PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 34. Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Emrah Akcagöz
11.05.2010, 17:53
Bir bursalının dediklerine katlanırım ne derlerse desinler benim için boştur sadece bizi çekemedikleri için böyle konuşurlar ama bir fblinin bana tutupta istesek yenerdik Trabzonda kimmiş bizim çerez takımımız gibisinden konuşmasına asla tahammül edemem..

Barış Burak
11.05.2010, 17:54
abi iyi de o spor programında yer alan ahmet ağaoğlu diyecek bişey bulamadı. espri yapmıştır diyip geçiştirdi

kanaltürkte reha muhtar başkanın dediğini çok iyi yorumladı ama işi gücü polemik olan ahmet çakar ve birtane daha keltoş var hani telegol sunuyordu.o ise konuyu bambaşka yere çektiler.insan bu kadar salak olabilir mi sorusunun cevabını ikisi aynı anda uygulamalı olarak göstermeye çalıştı.gösterdilerde.

başkanın ironisi çok sağlamdır.hatta reha muhtar gülüp yaa bu karadenizlileri çok seviyorum ya dedi:D

Dursun Ali Bahçekapılı
11.05.2010, 17:55
Erdal abi, kızdıgım nokta, olası bir Fenerbahçe maglubiyetimiz sonrasında bazı kesimlerin üzerimize saldıracagı ve kafalarında cizdikleri komplo teorilerinin dogru oldugunun kanıtlandıgı söylemlerini duymak olacaktır lakin biz son zamanlarda ligde Fenerbahçeyi kac defa yenebildik ki yenilmemiz halinde mac satmış pozisyonuna düşecegiz.. Ben açıkcası kadıköyde Feneri yenebilecegimizi düşünmüyorum.. Şampiyonluk maclarında yenilmelerini beklemek hayalperestlik degil mi

Erdal
11.05.2010, 17:57
Ahmet Ağaoğlu da orada başkanın soru soran herife küfür ettiğini adabıyla küfür ettiğini anlamadıysa iyi ki Trabzonspor u yönetmemiş o zaman...Başkana bu konuda sonuna kadar güveniyorum...Az dedin başkan... "Aziz'le anlaştık biz söylemedi mi size" falan deseydin ki salaklar bir de soruşturma başlatsalardı....

Erdal
11.05.2010, 17:59
Dursun Ali Fener bizi ilk defa mı yeniyor? İlk devre yenmedi mi? Birileri şöyle der birileri böyle der.....Büyüklük tam da ne biliyormusun? Kim ne derse desin diyebilmek büyüklük....Çok güzel demiş arkadaşlar....Biz horozuz felsefeden anlamayız...Horozluk sadece yenmek değil burda...Yeneriz yeniliriz, hatta fark yeriz...Ama dik dururuz....

Orhan Aydın
Yenilirsek( ki Allah korusun) sattı muhabbeti kesinlikle yapılır. Ama ben yenilmeyeceğimizi düşünmüyorum. Hatta eze eze yeneriz inşallah:)

İlker Akçay
horozda oluruz renktaş tavşanda:)isteyene yani:) keşke son maç ts bursa olsaydı.adamlar gerçekten kafamı bozuyor yaa.

ben 11 sene ist. tofaşta basketbol oynadım.birçok kez bursaya gittim.küçüklüğümden beri.lise 2 de çoğu hafta sonum şehir dışındaydı.

ama bu bursa taraftarının şımarıklığı beni deli ediyor ya. yemin ediyorum bursa taraftarı yüzünden bursadan soğudum.

daha geçen gün kupadan sonra bursalı bi çocuk bizim orda ulan aldınız kupayı maçı vereceksiniz dedi.sinirlenmeyeyimde ne yapayım? siz miyiz ulan biz?

gel de ağzına çarpma bitane.çarptım mı? tabiikide.hemde bir tane değil birden fazla kere. ne yapayım arkadaş damarıma basmayacaksın.basarsan böyle oluyor işte.

sinirim çok bozuyorlar ya.inş bjk 5 atar.gerçekten bjknin yenmesini istiyorum şunları ya.

Renktaş bende sevmiyorum hatta kendilerini afedersin bi b.k sanmaları beni deli ediyor ama ne yapacaksın gariplerim sevinsinler biraz şampiyon olmalarını da istemiyorum ama fenerlilerde onlardan farklı değil tamam bursa taraftarı daha antipatik ama bizim çıkıp işimizi yapmamız lazım en azından şenol hocanın rekoru kırılmasın diye oynayalım daha :D

O bursalıya gelince de ne yapsın garibim yıllardır böyle maç alıp vermekle satmakla belli kupalar karşılığında şerefinden haysiyetinden vazgeçmenin hayaliyle yaşamış demek ki herşeyin öyle olduğunu sanıyor.İnsan karşısındakinide kendisi gibi sanarmış diyip geçelim.Geçelim çünkü konuşmak istemiyorum onların hakkında bu kadar konuşmak bile fazla salla gitsin biz feneri yenelim onlar zaten yenilir.:)

Oğuzhan İnce
11.05.2010, 18:00
Ülkedeki
salak/metrekare oranının yüksek olduğunu biliyordum da,harbiden bu kadar salak olduklarını da düşünmemiştim...

benim merak ettiğim aramızda başkanın dediğini gerçekten aha da maçı sattuk tavrında karşılayan var mı?

TSunami_69
11.05.2010, 18:01
Ahmet Ağaoğlu da orada başkanın soru soran herife küfür ettiğini adabıyla küfür ettiğini anlamadıysa iyi ki Trabzonspor u yönetmemiş o zaman...Başkana bu konuda sonuna kadar güveniyorum...Az dedin başkan... "Aziz'le anlaştık biz söylemedi mi size" falan deseydin ki salaklar bir de soruşturma başlatsalardı....
inşallah dediğiniz gibidir. zaten etik değil diğer türlü

Salih Edip
11.05.2010, 18:02
sanıyomusunuz ki çatır çatır oynayıp da yenilirsek vay be helal olsun Trabzona ne güzel mücadele etti diyecekler.

ne kardeş klübümüz(bursa!) için oynarız ne de ezeli rakibimiz fener için... !

mümkünse fazla forma şansı bulamayan oyuncularla çıkıp da yenelim :D

horoz muhabbetini de ilk kim yazdı hatırlamıyorum ama +1967 oldu :)

Barış Burak
11.05.2010, 18:03
Dursun Ali Fener bizi ilk defa mı yeniyor? İlk devre yenmedi mi? Birileri şöyle der birileri böyle der.....Büyüklük tam da ne biliyormusun? Kim ne derse desin diyebilmek büyüklük....Çok güzel demiş arkadaşlar....Biz horozuz felsefeden anlamayız...Horozluk sadece yenmek değil burda...Yeneriz yeniliriz, hatta fark yeriz...Ama dik dururuz....

heh bu yorum on numara işte.eline sağlık erdal abi:):)

aslında bizi bu hallere düşüren ne fb ne şeftali.hep Trabzonspor ya.kaybetmeseydik o puanları şimdi şeftalininde angutunda diline cümle olmazdık.

ah ulan ah. ben ne zaman göreceğim bu şampiyonluğu...

Orhan Aydın
Bursanın ciddiye almış gibi gösterdiğini düşünüyorum. Yoksa o kadar gerizekalı olsalar son haftaya 2. giremezlerdi:D Yani akılları sıra bize Otogaz hediye ediyorlar:)

Badaloğlu
Bursa, önce Beşiktaş'ı yensinde görelim... Bence bu Beşiktaş, Bursa'yı yener, bizde Fener'i Kadıköy'de yeneriz.Artık Ankaraspor mu şampiyon olur? yoksa Paris Unıted'mı olur? onu bilmem.Gerçi kim oursa olsun çokta umrumda değil yani...

Hayatta en keyif aldığım şeylerden biri Fener galibiyetleridir... Bende bu keyiften sırf sonucunda Bursa'nın şampiyon olma ihtimalinden dolayı asla vazgeçmem...

Dursun Ali Bahçekapılı
11.05.2010, 18:04

Trabzonsporun dik duruş sergilemesi ile kimsenin sorunu yok ve kimse Fener bizi yensin diyemez.. Diyen şahıs, taraftarlık tanımının getirdigi yükümlülüklerden bihaberdir. Lakin her Trabzonlunun bu hafta ikilem yaşadıgı da söz konusu.. Horoz olmasına horozuz da yumurtadan cıkacak başka bir horozun vaktinden ötmeye başlamasına vesile olabilecek bir horozuz.. Vaktinden önce ötenin akıbeti bellidir ama cılız da olsa cıkaracagı sesler sinir bozucu olacaktır

Gümüshane
11.05.2010, 18:04
Yenilirsek( ki Allah korusun) sattı muhabbeti kesinlikle yapılır. Ama ben yenilmeyeceğimizi düşünmüyorum. Hatta eze eze yeneriz inşallah:)

Yapilirsa ortami germek icin yapilir. Salatasaraylilar 10 Yildir kazanamiyor Kadiköy'de Trabzon yenilse cok fazla abrtilmamasi gerek. Trabzonspor gibi oynayip kazanmak icin elimizden geleni yapacagiz.

Salih Edip
11.05.2010, 18:06
başkan duysaydı bu horoz muhabbetini o lafı söylemez horoz hikayesini anlatırdı :)

urfadayken uyarsaydık keşke ....

Barış Burak
11.05.2010, 18:06
Renktaş bende sevmiyorum hatta kendilerini afedersin bi b.k sanmaları beni deli ediyor ama ne yapacaksın gariplerim sevinsinler biraz şampiyon olmalarını da istemiyorum ama fenerlilerde onlardan farklı değil tamam bursa taraftarı daha antipatik ama bizim çıkıp işimizi yapmamız lazım en azından şenol hocanın rekoru kırılmasın diye oynayalım daha :D

O bursalıya gelince de ne yapsın garibim yıllardır böyle maç alıp vermekle satmakla belli kupalar karşılığında şerefinden haysiyetinden vazgeçmenin hayaliyle yaşamış demek ki herşeyin öyle olduğunu sanıyor.İnsan karşısındakinide kendisi gibi sanarmış diyip geçelim.Geçelim çünkü konuşmak istemiyorum onların hakkında bu kadar konuşmak bile fazla salla gitsin biz feneri yenelim onlar zaten yenilir.:)

feneri yenmekten o yüzden korkuyorum işte:D ibb maçı olsa yenilir diyeceğim ama 8taş bu:) inş yener bursayı.

bedduam tuttu valla.sivas inş kümeye oynar dedim oynuyor.aynısını bursayada söylüyorum.

adamlar geçen senede trabzon kümeye diye bağırıyordu.girersek kümeye değil kümese gireriz.hem sizin tavuk oldğunuz yerde biz horoz olarak. artık hanginiz KOSU olursa...

Orhan Aydın
11.05.2010, 18:07
Ayrıca, son yıllarda skorboard'ta üstün değiliz ama fenere ezildiğimizi hiç hatırlamıyorum.

Süleyman Eruyar
11.05.2010, 18:07

Erdal abi Ahmet Ağaoğlu " ne olursa olsun böyle söylememeli " dedi ki bende katılıyorum, bir başkan ne olursa olsun böyle konuşmamalı, Sadri Şener' in dediği gibi herkes onun gibi zeki değil, bu yüzden insanlara ironi yapmasın,

ne anlattığın değil, nasıl anlaşıldığın önemli ve bu cümleyi herkes istediği gibi anladı,
Ne gerek vardı, sussaydı, 1 kerecik sussaydı, ne olurdu?

Barış Burak
11.05.2010, 18:08
Bursa, önce Beşiktaş'ı yensinde görelim... Bence bu Beşiktaş, Bursa'yı yener, bizde Fener'i Kadıköy'de yeneriz.Artık Ankaraspor mu şampiyon olur? yoksa Paris Unıted'mı olur? onu bilmem.Gerçi kim oursa olsun çokta umrumda değil yani...

Hayatta en keyif aldığım şeylerden biri Fener galibiyetleridir... Bende bu keyiften sırf sonucunda Bursa'nın şampiyon olma ihtimalinden dolayı asla vazgeçmem...

bence son hafta kim şamp olursa olsun LAZ ZİYA hepsini vurup kupayı getirecek memlekete:):)

Erdal
Yahu yemişim şampiyonluğu ben UEFA kupasını istiyorum...Kaldırın şu kafanızı....Dik durun gözünüzü seveyim...

UtopyaTs

Bu sözlere bende katılıyorum.En keyif aldıgım şeylerden biri fb'yi yenmek zaten ben bjk'nin de bursayı yenicegini dusunuyorum artı yenmese de fb yi yenmenin tadını hiçbirşeye degişmem.

el fanatico
11.05.2010, 18:09
abi iyi de o spor programında yer alan ahmet ağaoğlu diyecek bişey bulamadı. espri yapmıştır diyip geçiştirdi
ben izlemedim ama o programları o kadar geriyorkar ki napsın konukların da üzerine baskı oluşuyor mecburen...
şok şok şok flaş flaş flaş diye haber yaparsan ağaoğlu değil herkes şaşırır kalır... ama adam şaka yapmıştır diyerek o kadar gerçekçi gösterilen olaya bile inanmamış baksana... çünkü herkes biliyor ki Trabzonspor da lanse edildiği gibi bu şekilde açıklama yapacak çürük elmalar asla olmaz... Ağaoğlu da doğal olarak inanmamıştır zaten...

Erdal
11.05.2010, 18:10
Süleyman, ben Sadri başkanın Trabzonspor u iyi yönettiğini düşünmüyorum...Ama o anda verdiği cevap az bile diyorum bak....Çünkü makul cevap soruları bitirmeyecekti...Tek sorun başkan bu futbol piyasasındaki figürlerin kahir ekseriyetinin salaklardan oluştuğunu bilmiyor....

Erdal
11.05.2010, 18:15
Şimdi Allah aşkına bu başlıkta kim şampiyon olsun muhabbeti yapmayalım. Bursalılar onu dedi Fenerliler bunu dedi...Okumayın...Okumayın yahu....Büyüklük??? Ne kadar büyük olduğumuzu Urfa da takım sahada taraftar tribünde ispatladı...Daha büyük isteyen sabretsin deyin geçin....Rica ediyorum...

Erbay
11.05.2010, 18:16
Aynı kadroyla çıkalım yeneriz.

Erdal
11.05.2010, 18:16
Murat Tosun oynamalı mesela...Burak'ta aradıklarımı onda görür gibi oldum...Murat Tosun oturursa siz o zaman görün Umut u :))))

Ömer Sak
11.05.2010, 18:18
http://www.facebook.com/video/video.php?v=125370407474249 : Mutlaka izlemelisiniz arkadaslar gslilerin yaptigi bir video sonunda bizim adimizda geciyor tabiki ii anlamda.

Emrah Akcagöz
Konu ile alakası yok ama Yattara'nın formasına dikkat ettiniz mi ambleme..??

Barış Burak
Yahu yemişim şampiyonluğu ben UEFA kupasını istiyorum...Kaldırın şu kafanızı....Dik durun gözünüzü seveyim...

Erdal abi yahu,inanırmısın aslında bende şampiyonluğu çok önemsemiyorum.her avrupaya gittiğimiz sene.avrupaya gittiğimiz sene ben her zaman avrupa kupasını önemsiyorum...

bence olması gerekn de bu.

yani rakibi kafada bitirebilmek.bir sporcu için bu çok önemlidir.kasetleri izlersin.oyuncuları tanırsın ve maçtan önce rakibi kafada bitirirsin.eğer bunu yapabilirse BÜTÜN TAKIM( tek bir oyuncu demiyorum bakın,bütün takım diyorum)o zaman yenilmeyecek ekip yoktur.şahsen ben bizzat buna şahit oldum.kendim şahit oldum.

ve inanıyorum o yüzden her sene,eğer takımın konsantresi iyi olursa avrupa kupasını almak o kadarda zor olmaz.tamam oyuncu kalitesi daha iyidir diğer takımların ama asıl önemli olan o terdir.mücadeledir.ve bu sene avrupaya gidiyoruz

inanın ben ne yarı final ne çeyrek final düşünüyorum.gerçekten ama gerçekten her seneki gibi kupayı alırız.ne varki diye düşünüyorum

takımın başındada şenol hoca var.bu konsantrasyonu sağlar bence.

Bu arada Erdal abi bir şey soracağım;

BMN istanbul kahvaltısında kupayı alırsak boğaz turu yapalım olayı vardı,olacak mı öyle birşeyler? şöyle bi horon edelimde alabora olalım yahu:D

Barış Burak
11.05.2010, 18:19
Murat Tosun oynamalı mesela...Burak'ta aradıklarımı onda görür gibi oldum...Murat Tosun oturursa siz o zaman görün Umut u :))))

bugün Erdal abiye tam anlamıyla katılıyorum ya:d murat tosun gerçekten alışırsa yanına tek bir Pivot forvet yeter:) Savunduğum teo bile yedeği olur eğer murat alışırsa:)

Orhan Aydın
11.05.2010, 18:25
Murat Tosun, Fenerbahçe'ye gol atsın:D

Dilim sürçtü ama idare edin:)

zafer6161
11.05.2010, 18:25
http://www.facebook.com/video/video.php?v=125370407474249 : Mutlaka izlemelisiniz arkadaslar gslilerin yaptigi bir video sonunda bizim adimizda geciyor tabiki ii anlamda.

le franco yu koymamışlar,adamın gol yediği yerden dolmuş 5 lira yazıyor ççç ççç

tigin
11.05.2010, 18:26
Bence Fener maçında Burak forma giymeli. Fener'e karşı daha hırslı oynar, eski takımı olduğu için. Öte yandan Murat'ta formayı hakediyor akşam ki güzel golünden sonra. Umut yedek dursa olmaz mı? :)

Barış Burak
11.05.2010, 18:27

çok iyi ya:) çççççççççççç

ozzy!
11.05.2010, 18:29
Konu ile alakası yok ama Yattara'nın formasına dikkat ettiniz mi ambleme..??

Evet formalarımızın kalitesi ortaya çıkmış oldu. Amblem sökülmüştü sanırım solgundu.

Oğuzhan
11.05.2010, 18:31

Başarılı :D:D

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 18:31
trabzonspor kim şampiyon olmasını istiyorsa öyle oynar nitekim bursanın bi şampiyonluğunda neler olabileceğini herkez biliyo bu yüzden tartışmaya bile gerek yok her maçta yensinler feneri ama bu maçta değil..

Murat'
11.05.2010, 18:35
Bakıyorum da bazılarımız aman ne olur yenme havasına girmiş.

Merve H.Oğlu
11.05.2010, 18:39
İstanbul seyahat programı
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4390-6K3V5F6H.jpg

Takımımızın Fenerbahçe'yle deplasmanda oynayacağı karşılaşma için planlanan seyahat programı açıklandı.

Program şöyle:
GİDİŞ: 15 MAYIS 2010 CUMARTESİ TRABZON - SABİHA GÖKCEN SAAT: 13.00
DÖNÜŞ: 17 MAYIS 2010 PAZARTESİ SABİHA GÖKCEN – TRABZON SAAT: 10.45

Geçen yıllardan bilen var mı acaba hangi stadlarda antrenman yaparlar, hangi otelde kalırlar, antrenmanlar taraftara açık olur mu?

FC-ST-PAULI-61
11.05.2010, 18:40
insallah yeneriz Feneri her zamanki gibi yine inanilmaz derecede havalandilar.2-0 yeneriz

Gümüshane
11.05.2010, 18:40
Bize ne kim Sampiyon oluyorsa olur. Biz kendi isimize bakalim. Bursa bugün Sampiyon olur yarin kümeye oynar. Biz herzaman en yukariyi hedefledik hedefleyecegiz..Fenerbahce'yi 55.000 kisinin önünde yenecegiz. Ama Sampiyon gene Fenerbahce olacak cünkü Bursa'nin Besiktasi yenemeyecegini adim gibi biliyorum.

Murat Erdem
11.05.2010, 18:41
Hava çok sıcak. 36 derece şaka gibi...

Hotaman
11.05.2010, 18:42
Öyle saçma sapan şeyler yazılıyor ki insan çıldırıyor!
Bize ne yahu kimin şampiyon olduğundan!

Burada Trabzon yenilsin muhabbeti yapanlar Bursa'ya olan kinlerini Trabzonspor üzerinden kusmasınlar.

Bu takım her maçı yenmek için çıkar!
Nokta!

Ahmet KESKİN
11.05.2010, 18:42
biz fenere koyalım da ister fener olsun ister bursa ..çokta.............

demir
11.05.2010, 18:47
trabzonspor kim şampiyon olmasını istiyorsa öyle oynar nitekim bursanın bi şampiyonluğunda neler olabileceğini herkez biliyo bu yüzden tartışmaya bile gerek yok her maçta yensinler feneri ama bu maçta değil..

neden değil ??? biz 4. buyuguz dıyecekler ondan mı _? bızım kendımızden suphemızmı var ??? yada baskalarının ne dedıgının bızım ıcın ne onemı var bız trabzonsporuz ne oldugumuzu ıyı bılıyoruz baskalarının yakıstırmalırıda bızı ılgılendırmıyor bır zurafa kendıne tımsah dese kabulmu edecez ?? bız her maca fenerı yenmek ıcın cıkarız bu macada oyle cıkacaz ısterse karabuk sampıyon olsun

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 18:53
arkadaşlar bakın size özetliyim gsli fenerin şampiyonluğunu nasıl istemiyorsa bjk li bi başkasının şampiyonluğunu nasıl istemiyorsa bizde bursanın olmasını istemiyoruz olay bu kadar net gs takım olsaydı bursayı yenerdi bjknin bursaya yatmicanın garantisi varmı? evet bursa şampiyon olursaa artık 4.cü büyük biziz diyebilecek karakterde bi topluluk ve trabzonla dahi alay edebilecek noktalara getiricekler olayı. uyanın artık trabzonspor şampiyon olmadan kimse olmasın bu kadar açık ve net.

tarsus
11.05.2010, 18:53
hiç trabzonlu tarihin hiç bir döneminde fenere yenilsin diye dilekte bulunmaz bulunamaz.

Halit Akyüz
11.05.2010, 18:55
Berabere biter Bursa - Bjk'de berabere biter. Fener şampiyon.

Şentürk
11.05.2010, 18:55
Öyle saçma sapan şeyler yazılıyor ki insan çıldırıyor!
Bize ne yahu kimin şampiyon olduğundan!

Burada Trabzon yenilsin muhabbeti yapanlar Bursa'ya olan kinlerini Trabzonspor üzerinden kusmasınlar.

Bu takım her maçı yenmek için çıkar!
Nokta!

:alkış::tsbayrak::alkış:

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 18:57
ligimiz tertemiz bi lig olsaydı bugun burda fener maçının skorunu değil trabzonsporun başarısından konuşurduk düzene ayak uyduracaksın arkadaş

kaan53
11.05.2010, 18:58
ne fener umrumuzda nede bursa tek çıkar yol 3 puan çıkan kalleş habere inat feneri yenmeliyiz gerisi bizi ilgilendirmemeli.Başarılar TRABZONSPOR'um

Gümüshane
11.05.2010, 18:59
arkadaşlar bakın size özetliyim gsli fenerin şampiyonluğunu nasıl istemiyorsa bjk li bi başkasının şampiyonluğunu nasıl istemiyorsa bizde bursanın olmasını istemiyoruz olay bu kadar net gs takım olsaydı bursayı yenerdi bjknin bursaya yatmicanın garantisi varmı? evet bursa şampiyon olursaa artık 4.cü büyük biziz diyebilecek karakterde bi topluluk ve trabzonla dahi alay edebilecek noktalara getiricekler olayı. uyanın artık trabzonspor şampiyon olmadan kimse olmasın bu kadar açık ve net.

Sen saniyormusunki Bursa bu seneki basarisini hersene tekrarlayabilecek? Büyüklük öyle birkere sampiyon olmakla olunmuyor. Bizim Rakibimiz Bursa degil neden istemeyelim Sampiyonluklarini Bizim Rakiplerimiz Ücüzler...

Orhan Aydın
11.05.2010, 18:59
Artık vazgeçin şu sevdadan. Sonucunda Sivas'ın şampıyonluğu:D bile olsa bu maçı kazanmalıyız

h@msi61
11.05.2010, 19:00
Mac bizim lig fenerin...

Hotaman
11.05.2010, 19:00
ligimiz tertemiz bi lig olsaydı bugun burda fener maçının skorunu değil trabzonsporun başarısından konuşurduk düzene ayak uyduracaksın arkadaş

Hoca sanırım fark edemedin.
Biz Trabzonsporuz!
Bunun için buradayız, ayak uydurmamak için!
Dik durmamak için!
Benzememek için!

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 19:03
Hoca sanırım fark edemedin.
Biz Trabzonsporuz!
Bunun için buradayız, ayak uydurmamak için.
sende ayak uydursaydın şuanda bjk kadar şampiyonluğun vardı.. ayak uydurmadığımız sürece değil 25 250 sene geçse yinede şampiyonluk zor

Hotaman
11.05.2010, 19:05
sende ayak uydursaydın şuanda bjk kadar şampiyonluğun vardı.. ayak uydurmadığımız sürece değil 25 250 sene geçse yinede şampiyonluk zor

Ben bu takımı dik durduğu için tutuyorum.
İsterse kıyamete kadar şampiyon olamasın umrumda değil.

Yeter ki kirlenmesin!
Yeter ki benzemesin!
Yeter ki ayak uydurmasın!

FANATIK61
11.05.2010, 19:07
Feneri öyle bir yenecegiz ki herkes sasiracak. Bursa - BJK macida berabere kalarak FB sampiyon olur diye düsünüyorum ama bana nede diyorum. Yeterki biz 3 puan alalim fb'yi Kadiköyde perisan edelimde ecel terleri döksünler.

61zafer61
ya yorumlarinizi okudum siz ne dediginizi bilmiyosunuz bursa sampiyon olsun diyosunuz siz. yahu 3 hafta lider olan trabzona salliyor biz sizden buyuguz diyor.bide bunlar sampiyon olsa allah allah o zaman gorun siz.acik olun arkadaslar gerekiyosa fenere yenilelim yeterki boyle ezikler sampiyon olmasin sivas vakasini unuttunuz galiba

Oğuzhan Fidan
herkezin görüşü kendine her insanın fikir özgürlüğü var ben düzene göre konuşuyorum tamam sen ömür boyu şampiyon olmaa bilmem kaç senesinde tek başına gidersin tribüne desteklemeye oke

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 19:09
asıl trabzonda yaşayan vatandaş trabzonsporun büyüklüğünü kavrayamamış durumda yıllardır gelmeyen şampiyonluk yüzünden minik çocuklar istanbul takımlarına yöneliyo sen ona çare bul önce gerçi çaresi belli ama sen şampiyon olmasın diyosun oda senin görüşün tabi

61zafer61
11.05.2010, 19:10
fanatik 61 bursa berabere kalirsa bizde feneri yenersek bursa sampiyon oluyor

Hotaman
11.05.2010, 19:11
herkezin görüşü kendine her insanın fikir özgürlüğü var ben düzene göre konuşuyorum tamam sen ömür boyu şampiyon olmaa bilmem kaç senesinde tek başına gidersin tribüne desteklemeye oke

Benim hiç endişem yok.
Canısı sıkma sen.

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 19:11
ya yorumlarinizi okudum siz ne dediginizi bilmiyosunuz bursa sampiyon olsun diyosunuz siz. yahu 3 hafta lider olan trabzona salliyor biz sizden buyuguz diyor.bide bunlar sampiyon olsa allah allah o zaman gorun siz.acik olun arkadaslar gerekiyosa fenere yenilelim yeterki boyle ezikler sampiyon olmasin sivas vakasini unuttunuz galiba
yok kardeş bi gün biri çıkar şampiyon olur bizim insanın kafasına o zaman dank eder ama iş işten geçmiş olur..

Hotaman
11.05.2010, 19:13

Benim hiç endişem yok.
Canısı sıkma sen.

asıl trabzonda yaşayan vatandaş trabzonsporun büyüklüğünü kavrayamamış durumda yıllardır gelmeyen şampiyonluk yüzünden minik çocuklar istanbul takımlarına yöneliyo sen ona çare bul önce gerçi çaresi belli ama sen şampiyon olmasın diyosun oda senin görüşün tabi

Cümlenin orasını burasını kesip ben söylüyormuşum gibi yazma istersen!

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 19:13
Benim hiç endişem yok.
Canısı sıkma sen.
fark burda güzel kardeşim benım endişelerim var demekki ikimizinde trabzonsporluluk ruhu burda çıkıyo ortaya

Hotaman
11.05.2010, 19:15
Çirkin!
Bursa'ya olan nefretiniz gözünü kara bürümüş.
Neden bahsettiğinizden haberiniz dahi yok!

MetiN08
11.05.2010, 19:17

Kusura bakma ama biraz sacmaliyorsun sanki !!!

Trabzonspor Kadiköy gidip maci alicak baska yolu yok bunun, biz onlari orda yenelim iste ozaman herkes bize büyük takim dicek cünkü mac satmicaz cünkü biz TRABZONSPORUZ kim Sampiyon olursa olsan bize tin ama biz maci yenicez bukadar basit bu olay ve herkese göstercez Kupada Fenerin bize yatmadini bilegimizin gücünle aldik maci !!!
Arkadaslar lütfen biraz dikkat edin biz Trabzonsporuz her oynanmamis macin favorisi biziz

Hotaman
11.05.2010, 19:17
fark burda güzel kardeşim benım endişelerim var demekki ikimizinde trabzonsporluluk ruhu burda çıkıyo ortaya

Ya fark burda, memeleket senin mantığınla yürüse ne Trabzonspor kalır ne de taraftarı!

61zafer61
11.05.2010, 19:18
anadolu anadolu diyenlere soyluyorum anadolu nedir iclerin bi tane takim varmiki seni yendiginde sana kinini kusmayan biz sizden buyuguz demiyen istanbul takimlari bunlardan yani anadolu dediklerimizden bin kat daha onurludur daha dikdir.ama kayserili ama gs li adam malatyali ama fbli adam muglali yada sivasli ama bjk li. iste bizim durumumuz bizde boyle adam sayisi az hemde cok az cunku onurluyuz kaypak degiliz adam hayatinda istanbulu gormemis ama fanatik fb liymis gs liymis birakin bu insanlari malesef anadoluda boyle insanlar yasiyor boyle insanlarimi sevindiricem birakin bu isleri acik konusun

temel_yilmaz
11.05.2010, 19:18
Bursa olmasın Fenerbahçe olsun bir pankartları vardı asılı bir kaç hafta önce
5.büyük olmaya değil 4.büyük yalanını ortadan kaldırmaya geliyoruz diye
ben yenicem onlar şampiyon olucak sonra benim büyüklüğüme müzesindeki tek kupa ile laf edicek geçin bu Anadolu dur bizimdir söylemide tamamen ezik psikolojisinden kaynaklanmaktadır.Her Anadolu takımı bizimi maçlara nasıl çıktığını gördük bize tekmeler savururken ayaklarımı bağlandı Kayserili fubolcuların Bursa maçında. İstanbul'da bizim Anadoluda bizim .
Ayrıca Gençlerbirliği bile bizim yayın gelirinden aldığımız paraya laf ederken o zamanki klüpler birliği başkanı olan Aziz yıldırım hakkımızı korumuştur kendi başkanımız koruyamazken .İstanbul dışından çıkan her lider şampiyon bizim yerimizde gözleri kalmış aç kur gibi bekleyecektir medyada zaten çanak tutuyor bunların bu söylemlerine hala daya Anadolu devriminden bahsediyorlar.

Hotaman
11.05.2010, 19:19
Ne günlere geldik.
Baya baya şike yapmamız gerektiği söyleniyor.
Ha bir de bu konuda ısrar ediliyor!
Teheyyyy!

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 19:20
ben ne düşünüyosam onu yazıyorumm içimden başka şey geçip burda insanlara şirin gözükmeye çalışmak için feneri öyle yenelim böyle yenelim çabası içersindede değilim.. bir gsli fenerin olmasını nasıl istemiyosa bende bursanın olmasını istemiyorum çünkü trabzonsporun büyüklüğünün bu kadar tartışılmasından çok sıkıldım. benle polemiğede girmeyin herkez görüşünü belirtsin

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 19:24
trabzonspor kimseye bişey ispatlamak zorunda değil bazı kesimler istiyo diyede çıkıp feneri yenmeleri çok garip. trabzonsporun önünde bi kupa daha var rakip fenerbahçe o zaman bakalım bu kadar çok isticekmisiniz feneri yenmeyi ??

yaranozlu
11.05.2010, 19:25
biz koyalım, isteyen şampiyon olsun, çok da önemli değil. valla maçı kazanalım, kimin şampiyon olduğunu bana söylemesinler, birine sorarsam vurun beni :)

MetiN08
11.05.2010, 19:25
ben ne düşünüyosam onu yazıyorumm içimden başka şey geçip burda insanlara şirin gözükmeye çalışmak için feneri öyle yenelim böyle yenelim çabası içersindede değilim.. bir gsli fenerin olmasını nasıl istemiyosa bende bursanın olmasını istemiyorum çünkü trabzonsporun büyüklüğünün bu kadar tartışılmasından çok sıkıldım. benle polemiğede girmeyin herkez görüşünü belirtsin

Merak etme öyle kolay büyüklük olmuyor 1 sampiyonlukla büyük olunmaz bunu böyle bil, agzi olan konusuyor onlara bakmican Tarihe bakican o asla yanlis göstermez herzaman dogruyu der.
ikincisi daha kendin büyüklünü bilmiyyorsun ve korkuyorsun !!!!

temel_yilmaz
11.05.2010, 19:26
Ahh Zeyyat Kafkas olsaydında konuşsaydın neden geçtin basketbol takımının idari yönetimine çıkar aslanlar gibi derdin.
-Biz olamıyorsak Bursa olsun diye..

61zafer61
11.05.2010, 19:27
Merak etme öyle kolay büyüklük olmuyor 1 sampiyonlukla büyük olunmaz bunu böyle bil, agzi olan konusuyor onlara bakmican Tarihe bakican o asla yanlis göstermez herzaman dogruyu der.
ya cok safsin yada oylesine konusuyon

yaranozlu
11.05.2010, 19:27
anadolu anadolu diyenlere soyluyorum anadolu nedir iclerin bi tane takim varmiki seni yendiginde sana kinini kusmayan biz sizden buyuguz demiyen istanbul takimlari bunlardan yani anadolu dediklerimizden bin kat daha onurludur daha dikdir.ama kayserili ama gs li adam malatyali ama fbli adam muglali yada sivasli ama bjk li. iste bizim durumumuz bizde boyle adam sayisi az hemde cok az cunku onurluyuz kaypak degiliz adam hayatinda istanbulu gormemis ama fanatik fb liymis gs liymis birakin bu insanlari malesef anadoluda boyle insanlar yasiyor boyle insanlarimi sevindiricem birakin bu isleri acik konusun

bence yanlış düşünce, bunu diyenler ikinci tkaımı anadolu tkaımı olanlardır. yoksa en kralından bizanslıdır kendileri. ilk cümle için diyorum, gerisine katılıyorum :)

temel_yilmaz
11.05.2010, 19:28
Adamlar demiş diyeceğini 5. büyük değil 4. büyük yalanını bitirmeye geliyoruz diye ben benim camiama saygı duyduğu için istiyorum Fenerbahçe'nin maçı almasını .

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 19:28
polemiğe girmicem diyorum ama arkadaşım sen nerde yaşıyosun ? türkiyedemi?? daha dün bu adamlar pankartlarla bilmem nelerle çoktaaan tartışmaya başladı senın büyüklüğünü siz hayal alemiindemi yaşıyosunuz bakın önünüzde 2 kupa var biri basket şampiyonluğu diğeri türkiye kupası büyüklük bu kupalarla olur

61zafer61
11.05.2010, 19:29
bence yanlış düşünce, bunu diyenler ikinci tkaımı anadolu tkaımı olanlardır. yoksa en kralından bizanslıdır kendileri. ilk cümle için diyorum, gerisine katılıyorum :)
ikinci takim nedir ya ikinci bi dinin varmi olmadigi gibi takimda olmaz

tarsus
11.05.2010, 19:29
trabzonspor kimseye bişey ispatlamak zorunda değil bazı kesimler istiyo diyede çıkıp feneri yenmeleri çok garip. trabzonsporun önünde bi kupa daha var rakip fenerbahçe o zaman bakalım bu kadar çok isticekmisiniz feneri yenmeyi ??
genç kardeşim trabzonspor ruhunda başkaları istiyor diye feneri yenme olayı yoktur.kanımızda ruhumuzda yenme isteği herzaman vardır.bir trabzonlu için feneri yenmenin zevki bambaşkadır her ortamda her sahada yenecez ve her zaman yenmeyi isteyecez.

zafer6161
11.05.2010, 19:30
ikinci takim nedir ya ikinci bi dinin varmi olmadigi gibi takimda olmaz

adaşıma katılıyorum:p

Cem Kıran
Geçen yıl bursa ofsaitten gol attıktan sonra maç bitiminde..Edilen küfürleri unutmadık..

61zafer61
durustluk icinden geceni soylemekdir edebiyat yapmak degil

61zafer61
11.05.2010, 19:31
anadoludan dost most olucagina inanmiyorum seneye kayseri tepede olsun ilk salliycaklari klup biziz bunu untmayin

atigol
11.05.2010, 19:32
Hayır benim anlayamadığım bursa'nın şampiyon olamaması mı bizi büyük yapacak...Biz zaten büyük bir takımız biz olmadıktan sonra kim olursa olsun hiç önemli değil ama anadoludan başka bir takımın şampiyon olması belki bizi kamçılar yoksa ha bursa olmuş ha fener hiç farkı yok

Oğuzhan Fidan
olay sadece feneri yenmek değil bazı kesimler buzdağının görünen kısmıyla konuşuyo sadece

maxim
Kişisel olarak Bursaspor'un şampiyon olmasını istemeyenlere sesleniyorum:

İstediğiniz sonucu bjk-bursa maçında arayın. Bizim maçımızda yenilmemizi isteyecek kadar düşmeyin.

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 19:33
durustluk icinden geceni soylemekdir edebiyat yapmak degil
burda edebiyat yapan çok ama herkezde mantık aramak zor dimi =)

61zafer61
11.05.2010, 19:34

İstediğiniz sonucu bjk-bursa maçında arayın. Bizim maçımızda yenilmemizi isteyecek kadar düşmeyin.
bursa sampiyon olacagina bizim sampiyonluklarimizdan birini almalarina bile razim arkadasim

61zafer61
11.05.2010, 19:36
burda edebiyat yapan çok ama herkezde mantık aramak zor dimi =)
aynen gercekleri soyleyin dik durusumuzu gosterelim sizin gibilerin sampiyonlugunui istemiyoruz tabiiki diyelim

tarsus
11.05.2010, 19:37

çok mantıklı bir yaklaşım.biz ezikleri yenelim sonra kim ne olursa olsun biz şampiyon olmadıktan sonra hiç önemi yok

atigol
11.05.2010, 19:38
Adamlar demiş diyeceğini 5. büyük değil 4. büyük yalanını bitirmeye geliyoruz diye ben benim camiama saygı duyduğu için istiyorum Fenerbahçe'nin maçı almasını .

O yazı 4.büyük değil 4 büyüktü yani şampiyon olan takımları söylüyordu yazılanları kendi görüşleriniz doğrultusunda çarpıtmayın ayrıca bazı arkadaşlar kendilerine rakip olarak gs-fb!yi değilde bursa!yı rakip olarak görmeleri takımın değil ama bu kafaların ne kadar küçük olduğunu gösteriyor

Selçuk Demircioğlu
11.05.2010, 19:42
Olayın başka bir dikkat çekici yönü;ilk ihtilali biz gerçekleştirdik, saltanatı biz yıkdık..

Gelin görün ki yeni bir ihtilali gerçekleştirmek yine bizim elimizde...
Evet bursasporu ben de sevmiyorum sevilecekde bir camia değil zaten..
Ama eğer olurlarsa yine bizim sayemizde olacaklar...Şampiyonluklarından söz açıldımı Trabzonsporumuzu anmadan geçemeyecekler...
Ama istediğim bjk ya yenilsinler biz de feneri yenelim yine...

Cem Kıran
11.05.2010, 19:43
Trabzonspor'da Alanzinho şoku
11 Mayıs 2010 / 19:06
Alanziho'nun, Fenerbahçe maçına yetiştirilmeye çalışacağı belirtildi.

Trabzonspor, Turkcell Süper Lig'in son haftasında deplasmanda Fenerbahçe ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.
Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana Denizlispor maçında ayağına aldığı darbe sonucu sakatlanarak oyundan çıkan Alanzinho'nun haricinde tüm futbolcular katıldı.
Kondisyon salonunda çalışan Alanziho'nun, Fenerbahçe maçına yetiştirilmeye çalışacağı belirtildi.
Denizlispor maçında sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyen Selçuk, Onur, Burak ve Engin Baytar'ın ise durumlarının iyi olduğu ve hafta sonundaki maçta forma giyebilecekleri kaydedildi.
Antrenmanda, dünkü maçta ilk 11'de forma giyen oyuncular hafif bir koşu, diğer oyuncular ise yarı sahada çift kale maç yaptı.
Trabzonspor, yarın yapacağı antrenmanla Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürecek.

61mehmet61
11.05.2010, 19:47
bu fener maçı sakal bıyık olayı gibi oldu. fener yense şampiyon oluyor hiç istemiyorum. feneri yensek bursa beşiktaşı yense bursa şampiyon bunu düşünmek bile istemiyorum. en iyisi mi biz feneri yenelim bjk da bursayı yensin.

MetiN08
11.05.2010, 19:49
polemiğe girmicem diyorum ama arkadaşım sen nerde yaşıyosun ? türkiyedemi?? daha dün bu adamlar pankartlarla bilmem nelerle çoktaaan tartışmaya başladı senın büyüklüğünü siz hayal alemiindemi yaşıyosunuz bakın önünüzde 2 kupa var biri basket şampiyonluğu diğeri türkiye kupası büyüklük bu kupalarla olur

Biz Feneri yendikmi Bursa hemen Sampiyonmu oluyor ya onlarinda 90 dakkasi var önlerinde hem zor bir 90 dakka, bide not bizim dördüncü büyük takim degiliz dört büyük takimdan biriyiz bunuda unutmayin

Mustafa ÖZDEMİR
11.05.2010, 19:49
tam kadro çıkamayacakmıyız hiç bir maça ya...

atigol
11.05.2010, 19:52
Biz Feneri yendikmi Bursa hemen Sampiyonmu oluyor ya onlarinda 90 dakkasi var önlerinde hem zor bir 90 dakka, bide not bizim dördüncü büyük takim degiliz dört büyük takimdan biriyiz bunuda unutmayin

Çok güzel yazmışsın bunu algılayamayan beyinler hala ufak hesaplar peşinde koşuyorlar

temel_yilmaz
11.05.2010, 19:52
Yani ne yalan söyliyim şampiyonu kısmen biz belirliyeceksek şampiyon olacak iki tarafın yaklaşımını düşündükten sonra Fenerbahçe'nin gönlümden geçtiğidir ama bunda asılmıyalım maçı bırakalım gibi bir düşüncem yok çıkar aslanlar gibi topumuzu oynarız yeneriz yeniliriz ayrı olay yada berabere biter ama netice olarak ben Fenerbahçenin ligi lider olarak bitirmesini diliyorum.

Atigol ben öyle görmüşüm ben neden adamların pankartını çarpıtıyım yanlış görmüşüm kendi görüşümü burda birine dayatma niyetimde yok Bursa olacağına Fener olsun kişisel görüşümdür.

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 19:53
arkadaşlar siz ligin bembeyaz bi sayfa olduğunu hayal etmeye devam edin.. gayse zaten 3.cü bitirir bjk bursaya yenilir herkez sizin kadar iyi niyetli olsa zaten bende derim çık oyna yen die ama öle değil işte

Semih Aydın
11.05.2010, 19:55
0 - 2 çifte şans. :p

temel_yilmaz
11.05.2010, 19:56
Çok güzel yazmışsın bunu algılayamayan beyinler hala ufak hesaplar peşinde koşuyorlar

Yani senin sizin dışınızdaki arkadaşlar algı sıkıntısı yaşıyor olabilirler ama burdaki diğer insanlar senin sizin gibi düşünmek zorunda da değil .Korkuları olabilir kaygıları olabilir belkide yersizdir ama insanları algımetresi sen değilsin yada senin gibi düşünenler.

elnıno28
11.05.2010, 19:56
bız fenerı yenelım bjk bursayı fener şampıyon olsun......trabzon şampıyon olamıyacaksa kımın şampıyon olacagı benı ılgılendırez ama bursa varsa olayın ıcınde o zaman fener olsun levent kızılının sevıncı kursagınnda kalsın.......

Uğur KÜÇÜK
11.05.2010, 19:57
ben trabzonsporluyum isterse sakızına mac olsun takımım kımle oynuyorsa karsı rakıbı yenmeyı parcalamayı isterim ama bursa sampıyon olursa (allah korusun)cok cırkef bır yonetım ve de taraftarı sampıyon oldugu ıcın cok ama cok uzulecegım cunku topların TRABZONSPORUMUZA yaptıgı cırkeflıklerı hıcbır zaman unutmadım ve de unutmayacagım kume dustuklerı sezon mactan sonra bıze saldırmaları ,mudanya da acılan ts clup ın taşlanması,trabzon kumeye dıye bagırılması,her macta otobuslerımızın taslanması v.s..... bu olaylar asla ve katıyen unutulmaz ve de unutulmayacaktır bunlar eger sampıyon olursa unutmayın kı bızım de sampıyon olmamız mecbur kılınacaktır ve de bundan sonra 3 istanbul eziği cok daha akıllıca transferler yapacaktır ve de butce olarak cok daha iyi takımlar olusturacaklardır unutmayın kı uzulerek de olsa yazıyorum 28 yıldır sampiyon olamıyoruz bunun ıçınde bız sampıyon olmadan anadoludan cıkan sampıyon en cok bıze darbe vurur bu yuzden de İSTEMİYORUM TOPLARIN ŞAMPİYONLUĞUNU.......

atigol
Atigol ben öyle görmüşüm ben neden adamların pankartını çarpıtıyım yanlış görmüşüm kendi görüşümü burda birine dayatma niyetimde yok Bursa olacağına Fener olsun kişisel görüşümdür.

Yalnızca senin yazın için yazmadım ben onu forumdaki bir çok konuda bu durum var...onu belirtmek istedim sadece yoksa sen yanlış görebilirsin doğrudur bende düzeltmiş olayım o zaman

tarsus
biz yenilince sevinen ezikleri izlemekmi yoksa yenince ağlayan ezikleri izlemekmi?ne olursa olsun ben ezikleri ağlattığımızı izlemeyi tercih ederim.ayrıca kendi göbeğini kesemeyen şeftali kurdunun sahte timsah gözyaşlarıda umurumda değil.

Sadık Bıyık
11.05.2010, 19:58
bız fenerı yenelım bjk bursayı fener şampıyon olsun......trabzon şampıyon olamıyacaksa kımın şampıyon olacagı benı ılgılendırez ama bursa varsa olayın ıcınde o zaman fener olsun levent kızılının sevıncı kursagınnda kalsın.......

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=72223 burda haber yorumlarında bir güzel yorum var. geçen seneki yusuf olayıyla alakalı. güzel yorum olmuş

yağız61
11.05.2010, 19:59
biz feneri yenelim,beşiktaşta bursayı yensin.fener şampiyon olsun. Neden mi Bursanın şampiyonluğunu istemiyorum? çünkü kurulduğu 1963 tarihinden beri sadece bu yıl şampiyonluğa oynayabilmiş.bunu da büyüklük gösterisi gibi adledip hemen trabzonsporun büyüklüğüne dil uzatmaya başlamışlardır.ayrıca zor zamanımızda trabzon kümeye diye bağıramayı adamlık diye kabul ediyorlar.yaklaşık 1-2 aydır intenet sitelerde ve forumlarda büyüklüğümüze dil uzatanlar şimdi bakıyorum da bizim bildiğimiz trabbzon şöyle böyle demeye başlamışlar.adam olabilseydiler şampiyonluklarını beraber kutlardık ama bu şansı kaybettiler.evet feneri yenelim ama beşiktaş ta bursayı yensin.

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 20:04
bursadaki vatandaşlara sormak lazım bursanın şampiyon olmasını isticeklermi diye aslında ordan çıkan sonuca saygı duymak gerekir dimi..

Mustafa Ayazoğlu
11.05.2010, 20:04
Bu işi 4 büyükler kendi aralarında çözmelidir.

Trabzonspor fenerbahçeyi beşiktaş ta bursayı yenmeli. Sorun kökten çözümlenir.
28 yıldır 3 istanbul takımı kendi aralarında dolap çevirirken, şimdi bizde bu zincire istemesekte katılmak durumundayız.

Şayet bursa beşiktaşı yener bizde fenere yenilirsek bunun altından anadolu kulübü olarak kalkamayız.

Halit Akyüz
11.05.2010, 20:05
Bjk Bursa'yı yenemez o maç % 99 berabere.

atigol
11.05.2010, 20:06
Birde bu bursalılar şampiyon olunca bizi aşağılayacaklarmış yada bilmem şurda böyle bağırdılar, şurda böyle küfür ettiler gibi yazılar var sanki bunu bir onlar yapıyor....bunu ligde hangi takım olursa olsun yapıyor..maçta yeniliyorsa çirkeflik yapmayan takım mı var..ayrıca izmir'de yaşayan arkadaşlar bu durumu yaşamıştır izmir'de 3 ezik taraftarı oldukça fazladır ve bizim taraftarımız onlara göre nispeten daha azdır...inanın bana 3 eziklerin şamğiyon olup onlarıın dalga geçmelerini dinlemektense 3-5 bursalının şampiyon olup nara atmasını tercih ederim ayrıca bu fenerlilerin şampiyon olamayıp ağladıklarını görmek bana kupayı kaldırırken yaşadığım sevenci tekrar yaşatır

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 20:07
küçük mahalle takımlarından dost olmaz.. büyük takımlar ezeli rakip ebedi dosttur bunu unutmayın..

Sadık Bıyık
11.05.2010, 20:15
küçük mahalle takımlarından dost olmaz.. büyük takımlar ezeli rakip ebedi dosttur bunu unutmayın..

bencede, son 5 seneye kadar hep küçük takımların başarılı olmasını isterdim ama küçük takımların küçük düşüncelerini gördükce anladımki büyük takımlar düşmanın mert olanı gibi, küçük takımlarda dönek olanı gibi.

kudu_61
11.05.2010, 20:25
şimdiye kadar hep dostumuz mu şampiyon olddu da bu sene bursanın şampiyonluğunu istemiyoruz boşverin gene düşmanımız şampiyon olsun yeter ki ben feneri yeneyim

Cüneyt Canlıca
11.05.2010, 20:30
bencede, son 5 seneye kadar hep küçük takımların başarılı olmasını isterdim ama küçük takımların küçük düşüncelerini gördükce anladımki büyük takımlar düşmanın mert olanı gibi, küçük takımlarda dönek olanı gibi.

Asıl küçük düşünen sen ve senin gibi taraftarlardır... fenerin şampiyon olmasını istiyorlarmış.. Sizin nasıl bir taraftarlık anlayışınız var sanane fenerin şampiyon olmasından...

Düşmanın mert olanıymış peh peh peh... Mert olana bak fener... Her türlü çirkefliği yapan bir basın toplantısıyla bütün hakemleri etki altına almayı başaran fenermi mert... Unutmadım ben 96 yı unutmayacağımda... Son hafta o stadın ölüm sessizliğine bürünmesini istiyorum...Ağlayan fenerliler görmek istiyorum...

tarsus
11.05.2010, 20:32
Asıl küçük düşünen sen ve senin gibi taraftarlardır... fenerin şampiyon olmasını istiyorlarmış.. Sizin nasıl bir taraftarlık anlayışınız var sanane fenerin şampiyon olmasından...

Düşmanın mert olanıymış peh peh peh... Mert olana bak fener... Her türlü çirkefliği yapan bir basın toplantısıyla bütün hakemleri etki altına almayı başaran fenermi mert... Unutmadım ben 96 yı unutmayacağımda... Son hafta o stadın ölüm sessizliğine bürünmesini istiyorum...Ağlayan fenerliler görmek istiyorum...
işte dünden beri savunduğum düşünde olan bir yorum.her kelimesine katılıyorum

Ufuk Bayraktar61
11.05.2010, 20:35
"Trabzonspor büyüklüğünü büyük kulüplerle sevişerek değil, savaşarak kazanmıştır."

o yüzden fener maçında, kimse sevişmemizi beklemesin !!! Aksini söyleyenler de Trabzonsporlu olduğunu iddaa etmesin...

Trabzonsporluluk duruşunuza ne oldu ? yada olası Bursa şampiyonluğunda ne olur ?

yada

Trabzonsporlu olanın ayrıcıalıklağına ne oldu? yada olası Bursa şampiyonluğunda ne olur?

Eğer Trabzonsporluyum diyorsanız cevabınız belli,

aksi takdirde ne olacağınız da belli...

Not: Kimsenin taraftarlığına şimdiye kadar laf etmedim, ettirmedim. Ama birisi çıkıp Trabzon maçı fenere versin (ki bunun nedeni bi başka takımın şampiyon olmasını engellemek) diyebiliyorsa O'nun Trabzonsporlu olmadığını açık yüreklikle söyleyebilirm.

sanane kimin şampiyon oalcağından

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 20:35

yapsaydın şimdiye kadar eline çok fırsatlar geçti ama kendi şampiyonluğun için forma için başkasının başarısı için değil.unutmayın siz hala 96da yaşayın 100 senede geçse unutmayın !!! benım unutmadığım şeyde ne biliyomusun?? fener bizi yendikten sonra aykut kocamanın gerçek ve birebir trabzonspora duyulan saygıyı anlattığıdır.. keşke biz şampiyon olmasaydıkta o arkadaşlarda hayatını kaybetmeseydi.. olaya bakıcaksan bu yönden bak at gözlüğüyle değil..

tarsus
11.05.2010, 20:40
fenerli misafir arkadas benim yazıma alıntı yaparak trabzonlu değilde gs bjk olup ortamı gerenler var demişsin.trabzonda doğmadım ama trabzonlularla büyüdüm ve aklım erdiği günden beri fanatik trabzonsporluyum.aklınca burada şirinlik yapmana gerek yok.biz feneride biliriz alişenide aziz yıldırımıda.şerefli bir takım olarak maça cıkacaz ve sizi yenecezki mehmet dalmanın ruhu şad olsun

Sadık Bıyık
11.05.2010, 20:40

yahu sanane benim düşüncemden arkadaşım. beğenmiyorsan yorumumu beğenme, benim düşüncem küçükmüş, seninki çok güzel düşünce valla ha!! nası bir zihniyettir arkadaş çözemedim ya, insanı deli etmek içinmi uğraşıyorsunuz anlamadım

atigol
11.05.2010, 20:46
yapsaydın şimdiye kadar eline çok fırsatlar geçti ama kendi şampiyonluğun için forma için başkasının başarısı için değil.unutmayın siz hala 96da yaşayın 100 senede geçse unutmayın !!! benım unutmadığım şeyde ne biliyomusun?? fener bizi yendikten sonra aykut kocamanın gerçek ve birebir trabzonspora duyulan saygıyı anlattığıdır.. keşke biz şampiyon olmasaydıkta o arkadaşlarda hayatını kaybetmeseydi.. olaya bakıcaksan bu yönden bak at gözlüğüyle değil..

Pardon o duruşu kaç fenerli sergiledi yada o maça gelene kadar ali şen'in yaptıkları nasıl izah edilir...sen trabzonspor dışında başka bir takıma sempati duyabilirsin ama bunu burda trabzonspor formunda bu kadar dillendirmen inan birçok kişiyi sinirlendiriyor

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 20:47
foruma yeni üye olanlar derin trabzonsporu burda konuşma hakkına sahip değiller.deplasmanda arkadaşım senın görüşlerinede saygı duyarız yorumlarını yazmışsın ama daha fazla misafir etmememiz lazım seni lakin burası trabzonspor forumu.

Eren Karaahmetoğlu
11.05.2010, 20:48
Yahu Fenerbahçe antipatimizin 96'yla ne alakası var? 96'dan önce Fener'e bayılıyor muyduk? 96 senesi, 14 sene geride kalmış ve şampiyonluğun bir maçla kaybedildiği normal bir sezon olmuştur. Unutuldu gitti. Geçmişe dönmeye gerek yok sürekli. ''deplasmanda'' bey iyi hoş yazmışsınız, ancak, Trabzonspor'la Fenerbahçe'nin arası iyi olamaz, olmamalıdır da. Şuan düşündüm, komik geldi. Baya hem de. Güldüm. İlahi. Hihi.

:D

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 20:49
Pardon o duruşu kaç fenerli sergiledi yada o maça gelene kadar ali şen'in yaptıkları nasıl izah edilir...sen trabzonspor dışında başka bir takıma sempati duyabilirsin ama bunu burda trabzonspor formunda bu kadar dillendirmen inan birçok kişiyi sinirlendiriyor
kimseyi sinirlendirmiyo sen merak etme sinirleniceksen girmiceksin foruma relax ol gerginlik yaratma.bu arada benım trabzonspora duyduğum sempati değil onu izah etmeye kalkarsam sabahlarız ..

Cüneyt Canlıca
11.05.2010, 20:50
yahu sanane benim düşüncemden arkadaşım. beğenmiyorsan yorumumu beğenme, benim düşüncem küçükmüş, seninki çok güzel düşünce valla ha!! nası bir zihniyettir arkadaş çözemedim ya, insanı deli etmek içinmi uğraşıyorsunuz anlamadım

Arkadaşım yüz defa tekrarladım şimdiye kadar eğer gönlünüzden Trabzonspor harici başka bir takımın şamiyonluğu geçiyorsa bunu burada TRABZONPOR forumunda yazmayın... Eğer fenerin şamiyon olmasını istiyorsanız gidin az önce fenerli bir arkadaşın gayet medenice bizim forumumuzda yazdığı gibi antu da yazın alkış alın kardeşliğinizi pekiştirin falan....

atigol
11.05.2010, 20:50
ben sinirlenmiyorum gayet sakinim...sen 96 dönemini yeterince yoğunlukta yaşamamış olabilirsin ama o dönemi yaşayanların duygularına da biraz saygılı ol

Mustafa K. Demirbaş
11.05.2010, 20:51
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs321.ash1/28201_124168634266824_100000210656974_312731_55339 22_n.jpg

Enes Başkaya60
11.05.2010, 20:51
Arkadaşlar relax ya............

Oğuzhan Fidan
11.05.2010, 20:54
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs321.ash1/28201_124168634266824_100000210656974_312731_55339 22_n.jpg
özet olarak.. iyi akşamlar .

Enes Başkaya60
11.05.2010, 20:54

Harika..............

Hqmi
11.05.2010, 20:56
Fener'e vuralım da kim şampiyon olursa olsun umrumuzda değil.

Sadık Bıyık
11.05.2010, 20:57
Arkadaşım yüz defa tekrarladım şimdiye kadar eğer gönlünüzden Trabzonspor harici başka bir takımın şamiyonluğu geçiyorsa bunu burada TRABZONPOR forumunda yazmayın... Eğer fenerin şamiyon olmasını istiyorsanız gidin az önce fenerli bir arkadaşın gayet medenice bizim forumumuzda yazdığı gibi antu da yazın alkış alın kardeşliğinizi pekiştirin falan....

sen formun amirmisin, ben sana soruyormuyum hangi takımlısın diye, başka takımı tutan adamın 5 sendir burda ne işi var. kaldıki ben başka takımın şampiyonluğunu istiyorum demedim kötünün iyisini seçtim kendimce, bana fener bursadan daha az antipatik geliyor. kaldıki yorumumda feneride düşman olarak gördüğümü söylemişim. dikkatli okursan görürsün, herkesin kişisel yorumu kendini bağlar kimseyi ırgalamaz anladınmı.

Eren Karaahmetoğlu
11.05.2010, 20:58
Bir kurşun atacağım
Belindeki kuşağa
Şampiyonluk yakışmaz
Oy oy kanarya
Senin gibi yavşağa
Senin gibi yavşağa

leavemealone
11.05.2010, 20:58
Biz feneri yenelim allahin izniyle sonra ne oluyorsa olsun bizi ilgilendirmez . Herkes kendi takimina bakar banane bursadan fenerden .

atigol
11.05.2010, 21:00
Biz feneri yenelim allahin izniyle sonra ne oluyorsa olsun bizi ilgilendirmez . Herkes kendi takimina bakar banane bursadan fenerden .

:alkış::alkış::alkış:

Enes Başkaya60
11.05.2010, 21:01

Harika işte bu kadar
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Cüneyt Canlıca
11.05.2010, 21:04

Yok kardeşim öyle deme mutlaka birini seçmek gerekiyormuş...

Sadık Bıyık
11.05.2010, 21:10
Yok kardeşim öyle deme mutlaka birini seçmek gerekiyormuş...

kardeş niye böyle yapıyosun, bak şurda birbirimiz kırmaya gerek varmı aynı dava uğruna mücadele ediyoruz. ama he ben yorum olarak böyle bir yorum yapdım kimseye sataşmadım kimseninde trabzonluluğunu sorgulamadım. ama emin olki en az sen kadar trabzon sevdalısıyım. buralarda beğenmediğiniz her yoruma müdahale etme hakkını kim veriyor size. sen öyle düşünürsün ben böyle.

+TS61+
11.05.2010, 21:11
Selaminaleykum ve Rahmetullah

Sevgili Kardes/Abilerim burda tartismaya gerek yok.Herkes istedigi takimi tutar bu bizi ilgilendirmez.Kimisi Fener kimisi Bursa diyor.Desinler yani dedilerde ne oldu bizi burda izliyen misafirler ne düsünüyordur acaba?

Onun icin birakalimda herkez düsündügünü kendisine saklasin.Aksi takdirde yani herkez ne düsündügünü yazar ise ozaman bu hic iyi olmaz.

Selaminaleykum

Cüneyt Canlıca
11.05.2010, 21:18
kardeş niye böyle yapıyosun, bak şurda birbirimiz kırmaya gerek varmı aynı dava uğruna mücadele ediyoruz. ama he ben yorum olarak böyle bir yorum yapdım kimseye sataşmadım kimseninde trabzonluluğunu sorgulamadım. ama emin olki en az sen kadar trabzon sevdalısıyım. buralarda beğenmediğiniz her yoruma müdahale etme hakkını kim veriyor size. sen öyle düşünürsün ben böyle.

Kardeşim benim kimsenin Trabzonspor luluğundan şüphem yok sorgulamıyorumda... Bilmiyorum kaç yaşıındasınız ben 35 yaşındayım Trabzonsporun son şamipiyonluğunu net olarak hatırlıyorum, bunun üzerin 12 yıl bekledikten sonra 96 da o sezon ali şen in çevirdiği dolapları gördükten sonra ve en yakın arkadaşlarımdan birinin düğününe gitmek yerine Trabzon maçını izlemeye gidip sonrasında o depresyonu en derinden yaşadıktan sonra burada Trabzonspor forumunda fener şampiyon olsa daha iyi olur imaları görmek beni delirtiyor...

Ama tepkide aşırıya kaçtığım doğru olabilir nihayetinde herkesin benim gibi düşünmesini bekleyemem kırdıysam kusura bakmayın...

Canİlker
11.05.2010, 21:21
biz feneri ezip geçelimde kim şampiyon olmuş kim ağlamış çokta tın.

mavikan
11.05.2010, 21:22
biz feneri ezip geçelimde kim şampiyon olmuş kim ağlamış çokta tın.
aynen.. :alkış::alkış::alkış:

61zafer61
11.05.2010, 21:27
birakin bu isleri ya gercekden cok safsiniz yada kolpa yapiyosunuz

Sadık Bıyık
11.05.2010, 21:29
Kardeşim benim kimsenin Trabzonspor luluğundan şüphem yok sorgulamıyorumda... Bilmiyorum kaç yaşıındasınız ben 35 yaşındayım Trabzonsporun son şamipiyonluğunu net olarak hatırlıyorum, bunun üzerin 12 yıl bekledikten sonra 96 da o sezon ali şen in çevirdiği dolapları gördükten sonra ve en yakın arkadaşlarımdan birinin düğününe gitmek yerine Trabzon maçını izlemeye gidip sonrasında o depresyonu en derinden yaşadıktan sonra burada Trabzonspor forumunda fener şampiyon olsa daha iyi olur imaları görmek beni delirtiyor...

Ama tepkide aşırıya kaçtığım doğru olabilir nihayetinde herkesin benim gibi düşünmesini bekleyemem kırdıysam kusura bakmayın...

estğfr. biraz hakaretamiz cümleler kurunca zoruma gitti, neyse hakkını helal et. benimde yaşım 33 ve 96 sendromunu yaşayanlardan biriyim. inan bana feneri 96 dan öncede sevmezdim, ama fener haricindeki takımların bize karşı yapmış olduğu çirkeflikleri görünce (örnek bursalıların kümeye diye bağırması, yusuf olayı, ve taraftarının bizi çekemeyen duruşu) fenerle bir farklarının olmadıklarını anladım. sende haklısın bu formda aslında trabzonun başarısından başka, galibiyetinden başka hiçbirşey konuşmamak en doğrusu. bize ne başka takımlardan. bir fener bursa için birbirimizi kırmayada değmez zaten

elnıno28
11.05.2010, 21:35
96dakı maca hala takılıp kalıyoruz ne yapsalardı onlarda şampıyonluga oynuyordu yendıler ve şampıyon oldular.benım 96 aklımda kalanlar rustunun kurtarışaları ıntahar enden kardeşlerımız ve aykut kocamanın mactan sonra yaptıgı konusma

Mustafa ÖZDEMİR
11.05.2010, 21:38
herkes bize duacı olmuş ortalarda azizin parası trabzonu satın alamaz diye videolar dönmeye başladı:D...

Kamil Çakmak
11.05.2010, 21:39
Arkadaşlar, şu 96 yı ikide bir buralarda yazmayın artık. Biz büyük camiayız ve 96 sendromuna takılmak bize yakışmaz. En sinir olduğumda budur benim. Yapmayın allah aşkına yahu!..

nakzo
11.05.2010, 21:48
Benim anlamadığım bursa kimki ona birşey kanıtlayacağız veya kanıtlamak zorundayız. Tarihinde lig üçüncülüğü yok ,daha 3 sene önce bank asyada sürünen oğlanlardan adamlıkmı öğrenecek bu camia... Herkes şikeci beşiktaş,fener,Trabzon,rize bir bu çakal sürüsü temiz. Bırakın beyler afkursunlar, ürüsünler.... fener bizi yenerse normal bir olay, ya adamlar gsyi yendi bjkyi yendi gsyi samiyendede yendi. bursalı çakallrın asılderdi ellerine gelen, görüp görecekleri son fırsat çünkü seneye kızkardeşleri sivas gibi kümeye oynayacaklar bu onun telaşı. 55 bin taraftarının karşısında fenere yenilmek şikecilikse şikeciyiz kardeşim şikeci. Siz kç yalarken biz 6 tane kupa getirdik anadoluya. Çok sinirliyim bütün rekdaşlarımdan yazdıklarım için şimdiden özür diliyorum.

MetiN08
11.05.2010, 21:50
"Trabzonspor büyüklüğünü büyük kulüplerle sevişerek değil, savaşarak kazanmıştır."

o yüzden fener maçında, kimse sevişmemizi beklemesin !!! Aksini söyleyenler de Trabzonsporlu olduğunu iddaa etmesin...

Trabzonsporluluk duruşunuza ne oldu ? yada olası Bursa şampiyonluğunda ne olur ?

yada

Trabzonsporlu olanın ayrıcıalıklağına ne oldu? yada olası Bursa şampiyonluğunda ne olur?

Eğer Trabzonsporluyum diyorsanız cevabınız belli,

aksi takdirde ne olacağınız da belli...

Not: Kimsenin taraftarlığına şimdiye kadar laf etmedim, ettirmedim. Ama birisi çıkıp Trabzon maçı fenere versin (ki bunun nedeni bi başka takımın şampiyon olmasını engellemek) diyebiliyorsa O'nun Trabzonsporlu olmadığını açık yüreklikle söyleyebilirm.

sanane kimin şampiyon oalcağından

helal olsun sana ya :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

sorum var biz fbyi yenersek, bursada bjk ile berabere oynarsa ozaman ne oluyor sampiyon kim yani ???

demir
11.05.2010, 21:55
helal olsun sana ya :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

sorum var biz fbyi yenersek, bursada bjk ile berabere oynarsa ozaman ne oluyor sampiyon kim yani ???

averajla bursa oluyor yada ıkısının arasındakı maclara bakılıyor ondada bursa ustun sanırım yıne bursa sampoıyon oluyor

nakzo
11.05.2010, 22:02
Arkadaşlar, şu 96 yı ikide bir buralarda yazmayın artık. Biz büyük camiayız ve 96 sendromuna takılmak bize yakışmaz. En sinir olduğumda budur benim. Yapmayın allah aşkına yahu!..
Abi çok doğru söylüyosun shalke kaçırdı son maçta,inter kaçırdı,az alkmar kaçırdı,deportivo kaçırdı. Hepsi kendini toparladı, ardından şampiyon oldu. Biz hala aynı terane..... O gün orada o stadyumda bende vardım. Maçtan sonra insanların nasıl ağladığını, hatta babama sarılıp hıçkırarak ağladığımı hatırlıyorum ;ama şunuda hatırlıyorum o gün orada yeteneksiz bir kaleci ve cengiz denen adam yüzünden kendimiz yüzünden maçı kaybettik; çünkü fenerin pozisyonu yoktu bizim 12 gol pozisyonumuz vardı. Artık bu yaranızı milete kaşıtmaktan vazgeçin.Brazilya 120 bin seyircisi önünde finalde kupayı uruguaya kaptırdı. Sonra ne oldu, o Brazilya bu hayeletle yaşamayı bırakıp 5 tane dünya kupası aldı. Artık bu 96 masalını dinlemek istemiyorum çünkü saniyesi saniyesi yaşadım bumasalı.

KUTADGU
11.05.2010, 22:06
Yahu banane ondan bundan şundan.
Bize ne berikinden ötekinden.

Sahaya Trabzonspor çıkıyorsa, maça galibiyet için çıkıyor demektir.
Sahada Trabzonspor varsa, Trabzonsporluyum diyen adam bordo mavili formanın zaferini görmek için izliyordur o maçı.

En sevmediğim laf bu sıralar çok moda oldu.
Saçma sapan bir karakterin ettiği söz her yerde dolanır olmuş.
"Ben Trabzonsporum şampiyonu ben belirlerim" diye.
Allahaşkına şu laftaki saçmalığın daha da daniskasını bazen buralarda okuyoruz.

Bize laf eden, bizden medet uman, bizden puan dileyen ya da her kimse kendi işini kendi yapsaymış zamanında.

Hey Allahım!

Biz Trabzonsporuz.
Trabzonspor.

Engin Koltuk
11.05.2010, 22:08
Bir yanda fenere yenilmek diğer yanda bursayı şampiyon yapmak. açıkçası hangi skor olursa olsun beni mutlu edecek bir maç bu. yani kim şampiyon olursa olsun umrumda değil. kimin olmaması beni mutlu ediyor. sonuçta ikisinden birisi şampiyon olamayacak :)

orhan42
11.05.2010, 22:12
Valla kimin şampiyon olduğu umurumda değil.Ama her zaman febeşi takımızın yenmesini çoook istemişimdir..Hem de uzun zamandır _en son ne zamandı hatırlamıyorum bile- Kadıköyde yenemediğimiz bi rakibi yenmek çok keyif verici bir durum olur..tabii onları şampiyonluktan etmek kadayıfın üzerindeki kaymakla eşdeğer olur ki tadından yenmez..

Mustafa Ayazoğlu
11.05.2010, 22:13
bursanın beşiktaşı yenebileceği sanmıyorum. fenere 1 puan yetecek.

benim düşüncem beşiktaş bursaya çakar, bizde fenere bu yılın hesabı kapanır.

seneye bursa son hafta kümede kalır inş. temsil misal sivasspor :)

Mustafa Ayazoğlu
11.05.2010, 22:15
bursanın bir daha şampiyonluğa bu kadar yaklaşabileceklerini sanmıyorum.

fenerbahçe bu yıl olmadı, gelecek yıllarda elbet olacaktır.

Gümüshane
11.05.2010, 22:20
Beni düsündüren baska bi olay ise Medya'da tek Fener-Trabzon macinin konusulmasi..Bursanin BJK yi yenmesine kesin gözüylemi bakiliyor? Bu mu Besiktasin büyüklülügü?

Burçak
11.05.2010, 22:24
Beni düsündüren baska bi olay ise Medya'da tek Fener-Trabzon macinin konusulmasi..Bursanin BJK yi yenmesine kesin gözüylemi bakiliyor? Bu mu Besiktasin büyüklülügü?
:alkış:
Bunuda görsünler..

recdodo
11.05.2010, 22:25

Emin ol Denizli Sağlam kardeşine gösterecektir büyüklüğü :p

orhan42
11.05.2010, 22:26
Horoza sormuşlar,yumurta mı tavuktan çıkar tavuk mu yumurtadan çıkar diye..Oda demişki valla ben bilmem ben koyar geçerim,gerisi beni ilgilendirmez..Kısacası biz febeşi yenelim keyfimize bakalım..:)şeftalikurdu şampiyın olmuş umurumda değil..(Hoş gelecek sene küme düşmemeye oynarlarsa şaşırmam:)

Mustafa ÖZDEMİR
11.05.2010, 22:27
beşiktaşlılar bursayla aralarını düzeltecekmiş bu maçta.bence aralarını onlara büyük bir ders vererek düzeltecekler.cimbomun bize yaptığı cinsten...

mehmet yıldırım
11.05.2010, 22:34
...çok önemli bir noktaya değindin dostum...kesinlikle çok önemli...
...yani hakkaten sanki bursa bjk yı kesin yenecekte sadece bizim maç konuşuluyor....
...rüyama bi veli zat girse ve bana sorsa ki bursa mi yoksa fenermi şampiyon olsun,kesinlikle fener derim...niye si uzun hikaye,buraya yazmıyım....ama bu isteğime rağmen Trabzonsporun oynadığı her maça 3 puan için çıkmak zorunluluğu vardır,bu trabzonsporun namusudur...ve Trabzonspor sicili tertemiz şerefli ve namuslu bir takımdır...velevki hiç sevmediğim bursa şampiyon olsun,ne olursa olsun,TRABZONSPOR oynadığı her maça asılmak zorundadır...ve de öyle de yapacaktır....gönlüm bjk nın bursayı bizimde feneri yenmemizden yana....

Mustafa Ayazoğlu
11.05.2010, 22:36
feneri yendik diyelim bu bursa beşiktaşa yenilirse ne demeli?

Sezer Soykan
11.05.2010, 22:38
:alkış::alkış::alkış:

Ayhan Çolak
11.05.2010, 22:49
bu maçı sezonun son maçı olarak lig beşinciliğine gerileyen takımımızın af maçı olacağı kesin. öyle kolay kolay maç alma devri bitti. onur umuzla engin ler gibi taşıp güneş gibi doğacağız umudumuzu yitirmeden.

ftunsal
11.05.2010, 23:31
1-biz yenelim fb yinede şampiyon olsun
şampiyonluk turuna limon sıkmış oluruz

2-biz yenelim bursa şampiyon olsun
bu abdest 1o yıl onlara yetsin

3-biz yenelim de cehendemin dibine ne olursa olsun
ben o gece iki defa üzülmek istemiyorum
(başka birtakımın şampiyonluğu+ mağlup olmak gibi)

Mustafa ÖZDEMİR
11.05.2010, 23:32
feneri yendik diyelim bu bursa beşiktaşa yenilirse ne demeli?
yapacak bişe yok artık:D...

ofludurmuş
11.05.2010, 23:41
İlk önce herkez haddini bilecek ne konuştuğunu hiç unutmayacak.Yakın bir zamanda Bursasporun Başkanı beyefendi İbrahim Yazı şöyle bir kelime kulladı "Eğer ALLAH'IN ADALETİ VARSA ( ŞAHA ) BURSA SPOR ŞAMPİYON" bekle başkan az kaldı.Neden şimdi herkesim Başkanımıza ve Takımımıza saldırıya geçti.Kaçan BALUK her zaman büyük olur..

Cafer Bulur
11.05.2010, 23:51
“Bence oldu. Hatta biraz abartmak gerekirse, o gün Saracoğlu tribünlerinden on bir kişi seçsek, onlar da bu maçı kazanırlar. Kadıköy’ün büyüsü böyle bir virajı, doğru döndürür. Rakibin teslimiyeti kendi şartlarından değil, o stadın atmosferinden kaynaklanır büyük ihtimalle.

Yukardaki sözler fb yazari gürcan bilgice ait.

Bu tip konusmalari okuyunca galibiyet hasretiyle yanip tutusuyorum....

Gümüshane
11.05.2010, 23:54
Bu arada Ganzilizin Yeni videosuna bi bakin.. Trabzonspor -Fener Maci

http://www.youtube.com/watch?v=H1-Xbp7dpf8

Gene Muhtesem

asimetrik
11.05.2010, 23:54
Kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum, gazozuna bile oynasak yenmek isterim. Rakip kim ne oluyor umurumda değil. Bu maçı beraberlik bile değil yenmek için çıkmalıyız. Gerisi beni hiç ilgilendirmiyor.

Eren Karaahmetoğlu
11.05.2010, 23:56
Acayip önem veriyorum bu maça. Ne olur Trabzonsporum, sen de gereken önemi ver. Bu maç hiç yoktan, rakibimizl aradaki galibiyet farkını kapatmak için bile çok önemli. Deplasmandaki derbileri kesinlikle en azından kaybetmemeliyiz. İçerdekileri de kazanmalıyız.

Cafer Bulur
12.05.2010, 00:03
Acayip önem veriyorum bu maça. Ne olur Trabzonsporum, sen de gereken önemi ver. Bu maç hiç yoktan, rakibimizl aradaki galibiyet farkını kapatmak için bile çok önemli. Deplasmandaki derbileri kesinlikle en azından kaybetmemeliyiz. İçerdekileri de kazanmalıyız.
Kadiköyde en son galibiyetimiz yilmaz vurala ait.

Bu bile kazanmayi cok istememiz icin yeter de artar bile.

magicyattara
12.05.2010, 00:09
Bu arada Ganzilizin Yeni videosuna bi bakin.. Trabzonspor -Fener Maci

http://www.youtube.com/watch?v=H1-Xbp7dpf8

Gene Muhtesem

Youtube'da problem var yine..nasıl açacağız bunu...

Süleyman Baykan
12.05.2010, 00:10
“Bence oldu. Hatta biraz abartmak gerekirse, o gün Saracoğlu tribünlerinden on bir kişi seçsek, onlar da bu maçı kazanırlar. Kadıköy’ün büyüsü böyle bir virajı, doğru döndürür. Rakibin teslimiyeti kendi şartlarından değil, o stadın atmosferinden kaynaklanır büyük ihtimalle.

cafer abi ne beklersin ki geldiği yeri unutmuş istanbul aşığı bir futbol ukela harbi şimdi sinir oldum biz yenelim bu ezikleri bursada yenilsin gene şampiyon olsunlar ama bizi yenerek değil inşallah:mad:

28TS61
12.05.2010, 00:11
bu bursalilardan bu hafta söyle bir sey bekliyorum:

x bursali macin gidisine göre fb formasiyla sahaya atlayip bizim futbolculara müdahelede bulunacak.
böylece hakem maci iptal edecek, fb hükmen yenik sayilcak.
bursada bjk yi yenerse sampiyon olacak
:D:D:D

bursalilar böyle bisey yapmaya kalkarmi ? bence neden olmasin :D

medya bunlarida gör :)

magicyattara
12.05.2010, 00:13
Kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum, gazozuna bile oynasak yenmek isterim. Rakip kim ne oluyor umurumda değil. Bu maçı beraberlik bile değil yenmek için çıkmalıyız. Gerisi beni hiç ilgilendirmiyor.

Abi,başkan da "Dünya kurulduğundan beri,Trabzonspor kazanmak için oynar" dedi..:)
Ben de aynı şeyi söylüyorum ama bursa şampiyon olmasın diyor diğer tarafım..nasıl olacak bu iş..

asimetrik
12.05.2010, 00:14

x bursali macin gidisine göre fb formasiyla sahaya atlayip bizim futbolculara müdahelede bulunacak.

Buna gerek yok ki. Feneri rahat yeneceğiz.

magicyattara
12.05.2010, 00:15

Tam tersi de olabilir ama..fenerliler bursa formasıyla bjklilere saldırabilir..hem de bu daha mantıklı gibi duruyor..:D

Murat SİSMAN
12.05.2010, 00:22

usta böyle bir deyim yazmıssın ama farkında isen kadıkoydede olsun fb karsı cok farklı top oynamıslardır TRABZONSPOR ama sans olmayınca olmuyo guiza durur durur duruyorda ama TRABZONSPOR olunca rakip ya asisiti var yada golü her zaman fbye oranla daha istekli oynuyoruz ama kaybediyoruz kupa cok farklı bir teselli verdi bize.bu macada gidicem bi aksılık cıkmazsa

28TS61
12.05.2010, 00:24
Buna gerek yok ki. Feneri rahat yeneceğiz.

Tam tersi de olabilir ama..fenerliler bursa formasıyla bjklilere saldırabilir..hem de bu daha mantıklı gibi duruyor..:D

bunlari zaten bursa alehine bir durum olursa anlaminda demistim. kimse yanlis anlamasin beni

Murat SİSMAN
12.05.2010, 00:24

sizce olurmu ya aziz simsekmıdır yıldırımmıdır federasyonun bi parcasının bi parmagı olsa olurda saten. o mac hukmen verılırmı ya ayıp ettınız renkdaslar

Özkan
12.05.2010, 00:46
Bu maçı ne pahasına olursa olsun almamız gerekiyor. Gerekirse kemik sesleri duyalım, gerekirse kartlar havada uçuşsun, gerekirse catenaccio yapalım ama bu maçı alalım. Yoksa insan içine çıkamayacağız.

Murat SİSMAN
12.05.2010, 00:49
Bu maçı ne pahasına olursa olsun almamız gerekiyor. Gerekirse kemik sesleri duyalım, gerekirse kartlar havada uçuşsun, gerekirse catenaccio yapalım ama bu maçı alalım. Yoksa insan içine çıkamayacağız.

hangi insanlar su 28 yıl oncekı febelilermi :D

MetiN08
12.05.2010, 01:28
Takımın deplasmana gidebilmesi için karısının bileziklerini satan bir kaptan tanıyor musunuz? Peki aldığı ücretin 2 katı teklif edildiği halde sırf kolundaki bantın hakkını vermek için aza tamah eden birini duydunuz mu? Bir efsane varsa o Dozer Cemil'dir...Kastamonulu İskender'in Trabzon aşkını biliyor musunuz? Ali Kemal Denizci'nin kulüp mali sıkıntıda olduğu için Fb'ye satıldığında üzüntüden hüngür hüngür ağladığını biliyor musunuz? Şenol Güneş'in hangi koşullarda başarıya ulaştığını öğrendiniz mi? Bu kulüp, bu ve diğer Efsane karakterler üzerine kuruldu. Bu yüzden Kazım'ında dediği gibi Trabzonsporlu olmak sadece futbol taraftarlığıyla açıklanamaz. Trabzonspor aşktır, güçlüye karşı direniştir.
Ganzilistv Gurur Gözyaşlarıyla Sunar...

EYO3K4hmHrg

ins. Pazar günü FByi yenicez takima sonsuz güveniyorum

SEDAT
12.05.2010, 01:45
- Yenicez inanıyorum...

Keleşoğlu
12.05.2010, 02:12
fener saldıracak geniş alanlar bol pozisyon bizi bekliyor zevkli bir maç olacak:D panik yok beşiktaş bursayı yenecektir

only ts
12.05.2010, 02:19
biz yenmesine yenelimde bursa şampiyon olmasınnnnnnnnnnnnn ne olur olmasınn ......

Yasin Altuntas
12.05.2010, 02:22

Bursa macina BJK Taraftarinin girmesi yasak !

Gümüshane
12.05.2010, 03:01
http://i44.tinypic.com/ddnd48.pnghttp://i42.tinypic.com/axh65i.png

1280 x 1024
Yeni Calismam..insallah beyenirsiniz

Uluç
12.05.2010, 03:16
Güzel olmuş.. Eline sağlık renktaş.. Keşke 1920x1080de olsaydı

Gümüshane
12.05.2010, 03:17
Güzel olmuş.. Eline sağlık renktaş.. Keşke 1920x1080de olsaydı

var kardes..hemen yüklüyorum.

Gümüshane
12.05.2010, 03:27
1920 x 1080

http://250kb.de/x6oYlri

http://ul.to/u7gv4y

Berberoğlu
12.05.2010, 03:32
Benim bu maça kesin gitmem lazım. Yoksa koyu Fener'li kayınpederin evinde seyretmek zorunda kalacağım, Allah korusun... :)

Biletler ne zaman satışa çıkıyor, bilginiz var mı?

10-61
12.05.2010, 03:34
bu sene fbnin kabusu olacaz,son maçta da gülmek haram onlara.

Talat YAVUZ
12.05.2010, 08:14
Çok mu şey istemiş olurum bilmiyorum ama yenin şunları!

halukozcelik
12.05.2010, 08:54
2 takımdanda nefret ediyoruz ama fener olsun fener.

Metehan Kalfa
12.05.2010, 09:01
Yahu, az önce texas forumunu okudum.
La meğer bize neler söylemişler.
İstanbul yalakalığı yapıyormuşuz.
Eski şampiyonlukları karadeniz takımlarının hatrı ile almışız da 4. büyük kendileri imiş de...
Tek şerefli takım kendileri imiş de...
İstanbula karşı çıkan takım tek kendileri imiş de...
Aralarına bir de sivaslıları almışlar dertleşip hasbihal ediyorlar.

Trabzonspor asla maç satmaz beyler!
Çıkarız yeneriz yeniliriz bu doğal birşey.
Gelelim şampiyonluk olayına.
Biz Feneri yeneriz ama siz bjk yı yenemezsiniz! Çünkü adamlar sezonu erken açmak istemeyecek ve 3.cü olmak isteyecek.

Seneye siz de kardeşiniz 5iva5 gibi kümede kalma mücadelesi verirsiniz!
Sizin rakibiniz biz değiliz şeftali kurtları!
Sizi küme düşürüren AKÇAABAT SEBAT'TIR!
Belalınız yine gelirse yine düşersiniz!
Hadi şimdi dağılın burdan!

Gökçebey
12.05.2010, 09:11
Kim dağılsın buradan? :D

S.DEMİRCİ
12.05.2010, 09:13
benim taraftarlığımı ölçmeğe kimsenin çapı yetmez..
açık ve net söylüyorum..
bursanın şampiyon olmasını istemiyorum...

mustafadinç
12.05.2010, 09:21
Bursa,Sivas,Eskişehir vs ne istiyorlar Trabzonspordan anlamıyorum kardeşim madem büyükseniz olun şampiyon bize ne sonra varınızı yoğunuzu harcayıp seneye küme düşmeye gelince miyavlarsınız Trabzon düşürdü diye.

61karadenizli61
12.05.2010, 09:36
Maça rahat çıkacağımız için galip gelme ihtimalimiz yüksek

Murat'
12.05.2010, 09:41
Kupayı eze eze aldık ama bu maçta işimiz çok daha zor, neden sezonun bir Fenerbahçe galibiyeti ile kapatmayalım ki.

mustafadinç
12.05.2010, 09:48
Arkadaşlar Fb tekme tokat girecek hakem kart gösteremez direk olarak medya hakemin üzerine oynar bizim oyuncular tırsmamalı Bjk maçında Jimnastikçiler tırstılar korktular bilica isimli katil sahayı bile katletti benim tek korkum Alanzinhoyu,Yattarayı,Colmannı sakatlayacaklar tek ümidimde Umut BULUT çünkü Lugano tekme attıkça Umutta ona atar tekme tokat girer kardeşim tırsmaz.

Tangerine Dream
12.05.2010, 09:55
Başlık, Trabzonspor - Fb maçından daha çok kimin şampiyon olacağının ya da olması gerektiğinin tartışmasına dönüştü. Lütfen oynayacağımız maça ve karşımızdaki rakibe odaklanalım. Bu başlıkta üçüncü bir takımın ismi zikredilmesin. Ben, maçla ilgili teknik analizler yapacak arkadaşların yorumlarını okumak istiyorum.

Hotaman
12.05.2010, 10:08
Başlık, Trabzonspor - Fb maçından daha çok kimin şampiyon olacağının ya da olması gerektiğinin tartışmasına dönüştü. Lütfen oynayacağımız maça ve karşımızdaki rakibe odaklanalım. Bu başlıkta üçüncü bir takımın ismi zikredilmesin. Ben, maçla ilgili teknik analizler yapacak arkadaşların yorumlarını okumak istiyorum.

Kesinlikle aynı görüşteyim.

Hotaman
12.05.2010, 10:13
Topu yere indireceğiz Fenerbahçe top yüzü göremeyecek tıpkı kupada ki gibi.
En az iki gol atacağız en fazla 2 gol yiyeceğiz. Maçı 2-3 kazanırız diyorum. İnanılmaz rahatım. Şimdiye kadar hiçbir derbi maçını bu kadar kazanacağımızı inanarak beklememiştim. Çok keyifliymiş.:)

KÖKSAL AYDIN
12.05.2010, 10:17
Tarfatarımızda kupa rahatlığı ve son maça rahat çıkacağız havası var. bu futbolculara da yansımıştır.

Kısacası kupa öncesindeki havamız yok bu yüzden fark yiyeceğiz...

Mehmet Ç.
12.05.2010, 10:20
Arkadaşlar Fb tekme tokat girecek hakem kart gösteremez direk olarak medya hakemin üzerine oynar bizim oyuncular tırsmamalı Bjk maçında Jimnastikçiler tırstılar korktular bilica isimli katil sahayı bile katletti benim tek korkum Alanzinhoyu,Yattarayı,Colmannı sakatlayacaklar tek ümidimde Umut BULUT çünkü Lugano tekme attıkça Umutta ona atar tekme tokat girer kardeşim tırsmaz.

aynen katiliyorum.. bu macta engin ve egemen'de kesinlikle sahada olmali..

Cem Kıran
12.05.2010, 10:22
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, bugün saat 11.00’da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde basın toplantısı düzenleyecek.
Güneş’in hafta sonu deplasmanda Fenerbahçe ile oynayacak olduğu ve ligin şampiyonluğunu belirleyecek olan dev maç öncesi bir değerlendirme yapacak.
Öte yandan Sürmene’deki Trabzonspor Anıtı’nın açılışı da bugün saat 14.00’da gerçekleştirilecek.

KÖKSAL AYDIN
12.05.2010, 10:23
Unumuzu eledik eleğimizi astık.Son maç çok zor. Fenere biz çelme takamayız.

Bazılar zaten bursa olmasın diye yenilelim havasında.

Bu maçtan hayır gelmez...

S.DEMİRCİ
12.05.2010, 10:25
Tarfatarımızda kupa rahatlığı ve son maça rahat çıkacağız havası var. bu futbolculara da yansımıştır.

rahatlık bazen ters etkide yapabilir..
ama bende futbolcuların ruhen sahada olmayacaklarını inanıyorum..
akılları çoktan tatile başlamıştır..

Hotaman
12.05.2010, 10:27
Ben yeneriz diyorum.
Israrcıyım. Zaten kupada GS'ye kaybettiğimizden buyana oynadığımız 3 büyük maçın üçünde de futbol olarak rakibi ezdik. İkisinde yendik birinde berabere kaldık.

Yine futbol olarak ezeceğiz orası kesin. Gelecek sene formayı kapmak isteyenler bu maçı fırsat bilecekler. Teofilo'dan patlama bekliyorum.:)

KÖKSAL AYDIN
12.05.2010, 10:35
Ben yeneriz diyorum.
Israrcıyım. Zaten kupada GS'ye kaybettiğimizden buyana oynadığımız 3 büyük maçın üçünde de futbol olarak rakibi ezdik. İkisinde yendik birinde berabere kaldık.

Yine futbol olarak ezeceğiz orası kesin. Gelecek sene formayı kapmak isteyenler bu maçı fırsat bilecekler. Teofilo'dan patlama bekliyorum.:)

Sana katılmak ve yanılmak istiyorum ama kupadan sonra tatile girip motivasyonu 0'a inen topçuların bunu başabileceğini sanmıyorum.

Ama yanılmayı hiç bu kadar istememiştim.

Aldığımız kupadan bence fenerle oynayacağımız lig maçı daha önemli.

96'da bizi şampiyonluktan eden,

1 kişinin intihar etmesine sebep olan ve

bizi 25yıl geriye götüren bir maçtı o.

Bana bu son haftada galibiyetten başka bir şey yaramaz...

Uğur Karataş
12.05.2010, 10:43
Biz feneri yenersek bursada berabere kalırsa kim şampiyon oluyor ? Ayrıca Beşiktaş bursaya bursada koyar 3.üncülük mücadelesi yapıyor kartal fazla ön eleme oynamak istemiyecektir beşiktaşlılar avrupada ligte dördüncü olup.

Berberoğlu
12.05.2010, 10:45
Bilet satışının ne zaman olacağı konusunda bir bilgiye ulaşabilen var mı?

Perşembe-Cuma günleri Ankara'da olacağım. Bugün satılsaydı da alsaydık iyi olurdu yahu..

Tangerine Dream
12.05.2010, 10:45

Sadece bir tahminden yola çıkarak yenileceğimizi, hatta fark yiyeceğimizi söylemek oldukça iddialı bir konuşma olur. Şenol Güneş'in son haftalarda yaptığı açıklamalardan sonra onun böyle bir rehavete izin vereceğini hiç sanmıyorum.

Tangerine Dream
12.05.2010, 10:46
Biz feneri yenersek bursada berabere kalırsa kim şampiyon oluyor ?

Çemişkezekspor şampiyon olur!

Uğur Karataş
12.05.2010, 10:47
Çemişkezekspor şampiyon olur!

Farketmezde sorunun ne :D

halil ibo
12.05.2010, 10:55
İnsanlar özgür iradeleriyle şu olsun,bu olsun diye aklından geçirebilir.Burada önemli olan bu yüzden birbirimize takmamak ve takımmızın galibiyetinden başka birşeye odaklanmamak.
İnsanlar şerefleri için yaşarlar.Şeref,namus deyincede akan sular durur.

bejeke bursa ne yapar beni ilgilendirmez.Ama benim Trabzonsporum sırf prestij için bile sadece istatistik için bile bu maçı kazanmalıdır.
Uzunca bir süre mirasyedi gibi cepten yedik.Kazanamadığımız,kaybettiğimiz yıllarda hep fırtınanın sert estiği günlerdeki galibiyetlerle yetindik.Fakat artık makas aleyhimize açılmakta bunu lehimize çevirmek için kazanmak zorundayız.İnşallah rehavet içinde olmayız.

Unutmadan 96'nın rövanşı sayılmaz ama kupa maçından daha çok bu maç yakındır o rövanşa...

Burçak
12.05.2010, 10:59
Eski şampiyonlukları karadeniz takımlarının hatrı ile almışız da 4. büyük kendileri imiş de...

Biz Feneri yeneriz ama siz bjk yı yenemezsiniz! Çünkü adamlar sezonu erken açmak istemeyecek ve 3.cü olmak isteyecek.

:alkış:

Şimdi aslına bakılırsa yapılması gereken Trabzon Bursa Eskişehir ve Süperlige geldiğinde KSK Göztepe Adanaspor vs gibi takımların istanbula haddini bildirmesidir.

Ama ne yazıkki bizlerde birlik yokki istanbula her gittiği yerde tokatı çalalım.
Birlik olmamasının en önemli nedenide az biraz iyi işler yapmaya çalışanın anlamsız yere Trabzonspora karşı saldırıya geçmesi.

Düşünsenize Trabzonspor ile Bursa bırakın dost olmayı sadece düşman olmasalar kimler neler kazanacak..
Ama odun kafalılar direk Trabzonsporu rakip görüyorlar sallıyorlar.

Unuttukları bir şey var. Her sene ama hersene mutlaka bir takım parlar.
Bu 2 sene sivassporun parlamasıyla kalmadı. Ondan öncede Antep Gençler Denizli vs çok önemli işler yapmıştı.
Ama kalıcı olamadılar. Bunların bazılarıda Trabzonspora laflar söylemişti.

Aynı hatayı Bursa yapıyor. hemde 3-0 lık maçın rövanşını 5-1 aldığımızdan o kupayı kaldırdığımızdan beri.
E ne oldu peki?
Bursa küme düştü geri geldi.
Bugün bu durumda tıpkı her yıl bir takımın parladığı gibi.
Ama gelecek sene sivastan beter olmayacağını kimse garanti edemez...

Velhasılı kelam, anlamsız yere trabzonspor düşmanlığı yapan , anlamsız yere haddini aşarak Trabzon kümeye diye bağıran bir topluluğu içimden gelerek destekleyemiyorum ben.

Diğer yandada hırsızlar var. ezikbahçeliler. Çok kötü bir durum.
İçimden bir ses Bursa şampiyon olmalı hırsızlara çölde su bile verilmemeli diyor..
Ama diğer yandan Bursada o günlerdeki kötü durumumuzdan faydalanıp Trabzon kümeye diye bağıranların tutumları aklıma geliyor. Aynı kişiler Anadolu diyor. Samimiyetlerine inanmıyorum onların..

Ayrıca bursa sanki bjk yi yenmiş gibide bir hava var. o maçı herkes nasıl bukadar banko görüyor anlayamadım doğrusu!

Tüm bunlara rağmen o şu şampiyon olsun demiyeceğim ben. ne halleri varsa görsünler.
Ama bizim bu maçı kazanmamız gerek. prestij için. Urfada başlarını öne eğmediğimiz Urfalı Trabzonsporlular için..

Hotaman
12.05.2010, 11:05
Köksal abi; abi diyorum çünkü muhtelemen avatarınızda ki oğlunuzdur.:)
Bu maçı kazanmak isteyen bir hocamız var. Hocalarının sözlerinden çıkmayan oyuncu kadromuz var. Nihayetinde ters düşünenin biletini hemen kesiyor Şenol Hoca.:)(Zaten sırf bu yüzden hep istikrar isterim, sporcular hocalarından "çekinmelidir" bence, ayrı konu:))
Bu bilinçte sahaya çıkacağız. Taraftara hatta Türk futboluna yaz dolayısıyla veda edeceğiz. Güzel bir futbol oynayacağımıza bundan dolayı inanıyorum. Söylediğim gibi yine ezen taraf biz olacağız. Ancak yenen taraf biz olur muyuz orası muallak. İşte burada duygusal davranıyorum, girdiğimiz pozisyonları gole çevirebileceğimize inanarak.
Ancak kesinlikle oyun olarak ezeceğiz Fenerbahçe'yi. Burası reel. 2+2 her türlü 4.:)

SDanışmaz
12.05.2010, 11:21

Biz mi İstanbul yalakalığı yapıyoruz? Daha düne kadar asi olan Trabzonspor nedense onları şampiyon yapmayacak diye mi yalaka oluyor?

Bizim eski şampiyonluklarımızda Karadeniz takımlarının hiç bir katkısı yok. Hatta onlar bize köstek olmuştur. BMN forumlarında bir arkadaşımın bunu maç maç çıkarmıştır. Hodri meydan o zaman onlara. Biz belgelerle geleceğiz, onlar neyle gelecek?

Allah'tan şerefliler. Biz şampiyon olmayalım diye Fb'ye maçı verdiklerini ne zaman unuttular?

1 sene bir tarafları kalktı diye mi İstanbul'a baş kaldırmış oluyorlar. Hem baş kaldırma nasıl oluyor merak ediyorum. İsteyen takım tarafları formasını giyip Bursa'da geziyor. Bu nasıl baş kaldırma? Nedense Trabzonda kimse gezemiyor ve bunu İstanbul takımları adı gibi biliyor :)

Bunlar kendilerine minicik bir çember çizmiş orayı kendi dünyları sanıyor :)

Mert67
12.05.2010, 11:30
Bu maç öyle bir hale geldi ki.Nerdeyse kupa finalinde ki kazanma arzumuzdan daha fazla istek var içimde.

winner
12.05.2010, 11:31
Lütfen özellikle bizim dengimiz olmayan, farkı kategorilerde mücadele eden takım taraftarlarıyla polemiğe girmeyin. En kötü sezonlarımızdan birisini yine kupa ile kapattık. Gerisi boş. Son maçı da oynayacağız ve bitecek. Yenebiliriz de yenilebiliriz de. elbette ki hedef ve motivasyon farkı ile ibre fb'den yana.Son 10 yıldırd a yenemedik İstanbul'da galiba. Birkaç beraberlik var sadece.

Dursun Kaplan
12.05.2010, 11:32
Şu maçı alalım, kupa maçından daha çok sevineceğim.

Maça yatmak gibi denyo terimleri kullanan ve şerefli camiamızdan böyle şerefsizlik bekleyenlerin kınası benden olacak söz. :)

Mert67
12.05.2010, 11:33
Bursa'nın ne kadar şerefli olduğunu bilyoruz.Fener şampiyon olur içlerinde ki istanbul yalakalığıyla bursa sokaklarında kutlama yaparlar.

Cem Kıran
12.05.2010, 11:48
Bursa'nın ne kadar şerefli olduğunu bilyoruz.Fener şampiyon olur içlerinde ki istanbul yalakalığıyla bursa sokaklarında kutlama yaparlar.

aynen bursanın gizli fb fanatikleri sokağa dökülür

winner
12.05.2010, 11:50
Bursa tribünlerinin 3/4'ünün birinci takımı İstanbul' da ikamet eder. İkincisi Bursaspor'dur...

GeZeGeN
12.05.2010, 12:07
selam, Macin Biletleri nezaman satisa cikiyor bilen varmi ? nerden alicam bu konuda pek bilgim yok Yurtdisinda yasadigim icin Yardimci olurmusunuz lütfen??

pazarkapılı
12.05.2010, 12:18
herkes kendi işini kendisi yapamayıp yada cesaret edemeyip birilerinden birseyler bekliyor....olmayınca da sucluyor,karalıyor,düsman kesiliyor....bursalılar kaybettikleri puanlardan ötürü yada olası yenilgimizden dolayı bir kampanya baslatmıs gibi;hedef ergenekon da olabilir dikkat!!!....

Fatih Özkan
12.05.2010, 12:44
Gene 3-1 mi alacaz nedir ? (:

sessizkral_1
12.05.2010, 13:06
Medyada öyle bir hava yaratıldıki sanki Trabzonspor maçı kaybederse satmış olacak !

Yahu bukadar saçma sapan bir önyargı görmedim ben.

Bursaspor taraftarıda ayrı bir komedi.

Biz gs yi yendik adamlar istanbulspora yenildi.gs ile bjk yi yarıştan kopardık.Bugün 1. değilseler kendi beceriksizlikleri.

Trabzonspor maç falan satmaz.Ancak "dişe diş oynamalı" kavramınada katılmıyorum.Ben Fenerbahçeye karşı ligde hiçbir iddam kalmayan bir maçta niye ölümüne oynayayım ?Yani futbolcudan bunu beklemek oldukça komik.

Futbol bu yenmekde var yenilmekte.Trabzonspor yine çıkar futbolunu oynar.Yenilir yada yener.Çok iyi oynamazsa satmışmı olacak ?

Ben bursasporun bjk yi yenebileceğini düşünmüyorum asıl.

Herkes kendi işine baksın.

Ayrıca teksas forumlarında yazılan yorumları görünce Bursasporun şampiyon olmaması en sağlıklı olaydır !
Sadri şener medya sorularından sıkılıp ironi yapıp "mağlup olup,geleceğiz" dedi onu bile haber yapıp sadri başkana sallamışlar.Töbe töbe..

Daha şampiyon olmadan bize,Sadri başkana sallayan taraftarları var.Basın sözcüsü Trabzonsporu hala büyük görenler var der,taraftarı 13. olduğumuz zaman Trabzon kümeye diye bağırır.sonra ben bursaspor şampiyon olsun diyeyim.geçiniz.

jetair
12.05.2010, 13:06
Tarih: 2009 yılı Ocak ayı.. Ara transfer dönemi..

Tabzonspor, bu transfer döneminde, ikinci yarıya
daha güçlü girebilmek adına Bursasporlu Yusuf'a
talip olmuştu.. Yapılan görüşmeler sonucunda hem
futbolcuyla hemde kulübü Bursasporla mutabakat
sağlanmış ve Yusuf Trabzonsporun Antalya kampına
katılmak üzere kamp yaptığı otele dahil olmuştu..

Yusuf'un Antalyada Trabzonspor kampında olduğu
saatlerde ise İstanbulda bir otelde, rakı masasında
kalleşçe bir kumpasın ilk kadehleri tokuşturuluyordu..
Trabzona Yusufun transferi için söz vermiş olan
Bursa başkanı ile BJK başkanı, anason kokuları içinde
Yusuf'u BJK ya peşkeş çekiyorlardı..

Bu karanlık gecenin puslu sabahında ise Yusuf, Trabzon
kampından ayrılarak İstanbulun yolunu tutuyordu..

Ligin başında yapmış olduğu transferlerle kamuoyunda
oluşturduğu hava ile yelkenlerini şişirip hedefe doğru
büyük bir özgüvenle yönelmiş olan Trabzonspor bu
kalleşçe operasyonla sahip olduğu psikolojik üstünlüğü
yitirerek, camia- kulüp ve takımda bulunan moral
üstünlüğünü hızla kaybetmiştir..

Düğün gecesi, damadın koynundan gelini alıp başkasının
koynuna sokmaktan farklı olmayan bu operasyon sonucu,
Yusuf, belkide Trabzona kazandırabileceği extra 10-12 puanı
BJK nın hanesine yazdırarak katkıda bulunmuş ve böylece
Bursa eliyle(ve Trabzon yönetimininde aymazlığıyla)
BJK nin şampiyon olması sağlanmıştır..

Fenerden intikamımızı eninde sonunda alacağız..
Ama, bu onları yenip şampiyonluğu ellerinden alıp bizim
şampiyon olacağımız bir şekilde olacak..
Çünkü, onlar öyle yapmıştı..

http://img22.imageshack.us/img22/3452/bursayusuf.jpg

Mustafa GÜLAY
12.05.2010, 13:14
:d:d:d:d:d:d:d:d

Samet İslamoğlu
12.05.2010, 13:20

:D:D:D:D:D Umut'un vücut acayip ya tam bir hayvan zaten öldürür valla lugano falan dinlemez:D:D

Keleşoğlu
12.05.2010, 13:23
hakem yunus yıldırım mış

Gökçebey
12.05.2010, 13:26
hakem yunus yıldırım mış

Bu karar feybenin şampiyonluğunu ilan etmektir.

Deniz Telci
12.05.2010, 13:29
Vah Fenerasyon vay. Olmaz olsun böyle şey :(.. Yunus Yıldırımı'da yenemeyeceğiz :(.
Maçın adamı o seçilecek.

magicyattara
12.05.2010, 13:31
Duran toplara dikkat..hakem yunus yıldırım..

peker61
12.05.2010, 13:31
Bu hakemle bizim kazanmamız mucize bu kadar açık yalanma olmaz

Doğan Şahin
12.05.2010, 13:38
İstatistiklere göre Yunus Yıldırım sanırım son üç sezon boyunca 0 penaltı çalmış ancak ligin en fazla faul çalan hakemi! Maç günü aleyhimize penaltı çalarak bu istatistiği çürütmek isteyebilir. Hakemlik yeteneği zayıf bir hakemin verilmesi çok saçma oldu. Cüneyt Çakır'ı veremiyorsanız en azından Fırat Aydınus verebilirdiniz. Polise bile razıydık.

Keramettin
12.05.2010, 13:39
http://img22.imageshack.us/img22/3452/bursayusuf.jpg

Budur :cool:

Salih Kara
12.05.2010, 13:40
İstatistiklere göre Yunus Yıldırım sanırım son üç sezon boyunca 0 penaltı çalmış ancak ligin en fazla faul çalan hakemi! Maç günü aleyhimize penaltı çalarak bu istatistiği çürütmek isteyebilir. Hakemlik yeteneği zayıf bir hakemin verilmesi çok saçma oldu. Cüneyt Çakır'ı veremiyorsanız en azından Fırat Aydınus verebilirdiniz. Polise bile razıydık.

Abi ben de tam da aynı şeyi yazacaktım.bu hafta aleyhimize bir penaltı bekliyorum.

Enes Başkaya60
12.05.2010, 13:48
Yunus yıldırımın bu maça verilmesi bir komplodur......