PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 34. Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27

Mehdi
17.05.2010, 11:49
Bizim süper kupa finalinde bu fenerliler sahaya girmez dimi?

2-2 olunca haber veririz biz:D

Erdal
17.05.2010, 11:49
"Aferin sana Şenol", yazık sana Selçuk...Hazmetmeyi bile beceremiyorsun...Tıpkı eskiden olduğu gibi...

Tangerine Dream
17.05.2010, 11:51
2010-11 sezonu bir an önce başlasın, iştahım kabardı.:D

Erbay
Ya ne maçtı ya ççç

zafer6161
UBjHHp_kqjk&feature

uyan fener uyan maç 2-1 çççççç

mustafadinç
17.05.2010, 11:54
Bizim stadımızdada Şampiyonluklar gitti ama kimseyi ne stadı yaktı nede futbolculara saldırdı

Sen ağlama dayanamam
http://img186.imageshack.us/img186/3857/fenerlikz.jpg (http://img186.imageshack.us/i/fenerlikz.jpg/)

http://img261.imageshack.us/img261/2963/fener2.jpg (http://img261.imageshack.us/i/fener2.jpg/)

peker61
17.05.2010, 11:56
Hakketten bak bu kızın ağlamasına dayanamam :D

Kazım Uzunboy
17.05.2010, 11:56
AZİZ YILDIRIM TEKME TOKAT DÖVDÜ!..

Başkan Yıldırım'ın, Trabzonspor maçının son anlarında yaşanan anons skandalına neden olan Hakan Bingöl'ü dövdüğü iddia edildi.

Trabzonspor maçının son bölümünde yaşanan anons rezaleti gündemin ilk sırasına otururken, yönetim de skandalın sorumlusu ilan edildi.

Htspor'un haberine göre, Tribünlerden ‘Yönetim istifa’ sloganları yükselirken Aziz Yıldırım’ın anons sorumlusu Hakan Bingöl’ü tekme tokat dövdüğü iddia edildi. Olayların başlamasına neden olarak gösterilen Bingöl de, polis tarafından gözaltına alındı.

www.maraton.com.tr

kaptans
17.05.2010, 11:58
http://www.tvgolo.com/

murat tosuna oylarimizi verelim.

arkadaŞlar az bİ oy farki var murat tosunun mÜkemmel golÜnÜ bİrİncİ yapalim hadİ arkadaŞlar herkes bİ oy kullansin

komdere
Aferin sana Şenol!
Benim için gönüllerin şampiyonu yine de Fenerbahçe. Son maçta elinden geleni yapan Trabzonspor'a karşı mücadelesini verdi ama başaramadı. İçerden toplar çıktı, toplar direkten döndü. Fenerbahçe kalesine bir kere gelen Trabzonspor, Burak'ın kendisinin bile şaşırdığı pozisyonda golü buldu. Hepsini kutluyorum.

Fenerbahçe'ye gelince... Futbolcular ellerinden geleni yaptı. Kalenin içine kendilerini atan Trabzonsporlu futbolculara karşı bir şey yapamadılar.
Keşke o futbolcular lig boyunca da aynı şekilde oynasalardı da Fenerbahçe ile dün şampiyonlukt maçı yapsalardı. Bu maçın teknik analizine girmek istemiyorum. İki tane direkten dönen top, üç tane de içerden çıkan top var.

FUTBOLDA BUNLAR VAR
Biz maç seyrederken önümüzde ekranlar vardı. Beşiktaş'ın dün yediği golleri umarım ki adını bilmediğim bir bakan topluma anlatır. O goller nasıl yeniyor, futbolu çok biliyor ya bizi aydınlatır inşallah. Söyleyecek bir şey yok. Yukarıda dediğim gibi, fazla teknik analize girmeye de gerek yok. Benim sadece şaşırdığım, Trabzonspor'un beraberliğe yatmak için Şenol Güneş, kaleci Onur ve bütün futbolcularıyla artistik işlere girmeleriydi. Güneşdemişti ki "Biz futbol oynamaya geliyoruz."

E be Şenol bu mudur senin futbol oynamaya gelmen? Beraberlik bu kadar sevineceğini bilseydik, toplum da ona göre gardını alırdı! Senin derdin Trabzon'un başarısı değil, Fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmekti! Çünkü 1996'nın intikamını almaya gelmiştin. Aferin sana bunu başardın.
Allah yolunu açık etsin Şenol!

maçtan önce konusmasını biliyordun ne oldi

Bu arkadaşı komutan rögar'a sürekli bir cisim yaklaşıyor diyen adama benzettim
:)

UmutBaykan
http://www.facebook.com/video/video.php?v=393830589937&ref=mf

Zonguldakt'ta şampiyonluk kutlamaları...

zafer6161
17.05.2010, 11:59
adamlar bide son dakkada zaman geçiriyor ççç ççç geri pas ççç

Egemen
17.05.2010, 11:59
ekşi sözlükte elemanın bursa maçına 2 2 değil, fenerbahçenin 2. golü atması için bağırdığına dair bir yorum okudum..

mantıklı da geldi :)

komdere
17.05.2010, 12:00
Fenerin mumu yatsıya kadar yanar........
Konfeksiyonus....

KERİM
17.05.2010, 12:01

Başkan Yıldırım'ın, Trabzonspor maçının son anlarında yaşanan anons skandalına neden olan Hakan Bingöl'ü dövdüğü iddia edildi.

Trabzonspor maçının son bölümünde yaşanan anons rezaleti gündemin ilk sırasına otururken, yönetim de skandalın sorumlusu ilan edildi.

Htspor'un haberine göre, Tribünlerden ‘Yönetim istifa’ sloganları yükselirken Aziz Yıldırım’ın anons sorumlusu Hakan Bingöl’ü tekme tokat dövdüğü iddia edildi. Olayların başlamasına neden olarak gösterilen Bingöl de, polis tarafından gözaltına alındı.

www.maraton.com.tr (http://www.maraton.com.tr)

puhahaha :D :D

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 12:02
muratın golü açık ara birinciydi ne oldu ya:D...

61_ts
17.05.2010, 12:02
arkadaslar bakin ne buldum.....
adamlar sezon öncesi hayal kurmuslar....hahahaaaaaaaaa.....

http://s10.directupload.net/images/100517/npw6q9cl.jpg (http://www.directupload.net)

bende buna lakin , sunu yapdim.,,,,,

http://s1.directupload.net/images/100517/fmi34shj.png (http://www.directupload.net)

61BrAvEhEaRt
17.05.2010, 12:03
bence bursanın şampiyon olması çok kötü oldu ewet çekemiyorum bu kadar basit 95-96 yılında bize karşı tek kale oynayan takımı bizim şampiyon yapmamızı çekemiyorum arkadaşlar

Erbay
17.05.2010, 12:05

www.maraton.com.tr
çççç Off bu ne yerlerdeyim. Çok seviyorum bu fbyi ya hep güldürüyor beni ççç

Murat Erdem
17.05.2010, 12:06
TRT de Erdoğan Arıkan maçın son 5 dakikasını tv den izleyip anlatıyordu. İşte o sıralarda Ömer Üründül resmen komaya girmiş gibiydi.
NTVSPOR da maç bitimiyle başlayan %100 Futbol'da Rıdvan Dilmen, yayının ilk 2-3 dakikasında neredeyse ağlayacaktı.

ARAF
17.05.2010, 12:06
oyyyyy oyyyy yüreğimin yağları eridi 96 nın acısı biraz olsun hafifledi

hababam sınıfından bir replik: biz şu dünyada bi kel mahmuttan bide trabzonspordan çok çektik.

Dursun Kaplan
17.05.2010, 12:07
FB TV'den ;

Maçın son dakikaları.

Spiker : Bu arada Bursa'dan gol haberi geldi. 2-2'mi ? 2-2'mi ? Aman allahım.

Spikerin yanında ki adam " Yok yok değil,haber yanlış."

Spiker : Ben böyle maç görmedim aman allahım.

ççç ççç ççç

Mehmet Ç.
17.05.2010, 12:09
Hakketten bak bu kızın ağlamasına dayanamam :D

Kiz herhalde Güizanin akrabasi :D Kaslara baksana ççç ççç Cok mutluyum cook ççç

Volkan
17.05.2010, 12:11
guizanın gözleri ne bayıltım tam acıların cocugu

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 12:11
TRT de Erdoğan Arıkan maçın son 5 dakikasını tv den izleyip anlatıyordu. İşte o sıralarda Ömer Üründül resmen komaya girmiş gibiydi.
NTVSPOR da maç bitimiyle başlayan %100 Futbol'da Rıdvan Dilmen, yayının ilk 2-3 dakikasında neredeyse ağlayacaktı.
bende farkettim rıdvan dilmen nerdeyse ağlayacaktı...

kaptans
17.05.2010, 12:12
muratın golü açık ara birinciydi ne oldu ya:d...

mİlİto Önde

kamilsan61
17.05.2010, 12:12
arkadaŞlar az bİ oy farki var murat tosunun mÜkemmel golÜnÜ bİrİncİ yapalim hadİ arkadaŞlar herkes bİ oy kullansin

evden kullanmiŞtim.bugÜn İŞtende oy kullandim.murat tosun 2.lİĞe dÜŞmÜŞ.oy kullanmayan kullansin.10sn.lİk İŞ.
Ayrica vİdeo kİ goller de gerÖekten sÜper.

Bu sirada konu da daĞilmasin nassi koyduk fenere:)

YakupDayi
17.05.2010, 12:13
Arkadaşlar yeni aldığım bi habere göre emre eskiden beri fenerbahçeyi tutarmış...

YakupDayi
17.05.2010, 12:14
bende diyorum bu niye bu kadar terbiyesiz. o meğer doğuştan fanatik....

kaptans

adini anmayan sahtekar herİfİn kİrlİlİk oluŞturmayin burda arkadaŞlar İkİ ÜÇ haddİnİ bİlmez adamdan bİrİdİr kendİsİ...
Hemen bİ laf sokmaya kalkti ve bursanin ŞampİyonluĞu trabzonsporun 6 ŞampİyonluĞundan Önemlİdİr dedİ kİ bÖyle yapilaciĞini zaten bİlİyordum

ESER
cekilmeyecek bir durum yok.. devrimi de biz yaptik 2.sine de biz izin verdik.. tum dunya sampiyon olan kadar sampiyonu belirleyen takimin serefli durusuna da sahit oldu.. bu kompleksli tavirlar bize yakismiyor..
istanbulun kanatlari altinda sampiyon olamadan buyukluk koruma refleksinden daha buyuk bir durustu dun aksam yasanan,, ben Trabzonspor um ,,, ayak oyunlariyla isim olmaz.. sampiyon olamasam da sampiyonu ben belirlerim demekti tum turkiyeye, muthis bir imaj tazelenmesi oldu.. biz farkinda olmasak da insanlarin Trabzonspora bir antipatisi vardi, anadolu gorunumlu yari istanbullu diye.. ama dun gosterdigimiz durus tum dunyaya gosterdi ki, Trabzonspor kuruldugu gun neyse bugun de o.. serefli, gururlu, onurlu..

insanlarin kazandigi sampiyonlukla buyukluk korunmaz.. artik yapmamiz gereken bu olumlu sinerjiyi harekete gecirip tekrar ozlenen basarilari yakalamak.. muhtac oldugumuz kudret de damarlarimizdaki asil kanda mevcuttur;)

magicyattara
17.05.2010, 12:16
arkadaslar bakin ne buldum.....
adamlar sezon öncesi hayal kurmuslar....hahahaaaaaaaaa.....

http://s10.directupload.net/images/100517/npw6q9cl.jpg (http://www.directupload.net)

İşte fenerin kupaları..

http://magaza.fenerium.com.tr/catinfo.asp?cid=57

ESER
17.05.2010, 12:16

siz bundan sonra objektif ridvanin Trabzonspor a bel alti vuruslarini izleyin.. onun gibi cigeri bes para etmez adamlarin kahrolusunu izlemek sampiyonluk kadar degerli benim icin... beter ol ridvan beter ol selcuk yala.. yoksa yula miydi , herne b.ksa iste....

zafer6161
17.05.2010, 12:18
uefa nın merkez binasında tüm dünyada ülkelerin şampiyon olan takımlarının şehirlerinde ışık yanar,türkiyede ise Trabzon ve istanbul vardı,şimdide bursa eklendi :)

Napoli
Antu.com'dan alıntı

bir fenerbahçeli olarak dün akşam* (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=16+may%c4%b1s+2010) tüm samimiyetimle "helal olsun" çektiğim spor kulübü. dünkü maçta ne o tarafa yaklaştı, ne de diğer tarafa. ne fenere yatar gibi oynadı, ne de bursayı şampiyon yapmaya and içmiş gibi. geldi golünü çaktı fenere ilk yarı ama yere düşen her futbolcusu (engin baytar (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=engin+baytar) bile) anında yerden kalkıp oyuna döndü. top dışarı çıktı hemen aldılar oyuna soktular. top kaleciye geldi topu yere atıp 3-5 saniye kazanayım diye şaklabanlık yapmadı. ha bunları yaptı da fenere yattı mı hayır tam tersine. çılgın bi direnç gösterip maçı berabere bitirdi. sonra döndü soyunma odasına gitti.

belki sezon başındaki trabzon (hocasıyla, anlayışıyla, vs.) olsaydı bu dediklerimin hiçbiri olmazdı. belki şenol güneş (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=%c5%9fenol+g%c3%bcne%c5%9f)'in adamlığı tüm takıma sirayet etmiş. belki hafta arası veya geçen haftalar yaşananlar yaşanmamış, söylenenler söylenmemiş olsaydı dün akşam bu kadar "onur"lu durmazdı fener karşısında. belki öyle belki böyle, ama tek söyleyeceğim helal olsun. sonuna kadar helal olsun.

-------------------------------------------------------------------

onur bence hayatının maçını çıkardı...

en önemli pozisyon da ters ayakta yakalanmasına rağmen refleksle karşı karşıya çıkardıgı toptu...

tebrik ediyorum http://images.80630.com/smiles/icon_clap.gif

trabzon kesinlikle satmadı maçı, ama fener o kadar baskılı oynadı ki çıkamadı defanstan...

güiza haricinde herkes aslanlar gibi oynadı... semih yine oyuna alınmadı, 37 şut var efsane bir rakam...

mükemmel oynadık, trabzon böyle defans yapsın, gol yemeden şampiyon olur...

ama bi taraftan bursa karşısındaki bjk ye bir taraftan bizim karşımızdaki ts ye bakıyorum ve anlam veremiyorum...

ya trabzon delikanlı gibi oynadı ya da beşiktaş dansöz gibi...
-----------------------------------------------------------------

türk futboluna rönesansı getirdikten 26 yıl sonra gelen reform çalışmalarının da bizzat içerisinde bulunmuş takım

--------------------------------------------------------------

mahmuter61
Valla emre eskiden başka şeyde tutardı!!!hahahaha

Napoli
17.05.2010, 12:19
bu bana yeter herkes ekolay gelsin
EN BÜYÜK BİZİZ

Oğuz ZEYTİN
17.05.2010, 12:21
Maç bitti ancak sonunu konuşmak da gerekmez mi?

Türkiye'nin en büyük kenti. Tarihin en eski yerleşim yerlerinden İstanbul.

En medeni, en modern, en bilmem ne olduğu söylenen ilçelerinden Kadıköy.

Ve Bağdat Caddesi...

Hay "en"leri batasıca!

Kadıköy, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Erenköy, Suadiye, Göztepe, Bostancı, Caddebostan'a giderken can güvenliğimden endişe ettim.

Hoollywood yapımı zombie filmlerindeki sağa sola saldıran yaratıklar gibiydiler.

Bu olayların iddia ediyorum yarısını Trabzon'da yapsaydık, " Tellere elektrik verin!", "Kapatın sahalarını!", "Asın bunları!" fermanlarını verirdi herkes.

Bugünse sanki dün gece Kadıköy karnaval yeriymiş havası var her yerde!

Kendinizi kandırırsınız ancak...

Dün gece o tarafa yolu düşenler ne demek istediğimi anlamışlardır.

Yazıklar olsun "sahte medeni"lere...

Egemen
17.05.2010, 12:22
trt kameramanını dövmüşler :)

ya biz yapsaydık, -12 puanla sezona başlardık..

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 12:23
uefa nın merkez binasında tüm dünyada ülkelerin şampiyon olan takımlarının şehirlerinde ışık yanar,türkiyede ise Trabzon ve istanbul vardı,şimdide bursa eklendi :)
evet .3e çıktı:D...

ESER
17.05.2010, 12:24

Ve Bağdat Caddesi...

Hay "en"leri batasıca!

Kadıköy, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Erenköy, Suadiye, Göztepe, Bostancı, Caddebostan'a giderken can güvenliğimden endişe ettim.

Hoollywood yapımı zombie filmlerindeki sağa sola saldıran yaratıklar gibiydiler.

Bu olayların iddia ediyorum yarısını Trabzon'da yapsaydık, " Tellere elektrik verin!", "Kapatın sahalarını!", "Asın bunları!" fermanlarını verirdi herkes.

tellere elektrik verin diyen bir y.vsak vardi zamaninda, hani su senol hocaya sallayip fatih abisinin orasini burasini yalayan, onu is basina getirme lobisi yapan, belki bir kemik atarda yalarim diye yirtinan.,.. fatih abisinin orasindaki burasindaki mikroplardan kanser oldu ve geberdi gitti.. ;) it urur kervan yurur..

zafer6161
17.05.2010, 12:25
bizim fb ye karşı mücadelemiz konuşuluyorda bjk nın bursaya karşı vermiş olduğu mücadele niye konuşulmuyor ...

zafer6161
17.05.2010, 12:26
O Anons Yapılamsaydı Trabzonsporlu Futbolcularımız sahadan zor cıkıcaklardı Biraz mantıklı düşünmek gerek.O anons bence bilerek ve isteyerek yapıldı.

hayır anonstan önce trübünlerde sevinç vardı ,heralde anonssuda gaze gelip anons yaptı

Gökhan ARSLAN
Çok güzel oldu (:
Fenere bunun nasıl birşey olduğunu yaşattımığız için (:
Bursada bilsin artık Trabzonspor'un büyüklüğünü..
Abilerini tanısınlar saygı duysunlar bundan sonra..
Fenerlilerin halini izlemek çok güzeldi akşam komedi filmi gibi :)

a f s
Ankaraspor'un düşmesinden dolayı bay geçtiğimiz haftada bile bize ceza kesmeye çalışan federasyon, son maçta yaşananlardan dolayı Fenerbahçe'ye ne kadar para cezası veya saha kapatma verecek merak ediyorum.

Seneye ilk maçımız Fenerbahçe ile seyircisiz oynanırsa hiç şaşırmam.

Aker
17.05.2010, 12:27
bizim fb ye karşı mücadelemiz konuşuluyorda bjk nın bursaya karşı vermiş olduğu mücadele niye konuşulmuyor ...

Aaaa olur mu bursa emeğiyle şampiyon oldu!!!

zafer6161
17.05.2010, 12:27
ntv sporu açın çabuk,polisler anonssuyu kollarının arasına alıp götürüyor,adamın sanki beş kişiyi bıçaklayıp öldürüp pişmanmış gibi hali var:d

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 12:28
hiç kimse bahsetmiyor nedense bundan...

zafer6161
17.05.2010, 12:29
Wedersonuda omuzlara alıyorlar hey ALLAHIM çççççççççç

zafer6161
17.05.2010, 12:29
hiç kimse bahsetmiyor nedense bundan...

haır ben sizi değil medyayı kasteddim,sakın yanlış anlamayın ;)

Mehmet Ç.
17.05.2010, 12:30
Ankaraspor'un düşmesinden dolayı bay geçtiğimiz haftada bile bize ceza kesmeye çalışan federasyon, son maçta yaşananlardan dolayı Fenerbahçe'ye ne kadar para cezası veya saha kapatma verecek merak ediyorum.

Seneye ilk maçımız Fenerbahçe ile seyircisiz oynanırsa hiç şaşırmam.
Abi seneye ilk mac Fenerbahce ilen mi?

Keske bütün sezon Fener'e karsi gecse, alistik artik :D Onlar GS ve BJKye alismisti, ama Karadeniz Firtinasi sert esti..

Gelcek sene Sampiyonuz :D

Mesut
17.05.2010, 12:31
şu aralar bir şarkı dinliyorum acayip sarıyor
taner eyüpoğlu-oh oldu :D

hamucera
17.05.2010, 12:32
fener bizi son 3 sezondur zaten yenemiyor ki ilk olan bir şey değil

ama üzücü bir durum, yani millet bursanın şampiyonluğunu değil fenerin kaybedişini konuşuyor

azize yine istifa edecek ve gündeme oturacak arada kaynayacak bursanın şampiyonluğu

genç61
17.05.2010, 12:34
kotu futbol oynadık bize yakısmayan takım niye bu kadar geri cekilde senol hoca fb soldan bastırıken niye yattarayı dahga erken alamadın zaten engin geri geliyordu orada ne burak az kalsın fb gol atcaktı ordan alsan yattarayı fb korkcaktı belkide galip gelcekti alalhtana adamlar beceriksızdi

28TS61
17.05.2010, 12:34
"Maç bittiginde 2liği kutlayan fener taraftarı, efkardan sigara yakmak isterken stadı yaktı" :) :) :)

kupa macindan sonra tekrar bizden 3 yemedikleri icin sevindiler :D

aggressors
17.05.2010, 12:35
http://i.milliyet.com.tr/SonDakikaHaberGaleriler/2010/05/17/izmit-te-fenerbahceliler-e-taciz-650942.Jpeg

ESER
17.05.2010, 12:35
Aaaa olur mu bursa emeğiyle şampiyon oldu!!!

biz bursaya en can alici noktada yardim ettik ama bir gercek varki fenerden daha fazla hakettiler... hatta tum istanbuldan ve tebrik etmek duser bu vakitden sonra..

kamilsan61
17.05.2010, 12:38

Ve Bağdat Caddesi...

Hay "en"leri batasıca!

aynen katılıyorum.bizde olsa demedikleri kalmazdı.dün trt bağdat cad.muhabirlerine bağlandı.kadın saldırıya uğradık diye feryat ediyor.erdoğan arıkan yok onlar bir anlık sinir diyor.geçer hepsi diyor.bu kadar da istanbul takımlarına yalakalık olmaz.

lazusagu
17.05.2010, 12:38
şte ekşisözlük ve internet üzerinde dolaşan espriler:

Ajanslar: Metroda telefonları çekmeyen bir grup Fenerli taraftar, hala çılgınlarca şampiyonluk kutlamalarına devam ediyorlar...
Sazan yaz, 1907'ye gönder; konfeti atıp sahaya insinler!
Dünyada yapılan en aptalca hareketler listesine ilk sıradan girmiştir, 55 bin kişi boru mu.
Konuyla ilgili Aziz Yıldırım açıklama yapmış: Biz Barcelona'nın şampiyonluğuna seviniyorduk!
Fener taraftarının timsah yürüyüşü onlarca yıl bile geçse unutulmayacak komedidir. Ayrıca yazıktır, adamların yüzü açık seçik meydanda.
Bilim dünyasını ayağa kaldıran yürüyüştür. 'İnsan sazandan mı geliyor?' yoksa diye telaş kaplamış isviçreli bilim adamlarını. Yürüyüş bilim literatürüne sazan yürüyüşü olarak geçmiş.
Türkiye'de Fenerbahçe'nin neden antipatik bulunduğunun da cevabıdır. 5 dakikalığına şampiyon olduğunu sanıyorsun ve o kısacık anda hoplayıp zıplamak yerine rakibini tiye almaya kalkışıyorsun. Sonra da "en büyük olduğum için sevilmiyorum" diyorsun. Hayır canım işte sevilmemenin sebebi o hareketinde gizli.
Timsah yürüyüşü de yapılmış bu sırada. Şahanesiniz, kapak değil bambaşka birşey olmuş bu size. Sonuna kadar hak edilmiştir.
Muhtemelen orada 'iki geliyor iki' demek isterken heyecandan 'iki iki' demiş ve masum Fenerbahçe taraftarının duygularıyla oynamıştır.
Omza alınan futbolcuyu anonstan sonra yere atmak!
Anonsçunun tarihe adı altın harflerle yazılmıştır.
'Fenerbahçe taraftarı tarafından kovalanmış ama yakalanamamış' diye söylentiler aldığım yıllarca muhabbeti yapılacak bir garip adam.

http://media4.ntvmsnbc.com/i/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/SectionsThumbnails-TSM-Colorbox/_Cover/1hf982aa.jpg

Maçı izleyen milyonların Fenerbahçe'ye gülmesine sebep olmuştur, sağolsun, varolsun.
Bunun altından Fenerbahçe taraftarı olmayan biri çıkarsa yeminle müzeye kaldırmak gerek, helal olsun derim.
Vicdan azabından sadece bu gece değil her gece uykuları kaçacak olan, 7 sülalesine kadar kulakları çınlatılmış bahtsız kişi. Beşiktaşlıların bir oyunu olabilir mi diye düşünüyor insan.
Yediği küfürü, yiyeceği dayağı geçtim eğer adam fanatik Fenerli'yse, Fenerbahçe'nin belkide gol olabilecek bir pozisyonunu yedi. Kim olduğu ortaya çıkmasa bile, yeterince vicdan azabı çekecektir.
Hangi akla hizmet bu anonsu yaptı bilmiyorum ama iyi ki de yaptı, 2-3 dakikalığına da olsa sevindi garibanlar, sonuçta hiç sevinememekten iyidir. Umarım FB yönetimi yaptığı bu hatadan hemen döner ve bu adamı tekrar işe alır.
Ne şampiyonluk sevincidir ne de kupa sevinci. Başka bir sevinçtir işte, adı konulamaz.
Fener stadında ikincilik sonrası yaşanan sevinç! Akıllara durgunluk veren, çılgıncasına kutlanan büyük bir olay. O kadar konfeti, sahaya inenler falan, futbolcusundan, masörüne, teknik direktöründen kaleci antrenörüne hakedilmiş bir başarı. Bu kadro ikinciliği haketmişti, böyle bir coşku olmalıydı, nitekim oldu da...
Tek kelimeyle yarmıştır.
İzleyenlere 'bi kitle bu kadar mı komik olur' dedirten sevinç. Hakkaten çok farklısınız, ne kadar da doğru demişssiniz, biz ve diğerleri derken. Hakkaten siz ve diğerleri hacı!
Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı kazanması, 4 büyükler dışında 1 Anadolu takımının şampiyon olmasının ardından Türk futbol tarihinin önemli olayları arasına girmiştir.
Ne sinema ne tiyatro ne de alemde bir gece, en büyük eğlence Fenerbahçe.
Fenerbahçe'nin şampiyon olamamasından daha iyi ne olabilirdi? Fener stadında ikincilik sonrası şampiyon olduğunu sanan Fenerlilerin sevinci ve arkasından gelen büyük hüsran olabilirdi!
O kadar hazırlık yaptık boşa gitmesin diyen, israfı sevmeyen taraftardır.
En azından mevcut duruma yabancı değiller. Sadece uzatma 12 dakika daha azdı o kadar.
Kardeşim hala seviniyorsan uyarayım istedim, şampiyon olamadınız.
Kadıköy'de Hıdrellezi kutlamaktadırlar.
Demek ki neymiş? Son düdük çalmadan caddeler süslenmezmiş.
Şu an itibari ile kolonya yardımıyla Kadıköy'ün çimenleri üzerinde ayıltılmaya çalışılan kitle. Kameranın gösterdiği kadarı ile en azından bir 15-20 tanesini sayabildim.
Olmayan şampiyonluğa sevinerek artık cidden dünyaca tanınmış bir takımın taraftarları oldular.
Playstation'ı kapatın.. Hadi yataklarınıza.
F.Bahçe'yi Rekorlar Kitabı'na sokacak olan olay.
Adamlar boşuna mı hazırlık yaptı? Bırakın 2 dakika sevinsinler.
Fenerbahçeli futbolcular stattan çıkmak için Bilica'nın tünel kazmasını bekliyorlarmış.
Atkı 19,95 TL, forma 89 TL, maç bileti 100 TL, Fener'in ŞAKAdan şampiyonluk sevinci paha biçilemez...
'Fenerbahçe Şampiyon' anonsuyla sahaya inip sevinen taraftarlardan jet yalanlama: Bilica'nın eştiği çukura bakıyorduk.
Bir maç ancak bu kadar ironik bir sonla bitebilir dedirten ve Fenerbahçe taraftarı olmadığıma bir kez daha şükrettiğim maçtır.
Şampiyon olamadın bari rezil olma.

Aker
17.05.2010, 12:39
biz bursaya en can alici noktada yardim ettik ama bir gercek varki fenerden daha fazla hakettiler... hatta tum istanbuldan ve tebrik etmek duser bu vakitden sonra..

Doğru istanbuldan daha fazla hakettiler. Ama biz onların yerinde olsaydık yani anadolu bize karşı hırslı olmasaydı belki 10 puan farkla şampiyon olurduk işte benim üzüldüğüm nokta bu:(

Erdal
17.05.2010, 12:45
Son saniyelerde onlar zaman geçiçirkern bizimkiler gidip deseydi keşke " Ayıp oluyor beyler futbol oynamaya geldikl biz buraya" :)

Çağrı Bilici
17.05.2010, 12:46
Hüseyin'in Trabzonspor bayrağını açtığı anın fotosu yok mu bir yerde?

Selim Turan
17.05.2010, 12:46
Bilmem hiç farkındamısınız diye... Bursalılar Şampiyon odluklarında şaşkın görünüyordularne yapacaklarının bilmiyor gibiydiler. Kahvede onları görünce iç geçirdik hep şampiyonluk böylemi kutlanır diye.. O şehri aleve vermeleri gerekiyor diye :) Bilmem sizler böyle bir şey düşündünüzmü :)

zafer6161
17.05.2010, 12:48
Bilmem hiç farkındamısınız diye... Bursalılar Şampiyon odluklarında şaşkın görünüyordularne yapacaklarının bilmiyor gibiydiler. Kahvede onları görünce iç geçirdik hep şampiyonluk böylemi kutlanır diye.. O şehri aleve vermeleri gerekiyor diye :) Bilmem sizler böyle bir şey düşündünüzmü :)

evet bende gece diyordumki bunlar niye fazla sevinmedi diye,5-10 dk sevindiler sonra normale döndüler,sanki içlerinde inanmıyorlar gibi bi his vardı :)yada şaşırdılar.

kamilsan61
şte ekşisözlük ve internet üzerinde dolaşan espriler:

Ajanslar: Metroda telefonları çekmeyen bir grup Fenerli taraftar, hala çılgınlarca şampiyonluk kutlamalarına devam ediyorlar...
Sazan yaz, 1907'ye gönder; konfeti atıp sahaya insinler!
Dünyada yapılan en aptalca hareketler listesine ilk sıradan girmiştir, 55 bin kişi boru mu.
Konuyla ilgili Aziz Yıldırım açıklama yapmış: Biz Barcelona'nın şampiyonluğuna seviniyorduk!
Fener taraftarının timsah yürüyüşü onlarca yıl bile geçse unutulmayacak komedidir. Ayrıca yazıktır, adamların yüzü açık seçik meydanda.
Bilim dünyasını ayağa kaldıran yürüyüştür. 'İnsan sazandan mı geliyor?' yoksa diye telaş kaplamış isviçreli bilim adamlarını. Yürüyüş bilim literatürüne sazan yürüyüşü olarak geçmiş.
Türkiye'de Fenerbahçe'nin neden antipatik bulunduğunun da cevabıdır. 5 dakikalığına şampiyon olduğunu sanıyorsun ve o kısacık anda hoplayıp zıplamak yerine rakibini tiye almaya kalkışıyorsun. Sonra da "en büyük olduğum için sevilmiyorum" diyorsun. Hayır canım işte sevilmemenin sebebi o hareketinde gizli.
Timsah yürüyüşü de yapılmış bu sırada. Şahanesiniz, kapak değil bambaşka birşey olmuş bu size. Sonuna kadar hak edilmiştir.
Muhtemelen orada 'iki geliyor iki' demek isterken heyecandan 'iki iki' demiş ve masum Fenerbahçe taraftarının duygularıyla oynamıştır.
Omza alınan futbolcuyu anonstan sonra yere atmak!
Anonsçunun tarihe adı altın harflerle yazılmıştır.
'Fenerbahçe taraftarı tarafından kovalanmış ama yakalanamamış' diye söylentiler aldığım yıllarca muhabbeti yapılacak bir garip adam.
http://media4.ntvmsnbc.com/i/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/SectionsThumbnails-TSM-Colorbox/_Cover/1hf982aa.jpg

Maçı izleyen milyonların Fenerbahçe'ye gülmesine sebep olmuştur, sağolsun, varolsun.
Bunun altından Fenerbahçe taraftarı olmayan biri çıkarsa yeminle müzeye kaldırmak gerek, helal olsun derim.
Vicdan azabından sadece bu gece değil her gece uykuları kaçacak olan, 7 sülalesine kadar kulakları çınlatılmış bahtsız kişi. Beşiktaşlıların bir oyunu olabilir mi diye düşünüyor insan.
Yediği küfürü, yiyeceği dayağı geçtim eğer adam fanatik Fenerli'yse, Fenerbahçe'nin belkide gol olabilecek bir pozisyonunu yedi. Kim olduğu ortaya çıkmasa bile, yeterince vicdan azabı çekecektir.
Hangi akla hizmet bu anonsu yaptı bilmiyorum ama iyi ki de yaptı, 2-3 dakikalığına da olsa sevindi garibanlar, sonuçta hiç sevinememekten iyidir. Umarım FB yönetimi yaptığı bu hatadan hemen döner ve bu adamı tekrar işe alır.
Ne şampiyonluk sevincidir ne de kupa sevinci. Başka bir sevinçtir işte, adı konulamaz.
Fener stadında ikincilik sonrası yaşanan sevinç! Akıllara durgunluk veren, çılgıncasına kutlanan büyük bir olay. O kadar konfeti, sahaya inenler falan, futbolcusundan, masörüne, teknik direktöründen kaleci antrenörüne hakedilmiş bir başarı. Bu kadro ikinciliği haketmişti, böyle bir coşku olmalıydı, nitekim oldu da...
Tek kelimeyle yarmıştır.
İzleyenlere 'bi kitle bu kadar mı komik olur' dedirten sevinç. Hakkaten çok farklısınız, ne kadar da doğru demişssiniz, biz ve diğerleri derken. Hakkaten siz ve diğerleri hacı!
Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı kazanması, 4 büyükler dışında 1 Anadolu takımının şampiyon olmasının ardından Türk futbol tarihinin önemli olayları arasına girmiştir.
Ne sinema ne tiyatro ne de alemde bir gece, en büyük eğlence Fenerbahçe.
Fenerbahçe'nin şampiyon olamamasından daha iyi ne olabilirdi? Fener stadında ikincilik sonrası şampiyon olduğunu sanan Fenerlilerin sevinci ve arkasından gelen büyük hüsran olabilirdi!
O kadar hazırlık yaptık boşa gitmesin diyen, israfı sevmeyen taraftardır.
En azından mevcut duruma yabancı değiller. Sadece uzatma 12 dakika daha azdı o kadar.
Kardeşim hala seviniyorsan uyarayım istedim, şampiyon olamadınız.
Kadıköy'de Hıdrellezi kutlamaktadırlar.
Demek ki neymiş? Son düdük çalmadan caddeler süslenmezmiş.
Şu an itibari ile kolonya yardımıyla Kadıköy'ün çimenleri üzerinde ayıltılmaya çalışılan kitle. Kameranın gösterdiği kadarı ile en azından bir 15-20 tanesini sayabildim.
Olmayan şampiyonluğa sevinerek artık cidden dünyaca tanınmış bir takımın taraftarları oldular.
Playstation'ı kapatın.. Hadi yataklarınıza.
F.Bahçe'yi Rekorlar Kitabı'na sokacak olan olay.
Adamlar boşuna mı hazırlık yaptı? Bırakın 2 dakika sevinsinler.
Fenerbahçeli futbolcular stattan çıkmak için Bilica'nın tünel kazmasını bekliyorlarmış.
Atkı 19,95 TL, forma 89 TL, maç bileti 100 TL, Fener'in ŞAKAdan şampiyonluk sevinci paha biçilemez...
'Fenerbahçe Şampiyon' anonsuyla sahaya inip sevinen taraftarlardan jet yalanlama: Bilica'nın eştiği çukura bakıyorduk.
Bir maç ancak bu kadar ironik bir sonla bitebilir dedirten ve Fenerbahçe taraftarı olmadığıma bir kez daha şükrettiğim maçtır.
Şampiyon olamadın bari rezil olma.

Allah'ım öleceğim galiba...gülmekten öleceğim vallaha:D:D:D:D:D

Orhan Aydın
Zaman geçirmeler felan, yok böyle bir komedi:D

Erdal
17.05.2010, 12:49
Trabzonspor berbat geçen bir sezona son 15 günde damgasını vurmuştur...Hani olan bitene bakıyorum da diyorum ki "bizim küçülmemize Allah razı değil"....

Çağatay_
17.05.2010, 12:51

Ve Bağdat Caddesi...

Hay "en"leri batasıca!

Hakan Şükür'ün "mazur görmek gerekir" sözlerine ne demeli ?

Trabzon'da 10'da biri olsa terörist ilan edilirdik.

kamilsan61
17.05.2010, 12:53
Doğru istanbuldan daha fazla hakettiler. Ama biz onların yerinde olsaydık yani anadolu bize karşı hırslı olmasaydı belki 10 puan farkla şampiyon olurduk işte benim üzüldüğüm nokta bu:(

trabzon şampiyonluklar aldğında da karadeniz takımları birinci ligde idi.ve hepsi bize çalışırdı.üzülecek birşey yok.bundan sonra o kupa hep anadolu'da olsun da dandik semt takımları kupa görmesin.

Dursun Ali Bahçekapılı
Bursanın şampiyon olması, taraftarlarımızı birleştirmesi gereken önemli olgulardan biridir... Zihinlerde bizi şampiyon yapmayacaklar düşüncesi ile yaşamamamız gerektigini ögretmesi acısından manidar.. Taraftar olma bilinci icerisinde her zamankinden daha fazla takımımızı destekleme ve lisanslı ürün alma mecburiyetimiz oluşmuştur... Her forma şampiyonluk yolunda atılacak adımdır...

Ertan 51
Çok takılı kaldım,belki yanlıştı ama 96 dan beri bu senaryoyu yazdım hep kafamda,hep dünkü gibi olsun istedim,en az şampiyon olmak kadar istemiştim dünkü durumu,Allahım dualarımı kabul etti hayallerim gerçek oldu,hoş değil ama kinci bi adamım,intikam alındı kinim bitti:alkış:
Trabzonspor'lu olmaktan bir kez daha çok büyük onur ve gurur duydum,babama çok dua ettim dün iyi ki beni Trabzonsporlu yapmış diye,hayırlısı diyelim Allah ölmeden bir de şampiyonluk nasip ederse bu insana deymeyin keyfime.
Her başlığa girip bişiler yazmak istiyorum ama kelimeler kifayet etmiyor.

Erbay
17.05.2010, 12:54
Spikerler de fanatik fbliydi maçı anlatırken. Melih Gümüşbıçak "kimse yok mu" dedi ya boş kalan bir topta. Vurun da gol olsun gibisinden.

Aker
17.05.2010, 12:54
trabzon şampiyonluklar aldğında da karadeniz takımları birinci ligde idi.ve hepsi bize çalışırdı.üzülecek birşey yok.bundan sonra o kupa hep anadolu'da olsun da dandik semt takımları kupa görmesin.

Bir aralar bize çalışmadıkları burada yazılmıştı diye hatırlıyorum hatta istanbuldan daha fazla puan toplamıştık sanırım.

jicksman
17.05.2010, 12:56
hepinizden allah razı olsun inanın bursa halkı size çok minnettar size bursada yaşananları üzerimdeki şoku atlatınca anlatıcam hepinize minnetarız....

komdere
17.05.2010, 12:57
Spikerler de fanatik fbliydi maçı anlatırken. Melih Gümüşbıçak "kimse yok mu" dedi ya boş kalan bir topta. Vurun da gol olsun gibisinden.

zuhahahahhahahaha

ne dediklerini biliyorlar mıydı ki heyecandan?

kamilsan61
17.05.2010, 12:58
Çok takılı kaldım,belki yanlıştı ama 96 dan beri bu senaryoyu yazdım hep kafamda,hep dünkü gibi olsun istedim,en az şampiyon olmak kadar istemiştim dünkü durumu,Allahım dualarımı kabul etti hayallerim gerçek oldu,hoş değil ama kinci bi adamım,intikam alındı kinim bitti:alkış:
Trabzonspor'lu olmaktan bir kez daha çok büyük onur ve gurur duydum,babama çok dua ettim dün iyi ki beni Trabzonsporlu yapmış diye,hayırlısı diyelim Allah ölmeden bir de şampiyonluk nasip ederse bu insana deymeyin keyfime.
Her başlığa girip bişiler yazmak istiyorum ama kelimeler kifayet etmiyor.

bunun için bende her gece dua ediyodum.Allah'ıma şükürler olsun.sıra geldi şampiyonluğa:alkış:

Gamze
Trabzonspor berbat geçen bir sezona son 15 günde damgasını vurmuştur...Hani olan bitene bakıyorum da diyorum ki "bizim küçülmemize Allah razı değil"....

Abi aynı şeyi düşünüyorum akşamdan beri.

Trabzonsporun büyüklüğü bir şekilde zuhur ediyor. Biz gözlerimizi kısmaya başladığımız anda bir anda dürtüyor bizi, gözümüze sokuyor "büyüğüm ben uyan taraftar" diye sanki.

Dün akşam, Bursa'nın şampiyonluğunun böyle gurur verici bir noktaya gelebileceğini kim tahmin edebilirdi?

Urfa'yı hangimiz tahmin edebilmiştik?

Ardımızdaki gücün sanılandan çok daha büyük ve ulaşılmaz olduğunu düşünüyorum. Biz bile ulaşamıyoruz, kontrol edemiyoruz. O ne zaman isterse çıkıyor ortaya.

Yahu masal gibi bir takımız masal...
Hayatımızın en güzel masalı.

onurts61
Mesela Gökhan Gönülün aldığı her top ile bizim ceza sahamıza, Calenin karşısına elini kolunu sallaya sallaya gelişini konuşalım.
Kim vardı sol önde sahi? Engin mi? Aaa, hiç şaşırtıcı değil... Hem Enginin oynaması, hem kötü oynuna rağmen sahada kalması, hem de sol tarafın koridor olması...
Burakın golden başka kameralara bile gözükmemesini konuşalım ya da?

Hatta bu iki oyuncunun kötü oyununa rağmen nasıl sahada kaldığını konuşalım...

Ama bir şekilde işimize bakalım...
Kimsenin şampiyonuluğu kaçırması bizi şampiyon yapmaz...

Tartışmamız gereken asıl şeyleri tartışmazsak seneye yine fbnin şampiyonluğuna koyduğumuz engel ile seviniriz en fazla...
26 senedir böyle değil mi?

Şu yazı bile eleştirilmiş sonuna kadar katılıyorum , rezil ötesi bir futbol oynandı , resmen ezildik stoperler ve Onur hariç gerisi resmen rezaletti hele Cale adam 20 mt de oynuyor ve Gökhan Gönül rezil etti adamı , seneye başarı istiyorsak mantalit ve futbolcu kalitesi olarak çok geliştirmeliyiz kendimizi...

kamilsan61
17.05.2010, 12:59
Bir aralar bize çalışmadıkları burada yazılmıştı diye hatırlıyorum hatta istanbuldan daha fazla puan toplamıştık sanırım.

evet doğru.ama istanbul takımları da bu karadeniz takımlarına puan kaybetti.

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 13:00
fener tvden dinledim son dakikaları .spikerlerin kaçan her golden sonra hadi gökhan vur artık sözlerini duydukça gülmekten yarıldım:D...

kamilsan61
17.05.2010, 13:02
Şu yazı bile eleştirilmiş sonuna kadar katılıyorum , rezil ötesi bir futbol oynandı , resmen ezildik stoperler ve Onur hariç gerisi resmen rezaletti hele Cale adam 20 mt de oynuyor ve Gökhan Gönül rezil etti adamı , seneye başarı istiyorsak mantalit ve futbolcu kalitesi olarak çok geliştirmeliyiz kendimizi...

burda seneye kurulacak takımı tartışmıyoruz.eksikleri sezon başından beri söylüyoruz.burda fener'i iki kupadan etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
birde trabzon oynasaydı ne olurdu merak ediyorum.kupada oynamış örneği mevcut bakabilirsiniz.

28TS61
17.05.2010, 13:02
bakalim tff ceza verecek mi ?

ESER
17.05.2010, 13:04
Biz Şampiyon Olmak İstiyorsak Önce Birleşmeliyiz.
Taraftar grupları birleşmeden O Stad inlemeden Şampiyon Olamayız.
Bursasporda Birlik beraberlik var Stadı inletiyorlar.

evet aynen oyle.. bu isler once camianin yakaladigi sinerjiyle baslar ve alevlenir.. bir abi bulanin her mahallede grup kurmasiyla tribunu param parca etmekle ancak kaos olusur ve oyle de oluyor. Trabzon merkezde sadece bir tane ve etkili gurup olmali. ilcelerdeki ve gurbetdeki gruplarda organizasyonlarda bu cati altinda birlesmeli.. bir taraftar markasi olusmali..
tipki carsi - ua- gbf hatta texas gibi..

Aker
17.05.2010, 13:04
evet doğru.ama istanbul takımları da bu karadeniz takımlarına puan kaybetti.

O anlamda çalışmak, haa tamam sağol:)

Oğuzhan
17.05.2010, 13:05
konuyla ilgili aziz yıldırım açıklama yapmış: Biz barcelona'nın şampiyonluğuna seviniyorduk!

:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

Çağatay_
17.05.2010, 13:05
Abi aynı şeyi düşünüyorum akşamdan beri.

Trabzonsporun büyüklüğü bir şekilde zuhur ediyor. Biz gözlerimizi kısmaya başladığımız anda bir anda dürtüyor bizi, gözümüze sokuyor "büyüğüm ben uyan taraftar" diye sanki.

Dün akşam, Bursa'nın şampiyonluğunun böyle gurur verici bir noktaya gelebileceğini kim tahmin edebilirdi?

Urfa'yı hangimiz tahmin edebilmiştik?

Ardımızdaki gücün sanılandan çok daha büyük ve ulaşılmaz olduğunu düşünüyorum. Biz bile ulaşamıyoruz, kontrol edemiyoruz. O ne zaman isterse çıkıyor ortaya.

Yahu masal gibi bir takımız masal...
Hayatımızın en güzel masalı.

Mutlu ediyorsun beni Gamze ya cidden hep güzel şekilde ifade ediyorsun aklımızdakileri :D Düşüncelerimizi mi okuyorsun yoksa :D

ESER
17.05.2010, 13:06
fener tvden dinledim son dakikaları .spikerlerin kaçan her golden sonra hadi gökhan vur artık sözlerini duydukça gülmekten yarıldım:D...

hatta serefsiz bir ara gaza geldi .. yok mu bu topa vuracak dedi.. bi ara dedim acaba digiturk tarafli spiker uygulamasi mi baslatti teleon gibi..

kamilsan61
17.05.2010, 13:06
http://video.milliyet.com.tr/Yanlis-anons-sonrasi-gozalti_1_38904.htm?auto=1

55 kişiyi yerin dibine sokan hakan...çok ayıp ettin ya:)

Furkan Dündar
17.05.2010, 13:07
hatta serefsiz bir ara gaza geldi .. yok mu bu topa vuracak dedi.. bi ara dedim acaba digiturk tarafli spiker uygulamasi mi baslatti teleon gibi..

taraflı değil de adamlar zaten fenerliydi bi ara melihin sesi kısıldı ortaaaaaaaaaaaaaaaaaa dedi kaldı :D

Gamze
17.05.2010, 13:08
Mutlu ediyorsun beni Gamze ya cidden hep güzel şekilde ifade ediyorsun aklımızdakileri :D Düşüncelerimizi mi okuyorsun yoksa :D

La oğlum ben de Trabzonsporluyum unutuyorsun galiba :D Ne ihtiyacım var aklını okumaya, ben de aynını düşünüyorum işte da :D Erdal abi de, ben de sen de hepimiz aynı yerdeyiz.
Ulen ya, şampiyon olmamız lazım. bu böyle gitmez.

Selim Turan
17.05.2010, 13:09
Bu olayların yarısı olsaydı Trabzon OHAL bölgesi ilan edilirdi...

FEVZICAKMAK
17.05.2010, 13:09
Şampiyon olduğumuzdaki coşkumuzu yere göğe sığdıramıyorum.
Artık özlem bitsin...

Çağatay_
17.05.2010, 13:10
La oğlum ben de Trabzonsporluyum unutuyorsun galiba :D Ne ihtiyacım var aklını okumaya, ben de aynını düşünüyorum işte da :D Erdal abi de, ben de sen de hepimiz aynı yerdeyiz.
Ulen ya, şampiyon olmamız lazım. bu böyle gitmez.

Gardaşcuğum 11 gün içinde kendimizi 2 kere hatırlattık.

Bugün itibariyle kupa galibiyetimiz için "hee bunlar paylaşmışlar" diyenler de gördü bizim kim olduğumuzu.

Şimdi kendimizi unutturmamak için bir şampiyonluk gerekli.

Seneye kafaya oynarız.Ama taraftar çok çok önemli.. OFF olacaaz :p

Emre Emiroğlu
17.05.2010, 13:12
taraflı değil de adamlar zaten fenerliydi bi ara melihin sesi kısıldı ortaaaaaaaaaaaaaaaaaa dedi kaldı :D
150 kişi kadar insan " ortaaaaaaaaaaaaa " anındaki ses kırılmasında resmen yarıldık :))) Rezalet diz boyu.. Allah kahretsin bu medyayı..

Son zamanların en yanlı bir o kadarda açık seçik yapılan eyyamı , taraflı sunumuydu..

İnsanın ağız dolusu küfür edesi geliyor.

MARATON_61
17.05.2010, 13:13
yagmur camur demeden cepindeki paradan kisarak sevdasini yanliz birakmayan taraftarlara öncelikle tsk ederim cenabu mevlam onlari kazalardan belalardan korusun

takima gelince inisli cikisli bir grafik cizdik ama genelde iyiyidik bütün oyunculari ve yönedimi cani gönülden kutlarim bu cocuk bizim senol günesden daha iyi bir kaleci olacak desem abardiyormuyum arkadaslar mevlam kazalardan belalardan korusun onu transfere sira gelince bizim yönedim yaptigi bazi yanlislardan artik ders almisdir hane su istambul sinekleri derler ya tarihi biz yazaruk onlar nah yazar tarih nasil yazilirmis ögrensinlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sampiyonu onlar deil biz belirlerizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzz tarihi de biz yazar bozarizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Emre Emiroğlu
17.05.2010, 13:13
Yanlış anons sonrası gözaltı!
Sorgulaması yapılan Bingül'ün ifadesinde, 10 yıldır Fenerbahçe maçlarını anons ediyorum. Dün de maçtaki bütün anonsları ben yaptım. Dördüncü hakemin yanından maçı izliyordum. 90+2'de arkamdaki biri Bursa maçı 2-2 diye bağırdı. Ne oldu? diye sordum. Beşiktaş gol attı, maç 2-2 dedi. Ben de maçın heyecanıyla anons ettim. Kötü bir niyetim yoktu" şeklinde ifade verdiği öğrenildi. İşlemleri tamamlanan Hakan Bingül, Halkın huzurunu bozmak" suçlamasıyla Kadıköy Adliyesi'ne sevk edildi.

Halkın huzurunu bozmak ne ya :D :D :D :D

jicksman
17.05.2010, 13:14
süper kupayı kadıköyde şükrü saraçoğlunda oynayalım bunun için hazırlıklar başlatılmalı....

Samet İslamoğlu
17.05.2010, 13:14

Bilip bilmeden yorum yapmayın.Açın tarihe bakın biraz.

Dursun Kaplan
17.05.2010, 13:15
Fenerbahçeli futbolcular stattan çıkmak için Bilica'nın tünel kazmasını bekliyorlarmış. :D

kamilsan61
17.05.2010, 13:18
Bilip bilmeden yorum yapmayın.Açın tarihe bakın biraz.

açıklamasını yaptık.aramızda 11 sene fark var.tarihi senden daha iyi bilirim.bu konuyu tartışma konusu yapmayalım.

cengizbdn32
17.05.2010, 13:19
ben onu bilmem!!! kim şampiyon onada karışmam..!! 1996 daki acının aynısını fenere yaşattık yaaa.. bi taşla şampiyon olduk diyenlere o acıyı yaşattık yaaa.. allahıma şükürler olsunn.. adalet bu olsa gerekk...!! sivas ta bize kümeye diye bağırmıştı kendilerinin hali ortada.... herkez bişeylerden ders alacak... biz büyük takımız inşallah seneye şampiyonluğu biz alacazz... EN BÜYÜK TRABZONSPORR....

Selim Turan
17.05.2010, 13:19

Bu bir şehir efsanesidir. Trabzon'u çekemeyen yöre insanlarının uydurduğu saçmalıktan başka birşey değildir. Aynı zihniyet bu takımları Trabzonspor'un ligden düşürdüğünü iddia etmektedir.

Yahu koskoca ligde Trabzonspor ile sadece 2 maç yapıyorsun. Ve bu maçlarda deplasmanda hep puan bırakmışız zaten...

Kaynak: Tüm ispatlı anlatım ve istatistikleri ile Bize Her Yer Trabzon Kitabındadır. Okumayanlar var demek halen içimizde...

kamilsan61
17.05.2010, 13:23
Bu bir şehir efsanesidir. Trabzon'u çekemeyen yöre insanlarının uydurduğu saçmalıktan başka birşey değildir. Aynı zihniyet bu takımları Trabzonspor'un ligden düşürdüğünü iddia etmektedir.

Yahu koskoca ligde Trabzonspor ile sadece 2 maç yapıyorsun. Ve bu maçlarda deplasmanda hep puan bırakmışız zaten...

Kaynak: Tüm ispatlı anlatım ve istatistikleri ile Bize Her Yer Trabzon Kitabındadır. Okumayanlar var demek halen içimizde...

siz çalışmaktan kasıt bize yenilmelerini algıladığınız için demek istediğimi yanlış anlıyorsunuz.istanbul takımlarının bu takımlara kaybettiği puanlar dan bahsediyorum.ben yanlış ifade ettim.ama sonra düzelttim.konuyu amma uzattınız.

Mehdi
17.05.2010, 13:24
İşin aslı.

http://i1005.hizliresim.com/2010/5/17/2345.jpg

Dursun Ali Bahçekapılı
17.05.2010, 13:24
Herkes 96 deyip duruyor.. 96nın intikamı Feneri yenip şampiyon oldugumuzda alınır.. Feneri şampiyonluktan etmek intikam sayılamaz bana göre.. Müsavi degiller çünkü. Şampiyonluktan edip şampiyon olacagız inşallah

Selim Turan
17.05.2010, 13:25
Herşeyin bir zamanı var :) 96'nın acısı yavaş yavaş çıkıyor :)

Aker
17.05.2010, 13:26
HaberTürkte bursa taraftarları: Bize her yer Trabzon:D

Sunny53
17.05.2010, 13:27
Evet arkadaslar dün gece dediğim çıktı kimse bursayı konuşmuyor herkes feneri konuşuyor nasıl koydu şenol kocamannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kocamannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)

bahadır2561
17.05.2010, 13:28
Dün gece hiç tanımadığım bir fenerliye sırf 2 dakika sevinsin diye usulca sokulup bursa berabare kalmış dedim :D :D

bu kadar mutlu oldugum bi 2 hafta hatırlamıyorum...

Samet İslamoğlu
17.05.2010, 13:28
açıklamasını yaptık.aramızda 11 sene fark var.tarihi senden daha iyi bilirim.bu konuyu tartışma konusu yapmayalım.

aramızda 11 sene fark olması sen 11 yaşındayken olan olayları dün gibi hatırlayacağın anlamına gelmez.Ben bizzat araştırdım ve hiçte karadeniz takımlarının bize yatmadığını gördüm.Açıklamanda demişsinki İstanbul takımlarından puan aldılar.Onlardan aldıkları kadar bizdende almışlardı zaten.Bu durumda dediğin gibi bişi yok.
Ama dediğin gibi tartışma konusu yapmaya gerek yok.Ayrıca büyüğümsün bi kusur ettiysek affola.

Gamze
17.05.2010, 13:30
Yahu kupadan sonra yine yemeden içmeden kesildim resmen. Kopup gidemiyorum, üşeniyorum yemek hazırlamağa.
Trabzon şunları biraz daha sık yapsa tüm fazla kilolar gidecek vallahi. :D

Mehdi
17.05.2010, 13:31
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/196215411s.jpg

Fatih Özkan
17.05.2010, 13:32
Yahu kupadan sonra yine yemeden içmeden kesildim resmen. Kopup gidemiyorum, üşeniyorum yemek hazırlamağa.
Trabzon şunları biraz daha sık yapsa tüm fazla kilolar gidecek vallahi. :D

Aynı durum bende de söz konusu (:
Bir türlü başlayamadım kahvaltıya :D

Emre Emiroğlu
17.05.2010, 13:32
Bu arada Yine 2 gol ve üstü gol yemedik.. Yanlıs hatırlamıyorsam Şenol hoca geldiğinden beri 1 maçta 1 den fazla gol yemiyoruz

Volkan kütüğünün Şenol hocanın devasa rekorunu kıramaması da işin balı kaymağı oldu:)

Ki zaten kırsa da cok birşey değişmeyecekti..

Volkanın 115 dakikada bir gol yiyor olacaktı

Şenol güneş ise 385 dakika da bir :D

Yani 32 maçta 7 gol yemiş şenol güneş :) Çılgın herif :)

Dursun Ali Bahçekapılı
17.05.2010, 13:38
Bu arada Yine 2 gol ve üstü gol yemedik.. Yanlıs hatırlamıyorsam Şenol hoca geldiğinden beri 1 maçta 1 den fazla gol yemiyoruz

Volkan kütüğünün Şenol hocanın devasa rekorunu kıramaması da işin balı kaymağı oldu:)

Ki zaten kırsa da cok birşey değişmeyecekti..

Volkanın 115 dakikada bir gol yiyor olacaktı

Şenol güneş ise 385 dakika da bir :D

Yani 32 maçta 7 gol yemiş şenol güneş :) Çılgın herif :)

Hatırladıgım kadarıyla sadece Galatasaray kupa macında 2 gol yemiş ve 2-1 kaybetmiştik..
Onur'un perfomansı seneye de devam ederse ligi 20 gol barajında bitirebiliriz.. Çok büyük bir kaleci..
Umarım yönetim gelebilecek herhangi bir teklifte onu satmaz. Onun gibisini 7-8 milyon Euroya anca alabiliriz

28TS61
17.05.2010, 13:38

of ya gülmekten yarildim :D:D:D

bundan sonra nerde olursam olayim bir anons duyarsam fb aklima gelcek ve gülmekten yerlere yatarim. millet beni deli sancak kahkalar atiyorum kendi kendime diye :D:D:D

Serdær
17.05.2010, 13:39
24 yaşındayım ilk defa Mayıs ayında sokaklarda 3 eziklerin bayraklarını filamalarını görmüyorum..

Gökhan ARSLAN
Rekor onun neyine otursun evinde aşağıya (:

Emre Emiroğlu
Hatırladıgım kadarıyla sadece Galatasaray kupa macında 2 gol yemiş ve 2-1 kaybetmiştik.. Onur'un perfomansı seneye de devam ederse ligi 20 gol barajında bitirebiliriz.. Çok büyük bir kaleci.. Umarım yönerim gelebilecek herhangi bir teklifte onu satmaz. Onun gibisini 7-8 milyon Euroya anca alabiliriz

Onun özelliklerindeki bir kaleciyi belki o fiyata alabiliriz .. ama o ruhta birini asla satamayız da ! alamayız da !!!!!

Onur , ikon olmaya doğru koşar adım gidiyor. Bu cocuğun üzerinden rakam konusulmamalı asla.

evrents
17.05.2010, 13:40
Bizim kaptanımızı alan şampiyon oluyor.
Zenit = fatih tekke
Rubin Kazan = gökdeniz
Bursaspor = hüseyin
----bunlar tesadüf mü :D bu sene umutu kimseye vermiyoruz ne de olsa kaptanımız o :D

28TS61
17.05.2010, 13:41
fener resmen bilicanin kazdigi cukurun icine düstü 10 günde.
cukurun temeli iyi kazilmamis anlasilan :D

irfanb
17.05.2010, 13:42
Zenit = fatih tekke
Rubin Kazan = gökdeniz
Bursaspor = hüseyin
----bunlar tesadüf mü :D bu sene umutu kimseye vermiyoruz ne de olsa kaptanımız o :D

Kaptanimiz Song`u bir ayligina Dünya Kupasi icin Kamerun`a verdik.Bakalim o da sampiyon olacakmi?

Emre Emiroğlu
17.05.2010, 13:42
24 yaşındayım ilk defa Mayıs ayında sokaklarda 3 eziklerin bayraklarını filamalarını görmüyorum..

Şampiyonluk provası gibi değilmi ? Hiçbir televizyon şampiyon şu diye inlemiyor

Hiçbir yerde o alısıla gelmiş sloganlar yok !

İstanbula bırakın şampiyonluğu kupa gitmedi kupa :)

Kuduru i..ler :)

Emre Emiroğlu
17.05.2010, 13:43
Zenit = fatih tekke
Rubin Kazan = gökdeniz
Bursaspor = hüseyin

Serdar bali ve bir futbolcumuz daha var. Hatırlayamadım şimdi. Yani toplam 5 kaptan !

Oğuz ZEYTİN
17.05.2010, 13:44
Serdar bali ve bir futbolcumuz daha var. Hatırlayamadım şimdi. Yani toplam 5 kaptan !

Ali Kemal ve Mehmet Ekşi Beşiktaş'ta şampiyon oldular.

kamilsan61
17.05.2010, 13:45
aramızda 11 sene fark olması sen 11 yaşındayken olan olayları dün gibi hatırlayacağın anlamına gelmez.Ben bizzat araştırdım ve hiçte karadeniz takımlarının bize yatmadığını gördüm.Açıklamanda demişsinki İstanbul takımlarından puan aldılar.Onlardan aldıkları kadar bizdende almışlardı zaten.Bu durumda dediğin gibi bişi yok.
Ama dediğin gibi tartışma konusu yapmaya gerek yok.Ayrıca büyüğümsün bi kusur ettiysek affola.

evet bazı şeyleri hatırlıyorum.80 yılındaki şampiyonluğu belki zor hatırlarım.ama babamla istanbul'da ki maçlara gittiğimi hatırlıyorum.1984'deki muhteşem trabzon'u hatırlıyorum.şampiyonluğu hatırlıyorum.babamın bana pazardan aldığı bordo mavi çubuklu formayı hatırlıyorum.Allah sana da görmeyi nasip etsin.

evrents
17.05.2010, 13:45
Kaptanimiz Song`u bir ayligina Dünya Kupasi icin Kamerun`a verdik.Bakalim o da sampiyon olacakmi?
abi ulusal takımlarda malesef işlemiyor bu :).

28TS61
17.05.2010, 13:47
artik kimse 96 diye bahsetmesin. hesap 10 gün icinde kat kat kapanmistir.

bundan sonra fb liler artik 2010 diye bahsetsin

Gökhan KAN
17.05.2010, 13:51
Seneye şampiyonluk istiyorum arkadaş. Kimse bana 3-5 yıl içinde yapılanacağız demesin. Trabzonsporun üzerindeki yük katkat artmıştır.

Gökhan BAYRAK
17.05.2010, 13:51

150 kişi kadar insan " ortaaaaaaaaaaaaa " anındaki ses kırılmasında resmen yarıldık :))) Rezalet diz boyu.. Allah kahretsin bu medyayı..

ortaaaaaaaaaaaaaaaaa demedi, "yerdeeeeeeeeeeeeeeen" dedi :)

phoenixx
17.05.2010, 13:52
Maçı satacak diyenler, şaibe var mı göreceğiz diyenler, büyüklüğü mü kalmış diyenler, kötü dönemlerinde kümeye diye bağırıp şimdi sayemizde şampiyon olanlar, fenerbahçe şampiyon olamayınca kendilerini şampiyon olmuş sayanlar, hazır yapılmış 6 ihtilali unutup yeni ihtilaller uyduranlar, taşla 1996'da şampiyonluğu kazananlar sözüm size; Onur duyduğum takımım kendine, adına, mazisine yakışanı yapmış ve son noktayı koymuştur. Şimdi herkes dağılabilir.

Tayfun Aydın
17.05.2010, 13:53
Stad 100 milyon dolar, Guiza 14 milyon Euro, Bir Pazar günü Fener i Şampiyonluktan etmek paha biçilmez geri kalan herşey için......

Süleyman50
17.05.2010, 13:55
en kısa zamanda şampiyonluk istiyorum, bunu hakettik artık...

evrents
17.05.2010, 13:57
evet orda bir fenerli gibi bağırdı spiker sesi kısıldı kaldı öyle :D bizi de güldürdü sağolsun :D ne kadar taraflı olduğunu zaten belli etti spiker...

arifemre
17.05.2010, 13:58
Zenit = fatih tekke
Rubin Kazan = gökdeniz
Bursaspor = hüseyin

"trabzonspordan ayrılan kaptan ertesi sene şampiyon olur" teorim bir kez daha desteklendi.
nasıl bir batıl inanç bu bilmiyorum ama:
ogün, abdullah, fatih, gökdeniz, ve şimdi hüseyin...

diğer başlıktan alıntı :) ogünle abdullahı unutmuşsun :)

Samet İslamoğlu
17.05.2010, 13:59

hahahahahaha:D:D:D bu çok iyiymiş ya öldüm gülmekten şerefsizim:D:D:D:

Samet İslamoğlu
17.05.2010, 14:00
evet bazı şeyleri hatırlıyorum.80 yılındaki şampiyonluğu belki zor hatırlarım.ama babamla istanbul'da ki maçlara gittiğimi hatırlıyorum.1984'deki muhteşem trabzon'u hatırlıyorum.şampiyonluğu hatırlıyorum.babamın bana pazardan aldığı bordo mavi çubuklu formayı hatırlıyorum.Allah sana da görmeyi nasip etsin.

Amin. inşallah:)

Dursun Ali Bahçekapılı
17.05.2010, 14:02
Kaptanımız Song olduguna göre Umut gidebilir:) Bu arada song futbolu bırakır mı bilemem ama bırakmasa bile yurt içinde oynayacagını sanmıyorum.. O yüzden seneye ŞAMPİYONUZ

Mustafa Ayazoğlu
17.05.2010, 14:06
Gelecek yıl şampiyonluk kesmez 10 yıl içinde 2. yıldızı takmalıyız.

hodlu
17.05.2010, 14:07
Ne süper bir lig yaşıyoruz Allahım.Bence de bu lig hiç bitmesin isterdim.Aldık fener elinden iki kupayı da aldık.............

Gökhan KAN
17.05.2010, 14:14
Demekki birileri şampiyon olamadıklarını söylemiş..Üstteki mesaja bakılırsa..

Samet Berber
17.05.2010, 14:15
Ay canıım kıyamam :) .

Bununki de çok acımış mesela :) .

Yula style bunlar :) .

Furkan Dündar
17.05.2010, 14:15

aklımda öyle kalmış ama birsey dedi ve tak diye öyle kaldı yerlere yattım orda çççççççççççç

y

Gökhan ARSLAN
17.05.2010, 14:16
Sen hala rüya alemindesin galiba (:
Yazık cidden sizede üzülüyorum valla :)
kolay değil tabi son maçta son dakkaya kadar o heyecanı yaşamak ve sonra başkasına vermek....
zorunamı gitti acaba :)

Halit Akyüz
17.05.2010, 14:17
Colman'ın kaç asisti oldu ya dünde o yaptı asisti. :)

hodlu
17.05.2010, 14:17
Fenerliler olmasa bu hayat çekilmez gerçekten.Maç bitmemiş anons yapıyorlar anons yanlış,maç bitiyor bursa şampiyon olmuş ama bizim fenerliler sahada timsah yürüyüşü yapıyor,seviniyor, ağlıyorlar, yahu hakikaten bu fenerliler olmasa hayat çekilmez........

Samet Berber
17.05.2010, 14:18
He bu arada Şampiyon olamadınız , öğrendin dimi bunu ?

Siz önce kendi içinizdeki düşmanları temizleyin koçum :) .

hodlu
17.05.2010, 14:21
Helal olsun Bursa, bizim katkımızla da olsa helal olsun.....................

Mustafa Ayazoğlu
17.05.2010, 14:21
fener 10 yıl daha şampiyon olamaz :)

Koray
17.05.2010, 14:23
96'nın acısı daha alınmadı sadece %61'ialındı sizi 3 kuapadanda defettik daha ne olsun şimdi sırada sizi tekrar şampiyonluktan edip bizim şampiyon olmamızda, onada sıra gelir :))

TSelif
17.05.2010, 14:23

Yav ne güldüm . ALLAH bizim elimize kimseyi düşürmesin
ççç ççç ççç ççç

Erdal
17.05.2010, 14:24
Yanlışsın dostum, "mevzu" 1976'da başladı....Hatta doğrusunu istersen 1967 de başladı....Sizle ve diğerleriyle hiç bitmesin mevzumuz inşallah.....

mahmuter61
17.05.2010, 14:26
Hep derdim fenerlilerden düşmanım olsun die defacto22 hasmım ol le!!!koddukmu aci varmi aciiiiii!!!HELAL BURSA HELAL!!!!

Emre Emiroğlu
17.05.2010, 14:28
Biz ana temasıyla bunun 96 intikamının olmadığını zaten biliyoruz...

Fakat bizimde size bu yıl yaptığımız eziyet göz ardı edilemez. Biz nasıl 96 yı yıllarca unutmamıssak sizde 2010 mayıs ayını hatırlayacaksınız..

Urfa kalemiz dediniz !!! Orda 1 - 0 dan 3-1 EZİLE EZİLE yenildiniz !!!!!

Antuda bu atmosferden BARÇA BİLE ÇIKAMAZ DİYE BAŞLIKLAR AÇTINIZ !!!!!

Ama Trabzon Ezile Ezile , Bu motivasyonsuzluk , Bu amaçsızlıkla kılını kıpırtartmadan sırf geri 5 lisiyle sizi şampiyonluktan etmeye yetti..

55.000 nasırlı kaşarlaşmış yürek 22 lik bir delikanlıyı geçemedi !!

Galatasarayın kaypaklığındansa Fenerbahçenin G.tu kalkmışlığını tercih ederim kesinlikle...

Fakat 17 ye 1 durumunu siz yaratıyorsunuz o 17 değil..

EĞER SEN BÖYLE BİR MEYDAN DA KOLPACA ! BİR KANIT OLMADAN :) BURALARIN AĞASI BENİM DEMEYE KALKARSAN KÜÇÜĞÜNDEN BÜYÜĞÜNE S...LAR KAFANIZA BÖYLE :)

Biraz mütevizilik nedir bilin..

Napoli
17.05.2010, 14:29
Bide Fenerbahçeliler neden biz kızar anlamam.Ulan serfsizce kendi kalesine gol atan beşiktaşa laf

atmazlar onuryla adamlığıyla dik durusyla mücadele eden trabzonspora laf diıyorsunuz!

Fenerbahçeyi biz 1976'dan beri karsımıza alıyoruz,Yapabilıyorsanız daha afzlasını yapın

işte meydan

ozcan_asanoglu
17.05.2010, 14:30
Defacto22, siz bu kafada olduğunuz müddetçe tüm Türkiye sizden nefret etmeye devam eder.

Bir camia hiç mi şapkasını önüne koymaz, hiç mi acaba niye herkes bizden nefret ediyor diye düşünmez, hiç mi hatayı kendinde aramaz. Yazık...

Bir yandan diyorsunki kupadakinin yarısı kadar oynamadınız o zaman yaran ne? mevzu niye yeni başlıyor, kendi kalemize gol atmadık diye mi?

Sizinle olan mevzumuz taa biz 2.ligdeyken başladı zaten..tabiki bitmez..sizsiz yapamayız biz..bu gs saçmalıklarına da kimse itibar etmiyor artık. Bırakın bu işleri..

Mustafa Ağaoğlu
17.05.2010, 14:30
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=72472 izleyip izleyip gülüyorum.. :D:D

Emre Emiroğlu
17.05.2010, 14:31
DeFAKtooo.. Ayrıca Lig maçından önce Antuda Trabzonspora tebrikler başlığı açıp 55 sayfa trabzonsporu tebrik etmiştiniz ?

Lafa kelince Saracoğlu seyircisi medeni ? Küfürsüz ? Şerefli ?

Neler yaptınız dün gece öyle ?

Trabzona ellerinizde kameralarla gelip görüntüler alıp medyaya yaymayı bilen siz ?

Dün gece neden Canlı yayın araçlarını , kameraları parçaladınız ?

Neden şimdi tebrik başlığı açmıyorsunuz ?

Neden Antuya girilemiyor ?

O kadar yüzsüzsünüz ki !!!!! Beşiktaşa Değil Trabzonspora diyecek birşeyler bulabiliyorsunuz !

Yazık... Yüzsüzlük...

Napoli
17.05.2010, 14:32
Daum gibi Hocalıkla alaksı olmayan yılarca Türkiyenın parasını yiğen adam sorgulanmaz?

16 milyon euroluk Guiza sorgulanmaz?

Futbolcuların Ruhsuluğu sorgulanmaz ?

İbrahim toraman Ve Beşiktaş sorgulanmaz

Şampiyonluk yolunda Beşiktaşa,Galatasaraya,Fenerbahçe Onurlu durusyla karsı duran Trabzonspor

Sorgulanır

Yazıklar olsun size!!!

Halit Akyüz
17.05.2010, 14:34
Fenerbahçe'yi şampiyon sanıp sahaya atlayan Ulwi.

Gökhan KAN
17.05.2010, 14:36
Ceza sahası içinde geçen maçta tam bir ceza sahası oyuncusu olan Semihi almayıp Gökhanı alan adam bence hoca falan değildir. Guizanın kafa vuruşunda Semih olsaydı şimdi bambaşka bir gün olacaktı. Aptal Daum..:)

Arif Timurcioğlu
17.05.2010, 14:37
Bu maçtan sonra Daum tekrar kötü yola düşer. :)

Halit Akyüz
17.05.2010, 14:39
Adam gibi adam Ertuğrul Sağlam.

ESER
17.05.2010, 14:40
gider yine sampiyonluklarini aliriz, yine bir kac tanesi kendisi asar diyen serefsizlere hediyemiz olsun bu kapak... MEHMET DALMAN kardesim ruhun sad olsun.. sana dil uzatanlarin dillerini kesti dun aksam Trabzonsporum..

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 14:41
Bu maçtan sonra Daum tekrar kötü yola düşer. :)
sadece daummu.azizede besteler yapılmış bile ...

Emre Emiroğlu
17.05.2010, 14:41
Adam gibi adam Ertuğrul Sağlam.

Sen Ne diyosun ya ?bu adam değilmi Türkiyenin en büyük şehir klübüne geldim.. 4. büyük olmaya adayız diyen ?

Peh... Unutmamak lazım bazı şeyleri

Halit Akyüz
17.05.2010, 14:42
Şu Daum'u biz alcaktık birde sezon başı paramız yetmemişti. :)

Başkan kendisi söyledi. :)

Halit Akyüz
17.05.2010, 14:42
Sen Ne diyosun ya ?bu adam değilmi Türkiyenin en büyük şehir klübüne geldim.. 4. büyük olmaya adayız diyen ?

Öyle birşey dediğini hatırlamıyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 14:43

ne zaman dedi bunları .yada kanıt...

Çağrı Bilici
17.05.2010, 14:44
Bursaspor Teksas Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Güzelsöz, İstanbul'da Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Trabzonspor'a teşşekkür etti. Güzelsöz, "Bu şampiyonluk her iki kulübü daha da birbirine bağlayacaktır" dedi..

Bursasporlu taraftarlar, dün akşam İstanbul'da Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Trabzonspor ile bordo-mavili camiaya teşekkür etti. Bursaspor Teksas Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Güzelsöz, dün akşam Türk futbol tarihinde bir devrimin gerçekleştiğini bildirdi.

Bursaspor'un Beşiktaş'ı 2-1 yendiğini, Trabzonspor'un da İstanbul'da Fenerbahçe ile berabere kaldığını hatırlatan Güzelsöz, ''Bu sonuçlar bizi şampiyon yaptı. Tüm ülkede takımımızın şampiyonluğu büyük bir coşku ile karşılandı'' dedi.

Güzelsöz, Trabzonspor takımının dün akşam sahada kendisine yakışır bir şekilde mücadele ettiğini ifade ederek, şunları söyledi:
''Anadolu'nun ilk şampiyonu olan Trabzonspor, onurlu bir mücadelenin ardından Şükrü Saraçoğlu Stadı'ndan 1 puanla ayrıldı. Bu şampiyonluk aslında her iki kulübü daha da birbirine bağlayacaktır. Bundan sonra her iki camia arasındaki gönül ilişkileri daha farklı olacaktır. Trabzonspor camiası Türk futbolu için büyük bir hizmet yaptı. O nedenle kendilerine teşekkür ederiz.''

Turkcell Süper Lig Şampiyonu Bursaspor ile Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonu Trabzonspor'un Süper Kupa Finali oynayacağını belirten Güzelsöz, her iki takım taraftarları arasındaki dostluğun da tüm Türkiye tarafından bu maçta daha iyi görüleceğini kaydetti.

Güzelsöz, kupa finalinde kazananın Anadolu olacağına işaret ederek, ''Kim kazanırsa kazansın Süpe Kupa Anadolu'nun olacak'' dedi

www.texas.org

Dursun Kaplan
Dünyada kendini bu denli rezil eden başka bir klüp yoktur.

Beter olun. :)

Gökhan KAN

Vallaha bende duymadım. Tek duyduğum Bursasporun şampiyonluğundan söz ederken kesinlikle araya Trabzonsporu sıkıştırmasıdır..

Tunga
17.05.2010, 14:49
http://i43.tinypic.com/33tm6fq.jpg

Kemhacıoğlu
17.05.2010, 14:49
dün gece hiç tanımadığım bir fenerliye sırf 2 dakika sevinsin diye usulca sokulup bursa berabare kalmış dedim

Oğuz ZEYTİN
17.05.2010, 14:50
Bursaspor Teksas Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Güzelsöz, İstanbul'da Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Trabzonspor'a teşşekkür etti. Güzelsöz, "Bu şampiyonluk her iki kulübü daha da birbirine bağlayacaktır" dedi..

Bursasporlu taraftarlar, dün akşam İstanbul'da Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Trabzonspor ile bordo-mavili camiaya teşekkür etti. Bursaspor Teksas Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Güzelsöz, dün akşam Türk futbol tarihinde bir devrimin gerçekleştiğini bildirdi.

Bursaspor'un Beşiktaş'ı 2-1 yendiğini, Trabzonspor'un da İstanbul'da Fenerbahçe ile berabere kaldığını hatırlatan Güzelsöz, ''Bu sonuçlar bizi şampiyon yaptı. Tüm ülkede takımımızın şampiyonluğu büyük bir coşku ile karşılandı'' dedi.

Güzelsöz, Trabzonspor takımının dün akşam sahada kendisine yakışır bir şekilde mücadele ettiğini ifade ederek, şunları söyledi:
''Anadolu'nun ilk şampiyonu olan Trabzonspor, onurlu bir mücadelenin ardından Şükrü Saraçoğlu Stadı'ndan 1 puanla ayrıldı. Bu şampiyonluk aslında her iki kulübü daha da birbirine bağlayacaktır. Bundan sonra her iki camia arasındaki gönül ilişkileri daha farklı olacaktır. Trabzonspor camiası Türk futbolu için büyük bir hizmet yaptı. O nedenle kendilerine teşekkür ederiz.''

Turkcell Süper Lig Şampiyonu Bursaspor ile Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonu Trabzonspor'un Süper Kupa Finali oynayacağını belirten Güzelsöz, her iki takım taraftarları arasındaki dostluğun da tüm Türkiye tarafından bu maçta daha iyi görüleceğini kaydetti.

Güzelsöz, kupa finalinde kazananın Anadolu olacağına işaret ederek, ''Kim kazanırsa kazansın Süpe Kupa Anadolu'nun olacak'' dedi

www.texas.org (http://www.texas.org)

Anadolu şimdi mi akıllarını geldi?

Senelerce biz tek başımıza o bayrağı taşırken, bunların stadlarında gs-fb-bjk marşı söyleniyordu.

Ben TRABZONSPORLU olarak dünya kopsa bir araya gelmem bunlarla.

Anadolu hikayesi de afyondur!

İstanbul takımları gibi Anadolu takımları da rakiptir!

Bunlar güzel gün dostları, karagün de neredeydiler???

Emre Emiroğlu
17.05.2010, 14:52
İyi peki.. Siz öyle duymaya görmeye devam edin..

Ertuğrul , Bursasporla anlaşma sağladıktan hemen sonra yapmıştı bu açıklamaları.. Evet Ertuğrul Sağlam çirkef bir insan değil.. Efendi de bir hoca. Belkide o açıklamaları anlaşmanın ardından yapması gerektiği için yaptı..

Ama ben yine de o açıklamaları unutmayacağım.

Hatta aynı sözleri bir maç sonu röportajında da yapmıştı.. Kanıt isterseniz akşam eve gittiğimde tekrardan bir bakabilirim. Bilgisayarıma kaydetmiş olabilirim.

Gökhan KAN
Fener gol gol gol..İki kupa geliyor.. ççç

hamucera
-KIRMIZI VE SARI KARTLAR İLE CENTİLMEN VE HIRÇINLAR-
Toplam 69 (hafta başına 2.03 ortalama) kırmızı ve 1158 de (maç başına 4.20, hafta başına 34.06 ortalama) sarı kartın gösterildiği bu sezonun en centilmen takımı Trabzonspor oldu. Karadeniz ekibinin futbolcuları yalnızca 1 kırmızı kart görürken, 61 de sarı kartla cezalandırıldılar. Centilmenlik sıralamasında Trabzonspor'u, 1 kırmızı ve 65 sarı kartla Gençlerbirliği izledi.
Bu sezon futbolcularına toplam 7 kırmızı, 73 de sarı kart çıkan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, en hırçın takım olarak dikkati çekti. Ligden düşen Diyarbakırspor'un futbolcuları da toplam 7 kırmızı ve 59 da sarı kart gördüler.
Sezonu 2'şer kırmızı kartla tamamlayan 6 futbolcudan biri olan Eskişehirspor'un Mısırlı oyuncusu El Saka, 2 kırmızı kartın yanı sıra 8 de sarı kart görerek, en hırçın futbolcu olarak dikkati çekti.
Ligde mücadele eden futbolcular içinde sarı kart görme rekortmenleri de Manisaspor'dan çıktı. Bu takımdan Yiğit 18, Eren ise 14 sarı kart gördüler.

Ömer Kibar
17.05.2010, 14:55
Afyonda öğrencilik bu kadar güzel yaşanırdı galiba :)

Bugün halletmem gereken bir iş için staj okuluna formamla gittim ve bütün ilkokul öğrencileri formayı görünce sevindiler :)

Çok taraftar toplayacağız çok..

Ahmet Başkaya
17.05.2010, 14:56
Biraz gülelim :)) ....

Bir ezik forumundan :D ....

---------------

Blica ayakkabısından memnun değilmiş Kazamadı sanırsam

Egemen her yerinden öpüyorum egemen

Egemen egemen her yerinden öpüyorum lan ağlıcam lanğn

Egemen Giray Onur helal olsun lann

Onur senden büyük kaleci yok lan .

Bursanın bütün evliyaları yardım ediyodur hadi uşaklar

Onur insan değilsin !

Takimin yarisini verip Onur u alalim hakkaten bir kaleci neler degistirebilir goruyoruz

Derhal Onur'u alalım !

onur kız olsam sana vercem ilk ( Buna çok güldüm ççç :))

Trabzon gol yemesin, gidip formasını alıcam yarın.

barça yenilmez

ulann şu bizim maçı bursaya verseydik hiç böyle problemlerimiz olmayacaktı işte yanıyom yanıyom bu taraftarı hem buna stres yaptırıyorlar hem 3. oluyoz ona kızıyom bari brusaya maçı verseydik bu7nları beklemezdik. (İşte bir taraftarın aciziyeti burda belli oluyor :) )

OooooOoooooOO yattaraaa giriyor oyuna nihayet .

Onur ölürüm lan senin için onuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrr

onur onur onur onur

onurluuu kaleciiii onur.uzatmalar 4 dakika

Mal bunlar şampoiyon oldunu sanıyolarr

havada duruyorum ulan şahitlerim var
:))

kaptans
17.05.2010, 14:57
Ya dÜŞÜnÜyorumda artik kadikÖyde bunlar her anonsta İrkİlİrler yazik kİmse elİne megafon alip baĞiramayacak hİÇ bİr satici ÖzgÜr bİr Şekİlde İŞİnİ yapamayacak İrkİlİrler dİye İtfaİye polİs ambulans sİren Çalamayacak kadikÖyde ekonomİk ÇÖkÜntÜ baŞlayacak ve bu tÜrkİyeye siÇrayacak
sÖzÜn ÖzÜ ekonomİyİde vuracak bu İŞ

arifemre
17.05.2010, 14:58
fener 10 yıl daha şampiyon olamaz :)

olurmu ya 3 yılda 3 şampiyonluk olacaktı aziz başkan dedi valla :)

Fatih Özkan
17.05.2010, 15:00
Umarım bu kaçan şampiyonluk Fener'i 20 yıl geriye götürür!

ESER
17.05.2010, 15:02
Anadolu şimdi mi akıllarını geldi?

Senelerce biz tek başımıza o bayrağı taşırken, bunların stadlarında gs-fb-bjk marşı söyleniyordu.

Ben TRABZONSPORLU olarak dünya kopsa bir araya gelmem bunlarla.

Anadolu hikayesi de afyondur!

İstanbul takımları gibi Anadolu takımları da rakiptir!

Bunlar güzel gün dostları, karagün de neredeydiler???

hocam bu aciklamalari yapmasalardi ve sukranlarini dile getirmeselerdi daha fazla mi sevinirdik? guzel temennilerin dile getirildigi guzel bir aciklama olmus? bu hosnutsuzluk neden? illaki dusmanlik , hasim mi aramak zorundayiz.bize kazanani tebrik etmek bursaya da TS nin onlara yasattigi mutluluga minnet duymasi ve TS ye saygi gostermesi gerekirdi ve guzel de bir adim atilmis , ne var bunda?

halukozcelik
17.05.2010, 15:03
Bunun Bedeli Ödenmeli
http://www.antu.com/images/bos.gifBütün emekler tek maçta boşa gitti. Şampiyonluklar gelir gider. İyi oynarsınız maç kazanamazsınız. Kötü oynarsınız şansa maç alırsınız. Futbolda kazanmakta var kaybetmekte. Şampiyon olamamak dünyanın sonu değil. Şampiyonluk kaçtığı için hepimiz çok üzgünüz.

Ancak bugün Kadıköy’de yaşanan skandal en az şampiyonluğun kaçması kadar üzdü bizi. Tepkiyi azaltmak için yapıldığı izlenimi uyandıran bu rezilliğin faturasını birileri ödemelidir. Fenerbahçe yönetiminin suya sabuna dokunmama alışkanlığını terk etme zamanı gelmiştir. Bu kepazelik “bir yanlışlık olmuş gereken yapılacaktır” gibi günü kurtarmaya yönelik açıklamalarla telafi edilemez.. Zira bu skandal Fenerbahçe Spor Kulübü’nün tarihinde bir kara leke olarak yerini almıştır.

Şapkalarını önlerine koyup çok ciddi bir değerlendirme zamanı gelmiştir. Bunca destek bunca maddi ve manevi desteğin karşılığı yok olup gitti. 3 yıl üst üste şampiyonluk sözü veren yönetimimizin, suçlu aramadan, kendileri gibi düşünmeyen herkesi düşman görmekten vazgeçerek, özeleştirisini yapma vakti gelmiştir.

Kendisi destekleyenleri küstüren, basındaki Fenerbahçeli kalemleri elinin tersi ile iterek kamuoyu yaratma gücünü yitiren, elindeki güçlü mali yapının hakkını vermeyerek transferlerde har vurup harman savuran Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimi ciddi ciddi oturup bir değerlendirme yapmak zorundadır.

Gün artık, günü kurtarmaya yönelik göstermelik tedbirler alma günü değildir. Bizler bu kulübe gönül verdik. Bizi yönetenleri hep destekledik, alkışladık. Fenerbahçe taraftarının yaratmış olduğu maddi kaynak kulübümüzün en büyük silahı ve gücüdür. Bu güç rakip kulüplerin fersah fersah üstündeyken bu maddi kaynakların geri dönüşü maalesef olmamıştır.

Türk futbolunda görülmemiş boyutlara gelen transfer bütçesinin saç baş yolduran Guiza ile bugüne kadar çalıştığı hiç bir kulüpte bir tek genç futbolcu yetiştirmeyen,, sadece günü kurtamaya yönelik göz boyayıcı yöntemler kullanan Daum ile harcanması görmezden gelinemez noktaya gelmiştir. 12 yıl boyunca Fenerbahçe altyapısından bir tek oyuncu kazandıralamamıştır. Türkiye’ye gelmesini hayal ettiğimiz oyuncuların Fenerbahçe forması altında görmek hepimizi gururlandırmıştır ancak hepsinin adeta kaçarak ayrılmak istemesi normal değildir.

Futbol dışındakı branşlarda gerçek anlamda bir kurumsallaşma var ve başarı ortada. İşi profesyonellere bıraktığınızda gerçek ve kalıcı başarı geliyor. Bunu Voleybol şubemizde yaşadık. Futbol Direktörü olarak atanan Aykut Kocaman’ın gerçekte ne kadar yetkisi olduğu bilinmektedir. Bir Futbol Direktörünün Teknik Direktörünü seçememesi düşünelemez. Maalesef Fenerbahçe’de bu var var. Çünkü bir çok icraat göstermelik yapılmaktadır.

Bütün bu yanlışlar yanyana geldiğinde yaşananlar ortadadır. Bu yanlışları dile getirirken yapılan doğruları elbette göz ardı etmiyoruz. Ancak gün, özeleştiri yapma günüdür. Gün, yanlışların tartışılma günüdür. Kimsenin kafasını kuma gömme hakkı yoktur. Fenerbahçe’mizi seviyorsak doğruları tartışarak bulmamız gerekmektedir. Sen, ben kavgası, o onu dedi bu bunu dedi demenin kimseye faydası yoktur..

Biz taraftarlar büyük bir acı yaşıyoruz.. Bir çok kişi bu sezonki gidişatın 2006’daki Denizli faciasıyla biten sezona benzediğini çok önceden söyledi, yönetimin yeni bir faciayı önlemek adına bir şeyler yapması için adeta yalvardı. Ancak görüldüğü üzere belki de Denizli travmasının daha büyüğünü bu sene tekrar yaşadık. Fenerbahçe taraftarına yaşatılan bu acıların bedelini artık birileri ödemeli.

Allahın sana şükürler olsunki bu adamları tepe taklak yapmamızı bizlere nasip ettin.bizlere intikamımızı almamız için fırsat verdin.Allahım sana çok şükürler olsun.

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 15:03
Ya dÜŞÜnÜyorumda artik kadikÖyde bunlar her anonsta İrkİlİrler yazik kİmse elİne megafon alip baĞiramayacak hİÇ bİr satici ÖzgÜr bİr Şekİlde İŞİnİ yapamayacak İrkİlİrler dİye İtfaİye polİs ambulans sİren Çalamayacak kadikÖyde ekonomİk ÇÖkÜntÜ baŞlayacak ve bu tÜrkİyeye siÇrayacak
sÖzÜn ÖzÜ ekonomİyİde vuracak bu İŞ
bunlar yüzünden türk ekonomisi dibe vuracak:D...

Tangerine Dream
17.05.2010, 15:06
NTV Spor'da Loran isimli gerizekalı ne ima ediyor öyle yahu?

İHTİLALL
17.05.2010, 15:07
-Selçuk!..

-Selçuuukkk!..

-Şişştt,sana diyom lan Reha Muhtar arıyo..

-Ne var,ne istiyomuş,moralim bozuk zaten?..

-İlle seni istiyo..

-Ya yok de,çökmüşüz zaten..

-Israr ediyo ya...

-Ver ,bakiim ne diyo?

-Alo,ben Reha Muhtar..

-Eee,
ne yapalım yani?..

-Diyecektimki?..

-Ne diyecektin?

-ACI VARMI ,OLUM ACIII!...

Alp Yavuz 13
17.05.2010, 15:09
http://www.youtube.com/watch?v=NFEJKiMABnk&feature=player_embedded

izleyin bakalım TRABZONSPOR - fenevbahçe maç özeti süper uyum :D :D :D :D

Erdal
NTV Spor'da Loran isimli gerizekalı ne ima ediyor öyle yahu?

FB muhabiridir kendisi...Ne diyor Aydın hocam yazarmısın?

Halit Akyüz
Umarım bu kaçan şampiyonluk Fener'i 20 yıl geriye götürür!

Aziz'de para bok olduğu için öyle birşey olmaz. :)

Vural Kuyumcu
17.05.2010, 15:10
cok mutluyum huzurluyum fenere koymadan geri gelmedim icin

Gökhan KAN
17.05.2010, 15:11
Ben bu sözü bir yerden hatırlıyorum ama çıkaramadım..:)

Tangerine Dream
17.05.2010, 15:11
FB muhabiridir kendisi...Ne diyor Aydın hocam yazarmısın?

Loran Vayloyan: İsmini vermek istemiyorum, maçtan sonra polis otosunda konuştuğum bir Trabzonsporlu futbolcu "30 tane pozisyon verdik bir tek topu kalenin içine sokmadığımız kaldı".

Bu cümleyi kurdu, Erdal. Zaten ne hikmetse böyle asılsız iddialarda hiç isimler verilmez!

Erdal
17.05.2010, 15:13
O zaman niye Tüm Türkiye Onur u konuşuyormuş :)

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 15:13
Loran Vayloyan: İsmini vermek istemiyorum, maçtan sonra polis otosunda konuştuğum bir Trabzonsporlu futbolcu "30 tane pozisyon verdik bir tek topu kalenin içine sokmadığımız kaldı".

Bu cümleyi kurdu, Erdal. Zaten ne hikmetse böyle asılsız iddialarda hiç isimler verilmez!
sallasın dursun .fener şampiyon olamadıya kudursunlar ...

Gökhan KAN
17.05.2010, 15:14
İkinci yarı 2 deplasman derbisini kaybetmedik. Birini kazanabilirdikte. 2 maçta kazandık iyiye gidiyoruz galiba..

ESER
17.05.2010, 15:15

20 sene olmasa da bu travma onlarin hemen dogrulmalarini engeller. akilli isler yapilirsa istanbulun bu sancili donemini avantaja cevirebiliriz.. hepsi sil bastan yapicak, bu durumdan yararlanmak lazim artik

Erdal
17.05.2010, 15:16
Bence o lafı Egemen ya da Giray söylemiştir :))) Ama onlar da başkan gibi muhabirin "salak" olmadığı zannıyla hareket etmiştir....Bizimkilere iyice belletmek lazım bu medyanın mühim kısmı salak...İroni den anlamaz...O yüzden konuşurken salakların anlayabileceği dille konuşun....

Cem Kıran
Maç tekrar edicekmiş..

http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf

Mustafa ÖZDEMİR
ikinci yarı derbileri kaybetmedik şampiyonu belirledik .bundan sonrada kendimizi şampiyon yapmak dilekleriyle...

Fatih Özkan
17.05.2010, 15:17

Onur da gözleri kapalı atladı zaten toplara ki top ona çarptı her seferinde!

Tangerine Dream
17.05.2010, 15:17
Bu insancıklar hangi boyutlara varacağını ölçüp biçmeden koskoca camialar hakkında nasıl böyle tehlikeli cümleler sarfedebiliyorlar inanılır gibi değil. Ama normal karşılamak gerek, bir hafta boyunca her türlü hezeyan dökülür bunların dudaklarından.

Halit Akyüz
17.05.2010, 15:18
Maç tekrar edicekmiş..

http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf

Buna bitiyorum ya :D

ESER
17.05.2010, 15:18

simdi sovsen bu sogan cucugune ermeni dusmanligi ,irkcilik yapiyor derler.. ulan pust sen kimsin ki TS li futbolcu boyle kritik ve onemli bir mactan sonra kimseye konusmazken sana konussun,. varsa yuregin o futbolcunun ismini verirsin .. karnindan konusma adam ol.. serefsiz herif..

Halit Akyüz
17.05.2010, 15:20
Mesele Topu G&tünle Kurtarmak Değil Yeğen , Mesele Sene Sonunda G&tünü Kurtarmak xD (http://www.facebook.com/album.php?aid=180021&id=224038230403)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs321.ash1/28190_391262215403_224038230403_4503815_4120842_n. jpg

Halit Akyüz
17.05.2010, 15:22
Onur Kıvrak'a Başkan'dan ödül

17 Mayıs 2010 / 15:11
Onur Recep Kıvrak, TrabzonCell’liler tarafından Nisan ayının en iyisi seçildi.

Yaptığı kurtarışlarla rakiplerin korkulu rüyası haline gelen, kalesinde adeta devleşen ve bu başarıları neticesinde A Milli Takım’a seçilen Onur Recep Kıvrak, TrabzonCell’liler tarafından Nisan ayının en iyisi seçildi.

“TrabzonCell Ayın Futbolcusu” yarışmasının Nisan ayı sonuçları açıklandı. 1 Mayıs-15 Mayıs tarihleri arasında gönderilen SMS’lerin sonucunda Onur Recep Kıvrak, TrabzonCell aboneleri tarafından Nisan ayının en iyi futbolcusu seçildi. Genç kaleci Onur, ödülünü Fenerbahçe maçı için İstanbul’da kamp yapılan otelde Başkan Sadri Şener’in elinden aldı.
Nisan ayının en iyi futbolcusu seçilen Onur Recep Kıvrak duygularını; “Öncelikle her zaman bizlerin yanında olan taraftarımıza, beni böyle anlamlı bir ödüle layık gördükleri için çok teşekkür ederim. Bu sezonu aldığımız Ziraat Türkiye Kupası ile kapatıyoruz. En büyük isteğim yeni sezonda her iki kupayı da müzemize götürmek. Önümüzde bizi bekleyen Avrupa maçlarımız var. İyi bir hazırlık dönemi geçirerek hem Türkiye, hem de Avrupa’da oynayacağımız maçlarda en iyi sonuçları almak istiyoruz. Taraftarımız yeni sezonda daha iyi bir Onur göreceklerinden emin olabilirler” şeklinde dile getirdi.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

sifuni
17.05.2010, 15:27
helal olsun herkese gösterdik trabzonun maç satmayacağını ve anadoludan şampiyonun çıkmasının trabzonun değerinden ve büyüklüğünden hiç birşey eksiltmeyeceğini

Murat Hızal
17.05.2010, 15:28
Bursasporlulara iyi niyetleri için teşekkür edelim.

Bundan sonrası bizim elimizde,bizi hiçe sayan yok sayan,zihniyete kocaman bir tokat çarparak adımızı sayısız kere tekrar ettirdik.

Seneye bütün enerjimizi kısır tartışmalar yerine şampiyon olmak için kullanalım, eminim ki;bu onurlu mert adamlar şampiyonluklara ambargo koyacaktır.

erolizmts
Son düdük ile beraber şampiyonluk sevinci yaşayan Emre Belözoğlu, doğru haberi alınca baygınlık geçirmiş.
http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/emre_10.jpg

Kaynak (http://kralspor.ensonhaber.com/emre-bayildi.html)

BiZe HeR YeR 61
Çok güzel oldu çookkk. Helal olsun uşaklar.

Oruç
17.05.2010, 15:29
Fotoğraf kupa fotosuydu.:D

Kaldırdım.:)

:D:D:D

Tangerine Dream
17.05.2010, 15:37
Az önce işyerine Bursaspor formalı bir arkadaş geldi, Trabzonsporlu olduğumu belirterek kendisini tebrik ettim, meğer Fbliymiş, ama bundan sonra Bursasporluyum dedi.:D

sifuni
17.05.2010, 15:38
daha güzel birşey oldu takımımız artık derbilerden korkmuyor bu takımın bu sezon öğrendiği ve ikinci yarıda yaptığı en önemli özellik bu korkusuz futbolcularla seneye başararılı olma imkanımız yüksek.ayrıca kazandığımız ve kaybetmediğimiz derbiler gecen sezonşardaki gibi rakibin bize karşı iddiasız cıktığından dolayı olmadı.

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 15:40
Onur da gözleri kapalı atladı zaten toplara ki top ona çarptı her seferinde!
onu iddia edende var ...

Ahmet Karadeniz
17.05.2010, 15:48
http://www.facebook.com/video/video....7778245&ref=mf (http://www.facebook.com/video/video.php?v=122433907778245&ref=mf) ne bu ya! ulan daha kendi şampiyonlugmuzu kutlamadık

süveyş
17.05.2010, 15:50
onur egemen giray ve tüm takıma feneri şampiyonluktan ettiği için teşekkürler :) dünden beri maçın etkisindeyim durup durup gülüyorum:) maçın son dakikalarında taraftarın alkışladığını görünce şaşırdım meğerse oltaya gelmişler :):)
fener hakemi de arkasına alarak sert oynadı ne hikmetse kartlar bize dönüyor yine adaletsizliği yaşadık ama bu şampiyonu değiştirmedi :)
Trabzonspor kendini riske atmadan oynadı Allah muhafaza emre gibi hırslı biri bi çelme taksa futbol hayatın biter, TS kasmadan akıllıca oynadı, feneri şampiyonluktan ettik :)

SDanışmaz
17.05.2010, 15:56

Tabi canım zaten maçtan sonra da fbnin şampiyonluk kutlamalarına da katılacaktık...

UmutBaykan
17.05.2010, 15:58
Trabzonspor'un ortaya koyduğu futbolu nasıl değerlendiriyorsunuz?
Söyleyecek bir şey yok. Yukarıda dediğim gibi, fazla teknik analize girmeye de gerek yok. Benim sadece şaşırdığım, Trabzonspor'un beraberliğe yatmak için Şenol Güneş, kaleci Onur ve bütün futbolcularıyla artistik işlere girmeleriydi. Şenol Güneş demişti ki biz futbol oynamaya geliyor. E be Şenol bu mudur senin futbol oynamaya gelmen? Beraberlik bu kadar sevineceğini bilseydik, toplum da ona göre gardını alırdı! Senin derdin Trabzonspor'un başarısı değil, Fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmekti! Çünkü 1996'nın intikamını almaya gelmiştin. Aferin sana bunu başardın. Allah yolunu açık etsin Şenol!

Şerefsiz selçuk yulanın sözleri

http://www.takvim.com.tr/Yazarlar/yula/2010/05/17/aferin_senol_basardin bu da devamı

Süleyman Eruyar
17.05.2010, 16:00
Mahallenin en güzel kızının peşinden yıllardır koşar, onun hayalini kurarsın,

sonra yakıştıramadığın biri onu alır,

"Gittin kimin oldun" dersinya içinden,

O ruh halindeyim,

BiZe HeR YeR 61
Hakeme diyelecek söz yok sadece fiyatını öğrenmek istiyorum.!

hamucera
fenere her üç kulvarda da darbe vurduk

borsa da 70 liradan açılan hiise senedi ilk seans 63 lira 2. seansta 57 liraya gerileyerek 2 seansta da tabanı gördü

kupa maçı öncesi öğlen saatlerinde 86 lira olan hisse senedi şu an 57 lira

Halit Akyüz
17.05.2010, 16:03
Söyleyecek bir şey yok. Yukarıda dediğim gibi, fazla teknik analize girmeye de gerek yok. Benim sadece şaşırdığım, Trabzonspor'un beraberliğe yatmak için Şenol Güneş, kaleci Onur ve bütün futbolcularıyla artistik işlere girmeleriydi. Şenol Güneş demişti ki biz futbol oynamaya geliyor. E be Şenol bu mudur senin futbol oynamaya gelmen? Beraberlik bu kadar sevineceğini bilseydik, toplum da ona göre gardını alırdı! Senin derdin Trabzonspor'un başarısı değil, Fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmekti! Çünkü 1996'nın intikamını almaya gelmiştin. Aferin sana bunu başardın. Allah yolunu açık etsin Şenol!

http://www.takvim.com.tr/Yazarlar/yula/2010/05/17/aferin_senol_basardin bu da devamı
Bu adam ne kadar salak bir insan.

isimsiz_61
17.05.2010, 16:04
http://video.milliyet.com.tr/Trabzonspor-bu-ligin-kaderini-belirliyor_1_38892.htm?auto=1
bu sene şampiyonu belirledik seneye şampiyon biziz...

çifaruksalı
17.05.2010, 16:13
Trabzonspor olarak kendimizi bitirdik.uyanın artık..seneye kümede kaldık diye seviniriz artık..

BURSANIN ŞAMPİYONLUĞUNA SEVİNEN TRABZONSPORLU OLAMAZ.. BURSAYI ŞAMPİYON YAPMAMAK HADLERİNİ BİLDİRMEK VARKEN.DÜŞTÜĞÜMÜZ HALE BAKIN.5.OLDUK ÇILDIYORUZ FENERLE BERABERE KALDIK ÇILDIRIYORUZ..TRABZONSPOR BÖYLE ŞEYLERE SEVİNECEK TAKIM DEĞİL..

Ümit Tekşan
17.05.2010, 16:14

Selçuk YULA'nın içine oturmuş heralde bu acı. Yapacak bişey yok biz 96'da yaşadık şimdi sıra sizde.

Mert'
17.05.2010, 16:14
Onur'u da ayrı kutlamalıyız bence. :)

Gökhan KAN
17.05.2010, 16:15
Maç esnasında çalan müziğin cezai yaptırımı varmı ? Fb bunu daha öncede yapmıştı Erol, Tayfun Korkut falan Fb'deydi o zaman. İşe yaramıştı Tayfun gol atmıştı..

türkiyem61
17.05.2010, 16:17
http://i41.tinypic.com/1hf982.jpg Sahaya dalıp timsah yürüyüşü yaparak Bursaya "mesaj" göndermeye çalışan bazı ezikler.

ççççççççç

kaptans
17.05.2010, 16:21
http://i41.tinypic.com/1hf982.jpg sahaya dalıp timsah yürüyüşü yaparak bursaya "mesaj" göndermeye çalışan bazı ezikler.

ççççççççç

bu adamlari en son tİmsah gÖz yaŞlari dÖkerken gÖrmÜŞler.....)

Suayb
17.05.2010, 16:22
:P Isin güzel tarafi ne biliyormusunuz usaklar... :P Ondeki Baros'a, ardindaki Emre Asik'a benziyor. ahahaahah super yahu

kamilsan61
17.05.2010, 16:23
Vallaha bende duymadım. Tek duyduğum Bursasporun şampiyonluğundan söz ederken kesinlikle araya Trabzonsporu sıkıştırmasıdır..

ertuğrul sağlam bizim yönetim kurulu başkanlarından birinin yiğeni.ayrıca ziganalı kendisi.adam gibi adam olması normal değil mi?

kaptans
ya dünden beri çok güldük günün birinde anons mağduru olup FAKA BASMAYIZ İNŞALLAH

Enes Ünal Kaya
http://i41.tinypic.com/luzoj.jpg

Çağrı Bilici
17.05.2010, 16:27
Trabzonspor olarak kendimizi bitirdik.uyanın artık..seneye kümede kaldık diye seviniriz artık..

BURSANIN ŞAMPİYONLUĞUNA SEVİNEN TRABZONSPORLU OLAMAZ.. BURSAYI ŞAMPİYON YAPMAMAK HADLERİNİ BİLDİRMEK VARKEN.DÜŞTÜĞÜMÜZ HALE BAKIN.5.OLDUK ÇILDIYORUZ FENERLE BERABERE KALDIK ÇILDIRIYORUZ..TRABZONSPOR BÖYLE ŞEYLERE SEVİNECEK TAKIM DEĞİL..

ne diin sen yaa? Allah'tan oyuncularımızın da senin gibi satılabilirlikleri yok

Gökhan KAN
17.05.2010, 16:27
http://i41.tinypic.com/1hf982.jpg Sahaya dalıp timsah yürüyüşü yaparak Bursaya "mesaj" göndermeye çalışan bazı ezikler.

ççççççççç
Birde bu adamların yakın arkadaşlarını düşünsenize ne kafa buluyorlardır ha.. ççç

kaptans
17.05.2010, 16:31
Birde bu adamların yakın arkadaşlarını düşünsenize ne kafa buluyorlardır ha.. ççç

bence hiçbirini takmıyorlardır kendileri kafayı bulmuştur zaten

YOKSA ÇEKİLİRMİ FOTOĞRAFTAN SONRA BU HAYAT

Gümüshane
17.05.2010, 16:31
Sampiyon olmaliyiz artik..

Enes Ünal Kaya
17.05.2010, 16:33
Oysaki Çok EminLerde EzikLer :)

Önceeee...

http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/galeri/fenerbahce_trabzonspor_11.jpg

http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/galeri/fenerbahce_trabzonspor_5.jpg

http://kralspor.ensonhaber.com/galeri/fenerbahce-trabzonspor/5

http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/galeri/fenerbahce_trabzonspor_12.jpg

Veeeeee Sonraaa....

http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/galeri/fenerbahce_trabzonspor_47.jpg

http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/galeri/fenerbahce_trabzonspor_25.jpg

http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/galeri/fenerbahce_trabzonspor_50.jpg

http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/galeri/fenerbahce_trabzonspor_51.jpg

http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/galeri/fenerbahce_trabzonspor_55.jpg

AYAN61
17.05.2010, 16:35
bunu yeni gördüm, Öldüm gülmekten ya :D

Direk kopyalıyorum :D

dün gece hiç tanımadığım bir fener'liye, sırf 2 dakika sevinsin diye usulca sokulup Bursa berabere dedim. :D:D

Gökhan KAN
17.05.2010, 16:37
Bursanın ufak tefek taşları keman olmuş Guizamın kaşları..

demiradam57
17.05.2010, 16:41
Son Söz:
Takke düştü kel göründü.Trabzonspor yönetimi artık yalanlarınız bitti.İstanbul takımlarıyla aramızda maddi olarak uçurumlar var.Şampiyonluk çok zor sözleri dün itibariyle tarihe karıştı.Bu takım önümüzdeki sene şampiyon yapılmazsa Avni Aker nasıl yakılıyormuş tüm Türkiye izler,haberiniz olsun...

Mustafa Mahmutoğlu
17.05.2010, 16:43
Teşekkürler Trabzonsporum. Yine gururlu ve şerefli bir takım olduğunu gösterdin. Ve teşekkürler tekrar Trabzon ve bursa.. Bugün okulda fenerlilerle doyasıya dalga geçme mutluluğunu yaşattığın için :D

çifaruksalı
17.05.2010, 16:44
ne diin sen yaa? Allah'tan oyuncularımızın da senin gibi satılabilirlikleri yok
arkadaşım sizi terbiyeye davet ediyorum...evet bursanın şampiyonluğu engellemek bence daha hayırlıydı hepsi bu..

inşallah yanılırım da seneye şampiyon oluruz..

kemal_efe
17.05.2010, 16:45
selçuk yula denilen yazar bozuntusu utanmadan bizi suçluyor,ne yani fb.ye hediyemi edecektik maçı ezik bunlar ezik alayı ezik.

Doğan Şahin
17.05.2010, 16:51
Cristian, "Maç sonunda şampiyonduk. Omuzlardaydık. Bir anda şampiyon olmadığımızı anladık. Kimse şampiyon olmadığımıza inanmak istemiyordu. Soyunma odasına gittik. Herkes şaşkın birbirine bakıyordu. Kimseden ses çıkmadı.
Başkan geldi. En çok o üzülmüştü. Konuşurken elleri titriyordu. Kalp krizi (http://www.milliyet.com.tr/index/kalp krizi) geçirecek diye korktum. Bir şeyler söyledi ama ben anlamadım. Tüm futbolcuların başı yere eğildi. Sanırım kulübümde büyük yenilikler olacak" dedi.

milliyet yorum kısmında bir kullanıcının yorumuna koptum :D :D

Fb yenilikler: kulübünüzde büyük yenilikler olacağı kesin bundan sonra maç sonucunu parmak işaretiyle yada dumanla değilde teknoloji ile öğrenirseniz büyük yenilik olur bu arada fbcelle ne oldu çekmiyormu hala (http://yorum.milliyet.com.tr/Yorumlar.aspx?HaberKod=S_1239138)

http://www.milliyet.com.tr/cristian-soyunma-odasini-anlatti/spor/sondakika/17.05.2010/1239138/default.htm

kamilsan61
arkadaşım sizi terbiyeye davet ediyorum...evet bursanın şampiyonluğu engellemek bence daha hayırlıydı hepsi bu..

inşallah yanılırım da seneye şampiyon oluruz..

fener şampiyon olacağına bursa olsun.bizim derdimiz fener değil mi?

güneyli
selçuk yula denilen yazar bozuntusu utanmadan bizi suçluyor,ne yani fb.ye hediyemi edecektik maçı ezik bunlar ezik alayı ezik.

Hiç kaale alma arkadaş.Evlat acısı gibi bir şeydir hissettikleri.96 da yaşanan duygudur o.Hep mutlu olmayacaklar ya...

mexp61
17.05.2010, 16:52
Şansal Büyüka sansal.buyuka@aksam.com.tr

http://www.aksam.com.tr/images/print.png (http://www.aksam.com.tr/2010/05/17/yazdir_yazar/17477/sansal_buyuka/onur_lu_direnis_ve_buyuk_devrim.html) http://www.aksam.com.tr/images/--.png http://www.aksam.com.tr/images/++.png
http://www.aksam.com.tr/images/yazar/SansalBuyuka_42.gif Onur'lu direniş ve Büyük Devrim

F enerbahçe geçen hafta Ankara'dan galibiyetle dönünce, şampiyonluğu yakaladığına inanmıştım...
Hatta 'Şampi... eksik kalır' demiş ve eklemiştim...
Fenerbahçe şampiyon demiştim...
Fena yanıldım...
Gerçi benim gibi yanılan çok oldu...
Boşuna dememişler 'büyük lokma ye ama büyük konuşma' diye...
Ama nereden bilirdik, Trabzonspor'un böyle bir direniş sergileyeceğini...
Nereden bilirdik böyle Onur'lu bir direnişi... Daha bir hafta önce kupayı kazanmış...
Eğlenceye dalmış bir takımın böyle bir direnişle, böyle bir motivasyonla Fenerbahçe'nin karşısına dikileceğini, nereden bilirdik...
Nereden bilirdik, Fenerbahçe'nin bu kadar kaçıracağını...
Şampiyonluğu belirleyecek maçta 10 net gol pozisyonunu kallanamıyorsan, şampiyonluğu kaçırırsın...
Ama sadece Fenerbahçe'nin kaçırdıkları değil...
Elbette Onur'un olağanüstü kurtarışları...
Türkiye çok büyük, ama çok büyük bir kaleci kazanıyor...
Trabzonspor sanırım bu sonuçla, bir türlü unutamadığı 1996 defterini de artık kapatır...
Öyle ya, on gün içinde Fenerbahçe'nin elinden önce kupayı kaptılar, sonra da lig kupasını Bursa'ya postaladılar...
Aziz Başkan, ne kadar güçlü olursa olsun, sanırım bu saatten sonra Güiza'yı istese de tutamaz...
Seyirci buna izin vermez...
Bir de şu Egemen'e takıldım...
İki yıl önce bonservisi elinde Fenerbahçe'ye gelmişti... Beğenmediler, istemediler...
Gördük o Egemen'i...
Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu engelleyenlerden biri oldu...
Hayali senaryoculara bir çift sözüm olacak...
Hani Bursa'yı şampiyon yapmazlardı...
Hani Fenerbahçe'yi şampiyon yapacaklardı... Hani kaleciler alınıyordu...
Hani kaleciler satılıyordu...
Onu bunu bilmem...
Tertemiz bir lig oldu...
Bursaspor bileğinin gücüyle şampiyonluğu yakaladı...
Bu yarım asır sonra gelen bir devrimdir...
Eğer 10 milyon dolara kurulan bir takım, 100 milyon dolara kurulan takımları geçip şampiyon oluyorsa, bundan büyükler başta herkesin ders olması gerekiyor...
Gaziantep'in, Kayseri'nin, herkesin ders alması gerekiyor...
Dönelim Fenerbahçe'ye...
Hiç ağlamasın...
Hafta arası hazırlık maçı olsa, bu kadar gol pozisyonuna giremezdi...
Girer de atamazsan...
Koca bir sezonu santrforsuz oynarsan, olacağı budur...
Fenerbahçe'ye gönül verenler elbette üzgündür... Üstelik dört yılda, ikinci kez son haftada şampiyonluğu kaçırıyorlar...
Ama Bursaspor'un şampiyonluğu Türk futbolunun en büyük devrimidir...
Fenerbahçe'ye geçmiş olsun...
Trabzonspor'a helal olsun...
Bursaspor'a kutlu olsun...

KAYNAK:AKŞAM

kamilsan61
17.05.2010, 16:53
Cristian, "Maç sonunda şampiyonduk. Omuzlardaydık. Bir anda şampiyon olmadığımızı anladık. Kimse şampiyon olmadığımıza inanmak istemiyordu. Soyunma odasına gittik. Herkes şaşkın birbirine bakıyordu. Kimseden ses çıkmadı.
Başkan geldi. En çok o üzülmüştü. Konuşurken elleri titriyordu. Kalp krizi (http://www.milliyet.com.tr/index/kalp krizi) geçirecek diye korktum. Bir şeyler söyledi ama ben anlamadım. Tüm futbolcuların başı yere eğildi. Sanırım kulübümde büyük yenilikler olacak" dedi.

milliyet yorum kısmında bir kullanıcının yorumuna koptum :D :D

Fb yenilikler: kulübünüzde büyük yenilikler olacağı kesin bundan sonra maç sonucunu parmak işaretiyle yada dumanla değilde teknoloji ile öğrenirseniz büyük yenilik olur bu arada fbcelle ne oldu çekmiyormu hala (http://yorum.milliyet.com.tr/Yorumlar.aspx?HaberKod=S_1239138)

http://www.milliyet.com.tr/cristian-soyunma-odasini-anlatti/spor/sondakika/17.05.2010/1239138/default.htm

hattini bil hattini