkelenelim evet onları şampiyon yaptık seneyede biz olacağız diyelim. Bursanın şampiyon olması bizim büyüklüğümüzden birşey götürmeyecek bilakis 10 kat daha büyüyeceğiz. Herkes bizi konuşacak inanın Bursayı değil. 95 senesinin intikamı budur, yoksa aldığımız o kupa değil.
Bu geceye kadar bende Bursanın şampiyon olmasını istemiyordum ama yetti artık!

Bizim akranımız bursa değildir. Bizim rakibimiz sivas hiç olmadı. Kendi kendimizi küçültmeyelim. Yenelim şu feneri Allah aşkına eğer haftasonu maçta yatarsak, maçı bile bile fenere verirsek işte o zaman küçük takım olacağız bursa olacağız ankaragücü olacağız !
Yanlışmıyım arkadaşlar?

Biz bir Türkiye kupası aldık diye bu kadar kutlama yapacak bir takım değiliz.

Andım olsun eğer bu maçta feneri yenersek seneye %101 şampiyon biz olacağız.

Yok bu maçı verirsek seneyede Türkiye kupasına asılırız benden söylemesi....

Cafer Bulur
10.05.2010, 23:16
Uyanın ey millet;
Demedik mi biz en azından içimizden artık Trabzonun şampiyon olması çok zorlaştı çünkü İstanbul takımlarıyla aramızdaki maddi uçurumlar var diye. Peki geçen sene sivas bu sene bursa trabzondan daha mı iyi maddi imkanlara sahiptilerde bu noktaya kadar getirdiler şampiyonluk şartlarını.
Evet hepimiz içimizden korktuk geçen senede bu senede ya sivas şampiyon olursa, ya bursa şampiyon olursa diye.

Yeter artık! Korkma!

Bu aslında bizim tam ihtiyacımız olan şey hemde ayağımıza kadar gelen bir fırsat. Feneri yenip Bursayı şampiyon yapmalıyız ki kendimize gelelim, silkelenelim evet onları şampiyon yaptık seneyede biz olacağız diyelim. Bursanın şampiyon olması bizim büyüklüğümüzden birşey götürmeyecek bilakis 10 kat daha büyüyeceğiz. Herkes bizi konuşacak inanın Bursayı değil. 95 senesinin intikamı budur, yoksa aldığımız o kupa değil.

Bizim akranımız bursa değildir. Bizim rakibimiz sivas hiç olmadı. Kendi kendimizi küçültmeyelim. Yenelim şu feneri Allah aşkına eğer haftasonu maçta yatarsak, maçı bile bile fenere verirsek işte o zaman küçük takım olacağız bursa olacağız ankaragücü olacağız !
Yanlışmıyım arkadaşlar?

Ayni yönde düsünüyorum.

Gecen sezonu ve 96 yi unutma ve unutturma;parolamiz bu olmali.

Mustafa ÖZDEMİR
10.05.2010, 23:17
çok farklı atmosferde oynanacak bu maç .herşey lehimize...

7can61
10.05.2010, 23:20
Ayni yönde düsünüyorum.

Gecen sezonu ve 96 yi unutma ve unutturma;parolamiz bu olmali.

Abicim uyuşmuş gibiyiz yıllardır. Bu nedir ya kırk yıl düşünsek aklımıza gelirmiydi fener maçına yatacağımız. Camia şu an uyuyor hemde ayakta uyuyor.

Ne bileyim forum yöneticileri başlık felan açılsın bişeyler yapılsın. Yüzyılın fırsatı ayağımıza geldi. Fener şu anda bir top gibi önümüzde duruyor ve biz ona vuralım mı vurmayalım mı diye düşünüyoruz. Delirdik mi biz?

Cafer Bulur
10.05.2010, 23:22
Abicim uyuşmuş gibiyiz yıllardır. Bu nedir ya kırk yıl düşünsek aklımıza gelirmiydi fener maçına yatacağımız. Camia şu an uyuyor hemde ayakta uyuyor.

Ne bileyim forum yöneticileri başlık felan açılsın bişeyler yapılsın. Yüzyılın fırsatı ayağımıza geldi. Fener şu anda bir top gibi önümüzde duruyor ve biz ona vuralım mı vurmayalım mı diye düşünüyoruz. Delirdik mi biz?
Bazilari fb ligi almak icin kupaya asilmadi diyor,buna ne demeli?

Fb yerde yatiyor ve biz tekme vurmuyorsak büyük takim degiliz....

Şentürk
10.05.2010, 23:23
Uyanın ey millet;

Yeter artık! Korkma!

Yanlışmıyım arkadaşlar?

Kesinlikle katılıyorum

Mert Oğuzlu61
10.05.2010, 23:25
Fener şu anda bir top gibi önümüzde duruyor ve biz ona vuralım mı vurmayalım mı diye düşünüyoruz. Delirdik mi biz?

o topa vurmamız halinde inan fener kadar bizimde canımız acıyacak.

duygusal düşünmeyi bırak trabzon... hiç sırası değil şimdi.

61yusuf
10.05.2010, 23:25
dün gece rüyamda kadiköyde maçtaydım
kupa maçı gibi bunuda 3-1 almışız
inşallah rüyam gerçek olurda fenere 2. darbeyi vururuz
ayrıca 96'nın intikamı için alalım
varsın bursa şampiyon olsun

tarsus
10.05.2010, 23:26
şenol hocaya güveniyor ve inanıyorum.96nın intikamının senaryosunu hazırlamıştır.yenecezzz baska secenek yok

nakzo
10.05.2010, 23:26
birçok arkadaş fb yi yenelim ama fener şampiyon olsun demiş. O zaman galibiyetin bir anlamı olmaz bence. fb yi yenip şampiyonluktan edelim ki yıllarca unutamayacakları acı bir hatıra olarak kalsın. bizim 96daki yenilgiyi unutamadığımız gibi. varsı bursa şampiyon olsun. bursanın yada başka bir anadolu takımının şampiyon olması trabzonsporun büyüklüğünü gölgelemez
Bayram değil seyran değil hayrola ilk mesajında bursaspor sempatizanlığı? Arkadaş sen burda gezme git bursada fener şampiyon olunca yaşanacak sevinci engellemeye çalış; çünkü sıradan bir takım olduğunuz kentinizdeki ezik sayısının sizden 2 misli olmasından belli. fener konvoy yapar bursada sizde izlersizniz.Eziklerin sevinemediği üniversite hariç barınamadığı tek şehir var ülkemde kurtarılmış topraklar TRABZON. Zonguldaklıyım ama bu yüzden aşığım bu takıma.Ayrıca bursa şampiyon olacağına olimpiakos,telaviv ,erivan şampiyon olsun.....

7can61
10.05.2010, 23:28
Neyi hesapların yapıyoruz biz bursa şampiyon olurs Anadoludan çıkan tek şampiyon apoletimiz mi gidecek. Alsınlar bi yerlerine taksınlar onu. Havuzdan alacağımız para mı azalacak, olsun 30000 km yapıp transfer yapmayızda etrafımıza bakmayı öğreniriz. Bırakalım bu küçük hesapları.
Düşünsenize feneri yendiğimizi Bursanın şampiyon olduğunu. Ntv yi açıp Rıdvanın suratını bi getirin gözünüzün önüne. Aziz Yıldırımı o iğrenç insanın sinirden kıpkırmızı olduğunu ve Trabzonun satın alınamayacağını anladığı anı getirin aklınıza. İntikamın alınıdğını düşünün. İntihar eden o genç çocuğu bir düşünün.
Bunun içinmi astı kendini?

Salih Yazıcı
kanaltürk son noktada bizim başakanı konuşuyorlar başkan fenere maçını sordu muhabir oda çıkacaz oynayacaz yenilcez gelcez dedi

Ceyhun Öncü
Biz Trabzonsporuz kardesim!!
Kazaniriz

7can61
10.05.2010, 23:29
o topa vurmamız halinde inan fener kadar bizimde canımız acıyacak.

duygusal düşünmeyi bırak trabzon... hiç sırası değil şimdi.

Genç arkadaşım inan canın hiç yanmayacak öyle bir hafifleyeceksin ki kendin bile anlamıcaksın ne olduğunu. Trabzon şampiyon olduğu zamanlar öyle duygusal düşünüyorduki bilsen ağlardın.

Cafer Bulur
10.05.2010, 23:30
Bu maci kaybedebiliriz de ama 90 dakika boyunca sahada varini yogunu ortaya koyan,bir iddiasi varmiscasina istekli bir Trabzonspor sahada olmali.

Gerisi önemli degil....

7can61
10.05.2010, 23:38
Bu maçı kazanmak benim için 8 türkiye kupasından da önemli.

pReN@_61
10.05.2010, 23:38
Akıllı oynayıp en az 1 puan çıkarmalıyız..

irfanb
10.05.2010, 23:39
Urfa Gap`ta oynarsak kesin yeneriz.
:)

Urfa`daki Stadyum,çok muhteşem bir yapı
Uğurlu geldi bize,Urfa Arena Gap`ı
Çok üzdük biz Aziz`i ağlıyor kapı kapı
Haram olsun Fener`e Süper Kupa`nın sapı
Güneş`in karşısinda nedir fenerin çapı
Güzel kuşsun kanarya,lakin yutmuşsun hapı

İlyas Özdemir
10.05.2010, 23:39
96nın rövanşını ancak 96 yılındaki pozisyonda fenerle maç yapar ve onları yenip Bİz şampiyon olduğumuzda almış oluruz şimdi sahaya çıkar adam gibi oynamalılıyız belki yener belki yeniliriz yenilsekte ilk defa kadıköyde fener maç kaybetmiş olmayız bizim onlardan daha çoookkk alacağımız var

irfanb
10.05.2010, 23:41
Biz de yenelim.
Besiktas ta yensin.

kelkitli29
10.05.2010, 23:42
Sunlari sampiyonluktan etsek, sampiyon olmus gibi sevinirim.

Şenol Altunsoy
10.05.2010, 23:42
Biz de yenelim.
Besiktas ta yensin.

Aynı fikirdeyim :)

7can61
10.05.2010, 23:43
Fenerin şampiyon olmasını istiyorsak biz zaten kaybetmişiz maçı alsak ne yazar...

Cafer Bulur
10.05.2010, 23:44
Sunlari sampiyonluktan etsek, sampiyon olmus gibi sevinirim.
Taraftar cildirdi,fb galibiyeti istiyor.:)

Haydi senol günes ve kupa kahramanlari;fb yi yenin gönlümüzde taht kurun.;)

Mustafa ÖZDEMİR
10.05.2010, 23:44
Biz de yenelim.
Besiktas ta yensin.
herkes öyle istiyor sanırım...

Trabzonizm
10.05.2010, 23:45
harbi bu maci alip feneri sampiyonlukdan edecegimize inanan varmi? inanmak istiyorum
ama cok zor galiba en önemlisi DANGALAKLARIN CENESINI SUSTURMAMIZ LAZIM YOK TRABZON MACI VERCEKMISDE ANLASMALIYMISDA

TuAF2007
10.05.2010, 23:45
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ise maç sonrasında Fenerbahçe ile yapacakları karşılaşma konusunda ilginç bir cümle kullandı. Denizlispor karşılaşmasından sonra stattan ayrılırken basın mensuplarının Fenerbahçe maçıyla ilgili yönelttiği soruya Şener, "Çıkıp oynayacağız, mağlup olup gideceğiz" şeklinde ilginç ifadeler kullanması dikkat çekti.

fanatik.com.tr

ne demiş başkan böyle yahu...

Emre Çömez
10.05.2010, 23:46
ironiye bak be :):)

7can61
10.05.2010, 23:46
Küçük hesaplar peşinde olma büyük trabzon taraftarı. Renklerimize ihanet etmeyelim fenerin şampiyon olmasını istemek 70lerdeki trabzon ruhuna ihanettir.

7can61
10.05.2010, 23:48
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ise maç sonrasında Fenerbahçe ile yapacakları karşılaşma konusunda ilginç bir cümle kullandı. Denizlispor karşılaşmasından sonra stattan ayrılırken basın mensuplarının Fenerbahçe maçıyla ilgili yönelttiği soruya Şener, "Çıkıp oynayacağız, mağlup olup gideceğiz" şeklinde ilginç ifadeler kullanması dikkat çekti.

fanatik.com.tr

Fanatikte öyle bi yazı göremedim ki bunu söyleyen adamı başkan da olsa etek giyip gezdirirler meydanda...

Mustafa ÖZDEMİR
10.05.2010, 23:50

fanatik.com.tr

2 saaattir kanaltürkte onu tartışıyorlar.ama başkan sorunun geliş şekline kızdı heralde...

Mustafa ÖZDEMİR
10.05.2010, 23:51
Fanatikte öyle bi yazı göremedim ki bunu söyleyen adamı başkan da olsa etek giyip gezdirirler meydanda...
söyledi .maç çıkışında...

ESER
10.05.2010, 23:51
biz yenelim gerisi bizi ilgilendirmez,, bir de sanki bursanin bjk yi yenmesi garantiymis gibi yorumlar yapiyor genel itibariyle.. bursa hayati boyunca boyle stresli bir maca mi cikmis hele ki buyuk bir takima karsi...bjk sezonu erken acmamak ve daha az eleme oynamak icin bursa macina asilacak. tipki gecen sene iddaasi yok denen fenerin Trabzondaki maca asildigi gibi.. biz her zamanki gibi cikar futbolumuzu oynariz,. ha galip gelirsek o zaman uzulelim bursa sampiyon oldu diye ama TS fenere yatti denmesinden de daha fazla uzmez bizleri.. bize yakisani yapmak yakisir yapacagiz da..

pReN@_61
10.05.2010, 23:52

http://fanatik.ekolay.net/Bu-futbol-beni-tatmin-etmedi_3_Detail_35_175882.htm

ccd6167
10.05.2010, 23:52
tv8 de tartısıyorlar sımdı...
baskanın yaptıgı cok ayıp...derha ıstıfa etmelı..bır baskan bunu ıstemez..

EROS87
10.05.2010, 23:53
abrtmayın arakdşlar.
soruyu soran gazetecinin amacı belli, sadri şenerde ironiyi yapmış işte.:D

M.Kılıç50
10.05.2010, 23:53
Kimin Sampiyon olup olmayacagi beni bir nebze ilgilendirmiyor...
ben kendi taraftarlarimiz ile Bursa´mi Fener´mi kavgasina katiyyen girmem...

Baskanimizin Tavri Trabzonspor´a hic ama hic yakismiyor... önce TRT´deki gaf´i... ardindan bu sözde söyledigi söz...

Bu Maci Yenmeliyiz... Bursa ne yaparsa yapsin bana ne... ama zaaten bjk yencek gibi :)

nakzo
10.05.2010, 23:55
Neyi hesapların yapıyoruz biz bursa şampiyon olurs Anadoludan çıkan tek şampiyon apoletimiz mi gidecek. Alsınlar bi yerlerine taksınlar onu. Havuzdan alacağımız para mı azalacak, olsun 30000 km yapıp transfer yapmayızda etrafımıza bakmayı öğreniriz. Bırakalım bu küçük hesapları.
Düşünsenize feneri yendiğimizi Bursanın şampiyon olduğunu. Ntv yi açıp Rıdvanın suratını bi getirin gözünüzün önüne. Aziz Yıldırımı o iğrenç insanın sinirden kıpkırmızı olduğunu ve Trabzonun satın alınamayacağını anladığı anı getirin aklınıza. İntikamın alınıdğını düşünün. İntihar eden o genç çocuğu bir düşünün.
Bunun içinmi astı kendini?
Bırak kardeşim milleti gaza getirmeyi. Amacın ne senin? 96 yı senden çok daha iyibilirim, okulu asıp babamla14 sat yolgidip girmiştim maça. Daha 14 yaşındaydım o gün yaşananlar kimsenin kabahati felan değildi. Kimsenin tezgahıda değildi. Fenerin pozisyonu yoktu maçta bizimse golden önce 10 yenik duruma düştükten sonra ise orhan denen adamın boş kaleye olmak üzere 2 tane net pozisyonumuz vardı. Şampiyonluğun gitmesinin tek sebebi bugünkünden farksızdı ,takımda çok iyi oyuncular vardı ama orta düzeyde oyuncu yoktu kaleci berbattı,cengiz berbattı,lemi ceyhunla aynıydı vs,vs kimse kimsenin şampiyonluğunu çalmadı. Biz yeteneksiz birkaç futbolcu yüzünden kaybettik. Yeter artık ya bizi zehirlediniz yeni nesli rahat bırakın 96 tının hayaletini bu camianın üstesinden kaldırın.

Mustafa ÖZDEMİR
10.05.2010, 23:56
abrtmayın arakdşlar.
soruyu soran gazetecinin amacı belli, sadri şenerde ironiyi yapmış işte.:D
o soruyu sorarken belki muhabirin kötü bir niyeti yoktu ama başkana ters geldi heralde...

7can61
Evet bende okudum. Ulan biz ne diyoruz burada oramızı buramızı yırtıyoruz.
Bunu ne maksatla söyledi adam bilmiyorum ama çarşambanın gelişi perşembeden belli olurmuş ya tek kelimeyle oha sana be adam. Al o kupayıda Türkiye turuna filan çık. Hatta kolombiyaya götür oradada göster hatta görmemiş misali kulubunu kopar be. Yazıklar olsun size.

pReN@_61
Eğer başkan iğneleme amacındaysa eyvallah..

Mustafa Ayazoğlu
10.05.2010, 23:57
Beşiktaş Bursayı yener bizde Fenerbahçeyi

murat
Anadolunun beyi, abisi en buyugu isen cikip mucadelini gostereceksin! Bursada artik bende buyuklere katilmak istiyorum diyorsa sayet besiktasi yenmesi lazim ve bu yolda ilk adami atmali. Bir sezonda ne buyursun ne kuculursun sadece bu iki yolda bir adim atarsin. Bursanin sampiyonlugu bizi asla kucultmez biz abiiik gorevimizi yapmazsak ozaman kuculuruz. Mucadelemizi verelim sonucta en onemli macimizda kendi sahamizda yenildik yani yenilmek ayip degil mucadele edelim her sonuca rayizim..

Tolga Kurt
Yaa adam sanki ciddi ciddi gazeteciye yenilecez dermi Allah aşkına Lütfen yaa yapmayın İstifaymış Tövbe tövbe çocuğa söylesen bunu başkan dalga geçmiş der.

7can61
10.05.2010, 23:58
Bırak kardeşim milleti gaza getirmeyi. Amacın ne senin? 96 yı senden çok daha iyibilirim, okulu asıp babamla14 sat yolgidip girmiştim maça. Daha 14 yaşındaydım o gün yaşananlar kimsenin kabahati felan değildi. Kimsenin tezgahıda değildi. Fenerin pozisyonu yoktu maçta bizimse golden önce 10 yenik duruma düştükten sonra ise orhan denen adamın boş kaleye olmak üzere 2 tane net pozisyonumuz vardı. Şampiyonluğun gitmesinin tek sebebi bugünkünden farksızdı ,takımda çok iyi oyuncular vardı ama orta düzeyde oyuncu yoktu kaleci berbattı,cengiz berbattı,lemi ceyhunla aynıydı vs,vs kimse kimsenin şampiyonluğunu çalmadı. Biz yeteneksiz birkaç futbolcu yüzünden kaybettik. Yeter artık ya bizi zehirlediniz yeni nesli rahat bırakın 96 tının hayaletini bu camianın üstesinden kaldırın.

O kadar yazdıklarım arasında kabahati veya suçlamayı yada tezgahı bul sana kötü emellerimi söyleceğim. Önce bi yazılanları oku anla sonra yorum yaz.

Ali YILDIRIM
10.05.2010, 23:59
Ne olursa olsun o laf denmez. Tamam anadoludan başka şampiyon istenmiyor.(Bende istemiyorum) ama sen çıkıp o lafı dersen kendi iipini çekersin. Fener şampiyon olsa bursada gidip itiraz etse ahada delil kim ne yapabilir.

Zafer Fidan
10.05.2010, 23:59
0na2aFh5Q84

7can61
11.05.2010, 00:00
Feneri yenelim demek milleti gaza getirmekse onuda sonuna kadar yaparım hatta nitro takarım öyle gaz veririm. Senin amacın nedir peki fenere yenilip bursayı şampiyon yapmayalım büyüklüğümüzü koruyalım amacındamısın çok büyüksün.

UtopyaTs
11.05.2010, 00:01
Bence de biz fenere yeneriz beşiktaşta bursayı yener benim gonlumden geçen ooo

Mustafa ÖZDEMİR
11.05.2010, 00:02
belkide başkanın açıklaması futbolcularımızı daha çok motive edecektir.daha güzel oynayıp böyle bir şeyin gündeme bile gelmemesini sağlayacaklar...

tarsus
11.05.2010, 00:04
ben ironi mironi anlamam.trabzonspor baskanı böyle bir konuda şaka yapamaz.basın bu herşeyi sorar sende tek kelimeyle gerekli cevabı verirsin.

epivep
11.05.2010, 00:12
fener son 3 haftada kasımpaşa-eskişehir-ankaragücü maçölarında nedense hep kaleci hatalarıyla golleri atıp macı kazandı.bu takımların bize karşı oyunlarındaki hırsları ve kalecilerinin basarılarını gördük.ezikler maç satın alarak şampiyon olabilirler ama asla bizi satın alamazlar.trabzon her zaman her sahada serefiyle maçlarına çıkar ve sıralamada yeri ne olursa olsun her fener maçına mutlak galibiyet için çıkmıştır.bu maçıda aynı ciddiyetle oynayıp urfanın tesadüf olmadığını eziklere göstermeliyiz

Allah korusun kaleci hatasıyla yenilirsek ne diyeceksin? Kaleci maçı mı sattı diyeceksin?

hüseyin1975
11.05.2010, 00:13
Umarim Fair Play icinde gecer.
Fener yenerse büyüklügümüzü gösterelim ve mac sonu alkislayalim.

tarsus
11.05.2010, 00:16
Allah korusun kaleci hatasıyla yenilirsek ne diyeceksin? Kaleci maçı mı sattı diyeceksin?
yazdıklarımı iyi oku.bizimle oynarlarken kalecilerinin oyunlarını ve hırslarının nasıl olduğunu fenerle oynarken nasıl olduklarını yazdım.bizde maç satacak serefsiz yok.lafı çevirip yanlış yorumda bulunma.ayrıca onurdan zerre kadar şüphe duyacak hiç kimse olamaz.

tarsus
11.05.2010, 00:19
demekki sana göre fenerin bu son 3 macında kalecilerin yedikleri goller çok temiz,hiç biri topu içeri bilerek almadı öylemi?

hüseyin1975
11.05.2010, 00:21
yazdıklarımı iyi oku.bizimle oynarlarken kalecilerinin oyunlarını ve hırslarının nasıl olduğunu fenerle oynarken nasıl olduklarını yazdım.bizde maç satacak serefsiz yok.lafı çevirip yanlış yorumda bulunma.ayrıca onurdan zerre kadar şüphe duyacak hiç kimse olamaz.

Biz rakip oyunculara macdan önce moralmen baski yapmiyoruz, bu yüzden rakipler daha iyi konsantre olabiliyor.
Fener maclarindan önce basin rakipe öyle bir baski kuruyorki, tutacagi topu iceri aliyor sayin kaleciler.

Simdi aynisini bizimle yapiyorlar. Trabzon rahat diyorlar, Trabzonu alkislayalim diyorlar vs. vs.
Yani bizi yumusatip sonra yenecekler.

kudu_61
11.05.2010, 00:21
ya fener germe beni son hafta antalyayla veya denizliyle veya diyarbakırla oynamayacaksın TRABZONSPORLA oynayacaksın sen nasıl bu maçı kesin görürsün adam gibi oynayın bu maçı alın eziklerden beni dünyanın en mutlu insanı yapın utandırmayın beni hayden TRABZONSPOR bu maçı alacağız itler dalaşsın bana ne ben yapmam gerekeni yaparım fener saldırdıkça atın utandırın şu kendini bilmezleri susturun şunları bu maç bizim olacak

epivep
11.05.2010, 00:22

maç satan nerede olursa olsun şerefsizdir. ama namuslu insanlara iftira atmak da en az maç satmak gibidir. belki gerçekten maçı satmışlardır kaleciler, ama iddia kanıtlanana kadar kimseyi suçlamak bize yakışmaz. ne halleri varsa görsünler. ama aynı hatayı Tolga yaptığında denecek cümle aynen şöyle olacak: Kupada fener oynamadı, ligde de Trabzon yattı. bunu diyen şerefsizler çıkacaktır. bu nedenle insanlara çamur atmak hoş değil.

M.Kılıç50
11.05.2010, 00:22
Baskan resmen DALGA gecmis soruyu soran kisi ile... bunu hicbir yere cekmeye gerek yok beyler ;)

Emrah Akcagöz
11.05.2010, 00:23
Çıkıp futbolumuzu oynayıp Urfa'daki tarifenin aynısını Kadıköy'de uygulayacağız..!!

epivep
11.05.2010, 00:24
demekki sana göre fenerin bu son 3 macında kalecilerin yedikleri goller çok temiz,hiç biri topu içeri bilerek almadı öylemi?

goller hatalıydı. hatasız demek için kör olmak lazım. ama satın alınmıştı dersen bunu da çıkar kanıtlarsın. yok kanıtlayamazsan bu cümleyi kurmamak lazım. empati yap dostum. bu hataları hafta sonu da yapsa Tolga ne diyeceksin. aynı cümleyi kurabilecek misin?

tarsus
11.05.2010, 00:25
2m boyundaki kaleci bizim maçta havadan top sektirmiyor ama fener macında havadan gelen topu eğilerek almaya çalışarak topu içeri tokatlıyor.keza ankaragücü kalecisi bizim maçta devleşiyor 1 hafta sonra fener maçında guizanın yumuşak kafa pasını içeri tokatlıyor.bu nasıl baski ki biz yapamıyoruz.inşallah seneye sahamız rakibe cehennem olurda bu baskıyı biz kurarız

28TS61
11.05.2010, 00:27
2 saaattir kanaltürkte onu tartışıyorlar.ama başkan sorunun geliş şekline kızdı heralde...

soru neydiki ?

hyasin61
11.05.2010, 00:28
bizim baskan kurnaz bence,fenerbahce gevser bıraz bu açıklamadan sonra bizde maçı alırız ,kupa 96nın intikamı değil asıl bu maç 96nın intikamı şenol hocanın gözünde bence.ahmet çakar :eğer fb sampıyon olursa turkıyenın bayern'i olur.sampıyonluk ,sampıyonlar lıgı ,dıgiturk gelirlerine bakarsak ortada ne bjk,gs ,ts kalır dedi

tarsus
11.05.2010, 00:31
goller hatalıydı. hatasız demek için kör olmak lazım. ama satın alınmıştı dersen bunu da çıkar kanıtlarsın. yok kanıtlayamazsan bu cümleyi kurmamak lazım. empati yap dostum. bu hataları hafta sonu da yapsa Tolga ne diyeceksin. aynı cümleyi kurabilecek misin?
kardes sen şakamısın?siteye yeni girmişsin fenerin son 3 macında attığı golleri savunuyorsun ve tolga kaleye geçsede bunu sunu yesede ne dersin gibilerdensin.empati falan yaptığım yok.eziklerin hersene yaptığı tezgahı söylüyorum ve bu macı almamız gerektiğini savunuyorum

yavuz5461
11.05.2010, 00:31
Trabzonsporlu olmak ayrıcalıkdır ve bızım daıma bı duruşumuz vardır olede kalcakdır .bursa yı sevmem ama ne olursa olsun fenerı hıç sevmem .Adam gıbı adamsak çıkar adam gıbı oynarız yenerız yenılırız bız olmadıktan sonra kım şampıyon olursa olsun tınlmayız .Bızler bole bı camıa içinde ısek cımbomun bursaya yapıp kenıdnı ıspatlaması gıbı bızde fenere yapmalıyız gerısı sadece teferruat

epivep
11.05.2010, 00:32
kardes sen şakamısın?siteye yeni girmişsin fenerin son 3 macında attığı golleri savunuyorsun ve tolga kaleye geçsede bunu sunu yesede ne dersin gibilerdensin.empati falan yaptığım yok.eziklerin hersene yaptığı tezgahı söylüyorum ve bu macı almamız gerektiğini savunuyorum

savunan kim birader?

Mustafa ÖZDEMİR
bugüne kadar adımız hiç bir zaman böyle şeylerle gündeme gelmemiştir .maçtan sonra bu yine böyle kalacaktır.hiiiiç şüphem yok .çıkıp futbolumuzu oynayacağız...

hussein
Bizim başkan neler diyor ya?

http://www.samanyoluhaber.com/h_415608_sadri-senerden-ilginc-yorum.html

Enes Başkaya60
11.05.2010, 00:33
Bizim başkan neler diyor ya?

http://www.samanyoluhaber.com/h_415608_sadri-senerden-ilginc-yorum.html

Yok artık yaw bu kadar da olmaz.....

SDanışmaz
11.05.2010, 00:34
Bursanın şampiyonluğunu istemiyorum.

Bjk-Bursa maçının sonucuna göre bu maçın sonucu belirlensin. Zamanında Gs ŞL'de gruplardaki son maçında böyle yapmıştı.

Başkanın açıklamalarına gelince, resmen basınla kafa bulmuş..

tarsus
11.05.2010, 00:35
savunan kim birader?
ben fenerin son 3 macını irdelerken kalecileri ve takımlarıda kastettim.bu 3 takım bize karşı dişe diş oynarken fenere karşı hiç ortada yoklardı.bunlar tesadüfmü?fener bu işte.herşeyi yaparlar ama tüm türkiye şunu bilirki trabzonu hiç bir şekilde alacak para icat edilmemiştir

KAUNAS
11.05.2010, 00:36
bizim yöneticilerimiz neden bir kez olsun bile doğru dürüst açıklama yapmaz?

bu adamların cidden ağızlarından çıktığını kulakları duymuyor arkadaş.

şener,salihoğlu,alioğlu vs bunların hepsi de patavatsız olmak zorunda mı....

ESER
0na2aFh5Q84

her zamanki abuk subuk sadri sener sovlardan bir tanesi..

lafinin nereye gidecegini , ne tur sonuclar doguracagini dusunur insan biraz da olsa..

pReN@_61
Kim bize badavadan maç vermiş de biz verelim !

hussein
11.05.2010, 00:37
ben fenerin son 3 macını irdelerken kalecileri ve takımlarıda kastettim.bu 3 takım bize karşı dişe diş oynarken fenere karşı hiç ortada yoklardı.bunlar tesadüfmü?fener bu işte.herşeyi yaparlar ama tüm türkiye şunu bilirki trabzonu hiç bir şekilde alacak para icat edilmemiştir

İyi de bizim başkan neler diyor arkadaş? ne yapmaya çalışıyor yönetim? yukarda linkte verdim ne demek istediğimi

epivep
11.05.2010, 00:38

bana ne fenerden? adamlarda para var, kimi satın alır kime yatar onların bileceği birşey. Kasımpaşa kalecisi Murat'ı yakından tanırım. adam gibi adamdır. şerefine kefilim. kalkıp da adama şerefsiz dersen cevabımı da veririm.

Paksoy
11.05.2010, 00:41
başkan orda alaycı konuşmuş, öyle sorarsan böyle cevap gibi kanaltürk de serhat da böyle dedi zaten ,

tarsus
11.05.2010, 00:43
bana ne fenerden? adamlarda para var, kimi satın alır kime yatar onların bileceği birşey. Kasımpaşa kalecisi Murat'ı yakından tanırım. adam gibi adamdır. şerefine kefilim. kalkıp da adama şerefsiz dersen cevabımı da veririm.
ben fenere demiştim şerefsiz diye.kaleci hatalarıyla goller attı dedim.isim vererekte şerefsiz demedim.sen siteye yeni girmişsin hemen ortalığı karıştırmaya başladın.iveşa ve serkan kırıntıyada kefilmisin?

M.Kılıç50
11.05.2010, 00:43
Abartmayin beyler...
Baskan Dalga gecmis Muhabir ile.. .Alay etmis... hicbiryere cekmeyin lütfen...

r9emre
11.05.2010, 00:44
bu maç artık Trabzonspor ve Trabzonspor taraftarı için onur meselesi haline gelmiştir bu vakitten sonra yönetim sattıysa taraftar futbolcuları ayaklandırmayı bilir o sahada :mad:

ESER
11.05.2010, 00:46
Bursanın şampiyonluğunu istemiyorum.

Bjk-Bursa maçının sonucuna göre bu maçın sonucu belirlensin. Zamanında Gs ŞL'de gruplardaki son maçında böyle yapmıştı.

Başkanın açıklamalarına gelince, resmen basınla kafa bulmuş..

kafayi basinla bulmusdan cok konusmadan once bulmus ki her zamanki yine bir krize sebebiyet vermis..

bu triplere ruzgarlara ne gerek var.onu anlamadim... luzum goruyorsan konus , luzumsuzsa umursamadan gec git.. yarim agizla sanki ufacik bursanin "sakin yenilme haa " baskilarindan bunalmis gibi afralar tafralar yakisiyor mu Trabzonspor baskanina,.. bu ne bicim baskanlik ..

cikacaz yenilecez dedikten sonra feneri yenmemiz boynunuzun borcudur sayin baskan,.. bu kulubun ismine kimse leke sicratamaz.. biraz daha ciddiyet

Şenol Altunsoy
11.05.2010, 00:46
Birçok arkadaş bu maçı beklemiş galiba siteye üye olmak için ilginç :)

yavuz5461
11.05.2010, 00:51
şenol yaşın benle baya yakın aynı donemın ınsanlarıyız bu uyelık işini benımle alakalımı soledın merak ettım ben yenı uye oldumda

pReN@_61
11.05.2010, 00:51
Engin yine sallar eziklere :)

epivep
11.05.2010, 00:53
Birçok arkadaş bu maçı beklemiş galiba siteye üye olmak için ilginç :)

bir üst mesajın son paragrafında yazdığım üyelikle alakalı açıklamamı okuyun lütfen..

Gümüshane
11.05.2010, 00:54
Sadri Baskan iyi bir gönderme yapmis :D

Fatih Özkan
11.05.2010, 00:54
Abartmayın!
Başkan açık açık dalga geçmiş işte!

Metin Ural
11.05.2010, 00:55
boyle soruya boyle cevap. fener maci varmis ne dusunuyormus. hala soru sormayi bilmeyen muhabirlerle yasiyoruz. basin toplantilarinda 2-3 soru sorulur, hepsi birbirinden anlamsiz, birbirinden sacma.

Şenol Altunsoy
11.05.2010, 00:56
şenol yaşın benle baya yakın aynı donemın ınsanlarıyız bu uyelık işini benımle alakalımı soledın merak ettım ben yenı uye oldumda

Kimseye özel söylemedim ama böylesi özel maçlar ya da dönemlerde birçok yeni üye ya da çok önce üye olmasına rağmen ilk mesajlarını atan arkadaşlarla karşılaşıyoruz.İlginçtir bu arkadaşların mesajları bu sitede yazan arkadaşların mesajlarıyla çok benzeşmiyor tabii ki burdaki arkadaşlarında bu konuda dahil çok farklı fikirleri var ama şuna emin olun ki üslup bu üslup değil.

Şenol Altunsoy
11.05.2010, 00:58
bir üst mesajın son paragrafında yazdığım üyelikle alakalı açıklamamı okuyun lütfen..

Arkadaşım yukarıdaki mesajım sana da bir açıklama olmuş olsun

Fatih Özkan
11.05.2010, 00:58
boyle soruya boyle cevap. fener maci varmis ne dusunuyormus. hala soru sormayi bilmeyen muhabirlerle yasiyoruz. basin toplantilarinda 2-3 soru sorulur, hepsi birbirinden anlamsiz, birbirinden sacma.

Aynen öyle...
Olaya futbol açısından değil de magazinsel açıdan yaklaşıyorlar...
Bizden de birileri bu videoya atlıyor hemen!

yavuz5461
11.05.2010, 01:01
Bakın hıç bırımız başkanın cıddı olmadıgını kafa yaptıgını dalga geçdıgınden şuphemız yok ıtırazımız bu degıl senlanga nın başakanı degılsın koca trabzonspor başkanısın memlekete bızı sevende sevmeyende var tv de adamlar başkan esprı yapdır derken bıle bıyık altından kafa yapıyolar yapmayın lutfen tıyatro sahnesı degıl turkıyeye mal olmuş klup yonetıyosun çocuk oyuncagımı espırıyse yarım bırakma tamamlakı art nıyetlılere gun dogmasın

epivep
11.05.2010, 01:02
çiğ yemedimki hazım sorunum olsun.taraftarı olduğum takımın hakkında yorum yapıyorum.fenerli değilimki hazım sorunu yasayayım.bence senin idrak sorunun varki yorumları alt alta toplayıp birleştirip kendince bişeyler üretiyorsun.bu sana son mesajım çünkü sitedeki arkadaslar senin yorumundan edinecekleri bir bilgi olmadığından bilgi ve yorum kirliliği olmaması için yazmayacağım.

Yazdıklarımdan kimin ne çıkaracağı konusunda fikrin olduğu kadar, yazacaklarımdan neler çıkacağı konusunda tahminin olsaydı ya.. enaniyetin paçana yapışmış çekiştirirken kurduğun son mesaj cümlesi idrak meselesinin sahibinin ben olmadığımı, idrak edilecek meselenin de sana ait olamayacağını anlamış bulundum. siteye hemen her gün girmeme rağmen yorum yazmamamın ne kadar doğru olduğunu şimdi daha iyi anladım. kendin çal kendin oyna. Verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür diler, hayırlı geceler dilerim. Rabbim cümlemizin hakkında hayırlısını versin.

yavuz5461
11.05.2010, 01:06
Şenol ben yenı uyeyım o arkadaş gıbı degılım yanı 2009 dan :) ama bu sıteye yenıde eskıde uye yazı yazacakdır oenmelı olan karşılıklı saygı olsun emınım sende zamanında yenıydın :) bu arada kendımı tanıtayım Yavuz Gungen 78 79 larda ıstanbul da gurbetçı gençlerı kuran bı kaç kışıden bırıyım gıtmememe ragmen ( alattın dostum alınmasın) ıstanbul taraftar dernegının kurucusuyum yanı yenı uye olsakda bız bu taklımın kopmaz bı parcasıyız

Aker
11.05.2010, 01:07
Bu açıklamadan sonra bizimkiler maça varını yoğunu koyacaktır.

tarsus
11.05.2010, 01:10
ben yeni üye değilim.eskilerdenim.burada hepimiz kardeşiz.rengimiz sevincimiz üzüntümüz sevdamız ortak.biraz önceki ark ile tartışarak sitede görüntü ve yorum kirliliği yaptığım için özür dilerim.

selim keser
11.05.2010, 01:13
Bakın hıç bırımız başkanın cıddı olmadıgını kafa yaptıgını dalga geçdıgınden şuphemız yok ıtırazımız bu degıl senlanga nın başakanı degılsın koca trabzonspor başkanısın memlekete bızı sevende sevmeyende var tv de adamlar başkan esprı yapdır derken bıle bıyık altından kafa yapıyolar yapmayın lutfen tıyatro sahnesı degıl turkıyeye mal olmuş klup yonetıyosun çocuk oyuncagımı espırıyse yarım bırakma tamamlakı art nıyetlılere gun dogmasın

Budur. Böyle bir ironi yapıyosan (ki o yaşta, o konumda bir insan bu şartlar altında böyle bir şakayı neden yapar anlamak güç) son maçta kazanmak zorundasın. Bakın ankargücü de 1 hafta yaygara yaptı, şimdi herkes yattılar, sattılar diyor. Trabzon başkanı ya soruya cevap vermez, ya da sakin sakin çıkıp oynayacağız der. Adam "fener maçı hakkında ne düşünüyorsunuz" demiş, fenere yatacak mısınız dememiş ki, o zaman gariplik soruda değil başkanın cevabında.

yavuz5461
11.05.2010, 01:13
bu formun amacı zaten tartışmak saygıyı kaybetmemek onemlı olan başkan yanlış yapmışdır kımsede dogru oldugunu ıddıa etmez sıkıntı şurda nabıcaz yenersek sorun yok keyıfler gıcır :) yenılırsek başkanda bole bı soguk esprı yapmış

SEDAT
11.05.2010, 01:15
- Ben maçı ne kadar ciddiye aldığımızı maç günü kadrolar açıklanınca görücem ve ilk önce kalemize bakıcam...İnşallah tolga olmaz..

Nytre
11.05.2010, 01:16
başkan kendı uslubuyla dalgacı tavırlar sergiliyor ama burası türkiye başkan ınsanlar senı tanımaya mecbur degıller ya da tavırlarını o yuzden lafını evırırler cevırırler bir yerlere getirirler ve milyonlarca trabzonsporluyla birlikte koca bir kulübü hiç yoktan yere ve gereksiz bir şekilde töhmet altında bırakırsın...

sen şov yapma biliyoruz ki o kişiye "ne biçim bi soru bu" dercesine cvp verdin ama herkes öyle mi algılar dedıgını *

Paksoy
11.05.2010, 01:17
denizli maçına yedeklerle çıkmamışken bu maça hayatta yedek ağırlıklı kadroyla çıkmayız

Şenol Altunsoy
11.05.2010, 01:18
Şenol ben yenı uyeyım o arkadaş gıbı degılım yanı 2009 dan :) ama bu sıteye yenıde eskıde uye yazı yazacakdır oenmelı olan karşılıklı saygı olsun emınım sende zamanında yenıydın :) bu arada kendımı tanıtayım Yavuz Gungen 78 79 larda ıstanbul da gurbetçı gençlerı kuran bı kaç kışıden bırıyım gıtmememe ragmen ( alattın dostum alınmasın) ıstanbul taraftar dernegının kurucusuyum yanı yenı uye olsakda bız bu taklımın kopmaz bı parcasıyız

Hoşgeldin Yavuz Kardeşim tabii ki yazacaktır bundan memnuniyet duyarız.Yukarıda da dediğim gibi önemli olan üslup yoksa bu site hepimizin yeni üyeler bizi ancak mutlu eder.Herkese açık ve en kolay üye olunan sitedir burası.

Nytre
11.05.2010, 01:22
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20100510/fener_macina_ilginc_yorum.html?kf_1

kanalturktekı yanlı ve öküz altında kupa arayan haberin daha usturuplusu

My
11.05.2010, 01:33
Bilinçli kışkırtma hamleleri bunlar. Gaza getirme operasyonları :)

Yersek...

tomislav
11.05.2010, 01:35
96 yılının maçını dün gibi hatırlıyorum benim ve camiamızın yaşadığı o travmayı çok şükür atlattık.Ancak bu maça Şenol Hocanın futbolcularımızı ayrı bir motivasyonla hazırlanması ve kadrodaki tüm futbolculara o maçı ve yaşanan üzüntüyü göstermesi lazımdiye düşünüyorum.

bizim yaşadığımız travmanın ne demek olduğunu anlamaları için.

Ey trabzonsporun şerefli ve onurlu futbolcuları sizler satılık değilsiniz sizi satın almaya hiç kimsenin gücü yetmez.

Evinde en son 1997-1998 sezonunda yendiğimiz takımı çıkın aslanlar gibi oynayarak yenin, size bu onur yeter kim şampiyon

olursa olsun bizim umururmuzda bile değil.

mashal61
11.05.2010, 01:36
Sadri başkan güzel konuşmuş bence. Çıkıp oynayacağız. Mağlup olup geleceğiz. :) Öyle soruya öyle cevap.

My
11.05.2010, 01:39
E 14 sene oldu anasını satayım. Büyüklükten büyük camia olmaktan bahsedeceksek bu tip şeylerin üstesinden gelip yola devam etmeyi de bilmeliyiz. Adamları 84 yılında hem de 90. dakkada şampiyonluktan edip şampiyon olduğumuz yıl hiç kimse travmaya komaya girmedi. Bırakın artık 14 yıl önce olmuş bir olayı tekrar tekrar yaşamayı yaşatmayı :)

yavuz5461
11.05.2010, 01:42
nytre verdıgı adrese tıkla oku yazılanları http://www.ajansspor.com/futbol/supe...orum.html?kf_1 (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20100510/fener_macina_ilginc_yorum.html?kf_1) cıgerı ve ederı 5 para etmez ler camıamı azına almadan once besmele çekmesı gerekenler haddını rutbesını yerını bılmeynler dlagasını geçıp yerın dıbıne batırmaya çalışıyorlar bız bumuyuz kesınlıkle degılız ınanın buyuk nıye buyukdur buyuk duşunup buyuk oynadıgı için ahh benım canım başkanım çeşke susup gulumseseydın bazen susmak en guzel cvp dır

SEDAT
11.05.2010, 01:46
- Bjk 3 tane atar bursaya bizde fenere yenilmeyiz ...

Mustafa GÜLAY
11.05.2010, 01:48
Bordo gol gol gol mavi gol gol gol:D

yavuz5461
11.05.2010, 01:50
bız fenerı yenelımde kım kımı yenmış kım şampıyon olmuş banane onelı olan bızım olmamız bız olamadıktan sonra kım olursa olsun

Gümüshane
11.05.2010, 01:53
Sadri Şener´ in açıklamalarını ben hiçbir yere çekmedim açıkçası. Trabzonspor´ un mevcut konumunu dikkate alırsanız; kendisine sorulan sorunun Trabzonspor kulübü ve camiasına hakaret niteliği taşıdığını kolaylıkla görebilirsiniz. Böyle bir soruya ancak böyle cevap verilebilir. Tabi ki de anlayana...

Medya ise; bir kulüp başkanına böyle bir sorununun sorulmuş olması utancını yaşaması gerekirken‚ durumdan vazife çıkartarak hala daha aşağılık sınırlarını zorlar bir tavır sergilemektedir...

Dogru konusmus..

Gümüshane
11.05.2010, 01:55
LIGTV ye ilk kez sasirdim..Sadri senerin sözünden bir anlam cikarmaya calismadilar..diger sayfalar ise hemen biseyler ariyolar bunun altindan

İbrahim CİHAN
11.05.2010, 01:57
şike gizli yapılır böyle açıkça yapılmaz heralde.. başkan dalga geçmiş :) iyi de yapmş..

28TS61
11.05.2010, 02:00
dogru demis baskanimiz.

her hafta ayni sorular zaten. haftaya x e karsi maciniz var ne diceksiniz?

ne denilebilinirki. her takim her zaman kazanmak icin oynar elbette. bunu basin ve medya bilmiyor mu ?

yavuz5461
11.05.2010, 02:00
sadrı şener başkan şenol guneş td aynı soru ıkısınede soruldu haftaya fenerbahçe maçı var maç.la ılgılı duşuncenız buyuk başkanın cevabı ıle buyuk hocanın farkı hoca yorum bıle yapmadı gazetecı sorar kıllına sorar ama sorar sen gerekdıgı gıbı cvp vereceksınkı buyuk oldugunu dost duşmana gostereceksın :)

cengiz1963
11.05.2010, 02:14
bundan once yok oyle yapacaz yok yenıcez yok hakemler yok bılmemne dıyenler ne oldu sahada kılları kıpırdamadı,

siz sanıyormusunuz ki..Trabzon taraftarı hele boyle bır acıklamadan sonra sahada aynı son 3 haftada fenerın rakıplerı gıbı mucadele etmeden mağlup ayrılırsa o baskan orada durabılır?... Trabzon'a bile giremez...Tabi Savaşır mağlup olur omuzlarında taşırlar orası ayrı..

hıc bır amacları yok Turkıye Kupasını kazanmıslar Denızlı macında Umut golu kacırınca delırıyorlar.... bunlar oyle basıt ınsanlar degıl kusura bakmayın.. Senol Gunes bıraz mucadele olmayınca devre arasında sınırlendım ve gerekenı soyledım diyor.

Ben Senol Gunes'e ve Gercek Trabzonlulara guvenıyorum. bizi sevıyorlarmı hayır ama forumlarında Fenere yenılelım Bursa şampiyon olmasın dıye bırsey yok biz Feneri yeneriz Beşiktaşta Bursa'yı yener diyorlar...

biz şampiyon olursak ne onların şampiyonlukları silinecek, ne büyüklükleri gidecek nede geçmişleri. Benim tanıdığım Trabzonlular namuslarına herkesten cok sahıp cıkarlar..

Bu nedenle bırakalım ezikbahçe-Trabzonspor macını biz BJK'yi yenelim ve Şampiyon olalım...

Belki Futbol sahasında birbirimizi pek sevmeyiz ama benim en harbi dostlarımdan biri Lazdır Trabzon'ludur, en hakiki komşularımdan birisi Lazdır Trabzon'ludur, az Hamsili pilavını yememişizdir.

Rahatsız ettiysem çok özür dilerim.. Tüm gerçek Trabzonlulara saygılarımla...

Hiç bir şekilde gaza getirmek amaçlı yazmadım sadece gerçek Bursasporluların düşünceleridir.. Rekabet, sahada birbirini sevmemek, hazetmemek ayrıdır - Şeref ve Haysiyet ayrıdır..

sametaydin
11.05.2010, 02:23
Öyle bir hava oluştu ki sanki trabzonspor kesin kes yener oynasa ama yatacağı için fb şampiyon olacak.

Maçta yenilirsek görürsünüz maçı sattı olucaz.

yavuz5461
11.05.2010, 02:23
kardeşim burdamısn bılmıyorum hep soledık gene soyluyoruz kımın şampıyon oldugu bızı ılgılendırmez bızı bızım duruşumuz ılgılendırır bızım durşumuzda kadıkoyde adm gıbı oynamkdır sonuç ne olursa dun boleydı yarında bole olacak

cengiz1963
11.05.2010, 02:28
kardeşim burdamısn bılmıyorum hep soledık gene soyluyoruz kımın şampıyon oldugu bızı ılgılendırmez bızı bızım duruşumuz ılgılendırır bızım durşumuzda kadıkoyde adm gıbı oynamkdır sonuç ne olursa dun boleydı yarında bole olacak

Burdayım buna zaten adım kadar eminim...biz Ankaragücü'nün taraftarı ile kardeşiz yönetim yada oyuncuları ile değil taraftar da çıkıp top oynamadığına göre o ilk açıklamadan itibaren her sey belli idi ben Ankaragücü-Trabzonspor maçını da izledim Serkan Kırıntılı'nın çıkardığı 3 top varki inanılmazdı sonra da Ankaragücü -Fb maçınıda izledim diyeyim sadece neyse uzatmayayım evet ben Trabzonspor sayesinde şampiyon olursam bize her yer Trabzon diye bağırabilirim, ellerimi öne açıp lalalrala ne güzel oluyorda FB2ye koyması oh oh diye bağırırım bundan neden utanayımki

SEDAT
11.05.2010, 02:32
- Ankaragücü kardeşti ya ne oldu nasıl kardeşlilkmiş ki 3 tane yiyor...:)

el fanatico
11.05.2010, 02:33
Trabzonspor bu ligin en şerefli en haysiyetli takımıdır... ne bursanın ne fenerin şampiyonluğu bizi ilgilendirmez... Trabzonspor o maça as kadroyla çıkıp kazanmak için elinden geleni yapacaktır... Kazanır ve ya kazanamaz... futbol bu... ama kazanmak için sahaya çıkacağız...
Şenol Hoca da aynı görüşte zaten... bu hafta selçuk ve engin i özellikle dinlendirdi...

cengiz1963
11.05.2010, 02:36

:) haklısın ama taraftar ile kardeşiz (şehitin emaneti)- taraftar çıkıp oynamıyor ki..

olsun oyle kalsın biz düştüğümüz sene bizi yendiler, geçen sene onlar zor durumdayken biz onları yendik zaten doğru olanda bu değil mi rekabet ayrı tribündeki kardeşlik ayrı..

mashal61
11.05.2010, 02:37
Trabzonspor hiçbir zaman Bursa için oynamaz.

Trabzonspor hiçbir zaman Fener için oynamaz.

Trabzonspor Trabzonspor için oynar.

Bizi Ankaragücü'yle karıştırmasınlar.

My
11.05.2010, 02:37
- Ankaragücü kardeşti ya ne oldu nasıl kardeşlilkmiş ki 3 tane yiyor...:)Ama nasıl yemekti onlarda öyle be kardeşim :D

SEDAT
11.05.2010, 02:39
:) haklısın ama taraftar ile kardeşiz (şehitin emaneti)- taraftar çıkıp oynamıyor ki..

olsun oyle kalsın biz düştüğümüz sene bizi yendiler, geçen sene onlar zor durumdayken biz onları yendik zaten doğru olanda bu değil mi rekabet ayrı tribündeki kardeşlik ayrı..

- Hocam sne hangi takımlısın...

ESER
11.05.2010, 02:40

kardesleri arada pandikliyor kardeslerini:) kume dustukleri sene de pandiklemisti ve puan kaptirmislardi kardeslerine , kume dustuler sonra akcaabat a rize ye 8tasa dusman oldulur,,

lazfatih61
11.05.2010, 02:41
her ne kadar bursalılar bize sevmesede şampiyon adaoludan olsun......fenerbahçe ile bursa benim için kıyaslanamaz......fenerden nefret ederim.....

cengiz1963
11.05.2010, 02:42

zaten bu yüzden Trabzonspor, Fb'yi yenecektir...

yavuz5461
11.05.2010, 02:42

budur olay buyuklugumuzde burdan gelır

cengiz1963
11.05.2010, 02:43
- Hocam sne hangi takımlısın...

ilk mesajımdan belli olmuyor mu, ben anladığınızı düşünmüştüm

eğer rahatsız ediyorsam yazmayı hemen keserim.

SEDAT
11.05.2010, 02:47
- Yok canım neden rahatsız olalım ...

- Bu forum başka forumlara benzemez..Burda rakipte olsa kimseye hakaret ettirilmez..

- Ben bursa forumlarında egemene yazılanları çok iyi hatırlıyorum...

- Bursanın şampiyon olmasını isterim ama Çok ukala taraftarınız var malesef ....

nakzo
11.05.2010, 02:47
bundan once yok oyle yapacaz yok yenıcez yok hakemler yok bılmemne dıyenler ne oldu sahada kılları kıpırdamadı,

siz sanıyormusunuz ki..Trabzon taraftarı hele boyle bır acıklamadan sonra sahada aynı son 3 haftada fenerın rakıplerı gıbı mucadele etmeden mağlup ayrılırsa o baskan orada durabılır?... Trabzon'a bile giremez...Tabi Savaşır mağlup olur omuzlarında taşırlar orası ayrı..

hıc bır amacları yok Turkıye Kupasını kazanmıslar Denızlı macında Umut golu kacırınca delırıyorlar.... bunlar oyle basıt ınsanlar degıl kusura bakmayın.. Senol Gunes bıraz mucadele olmayınca devre arasında sınırlendım ve gerekenı soyledım diyor.

Ben Senol Gunes'e ve Gercek Trabzonlulara guvenıyorum. bizi sevıyorlarmı hayır ama forumlarında Fenere yenılelım Bursa şampiyon olmasın dıye bırsey yok biz Feneri yeneriz Beşiktaşta Bursa'yı yener diyorlar...

biz şampiyon olursak ne onların şampiyonlukları silinecek, ne büyüklükleri gidecek nede geçmişleri. Benim tanıdığım Trabzonlular namuslarına herkesten cok sahıp cıkarlar..

Bu nedenle bırakalım ezikbahçe-Trabzonspor macını biz BJK'yi yenelim ve Şampiyon olalım...

Belki Futbol sahasında birbirimizi pek sevmeyiz ama benim en harbi dostlarımdan biri Lazdır Trabzon'ludur, en hakiki komşularımdan birisi Lazdır Trabzon'ludur, az Hamsili pilavını yememişizdir.

Rahatsız ettiysem çok özür dilerim.. Tüm gerçek Trabzonlulara saygılarımla...

Hiç bir şekilde gaza getirmek amaçlı yazmadım sadece gerçek Bursasporluların düşünceleridir.. Rekabet, sahada birbirini sevmemek, hazetmemek ayrıdır - Şeref ve Haysiyet ayrıdır..
Ayrıca Trabzonlular laz değildir. Şu her Karadenizliye laz deme huyunuzdan vazgeçin. Açında bir arştırın kimmiş lazlar nerden gelirlermiş,nerede yaşarlarmış. Eminimki atroplojik arştırma yapılsın Trabzonlular bursalılardan daha Türk çıkar.

Gümüshane
11.05.2010, 02:48

Bazi TS liler Bursanin Sampiyon olmasini istemiyor diye Koskoca Trabzonspor Kulübü gidip Fenere bile bile yenilecek hali yok. Oyuncular cikacaklar savasacaklar. Sadri Baskanin bu sözleri aslinda bir Umut isigi Bursasporlular icin. Trabzonsporun bu Maca cok büyük önem verdiginin göstergesidir bu.

My
11.05.2010, 02:49
her ne kadar bursalılar bize sevmesede şampiyon adaoludan olsun......fenerbahçe ile bursa benim için kıyaslanamaz......fenerden nefret ederim.....Böyle Anadolu da olmaz olsun. İstanbul'u bırakıp bizle uğraşmakla Anadolu olunmuyor. İşleri düştü mü Anadolu. Sorun bakalım bursalılara yayın gelirlerimiz hakkında ne düşünüyorlar.

ThePatriot61
11.05.2010, 02:49
Fenerliler bu sefer Trabzonu bombalayacagiz ve sampiyon olacagiz diyorlar.

Su ezikleri yenelim ne olur ya okadar sevinirim ki. Bende Bursasporu sevmem ama icimdeki fener aski bambaska ya! :cool:

SEDAT
11.05.2010, 02:50
- Normalde bu fenere yenilmememiz lazım ama futbol bu..

cengiz1963
11.05.2010, 02:52
Ayrıca Trabzonlular laz değildir. Şu her Karadenizliye laz deme huyunuzdan vazgeçin. Açında bir arştırın kimmiş lazlar nerden gelirlermiş,nerede yaşarlarmış. Eminimki atroplojik arştırma yapılsın Trabzonlular bursalılardan daha Türk çıkar.

yani Laz demek Türk değil demek değilki, dostum ve komşum kendilerine Laz dedikleri için ben öyle söyledim.. Bursa'nında yarısı Macır, Macırlar Türk değilmi

yavuz5461
bızı buyuk yapan sadece şampıyonluk yada kupalarmı kesınlıkle hayır bızı buyuk yapan degerlerımız dostlar her yerde bulunmaz kıymetını bılelım

Gümüshane
Trabzonspor Feneri yenecek gücte bir Takim. O stadda 55.000 Fenerli olsa bile biz o Maci alabiliriz. Yenildik diyelim cokmu kötü bir durum? Degil Tabiiki.. GS Feneri 10 yildir yenemiyor Kadiköy'de ..biz yenilirsek birsey olmaz..ama Sadri Baskanin basi agirabilir..

My
11.05.2010, 02:56
Hadi biz yendik diyelim febelekleri... Bursa bck yi yenebilecek mi?

Bıraksınlar bize ara gazı vermeyi.

cengiz1963
11.05.2010, 02:56
- Yok canım neden rahatsız olalım ...

- Bu forum başka forumlara benzemez..Burda rakipte olsa kimseye hakaret ettirilmez..

- Ben bursa forumlarında egemene yazılanları çok iyi hatırlıyorum...

- Bursanın şampiyon olmasını isterim ama Çok ukala taraftarınız var malesef ....

ama şu açıdan bakarsak bir futbolcu Ben Trabzonsporluyum deyip, daha çok para verdiği için Fenerbahçe'ye yada Beşiktaş'a gitse kızmazmısın.. bizdeki de o.. bende kızıyorum ama Egemen'den aldığım forma hala dolabımda.. :)
ilk kez şampiyon olacağız bu kadarcıık ukalalık çokmu :)
açılan pankartlar hiç bir zaman Trabzonspor ile ilgili olmadki üçüzlerle ilgiliyi hep oyle değilmiydi.

el fanatico
11.05.2010, 02:57
cengiz

sizin teksas.org da gözüme çarpan bir sürü aşağılık yorum yazan insan gördüm Trabzonspor hakkında... buna editörlerde karışabiliyor bazen...

bak ben bursa da 5 yıl yaşamış biriyim ve bursa şehrini de severim...

bu çapulcuları dışlarsanız eminim sizinle dostluk da kurabileceğiz... bu insanlar forumlardan tribünlerinize kadar her yerde var... bir an önce üzerine gidin bu meselenin...

insanların antipatisini kazanarak hiç bir başarı elde edilemez...

biz bu günlere efsane olarak, fırtına olarak Tüm Anadolu nun desteğini alarak geldik... Tüm Türkiye şehirlerini, her yörenin insanının desteğini aldık... Bugün sivasta bile Trabzonspor taraftarlarının çoğunlukta olduğu bir köy varsa bunun sebebi herkesi seven herkesin desteğini çok değerli gören bir kulüp olmamızdır...

şunu da bilin ki Trabzonspor milyonlarca taraftarı olan devasa bir kulüptür ve tabiki her zaman Anadolu nun yanında ve destekçisi olacaktır...

her maçımıza kazanmak için çıkarız... fenerle de ezeli rekbetimiz var zaten... ama bu maç 3 ihtimalli bir maç... ne olursa olsun biz her zamanki gibi onurumuzla savaşacağız...

cengiz1963
11.05.2010, 02:58
Hadi biz yendik diyelim febelekleri... Bursa bck yi yenebilecek mi?

Bıraksınlar bize ara gazı vermeyi.

çok haklısın bende kendi forumumuzda bunu yazdım, biz Fb-Trabzonspor maçıyla ilgilenip Bjk yi unutursak sonra Bjkye yenilirsek Trabzonspor Fb'yi yenmiş neye yarar..

Fatih Özkan
11.05.2010, 03:00
Bursalıların yaptığına ukalalık denmez!
Forumlarda birazcık dolanınca, haber yorumlarına bakınca gerçeği açık ve net olarak görüyoruz!
Bursa, şampiyon olmak için bize muhtaçtır!
Bizim Fener'i yenmemize muhtaçtır!
En başından beri bu ortada iken Bursalılardan bazıları şimdiden bizi yok saymaya başlamışlar...
Peh peh peh...

My
11.05.2010, 03:00
...ilk kez şampiyon olacağız bu kadarcıık ukalalık çokmu :)....Cengiz ukalalık ayrı küstahlık ayrı. Havanızı atın buna kimse bir şey demez de işi gücü bırakıp bizle uğraşmanın manası nedir?

ESER
11.05.2010, 03:02

ilk mesajımdan belli olmuyor mu, ben anladığınızı düşünmüştüm

eğer rahatsız ediyorsam yazmayı hemen keserim.

bana yazilmadigi halde bir cevap yazma ihtiyaci duydum,

forumda yazan rakip takim taraftarlarindan rahatsiz olmuyorum sahsen ama lolipopla , elma sekeriyle cocuk kandirir gibi cabalari da samimi bulmuyorum,. bayram degil seyran degil enistem beni niye optu misali, son mac oncesi masallah TS sevgisi tavan yapmis ...

dostluk menfaatle kazanilmaz, eylemle kazanilir.. her bursadaki macta kufredip zaman zaman da takimi taslayan olay cikaran bursali kardeslerimizin bu kardesce tavirlari buram buram menfaat kokmakta

ancak sevgili kardesim , endiseleriniz yersiz.. Trabzonspor kimsenin cebine sigmaz ve kimseye de eyvallahi olmaz, hele ki kuruldugu yildan itibaren hemen hemen her sampiyonlugunda ve kacirdiklarinda rakip olarak karsisinda buldugu ve " ayaga kalkmayan fenerli olsun " tezahuratiyla varligini kendine kufur olarak gordugu bir takimi hic eyvallahi olmaz.. bursaya da olmaz..

cikar topunu oynar yakisani yapar, yener , yenilir.... ama emin ol gecmiste gs yi sampiyon yapmak icin 8 yiyen ve iki gun once de kardesimiz dedigi takimin macinda eli belinde oynayanlardan , sahada yuruyenlerden, iki pas yapmadan 90 dk yi tamamlayanlardan daha delikanlica oynayacak;)

TS yi dusmanlik beslemek yerine " kardeslikleri " sorgulamak daha mantikli sanki;)

cengiz1963
11.05.2010, 03:03
cengiz

sizin teksas.org da gözüme çarpan bir sürü aşağılık yorum yazan insan gördüm Trabzonspor hakkında... buna editörlerde karışabiliyor bazen...

bak ben bursa da 5 yıl yaşamış biriyim ve bursa şehrini de severim...

bu çapulcuları dışlarsanız eminim sizinle dostluk da kurabileceğiz... bu insanlar forumlardan tribünlerinize kadar her yerde var... bir an önce üzerine gidin bu meselenin...

insanların antipatisini kazanarak hiç bir başarı elde edilemez...

biz bu günlere efsane olarak, fırtına olarak Tüm Anadolu nun desteğini alarak geldik... Tüm Türkiye şehirlerini, her yörenin insanının desteğini aldık... Bugün sivasta bile Trabzonspor taraftarlarının çoğunlukta olduğu bir köy varsa bunun sebebi herkesi seven herkesin desteğini çok değerli gören bir kulüp olmamızdır...

şunu da bilin ki Trabzonspor milyonlarca taraftarı olan devasa bir kulüptür ve tabiki her zaman Anadolu nun yanında ve destekçisi olacaktır...

her maçımıza kazanmak için çıkarız... fenerle de ezeli rekbetimiz var zaten... ama bu maç 3 ihtimalli bir maç... ne olursa olsun biz her zamanki gibi onurumuzla savaşacağız...

en başta söylediğiniz birazcık eğitim ile ilgili olaylara at gözlüğü ile bakmamak ile ilgili birsey.

zaten bunu dile getiriyorum, yine birbirimizi sevmeyebiliriz, hazetmeyebiliriz, ama Trabzonspor her ne kadar bizi sevmesede çıkar Fb önünde Kaplanlar gibi oynar yener yenilir ayrı ki bence yenecek :)

SEDAT
11.05.2010, 03:03
ama şu açıdan bakarsak bir futbolcu Ben Trabzonsporluyum deyip, daha çok para verdiği için Fenerbahçe'ye yada Beşiktaş'a gitse kızmazmısın.. bizdeki de o.. bende kızıyorum ama Egemen'den aldığım forma hala dolabımda.. :)
ilk kez şampiyon olacağız bu kadarcıık ukalalık çokmu :)
açılan pankartlar hiç bir zaman Trabzonspor ile ilgili olmadki üçüzlerle ilgiliyi hep oyle değilmiydi.

- Bakın hocam Egemenin transferi dğeilde 3 lü çektirmesi yanlıştı ....

- Korkuyor felan dendi , Bursada gördükki alakası yok hatta asisit bile yaptı :)

- Ayrıca Bursa ya Kıyakların en büyüğünü biz yaptık gs ve bjk yı saf dışı ettik :)

- Ama Fb ikisinide yendi eğer biri berabere kalsa Bursa kesin şampiyondu yani kimse bize gelipte bişey demesin..

- Ama o Bursa taraftarı yine bize sallıyacak..ha bizim umrumuzda olucakmı kesinlikle hayır :)

Fatih Özkan
11.05.2010, 03:05
en başta söylediğiniz birazcık eğitim ile ilgili olaylara at gözlüğü ile bakmamak ile ilgili birsey.

zaten bunu dile getiriyorum, yine birbirimizi sevmeyebiliriz, hazetmeyebiliriz, ama Trabzonspor her ne kadar bizi sevmesede çıkar Fb önünde Kaplanlar gibi oynar yener yenilir ayrı ki bence yenecek :)

Sanal alemden gaz verme olayı da yeni çıktı herhalde...
Yeneriz yada yeniliriz sıkıntı olmaz...
Yenersem Fener'i yenmiş olurum, yenilirsem Fener'e yenilmiş olurum...
Gerisi umurumda olmaz...
Diyelim ki yenildik...
Birileri ötecek elbet...
Bir yerlerinden bişeler uydurmaya çalışacaklar ama...
Afkursunlar...

yavuz5461
11.05.2010, 03:07
gurbetçıgençler olarak 90 lı yıllar konyaya gıttık sabahın ılk ışıkları stadın etrafında dolaşdık tel orguyle çevrılı çıkış yerıne gelırken karşıdan baya kalablık bı grup bız 1 otobus ınsanız karşı taraf çok kalablık çıkış yerınde karşı kaşıya geldık adamlarla dedık bulduk papazı kavga başlar adamlar nalçacıgençlık dıye konya grubu çıçek verdıler bıze sonrada sabh kahvaltısına goturduler adamları farklı yendık kumeden duşduklerı seneydı maçtan sonrada aynı sevgı kı bu adamlar gelen gıden fener cımbom bjk harman dalı oynatmışlar bızım buyuklugumuz bu kayserıdede bole urfadada farklı degıl 3 5 kendını bılmez yaptıkları camıaları baglamaz

cengiz1963
11.05.2010, 03:08
bana yazilmadigi halde bir cevap yazma ihtiyaci duydum,

forumda yazan rakip takim taraftarlarindan rahatsiz olmuyorum sahsen ama lolipopla , elma sekeriyle cocuk kandirir gibi cabalari da samimi bulmuyorum,. bayram degil seyran degil enistem beni niye optu misali, son mac oncesi ortam masallah TS sevgisi tavan yapmis ...

dostluk menfaatle kazanilmaz, eylemle kazanilir.. her bursadaki macta kufredip zaman zaman da takimi taslayan olay cikaran bursali kardeslerimizin bu kardesce tavirlari buram buram menfaat kokmakta

ancak sevgili kardesim , endiseleriniz yersiz.. Trabzonspor kimsenin cebine sigmaz ve kimseye de eyvallahi olmaz, hele ki kuruldugu yildan hemen hemen her sampiyonlugunda yada kacirdiginda rakib olarak karsisinda buldugu ve " ayaga kalkmayan fenerli olsun " tezahuratiyla varligini kendine kufur olarak gordugu bir takimi hic eyvallahi olmaz.. bursaya da olmaz..

cikar topunu oynar yakisani yapar, yener , yenilir.... ama emin ol gecmiste gs yi sampiyon yapmak icin 8 yiyen ve iki gun once de kardesimiz dedigi takimin macinda eli belinde oynayanlardan , sahada yuruyenlerden, iki pas yapmadan 90 dk yi tamamlayanlardan daha delikanlica oynayacaktir;)

en başta yazdım ben bunu gaza getırmek ıcın yazmadım benim yazdıklarım ıle gaza geecegını hıc dusunmedım.sadece gercek Bursasporluların düşüncesini yazdım.

Trabzonspor, Bursaspor'u her ne kadar sevmesede çıkar futbolunu oynar. yener yenilir. bu bizim düsüncemiz genel forumlarda yazanların kım oldugu belli değilki belki iki kişi onlarca üyelik almış yazıyordur, ben sadece bu genel forumlarda yazılanların ustune yazmak ıstedım..

cengiz1963
11.05.2010, 03:12
- Bakın hocam Egemenin transferi dğeilde 3 lü çektirmesi yanlıştı ....

- Korkuyor felan dendi , Bursada gördükki alakası yok hatta asisit bile yaptı :)

- Ayrıca Bursa ya Kıyakların en büyüğünü biz yaptık gs ve bjk yı saf dışı ettik :)

- Ama Fb ikisinide yendi eğer biri berabere kalsa Bursa kesin şampiyondu yani kimse bize gelipte bişey demesin..

- Ama o Bursa taraftarı yine bize sallıyacak..ha bizim umrumuzda olucakmı kesinlikle hayır :)

Bursa'da berabere kaldığımız son maç güzeldi, değilmi? çok kaliteli bir maç oynandı..

el fanatico
11.05.2010, 03:13
hakkaten o kadar forumlara bakıyorum da bursa forumlarında ayrı bir olay var... bir sürü aşağılayıcı ifadeler oluyor belki de her takıma aynısını yapıyorlar ama hakikaten bunu yapanlar bence ya çok adi insan müsvetteleri ya da ayyaşlar falan heralde ne dediğini bilmiyorlar...

cengiz biraz göz at şu foruma bak bakalım kimseye küfür ya da aşağılayıcı birşey var mı?

buna izin verilmesi asıl problem zaten...

cengiz1963
11.05.2010, 03:17
hakkaten o kadar forumlara bakıyorum da bursa forumlarında ayrı bir olay var... bir sürü aşağılayıcı ifadeler oluyor belki de her takıma aynısını yapıyorlar ama hakikaten bunu yapanlar bence ya çok adi insan müsvetteleri ya da ayyaşlar falan heralde ne dediğini bilmiyorlar...

cengiz biraz göz at şu foruma bak bakalım kimseye küfür ya da aşağılayıcı birşey var mı?

buna izin verilmesi asıl problem zaten...

hep takip ediyordum zaten, hiç rastlamadım.. bizim ciddi forumlarımıza sanırım uyelıkı zor yaptılar zıyaretcı olarakda bağlanılmıyor oyuzdende asıl yazılanlar okunulmuyor. mesela Ajansspor'a yorum yapan ciddi bir tribün takipçisi yoktur.

Ahmet Başkaya
11.05.2010, 03:21
Başkan'a en çok tepki verenlerden olarak şu yorumunu sadece alkışlıyorum :) ...

O ne güzel bir ironidir ne güzel bir kapaktır bazılarına ...

Şunu da anlamayıp istifa bile diyen afedersiniz ironi özürlüsü beyinler varya utanıyorum ... ;)

SEDAT
11.05.2010, 03:22
- Bursanın hoşuma giden yanı şehrinin takımına sahip çıkmasıdır buna her zaman saygı duymuşumdur...

cengiz1963
11.05.2010, 03:25
- Bursanın hoşuma giden yanı şehrinin takımına sahip çıkmasıdır buna her zaman saygı duymuşumdur...

inşallah herkez şehrinin takımına sahip çıkar böylece üçüzler yaya kalırlar..
bence bu hareketlenme yavas yavas basladı, inşallah oda bir gun olacak ben buna inanıyorum..

SEDAT
11.05.2010, 03:26
inşallah herkez şehrinin takımına sahip çıkar böylece üçüzler yaya kalırlar..
bence bu hareketlenme yavas yavas basladı, inşallah oda bir gun olacak ben buna inanıyorum..

- İnşallah..Hemen bizide rakip görmesinler yok 4. büyük biziz diye :)

cengiz1963
11.05.2010, 03:29

kimsenin onu demeye hakkı yok,zaten şampiyon takımlar çoğaldıkca bence ozaman Avrupada başarı oranı ölçüt olacaktır.

bence Anadolu takımları her zaman üçüzlerden iyi mücadele ederler Avrupada

yavuz5461
11.05.2010, 03:30
başkaan en çok tepkı verenlerden bırıyım nedenı anlattım ve halada ısrarlıyım .Bu gecekı yorumlarımı son bı cumleyle noktalıyayım ey fenerlısı cımbomlusu bursalısı bjk lısı tavukmu yumurtadan çıkmış yoksa yumurtamı tavukdan bu trabzonun sorunu degıl çunku o horoz :) ıyı sabahlar cumleten aeo

ESER
11.05.2010, 03:31
en başta yazdım ben bunu gaza getırmek ıcın yazmadım benim yazdıklarım ıle gaza geecegını hıc dusunmedım.sadece gercek Bursasporluların düşüncesini yazdım.

Trabzonspor, Bursaspor'u her ne kadar sevmesede çıkar futbolunu oynar. yener yenilir. bu bizim düsüncemiz genel forumlarda yazanların kım oldugu belli değilki belki iki kişi onlarca üyelik almış yazıyordur, ben sadece bu genel forumlarda yazılanların ustune yazmak ıstedım..

bunun oyle olacagindan da emin ol.. biz cikip futbolumuzu oynucaz, belki yenicez belki yenilecez ama tipki 2007 de oldugu gibi., yine deplasmanda biz fenerle, siz icerde bjkyle. o zamanda boyle senaryolar vardi ama mac 2-2 bitmisti..ama dedim ya bursa hayatinin kazigini kardesinden yedi.. bize bu psikolojik baski koyma cabalari da biraz ironik kaciyor bu durumda

fb maci oncesi, melih gokcek ve kardes takiminizin yonetimi fason bir gundem olusturdu, fb ye cephe alir gorundu, yapay bir futbolcu- yonetim krizi olustu ve ustelik bu yapilirken bile kurgu senaryo ve yonetim cok fasondu. buram buram melih gokcek kokuyordu;).. sonra oynanan rezil oyun, uyduruk goller ve sonuc ortada.. brutus ihanet etti sezar kardesss;)
kardes taraftarlara tribunde ayar ver ama maci da sahada fenere,, sizler tribunde kardessiniz ama melih gokcek de fb kongre uyesi...

insanlar oncelikle hedef saptirmayacak, soylemlerinde ve eylemlerinde tutarli olacak.. kardesim dediginden kazik yiyip , TS nin olmasi olagan bir maglubiyetine kulp takmaya calisma cabasi var malesef.. ( bunu sahsina degil genele soyluyorum,)

ve bu olay yakismiyor .. bursa sampiyon olabiliyorsa olmali ama hakkiyla.. kimseye kilcik atmadan, futboluyla emegiyle.. boyle bir durumda herkezden hakettigi takdiri alir .. diger ucuz soylemler ve isler sadece maraza dogurur o kadar..

EMiRHAN61
11.05.2010, 03:39
trabzon şampiyon olamadıktan sonra kimin olduğu olacağı umrumda değil tek isteğim feneri türkiye kupasından sonra bu maçta alacağımız galibiyetle şampiyonluktan , aynı zamanda süper kupa finalinden etmek. bursayla süper kupada zaten hesaplaşırız :)

yavuz5461
11.05.2010, 03:40
dayanamdım gene dostlar yapmayın ne gazadır bu cengız bursalı degılde fenerlı olsa ne degışrıdı bızım için hıç sonuçda bız işimize bakacaz hepımızın soledıgı ortak duşunce etrafında bırleşdıgımız kadıkoye adam gıbı gırer adam gıbı çıkarız sozur hala tavuk hıkayesındeyım :)

el fanatico
11.05.2010, 03:41
şampiyon olursanız sevinmek tabiki hakkınız hatta hava da yapabilirsiniz.

ama ukala olmak ya da Trabzonspor a kafa tutmaya başladığını zannetmek zaten imkansız birşey, sizi küçültmekten başka işe yaramaz... üstelik komik duruma da düşürür...

son maçta da biz çıkıp futbolumuzu oynarız... gerisi bizim umrumuzda değil...

Not: Mesajımı tekrar düzenledim... Düşününce yazmama gerek dahi olmayan şeyleri çıkardım...

cengiz1963
11.05.2010, 03:44
trabzon şampiyon olamadıktan sonra kimin olduğu olacağı umrumda değil tek isteğim feneri türkiye kupasından sonra bu maçta alacağımız galibiyetle şampiyonluktan , aynı zamanda süper kupa finalinden etmek. bursayla süper kupada zaten hesaplaşırız :)

bunu görmeyi oyle cok istiyorum ki.. üçüzler Tv'den izlerken biz Olimpiyat'da Süper Kupa finalini oynayalım.. onların dolduramadığı stadı biz deplasman yaparak dolduralım :)

bundan sonrada Süper Kupa finallerini hep Anadolu takımları oynasın... :)

eraytaskin61
11.05.2010, 04:01
başkan ne espri yaptı ya öyle

eraytaskin61
11.05.2010, 04:40
sadri şener klubun camianın temiz ,şaibesiz ,şerefli tarihinden genel özgüvenle bir espri yapmış bunu bu kadar uzatmaya gerek yok...
trabzonspor gazla hareket edebilecek bir camia değildir ankaragücüyle fln kıyaslanmasın aman diyim...

Mustafa Gegüç
11.05.2010, 04:40
öncelikle Bursasporlu arkadaşıma hoşgeldin demek istiyorum.. Mesajlarınızın hepsini olmasada son birkaç sayfada bulunanları okudum..
Açıkcası gündemde dolanan "maça yatma" haberlerinden ötürü olası bir yenilgide bunun hangi mecralara çekileceğini bilerek bundan bütün Trabzonspor taraftarları gibi ben de endişeliyim. komplo teorilerini bir tarafa bırakıp diğer yandan olacakları düşündüğümde ise içim ferah, çünkü biz basına da verilen demeçlerde olduğu gibi çıkıp oyunumuzu oynayacağız ve bu oyunu tüm Türkiye izleyecek, orada bu oyunda bir oyun olup olmadığını gözetleyecek milyonlarca göz, televizyonda en ufak bir yanlışı istenilen noktaya çekebilecek yorumcular varken, Trabzonsporun mevcut sempati ve prestijini kaybetmeyi göze almayacağını başta Bursasapor taraftarları olmak üzere bütün herkesin bilmesi gerekir.. Ankaragücü takımı yönetiminin başarısızlığından ötürü bir takım söylentilere mahal vermiş olabilir fakat Trabzonsporun başına her kim gelirse gelsin ebedi ve mutlak sahibi biz Taraftarları olduğundan, bu takımda şike yapmaya hiç kimse cesaret edemez. Bursaspor taraftarları (basına yansıyanı kastediyorum) Başkanımızın verdiği demeçleri istediği noktaya çekmeden önce, bütün bunları da hesaba katsa, bence bunun olmayacağından değil, olamayacağından emin olabilirler.

ErtuGrul
11.05.2010, 04:47
Oynanmamis bir mactan bu kadar rahatsiz olan Bursaspor'lular,kankalari Ankaragucu'nun komik goller yiyerek kendi sahalarinda yenilmelerine nasil yaklasiyorlar? forumlarina girebilsem okumak isterdim...rahmetli babam herzaman derdi " tirnagin varmi? basini kasi"...6 puan ondeyken sampiyon olamadin isen,sucu kimsede aramayacaksin...tirnaklarin varken basini kasiyacaksin....

OFLU
11.05.2010, 04:52
Su bursanin yerindeki takim baska bir anadolu takimi olsaydi ne olurdu sanki,olumune oynayip da feneri sampiyonluktan etseydik de eskisehir de sampiyon olsaydi mesela..ah ah

el fanatico
11.05.2010, 05:22
kaç senedir son maç hep Trabzonspor-Fenerbahçe oluyor... ne amaçla artık bilemiyorum ama Trabzonspor sadece kendi amaçları doğrultusunda savaş verir ve onun bunun gazıyla ya da pohpohlamasıyla da hareket etmez...
biz her zaman olduğu gibi futbolumuzu oynarız... gerisi umrumuzda değil... derbi bir maç her sonuca da açıktır... lakin sonuçta bizim amacımız elbette feneri yenmek olacaktır...

M.Kılıç50
11.05.2010, 05:29
bunu görmeyi oyle cok istiyorum ki.. üçüzler Tv'den izlerken biz Olimpiyat'da Süper Kupa finalini oynayalım.. onların dolduramadığı stadı biz deplasman yaparak dolduralım :)

bundan sonrada Süper Kupa finallerini hep Anadolu takımları oynasın... :)

bak bunu begendim...
cidden...
biz bursa ile süper kupa maci yapiyor oluruz, istanbulun 3 denyosuda bizi iziliyor olur :)
Müthis :)

Varlıbaş61
11.05.2010, 08:28
vallahi Şenol Güneş bu hırsını fb maçında takıma aşılayabilirse; fb bizden zor puan alır!

S.DEMİRCİ
11.05.2010, 08:30
eskişehir,antep,kayseri,urfa,adana,karşıkaya olsun....
ama bursaya hayır..

legorakiss
11.05.2010, 08:38
biz 4. büyük deiliz. 4 büyüklerden biriyiz.

mehmetali61_55
11.05.2010, 08:46
şu volkana gol atalım adam bayadır gol yemiyor Şenol hocanın rekoru kırmasın...

güvençelik
11.05.2010, 09:11
biz fenerden puan alırız ancak ..bu şeftali spor seikztaşı yenebilecekmi.... birazda bunu tartışsınlar şeftali sporun büyük taraftarı

Barış BAKIRTAŞ
11.05.2010, 09:26
eskişehir,antep,kayseri,urfa,adana,karşıkaya olsun....
ama bursaya hayır..

Kesinlikle katılıyyorum. Bursanın olmasını hiç ama hiç istemiyorum

Slayer
11.05.2010, 09:32
Selam bordo-mavi üyeleri

ilk baştan söyleyim ben Fenerbahçe'liyim.

ligin son haftası geldi.bu başlığı ilk mesajından son sayfasına kadar okudum.hem gs lilerin hem bursalıların yorumlarını da okudum.bir Fenerbahçeli olarak bende yorum yapmak istedim.

bi kere her kesim olaya kendi tarafından bakıyor.resmin belli noktalarına odaklanıyor.resmin geneline bakan pek yok gibi.

spor basınında gündemde tutulan maç Fb-Ts maçı.sanki bursaspor son haftayı da bay geçecekmiş gibi bir izlenim var.Fenerbahçe'liler bu yaratılan durumu anlayamıyor.

bursasporun bjk den 3 puanı garanti mi ki? eğer öyle düşünülüyorsa o halde haftalardır maç satıldı maç satıldı diye yırtınan her golde açık arayan yorumcular bu yarattıkları izlenimle kendileri bjk nin maçı satacağını kabul etmiş oluyorlar.burası çok ilginç

gelelim bizim derbiye.trabzonspor kupada daha iştahlıydı.hedefi kupaydı,çıktı güzel oynadı,feneri de oynatmadı ve kupayı hakkıyla aldı.Fenerbahçe cephesinde öyle herkesin dediği gibi kupayı verdik diye bi düşünce yok.oynayamadık kazanamadık.bu kadar basit.bi kere kaybedilmek istenen bi kupa için finale kadar çıkılmaz yani.

ben kendimi bildim bileli derbileri ihtiyacı olan takım kazanıyor.kimin 3 puana daha çok ihtiyacı varsa kim daha çok istiyorsa forumsuz bir dönemden çıksada o kazanıyor maçı.fb-gs maçları buna en iyi örnekdir.en formsuz olduğumuz dönemde bile gs yi hep yenmişizdir.çünkü daha çok ihtiyacımız vardır kazanmaya.

ligin son maçı.kadıköyde.fener kazanırsa şampiyon.trabzonun ligde 5.lik konumu kesinleşmiş.bu durumda fenerin kazanması sürpriz mi olur? bence olmaz.resmin geneline bakabilen herkes için de sürpriz olmaz.

haa trabzon futbolunu oynamayacak mı? elbet ki oynayacak.ben hiç itimat etmiyorum basında günlerce çıkan haberlere.futbolcu sahaya çıkınca topunu oynar.

ama yaratılan atmosfer sanki trabzon topunu oynarsa feneri kesin yener.trabzon oynamazsa o zaman fener yener gibi bi hava var.sanki trabzonun rakibi 3. amatör kümede top oynayan 15 yaşındaki çocuklarmış gibi.yav fenerbahçe trabzon maçı bu.

fenerin futbol oynadığını kimse hesaba katmıyor sanırım.fenerin kadıköyde kazanması sürpriz olmaz ki.
aksine kavgalı olan bursa bjk maçında bursanın kazanması sürpriz olur.bunu düşünen hiç yok.

planlı olarak trabzonspor gaza getirilmeye çalışılıyor.bi bakın bakalım hiç basında bjk bursayı yenecek mi yenmesi lazım diye bi haber var mı? varsa yoksa trabzon.ne acı ki ülkenin yarısından çoğu bjk nin bursaya kaybedeceğini kabullenmiş hatta ister olmuş.sonra gelip tv lerde ligimiz temiz mi diye konuşuyorlar.acınası bi durum.

dediğim gibi bu bir derbi.ligin son maçı.kadıköyde.kazanmaya ihtiyacı olan taraf Fenerbahçe.Trabzonspor futbolunu oynar.öyle söylendiği gibi maça asılmaz diye bi durum yok.ama trabzon 3 yıldız iyi futbol oynarsa fener 5 yıldızlık futbol oynar.

asıl şaibe şike bursa-bjk maçındadır ama acınası medyam bunu görmezden gelmeye çalışmakdadır.

mahmuter61
11.05.2010, 09:32
Bursa taraftarına kapak olsun bu ligde en nefret ettikleri takım Trabzonspor dur hala onlar o kupa finalindeler ama gün geldi kucağımıza düştüler pazar günü herhalde Türkiyemde ençok taraftarı olan takım TRABZONSPOR olacaktır.

Barış BAKIRTAŞ
11.05.2010, 09:35
Forum şenlenmiş fblisi gslisi bursalısı burada hayırdır önemli bir durum mu var :))))) Urfalı kardeşlerimizi görmek istiyoruz diğerleri gereksiz.

mustafadinç
11.05.2010, 09:35
Bursa şampiyon olacaksa yenseydi GS yi Ankaragücünü şimdi bizi neden zan altında bırakıyorlar bizene kardeşim kim şampiyon olursa olsun bizene biz büyüklüğümüzü çoktaaaan ispatladık hemde kimseden yardım almadan Bursaspor gibi ona buna yalvarmadan.

aaahmet61
11.05.2010, 09:37
bu maçta fenerin kazanmasından yanındayım.olaya duygusal değil de mantığımla bakıyorum.bursa şampiyon olursa bizim havuzdaki paraya göz diker.ikinci olarak istanbul takımları başarılarıyla trabzon hariç tüm illerden taraftar çekiyor.onun için diğer takımlar devamlı küçük kalıyor.bize karşı diklenemiyorlar.şampiyon olursak biz olalım.olamazsak diğer istanbul takımları şampiyon olsun.

mahmuter61
11.05.2010, 09:38
Slayer arkadaşım dediklerine katılıyorum bursa bejeke maçı aradan kaynıyor onların barışma maçı olacak sanırım bu arada bizede gaz verilmeye çalışılıyor ama bu gaz Trabzonsporlu futbolcuları gerer bunu düşünmüyorlar aslında medya bunu bilerek yapıyor çünkü hepsi fenerin şampiyonluğunu istiyor.

Barış BAKIRTAŞ
11.05.2010, 09:39
Slayer yazını okudum şimdi hiç acınası medyam filan deme. Bu medya siz istanbul takımlarının yalakasıdır. Daha çok bizim maçın üstüne duruyorlar tabiki çünkü diğer maçın hiç bir önemi yok fb kazandığı zaman. Ben o maçtan bjk tarafından bir süpriz bekliyorum açıkcası

FB-TS GOL 90+4 Alanzinho
Bursa-BJK GOL 90+5 Holosko :)

mustafadinç
11.05.2010, 09:40
Selam bordo-mavi üyeleri

ilk baştan söyleyim ben Fenerbahçe'liyim.

ligin son haftası geldi.bu başlığı ilk mesajından son sayfasına kadar okudum.hem gs lilerin hem bursalıların yorumlarını da okudum.bir Fenerbahçeli olarak bende yorum yapmak istedim.

bi kere her kesim olaya kendi tarafından bakıyor.resmin belli noktalarına odaklanıyor.resmin geneline bakan pek yok gibi.

spor basınında gündemde tutulan maç Fb-Ts maçı.sanki bursaspor son haftayı da bay geçecekmiş gibi bir izlenim var.Fenerbahçe'liler bu yaratılan durumu anlayamıyor.

bursasporun bjk den 3 puanı garanti mi ki? eğer öyle düşünülüyorsa o halde haftalardır maç satıldı maç satıldı diye yırtınan her golde açık arayan yorumcular bu yarattıkları izlenimle kendileri bjk nin maçı satacağını kabul etmiş oluyorlar.burası çok ilginç

gelelim bizim derbiye.trabzonspor kupada daha iştahlıydı.hedefi kupaydı,çıktı güzel oynadı,feneri de oynatmadı ve kupayı hakkıyla aldı.Fenerbahçe cephesinde öyle herkesin dediği gibi kupayı verdik diye bi düşünce yok.oynayamadık kazanamadık.bu kadar basit.bi kere kaybedilmek istenen bi kupa için finale kadar çıkılmaz yani.

ben kendimi bildim bileli derbileri ihtiyacı olan takım kazanıyor.kimin 3 puana daha çok ihtiyacı varsa kim daha çok istiyorsa forumsuz bir dönemden çıksada o kazanıyor maçı.fb-gs maçları buna en iyi örnekdir.en formsuz olduğumuz dönemde bile gs yi hep yenmişizdir.çünkü daha çok ihtiyacımız vardır kazanmaya.

ligin son maçı.kadıköyde.fener kazanırsa şampiyon.trabzonun ligde 5.lik konumu kesinleşmiş.bu durumda fenerin kazanması sürpriz mi olur? bence olmaz.resmin geneline bakabilen herkes için de sürpriz olmaz.

haa trabzon futbolunu oynamayacak mı? elbet ki oynayacak.ben hiç itimat etmiyorum basında günlerce çıkan haberlere.futbolcu sahaya çıkınca topunu oynar.

ama yaratılan atmosfer sanki trabzon topunu oynarsa feneri kesin yener.trabzon oynamazsa o zaman fener yener gibi bi hava var.sanki trabzonun rakibi 3. amatör kümede top oynayan 15 yaşındaki çocuklarmış gibi.yav fenerbahçe trabzon maçı bu.

fenerin futbol oynadığını kimse hesaba katmıyor sanırım.fenerin kadıköyde kazanması sürpriz olmaz ki.
aksine kavgalı olan bursa bjk maçında bursanın kazanması sürpriz olur.bunu düşünen hiç yok.

planlı olarak trabzonspor gaza getirilmeye çalışılıyor.bi bakın bakalım hiç basında bjk bursayı yenecek mi yenmesi lazım diye bi haber var mı? varsa yoksa trabzon.ne acı ki ülkenin yarısından çoğu bjk nin bursaya kaybedeceğini kabullenmiş hatta ister olmuş.sonra gelip tv lerde ligimiz temiz mi diye konuşuyorlar.acınası bi durum.

dediğim gibi bu bir derbi.ligin son maçı.kadıköyde.kazanmaya ihtiyacı olan taraf Fenerbahçe.Trabzonspor futbolunu oynar.öyle söylendiği gibi maça asılmaz diye bi durum yok.ama trabzon 3 yıldız iyi futbol oynarsa fener 5 yıldızlık futbol oynar.

asıl şaibe şike bursa-bjk maçındadır ama acınası medyam bunu görmezden gelmeye çalışmakdadır.

Arkadaşım hoş geldin,
yazdıklarının bazı bölümlerinde gerçek payı var ancak son bölümünde Trabzon 3 yıldızlık oynarsa Fener 5 yıldızlık oynar vs gibi bir terim var enterasan sormazlarmı adama 3 gün önce aynı kadro neden 5 yıldızlık oynamadı heeee anladımmm-şunu demek istediniz herhalde Fener ne yapıp edip bu maçı alır zaten iş bitmiştir sahada yenemezsek 2.yarı malüm kişi devreye girer demek istiyorsun anladım evet aynen böyle.

mustafadinç
11.05.2010, 09:41
Bu maçın hakemi hakkında tahminde bulunalım haydi

Bence Türkiyedeki en büyük FB tetikçisi hakem bu maça verilecek herkes fikrini yazarsa sevinirim.

S.DEMİRCİ
11.05.2010, 09:43
bursa ve gs taraftarların bu başlıkta ne işi var...
fener taraftarını anladık..
maç onlarla,fikirleirni saygı çerçevesinde yazsınlar...
bursalılar,gsliler dışarı..

mahmuter61
11.05.2010, 09:47
YÖnetİcİler Şu bursali ve cİnconlulari atin!!!!!Ayrıca misafir girişlerinede bi düzenleme getirin diğer forumlarda her konu misafir olarak görüntülenemiyor bunlara dikkat edin lütfen.

Mehmet Ç.
11.05.2010, 09:53
Bursalilara gelsin:

Ben Trabzonsporluyum, Sampiyon'u ben belirlerim!

Kurtlar Vadisi yine hakli cikti :D

Mesela Trabzon'un Fener'i yenmesi degil yegen, mesele Bursa'nin Besiktas'i yenmesi! Simdi anladin yegen.

Ezel'de hakli, yani Ramiz Dayi :D

Gökçebey
11.05.2010, 09:56
Arkadaşlar, uygunsuz bulduğunuz mesajları raporlayın. Forum çok büyük, günde 3000-5000 arası mesaj atılıyor. Haliyle her konuyu, her mesajı kontrol edemiyoruz. Lütfen sizler de yardımcı olunuz.

Slayer, iyi niyetli, üslublu da olsan, forum kuralları gereğince forumumuza sadece
BMN Foruma Türk futbolu ve Trabzonspor ile ilgili olumlu katkılarda bulunmak kaydıyla, diğer Anadolu takımları taraftarları da üye olabilirler.(Forum Kuralları 1-f)

Hafta sonu oynanacak maçta başarılar dilerim. Hakem hatası olmadan, hak eden kazansın. Üyeliğine son veriyorum.

Slayer
11.05.2010, 10:00
Arkadaşım hoş geldin,
yazdıklarının bazı bölümlerinde gerçek payı var ancak son bölümünde Trabzon 3 yıldızlık oynarsa Fener 5 yıldızlık oynar vs gibi bir terim var enterasan sormazlarmı adama 3 gün önce aynı kadro neden 5 yıldızlık oynamadı heeee anladımmm-şunu demek istediniz herhalde Fener ne yapıp edip bu maçı alır zaten iş bitmiştir sahada yenemezsek 2.yarı malüm kişi devreye girer demek istiyorsun anladım evet aynen böyle.

hoşbuldum :)

bunu söylememdeki amaç bu değildi.

kupa maçında fener 3 yıldızlık oynadı.hatta ilk golü de attı.ama trabzon kupada 5 yıldızlık oynuyordu daha ilk dakikadan itibaren.sonuç olarak daha çok isteyen daha çok ihtiyacı olan daha iştahlı olan trabzon kazandı kupayı.senin mantığından gidersek o zaman devre arasında malum kişi devreye girdi trabzona maçı kazandırdı demek lazım ama öyle değil.

bu maçda da istekli olan iştahlı olan kazanmaya daha çok ihtiyacı olan taraf fenerbahçe.bu yüzden trabzon 3 yıldızlık oynarsa fener 5 yıldızlık oynar dedim.

hem o malum kişi dediğiniz aziz yıldırım madem derbileri ayarlayabiliyor 28 yıldır alamadığımız kupa finalini neden ayarlayamadı orası ayrı konu :rolleyes:

dediğim gibi sürekli fener-trabzon maçı gündeme getiriliyor.bursa-bjk maçından bahseden kimse yok.acınası istanbul medyası bursanın galibiyetini garantilemiş bile dertleri trabzon olmuş.

söylemek istediğim şu.kadıköyde fener-trabzon maçını fenerin kazanması sürpriz olmaz.ama bursa-bjk maçında bursanın kazanması sürpriz olur.ama medyada bursa-bjk maçı bursanın kazanacağına inanılıyorsa asıl şike şaibe ordadır.

kimse farkında değil sanırım.bursanın bugüne kadar analodu takımlarından aldığı 3 er puan nasıl geldi.

daha 2 hafta önce kayseripordan shawky diye bir satılmış çıktı maçı bursaya verdi.maçların hepsini izliyorum.bursa-kayseri maçında shawky denen oyuncu alenen maç satmıştır hiç gündeme getirilmedi bu mesela.

normal şartlarda bursa bu futboluyla şu an 3. olma savaşında olurdu ama anadolu takımları sağolsun bursayı bugüne kadar getirdiler.

neyse son haftaya girdik.kupada ihtiyacı olan kazanmayı daha çok isteyen trabzon kazandı tebrik ederim.şimdi kadıköyde maç.kazanmaya ihtiyacı olan taraf fenerbahçe.kazanırsa sürpriz olmaz.trabzon zan altında falan kalmaz.

ama bursa-bjk maçı şimdiden bursaya tescillenmiş.asıl o maç gündeme getirilmeli.

Cem Kıran
11.05.2010, 10:06
Bursalıların bizim forumda ne işi var anlayamadım..Yahu siz değilmiydiniz son 3 aydır büyüklüğümüze etmediğiniz laf kalmayan..Siz değilmisiniz Trabzon artık sürünüyor şampiyon olursak Ts'nin adı dahi duyulmaz?

Ben Bursa'da yaşıyorum kardeşim..İçinizdeki iyi insanlar dahi bizi hedef almış durumda..Bursa şampiyon olursa yok böyle olacak yok şöyle olacak..Trabzon bitecek Bursa havası başlicak..

Hadi ya 50 yıldır tarihi mazisinde hiçbir başarı bulunmayan bursa ne çabuk bizi geçip adı sanı konuşulmaya başlicakmış??

Bu siteye gelmenizdeki tek sebep..Puan dilenmekten başka bişey değildir..

Geçen yıl Bursa'daki maçta etmediğiniz küfür, yapmadığınız şey kalmadı..Geçiniz...

Hotaman
11.05.2010, 10:08
Biz Fener'i 10 senederi deplasmanda yenemiyoruz ama bu sene yeneceğiz.

Açıkçası bize her fırsatta "saldıran" bir takımın şampiyon olması ya da olmaması umrumda değil. Evvelki senelerde "Trabzon kümeye!" diye bağırıken çok da haz alıyordular zaten. Ancak benim için Bursa ha küme düşmüş ha şampiyon olmuş bir anlam ifade etmiyor! Ne hikmetse böyle şark kurnazlıklarına çabuk düşüyor bizim taraftar...

Bu kadar iyi niyetli olmayın arkadaşlar, biz çıkarız Fener'i yeneriz rakipler ne yaparsa yapsın bize ne! Bizim yüreğimiz böyle karanlık işlere dönmediği için başkan da açıkça dillendirebiliyor bunu.

Şahsen şu haftaya kadar Bursa'nın şampiyon olmasını istiyordum ama artık düşüncelerim yukarıda ki mesajımdan ibaret. Kendi çıkarı için önüne gelen herkese saldıran adamlar şampiyon olsun ya da olmasın bence bir anlam ifade etmiyor.

Fenerbahçe de Bursa da diğer İstanbul kulüpleri de bizden ırak olsunlar. Bu takımlardan hiçbiri bize akıl öğretecek "yüreğe" sahip değil.

S.DEMİRCİ
11.05.2010, 10:12
hazırlık maçı dahi olsa takımımın yenilgisi beni üzer..
ama konu bursa olunca belkide ilk defa nötr hissedeceğim kendimi...
ve maçı seyretmeyeceğim...
fenerin şampiyonluk için tebrik ediyorum...
umarım seneye artık bizde şampiyonluğu kutlarız..

Mehmet Ç.
11.05.2010, 10:17
Bu konu cok uzar!!

Bursalilar.. Biz Fener'i yeneriz, ama InsAllah siz'de BJK'ye puan kaybedersiniz!!!

Hersey'i gectim rekabet denir o denir, ama bizim oyuncumuz'un anasina o derece küfür edemezsiniz.

Siz bikere taraftar olarak Sampiyonlugu hak etmiyorsunuz!!

Futbol'a politikayi karistirirsiniz, futbolcu'nun anasina küfür edersiniz, ama hic ceza aldiginizi görmedik.. Oh ne ala...

T.B_1461
11.05.2010, 10:20
Murat, Teo, Barış, Yattara gibi oynamaya aç olan oyuncularımızı oynatırsak puan alma ihtimalimiz olabilir. Aksi takdirde bende diğer oyuncuların maça asılmayacağı görüşündeyim.

mahmuter61
11.05.2010, 10:22
Benim yaşım 40 Trabzonu Urfa dahil hemen hemen her gittiği yerde takip ederim.2 tane takımım var 1.Trabzonspor 2.si Türkiye m başka tanımam hele ist ezikleri asla lügatımda yok.Ama şu bursaspor taraftarı kendilerine öyle nefret ettirdiki 40 yılda bir fırsat geldi şu üçüz köpeklerine tekme vurma zamanı onu bile istemez hale geldik şansa bak teşki bir başka anadolu takımı olsaydıda bizde bayraklarımızla tur atıp onlara alkış tutsaydık!!!Anti Bursapor!!!!!!Atın bunları burdan.

cengiz1963
11.05.2010, 10:22
Bu konu cok uzar!!

Bursalilar.. Biz Fener'i yeneriz, ama InsAllah siz'de BJK'ye puan kaybedersiniz!!!

Hersey'i gectim rekabet denir o denir, ama bizim oyuncumuz'un anasina o derece küfür edemezsiniz.

Siz bikere taraftar olarak Sampiyonlugu hak etmiyorsunuz!!

Futbol'a politikayi karistirirsiniz, futbolcu'nun anasina küfür edersiniz, ama hic ceza aldiginizi görmedik.. Oh ne ala...

sadece politika kısmına cevap vermek istiyorum, bahsettiğiniz Bursa'da olan olay eğer Trabzon'da olmuş olsa idi yani İstiklal Marşımızda ayağa kalkmama ve diğer kışkırtmalar Trabzonlular bizden çok çok çok daha fazla tepki göstereceklerinden eminim çünkü Trabzonlular ülkemizin değerlerine herkesden çok sahip çıkarlar.

Hotaman
11.05.2010, 10:27
Maça odaklanmalıyız.
Biran önce...
Biz kendimiz için çıkıp oynayacağız geri kalanlar bizi ilgilendirmiyor.
Çıkıp galip gelip dönceğiz inşallah...
Geri kalan hiçbirşeyi dikkate almayın arkadaşlar. Rakip Fenerbahçe ve biz onları her zaman ki gibi yenmek isteyeceğiz. İnşallah yeneceğizde!

bordo61
11.05.2010, 10:29
Sırf Şu Fenerlilerin ağzı sussun diye yenmemizi istiyorum.

Yoksa benim için lig bitti

Denizlispor'a yenilseydik çok üzülmezdim

Barış Kaptanoğlu
11.05.2010, 10:31
keşke bursa yarine başka bi takımın şampiyonluk şansı olsaydı da şu feneri rahat rahat yenseydik...şimdi bu bursa şeftalilerini şampiyon yaparsak çenelerinden durulmaz valla...

Mehmet Ç.
11.05.2010, 10:50
sadece politika kısmına cevap vermek istiyorum, bahsettiğiniz Bursa'da olan olay eğer Trabzon'da olmuş olsa idi yani İstiklal Marşımızda ayağa kalkmama ve diğer kışkırtmalar Trabzonlular bizden çok çok çok daha fazla tepki göstereceklerinden eminim çünkü Trabzonlular ülkemizin değerlerine herkesden çok sahip çıkarlar.

haklisiniz, ama birakin ne halleri varsa görsün aya kalkmayanlar.. Görmemezlik'den gelin!! Biliyorum zor, ama bu konu tüm Türkiye'nin meselesi iken siz orada olaylari dahada fiseklediniz.

Gökçebey
11.05.2010, 10:58
feybe-Trabzonspor maçı, olmuş Trabzonspor-feybe-bursa üçgeni. Yahu bırakın hesap kitabı. Hesap yapacak olan biz değiliz. Biz işimize bakacağız. Çıkar TRabzonspor gibi top oynarız, yeneriz, yeniliriz. Ortamın gerilmesine gerek yok. Horoz misali biz işimize bakarız, yok tavuk mu yumurtadan çıkmış, yok yumurta mı tavuktan çıkmış. Büyük iş. :D Biz ötüp geçelim. Yumurta ile tavuk sabaha kadar kavga etsin.

Forumumuzun 1-f maddesi açıktır.

f) BMN Foruma Türk futbolu ve Trabzonspor ile ilgili olumlu katkılarda bulunmak kaydıyla, diğer Anadolu takımları taraftarları da üye olabilirler. Bu şekilde davranmayan üyenin üyeliğine son verilir.

Bundan dolayı "iyi niyetli", ne dediğini bilen, hangi ortamda olduğunu bilen, gerilim, sataşma, aşağılama için foruma kayıt olmamış "Anadolu" takım taraftarları forumumuza üye olup yazı yazabilir. Yukarıdaki cümlenin ilk bölümündeki çizgiden kayan olursa da onun icabına bakarız.

Gönlümden geçen, Biz feybeyi yenelim, Bjk-bursa maçı 1-1 iken 93. dakikada Bobo yazsın golü, feybeliler ızdırabı sonuna kadar yaşasın, bursalılar da 93. dakikada şok olsunlar. :D

hamucera
11.05.2010, 11:01
Trabzonspor'dan büyük Jest

Hafta sonu Şükrü Saraçoğlu statında Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Trabzonspor fenerlilerin saraçoğlunda kupayı başaka türlü göremeyiz sözleri üzerine Türkiye Kupasını stadyuma getirmeye karar verdi,
Trabzonsporlular Şükrü Saraçoğlunun kupayı başka türlü göremeyeceğini ve bu büyük jest ile Fenerbahçelileri az da olsa sevindireceklerini düşündüklerini beyan etti. ;)

Mustafa ÖZDEMİR
11.05.2010, 11:04
bu maçta fenerin kazanmasından yanındayım.olaya duygusal değil de mantığımla bakıyorum.bursa şampiyon olursa bizim havuzdaki paraya göz diker.ikinci olarak istanbul takımları başarılarıyla trabzon hariç tüm illerden taraftar çekiyor.onun için diğer takımlar devamlı küçük kalıyor.bize karşı diklenemiyorlar.şampiyon olursak biz olalım.olamazsak diğer istanbul takımları şampiyon olsun.
olurmu öyle şey.biz yenelim nasılsa bjk bursayı yenecek...

maxim
11.05.2010, 11:04
Gönlümden geçen, Biz feybeyi yenelim, Bjk-bursa maçı 1-1 iken 93. dakikada Bobo yazsın golü, feybeliler ızdırabı sonuna kadar yaşasın, bursalılar da 93. dakikada şok olsunlar. :D

Ben de Türk Futbolu bölümünde benzer yorumu yapmıştım.

Ama +3 dk. az olur. Bursa maçı yıllar önceki denizli maçı gibi 16 dk falan uzasın. +16'ya kadar fener ağlasın. ondan sonra da bursa ağlasın. Sonra maç bitti derken bursa bi gol daha atsın tekrar fener ağlasın, sonra tekrar bursa gol yesin tekr.... :D

amaaaan biz yenelim de...

bordo61
11.05.2010, 11:08
feybe-Trabzonspor maçı, olmuş Trabzonspor-feybe-bursa üçgeni. Yahu bırakın hesap kitabı. Hesap yapacak olan biz değiliz. Biz işimize bakacağız. Çıkar TRabzonspor gibi top oynarız, yeneriz, yeniliriz. Ortamın gerilmesine gerek yok. Horoz misali biz işimize bakarız, yok tavuk mu yumurtadan çıkmış, yok yumurta mı tavuktan çıkmış. Büyük iş. :D Biz ötüp geçelim. Yumurta ile tavuk sabaha kadar kavga etsin.

Forumumuzun 1-f maddesi açıktır.

Bundan dolayı "iyi niyetli", ne dediğini bilen, hangi ortamda olduğunu bilen, gerilim, sataşma, aşağılama için foruma kayıt olmamış "Anadolu" takım taraftarları forumumuza üye olup yazı yazabilir. Yukarıdaki cümlenin ilk bölümündeki çizgiden kayan olursa da onun icabına bakarız.

Öyle bir şey olursa varya benden mutlusu olmaz.

Ondan sonra sabaha kadar kolbastı :)