PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 34. Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27

yakarcı
17.05.2010, 02:31
:DSon dakİka arkadaŞlar fenerlİ bazi futbolcular evlerİne kapanip agit yakmaya baŞlamiŞlar:D

ahmetdemircioglu
17.05.2010, 02:31
fener yeter bu kadar makara seninle aziz babanın çiftliğine selam olsun cümleten hayırlı gecelerr

cengiz1963
17.05.2010, 02:35
Teşekkürler Trabzonspor... Anadolu devrimini ilk yapan İstanbul'un hegomanyasına ilk karşı duran takım, bu hegomanyanın yeniden devrılmesınde yaptığı yardımlar için tekrar teşekkürler..

Bence Olimpiyatta oynayalım ve onların hiç dolduramadığı stadlarını kendi evlerinde yeşil-beyaz-bordamavi yapalım

Bundan sonra her sene Anadolunun senesi olması dileğiyle.. Trabzon-Bursa-Eskişehir-Ankaragücü-Kayseri ve diğerleri...

Hayırlı akşamlar...

Serdar A
17.05.2010, 02:36
Yahu ne 96'sı .

Gazozuna maç yaptık , kapağı fenerde kaldı .

O hesabı düzelteceğimiz vakitte gelecek . Bu vakit , o vakit değil .

mashal61
17.05.2010, 02:37
Fenerbahçeli öfkeli bir taraftar, basın toplantı odasına girerek, ''Nerede bu antrenörler?'' diye bağırdı.
Basın toplantı odasının kapısını tekmeleyerek açan taraftar, teknik direktör Christoph Daum'un odada olmadığını görünce bu kez tepkisini gazetecilere yöneltti. Basın mensuplarına tepki gösteren ve ''Hani tüm takımlar bize yatıyordu?'' diye bağıran taraftarı, güvenlik güçleri gözaltına alıp odadan çıkardı.
:D

Hasan Algan
17.05.2010, 02:38
http://www.youtube.com/watch?v=NFEJKiMABnk&feature=player_embedded

maçı özetleyen video :))

mashal61
17.05.2010, 02:39
Yahu ne 96'sı .

Gazozuna maç yaptık , kapağı fenerde kaldı .

O hesabı düzelteceğimiz vakitte gelecek . Bu vakit , o vakit değil .
Katılıyorum. Ama en azından 96'nın üzerimizde kalmış tozunu silkeledik bugün.

mashal61
17.05.2010, 02:41
FKj1yL7muUM

Aker
17.05.2010, 02:42

Hahaha güzelmiş:D Bir an Onuru izliyormuşum gibi geldi:D

yakarcı
:(:(http://img5.mynet.com/ha5/f/fb-huzun.jpgBU RESİM ANLATIYO:p DEPRESYON BAŞLANGIÇI TRABZON NE HALLERE SOKUYO İNSANI

hussein

gerçekten de cuk diye oturmuş :))

KERİM
17.05.2010, 02:43
Bir şey söylemek istiyorum !

Hani maçı oyalayanlar vardırya, son 10- 15 dakkada maç bu skorla bitsin diye yere yatanlar, iki saat elinde top tutan kaleciler vs...

Bugün maçta bizim oyunculardan hiç böyle şeyler görmedim. Onur aldığı topların çoğunu kısa bir sürede oyuna soktu. Diğer oyunculardada zaman oyalama gibi amatör hareketlerde yoktu.

Kardesh TR
17.05.2010, 02:46
:(:(http://img5.mynet.com/ha5/f/fb-huzun.jpgBU RESİM ANLATIYO:p DEPRESYON BAŞLANGIÇI TRABZON NE HALLERE SOKUYO İNSANI

Kupayı çimlerde mi alıyor ne :D

Yada çimleri mi okşuyor :D

Vahh vahh :D

Aker
Bursalı oyuncular takımlarında kalmak istemiyorlar, açıklamaları o yönde. Bursa seneye orta sıralara sonraki senelerde ise kümeye oynar gibi.

Rahman Gümüş
Eğer ki o anons yapılmasaydı (bursa maçının 2-2 olduğu hakkındaki anons) fenerli taraftar bizim futbolcularımızı sahada linç mi edeceklerdi? Ben düşünemiyorum. Eğer staddan çevik kuvvetle çıkıyorsak demekki sahadan da sağ salim çıkamaycaktık doğru mu? Bunlar mı centilmen taraftar. Ne diyordu maçtyan önce Şenol Güneş alkışlanmak istiyoruz diyordu. Sağ salim çıktığımıza şükredelim. Yazıklar olsun bu zihniyetteki insanlara!
Geçen sezon ki basket finalinde şampiyonluğu efes pilsene kaybettiklerinde naptıklarını hepimiz çok iyi hatırlıyoruz.. Efesliler linç olmaktan kurtuldu resmen.. Bunların alayı kolpa ne centilmeni?

yakarcı
17.05.2010, 02:47
Kupayı çimlerde mi alıyor ne :D

Yada çimleri mi okşuyor :D

Vahh vahh :D
ACIDIM YAZIK BİR AN MERHAMET DUYGULARIM KABARDI FENERE :p

Medallion
17.05.2010, 02:48
Demek ki sampiyonluk icin trilyonlara gerek yokmus.

Karakterli hoca ve de karakterli futbolcular lazimmis. Bir de sabir.

Ilki var, ikincisini hoca hallediyor. Ucuncusu taraftara lazim :)

yakarcı
17.05.2010, 02:49
:phttp://img1.loadtr.com/b-440273-a%C4%9Flayan_fenerli_.jpg BAK NOLDU ABİLERİ BU ÇOCUGUN GÜNAHI NE ŞİMDİ AGLATMAYA FENERİN HAKKI YOK BEBİŞİ

ThePatriot61
Cok seyler yazmak istiyorum ama sabah erken kalkmam lazim (5:00) onun icin herkese iyi geceler. Fenerle yarin iyi dalga geceriz. :D

Mehmet Sarigül
Mehmet abi ben ben teknik analiz yapmayacağım dememişim ki istersen bi daha tekrar oku teknik analiz yapmayacaz mı dedim ben cale yi şampiyon olabilecek takımın sol beki olarak görmüyorum ve ben bu mevkide oynayabilecek Türkiye liginden de topçu tanımıyorum bu benim şahsi fikrim ben 32 maçın 32 sini de izledim kendi gördüğümü söylüyorum (gazete taraftarı değilim) bence bu takıma stoper değil sol bek ve iyi bir ön libero şart oğlu şart :) hayırlı geceler abi

Haklisin, yanlis okudum. Galiba bende bazi seyleri görmek istedigim gibi görmeye basladim.
Tabi ki analiz yapacaksin, futbolun güzel yanlarindan biri bu...ama bunu yaparken "yerli", "yabanci", "yasli", "genc"...gibi ön yargilardan kurtulmamiz lazim.
Cale Türkiye'de yabanci statüsünde oynayan bir futbolcu, senin de yazdigin gibi ayni düzeyde "yerli" bir alternatifi yok.
Yerel medya ( ve arkasindaki kisiler!) hergün yeni bir alternatif üretsede yok!

Cale'nin sampiyon olabilecek takimin sol beki olarak görmememle ilgili sana sadece bir soru soracagim; Daha dün Sampiyon olan Bursaspor'un solbeki kim biliyormusun?...

Futbol öncelikle bir takim oyunu, bunu bize bu yil en güzel sekilde Bursaspor ve hocasi Ertugrul Saglam göstermis oldu...

Gümüshane
17.05.2010, 02:50
Erman guzu: Yinemi Trabzon Yinemi Trabzon Ya yiter ya yiter .. :D:D:D

Aker
17.05.2010, 02:51

Anadolu desteğide çok önemli. Bize karşı, istanbul maçlarından daha fazla hırslı oynuyor anadolu takımları. Ne yaptık anlamıyorum ki.

TAMTÜRK61
17.05.2010, 02:51
[QUOTE=Recep Alkan;3235714]http://www.facebook.com/video/video.php?v=1432121437472

Bunlara ne demeli? Bence bu yılın geyiği olmaya adaylar! Hahahahah!!!

mashal61
17.05.2010, 02:54
Geçen sezon ki basket finalinde şampiyonluğu efes pilsene kaybettiklerinde naptıklarını hepimiz çok iyi hatırlıyoruz.. Efesliler linç olmaktan kurtuldu resmen.. Bunların alayı kolpa ne centilmeni?
Bakalım ne kadar ceza alacaklar. Bunu da takip etmek gerek.

cengiz1963
17.05.2010, 02:54
http://www.facebook.com/photo.php?pid=4554472&id=83760616318#!/video/video.php?v=117745018262171

veliaht
17.05.2010, 02:55
RUHUN ŞAD OLsun MEHMET.. 96'yı UNUTMADIK.. UNUTTURMAYACAĞIZ..

BETER OL.. fenEVBAaçee.. !

ŞAMPİYONLUK YARINLARAAAA KALDII..
GÖRDÜN MÜ fenEV .............................. :) :) :) :)

yakarcı
17.05.2010, 02:56
Fenerlİlerİn gÖzyaŞlari trabzona bedduasi tutarsa bİ 50 yil daha olamayiz Şampİyon

ESER
17.05.2010, 02:59
http://www.facebook.com/photo.php?pid=4554472&id=83760616318#!/video/video.php?v=117745018262171

kardes bursaspor tv yi izledim ve birkac kisi disinda kimseden kendilerini sampiyon yapan Trabzonspora bir tesekkur dahi duymadim..

isterdim ki baskan yazici TS ye tesekkur etsin,ama birak tesekkuru TS nin T sini anmadi ve bu yakismadi bu geceye,

neyse biz bize yakisani yaptik. iyilik yap dereye at demisler..:)
belki goren akli selimler de vardir..
tekrar tebrikler

28TS61
17.05.2010, 03:03
bu fb nasil bizi 96 da geri itmisse bizde onlari bugün geri ittigimizi düsünüyorum.
fb bi kac sene zor toparlar kendini

Mehmet Sarigül
17.05.2010, 03:03

Bir de yönetime...sabirli bir yönetimimiz olsaydi, bu gece Bursaspor'un yerinde Trabzonspor olacakti.

Serdar A
17.05.2010, 03:04
Hızını alamayan fenerliler Samandıra'yı basmış .

Emniyet görevlilerinden , bazı futbolcuların taraftara teslim edilmesini istiyorlar . :)

Serdar A
17.05.2010, 03:06
Düşünüyorumda bir şampiyonluk bu kadar onuru kırılarak kaybedilmezdi .

30 yılda bir olabilecek bir hadise bu akşam yaşananlar .

28TS61
17.05.2010, 03:06
:D :D :D

http://www.ressim.net/upload/b7432fbf.jpg

yesilbeyaz
17.05.2010, 03:11
İlk Maçtan Son Maça Kadar Hakkımız Olan Bir Şampiyonluk Aldık...

not:Teşekkür ederiz... :)

cengiz1963
17.05.2010, 03:11
kardes bursaspor tv yi izledim ve birkac kisi disinda kimseden kendilerini sampiyon yapan Trabzonspora bir tesekkur dahi duymadim..

isterdim ki baskan yazici TS ye tesekkur etsin,ama birak tesekkuru TS nin T sini anmadi ve bu yakismadi bu geceye,

neyse biz bize yakisani yaptik. iyilik yap dereye at demisler..:)
belki goren akli selimler de vardir..
tekrar tebrikler

bence soylemes gerekmezdı o zaten telefon acıp soylemıstır bunu. bunu soylese bu sefer farklı algılanır. Bursa sokaklarında kac tane Trabzon formalı var gorsenız anlardınız ve sadta soyledıklerımızı :)

tekrar teşekkurler

6Şafak Aydın1
17.05.2010, 03:13
o anonsu yapani ödüllendirmek lazim komiklik acisindan... ne kadar güldüm ya

Hasan Algan
17.05.2010, 03:15
:D :D :D

http://www.ressim.net/upload/b7432fbf.jpg

bu resim hangi siteden.. antu.com kapamış ziyaretcilere girişi.. neler oluyor göremiyoruz :(

parlayan
17.05.2010, 03:16
Maçtaydım. Bizden pek fazla kişi yoktu ve bu galiba biraz da Fenerbahçenin şampiyonluğunu görmemek içindi..

Fenerbahçeyi yenerek onların şampiyonluklarına tuz biber ekmek isteyerek gidecektim stada, ancak bu sabahtan itibaren Fenerbahçelilerin sanki şampiyon olmuşcasına kudurarak eğlencelerini görünce bu fikrim tamamen değişti, Fenerbahçeyi şampiyonluktan etmek müthiş olacaktı..

Enteresan olaylar oldu.. Onur mükemmeldi. Aptal anonsçu maç 2-2 oldu deyince sanki şampiyonluğu ben kaybetmişim gibi üzüldüm. Sonrasında da zaten Fenerlilerin 2dklık kutlaması bitince bizim dalga geçmemiz başlamış oldu :)

Bursa, Bursa diye bağırdık içimizde de Bursalılar vardı. Enteresan birşeyler oldu. Aldığımız kupaya bu kadar sevinmemiştim galiba..

Bursasporun şampiyonluğu hayırlı olsun. Değerimizi de bilsinler =)
Darısı da başımıza!

Mehmet Sarigül
17.05.2010, 03:18
İlk Maçtan Son Maça Kadar Hakkımız Olan Bir Şampiyonluk Aldık...

not:Teşekkür ederiz... :)

Bursaspor taraftari, futbolcusu, teknik kadrosu ve yönetimi ile bu sampiyonlugu sonuna kadar hak ediyor. Tebrikler...

ESER
17.05.2010, 03:19
bence soylemes gerekmezdı o zaten telefon acıp soylemıstır bunu. bunu soylese bu sefer farklı algılanır. Bursa sokaklarında kac tane Trabzon formalı var gorsenız anlardınız ve sadta soyledıklerımızı :)

tekrar teşekkurler

umarim bu dostluk havasi devam eder ve bugun yasananlar tek dusmanin bizans oldugu gerceginin daha iyi algilanmasini saglar.. bursa camiasinin gercek dusuncelerini bursada oynanacak ilk macta gorecegiz. insallah bugun yasanan guzellikler o gunde hatirlanir.

boyle kiyagi adama gardasi yapmaz:) yapmadi da;)

Gümüshane
17.05.2010, 03:20
http://www.tvgolo.com/

Murat Tosuna oylarimizi verelim.

kudu_61
17.05.2010, 03:21
Haklisin, yanlis okudum. Galiba bende bazi seyleri görmek istedigim gibi görmeye basladim.
Tabi ki analiz yapacaksin, futbolun güzel yanlarindan biri bu...ama bunu yaparken "yerli", "yabanci", "yasli", "genc"...gibi ön yargilardan kurtulmamiz lazim.
Cale Türkiye'de yabanci statüsünde oynayan bir futbolcu, senin de yazdigin gibi ayni düzeyde "yerli" bir alternatifi yok.
Yerel medya ( ve arkasindaki kisiler!) hergün yeni bir alternatif üretsede yok!

Cale'nin sampiyon olabilecek takimin sol beki olarak görmememle ilgili sana sadece bir soru soracagim; Daha dün Sampiyon olan Bursaspor'un solbeki kim biliyormusun?...

Futbol öncelikle bir takim oyunu, bunu bize bu yil en güzel sekilde Bursaspor ve hocasi Ertugrul Saglam göstermis oldu...abi ister inan ister inanma ama sana yeminle söylüyorum ben keçeliyi hep beğendim :) ama cale ye pek ısınamadım genel lig boyu soldan yediğimiz gollerde kademe hatası var diye düşünüyorum ama şunu da hep söyledim önünde gidip gelen bir sol açık olsa belki cale yide beğenirdim buda calenin şanssızlığı diyebilirim bana cale biraz yumuşak geliyor ben duruşu futbolu sert bek istiyorum kesinlikle yerli-yabancı-genç-yaşlı ayrımı yapmam benim önceliğim her zamana TRABZONSPOR olmuştur mesela ben songu çok beğeniyorum hem yaşlı hem yabancı cale ye ısınamadım be abi anla beni saygılar hayırlı geceler
bide abi bursanın şampiyonluğunda en büyük pay bence de takım oyunundan ziyade keçeli ve tandoğanın bindirmelerinde bak bugün gökhan nasıl yordu bizi wedersonla ben rahat maçlarımızda bile cale de o bindirmeleri göremedim

28TS61
17.05.2010, 03:26
bu resim hangi siteden.. antu.com kapamış ziyaretcilere girişi.. neler oluyor göremiyoruz :(

arkadas yolladi. bilmiyorum

doby61
17.05.2010, 03:28
keske ertugrul ve bursa baskani mactan sonra ts ye bi tesekkür etselerdi...sadece ali tandogan tebrik etti ts yi baska duymadim hickimseden bisey....ama kendilerini fazla yüksekde görmesinler yoksa onlarinda sonu sivas gibi olur

cengiz1963
17.05.2010, 03:31
umarim bu dostluk havasi devam eder ve bugun yasananlar tek dusmanin bizans oldugu gerceginin daha iyi algilanmasini saglar.. bursa camiasinin gercek dusuncelerini bursada oynanacak ilk macta gorecegiz. insallah bugun yasanan guzellikler o gunde hatirlanir.

boyle kiyagi adama gardasi yapmaz:) yapmadi da;)

kesınlıkle bencede haklısın boyle gorulmelı :)
ama bence ılk once dısarıda kola kola olacagımız sahada en ust duzeyde rekabet edecegımız onların dolduramadıgı kendı sehırlerındekı olımpıyat stadını doluracaggımız ve hak edenın kazanacagı bır super kupa fınalı var :9

ne guzel ya bızanssız bır Super Kupa Fınalı

Emiroğlu
17.05.2010, 03:34
Bu arada çok önemli birşey var.

Gs yi yendik, yarışın dışına ittik.
Bjk ile berabere kalık adamlar tökezledi.
Fb ye ne kupayı verdik ne şampiyonluğu.
Üstüne birde 2.devrimin önünü açtık, kupayı Anadolu ya getirdik.

Şimdi takımımız adına çoook büyük birşey var.
O da daha önceleri neredeye hiçbir anlamı olmayan SÜPER KUPA.

Bu kupanın alınması ile, Trabzonspor'un Türkiyenin En büyüğü olduğu resmileşecektir !

İşte o zaman denecektir ki 70 milyona, " Biz şampiyonda yaparız, gerekirse geri de alırız ! "

Umarım tüm camia'mız bunu farkına varır !

Hele hele seneye şampiyon olursakta - ki artık ŞART OLDU ! - istanbuldaki kanı çürük basın mensuplarının en az yarısı işsiz kalır.Oh olur.

Kardesh TR
17.05.2010, 03:34
Ulan Fenerbahçenin sayfasına baktım yorum yakalarım diye :

Adamların yazdığına bak :

Trabzon yatacak dediler,onlar da gaza geldiler de beraber bitti..Bursaya da ibrahim toraman maçı verdi :S

Şeytan diyor git gir ağız burun..

Gümüshane
17.05.2010, 03:39
Ulan Fenerbahçenin sayfasına baktım yorum yakalarım diye :

Adamların yazdığına bak :

Trabzon yatacak dediler,onlar da gaza geldiler de beraber bitti..Bursaya da ibrahim toraman maçı verdi :S

Şeytan diyor git gir ağız burun..

Hangi Forum o kardes? Antu kapali..eziklerin mesajlarini görmek istiyorum :D

Emre Emiroğlu
17.05.2010, 03:40
Bu arada çok önemli birşey var.

Gs yi yendik, yarışın dışına ittik.
Bjk ile berabere kalık adamlar tökezledi.
Fb ye ne kupayı verdik ne şampiyonluğu.
Üstüne birde 2.devrimin önünü açtık, kupayı Anadolu ya getirdik.

Şimdi takımımız adına çoook büyük birşey var.
O da daha önceleri neredeye hiçbir anlamı olmayan SÜPER KUPA.

Bu kupanın alınması ile, Trabzonspor'un Türkiyenin En büyüğü olduğu resmileşecektir !

İşte o zaman denecektir ki 70 milyona, " Biz şampiyonda yaparız, gerekirse geri de alırız ! "

Umarım tüm camia'mız bunu farkına varır !

Hele hele seneye şampiyon olursakta - ki artık ŞART OLDU ! - istanbuldaki kanı çürük basın mensuplarının en az yarısı işsiz kalır.Oh olur.

Olay budur.. Bu yılın özeti , Bu yılın anlamı budur... Mesajın tamamlanması için Süper kupa şart !

Öyle ki hem bu ülkede alamadığımız tek kupa o !

Hemde en büyüğün tescilleneceği kupa o !

28TS61
17.05.2010, 03:42
sahaya giren fb liler kupada bize 3-1 yenildikten sonra bu kez yenilmedikleri icin sevindiler :D

Emre EFENDİOGLU
17.05.2010, 03:45
sahaya giren fb liler kupada bize 3-1 yenildikten sonra bu kez yenilmedikleri icin sevindiler :d
Güzel espriydi :D

ESER
17.05.2010, 03:50
Trabzonun onuruyla oynamaya kalkarsan duburunda hemoroit acisi yasar, bir yil s.camazsin:)

Kardesh TR
17.05.2010, 03:51
Hangi Forum o kardes? Antu kapali..eziklerin mesajlarini görmek istiyorum :D

Facebook Fenerbahçe sayfası..Ziyaretçiler de görebiliyor mesajları !!

ESER
17.05.2010, 03:51
sahaya giren fb liler kupada bize 3-1 yenildikten sonra bu kez yenilmedikleri icin sevindiler :D

hehe . olayin birde o boyutu var haklisin:)

Gümüshane
17.05.2010, 03:53
Aziz Yıldırım "Biz Barcelona'nın şampiyon olmasına seviniyorduk" diye açıklama yapmış.

Buda güzel:D

Süper Kupa Finalinin Kadiköyde yapilmasini istiyoruz!! :D

M.S.SOFU
17.05.2010, 04:13
o değilde bu sene fenere ne koyduk ama ya :D....

sametaydin
17.05.2010, 04:27
Walla ben düşüncemi söylüyorum. Eğerki fb bu maçtan galip ayrılsaydı o zaman bursalıların bize iftiralarını görürdük hep beraber. Ortada bence sadece çıkar mevzusu var. Eğer yenilseydik maça yattı diyeceklerdi. Maçtan önce bizim hakkımızda nasıl ithamlarda bulundular bunu da herkes biliyor. Bize teşekkür etmelerini istemiyorum açıkçası bizden özür dilemelerini bekliyorum maçtan önceki konuşmalarından dolayı.

ESER
17.05.2010, 04:42
Walla ben düşüncemi söylüyorum. Eğerki fb bu maçtan galip ayrılsaydı o zaman bursalıların bize iftiralarını görürdük hep beraber. Ortada bence sadece çıkar mevzusu var. Eğer yenilseydik maça yattı diyeceklerdi. Maçtan önce bizim hakkımızda nasıl ithamlarda bulundular bunu da herkes biliyor. Bize teşekkür etmelerini istemiyorum açıkçası bizden özür dilemelerini bekliyorum maçtan önceki konuşmalarından dolayı.

zaten bugun yenilmememiz de bu yuzden anlamli..
sadece bursa degil tum ulke oyle dusunecekti, ligi kupayi bolusmusler diyeceklerdi.. insanlar konusur ... ama Trabzonspor da cikar kapagi takar..
bugun Turkiye bjk nin de kac kurusluk cigeri oldugunu gordu.. bursa yi tebrik ediyorum , bursa parayla aldi demiyorum ama bjknin ruhsuzlugu ve 2003 un diyetini odeme yalakaligi vardi resmen,..

Gümüshane
17.05.2010, 04:57
Herkesin bize olan saygisi artti birden.. :)

asikar
17.05.2010, 05:01
Merhabalar....

Öncelikle Trabzonsporu tebrik etmek istiyorum ...
Bugun Bursa'da Trabzonsporlu taraftarlarlada kolkola gezdik Maç bittikten sonra Trabzon diyede bağırdık ... burda kimse yanlış anlamasın art niyet için değil Trabzon kendisi için oynar ama sonuçta bizim şampiyonlugumuzdada en buyuk katkıyı Trabzonspor sağlamıştır hepinizden ALLAH RAZI OLSUN...

Hakanbostan
17.05.2010, 05:16
http://www.facebook.com/home.php?#!/...=1432121437472 (http://www.facebook.com/home.php?#%21/video/video.php?v=1432121437472)

Buda timsah yürüyüşü yapan fenerliler....

Hakanbostan
17.05.2010, 05:25
Yav şu face'ten nefret ederdim şu yorumlar yüzünden başından kalkamıyorum bugünlük....

Denizlide ağladılar güldük :) kadıköyde güldüler güldük sonra ağladılar güldük :) stadı yaktılar brbirlerine girdiler bukadar büyük eğlence yok ya :) komedi filmi gibi :) şakamısınız la siz eizqler nerde olmadık bişey var ordan bunlar çıkıyor :)

Çifte Kupa Yaz 1907 Gönder Nah resmi cebine gelsin fenevliler

Kale arkası 50 tl,kombine 2500 tl şampiyon olduğunu sanarak sahaya inip g.t olmak paha bicilemez mastercard:)

55 Bin H.yar Taraftarınız Sustu Diye STADDA
MARŞ Çaldınız.... Sabahtan Beri Havaya Balonlar Uçurdunuz.. Caddeyi
süslediniz... Maç Sonu 2-2 Diye Anons Yapıp Konfetileri Patlatıp
SAHAYA İndiniz.. Şampiyonuz Dediniz.. Bursa Maçının Skorunu
Öğrenince Merak Ediyorum O Konfetiler Nerenizde Patladı..

ya ben bugün güldüğüm kadar hayatımda güldüğümü hiç hatırlamıyorum SAZANBAHÇE SPOR KULÜBÜ .23 nisanda çocukları bir kaç dakikalığına cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturtuyorlarya garibim SAZANBAHÇE LİLERDE birkaçdakikalığınada olsa sevinsinler diye düşünülmüş muhteşem bir organizasyondu :)

gecenin bi yarısı gül gül ölüyom yav...

Hakanbostan
17.05.2010, 05:27
http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=1432121437472

Buda timsah yürüyüşü yapan fenerliler....

Gümüshane
17.05.2010, 05:28
Bu tür şeyleri görmek güzel oluyor yav :D
TFF Fenerbahce - Trabzonspor Macini Kural ihlali nedeniyle iptal ettiğini Açıkladı

http://sporhaber.8m.com/

Arkadaslar sitede Virus var girmeyin.

Gümüshane
17.05.2010, 05:28
Bu arada ...
http://www.ntvmsnbc.com/id/25095619/

Pshycologist41
17.05.2010, 05:32
bursayı tebrik ediyorum.
umarım bu olay üzerimizdeki ölü toprağı atmamıza ve silkinip değerlerimizin gücümüzün farkına varmamıza vesile olur.

Berberoğlu
17.05.2010, 05:34
keske ertugrul ve bursa baskani mactan sonra ts ye bi tesekkür etselerdi...sadece ali tandogan tebrik etti ts yi baska duymadim hickimseden bisey....ama kendilerini fazla yüksekde görmesinler yoksa onlarinda sonu sivas gibi olur
Ertuğrul hocanın NTV'nin canlı yayınına bağlandığındaki konuşmasını izledim. Saat 01:30 sularıydı. Kullandığı ifade aynen şöyleydi. "Ben öncelikle taraftarımıza, sonra futbolcu kardeşlerime ve yönetimimize teşekkür ediyorum. Ayrıca Trabzonspor'a ve kalecileri Onur'a da çok teşekkür ediyorum. Şampiyonluğumuzda çok çok önemli bir payı var Onur'un."
:alkış::alkış::alkış:

Ben ne Bursa şehrini ne de futbolcularını değil, özellikle Ertuğrul Sağlam'ı tebrik ediyorum. Bu şampiyonluktaki payı bence en az %60-70'dir. Umarım devamını seneye Şampiyonlar Ligi'nde de getirebilir.

Ek: Ertuğrul Sağlam'ın açıklamasına ait link:
http://video.ntvmsnbc.com/ertugrul-saglam-ntv-spora-konustu-3.html

Hakanbostan
17.05.2010, 05:34
Arkadaslar sitede Virus var girmeyin.
kusura bakmayın kardeş... virüs kontrolü yapmadım silerim linki hemen...

Gümüshane
17.05.2010, 05:38
kusura bakmayın kardeş... virüs kontrolü yapmadım silerim linki hemen...

Önemi yok kardes.

SON DAKIKA: AZIZE ISTIFA SINYALLERI VERDI!
http://fanatik.ekolay.net/Birakiyorum,-hakkinizi-helal-edin_3_Detail_34_176824.htm

Hakanbostan
17.05.2010, 05:42
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?lgn=1&r=1&hid=72475

Ulen arkadaş lig tv röpörtajları yapmış futbolcularla ama hiçbiri trabzondan bahsetmemiş... Nerde o arkadaşlar Bursa bize teşekkür ede ede bitiremedi diyeenler... yoksa buda ligtv nin oyunu mu gene...

Emiroğlu
17.05.2010, 06:12
Bursa'sını bilmem ama Ekşi Sözlükten - ki severim Ekşi Sözlüğü,

Başlık Trabzonspor ! :

- 2010-2011 sezonunda şampiyon görmeyi istediğimiz büyük takım

- fenerbahçe'den sonra en çok saygı duyduğum spor kulübü.

- her ne kadar şampiyon bursaspor olduysa da, yıllar sonra turkcell süper lig 2009-2010 sezonu hatırlandığında ilk akla gelecek takımdır. türkiye kupası, şampiyonluk maçı.. resmen damgasını vurdu sezona.

- bu senenin takımı. hem kupayı aldılar, hem de şampiyonu belirlediler. uzun yıllardan sonra bana trabzonun büyük olduğunu hatırlattılar. bursanın şampiyon olması onları küçültmedi, aksine daha da büyüttü.

- yürekli futbolculara sahip "büyük" takım. büyüklüğü şampiyonluk sayısı ikle orantılı değil, başka bir büyüklük onunki.

- tek büyük takımdır... anadolu kulüplerinin hamisi ve ağabeyidir... ellerine sağlık büyük trabzon ! (bunu yazan özellikle belirtmiş fb'li)

- galatasaray ve beşiktaşın yapamadığını hem ligde hem kupada yapmış takım helal olsun.

- yazdığım bir entry için kendisinden sonsuz kere özür dilediğim kulüp.
bu yıl tamamen tersini yaptılar. teşekkürler trabzonspor.

- bildiğin horozdur.polemiğe girmeden işini yapar. :)

- büyük takım...beni maç öncesi düşüncelerim nedeniyle mahçup etmiş kulüptür..

- fenerbahçe ye kupa yerine baba bahşetme görevini bu yıl tek başına üstlenen güzide takımdır.

- fenerbahce' nin eline iki hafta once kupa almazi, bu gun de rifkiyi vermistir. nasil koydu aykut kocaman?

- fenerbahçe'nin elinden iki kupayı birden aldılar bu sene. helal olsun valla tebrik ederim.

- fenerbahçe için bölüm sonu canavarıdır.

- beşiktaş'la oynanan ve 0-0 bitip beşiktaş'ı büyük ölçüde şampiyonluk yarışının dışına ittikleri maçtan sonra yanımdaki arkadaş trabzonsporlu taraftarların oturduğu tribüne dönüp 'son hafta gider fenere verirsiniz maçı rahatlarsınız' diye bağırmıştı ve ben de içimden haklı bulmuştum. bugün maçı izlerken düşündüğümden utandım. büyük takımmış trabzonspor ve öğrendik ki kin de tutarlarmış, hem de 1996'dan beri.. (bjk li arkadaşlar)

- gün itibariyle ne kadar şerefli ve onurlu bir takım olduğunu göstermiş, futbola ve futbolun adaletine olan inancımızı artırmıştır.

vs
vs
vs

Ne kadar Bursa değilde "Diğer bir Anadolu Kulübü Şampiyon olsaydı keşke" diye düşünsem bile, yukarıda kopyaladığım envai çeşit takım taraftarlarının bize görüşleri tabii ki hoşuma gitmedi değil..

Zaten olması gerek buydu.
Bizde yanlış yoktu.
Onlar geç farkına vardılar.

Allah şaşırtmasın ne diyeyim.

only ts
17.05.2010, 06:23
ne diyeyim belkide bursanın şampiyon olmamasını isteyenlerin başında bendim ama bişeyler oldu hemde çok garip bişeyler ve iyikide bursa oldu diyorum söylediklerimi yalamıyorum bilakis yutuyorum iyiki şampiyon oldun bursa.. tebrikler bursa

Yalçın1461
17.05.2010, 06:38
"Maç bittiginde 2liği kutlayan fener taraftarı, efkardan sigara yakmak isterken stadı yaktı" :) :) :)

ErtuGrul
17.05.2010, 06:48
Tebrikler Bursa..Sampiyon olamamizi kime soralim sayin baskanim?...

nesta61
17.05.2010, 07:09
86 DOGUMLUYUM 10 YASINDAYDIM DAHA DUN GIBI HATIRLIYORUM HAMININ FRIKIKLERINI RUSTU DOKSANDAN CIKARDIGINI DUNDE ONUR RUSTU GIBIYDI IZIN VERMEDI HELAL OLSUN 5 MAYIS 96 öldugum gundu 5 mayis 2010 DA BASIMI KALDIRDIM 16 MAYISDA DUNYAYA TEKRAR GELDIM helal olsun hepinizin onurlu mucadelenizden hele o ezikfenerlilerin sahaya girip sevinmeleri futbolcularin sampiyon olmuscasina sevinmeleri daha sonra sahanin ortasina yikilip aglamalari okadar sevindimkiiii dunyalar benim oldu ... ikinci anadolu ihtilalinde bile imzamiz var . Onemli olan sampiyon olmak deyil yegen onemli olan 3 , 4 kere arka arkaya sampiyon olup buyuk takim olmak onemli yegen ...

Uluç
17.05.2010, 07:19
Takımımla gurur duyuyorum.. Başka söze gerek yok..

Gökhan KAN
17.05.2010, 07:27
Şampiyon olunca büyüklük verilir diye anayasa karrarı falan mı var. 5. büyüklüğe hak kazandılar falan yazıyor her yerde. Tamam olsunlarda büyüklük şampiyonlukla olunmaz camiayla, taraftarla olunur.

srmnlii
17.05.2010, 07:34
bursaspor geçen sene küme düşmeye oynarken aldı ertuğrul hocayı ve 1,5 senede şampiyon oldular.şiimdi bizi " 3-5 yılda şampiyon olunmaz,yok şampiyonluk zaman ister plan proğram ister cart ister curt ister " diyerek kandıran yönetimlere yada şahıslara kim hesap soracak.? bak olunuyormuş işte hemde paşalar gibi.biz taraftar olarak "bir forvetimiz olsaydı şampiyon olurduk" derken bunu göremeyen şahıslardan kim hesap soracak.? yani renktaşlar ne demiş dayı ; mesele şampiyonu belirmek değel yiğen, asıl mesele takkeyi önüne alıp düşünmekte ve sorumlu herkesten hesap sormak yeğen.. saygılarla

Gökhan KAN
17.05.2010, 07:43
Alınan bilgilere göre Onur hala topları 90 dan 80 den çıkarıyormuş.

Gordon Freeman
17.05.2010, 07:51
Bu arada Bursasporlulardan özür yağmuru başladı..
Trabzonspordan özür diliyorlar..Bu da bir erdemdir..
Bursasporu şampiyonluğundan dolayı tebrik ediyorum..
Darısı bizim başımıza...

Mehdi
17.05.2010, 07:56
Seninle gurur duyuyorum Şanlı Trabzon'um.

Şampiyonluğu da aldık,intikamı da aldık.

Tebrikler Bursaspor.

Sevincinize ortağım.

Ahmet Faruk
17.05.2010, 08:03
Bursa ile maç yapmadan önce onları geçmenin hesaplarını yapıyorduk...
Hesap sormaya meraklılar bunun da hesabını sormalı...

aaahmet61
17.05.2010, 08:05
o değilde adamlara iyi darbe vurduk bu sene.önümüzdeki sene kendilerine gelemezler.

Gökhan KAN
Bizi asagiya cekmek isteyenler bize tutunarak yukari cikmasini ögrendiler...
Günün sözü...

krdnz
Bu maç bize çok şey kattı..

Yenilseydik birçok Anadolu taraftarı bize antipati duyacaktı.Puan aldık herkes doğruyu gördü.

TRABZON YANLIŞ YAPMAZ.

Süleyman50
17.05.2010, 08:06
teşekkürler Trabzonsporum...

Orhan Aydın
17.05.2010, 08:07
Trabzonspor, Anadolunun yiğit delikanlısı...

Burak
17.05.2010, 08:08
Bu selçuk yulanın allah belaısnı versın, nasıl bunu hala yazar dıye tutuyorlar !!!

http://i.fotomac.com.tr/y/abfcd955-aa4a-43a2-94d9-443401e530f4.jpg Aferin sana Şenol!
Benim için gönüllerin şampiyonu yine de Fenerbahçe. Son maçta elinden geleni yapan Trabzonspor'a karşı mücadelesini verdi ama başaramadı. İçerden toplar çıktı, toplar direkten döndü. Fenerbahçe kalesine bir kere gelen Trabzonspor, Burak'ın kendisinin bile şaşırdığı pozisyonda golü buldu. Hepsini kutluyorum.

Fenerbahçe'ye gelince... Futbolcular ellerinden geleni yaptı. Kalenin içine kendilerini atan Trabzonsporlu futbolculara karşı bir şey yapamadılar.
Keşke o futbolcular lig boyunca da aynı şekilde oynasalardı da Fenerbahçe ile dün şampiyonlukt maçı yapsalardı. Bu maçın teknik analizine girmek istemiyorum. İki tane direkten dönen top, üç tane de içerden çıkan top var.
FUTBOLDA BUNLAR VAR
Biz maç seyrederken önümüzde ekranlar vardı. Beşiktaş'ın dün yediği golleri umarım ki adını bilmediğim bir bakan topluma anlatır. O goller nasıl yeniyor, futbolu çok biliyor ya bizi aydınlatır inşallah. Söyleyecek bir şey yok. Yukarıda dediğim gibi, fazla teknik analize girmeye de gerek yok. Benim sadece şaşırdığım, Trabzonspor'un beraberliğe yatmak için Şenol Güneş, kaleci Onur ve bütün futbolcularıyla artistik işlere girmeleriydi. Güneşdemişti ki "Biz futbol oynamaya geliyoruz."

E be Şenol bu mudur senin futbol oynamaya gelmen? Beraberlik bu kadar sevineceğini bilseydik, toplum da ona göre gardını alırdı! Senin derdin Trabzon'un başarısı değil, Fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmekti! Çünkü 1996'nın intikamını almaya gelmiştin. Aferin sana bunu başardın.
Allah yolunu açık etsin Şenol!

krdnz
17.05.2010, 08:11
Burak Zihni,

Sırf bu adamları böyle ağladığını görmemiz bile sevinmek için yeterli sebep.Bırak ağlasınlar.

Mertcan
17.05.2010, 08:13
Bu selçuk yulanın allah belaısnı versın, nasıl bunu hala yazar dıye tutuyorlar !!!

http://i.fotomac.com.tr/y/abfcd955-aa4a-43a2-94d9-443401e530f4.jpg Aferin sana Şenol!
Benim için gönüllerin şampiyonu yine de Fenerbahçe. Son maçta elinden geleni yapan Trabzonspor'a karşı mücadelesini verdi ama başaramadı. İçerden toplar çıktı, toplar direkten döndü. Fenerbahçe kalesine bir kere gelen Trabzonspor, Burak'ın kendisinin bile şaşırdığı pozisyonda golü buldu. Hepsini kutluyorum.

Fenerbahçe'ye gelince... Futbolcular ellerinden geleni yaptı. Kalenin içine kendilerini atan Trabzonsporlu futbolculara karşı bir şey yapamadılar.
Keşke o futbolcular lig boyunca da aynı şekilde oynasalardı da Fenerbahçe ile dün şampiyonlukt maçı yapsalardı. Bu maçın teknik analizine girmek istemiyorum. İki tane direkten dönen top, üç tane de içerden çıkan top var.
FUTBOLDA BUNLAR VAR
Biz maç seyrederken önümüzde ekranlar vardı. Beşiktaş'ın dün yediği golleri umarım ki adını bilmediğim bir bakan topluma anlatır. O goller nasıl yeniyor, futbolu çok biliyor ya bizi aydınlatır inşallah. Söyleyecek bir şey yok. Yukarıda dediğim gibi, fazla teknik analize girmeye de gerek yok. Benim sadece şaşırdığım, Trabzonspor'un beraberliğe yatmak için Şenol Güneş, kaleci Onur ve bütün futbolcularıyla artistik işlere girmeleriydi. Güneşdemişti ki "Biz futbol oynamaya geliyoruz."

E be Şenol bu mudur senin futbol oynamaya gelmen? Beraberlik bu kadar sevineceğini bilseydik, toplum da ona göre gardını alırdı! Senin derdin Trabzon'un başarısı değil, Fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmekti! Çünkü 1996'nın intikamını almaya gelmiştin. Aferin sana bunu başardın.

Ulan sen ERKEK misin ? Adam mısın ? İnsan mısın? Önce o tipini düzelt şerefsiz mahlukat

Hüseyin Gündoğdu
17.05.2010, 08:14
büyük takım şampiyonu belirleyen takımdır.
bursaspor'u tebrik ederim.

Ayrıca şampiyonluk başarıları için Trabzonspor'a referans veren kaptan Ömer Erdoğan'ı, büyük hoca Ertuğrul Sağlam'ı ve mütevazı başkanları İbrahim Yazıcı'yı da özellikle tebrik ediyorum.

bursa bizim sayemizde şampiyon oldu demeyi de haksız bir iddia olarak görüyorum.
bursa fener, bjk ve gs'den toplam 13 puan alarak şampiyonluğu zaten hak etmiştir.
biz de onların başarısına "onur"lu bir katkı yapmış olduk.

ben futbolcularımızdan onur, egemen, giray, serkan ve selçuk'u özel olarak kutluyorum.
ve hepsinin her yerinden! öpüyorum.

yalnız engin'in performans(!)ına da bir anlam veremedim. inşallah motivasyon problemidir.

Burak
17.05.2010, 08:14
Burak Zihni,

Sırf bu adamları böyle ağladığını görmemiz bile sevinmek için yeterli sebep.Bırak ağlasınlar.

Abim sırf bu insancığın yazısını okumak için bilgisayarı açtım bugün sabah sabah...Adam aklınca şovmenlik yapıyor...Yahu insanlar işini en güzel şekilde yapmakla yükümlüdür her yerde kurum adı çalışılan yer farketmez ama bu adamın özellikle Trabzonpor ile bir sorunu var galiba her maç sonras provakatörlük peşinde.Akşam gelip okkalı bir mail atacağım kendisine şereften yoksun müptezel ya

Gökhan KAN
17.05.2010, 08:16
Daum'ada iki kelam etmek lazım. Ceza sahası içinde geçen maçta Semih gibi ceza sahası oyuncusunu almayıp Gökhan'ı almak resmen salaklıktır.

Ayrıca Alex gibi tecrübe sahibi bir insan bile toplara abanarak vurması gerçekten ilginç. Sakin Plase vursa gol atacak.

İlker Akçay
17.05.2010, 08:19
Kaldırın şu selçuğu bağlayın Yularlarını bi yere ağzınada verin samanı sussun boşuna sayfayı kirletmesin,

Hüseyin Gündoğdu
17.05.2010, 08:19
bursa şampiyoooooooooooooon, trabzon kupayııııııııııııııııı
fener aldı yine babayıııııııııııııııııııııııııııııııııı:)

S.DEMİRCİ
17.05.2010, 08:20
1996 hesabı kesilmiş oldu..
şelçuk yula gibiler daha çok havlar...

Ömer Yüce
17.05.2010, 08:21
Şampiyon olunca büyüklük verilir diye anayasa karrarı falan mı var. 5. büyüklüğe hak kazandılar falan yazıyor her yerde. Tamam olsunlarda büyüklük şampiyonlukla olunmaz camiayla, taraftarla olunur.

Şampiyon olan her kulübe büyüklük sıfatı verilir. Bu geçmişten beri böyledir... Her ne kadar İstanbul basını buna geçmişte göz ardı etsede...

nesta61
17.05.2010, 08:21
Ulan sen ERKEK misin ? Adam mısın ? İnsan mısın? Önce o tipini düzelt şerefsiz mahlukat

bu serefsiz zibidiye mail attim ama ulasamadim yanlis adres diye geri donus yapti mail,,, birakin bunlari ya normal karsilayin bizimde yerel basinda neler cikmiyorkiii adam fenerli iste bizde 2 kere oyle bir kodukki cok agirsina gitmis zavalinin herhalde bu gece uyumamistir zuppe

süveyş
17.05.2010, 08:22
bu artık kapak olmuştur değil mi?
hani kupaları paylaşmmıştık ???
TRABZONSPOR'un büyüklüğünü, gücünü, samimiyetini görmeyenler utansın...
bu yıl en renkli takımı bizdik, ligin kaderini biz belirledik.

tebrikler Bursa...

nesta61
17.05.2010, 08:23
daga fare dogurdu ama miauwwwwwwwwwwwwww ladiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sesleri cikmiyor zuhahahha nerde bunlar kurduklari cumhurriyet yoksa isgalmi edildi hahahahaha ibnetorler hep dalga gecerdi hamsikafalilar diye kafaniza gecirdik iste tavayiii

krdnz
17.05.2010, 08:24
İstanbulun susuz kaldığına şahit oldum ama kupasız kalmasına ilk kez...:)

nesta61
17.05.2010, 08:25
İstanbulun susuz kaldığına şahit oldum ama kupasız kalmasına ilk kez...:)

usta elektrikde cooook gidiyor :D:D:D herhalde kkadikoyde bizim usaklar cok horon teptiii elektriklerde gitti stadi yaktilar isik gorebilmek icin hahahaha

cihatöztürk
17.05.2010, 08:26
adamlar neye uyradıklarını şaşırdılar yaw :D

Gökhan KAN
17.05.2010, 08:28
Yemin ediyorum içime oturdu akşamdan beri uykususuzum. Bursa oldu diye değil biz olamıyoruz diye. Bursa da yaşayan arkadaşlar bunu daha iyi anlayacaklardır. Bursa sallandı resmen. O kadar canım yandıki anlatamam. Bizde görelim bu günleri ne olur ya ne olur. Off of.

mexp61
17.05.2010, 08:30
BİZ O KADAR BÜYÜK TAKIMIZ Kİ EZİKLER BİZDEN BİR PUAN ALINCA KENDİLERİNİ TUTAMAYIP SAHAYA FIRLADILAR :d

ÇOK GÜLDÜM YA YAKLAŞIK 50 BİN MAL ŞAMPİYON OLDUKLARINI ZANNETTİ HATTA GAZA GETİRMEK İÇİN BURSA GOL YEDİ ANONSUNU YAPAN DANGALAK DAHİL :d

nesta61
17.05.2010, 08:30
Yemin ediyorum içime oturdu akşamdan beri uykususuzum. Bursa oldu diye değil biz olamıyoruz diye. Bursa da yaşayan arkadaşlar bunu daha iyi anlayacaklardır. Bursa sallandı resmen. O kadar canım yandıki anlatamam. Bizde görelim bu günleri ne olur ya ne olur. Off of.

ogunlerde gelecek yakindir bende uyumadim hala ayakdayim , hele biz sampiyon olalim avrupaDAKI trabzonLULAR akacak bursasporunki neki 10 kat daha buyuk olucak trabzon tasacak karadeniz tasacakkkk senol fergunson bizi sampiyon yapacakkk.....

aaahmet61
17.05.2010, 08:31
bu selçuk yula gibileri analar nasıl doğuroyur.gerisini yazmıyayım.sen kimsin şenol hocaya laf atıyorsun.

orhan42
17.05.2010, 08:31
Bu şerefli (!) mahkukun Trabzona karşı bi acısı var çok derinden ve en sertinden..Bu acısı katlandı o yüzden zırlıyor olmalı..Adam gibi çıkıp Onur'umuzla mücadele ettik.Hele ceza sahasındaki o pozisyonlarad defans oyuncularımızın canhıraş bir şekilde kendilerini siper etmeleri beni çook gurulandırdı..Trabzon maça yatar diyenlere kapak olsun.Bu takım 3. sınıf küçük takım değil,hele 8taş gibi bir takım hiç değil....

orhan42
17.05.2010, 08:32
Bu arada maç bitiminde şampiyon olduk diye sahaya doluşan kuşlara da çok güldüm..:)İyi oldu iyi,tarihe adımızı şanımızla şerefimizle yazdırdık....

Berberoğlu
17.05.2010, 08:33
Maç öncesi ve bizim golden öncelik duygu; kıskançlık... Allah'ım şampiyonluk maçını bize de nasib et.

Bizim golden sonraki duygu; sevinç... 8 maçtır gol yemeyen takıma ligin en anlamlı golu

Maç sonu duygu; kafa karışıklığı... Tüm Fener'liler yeşil sahaya daldı seviniyor, kimi arasam Bursaspor şampiyon oldu diyor. Bu ayki faturayoı Şükrü Sarçoğlu Stadı'ndaki anonsu yapan salak herife göndereceğim, en az 10 kişiyi aradım teyid için. Sonra sağolsun bir renkdaş cep telefonundan TV seyrediyordu. TRT1'de Şampiyon Bursaspor yazısını görünce anladık durumu.

Maçtan önce de yazmıştım, biz yenelim, en kötü berabere kalalım, yani ligin ikinci yarısında şampiyonluğa oynayan her takıma yaptığımızı yapalım, gerisi Bursaspor'a bağlı demiştim. Nitekim öyle oldu. Gerçi Beşiktaş maçı sattı diyenler çoğunlukta, o da ayrı mesele....

bahadır2561
17.05.2010, 08:35
dün iyi girmiş demek ki selcuk'a.........

Mehdi
17.05.2010, 08:37
Dur Selçuk dur.

Önce bir kendimize gelelim,bilahere ilgileneceğiz seninle.

Şu ve şunun gibi kabızları bir toparlayalım arkadaşlar.

Gökhan BAYRAK
Hüseyin'i amansızca eleştiren, küfürler yağdıran, bu takımdan kovduran taraftara da kapak olsun bu şampiyonluk..

harbiden bi tane futbol bilgini! arkadaş vardı burda, iletisinde "inanıyorum ki, Hüseyin'in gittiği sene TS şampiyon olacaktır" şeklinde birşey yazıyordu.

başta o arkadaş olmak üzere bütün hüseyin düşmanlarına burdan şunu söylemek istiyorum; nasıl ..... Hüseyin kocaman!!

Rasim YILMAZ
Selçük YULA:) Komik adam...

süveyş
17.05.2010, 08:41
maç sonunda istanbulda en aızndan benim oturduğum semtte Trabzonsporlu taraftarlar bayrakları alıp yollara düştü, fenerliler ne sinir oldu ama, ben de gidecektim ama sınavım var bugün, gerçi ne kadar çalıştım ki :)
süpersin Trabzonum, gösteridin yine büyüklüğünü...
feneri şampiyonluktan etmek güzelmiş :):):)

ilyskm
17.05.2010, 08:41
Arkadaşlar,
Maçtan sonra NTV spora takıldım Rıdvan DİLMEN denen çapsız aynen aşağıdaki sözleri sarfetti;
''Bursa'nın şampiyonluğu GS nin UEFA kupasından sonraki en büyük başarıdır ve hatta Trabzonsporun 6 şampiyonluğundan daha büyük bir başarıdır.''
Anladımki çok koymuş Rıdvan efendiye...

cihatöztürk
17.05.2010, 08:43
rıdvan kendine gelememiş halen şokda :D

vuralkara
17.05.2010, 08:44
Selçuk Yula,
sen önce içindekini bi çıkar ondan sonra konuş. bir takım sadece 2 maçla ancak böyle bitirilebilir. resmen 2 maçla ipini çektik eziklerin. ne hoca kaldı ne başkan ne de stad. dağıldılar resmen. maç bitiminde yaşadıkları rezalet de üstüne tuz biber oldu. bütün dünyaya rezil oldu gerizekalılar.

61yusuf
17.05.2010, 08:49
şampiyonluk kutlamaları onlar için 1 dakika sürdü
ve sonunda g.t oldular
en hoşuma gidende bu durum oldu

hodlu
17.05.2010, 08:50
96 yılının intikamı işte böyle alınır.Teşekkürler Trabzonspor.Süper lig şampiyonu Bursaspor'u yürekten-gönülden kutluyorum.Hakettiler ve kazandılar.Onlar adına çok mutluyum zira bizim yöneticiler de görsünler şampiyon nasıl olunur.
Fener sana da ne diyeyim beter ol beteeeeer..............

Gökhan KAN
17.05.2010, 08:52
Selçuk Yula'da objektiflik namına hiç bir iz yok. Adammısın şerefsiz..

emrahs61
NTV de Tayfun Bayındır söyledş bursa şampiyonlukla 21 milyonu cebine koydu şampiyonlar ligine de fener gidemezse 17 milyondan bahsediyo biz bu parayı gördük mü bilemiyorum biz artık büyük filan değiliz sözümü tekrar ediyorum

asilhamsi
Ceza alırmıyım bilemiyorum ama soyliyeyim de icimde kalmasın.
Babam diyor ki:"TRABZONSPOR un isminin sonuna bir şey ekleyelim"
-"Ne ekleyelim baba?"
-"OSURUK KESEN SPOR"

:)

Büyük takım olunmaz büyük takım dogulur.Bizim büyüklügümüz yıllarddır yaptıgımız ONUR lu kavgamızdan.

Burçak
17.05.2010, 08:53
sazan yaz 1907 ye gönder fenerliler sahaya insin :D

krdnz
17.05.2010, 08:57
İstanbuldan Anadoluya kupa gezileri düzenlensin.:D

Erdem Keser
17.05.2010, 09:00
Song`u alalım şampiyon olalım! Bursaspor şampiyonluk kutlamalarını sürdürürken, Hüseyin Cimşir`in açıklama yaptığı sırada araya giren Sercan Yıldırım, espriyi patlattı..
http://www.bursasporluyuz.net/resim.asp?resim=yonet/haber-img/bursaspor_nf2ux5isk5t1dhv.jpg&genislik=240&yukseklik=180
Şampiyonluk kutlamaları sırasında Lig TV`ye açıklamalar yapan Hüseyin Cimşir, "İlk kez şampiyon oldum inşallah devam eder. Çok güzel duygu. Bu zaman kadar konuşmadım ama bu saatten sonra konuşulur. Şampiyon olamayı çok istiyordum inşallah devam eder" diye konuştu. Bu sırada araya giren Sercan, "Trabzon`dan hangi kaptan gitse şampiyon oluyor. Daha önce Fatih ve Gökdeniz gitti şampiyon oldu. Song`u alalım gelecek sezon da şampiyon olalım" diyerek olaya espirili bir yaklaşım gösterdi. Kaynak:Ajansspor

Makara malzemesi olduk :D

magicyattara
17.05.2010, 09:00
Arkadaşlar,
Maçtan sonra NTV spora takıldım Rıdvan DİLMEN denen çapsız aynen aşağıdaki sözleri sarfetti;
''Bursa'nın şampiyonluğu GS nin UEFA kupasından sonraki en büyük başarıdır ve hatta Trabzonsporun 6 şampiyonluğundan daha büyük bir başarıdır.''
Anladımki çok koymuş Rıdvan efendiye...

Hahaha..bu rıdvan var ya adamı gülmekten öldürür..gerçek yüzünü gösterdi işte yine..
Onun zoru bursanın şampiyonluğu değil,bizim fenere vurup şampiyonluktan etmemiz..

Bursanın şampiyonluğu mu..3 gün sonra unutulur..:)

Mehdi
17.05.2010, 09:02
Bizim meydan civarında dolaşan o sesi kalın padadisçiyi bulun.Dün Saracoğlu civarlarında dolaştığını düşünüyorum.

Padadiiis iki oldu ikiiiiiiiiiiiiiiii.

Semih58
17.05.2010, 09:04
TRABZONSPOR'um SANA HELAL OLSUN.

krdnz
17.05.2010, 09:04
Dün İstanbul'un her yerinde fb bayrakları satılıyordu.Ne iş anlamadım.:D

Dursun Kaplan
17.05.2010, 09:05
Çok koydu bea. :p

Bilmem kaç bin kişinin ne kadar pislik bir klübün taraftarı olduğunu dün gece bir kez daha gördük. Tebrik ediyoruz sizi. :alkış:

Berberoğlu
17.05.2010, 09:06
Dün İstanbul'un her yerinde fb bayrakları satılıyordu.Ne iş anlamadım.:D
Caddede Fenerium TIR'ı filan da gördüm ben.
Hatta bir sürü kişi sarı-lacivert formalarıyla caddede eğleniyordu.
Ben de çıkaramadım sebebini...:D :D :D

kamilsan61
17.05.2010, 09:07
şerefsiz selçuk yula bir dönem trabzon'da çıkan olaylardan sonra taraftarımız için pkk'lı demişti.şimdi kend, taraftarına baksın.şimdiye kadar fener'in kaleci hatalarında atıp da kazandığı maçlarıda kontrol etsin,sonra milletin yediği gollere laf etsin.
ayrıca fener için kampanya da var ona katılsınlar.sahasını kazısınlar.çıkan şifreyi 6161'e göndersin.belki şampiyonluk kupası kazanırlar.daha çok kazıyın daha çok şansınız olsun...muhahaha:)

süveyş
17.05.2010, 09:09
bizim gol gelmeden önce ailecek volkanın gol yemesi gerektiğini konuşuyorduk, şenol güneşin rekorunun çok uzağında kalmasını isterkenn GOllll geldi, sevincim ikiye katlandı...
onur yine muhteşemdi, her gazetede o var...
inş. Trabzonsporumun da şampiyonluğunu görürüz artık.

genç61
simdi giderler en degerli topcumuz en iyi topcumuz olan onuru satarlar
sampiyon olmak istiyorsak oyuncu satmayalım transfer yapalım hemde kalıteli transferler

Mehdi
Fenerlilerin yeni sloganı.
Birgün herkes bir dakikalığına şampiyon olacak.

Egemen
17.05.2010, 09:10
Bizim meydan civarında dolaşan o sesi kalın padadisçiyi bulun.Dün Saracoğlu civarlarında dolaştığını düşünüyorum.

Padadiiis iki oldu ikiiiiiiiiiiiiiiii.

kanga öldüm gülmekten.. off offff ççç

krdnz
17.05.2010, 09:11
Bundan sonra sadece şampiyonluk için değil ikincilik içinde stadı yakmak gelenek olacakmış:D

cihatöztürk
17.05.2010, 09:11
başkannn şampiyonluk istiyoruz delirmiştik

çıldırma noktasındayız artık

seneye ya şampiyonuz yada bi daha yokuz

Onur Civelek61
17.05.2010, 09:13
İte kaka şampiyon fb olacağına...Top oynamayı bilen bursa olsun elbette.Bizim çok şampiyonluğumuz çalındı.Bu sefer güvenliği sağladık.Hakedene şampiyonluğun gitmesinde başrol oynadık.Berabere kalacağımızı biliyordum ama bursanın kazanacağına pek ihtimal vermemiştim.Maçı izlerken o kalabalıktakilerin Trabzon maçı vericek baksanıza kaleye gitmiyorlar ve önlerini açıyorlar gol atsınlar diye sözlerine Trabzonspor maç satmaz yanıtını verdim.Sonunda da anlamışlardır artık eşek değiller ya :D

Hüseyin Bağdat
17.05.2010, 09:13
Teşekkürler Trabzonspor'um...

Maçtan sonra eziklerin o hallerini gördükçe çok mutlu oldum...

krdnz
17.05.2010, 09:14
http://i41.tinypic.com/1hf982.jpg

Timsah yürüyüşü yapanlardan ikisi kayıpmış,Bilica gözaltına alınmış.:D

Hasan Habip Özbay
17.05.2010, 09:17
rezillik helal olsun bursaya çıktım turumu attım hep bir ağızdan bize her yer trabzon diye bağırdık beraberce
ANTİ-İST O KADAR

cihatöztürk
17.05.2010, 09:17
allahım eziklerin hallerine bak :D

genç61
17.05.2010, 09:20
herseyi gectim fener olmadı sampiyon sevindik ama takıma topcu lazım onura dua atmek lazım her zaman onur kurtarmıcak transfer transfer transfer

kamilsan61
17.05.2010, 09:21
http://i41.tinypic.com/1hf982.jpg

Timsah yürüyüşü yapanlardan ikisi kayıpmış,Bilica gözaltına alınmış.:D

bu fotoda önde yürüyen iki dangalak daha dışarı çıkamazlar heralde.çünkü şuan ki suratları afedersiniz ama g......t şeklindeymiş:))

Mehdi
17.05.2010, 09:21
http://i41.tinypic.com/mw387m.jpg

zafer6161
17.05.2010, 09:23
valla ne yalan söylim daha dün 21:45 e kadar Trabzonun yenilmesi fenerin şampiyon olmasını istiyordum,hatta kaçan fener gollerinde adeta biz kaçırır gibi kahroluyordum,maçı internetten takip ediyordum,maç bitiminde sahaya taraftarların girdiğini gördüm,acaba bursa şampiyon olduda bursayamı bağlandı diye kendi kendime diyordumki bakıyorum stad fenerin stadı,tv lere bakıyorum maç 2-1,alla alla bi terslik var bu işte derken Şampiyon bursa olmuş,ve içim cız etti,adeta traji komik olay yaşanmıştı,

tv den ilk bursa görüntüsünü gördüğümde ,ertuğrul sağlamın ilk haberi alıp sevinmesinin ardın dan içimde nedense bursa sevgisi başladı,çokmu duygusal davranıyoruz ne , bursanın şampiyonluğunda gözyaşlarımı tutamama neden oldu,valla iyikide bursa şampiyon olmuş,adamlara helal olsun oynadılar şampiyon oldular,
bir çiftte medyaya

akşam bursa şampiyon olduğunda neredeyse bütün spor proğramlarında en fazla 10-15 dakka konuşuldu,ekranların sağ alt köşesinde şampiyon bursaspor,konuşulan konu ise fenerin şampiyon olamaması ve anons konusu,inanırmısınız bi anons bursanın şampiyonluğunun önüne geçti,neredeyse bütün kanallar tam 5 saat feneri ve anonsu konuştular,işte bildiğimiz istanbul medyası,bu arada hani derdikya trt de erdoğan arıkan ,kendisini çok severim ama bilmem farkettinizmi,bursa şampiyon olduğu anda birden yüzü ve şekli değişti,birden soğukluk ve sinir bastı,acaba bu fenerin şampiyon olamamasındanmı yoksa bursann şampiyon olmasındanmı kaynaklandı bilemiyorum

bugünkü spor gazetelerinde ise fenere 9 sayfa,hiçbir iddası olmayan gs ye 3 sayfa şampiyon bursaspora ise iç sayfalarda tam 3 sayfa yer verilmiş,
işte bunları gördükten sonra iyiki şampiyon oldun bursa:alkış::alkış:
ama adam gibi yerini mevkini haddini bilirsen !!!

Hqmi
17.05.2010, 09:26
Çok güldüm fener amma sevindi yav ikinciliğe. :D:D Bir Mahmut hoca birde Trabzon zaten. :)

Bursa'yı şampiyon yaptık. Bakarsın bir günde bizim şampiyonluk maçında onlar çelme takar fenere biz şampiyon oluruz. Şampiyonluk Anadolu'ya gitti artık, bizim de şampiyonluğumuz çok yakın.

Mehdi
17.05.2010, 09:27
http://www.bobiler.org/sampiyon_oldugunu_sanip_sevinmece_3204

ççç

Akbank reklamı

Dursun Kaplan
17.05.2010, 09:27
Ahmet Çakar : Allah kimseye böyle acı vermesin. ççç

Mustafa K. Demirbaş
17.05.2010, 09:32
Son Dakika: Bolu Tünelinde Telefonlarına ulaşılamayan bir grup fenerli Taraftar halen şampiyonluk kutlaması yapmakta... :D:D

61yusuf
17.05.2010, 09:37
şükrü saraçoğlunda son dakika anansu yapan adamı gözaltına almışlar

Hqmi
17.05.2010, 09:40
Son Dakika: Bolu Tünelinde Telefonlarına ulaşılamayan bir grup fenerli Taraftar halen şampiyonluk kutlaması yapmakta... :D:D
sadsadasdsa :D

Hemde bayada dövmüşler gazetede yazana göre.

mazosist
17.05.2010, 09:42
öyle rezil oldular ki üstüne birde bu şok bunları uzun süre kendine getirmez :)

yakarcı
17.05.2010, 09:43
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm998900.jpg (http://forum.bordomavi.net/Beni-yak,-kendini-yak,-herseyi-yak-1-1_3_Detail_88_176858.htm)

mexp61
17.05.2010, 09:44

BU KADAR MUTLULUK YAŞATAN ADAMI GÖZ ALTINA MI ALMIŞLAR... :eek::p

Erdal
17.05.2010, 09:47
Selçuk Yula...Yazık sana...Çok yazık...

Emre Emiroğlu
17.05.2010, 09:47
Galatasarayı yenip saf dışı ettik

Beşiktaşa çelme taktık.

Fenerbahçeyi den URFADA o kupayı vura vura aldık..

Kadıköyde Fenerbahçeyi Şampiyonluktan ettik..

Severiz , sevmeyiz , onurumuz la oynayıp Anadoludan çıkacak bir şampiyonun BURSASPORUN önünü açtık..

Her konuda bir çok yere mesajlarımız iletildi...

Bu ülkenin en şerefli takımıyız !!

Birileri gibi her hafta başka bir takımı desteklemedik !

BİRİLERİNİN ZAMANINDA SATTIĞI GİBİ KİMSEYE MAÇ SATMADIK !!

FAKAT ; TÜM BU ANLAMLI MESAJLARIN TAMAMLANABİLMESİ İÇİN

SÜPER KUPA ÇOK ÇOK ÖNEMLİ..

EVET BÜYÜKLERİ ŞAMPİYONLUKTAN ETTİK.. FENERİ EVLAT ACISI SAHİBİ YAPTIK

BURSAYA YOL VERDİK !!!

AMA TEK BÜYÜĞÜN TESCİLİ ANCAK SÜPER KUPA FİNALİYLE OLACAK..

SÜPER KUPA FİNALİYLE TÜRKİYEYE VERDİĞİMİZ MESAJ TAMAMLANACAK !!

DÜNYADA HİÇBİR TAKIM YOKTUR Kİ LİGİ 5. BİTİRSİN FAKAT HER İSTEDİĞİNİ YAPSIN ,

İSTEDİĞİNİ BAŞARIDAN ETSİN , İSTEDİĞİNE YOL VERSİN..

BU KADAR KÖTÜ BİR SEZON ANCAK BU KADAR MÜKEMMEL BİTEBİLİRDİ..

TEKRAR EDİYORUM.....

TÜM VERDİĞİMİZ MESAJLARIN YERİNE ULAŞABİLMESİ İÇİN ;

SÜPER KUPA ŞART !!!!

61yusuf
17.05.2010, 09:51
BU KADAR MUTLULUK YAŞATAN ADAMI GÖZ ALTINA MI ALMIŞLAR... :eek::p
aynen öyle adam hiç yoktan 1 dk. bile olsa sevinç yaşattırdı

Erdal
17.05.2010, 09:52
Türküm, Trabzonsporluyum adamım.....Bu gün daha bir yüksek sesle söylüyorum....Gerisi umrumda değil....Ayrıca konuşuruz tabi...

kamilsan61
17.05.2010, 09:55
http://www.bobiler.org/sampiyon_oldugunu_sanip_sevinmece_3204

ççç

akbank reklamı

guinness rekorlar kitabina gİrmİŞler.tebrİk ederİm yahu:)

Cemalettin Taşkın
17.05.2010, 09:57
yunus yıldırımla maç kazanamıyoruz :)

winner
17.05.2010, 09:58
Maçtan sonra kadıköyde ki baba evinden çıkıp karşıya kendi evime giderken, bilenler için, yoğurtçu parkından doğru eski salı pazarı istikameti ile metrobüse yollandım. Yollar gazze şeridini aratmayacak gibiydi. Kurulan barikatlar, yanan konteynerler, camsızotobüsler.Metrobüs durağında tam bir sinir hakimdi. Tepki bizden çok Beşiktaş'a idi. Bu arada bizimkilerden formalı 8-10 kişilik bir grup geldi, staddan çıkarak. fb'lilerin tam içine girip birazda aşırı kahkahalarla kendi aralarında konuştular. Yanlarına gelen fblilere ödeştik, hesabı kestik gibi bişeyler söyledir. Ufak tefek sürtüşme ve ağız dalaşı dışında bir şey olmadı.

Sonuçta fb'lilerin yerine kendimi koydum üzüldüm. fb2yi hiç sevmememe rağmen maç sonu nötrdüm. Bu maç 96 intikamı olamaz öyle görülmemeli . Biz şampiyon olamadıktan sonra başkasının kayıp şampiyonluğuna sevinmek kusura bakmayın ama asıl küçüklük bu...

Jade
17.05.2010, 09:59
Tebrikler Bursapor.. Teşekkürler TRABZONSPOR' um...

Büyük takımlar küçük hesaplar yapmaz.

Murat'
17.05.2010, 10:02
Fenerbahçe çıkan bu olaylar sonunda ne kadar ceza alacak çok merak ediyorum.

halil ibo
17.05.2010, 10:03

Benimde aklıma şu fenerlileirn yaptıklarını biz yapsak neler konuşulurdu hakkımızda diye düşünüp durdum...

Furkan Dündar
17.05.2010, 10:05

Benimde aklıma şu fenerlileirn yaptıklarını biz yapsak neler konuşulurdu hakkımızda diye düşünüp durdum...

onlara ceza faLan verilmez :)

ISTS
17.05.2010, 10:06
Fener taraftarının bu kadar centilmen olduğunu bilmezdim ama. Nasıl da kutladılar Bursa'nın şampiyonluğunu. Tebrik etmek lazım.:D

Ali Can
17.05.2010, 10:06
bu selçuk yula kendisini b.k zannediyor galiba

Murat'
17.05.2010, 10:07
Aslında bu olay bizim başımıza gelse bizde de aynı tür olaylar yaşanırdı.Kolay değil arkadaşlar şampiyonluğu kaybetmelerini bir kenara bırakın adamlar kandırdılar yahu.O yüzden ortalığı ateşe verdiler.

Cemalettin Taşkın
17.05.2010, 10:07
fenerbahçeyi şampiyonluktan etmek iyi güzelde alınan 1 puanın bize hiç faydası olmadı. keşke şampiyon olabileceğimiz 1 puan olsaydı.

geçen sezon 2. olabileceğimiz maçta fenere kaybetmiştik.

Dursun Kaplan
17.05.2010, 10:09
Şundan eminim, bir daha ligin son maçları Fb ile olmayacak. Bu sefer fikstürler değişecek. :p

Koray
17.05.2010, 10:12
Ne diyor Seçuk Yula?

bordo(61)mavi
17.05.2010, 10:13
bu selçuk yula kendisini b.k zannediyor galiba

havlıyor köpek işte. kaale almamak lazım... Bırak havlasın dursun...:mad:

winner
Bursaspor fikstüre şükredebilir. Türkiye profosyonel liglerinin tamamında dün bizim yaptığımızı fb'ye yapma düşüncesi içinde olabilecek, iddiası olmadığı halde bu kadar cansisperane mücadele edebilecek başka bir takım yok(gs ve bjk dahil) Çünkü Trabzonspor Türkiyenin tek gerçek futbol efsanesidir.

Egemen
Ne diyor Seçuk Yula?

klasik afgurmaları :)

ne diyecek..

BYGUNES
17.05.2010, 10:16
" Sazan yaz, 1907 ye gönder, konfeti atıp sahaya insinler"

Emre Emiroğlu
17.05.2010, 10:17
Beraberliğe ne kadar çok sevinmişiz :)

Şenol intikamını almış ,

Bütün futbolcularımız kalenin önlerine yatıp pozisyonları çıkartmış

1 kere gidip gol atmışız vs.. vs..

ULAN KÖPEK !!!! YILLARCA O STATTA EZDİK SİZİ , HAKEMLE CARTLA CURTLA MAÇLARI ALMADINIZ MI ?

EVET 10-11 YILDIR YENEMİYORUZ ORADA SİZİ DE ? NEDEN ?

CEM PAPİLA VE METİN TOKAT REZALETLERİ SİZİN STADINIZDA , FUTBOLUMUZLA SİZİ EZERKEN ! ŞAMPİYONLUĞA KOŞARKEN YAŞANMADIMI BE P....Ç

Ahlaksız , arlanmaz herif...

:)

Kesin Selçuk yula da sahaya inip sevinenlerdir..

Belli .. Çok acımış !

BU ARADA KADIKÖY DEKİ SON BEŞ MAÇIMIZDAN ;

1 MALUBİYET 4 BERABERLİK ALDIK..

İÇERDEKİ MAÇLARIMIZI ALMAYA BAŞLARSAK FENERBAHÇE FOBİMİZ TAMAMEN BİTER !

GENEL GALİBİYETLERDE ÖNE GEÇERİZ.. ESKİSİ GİBİ !

ZATEN ARADAKİ FARK 2

Erdal
17.05.2010, 10:18
En güzelini Ali Ece söylemiş; Fenerbahçe'ye geçmiş olsun, Bursaspor'a kutlu olsun Trabzonspor'a helal olsun.....

Lakin kendi kulübüne de bir yorum beklerdim....Sahi nereye koyalım dünkü Beşiktaş'ı

Hamza Öztürk
17.05.2010, 10:20
Selcuk YALA demek istedin galiba

Kamil Çakmak
17.05.2010, 10:23
Bu maç Trabzonspor'un dik duruşunun, Onurlu oluşunun maçı idi.
Fazlada söze gerek yok. Türkiye'ye kapak olsun.
Bu onuru gösteremeyenlerde vardı dün akşam Bursada.
Acaba büyük olan kim?

Ahmet Faruk
17.05.2010, 10:24
Hani kimin şampiyon olduğu bizi ilgilendirimezdi...
Hadi maçımıza dönelim artık...

pazarkapılı
17.05.2010, 10:25
bence bu beraberlik bu sezon alınan türkiye kupasından bile daha büyük basarıdır daha önemlidir....

Tolga Okumuş
17.05.2010, 10:27
Bu maç Trabzonspor'un dik duruşunun, Onurlu oluşunun maçı idi.
Fazlada söze gerek yok. Türkiye'ye kapak olsun.
Bu onuru gösteremeyenlerde vardı dün akşam Bursada.
Acaba büyük olan kim?

Tebrik ediyorum.

Kimse Beşiktaş'ı konuşmuyor.

Mükemmel bir milli futbolcu vardı dün Bursa'da.

Çok büyük Beşiktaş ! Gol attıklarında sevinmeyecek kadar !

Ahmet Faruk
17.05.2010, 10:28
Mesela Gökhan Gönülün aldığı her top ile bizim ceza sahamıza, Calenin karşısına elini kolunu sallaya sallaya gelişini konuşalım.
Kim vardı sol önde sahi? Engin mi? Aaa, hiç şaşırtıcı değil... Hem Enginin oynaması, hem kötü oynuna rağmen sahada kalması, hem de sol tarafın koridor olması...
Burakın golden başka kameralara bile gözükmemesini konuşalım ya da?

Hatta bu iki oyuncunun kötü oyununa rağmen nasıl sahada kaldığını konuşalım...

Ama bir şekilde işimize bakalım...
Kimsenin şampiyonuluğu kaçırması bizi şampiyon yapmaz...

Tartışmamız gereken asıl şeyleri tartışmazsak seneye yine fbnin şampiyonluğuna koyduğumuz engel ile seviniriz en fazla...
26 senedir böyle değil mi?

BALKAN 06
17.05.2010, 10:30
anlatılmaz bir duydu febe yi madara etmek,
şampiyon olmuş kadar sevindim,
tebrikler bursaspor,umarım bundan sonra adamı pancarı ayırabilirsin.

Hamza Öztürk
17.05.2010, 10:33
Sampiyon Bursaspordan daha cok Biz konusuluyoruz.
Durusumuz Büyüklügümüz herkesin dilinde.
Demekki neymis kimin Sampiyon olduguna degil, kendi isine bakacaksin.

Ey gidi Trabzonsporum seni cok seviyorum

Halit Akyüz
17.05.2010, 10:34
Faruk Çelik denen adam özür dileme dimi hala ?

cihatöztürk
17.05.2010, 10:35
baskan şampyonluk istiyorummm artık ÇILDIRDIMMMMMM

Halit Akyüz
17.05.2010, 10:35
Onur ve Burak'ın kazmalığı Bursa'yı şampiyon yaptı.

Koray
17.05.2010, 10:36
Fenerbahçe'ye geçmiş olsun...
Trabzonspor'a helal olsun...
Bursaspor'a kutlu olsun...

Şansal Büyüka

Egemen
17.05.2010, 10:43
bir kaç güne kadar ne daum kalır ne aziz :)

söylemedi demeyin..

gerçi aziz efendi bırakır, bi hafta sonra geri gelir.. alıştık o huyuna..

Mehmet Ç.
17.05.2010, 10:45
Önümüzdeki Bursa macini sabirsizliklan bekliyorum.. Bakalim tesekkürleri nasil olacak!

Mehdi
17.05.2010, 10:49
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/1961751592.jpg

laztranot
17.05.2010, 10:50

FUTBOLDA BUNLAR VAR

La Selçuk yiyesin lahana...

Erdal
Fenerbahçe'ye geçmiş olsun...
Trabzonspor'a helal olsun...
Bursaspor'a kutlu olsun...

Şansal Büyüka

Ben Ali Ece yazmış sanmıştım...Eksiği tamamlayalaım o halde

Beşiktaş'a yazıklar olsun....

bahadır2561
Şşşşt sakın... Sakın tek bir anons daha yapayım deme.Niye biliyor musun? Çünkü inanırım :D :D :D

Tolunay Abdioğlu
17.05.2010, 10:51
http://www3.bobiler.org/upload/photographs/1961751592.jpg

ççççççççç

Yok böyle birşey ya. :)

Tolunay Abdioğlu
17.05.2010, 10:52
Ben Ali Ece yazmış sanmıştım...Eksiği tamamlayalaım o halde

Beşiktaş'a yazıklar olsun....

Öyle deme Erdal abi.

Herkes kişiliği gibi görünür.Kişiliksizler de bu sayede ortaya çıkar. :)

SDanışmaz
17.05.2010, 10:53
La Selçuk yiyesin lahana...

Akşam başka bir şey yedi, onun acısından böyle yazmış :)

Gökhan BAYRAK
17.05.2010, 10:54
Mesela Gökhan Gönülün aldığı her top ile bizim ceza sahamıza, Calenin karşısına elini kolunu sallaya sallaya gelişini konuşalım.
Kim vardı sol önde sahi? Engin mi? Aaa, hiç şaşırtıcı değil... Hem Enginin oynaması, hem kötü oynuna rağmen sahada kalması, hem de sol tarafın koridor olması...

Tartışmamız gereken asıl şeyleri tartışmazsak seneye yine fbnin şampiyonluğuna koyduğumuz engel ile seviniriz en fazla...

engin dün sol açıkta oynamadı, selçukla yan yana ön liberoda oynadı.

bırakın bu komplo senaryolarını yaa..

dün ki onurlu duruş kapak olmadı mı hala bu komplo sahiplerine..

yok arkadaş siz adam olmazsınız!!!

Atalay
17.05.2010, 10:54
Maç Berabere bitsin demiştim oldu...

Fakat Bursa maçıda berabere bitsin istemiştim olmadı...

Beşiktaş yaptı yine yapacağını...:)

Dik Duruşumuz için Trabzonsporluğumla bir kez daha gurur duydum...!!

İlker ToSun
17.05.2010, 10:55
kupa maçından sonra fener taraftarının bizi tebrik edişindeki samimiyete olan inancım sonsuzdu ancka yönetim, teknik adam ve futbolcuların o günden beri dün akşamı düşünerek yaptıkları yalamalıkların sonucu budur işte.

biz uyardık fazla yalamayın dedik, sonunda sizi daha çok acıtır daha sert olur dedik ama dinletemedik :)

ektiklerini biçtiler :D

Hasan Çelik
17.05.2010, 10:55
Trabzonspor'a helal olsun diyenlere saldırasım geliyor,sanki bursaspor şampiyon olsun diye oynadık ,biz başkalarının başarısı yada başarısızlığı için oynmayız,başkasının başarıszlığında sevinmeyiz ,biz ONUR'lu bir takımız ,kendi büyüklüğümüzün icabını yerine getirdik...

pazarkapılı
17.05.2010, 10:56
artık biliyorum ki,

türk futbolunda kimsenin sampiyonlugu artık garanti degilmiş,

türkiyede de cok calısan emek sarfeden hakeden insanlar birseyler kazanabiliyormus,

insanlar,takımlar bir beklentisi olmadan onuruyla mücadele ediyor,durusunu gösteriyor,kimsenin oyuncagı olmuyormus...

büyük olaylar büyük hatıralar gizli kapaklı bir sekilde yürütülmeden gerceklesebiliyormus,

para her kapıyı acmıyormus,

ne yazıkki insanlar sucsuz oldugunu kanıtlamak zorundaymıs(bunu biliyordum ama daha da inanmaya basladım)....

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2010, 10:56
selçuk yula maçtan önce ne güzel konuşuyordu .gerçek yüzünü ortaya çıkardı işte.2 sene önce avni akerde bunlatı yendiğimizde yine böyle yazmıştı ...

Egemen
17.05.2010, 10:57
selçuk yula kekosu kupa maçından sonra ne demişti :)

fener fazla önemsemedi mi..

biz de fazla önemsemedik.. yoksa bu maç böyle mi biterdi?

Çağatay_
17.05.2010, 10:57
Selçuk Allah senin yolunu açık etsin anca boş laf.

Külünkoğlu
17.05.2010, 10:58
Gibiler,
Ev sahibi çubuklu ile sahadaydı, geçmişte başka bir ev sahibinin olduğu gibi,
Ev sahibi baskılı oynadı, geçmişte başka bir ev sahibi çok daha baskılı oynadığı gibi,

Çalışanlar,
Onur, Giray, Egemen, Selçuk, İtfaiyeciler.

Sevinenler,
Fenerbahçeliler, Bursasporlular.

Tarihin en kısa şampiyonluk sevincini yaşanlar,
Fenerbahçeliler.

Üzülenler,
Fenerbahçeliler, komplocular, niyet okuyucular, yatışcılar, hayatını satış üzerine kuranlar, görsel ve yazılı medya çığırtkanları.

Rezillikler,
Stadlarını yakan böyyük Fenerbahçe taraftarı, Basın toplantılarının yapılmayışı, Futbolcuların röportaj yapamamaları.

Onurlular,
Trabzonsporlular.

Hasan Çelik
17.05.2010, 10:59
Selçuk Yula Trabzonspor ekibine saldıracağına kendi oyuncularına kzısın boş kalelere yuvarlayamadığı topları kendi kalemizemi atsaydık.
biz bu yıl beşiktaşla delasmada berabere kalmadık mı ,bursa spor la berabere kalamdık mı son maçta galatasaray ı yenmedik mi? nedne bahediyor bu şovenist adam...

Emre Emiroğlu
17.05.2010, 10:59

Senin dün geceden beri çok büyük acın var.

Sana da geçmiş olsun dileklerimi sunarım ben.

Murat Erdem
17.05.2010, 11:01
http://www.facebook.com/.../video.php?v=1432121437472 (http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=1432121437472)

Ahmet Faruk
17.05.2010, 11:02
Senin dün geceden beri çok büyük acın var.

Sana da geçmiş olsun dileklerimi sunarım ben.

Evet..
Malesef ben dün gece rengimi belli ettim.
Aslında Fenerbahçe taraftarıyım, ama işte son dakika da kaçırınca, mazur gör.
İşte fanatik olunca insan, tutamıyor kendini...
Umarım burda bundan sonra da yazmama izin verilir...

Geçmiş olsun dileklerin içinde teşekkür ederim.
En azından böyle anlayışlı taraftarlar da var aranızda...

kamilsan61
17.05.2010, 11:02
trabzonspor'a helal olsun diyenlere saldırasım geliyor,sanki bursaspor şampiyon olsun diye oynadık ,biz başkalarının başarısı yada başarısızlığı için oynmayız,başkasının başarıszlığında sevinmeyiz ,biz onur'lu bir takımız ,kendi büyüklüğümüzün icabını yerine getirdik...

benİmde fener'İn Şampİyon olmasini İsteyenlere dalasim gelİyor.kİm Şampİyon olursa olsun.ama fener olmasin.koduk fener'e.İkİ kupadan da ettİk.bu zaten trabzon'un bÜyÜklÜĞÜnÜ gÖsterİyo.allah nasİp ederse ŞampİyonluĞu gÖreceĞİz.

Murat Erdem
17.05.2010, 11:03
Yapılabilecek en büyük eşşek şakası : fenerbahçe stadındaki anons yapan adam (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=fenerbah%c3%a7e+stad%c4%b1ndaki+anons+y apan+adam)

Murat Erdem
17.05.2010, 11:04
http://www.hurriyet.com.tr/_np/9571/10609571.jpg

kamilsan61
17.05.2010, 11:04
gibiler,
ev sahibi çubuklu ile sahadaydı, geçmişte başka bir ev sahibinin olduğu gibi,
ev sahibi baskılı oynadı, geçmişte başka bir ev sahibi çok daha baskılı oynadığı gibi,

Çalışanlar,
onur, giray, egemen, selçuk, İtfaiyeciler.

Sevinenler,
fenerbahçeliler, bursasporlular.

fenerbahçeliler.

Üzülenler,
fenerbahçeliler, komplocular, niyet okuyucular, yatışcılar, hayatını satış üzerine kuranlar, görsel ve yazılı medya çığırtkanları.

Rezillikler,
stadlarını yakan böyyük fenerbahçe taraftarı, basın toplantılarının yapılmayışı, futbolcuların röportaj yapamamaları.

Onurlular,
trabzonsporlular.

gecenİn muhtesem Özetİ

Tolunay Abdioğlu
17.05.2010, 11:05
Yapılabilecek en büyük eşşek şakası : fenerbahçe stadındaki anons yapan adam (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=fenerbah%c3%a7e+stad%c4%b1ndaki+anons+y apan+adam)

Anonsu yaptıktan sonra kendisinden haber alınamıyor. :D:D

peker61
17.05.2010, 11:05
Allahım sana şükürlewr olsun intikam soğuk yiyince güzelmiş fenerlileri ağlarken görmek bana yetti :)

Ahmet Faruk
17.05.2010, 11:06
Anonsu yaptıktan sonra kendisinden haber alınamıyor. :D:D

Kendisi stadımızda görevli bir arkdaş.
Aldığımız haberlere göre dün gece karakoldaymış, sabah da adliyeye sevk edilmiş.

Mehdi
17.05.2010, 11:08
Şuan etrafımda Alex'in son şutu çektiği pozisyon keşke gol olsaydı diyebilen Trabzonspor'lu arkadaşlar da var.
Herşeyin izahı vardır da bunun izahı yok abi.

Kazım Uzunboy
17.05.2010, 11:11
Gibiler,
Ev sahibi çubuklu ile sahadaydı, geçmişte başka bir ev sahibinin olduğu gibi,
Ev sahibi baskılı oynadı, geçmişte başka bir ev sahibi çok daha baskılı oynadığı gibi,

Çalışanlar,
Onur, Giray, Egemen, Selçuk, İtfaiyeciler.

Sevinenler,
Fenerbahçeliler, Bursasporlular.

Fenerbahçeliler.

Üzülenler,
Fenerbahçeliler, komplocular, niyet okuyucular, yatışcılar, hayatını satış üzerine kuranlar, görsel ve yazılı medya çığırtkanları.

Rezillikler,
Stadlarını yakan böyyük Fenerbahçe taraftarı, Basın toplantılarının yapılmayışı, Futbolcuların röportaj yapamamaları.

Onurlular,
Trabzonsporlular.

Abi harika yazmışsın. :alkış::alkış:

karaman6106
17.05.2010, 11:12
soru: bursa kaç sezon içinde ligden düşer????
soru:biz bursayla, fener jimnastikle oynasa acaba kim şampiyon olurdu?

UtopyaTs
17.05.2010, 11:13
Şuan etrafımda Alex'in son şutu çektiği pozisyon keşke gol olsaydı diyebilen Trabzonspor'lu arkadaşlar da var.

Bence de boyle bişeyin izahı olmaz hem de soz konusu fenerse.Gerçi başka takımda olsa TRABZONUMUN galibiyeti çok onemli ama iş fb olunca benim için daha da onemli.

YakupDayi
17.05.2010, 11:14
bırakın bu işleri yok fener kazansaydı. yok bursa rakibimiz değilmiş.... geçin bunları..
Dün kadıköyde ve bursada iyiler kazandı. dün uzun bi aradan sonra kötülerin karşısında sağlam durduk. kötülere karşı dün zafer kazandık.... dün türkiye ye paranın bile satın alamayacağı şeyleri gösterdik..... DÜN,,,,,,.....,,,
HERŞEY PARADAN ÇOK UZAKTI.....

sametaydin
17.05.2010, 11:16

Fb nin şampiyonluğu böyle kaybetmesi açıkçası benim çok hoşuma gitti. Ama şunu da belirteyim eğer yenilseydik bursalıların ne kadar delikanlı olduğunu görürdük. Adımızı şikeciye çıkarırlardı maçtan önce yaptıklarına aynen devam ederlerdi. Skor onların lehine olduğu için bize yanladılar şimdi. Bunlar yapmacık hareketler. Ortada çıkar var yoksa bursa trabzona böyle yanlamaz. Yani 1-2 sene daha konuşurlar hatta ondan bile şüpheliyim sonra unutulur gider. O zaman anlarsınız.

eray80
17.05.2010, 11:17
soru: bursa kaç sezon içinde ligden düşer????
soru:biz bursayla, fener jimnastikle oynasa acaba kim şampiyon olurdu?

2 sene sonra düşer. fener şampiyon olurdu. bursa keşke direk ueafa ya gitseydi bjk nin rekorlarını geçebilir şampiyonlar liginde dün akşamki maçda top oynamadan bjk nin kendi hatalarıyla yendiler. ŞL'de barca real geldimi ne yapacaklar inşallah tarihi hezimetler olmaz.

ekleme: süper kupa maçında görecem dost bursalıları!

Koray
Dünya yıkılsa umrumda değil yemin ederim kim şampiyon olmuş onada takılmıyorum febeyi 2 kupa 1 tanede olası kupa yani 3 kupadan da ettik ya olmasın sabahlar :D

Trabzonizm
Bu arada Bursasporlulardan özür yağmuru başladı..
Trabzonspordan özür diliyorlar..Bu da bir erdemdir..
Bursasporu şampiyonluğundan dolayı tebrik ediyorum..
Darısı bizim başımıza...

nerde yaziyo?????

Tangerine Dream
17.05.2010, 11:19
Aziz Yıldırım'ın o direği yumruklamasını görmek inanılmaz keyifliydi. Selçuk Yula yazısında resmen "maçı niye satmadın Şenol" demiş.

colnago061
17.05.2010, 11:20
şimdi alt yazı geçti .aziz yıldırım maçı satmış :)

sametaydin
17.05.2010, 11:21
Aziz Yıldırım'ın o direği yumruklamasını görmek inanılmaz keyifliydi. Selçuk Yula yazısında resmen "maçı niye satmadın Şenol" demiş.

Evet ya az buçuk defans yaptık, onu da mı yapmasaydık yahu? İyi oldu çekilelim de atın yani yuh selçuk yula yuh.

Ahmet Karadeniz
17.05.2010, 11:23
Aferin sana Şenol!

FUTBOLDA BUNLAR VAR

maçtan önce konusmasını biliyordun ne oldi

Öztürk Adem
17.05.2010, 11:25
Tarihi rezillik :DAma baskalarının demeclerını yayınlamayalım.

Salih Kara
17.05.2010, 11:34
İşte Allah'ın adaleti işte kanıtlar;

Madde 1; 5 Mayıs 1996 da kendi evimizde fenere 22-23 yaşlarındaki bir kalecinin muhteşem oyunuyla mağlup oluyoruz.Bundan 14 sene sonra yine aynı tarih önce Türkiye kupasını fenerin elinden ezerek alıyoruz ardında 2 hafta sonra bu kez onların evinde yine 22 yaşındaki bir kalecinin Onur'lu mücadelesi ile şampiyonluktan etmemiz.Ayrıca bütün bu maçlarda teknik direktörümüz büyük haksızlıklara uğrayan Şenol Güneşimiz;

Madde 2; Bursaspor'un kendilerini azılı düşman gördükleri ve onlara göre küme düşmelerine neden olan Beşiktaş'ı yenerek şampiyonluğu göğüslemeleri

Madde 3; Yine Beşiktaş'tan türlü ihanetlere uğrayıp adeta kovulan bir adam gibi adamın Ertuğrul hoca'nın son maçı Beşiktaş'ı yenerek bu camianın gözleri önünde şampiyon olması;

Madde 4; Her fırsatta Trabzonumu karalayıp büyüklüğünü sorgulayan bazı anadolu takımlarının ve son haftalarda üzerine gelen herkesin Trabzonumun ne kadar büyük bir camia olduğunu görmesi ve büyüklüğünün tarifini Onur'uyla yapması ayrıca hakettiği saygı bir nebze daha görmeye başlaması;

Madde 5; Yakın geçmişte Trabzon kümeye ve i.. Trabzon olamazsın şampiyon diye inleyen tribünlerin aynı taraftar tarafından Trabzon diye inletilmesi;

Madde 6; Benim açımdan da bir özürü hakeden Hüseyin Cimşir'in mücadelesi.Bizim tarafımızdan adeta kapıya konulan ve arkasından Trabzon Hüseyin'le şampiyon olamaz hatta Hüseyin'in oynadığı takım şampiyon olamaz dememize rağmen onun gittiği ilk takımda ve sezonda bu sevinci yaşaması;

Benim aklıma gelenler şimdilik bu kadar işte böyle bir sezon.Bana göre hak yerini bu sezon buldu :)

Ahmet Karadeniz
17.05.2010, 11:35
aynı olay bıze olsa derler saat 12 yi geçti diye bunlar kendilerine ne dicek acaba:)

Volkan
17.05.2010, 11:36
itina ile Türkiye kupası alınır itina ile şampiyonluktan edilir :p

erolizmts
17.05.2010, 11:36
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs590.snc3/31095_448512942208_82795302208_5924709_3739845_n.j pg

Volkan
17.05.2010, 11:37
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs590.snc3/31095_448512942208_82795302208_5924709_3739845_n.j pg

kıyamamm yazıkkk :D

Külünkoğlu
17.05.2010, 11:40
http://i.milliyet.com.tr/SonDakikaHaberGaleriler/2010/05/17/taraftar-boyle-kahroldu--649859.Jpeg

http://i.milliyet.com.tr/SonDakikaHaberGaleriler/2010/05/16/kadikoy-karisti--649832.Jpeg

Halit Akyüz
17.05.2010, 11:41
Milan Bursaspor'u tebrik edecek mi acaba ?

Etmesse kesin Onur'u isteyecekler. :)

Ömer TOPAL
17.05.2010, 11:42
Yumurtamı tavuktan çıkar, tavukmu yumurtadan ? Sorusunun en güzel cevabını horozdan sonra veren takımız....Ne demiş horoz...Onu bunu bilmem...Kim kimden çıkarsa çıksın umrumda degil..ben işimi yaparım.....! anlayana

Samet Berber
17.05.2010, 11:45
Fener'e 2. şamar da Trabzonspor'dan .

Çok büyük kulübüz çokk...

pazarkapılı
17.05.2010, 11:46
selcuk yula bursasporla ilgili bir iki kelam etse, hayatın fenerbahceden ibaret olmadıgını anlasa daha hayırlı olurdu....

Erdal
17.05.2010, 11:46
Ana sayfa ne kadar şık, ne kadar zarif :)

SDanışmaz
17.05.2010, 11:47
Aferin sana Şenol!

FUTBOLDA BUNLAR VAR

maçtan önce konusmasını biliyordun ne oldi

Zoru var zoruu.. Akşam bizimkiler fazla yordu bunun o yüzden acısını böyle çıkarmaya çalışıyor :D

Egemen
17.05.2010, 11:48
Ana sayfa ne kadar şık, ne kadar zarif :)

ne kadar da mütevazı :)

ardından bir de erol taş kahkahası...

Çağrı Bilici
"Following in Trabzonspor's footsteps, we have brought success back to Anatolia
Ertuğrul Sağlam”
Uefa.com

Tangerine Dream
İşte Allah'ın adaleti işte kanıtlar;

Madde 1; 5 Mayıs 1996 da kendi evimizde fenere 22-23 yaşlarındaki bir kalecinin muhteşem oyunuyla mağlup oluyoruz.Bundan 14 sene sonra yine aynı tarih önce Türkiye kupasını fenerin elinden ezerek alıyoruz ardında 2 hafta sonra bu kez onların evinde yine 22 yaşındaki bir kalecinin Onur'lu mücadelesi ile şampiyonluktan etmemiz.Ayrıca bütün bu maçlarda teknik direktörümüz büyük haksızlıklara uğrayan Şenol Güneşimiz;

Madde 2; Bursaspor'un kendilerini azılı düşman gördükleri ve onlara göre küme düşmelerine neden olan Beşiktaş'ı yenerek şampiyonluğu göğüslemeleri

Madde 3; Yine Beşiktaş'tan türlü ihanetlere uğrayıp adeta kovulan bir adam gibi adamın Ertuğrul hoca'nın son maçı Beşiktaş'ı yenerek bu camianın gözleri önünde şampiyon olması;

Madde 4; Her fırsatta Trabzonumu karalayıp büyüklüğünü sorgulayan bazı anadolu takımlarının ve son haftalarda üzerine gelen herkesin Trabzonumun ne kadar büyük bir camia olduğunu görmesi ve büyüklüğünün tarifini Onur'uyla yapması ayrıca hakettiği saygı bir nebze daha görmeye başlaması;

Madde 5; Yakın geçmişte Trabzon kümeye ve i.. Trabzon olamazsın şampiyon diye inleyen tribünlerin aynı taraftar tarafından Trabzon diye inletilmesi;

Madde 6; Benim açımdan da bir özürü hakeden Hüseyin Cimşir'in mücadelesi.Bizim tarafımızdan adeta kapıya konulan ve arkasından Trabzon Hüseyin'le şampiyon olamaz hatta Hüseyin'in oynadığı takım şampiyon olamaz dememize rağmen onun gittiği ilk takımda ve sezonda bu sevinci yaşaması;

Benim aklıma gelenler şimdilik bu kadar işte böyle bir sezon.Bana göre hak yerini bu sezon buldu :)

Çok güzel tespitler. Tebrik ederim.