PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 34. Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27

cihatöztürk
17.05.2010, 22:27
Bursanin sampiyonlugundan ders almaz ve gerekli hamleleri yapmazsak elestiriler yogun olabilir,olmalidir da.

Bursa zinciri kirdi,devamini biz getirmeliyiz.

Devamini getiremezsek kücülürmüyüz elbette hayir ama yerimizde saymaya devam ederiz.

sorun o zaten cafer abi

27 senedir bir arpa boyu yol katedemiyoruz.....

şampiyonluk uuzn bir süreç diye uyutuluyoruz

1.5 senede bak şampiyon yaptı ertuğrul sağlam

şampiyonluk gören kac kisi var forumda

fenerbahçeyle 28 yıl geçti diye makara yapıyoruz

bizim onlardan ne farkımız var

ben aciil şampiyon olmamız gerektiğini söylüyorum yoksa geleceği hiç aydınlık görmüyorum ....

Mustafa K. Demirbaş
17.05.2010, 22:29
şerefsiz sergen yalçın ntvsporda Trabzon oynamadı deyip duruyor program boyunca defalarca tekrarlıyor kendı gibi bızıde kumarcı sanıyor galiba

SEDAT
17.05.2010, 22:30
Ben bizim polyannları anlayamıyorum. Bu şampiyonluk sizin zihniyetinizle geldi bursaya. Verdiniz gazı, pislik gs ile beraber geçen sene şampiyonluğumuza mani olan defans coştu. Biz beşiktaştan daha büyük külüptük değilmi, adamlar en iyi 5 futbolcusunu götürmedi bursaya hemde 3.lük iddaları varken. Ne oldu?Kimse konuşuyormu şimdi beşiktaşı? Açında bakın televizyona, ben ntv sporu izliyorum TRABZONUN 'T' Sİ GEÇMİYOR.Futbol strateji oyunu ve sizin zihniyetiniz yüzünden Trabzonspor herşeyini kaybetti şu gariban taraftarın anadoludan çıkan tek şampiyonu çıkarma başarısından başka neyi vardı 26 yıldır teselli bulduğu. Adamın ağzına çalarlar kıytırıktan Türkiye kupası balını, bursayı şampiyon yaptırırlar. Şu anda hayatta olan her bursalı bir şampiyonluk görmüş oldu peki biz sayın şenerin o sinir bozucu sırıtmaları ve saçma sapan demeçlerinden başka ne gördük. Artık bursa kümede düşse tarih 84' te lig trabzon 2010'da bursa yazacak. Siz kendinizi kandırmaya devam edin gülün, kahkahalar atın. Neymiş feneri şampiyonluktan etmişiz. Kardeşim fener bu sene olmazsa seneye, olmazsa ötekine şampiyon olacak; ama bursa daha böyle bir fırsat bulamayacak. Bundan sonra anadoludan hangi futbolcu sana gelir. Bursa zaten şehir olarak gelişmiş bide 2010 şampiyonluk apoletini takmışmı koluna, sen alırsın anca hava. Zıplayın havalara ;çünkü daha üç sene önce küm eden çıkan takım şampiyonlar liginde oyanayacak. Hanginiz yapışıyor sadrinin yakasına veya sevgili şenolun yakasına..... Ey gidi şenol her gelişinde trabzona yapacağın en büyük kötülükleri yapıp gidiyorsun.Senin bu takımı şampiyon yapacağına zerre kadar itimadım yok; bari tek övünc ümüzü elimizden almasaydın ben hayatımda Trabzonpordan başka hiçbir şeyi sevmedim değerde vermedim kardeşim, bütün sülalem annem dahil istanbulu tutarken ben hep hayalettim; ama dün gece o kadar büyük bir hayal kırıklığı yarattiki bende 96 dan daha büyük hayal kırıklığı ve acı içindeyim bügünden sonra o şehre şampiyonluk kupası gelinceye kadar Trabzonsporun 'T'sini ağzıma almayacağıma büyük yemin etim zaten bugünde lig tv aboneliğimi 3 sene ardından iptal ettirdim. Belki burda kimi zaman sert cevaplar yazdım, tartıştım kırdıklarımdanda özür dilerim hakkınızıda hellal edin bu saatten sonra forumlada alakamı kesiyorum....

- Çok ani karar vermişsin..

- Kupa kazandı diyemi sevdik bu klübü...

- Şampiyon oldu diyemi sevdik...

- İhtilal efsane Fırtına , İşte bunun için sevdik..

- Çok yanlış düşünüyorsun , kendinede yazık ediyorsun...

- Büyük klübüz hemde çok büyük buna emin ol..

Cafer Bulur
17.05.2010, 22:30
sorun o zaten cafer abi

27 senedir bir arpa boyu yol katedemiyoruz.....

şampiyonluk uuzn bir süreç diye uyutuluyoruz

1.5 senede bak şampiyon yaptı ertuğrul sağlam

şampiyonluk gören kac kisi var forumda

fenerbahçeyle 28 yıl geçti diye makara yapıyoruz

bizim onlardan ne farkımız var

ben aciil şampiyon olmamız gerektiğini söylüyorum yoksa geleceği hiç aydınlık görmüyorum ....
Evet,senol hocanin sampiyonluk uzun bir yol ve sabir isi sözlerini seneye revize etmesini bekliyorum.

Bursadan daha iyi imkanlar bizim elimizde var ama gecmis yönetimler tarafindan yeterince kullanilmadi.

Elbette seneye sampiyon olmak zorunda degiliz ama bu isi artik sonuna kadar zorlamaliyiz...

gerenimo
17.05.2010, 22:31
Ben bizim polyannları anlayamıyorum. Bu şampiyonluk sizin zihniyetinizle geldi bursaya. Verdiniz gazı, pislik gs ile beraber geçen sene şampiyonluğumuza mani olan defans coştu. Biz beşiktaştan daha büyük külüptük değilmi, adamlar en iyi 5 futbolcusunu götürmedi bursaya hemde 3.lük iddaları varken. Ne oldu?Kimse konuşuyormu şimdi beşiktaşı? Açında bakın televizyona, ben ntv sporu izliyorum TRABZONUN 'T' Sİ GEÇMİYOR.Futbol strateji oyunu ve sizin zihniyetiniz yüzünden Trabzonspor herşeyini kaybetti şu gariban taraftarın anadoludan çıkan tek şampiyonu çıkarma başarısından başka neyi vardı 26 yıldır teselli bulduğu. Adamın ağzına çalarlar kıytırıktan Türkiye kupası balını, bursayı şampiyon yaptırırlar. Şu anda hayatta olan her bursalı bir şampiyonluk görmüş oldu peki biz sayın şenerin o sinir bozucu sırıtmaları ve saçma sapan demeçlerinden başka ne gördük. Artık bursa kümede düşse tarih 84' te lig trabzon 2010'da bursa yazacak. Siz kendinizi kandırmaya devam edin gülün, kahkahalar atın. Neymiş feneri şampiyonluktan etmişiz. Kardeşim fener bu sene olmazsa seneye, olmazsa ötekine şampiyon olacak; ama bursa daha böyle bir fırsat bulamayacak. Bundan sonra anadoludan hangi futbolcu sana gelir. Bursa zaten şehir olarak gelişmiş bide 2010 şampiyonluk apoletini takmışmı koluna, sen alırsın anca hava. Zıplayın havalara ;çünkü daha üç sene önce küm eden çıkan takım şampiyonlar liginde oyanayacak. Hanginiz yapışıyor sadrinin yakasına veya sevgili şenolun yakasına..... Ey gidi şenol her gelişinde trabzona yapacağın en büyük kötülükleri yapıp gidiyorsun.Senin bu takımı şampiyon yapacağına zerre kadar itimadım yok; bari tek övünc ümüzü elimizden almasaydın ben hayatımda Trabzonpordan başka hiçbir şeyi sevmedim değerde vermedim kardeşim, bütün sülalem annem dahil istanbulu tutarken ben hep hayalettim; ama dün gece o kadar büyük bir hayal kırıklığı yarattiki bende 96 dan daha büyük hayal kırıklığı ve acı içindeyim bügünden sonra o şehre şampiyonluk kupası gelinceye kadar Trabzonsporun 'T'sini ağzıma almayacağıma büyük yemin etim zaten bugünde lig tv aboneliğimi 3 sene ardından iptal ettirdim. Belki burda kimi zaman sert cevaplar yazdım, tartıştım kırdıklarımdanda özür dilerim hakkınızıda hellal edin bu saatten sonra forumlada alakamı kesiyorum....

güzel bi karar vermişsin. bu zihniyetin bu takımın yakasını bırakması güzel gelişme.

kudu_61
17.05.2010, 22:31
şerefsiz sergen yalçın ntvsporda Trabzon oynamadı deyip duruyor program boyunca defalarca tekrarlıyor kendı gibi bızıde kumarcı sanıyor galibaben kimseye sövmek istemiyorum ne selçuk yula ya nede sergen yalçın a geçen bi foto vardı buralarda sergen 10 yere pas atabilecekken geriye dönmüştü o kapak olsun ona boş verinnnnn

Sibel
17.05.2010, 22:32
onurlu mücadele yeter anlayana. şampiyonluk sayısından daha büyük değerler olduğunu dün anlamadıysan artık anlayamazsın da.
Canı gönülden katılıyorum..Yaşadığımız bu gurur,bu onur,bi şampiyonluk kadar olmasa da o derece mutlu etti beni..

BiZe HeR YeR 61
şerefsiz sergen yalçın ntvsporda Trabzon oynamadı deyip duruyor program boyunca defalarca tekrarlıyor kendı gibi bızıde kumarcı sanıyor galiba
Onun şerefli takımınıda gördük.!Havlayan köpek ısırmaz..:)

Murat'
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/Galeriler/2010517_sampiyon_bursa/20100517.213009_BRS524_1335234.jpg

Oğuzhan Fidan
17.05.2010, 22:36
bursalıların arasına karışıp sevinen trabzonsporluları görünce içim acıdı şampiyon olmaları çokta önemli değil benim için ama o kişileri görünce acaba dedim ! trabzonspor taraftarı başka takımın şampiyonluğunda asla sevinmemeli sevinemez ! biz anadolu takımımıyız soruyorum burdaki herkeze ??

SEDAT
17.05.2010, 22:37
bursalıların arasına karışıp sevinen trabzonsporluları görünce içim acıdı şampiyon olmaları çokta önemli değil benim için ama o kişileri görünce acaba dedim ! trabzonspor taraftarı başka takımın şampiyonluğunda asla sevinmemeli sevinemez ! biz anadolu takımımıyız soruyorum burdaki herkeze ??

- Cevap veriyorum , Hayır Tanzanya takımıyız...

ozzy!
http://ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/Galeriler/2010517_sampiyon_bursa/20100517.213300_BRS529_1335236.jpg
(http://ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/Galeriler/2010517_sampiyon_bursa/20100517.213300_BRS529_1335236.jpg)

Oğuzhan Fidan
bu arada burda beşiktaşın bursayı eze eze yeniceğini söyleyenlere önceki mesajlarımı okumalarını tavsiye ediyorum =) bursanın elbirliğiyle gelen şampiyonluğunu kutluyorum ..

cengiz1963
http://www.facebook.com/video/video.php?v=217560214406

TÜM TRABZONSPORLULARA VE ....ELİF DOST'A GELSİN....EN BUYUK TRABZONSPORLU KAZIM KOYUNCU

Ufuk Bayraktar61
nakzo gitmedin mi daha, online dan çıkmıcan mı

Dursun Kaplan
17.05.2010, 22:38
Fb en son Türkiye kupasını aldığında Aziz Yıldırım'ın hali. :D

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs522.ash1/30731_391821356964_120944911964_4573989_1408081_n. jpg

ççç ççç

Murat SİSMAN

Biz TRABZONSPOR at kosturmuyoruz SEREFİMİZLE ALNIMIZIN AKI ile Maçımızı Oynuyoruz

BiZe HeR YeR 61
Bunları aşalım arkadaşım.! Bu kafayla gidersek olduğumuz yerde sayar dururuz.

Halit Aydın
İsteyen sevinir isteyen sevinmez. Kimse kimsenin Trabzonsporluluğunu tartışmasın burda.

Helal olsun Bursa'ya!

Oğuzhan Fidan
17.05.2010, 22:39
- Cevap veriyorum , Hayır Tanzanya takımıyız...
evet tanzanyadada taraftarımız olduğu doğru !! laf soktuğunu zannedip gülümseme ekranın önünde!

cengiz1963
http://www.facebook.com/photo.php?pid=4510294&id=224038230403

Sana Baktıkça Kendi Takımımızı Tutmanın HAKLI Gururunu Yaşıyoruz! İyiki Varsın Fener =)

Oğuzhan Fidan
Bunları aşalım arkadaşım.! Bu kafayla gidersek olduğumuz yerde sayar dururuz.
25 yıldır saydığımız için bursanın şampiyonluğu zaten kaçınılmazdı arkadaşım ;)

ThePatriot61
17.05.2010, 22:40
Bizim acimizdan kötü gecen bir sezonu 2 mac ile bir nebze olsun sevinerek bitirdik. Gurur duyuyorum takimimla. Cok büyüksün TRABZONSPORUM. :alkış:

SEDAT
17.05.2010, 22:40
evet tanzanyadada taraftarımız olduğu doğru !! laf soktuğunu zannedip gülümseme ekranın önünde!

- Sende hak edene hak ettiğini verme gibi bi alışkanlık yokmu...

Yasin Altuntas
17.05.2010, 22:41
http://www.bursasporluyuz.net/haberdetay.asp?id=173

KERİM

O önce aşağıdaki pozisyonu açıklasın. Herkes senin kadar kirli değil Sergen.

http://1.bp.blogspot.com/_AnaOCW9cP80/Sh_2s0HotWI/AAAAAAAABNo/bsDgH3XLcRQ/s1600/sergen.jpg

Murat'

Acaba Trabzonspor şampiyon olduğu zaman Anadolu'da neler oldu diye düşündün mü hiç.

Her yer bayram alanına dönmüştü o zamanlar.Böyle davranarak, böyle söyleyerek bir İstanbul takımı taraftarından ne farkımız kalıyor.Biz onların sevinçlerine ortak olarak küçükmeyiz merak etme.

Trabzonspor bizim sandığımızdan çok daha büyük.

ibrahim
17.05.2010, 22:42
nakzo gitmedin mi daha, online dan çıkmıcan mı
dur da bi baksin nasil bir etki yaratti diye. hak veren bi iki kisiyi görsün ici rahat etsin gider acelen ne ;)

bahtiyar6131
17.05.2010, 22:43
- Çok ani karar vermişsin..

- kupa kazandı diyemi sevdik bu klübü...

- Şampiyon oldu diyemi sevdik...

- İhtilal efsane fırtına , İşte bunun için sevdik..

- Çok yanlış düşünüyorsun , kendinede yazık ediyorsun...

- büyük klübüz hemde çok büyük buna emin ol..

İÇİmİzde haİnler olmasa yeter bİrbİrİmİze İnŞallah daha beter ederİz seneye

ESER

yolun acik olsun, biz polyanaciliga devam edecegiz ,insallah sende bu kompleksli tavirdan uzaklasirsin,, istanbulun pacasindan cekip buyumeyen bir camianin da istanbulun kazandigi sampiyonluklarla buyukluk korumaya ihtiyaci yoktur, fenere yattiniz, maci sattiniz muamelesi gormek bilmiyorum seni daha mi mutlu ederdi ama bu mevzu buyuk bir cogumuz icin kufur demek.. hele ki ayaga kalkmayan fenerli olsun diye tezahurat eden bir camia icin,,

ayrica kardesim kacan bir fenerbahce macindan sonra canina kiyan kardesimizin su an kemikleri sizliyordur , ben fenere yenildigimiz ana dayanamadigim icin canima kiyarken bugun fenerbahce sampiyon olamadi diye uzulen taraftarlarimiz da varmis diye kahroluyordur simdi..

bugun sampiyon olamadiklari icin uzuldugun fb -bjk -gs si ve ayni b.kun degisik renkleridir ve bu kan emici sulukleri allayip pullayip yurdum insanina pazarlayan ve tek kaygisi yurdum insanindan istanbula nefer yaratmak olan serefsiz istanbul kartel medyasinin bize bakis acilari da aynidir. biz uefayi da kazansak bu kartel ve yalamalari icin bu dumenden olgu degismeyecek,, yani onlar bize buyuk demis kucuk demis pekde .s..imde degil. ben kendimi biliyor muyum. mazimi kalitemi capimi biliyormuyum gerisi tras,.. ilgilenmiyorum salyali agizlardan cikan sozlerle alinmis verilmis buyukluklere... yolun acik olsun,,,

BiZe HeR YeR 61
Acaba Trabzonspor şampiyon olduğu zaman Anadolu'da neler oldu diye düşündün mü hiç.

Her yer bayram alanına dönmüştü o zamanlar.Böyle davranarak, böyle söyleyerek bir İstanbul takımı taraftarından ne farkımız kalıyor.Biz onların sevinçlerine ortak olarak küçükmeyiz merak etme.

Trabzonspor bizim sandığımızdan çok daha büyük.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Oğuzhan Fidan
17.05.2010, 22:44
- Sende hak edene hak ettiğini verme gibi bi alışkanlık yokmu...
var tabi elbette var tüm sezonun maçlarını ve olaylarını takip ettiğimde bursanın şampiyonluğu kesinlikle haketmediğini düşünüyorum. ite kaka gelen bi şampiyonluk duygusal düşünmeyin..

bahtiyar6131
17.05.2010, 22:44
Sen ve senİn gİbİler fenerlİden beter yuh olsun alayiniza teltel dÖkÜlÜn sİm unutulmadi 1996 Çeksİn Şerefsİzler o aciyi Çeksİn rumpontuslular

KERİM
17.05.2010, 22:45
Fb en son Türkiye kupasını aldığında Aziz Yıldırım'ın hali. :D

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs522.ash1/30731_391821356964_120944911964_4573989_1408081_n. jpg

ççç ççç

Nerden bulursunuz böyle resimleri bilmemki :D

Murat SİSMAN
17.05.2010, 22:45
Sen ve senİn gİbİler fenerlİden beter yuh olsun alayiniza teltel dÖkÜlÜn sİm unutulmadi 1996 Çeksİn Şerefsİzler o aciyi Çeksİn rumpontuslular

biri feneRUMmu dedi :rolleyes:

SEDAT
17.05.2010, 22:47
var tabi elbette var tüm sezonun maçlarını ve olaylarını takip ettiğimde bursanın şampiyonluğu kesinlikle haketmediğini düşünüyorum. ite kaka gelen bi şampiyonluk duygusal düşünmeyin..

- Haklısın kardeşim ..özür dilerim...

Cafer Bulur
17.05.2010, 22:48
Nakzo ,biz Trabzonsporu cok severiz ama sampiyon oldu veya olacak diye degil.

Trabzonsporluluk bir durus gerektirir ve bu durus sampiyonluga bagli olmamalidir.

Trabzonspor dün aksam Türkiye de yillardir hicbir takimin yapamadigi durusu sergilemis ve bana ne kimin sampiyonlugundan,cikar topumu oynar ve gerisine karismam demistir.

Bu olgu bile bizim icin büyük bir gurur ve onurdur,bunun karsiligini elbette birgün görecegiz,buna eminim.

StyLe
Önümüzde ki sezon takım son haftalara kadar şampiyonluğu kovalamalı ve sezon sonunda ipi göğüslemelidir. Eğer yarışın başında havlu atarsa yönetim ve Şenol Güneş malesef ilk yarının bile sonunu göremez. (Kişisel düşüncemdir) Tepkiler çok sert olacaktır.

Bu sezondan Bursaspor şampiyon olarak taraftarımızı eskisinden dahada sabırsız yapacaktır, artık hiç bir Trabzonspor taraftarı "sabır" kelimesine tahamül edemez. Şehir ve dünyada ki tüm taraftarlarımız seneye başarı bekleyeceklerdir. Aksi halde 1996'da ki gibi gerileme dönemine girebiliriz.

Önümüzde ki sezon için çalışmalar çok dikkatli ve sağlam yapılmalıdır. Önümüzde ki sezon bence Trabzonspor için bir kırılma noktası olacaktır.

Oğuzhan
http://www.bursasporluyuz.net/haberdetay.asp?id=173

Sağda puan durumuna bakın , onlarda inanmamış anlaşılan :D

h@msi61
17.05.2010, 22:49
Birakalim istiyorlarsa Trabzonspor bayraklarini, atkilarini Bursalilar sallasin.. Fakat formasiyle atkisiyla Bursa'nin kupa torenine katilan Trabzonsporlulari gormek gercekten cok rahatsizlik verici...

KERİM
17.05.2010, 22:50
Aramıza bir ezik katılmıştır. Sanırım tebrik için girdi :D

yattarinho61
17.05.2010, 22:50
Fenerbahçeli futbolcular stattan çıkmak için Bilica'nın tünel kazmasını bekliyorlarmış.

Cem Akyüz
17.05.2010, 22:51
Söyle fener söyle ne oldu :D

Murat SİSMAN
17.05.2010, 22:52
Aramıza bir ezik katılmıştır. Sanırım tebrik için girdi :D

Onlar Delikanlı gibi tebrik etmez.İpne gibi söverler

KERİM
Fenerbahçeli futbolcular stattan çıkmak için Bilica'nın tünel kazmasını bekliyorlarmış.
ççççççççç .....

Oğuzhan Fidan
Birakalim istiyorlarsa Trabzonspor bayraklarini, atkilarini Bursalilar sallasin.. Fakat formasiyle atkisiyla Bursa'nin kupa torenine katilan Trabzonsporlulari gormek gercekten cok rahatsizlik verici...
bende bunu anlatmaya çalışıyorum ama demekki bursa bizden daha büyük kulüp önümüzü açtı diye seviniyoruz onlarla beraber ..ağlancak halimize gülüyoruz gerçekten..

KERİM
17.05.2010, 22:53
Onlar Delikanlı gibi tebrik etmez.İpne gibi söverler
hele bi dur. Onlarıda adam edecez merak etme :)

Asi Çaykaralı61
17.05.2010, 22:53
Dün güzel bir maç oldu.Özellikle kalecimiz Onur çok iyiydi.Ayrıca defansımız iyiydi.İnşallah seneye takviyelerle Şampiyon olacağız

Murat SİSMAN
17.05.2010, 22:54
hele bi dur. Onlarıda adam edecez merak etme :)

Soylarında 1 tane adam olsa onlar dünkü kazadan sonra adam olurlardı :)

AYAN61
17.05.2010, 22:55

http://1.bp.blogspot.com/_AnaOCW9cP80/Sh_2s0HotWI/AAAAAAAABNo/bsDgH3XLcRQ/s1600/sergen.jpg

keşke anlayan biri, ibrahim toroman sergen yalçının izinde diye video yapsa da. Gönlümüzce facebook'da paylaşsak. Beşiktaş maç satmaz deyip diyorlar, deli oluyorum!

Murat SİSMAN
17.05.2010, 23:05
Çifte kupa 26 yıl sonra Anadolu’da!
http://www.eiddaa.com/wp-content/themes/arras-theme/library/timthumb.php?src=http://www.eiddaa.com/wp-content/uploads/2010/05/super-kupa.jpg&w=640&h=250&zc=1
Türkiye Kupası’nı Trabzon, Süper Ligi ise Bursa kazanınca 26 yıl sonra İstanbul iki kupayı birden kaybetti.

Hem Süper Lig’de hem de Türkiye Kupası’nda sezonu kupasız kapatan İstanbul’un üç büyüklerinin bu başarısızlığı çifte kupanın tam 26 yıl sonra İstanbul dışına çıkmasına neden oldu.

Trabzonspor’un 1983-84 sezonunda çifte kupayı kazanması ile kupasız kalan 3 büyükler, tam 26 yıldır sezonu elleri boş kapatmıyordu.

2009-10 sezonunda Fenerbahçe’yi 5 Mayıs’ta GAP Arena Stadı’nda yapılan Türkiye kupası finalinde 3-1 yenen Trabzonspor, Türkiye Kupası’nı İstanbul’dan alırken aynı Trabzon dün oynanan maçta Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalarak rakibini Süper Lig şampiyonluğundan etti.

Bursaspor evinde Beşiktaş’ı 2-1 mağlup ederek 75 puanla şampiyon olarak ikinci kupayı da İstanbul ekiplerinden almış oldu. Böylece gelecek sezon Süper Kupa’da karşılaşacak olan Trabzon ile Bursa, Anadolu’ya bir kupa daha kazandıracak.

Sabırsızlıkla Bekliyorum

Mustafa Mahmutoğlu
17.05.2010, 23:08
Çifte kupa 26 yıl sonra Anadolu�a!
http://www.eiddaa.com/wp-content/themes/arras-theme/library/timthumb.php?src=http://www.eiddaa.com/wp-content/uploads/2010/05/super-kupa.jpg&w=640&h=250&zc=1
Türkiye Kupası�ı Trabzon, Süper Ligi ise Bursa kazanınca 26 yıl sonra İstanbul iki kupayı birden kaybetti.

Hem Süper Lig�e hem de Türkiye Kupası�da sezonu kupasız kapatan İstanbul�n üç büyüklerinin bu başarısızlığı çifte kupanın tam 26 yıl sonra İstanbul dışına çıkmasına neden oldu.

Trabzonspor�n 1983-84 sezonunda çifte kupayı kazanması ile kupasız kalan 3 büyükler, tam 26 yıldır sezonu elleri boş kapatmıyordu.

2009-10 sezonunda Fenerbahçe�i 5 Mayıs�a GAP Arena Stadı�da yapılan Türkiye kupası finalinde 3-1 yenen Trabzonspor, Türkiye Kupası�ı İstanbul�an alırken aynı Trabzon dün oynanan maçta Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalarak rakibini Süper Lig şampiyonluğundan etti.

Bursaspor evinde Beşiktaş� 2-1 mağlup ederek 75 puanla şampiyon olarak ikinci kupayı da İstanbul ekiplerinden almış oldu. Böylece gelecek sezon Süper Kupa�a karşılaşacak olan Trabzon ile Bursa, Anadolu�a bir kupa daha kazandıracak.

Sabırsızlıkla Bekliyorum

+1967 :alkış::alkış:

SEDAT
17.05.2010, 23:08
- Adamlar boşuna mı hazırlık yaptı? Bırakın 2 dakika sevinsinler.:D

Sibel
17.05.2010, 23:09
Neyin kavgasıdır bu,neyin tartışması.Büyük nedir?Bence şereftir.Onurdur..Sevmektir,aşk uğruna yüreğini vermektir,para uğruna değil.Bu yüzden biz büyüğüz,kupa aldık diye değil,onlarla(fb-gs-bjk)aynı sınıfta büyük olmaktansa,kendi köşemizde bize yeten büyüklüğü kutlamak en güzeli..Kupalar onların(fb-gs-bjk) olsun,neyin savaşını verdiklerini bilmedikten sonra neye yarar..100 yıl daha şampiyon olmayalım,onurumuzla oynayalım...Bu kadarı yeter benim için..En büyük şampiyonluk bu..

Murat SİSMAN
17.05.2010, 23:12
Biri Bana Süper Kupa Macının Olimpiyatda Olacagını Müjdelesin zamanı gelince :)

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 23:13
daha güzeli olmaz heralde.ama urfada olabilir:D...

albatros
17.05.2010, 23:13
bu 'büyüklük' sıfatı birilerine ve bjk gibi takımlara fazla 'büyük'.

Alp Yavuz 13
17.05.2010, 23:15
Sözlerime biraz geç başladım çünkü bu sevinçten dolayı daha düzgün birşeyler yazabilmek için

Önce maç öncesi gururla büyük bir onurla giydiğim TRABZONSPOR forması ile istiklal caddesinde adeta parlayan tek yıldızım herkezin gözünü kamaştırırcasına her gören " hadi olum geçirin feneve " veya " helal olsun koçum benim " bu tarzda insanın onurunu gururunu okşayan sözler dökülüyordu herkesin aklında .... istiklal caddesinde bütün gün maç saatine kadar dolaştım daha sonrasında maçı izlemek için gittiğim bir kafede adeta karanlıkta parlayan bir yıldız gibi tek TRABZONSPOR forması parlıyordu fener ilk golü attıktan sonra milletin bana dönüp haince sırıtması moralimi bozmuştu ama TRABZONSPOR'LU oluncu hiç bir zaman maç bitmeden takımdan umudu kesmedik... ve gelen gol sonrasında şaşıralacak üzerine tek başıma kalkıp GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL diye bağırdım bu kez gülme sırası bendeydi son gülen ben oldum iyi oldu :) ve maç bitti fenerliler de büyük bi sevinç ben ise üzgünüm edemedik şampiyonluktan yine sevinen onlar oldu, ama bir dakika tv'den yükselen ses " gelen son bilgiye göre şampiyon bursaspor " ve yine gülme sırası bana geldi :) hemde bu sefer gol sonrasında güldüğümden daha çok :) .... allah korududa sabırlı insanlarmış ben bi TRABZONSPOR'lu olarak benim yanımda tek bi fenerli öyle bi maç izlicek dalga geçecek sessiz kalmamak elde değil velhasıh kelam fenerlileri o durumda gördüm ya gururum yine okşandı onurlandım gurur duydum takımımla bir kez daha

TEŞEKKÜRLER TRABZONUM BANA BU GURURU VE ONURU YAŞATTIĞIN İÇİN
TEŞEKKÜRLER FENER BENİ BU KADAR GÜLDÜRDÜĞÜN İÇİN
SEVİNİYORUM ÇOK MUTLUYUM HAYKIRIYORUM MUTLULUKTAN AMA MUTLULUĞUN TAMAMI NE BURSA ŞAMPİYON OLDU DİYE NEDE BİZ FENERİ 2 KUPADAN ETTİK DİYE SENEYE BİTECEK ÖZLEMİN MUTLULUĞU SENEYE GELECEK ŞAMPİYONLUĞUN PROVASI BU GELİYOR ŞAMPİYONLUK BİTİYOR ÖZLEM MİLLET UYUMAYIN BAYRAKLARI ASMAYA BAŞLAYIN 2010 - 2011 SEZONU ŞAMPİYON TRABZONSPOR UNUTMAYIN BU MESAJIMI..............

:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

fatih_selim68
17.05.2010, 23:15
:D:D:DFenerbahÇe'ye mÜjde Şampİyomlar lİgİ Ön elemesİnde trabzonspor İle eŞleŞme İhtİmalİ yok yanİ guruplara katilma İhtİmalİnİz yÜksEK

Paksoy
17.05.2010, 23:16
of harika olur , bana göre orda olur ,iki kulüp federasyona bu yönde istekde bulunursa bursaspor un da işine gelecektir

Murat SİSMAN
17.05.2010, 23:18
:D:D:DFenerbahÇe'ye mÜjde Şampİyomlar lİgİ Ön elemesİnde trabzonspor İle eŞleŞme İhtİmalİ yok yanİ guruplara katilma İhtİmalİnİz yÜksEK

adamların üzerine fazla gitme ya :D :D agzım yırtılcak :D

Murat SİSMAN
17.05.2010, 23:19
of harika olur , bana göre orda olur ,iki kulüp federasyona bu yönde istekde bulunursa bursaspor un da işine gelecektir

Milan Liverpool ambiansı aklıma geliyor :rolleyes:

SEDAT
17.05.2010, 23:21
- Volkan Şenol güneşin rekorunu kırdımı...

KERİM
17.05.2010, 23:23
Murat Tosundan bahsetmeyi unuttuk. Oyuna girer girmez beni heyecanlandırdı :) Topla ilk buluşmasında öyle bi sıyrıldıki defanstan fenerliler ancak faul yaparak durdurabildi.

Kaleye gönderdiği diğer şut isabetli olamadı ancak iyi futbolcu olduğunu kanıtladı.

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 23:23
yarısını kırdı:D...

7can61
17.05.2010, 23:24

Haberin yok mu anons etmişler 2 dakika geliştirmiş rekoru :)

KAPPA61
17.05.2010, 23:25
Bazı arkadaşlar demiş ama ben tekrar edeyim Bursasporun Şampiyonluğuna sevindik burda yüzde 5 i gecmeyenleri Takmayınız.
Her zaman heryerde en büyük anadolu.
Anti-İstanbul
Tebrikler Bursaspor bu arada Bursasporlu Futbolculardan Birinde Trabzonspor forması vardı elinde o formayı gösteriyordu Şampiyonluk Turu atarken tebrikler:alkış:

Sibel
17.05.2010, 23:26
SENEYE BİTECEK ÖZLEMİN MUTLULUĞU SENEYE GELECEK ŞAMPİYONLUĞUN PROVASI BU GELİYOR ŞAMPİYONLUK BİTİYOR ÖZLEM MİLLET UYUMAYIN BAYRAKLARI ASMAYA BAŞLAYIN 2010 - 2011 SEZONU ŞAMPİYON TRABZONSPOR UNUTMAYIN BU MESAJIMI..............

:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:
Ben de çok umutluyum çok.İçimden bir ses seneye şampiyonuz diye bağırıyoooooor yaaaaaaaaaaaaa ... Ya olursak??Şampiyon olursak:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::ro lleyes::rolleyes:

Murat SİSMAN
17.05.2010, 23:26

daha fazlasına ne gerek var :D

amour_61
17.05.2010, 23:27

Beşiktaşlı duruşu bu olsa gerek :D

KERİM
ironimi yapıyon gerçekmi diyon anlıyamadım :D Sonuç olarak kırıkdımı kırılamadımı. Resmi sonuç ?

Murat SİSMAN
Ben de çok umutluyum çok.İçimden bir ses seneye şampiyonuz diye bağırıyoooooor yaaaaaaaaaaaaa ... Ya olursak??Şampiyon olursak:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::ro lleyes::rolleyes:

SAMPİYON olursak kadıkoyü yakan bi TRABZON taraftarı göreceksin :D

Serdær

Şenol Güneş üst üste 12 maç gol yemedi.

Volkan Demirel 8 maçta kaldı .

Gökhan KAN
17.05.2010, 23:28
Seneye lafını duyunca deli oluyorum artık.:)

SEDAT
17.05.2010, 23:29
- Kıramadımı yani bilen yokmu ...kırdıysa çok üzülürümde..

7can61
17.05.2010, 23:30
ironimi yapıyon gerçekmi diyon anlıyamadım :D Sonuç olarak kırıkdımı kırılamadımı. Resmi sonuç ?

Bursadan bir haber bekliyoruz iki mi? iki mi ? hayır mı? naman nallahım neler oluyor :)

SEDAT
17.05.2010, 23:30
- Yanlız benim gözümde beşiktaşlı duruşuda değişti artık...eğilerek oluyor herhalde artık bu duruş o ne rahatlıktı ya :)

Mustafa Mahmutoğlu
17.05.2010, 23:31
- Kıramadımı yani bilen yokmu ...kırdıysa çok üzülürümde..

Kıramadı. Gerçi biz onun rekorunu 5 mayısta 3leyerek kırdık ama yeni bi rekor türettiler sadece ligdeki maçları sayılıyor diye. Eh onuda kırdık. Volkan kim Şenol hocaya yetişmek kim.. Kıramadı

1-mahmut hoca
2-TRABZONSPOR

7can61
17.05.2010, 23:31
- Yanlız benim gözümde beşiktaşlı duruşuda değişti artık...eğilerek oluyor herhalde artık bu duruş o ne rahatlıktı ya :)

Bak bunuda günün anlam ve önemini belirten cümlelere ekliyorum :)

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 23:32
yok kırılmadı .kırılamazda:D...

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 23:34
süper kupa başlığı açılabilir bence .sıradaki maçımız o sonuçta...

SEDAT
17.05.2010, 23:36
- Volkan topu popsuyla stop ediyordu eskiden ,yediği golde erman kuzu gibi bakması süperdi :D

amour_61
17.05.2010, 23:37
Biz bu yönetimle şampiyon filan olamayız hele bundan sonra olsakta bir tadı olacağını sanmıyorum şimdi her şey taze ama yarın göreceksiniz anadolu'nun yalan tek gerçeğin Trabzonspor olduğunu. Fenerbahçe ile şampiyonluk yarışında olduğumuz sezonlarda Bursaspor taraftarının tezahuratlarını ( i..e Trabzon olamazsın şampiyon) Bursaspor Başkanının aldığımız naklen yayın gelirine olan itirazı ki Aziz Yıldırım bir çoğunuz nefret eder ama ne acı ki adam bizim hakkımızı aramıştı. Geçen seneki Bursaspor'un Yusuf kazığı bu sene bize ve futbolcularımıza edilen küfürler ve bugun anadolu kardeşliği öylemi böyle kardeşlik yerin dibine batsın , bizler balık hafızalı olduk eğlenmeye devam edin.

SEDAT
17.05.2010, 23:39
- Ölene kadar kin tutalım yani...

Gökhan KAN
17.05.2010, 23:39
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/62685F61665F636162615163636B66696B62646984826761.j pg (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/3260/3.html#galeri)

amour_61
17.05.2010, 23:41
- Ölene kadar kin tutalım yani...
kin tut demiyorum ancak bu kadar sevinmenize bir anlam veremiyorum tek kalemizide dün gece kendimiz yıktık artık böyle bir ünvanımız yok.

Cem Kıran
17.05.2010, 23:43

Hep seneye seneye diyoz ya Sibel..Geçen yılda öyle dedik:(

Bu yönetim nerde eksik var seçip nokta futbolcu alma işini yapamıyor..

Bunu Ocak ayında da gördük:(

Umarım Şenol hoca bu yönetimi adam eder..

Asi Çaykaralı61
17.05.2010, 23:47

İnşallah seneye Şampiyon olacağız.Takviyeler lazım takımımıza.O takviyeleri de Şenol Hocamız ve teknik heyetimiz görmüştür.Yeni takviyelerle ALLAH'ın izniyle İnşallah seneye Şampiyon olacağız

Sibel
17.05.2010, 23:47
Umut varlıktn iyidir:):)Napayım ya:(:(iyice hevesim kırıldı ama bu mesajlara..Neden olmasın,belki bu sene gerçekten o senedir..

SEDAT
17.05.2010, 23:48
kin tut demiyorum ancak bu kadar sevinmenize bir anlam veremiyorum tek kalemizide dün gece kendimiz yıktık artık böyle bir ünvanımız yok.

- Bir gün olmayacakmıydı zaten..

- Biz ne kadar büyük olduğumuzu urfada gösterdik..

- Kim ne derse desin Biz bu ligin Anadolunun abisiyiz...

- Onlar terbiyesizlik yapabilirler , Büyüklük affetmektir..

- İşte Abilik böyle yapılır...

- Gurur duydum Onur duydum, Fenere çifte acı yağlarımı eritti....

- Biz Trabzonluyuz Son sözü Biz söyleriz :)

Cem Kıran
17.05.2010, 23:48
Umut varlıktn iyidir:):)Napayım ya:(:(iyice hevesim kırıldı ama bu mesajlara..Neden olmasın,belki bu sene gerçekten o senedir..

Umarım dediğin gibidir..Allah yardım eder:)

Sibel
17.05.2010, 23:49
(2+0+1+0)+(2+0+1+1)=7 geliyor 7 çok umutluyum çok

asimetrik
17.05.2010, 23:50
Bugün abime uğramıştım. Bana işyerinin yanındaki çöp atma bölgesini gösterdi. Çok kızan bir fenerli esnaf yıllardır duvarına astığı çerçeveyi indirip oraya bırakmış. Ben de fotografını çekeyim dedim:)
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/17/7071.jpg

İlyas Özdemir
17.05.2010, 23:54
eninde sonunda Anadoludan başka bir takım şapiyon olacaktı ilelebet Anadoludan tek şampiyon olan takım olarak kalamayacaktık benim katılmadığım nokta bursasporun karnavalına kendimizi çok kaptırmamız Trabzonda bile toplanıp bursa lehine tezahürat yapılmış bence bu olmamalıydı

hAtes
17.05.2010, 23:57
Hava durumu:
Karadenizdeki fırtına 11. günün de hala devam ediyor, duracak gibi de değil!
11 gün önce urfadan başlayan fırtına karadenizde etkisini halen göstermekte, Dün saat 20:24 saatinden itibaren istanbuldada etkisini gösteren fırtınannın Tüm İstanbulda özelliklekadınköy çevresinde çok hasara yol açtığı, fırtınanın etkisiyle özellikle azizenin yüreği olmak üzere tüm şükrü saraçoğlunun halen yandığı bildirilyor.Oysa kadınköy sakinleri fırtınanın yağmura dönüşeceğini sanıp rahmet gelecek diye paşabahçe kupalarıyla maçın 92. dksından sonra sevinç gözyaşlarına boğulmuşlardı.Ayrıca yağmurun geleceğini söyleyen kadınköy meteoroloji müdürü anonsçumahmut da halen aranıyor.Yangını asıl başlatanın anonsçumahmut olduğundan şüphe edenler de yok değil :D

Badaloğlu
17.05.2010, 23:59
Dün akşamdan aklımda kalanlar:

- İspanyol tv'si maçı canlı yayınlamış, maç sonrası ise Fenerliler nezdinde bizle makara yapmışlar... Kadıköy'e 2010 yılında teknoloji gelmemiş anlaşılan diye başlayan cümleler kurup Türkler'le eğlenmişler...

- Maçın teknik analizine geçmeyeceğim, zira şu saatten sonra çok önemi yok... Ancak bir şey dikkatimi çekti.Bu sezonun en formda 2 hakemin birini Bursa'ya diğerini Kadıköy'deki maça veriyorsun.Peki Yunus Yıldırımın nasıl maç yönettiğini farkettiniz mi? Bilica'ya maç boyunca 3 tane sarı kart göstermesi gerekirken 1 kartla geçiştirmesi...

- Colman'ın düdükten sonra topa vurmasının ardından çıkardığı sarı kartın aynısını Fener'li Selçuk'a gösteremedi...

- Yunus Yıldırım, Bursa'daki maçın 2-2 bittiğini zannedip, maçı 30-40 saniye erkenden bitirmesi, onun gerçek niyetini göstermesi açısından çok önemli idi... Aman kaza ile Trabzon gol atar diye ödü koptu.

- Anons tam skandaldı zaten, şu stadın içine girenler, stadı ateşe verenler, polisle çatışıp, olay çıkaranlar yüzünden Fenerbahçe'ye, Federasyon ne kadar ceza verecek? Bu önümüzdeki yıl için çok önemli...

- Bu olaylar acaba Trabzon'da yaşansaydı bugün neler yazılıp, çizilirdi? Fener işin içinde olunca haklı sebepler sıralanabiliyor...

- Dün FBTV'de maçtan evvel yayın akışını anlatan sunucu maç sonrası kutlamaları, Alaaddin Metin'in maçın yorumunu yapacağını anlatıp duruyordu.Ama maç sonrası baktığımda saatlerce reklamlar verdiler,daha sonrada gecenin ilerleyen saatlerinde Banvit ile yapılan basket maçına geçmeleri komikti:)

- Birde bu görüntülerden sonra 2016 yılına aday ülkeler olan İtalya ve Fransa bu görüntüleri kullanabilir mi? Eğer bu görüntüler yüzünden 2016 Avrupa futbol şampiyonası Türkiye verilmezse, bunun sorumluluğunu Fener zamiası nasıl verecek?

Enes Ünal Kaya
18.05.2010, 00:02
Seneye lafını duyunca deli oluyorum artık.:)

Seneye İnş :D

KAPPA61
18.05.2010, 00:02
eninde sonunda Anadoludan başka bir takım şapiyon olacaktı ilelebet Anadoludan tek şampiyon olan takım olarak kalamayacaktık benim katılmadığım nokta bursasporun karnavalına kendimizi çok kaptırmamız Trabzonda bile toplanıp bursa lehine tezahürat yapılmış bence bu olmamalıydı

Neden Olmamalı dostum Onlarda aynı şekil trabzonspor forması bile aldılar ellerine Futbolcular.
Spor dostluk sevgi kardeşliktir Bırakın artık Bu yersiz düşünceleri Mutlu olun.
Anadoludan bir Şampiyon daha cıktı İstanbul saltanatını yıkan sevinmeliyiz..

diplomat61
18.05.2010, 00:07
İşte Yılın Tezahuratı:

" Şampiyon Fener,En Büyük Feneeer..! Yanlış Anons Ulan İbneleeerrr....:)))))) "

Trabzonumdan Allah Razı Olsun...

Ezikbahçeyi Yine Ezdi Sanal Alem Yine Accayip Malzemelerle Doldu...

Sibel
18.05.2010, 00:11
Biz bu yönetimle şampiyon filan olamayız hele bundan sonra olsakta bir tadı olacağını sanmıyorum şimdi her şey taze ama yarın göreceksiniz anadolu'nun yalan tek gerçeğin Trabzonspor olduğunu. Fenerbahçe ile şampiyonluk yarışında olduğumuz sezonlarda Bursaspor taraftarının tezahuratlarını ( i..e Trabzon olamazsın şampiyon) Bursaspor Başkanının aldığımız naklen yayın gelirine olan itirazı ki Aziz Yıldırım bir çoğunuz nefret eder ama ne acı ki adam bizim hakkımızı aramıştı. Geçen seneki Bursaspor'un Yusuf kazığı bu sene bize ve futbolcularımıza edilen küfürler ve bugun anadolu kardeşliği öylemi böyle kardeşlik yerin dibine batsın , bizler balık hafızalı olduk eğlenmeye devam edin.
Kimse bunları unutmadı..Söylenen söz sahibine aittir.Büyükler büyüklüğünü bilir affetmesi gerekince küçükleri affeder..Olmuş bitmiş bir olayı eşelemek neyi geri getirir?Affetmek büyüklüktür,tekrar edlimezse dostluk kazanır.Edilirse gereken yapılır,kimse ayakta uyumuyor.Gördük ki gereken cezalar elbet bir gün veriliyor.İyi madem,biz oturup ağlayalım.Hayatta şampiyon olamayız,neye bu ısrar ki,hatta karar verip ligden ayrılalım.Helal olsun bize,nemize gerek mücadele etmek.Küçülenle küçülelim,bize toprak atana biz taş atalım,bize ancak bu yakışır değil mi.Kim ne düşünüyorsa devam etsin..Boş bi tartışma

pReN@_61
18.05.2010, 00:14
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/18/104.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://pic1.resimupload.com/r3/thumb_536206715.gif (www.resimupload.com/ds536206715_ca480ef285c0461d21e15999ce63ea6d.html)

Emirhan Makul
18.05.2010, 00:15
Umutun son dakikalarda ki pozisyonu net olarak ofsayt değil.

İsmail Coşgun
18.05.2010, 00:27
Fenerbahçe sinema salonlarında kapalı gişe;

Lanetli Mayıs! :):):)

Başrollerde Trabzonspor var! :D:D:D

Burçak
18.05.2010, 01:09
Gol Haberi Var ... 2 - 2 mi? [HQ] (http://www.facebook.com/video/video.php?v=114470561927795&ref=mf)
ççç ççç

ibrahim
18.05.2010, 01:09

sezonun özeti iste budur xD
ayrica figüran fenerbahce :D

Gümüshane
18.05.2010, 01:12
Neden Olmamalı dostum Onlarda aynı şekil trabzonspor forması bile aldılar ellerine Futbolcular.
Spor dostluk sevgi kardeşliktir Bırakın artık Bu yersiz düşünceleri Mutlu olun.
Anadoludan bir Şampiyon daha cıktı İstanbul saltanatını yıkan sevinmeliyiz..

Kardesim genemi sen..gec bu sevdadan..Sen Trabzonsporlu degilsin..

Gökhan KAN
18.05.2010, 01:18
İlk video izleyin.. ççç Müthiş müthiş..

http://www.bobiler.org/_3204

ccd6167
18.05.2010, 01:18
ibrahım tatlısessın sarkısı guzel olmus.FB yonetımız az once acıklama yaptı arkadaslar..acıklamanın uzerıne brahım tatlısesten bı beste geldı:

Yıllardır bir özlemdiii,yanıp durdu bağrımda,Tam kupaları görmüşken,O'no gördüm karşımda...!!!Mavii,Maviii Masmaviiiiiii... hemde Bordoylaaa Maviiiiiii..bir koydu dumur oldum,TRABZON KOYAR TABİİİİİİİİ :))))

Burçak
18.05.2010, 01:21
İlk video izleyin.. ççç Müthiş müthiş..

http://www.bobiler.org/_3204
ççç ççç
Güldüğüme bakmayın gözlerim yaşardı

Ama Gülmekten ççç

Gümüshane
18.05.2010, 01:33
O degilde buna koptum: http://www.bobiler.org/monte.asp?m=172204&tekil=yeniler&tane=2636&s=1&m2=172203 :D:D

KERİM
18.05.2010, 01:46
İşte Yılın Tezahuratı:

" Şampiyon Fener,En Büyük Feneeer..! Yanlış Anons Ulan İbneleeerrr....:)))))) "

Trabzonumdan Allah Razı Olsun...

Ezikbahçeyi Yine Ezdi Sanal Alem Yine Accayip Malzemelerle Doldu...

Bunları Sevdim :)

Gökhan KAN
18.05.2010, 01:50
ççç ççç
Güldüğüme bakmayın gözlerim yaşardı

Ama Gülmekten ççç
Mahalle takımından 7 7ler diyorya o takım Sigma Olomuc muydu.

Burçak
18.05.2010, 01:53
Mahalle takımından 7 7ler diyorya o takım Sigma Olomuc muydu.
evet ;)
1992-93 fenerbahce 1 - 7 Sigma Olomuc
Uefa kupası maçıydı

Gökhan KAN
18.05.2010, 01:55
evet ;)
Uefa kupası maçıydı
Adamların isminden belli bişey yapacağı.:)

KERİM
18.05.2010, 02:01
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4433-2C9O1X2Z.jpg

KERİM
18.05.2010, 02:02
Şansal Büyüka tahmininde yanıldığını kabulleniyor. Peki fener puan kaybetsin kellemi keserim diyen kişi nerelerde ?

Fatih Özkan
18.05.2010, 02:49
(2+0+1+0)+(2+0+1+1)=7 geliyor 7 çok umutluyum çok

Allaaaaah Alllaaaah :D
Bu nasıl bir tesadüftür :rolleyes:

Fatih Özkan
18.05.2010, 02:51
Dün akşamdan aklımda kalanlar:

- İspanyol tv'si maçı canlı yayınlamış, maç sonrası ise Fenerliler nezdinde bizle makara yapmışlar... Kadıköy'e 2010 yılında teknoloji gelmemiş anlaşılan diye başlayan cümleler kurup Türkler'le eğlenmişler...

- Maçın teknik analizine geçmeyeceğim, zira şu saatten sonra çok önemi yok... Ancak bir şey dikkatimi çekti.Bu sezonun en formda 2 hakemin birini Bursa'ya diğerini Kadıköy'deki maça veriyorsun.Peki Yunus Yıldırımın nasıl maç yönettiğini farkettiniz mi? Bilica'ya maç boyunca 3 tane sarı kart göstermesi gerekirken 1 kartla geçiştirmesi...

- Colman'ın düdükten sonra topa vurmasının ardından çıkardığı sarı kartın aynısını Fener'li Selçuk'a gösteremedi...

- Yunus Yıldırım, Bursa'daki maçın 2-2 bittiğini zannedip, maçı 30-40 saniye erkenden bitirmesi, onun gerçek niyetini göstermesi açısından çok önemli idi... Aman kaza ile Trabzon gol atar diye ödü koptu.

- Anons tam skandaldı zaten, şu stadın içine girenler, stadı ateşe verenler, polisle çatışıp, olay çıkaranlar yüzünden Fenerbahçe'ye, Federasyon ne kadar ceza verecek? Bu önümüzdeki yıl için çok önemli...

- Bu olaylar acaba Trabzon'da yaşansaydı bugün neler yazılıp, çizilirdi? Fener işin içinde olunca haklı sebepler sıralanabiliyor...

- Dün FBTV'de maçtan evvel yayın akışını anlatan sunucu maç sonrası kutlamaları, Alaaddin Metin'in maçın yorumunu yapacağını anlatıp duruyordu.Ama maç sonrası baktığımda saatlerce reklamlar verdiler,daha sonrada gecenin ilerleyen saatlerinde Banvit ile yapılan basket maçına geçmeleri komikti:)

- Birde bu görüntülerden sonra 2016 yılına aday ülkeler olan İtalya ve Fransa bu görüntüleri kullanabilir mi? Eğer bu görüntüler yüzünden 2016 Avrupa futbol şampiyonası Türkiye verilmezse, bunun sorumluluğunu Fener zamiası nasıl verecek?

Çok güzel noktalara parmak basmışsın abi...
Hele sonuncusu... :alkış: :alkış:

ErtuGrul
18.05.2010, 04:34
evet ;)
Uefa kupası maçıydı
Bu mactan once gazetenin biri soyle bir manset atmisti." Kanaryam bu kargalari gagalar."...

Burçak
18.05.2010, 08:59
‘Rahat uyu Mehmet’im’

http://gunebakis.com.tr/images/news/n31000/n30375/detail/Rahat_uyu_Mehmetim.jpg

http://adsrv.prodestek.com/www/delivery/lg.php?bannerid=29&campaignid=5&zoneid=24&channel_ids=,&loc=http%3A%2F%2Fgunebakis.com.tr%2Fhaber.php%3Fid %3D30375%26t%3D%25u2018Rahat_uyu_Mehmet%25u2019im% 25u2019&referer=http%3A%2F%2Fgunebakis.com.tr%2F&cb=ed325f79d0

TRABZON 14 yıl önce Trabzonspor’un Fenerbahçe’ye yenilerek şampiyonluğu kaybetmesi üzerine yaşadığı büyük şok nedeniyle intihar eden Mehmet Dalman’ı konuştu. Trabzonspor tam 14 yıl sonra bu kez Fenerbahçe’yle berabere kalarak Sarı-Lacivertliler’i şampiyonluktan etti. Bunun üzerine gözler ise Mehmet Dalman’ın acılı ailesine çevrildi.

Tabutumu Bordo-Mavi Bayrağa Sarın
AĞABEY Mustafa Dalman, kardeşinin mezarı başında dua ederek, “Artık rahat uyu. Trabzonspor, Fener’i şampiyonluktan etti” diye seslendi. Bilindiği gibi 1996 yılında kaçan şampiyonluktan sonra yaşadığı travmayı atlatamayan taraftarlardan Mehmet Dalman arkasında, “Kimsenin yüzüne bakamam, yaşayamam. Tabutumu Bordo-Mavi bayrağa sarın” notu bırakarak intihar etmişti.

Türkiye 14 yıl boyunca, Trabzonspor’un Fenerbahçe’ye yenilerek şampiyonluğu kaybetmesi üzerine yaşadığı büyük şok nedeniyle intihar eden Mehmet Dalman’ı konuştu. Trabzonspor tam 14 yıl sonra bu kez Fenerbahçe’yle berabere kalarak, Sarı-Lacivertlileri şampiyonluktan etti. Gözler, Mehmet Dalman’ın ailesine çevrildi. Mehmet Dalman’ın ağabeyi ve ailesi Fenerbahçe’nin şampiyonluğu kaybetmesinin ardından mezar başına gittiler. Mehmet’in ağabeyi Mustafa Dalman, "12 yaşındaki oğlum Fenerli. Ona kardeşim Mehmet’in adını verdim. Ailemde çok sayıda Fenerli var. Akşam hepsini arayıp teselli ettim, ‘Sakın kendinize bir şey yapmayın’ dedim. Çünkü 20 milyon Fenerbahçeli taraftarı ancak biz anlarız. Acıların en büyüğünü biz yaşadık. Fenerbahçe büyük camia, bugünleri de atlatır." Dalman kardeşinin mezarına giderek dua etti ve "Artık rahat uyu. Trabzonspor, Fener’i şampiyonluktan etti" diye seslendi.

DALMAN KENDİNE YEDİREMEDİ
Bilindiği gibi Şenol Güneş’in teknik direktör, Faruk Nafiz Özak’ın başkan olduğu 1996’nın 5 Mayıs tarihinde Fenerbahçe, Hüseyin Avni Aker’de Trabzonspor’u 2-1 mağlup edince, sonraki iki maçını da kazanıp, şampiyon olmuştu. O travmayı atlatamayan taraftarlardan biri Giresun Görele İlçesi’nde yaşayan Mehmet Dalman (28) idi. Dalman, arkasında, "Artık kimsenin yüzüne bakamam, yaşayamam. Size yalvarıyorum tabutumu bordo-mavi bayrağa sarın" notu bıraktı, kendini incir ağacına asarak intihar etti. Bu intihar da bordo-mavili camiada şok etkisi oluşturdu. Ertesi gün bütün camia ve taraftarlar cenazeydi. Mehmet Dalman, vasiyeti gereği tabutu bordo-mavi bayrağa sarıldı ve gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

TAM 14 YIL SONRA GELDİ
Tarihler bu kez 16 Mayıs 2010’u gösteriyordu. Kimileri, Fenerbahçe’yi yenerek Türkiye Kupası’nı kazanan Trabzonspor’un Kadıköy’de maçı sarı kanaryaya vereceğini söylüyordu. Kimileri de, Trabzonspor’un gereğini yerine getireceğini… Fenerbahçe yine galip gelmek zorundaydı. Şenol Güneş bu kez teknik direktörlük koltuğunda oturuyor, kalede O’nun 14 yıl önceki ruhunun eseri Onur vardı. Maçın ilk dakikalarında öne geçmesine rağmen galibiyeti koruyamayan Fenerbahçe, Trabzonsporlu Burak’ın şok golüyle şaşırmıştı. Sarı kanarya bastırıyor, Trabzonspor defansı geri püskürtüyor, Onur kalesinde devleşiyordu. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte karşılaşma 1-1 sona eriyor, Bursaspor şampiyonluğu kutluyordu.
Trabzonspor, Fenerbahçe’yi 14 yıl sonra şampiyonluktan ederken, gözler 14 yıl önce Fenerbahçe’ye şampiyonluğu kaybettiği için intihar eden Mehmet Dalman’ın ailesine çevriliyordu.

‘BENİ DÜNYA DUYACAK’ DEMİŞTİ
Merhum Mehmet Dalman’ın ağabeyi Mustafa Dalman (44), "14 yıl önce büyük acı yaşadık. 14 yıl sonra o acımız biraz olsun hafifledi" dedi. "İsterdik ki Trabzonspor, Fenerbahçe’yi yenerek hem şampiyonluktan etsin hem de şampiyon olsun" diyen Dalman, "Buna da şükür" ifadelerini kullandı. İntihar eden kardeşinin yanında çalıştığını, 14 yıl önceki maç günü, "Eğer Trabzonspor şampiyon olamazsa beni dünya duyacak" dediğini belirten Mustafa Dalman, "Gerçekten de duydu. Bakın hala o konuşuluyor. Siz bile buraya onun için geldiniz" şeklinde konuştu. Maç öncesinde dua ettiğini vurgulayan Dalman, "Fenerbahçeli futbolcuların ayakları tutulsun diye dua ettim. Kardeşim için, Trabzonspor, taraftarlarımız için bunu istedim. Allah da dualarımı kabul etti" ifadelerini kullandı. Maç sonunda yatalak olan anne ve babasını aradığını, "Trabzonspor, Fenerbahçe’yi şampiyonluktan etti" dediğini de söyleyen Dalman, şöyle konuştu: "Maçın bitiş düdüğü çaldığında yaşadığım, yaşadığımız sevinci anlatamam. O kadar rahatladım ki bunu kelimelerle ifade edemem. Büyük onur yaşadık."
Günebakış

Samet İslamoğlu
18.05.2010, 10:06
Volkan'a maçtan sonra sormuşlar o golü nası yedin diye.Napim olum g..üm oraya yetişmedi demiş:D

phobia
18.05.2010, 10:10
antuya girinde bakın küfür nasıl alenen edilir trabzonspora ve onura. Ayıdan post fenerden dost olmaz. (sayfa 552)

cihatöztürk
18.05.2010, 10:13
beyler antu açılmış

saldırın fena makara var :D:D:D

Dursun Kaplan
18.05.2010, 10:15
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/196239000u.jpg

Gökçebey
18.05.2010, 10:24
Bir çift laf da Ankaragücü kalecisi Serkan Kırıntılı'ya edelim.

feybenin Ankaragücü maçı sonrası yaptığı açıklamalarda, son 3 haftada feybenin karşısında hatalı goller yiyen kalecilerden dem vuruyordu. "Önce Murat'ı, Sonra İveşa'yı, şimdi de beni suçluyorlar. Eminim bu hafta sonu da aynı şeyleri Onur için söyleyecekler" demişti.

Öyle bir has. çekesim var ki anlatamam. Öyle böyle değil ama. Dağlara taşlara bağırsam dile gelirler. O derece. Onur'u kendisi gibi bellemiş zavallı. Onur'un sadece adı değil onur. Makak.

Murat 61
18.05.2010, 10:29
Eminim Onur' un ONURLU mücadelesini, televizyon karşısında gözleri yaşlı izlemiştir bu zat.

hamucera
18.05.2010, 10:33
BURSASPOR ŞAMPİYONLUĞU KAPTI FENER 325 MİLYON LİRA ERİDİ-HÜRRİYET
Süper Lig Şampiyonluğunu Bursaspor’a kaptıran Fenerbahçe, dün
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (İMKB) da darbe yedi. Fenerbahçe
Sportif A.Ş.’nin hisseleri dün yüzde 18.57 düştü. Böylece
Fenerbahçe’nin değerinde 325 milyon liralık erime yaşandı.
Hürriyet Gazetesinin haberine göre, BURSASPOR’un Süper Lig’de bir
devrime imza atarak şampiyonluk kupasını kaldırması, Fenerbahçe’ye
yeşil sahaların yanısıra İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda da
büyük darbe indirdi. Fenerbahçe’nin borsada işlem gören şirketi
Fenerbahçe Sportif hisseleri dün 325 milyon lira birden eridi.
Trabzonspor’la berabere kalıp, şampiyonluğu Bursaspor’a kaptıran
Fenerbahçe Sportif’in hisseleri dün borsanın açılışının ardından hızla
değer kaybetti. Seans açılır açılmaz Fenerbahçe hisselerine alıcının
olmadığı işlemlerde yağmur gibi satış yaşandı.

kupa maçı öncesi 86 tl olan hisseler Trabzonspor'un darbe üstüne darbe vurması ile şu an itibari ile 51 tl ye gerileri

cuma günü toparlanma sürecine giren hisseler 70 liradan 71 liraya çıkmıştı

ilteriş
18.05.2010, 11:34
artık şampiyonluk sırası bize gelmedi mi?önümüz açıldı.bursa olduktan sonra biz hayli hayli olmalıyız.doğru transferler yapalım bu işi artık bitirelim.

DNA-TS
18.05.2010, 11:36
bir değişim olacak sanki bu şampiyonluktan sonra bende öle hissediyorum.

Gökhan KAN
18.05.2010, 11:41
Bu günleri göreceğimi hiç düşünmemiştim

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs520.ash1/30596_392044321909_249823561909_4654691_5901612_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4654692&id=249823561909)

DNA-TS
18.05.2010, 11:46
dünde üstü açık otobüsle statdan ayrılırken hüseyine trabzonspor atkısı verildi oda boynuna takktı dikkatimi çeken birşey daha hüseyini kutlamalar srasında hiç göremedim o kadarda dikkatli izledim nede gözükmek istemedi acaba halbuki oda haketmişti kupayı kaldırmayı bir çekincesimi oldu merak ediyorum doğrusu.

Ömer TOPAL
18.05.2010, 11:54
İşte Selçuk Yula'nın o yazısı (:

Aferin sana Şenol!
Benim için gönüllerin şampiyonu yine de Fenerbahçe. Son maçta elinden geleni yapan Trabzonspor'a karşı mücadelesini verdi ama başaramadı. İçerden toplar çıktı, toplar direkten döndü. Fenerbahçe kalesine bir kere gelen Trabzonspor, Burak'ın kendisinin bile şaşırdığı pozisyonda golü buldu. Hepsini kutluyorum.

Fenerbahçe'ye gelince... Futbolcular ellerinden geleni yaptı. Kalenin içine kendilerini atan Trabzonsporlu futbolculara karşı bir şey yapamadılar.
Keşke o futbolcular lig boyunca da aynı şekilde oynasalardı da Fenerbahçe ile dün şampiyonlukt maçı yapsalardı. Bu maçın teknik analizine girmek istemiyorum. İki tane direkten dönen top, üç tane de içerden çıkan top var.

FUTBOLDA BUNLAR VAR
Biz maç seyrederken önümüzde ekranlar vardı. Beşiktaş'ın dün yediği golleri umarım ki adını bilmediğim bir bakan topluma anlatır. O goller nasıl yeniyor, futbolu çok biliyor ya bizi aydınlatır inşallah. Söyleyecek bir şey yok. Yukarıda dediğim gibi, fazla teknik analize girmeye de gerek yok. Benim sadece şaşırdığım, Trabzonspor'un beraberliğe yatmak için Şenol Güneş, kaleci Onur ve bütün futbolcularıyla artistik işlere girmeleriydi. Güneşdemişti ki "Biz futbol oynamaya geliyoruz."

E be Şenol bu mudur senin futbol oynamaya gelmen? Beraberlik bu kadar sevineceğini bilseydik, toplum da ona göre gardını alırdı! Senin derdin Trabzon'un başarısı değil, Fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmekti! Çünkü 1996'nın intikamını almaya gelmiştin. Aferin sana bunu başardın.
Allah yolunu açık etsin Şenol!

Salih Kara
18.05.2010, 11:57
http://webtv.hurriyet.com.tr/category.aspx?cid=4&vid=6522

İşte olay budur :)

mehmet yıldırım
18.05.2010, 12:05
bu maç,bizim için utanç maçıdır bence...fb nin 37 şutu var,bizim sıfır...

OYılmaz
18.05.2010, 12:08
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs590.snc3/31128_388265057741_79472017741_4139084_4949526_a.j pg
İşte Selçuk Yula'nın o yazısı

Aferin sana Şenol!
Benim için gönüllerin şampiyonu yine de Fenerbahçe. Son maçta elinden geleni yapan Trabzonspor'a karşı mücadelesini verdi ama başaramadı. İçerden toplar çıktı, toplar direkten döndü. Fenerbahçe kalesine bir kere gelen Trabzonspor, Burak'ın kendisinin bile şaşırdığı pozisyonda golü buldu. Hepsini kutluyorum.

Fenerbahçe'ye gelince... Futbolcular ellerinden geleni yaptı. Kalenin içine kendilerini atan Trabzonsporlu futbolculara karşı bir şey yapamadılar.
Keşke o futbolcular lig boyunca da aynı şekilde oynasalardı da Fenerbahçe ile dün şampiyonlukt maçı yapsalardı. Bu maçın teknik analizine girmek istemiyorum. İki tane direkten dönen top, üç tane de içerden çıkan top var.

FUTBOLDA BUNLAR VAR
Biz maç seyrederken önümüzde ekranlar vardı. Beşiktaş'ın dün yediği golleri umarım ki adını bilmediğim bir bakan topluma anlatır. O goller nasıl yeniyor, futbolu çok biliyor ya bizi aydınlatır inşallah. Söyleyecek bir şey yok. Yukarıda dediğim gibi, fazla teknik analize girmeye de gerek yok. Benim sadece şaşırdığım, Trabzonspor'un beraberliğe yatmak için Şenol Güneş, kaleci Onur ve bütün futbolcularıyla artistik işlere girmeleriydi. Güneşdemişti ki "Biz futbol oynamaya geliyoruz."

E be Şenol bu mudur senin futbol oynamaya gelmen? Beraberlik bu kadar sevineceğini bilseydik, toplum da ona göre gardını alırdı! Senin derdin Trabzon'un başarısı değil, Fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmekti! Çünkü 1996'nın intikamını almaya gelmiştin. Aferin sana bunu başardın.

UUU Beybi :D

Cem Kıran
18.05.2010, 12:09
Ts ve Bursa bayraklarıyla fb tabutu:)

http://i.imgur.com/tYYH2.jpg

bkandil
18.05.2010, 12:10
Selçuk Yula'ya;

96'daki malum maçta Trabzonspor 1-0 öne geçtiği halde (kendisine 1-1- lik skor bile yetmesine rağmen) Şenol Güneş'in takımı o hataya düştü, sürekli saldırdı, sonuçta iki şans topu ile şampiyonluğu kaybetti.
Unutma ki tekerrürden ibaret olna tarih değil, hatalardır. Şenol Güneş 96'daki hatasını tekrar ettirmedi takımına, deplasmanda 1 puan yeterli geldi belki, ve skora oynadı kalan dakikalarda.

Öyle hazımsızlaşmışki o çöplüğe dönen mideniz, herkesin takımınıza yenilmesi, eyvallah demesi gerektiğini düşünüyorsunuz.
Ama yok öyle yağma, bu mahallenin bir sahibi olduğunu herkes gördü pazar gecesi...

Allah sizin de yolunuzu açık etsin...

mehmet yıldırım
18.05.2010, 12:11
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs590.snc3/31128_388265057741_79472017741_4139084_4949526_a.j pg

Aferin sana Şenol!

FUTBOLDA BUNLAR VAR

....adam haksız mı ??? trabzonspor savunmasını hangi maçta bu kadar arzulu gördünüz ???...bize zerre saygısı olmıyan bursa camiası için bu kadar yırtınmaya gerek yoktu,normal oyunumuzu oynamalıydık

Murat 61
18.05.2010, 12:23
Hala daha ''normal oyunumuzu oynamalıydık'' diyenler varya.

Doğru onlara göre çıkıp aslanlar gibi yenilmeliydik.

Fatih Özkan
18.05.2010, 12:26

Ne alakası var ya ?
Utanç maçıymış...
Deli gibi üstüne gelen Fener'e karşı yapabileceğini yaptın!
İnter de utansın o zaman öyle mi ?
Mantığa bakar mısınız ya ?

lazzz61
18.05.2010, 12:38
bursa sivasın yaptıgını yapmıyor erturul saglam ve huseyın gıbı karakterlı oyuncusu var bursaya yakıstı sampıyonluk ınss bundan sonra omuz omuza vereerek ıst tkmlarına karsı dık dururuz ve bundan sonra onlar nasıl sampıyon olacaz dıe dusunurler

Serhat
18.05.2010, 12:39
Bırakın şuydu buydu demeyi arkadaşlar...

10 günde 2 kupadan Bizim takım sayesinde edilmiş, Tarihinde büyük bir rezillikle damga vurarak anons faciasıyla gerilmiş, Ezeli rekabetin verdiği güzelliklerden bir kaçı bizim lehimize iken, TADINI ÇIKARIN !

Yok şu, yok bu, geçin bunları... Bunların tadını çıkarmak için illaki bizim gibi İstanbulda olmanıza gerek yok ... Farkında olun yeter ;)

Mehmet Ç.
18.05.2010, 12:39
....adam haksız mı ??? trabzonspor savunmasını hangi maçta bu kadar arzulu gördünüz ???...bize zerre saygısı olmıyan bursa camiası için bu kadar yırtınmaya gerek yoktu,normal oyunumuzu oynamalıydık

Pardon ama, cikabildik mi?? Defans topu ileri atiyor, bizim kazma umut fenerli gibi top hemen geri geliyordu!!

magicyattara
18.05.2010, 12:40

İlk 15 dakika hakemle gelen baskı..ikinci yarı şuursuz baskı..ikinci yarı fenerin gol olacak bir topu yok..sadece Christianın şutu var..diğerleri ıvır zıvır..

Bence biz daha akıllı oynadık..topla oynama yarı yarıya zaten..

Çağatay_
18.05.2010, 12:51
2 hafta süresince her gün 1 paket Activia tüketimi sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur.

http://3.bp.blogspot.com/_q-SGvC-JLcE/SugZoiWyz_I/AAAAAAAAWWc/haUGA7osFlI/s400/activia-768803.jpg

Meyveli falan her çeşidi varmış abi.

Reklam yaptık ama olsun.

(Konu başlığındaki mesajımdır)

Emrah Akcagöz
18.05.2010, 12:56
İlk 15 dakika hakemle gelen baskı..ikinci yarı şuursuz baskı..ikinci yarı fenerin gol olacak bir topu yok..sadece Christianın şutu var..diğerleri ıvır zıvır..

Hakem resmen katletti Gökhan Gönül hakemi dövecek gibi gitti yanına sonrasında o dakikaya kadar fblilere göz açtırmayan Colman sarı kart gördü sonrası mı bu oyuncuda oyundan düştü, Yunus Yıldırım'ın adamlığından şüphe duydum bu maçta 11 kişiye karşı değil 14 kişiye karşı oynadık..

Ayrıca adamların öyle aman aman 2-3 pozisyonu var gerisi hikaye zaten 3-4 top yumuşak bir şekilde Onur'un üstüne gitti..:)

Halen daha ezildik mahfolduk bittik diye düşünen varsa maçı bir daha izlesin..

Gökçebey
18.05.2010, 12:59
Normal oyunumuzu oynasaydık fark yer rezil olurduk. Bazıları bunu istiyordu sanırım. Kaplanlar gibi oynadık kaplanlar. Kandırmayın kendinizi. Takımın defans ve kalecisini takımdan saymayan mantığı anlayamıyorum bir türlü.

Ömer Kibar
18.05.2010, 13:04
Katılıyorum Gökçe abi..
Inter'in Barça karşısındaki oyununu hatırlatmaya gerek yok sanırım

Selçuk Çetin
18.05.2010, 13:07
http://www.haberform.com/video-galeri/ahh-trabzon-ahh-118.htm

bi izleyin yıllar önce böyle idiler yine aynılar,

Çağatay_
18.05.2010, 13:09
"İyisin iyisin, aferin!"
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, Trabzonspor maçının devre arasında soyunma odası koridorlarında karşılaştığı hakem Yunus Yıldırım’a, “İyisin iyisin, aferin! Gereğini yapıyorsun” dediği öğrenildi. Hürriyet Gazetesi'nin 18-05-2010 tarihli baskısında yer alan haber şöyle devam ediyor: "Başkan Yıldırım’ın kinaye mi yaptığı yoksa gerçek düşüncelerini mi söylediği anlaşılamadı.

O Egemen’e söyle... Aziz Yıldırım’ın yine soyunma odası koridorunda Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş’e, “O Egemen’e söyle; futbolcularıma küfretmesin, yoksa onun .....” diye sinkaflı sözler söylediği iddia edildi.

Koç tebrik etti Öte yandan Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç’un, karşılaşma sonrası hakem soyunma odasına gittiği ve Yunus Yıldırım ile yardımcılarına, “Tebrik ederim. Gayet iyiydiniz. Elimizde olmayan bu olaylardan dolayı çok üzgünüz” dediği öğrenildi.

F.Bahçe PFDK’da Soyunma odasında yaklaşık 2 saat mahsur kalan hakemlerin, sıkı koruma altında kaldıkları otele gittikleri bildirildi.

Bu arada Fenerbahçe Kulübü, Trabzonspor maçı sonrası, taraftarlarının Şükrü Saracoğlu Stadı’nda çıkardığı olaylar nedeniyle dün Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na (PFDK) gönderildi. Sarı lacivertli ekibe en az 3 maç saha kapama cezası verilmesi bekleniyor."

Sefa
18.05.2010, 13:24
angut.com'daki ''Tebrikler Trabzon'' başlığı hâlâ duruyor mu ?

:rolleyes:

beşköylü
18.05.2010, 13:32
Şampiyon Bursaspor. Çok sevindim Bursanın şampiyonluğuna. Trabzonluyum Trabzonsporluyum ama doğduğum büyüdüğüm şehrin takımına çok büyük sempati duyuyorum. Olması gerektiği gibi oldu. Bende Trabzonun maçı önemsemeyeceğini düşündüm ama yanılmışım. En büyük TRABZONSPOR, Şampiyon BURSASPOR!

Koray
18.05.2010, 13:39
Ulan febe beter ol...

Selçuk Çetin
18.05.2010, 13:48
Biz olmadıktan sonra kimin şampiyon olduğu umurumuzda değil. Bilmem kaç milyon doları (tahmini 50 milyon lira) fener alacağına Bursa alsın daha iyi şampiyonlar liginde fener olacağına bursa olsun daha iyi, şampiyonluk kutlamalarını istanbulun barlarında su gibi para harcayarak kutlayan istanbul takımı olacağına, anadolu takımı olsun daha iyi, onun için yok bu maç rezillikti yok defans oyuncuları kendilerini parçaladılar gibi gereksiz laflar etmeyi bırakın. yıllarca pislik oyunlarıyla şampiyonluklarımızı çalan istanbul medyasına ve takımlarına KALLAVİ bir KAPAK olsun şimdi gazete satışlarımız düşecek diye korkan şerefsizlere soruyorum hanginiz gazete tirajından daha önemsiz hak edilmiş bir şampiyonluğun önünün tıkanması veya çalınması. Tek canımı sıkan nokta federasyonda bursanın eski başkanı levent kızılın Trabzon tarafından belirlenmiş üyeleri bir ayıkladığının hesabının sorulmamısı. Bu anadolu ihtilali büyük takımlara futbolcu satarak zengin olan veya olmaya çalışan klüp başkanlarına ders olsun. bize ayrıca bir ders olsun özümüzden kopmadan değerlerimize sarılarak şampiyon olabileceğimizin dersi olsun...

Selçuk Çetin
18.05.2010, 13:50
http://www.haberform.com/video-galeri/ahh-trabzon-ahh-118.htm

bidaha izleyin yahu izledikçe izleyesim geliyor.... :)

cihayan
18.05.2010, 14:01
Kim ezilmis, kim rezil olmus anlamadim. Biz cok akilli ve sakin oynadik. FB, macin basindaki gazla golu atti. Ve de daha sevinemeden yedi. O bilmem kac dakka gol yemeyen takima iki macta dort gol cakmis olduk boylece. Sonra ne yapti FB? Suursuzca, alalacele cekilen sutlar vb. Herhalde Onur'un da onceki haftalardaki kaleciler gibi kaleye gelen ilk sutu iceri alacagini falan zannettiler.

Aslinda biz kendimizi fazla da zorlamadik. Yoksa bu macta onlari rahat da yenerdik. Sonra son dakkalarda panik icinde cocuklar gibi hizli hizli gol aramaya basladilar. Acikcasi Bursa'nin da sampiyon olmasini istemiyordum ama bu FBnin bize gol atacagina ihtimal vermedigimden mac bitmeden Bursa'nin sampiyonluguna inandim.

Yok 37 sutmus, yok Selcuk Yula beyin sacmalamalariymis. Gecin bunlari. Valla mac bitenden beri cok egleniyorum. Herkesin ne mal oldugu bundan iyi ortaya cikamazdi. Medeniyet bekcilerinin yaptigi hareketlere bakiniz, tarafsiz buyuk spor yazarlarinin, gazetecilerinin, spikerlerinin yazilarina, konusmalarina bakiniz.... 96'da ufacik bir cocugun attigi bir tasi gazetelerinin mansetine Cumhuriyet'in temeline atilmis bir bomba edasiyla sunan degerli medyanin tepkisine bakiniz. Trabzonspor'u bir haftadir "onur"unu ispata zorlayanlarin BJK ile ilgili hic takintilari olmamasina bakiniz. Yani bir futbolcu hem kendi kalesine gol atiyor, hem attiriyor, hic bir tik yok ortada. Aynisini bu macta ornegin Serkan'in ya da Giray'in yaptigini dusunun bir de. Yani neden biz bir tek "onur"umuzu ispat zorunda birakildik? Yani "onur"u supheliler kismindaydik da simdi mi aklandik?

Su Mayis ayinda yasananlar dosta dusmana kim oldugumuzu, duzgun, mert durusumuzu tekrar gosterdi. Bunun acikca karsiligi ne parayla, pulla, ne de kupayla olculemez. Insallah artik kendi enerjimizi birbirimizi yemek yerine kullanmayi bir kenara birakiriz da, su Bursa'nin ilk iddiali oldugu yil kazandigi sampiyonluga kisa bir surecte ulasiriz.

eray80
18.05.2010, 14:14
Kim ezilmis, kim rezil olmus anlamadim. Biz cok akilli ve sakin oynadik. FB, macin basindaki gazla golu atti. Ve de daha sevinemeden yedi. O bilmem kac dakka gol yemeyen takima iki macta dort gol cakmis olduk boylece. Sonra ne yapti FB? Suursuzca, alalacele cekilen sutlar vb. Herhalde Onur'un da onceki haftalardaki kaleciler gibi kaleye gelen ilk sutu iceri alacagini falan zannettiler.

Aslinda biz kendimizi fazla da zorlamadik. Yoksa bu macta onlari rahat da yenerdik. Sonra son dakkalarda panik icinde cocuklar gibi hizli hizli gol aramaya basladilar. Acikcasi Bursa'nin da sampiyon olmasini istemiyordum ama bu FBnin bize gol atacagina ihtimal vermedigimden mac bitmeden Bursa'nin sampiyonluguna inandim.

Yok 37 sutmus, yok Selcuk Yula beyin sacmalamalariymis. Gecin bunlari. Valla mac bitenden beri cok egleniyorum. Herkesin ne mal oldugu bundan iyi ortaya cikamazdi. Medeniyet bekcilerinin yaptigi hareketlere bakiniz, tarafsiz buyuk spor yazarlarinin, gazetecilerinin, spikerlerinin yazilarina, konusmalarina bakiniz.... 96'da ufacik bir cocugun attigi bir tasi gazetelerinin mansetine Cumhuriyet'in temeline atilmis bir bomba edasiyla sunan degerli medyanin tepkisine bakiniz. Trabzonspor'u bir haftadir "onur"unu ispata zorlayanlarin BJK ile ilgili hic takintilari olmamasina bakiniz. Yani bir futbolcu hem kendi kalesine gol atiyor, hem attiriyor, hic bir tik yok ortada. Aynisini bu macta ornegin Serkan'in ya da Giray'in yaptigini dusunun bir de. Yani neden biz bir tek "onur"umuzu ispat zorunda birakildik? Yani "onur"u supheliler kismindaydik da simdi mi aklandik?

Su Mayis ayinda yasananlar dosta dusmana kim oldugumuzu, duzgun, mert durusumuzu tekrar gosterdi. Bunun acikca karsiligi ne parayla, pulla, ne de kupayla olculemez. Insallah artik kendi enerjimizi birbirimizi yemek yerine kullanmayi bir kenara birakiriz da, su Bursa'nin ilk iddiali oldugu yil kazandigi sampiyonluga kisa bir surecte ulasiriz.

Abi çok güzel yazmışsın eline sağlık.

beşköylü
18.05.2010, 14:20
http://i39.tinypic.com/2woixih.jpg

http://i41.tinypic.com/ifvloo.jpg

http://i41.tinypic.com/pwxz.jpg

http://i39.tinypic.com/nfmmo4.jpg

http://i41.tinypic.com/sni9uo.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs603.snc3/31766_388601698729_694633729_4151431_7834046_n.jpg

Hoşunuza gider yada gitmez. Ama ben şahşen gurur duydum ve çok sevindim. Şampiyon Bursaspor!

Oğuzhan
18.05.2010, 14:28
Aziz ölür diye düşünüyodum ama gene ölmedi. Bir dahaki sefere kalp krizi bekliyoruz artık.

Trabzon34
18.05.2010, 14:37
Şampiyon fener .. En büyük Fener.. Olmasa da kutlar .bneler..

Fener gol gol gol.. üçün biri geliyor.. :) (onlara sit tezahürat.. fener gol gol.. şampiyonluk geliyor diyorlardı ya..)

Keramettin
18.05.2010, 15:30
Fenevi şampiyonluktan yaptık bütün İçerenköy yolda giderken "Helal ula size" dedi.

Otobüse bindim.Üzerimde kupa t-shirtü vardı bende tam parayı uzattım ki bakın ne oldu.

Adam bana "İETT bugün Trabzonlulardan para almıyor geç sen" dedi.

Adam benden para almadı. :) Eve gidene kadar da ağzı susmadı

aurora
18.05.2010, 15:42
Fenerbahçe maçında lınan beraberlik sadece şampiypnu belirleme açısından değerlendirilirse büyüklüğümüzün önemi arka plana itilir sanıyorum. Büyük takım kendi şampiyon olmadıktan sonra kimin şampiyon olduğunu önemsemeyecek kadar büyük olmalıdır. Niyetler sonuçlara yolaçar sonuçlarda karaktere dönüşür. Yani niyetimiz kendi sportif başarılarımız olmalıdır. Mutsuzluğun üstüne mutluluk kurulmaz kurulursada uzun süreli olmaz. Fener maçında oynan oyun zaten oynamamız gereken bir oyundu. Ha sonuçta Fener şampiyonluktan oldu Bursa şampiyon oldu ama bu iki gerçeğin verdiği teselli asla bizim şampiyon olmadığımız gerçeğinin verdiği acının önüne geçmemeli ki büyük olduğumuz belli olsun.

OYılmaz
18.05.2010, 15:51
geleneksel aziz yıldırım istifa şenlikleri

Başlangıç:16 Mayıs 2010 Pazar, 23:30
Bitiş:19 Mayıs 2010 Çarşamba, 23:30
Yer:kadıköy

Açıklama

2 gün sürmesi beklenen şenlik.

şenlik programı:

1- istifa etme.
2- kamuoyu yoklaması.
3- gündemin değiştiğinden emin olmak.
4- basın açıklaması tarihi.
5- geri döndüğünü sebeplerle belirtmek.
6- istiklal marşı.
7- Üç sene üst üste şampiyonluk sözü
8- Dünya yıldızlarını transfer vaadleri (bknz.ronaldinho)

isimsiz_61
18.05.2010, 15:51

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs603.snc3/31766_388601698729_694633729_4151431_7834046_n.jpg

Hoşunuza gider yada gitmez. Ama ben şahşen gurur duydum ve çok sevindim. Şampiyon Bursaspor!
şu güzellliğe bak ya.trabon her yerde...

hamucera
18.05.2010, 16:05
Allah rızası için şu 3 istanbul eziğinin Trabzona karşı bir araya geldiği maçtaki tribün görüntüsünün olduğu bir adres verin.

kapak edicem iş yerinde birilerini

el fanatico
18.05.2010, 16:15
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/15/5516.jpg

buyur abi bol bol kapak yap ezik oğlu eziklere...

BiZe HeR YeR 61
18.05.2010, 16:17
angut.com'daki ''Tebrikler Trabzon'' başlığı hâlâ duruyor mu ?

:rolleyes:

Sanmıyorum.:)

LazAnisT
18.05.2010, 16:28
İşyerinde feneri tutanlar hala belli oluyor.Yemeğe gidecem diyip yemekhane yerine lavaboya, çaya gidiyorum diye çıkıp yemeğe, bahçeye çıkıyorum deyip , kantine giden ne yaptığı belli olmayan tüm şaşkın tipler fenerli.

Adamlar hala kendine gelmiş değil..ççç Yok böyle bir keyif

Bu mutluluğu ve keyfi parayla satın almanın imkanı yok..

Halit Akyüz
18.05.2010, 17:01
http://www.facebook.com/video/video.php?v=121885144500963

Valla kıskandım inş bizde yaşarız bu anı ama bu yönetimle çok zor.

el fanatico
18.05.2010, 17:03
geleneksel aziz yıldırım istifa şenlikleri

Başlangıç:16 Mayıs 2010 Pazar, 23:30
Bitiş:19 Mayıs 2010 Çarşamba, 23:30
Yer:kadıköy

Açıklama

2 gün sürmesi beklenen şenlik.

şenlik programı:

1- istifa etme.
2- kamuoyu yoklaması.
3- gündemin değiştiğinden emin olmak.
4- basın açıklaması tarihi.
5- geri döndüğünü sebeplerle belirtmek.
6- istiklal marşı.
7- Üç sene üst üste şampiyonluk sözü
8- Dünya yıldızlarını transfer vaadleri (bknz.ronaldinho)

kardeşim çok süper bir yorum olmuş:)

başka bir forumda kullandım iznini almadan... kusura bakma... hakkını helal et...

çok güzel kapak yaptım bu yorumla fenerlilere:p

hamucera
18.05.2010, 17:05
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/15/5516.jpg

buyur abi bol bol kapak yap ezik oğlu eziklere...

eyvallah teşekkür ederim. iş yerinde bakamadım sistem izin vermedi akşam evde bakar alırım kopyasını.

eline sağlık

Salih Kara
18.05.2010, 17:20
Son 3 sezondur son maç hep fenere denk geliyordu her sene de bu eziklerin bizi yenip şampiyon olmasını kaldıramam diye çekiniyordum.Ama Allah'a şükür hiçbirinde gerçekleşmedi ve en sonuncusu tarihe geçti:)

SEDAT
18.05.2010, 17:50
İşyerinde feneri tutanlar hala belli oluyor.Yemeğe gidecem diyip yemekhane yerine lavaboya, çaya gidiyorum diye çıkıp yemeğe, bahçeye çıkıyorum deyip , kantine giden ne yaptığı belli olmayan tüm şaşkın tipler fenerli.

- Puhahahahah çok iyiydi bu ççç

HIRCINBEY
18.05.2010, 17:52

Bence her trabzonsporlu aklı başında biririnin gurur duyması gereken bir olay. Bursalı arkadaşlarıda tebrik ediyorum inşallah aramızdaki yersiz husumetin bitişi yeni bir dostluğun başlangıcı olur.
Bursa cephesinden yaptıklarına karşılık özür mesajları geliyor zaten. Hatalarını anlamalarıda güzel.

SEDAT
18.05.2010, 17:56

- Diyelimki biz 88 tane şut çekseydik ortalar , kornerler felan ama Fenere Yenilseydik dahamı hoşunuza giderdi...

- Bırakalım abi bu işleri...

- Beter ol fener beter :)

bronsdelta61
18.05.2010, 17:57
Şampiyonluk kutlama klavuzu:
1- Lig'i lider bitir.
2- Lig'i lider bitirdiğinden emin ol.
3- Rakibinden daha fazla puan alıp almadığını kontrol et
4- Rakibinden fazla puan almamışsan kutlama yapma.
5- İkincilik kutlama yapmak için yeterli teselli değildir sadece kaybetmişsindir.
6- Şüphelendiğin ve hala emin olmadığın durumlarda 1. ve 2. kuralı tekrar oku
7- Son hafta oynadığın Takımın TRABZONSPOR Olmaması için dua et

HIRCINBEY
18.05.2010, 17:59

Aferin sana Şenol!

FUTBOLDA BUNLAR VAR

Bu herif işine geldiği gibi konuşmuş. Bir yerleri iyice yandı sanırım :)
Ezildiğimizi düşünen arkadaşların rövanş olarak gördüğümüz 96 daki maçın özetini izlemelerini tavsiye ederim. O maçta fenerin kaç pozisyonu var bizim kaç tane var bir bakın bakalım. Rüştünün çıkardığı topların sayısı yok.
Sonuç ne elimizden aldılar şampiyonluğu. 14 yıldır intikam peşinde koşuyoruz kulübümüz 10 yıl geriye gitti.
Demekki ders çıkarmışız bazı şeylerden bazı maçlar varki bazı şeylerin kazanılması için defansta yapmak gerekli kontratak düşünerek saldırmakta.

Tebrik ederim şenoş hocam. Allah yolunu açık etsin. Selçuk yula gibi adamların lafıyla takımımıza köstek olmayalım.

SEDAT
18.05.2010, 18:04
- Selçuk yulanın havlamasını anlıyorum şenol güneş kötü bastı kuyruğunada ondan..:)

- Beter ol fener :)

Enes Ünal Kaya
18.05.2010, 18:05
Bence her trabzonsporlu aklı başında biririnin gurur duyması gereken bir olay. Bursalı arkadaşlarıda tebrik ediyorum inşallah aramızdaki yersiz husumetin bitişi yeni bir dostluğun başlangıcı olur.
Bursa cephesinden yaptıklarına karşılık özür mesajları geliyor zaten. Hatalarını anlamalarıda güzel.

başkası olsa hatasını kabul etmez örnek sivas tam bi balondu.. hala kafa tutuyorlar bıraksan :)

BursaSpor'un Bu Tutumu Güzel

CAFER ÖZER
18.05.2010, 18:05

Süleyman heryerde aynı bunlar kaç gündür yemeden içmeden kesildiler.
İşyerlerinin yemekhanelerinde FB li ye rastlamak mümkün değil.
Tek tük görünenlerde ben FB yi bıraktım diyorlar.
Eğer 2 sene daha şampiyon olamasalar tamamen bitecekler belkide Diyarbakır gibi Çıkardıkları olaylar sonrası Küme düşecekler.
İlhan Cavcav Bunlara PKK gibi dedi ceza bile vermediler.
Kadıköyü gördükten sonra bende hakverdim.
PKK da yakıp yıkıyor Bunlarda aynısını yaptı
PKK da ayrı Cumhuriyetten Bahsediyor Bunlarda ayrı Cumhuriyet ten bahsediyor,Marş bile Var Biz Fenebahçe Çamhuriyetiyiz diye.

Hürgün Aygün
18.05.2010, 18:07
Selçuk Yula bunları nasıl yazabilmiş korkmadan utanç verici gerçekten rezillik!

Halit Aydın
18.05.2010, 18:07
3 senedir son maçlar fenerleydi. Bu sene değiştirirler artık :D

Geçen sene bizi şampiyonlar ligi'nden etmişlerdi. Has oldu onlara.

SEDAT
18.05.2010, 18:08
- Bu sezon şu fenere bu kadar darbe vuracağımızı biri söyleseydi bana herhalde çok gülerdim :)

Hürgün Aygün
18.05.2010, 18:12
Bu arada Hojdonk nerede kayboldu?:D

Ayrıca Fb taraftarından artık tiksiniyorum maç sonrası Kadıköy'de üstünde Bjk renkleri olan araba geçtiği için arabadakileri lin ediceklerdi vurdular kırdılar.Bir canlı yayın arabasına vurdu araba.İçindekiler de çok korktu.

Ve en kötüsü de ne biliyo musunuz içindekiler kadındı kadının olduğu cam kırlıdı neredeyse linç ediceklerdi kaza yaptırdılar.Tek suçları siyah-beyaz arabaları olmalarıydı.

Gökhan KAN
18.05.2010, 18:15
Bütün ünlülerde maçtaydı ha. Beyaz,Genel Kurmay başkanı, Can Dündar daha da vardı nasıl kahrolmuşlardır. Beyaz'ı bu hafta izlemek lazım.

Gümüshane
18.05.2010, 18:15
Buda güzelmis :D

http://www.facebook.com/video/video.php?v=398239534509&oid=79472017741

SEDAT
18.05.2010, 18:21
- Merak ettim Bütün genelkurmay başkanları fb limi yahu bu ne tesadüftür :D

Berk
18.05.2010, 18:22
bobiler sunar:

http://www.youtube.com/watch?v=6LU7WANOi74

çççççç

güneyli
18.05.2010, 18:23
Blicanın B.j.k maçında mezar niyetine açtığı çukura ,Trabzonspor boruyu döşedi..Blicanın niyetinin pis kokusu kurbağalıdereyle birleşti.Kadıköy bölgesi iflah olmaz bir kaç yıl.

MetiN08
18.05.2010, 18:23
ost selcukcum ost okadarda havlanmazki ayip ayip

CAFER ÖZER
18.05.2010, 18:24
Şelçuk Yula Fener çamhuriyetinin Şehir eşkiyalarından olsa gerek,
Kadıköyü yakıp yıkanların medyadaki uzantısını görmek İstiyorsanız Yula denilen adama bakın yeter.

Halit Akyüz
18.05.2010, 18:27
Bu arada Hojdonk nerede kayboldu?:D

Ayrıca Fb taraftarından artık tiksiniyorum maç sonrası Kadıköy'de üstünde Bjk renkleri olan araba geçtiği için arabadakileri lin ediceklerdi vurdular kırdılar.Bir canlı yayın arabasına vurdu araba.İçindekiler de çok korktu.

Ve en kötüsü de ne biliyo musunuz içindekiler kadındı kadının olduğu cam kırlıdı neredeyse linç ediceklerdi kaza yaptırdılar.Tek suçları siyah-beyaz arabaları olmalarıydı.

Onu bende izledim kendilerini kaybetmiş durumdalardı artık.

Gümüshane
18.05.2010, 18:48
İkinci olup sevinçten stadı yaktılar,birinci olsalardı ne yaparladı acaba :D

http://www.ressim.net/upload/de8c9377.gif

http://i.imagehost.org/0730/G_FF.gif
http://img324.yukle.tc/images/9700m2.PNG

Gümüshane
18.05.2010, 18:55
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs582.snc3/30723_408750812736_296310032736_4400506_4256914_n. jpg
Komedi resmen :d

Gökhan KAN
18.05.2010, 18:57
bobiler sunar:

http://www.youtube.com/watch?v=6LU7WANOi74

çççççç
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/196318327f.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=172345)

Keramettin
18.05.2010, 18:59
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/196318327f.jpg (http://www.bobiler.org/monte.asp?m=172345)
Bu harika ya ççççççççççççç

KERİM
18.05.2010, 19:04
Bu istanbul medyası defolsun gitsin. Bıktım artık bunlardan, böyle bir olay Trabzonda olsaydı, her yerde terörist diye tanıtılırdık. !!!

fteotdgs
18.05.2010, 19:07
Rezil oldugumuzu dile getiren arkadaslar yaniliyor. Mamafih, cok mahkum oynadigimiz dogru. Ileride Umut ve Burak gibi adamlarla boyle bir macta bundan daha da fazlasini beklememek lazim bence. Ote yandan mactan once "Macin nasil gecmesini istersin?" diye sorsalar asagi yukari maci ozetlerdim herhalde: Fener'in 30 kusur sutuna karsilik bizim 1-2 sutumuz, Onur'un, defans oyuncularimizin cansiparane oyunlari, binbir beceriksizlikle kacirdiklari onca pozisyon, bizim belki de tek ciddi atagimizda topu bilmeyen Burak'in yine bilmeden attigi harika bir gol., vs. Herhalde bundan daha cok aci veremezdik Fener'e. Hani soyle cikip da 3 fark atip ezsek Fener'i orada bu kadar aci veremezdik sanirim adamlara. Boylesi cok daha iyi oldu. Hele bir de sondaki anons komedisi kaymakli ekmek kadayifi oldu, mukemmmmel oldu.

Orhan Aydın
18.05.2010, 19:11
Yüzyıllar boyunca unutulmayacak bir maç yaççç

Erbay
18.05.2010, 19:12
Rezil oldugumuzu dile getiren arkadaslar yaniliyor. Mamafih, cok mahkum oynadigimiz dogru. Ileride Umut ve Burak gibi adamlarla boyle bir macta bundan daha da fazlasini beklememek lazim bence. Ote yandan mactan once "Macin nasil gecmesini istersin?" diye sorsalar asagi yukari maci ozetlerdim herhalde: Fener'in 30 kusur sutuna karsilik bizim 1-2 sutumuz, Onur'un, defans oyuncularimizin cansiparane oyunlari, binbir beceriksizlikle kacirdiklari onca pozisyon, bizim belki de tek ciddi atagimizda topu bilmeyen Burak'in yine bilmeden attigi harika bir gol., vs. Herhalde bundan daha cok aci veremezdik Fener'e. Hani soyle cikip da 3 fark atip ezsek Fener'i orada bu kadar aci veremezdik sanirim adamlara. Boylesi cok daha iyi oldu. Hele bir de sondaki anons komedisi kaymakli ekmek kadayifi oldu, mukemmmmel oldu.

Evet böyle daha acıklı oldu ççç Her an atarız ümidiyle hop oturup hop kalktılar ççç

fteotdgs
18.05.2010, 19:13
Bir de benim, o kara mac dahil, Trabzonspor'un bastirip bastirip atamadigi, Fener'in 90 dakika kasip kasip balina gol ya da gollerle galip geldigi, berabere kaldigi o kadar mac var ki. Onlarin sadece birine sayilsin bu mac.

SEDAT
18.05.2010, 19:13
Yüzyıllar boyunca unutulmayacak bir maç yaççç

- Öyle orhan aynen ççç

fteotdgs
18.05.2010, 19:18
Aklima geldikce yaziyorum: Anons komedisi bizim oyuncularimiz, ekibimiz icin iyi oldu aslinda. O aklini askiya almis, elini kolunu sallaya sallaya sahaya giren guruh sampiyonlugu kacirdigini bilseydi belki bizim ekibimize de saldirirlardi. Oyle bir durumda bizimkileri kim, nasil korurdu merak ediyorum. Komedi bir yana, tam bir guvenlik rezaleti idi. Bu durum yeni degil; neredeyse her onemli macta o stadda felaketin esiginden donuluyor. Ozne Fenerbahce olunca ilgili merciler yuzunu ote tarafa donuyor da, bu bomba bir gun patlayinca bas sorumlusu onlar olacak.

fteotdgs
18.05.2010, 19:25
Turkiye'nin gelmis gecmis en guzel penalti yaptiran, Fenerbahce'nin centilmen(!) eski oyuncusu, usta kalem, spor basinin duayeni, her seyi Selcuk Yula uzuntuden olacak, iceriden 3 topun ciktigini yaziyor macla ilgili. Top iceriden cikinca gol sayilmasi gerekmez mi sayin Yula? Her seyi gectim, Fenerbahce'nin 3 golu sayilmadi yani simdi bu macta, oyle mi?

Boyle adamlarin boyle yazilarini okuyunca keyfim bir kat daha artiyor.

sakaryalı.61
18.05.2010, 19:33
Bu herif işine geldiği gibi konuşmuş. Bir yerleri iyice yandı sanırım :)
Ezildiğimizi düşünen arkadaşların rövanş olarak gördüğümüz 96 daki maçın özetini izlemelerini tavsiye ederim. O maçta fenerin kaç pozisyonu var bizim kaç tane var bir bakın bakalım. Rüştünün çıkardığı topların sayısı yok.
Sonuç ne elimizden aldılar şampiyonluğu. 14 yıldır intikam peşinde koşuyoruz kulübümüz 10 yıl geriye gitti.
Demekki ders çıkarmışız bazı şeylerden bazı maçlar varki bazı şeylerin kazanılması için defansta yapmak gerekli kontratak düşünerek saldırmakta.

Tebrik ederim şenoş hocam. Allah yolunu açık etsin. Selçuk yula gibi adamların lafıyla takımımıza köstek olmayalım.

bu yula hıyarının sence neresi yanmıştır :D 2. tane şık var zaten ya oorası :D yada oorası :D

bkandil
18.05.2010, 19:46

Normal oyunumuzu oynasaydık fark yer rezil olurduk. Bazıları bunu istiyordu sanırım. Kaplanlar gibi oynadık kaplanlar. Kandırmayın kendinizi. Takımın defans ve kalecisini takımdan saymayan mantığı anlayamıyorum bir türlü.

Şenol Güneş takımının 96'da yaptığı hatayı tekrarlamasını engelledi bu sefer. Takım istediği skoru yakalayınca boşu boşuna saldırmadı, sonuçta istediği neticeyi de aldı. 1 puan, puan alamamaktan iyidir her zaman...

1-1'den sonra takım hücum yapıp gol yeseydi, bir çoğumuz Şenol güneş'i geçmişten ders almamakla suçlayacaktı, kimbilir... Tecrübe başka şey...

SEDAT
18.05.2010, 19:49
Şenol Güneş takımının 96'da yaptığı hatayı tekrarlamasını engelledi bu sefer. Takım istediği skoru yakalayınca boşu boşuna saldırmadı, sonuçta istediği neticeyi de aldı. 1 puan, puan alamamaktan iyidir her zaman...

1-1'den sonra takım hücum yapıp gol yeseydi, bir çoğumuz Şenol güneş'i geçmişten ders almamakla suçlayacaktı, kimbilir... Tecrübe başka şey...

- Katılıyorum...

- Birde o üzüntüyü fenerlilerede yaşattı , iyi kapak yaptı..

hamucera
18.05.2010, 20:15
ATV ana haber bülteni de amma komikmiş adamlarla iyice kafa bulmuşlar

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/video/video.php?v=125014520858190 :D :D

Sadık Bıyık
18.05.2010, 20:20
ilginçtir, maçtan sonra bir çok ulusal köşe yazarını okudum; adamlar tsl ' nin şikesiz olduğunu fenerin ve aziz yıldırımın şike yapmayacağını bu maçla göstermiş olduklarından bahsediyorlar. şu türden cümlelerle " hani aziz yıldırım maç bağlardı, fener şikeyle şampiyon olabilirdi, fener maç satın alarak galip gelebilirdi, federasyon feneri şampiyon yapmaya çalışıyordu v.s."
onlara sormak istiyorum, trabzonun son maçtaki mücadelesi, fenerimi aklamıştır federasyonumu aklamıştır mhk yimi aklamıştır yoksa kendi saf ve temizliğinimi ispatlamıştır. sormak gerek bu sivri kalemlilere

yakarcı
18.05.2010, 20:33
:Dhttp://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm1000468.jpgbu TRABZONDAN çekeçem var her maçlarda gol atıyorum fakat onlar bize lanetli mi ?TRABZONA olmasa şampiyonduk gülizarın açıklamaları

BiZe HeR YeR 61
18.05.2010, 20:35
3 senedir son maçlar fenerleydi. Bu sene değiştirirler artık :D

Geçen sene bizi şampiyonlar ligi'nden etmişlerdi. Has oldu onlara.
Bende en çok onu merak ediyorum yine son hafta fener olurmu diye :D

İlyas Özdemir
18.05.2010, 21:06
Ne alakası var ya ?
Utanç maçıymış...
Deli gibi üstüne gelen Fener'e karşı yapabileceğini yaptın!
İnter de utansın o zaman öyle mi ?
Mantığa bakar mısınız ya ?

bence o atmosferden Türkiyede hiç bir takım çıkamaz ama TS çıkmayı başardı

greenmile7808
18.05.2010, 21:09
rahmetli kemal sunalın dediği gibi ''biz şu hayatta iki şeyden çekiyoruz;biri mahmut hoca birde TRABZONSPOR''

Mustafa ÖZDEMİR
18.05.2010, 21:11
bence o atmosferden Türkiyede hiç bir takım çıkamaz ama TS çıkmayı başardı
ortada üzerimize sürülmeyi bekleyen bir leke vardı .ondan kurtulduk gerisi önemli değil...

albatros
18.05.2010, 21:14
en ufak bir iddiamız olsaydı görürdüm ben o maçta feneri.

iskenderunlu
18.05.2010, 21:29
ben sandalyeye yapışık onlarda havada izlediler ezik herifler ama bu maç sonrasını unutmayacağım aslaaaaaaaaa

Gümüshane
18.05.2010, 21:31
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs612.snc3/32215_401234128678_758673678_4041926_3621388_n.jpg

tiplere bak ya :D
Selcuk süper :D

KERİM
18.05.2010, 21:36
Atv Feneri Tamamen Rezil Etti (http://www.facebook.com/video/video.php?v=104765862903076)

Serdær
18.05.2010, 21:38
http://im.htspor.com/2010/05/17/515774_detay.jpg?1274204453

hodlu
18.05.2010, 21:45
Fener yönetimi anons rezaletinden sonra halen istifa etmiyorsa yuh derim onlara..............

atf61
18.05.2010, 21:55
- Merak ettim Bütün genelkurmay başkanları fb limi yahu bu ne tesadüftür :D
yok cevdet sunay trabzonlu....

hodlu
18.05.2010, 21:59
Arkadaşlar 2 gündür merak ediyorum.Fener maçında maça giden Trabzonsporlu kardeşler maçtan ne zaman ve nasıl çıktılar, hiç konuşan bilen varmı...........

SEDAT
18.05.2010, 22:07
Arkadaşlar 2 gündür merak ediyorum.Fener maçında maça giden Trabzonsporlu kardeşler maçtan ne zaman ve nasıl çıktılar, hiç konuşan bilen varmı...........

- Zafer bilgin var ..çok yakınında :)

Murat SİSMAN
18.05.2010, 22:07
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/17/6300.jpg
Nereye Bakıyor Bu İnsanlar :D

Arda'
18.05.2010, 22:08
bobiler :D

QbiiVMPf7xw

phobia
18.05.2010, 22:10
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/17/6300.jpg
Nereye Bakıyor Bu İnsanlar :D

:D:D:D:D Adamların 1 senelik uğraşları ile dalgamı geçiyonuz.. Alın teri var o hıyarlarda..

Burçak
18.05.2010, 22:11
Teofilo Ülkesinde Atletico Junior Maçını İzliyor:)
http://i40.tinypic.com/2ikb4he.jpg

http://i41.tinypic.com/2ibzujp.jpg

phobia
18.05.2010, 22:23
http://resim.haber1903.com/Manset/Gkaybolanadam.jpg
Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanan 34. Hafta maçının hemen ardından Şükrü Saraçoğlu Stadı`nda sarı lacivertli takımın şampiyon olduğunu düşünen taraftarlar sahaya inerek kısa süreli bir kutlama yapmıştı. Tarihe Fenerbahçe`nin ikinci `sahte` şampiyonluk kutlaması olarak geçen olayda bir grup taraftar Bursaspor`a nazire için timsah yürüyüşü yapmıştı.

Takımlarını şampiyon sanarak kendilerinden geçen ve timsah yürüyüşü yapan 5 taraftardan en önde olanının kaybolduğu ortaya çıktı.

Konuyla ilgili FBTV`yi arayan kayıp taraftarın babası, telefonlara cevap vermeyen oğlunun ortalarda olmadığını bildirerek Başkan Aziz Yıldırım`dan yardım rica etti. Fenerbahçe`nin ligi ikinci sırada bitirdiğinin anlaşılmasından kısa süre sonra sırra kadem basan taraftarın akıbeti merak ediliyor.

-HABER1903- (http://www.haber1903.com/Haber-13271-saka-degil-gercek;-saskin-taraftar-kayip)

zafercalikoglu
18.05.2010, 22:24
bu fener geyiklerini ayrı başlıkta toplayıp arşivlemek lazım,artık ne zaman bir fenerli yi futbol muhabbeti olsa hep 96 deyiyorlardı,oh bea ben 2010 deyince yüzleri al al oluyor,oh bea hayat varmış ,uzun yıllar sonra bu kadar gururluydum şu istanbulda,

KERİM
18.05.2010, 22:27
http://resim.haber1903.com/Manset/Gkaybolanadam.jpg
Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanan 34. Hafta maçının hemen ardından Şükrü Saraçoğlu Stadı`nda sarı lacivertli takımın şampiyon olduğunu düşünen taraftarlar sahaya inerek kısa süreli bir kutlama yapmıştı. Tarihe Fenerbahçe`nin ikinci `sahte` şampiyonluk kutlaması olarak geçen olayda bir grup taraftar Bursaspor`a nazire için timsah yürüyüşü yapmıştı.

Takımlarını şampiyon sanarak kendilerinden geçen ve timsah yürüyüşü yapan 5 taraftardan en önde olanının kaybolduğu ortaya çıktı.

Konuyla ilgili FBTV`yi arayan kayıp taraftarın babası, telefonlara cevap vermeyen oğlunun ortalarda olmadığını bildirerek Başkan Aziz Yıldırım`dan yardım rica etti. Fenerbahçe`nin ligi ikinci sırada bitirdiğinin anlaşılmasından kısa süre sonra sırra kadem basan taraftarın akıbeti merak ediliyor.

-HABER1903- (http://www.haber1903.com/Haber-13271-saka-degil-gercek;-saskin-taraftar-kayip)

O utançla uzun süre ortalığa çıkamaz :)

Murat SİSMAN
18.05.2010, 22:28
:D:D:D:D Adamların 1 senelik uğraşları ile dalgamı geçiyonuz.. Alın teri var o hıyarlarda..

Guizada O Alın Terine Bakıyor :D

KERİM
18.05.2010, 22:29

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=3240045&postcount=20

İlyas Özdemir
18.05.2010, 22:35
timsah yürüyüşü yapan 5 kişi Türkiyede en çok dalga geçilen kişiler konumundalar ruh hallerini cidden çok merak ediyorum :DD

Mehdi
18.05.2010, 22:40
timsah yürüyüşü yapan 5 kişi Türkiyede en çok dalga geçilen kişiler konumundalar ruh hallerini cidden çok merak ediyorum :DD

O işin çaresi var abi:)

Adamlara acıdım,internette araştırdım buldum.

İşlerini görür.

http://www3.bobiler.org/upload/photographs/195126816c.jpg

phobia
18.05.2010, 22:42

Aslında 6 idiler ama 6.sı Allahın sevgili kuluymuş. Videonun başında dikkat ederseniz öne geçmek isteyen biri vardı almadılar aralarına o adamın yerinde olsam kurban keserdim. :D

yakarcı
18.05.2010, 22:44
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs318.snc3/28578_432499938184_128490198184_5187783_2812166_n. jpg

yakarcı
18.05.2010, 22:45
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs339.ash1/29118_395924211231_184133816231_4612855_536613_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3793627&id=184133816231)

yakarcı
18.05.2010, 22:47
:Dhttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs035.snc3/12305_389014300661_112369415661_4176614_7287907_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4176944&id=112369415661)fenerin lig kupası :D

phobia
18.05.2010, 22:49
:Dhttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs035.snc3/12305_389014300661_112369415661_4176614_7287907_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4176944&id=112369415661)fenerin lig kupası :D

Bi boy apdesti alırlar artık...

Koray
18.05.2010, 22:50

ççç ççç............

HH_52
18.05.2010, 22:56
Arkadaşlar, Lütfen!

Biz Trabzonsporluyuz, bize ağlayanlara gülmek yakışmaz!!!

Kendimize gelelim....

SEDAT
18.05.2010, 22:59
- İnşallah en baştaki çocuğa cidden bişey olmamıştır...

Tayfun Aydın
18.05.2010, 23:00
Çok acımasızız beeeeeeeeeee ne beklemişiz etrafımdaki 10 kişiden 5 nin fenerli olduğu bi yerdeyim 1 senedir 96 dediler durdular son 10 gündür beni gördülermi yollarını değiştiryorlar.Yazık adamlar acile hasta bakmaya geldiklerinde bile laf sokuyorum.

iso_4939
18.05.2010, 23:06
vay be anasını satayım neydi bu maç yav..ilk bastan üzüldüm ama sonra ıyı olmus dedım...

Vural Kuyumcu
18.05.2010, 23:06
Arkadaşlar, Lütfen!

Biz Trabzonsporluyuz, bize ağlayanlara gülmek yakışmaz!!!

Kendimize gelelim....
oguzhan bana özelden msn adressini yaz :)

iso_4939
18.05.2010, 23:07
arkadaslar gülüp eglenıyoruz ama yınede ıst.dakı tek dostumuz fb dir...

Gümüshane
18.05.2010, 23:11

Anlamadim? yada anlamak istemedim gibi birsey..

Koray
18.05.2010, 23:11

Bak buna daha çok gülerim işte, ne dostu ne di,yorsun aga sen ?

febe bizim dostumuz ha ağzından çıkanı kulağın duyuyormu senin ?

İstanbullulardan bize dost olmaz saçma sapan şeyler yazmayın hele febeden bize asla dost olmaz ben böyle bişeyi kabul etmiyorum, herkes kendi adına konuşsun...

Gümüshane
18.05.2010, 23:12
Teofilo Ülkesinde Atletico Junior Maçını İzliyor:)

http://i41.tinypic.com/2ibzujp.jpg

Arkadaki kizlar Teofilonun birseyimi oluyor acaba? TRABZONSPOR Formasi giymisler :)

iso_4939
18.05.2010, 23:13
sacma sapansa yorum yapmayın...