PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 34. Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Mert Oğuzlu61
16.05.2010, 13:47
Enginin orta sahada oynayacak olması kritik pasları atamaması ve koşan arkadaşlarını görememesi nedeniyle beni tedirgin ediyor.
Çünkü tam o esnada kaptırılan toplar, bütün takımı ters ayakta bırakır...
Atmaya çalıştığı çoğu pas da yerini bulmuyor...

Yani ne diye Gabriçi gönderirler ki ekenden...

engin en azından sorumluluk alıyor yırtınıyor bişeyler yapayım diye gabric de oda yok top bana gelsin biraz ilerleyeyim doldurayım içeri belki biri vurur gol olur !

teo ile gabric in tatile erken çıkmaları iyi oldu inşallah önümüzdeki sezon takıma daha yararlı olabilecek duruma gelirler, ne diyelim ..

İlyas Özdemir
16.05.2010, 13:47
şimdi öyle kötü bir pozizyona girdikki feneri yensekde bursa şampiyon olsa bu seferde malum fenerli ist basını Tabzon bursadan teşvik primi aldı bile der

Erdal
16.05.2010, 13:52
Kimin ne diyeceği hiç önemli değil...Tarafını belli etmiş safını tutmuş kitle umrumda değil...Önemli olan yeni kuşağa vereceğimiz mesaj....Trabzonspor sahaya çıkar top oynar, keyif verir...

asimetrik
16.05.2010, 13:54
Tesadüfmüdür Nedir.Dün TRABZONSPOR İstanbula İnme Yakınları İstanbulda Bir Fırtına Başladı Kadıkoyde Koparmı sonra durdu acaba saracoglunda devam edermi Koparmı FIRTINA

Şimdi hafif esiyor. Havada fırtına hazırlığı var. Değişik bir gün olacak:)

Erdal
16.05.2010, 13:59
Kimse ile dost most değiliz...Saygıyı hak edene saygı duyarız...

Aker
16.05.2010, 14:00

Abim çok güzel özetledi:alkış:

Uğur KÜÇÜK
16.05.2010, 14:01
dun gece ruyamda macın 2-2 berabere bittiğini gordum kupa macında da foruma da yazmıstım ruyamda 3-1 kazandıgımızı gormustum o cıktı eger bu da cıkarsa bursa şampiyon olursa (allah korusun) cok uzulurum hatta kahrolurum ama sankı bursa da 8jk ya takılacak gibi

yigits
16.05.2010, 14:01
antudanmısın ? :D

Eleman kesin antudan.Ama bilmediği bişey var biz İstanbul takımlarının hiçbiriyle kardeş olmadık,olmayacağız bu böyle biline...

Uğur KÜÇÜK
16.05.2010, 14:03
dun gece ruyamda macın 2-2 berabere bittiğini gordum kupa macında da foruma da yazmıstım ruyamda 3-1 kazandıgımızı gormustum o cıktı eger bu da cıkarsa bursa şampiyon olursa (allah korusun) cok uzulurum hatta kahrolurum ama sankı bursa da 8jk ya takılacak gibi
yanlıs da anlasılmasın fenerın sampıyonluguna da cok uzulurum ama seftalıler olursa kahrolurum kendını daha sampıyon olmadan buyuk goren tek camıa herhalde

Uğur KÜÇÜK
16.05.2010, 14:04
can karyagdı muhtemel 11 i lig tv de soyle soyledı
onur
serkan gıray egemen cale
burak selcuk colman engın
alanzınho
umut

Taner Tonbil
16.05.2010, 14:06
onur
serkan gıray egemen cale
alanzınho
umut

insalah yattara yada murat oynar burakin yerine

Erdal
16.05.2010, 14:07
Bana inanın Trabzonspor çok büyük...Bir o kadar da büyüme potansiyeli var...Başka hiç bir hesaba gerek yok...Dik oynayalım, dik duralım...Bu gün ve bundan sonra...

Uğur Meleke çok güzel demişti: Ne Anadolu takımı ne İstanbul takımı...Başka bir şeyiz biz...Bize benziyoruz...Bu topraklarda benzerimiz yok...O yüzden benzerimiz olmayanlarla aynı kulvara sokmalarına izin vermeyin bizi...Bursa ile dalaşmak, o kulvara iter bizi...Yerelleşiriz...Oysa yemin ediyorum biraz toparlanalım Şam da Bakü'de Selanik'de bordo mavi bayraklar asılacak....

Ahmet Faruk
Hala mı Burak?
Yani yetmedi daha...
İyi bakalım...

KemalisTS
çık sahaya al maçını dön evine...Senin ne işin var kardeşim Bursa'yla falan...Bazı arkadaşlar yenilelim FB olsun diyor bu kadar onur kırıcı bi tabir olabilir mi?Böyle konuşanlar Trabzonsporlu olmaz olamaz,buna inanmıyorum.Saygılar...Şenol Hocama güveniyorum

asimetrik
16.05.2010, 14:08
Hangi takımın şampiyon olacağı bizi etkilemez...x in şampiyonluğu bizi ne büyütür ne küçültür....Ama Trabzonspor'un taraftarı ile takımının duruşu büyüme vesilesi olabilir....Kütahyalı Ahmet, yeni yeni futbola ilgi duyuyor...Muhalif bir yanı var...Trabzonspor u tercih edebilir mi? Bunu arıyorum....

Kimin ne diyeceği hiç önemli değil...Tarafını belli etmiş safını tutmuş kitle umrumda değil...Önemli olan yeni kuşağa vereceğimiz mesaj....Trabzonspor sahaya çıkar top oynar, keyif verir...

En gerekli üye ödülü ne kadar haklı yere gitmiş:)

OYılmaz
16.05.2010, 14:08
Yeneceğiz Bursa şampiyon olacak Bursa 5. büyük olacak

asimetrik
16.05.2010, 14:11

Bizim neyimiz eksilir?

Uğur KÜÇÜK
16.05.2010, 14:11
bursa da yasayan hıcbır trabzonsporlu bursa nın sampıyonlugunu ıstemez cunku her ne kadar anadolu kluplerıyle atıssak da bıze bursa kadar saygı duymayan o aldıgımız 6 lıg kupası 8 turkıye kupası sayısız cumhurbaskanlıgı ve basbakanlık kupası ve de avrupa da dıze getırdıgımız bır suru dunya devını baska dıyarlarda yaptık sankı
tabıı kı de onların bızı kucuk gormesı hıc bırseyı degıstımez TRABZONSPOR um anadolunun abısı ve de tarıhı bakımıyla (43 yıl)cok buyuk basarıları olan buyuk bır camıadır
bugun anadolunun her kosesınde taraftarımız varsa bu basarılar sayesındedır
onun ıcın seftalıler dustunuz elımıze
inşallah bugun hem bız kazanırız hem de 8jk
boylece hem fenere acı bır sampıyonluk yasatırız hem de bursa kahrolur
buyuklugumuzu boylece tum turkıye gorur

Mustafa ÖZDEMİR
16.05.2010, 14:19
büyüklük 1 şampiyonlukla olmaz...

Uğur Ö.
16.05.2010, 14:20
Normalde şampiyon olan bursa mı fener mi olsun deseler fener derim maalesef

Ama feneri son maçta şampiyonluktan etmeyi hiçbirşeye değişmem.Hadi aslanlarım yenin şu kuşları da 3 ayı güzel geçirelim

Tayfun
16.05.2010, 14:21
İstemeye istemeye de olsa şeftali şampiyon olacağına fenev olsun...

Biz yenelim bjk de yensin fenev de şampiyon olsun...

Mert Oğuzlu61
16.05.2010, 14:22
onur
serkan gıray egemen cale
alanzınho
umut

millet kritik maç felan umursamadan hafif sakat oyuncusunu zorlamamak için erkenden tatile gönderiyor şenol hocam sen niye alanzinho yu kadroya koymak için çabalıyorsun, çokmu önemli maç yenersek bizmi kaldıracağız kupayı havaya ? riske etmemelisin bence....

kargalar hakkında yatacak felan tek laf edilmedi ama ya biz ? günlerdir sakız oldu milletin ağzına trabzonspor neymiş bu maç dikkatle izlenecekmiş özelliklede TS(!) oyununa bakılacakmış kaleci onur hata yaparsa ne olacakmış ortalık ayağa kalkarmış vs.. vs... istersek paf takımımızla çıkarız arkadaş yattara sakat alan sakat selçuk zaten sakat sakat oynuyordu riske edilmeyecek ve soon dakikaa engin de sakatlandı diyerek bizde birkaç oyuncumuzu çıkarmayabilirdik kim ne diyebilirki ??

kimyager
16.05.2010, 14:23
karmaşık duygular içerisindeyim:)) feneri yenelim istiyorum ama bursa şampiyon olmasın istiyorum.fener bizi yenipte şampiyon olmasın istiyorum.beyaz ın psikopatına döndüm yahu:))

Murat SİSMAN
16.05.2010, 14:25

cok yasa :alkış:

yigits
16.05.2010, 14:27
Beyler herkes burda saçma saçma yorumlar yazmaya başladı yok bilmem fenebr olsun bursa olacağına falan.Büyüklük şampiyonlukla ölçülecek bişey değil ki tarihlerinde olacakları 1 şampiyonlukla büyük olsunlar.

Şu forumu 3 ezikler de takip ediyor sonra saçma yerlere çekiyorlar.Lütfen!

Hamza Öztürk
Fenerin yenmesini isteyen TRABZONSPORLUYUM demesin aga

OYılmaz
Biz yatmayız falan demeyin öyleyse arkadaşlar zihin olarak yattıysanız bunun bir açıklaması olmaz zora düştüğümüz zaman fb şampiyon olsun demesi çok kolay 5. büyüklüğe Bursa'yı yakıştırıyorum o derece Bursa taraftarından nefret ediyorum futbol rekabettir bu rekabet arttıkça Türk futbolu gelişecek misal ksk-göztepe arasında ezeli bir rekabet var ama sosyal konularda çoğu kez beraberlikleri oluyor Bursa-Trabzon maçları bundan böyle daha çetin geçmiş olacak ben eziklerden sıkıldım arkadaşlar sizi bilmem

Ercan DEMİRCİ
16.05.2010, 14:28
Şu ezikleri yenelim de kim şampiyon oluyorsa olsun, ama YENELİM..!

Mustafa ÖZDEMİR
aynen aga...

Erdal
Sadece takımımın dimdik oynamasını istiyorum...Yeneriz, yeniliriz, fark atarız, fark yeriz...Futbolun içinde bunlar...Uşaklar çıksın top oynasın...Mümkünse Murat Tosun oynasın...Fener e özel bir acı verme derdim yok...Bursa şampiyon olsun ya da olmasın derdim yok...Ben sahada bordo mavili formaların horon gibi futbol oynadığını göreyim göstereyim...

Allah büyük....Van, İsmail Uyanık, Samsun, Sivas, Narmanlı ( Bursa yöneticisi)...Durup dururken bizle kim uğraştıysa yedi lafını ve eylemini....Yedirir Allah....Yeter ki biz dik duralım...Hesapsız kitapsız olalım....

Yemişim şampiyonluğu UEFA kupasını istiyorum ulan :)

Uğur KÜÇÜK
16.05.2010, 14:30
cok yasa :alkış:
bu takım bursa ezıgıyse 1 sampıyonlukla dunya buyugu olurlar bunu da unutmayın
seftalılerın sampıyonlugu ne yazık kı en cok bızı derınden etkıler her ne kadar soylemek ıstemesem de yonetımde sehırde karısıklıklara neden olur artık anadoluda yenı dogan cocukların bıle bursaspor taraftarı olma ıhtımalı cıddı derece de artar
yanı neresınden bakarsan bak bursanın sampıyonlugu uzun vadede bızı derınden sarsar varsın fener bı yıl daha sampıyon olsun bursa olacagına
ama bu sampıyonlu acılarla gelsın
bız fenerı ,8jk da bursa yı yenerek olsun

Uğur Ö.
Eğer feneri şampiyonluktan edersek çok güzel bir hatıra olucak yani bursasporlu komşularımın dırdırını bile çekerim bu hatıraya :)

Adem Erdoğan
Kupa maçının skorunu rüyamda görmüştüm maçtan önce.

son rüyamda sadri başkanı gördüm yüzü gülüyordu.

ZineD
bu maç bol gollü geçecek gibi . yattara alanzinho colman engin baytar umut burak .. bu ofansif kadroyla kesin gol buluruz .

yigits
16.05.2010, 14:31
Sadece takımımın dimdik oynamasını istiyorum...Yeneriz, yeniliriz, fark atarız, fark yeriz...Futbolun içinde bunlar...Uşaklar çıksın top oynasın...Mümkünse Murat Tosun oynasın...Fener e özel bir acı verme derdim yok...Bursa şampiyon olsun ya da olmasın derdim yok...Ben sahada bordo mavili formaların horon gibi futbol oynadığını göreyim göstereyim...

Allah büyük....Van, İsmail Uyanık, Samsun, Sivas, Narmanlı ( Bursa yöneticisi)...Durup dururken bizle kim uğraştıysa yedi lafını ve eylemini....Yedirir Allah....Yeter ki biz dik duralım...Hesapsız kitapsız olalım....

Yemişim şampiyonluğu UEFA kupasını istiyorum ulan :)

Liverpool Premier Lig'de şampiyon olamıyor,Şampiyonlar Ligi'nde oluyorlar ama adamlar İngiltere'nin köklü kulüplerinden olma geleneğini sürdürüyorlar.Benim düşündüklerimi düşünüyorsun abi.

Basit düşünmeyelim lütfen arkadaşlar.

Erdal
16.05.2010, 14:31
Ne olur şu yatma kalkma laflarını kullanıp delirtmeyin insanı.....

leavemealone
16.05.2010, 14:33
Rüyamda febeyi 4-1 yenmisiz bursada 3-0 bjk ya kaybetmis .
Ne güzel bir rüyaydi anlatamam vallahi :) .

Tayfun
16.05.2010, 14:34

En uzun yollar bile küçük bir adımla başlar....

Böyle bir başlangıç yapmasınlar en iyisi :)

Olamayacaklar da zaten...

Ömer Kibar
16.05.2010, 14:34
Rüyamda gördüm dün gece biz feneri 2-1 yeniyorduk bursa da bjk yi 3-2 yeniyordu

Murat SİSMAN
16.05.2010, 14:37
bu takım bursa ezıgıyse 1 sampıyonlukla dunya buyugu olurlar bunu da unutmayın
seftalılerın sampıyonlugu ne yazık kı en cok bızı derınden etkıler her ne kadar soylemek ıstemesem de yonetımde sehırde karısıklıklara neden olur artık anadoluda yenı dogan cocukların bıle bursaspor taraftarı olma ıhtımalı cıddı derece de artar
yanı neresınden bakarsan bak bursanın sampıyonlugu uzun vadede bızı derınden sarsar varsın fener bı yıl daha sampıyon olsun bursa olacagına
ama bu sampıyonlu acılarla gelsın
bız fenerı ,8jk da bursa yı yenerek olsun

Onların dunya büyügü olduguna karar veren kım :confused:
İT ULUR! KERVAN YÜRÜR.
:rolleyes:

asimetrik
16.05.2010, 14:38
Rüyamda gördüm dün gece biz feneri 2-1 yeniyorduk bursa da bjk yi 3-2 yeniyordu

Hayırdır Ömer sen böyle rüyalar görmezdin:)

yigits
16.05.2010, 14:38
Maçı kazanmamızı istiyorum.
Hatta maçtan sonra oyuncularımızın bizim taraftarın önüne kadar gidip kolbastı oynamasını istiyorum.
Kupa maçındaki gibi tüm fenerlilerin tribünü terketmesini ve sadece Trabzonluların kalmasını istiyorum.
Bırakın Bursa olsun şampiyon ne olur biz ne kaybederiz arkadaşlar?

Erdal
16.05.2010, 14:40
Diyelim ki bu gün oynanacak maçın galibi şampiyon olacak...Yani biz yensek biz şampiyon olacağız...Yenebilirmiydik Fener i? Cevap evet ise geleceğe umutla bakmak için yeterli...Mevcut kadro ile dahi bu Lig'de her takımı yenebilecek güçteyiz...Allah büyük daha iyisi olacak....Yeter ki camia hak etsin...

Barış Burak
16.05.2010, 14:41
ben anlamam onu bunu.

ne olursa olsun yarın gazetede herkes bize yüklenecek.bunu ibliyorum.ama inanırmısınız umrumda değil.ben play off u geçmeye bakıyorum avrupa liginde;

geçtiğimiz zaman çeyrek finale kadar yolumuz var cümlesini net kullanırım.ondan sonrası kısmet:)

maç kritiğine gelince ise;

ne kadar istesekte onlar daha motive olacak ve fener bu maçı alır diyorum bence.

maç için ideal kadrom ise;

------şenol-----

serkan--- oumar---song---cale

lemi---gökdeniz---hami---yattara

------fatih-------şota-------

Adem Erdoğan
16.05.2010, 14:43
İnşallah maçın skoru henüz belli değildir.

bordo08
16.05.2010, 14:43
Yeneriz yeniliriz sadece onuruyla mücadele eden bir takım görelim yeter.

Kim şampiyon olmuş hiç ilgilenmiyorum.

Maç sonunda o sahadan başımız dik çıkalım yeter.

Bize yalakalık edenler önce kendi tarihlerine bakacak

Haydi TRABZONSPORUM utandırma bizi...

ZineD
16.05.2010, 14:44
fenev bizi 3-2 yenecek bursa maçı 0-0 bitecek

Yunus Emre AYAZ
16.05.2010, 14:45

ben fenerin yenmesini değilde bursa gibi totoş bi takım olacağına onun olmasını yeğliyorum şimde sen benim trabzonsporluluğumu sorgulayacak kişimisin ?

Delhorno
16.05.2010, 14:45
fener mi bursa mı olsun diye düşünmeye daldım bir ara ve sonra aklıma pek de mantıklı olduğunu düşündüğüm bir örnek geldi. şöyle düşündüm; hangi takımdan daha çok tiksiniyordum ben; hangi takım yıllardır bana türlü cambazlıklarla engel çıkarıyordu vira; ya da hangi takıma karşı verdim ben yıllar yılı kupa mücadeleleri? diye ve en son tercihim fenerin şampiyon olmaması noktsında oldu. hem de sırf bursa şampiyon olmasın diye ezeli rakibimizle olan maçımızı niçin kaybetmeliydik ki! bana neydi ki bursadan? biz her zaman olduğu gibi tüm maçlarımıza kazanmak için çıkmalıydık ve sonucun kime yarayacağı bizi ilgilendirmezdi.

Bursa şampiyon olsun demiyorum; fener olmasın, diyorum. ha birde, yok bursa alırsa kupayı gelecekte şöyle olur,böyle olur diye kehanette bulunmayı da lüzümsuz buluyorum. biz, şampiyon kim olursa olsun, yolumuza devam edeceğiz. o halde şampiyonun kim olacağı sorusu bizi ilgilendirmiyor.

Öte yandan, başıkla alakalı bir yorum da paylaşmak istiyorum. Süreci fazla takip etmiyorum, etmeye de gerek görmüyorum. Yalnız, dikkatimi çeken bir konuyu paylaşarak sonucu tahmin etmeye çalışacağım.

Türkiye kupasını aldığımızda ve kupa öncesi süreçte, fenerbahçeli futbolcuların ve yönetimin (sahada görünen psikokojileri) sanki "kupayı alırsak son maçta bize zorluk yaratırlar." gibiydi. maç sonucunda da pek bir dertli oldukları da söylenemezdi. elbette üzülmüşlerdi, ama bu, şampşyon olamazlrsa üzüleceklerinin yanında bir hiç olabilecekti. nihayetinde biz hakederek kazandık kupayı, ona kimse söz edemez; ama fenerlilerin bu sıralar gösterdikleri iiddialı açıklamalar, istekli görüntüleri beni doğrular nitelkte. alakasız belkii ama bizim başkan da bursayı istemiyor gibi...

sonuç mu? kaybedeceğiz. bu kadar açık konuşabilmek beni üzüyor...

SARI61
16.05.2010, 14:47
bıze ne kımın sampıyonlugundan artık bırakalımda aksmkıı macta cesur yureklıı futbolcularımızı alkıslayalımm bızlerı utandırmayacaklar ben hepsıne guvenıyorum bugunku macta hakem faktoru cok onemlı bıze ters gelen yunus yıldırım bu adamı hıc sevmıyorum skora etkı edebılır

metinbay61
16.05.2010, 14:49
bu maça futbolcuyu motive etmek çok ama çok bence...profesyonel futbol oynayan herkes bunu çok iyi bilir...hocanın işi çok zor kupayı aldık hedefimiz kupaydı diye açıklamaları futbolcular bile yaparken çok zor motive olmak karşımızda sonuna kadar motive bir takım olacak adı ne olursa olsun takımın aynı durum olur yani...herkesin kafası tatilde şu an bizim takım adına...bjk içinde geçerli bu maça çok asılacaklar çünkü 15 gün geç açmak var işin ucunda...çok ama çok önemli bir unsur...

Erdal
16.05.2010, 14:50
Yunus, kaybol..... :)

Mustafa Ağaoğlu
16.05.2010, 14:50
Kadıköy'de oturuyorum. Gerçekten yenilirsek bi hafta işkence çekicem burda.

TSezgin61
16.05.2010, 14:52
ben olmadan bursa olmasin kardesim... istemiyorum.

adamlar daha sampiyon olmadan bize saygi falan duymuyor, sampiyon olduktan sonra kimbilir neler yapacaklar. lobide var zaten.

fener hic degilse saygi duyuyor. "Rakibimizdir yillardan beri" diyor.

biz cikalim topumuzu oynayalim, fener cok istiyorsa sampiyonlugu hak ederek kazanir. bizim amacimiz yok. Trabzonspor gibi oynayip geliriz. kupayi biz onlardan cok istedik biz aldik. onlarda sampiyonlugu cok istiyorsa alsinlar. hak eden kazansin...

haaaa besiktas bursayi yener insallah, yada puan alir...

hasannuhoglu
bu macta fenere celme takcagımızdan eminim..0-2 diyorum

SDinc
http://www.gscimbom.com/
Yeni gördüm, şerefsizler

Murat SİSMAN
Kadıköy'de oturuyorum. Gerçekten yenilirsek bi hafta işkence çekicem burda.

valla dun biz sefasını surduk bagdat caddesinde :D

Erdal
16.05.2010, 14:55
Bursa'nın şampiyonluğunu istemeyen bilhassa genç arkadaşları anlıyorum...Kısmen hak da veriyorum ( Bilhassa Yusuf ve otobüslerin taşlanma meselesini hatırlayınca)...Ama ne olur bunu Trabzonspor un mağlubiyeti üzerinden dile getirmeyin...Bunun anlaşılacak ve dahası anlatılacak bir yanı yok....

hyasin61
16.05.2010, 14:56
bursa nın şampiyon olması fenerbahcenın sampıyon olmasından daha ıyı degıl mı ?fener sampıyonluktan para alcak - yayın gelırı -fenerıum satısları artcak -sampıyonlar lıgıne gırme parası -sampıyonlar lıgı yayın gelırı +bursa on elemeyı gecemezse onun yayın gelırıde fenerbahceye -ahmet cakar demıstı eger fenerbahce sampıyon olursa fenerbahce turkıyenın bayernı olur dıger buyukler yalan olur demıstı gecen hafta

Hamza Öztürk
16.05.2010, 14:57
ben fenerin yenmesini değilde bursa gibi totoş bi takım olacağına onun olmasını yeğliyorum şimde sen benim trabzonsporluluğumu sorgulayacak kişimisin ?

bize ne bursadan mursadan
biz niye kendi isimize bakmiyoruz?
ben sorgulamam
Trabzonsporun fenere yenilmesini isteyen kanim bordo mavi akiyor demesin ya
bu nebicim bir düsünce isterse yunan takimi sampiyon olsun
fenere mac vermeyeceksin sen TRABZONSPOR sun ya

bordo08
16.05.2010, 14:57
Yeni gördüm, şerefsizler
Akılları sıra bizi gaz getiriyor pisipisiler.

Kendileri10 yıldır fenere yatıyor.

Her türlü dalavere bunlarda ya anadolu takımlarından futbolcuların aklını

çelip bedavaya getirmek isteyende bu şeref noksanlılar kendi işlerine

baksınlar

Emorfo
16.05.2010, 14:58
Trabzonspor çıkar futbolunu oynar yener yenilir, kim şampiyon olur bizi ilgilendirmez.
Bursaspor camiasının bize bakış açısını biliyoruz, sürekli bizi aşağıya çekmeye çalışan bir tarzları var. Bu sene Galatasaray'ı yenip Beşiktaş ile beraber kalarak adamlara kıyak üstüne kıyak yaptık. Son maç ne olur bilinmez ancak Trabzonspor takımı, Trabzonspor camiasına yakışır şekilde çıkıp futbolunu oynamalıdır. Hiç bir şekilde dedikodulara fırsat vermemeliyiz. Biz şampiyon olamadıktan sonra kim olursa olsun hiç bir önemi yok.

metinbay61
Yeni gördüm, şerefsizler
hiç takma kafana arkadaşın biri yazmıştı arka sayfalarda

eğer fenere yenilmek yatmaksa gs 10 yıldır fb nin altından kalkmıyor diye...

bunlara takılmayalım...bazıları 2 maçtaki tek iddiası olmayan takım biz olmamıza rağmen bazı oyunlarla olayı başka boyutlara çekiyorlar...bugün maçı izleyince aklı selim herkes ne olduğunu anlayacaktır...

MDanışmaz
Çıkıp aslanlar giibi oynayalım yenersek yeneriz yenilirsek yeniliriz.Biz sonuç ne olursa olsun alkışlamasını biliriz yeterki adam gibi topumuzu oynayalım.

Delhorno
16.05.2010, 14:59
Yeni gördüm, şerefsizler

o tamam (adiliktir) da bu ifadeyi kullanıp malzeme veren başkana ne demeli!:mad:

ESER
16.05.2010, 15:00
bizi kimin sampiyon olacagi degil rekabetimizdeki prestijimiz ilgilendirir. krallar gibi cikip oynayip yenecegiz,,

metinbay61
16.05.2010, 15:01
bursa nın şampiyon olması fenerbahcenın sampıyon olmasından daha ıyı degıl mı ?fener sampıyonluktan para alcak - yayın gelırı -fenerıum satısları artcak -sampıyonlar lıgıne gırme parası -sampıyonlar lıgı yayın gelırı +bursa on elemeyı gecemezse onun yayın gelırıde fenerbahceye -ahmet cakar demıstı eger fenerbahce sampıyon olursa fenerbahce turkıyenın bayernı olur dıger buyukler yalan olur demıstı gecen hafta
geçen yıl beşiktaş aldıda ne oldu antepe bağiş etti bütün parayı bişey olmaz...parayla olmuyor bazı şeyler...Türkiye kupası bizim müzeye geldi bu sene mesela...

Barış Burak
ben yenmek isterim.bursanında şampiyon olmasını istemem.Erdal abi genç arkadaşları anlıyorum diyor.doğruda tespit yapmış.feneri yenmek istiyorum ama bursayı istemiyorum.akıllı olsalardı.

ama bugün bjk bursayı yenecek görürsünüz.

pReN@_61
ben fenerin yenmesini değilde bursa gibi totoş bi takım olacağına onun olmasını yeğliyorum şimde sen benim trabzonsporluluğumu sorgulayacak kişimisin ?Arkadaş orda fenere yenilgiden bahsediyor şampiyonluktan değil.

zaferyıldız
bu maçı fener ne yapar yapar alır beyler....çok da boşuna yorulmayın bence hakem de zaten bize ters,fener yapamaz sa o yapar eder bitirir bizi....

mashal61
16.05.2010, 15:02
Bu maç fenerin. Gönül ister ki biz de kazanalım, bjk de kazansın. Ama benim bildiğim tek şey fener bu maçı alır. Gerisi zaten önemli değil.

ftunsal
hem fenere yenilmek, hem fener şampiyonluğu bir gecede iki yıkımolmasın
en azından feneri yenelimde varsın yinede şampiyon olsun

Mert Oğuzlu61
dakikalar 90+2 yi gösteriyor fb 2-1 ts, maç 5 dakka uzatılmıştı fb nin şampiyonluğu için artık son 3 dk, bursa bjk yi 2-0 yendi bu maçın skorunu bekliyor heyecanla, tüm türkiye nefesini tuttu kadıköyde son düdüğün çalmasını bekliyor eğer maç böyle biterse fb şampiyonluğunu ilan edecek !

kadıköy yıkılıyor sevgili izleyenler 90+4 oynanıyor SON DAKKA ARTIK FB ŞAMPİYONLUĞUNU İLAN ETMEK ÜZERE veeeeee bU ARADA İNANILMAZ BİR HATA orta sahadan çıkarken emre topu colmana kaptırıyor colmandan yattaraya yattara sağ kanattan hızla hücüma kalkıyor karşısında andre dos santoss yattaraa geçti santosu TRABZONSPOR ÇOK ETKİLİ GELİYOR FB KALESİNDE BÜYÜK TEHLİKE !!! yattara sağdan ortaladı içeriye lugano yu geçen topu bilica ıskaladı TOPPP UMUT UN ÖNÜNDE KALDI !!!!!!!!!!!

Umuuuuuttttt vuruuuyooooooorrrrrrr VEEEEE GOOOOOOOOOOLLLLLLL !!!!!!!!!! :):):) kadıköyde son dakkada umut un golüü fb resmen yıkılıyor bu golle !

fenerli oyunculardan tutun malzemecisine kadar herkes ağlıyor kadıköyde, aziz yıldırım bile ağlıyor daum yerlerde veee evet aykut kocaman bayıldı !!!

trabzonda golü atan umut hocası şenol güneş e koşuyor fenerli oyuncular orta sahada emreyi kovalıyor yakalarlarsa öldürecekler o derece sinirliler :D şimdi skor 2-2 gözler hakemde fenerbahçe 2. denizli faciasıını kaldıramaz acaba bir gol daha bulabileceklermi emre aldı topu verdi özere özerden serkana bir çalım verdi pasını alex e alex ten akıl dolu bir pas guiza kaleci onurla baş başa (yok artık lebron) guuuizaaaaaaaaaa !!!!!!! :D kaçııııırdııııı yinee kaçırdııııı bomboştu orada m.topuz atsa fener destan yazacaktı ama olmadı trabzon az kalsın golü yiyordu son dakkada neler oluyor aman tanrım sahada kavga çıktı guiza ya saldırıyorlar hakem maçı bitirdi vee BURSAA ŞAMPİYOOOOONNNNNNNN fenerliler birbirlerini yiyorlar !!

TÜRKİYE BU MAÇI UNUTMAYACAK, yok böyle bir maççç, yok böylee bir maç, bu arada şenol güneş sahaya giriyor ve oda neeee, kadıköye TS bayrağını dikiyor sounesss misali kadıköyün büyüsü:D birkez daha bozuldu artık bi dahada kalkamazlar uuzunca bir süre yerden !!!

NASIL SENERYOO ????? :D

Enes Başkaya60
İnşallah çıkıp Oynayacagız hiçbirsey meal vermeyecegiz....

Yunus Emre AYAZ
16.05.2010, 15:03
Yunus, kaybol..... :)

erdal abi kimse anadolu mesajı vermesin burda ne anadolusu teksas forumlarında yazılanları okuyun bi adamlar 2. olmasına rağmen bizden büyük olduklarını iddaa ediyorlar.

Barış Burak
16.05.2010, 15:04
bu maçı fener ne yapar yapar alır beyler....çok da boşuna yorulmayın bence hakem de zaten bize ters,fener yapamaz sa o yapar eder bitirir bizi....

doğru söylüyor.biz enmek isteriz.ve oyuncular yenmek için çıkar ama aziz yıldırm bu işi garantiye almıştır.

olmadı penaltı verir yani.ki cüneyt çakırın yöneteceği maçta bursada katakülleye gelebilir.

Yunus Emre AYAZ
Arkadaş orda fenere yenilgiden bahsediyor şampiyonluktan değil.

yener yenilir biz yenelim bursada yenilsin benim midem şeftali kurtlarının şampiyon olmasını kaldırmaz.

erolizmts
Konya'da bile bazı evlere ve iş yerlerinde Fenerbahçe bayrakları asılmış durumda. Adamlar Trabzonspor kupayı aldı, bu maça asılmaz düşüncesiyle havaya müthiş girmişler. İyi bir darbe vurmak gerekiyor bunlara. Yıllarca unutamasınlar.

Serdar A
16.05.2010, 15:05
erdal abi kimse anadolu mesajı vermesin burda ne anadolusu teksas forumlarında yazılanları okuyun bi adamlar 2. olmasına rağmen bizden büyük olduklarını iddaa ediyorlar.

İşimize de böylesi gelmiyor değil .

Barış Burak
16.05.2010, 15:06
napoli renktaşım bugün azmıştı.katılıyorum

bizi ne istanbul nede anadolu seviyor.hepsi lider olunca bi havalar bi havalar.o yüzden;

Anti istanbul

Anti anadolu

vira karadeniz!!!!!!!!

zaferyıldız
bugün kü bursa olay gazetesinden,30 bin satıyo hafta sonu bilginize

okan arasın yazısı,

...............biz beşiktaşı konuk edeceğiz de ,fener kendi eliyle verdiği türkiye kupası karşılığında ne alacak trabzondan?.....göreceğiz.

bursanın ,trabzonun aldığı kupalara bakışı bu !!!!

hadi ozaman fener abisi onlara da bi şampiyonluk hibe etsin bakalım :D

mashal61
dakikalar 90+2 yi gösteriyor fb 2-1 ts, maç 5 dakka uzatılmıştı fb nin şampiyonluğu için artık son 3 dk, bursa bjk yi 2-0 yendi bu maçın skorunu bekliyor heyecanla, tüm türkiye nefesini tuttu kadıköyde son düdüğün çalmasını bekliyor eğer maç böyle biterse fb şampiyonluğunu ilan edecek !

kadıköy yıkılıyor sevgili izleyenler 90+4 oynanıyor SON DAKKA ARTIK FB ŞAMPİYONLUĞUNU İLAN ETMEK ÜZERE veeeeee bU ARADA İNANILMAZ BİR HATA orta sahadan çıkarken emre topu colmana kaptırıyor colmandan yattaraya yattara sağ kanattan hızla hücüma kalkıyor karşısında andre dos santoss yattaraa geçti santosu TRABZONSPOR ÇOK ETKİLİ GELİYOR FB KALESİNDE BÜYÜK TEHLİKE !!! yattara sağdan ortaladı içeriye lugano yu geçen topu bilica ıskaladı TOPPP UMUT UN ÖNÜNDE KALDI !!!!!!!!!!!

Umuuuuuttttt vuruuuyooooooorrrrrrr VEEEEE GOOOOOOOOOOLLLLLLL !!!!!!!!!! :):):) kadıköyde son dakkada umut un golüü fb resmen yıkılıyor bu golle !

fenerli oyunculardan tutun malzemecisine kadar herkes ağlıyor kadıköyde, aziz yıldırım bile ağlıyor daum yerlerde veee evet aykut kocaman bayıldı !!!

trabzonda golü atan umut hocası şenol güneş e koşuyor fenerli oyuncular orta sahada emreyi kovalıyor yakalarlarsa öldürecekler o derece sinirliler :D şimdi skor 2-2 gözler hakemde fenerbahçe 2. denizli faciasıını kaldıramaz acaba bir gol daha bulabileceklermi emre aldı topu verdi özere özerden serkana bir çalım verdi pasını alex e alex ten akıl dolu bir pas guiza kaleci onurla baş başa (yok artık lebron) guuuizaaaaaaaaaa !!!!!!! :D kaçııııırdııııı yinee kaçırdııııı bomboştu orada m.topuz atsa fener destan yazacaktı ama olmadı trabzon az kalsın golü yiyordu son dakkada neler oluyor aman tanrım sahada kavga çıktı guiza ya saldırıyorlar hakem maçı bitirdi vee BURSAA ŞAMPİYOOOOONNNNNNNN fenerliler birbirlerini yiyorlar !!

TÜRKİYE BU MAÇI UNUTMAYACAK, yok böyle bir maççç, yok böylee bir maç, bu arada şenol güneş sahaya giriyor ve oda neeee, kadıköye TS bayrağını dikiyor sounesss misali kadıköyün büyüsü:D birkez daha bozuldu artık bi dahada kalkamazlar uuzunca bir süre yerden !!!

NASIL SENERYOO ????? :D
Umuuuuuttttt vuruuuyooooooorrrrrrr VEEEEE

Auuuuuuuttttttt !!!

Böyle daha gerçekçi oldu. :)

Yunus Emre AYAZ
16.05.2010, 15:07
İşimize de böylesi gelmiyor değil .

orasını bilemem ama ben bu şekilde bi maç kazanmak isteyemiyorum.

Erdal
16.05.2010, 15:08
Fenerliler bizi çok mu seviyor Yunus? Seviyorsa bizde problem vardır o da ayrı konu...Ne isterseniz isteyin...Trabzonspor u karıştırmayın

mashal61
16.05.2010, 15:08
Bu maça verilen hakem Yunus Yıldırım.

Bu maçı fenr aldı mı zaten diğer maç önemli değil.

Diğer maça verilen hakem Cüneyt Çakır.

Her şey açık ve net ortada bence.

Murat SİSMAN
16.05.2010, 15:09

Onu Onlardan Baska Düşünen Yok Ama Kardesim

Barış Burak
umuuuuuttttt vuruuuyooooooorrrrrrr veeeee

auuuuuuuttttttt !!!

böyle daha gerçekçi oldu. :)

ççç ççç ççç ççç ççç

Erdal
Çık git gez....Sinemaya git, tiyatroya git ne yaparsan yap...Ama Trabzonspor forumunda Trabzonspor kazanmasın yazma Yunus....Yazma...

YakupDayi
16.05.2010, 15:10
trabzonspor eğer şike gibi rüşvet gibi bişey yoksa bu maçı alır alablir....

Yunus Emre AYAZ
Fenerliler bizi çok mu seviyor Yunus? Seviyorsa bizde problem vardır o da ayrı konu...Ne isterseniz isteyin...Trabzonspor u karıştırmayın

erdal abi fener bizim ezeli rakibimiz yıllardan beri onunla çekişiyoruz acı tatlı fenerin rakibimiz olduğunu herees kabul edebilir ama bursa bizim rakibimiz değil o kapasitede değil altı üstü bir asansör takım o gibi bir takımın taraftar kitlesi bizi küçük göremez görürse böyle son maçta el öpmek zorunda kalır o yüzden biz işimize bakalım feneri yenmeyelim demiyorum ama bursa şampiyon olmasın istiyorum !

maçkali616161
kim şampiyon olucaksa olsun benim yüreğim fb nin bizi yenmesine el vermio almalıyız bu maçı

muribbi
ilk devrenin sonunda gs ile ist daki kupa maçını hatırlarsınız. bizimkiler mecburiyetten oradaydılar sanki. öyle bir görüntü bekliyorum kadıköyde.

Yunus Emre AYAZ
16.05.2010, 15:11
Çık git gez....Sinemaya git, tiyatroya git ne yaparsan yap...Ama Trabzonspor forumunda Trabzonspor kazanmasın yazma Yunus....Yazma...

kazanmasın yazmıorum gerekli skorlar olsun istiyorum 2 maçın berabere bitmesi mesela :)

asimetrik

Kazanmak istemiyorum yazmaya da dili varmamış Yunus'umun. İsteyemiyorum diyor:)

Murat SİSMAN
Konya'da bile bazı evlere ve iş yerlerinde Fenerbahçe bayrakları asılmış durumda. Adamlar Trabzonspor kupayı aldı, bu maça asılmaz düşüncesiyle havaya müthiş girmişler. İyi bir darbe vurmak gerekiyor bunlara. Yıllarca unutamasınlar.

İstanbuldan Selcuklu Meram Ve Alaaddin Tepesine Selamlar :sevinç2:

Ömer Kibar
16.05.2010, 15:12
Hayırdır Ömer sen böyle rüyalar görmezdin:)

Ben de anlamadım Gürcan abi :)
Sevinsem mi rüyaya üzülsem mi karar veremedim :confused:

Barış Burak
16.05.2010, 15:12
ne olursa olsun bizimkilerin üzerinde çok ağır yük var.

büyük ihtimal yenileceğiz.çünkü upadaki motivasyon bu sefer fenerde.bizde değil

Erdal
16.05.2010, 15:13
Gürcan abi ilk seyahatte bu Yunus u atalım aşağı....UEFA kupasını almaya giderken Tuna nın serin sularına bırakalım mesela ::)

Yunus Emre AYAZ
16.05.2010, 15:13
Kazanmak istemiyorum yazmaya da dili varmamış Yunus'umun. İsteyemiyorum diyor:)

gürcan abi öyle aşağılık kendisini dev aynasında gören ezik bir taraftar kitlesi tanımadım ben onların sevinmeleri benim için yıkım olur o yüzden ne şiş yansın ne kebap bursa varsın gitsin yolu önce şampiyonlar ligi elemesinde sonra uefa play-off'unda elensin sonra gelecek sezonda küme düşmemeye oynasın.

zaferyıldız
16.05.2010, 15:14
bıktım usandım yıllardır bursadayım fenerin şampiyonluklarında bunların yaptıkları gürültüden , hatırlayınca ....şimdi bunlar mı fener den şampiyonluğu alacak diye gülüyorum kendi kendime...

ne fener gürültüsü ne bursa tantanası ..akşam olmadan ben sakince biryerlere pikniğe kaçarım....fener li köpeklerin sesleri de gelmeyecek bir yere

inşallah şenol hocam bu günleri de bitirecek bir gün...

asimetrik
Gürcan abi ilk seyahatte bu Yunus u atalım aşağı....UEFA kupasını almaya giderken Tuna nın serin sularına bırakalım mesela ::)

Dönüşte atarız:) O kadar yol gelmişken Kupayı görsün uşak:)

Yunus Emre AYAZ

erdal abi öyle bi durumda sonuç pozitif olcaksa tuna'nın serin sularında 100 metre tüpsüz de dalarız yeterki olsun :)

Barış Burak
gürcan abi öyle aşağılık kendisini dev aynasında gören ezik bir taraftar kitlesi tanımadım ben onların sevinmeleri benim için yıkım olur o yüzden ne şiş yansın ne kebap bursa varsın gitsin yolu önce şampiyonlar ligi elemesinde sonra uefa play-off'unda elensin sonra gelecek sezonda küme düşmemeye oynasın.

o günleride göreceğiz inş;)

Atalay
16.05.2010, 15:15
Yunusun fikirlerine kolay kolay katılmam...

Ama bu konuda hemfikiriz gibi...

Berabere kalalım...

Onlarda kalsın...!!

metinbay61
16.05.2010, 15:15
biz feneri yenelim bjk bursayı yensin hepimiz kurtulalım dertlerimizden...:)

utanırlar belki kutlama yapmaya

Ömer Kibar
16.05.2010, 15:16

Erdal abi UEFA kupasını almaya giderken önce Urfaya uğrayalım Yunus'un bize olan kebap sözünü yerine getirelim sonra atarız Tunanın serin sularına :D
Yunus unuttuk sanma Kebap sözünü :)

Yunus Emre AYAZ

Berabere kalalım...

Onlarda kalsın...!!

bu tarihi bi an gökhan abi :)

Yunus Emre AYAZ
Erdal abi UEFA kupasını almaya giderken önce Urfaya uğrayalım Yunus'un bize olan kebap sözünü yerine getirelim sonra atarız Tunanın serin sularına :D
Yunus unuttuk sanma Kebap sözünü :)

ha ? kim ? ne ? :)

Alihan Ertürk
16.05.2010, 15:17
Burak ilk 11'de başlayacak Ligtv'nin muhtemel kadrosuna göre.

Oynat Yattara'yı işte , ne gerek var Burak'a..

Barış Burak
16.05.2010, 15:17

Berabere kalalım...

Onlarda kalsın...!!

Atalay abi biz feneri yenelim bjkde bursayı yensin:D:D bu nasıl:)

Atalay
16.05.2010, 15:18
bu tarihi bi an gökhan abi :)

Mesela seni Sümer Sineması Yeniden yapılması konusundaki başlığada bekliyorum...

Sosyal konulara yani...

Senle beraber gözü Futboldan başka hiç bir olguyu görmeyen tüm bu başlıktaki arkadaşlarla beraber...:)

Kazım Uzunboy
16.05.2010, 15:19
Atalay abi biz feneri yenelim bjkde bursayı yensin:D:D bu nasıl:)

En güzeli. :)

hamucera
16.05.2010, 15:19
Bursa'lılar 3 gün üst üste yönerimi, teknik adamıi futbolcusu demeçler verdi

Biz Trabzon yerinde olsak yapmamız gerekeni yapardık dedi, adamlar kendileri açıkça söylüyor zaten ne olduklarını,

biz değilmiydik biz olamıyorsak kim isterse olsun diyen, çıkıp her zamanki gibi topumuzu oynar ve geri döneriz, sanki her sene kadıköyde yeniyorduk feneri de bu sene yenilecez,

son 10 yılda 1 galibiyet alanlar çıkıp bizim için bu ithamları kullanıyorlarsa onlara cevap vermeye gerek yok, zaten cevabı Avni Aker de verdik , yatmadık ama yatırdık

mashal61
16.05.2010, 15:20
Burak ilk 11'de başlayacak Ligtv'nin muhtemel kadrosuna göre.

Oynat Yattara'yı işte , ne gerek var Burak'a..
Burak oynayacağına Barış oynasın. Yattara da sonradan girsin. Burak oynayacağına sağ kanatta Murat Tosun oynasın. Burak oynayacağına Sezer orta sahada oynasın. Burak oynayacağına...

Şenol hocayı Burak konusunda hiç anlamıyorum.

Alihan Ertürk
Bursalılar büyük bir pankart yapmışlar ama iki gündür süren yoğun rüzgar nedeniyle yırtılmış :D

Yazık..

Yunus Emre AYAZ
Mesela seni Sümer Sineması Yeniden yapılması konusundaki başlığada bekliyorum...

Sosyal konulara yani...

Senle beraber gözü Futboldan başka hiç bir olguyu görmeyen tüm bu başlıktaki arkadaşlarla beraber...:)

abi bugün sosyal konular yok bugün güzel bir gün bursalı şeftalilerin ağlayışını izleyecem şimdi önce duş alıcam sonra alıcam elime kolamı maçı izleyecem saat : 21.45 civarı gülümseyecem önce sonra kapatacam camları o sesleri duymamak için dvd ye güzel vurdulu kırdılı bir film seside açıcam ama aynı zamanda mutlu olucam ;)

Barış Burak
16.05.2010, 15:21
umutu beğenmezdim.şimdi ilk burağı sonra umutu beğenmiyorum

asimetrik
16.05.2010, 15:24
Yunus Bursa'yı çok iyi bilirim. Haftanın birkaç günü de oradayım. 10 yıldır tek takımım Bursaspor diyen sadece lastikçi bir arkadaş tanıdım. Gerisi gs li fb li . Hiç dert etme sen. İstanbul'a olimpiyata gelen taraftarların büyük kısmı belediye destekli, politik durumlar, gs li vs.. Az miktarda Bursasporlu. Benden bilet isteyenler vardı mesela. Belediye başkanı ve meclis üyeleri. Sordukları soruları görsen gülmekten kırılırsın. Mesela maç saat kaçta biter gibi? İki yarı mı oynuyorlar? Bu maçı aldık mı şampiyon mu olacağız vs.. Bursa'da Bursaspor kültürü yoktur, futbol kültürü hiç yoktur. Şampiyon olsalar bile seneye 4 takımın yaptığı bir yarışta şehir özüne döner:) Bir kaç yılda da yine küme düşmemeye oynarlar.

Sefer A.
16.05.2010, 15:24
bıktım usandım yıllardır bursadayım fenerin şampiyonluklarında bunların yaptıkları gürültüden , hatırlayınca ....şimdi bunlar mı fener den şampiyonluğu alacak diye gülüyorum kendi kendime...

ne fener gürültüsü ne bursa tantanası ..akşam olmadan ben sakince biryerlere pikniğe kaçarım....fener li köpeklerin sesleri de gelmeyecek bir yere

inşallah şenol hocam bu günleri de bitirecek bir gün...

Deminden beri yorumlari okuyorum, bir kisi su dedigini demedi beee, ben yazmaya hazirlaniyordum sen yazdin, böyle sey olmaz yaaaaa, bursa'da istanbul takimi formalari ile rahat rahat gezebiliyorsun, bursa iddiasiz oldugunda zaten bursa'yi tutan pek kisi yok 2.takimlari olarak görürler, simdi yok biz 4.büyügüz :D :) güldürmesinler beni, geri zekalilar yaaaaaa

hasannuhoglu
16.05.2010, 15:25
bursa forum sitesi teksas.orgta bursada yaşayan trabzonsporluların yaptıgı bildiriden sonra gelen yorumlar..
-Trabzonun yardımıyla şampiyon olacağıma lig düşerim daha iyi.
kasten yenilirlerse şerefsizliklerine, biz şampiyon olursak bizim sayemizde derlerse aptallıklarına

kürdün deniz görmüşü bunlar.
kıronun önde gideni bunlar 20yıl başımızın etini yerler.
-Girin trabzonun sitesinede görün dostu düşmanı adamların hepsi fener yalakası olmuş. Bursasporumuzun degil şampiyon olmak ligden düşmesini istiyolar. Biz bu günlere altı tane karadeniz takımının destegiyle gelmedik trabzonun tüm şampiyonluklarına bakın. Ligde altı tane karadeniz takımı vardı. Sözün kısası bursasporun bir şampiyonlugu onların altı şampiyonluklarından daha degerli. Hamsinin yardımıyla şampiyon olmaktansa şerefli bir ikinciligi yegleriz.
-Bırakın bu ıslerı bea ne trabzonu bursa dusmanısınız hepınız. . Bursada yasıyan trabzonlularmıs gıtsınler trabzonda yasasınlar
-Ya bırakın bu ayakları trabzon bayrağı da trabzonsporlu da görmek istemiyoruz 3 büyük sempatizanı da. bursa da yaşıyorsan kardeşim bursaporlu olucaksın olmuyorsan da başka formayla turlamaya çıkmıcaksın burası kayseri antalya izmir değil
-Yavsaklara bk zaten memleketımızde yasıyosunuz bızden daha ne beklıyosunuz bızım ıcın deıl sızın ıcın yenıcek trabzon yok yenılırsenız ama şahıbelı bı seklıde yenılırsenız ondan sonra sız korkun bursda yasan trabzonlular o formayı unutursunuz bursda gıymeyı
-Hiç farkertmez. Olmasın şampiyon. Kimseye gebe değiliz. Varsın olmasın. Bu zamana kadar olmamış. Bundan sonrada olmasın. Hiç farketmez. Sen ağlat biz severiz seni.
-Kimseden fyda yok bize ankaragücü dedik herkez gördü şimdi de trabzon diyorsunuz. Kimseden fayda yok tek faydası olan büyük teksas

hasannuhoglu
16.05.2010, 15:26
vay bee bursalılar da amma seviyormuş bizi..ulan bu yaz tatili ilk işim formamı kapıp bursa sokaklarında gezmek olcak.bu soysuzlara inat !!

Delhorno
16.05.2010, 15:26
yaw bu bursa taraftarının bizi küçük görmelerine niye bu kadar taktınız anlamak zıor. neymiş, şampion olurlarsa bizi dördünc ü büyük olarak kabul etmezlermiş, falan da falan....ama fene hiç olmazsa biz i rakip olarak görüyormuş. bak bak?

biraz hafızalarımızı tazekeyelim; fener hakkımız olan kupayı bizden katakülleyle her alışında (mesela 96) bize gerçekten rakip olarak her daim değer verdiğini anladık. bursanın bizi sevmemesine gelirsek. ne kadar üzülürdüm buna ; oturu ağlardım belki de. Çok ciddiye alacağım bir topluluk onlar;canııım.

Sefer A.
16.05.2010, 15:28
Yunus Bursa'yı çok iyi bilirim. Haftanın birkaç günü de oradayım. 10 yıldır tek takımım Bursaspor diyen sadece lastikçi bir arkadaş tanıdım. Gerisi gs li fb li . Hiç dert etme sen. İstanbul'a olimpiyata gelen taraftarların büyük kısmı belediye destekli, politik durumlar, gs li vs.. Az miktarda Bursasporlu. Benden bilet isteyenler vardı mesela. Belediye başkanı ve meclis üyeleri. Sordukları soruları görsen gülmekten kırılırsın. Mesela maç saat kaçta biter gibi? İki yarı mı oynuyorlar? Bu maçı aldık mı şampiyon mu olacağız vs.. Bursa'da Bursaspor kültürü yoktur, futbol kültürü hiç yoktur. Şampiyon olsalar bile seneye 4 takımın yaptığı bir yarışta şehir özüne döner:) Bir kaç yılda da yine küme düşmemeye oynarlar.

OOOHHH beee sevindim VALLAHI, bu da 2.yorum :alkış:

Yunus Emre AYAZ
16.05.2010, 15:28

hayırlısıyla abi ama hiç olmasınlar daha güzel olmazmı :) sonra avunurlar adamlar 92'de türkye kupası finalinde bizi yenildikleri halde o maçı başarı kabuul etmişler bu kadar küçük insancıklar işte

ccd6167
16.05.2010, 15:29

aynen benım tanıdıklarımından hepsı gayse fb lı ve besıktslı..
ama adamların trıbun kulturlerı var bence de bızden kat kat daha ıyıler

Sefer A.
16.05.2010, 15:32
vay bee bursalılar da amma seviyormuş bizi..ulan bu yaz tatili ilk işim formamı kapıp bursa sokaklarında gezmek olcak.bu soysuzlara inat !!

yaaaaa afkrusunlar :D izmir degilmismisss, ulan ben 2 kere 2-3 günlügüne Bursa'ya gittim, bir tane bursaspor formasi gördüysem ne olayim, fb gs baska bir sey yok, simdi basladilar afkurmaya, unutalim Ts formasi giymeyi bursa'da diyorlar, hahahaaaaa Trabzonspor formali bursa formasindan daha çok görünür Bursa'da ^^ pek de abarttigimi sanmiyorum....

mashal61
Benim tanıdığım Bursalılar da 3 ist. takımından birini tutuyor.

Ama böyle sezonlarda hepsi bursalı oluverir tabi.

Onun için futbol kültürleri yok. Onun için şampiyon olamazlar.

ccd6167
sahamızda bızı bı kere yenememıs takımı kaale almayın arkadaslar bence..

Barış Burak
16.05.2010, 15:33
Teksas.org a güzel bir yazı yazdığımı düşünüyorum:)

ama yinede istemiyorum bursayı ne olursa olsun.

Anti İstanbul olduğum kadar;

antep sivas ve son olarak bursayı gördükten sonra;

Anti Anadoluyum.

VİRA KARADENİZ!!!!!

el fanatico
16.05.2010, 15:33
''şu karadeniz insanını aşağılayan o.ç. larına söylüyorum sadece ve sadece....''

ulan şurada bir kere bursa ya da başka bir ilin insanına laf edildi mi?

bunlar ne adi insanlar ya... insan demeye bin şahit...

karadeniz insanına laf atıyorlar... biz ne kadar laf söylüyorsak bursa kulübüne, medyasına, ve ayyaş taraftarına...

1 kez olsun bursa şehrine ya da insanına söz söyledik mi???

siz insanmısınız ulan? sizin Türklüğünüzden de şüpheliyim.... gavur oğlu gavurlar...

Emre Çömez
16.05.2010, 15:34
takmayın bursayı kafanıza çokta lülü :D

Barış Burak
16.05.2010, 15:37
''şu karadeniz insanını aşağılayan o.ç. larına söylüyorum sadece ve sadece....''

ulan şurada bir kere bursa ya da başka bir ilin insanına laf edildi mi?

bunlar ne adi insanlar ya... insan demeye bin şahit...

karadeniz insanına laf atıyorlar... biz ne kadar laf söylüyorsak bursa kulübüne, medyasına, ve ayyaş taraftarına...

1 kez olsun bursa şehrine ya da insanına söz söyledik mi???

siz insanmısınız ulan? sizin Türklüğünüzden de şüpheliyim.... gavur oğlu gavurlar...

abi birde namus şeref kavramımızı sorguluyorlar fener maçına göre.

çapları neyse artık.çok fena kafam bozuluyor ya.bursa iki sene kötü gitsin ya fb,ya gs ya bjk hayranlığına dönecekler.

al işte;

fb bursa kupa maçında resmen texas amigosu fb amigosunu yağlıyordu.tv biile gösterdi.kendileri bile tartıştılar.

önceden severdim ben bursayı.çok acayip severdim hemde.

ama şimdi yemişim texasını

vira anti texas.

anamıza sövene saygıda yok sevgide

asimetrik
16.05.2010, 15:39
Daha önce anlatmıştım. Özlüce de güzel bir kır kahvesinde Eskişehir Gs maçını izliyoruz. Eskişehirsporlu bir arkadaşla beraber. Bursaspor'da şampiyonluk yarışında Gs ile çekişiyor. Fenerin çöktüğü haftalardı. Orta düzeyde bir kalabalık. Eskişehir golü atınca sevindik, Bursaspor'a da yarıyor ya ortam şenlenir sanıyorduk. Meğer istisnasız bizden başka herkes Galatasaralıymış:) Öylece kalakaldık:)
Bursa böyle bir yer işte..

Barış Burak
16.05.2010, 15:41
bu arada bu konuyu misafirlere kapatalım.

sonra 3 küçükler izleyip izleyip çakallık yapıyorlar.özelliklede gs totoroşları.kapatalım misafire konuyu.maç saati geldi.
bizim tribüne fb liler girecekmiş.

yemin ediyorum karışır orası.akıllı olsunlar.girmesin tribüne canları yanar yani. yenerlerse kutlasınlar efendi efendi.yeinlirlerse güzelce ağlasınlar.

Barış Burak
16.05.2010, 15:42
daha önce anlatmıştım. Özlüce de güzel bir kır kahvesinde eskişehir gs maçını izliyoruz. Eskişehirsporlu bir arkadaşla beraber. Bursaspor'da şampiyonluk yarışında gs ile çekişiyor. Fenerin çöktüğü haftalardı. Orta düzeyde bir kalabalık. Eskişehir golü atınca sevindik, bursaspor'a da yarıyor ya ortam şenlenir sanıyorduk. Meğer istisnasız bizden başka herkes galatasaralıymış:) Öylece kalakaldık:)
bursa böyle bir yer işte..

ççç ççç ççç ççç ççç ççç ççç

el fanatico
şunu da söyliyim ben bu lafları söyleyenlerin hepsinden daha çok seviyorum bursa şehrini ve insanını....

güzel Türkiyemizin her yöresi her şehri her insanı gibi...

bu texas meselesine gelince bunlar taraftardan çok herşeye benziyorlar...

diyarbakır maçında bunlar değil mi az kalsın ülkeyi böleceklerdi şerefsizlikleri yüzünden...

işte bu lafları söyleyenler bu kadar milliyetçi bu kadar Türk...

Ömer Kibar
Daha önce anlatmıştım. Özlüce de güzel bir kır kahvesinde Eskişehir Gs maçını izliyoruz. Eskişehirsporlu bir arkadaşla beraber. Bursaspor'da şampiyonluk yarışında Gs ile çekişiyor. Fenerin çöktüğü haftalardı. Orta düzeyde bir kalabalık. Eskişehir golü atınca sevindik, Bursaspor'a da yarıyor ya ortam şenlenir sanıyorduk. Meğer istisnasız bizden başka herkes Galatasaralıymış:) Öylece kalakaldık:)
Bursa böyle bir yer işte..

Gürcan abi Bursa'da yaşayan biri olarak şunu söyleyeyim kahvelerde Bursa-Trabzonspor maçında Trabzonspor taraftarı daha çok oluyor :)

Kazım Uzunboy
16.05.2010, 15:43
bizim tribüne fb liler girecekmiş.

yemin ediyorum karışır orası.akıllı olsunlar.girmesin tribüne canları yanar yani. yenerlerse kutlasınlar efendi efendi.yeinlirlerse güzelce ağlasınlar.

Hele bir sesleri çıksın. :)

metinbay61
16.05.2010, 15:45
bursalıların yazdıklarına tek cevap

fb-Ts...bursa-bjk

4 takım arasında husumetli bir eşleşme var...

biz fbye şampiyonluğu kaptırdık diye husumetlik yaşıyoruz...

bursa bjk ye ligden düşmelerine neden olduğu için...

fazla söze gerek var mı?

marjinal29
16.05.2010, 15:46
şunu da söyliyim ben bu lafları söyleyenlerin hepsinden daha çok seviyorum bursa şehrini ve insanını....

diyarbakır maçında bunlar değil mi az kalsın ülkeyi böleceklerdi şerefsizlikleri yüzünden...

işte bunlar bu kadar milliyetçi bu kadar Türk...

Katılıyorum.

Barış Burak
16.05.2010, 15:46

işte bunlar bu kadar milliyetçi bu kadar Türk...

bizzat diyarbakırlı arkadaşımdan duydum,

olaylı bursa diyarbakrı maçından osnra,

diyarbakırsaki maçta terör örgütü bulunmaz bir nimet olarak görmüş o maçı.ve çoğu bileti kendileri almış.

sonuç?

dışlanana bir diyarbakır.

halbuki diyarbakırın yangın çıkan,yıkılan karşık sokakları değildir tarihi.

diyarbakırın tarihi;

bambaşkadır.giden bilir.ilk defa giden şaşırır.bu diyarbakır,o diyarbakır değil der.

bursasporun şımarık nazlı taraftarları diyarbakırı çok kötü bir duruma sokmuş kötü niyetlilerin ekmeğine yağ sürmüştür.ceza da gelmedi adamlar ilk maçtan dolayı.

sonra böyle şımarıyorlar.nazlanıyorlar.
birde trabzonda az kalsın dayak yicektik demiyorlar mı.

az kalsın diye bir kavram yok ki bilmiyorlar.dayak yiyeceksen yersin.bu kadar.yemeyeceksen yemezsin.

Barış Burak
16.05.2010, 15:48
Hele bir sesleri çıksın. :)

ya büyük ihtimal yenecekler.çünkü motivasyonu iyi fenerin bu maçta.o yüzden büyük ihtimal sesleri çıkacak:)
ayık olsunlar.bizim tribünden biliet aldıysa bile gitsin fener tribününe bir şekilde ordan izlesin.akıllı olsun ya.sonra trabzonlu arar diye yazacak kolpa ulusal medya

Kazım Uzunboy
16.05.2010, 15:50
ya büyük ihtimal yenecekler.çünkü motivasyonu iyi fenerin bu maçta.o yüzden büyük ihtimal sesleri çıkacak:)
ayık olsunlar.bizim tribünden biliet aldıysa bile gitsin fener tribününe bir şekilde ordan izlesin.akıllı olsun ya.sonra trabzonlu arar diye yazacak kolpa ulusal medya

Bizim tribünde eğer gol atınca falan ses çıkarırlarsa büyük olay çıkar. Demedi demeyin.

kazoo_44
16.05.2010, 15:51
takmayın bursayı kafanıza çokta lülü :D

Aynen ne takıyorsunuz kafanıza

Barış Burak
16.05.2010, 15:55
fb yi yenmek isterim ama bjkde bursayı yensin.

ya aslanlar gibi top oynayacağız ama yenmekte var yenilmekte;

büyük ihtimal kaybedeceğiz.motivasyonumuz yok

bu totoroş gs bjk liler maç saattı diyecekler ona ayar oluoyurm.

ama gs ve bjkyi şampiyonluktan ettik ya.ohhhh rahatlıyorum.
keşke fenerle iki hafta önce olsaydı maç
onlarıda etseydik şampiyonluktan:)

sonra bursayla sütiçtimdilimyandıspor çekişseydi,

sütiçtimdilimyandı spor şampiyon olsaydı.

Murat Hızal
16.05.2010, 15:57
Günlerdir şurada tartıştığınız şeye bakın,ayıptır yahu.

Bursaspor kimdir,nedir bu adamları bu kadar ciddiye aldınız yakışıyor mu bize.

30 yaşındayım eğer bir gün şansım yaver gider de bir tane bursaspor taraftarı tanıyacak olursam,o zaman bursaspor hakkında konuşabilirim.

Biz Trabzonspor'uz ne bursa'lı ne fb'li ne de gs'li şerefsizlerin algılayamayacağı bir büyüklük bizimkisi.Bu akşam da fb'ye vurur geçeriz rahat olun,bizim için normal bir lig mücadelesini bu kadar büyütmeyin.

S.DEMİRCİ
16.05.2010, 15:59
fenere yenilmek maç satmak oluyorsa cincon sürekli maç satıyor demektir..

Serdar A
16.05.2010, 16:01
Bursalı bir kaç çocuğun kafasına göre yazdıkları , bir kaç gs li bjk li yazarın medyada bursalı kesilmesi nasılda işimize geliyor .

Vicdanımızı rahatlatıyoruz böylelikle . Gönül teşviği meşrulaşıyor . Babamızın kulübü ya , biz söyleyeceğiz , ona göre oynayacaklar , oynamayacaklar .

Kendimizi kandırmaktan başka şey değil bu yaptığımız . Samimi değil bu fener sempatizanları .

Bjk maçı satmış , alenen ortada . Şimdi herkes ne kadar dik durabildiği ile ilgili sınav veriyor . Ya çıkıp kazanacağız ya da teşvik ile maçı vereceğiz , taraftarıyla futbolcusuyla . Geçmişte cimboma yaranmaya çalışanlar gibi , aynı sebeplerle bazı dostlarımız fenere yalakalık yapmakta . 1 haftadır antu alıntıları dillerden düşmüyor .

İnşallah , şu günler yeni bir birliktelik doğurmaz .

el fanatico
16.05.2010, 16:01
Trabzonspor dan da çok isteyen yoktur bursa nın şampiyonluğunu... bi de diğer takımların tarftarlarına baksınlar...

yeminle söylüyorum bi ara o kadar çok istiyordum ki bursa nın şampiyon olmasını, gs maçını radyodan dinlerken deliriyordum sercan gol kaçırdığında...

bir Anadolu şehrinin halinden yine Anadolu insanı anlar...

ama şu birkaç kendisini bilmezin yorumları bursaspor dan nefret etmemi sağladı (sadece ve sadece bursaspordan), sağolsunlar... kendi forumlarıda yazan olur elbet ama o sitenin yöneticileri de alet olursa bu işe o zaman bi iş ararım bu işin içinde...

S.DEMİRCİ
16.05.2010, 16:03
Bursalı bir kaç çocuğun kafasına göre yazdıkları , bir kaç gs li bjk li yazarın medyada bursalı kesilmesi nasılda işimize geliyor .

Vicdanımızı rahatlatıyoruz böylelikle . Gönül teşviği meşrulaşıyor . Babamızın kulübü ya , biz söyleyeceğiz , ona göre oynayacaklar , oynamayacaklar .

Kendimizi kandırmaktan başka şey değil bu yaptığımız . Samimi değil bu fener sempatizanları .

Bjk maçı satmış , alenen ortada . Şimdi herkes ne kadar dik durabildiği ile ilgili sınav veriyor . Geçmişte cimboma yaranmaya çalışanlar gibi , aynı sebeplerle bazı dostlarımız fenere yalakalık yapmakta . 1 haftadır antu alıntıları dillerden düşmüyor .

İnşallah , şu günler yeni bir birliktelik doğurmaz .
bursalı birkaç çocuk çok iyimser oldu..
bursanın önceki başkanı,şimdiki başkanı dahil ne düşündüklerini herkes biliyor..

bahadır2561
16.05.2010, 16:04
esas oğlan bursa....

el fanatico
16.05.2010, 16:04
şimdiye gelince ne fener ne bursaspor olsun istiyorum... fenerin şampiyonluğunu istememek zaten Allah ın emri...

lig iptal olsun abi.. ikisi de olmasınlar...

Hürgün Aygün
16.05.2010, 16:05
Ooooo şşşşşşşş 1 2 3 Trabzon Trabzon!

Murat Erdem
16.05.2010, 16:05
Alanya sokaklarında FB bayraklı arabalar konvoy yaparak tur atmaya başladılar. İnşallah hevesleri kursaklarında kalır...

hasan8861
16.05.2010, 16:06
Onur Serkan Egemen Song Cale Burak Selçuk Colman Ceyhun Engin Umut..alanzinhonun oynamaması kesinleşti mi bu kadro doğru mu acaba?

Hamza Öztürk
16.05.2010, 16:06
25 yasima girdim hayatim Trabzonsporumuzla gecti
ve hayatimda ilk defa böyle bir senaryo görüyorum
resmen taraftarlarimizin takimimiza gönül veren saygi deger insanlarin
fenere yenilmemizi istiyor
bu beni cok üzdü acikcasi
hemde cok

Murat Hızal
16.05.2010, 16:08
Bordo mavi forma, 55 bin kişinin önünde onuru için mücadele ederken,hangi Trabzonspor taraftarı yenilmemizi isteyecek, sizlere şaşırıyorum.

Bizim fıtratımızda böyle bir kalleşlik yazılmadı, yazılamaz.

Bursaspor üç yıldız birden takacak olsa dahi bu gece fener'i yenmemiz gerekiyor, yeneceğiz.

asimetrik
16.05.2010, 16:09
Onur Serkan Egemen Song Cale Burak Selçuk Colman Ceyhun Engin Umut..alanzinhonun oynamaması kesinleşti mi bu kadro doğru mu acaba?

Şimdi Can Karyağdı büyük ihtimalle oynayacak dedi. Ceyhun'u çıkar Alan'ı ekle. Kadro bu olur.

Muhammet
16.05.2010, 16:10
Bir de şöyle düşünün. Bursanın kayserinin başkanı çıkıp da Trabzon büyüğümüz öylemiz böylemiz elini öperiz saygıyla önünde eğiliriz derlerse, camialarından oraların ayak takımlarından onay alabilirler mi?

Alamazlar.

Peki istanbul takımlarına yaylım ateşi yaparlarsa onay alabilirler mi?

Alamazlar çünkü ayak takımlarının ve camialarının hepsi ya da coğunluğu diyelim istanbul takımlarına gönül vermiş.

Yani geçmişte o politikacı kılıklı başkanların falan söyledikleri hep siyaset. Ayak oyunları. falan filan.

Kalkıp da bunları mazeret gösterek feneri yenelim ama bjk de bursayı yensin inş demeyin. Açık açık deyin ki bursa şampiyon olursa başkanları çıkar ayak takımlarına oynamak için 2 3 açıklama yapar bizleri sinir eder bunlar medyada yer alır biz de kafamıza takarız böyle ayak oyunlarını başka işimiz gücümüz yok çünkü deyin.

el fanatico
16.05.2010, 16:13
bu fenere yenilmemizi isteyenler için çok yazdım önceki sayfalarda zaten.... Trabzonsporluluğunuzu oturup düşünmelisiniz...

bir Trabzonsporlu hiçbir zaman hangi durum olursa olsun takımını yenilmesini istemez... isteyemez...

Çünkü Trabzonspor öyle bir kulüp öyle bir camia öyle bir efsane öyle bir sevdadır ki bi arkadaşın daha önce dediği gibi yeni zelanda da bile maç oynasak tribünü tıka basa doldururuz... Bize her yer Trabzon çünkü...

Böyle bir kulübün taraftarı olduğumuzu unutmasın bu arkadaşlar...

DNA-TS
16.05.2010, 16:15
bugün konutuğum bejekeliler bursanın kazanmasını istiyorlar canı gönülden dedim olum laziolular gibi mi yapacaksınız ''aynen öle '' dediler.medyada bizim öle yapmamızı istiyor gibi.özellikle fanatik gazetesinde bursa sayfasında bir haber vardı ki evlere şenlik resmen taraftarları febe n,n lehine çekmeye çalışır cinstendi.inşaallah yeneriz kim şampiyon olursa olsun.kazanan biz olalım.

hasan8861
16.05.2010, 16:17
Şimdi Can Karyağdı büyük ihtimalle oynayacak dedi. Ceyhun'u çıkar Alan'ı ekle. Kadro bu olur.
iyi oldu ozaman çünkü baskı yemememiz gerek çok hücum yönlü gözükmek daha mantıklı ceyhun colman selçuk oynadı mı nerdeyse 3 önlibero gibi gözüküyoruz ortasaha kalabalık desekte ilerde etkinliğimiz kalmıyor.

İskender66
16.05.2010, 16:18
İnşallah yeneriz. O zaman maçtan sonra değmeyin keyfimize. Onları yenerek ya şampiyonluktan etmiş oluruz. Yada şampiyon olsalar bile burunlarından getiririz ve sevinçleri buruk olur :)

Uğur KÜÇÜK
16.05.2010, 16:18
burda dıyorsunuz ya bursa sampıyon olsun vallah asıl onlara yazıklar olsun biliiyorum kı bu aksam kadıkoyde yedıgımız(allah korusun yemıyelım)golden sonra seftalı trıbunlerınden sıkecı trabzon,satılmıs trabzon sesleri yukselecektır bunu bılıyorum texasın organızasyonu olacak boyle bır takımı ve taraftarı hangınız sampıyon yapmak ister simdi sızlere soruyorum
daha once de dedım sımdı de dıyorum bu aksam bı tek sonuc olsun bız fenere cakalım,bjk da bursa ya koysun acı cekerek sampıyon fener olsun,bursa da kahrolsun
sonucta bır sampıyon cıkcak lıgden bu adi bursa olacagına ezelı rakıbımız febe olmasını tercıh ederım
bu benım gorusum ısteyen saygı duyar isteyen duymaz
herkese slm

mashal61
16.05.2010, 16:20
Bir şeyin ayrımını lütfen doğru yapalım. Hiç kimsenin fenere yenilmemizi istediği yok. İstenilmeyen Bursaspor'un şampiyonluğu.

mashal61
16.05.2010, 16:22
Bordo mavi forma, 55 bin kişinin önünde onuru için mücadele ederken,hangi Trabzonspor taraftarı yenilmemizi isteyecek, sizlere şaşırıyorum.

Bizim fıtratımızda böyle bir kalleşlik yazılmadı, yazılamaz.

Bursaspor üç yıldız birden takacak olsa dahi bu gece fener'i yenmemiz gerekiyor, yeneceğiz.
Aynen öyle kesinlikle kazanmak istiyoruz. Ama Bursaspor da kaybetsin inşa.

Tayfun
16.05.2010, 16:22
Bir şeyin ayrımını lütfen doğru yapalım. Hiç kimsenin fenere yenilmemizi istediği yok. İstenilmeyen Bursaspor'un şampiyonluğu.

Aynen....

Sabahtan beri okuduğum sayfalarda bu karmaşa mevcut...

Hqmi
16.05.2010, 16:24
Şunlarını yenelim, şampiyonluktan edelim. Varsın bursa olsun şampiyon. Umrumda değiller hiçbiri. Onların kadıköyde hüzünlerini görmek yeter bana.

S.DEMİRCİ
kardeşim sen bunu her sayfaya yaz..
bazıları zor anlıyor..

Serdar A
Bjk maçı sattı . Pazarlığı yapıldı bitti . Beşiktaş camiası bu işlerde tecrübelidir yol yordam iyi bilir .

Sabri Kurban
16.05.2010, 16:25

En güzel cevabı sen vermişsin. Tebrik ederim.

asimetrik
16.05.2010, 16:26
iyi oldu ozaman çünkü baskı yemememiz gerek çok hücum yönlü gözükmek daha mantıklı ceyhun colman selçuk oynadı mı nerdeyse 3 önlibero gibi gözüküyoruz ortasaha kalabalık desekte ilerde etkinliğimiz kalmıyor.

Alan'sız hızlı hücuma çıkamıyoruz. Rakip defansa yerleşti mi de duran top dışında pozisyon üretemiyoruz. Alan oynayınca defanstan ilk top Alan'a gidiyor ve o da direk rakip kaleye. Bugün bunlardan çok olacak inşallah.

el fanatico
kardeşim sen bunu her sayfaya yaz..
bazıları zor anlıyor..

çok haklısın...

ama öyleleri de yok değil...

Uğur KÜÇÜK
hay agzına saglık ya hangı karadenız kaplanı takımının yenılmesını ıster kı:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Serdar A
16.05.2010, 16:27
Anlama kabiliyetinden evvel hür bir vicdana sahip olmak gerek . Kendinizi kandırabiliyor olmanız herkesi kandırabileceğiniz anlamına gelmez .

Herkesin içine girdiği ruhsal durumu doğruca görmesi gerek .

Eren Karaahmetoğlu
16.05.2010, 16:27
Bursaspor'un şampiyonluğunu istemiyorsanız istemeyin. Ben de istemiyorum. Hatta bu forumda en fazla istemeyenlerdenim. Bilen bilir. Ancak şu maçta Bursaspor hakkında düşüncelerini herkes bir tarafa bıraksın ve mümkünse İstanbul'da oturanlar maça ilgi göstersin. Kendi tribünümüzde azınlıkta olacağız söylentileri var her yerde. İnanılmaz rahatsız oluyorum. Fenere koyup geçmeliyiz. Fener maçı bu yahu, herkes kendine gelsin. Bizim rakibimiz Bursaspor değil. 38 galibiyet fenerin var, 36 bizim. 10 senedir de kazanamıyoruz Kadıköy'de.

ogeday6106
16.05.2010, 16:28
trabzonspor tektir.
kimsenin dostluğunada, düşmalığınada ihtiyacımız yok,
kimsenin başarısı veya başarısızlığı umrumuzda degil,
trabzonspora yakışan çıkıp dik oynamaktır.
kazanırız , kaybederiz ya da berabere kalırız önemli degil.
ama trabzonspor un bu maça konsantre olamayacağını düşünen istanbul medyası , mersin idman yurduyla oynuyormuşçasına rahat kazanacağını düşünen fenerbahçe taraftarı VE EN BAŞTADA bursaspor ŞAMPİYON OLMASIN DİYE FENERBAHÇE YE KAYBETMEMİZİ İSTEYEN BÜYÜK TRABZONSPOR UN KÜÇÜK TARAFTARLARI( taraftar bile sayılmazlar ya neyse...) , trabzonspor un kim olduğunu idrak etmeli.
bu akşam bunu hissettirmeli trabzsonspor ve şampiyon takımı tebrik edebilmeli...

takımıma güvenim sonsuz. DİK OYNAYUN UŞAKLAR...

Murat Hızal
16.05.2010, 16:29
Keskin ve kıvrak zekalı arkadaşlar ,bursa'nın şampiyonluğunun bizim elimizden geçtiğini anlayamıyorlar sanırım.

Yahu kandırmayın kendinizi işte,bursa kazanırsa ve biz de kazanırsak üzülecek misiniz üzülmeyecek misiniz? Samimi olun biraz.

Eren Karaahmetoğlu
16.05.2010, 16:31
Murat abi, biz fenere koyalım, dünyalar benim olacak. Hatta istemesem bile, Bursa'nın şampiyonluğuna sevineceğim. Çünkü fenerlilerin o üzüntüsü bana belki de bir ömür yetecek değerde olacak. He, biz feneri yenersek ve Bursa şampiyon olursa, bunu üzülecek olanların, ciddi şekilde bir silkelenip kendilerine gelmesi lazım.

Gümüshane
16.05.2010, 16:32
Insallah Feneri ezecegiz!!

S.DEMİRCİ
bilgisayar başından ruhsal durum tahlilide başladı..
dostum nasıl anladın ruh halimizi...
fenere yenilmek değil buraya yazmak,aklımın ucundan geçmez..
ama bursanın şampiyonluğunuda istemiyorum..

TSarıalioğlu
Başarılar İnş Yeneceğiz

Yunus Emre SEYHAN
Keskin ve kıvrak zekalı arkadaşlar ,bursa'nın şampiyonluğunun bizim elimizden geçtiğini anlayamıyorlar sanırım.

Yahu kandırmayın kendinizi işte,bursa kazanırsa ve biz de kazanırsak üzülecek misiniz üzülmeyecek misiniz? Samimi olun biraz.
Abi ben sevirim :)Tamamıyla Bursa'nın şampiyonluğunu Bursa'ya biz vermiş oluruz.

Çünkü tüm rakipleri yarıştan biz silmiş oluruz.

96'nın hesabıda bir daha açılmamak üzere kapanır..

KERİM
Bjk bursayı yenerse ve bizde fb yi eze eze yenersek benden mutlusu olmaz he :)

Öyle bir şampiyonluk alsınlarki burunlarından gelsin :D

Orhan Aydın
16.05.2010, 16:33
Bjk maçı sattı . Pazarlığı yapıldı bitti . Beşiktaş camiası bu işlerde tecrübelidir yol yordam iyi bilir .

Bütün hafta bjknin iplenmemesinin bir sebebi var diyorsun yani, Serdar abi:)

S.DEMİRCİ
16.05.2010, 16:35

feneri yeneceğiz ve üzeleceğiz öylemi...??????

Murat Erdem
Şerefsiz T.F.F'nin hilkat garibesi lig fikstürü anlayışı yüzünden oynamak zorunda kaldığımız, şu lanet maç bir an önce başlayıp bitse de, bu yaşadığımız kaos bitip kurtulsak.

Serdar A
Ağlayan 50 bin fenerlinin değeri

-paha biçilemez .

Bir kredi kartı networkünün yarışması var ya , şu ara reklamlarda dönüyor . Bu gün papazın çayırında o anlara tanıklık edecek Trabzonsporlu taraftarlar mutlaka bol bol görüntü kaydetmeli . Kesinlikle yarışmanın favorileri arasına girer .

el fanatico

bursa nın şampiyonluğunu da üzülürü fener in şampiyonluğuna da...

biraz keskin zekanı kullanırsan... fenerin 18 inci şampiyonluğu olacak bu... bizim 3 katımız olacaklar yani...

bir yönden bursa nın olmasını istemiyorum bursaspru sevmiyorum çünkü...

bir yönden de 26 yıldır sadece fb,gs,bjk nin şampiyon olduğu bir ligin bi şekilde sonlanmasını istiyorum...

champions
16.05.2010, 16:36
Urfa'da kupa finalinin ardından, Kadıköy'de lig finalinde Fb'yi yenmek, belki de şampiyonluktan etmek.

Bundan daha büyük zevk bu maçın sonucunda şampiyon olmamız olurdu doğrusu.Umarım keyifli bir final izleyebiliriz.

el fanatico
16.05.2010, 16:37
bursa ile adımızı yanyana yazıp kıyas yapan ve şampiyon olurlarsa ne yaparız diyen arkadaşlara hayret ediyorum...

Serdar A
16.05.2010, 16:38
bilgisayar başından ruhsal durum tahlilide başladı..
dostum nasıl anladın ruh halimizi...
fenere yenilmek değil buraya yazmak,aklımın ucundan geçmez..
ama bursanın şampiyonluğunuda istemiyorum..

Neden ? Sayfada birisi anlayış özürlerini tesbit edebiliyorsa , diğeri de ruhsal durumu ölçer . Bunun bir deyimi de olması gerek .

Ayhan Çolak
16.05.2010, 16:39
bu maçı istanbul avrupa yakasında ( bayrampaşa gaziosmanpaşa civarında) nerede izleyebilirim? lütfen özelden mesaj atsın bana.

Murat Hızal
Şampiyonluğa oynayan takımlar ihtimal hesapları yapıyorlarken, ihtimal hesapları yapmaması gereken bizleriz.

Pek tabi şampiyon olamadığımız için kendi adıma çok üzüleceğim, kimin şampiyon olduğuyla da zerre ilgilenmeyeceğim.

Maçtan sonra oluşacak tabloda bursa'nı veya fb'nin şampiyonluğuna daha fazla üzülecek arkadaşlar olabilir,tamamen kişisel tercihlerle alakalı bir durum.

Önümüzde 90 dakikalık bir derbi maçı var,bu maçı kazanalım ondan sonra başka şeyler tartışılır.

zaferyıldız
çok karışık bir durum bence ...siyah beyaz gibi net değil kimse bence ...herkes üzülürken sevinecek bu akşam bir şeylere avunmak için veya sevinirken içi sızlayacak acıyacak başka birşeylere...

ben asıl böyle değil çok net im diyenlere şaşıyorum...nasıl oluyo bu ?

Uğur Ö.
16.05.2010, 16:40
İnşallah kapanmayız.Çünkü nezaman korkak futbol oynadıysak yenildik

Eren Karaahmetoğlu
16.05.2010, 16:40
Son kez şu bilet çağrımı yapıyorum. İstanbul'daki arkadaşlar, ilgi gösterin, lütfen.

Murat Hızal
16.05.2010, 16:41
bursa nın şampiyonluğunu da üzülürü fener in şampiyonluğuna da...

biraz keskin zekanı kullanırsan... fenerin 18 inci şampiyonluğu olacak bu... bizim 3 katımız olacaklar yani...

bir yönden bursa nın olmasını istemiyorum bursaspru sevmiyorum çünkü...

bir yönden de 26 yıldır sadece fb,gs,bjk nin şampiyon olduğu bir ligin bi şekilde sonlanmasını istiyorum...

El fanatico öncelikle edebini takın saygılı ol.

İkincisi okuduğunu anla inan bana o zaman saygılı olup olmaman hiç umurumda değil.

el fanatico
16.05.2010, 16:42
Urfa'da kupa finalinin ardından, Kadıköy'de lig finalinde Fb'yi yenmek, belki de şampiyonluktan etmek.

Bundan daha büyük zevk bu maçın sonucunda şampiyon olmamız olurdu doğrusu.Umarım keyifli bir final izleyebiliriz.

Sadri Şener in dediği gibi herkesin gözünde daha da büyürüz...

o kadar fenerliyi hüsrana uğratırız...

bursa yı biz şampiyon yaparız...

ne derlerse desinler bizim feneri yenmemizle ancak şampiyon olabilirler...

bir kaç ay onların şampiyonluğu konuşulur o da sadece medya da biraz...

sonra 10 yıllarca bizim fenerin elinden kadıköyde nasıl şampiyonluğu aldığımız ve anadolu dan başka bir şampiyon çıkmasını sağlyan tek takım olduğumuz yani abilerin abisi olduğumuz konuşulup duracak...

bu kadar basit...

el fanatico
16.05.2010, 16:44
El fanatico öncelikle edebini takın saygılı ol.

İkincisi okuduğunu anla inan bana o zaman saygılı olup olmaman hiç umurumda değil.

saygı çerçevesinde yazdığımı tekrar okuyunca anlarsın...

keskin zeka lafından kasıt arıyorsan mesajında ilk sen kullandın zaten bilmem farkında mısın ama...

Cüneyt Canlıca
16.05.2010, 16:44

Feneri yenersek üzülecek Trabzonspor taraftarı tanımamıştım şimdiye kadar...Sayenizde bunuda gördük ya... Kıyamet yakındır...

Gümüshane
16.05.2010, 16:45
çok karışık bir durum bence ...siyah beyaz gibi net değil kimse bence ...herkes üzülürken sevinecek bu akşam bir şeylere avunmak için veya sevinirken içi sızlayacak acıyacak başka birşeylere...

Bugün benim icin en güzel olacak sey Fenerin ezile ezile Sampiyon olmasi olur.
Yani Trabzon Feneri Yenecek Besiktas Bursayi yenecek. :cool:

zaferyıldız
16.05.2010, 16:46
fenerin yenmesini istemek değil ben öyle bir şey istemiyorum en azından ama bir de şoyle düşünsek..

ŞİMDİ BİZ BURSA İLE KAPIŞSSAK ŞAMPİYONLUK İÇİN ,FENER UNUNU ELEMİŞ HALDE BİZİMLE SON MAÇA ÇIKSA AVNİ AKERDE??.....

Sizce fener

bordoylamavi
bursasporun şampiyon olmamasını istemek gereksiz bir endişe. olsun bursada olsun kayseri de. antep te. olsun ki bazaı şeyler daha düz olsun. avrupada hiçbir ülkede böyle 30 yıldır ayn takımlar şampiyon olmuyor.
şu an rezil haldeki parma şampiyon oldu 3. lige düşen napoli şampiyon oldu. bursada lsun. devamını getreibilrse ne ala getirenezse hak eden diğer takım olsun. takmayın böyle şeylere. feneri yenmemiz zor. motivasyon açısndan. ama yine de her şey olabilir çünkü çok rahat olacak bizimn oyuncular. fenerliler ise çok gergin

Murat Hızal
Ağlayan 50 bin fenerlinin değeri

-paha biçilemez .

Bir kredi kartı networkünün yarışması var ya , şu ara reklamlarda dönüyor . Bu gün papazın çayırında o anlara tanıklık edecek Trabzonsporlu taraftarlar mutlaka bol bol görüntü kaydetmeli . Kesinlikle yarışmanın favorileri arasına girer .

Böyle bir fırsat bir daha çok zor çıkar karşımıza:)

Murat Hızal
16.05.2010, 16:47
Feneri yenersek üzülecek Trabzonspor taraftarı tanımamıştım şimdiye kadar...Sayenizde bunuda gördük ya... Kıyamet yakındır...

Kardeşim ortaokul öğrencisi bile yazdıklarımı bu kadar kolay anlayabilecekken inadına mı yapıyorsunuz yahu?

zaferyıldız
sizce fener de bizim gibi yenmeyi bu kadar istermiydi rakibini .....?

diye olacaktı...

bordo61
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=23048

Yorumlarınızı bekliyoruz

Murat Hızal
16.05.2010, 16:48
saygı çerçevesinde yazdığımı tekrar okuyunca anlarsın...

keskin zeka lafından kasıt arıyorsan mesajında ilk sen kullandın zaten bilmem farkında mısın ama...

El fanatico geriye dön ve referans mesajları tekrar tekrar oku,bir daha benimle ikili diyaloğa girme anlaştık mı?

Mustafa Ağaoğlu
16.05.2010, 16:49
Yanılmıyorsam 3 senedir fenerle son hafta oynuyoruz. Bu Allah'ın bi lütfu intikam için bir fırsat.

Bursa'ya gelince şampiyon olduklarında 4.büyük lafları etmeyeceklerini düşünüyorum çünkü kimin sayesinde şampiyon olduklarını unutmayacaklar !

el fanatico
16.05.2010, 16:49

haklısın aslında epey arkadaşımızın hali böyle... ama ne olursa olsun her durumda bir Trabzonsporlu olduğumuzu ve takımımızın da efsane Trabzonspor olduğunu unutmasın kimse diye bazen de net cevaplar yazmak gerekiyor...

kimsenin zerre kadar fener ya da bursa nın şampiyonluğunu istediği yok... ikisi de nefretlik takım...

ama şu konuda ''çok net'' olmalıyız...

fener şampiyon olsa da en büyük Trabzonspor...

bursa şampiyon olsa da en büyük Trabzonspor...

biz bu durumda da futbolunu oynayacak takım olduğumuz için:

EN BÜYÜK TRABZONSPOR...

Serdar A
16.05.2010, 16:51
http://www.yazete.com/pics/news/250520091551177192005.jpghttp://laktoz.net/wp-content/uploads/2009/05/adnan-polat-demiroren.jpg
Bugün benim icin en güzel olacak sey Fenerin ezile ezile Sampiyon olmasi olur.
Yani Trabzon Feneri Yenecek Besiktas Bursayi yenecek. :cool:

Fazla beklenti içine girmeyin derim .

Ömer Akdağ
16.05.2010, 16:51
Bazi arkadaslari anlamakta gucluk cekiyorum. Trabzonspor kuruldugundan beri hep Istanbul takimlarindan farkli oldugumuzu soyluyoruz. Oysa simdi bazi arkadaslar sampiyonluk 4 takimin disina cikmasin istiyorlar. Hani bizim farkimiz? Biri bana aciklasin.

Murat Acar
16.05.2010, 16:52
haklısın aslında epey arkadaşımızın hali böyle... ama ne olursa olsun her durumda bir Trabzonsporlu olduğumuzu ve takımımızın da efsane Trabzonspor olduğunu unutmasın kimse diye bazen de net cevaplar yazmak gerekiyor...

kimsenin zerre kadar fener ya da bursa nın şampiyonluğunu istediği yok... ikisi de nefretlik takım...

ama şu konuda ''çok net'' olmalıyız...

fener şampiyon olsa da en büyük Trabzonspor...

bursa şampiyon olsa da en büyük Trabzonspor...

biz bu durumda da futbolunu oynayacak takım olduğumuz için:

EN BÜYÜK TRABZONSPOR...
Olay budur Her zaman her Yerde En Büyük TRABZON kim küme düşmüş kim şampiyon olmuş umrumda değil çıkalım feneri yenelim kim şampiyon olacaksa olsun buda bizi ilgilendirmes yok paraymış yok bilmem neymiş hiç bi takıntım yok arkadaş her zaman olduğu gibi gene giycem formamı gidicem maç izlemeye ....

el fanatico
16.05.2010, 16:53
El fanatico geriye dön ve referans mesajları tekrar tekrar oku,bir daha benimle ikili diyaloğa girme anlaştık mı?

ya abi hayret vallahi... ikili diyaloğa ben mi girdim şimdi? saygısızlık mı ettim?
sen ne dediysen ben de öyle yazdım? tartışma çıksın diye yazmadım ben...

her ne kadar kastım falan yoksa da yanlış bişey söylediysem kusura bakma...

devilkid
16.05.2010, 16:53
bizene kimin şampiyon olacağı..önemli olan isteyen fener karşısında nasıl top oynayacağımız..fener zaten havaya girmişse , sorunlu olan defansımızın fazla dayanacağını sanmıyorum...savunma arkasına atacağımız toplarda etkili olmalıyız lakin umut ile zor..

kudu_61
16.05.2010, 16:54
daha ben dünya da yokken beykozu, vefayı, zeytinburnuyu, sarıyeri yenerek çakma yıldız takan zihniyete bugünü haram et BORDO MAVİM bugün DÜNYA FENERLİLER AĞLAMA GÜNÜ olsun çıkın geçmişinizle alnınızın akıyla oynayın teriniz kana karışsın BU MAÇI BİZE ALIN Bursalılar da anlasın BİZ ONLARIN ABİSİYİZ anlamazlarsa onlara da bunu anlatacak bir dil bulunur TRABZON da

mashal61
16.05.2010, 16:56
Hep fenerle son hafta oynuyoruz bu nasıl kura böyle ! Hiç sorgulayan yok.

Keramettin
16.05.2010, 16:57
Bence de kim çekiyo bu kurayı ya :)

Serdar A
16.05.2010, 16:57

Sadece böyle olsa iyi .

Neredeyse her rakiple önce biz oynadık ertesi hafta fener .

devilkid
16.05.2010, 16:58
illa bursa ile bir şey bize koyacaksa bu bursanın şampiyon olması değil, bursanın şampiyonlar ligine gidip 15 milyon euroluk parayı kasasına koyması olmalıdır...şampiyonluk unutulur ama doğru yatırım asla..

Uluç
16.05.2010, 16:59
Bildiğime göre büyük maçların haftalarını LigTv belirliyormuş.. Gerisi kura ile belli oluyor..

Murat Hızal
16.05.2010, 17:00
ya abi hayret vallahi... ikili diyaloğa ben mi girdim şimdi? saygısızlık mı ettim?
sen ne dediysen ben de öyle yazdım? tartışma çıksın diye yazmadım ben...

her ne kadar kastım falan yoksa da yanlış bişey söylediysem kusura bakma...

Tamam kardeşim sorun yok.

İki üç sayfa geriye gidersen, anlatmaya çalıştığım şeyi çok güzel anlayacaksın zaten.

Serdar A
16.05.2010, 17:01
Bjk maçını bu gözle izlemek gerek .

http://1.bp.blogspot.com/_AnaOCW9cP80/Sh_2s0HotWI/AAAAAAAABNo/bsDgH3XLcRQ/s1600/sergen.jpg

asimetrik

Tesadüf değil. Yapılan kura sistemi böyle. İtiraz ediyoruz ama Tff ve yayıncı kuruluş böyle istiyor.

Emin Danışmaz
Kimin ŞAMPİYON olacağı,zerre kadar umrumda değil.BURSA ŞAMPİYON OLURSA Kİ BEN BUNU İSTİYORUM,en azından diğer anadolu takımlarıda BURSA nın yapmış olduğu İHTİLAL sonrası keplerini öne koyarlar ANADOLU daki büyük takımların seyirci sayısının düşüp kendi şehir takımlarına verecekleri gücü düşünün lig kaliteli olsun diye çıkıp konuşanlar neden susuyorlar kalite gelecekse bu şekilde gelsin BURSA da katılsın bu kervana bizim BÜYÜKLÜĞÜMÜZ den hiçbir şey kaybolmaz(Trabzon kümeye diye bağırdılarda ne oldu kim küme düştü geçelim bu hafifliği),yıllarca TRABZONSPOR kulübünü kemiren sırtlanlardan kurtuluruz bu da bizim için bir İHTİLAL olacaktır.Ligi 5.bitirecek ve bu TÜRKİYE kupasının gölgesinde kalıp bazı gerçeklerden uzaklaşacaksak FENER şampiyon olsun ve 25 değil 55 sene daha bekleriz bir DARBE lazım ve ogün BUGÜN'dür.

mashal61
16.05.2010, 17:02
Sadece böyle olsa iyi .

O da var. Bir de şu da var. Fener son haftalardaki performansını biraz da son 10 haftadır falan hep istanbul veya ankara da oynuyor.

Buna da borçlu. Bu nasıl kura !

Bunu da mı yayıncı kuruluş böyle istiyor?

asimetrik
16.05.2010, 17:05
Önümüzde mükemmel bir 90 dakika var. Tadını çıkaralım. Feneri Kadıköy'de yenmek çok zevkli olacak.

Oğuzhan Turhan
16.05.2010, 17:06
Burda inatla bizim İstanbul takımlarına karşı duruş felsefemiz gereği Bursanın şampiyon olması gerektiğini söyleyen bireyler.
Daha dün kulüp başkanı; İstanbul takımlarından sonra tv yi biz kurduk bu yüzden yeni 4. büyük biziz diyen.
Ya da aynı kulübün başkan yardımcısı; Trabzonun şampiyonlukları eskide kaldı, onlar artık büyük takım değil derken nasıl oluyordu bizlerin Bursasporun şampiyonluğuna sevinmemizi bekliyorlar, hemde bunu İstanbul felsefesine karşı duruş hareketi olarak görerek.
Soruyorum, aynı Bursanın İstanbul takımlarından ne farkı var..
Başkanı, yöneticisi; bizi alaşağı edipte, bizim yerimize gelmeye çalışırken kimse kusura bakmasın ama ben Bursanın şampiyon olmasını desteklemiyorum !!!

el fanatico
16.05.2010, 17:07
şuraya bursaporla ilgili yorum yazmak bile eziyet geliyor aslında... ama malüm 1 haftalık da olsalar gündem oldular...

şampiyon olsalar da umrumda değil olmasalarda...

ama bizim içi bu durumda en mantıklı seçenek:

feneri kadıköyde dağıtmak...

bursa yenilirse bjk ye ya da yenerse onların sorunu... içimden geçen de ''inşallah yenilir bursa''...

feneri yenerek onlara şampiyonluk tattırmak kedi-fare oyunu gibi olacak bir durum... biz kedi oluruz onlar fare... hevesleri kursaklarında kalır...

96 nın hesabına gelince o hesap ancak ve ancak fenerle bizim kapıştığımız maçta olabilir...

kim şampiyon olmuş ilgilenmiyoruz... şeyimizden aşa yılmaz vural...:D

Çağatay_
16.05.2010, 17:08
Onu Onlardan Baska Düşünen Yok Ama Kardesim

Bursa şampiyon olsun o zaman görürsün millet nasıl konuşuyor.Benim istediğim yenmek.Biz yenelim Bursa da yenilsin.Bursa şampiyon olsun isterdim ama Sivas'dan beter saygısızlık yaptılar.

Onlar da yenilsin, Fener'de tatsız şampiyonluk yaşar, Bursa da bizim nasıl bir babalık yaptığımızı görür.

mashal61
16.05.2010, 17:08
Her şey fb'nin şampiyonluğunu işaret ediyor. Ben sizin kadar umutlu değilim bu maçtan.

Kazım Uzunboy
16.05.2010, 17:10
Biz çıkar delkanlı gibi oynarız. Gerisi pek umrumuzda olmamalı.

Oktay AKKUŞ
Bjk maçını bu gözle izlemek gerek .

http://1.bp.blogspot.com/_AnaOCW9cP80/Sh_2s0HotWI/AAAAAAAABNo/bsDgH3XLcRQ/s1600/sergen.jpg

Abicim izninle bunları facede tek mesaj halinde paylaşıyorum.

asimetrik
Burda inatla bizim İstanbul takımlarına karşı duruş felsefemiz gereği Bursanın şampiyon olması gerektiğini söyleyen bireyler.
Daha dün kulüp başkanı; İstanbul takımlarından sonra tv yi biz kurduk bu yüzden yeni 4. büyük biziz diyen.
Ya da aynı kulübün başkan yardımcısı; Trabzonun şampiyonlukları eskide kaldı, onlar artık büyük takım değil derken nasıl oluyordu bizlerin Bursasporun şampiyonluğuna sevinmemizi bekliyorlar, hemde bunu İstanbul felsefesine karşı duruş hareketi olarak görerek.
Soruyorum, aynı Bursanın İstanbul takımlarından ne farkı var..
Başkanı, yöneticisi; bizi alaşağı edipte, bizim yerimize gelmeye çalışırken kimse kusura bakmasın ama ben Bursanın şampiyon olmasını desteklemiyorum !!!

Fark şurada, bugün biz Fener'le oynuyoruz. Bursaspor'la olsa onları da yenerdik:)
Şimdi bilmemnespor başkanı çıkıp biz de büyüğüz dese ona da mı kafayı takacağız.

el fanatico
16.05.2010, 17:11
Tamam kardeşim sorun yok.

İki üç sayfa geriye gidersen, anlatmaya çalıştığım şeyi çok güzel anlayacaksın zaten.

estağfirullah abi sorun ne demek...

marjinal29
16.05.2010, 17:13

Hadi bir sezon denk gelir anlarım...2.sezon yine denk gelirse süphelenirim ama 3. sezonda son maç aynı ise artık burada art niyet ararım:rolleyes:

TSarıalioğlu
16.05.2010, 17:14
Biz Yenelim .
Beşiktaşta Yensin :D
Fener Gene Olsun Olucaksa :D

kudu_61
16.05.2010, 17:15
LİG TV FENERLİ YORUMU Trabzonspor köfte yemekten, horon tepmekten maça yorgun çıkacaktır
Allah rızası için bugünü DÜNYA AĞLAYAN FENERLİLER GÜNÜ yapın
Allah rızası için bugün o sahayı fenere dar edin çıkamasınlar ve maçtan sonra açıklama yapın YENDİK AMA SEVİNMİYORUZ anlasınlar adamlık ne demek anlasınlar TRABZON nedemek anlasınlar kesinlikle şampiyon olacağız sonuna Trabzonspor izin verirse diye eklememeyi UTANDIRMA BİZİ

SEDAT
16.05.2010, 17:17
- Bekle bizi bizans Kanuninin torunları geliyor :)

kudu_61
16.05.2010, 17:17
kADIKÖY sahili bugün göz yaşlarıyla taşsın ağlat onları TRABZONUM ağlat sen büyüksün, sen yaparsın senin büyüklüğünü tartışanlara, 1 taş ile maç almaya çalışanlara, cem papilayla şampiyonluk alanlara, metin tokat la TRABZON u masa da yenenlere anlat kim büyükmüşşşş

Çağatay_
16.05.2010, 17:18
Sadece böyle olsa iyi .

Evet her sene fikstürde Fener bizi takip ediyor.Saçma.Ve hep son haftalarda oynuyoruz.

TSarıalioğlu
16.05.2010, 17:18
Bağdat Caddesini Ağlatalım

mashal61
16.05.2010, 17:19
fenerliler şimdiden havaya girdiler. DÜşününki biz bu maçı kazanıyoruz ve bursa şampiyon oluyor ne olacak yani?

Bursa bizden büyük takım mı olacak? :D Ben şahsen orada BUrsa'ya bakmam fenerlilerin üzüntüsü de bana yeter. Her türlü güzel bir 90 dk. bizi bekliyor.

Eğlenmeye bakın. fener de üzülse bursa da üzülse keyfini çıkarın yine de.

Murat SİSMAN
16.05.2010, 17:19
Bursa şampiyon olsun o zaman görürsün millet nasıl konuşuyor.Benim istediğim yenmek.Biz yenelim Bursa da yenilsin.Bursa şampiyon olsun isterdim ama Sivas'dan beter saygısızlık yaptılar.

Onlar da yenilsin, Fener'de tatsız şampiyonluk yaşar, Bursa da bizim nasıl bir babalık yaptığımızı görür.

2 sezon önce sivasıda görmüştük renkdas kimler ne kadar konusabildi ama biz bir MARKAYIZ Biz İNTER BARCA LİVE ders verirken kim vardı :rolleyes:

Çağatay_
16.05.2010, 17:21
Önümüzde mükemmel bir 90 dakika var. Tadını çıkaralım. Feneri Kadıköy'de yenmek çok zevkli olacak.

Ağzından bal damlıyor :D

Sibel
16.05.2010, 17:22
Allah bizi bu akşam çok mutlu etsin..Taraftar sevinçten delirsin inşallah..

Canberk
16.05.2010, 17:22
8taş yeneceği için bizim maçın sonucu hiç farketmez :D

SEDAT
16.05.2010, 17:24
- Fenerliler acaip tedirgin yanlız tam bir ysusf ysusuf durumları o kadar tahrik ediyorum yinede cevap vermiyorlar ne büyük keyif :)

Çağatay_
16.05.2010, 17:26
- Fenerliler acaip tedirgin yanlız tam bir ysusf ysusuf durumları o kadar tahrik ediyorum yinede cevap vermiyorlar ne büyük keyif :)

Koptum :D