PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 34. Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

metinbay61
15.05.2010, 12:46
Geçen sene bizi son maçta sahamızda yenerek 2. olmamızı engellediler. 2005'de masabaşı ve hakem oyunlarıyla bizi yenip şampiyon oldular. 96 yılında yine masa başı oyunlarıyla bizi yenip şampiyon oldular. Pek çok kez hakımızı gasp ettiler. Şampiyon olduğumuz yıllarda da hep fb ile çekiştik. Biz 1. onlar 2. olmuşdu. 96 yılını geçtim. O kadar uzaklara gitmeye gerek yok. Geçen seneye bakalım. Onların bize geçen sene yaptığını biz bu sene onlara yapalım.

geçen yılki maçta fb nin bir amacı vardı 2.golde şampiyon olmuş gibi volkanın koşuşturması sağa sola gözümün önünde hala sezonu 15 gün erken açmaktan kurtuldular ve gs nin önünde bitirdiler ligi...belkide bu onları şampiyon yapacak...

geçen yıl o maçta o kadar ruhsuz oynadıkki hemde kendi sahamızda şimdi bursalılar ve gs liler gazıyla deplasmanda hiç bir amacımız yokken neden varımızı yoğumuzu ortaya koyalım ki...gidip yenilelim demiyorum ama geçen yıl kendi sahamızda şampiyonlar ligi şansımızı sıfır hırsla oynarak kaybettik ben o maça kızarım ve hala kızgınım bu maça değil...

bursa-bjk
fb-TS

bu takımlardan sadece bir tanesi için lig bitiş o da biziz...ama bazıları medyada durumu öyle bir hale getiriyor ki en büyük yük altına bizi sokmaya çalışıyorlar...gider topumuzu oynarız kazanırız kaybederiz yada berabere biter bu işi daha fazla başka koşullara çekmemeliyiz...

Cem Kıran
15.05.2010, 12:47
Gabric'i bu maça almamak.Hadi oğlum sen bu takıma göre değilsin git demekten başka bişey değildir..Yazık oldu adam ligin 3. maçında geldi hemen 11'e koydu bir an ben nerdeyim olayına girdi..

Ama yinede bazı maçları çıkarırsak gayet güzel oyun oynadı..

Şenol hocayı böyle tavırlarından dolayı anlayamıyorum..Bu resmen oyuncunun moralini bozmaktır oyuncunun bu takıma olan bağlılığını yitirmek demektir..Umarım sakat flndır yoksa YAZIK..

Sefaenes
15.05.2010, 13:09
Onura ne yaptilarsa gabrice de aynisini yaptilar helal olsun Sylva kötü oynamayip Tolga sakatlanmasaydi Onur bu ormayi göremesidi simdi gitmis olacakti. Trabzonsporda yetenekli olmak yetmiyor arkanda bir abi olmasi gerekiyor Burak in gibi bir abisi olsaydi Gabricim 11 oynardi. Biz bu kafala daah 20 sampiyon olamayiz.

Murat Hızal
15.05.2010, 13:18
---edit------

Halit Akyüz
15.05.2010, 13:27
Teofilo kesin yolcu bana göre.

pReN@_61
15.05.2010, 13:31
Sayfa 61...en az 1 puan diyorum...

Hayde Trabzon !

Keleşoğlu
15.05.2010, 14:02
61. sayfada yerimizi alalım.

Efendioglu
15.05.2010, 14:04
ARkadaşlar Takım İStanbul'da Hangi Otelde Konaklayacak Bilen Varsa Basalım Fotoğraf İmza Alalım ?

Emin Danışmaz
15.05.2010, 14:05
Bursa mursa beni ilgilendirmez kim şampiyon olursa olsun zerre kadar umurumda değil,biz FENER i yenelim gerisi hiç umrumda değil,geçen sene geldiler bizi yendiler iddiamız olduğu ve onların olmadığı halde şimdi bizim iddiamız yok onların var yarın ola görelim bakalım.

Uğur Karataş
15.05.2010, 14:22
Şu maç geçsin de aramızda ki "Öteki" Trabzonsporlu'lar artık gitsin istiyorum.

Katılıyorum irlandalılar bastı..

asimetrik
15.05.2010, 14:27
Mesajları net olarak yazalım arkadaşlar. Hiç eğilmeden bükülmeden. Şimdi bu maçta Trabzonspor Fenere yatsın diyenler açıkça el kaldırsın.

Cem Kıran
15.05.2010, 14:28
Sayfaaaaaaaaaa 6111111111

Bursa'dan BORDOooooooooOOOOOOOOOOOOOO

:tsbayrak:

asimetrik
15.05.2010, 14:29
Sayfaaaaaaaaaa 6111111111

Bursa'dan BORDOooooooooOOOOOOOOOOOOOO

:tsbayrak:

Maaaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii

Adil ÖZGÜR
15.05.2010, 14:34
Gabriç'de yok kadro da ?!
Sakat mı?

Gabric'in kadroya alınmamasını anlamış değilim.

Sakat değil ise, çok beğendiğim, ileride T.S.un vazgeçilmezi diyebileceğim kişiydi.

Satılırsa ondan iyisini alacaklarını hiç sanmıyorum.

Merve H.Oğlu
15.05.2010, 14:42
ARkadaşlar Takım İStanbul'da Hangi Otelde Konaklayacak Bilen Varsa Basalım Fotoğraf İmza Alalım ?
Evet arkadaşlar ben de kaç gündür soruyorum kimse cevap vermiyor. Hangi otelde konaklayacaklar? Antrenmanları nerede yaparlar ve taraftara açık olur mu? Lütfen birisi cevap versin!!!

el fanatico
15.05.2010, 14:44
bazi mesajlari okudukdan sonra büyüklügümüzü kendi ellerimizle camdan attigimizin kanaatindayim.
Bize ne kimin sampiyon olacagi

Bu maci verirsek egerki futbolcular asilmazsa ben kendim büyüklügümüzden süphe duyarim.

Bana ne yayin gelirinden mayin gelirinden sende oyna sende Sampiyon ol Allah Allah.

Bu macda aslanlar gibi topumuzu oynamamiz lazim
yeniliriz, yeneriz orasini Allah bilir, ama Futbolumuzla ezecegiz Feneri.

kardeşim bütün bunlar buraya giren bazı kendi takımını büyük zanneden ve bir zamanların hababam sınıfında rahmetli üstad çok sevdiğim ve hayranı olduğum kemal sunal ın ''nedir bizim bu Trabzonspor dan çektiğimiz'' diyerek taraftarı olarak rol yaptığı ezilmiş oğlu ezilmişler topluluğunun bir de kendilerini ezilmişlerin arasında görmeye çalışan ama aslında ezik bile olamayacak şeftali çürüklerinin İstanbul yalakası taraftarlarının buraya girerek futbol tarihimizin en büyük en şanlı kulübü Trabzonspor umuza sataşma çabalarından ibaret...

şu cümlenin içinden Trabzonspor, Kemal Sunal, İstanbul isimlerini çıkarıyorum kenara...

bu kadar uzun bir cümleyi kurmaktan tek kastım şimdi burada söylemeyeceğim bazı küfürleri nazikçe ve ağzımı aşırı bozmadan söylemektir... topspor ve ezikbahçe ye....

delikanlı msınız l.n siz???

alayınıza bedeliz biz...

Cem Akyüz
15.05.2010, 14:47
Kazanacağız mutlaka kazanacağız

Atalay
15.05.2010, 14:56
İlk defa bir Fenerbahçe maçından heyecan duymuyorum....

Maçı bile seyretmeyi düşünmüyorum...

Hesabını siz yapın artık...!!

EROS87
15.05.2010, 14:59
feneri yeneriz.
sonra bursamı şampiyon olmuş , fener mi hiç umrumda değil.

Halit Akyüz
15.05.2010, 15:00
Bende izlemicem gerek yok özetini izlerim.

Yasin T.
15.05.2010, 15:00
bu maçı alalım kim şampiyon olursa olsun beni ilgilendirmez artık.takıma güvenim sonsuz.

Samet Yildirim
15.05.2010, 15:02
-----------Onur-------
Serkan-Song-Egemen-Cale
------Selcuk-Colman----
Yattara----Alan----Engin
----------Umut----------

kupa macinda engin daha cok ortada colman daha cok solda oynamisti öylede olabilir. Ayni kadro sadece burak cikacak ibo girecek.

Cem Kıran
15.05.2010, 15:05
İlk defa bir Fenerbahçe maçından heyecan duymuyorum....

Maçı bile seyretmeyi düşünmüyorum...

Hesabını siz yapın artık...!!

Kupa maçından çok daha farklı sıradan bi maçmış gibi dimi abi:)

Ilelioglu
15.05.2010, 15:08
61........................:)

Insallah kazaniriz...;)

BiZe HeR YeR 61
15.05.2010, 15:10
Bu maç 2-1 biter yener veya yeniliriz orasını bilemicem.Ama maçın skoru bu şekilde bitecek . Daha doğrusu öyle hissediyorum:). Malum yenilirsekte kimse hayal kırıklığına uğramasın. Son zamanlarda fenerin kendi evinde bize puan vermediğini unutmayalalım.

Mert Oğuzlu61
15.05.2010, 15:20
bursa maçı öncesi bjk de sakatlanmayan(!) kalmadı, ligde bursayla fener dışında bütün takımlar tatile girmiş ee biz niye kasıyoruzki bu kadar feneri yenelim diye ?!

asimetrik
15.05.2010, 15:22
Bu maç 2-1 biter yener veya yeniliriz orasını bilemicem.Ama maçın skoru bu şekilde bitecek . Daha doğrusu öyle hissediyorum:). Malum yenilirsekte kimse hayal kırıklığına uğramasın. Son zamanlarda fenerin kendi evinde bize puan vermediğini unutmayalalım.

Seninki biraz ezbere olmuş:)

2006-2007 sezonu Fb2-Ts 2
2007-2008 sezonu Fb3-Ts 2
2008-2009 sezonu Fb0-Ts 0
2009-2010 sezonu ?????

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 15:23
son 4 deplasmanın 3 ü berabere bitti birinde yenildik .bunların birisi izmirde oynandı...

Oğuzhan
15.05.2010, 15:38
Radyo dinliyordum Ernst ' i stoper mi ne oynatacakmış öyle birşeyler söylüyordu. Kimse neden bu maçı konuşmuyor da herkes Trabzonspor maçını konuşuyor anlamıyorum.

zafer6161
15.05.2010, 15:41
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=23022

Murat SİSMAN
15.05.2010, 15:43
Su Sarkıya Bakarmısınız Trabzonspor İçin Yazılmıs Rap Gezerken Gördüm Sizlerle Paylasmak İstedim :)
http://www.mp3ziyafeti.com/trabzonspor-marslari/pico-bordo-mavi-dinle.html#video_ekran

leavemealone
15.05.2010, 15:47
Arkadaslar bu sampiyonluga oynayan iki cücük takim sezonu ayni puanla bitirise kim sampiyon oluyor ?

Mert Oğuzlu61
15.05.2010, 15:47
şimdi öğrendim teofilo niye kadroda yok ? :)

ciddi ciddi 2. jun oldu adam yazıklar olsun yönetime şimdi kimse şenol hocaya saldırmasın tek bir suçlu var oda kralı almamak için 2 gün içinde adı duyulmamış bir adamı tee kolombiyadan alıp getiren yönetimdir..

ne olacak şimdi teo ???

Mert Oğuzlu61
15.05.2010, 15:49
Arkadaslar bu sampiyonluga oynayan iki cücük takim sezonu ayni puanla bitirise kim sampiyon oluyor ?

2 li averaja bakılıyor, fb 1-0 bursada, bursada kadıköyde 3-2 yenmişti goller eşit ama deplesmanda daha fazla gol atan takım bursa olası bir puan eşitliğinde şampiyonluğunu ilan edecek.

Ilelioglu
15.05.2010, 15:50
şimdi öğrendim teofilo niye kadroda yok ? :)

ciddi ciddi 2. jun oldu adam yazıklar olsun yönetime şimdi kimse şenol hocaya saldırmasın tek bir suçlu var oda kralı almamak için 2 gün içinde adı duyulmamış bir adamı tee kolombiyadan alıp getiren yönetimdir..

ne olacak şimdi teo ???

Beyler bu kadar abartmayin, Senol Hoca bu macta isine yarayacak olan Futbolculari götürdü.

Senol Hoca isini bilir merak etmeyin...

:);)

leavemealone
15.05.2010, 15:52
2 li averaja bakılıyor, fb 1-0 bursada, bursada kadıköyde 3-2 yenmişti goller eşit ama deplesmanda daha fazla gol atan takım bursa olası bir puan eşitliğinde şampiyonluğunu ilan edecek.

Hmm sagolasin .

Atakan
15.05.2010, 15:59

Alakası yok.

Tamam ilk önce ikili averaja bakılıyor ama deplasmanda fazla gol atmış falan onlara bakılmıyor.

1-0 ve 3-2 bitti Bursaspor-Fb maçları.Yani eşitlik oluyor.

Puan eşitliğinde gol averajı daha iyi oan Bursa şampiyon olur.

leavemealone
15.05.2010, 16:04
Sonucta Bursa önde olacak puan esitliginde..

Neyse ayrica su volkana güzelde bir gol atmak gerek.. senol hocamizin gol yememe rekorunu riske atmayalim :) .

İlker Akçay
15.05.2010, 16:08
Bu maç bizim için en büyük önemi 96daki ezilmişlik psikolojosinin tam olarak ortadan kalkması için kupadan sonra ikinci fırsat bu maçı almak bizi olumlu yönden etkileyecektir lig sıralamasına etkisi olmayacak ama psikolojik olarak bizi çok rahatlatacağını düşünüyorum.

Sefaenes
15.05.2010, 16:15
bu kadroya sezerle burak kadro ya giriyorsa gabric sakat degilse bu 2 liden daha cok girmeyi hak ediyordu

Metehan Kalfa
15.05.2010, 16:38
Şenol hocanın herşeyini severim,beğenirim.
Ben yıllardan beri Şenol hocanın teknik direktörlük zamanlarını gördüm,yaşadım.
Fakat sevgili hocamda tek kızdığım nokta şu oldu:
Trabzonspor'a sırf mücadele ediyor diye, futbol tabiriyle kalas adamları alıp durdu!
Teknik kapasitesi yüksek oyuncuları ise koşmuyor diye hep gönderdi ya da soğuk baktı!

80'li yıllardan kafasından atamadığı tek futbol hurafesi hep bu olmuştur Şenol hoca için,
onun haricinde tam bir hoca...

yyigitt
15.05.2010, 16:45
Trabzonspor'lu Teofilo Trabzon'dan ayrıldı.
Hafta içerisinde hafif bir sakatlık geçiren ve bu sakatlığından dolayı dün akşam açıklanan Fenerbahçe maç kadrosuna alınmayan Tefilo Gutierez ülkesinde döndü.
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu "Teofilo hocasından izin alarak ülkesine döndü. Sakatlığı nedeniyle maç kadrosuna alınmayınca, sezonun da son maçı oynanacak olmasından dolayı Şenol Güneş'ten izin alarak ülkesine dönmüştür. Teo'nun Trabzon'dan izinsiz ayrılması gibi bir durum yoktur. Fenerbahçe maçı kadrosunda bulunan futbolcular maç sonu izine ayrılacak. Teo sakatlığından dolayı kadroya giremeyince bu maç öncesinden iznine başlamıştır" dedi.

Kaynak haber61.net

Süleyman Baykan
15.05.2010, 16:49
her şey ortada zaten teo sakat ve ligin son maçı adam moralman bozuk zaten şenol hocada izin vermiş git ülkene kampa hazır gel diye ne var abartacak gabric konusunda ise form düzeyi iyi değil güçsüz ve ikili mücadelelerde çabuk bırakıyor top tekniği iyi fakat eksikleri var şenol hoca kazanacağı bir oyuncuyu bırakmaz engin örneği gibi gabric Trabzonsporu kafasında bitirmişse yapacak birşey yok hayırlısı ile fb maçını geçelimde sezon sonu herşey enine boyuna konuşulacak zaten kulübü yönetenlerde en az bizim kadar herşeyin farkında...

Ilelioglu
15.05.2010, 16:53
her şey ortada zaten teo sakat ve ligin son maçı adam moralman bozuk zaten şenol hocada izin vermiş git ülkene kampa hazır gel diye ne var abartacak gabric konusunda ise form düzeyi iyi değil güçsüz ve ikili mücadelelerde çabuk bırakıyor top tekniği iyi fakat eksikleri var şenol hoca kazanacağı bir oyuncuyu bırakmaz engin örneği gibi gabric Trabzonsporu kafasında bitirmişse yapacak birşey yok hayırlısı ile fb maçını geçelimde sezon sonu herşey enine boyuna konuşulacak zaten kulübü yönetenlerde en az bizim kadar herşeyin farkında...

Güzel bir yorum....:);)

reisoğlu61
15.05.2010, 17:05
Onur
Serkan,Song,Egemen,Cale
Yattara,Selcuk,Colman,Engin
Alanzinho
Umut

Hasan Habip Özbay
15.05.2010, 17:06
volkan acolman bi kıyak yapar tabi maç 1-1 biter bursa da 1-0 toramanın kendi kalesine attığı gol ile yener şampiyon bursa olur bende trabzonspor formamala bursalılarla eğlenirim nasıl güzel değil mi

Gökhan KAN
15.05.2010, 17:19
Onu bunu bilmem mutlaka gol bulmalıyız. Yoksa Volkan Şenol Güneş'in rekorunu kıracak.

Kobalas61
15.05.2010, 17:25
Maç Öncesi Yine Rüya Seansları Başladı :) Dün Geçeki Rüyamda 1-0 Gerideydik ... Maç Bitmedi = )

SEDAT
15.05.2010, 17:44
- Güzel bir maç olucak bu sefer takıma sonuna kadar güveniyorum..

- Hele kalecimize :)

maydin
15.05.2010, 17:44
bu kadroda gol atacak adam yok endişeye gerek yok fener yener.

SEDAT
15.05.2010, 17:46

- Urfada golleri Urfa valisimi attı renkdaş...

Gümüshane
15.05.2010, 17:47

Atariz. Umut Turkcell Süper Ligin en iyi golcüsü bence. Fenere hep golu var bu adamin..

Cüneyt Canlıca
15.05.2010, 17:48

Hayırdır endişen niye...

türkiyem61
15.05.2010, 17:50
habertürk te senol günes belgeseli vardi az önce .. cok güzeldi :D

TSunami_69
15.05.2010, 17:56
- Urfada golleri Urfa valisimi attı renkdaş...
bravvoo:alkış::alkış::alkış:

SEDAT
15.05.2010, 18:00
- Tek korkum var oda hakem...İnşallah bi problem yaşanmaz..

el fanatico
15.05.2010, 18:01
Onu bunu bilmem mutlaka gol bulmalıyız. Yoksa Volkan Şenol Güneş'in rekorunu kıracak.
Şenol Güneş in gol rekoru 13 maç bildiğim kadarıyla...

bu hurafe nerden çıktı onu anlamadım... volkan a gol atmasak bile 9 maç olacak bu maçla birlikte....
birdaha ki sezon oynadığı 4 maçta hiç gol yemezse ancak egale edebiliyor... 5 maç yemezse ancak kırıyor rekoru...

ki bu fenere gol atamama ihtimalimizde olacak bişey ama böyle bir ihtimal de yok... atacağız Allah ın izniyle... gol ya da goller...

Ömer Kibar
15.05.2010, 18:05
Endişeye gerek yok Volkan'a her türlüü gol atarız ;)

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 18:08
kıramayacak...

el fanatico
15.05.2010, 18:09
fenerin bizi yenmesini isteyen varsa aramızda şuraya yazmasın... onların Trabzonsporluluğundan şüpheliyiz...

bir taraftar ne olursa olsun takımının yenilmesini ister mi ya...

şurada bursa nın şampiyonluğundan ''korkan'' varsa şu andan itibaren bırakıp gitsin buraları...

bursa ile adımızı yanyana yazmak bile bizim için onur kırıcı bir olay...

el fanatico
15.05.2010, 18:10
bursa la bursa...:D tarihi boyunca bizi Avni Aker de 1 kez bile yenememiş bir takım yahu...:D tarihi boyunca 1 kupası var o da cavit çağların hilesiyle hurdasıyla kazandıkları Türkiye kupası...

ki o yıl bunlar lig düşüyor... ama kupayı kazandı diye lig statüsü değiştirlip ligden düşürülmüyor bunlar... hileyle hurdayla...

bıraksan 10 yılda bir küme düşer şeftali kurtları...

bizim için hacettepe neyse bursa da o...

O KADARRRRRR......

Ömür Karadeniz
15.05.2010, 18:11
senol hoca resmi maclar dahil o rekoru kırdı.volkan ise kupada daha gecen 3 tane yedi bizde.sonucta kupada resmi mac oldugu için rekor fln yok ortada

el fanatico
15.05.2010, 18:12
senol hoca resmi maclar dahil o rekoru kırdı.volkan ise kupada daha gecen 3 tane yedi bizde.sonucta kupada resmi mac oldugu için rekor fln yok ortada

resmi maçlar ise kıramaz zaten... 3 tane yazdık daha tazeden...:D

Süleyman Baykan
15.05.2010, 18:13
bursa la bursa...:D tarihi boyunca bizi Avni Aker de 1 kez bile yenememiş bir takım yahu...:D tarihi boyunca 1 kupası var o da cavit çağların hilesiyle hurdasıyla kazandıkları Türkiye kupası...

ki o yıl bunlar lig düşüyor... ama kupayı kazandı diye lig statüsü değiştirlip ligden düşürülmüyor bunlar... hileyle hurdayla...

bıraksan 10 yılda bir küme düşer şeftali kurtları...

bizim için hacettepe neyse bursa da o...

O KADARRRRRR......

:alkış::alkış:çççaynen katılıyorum bunlar istanbul takımlarından bile daha ezik bir takım kendilerini dev aynasında görüyolar ancak bunların kendini gördğü ayna dikiz aynası kadar bile değil.:D

el fanatico
15.05.2010, 18:15
9 üye 11 misafir...

acaba kaç misafirimiz eziklerden ve şeftalilerden... bakın bakın biz buraya yazıyoruz yarın da tarih bizi yazacak... hiç kimseyi değil...

el fanatico
15.05.2010, 18:21
:alkış::alkış:çççaynen katılıyorum bunlar istanbul takımlarından bile daha ezik bir takım kendilerini dev aynasında görüyolar ancak bunların kendini gördğü ayna dikiz aynası kadar bile değil.:D

dev aynası olsa iyi yine... bunlar dev aynasına baksalar da boyları şimdi burada yazmayacağım kelimeleri dahi geçmez...:D:D:D

bunlara milyon tane dev aynası lazım...

Eren Karaahmetoğlu
15.05.2010, 18:33
Aldım biletimi. Gurbetçi Gençler'in forumunda bazı arkadaşlar, Trabzonspor tribünü biletlerini bilet bulamayan fenerliler aldı falan demiş. Bunun doğruluk payı var mıdır?

lazibere
15.05.2010, 18:34
Yıllardır Trazbon-Fener maçlarını son haftaya koyarak adeta Bu iki takım arasındakı gerilimi ve rekabeti minimuma indiriyorlar..Ve bunlar maksatlı yapılıyor
Yine bir Böyle bir maç...

3 sezon evvel şampiyonluğu kaybetmeyi garantilemiş bir fenerbahçeyi sahamızda yenmiştik ve sıradan bir maçtı
Geçen sezon ki maç ise bizim iddamiz olmasına rağmen zevksiz ve heycansız bir maç olmuştu

Yine bir Fener-trabzon maçı ve bu seferde iddasız ve bu sefer de izlenmesi benım için bir anlam içermeyecek bir maç...

Çünkü biliyorum ki bu maçın sonucu ne olursa olsun eleştirilecek ve birilerini hedef tahtası olacağız...
----------------
Trabzonsporumun ''yok yatacaklar, yok kupayı onlara verdiler ligide bunlara verecekler laflarına maruz kalacak bir takım olduğunu düşünmüyorum. Bu dedikoduları yapanların Neden galatasaray'ın Bursa maçında yapmadıklarını yada neden Bursa-Beşiktaş maçını konuşmadıklarını da anlamıyorum

Bir kritik maç oncesi eğer iki takım oyuncularından iddasız olanları veya yoneticileri medya aracılığı açıklamalar yapıyorlarsa hele hele bu maçı çıkıp kazanacağız, bize kımın şampiyon olduğu önemli değidir diyorsa ben burdan huylanırım. Aynı şeyi geçen hafta Anakaragücü- Fener maçından evvel de demiştim... Boşuna kavga varmış gibi konuşmayın hepsi göstermelik bu maçı Anakara , fenere satacak diye.. Bugun öğrendim o maça soruşturma açmışlar...

Şimdi bizim maç var.. Ve olayın bir numaralı adamı başkanımız medyada polemik konusu oluyor.. Bu ne cüret...
Trabzonspor başkanı sahaya yenke için çıkacağız diye bir açıklama yapmak zorunda bırakılamaz bu tuzağa düşmemeli benım başkanım, bu sorulara muhatab olan başkan bence zayıf karakterli başkandır..

Bu işin diğer tarafı...

Şimdi diğer taraftan bakalım;

1-Fenerbahçe Ülkedekı seyrici sayısı ile kalabalık bir camia, bu açıdan Ülke insanın mutlu olsun diye başta Federasyon ve hükümet yetkilileri olmak üzere, reklam verenlerin de Fener'inşampiyon olmasını ister.

2-şampiyonlar liginde direkt katılacak olması ve ülke puanı toplama adına gelecek yıl yapacağı transferler ve ülke tanıtımına vereceği katkıları düşünerek Federasyon Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını ister..Dolayısıyla hakeler ( Eskişehir ve Kasımpaşa ve Anakaragücü kalecilerini yediği golller bakın)

3-Külüpler arası etkileşim adına Büyük külüplerin her ne kadar birbirleriyle rekabet içersinde olsalarda,, Ekonomık pasta diliminde ortak hareket ettikleri ve birbirlerinin kuyularını kazmayacaklarını düşünürsek,,,

Bursa'nın şampiyon olması demek..İstanbul takımlarının artık daha fazla para harcayarak transfer yapmak zorunda kalacakları ve Bursa'nın şampiyonluğu üzerine diğer anadolu kulupleri de sadece ligde kalmak amacıyla hareket edemeyip ''Kendi taraftarlarının BURSA şampiyon olabiliyorsa siz neden şampiyonluğa yakın bir kadro kurmuyorsunuz baskısına maruz kalacaklarından Onlarda Bursa'nın şampiyon olup kendilerine ek gelir kalemleri açılmasını istemeyeceklerdir...Dolayıısla gelenekler bozulmasın isteyeceklerdir.

Nerden bakarsanız bakın hangi takım şampiyon olursa olsun bu bizim için şu açıdan önemli..

Bence bizim yonetimin de Bursa'nın şampiyon olmasını istediğini sanmıyorum. Çünkü '' Anadolu'dan şampiyon çıkmaz'' sözü rafa kalkacağından her zamankınden daha faza beklenti içinde olacak taraftarımıza karşı maddi ve manevi olarak ezilmek istemeyeceklerdir... Artık şampiyon olamadık Çunku istanbul takımlarının ekonomık gücüyle başedemeyiz mazareti ortadan kalkacağından onlarda Fnerin şampiyon olmasını isteyecekleridr...

Yukarda yazdıklarım ışığında:::

Bir trabzonsporlu olarak ben Fenerbahçe'yi yenerek veya berabere kalarak Bursa2nın şampiyon olmasını istiyorum.. Nedenini yukarda anlattım.. Artıkk bize masal anlatmalarını istemiyorum da ondan...

1-Ben fenerbahçe'yi yenilerek Kupa maçında aldığımız galibiyetin gölgelenmesini ve birilerine malzeme verilmesini istemiyorum

2-Fenerbahçe'yi yenerek, 95-96 daki Hüsranı onlara yaşatıp bu işin masa başı oyunlarıyla değil, sahada kaznaılacağının örneğini verir ve hakkımızda yapılacak bütün spekülasyonların önüne geçerim..

3-Fenerbahçe 'yi yenerek 20000 kişi ile yürüdğümüz Olaylı Cem Papila maçının intikamını ve Vanspoor'Un ligden düştüğü halde bize karşı sergilediği futbolla sahadan sankı şampiyon olmuşçasına Fenerbahçeye yaptığı kıyağı hatırlatmak istiyorum..

4-Fenerbahçe'yi yenerek, ezeli rekabette aradakı farkı kapatmak istiyorum

5-Fenerbahçe' yi yenerek ligi 59 puanla en azından geçen sezona yakın bir puanda kapatarak istatistikçilerin eline malzeme vermek istemiyorum..

6-Fenerbahçe maçında, gelecek sezon gidecekler ve kalacakların daha iyi motive olarak hocalarına mesaj vermelerini istiyorum..

7-Fnerbahçe'yi yenerek Şenol Güneşe'e yapılan taktik hatası yaptı şeklindekı 95-96 sezonundakı maçın dersini veririrm...

8-Fenerbahçe'yi yenerek Volkan demirel'in gol yememe rekorunu ortadan kaldırırım..

9-Fenerbahçe'yi yenerek bu ligin kaderinın bize bağlı olduğunu ve bizi çantada keklik gören diğer satılmış köşe yaralarının ağzına tıpa tıkamı olurum.

10-Fenerbahçe'yi yenerek Lig Tv den gelecek paraya bakarım..

11- Fenerbahçe'yi yenerek Süper Kupa finalini oynamasına engel olurum..

12- Bir Süper Lig takımının başka bir takımı yenmesi için 12 tane sebep saymaya gerek var mı??

ÇIKACAKSIN VE KAZANACAKSIN..

BiZe HeR YeR 61
15.05.2010, 18:35

2009-2010 sezonu ?????
Ben 2 beraberlik aldık diye sevinenlerden değilim .

champions
15.05.2010, 18:36
Kadıköyde en son galibiyetimizi hatırlayan var mı? Geçen sezonki maçta o kadar iyi oynamamıza rağmen yine de kazanamamıştık.Puan olarak bir anlamı olmadığı halde karşımızda şampiyonluk maçına çıkan bir rakip olması nedeniyle son derece önemli bir maç. Kupa finalinden sonra lig finalinde de Fb'yi güzel oyunla tokatladığımızı düşünsenize. Muhteşem bir sezon finali olurdu bizim için. Hele ki önümüzdeki sezon şampiyonluğa oynayacak bir kadro oluşturulacaksa eğer yarınki maçtan alacağımız galibiyetin bize getireceği özgüvene çok ama çok ihtiyacımız olacak.

Galibiyet adına pek umudum yok açıkçası. Hiç değilse bir beraberlik alıp topu Bursa'nın kucağına atabilirsek ne ala. Umarım kupa finalinin bir benzeri olur ve cesur bir kadro ile zaten kaybedecek birşeyimizin olmadığı bu maçta korkmadan oynar ve Kadıköy ahalisine unutamayacakları bir gece yaşatırız.

süveyş
15.05.2010, 18:36
yarın maçı izleyemeyeceğim sınavlarım dolayısıyla:(
ama biliyorum ki ts yine çok iyi oynayacak yeneriz yeniliriz sonuç ne olursa olsun yine kendine hayran bırakacaktır, ama gönlümden geçen feneri evinde yenmek:)
şu sıralar bişi öğrendim, hayatta iyi olacağını düşündüğün birçok şey ii sonuçlanıyor, kupa maçında feneri yeneceğimize olan inancımı bir an olsun kaybetmedim, inanırsak olur, biz inandık siz de inanın...
fener bursa ne olmuş ne olamamış umrumda değil kaderlerini hatta daha ötesini de etkileyecek kadar büyüğüz...

majesty_61
15.05.2010, 18:38
valla ilk defa yenilrsek üzülmeyecem....umarım yeniliriz:DDDD

Eren Karaahmetoğlu
15.05.2010, 18:39

Ne komik di mi? Yazmayın yahu. Yazmayın bari, içinizden söyleyin.

majesty_61
15.05.2010, 18:39
bende yarın maçı izleyemeyeceğim yomrasporun maçları nedeniyle samsunda olacam ....maçta tam dönüş yolumuza rastlıyor.....ama ilk defa yenilmemizi çok istiyorum ....fark yemiyelim 1-0 a bağlayalım

msakmak
15.05.2010, 18:40
neden yenilmesini istiyorsun trabzonun senin takımın trabzon neden yenilsinki yoksa 2 ci takımın fenermi :confused:

majesty_61
15.05.2010, 18:40
valla ben ki bordomavi formanın hep zirvede olmasını isteyen biri olarak yeniliriz diyosam bak sen komediye:d:D

Eren Karaahmetoğlu
15.05.2010, 18:41
@majesty_61

bordomavi.net, Trabzonspor taraftarlarının forumudur. Trabzonspor taraftarlığını unuttuysan uğramana gerek yok. En azından saçma sapan şeyler yazıp insanları çileden çıkartmana gerek yok.

majesty_61
15.05.2010, 18:41
neden yenilmesini istiyorsun trabzonun senin takımın trabzon neden yenilsinki yoksa 2 ci takımın fenermi :confused:
adamın yeni üyesin galiba büyük ihtimal şeftali kurdusundur....bir trabzonluya yapılacak en büyük hakarettir bu ...biz takım seçmedik tutmak için ....bizim takımımız nufusumuzda yazdı doğduğumuz zaman

majesty_61
15.05.2010, 18:42
@majesty_61

bordomavi.net, Trabzonspor taraftarlarının forumudur. Trabzonspor taraftarlığını unuttuysan uğramana gerek yok. En azından saçma sapan şeyler yazıp insanları çileden çıkartmana gerek yok.
yok kardeşim ne alaka sadece duygularım böyle şeftali kurtlarını sevindirmek hiç gelmiyor içimden ...yoksa biz tarbzonsporumuz az mücadeleler girmedik...az peşinden gitmedik diyardan diyara

el fanatico
15.05.2010, 18:43
şaka mahiyetli olsa da yazmamak gerek...

msakmak
15.05.2010, 18:44
adamın yeni üyesin galiba büyük ihtimal şeftali kurdusundur....bir trabzonluya yapılacak en büyük hakarettir bu ...biz takım seçmedik tutmak için ....bizim takımımız nufusumuzda yazdı doğduğumuz zaman
arkadaşım şeftali kurdu murdu diye konuşma ayıp ediyosun bu bir ikincisi ise bu kadar trabzona aşık bi adam nasıl oluyoda fenere yenilmesini bekliyor gerçekten trabzonsporluysan eger:mad:

SEDAT

- Sen yazdıklarına dikkat etsen hiç fena olmayacak...

Salih Kara

ayıptır be kimin şampiyon olduğu önemli değil kendi takımının herhangi bir takıma yenilmesini istemek acizliktir

hAtes
15.05.2010, 18:45
Biz de bu takımız sebepsiz sevdik, nüfus kağıdımızda Trabzonun T si yoktu, hiç ayak bile basmadık.Ne biçim tabir bu!
Sen Trabzonsporluysan, o kadar onurluysan çıkar topunu oynarsın, yenilmeyi istemezsin isteyemezsin!

majesty_61
15.05.2010, 18:45
- Sen yazdıklarına dikkat etsen hiç fena olmayacak...
niyeymiş sanamı soracam

majesty_61
15.05.2010, 18:46
arkadaşım şeftali kurdu murdu diye konuşma ayıp ediyosun bu bir ikincisi ise bu kadar trabzona aşık bi adam nasıl oluyoda fenere yenilmesini bekliyor gerçekten trabzonsporluysan eger:mad:
yok bazı kişilerin sevinmesini istemiyorum senin gibi...nasıl yakaladım seni

majesty_61
15.05.2010, 18:48
Biz de bu takımız sebepsiz sevdik, nüfus kağıdımızda Trabzonun T si yoktu, hiç ayak bile basmadık.Ne biçim tabir bu!
Sen Trabzonsporluysan, o kadar onurluysan çıkar topunu oynarsın, yenilmeyi istemezsin isteyemezsin!
arkadaşlar olayı çarpıtmayın trabzonspor taraftarlarının çoğu gibi bende duygularımı paylaştım .....bu arada trabzonspor trabzonu aşmış evrensel bir takımdır

SEDAT
niyeymiş sanamı soracam

- Sanamı kaldı milletin takım sevgisi....

- Fenre yenilince sevindiğine göre sen fenerli eziklerden olmayasın sakın...

el fanatico
bir önceki sayfada yazdım Trabzonsporluluğun ne demek oduğunu... bir Trabzonsporlunun nasıl davranması gerektiğini... tarifine ihtiyaç duyan varsa bakabilir...

asimetrik
15.05.2010, 18:49

Sevinmek ya da üzülmekle ilgili bir durum olmadığını sen de biliyorsun:)

2009-2010 sezonu ?????

Ben 2 beraberlik aldık diye sevinenlerden değilim .

majesty_61
arkadaşlar olayı çarpıtmayın trabzonspor taraftarlarının çoğu gibi bende duygularımı paylaştım .....bu arada trabzonspor trabzonu aşmış evrensel bir takımdır
orda amacım içimize sızan ajanı yakalatmaktı

msakmak
yok bazı kişilerin sevinmesini istemiyorum senin gibi...nasıl yakaladım seni
sen ne demek istiyorsun kardeşim senin derrdin ne adam gibi yorum yap insanın asabını bozma .senin gibi kişiler gerçek taraftar degil bende onu anladım zira gerçek taraftar takımının yenilmesini asla gönlünden geçirmez ..

Hami_41
En güzeli biz feneri yenelim bjk bursayı yensin...
Anadoludan şampiyon çıkmasına karşı dğeilim ama başkanları boyundan büyük laflar etti.
Bizim takımızla kendilerini kıysalamaya kalkıyorlar şimdiden medyada buna çanak tutuyor...

askemo_garleli
biz feneri yenelim,beşiktaş da bursayı yensin ve şampiyon fener olsun.bursa'ya yol..

Süleyman Baykan
niyeymiş sanamı soracam

kardeşim nüfus kağıdımda Trabzon yazmıyor Kastamonu yazıyor ve Trabzonsporluyum 6 yaşımdan beri konu Bursa şampiyon olmasınsa bende olmasın diyorum lakin biz çıkıp mücadelemizi edelim eğer fener hak etmişse şampiyonluğu yener olur zaten iş onları bağlar ayrıca Trabzonspor evrensel bir kulüptür sende biliyorsun arkadaşın bursasporlu olduğunu belirttiğini görmedim ayrıca olsa bile herkese kapımız açık bizim saygı sevgi çerçevesinde...

BiZe HeR YeR 61
15.05.2010, 18:51
Sevinmek ya da üzülmekle ilgili bir durum olmadığını sen de biliyorsun:)
2 beraberliğimiz var diyen sensin ben onları başarı olarak görmüyorum.

Eren Karaahmetoğlu
Bizim tribünden hep fenerliler almış, sonradan fener tarafına geçeceklermiş diyorlar.. Eğer yarın, ekran karşısındakiler, bizim tribünü tıklım tıklım göremezlerse herşeyden fazla buna üzülürüm. Çünkü bu olacak iş değil. İnşallah doldururuz yarın tribünümüzü ve hem sahada hem tribünde ezeriz feneri.

Cafer Bulur
Halen daha muhtemel kadrolarda burak ilk 11 de gecerken,murat tosun un ismi bile gecmiyor.

Senol günesin burak israri ve murat tosundaki inadini anlayanlar beri gelsin...

majesty_61
kardeşim nüfus kağıdımda Trabzon yazmıyor Kastamonu yazıyor ve Trabzonsporluyum 6 yaşımdan beri konu Bursa şampiyon olmasınsa bende olmasın diyorum lakin biz çıkıp mücadelemizi edelim eğer fener hak etmişse şampiyonluğu yener olur zaten iş onları bağlar ayrıca Trabzonspor evrensel bir kulüptür sende biliyorsun arkadaşın bursasporlu olduğunu belirttiğini görmedim ayrıca olsa bile herkese kapımız açık bizim saygı sevgi çerçevesinde...
arkadaşlar yanlış anlamayın ben orda içimize sızan ajana laf atmak için dedim ....yoksa trabzonspor türkiyenin takımıdır.....ne bir şehrin ne bir bölgenin...sizlere saygım sonsuzdur

askemo_garleli
15.05.2010, 18:52
teo kadroda yok.

BiZe HeR YeR 61
sen ne demek istiyorsun kardeşim senin derrdin ne adam gibi yorum yap insanın asabını bozma .senin gibi kişiler gerçek taraftar degil bende onu anladım zira gerçek taraftar takımının yenilmesini asla gönlünden geçirmez ..
Bursaspor'lusun galiba;)

SEDAT
- Teo bidaha dönmez gibi...

lazibere
15.05.2010, 18:53

Hani Trabzonspor Anadolunun istanbul takımlarına karşı bir isyanı idi..başka bir anadlou takımı olursa kıskancakmısın?? Ondan mı Fenere yenilelem diye dua ediyorsun.. yoksa bir tarafınız Fener sempatisi ile mi dolu

istanbul takımına yenilmeyi isteyerek kendine menfaat sağlamayı düşünen bir trabzonspolru düşünemiyorum....

majesty_61
15.05.2010, 18:55
Hani Trabzonspor Anadolunun istanbul takımlarına karşı bir isyanı idi..başka bir anadlou takımı olursa kıskancakmısın?? Ondan mı Fenere yenilelem diye dua ediyorsun.. yoksa bir tarafınız Fener sempatisi ile mi dolu

istanbul takımına yenilmeyi isteyerek kendine menfaat sağlamayı düşünen bir trabzonspolru düşünemiyorum....
yok arkadaşım sadece bursasporu sevmiyorum ....bize yaptıklarını unutmadık...adamlar bizi hedef seçmiş büyüklüğümüzü görmezden geliyorlar...bursadaki her maçta olay çıkarmaya çalışıp trabzon kümeye diyorlar...yoksa anadoludan şampiyon çıkmasını kim istemez....bursa sivas olmasında kim olursa olsun destekleriz sonuna kadar....zamanında antepi kocaeliyi desteklemedik mi

askemo_garleli
15.05.2010, 18:55
gelsene Güngören'e :D:D:D

SEDAT
15.05.2010, 18:56

- Çok güzel söyledin...

asimetrik
15.05.2010, 18:57
2 beraberliğimiz var diyen sensin ben onları başarı olarak görmüyorum.

Hala anlamadın sanırım. Son yıllarda Fener Kadıköy'de bize puan vermiyor diyen sen değil miydin? Ben de son 3 maçta sadece 1 galibiyet aldı diye düzeltiyorum. Konu sevinme üzülme değil, yanlış bildiğin bir şeyi düzeltme. Bu kadar kibirli olmaya gerek yok. Yanlış biliyormuşum de geç.

Süleyman Baykan
15.05.2010, 18:57
yok arkadaşım sadece bursasporu sevmiyorum ....bize yaptıklarını unutmadık...adamlar bizi hedef seçmiş büyüklüğümüzü görmezden geliyorlar...bursadaki her maçta olay çıkarmaya çalışıp trabzon kümeye diyorlar...yoksa anadoludan şaöpiyon çıkmasını kim istemez....bursa sivas olmasında kim olursa olsun destekleriz sonuna kadar....zamanında antepi kocaeliyi desteklemedik mi

Az önceki arkadaş Trabzonspor şampiyon olmazsa,bursa mı olsun bölümünde:D ve Trabzonsporlu arkadaşlar diyor mesajında sanki kendi başka takımılı biz veya bizim takımımız ibaresi pek kullanmıyor:D

Gümüshane
15.05.2010, 19:00
"Trabzonspor Fenerbahceye yenilsin" demek bir Trabzonspor Taraftarina yakismiyor bence..Biz fenerbahceyi yenmek icin cikacagiz maca..Bize ne Bursadan Fenerden.

majesty_61
15.05.2010, 19:01
neyse muhabbeti dağıtalım ....nsakmak nikli bi ajan yakalayalım dedim millet üstümüze çullandı

7can61
15.05.2010, 19:01
Şu forumdaki her seviyesiz yazıya tuzluk kapıp atlamayalım arkadaşlar. Bazıları bu atışmalardan zevk alıyor eminim bundan.

Yarınki maçta yenilirsek eminim kimse kafasını taşlara vurmaz ama eğer yenersek büyük takım nasıl olunuyormuş küçük beyinli bursalılara ve maç satın alarak her zaman şampiyon olunamayacağını fenere göstermiş oluruz.

BiZe HeR YeR 61
15.05.2010, 19:03
Hala anlamadın sanırım. Son yıllarda Fener Kadıköy'de bize puan vermiyor diyen sen değil miydin? Ben de son 3 maçta sadece 1 galibiyet aldı diye düzeltiyorum. Konu sevinme üzülme değil, yanlış bildiğin bir şeyi düzeltme. Bu kadar kibirli olmaya gerek yok. Yanlış biliyormuşum de geç.
;)Son yıllar dediğim 2 sene değil;)Neyse ya sorun değil haksızmışım;)

majesty_61
15.05.2010, 19:04
"Trabzonspor Fenerbahceye yenilsin" demek bir Trabzonspor Taraftarina yakismiyor bence..Biz fenerbahceyi yenmek icin cikacagiz maca..Bize ne Bursadan Fenerden.
aynen öyle ama yenilirsek üzülmem dedim ....umarım yeniliriz espiridir....gönlümden geçen bizim feneri bjk ninde bursayı yenmesi

Cem Kıran
15.05.2010, 19:05
Artık 8taş bursayı yensin demeyin nerdeyse yedek kadroyla gitmişler..:)

asimetrik
15.05.2010, 19:05
Şu genele kim şampiyon olsun diye bir başlık açılsa da kim neyi istiyorsa oraya yazsa. Maç başlığında saçma sapan yorumlar görmesek.

Cafer Bulur
15.05.2010, 19:06
Yeneriz,yeniliriz ya da berabere kaliriz ama takimin maca asildigini görmeliyim.

Herseye ragmen fb kadar istememiz cok da kolay olayacak ama futbolda her zaman cok isteyenler kazanmaz,bu da bir gercek.

Bu istanbul takimlarinda bize fayda gelmez renkdaslarim,yillar önce gs iddiasi yokken bizi nasil 4-2 yendiyse benzer tarifeyi bizde fb ye uygulayabilmeliyiz.

Süleyman Baykan
15.05.2010, 19:06
- Buyur özelim açık..çok gelmek istiyorsan...

kalp kırmaya değmez boşverin biz fenerbahçe maçını yorumlayalım kendi düşüncelerimizle herkese saygı duymak lazım maç sahada kaybediliyor sonuçta burada değil.:)

SEDAT
15.05.2010, 19:07
- İki ucu pisli değnek..

- Bursayı günahım kadar sevmem Fb de...ordan giriyorum olmuyo , alttan bakıyorum olmuyor..

- En iyi sonucu alalım gerisi bizi ilgilendirmez diyelim...

- Yenilmeyiz diye düşünüyorum hele 20. dk kadar gol yemezsek maç ortada geçer diye düşünüyorum...

Süleyman Baykan
15.05.2010, 19:07

17 kişi var kadroda 3 ü a2 takımdan:D

Cafer Bulur
15.05.2010, 19:08
Bu ligde sampiyonuk ve sampiyonlar ligi disindaki derecelerin takimlar icin cok da önemli olmadigina sahit oluyoruz.

Umarim bizimkiler ligi kafalarinda tamamen bitirmemislerdir,aksi durumda fb güle oynaya kazanir...

SEDAT
15.05.2010, 19:09
- Şenol hocanın teoyu hiç izlemeden adırdığınıda anladık böylece..:)

majesty_61
15.05.2010, 19:09
ben iddaa da 2 çektim bjk ye umarım kazanırım

Süleyman Baykan
15.05.2010, 19:11

lakin şuda var gs ve bjk aynı puanda gs de neill filan yok mehmet topalda ayrıca takım kafada bitirdi ligi gençlerde yollanacak oyuncu fazla oynarlar takımda kalmak için bjk katı savunma ve hızlı hucüm dener bakarsın tutar biz feneri sıkıntıya sokalımda futbolumuzla şöyle 3,5 atsınlar tribünde biraz:D

Cafer Bulur
15.05.2010, 19:12
Galiba öyle,senol hocanin futbolcu portföyünün olmamasi bizim en büyük handikapimiz.

Senol hoca transferlerde inisiyatif alamiyor ve basarisizliklarin önü aciliyor.

Teo yu aldirmak,sezer,burak ve hatta murat tosuna onay vermek senol hocaya yakisan isler degildi.

Hicbir sey yapamasa fatih tekke icin israrci olabilirdi devre arasinda...

majesty_61
15.05.2010, 19:12
yönetim aldı

Süleyman Baykan
15.05.2010, 19:13

yani maç kasetleri izlemiştir belki Kolombiyaya gitmediğini hepimzi biliyoruz sadri şenerin pestili çıktı gidene kadar:D

ancak bize yararlı olacaktır diye düşünyorum iyi bir kamp dönemi şart

Cem Kıran
15.05.2010, 19:13

Rüştü Reçber‚ Hakan Arıkan‚ Korcan Çelikay‚ İsmail Köybaşı‚ Tomas Sivok‚ İbrahim Üzülmez‚ İbrahim Toraman‚ Fabian Ernst‚ Necip Uysal‚ Uğur İnceman‚ Michael Fink‚ Rodrigo Tello‚ Mert Nobre‚ Nihat Kahveci‚ Cumali Bişi‚ Ali Kuçik‚ Atınç Nukan.

Siyah olan A2 takımdan.İsimleri bile duyulmamış..

İsmail,Necip ise zamanla yedek olmuşlar..

SEDAT
15.05.2010, 19:14
yönetim aldı

- İzlemediğin bilmediğin adamıda almaya giderlerken haberi vardı herhalde...

asimetrik
yönetim aldı

1597 nolu mesajını düzeltmeyi düşünüyor musun? Hiç şık olmamış.

bahadır2561

tekke'yi almadıkları için mecburi transfer oldu..bunu herkes biliyor ki menajer oyunu oldugu..

Süleyman Baykan
15.05.2010, 19:16
Rüştü Reçber‚ Hakan Arıkan‚ Korcan Çelikay‚ İsmail Köybaşı‚ Tomas Sivok‚ İbrahim Üzülmez‚ İbrahim Toraman‚ Fabian Ernst‚ Necip Uysal‚ Uğur İnceman‚ Michael Fink‚ Rodrigo Tello‚ Mert Nobre‚ Nihat Kahveci‚Cumali Bişi‚ Ali Kuçik‚ Atınç Nukan.

Siyah olan A2 takımdan.İsimleri bile duyulmamış..

İsmail,Necip ise zamanla yedek olmuşlar..

gene fena 11 çıkmaz hani ancak yedek kulubesi olmaz orası ayrı:)

majesty_61
15.05.2010, 19:16
tekke'yi almadıkları için mecburi transfer oldu..bunu herkes biliyor ki menajer oyunu oldugu..
şenol hoca fatihi istedi....yönetim almadı....onun yerine sana gol makinesi alıyoruz dediiler teoyu patlattılar....
bu arada konudan dağalmayalım

zaferyıldız
15.05.2010, 19:17
bursa şampiyon olmasın da ne olursa olsun ....başka hiç bişey demiyorumm

günlerdir bursa basınını burda takip ediyorum..gurur okşayıcı hiç bişey yok ts hakkında -ts şaibeleri umarız doğru çıkartmaz ,şimdiden sakatlar başladı maça kadar daha neler -gibi kendi şerefsizliklerini gösteren seviye de yayınlar ve yazılar var...BUNLARI MI ŞAMPİYON YAPICAZ

bence yerimiz garanti bu maç boyle bir duruma denk gelmese bir çok yedek denenebililr de ki şenol hoca bunu yapardı ama şimdi tam kadro maça çıkıcaz buyuk ihtimal..

ama bursa değil buna hiç birşeye değmez çok kotu bir taraftarı var ...kendileri hep iki takım tuttuğu için döneklik bunlara normal geliyo..ben burda iki milyon bursalının içinden oyle görüyorum..

majesty_61
15.05.2010, 19:20
bursa şampiyon olmasın da ne olursa olsun ....başka hiç bişey demiyorumm

günlerdir bursa basınını burda takip ediyorum..gurur okşayıcı hiç bişey yok ts hakkında -ts şaibeleri umarız doğru çıkartmaz ,şimdiden sakatlar başladı maça kadar daha neler -gibi kendi şerefsizliklerini gösteren seviye de yayınlar ve yazılar var...BUNLARI MI ŞAMPİYON YAPICAZ

bence yerimiz garanti bu maç boyle bir duruma denk gelmese bir çok yedek denenebililr de ki şenol hoca bunu yapardı ama şimdi tam kadro maça çıkıcaz buyuk ihtimal..

ama bursa değil buna hiç birşeye değmez çok kotu bir taraftarı var ...kendileri hep iki takım tuttuğu için döneklik bunlara normal geliyo..ben burda iki milyon bursalının içinden oyle görüyorum..

aynen altına imzamı atarım

Süleyman Baykan
15.05.2010, 19:21
ya ne kadar ezik bir takım bu cincon şuan tam dellendim hadi oğlum çıkın ve kim yatıyormuş gösterin bu pis adilere:mad:

epivep
15.05.2010, 19:23
Yıllardır Trazbon-Fener maçlarını son haftaya koyarak adeta Bu iki takım arasındakı gerilimi ve rekabeti minimuma indiriyorlar..Ve bunlar maksatlı yapılıyor
Yine bir Böyle bir maç...

3 sezon evvel şampiyonluğu kaybetmeyi garantilemiş bir fenerbahçeyi sahamızda yenmiştik ve sıradan bir maçtı
Geçen sezon ki maç ise bizim iddamiz olmasına rağmen zevksiz ve heycansız bir maç olmuştu

Yine bir Fener-trabzon maçı ve bu seferde iddasız ve bu sefer de izlenmesi benım için bir anlam içermeyecek bir maç...

Çünkü biliyorum ki bu maçın sonucu ne olursa olsun eleştirilecek ve birilerini hedef tahtası olacağız...
----------------
Trabzonsporumun ''yok yatacaklar, yok kupayı onlara verdiler ligide bunlara verecekler laflarına maruz kalacak bir takım olduğunu düşünmüyorum. Bu dedikoduları yapanların Neden galatasaray'ın Bursa maçında yapmadıklarını yada neden Bursa-Beşiktaş maçını konuşmadıklarını da anlamıyorum

Bir kritik maç oncesi eğer iki takım oyuncularından iddasız olanları veya yoneticileri medya aracılığı açıklamalar yapıyorlarsa hele hele bu maçı çıkıp kazanacağız, bize kımın şampiyon olduğu önemli değidir diyorsa ben burdan huylanırım. Aynı şeyi geçen hafta Anakaragücü- Fener maçından evvel de demiştim... Boşuna kavga varmış gibi konuşmayın hepsi göstermelik bu maçı Anakara , fenere satacak diye.. Bugun öğrendim o maça soruşturma açmışlar...

Şimdi bizim maç var.. Ve olayın bir numaralı adamı başkanımız medyada polemik konusu oluyor.. Bu ne cüret...
Trabzonspor başkanı sahaya yenke için çıkacağız diye bir açıklama yapmak zorunda bırakılamaz bu tuzağa düşmemeli benım başkanım, bu sorulara muhatab olan başkan bence zayıf karakterli başkandır..

Bu işin diğer tarafı...

Şimdi diğer taraftan bakalım;

1-Fenerbahçe Ülkedekı seyrici sayısı ile kalabalık bir camia, bu açıdan Ülke insanın mutlu olsun diye başta Federasyon ve hükümet yetkilileri olmak üzere, reklam verenlerin de Fener'inşampiyon olmasını ister.

2-şampiyonlar liginde direkt katılacak olması ve ülke puanı toplama adına gelecek yıl yapacağı transferler ve ülke tanıtımına vereceği katkıları düşünerek Federasyon Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını ister..Dolayısıyla hakeler ( Eskişehir ve Kasımpaşa ve Anakaragücü kalecilerini yediği golller bakın)

3-Külüpler arası etkileşim adına Büyük külüplerin her ne kadar birbirleriyle rekabet içersinde olsalarda,, Ekonomık pasta diliminde ortak hareket ettikleri ve birbirlerinin kuyularını kazmayacaklarını düşünürsek,,,

Bursa'nın şampiyon olması demek..İstanbul takımlarının artık daha fazla para harcayarak transfer yapmak zorunda kalacakları ve Bursa'nın şampiyonluğu üzerine diğer anadolu kulupleri de sadece ligde kalmak amacıyla hareket edemeyip ''Kendi taraftarlarının BURSA şampiyon olabiliyorsa siz neden şampiyonluğa yakın bir kadro kurmuyorsunuz baskısına maruz kalacaklarından Onlarda Bursa'nın şampiyon olup kendilerine ek gelir kalemleri açılmasını istemeyeceklerdir...Dolayıısla gelenekler bozulmasın isteyeceklerdir.

Nerden bakarsanız bakın hangi takım şampiyon olursa olsun bu bizim için şu açıdan önemli..

Bence bizim yonetimin de Bursa'nın şampiyon olmasını istediğini sanmıyorum. Çünkü '' Anadolu'dan şampiyon çıkmaz'' sözü rafa kalkacağından her zamankınden daha faza beklenti içinde olacak taraftarımıza karşı maddi ve manevi olarak ezilmek istemeyeceklerdir... Artık şampiyon olamadık Çunku istanbul takımlarının ekonomık gücüyle başedemeyiz mazareti ortadan kalkacağından onlarda Fnerin şampiyon olmasını isteyecekleridr...

Yukarda yazdıklarım ışığında:::

Bir trabzonsporlu olarak ben Fenerbahçe'yi yenerek veya berabere kalarak Bursa2nın şampiyon olmasını istiyorum.. Nedenini yukarda anlattım.. Artıkk bize masal anlatmalarını istemiyorum da ondan...

1-Ben fenerbahçe'yi yenilerek Kupa maçında aldığımız galibiyetin gölgelenmesini ve birilerine malzeme verilmesini istemiyorum

2-Fenerbahçe'yi yenerek, 95-96 daki Hüsranı onlara yaşatıp bu işin masa başı oyunlarıyla değil, sahada kaznaılacağının örneğini verir ve hakkımızda yapılacak bütün spekülasyonların önüne geçerim..

3-Fenerbahçe 'yi yenerek 20000 kişi ile yürüdğümüz Olaylı Cem Papila maçının intikamını ve Vanspoor'Un ligden düştüğü halde bize karşı sergilediği futbolla sahadan sankı şampiyon olmuşçasına Fenerbahçeye yaptığı kıyağı hatırlatmak istiyorum..

4-Fenerbahçe'yi yenerek, ezeli rekabette aradakı farkı kapatmak istiyorum

5-Fenerbahçe' yi yenerek ligi 59 puanla en azından geçen sezona yakın bir puanda kapatarak istatistikçilerin eline malzeme vermek istemiyorum..

6-Fenerbahçe maçında, gelecek sezon gidecekler ve kalacakların daha iyi motive olarak hocalarına mesaj vermelerini istiyorum..

7-Fnerbahçe'yi yenerek Şenol Güneşe'e yapılan taktik hatası yaptı şeklindekı 95-96 sezonundakı maçın dersini veririrm...

8-Fenerbahçe'yi yenerek Volkan demirel'in gol yememe rekorunu ortadan kaldırırım..

9-Fenerbahçe'yi yenerek bu ligin kaderinın bize bağlı olduğunu ve bizi çantada keklik gören diğer satılmış köşe yaralarının ağzına tıpa tıkamı olurum.

10-Fenerbahçe'yi yenerek Lig Tv den gelecek paraya bakarım..

11- Fenerbahçe'yi yenerek Süper Kupa finalini oynamasına engel olurum..

12- Bir Süper Lig takımının başka bir takımı yenmesi için 12 tane sebep saymaya gerek var mı??

ÇIKACAKSIN VE KAZANACAKSIN..

Bu topicte okuduğum en aklı başında yazı. Altına imzamı atıyorum. Çok güzel tespitler yapmışsınız. Feneri yenmeliyiz ama bursa da şampiyon olmamalı :)

süveyş
15.05.2010, 19:24
Trabzonspor büyük bir takım Feneri kupa maçında yendi, yani yenebilecek güçte, ben yine aynı güzel oyunu görmek istiyorum, şampiyon kim olursa olsun umrumda değil, ama ne tuhaf dimi kaderleri Trabzonsporun elinde, keşke mümkün olsa da ikisine birden çelme taksak.

EROS87
15.05.2010, 19:25
başlıkta Trabzonspor-Fenerbahçe maçı dışında herşey konuşluyor.
yönetici arkdaşlar mümkünse şu tartışmalara müdahale etsinler

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 19:29
millet neler yapıyor sitelerde.inşallah yarın akşam bmn de bizde aynısını yaparız...

majesty_61
15.05.2010, 19:29
lazoğlu fener mener dinlemiyor arkadaş

çok güzel bir gazete manşetiyi eskilerden ....resmi olsada koysam

Süleyman Baykan
15.05.2010, 19:30
başlıkta Trabzonspor-Fenerbahçe maçı dışında herşey konuşluyor.
yönetici arkdaşlar mümkünse şu tartışmalara müdahale etsinler

konuşlan konu maçlada ilgili bir kaç kendini bilmez bizim maça öylesine çıkacağımız iddaa etmiş bizlerde cevaplarını alacaklar fenerbahçe-TARBZONSPOR maçında inşallah temennisinde bulunuyoruz

el fanatico
15.05.2010, 19:31
hayatı boyunca bir bursasporludan laf işiteceğini düşünen var mı aramızda?

ben böyle bişeyi hayal etmeye çalışıyorum gerçi imkanı da yok da...

bi bursasporlu gelip bana ''siz kimsiniz, biz sizden daha büyüğüz falan filan'' gibi birşey dese...

ne diyeceğimi şaşırırım:D ''deli mi ne?'' deyip geçerim..:D

şu ana kadar bursasporlu birini görmedim tanımadım bile... taraftarı var mıdır? bence yok... biliyorum bursa yı... bi grubu var texas bi de yalakalrı vardı bi ara radikal... ki bunların hepsi bile safkan bursaporlu değil ... en fazla o stadı doldurabiliyorlar... başka da bi numaralrı yok...

stadın dışında bursasporlu taraftar da yok... bursa da halk bursaporlu falan değil...

böyle bir kulüp şampiyon olmuş olmamış bizi ilgilendirir mi??

hayır...

ya da bir başkası... ilgiledirmez bizi....

çıkıp futbolumuzu oynarız... inşallah da yeneriz...

Trabzonsporumuzun yenilmesini isteyecek kadar düşenler bizden değildir...

zaten belli oluyor ajan müsvetteleri...

sonuç itibariyle şampiyonluk tanımının adı bursa da olsa fener de olsa kirlenecek...

biz iplemiyoruz bizim dışımızdakileri...

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 19:34
bizim başkanımızın o lafı olmasa bugün kimse bunları konuşmayacaktı.sağol başkan sayende forum girişlerinde alay edilen görüntülerimiz var...

Süleyman Baykan
15.05.2010, 19:36
birde bu büyüklük meselesi çok can sıkıyor zaten tüm hır gür burdan çıkıyor herkese göre kendi takımı en büyüktür şampiyon olan 4 takım diye tabir etsek daha hoş olur ayrıca bursaspordan pek bahsetmeyelim sayfada onlara prim vermeyelim:D konumuz fenerbahçe-TRABZONSPOR maçı

BiZe HeR YeR 61
15.05.2010, 19:36
bizim başkanımızın o lafı olmasa bugün kimse bunları konuşmayacaktı.sağol başkan sayende forum girişlerinde alay edilen görüntülerimiz var...
Kendilerinin yapamadığı şeyi büyüklerinden beklemesi kadar doğal bişey yok . Hak veriyorum Gayselilere.:)

İlker Akçay
15.05.2010, 19:37
10 senedir fenerin yatağından içeride dışarıda çıkmayan gayse(ilk defa bir takım için böyle bir laf kullanıyorum ama hakkettiler artık) gelmiş ahlak dersi veriyor.Neyse boş iş bunlar pazar günü feneri yendiğimizde mor gelinler yine gerçek renklerine dönerler.

boniakis
15.05.2010, 19:38
Bu kadar Fenerbahçe düşmanlığı niye anlamıyorum, Fransız takımı Cimbom olsa bu kadar üstüne gidilmez. Sözüm saha dışı düşmanlık yapanlara.

Mert67
15.05.2010, 19:38

Çok doğru 4 maç daha gol yemezse geçiyor.

Şenol hocaya güveniyorum.Takımı iyi motive edicekdir.İyi bir futbolla yine galip gelen taraf oluruz diye umuyorum.

süveyş
15.05.2010, 19:39
Trabzonspor çıkıp gücünü ortay koyup yensin ya da berabere klasın ama yenilmesin bunu düşünmek bile istemiyorum.
bu takımdan daha yeni kupa almışken neden yine yenmeyelim neden milletin ağzına saçma sapan sözler verelim
neymiş kupaları paylaşmışlar oldu canım, o yüzden mi fenerin teknik adamı ağladı, ne iyi oyuncuymuş öyleyse derim...
Trabzonum yen feneri kim şampiyon olursa olsun bize ne, bizden öteye...
bursalılar gün gelip bursa 4. büyük vs. diye saçmalarlarsa kendilerini kandırmış olurlar.
biz boşuna bize her yer TRABZON demiyoruz, nereye gitsek taraftrımız sevenimiz var...
sinirden ders çalışamıyorum, hasta oldum kendini bilmezler yüzünden elin cinconu 8taşı bilmem nesi bize laf atıyor, susun edebinizle oturun.
size düşmez TRabzonsporu eleştirmek...

el fanatico
15.05.2010, 19:40
birde bu büyüklük meselesi çok can sıkıyor zaten tüm hır gür burdan çıkıyor herkese göre kendi takımı en büyüktür şampiyon olan 4 takım diye tabir etsek daha hoş olur ayrıca bursaspordan pek bahsetmeyelim sayfada onlara prim vermeyelim:D konumuz fenerbahçe-TRABZONSPOR maçı

büyüklük meselesini ancak küçükler dillendirir kardeşim...

haklısın...

biz bursasporla ''top'' niyetine oynayacak kadar büyük efsane bir takımız...

keza gfenerlilerle ve gsaraylılarla ve de hepsiyle...

BiZe HeR YeR 61
15.05.2010, 19:40
hayatı boyunca bir bursasporludan laf işiteceğini düşünen var mı aramızda?

ben böyle bişeyi hayal etmeye çalışıyorum gerçi imkanı da yok da...

bi bursasporlu gelip bana ''siz kimsiniz, biz sizden daha büyüğüz falan filan'' gibi birşey dese...

ne diyeceğimi şaşırırım:D ''deli mi ne?'' deyip geçerim..:D

şu ana kadar bursasporlu birini görmedim tanımadım bile... taraftarı var mıdır? bence yok... biliyorum bursa yı... bi grubu var texas bi de yalakalrı vardı bi ara radikal... ki bunların hepsi bile safkan bursaporlu değil ... en fazla o stadı doldurabiliyorlar... başka da bi numaralrı yok...

stadın dışında bursasporlu taraftar da yok... bursa da halk bursaporlu falan değil...

böyle bir kulüp şampiyon olmuş olmamış bizi ilgilendirir mi??

hayır...

ya da bir başkası... ilgiledirmez bizi....

çıkıp futbolumuzu oynarız... inşallah da yeneriz...

Trabzonsporumuzun yenilmesini isteyecek kadar düşenler bizden değildir...

zaten belli oluyor ajan müsvetteleri...

bursa da 8jk ye yenilirse... it kopuk tribünü ve tabiri caizse yavşak yerel medyası olan bir takım şampiyon olamaz böylece...

sonuç itibariyle şampiyonluk tanımının adı bursa da olsa fener de olsa kirlenecek...

biz iplemiyoruz bizim dışımızdakileri...
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

asimetrik
15.05.2010, 19:41
Bu kadar Fenerbahçe düşmanlığı niye anlamıyorum, Fransız takımı Cimbom olsa bu kadar üstüne gidilmez. Sözüm düşmanlık yapanlara.

Çünkü maç Fenerle oynanacak. Ayrıca düşmanlık değil rekabet. Gs ile oynarken de aynı rekabet olacaktır. Trabzonspor'dan başkasının bizi ilgilendirmediğini hissettiğimizde gerçekten Trabzonsporlu olacağız zaten.

Oğuzhan Fidan
15.05.2010, 19:42
beşiktaşın bursayı yeneceğini hayal etmeyelim bence =)

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 19:43
rahat yenecek hemde...

SEDAT
15.05.2010, 19:43
- Arkadaş şukadar rahat maçımızda bile nasıl böyle gergin olabiliyoruz anlamıyorum:)

mashal61
15.05.2010, 19:45
lazoğlu fener mener dinlemiyor arkadaş

çok güzel bir gazete manşetiyi eskilerden ....resmi olsada koysam

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs313.snc3/28335_117062528329257_100000765321598_94477_128715 3_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?op=1&view=all&subj=79472017741&aid=-1&pid=94476&id=100000765321598&oid=79472017741)

el fanatico
o beşiktaşın küçüklüğü olur...

Süleyman Baykan
- Arkadaş şukadar rahat maçımızda bile nasıl böyle gergin olabiliyoruz anlamıyorum:)

gerginlik bizim doğamızda var maç öncesi maç içi hep diken üzerindeyiz belkide bizi özel kılan bu fakat bazen dozu aşıyoruz:D

Hakan Karadirek
15.05.2010, 19:46
Necati cok guzel gol atti , bu sezon 11ci golu .

Süleyman Baykan
15.05.2010, 19:47
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs313.snc3/28335_117062528329257_100000765321598_94477_128715 3_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?op=1&view=all&subj=79472017741&aid=-1&pid=94476&id=100000765321598&oid=79472017741)

tez zamanda olur inşallah aynı tarife en çok ezdiğimiz takım fb'dir tarih boyu:)

Oğuzhan Fidan
15.05.2010, 19:47
o beşiktaşın küçüklüğü olur...
büyüklük küçüklük kavramı bir maçla belli olmuyo.. beşiktaşta istemiyo fenerin şampiyon olmasını yarın ilk düdükle ak kara belli olur..

Bekir
15.05.2010, 19:49
Urfa'da oynadığımız maçta Fenerbahçe seyircisinin tavırları ve Aziz Yıldırım'ın Yayın gelirleri konusunda Trabzonspor'u savunmasından sonra anladım ki Bu ligde bize en az düşmanlık besleyen takım Fenerbahçe..
Bursa şampiyon olucağına Fenerbahçe olsun;
İnşallah hem biz Hem Bjk kazanır o zaman görürüm bu Şerefsiz Cimbomu da Bursayı da...

mashal61
Bursaspor'u hiç sevmem ancak Pazartesi günü manşetlerde Trabzonspor feneri anasından doğduğuna pişman etti manşetini okumaktan büyük keyif alırım. Bursa bizim rakibimiz değil.

Süleyman Baykan
büyüklük küçüklük kavramı bir maçla belli olmuyo.. beşiktaşta istemiyo fenerin şampiyon olmasını yarın ilk düdükle ak kara belli olur..

2 ön eleme oynayıp sezonu erkan açmayı istiyor mu özellikle oyuncular asıl konu orası

epivep
15.05.2010, 19:50
Birkaç analizle konuyu gerçekten asıl yönü olan futbola çekmek istiyorum.
- Kupa zaferi bizim için büyük bir prestijdi. 3 aydır tüm futbolcular ve idari heyet bu maça hazırlanıyorlardı. futbolcular bunu bildiklerinden tüm güçleriyle başarıya odaklandılar. kupanın alınmasının nedeni buydu. şimdi aynı gücü yarın göstereceklerini söylemek pek mümkün görünmüyor.
- Trabzonspor'un son zamanlarda kadıköyden galibiyet alamaması ve bu maçın fenerin şampiyonluk maçı olması ibreyi fenere çevirmiş gözüküyor. kazanmamızın gerçekten sürpriz olacağını düşünüyorum.
- bursa-bjk maçında sürpriz bekleyen çoğunluğun içinde yer alıyorum. gs sakatlık ve takımdan ayrılan futbolcularla gençler maçını alması zor gözüküyor. bu nedenle bjk maça asılacaktır. denizli karakterli bir hocadır, yatış kalkış ile işi olacağını düşünmüyorum.
- İlave olarak bjk sezonu 20 gün önce açmak istemeyecektir. Malum fener ve gs sezonu erken açmışlardı. gs ilk altı maçını, fener de ilk sekiz maçını kazandıktan sonra büyük düşüş yaşadılar. fener toparlanarak bursayı geçti. Bu büyük bir etken bjknin maçı alması için.
- Alanzinho'nun oynamayacak olması, topu karşı sahaya aktarmamızda zorluk çıkaracaktır. Kanatlar bunu denemeye kalkarsa mehmet topuz ve özer kanatları zorlayarak gol bulabilirler. Üzerimize saldırmalarını bekleyip kontra oynamak en akıllıca. fener saldıran takımları kadıköyde rahat yeniyor.

pReN@_61
15.05.2010, 19:50
Kimin şampiyon olacağı umrumda değil.En kötü ihtimalle berabere kalmalıyız ezikbahçeyle...

Bekir
15.05.2010, 19:51
Transfer başlığı neden kilitlendi??

Oğuzhan Fidan
15.05.2010, 19:52
2 ön eleme oynayıp sezonu erkan açmayı istiyor mu özellikle oyuncular asıl konu orası
bu konular futbolcuları aşar kardeşim..

Mustafa ÖZDEMİR
tez zamanda olur inşallah aynı tarife en çok ezdiğimiz takım fb'dir tarih boyu:)
son 10 yıldır büyük üstünlükleri var bize karşı .yeni geçtiler bizi rekabette...

taraftar.61
Bizim ligde iddiamız kalmamış, ezeli rakibimiz fenerle oynuyor olmasak maçın hiçbir önemi yok.

Normal şartlar altında fener bu maçı kazanırdı. Ama atmosferi öyle bir hale getirdilerki favorisinin fb olduğu maçı, fb kazanırsa biz maçı satmış olucaz !

Maçı bizde kazanabiliriz berabere de bitebilir. Derbi sonuçta 3 ihtimal de var. Ama olası 3 ihtimalden birinde bizim yaftamak için pusuya yatanlar namussuzdur!

Sanki ellerinde bir kanıt var, Trabzonspor bir takım kulüpler gibi bizans oyunlarıyla başarılar elde ediyormuş veya böyle oyunların içinde yer alıyormuş gibi davranıyorlar. Kanıt var mı, nerden biliyorsun sorularının cevabı yok!

Nasıl olsa böyle suçlamaları bu ülkeden yapmak serbest. Trabzonspor maçı satıcak demek veya bunu ima edicek söylemlerde bulunmak serbest ! Sanki fb ile oynadığımız her maçı banko kazanıyoruz da bu maçı kazanamazsak maçı satmış olucaz. Böyle iftira, böyle namussuzluk olmaz !

İnşallah feneri yeneriz de öyle cahillerle muhattap olmak zorunda kalmayız!

el fanatico

tabi tek maçla belli olmaz...

ama 10 eksikle giderseler bursa ya şaibeyi orda ararım ben... o zaman katbekat küçülürler gözümüzde...

tabi inşallah gençleri ya da yedekleri iş yapar da yenerler...

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 19:53
Transfer başlığı neden kilitlendi??
çok hararetliydi bugün ...

Eren Karaahmetoğlu
Arkadaşlar, acilen eski dönemlerdeki Beşiktaş maçında, İnönü'de sarı kırmızı, sarı lacivert ve siyah beyazların bir arada sallandığı resme ihtiyacım var. Koyabilir misiniz acaba?

el fanatico
ulan bi de bize bakın da ''delikanlılık'' öğrenin ey ezikler topluluğu...

Hasan Çelik
Diğer takımların forum sitelerinde Trabzonspor'un feneri yenip bursaspor'u şampiyon yapması gerektiğini söylüyorlar.kendi aralarında fenerbahçe ile husumetleri bizi ne ilgilendirir ,bize ne kimin şampiyon olduğu herkes kendi göbeğini kendi keser ,yarın akşam fenerbahçe adamakıllı oynar kazanırsa şampiyon olur bu demek değildirdki trabzonspor gayri ciddi oynayacak bu maçı,bursa spor öncelikle beşiktaş'ı bi yensin sanki o maç garanti ceplerinde ama diğer takımalrın forumlarına baktığımızda bursaspor'un galibiyetinin cepte olduğunu görüyoruz.
Galatasaray,Beşiktaş ve Bursaspor kendi küçük hesaplarına bizi ortak etmeye çalışmasın ,biz yarın adam gibi çıkıp topumuz oynayacağız gerisi bizi hiç ilgilendirmez.kimseyede hesap verecek değiliz...

mashal61
Kimin şampiyon olacağı umrumda değil.En kötü ihtimalle berabere kalmalıyız ezikbahçeyle...
Öyle bir şeye gerek yok. Maç 3 ihtimalli maç. Mücadelemizi yaparız. Yenildik mi; kimseye hesap vermeyiz. Biz Trabzonsporuz. Kimse bizi yatmakla falan suçlayamaz. Bunun ayrımını iyi yapalım.

Benim gönlümden geçen de biz feneri yenelim bjk bursayı yensin...

Süleyman Baykan
Urfa'da oynadığımız maçta Fenerbahçe seyircisinin tavırları ve Aziz Yıldırım'ın Yayın gelirleri konusunda Trabzonspor'u savunmasından sonra anladım ki Bu ligde bize en az düşmanlık besleyen takım Fenerbahçe..
Bursa şampiyon olucağına Fenerbahçe olsun;
İnşallah hem biz Hem Bjk kazanır o zaman görürüm bu Şerefsiz Cimbomu da Bursayı da...

aynen son dönemlerde baya iyi bizle fener tabi sadri başkan ve aziz yıldırımın arkadaş olası önemli özhan canaydın ve bjk yönetimi havuzu 3 bölmek istemiş bizi dışlamak istemişti tek karşı çıkan fener olmuştu o gün bugün değişti tavrım çünkü fenerin havuza ihtiyacı fazla yok gs ve bjk'nin hali harap bizim paya göz dikmişti adiler genede istanbul eziğidir fenerde:D lakin biraz daha ılımlıyım onlara karşı bu ara:)

Süleyman Baykan
15.05.2010, 19:55
son 10 yıldır büyük üstünlükleri var bize karşı .yeni geçtiler bizi rekabette...

şampiyonluk dönemlerinden bahsediyorum ben

taraftar.61
15.05.2010, 19:55

Bende bjk bursa'yı yener diyorum, bursanın 3 puan almasına çok düşük olasılık veriyorum.

epivep
15.05.2010, 19:56
Normal şartlar altında fener bu maçı kazanırdı. Ama atmosferi öyle bir hale getirdilerki favorisinin fb olduğu maçı, fb kazanırsa biz maçı satmış olucaz !

Maçı bizde kazanabiliriz berabere de bitebilir. Derbi sonuçta 3 ihtimal de var. Ama olası 3 ihtimalden birinde bizim yaftamak için pusuya yatanlar namussuzdur!

dostum adamlar 10 senedir eze eze bir hal oldular gsyi. dediğine katılıyorum. kendilerinin kurduğu genelleme ile kendileri şerefsiz oluyorlar bu durumda. hem de 10 yıldır aralıksız.

Bütüm genellemeler yanlıştır. Bu bile.. Aristo.

mashal61
15.05.2010, 19:56
Şampiyonluk baskısını kaldırmak kolay değil. Ben de bjk-bursa maçını bjk kazanır diyorum. Daha rahat olan takım ve daha tecrübeliler.

pReN@_61
15.05.2010, 19:58
Arkadaşlar, acilen eski dönemlerdeki Beşiktaş maçında, İnönü'de sarı kırmızı, sarı lacivert ve siyah beyazların bir arada sallandığı resme ihtiyacım var. Koyabilir misiniz acaba?
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/15/5516.jpg (http://urlal.com/dqqf)

pReN@_61
15.05.2010, 20:00
Öyle bir şeye gerek yok.Neden gerek olmasın?

Burak Sahin
15.05.2010, 20:00
yaw su transfer basligi neden kilitlendi ??????? Acilmayacak mi hic pekiii????

Cem Kıran
15.05.2010, 20:02
Kimse bnm Ts'liğim hakkında yorum yapamaz ve tartışamaz kimseninde buna hakkı yok!

Neden mi söyledim? bursa şerefsizlerinin şampiyon olmasını istemiyorum..

fbyi yenmek istiyorum ama 8taş puan alır inş..

Ama bizim maçta hakemin devreye gireceğini düşünüyorum..

amour_61
15.05.2010, 20:02
Devlet Bakanı Faruk Çelik, Fenerbahçe'nin, Eskişehirspor ve Ankaragücü maçında attığı gollerin sıradan kaleci hatası olmadığını iddia ederek, son maçlardan sonra ligdeki berrak tabloyu göremediğini ifade etti.

Yıldırım Belediyesi tarafından hasta yakınları için yaptırılan misafirhanenin açılışından sonra gazetecilerin sorularını cevapladı. Bursaspor'un yarın oynayacağı zorlu Beşiktaş maçı öncesinde bomba gibi açıklamalar yapan Bakan Çelik, "Ben Trabzonsporlu futbolculara, kaleciye çok güveniyorum. Şenol Güneş'e çok güveniyorum. Kaleci iyi bir kaleci. Geçmişteki maçlarda kalecilerin yüzünden bu duruma geldik. Eskişehirspor ve Ankaragücü maçında yenilen golleri, sıradan bir kaleci hatası olarak değerlendirmiyorum. Bütün Bursalıları incitiyor. Hakkı ile kim şampiyon olacaksa olsun, Bursaspor hakkıyla olmayacaksa olmasın" dedi.
Fenerbahçe'nin son iki maçtaki galibiyetini bu şekilde görünce Trabzonspor maçını daha dikkatli izleyeceklerinin altını çizen Çelik, "Şenol hocaya ve öğrencilerine güveniyorum. Yenileceklerse Fenerbahçe'nin oyunuyla, gücüyle yenilsinler. Kaleci hataları ile oluşacak bir mağlubiyet kabul edilebilir değil" diye konuştu.
Bakan Çelik bir gazetecinin, "Sizce geride kalan 33 haftada lig temiz mi?" sorusuna ise, "Son maçlardan sonra ligdeki o berrak tabloyu göremiyorum" cevabını verdi.

alıntı: http://spor.mynet.com/haber/bakandan-bomba-gibi-aciklama/23031

el fanatico
15.05.2010, 20:04

şu resmi link olarak yazabilir misiniz arkadaşlar... süper bi resim ya... ezikler topluluğu...

Eren Karaahmetoğlu
15.05.2010, 20:04
[/URL][URL="http://urlal.com/dqqf"]http://i1005.hizliresim.com/2010/5/15/5516.jpg (http://urlal.com/dqqf)

Teşekkürler :)

Burak Sahin
15.05.2010, 20:07
bjk insallah yener bursayi da sonra ötmezler bizim macda her türlü sonuca acik yani insanin aklin abirseyde gelmiyor kadiköyde feneri yenmekde her babayigidin harci degil insallah su 8 tas 8 tane atar bursaya bursayi günahim kadar sevmiyorum

Ba®ış
15.05.2010, 20:08
şu resmi link olarak yazabilir misiniz arkadaşlar... süper bi resim ya... ezikler topluluğu...
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/15/5516.jpg

mashal61
15.05.2010, 20:08
Neden gerek olmasın?
Biz puan almazsak fenere yatmış olacağız diye düşünen şerefsizler var. Bu yüzden öyle dedim. Yani biz Trabzonsporuz. Bir şeyleri ispatlamak zorunda değiliz. 3 ihtimalli maç. Anlatabiliyor muyum?

el fanatico
15.05.2010, 20:10
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/15/5516.jpg

eyvallah kardeşim...

pReN@_61
15.05.2010, 20:11
Biz puan almazsak fenere yatmış olacağız diye düşünen şerefsizler var. Bu yüzden öyle dedim. Yani biz Trabzonsporuz. Bir şeyleri ispatlamak zorunda değiliz. 3 ihtimalli maç. Anlatabiliyor muyum?
Tabi ki bir şeyleri ispatlamak zorunda değiliz ama ben 3 puan istiyorum ben Trabzonspor taraftarıyım hakkım bu benim.

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 20:11
vaybe .mazimizde neler var .allah razı olsun o zamanki futbolculardan yöneticilerden.bizden sonraki nesilde bu günkü görüntüleri görüp kahrolacak maalesef...

mashal61
15.05.2010, 20:14
Tabi ki bir şeyleri ispatlamak zorunda değiliz ama ben 3 puan istiyorum ben Trabzonspor taraftarıyım hakkım bu benim.
Ona itirazım yok zaten. Ben de 3 puan istiyorum.

pReN@_61
15.05.2010, 20:15
Ona itirazım yok zaten. Ben de 3 puan istiyorum.
O zaman sorun yok :)

Hayde Haydee !:meşale2::meşale2:

Sibel
15.05.2010, 20:18
İnşallah yeneriz(parantez beşiktaş da inşallah yener) AMİN.

Oğuzhan Fidan
15.05.2010, 20:19
ya bu resimlere bakıp gülesi geliyo insanın sadri başkan alayıyla dalga geçti zaten dahada kaşınıyolar =) trabzonspor yönetimi sadri başkan zamanında devre ayak uydurmayı öğrendi istanbuldan baya uzak olmanın sıkıntısını çektik 25 yıldır ama bu hasret dinicek artık buna inanıyorum zaten herkez buna inanmaya başlamıştır artık.

Cem Kıran
15.05.2010, 20:20
İnşallah yeneriz(parantez beşiktaş da inşallah yener) AMİN.

Aminnnnnnnnnnnn:)

EROS87
15.05.2010, 20:23
şimdi hiç yoktan 2-3 sayfada bunu tartışırız:)

adamların ekmeğine ne diye yağ sürüyorsunuz.
amaçları dikkat çekmek, hiç tınlamamanız lazım onları.

gs 10 yıldır kadıköyden puan alamıyor, onlarda mı yatıyor yani.

pReN@_61
"Alın göğsünüzdeki çakma yıldızları..!"

pReN@_61

gs 10 yıldır kadıköyden puan alamıyor, onlarda mı yatıyor yani.10'u geçti diye biliyorum ben ama :D:D

StyLe
15.05.2010, 20:24
Gitsinler bizim 3 tane atıp futbol dersi verdiğimiz Feneri yenebilsinler ondan sonra konuşsun ameleler

Muhammed
15.05.2010, 20:25
Sadri Şener'in zekası bu medyaya fazla. Bir kerede Oktay'la dalga geçmişti iyi ki şampiyonlar ligine katılamadık çok masraflı olur diye:D Oktay'da bunu spor programında vizyonsuzluk olarak açıklamıştı.:D

Gökhan KAN
15.05.2010, 20:26
İlk düşündüğüm Şenol Hocanın gol yememe rekoru sonra galibiyet.

el fanatico
15.05.2010, 20:27
bırakın şu ezikler için çenemizi yormayalım...

Burak Sahin
15.05.2010, 20:29
92-93 sezonu..Şerefli ikincilikler lafının çıktığı dönemler ya da..İki takım kafa kafaya şampiyonluk mücadelesi veriyor..
Beşiktaş İnönü'de Gençlerbirliği ile oynuyor ve maçı 3-1 alıyor.
Ne var ki, bu galibiyet şampiyonluk için yeterli olmuyor.
Galatasaray deplasmanda Ankaragücü'yle karşılaşmaktadır.
Maçın sonucu 0-8 şeklinde olmuştur..

Bu maçı üzerine yıllarca konuşulur. Ankaragücü kalecisi Zalad'ın yediği garip goller bilhassa kafa karıştırır, Yurdeşen Karahasan'ın kendisine şahsi prim verdiği iddia edilir.. Öte yandan Ankaragücü takımı o sezon yine kendi evinde oynadığı maçta Beşiktaş'tan 6 gol yemiştir. Lakin bu olay bazı Galatasaraylı arkadaşların iddia ettiği gibi sezonun bitimine 2 hafta kala değil, 8 hafta önce oynanmıştır (22.haftaydı yanılmıyorsam).

Yıllar sonra bu maç hakkında konuşulurken yapılan espriler ise hoştur. Misal "ikili averaj olayını Türkiye'ye getiren takım Galatasaray gibi.." ya da " Zalad devre arasında oyundan çıkarıldı..Oradan yedek kulübesine..oradan da direk Yugoslavya'ya..Kendisinden bir daha hiç haber alınamadı" gibi..

Bu olayda şike, şaibe var mıdır? Net bir şey söylemek zor. Her kafadan bir ses çıkmakta. Önce Galatasaraylıların savunmalarına bakmak gerek. O dönemin Galatasaray'ı İnönü'de Beşiktaş'ı 3-1, Kadıköy'de de Fenerbahçe'yi 4-1 yenmiştir. Buna ek olarak, o sezon bol gollü maçlar olduğundan bahsederler. Misal Fenerbahçe'nin Karşıyaka'yı 7-1 yenmesi, aynı Karşıyaka'nın Ankara'da Ankaragücü'nü 5-0 yenmesi gibi.. 92-93 sezonun flaş(!) takımı Ankaragücü'ne 2 maçta hiç gol yemeden 10 gol atmıştır Beşiktaş. Onu da belirtelim..

Dönelim yine o sezona ait gündeme yansıyan bazı demeçlere..

Lig 28.haftaya kadar bir şekilde gelir. O hafta Galatasaray, ünlü hakemimiz Vahap Beyaz'ın (ki kendisinin adının zikredildiği hoş bir beste vardır, eskiler bilir) yönettiği maçta 9 kişi kalan Konyaspor'u 5-0 yener. Beşiktaş ise Kocaeli deplasmanından 2-0 galibiyetle döndüğü halde, liderliği kaybeder.. İki takımın da puanı 62dir. Averajlarda ise +45 Gs ve + 43 Bjk şeklindedir.. Bu arada Galatasaraylı bazı yöneticiler her ne kadar 5 atsalar da, Konyaspor'u şerefsizlik ve teşvik primi almakla suçlarlar. Bazıları da Kocaelispor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar'ın maçtan iki gün önce İstanbul'da kaldığını iddia ederler.

29. haftada ise derbi vardır. Ahmet Çakar'ın yönettiği sonucu merakla beklenen maçta, iki takım birbirini yenemez ve maç 1-1 biter. Bu arada maçta Gs bir penaltı kaçırmıştır.

Son haftaya girilirken, yazının başında da belirttiğim gibi Bjk'nin rakibi Gençlerbirliği, Gs'ninki ise Ankaragücü'dür.
Bu iki takımın adı hafta boyunca teşvik primi, şike vb. söylemlerle anılır..
Gençlerbirliği başkanı İlhan Cavcav:"Mazimiz tertemiz, böyle bir şerefsizliği kimse yapmaz. Teşvik priminin tek adı vardır o da şike. Buna alet olan kulüpte yaşayamaz" açıklamasını yapar. Ankaragücü başkanı Emin Gök ise "Teşvik primi almak bize yakışmaz. Bu olayı kınıyoruz. Galatasaray önünde futbolcularım onur mücadelesi verecekler" der..

Bütün bu olanların üstüne ileriki yıllarda rakiplerin korkulu rüyası olacak isim Adnan Polat devreye girer. "Bu lekeyi temizlemeleri lazım" giriş cümlesiyle Beşiktaş'ı topa tutar.
Gençlerbirliği'nde maç öncesi kadro dışı kalan Kazım ve Kemalettin'in neden böyle bir uygulamaya tabi tutulduklarını sorgular ve şu cümleleri kurar;
" Beşiktaş son beş yılda Gençlerbirliği’ni sadece bir kez yenebilmiş. Şimdi Beşiktaşlı futbolcular Gençlerbirliği’ne 8–10 gol atacaklarını söylüyorlar. Bunu neye güvenerek söylüyorlar? Gerçekten Beşiktaş çıkıp maçı 10–0 kazansa bile bir şaibe konuldu. Bunun üstüne bir çamur atıldı.Galatasaraylı taraftarlardan yüzlerce telefon geliyor, sessiz kalmamamızı istiyorlar. Artık bu iş sporu aştı, biz Ankaragücü’nü 1–0 yenersek Beşiktaş’ın 3–0 kazanması gerekiyor. Bu şaibeler altında Beşiktaş şampiyon olacaksa bizim söyleyecek bir şeyimiz yok. Böyle bir kupayı kabul ediyorlarsa alsınlar, biz öyle kupa istemiyoruz. Neden Türk futbolu ilerlemiyor diye konuşmamamız lazım, olay ortada."

Bu olay üstüne Futbol Federasyonu , üç futbolcusunu kadro dışı bırakan ve takım kaptanına ağır para cezası veren İlhan Cavcav hakkında soruşturma dosyası açar. İlhan Cavcav ise bu kararı kendisinin değil İcra Komitesi’nin aldığını söyler.

Adnan Polat'a ilk cevabı Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba verir:
“Adnan Polat’ın açıklamalarına yönetim kurulu olarak çok sinirlendik. O’nun seviyesine inmek istemiyorum. Bizim şampiyonluk şansımız Galatasaray kadardır, mühim olan dostlukların bozulmamasıdır. 90 yıllık Beşiktaş’a kimse dil uzatamaz. Beşiktaş şampiyonlukları hep bileğinin hakkıyla kazanmıştır. Beşiktaş ve Galatasaray kulüplerinin berrak geçmişlerini hiç yaşamamış, okumamış ve öğrenmemiş bir kişinin hezeyanlarını ciddiye almak niyetinde değiliz. Galatasaray’ın amacı çok bellidir, Beşiktaş – Gençlerbirliği maçını gündemde tutup, Ankaragücü – Galatasaray maçını kamuoyunun dikkatinden uzak tutmak. Bir süredir Beşiktaş’la ilgili polemikler üretip sorumsuz davranışlar sergileyen Adnan Polat, bu defa şanlı Beşiktaş tarihine dil uzatma cüretinde bulunmuştur. Bu hezeyanların ayrıntılarına girip O’nun seviyesine inmeyeceğimizi tekrarlarım.”

Adnan Polat ise bu açıklamaların kendisini tatmin etmediğini belirtir,
öte yandan Ankaragücü kalecisi Zalad yaptığı açıklamada kendisi hakkında çıkan dedikoduları değerlendirir ; “Yedi yıldır Türkiye’de profesyonel futbol oynuyorum. İcraatım ortada. Maç günü sahaya çıkıp en iyi şekilde topumu oynarım.."

Yönetici Mehmet Cansun, Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne başvuracaklarını açıklayarak Gençlerbirliği futbolcularının maç gününe kadar takip edilmesini istediklerini söyler.
Herhangi bir kanıt bulunması halinde Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulanacakları bilgisini veren Cansun, kadro dışı bırakılan 3 futbolcu ile İlhan Cavcav’ın banka hesapların kontrol edilmesi gerektiğini ifade eder.
Maçların oynanacağı gün Galatasaray Kulübü bir açıklama yaparak şampiyon olsalar da olmasalar da hem Gençlerbirliği hem de Beşiktaş’ı UEFA’ya şikayet edeceklerini açıklar.
Yöneticiler, Avrupa basınında bile şike ve teşvik primi haberlerinin yer aldığını öne sürerek bu gazeteleri kanıt göstereceklerini ve şikayet dosyasının hazırlıklarına başladıklarını söylerler.

Dönelim tekrar 30 Mayıs 1993'e..
Türk futbol tarihinin önemli günlerinden birisi olan 30 Mayıs 1993’de Beşiktaş, Gençlerbirliği’ni 3–1 yenerken ligin şampiyonu Ankaragücü’nü 8–0 yenen Galatasaray’dır.
Galatasaray daha maçın 6 ıncı dakikasında ilk golü bulurken hakem Ünsal Çimen bu golde önce auta giden topa korner kararı verir, arkadan da kornerden gelen topta Stumpf’un rakibine yaptığı faulü atlar.

Maç sonu Beşiktaşılar, tabir-i caizse, Adnan Polat'a öfke kusarlar..

Ali ; “Bu kupa Adnan Polat’a yakışır. Galatasaray’a yakışmaz. Beşiktaş’a kimse dil uzatamaz.”

Rıza ; “8-0’lık skoru Ankaragücü’ne yakıştıramadım. Konyaspor’a 5 tane gol atan takımın Ankara’da 8 gol atması şaşırtıcı. Gençlerbirliği’de çok iyi oynadı. Herhalde onlara da prim verdiler. Başta Adnan Polat olmak üzere Galatasaray’ı tebrik ediyoruz. Sezon boyunca bizimle uğraştılar.”

İhsan Kalkavan ; “Adnan Polat’a iki çift sözüm var. Yanlışlıkla 8 golü biz atsak, onlar da 3–1 galip gelselerdi neler söyleyecekti. Tarih hiçbir zaman kirli işleri gizleyemez. Şike paçalarından akıyor.”

Süleyman Seba ; “Şampiyon olmadığımız için hiç üzülmüyorum. Yeşil sahaların gerçek şampiyonu Beşiktaş’tır. Beni en çok üzen Türk sporunun hale düşmesidir. Tarihimize dil uzatanlar şimdi ne diyecekler acaba? Kimin ne yaptığı ortada.”

Asbaşkan Recep Yazıcı ; “Türk futboluna teşvik primini Ergun Gürsoy, şikeyi ise Adnan Polat getirdi. Adnan Polat teneke kupayı istemediğini açıklamıştı. Acaba bu kupayı ne yapacak? Galatasaray yazdığı şike kitabının doktorasını Ankara’da yaptı. Kaleci Zalad’ın yediği goller şikenin en büyük kanıtıdır.”

Yönetici Yüksel Ülken ; “Beşiktaş’a atılmak istenen çamur Adnan Polat’ın üstünde kaldı. Polat bu lekeyi ömrü boyunca taşıyacak.”

Yönetici Metin Keçeli ; “Adnan Polat bizi UEFA’ya şikayet edecekmiş, biz de onları Türk kamuoyuna şikayet ediyoruz. Asıl şikeyi Galatasaray yapmıştır. Başkanımız Süleyman Seba bugüne kadar hep bizi susturdu. Bileğimizin hakkıyla şampiyonluklar kazandık. Ancak Galatasaray’ın Avrupa Kupalarında hakemlere verdiği dolarları kimse inkar edemez. Biz gerçek şampiyonuz.”

Adnan Polat ; “Gençlerbirliği onuru için oynadı. Haysiyet savaşı verdiler. Onları tebrik ediyoruz. Beşiktaşlı futbolcuların benim aleyhimde konuşmalarına çok üzüldüm. Oysa ben onları her zaman göklere çıkarmıştım, demek ki yanışmışım.”

Mehmet Cansun ; “İnanın her şey bizim bu işin üstüne gitmemizle değişti. Eğer biz konuşmasaydık, hakkımızı aramasaydık, Beşiktaş ile Gençlerbirliği’ni frenleyemezdik. Üstlerine gitmeydik kesinlikle şampiyon olamazdık.”

Ankaragücü ise 8-0’lık yenilgiden sonra yeni sezon için tepeden tırnağa yenileceğini açıklarken Zalad, Sabotiç, Erhan, Hayrettin gibi 9 isimle sözleşme yenilenmeyeceği belirtilir.

Okuyun renkdaslarda gaysey in ne kadar serefsiz bir takim oldugunu görün

Bu Arada Kaynak
Parayla Şampiyonluk Ne Kadar Kolay Şerefsizsin Galatasaray facebook

Katıl (http://www.facebook.com/group.php?gid=8203243628&v=wall#)

mashal61
15.05.2010, 20:30
Bir tarafta şampiyonluk için oynayacak takım diğer tarafta prestij maçına çıkan bir takım. Yenilmemiz sürpriz olur mu soruyorum size?

Peki yenilmemizin altında bir şeyler arayanlara şerefsiz değil de ne diyelim...

Burçak
15.05.2010, 20:31

gs 10 yıldır kadıköyden puan alamıyor, onlarda mı yatıyor yani.

demekki yatıyormuşlar..

adi Ğs işte. bunlardan başka ne beklenirki.

epivep
Türkiye'de gs uefa kupasını alana kadar tüm takım taraftarları birbirini desteklerdi. bu şerefsizler kupa aldıktan sonra tüm Türkiye ile dalga geçtiler. Annenizin liginde oynayın diye insanları aşağıladılar. Futbola şike, açık açık kupa paylaşımları ve hizipleşmeyi sokan bu şerefsiz camiadır. Tapınak şövalyeleri sizi..

Fransa bayrağının mağlup Türk topraklari üzerinde gururla dalgalanmasini saglayan, nam-ı diger ' küçük Fransa ',Galatasaray camiasina ve ordumuz ileri gelenlerini en güzel şekilde ağırlayan Galatasaray lisesi öğretmen ve görevlilerine teşekkürü bir borç bilirim.
20.3.1915 D'Esperey - Fransa Isgal Ordulari Kumandani

taraftar.61
Edit............. neyse neyse...

Burak Sahin
15.05.2010, 20:35
“Türk futboluna teşvik primini Ergun Gürsoy, şikeyi ise Adnan Polat getirdi. Adnan Polat teneke kupayı istemediğini açıklamıştı. Acaba bu kupayı ne yapacak? Galatasaray yazdığı şike kitabının doktorasını Ankara’da yaptı. Kaleci Zalad’ın yediği goller şikenin en büyük kanıtıdır.”

StyLe
15.05.2010, 20:35
İstanbul güzeeeeeeeeeeeeeeeeeeel, kızlar çok güzeeeeeel TRABZON'um hepsinden güzellllllllll!....

Söz konusu TRABZONSPOR'sa gerisi teferruattır. Onun için TRABZONSPOR şampiyon olmadıktan sonra, kimin şampiyon olacağı bizi hiç enterese etmiyor. Kendi kendilerini yesinler kudursunlar bizene?

Bu şeftali kurtları hani diyordu, "Trabzon büyük takım mı?" "Trabzon artık 4. büyük değil" falan filan yapıyorlardı, ne oldu şimdi? Bir başka sözümde bu ezik 6s'lilere; madem o kadar çok biliyordunuz, Bursaya neden maçı vermediniz? Şunu bilsin bu hatsizler, Fener şampiyon olursa, 6s sayesinde şampiyon olur. Çünkü Bursa sadece 6s'ye takıldıkdan sonra 2. oldu ve hala 1 puan geriden 2.

Bu Marmara bölgesinde ki bütün takımlar tam bir mal ( Sakarya hariç :) )

sametaydin
15.05.2010, 20:37
Bunun böyleolacağı belliydi. Yenilirsek bunlar olacak. Sadri Başkanın açıklamaları bu yorumlara çanak tuttu çünkü. Şu an biz hariç kimse trabzonsporun bu maçı kazanma arzusuyla çıkacağına inanmıyor.

Sibel
15.05.2010, 20:39
Taraftar taraftarlığını bilmeli.Rakip sadece sahada oyunda olunmalı.Hiç bir zaman karşı takımın bir yönüyle dalga geçilmesini tasrif etmem!Ben buna inandım hep.Ama kendini bilmezler böyle avutucu oyuncaklarla oynamayı,iki çift laf ettim sanıp eğlenmeyi adamlık sanıyorlar.Çok nadir görsemde ben bizim taraftarın böyle bir şey yaptığını görmedim görmek de istemem,olmasında.Hakedene her zaman cevap var ona bir şey demem.Ben kendi aşkımı bilirim,bulaşanların amaçları kendilerini mutlu etmekse onlara her gün bayram.Çok bayramlar görsünler:D Sonuç olarak karşı tarafın ısrarı üzerine kara listeme bir taraftar daha ekledim(GSliler)

Burçak
15.05.2010, 20:47
Bir Galatasaraylının gün içindeki halleridir bu foto.
Çıkarları uğruna TS li başka zaman x takımlı olurlar..
Onlara asla sırtınızı dönmeyin. Çünkü onlar kalleşin önde gidenidir.

http://www.internetveteriner.com/wp-content/uploads/2010/04/bukalemun2.jpg

Çakıroğlu İhsan
15.05.2010, 20:47

Bu resim çok hoşuma gidiyorda yeni dikkatimi çekti fener bayrağının sol üstünde ki kişide Trabzonspor forması mı var?

Vural Kuyumcu
15.05.2010, 20:49
yarın toplanma yerı bellı mı mac ıcın

28TS61
15.05.2010, 20:52
yarın toplanma yerı bellı mı mac ıcın

vuralcim sana helal olsun gittin maca :alkış:

yattaraya selam söyle benden ;)

Vural Kuyumcu
15.05.2010, 20:54
vuralcim sana helal olsun gittin maca :alkış:

yattaraya selam söyle benden ;)
Bıze her Yer Trabzon abı sözümüz söz askımıza:D
aleyküm selam

Vural Kuyumcu
15.05.2010, 20:57
yok mu toplanma yerı yauwww

Zafer BİLGİN
15.05.2010, 20:58
yok mu toplanma yerı yauwww
Evin karşısındaki internet kafede toplanacağız:)

28TS61
15.05.2010, 20:59
Bıze her Yer Trabzon abı sözümüz söz askımıza:D
aleyküm selam

:)
neyse ben cikmaliyim. stada giderken kadiköydeki bogaya formamizi giydir :)
benim icinde gez toz, viel spass.

krefeld ten bordoooooo...

Uğur Karataş
15.05.2010, 20:59
Aldım biletimi. Gurbetçi Gençler'in forumunda bazı arkadaşlar, Trabzonspor tribünü biletlerini bilet bulamayan fenerliler aldı falan demiş. Bunun doğruluk payı var mıdır?

Onu diyen arkadaşın ben fenerli olacağından şüpheliyim biletler tükenmedi. Ayrıca fenerliler trabzon trübünde şampiyonluk kutlaması yapabilirmi eren renkdaşım :D

Zafer BİLGİN
15.05.2010, 21:00
Vuralın yanındaki koltuktan Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)

Vural Kuyumcu
15.05.2010, 21:00
Evin karşısındaki internet kafede toplanacağız:)
hadı yaaa benım nıye haberım yok bundan :D

Vural Kuyumcu
15.05.2010, 21:01
zafer abının yanından sampıonnnnnnnnnn

Oğuzhan Turhan
15.05.2010, 21:05
Anlayamıyorum neden her şey Trabzon fb maçı üzerinden konuşuluyor..
Faruk Çelik yaptığı açıklamayla aslında bursanında şike yaptığını itiraf etmiyormu bir yerde.
Yahu öyle bir ortam oluştu ki, bursa bjk yı kesin yenecek ama Trabzon fb den puan alamayabilir.
Yani adamlar sanki bjk yı yenmişlerde, fb nin olası puan kaybı için bizi gaza getiriyorlar.
bjk camiasınada helal olsun, kendilerini bu kadar küçük duruma düşürebiliyorlar..
Resmen maçı bursaya satmış pozisyonundalar şu anda.
İşin komik tarafıda, bjk nın maçı satması suç değilmişde olması gereken bir şey miş gibi davranıp, arkadan bizede ts maç satmaz demeleridir..
Ne de olsa bursalılar için bizler sebatayistmişiz :):)

Cem Zırıh
15.05.2010, 21:08
Baskan birazdan ligtv de telefon baglantisi yapicak :)...

Semih58
15.05.2010, 21:12
TRABZONSPOR'um Fenerbahçaeyi yenecektir. BJK Bursa'yı yener.

En büyük zevkimiz BURUK FENER

Uğur Karataş
15.05.2010, 21:12
Fenere koymamız ENGELLENEMEZ !

İlyas Özdemir
15.05.2010, 21:13
geçen haftaki kardeşlik buluşmasından 3-0 lık mağlubiyet çıkınca ihale bize kalmış oysa biz feneri kadıköyde uzun yıllardır yenemiyoruz olası bir mağlubiyetimiz halinde bize saldırmak için zemin oluşturulmaya çalışiliyor

Mustafa AYDIN
15.05.2010, 21:26
Öyle bir maçki,aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık.Fenerinde Bursa'nında şampiyon olmasını istemiyorum ama ne yazıkkı 2 takımdan biri olacak.Feneri kadıköyün çimlerine gömmeyi çok istiyorum ama buda Bursa'nın işine yarıyacak.Neyse biz maçımızı alalım gerisi bizi ilgilendirmez.

boztepeliyasin
15.05.2010, 21:34
bu konuya en uygun söz "aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık" arkadaş iyi söylemiş.

Merve H.Oğlu
15.05.2010, 21:34
Takımımız şu an İstanbul Marrıott Otel'de kampta. Az önce Lig Tv'de Sadri Şener'le röportaj yapıldı orda gördüm. Acaba yarın direk stada mı giderler yoksa herhangi bir yerde antrenman yaparlar mı?

Ümit Küçük
15.05.2010, 21:39
bu bjk nın sesi hiç çıkmıyorya yarın akşam büyük süpriz yapacak bursaya

7can61
15.05.2010, 21:41
Hiç bir Trabzonsporlunun midesi fenere yenilmeyi hazmedez. Kim olacaksa olsun şampiyon çok da tın. Tanıdığım bir tane bile bursalı yok ama bayağı bir fenerli var :)

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 21:44
bu bjk nın sesi hiç çıkmıyorya yarın akşam büyük süpriz yapacak bursaya
kardeşleri fenere kıyak geçecekler ...

güneyli
15.05.2010, 21:45
bu konuya en uygun söz "aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık" arkadaş iyi söylemiş.

Arkadaş tükürmeyi bilirsen ne aşağıya ne yukarıya.Motive olduktan sonra direk ve basınçla ileriye..Yeterki niyetlen..Kararsızlar öyle kendi tükürüklerinin yönünü tayin edemez.Hedef sağlamsa,niyette sağlamsa korkma..

cunguslu
15.05.2010, 21:47
diyarbakırspor taraftarları olarak kardeşimiz karadeniz fırtınası trabzonspor a başarılar dileriz

mehmets61
15.05.2010, 21:49
Takımımız şu an İstanbul Marrıott Otel'de kampta. Az önce Lig Tv'de Sadri Şener'le röportaj yapıldı orda gördüm. Acaba yarın direk stada mı giderler yoksa herhangi bir yerde antrenman yaparlar mı?
maç günü antreman olmaz:)ne yapacaklarıda sitede yazıyor bildigim kadarıyla.resmi sitede sag altta takvim var orda hangi gün ne yaptıkları yazıyor.

Ceyhun Dündar
15.05.2010, 21:51
Gabric ve teo kadrıya alınmamıs ulkesıne donmus gelecek sene artık takımda olmayacakları asıkar bence...

matrix5782
15.05.2010, 21:52
diyarbakırspor taraftarları olarak kardeşimiz karadeniz fırtınası trabzonspor a başarılar dileriz

eyvallah birader saolasınız

Ceyhun Dündar
15.05.2010, 21:52

Saol abi bizde sizi tekrar ligde gormek ısterız olaysız bı sekılde ınsallah

SDinc
15.05.2010, 21:55
İyide sizin için Fener'in şampiyonluğu Bursanınkinden daha iyi değilmidir ?

cunguslu
15.05.2010, 21:56
saol abi bizde sizi tekrar ligde gormek ısterız olaysız bı sekılde ınsallah
İnŞallah ama zor Çikariz bİz bİr daha sÜper lİge

Merve H.Oğlu
15.05.2010, 21:56
maç günü antreman olmaz:)ne yapacaklarıda sitede yazıyor bildigim kadarıyla.resmi sitede sag altta takvim var orda hangi gün ne yaptıkları yazıyor.
Çok teşekkür ederim kaç gündür yazıyodum kimse cevap vermedi :) Bu takvim işini de öğrenmem iyi oldu :D:D

cunguslu
15.05.2010, 21:57
İyide sizin için Fener'in şampiyonluğu Bursanınkinden daha iyi değilmidir ?
doğru söylüyon bursa bizim düşmanımız ama trabzon feneri yenecekse onunla dahada gururlanırız

Ceyhun Dündar
15.05.2010, 21:58
İnŞallah ama zor Çikariz bİz bİr daha sÜper lİge

valla olmaz dıye bırsey yok da once kendı oz kaynaklarınızı yaratmanız lazım bı takımda 45 futbolcu 1 senede oynamaz...

cunguslu
15.05.2010, 21:58
diyarbakır da insanlar trabzonspor a karşı çok aşırı derecede sevgi duyuyor