PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 34. Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

el fanatico
16.05.2010, 17:30
Burda inatla bizim İstanbul takımlarına karşı duruş felsefemiz gereği Bursanın şampiyon olması gerektiğini söyleyen bireyler.
Daha dün kulüp başkanı; İstanbul takımlarından sonra tv yi biz kurduk bu yüzden yeni 4. büyük biziz diyen.
Ya da aynı kulübün başkan yardımcısı; Trabzonun şampiyonlukları eskide kaldı, onlar artık büyük takım değil derken nasıl oluyordu bizlerin Bursasporun şampiyonluğuna sevinmemizi bekliyorlar, hemde bunu İstanbul felsefesine karşı duruş hareketi olarak görerek.
Soruyorum, aynı Bursanın İstanbul takımlarından ne farkı var..
Başkanı, yöneticisi; bizi alaşağı edipte, bizim yerimize gelmeye çalışırken kimse kusura bakmasın ama ben Bursanın şampiyon olmasını desteklemiyorum !!!

felsefemiz gereği istememiz gerekir... ancak ben bursasporu anadolu kulübü olarak görmüyorum...

çok fazla antipatik bir kulüp... tribünüyle ve yöneticisiyle...

bursaspor u ipleyen de yoktur zaten bizim tarfımızdan..

'' bir avuç bursasporlu'' milyonlarca taraftarı olan Trabzonspor umuza hiç bir zaman laf söyleyemez... söylemeye kalkarsalar zaten sadece biz değil herkes gülecektir hallerine...:D

yalnız şunu belirtmek isterim ki dün bir spor haberinde '' bursa 5. büyük olmayı istiyor'' diye haber yapıldı... kimsenin kimseyi olduğundan fazla göstermeye çalıştığı, çalışacağı yok...

hiç bir medya kuruluşunda bursasporla bizi kıyaslayıcı bir haber yapılmasının ''mümkünatı'' bile yok böyle şey olabilir mi?...:)

portsmouth şampiyon olunca liverpool a kafa tutması gibi bir olay olur ki acayip komedi olur...:D

bir kaç bursaspor yöneticisnin de ne dediği bizi ilgilendirmemeli...

''Tarih değiştirilemez, kimse de görmezden gelemez'' çünkü...

ayrıca bursa nın alacağı paraya gelince bizim her yıl kasamıza en az onların bu yıl alacağı kadar para giriyor... gerek sponsorlardan gerek yayıncı kuruluştan... hep en fazla para kazananlardan olduk ve olacağız da normal olarak...

önemli olan potansiyel yani... bursaspor un sürekliliği olmayacaktır zaten...

kudu_61
16.05.2010, 17:31
hadi bağırsana 30.000 kişi Trabzon kümeye diye yemiyo demi sözünün eri olacaksın söz ağızdan çıkacak söylediğinin arkaısnda olacaksın pişman olacağın birşeyi söylemeden önce 1000 kere düşüneceksin biz olmasaydık siz hiçtiniz hiççç

Hamza Öztürk
16.05.2010, 17:31
adamlar forumlarinda 4 tane atacaz trabzona diyor bizimkilerde aman bursa sampiyon olmasin geyiginde
olursa olur kardesim adamlar belese gelmedi oraya
yigidi vur hakkini yeme

Zeynep Terzi
16.05.2010, 17:32
Bu maçı almamız lazım. Adapazarında bi komiserle bu maç için iddiaya girdim:D
Haydi uşaklar yüzümü kara çıkarmayın:D

erol-61
ya arkadaşlar bırakın şu büyüklük tartışmalarını kim büyük kim küçük cümle alem biliyor tek şampiyonlukla büyük olunuyorsa tv kurmakla büyük olunuyorsa 1- 2 maç kazanmakla büyük olunuyorsa buyursun olsunlar AMA BİZ BÜYÜĞÜZ DEMEDEN ÖNCE TRABZONSPOR ,FB , BJK, GS NİN MÜZELERİNİ DE BİRZİYARAT EDSİNLER belki ozaman nasıl büyük olunuyor anlarlar....
kendince ÇEMİŞKEZEK SPOR DA BÜYÜK..................

Cem Kıran
BBbbBBbOOooOOOoRrrrrrRrRrrrrDdDDDdddddOoOOOooooo

asimetrik
16.05.2010, 17:33
Ağzından bal damlıyor :D

Eyvallah Çağatay. Fındıklı kek fırında, maça kadar pişer. Çayımız da olur:) Keyfini çıkaracağım maçın.
Kim şampiyon olacak? Bana ne, Trabzonspor'un olmayacağı kesin. Ama yenersek kim olduğumuzu bir kez daha göstereceğiz. Biz bu sene kupamızı aldık. Seneye de Uefa da final veya yarı final bekliyorum. Gerisi hiç umurumda değil. Yesinler birbirlerini, biz bize yeteriz:)

SEDAT
16.05.2010, 17:34
Bu maçı almamız lazım. Adapazarında bi komiserle bu maç için iddiaya girdim:D
Haydi uşaklar yüzümü kara çıkarmayın:D

- Zeynep yakında valiyle felanda iddaya girersin artık çok üst düzey tanıdıkların var bakıyorum..aklımızda olsun :)

SEDAT
16.05.2010, 17:35
Eyvallah Çağatay. Fındıklı kek fırında, maça kadar pişer. Çayımız da olur:) Keyfini çıkaracağım maçın.
Kim şampiyon olacak? Bana ne, Trabzonspor'un olmayacağı kesin. Ama yenersek kim olduğumuzu bir kez daha göstereceğiz. Biz bu sene kupamızı aldık. Seneye de Uefa da final veya yarı final bekliyorum. Gerisi hiç umurumda değil. Yesinler birbirlerini, biz bize yeteriz:)

- Abi bahsettiğin bu kek urfa otobüsünde bize verdiğin hatta yarısını benim yediğim kekmi of of of :) :D

Erkut Ay
iki tarafta kıcık yensen bi bela yenilsen ayrı ikiside kıl takım arada fark yokki..

Enes Başkaya60
Alalım ya şu maçı ne olursa olsun.....

el fanatico
16.05.2010, 17:36

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Mustafa Mahmutoğlu
16.05.2010, 17:39
bbbbbbboooooooorrrrrrrrrrrrrddddddddddoooooooooo

mavİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Mehmet Ç.
Bu mac icin Isvicre'den baya bir tanidik arkadas gitti.. Is yerinden biride gitti, iddaali bir sekilde aglayarak geri geleceksin dedim arkadasa ve iddaa ya girdik.. Bu maci almaliyiz, baska yolu yok..!

asimetrik
- Abi bahsettiğin bu kek urfa otobüsünde bize verdiğin hatta yarısını benim yediğim kekmi of of of :) :D

Fındıklıysa odur:) Afiyet olmuştur inşallah. Darısı Uefa finalinde inşallah. Bu arada Emre oynamayabilirmiş.

ThePatriot61
16.05.2010, 17:40
BBbbBBbOOooOOOoRrrrrrRrRrrrrDdDDDdddddOoOOOooooo

Maaaaaaaaaaaaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

EN BÜYÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜK?

kudu_61
16.05.2010, 17:40
şimdi digitürkten bi kapmpanya hakkında bilgi vemek için aradılar bende bu söylediklerim kayda alınıyor demi dedim evet dedi bende BUGÜN FENERLİLER AĞLAMA GÜNÜ OLACAK DEDİM bugün feneri inşallah yeneceğiz dedim sustu kaldı adamcağız hayırlısı dedi :))

el fanatico
16.05.2010, 17:41
adamlar forumlarinda 4 tane atacaz trabzona diyor bizimkilerde aman bursa sampiyon olmasin geyiginde
olursa olur kardesim adamlar belese gelmedi oraya
yigidi vur hakkini yeme

bırakalım zaten şu büyüklük yorumlarını diye kaç kez uzuuuuunn uzuuuunn yazıyorum...

biz Trabzonsporuz zaten alem biliyor en büyük kulüp olduğumuzu... efsane olduğumuzu... Trabzonspor a sevdalı olduğumuzu...

bizi ilgilendirmiyor kimsenin ne yaptığı ettiği...

SEDAT
Fındıklıysa odur:) Afiyet olmuştur inşallah. Darısı Uefa finalinde inşallah. Bu arada Emre oynamayabilirmiş.

- Afiyet olmazmı abi..yengenin ellerine sağlık tekrardan :)

- Çok rahatım bu akşam bir fener maçına psikolojik olarak hiç bu kadar rahat hazırlanmamıştım :)

Burak DERELİ
Maaaaaaaaaaaaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

EN BÜYÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜK?
En büyük kim olabilir :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Tabiki TRABZONSPOR

kudu_61
16.05.2010, 17:42
maç saatinde sıcaklın 19 derece %55 nem olacakmış fırtınaya ne dayanır bee es be fırtınam

ardatuna
arkadaşlar ben ilkdefa yazışıyorum slm herkese arkadaşlar bmn ankara maçları karambol kafede izliyormuş ben karambol kafe nerede bilmiyorum internrettende ulaşamadım karambol kafenin adresini veya numarayı karambol kafenin adresini veya telefonunu bilen bi ankaralı bana hemen yaza bilirmi adres veya elefonu yazarsa çok sevinirim saygılar tşkürlaer

Zeynep Terzi
şimdi digitürkten bi kapmpanya hakkında bilgi vemek için aradılar bende bu söylediklerim kayda alınıyor demi dedim evet dedi bende BUGÜN FENERLİLER AĞLAMA GÜNÜ OLACAK DEDİM bugün feneri inşallah yeneceğiz dedim sustu kaldı adamcağız hayırlısı dedi :))

:) İnşaallah boşuna kayda geçmemiştir, aynı zamanda tarihe de geçer :D

el fanatico

helal olsun abi...

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Zeynep Terzi
16.05.2010, 17:43
Bu arada otobüsteyim ve etrafımda fener formalı yolcular var:D
Benim ekranda BMN açık. Yolum açık olur inş :D

Ömer Sak
16.05.2010, 17:44
FENERBAHÇE'YE ŞOK!

Fenerbahçe'de şampiyonluk maçına saatler kala takımın en önemli yıldızlarından birinden şok bir haber geldi !.. Sarı lacivertli takımın hem hücumda hem de savunmada en çok ter döken oyuncularından olan Emre Belözoğlu'nun midesindenki rahatsızlıktan dolayı Trabzonspor maçında oynaması zora girdi. Emre'nin maçta mutlaka oynamak istediği ve tedavisinin sürdüğü ancak bunun zor olduğu öğrenildi !..

Canberk
16.05.2010, 17:45
Rakamların Dili:
Oynanan maç sayısı : 71
Fenerbahçenin Galibiyet Sayısı : 28
TRABZONSPOR'un Galibiyet Sayısı : 21
Berabere biten maç sayısı : 22
71 maçta atılan toplam gol sayısı : 170
170 golün 91'i fenev'in 79'u TRABZONSPOR'un...

SEDAT
FENERBAHÇE'YE ŞOK!

Fenerbahçe'de şampiyonluk maçına saatler kala takımın en önemli yıldızlarından birinden şok bir haber geldi !.. Sarı lacivertli takımın hem hücumda hem de savunmada en çok ter döken oyuncularından olan Emre Belözoğlu'nun midesindenki rahatsızlıktan dolayı Trabzonspor maçında oynaması zora girdi. Emre'nin maçta mutlaka oynamak istediği ve tedavisinin sürdüğü ancak bunun zor olduğu öğrenildi !..

- Ah nasıl üzül düm ya şimdi vah vah vah demekki yine fark olucak :)

asimetrik

Sana helal olsun:) Giderken iyi de dönerken işleri zor olacak:)

Zeynep Terzi
16.05.2010, 17:47
FENERBAHÇE'YE ŞOK!

Neyse Emre ye ısmarladığım yemek etkisini göstermiş demek ki ççç

Mustafa Calik
16.05.2010, 17:47
FENERBAHÇE'YE ŞOK!

(Ligtv.com.tr)

el fanatico
16.05.2010, 17:48
- Ah nasıl üzül düm ya şimdi vah vah vah demekki yine fark olucak :)

yok be abi oynasaydı alanzinho yine folofoş edecekti...:D:D:D

bu da çirkeflik yapıp faullerle durdurmaya çalışacaktı...:D:D:D

Hürgün Aygün
Bugün berabere biticek bence 2 maçta.

Zeynep Terzi
Sana helal olsun:) Giderken iyi de dönerken işleri zor olacak:)

Bende durumu daha yeni yeni fark ediyorum. Sanki ilk kez laptop görmüşler gibi neden bakıyorlar diyodum kendi kendime:)

İnş inene kadar şarj bitmezde gönül rahatlığıyla giderim :D

SEDAT
16.05.2010, 17:49
yok be abi oynasaydı alanzinho yine folofoş edecekti...:D:D:D

bu da çirkeflik yapıp faullerle durdurmaya çalışacaktı...:D:D:D

- Valla doğru söyledin ççç

Ömer Kibar
16.05.2010, 17:51

Gürcan abi otobüse atlayıp size gelesim var ama yetişemem :D

Cem Kıran
16.05.2010, 17:52
FENERBAHÇE'YE ŞOK!

(Ligtv.com.tr)

Demek ki Baroni ve Selçuk oynicak..Önde Alex..

Aslında Baroni son maçta fena oynamadı..

Murat SİSMAN
Emre Alan Karsısında :D Bu Sefer Kırmızı Görürdü

kemal_efe
biz de yenelim bjk de yensin şampiyonluk içinde patlasın fb nin bursada kahrolsun,bizde keyfimize bakalım.

kudu_61
16.05.2010, 17:53
Bende durumu daha yeni yeni fark ediyorum. Sanki ilk kez laptop görmüşler gibi neden bakıyorlar diyodum kendi kendime:)

İnş inene kadar şarj bitmezde gönül rahatlığıyla giderim :Dzeynep adamları ağlama gününü kutla bu seneden sonra takvimlere de yazılacak inşallah 16 MAYIS 2011 fenerliler ağlama günü 1.yıl kutlamaları

lzfy
Bu mac Colman'in maci olacakmis gibi bir his var icimde

erol-61
http://img321.yukle.tc/images/9926ts.png (http://www.yukle.tc)

Arda'
çirkef emrenin olmaması iyi oldu

Hürgün Aygün
16.05.2010, 17:54
Emre Alan Karsısında :D Bu Sefer Kırmızı Görürdü
Yunus Yıldırım varken mi?:rolleyes:

ardatuna
16.05.2010, 17:56
arkadaşlar 91. sayfadaki yardım karambole cevap acil gerekiyor

Cem Kıran
16.05.2010, 17:57

forma da giyseydin:) eheh süpersin valla..

Mustafa Demir
16.05.2010, 17:58
sampiyon olamasakta sampiyonu belirliyecegiz iste buyukluk bu.

Zeynep Terzi
zeynep adamları ağlama gününü kutla bu seneden sonra takvimlere de yazılacak inşallah 16 MAYIS 2011 fenerliler ağlama günü 1.yıl kutlamaları

Bu yolculuğumu ebbedi unutmam zaten:D

Tarihide bi yerlere not alsak iyi olur evet :rolleyes:

SEDAT
arkadaşlar ben ilkdefa yazışıyorum slm herkese arkadaşlar bmn ankara maçları karambol kafede izliyormuş ben karambol kafe nerede bilmiyorum internrettende ulaşamadım karambol kafenin adresini veya numarayı karambol kafenin adresini veya telefonunu bilen bi ankaralı bana hemen yaza bilirmi adres veya elefonu yazarsa çok sevinirim saygılar tşkürlaer

- Bmn Ankara sayfasına yazarsan daha etkili olur :) kafe Ankara mesela

İskender66
a.s. Olgunlar sokakta Kızılay kitapçılardan sonra otelin hemen yanında. Bende orada olacam. Kafenin telefonunu bilmiyorum ama istersen kendi numaramı verebilirim. Bende maçı orada izleyecem.

Mustafa Demir
16.05.2010, 18:00
hikmet karaman ne guzel benzetme yapiyo :D

asimetrik
16.05.2010, 18:01
Gürcan abi otobüse atlayıp size gelesim var ama yetişemem :D

Her zaman bekleriz Ömer:)

Zeynep Terzi
16.05.2010, 18:01
forma da giyseydin:) eheh süpersin valla..

Formayı unuttum aklıma böyle bi yolculuk yapacağım gelmemişti:)

Ama her zaman ki gibi bordo mavi atkım ve bilekliklerim imdadıma yetişti çok şükür :)

Cem Kıran
16.05.2010, 18:03

Ama her zaman ki gibi bordo mavi atkım ve bilekliklerim imdadıma yetişti çok şükür :)

O zmn sorun yok:) sağsalim gitmen dileğiyle iyi yolculuklar;)

Ömer Kibar
16.05.2010, 18:03

Kem gözler üzerinizdedir dikkatli olmak lazım :)

Ömer Kibar
16.05.2010, 18:04
Her zaman bekleriz Ömer:)

İnşallah Gürcan abi İstanbul'a gelince uğramadan olmaz zaten :)

Mustafa ÖZDEMİR
16.05.2010, 18:04
fenerliler tesislerden çıktı...

Mustafa Demir
16.05.2010, 18:05
allahim insaallah yeneriz feneride sampiyon olamazlarr

Mustafa Demir
16.05.2010, 18:05
zu goruntuleri gorunce 96 daki trabzon goruntuleri aklima geliyo insallah iclerinde patlar sampiyonluk 15 sene unutmazlar

Mustafa Calik
16.05.2010, 18:06
allahim insaallah yeneriz feneride sampiyon olamazlarr

Insallah..

gvnlp
16.05.2010, 18:06
Malesef feneryolunda oturuyorum afkurma sesleri geliyor eziklerin. Yensek bir turlu yenilsek baska turlu. Ntvspor da kamera koymus bagdat caddesine temkinliymis ezikler bu kadar tarafli yorum olmaz insallah hakem taraf tutmazda rezil olurlar.

Zeynep Terzi
16.05.2010, 18:07
Kem gözler üzerinizdedir dikkatli olmak lazım :)

Üstümüzde Bordo Mavi varken bişeycik olmaz Allahın izniyle diye düşünüyorum:)
Arka dörtlüde bi hareketlenme var ama:D

O zmn sorun yok:) sağsalim gitmen dileğiyle iyi yolculuklar;)

Allah razı olsun :)

KUTADGU
Biz Fener'e koyalım.

Yoktur bu maçtan başka beklentim.

Başkalarının yatak arkadaşı olmamışım ben hiç. Başkalarının yatak arkadaşlıklarından banane.

Ben Trabzonspor'um arkadaş.

Çıkarım kazanmak için, oynarım kazanmak için.

Bize ne başkasından!

Herkes kendi göbeğini kesseydi o zaman.

Hadi Trabzonspor'um. Temiz temiz koyalım...

Sesi buraya kadar gelsin ! ! !

Cem Kıran
Üstümüzde Bordo Mavi varken bişeycik olmaz Allahın izniyle diye düşünüyorum:)
Arka dörtlüde bi hareketlenme var ama:D

Bişey olmaz mrk etme:) renklerimiz yeter:D

Allah razı olsun :)

Rica ederim;)

maçkali616161
16.05.2010, 18:09
kupa finalinden sonra takıma güvenim arttı isteyince yenebiliyoruz demekki futbolcularımızın da kendine güveni artmıştır fb li futbolcuların ise korkusu artmıştır sahaya çıktıklarında bizim oyuncuları görünce akıllarına URFA gelmeyecekmi hatırlayacaklar korkacaklar içten içe birde erken gol bulabilirsek ......

Murat Hızal
16.05.2010, 18:10
Bu görüntüleri izledikten sonra hala bursaspor düşünen var mı?

Hele benim gibi kadıköy'de oturuyor olsaydınız.

Bu maç bizim olacak ve fb'liler hayatlarının sonuna kadar unutamayacaklar bu acıyı.

Zafer Fidan
16.05.2010, 18:12
Kadrolar aciklandimi?

Mustafa ÖZDEMİR
16.05.2010, 18:12
fenerliler takımlarını stada götürmeyecek galiba.maça yetişmezlerse şaşırmamak lazm:D...

FC-ST-PAULI-61
16.05.2010, 18:14
son dakikada atarsak ne güzel olur acikcasi Hakem ozaman 15 dakika uzatir ;D

Mustafa Demir
16.05.2010, 18:15
sunlar aglayarak evlerinde donseler hele bide taskinlik yapip birbilerine vgirseler mac sonucu ne guzel olur

Hürgün Aygün
16.05.2010, 18:18
Şerefsiz Hoojdonk!

KUTADGU
16.05.2010, 18:18
Allah korusun, diyelim ki Biz FB'ye yenildik.
Diyelim ki Bursa'da Beşiktaş'ı yendi.

Neden bizim yenilgimiz konuşulacak.
Neden Beşiktaş'ın değil.

Gerçi biz her halükarda yeneceğiz ama.

Üstelik Beşiktaş'ın üçüncülük iddiası var.

Yahu bu ligde ne kadar orospuluk dönüyor yahu.

İyi ki Trabzonsporluyum arkadaş.

Burak DERELİ
16.05.2010, 18:19
Hoojdonk ole diyoda sanki yapabilecek nede olsa yapamıyacam diyip bos bos konusuyo

Canberk
Trabzonspor'a Şükrü Saracoğlunda kaçacak hiçbiryer olmadığını göstermek isterdim diyor;Yavşak düşünür Van hooijdonk...

Mustafa ÖZDEMİR
beyaz formalarla oynayacağız...

Oktay AKKUŞ
Maç için bana ilaç verecek var mı ? :D

Onur Akyüz
maçı gazimagusa'da denizlisporlu bir arkadaşımla dışarda izleyeceğim,

evet denizlisporlu,hani şu son hafta onları şampiyonluktan eden denizli,

bitmedi üzerimizde de denizli ve Trabzonspor formalarımız olacak,

biz bunları şampiyonluktan edersek çok süper olacak yahu,

bayılıyorum heyecana,bayılıyorum Trabzonsporuma:D:)

Murat Hızal
16.05.2010, 18:20
Allah korusun, diyelim ki Biz FB'ye yenildik.
Diyelim ki Bursa'da Beşiktaş'ı yendi.

Neden bizim yenilgimiz konuşulacak.
Neden Beşiktaş'ın değil.

Gerçi biz her halükarda yeneceğiz ama.

Üstelik Beşiktaş'ın üçüncülük iddiası var.

Yahu bu ligde ne kadar orospuluk dönüyor yahu.

İyi ki Trabzonsporluyum arkadaş.

Bu ligdeki hayat kadınlığı müessesesinin patroniçesi de gs'dir.

Jackdaniels
Biz Trabzonspor gibi oynayalımda kim şampiyon oluyosa olsun....

hamucera
Hojdonk trabzonspora kacack bir yer olmadığını göstermek isterdim diyor Allah im bu açıklamalardan sonra daha da çok istiyorum galibiyeti

hasan8861
16.05.2010, 18:21
içimdeki fener aşkı bambaşkaaaaa

marjinal29
Hoojdonk ole diyoda sanki yapabilecek nede olsa yapamıyacam diyip bos bos konusuyo

avatarın çok güzel hangi programla yaptın acaba?

+TS61+

Benimde:rolleyes:

yaranozlu
16.05.2010, 18:22
bizim taraftar yok mu maçta ya allah aşkına, ben bilet aradım bitti dediler her yerde, bizim tarafta kimse yok, eğer ligtv tribündeki trabzonsporluları çekmiyorsa allah belasını versin! yok bizim biletler de fenerlilere verildiyse, bu sefer de fb yönetiminin de biletixinin de allah belasını versin. Şu maçı bana evde izlettiler ya!

Canberk
16.05.2010, 18:22

benimde:meşale1:

Zeynep Terzi
16.05.2010, 18:23
Yol bitmek üzere. Bilgisayarıma da beni bu yolda yalnız bırakamadığı için teşekkürler:)

Hayden uşaklar bu taraftar için alıın bu maçı.....

Burak DERELİ
avatarın çok güzel hangi programla yaptın acaba?
bu siteden istediğin gibi yapabilirsin
http://reddodo.com/tr/

Canberk
bizim taraftar yok mu maçta ya allah aşkına, ben bilet aradım bitti dediler her yerde, bizim tarafta kimse yok, eğer ligtv tribündeki trabzonsporluları çekmiyorsa allah belasını versin! yok bizim biletler de fenerlilere verildiyse, bu sefer de fb yönetiminin de biletixinin de allah belasını versin. Şu maçı bana evde izlettiler ya!

Abi fotoğraf çekeceğim tribünleri bekliyorum ama 1,30 saattir bir bordomavi formalı atkılı bir taraftar göremedim ekranda ...

Oktay AKKUŞ
Maç için yardım bekliyorum:D

yaranozlu
16.05.2010, 18:24
beyaz formalarla oynayacağız...

beşiktaşmıyız ya, kıl oluyorum beyaz formalara!

marjinal29
bu siteden istediğin gibi yapabilirsin
http://reddodo.com/tr/

Teşekkür ederim:)

Orhan Aydın
Öyle bir yenelim ki, Trabzonspor'un tanımını yapalım.

Mustafa ÖZDEMİR
kafilemiz stada geldi...

+TS61+
16.05.2010, 18:25
Hojdonk trabzonspora kacack bir yer olmadığını göstermek isterdim diyor Allah im bu açıklamalardan sonra daha da çok istiyorum galibiyeti

Abi Fenerliler genelde bos konusuyor.

Inan cevremde ne kadar Fenerli varsa yüzde doksani ya kafadan sakat yada bos bos konusuyorlar.Heralde bu hastalik Hooijdonkada bulasti Allah bizleri yanlis yola düsürmesin.

Burak DERELİ
Abi fotoğraf çekeceğim tribünleri bekliyorum ama 1,30 saattir bir bordomavi formalı atkılı bir taraftar göremedim ekranda ...
Bordo Mavi bir insan ekrana bile göstermediler

Uğur Ö.
Valla en iyisi üstü mavi altı bordo olan forma

hamucera
16.05.2010, 18:27
Evimdeki lig tv yi iptal ettirdim standart pakete geçtim 2 maç için o kadar paraya gerek yok dedim iptal ettiğim günden beri daha fazla kanal açık bütün kanalları beleş izliyorum bu kadar keyf üstüne maçı da kazandık mi daha ne olsun

Mustafa ÖZDEMİR
beşiktaşmıyız ya, kıl oluyorum beyaz formalara!
benide rahatsız ediyor...

Cem Kıran
Valla en iyisi üstü mavi altı bordo olan forma

Çubukluuuuuuuuu:)

KUTADGU
16.05.2010, 18:28
Bu ligdeki hayat kadınlığı müessesesinin patroniçesi de gs'dir.

Murat kesinlikla katılıyorum. Kesinlikle.

Ancak bu patroniçe değişik bir patroniçe.

İşgörenleriyle beraber yönetim ruhu oluşturan, patroniçe olsa dahi malum işi yapmaktan geri kalmayan bir patroniçe.

61yusuf
bordo-mavi çizgili forma en güzeli

Mustafa ÖZDEMİR
takımımız sahada ve ıslıklanıyor:D...

Canberk
16.05.2010, 18:29
Maç için yardım bekliyorum:D

Cevabını verdim kardeş ççç

Murat Acar
16.05.2010, 18:30
Bursada beşevler Ataevler tarafında Bizim Maçı izleyecek kimse yokmu birlikte izlesek ben formayı hazır ettim bekliyorum ama nerede izleyeceğime bi karar veremedim....

Oğuzhan İnce
16.05.2010, 18:31
Şu maç için yardıma benim de ihtiyacım var..
canberk bi öm'de bana atsan :D

Alihan Ertürk
16.05.2010, 18:31
Emre oynayamıyormuş doğru mu ?

FC-ST-PAULI-61
16.05.2010, 18:32
keske Bursa ile biz oynasaydik bügün fark atardik

Uğur KÜÇÜK
16.05.2010, 18:32
keske Bursa ile biz oynasaydik bügün fark atardik
aynen ya keske
of of ne koyardık ama

ardatuna
16.05.2010, 18:33
arkadaşlar biraz görme sorunu varda yardım karambolun cevabını enson sayfaya tekrar yazarmısınız

Ahmet Faruk
16.05.2010, 18:34
Emre ishal mi olmuş. Çok da istiyormuş oynamayı. Oynasa da onu sahanın ortasında altına ettirse bizimkiler :D

61yusuf
Emre oynayamıyormuş doğru mu ?
aynen öyle midesinden rahatsızlanmış

Murat Hızal
Bursa'nın takım otobüsü stada vardı.

Bu maç Trabzonda olsaydı,dışarıda nasıl bir hava olurdu hepimiz tahmin edebiliyoruz.

Fakat bursa'da stadın içi oldukça iyi fakat dışarıdaki atmosfer vasat gibi.

Alihan Ertürk
16.05.2010, 18:35
Son gelişmeden sonra kazanacağımıza olan inancım arttı.

Kehanet gerçek mi olacak acaba ? Biz fener'e , bjk bursa'ya dolayısıyla olan olacak bursa'ya .. :)

UmutBaykan
16.05.2010, 18:36
bizimkiler sahada :D

hamucera
Bizim otobüs çok güzel görünüyor eriklerinkine göre

61yusuf
off offfffff
koyalım artık şu ezik bahçelilere

Mustafa ÖZDEMİR
kadromuz:onur serkan egemen giray cale selçuk colman alanzinho engin burak umut...

hAtes
ilk 11:onur
serkan egemen giray cale
selçuk colman alan engin burak
umut

KUTADGU
16.05.2010, 18:37
arkadaşlar biraz görme sorunu varda yardım karambolun cevabını enson sayfaya tekrar yazarmısınız

Güzel kardeşim.

Ankara Kızılay'a git.

Karanfil Sokak'ı bul.

Karanfil Sokakta ilerle.

Karanfil Sokak'ın sonunda sahaflar var.

Oradan hemen sola dön. Karşında Olgunlar Sokak ve Karambol Cafe.

Orda kime sorsan gösterir sana zaten.

Gazamız mübarek olsun.

Murat Güvenç
bi yol gösterebilirseniz çok memnum olurum bu maçı kaçırmak istemem

TSercaN
Yahu anlamadigim birsey var:

Teofilo kadroda yok ama hic oynamayan Baris Memis niye hep kadroda var?

DeAgLeMaNyAq
Yattara beklendiği gibi yedeklerde...

UmutBaykan
16.05.2010, 18:38
Yattara oynamıyor yaa tüh :D

izzet
16.05.2010, 18:38
Bu Bursali gerzek üclü kim ya :D

Kaan
16.05.2010, 18:39
------------ONUR-----------
SERKAN-GİRAY-EGEMEN-CALE
BURAK-SELÇUK-COLMAN-ENGİN
----------ALANZINHO--------
------------UMUT-----------

Yattara ve Murat da girebilirdi kadroya. :rolleyes:

Murat Güvenç
16.05.2010, 18:39
teşekkürler dostum Allah razı olsun senden

Uğur KÜÇÜK
16.05.2010, 18:40
İÇİmdekİ fener aŞki bambaŞka..............

hamucera
O cadde 10 gün önce ki gibi olacak inşallah

Murat Hızal
Arkadaşlar buralarda defalarca dile getirildi link istemekte vermekte yasak.

Siteyi sıkıntı içine düşürecek hareketlerden kaçının.

izzet
16.05.2010, 18:41
Hic tartisma olmadan, sadece takim ismi yazilsin.

Kimin Sampiyon olmasini istiyorsunuz?

fenerbahcemi bursami

ben basliyorum.

BURSA

Murat Hızal

fenerbahcemi bursami

ben basliyorum.

BURSA

Trabzonspor:)

Asi Çaykaralı61
Maça az bir zaman kaldı.Beraberlik ihtimali yüksek bir maç.Galip çıkarsa o da biz oluruz diye düşünüyorum.
Beşiktaş takımıda bugün rahat Bursaspor takımını yenecektir bence

Uğur KÜÇÜK
FenerbahÇe

İlker ToSun
16.05.2010, 18:42
yahu şu burağın bu formuyla bu kadar şans bulmasının esprisi nedir bir türlü anlamış değilim.

remen komedi, resmen çifte standart.

burak, yattaranın denizli maçında yaptıklarından fazla ne yapıyor da oynatılıyor anlayabilmek imkansız

Özgür ŞANLAN
16.05.2010, 18:42
Trabzonum olmıyacaksa isterse Çemişgezekspor şampiyon olsun umrumda değil

Hami_41
16.05.2010, 18:43
Kupa maçındaki kadronun aynısı galiba...

Ali Can

fenerbahcemi bursami

ben basliyorum.

BURSA
bunun için zaten başlık var..

hamucera
Neden fener diyeyim ki biz olamadıktan sonra kim isterse olsun ama fener olmasın

Cem Kıran
16.05.2010, 18:44
Kadromuz:

Onur,Serkan,Giray,Egemen,Cale,Selçuk,Engin,Colman, Burak,Alan,Umut

Sabri Kurban
Bu ligtv nin fb muhabiri yok mu? Neden fbli Tülin Şahin ile röportajı Can Karyağdı yapıyor?

Mustafa ÖZDEMİR
trafik tıkandı .fenerliler maça yetişemez bu gidişle:D...

İlker ToSun
yattara 18 kişilik kadroda var mı ?

Yiğit SARI
onur
serkan
giray
cale
egemen
alan
selçuk
engin
colman
burak
umut

ShowTV'ye göre 11'imiz

KUTADGU
............. burdan izleyebilirsiniz yayindalar

Güzel kardeşim. Yasak burda illegal link vermek.

Siteyi de zor duruma düşürüyorsun.

Üstelik yok yere ceza alacaksın.

Hemen mesajını düzenle.

Özel mesaj diye bir şey var değil mi.

Yiğit SARI
16.05.2010, 18:45

Var . Sonradan girer büyük ihtimal

Sefaenes
sayfa ismi veren arkadaslar hemen silsin ceza almasin

Yunus Emre SEYHAN
Murat Tosun ve Yattara yok Burak var.......

nerden torpilli bu Burak acaba.

Burak DERELİ
Bu ligtv nin fb muhabiri yok mu? Neden fbli Tülin Şahin ile röportajı Can Karyağdı yapıyor?
hepsi meşgul galiba bizim muhabir boş durduğu içindir.Boş işlerle meşguller :D

ccd6167
herhalde bızım taraftra fenerlı daha cok olur..

İlker ToSun
Var . Sonradan girer büyük ihtimal

sağolasın, o zaman salona tv nin başına geçeyim :)

hamucera
16.05.2010, 18:46
Zoruna mi gitti hollanda holştayn ı yoksa ateş mi bastı şimdiden ciddiye alacaklar diyor ne bekliyordum

lzfy
LigTV tercumani berbat :D

İskender66
Özelden mesaj atttım. Telefon numaramı da verdim. Şimdi netten çıkıyorum maçı izleyeceğimiz kafeye gidiyorum.

Cem Kıran

Evet var...

Gümüshane
Haydi TRABZONUM!!!!!

Murathan
İÇİmdekİ fener aŞki bambaŞka..............

O büyük taraftarınla(!) çok yaşa .

Gümüshane
16.05.2010, 18:47
arkadaslar yattara 18 kisilik kadrodami?

İlker ToSun
Fenerbahçe başkanından "bize gelmesi konusunda ikna et" diyerek ricacı olduğumuz adamı Fenerbahçeye karşı ilk 11 de sahaya sürüyoruz

ama yattara sahada yok.

komedi

Hami_41
28 senemi olduuuuuu ohaaaaaaaa fenerbahçeeeeee

Yiğit SARI
16.05.2010, 18:48
sağolasın, o zaman salona tv nin başına geçeyim :)

Bu maç her şekilde izlenir . Sonuçta şampiyonluğun belirleneceği maç çok zevkli olacak bence :D

Keramettin
Hayde uşaklar 2 takım ligde şampiyon olmasını istemediğim takımlar nedense 2sinden 1i olacak şampiyon

Murat'
Arkadaşlar ağrı kesicisi olan var mı acaba ?

Mustafa ÖZDEMİR
yattara 2.yarı girer heralde...

Yiğit SARI
arkadaslar yattara 18 kisilik kadrodami?

Evet kadroda ...

Ercan DEMİRCİ
16.05.2010, 18:49
Heyecan bastı ya:D Haydi TRABZON 'um şu fenevi ittirelim başka birşey istemiyorum:) Başarılar. . .

Yiğit SARI
Hayde uşaklar 2 takım ligde şampiyon olmasını istemediğim takımlar nedense 2sinden 1i olacak şampiyon

Hiç sorma yav . Napcaz bilmiyorum ..

Gümüshane
Evet kadroda ...

Insallah ikinci yarida Burakin yerine girerde Alanzinho - Yattara show izleriz :D

Yiğit SARI
16.05.2010, 18:50
Insallah ikinci yarida Burakin yerine girerde Alanzinho - Yattara show izleriz :D

İkisi aynı anda oynarsa gol yeriz bence :D Murat ve Yattara girer . Burak ve Alan çıkar >>

Kazım Uzunboy
16.05.2010, 18:51
Burak yine kanatta oynuyor galiba. :)

FC-ST-PAULI-61
16.05.2010, 18:52
yattara en az 30 dakika oynar insallah

Murathan
Yenileceğiz gibi bir his var içimde umarım tersi olur .

Sefaenes
fb askinla yasayanlar formalarini cikarsin Aziz yildirimin sapkasini taksin. Biz Trabzonluyuz kim sampiyon olmasi önemli degil . Biz yeterki macimizi alalim

Oruç
16.05.2010, 18:54
Burası "Kim Şampiyon Olsun ?" başlığı değil.

Maç başlığı.

Yiğit SARI
16.05.2010, 18:54
Emre oynamayacakmış galiba ??

colman61alan
16.05.2010, 18:55
Tabi yenecegiz.. eh bizde colman var daa.. engin var .. bu mac 2:1 bizim leyhimize bitecek . bakin demedi demeyin XD

Burak Sahin
Kaybedecek birseyimiz yok keske su yattara da oynsasaydi burak in yerine

izzet
Burak cok islik yer, hirs yapip, sacmalar...

UmutBaykan
16.05.2010, 18:56
Yattara oynasaydı keşke ya

maçkali616161
16.05.2010, 18:56
Tabi yenecegiz.. eh bizde colman var daa.. engin var .. bu mac 2:1 bizim leyhimize bitecek . bakin demedi demeyin XD
3:1 de olabilir:):alkış:

Ba®ış
16.05.2010, 18:57
kimin şampiyon olacağı bizi ilgilendirmez.işimize bakalım.sahaya çıkarız futbolumuzu oynarız. ama yeneriz ama yeniliriz orasını bilemem.futbolun içinde olan şeyler.90 dakika baskı yaparsın,son saniyede b.ktan bir golle yenilirsin. ya da tam tersi.

o yüzden bırakalım bu kim şampiyon olsun muhabbetlerini.biz olamıyorsak başkası ilgilendirmez.

Gümüshane
16.05.2010, 18:57
Yenileceğiz gibi bir his var içimde umarım tersi olur .

Bence tam tersi. Trabzonspor Trabzonspor gibi oynasin Barcelonayla basa bas oynariz :P

Şeref
16.05.2010, 18:58
ankarada maçı nerde ızleyebılırız mekan adı varsa lütfen

Onur_Liman
Yattarıyı yedek oynatması hem yattara ve hem bizim için daha iyi olacak belkide mac 1-0ken yattaragirip cevırebilir yada asist yapabilir 2.yarı oynaması daha avantajlı

UmutBaykan
Bence tam tersi. Trabzonspor Trabzonspor gibi oynasin Barcelonayla basa bas oynariz :P

Bence bu maça rahat çıktığımız için beraberlik yada Trabzonspor galibiyeti bekliyorum.

Yiğit SARI
Ligtv'nin vereceği 11'ide bkeleyelim

KUTADGU
16.05.2010, 18:59
Bu arada Beşiktaş'ın çıkardığı kadro ve yedek kulübesi zenginliğ (!) hangi maçın başlamadan satıldığına büyük delalet.

Biz Kupa'da Fener'i yenen kadroyla sahaya çıkıyoruz ( Song harici) Yattara'da görev bekliyor.

Beşiktaş'ın yedek kadrosunda ise TSL de futbol oynamış sadece Uğur İnceman var.

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.

Sizi gidi dansözler sizi.

zaferyıldız
16.05.2010, 19:00
yenersek milyonlarca fenerliye oyle bir geçirmiş olacaz ki..........vallahi 96 az kalır yanında

ancak sonrasını düşünmek bile istemiyorummm...

sonra zaman dursa orda kalsak abi olmaz mı ya....:)

Fatih Öztürk
16.05.2010, 19:00
emre belözoğlu midesinden rahatsız 2 gündür serum yiyormuş.

fenerli spor yazarları ve eski oyuncuları bayağı iddaalılar.sahayı trabzonspora dar edeceğiz diyorlar.keşke bu konuşmaları oyuncularımız duysada iyi motive olup şunlara sahayı dar etsek.

inşallah yenelimde 5 sene kendilerine gelemesinler.

Ahmet Faruk
16.05.2010, 19:02
Burak ne ya. Yani bu adam kaç maçtır bir halt yapmıyor, hala daha böyle bir önemli maçta ilk 11 de. Sonra da forma adaleti falan...

Yiğit SARI
Bu arada Beşiktaş'ın çıkardığı kadro ve yedek kulübesi zenginliğ (!) hangi maçın başlamadan satıldığına büyük delalet.

Biz Kupa'da Fener'i yenen kadroyla sahaya çıkıyoruz ( Song harici) Yattara'da görev bekliyor.

Beşiktaş'ın yedek kadrosunda ise TSL de futbol oynamış sadece Uğur İnceman var.

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.

Sizi gidi dansözler sizi.

Beşiktaş
Rüştü, Fink, İbrahim Toraman, Sivok, İbrahim Üzülmez, Necip, Ernst, Tello, Nihat, İsmail, Nobre

S.DEMİRCİ
bu saatten sonra yenelim..
sonra isterse dünya yıkılsın..

Mustafa ÖZDEMİR
16.05.2010, 19:03
Burak ne ya. Yani bu adam kaç maçtır bir halt yapmıyor, hala daha böyle bir önemli maçta ilk 11 de. Sonra da forma adaleti falan...
kupa maçında fena değildi ...

Onur_Liman
16.05.2010, 19:03
Maçta Savunmaya Önem Vermeliyiz Adamlar Yenmek İçin Oynuyacaklar

UmutBaykan
16.05.2010, 19:04
beşiktaş tüm yönetimle bursaya gitmiş yönetim gitse ne olur yedeklerle maça çıkıyosunuz ezikler

Yiğit SARI
volkanla Zapo yokmuş Bursada

Yunus Emre SEYHAN
Önde basarsak ve erken gol bulursak Fb baskıyı kaldıramaz :D Tarihe fark mümkün olabilir :D :D: D

Ömer Kibar
16.05.2010, 19:05
Song bu maçta oynamalıydı
Tecrübe gerektiren bir maç

Dursun Ali Bahçekapılı
Beşiktaşın cogu futbolcusu sakat.. Cıkarabilecekleri en iyi kadroyu cıkarmışlar yine de

KUTADGU
Beşiktaş
Rüştü, Fink, İbrahim Toraman, Sivok, İbrahim Üzülmez, Necip, Ernst, Tello, Nihat, İsmail, Nobre

Yedek kadroya bakar mısın Beşiktaş'ın?

Lütfen.

Bir de en başta yazılanı tam anla.

TSezgin61
28 senemi olduuuuuu ohaaaaaaaa fenerbahçeeeeee

abicim feneri cikar yerine Trabzonspor koy... ne hissediyorsun?

biz sampiyon olmadan böyle polemiklere girmeyelim, cünkü kendimizde ayni olayi yasiyoruz... adamlar kupada 28 sene bekliyorlar ama suan sampiyonluk maclari var.

biz kupayi aldik ama suan elalemin bursasini izliyoruz!

Canberk
16.05.2010, 19:06
LigTvnin verdiği kadro burdakilerle aynı.

Fatih Öztürk
16.05.2010, 19:07
benim umuttan umutum büyük.bu maç umutun muhtemelen bulacağı bir kaç pozisyonun büyük bölümünü gollerle sonuçlandıracağına inanıyorum.

yakarcı
16.05.2010, 19:08
arkadaşlar trabzonun 11 ni sölermisiniz ?

UmutBaykan
emre belöz oynuyormuş

Onur_Liman
Beşiktaşın cogu futbolcusu sakat.. Cıkarabilecekleri en iyi kadroyu cıkarmışlar yine de

Bize ne beşiktaştan biz kendi maçımıza bakalım:)

Murat Erdem
16.05.2010, 19:09
Şu lanet maç, bir an önce başlayıp bitse de kurtulsak.

yakarcı
16.05.2010, 19:09
arkadaşlar trabzonun 11 ni sölermisiniz ? rica etsem

zaferyıldız
16.05.2010, 19:10
bence bjk bu kadroyla bursayı yener hüseyin volkan da yok bursa da

en iyi ihtimalle berabere kalır bursa ...

Canberk
16.05.2010, 19:10
Bu pierre van h. kupa finalini izlememiş sanırım ççç

A.Gökhan AKIN
16.05.2010, 19:12
Yensen Bursa şampiyon olacak yenilsen Fener bu kadarmı kötü şans olur?

Burak DERELİ
16.05.2010, 19:14
fbyi yenersek şu pier van h. ile konusmak isterim
tvde sallıyodun alır,yapar diyodun şimdi ne oldu derdim :D

Fatih Öztürk
arkadaşlar trabzonun 11 ni sölermisiniz ? rica etsem

onur,cale,serkan,giray,egemen,engin,colman,selçuk, burak,alanzinho,umut.

Onur_Liman

Bursa OLsunda Fener oLmasn ! !!

Emre Çömez

bur5anın yeneceğinin garantisi varmı? hayır...

Mustafa ÖZDEMİR
16.05.2010, 19:15
Bu pierre van h. kupa finalini izlememiş sanırım ççç
kaçacak delik arıyordu o sıralarda:D...

lazkopatfaroz
16.05.2010, 19:16

Aynen öyle.

Siyah-beyazlılarda sakatlıkları bulunan Holosko, Bobo, Tabata, Ekrem, Ferrari, Yusuf, Serdar Özkan, Rıdvan ve Ramazan ile perşembe günü trafik kazası geçiren İbrahim Kaş, Bursaspor maçı kadrosuna alınmadı.

Emre Çömez
TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Egemen, Giray, Cale, Alanzinho, Colman, Selçuk, Engin, Burak, Umut Bulut
TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

Cem Kıran

biz sampiyon olmadan böyle polemiklere girmeyelim, cünkü kendimizde ayni olayi yasiyoruz... adamlar kupada 28 sene bekliyorlar ama suan sampiyonluk maclari var.

Aynı şey değil..Bizim kaç defa şampiyonluğumuz çalındı..fb kaç defa şikeyle şampiyon oldu?

Onun için söylemekte sakınca yok..

Canberk
Sormayın yaa millet tutturmuş biz 8taşı yeneriz siz berabere kalın veya yenin diye la 8taşa paramı verdiniz nerden bileysunuz yeneceğinizi :S

Erbay
16.05.2010, 19:17
Burak bu maçta iyi oynasın bari.

Hürgün Aygün
16.05.2010, 19:18
Song oynamalıydı.

Murat'
16.05.2010, 19:19
Arkadaşlar ilacı olan gönderebilir mi acaba ?

SDinc
16.05.2010, 19:19
Resmi kadro hala açıklanmadı galiba ?

Emre Çömez
16.05.2010, 19:20

TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Egemen, Giray, Cale, Alanzinho, Colman, Selçuk, Engin, Burak, Umut Bulut
TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş;)

Mustafa ÖZDEMİR
Sormayın yaa millet tutturmuş biz 8taşı yeneriz siz berabere kalın veya yenin diye la 8taşa paramı verdiniz nerden bileysunuz yeneceğinizi :S
ilham geliyor heralde:D...

Cem Kıran

Açıklandı....

Onur,Serkan,Giray,Egemen,Cale,Selçuk,Colman,Engin, Burak,Alan,Umut

Furkan Dündar
su maç başlasa ve bitsede transfer dönemine girsek :D

Selim Turan
16.05.2010, 19:21
Ahh şu son maç feneri yenip şampiyonluktan edip aynı zamanda şampiyon olmak vardı. :D

Enes Başkaya60
Song oynamalıydı.

Song olsa ne olur olmasa ne olur abicim ya :D

Murathan
Fenerin kadrosunu bilen var mı ?

Berk
16.05.2010, 19:22
Bursa'nın galip gelebileceğini düşünmüyorum.
Bizim maçtan ise bir beraberlik bekliyorum, kaybedersekte 1-0 kaybederiz.
Ama biz Fener'i yenip, Beşiktaş'ta Bursa'yı yenerse uzun yıllar unutulmayacak bir son hafta yaşanmış olur..

Onur_Liman
Burak bu maçta iyi oynasın bari.

Oynuo Zatne

zaferyıldız
fener öne geçsin ....ahan yazıyorum bursa taraftarı başlar ts aleyhine tezahürata

o zaman anlarız bursa yı bi daha

inşallah bu akşam fener bunu göremeyecek o ayrı

Mert67
Kupa finalinde ki kadro(Song hariç).
Kazanıcaz inşallah.

Emre Çömez
Fenerin kadrosunu bilen var mı ?

FENERBAHÇE: Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Bilica, Lugano, Vederson, Mehmet Topuz, Selçuk, Cristian, Özer, Alex, Güiza
TEKNİK DİREKTÖR: Cristoph Daum

Hürgün Aygün
16.05.2010, 19:23
Enes abi tecrübe...

Hami_41

E 28 senedir alamadıkları kupayı ellerinden son alan biziz biraz tadını çıkartalım dimi ?

Cem Kıran
Yaw nie hep böle maçlarda biz oluoruz:D Sora maç öncesi her türlü spekilasyonlara mağruz kalıoz:)

Bu hafta Denizli ile yapsaydık rahat izlicektik:)

Ömer Kibar
Taraftar çıldırdı :)

Murathan
FENERBAHÇE: Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Bilica, Lugano, Vederson, Mehmet Topuz, Selçuk, Cristian, Özer, Alex, Güiza
TEKNİK DİREKTÖR: Cristoph Daum
Teşekkürler .

Zor maç olacak .

yakarcı
16.05.2010, 19:24
onur,cale,serkan,giray,egemen,engin,colman,selçuk, burak,alanzinho,umut.
tşkürü borç bilirim arkadaşım eyvallah

Alihan Ertürk
16.05.2010, 19:24
Yaw nie hep böle maçlarda biz oluoruz:D Sora maç öncesi her türlü spekilasyonlara mağruz kalıoz:)

Böylesi daha güzel bence.

Yiğit SARI
16.05.2010, 19:25
Yedek kadroya bakar mısın Beşiktaş'ın?

Lütfen.

Bir de en başta yazılanı tam anla.

Terkediyorum mekanı :D Pardon hocam

Emrullah
Haydi Trabzon. Yenin de şu şeftalinin ana vatanı Bursa şampiyon olsun. Bırakalım laf atarlarsa atsınlar. Biz büyüklüğümüzün farkında olalım yeter. Başkaları olmasa da olur. Önemli olan bizim büyüklüğümüzün farkında olmamız. Malesef öyle yorumlar varki bizim taraftarların, hakikaten büyüklüğümüzün tam farkına varamamışlar. Bursa'yı kaale alıp şampiyon olmasını istemeyenler var. Neymiş efendim bizi silerlermiş. Eğer silecekler ise helal olsun, silsinler. Bize böyle suni büyüklük lazım değil. Ama değil Bursa'nın kimsenin haddine değil bizi silmek, realiteye aykırı. Trabzonspor hiç bir zaman büyüklüğünden bir şey kaybetmez. Taraftarlarımızın anlamsız vehimleri Trabzonspor'u değil de kendilerini küçültür. Biraz büyük düşünmek lazım.

Bursa'yı sevmeyebilirsiniz ama Bursa olmasın diye FB maçını almasak da olur anlayışı bizi derinden zedeleyecek ve izahını asla ve asla yapamayacağımız bir anlayış. Bu yüzden bu saçma sapan anlayış ve vehimleri silmek adına bugün hem biz yenelim hem de Bursa yensin şampiyon olsun.

Cem Kıran
Maç öncesi acil toplantı

Trabzonspor Yönetim Kurulu, Sadri Şener başkanlığında Fenerbahçe maçı öncesi İstanbul'da acil olarak toplandı.
Asıl ve yedek olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda başkan Sadri Şener, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu'nun aldığı bütün kararlarda kendisinin bilgisi olduğunu belirterek, "Gerek Umut Bulut'a verilen para cezası, gerekse de kulüpteki işten çıkarmalar benim bilgim dahilinde olmuştur. Asbaşkan ile aramda hiçbir sorun yoktur" dedi.
Şener daha sonra Aralık ayında yapılacak olan seçimli kongrede yeniden aday olma kararı alırken, Asbaşkanının da yine Hacısalihoğlu olduğunu, istemeyen yöneticilerin yeni listede yer almayacağını söyledi.
Bunun ardından Hacısalihoğlu ile sorunlar yaşayan bazı yöneticiler de bu olay karşısında seslerini çıkarmadılar.

H.H yine olacaksa sende git başkan..Yeter H.H'den çektiğimiz..

Mustafa ÖZDEMİR
16.05.2010, 19:26
songun yerine giray oynuyor.az önce bir arkadaş song oynamasa diyordu .şenol hoca duydu onu heralde:D...

Furkan Dündar

her zaman dillerde olmak güzeldir ; ;)
unutulmayız en azından :)

KUTADGU
Terkediyorum mekanı :D Pardon hocam

Yok be güzel kardeşim.

Maç sonu beraber dağıtacağız.

Özellikle sen kaybolma bir yere.

:)

Metehan Kalfa
16.05.2010, 19:27
Allah'ım!
Fener'den 96'nın intikamını almaya böyle bir fırsat olur da, sonunda şampiyon olma ihtimali olan takım Bursa mı olur?
Şöyle ağız tadıyla maç izleyemeyeceğim yine :(

Enes Başkaya60
16.05.2010, 19:27
Enes abi tecrübe...

Abicim tamam tecrübede bu maçta Tecrübeye gerek yok bence....