PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Profesyonel Organizasyonlar İstiyoruz !

Mehmet Ç.
09.05.2010, 17:41
Carsamba günü aldigimiz kupa'dan sonra cesitli etkinlikler oldu .

Basketbol'da Sampiyonlug garantilemiz'de bize arti bir mutluluk katti .

ZTK Final müsabakasinda bütün resimlere giren yöneticiler ise tam rezillik !! Gidin sonra sevinin .. Resimlerde ne isiniz var .!! Hic birsey yapmayan yöneticiler bir anda nasil seviniyor ve resimlere cikiyor ! Yok böyle birsey ! Al gülüm ver gülüm !! O kupayi biz Senol Hoca sayesinde aldik bir sekilde ! Yöneticiler sezon basinda yaptiklari hatalari unutmasinlar !!

Bildigimiz üzere dün Köfte Partisi düzenlendi Trabzon'da ve bu etkinlik Lig Tv'den canli yayinlandi .

Istesek bu kadar kötü bir organizasyon olmazdi ! Ben bunu TV basindan izleyen biri olarak söylüyorum .

1. Sahne'de sunuculuk yapmasi icin secilen kisi daha oyuncularin isminin dogrudüzgün söliyemiyor !

2. Sahne'ye basin mensuplarinin alinmasi

Bu 2 nokta benim dikkatimi Tv'den cekti..

Aksam'da Gemi Turu düzenlendi . Bir arkadasimizin buna tepkiyi actigi topik ilen vurguladi . Of'a ugramasi planlanan Gemi Of'a kadar gitmedi bile !

Pazartesi aksami oynanacak olan Denizli macini Pazar'a alinmasi icin bu forum'da bircok kisi cabaladi, ama olmadi .

Mac artik Pazartesi, ama simdi Yönetimin en büyün Fiyasko'su !

http://www.trabzonspor.com/default.a...ND=4369#Icerik (http://www.trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=4369#Icerik)

Bu ne demen !! Mac saatin'de Basket takimi icin Konser düzenlenecek ve canli olarak Trabzon'dan Syk Türk ekranlarin'dan yayinlanacak .

Bunu bize inat mi yapiyorlar !!! Bu millet mac mi izleyecek yada Kupa Törenini mi?!?

Daha profesyonel yönetici ve organizatör'ler istiyorum !!

Atalay
10.05.2010, 10:13
Ne yazıkki organizasyon konusunda kulübümüz resmen amatör...!!

Atalay
10.05.2010, 10:27
Cuma,c.tesi vede pazar günü ATAKÖY SPOR SALONUNDA maçlarımız var ne bir organizasyon yapıdı nede başka bir şey..

Salonun önünde seyyar satıcılar dolu bir tane Ts Club stantı,tırı hiç bir şeyi yok...

Maç önceleri vede sonraları o minik taraftarlarımız için hiç bir çalışma yok...

Bugün Oynanacak olan maçı pazar gündüze alamadın bari bu akşamı şölen festival havasına cevir...

Ama nerde ibrahim can,Zeynep Başkan Bugün açıklanıyor daha...

Halbuki bu işler bir hafta öncesinden hazırlanır her platformda Taraftalara duyurulur...

Artık bu maç Festiva havasına cevrilir..

Profesyonel şirketlerle çalışılır...

Davetiyeler bastırılır...

Tüm Trabzonsporlu Sanatçılar, Edebiyatçılar,İş ADAMLARI,Siyasiler vakıflar dernekler çagırılır...

O Stadyumda tonla loca var onlar pazarlanır...

Çoçuklar için özel organizasyonlar yapılır...

İmza Törenleri düzenlenir...

Nerdeee biz yazıyoruz bizler okuyoruz...!!

İHTİLALL
10.05.2010, 10:27
Carsamba günü aldigimiz kupa'dan sonra cesitli etkinlikler oldu .

Basketbol'da Sampiyonlug garantilemiz'de bize arti bir mutluluk katti .

ZTK Final müsabakasinda bütün resimlere giren yöneticiler ise tam rezillik !! Gidin sonra sevinin .. Resimlerde ne isiniz var .!! Hic birsey yapmayan yöneticiler bir anda nasil seviniyor ve resimlere cikiyor ! Yok böyle birsey ! Al gülüm ver gülüm !! O kupayi biz Senol Hoca sayesinde aldik bir sekilde ! Yöneticiler sezon basinda yaptiklari hatalari unutmasinlar !!

Bildigimiz üzere dün Köfte Partisi düzenlendi Trabzon'da ve bu etkinlik Lig Tv'den canli yayinlandi .

Istesek bu kadar kötü bir organizasyon olmazdi ! Ben bunu TV basindan izleyen biri olarak söylüyorum .

1. Sahne'de sunuculuk yapmasi icin secilen kisi daha oyuncularin isminin dogrudüzgün söliyemiyor !

2. Sahne'ye basin mensuplarinin alinmasi

Bu 2 nokta benim dikkatimi Tv'den cekti..

Aksam'da Gemi Turu düzenlendi . Bir arkadasimizin buna tepkiyi actigi topik ilen vurguladi . Of'a ugramasi planlanan Gemi Of'a kadar gitmedi bile !

Pazartesi aksami oynanacak olan Denizli macini Pazar'a alinmasi icin bu forum'da bircok kisi cabaladi, ama olmadi .

Mac artik Pazartesi, ama simdi Yönetimin en büyün Fiyasko'su !

http://www.trabzonspor.com/default.a...ND=4369#Icerik (http://www.trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=4369#Icerik)

Bu ne demen !! Mac saatin'de Basket takimi icin Konser düzenlenecek ve canli olarak Trabzon'dan Syk Türk ekranlarin'dan yayinlanacak .

Bunu bize inat mi yapiyorlar !!! Bu millet mac mi izleyecek yada Kupa Törenini mi?!?

Daha profesyonel yönetici ve organizatör'ler istiyorum !!

Hey gidi..

Onursal başkanın,seçimi kaybetti diye "uydurma" evraklarla 70 milyon (bugünün parası ile) haciz koyup,küme düşürmeye çalıştığı efsanemizi,

Tırnaklarıyla kazıya kazıya bir noktaya taşıyan Özkan Sümer,

Bu emekleri Antalya'da Türkiye kupası ile taçlanınca(Geçlerbirliği 3-1),gazetecilerin tüm" kupa ile bir resminizi alalım "ısrarlarına rağmen ,herhangi bir fotoğragf karesine girmemiş ve:

-Kupayı hocamız ve futbolcularımız aldı,ben almadım ,onların resmini çekin,demişti..

Asalet,cibilliyet ve kalite doğuştandır..

Öğretilemez ve kazandırılamaz..

Emre Emiroğlu
10.05.2010, 10:28
Şu lig bir bitsin.. Şu havadan bir çıkalım. Konuşulması gereken o kadar çok şey varki..

Şimdi kupayı alamasaydık neler konuşmaya başlamıştık..

Taraftarlar olarak Rehavetten çıkmalıyız bir an önce

LazAnisT
10.05.2010, 21:47
Organizasyon düzenliyorlarya.Seda Sayan sahne alıyor dana ne istiyorsunuz.

Serap
10.05.2010, 21:48
Gidesim varsada gitmedim bu yüzden :)

My
11.05.2010, 00:43
Daha doğru düzgün formayla sahaya futbolcu süremiyoruz...

Nizam
11.05.2010, 00:51
Bügün tıka basa doluydu ts clup tırı ..

pReN@_61
11.05.2010, 00:55
Kendimiz yazıp kendimiz okuyoruz malesef.

Murat Hızal
11.05.2010, 00:57
Organizasyon düzenleyip de sahneye Seda Sayan'ı çıkaran zihniyete ne demek lazım bilmiyorum ki.

İHTİLALL
12.05.2010, 13:30
Organizasyon düzenleyip de sahneye Seda Sayan'ı çıkaran zihniyete ne demek lazım bilmiyorum ki.

Belki sanatçı frekansından anlatabilirim,derdimi..

Seda Sayan,

Bizim yönetimimizin, kültürel anlamda "flaş" ismidir..

Şimdiye kadar yaptıkları tüm icraatın felsefesi,

Seda Sayan oryantalizmi ile ,

Sembolize edilebilir..:(

Buçıtanın üzerinde pek bir şey yok,altında çok şeye var..

Not:Oryantalizmden ,Seda Sayan'ın dansöz olduğunu zannettiğimi düşünenler,bu mesajı okumamış gibi yapabilirler..

Zambak
12.05.2010, 15:14
Kupa 2 yi almak iyidir hoşturda, çok abartammak gerekir.Önemli olan Kupa 1.İlerde, hatta seneye bunu yaparsak o zaman yapılır organizasyon.Trabzonsporumuzun hedefleri daha büyük olmalı.Kupayı Fenerden almanın tadı bambaşka tabi...

Murat Hızal
12.05.2010, 15:23
Belki sanatçı frekansından anlatabilirim,derdimi..

Seda Sayan,

Bizim yönetimimizin, kültürel anlamda "flaş" ismidir..

Şimdiye kadar yaptıkları tüm icraatın felsefesi,

Seda Sayan oryantalizmi ile ,

Sembolize edilebilir..:(

Buçıtanın üzerinde pek bir şey yok,altında çok şeye var..

Not:Oryantalizmden ,Seda Sayan'ın dansöz olduğunu zannettiğimi düşünenler,bu mesajı okumamış gibi yapabilirler..

Seda Sayan oryantalizmi.Ben oryantalizm üzerinden yönetim eleştirisine girmeden,bu tabirin cuk diye oturduğunu düşünüyorum:)

Peki sizce Seda Sayan oryantalist midir:)

Keramettin
12.05.2010, 15:27
Gerçekten ya.

Seda Sayan yerine Volkan Konak konserini tercih ederim

İHTİLALL
12.05.2010, 15:33
Seda Sayan oryantalizmi.Ben oryantalizm üzerinden yönetim eleştirisine girmeden,bu tabirin cuk diye oturduğunu düşünüyorum:)

Peki sizce Seda Sayan oryantalist midir:)

Konumuzla çokta alakası yok aslında,ama,

Oryantalistmidir ,değilmidir tartışmasından ziyade,

Oryantalmidir ,şarkıcımıdır tartışmasını daha bir yakıştırırım kendilerine..:D

Benim derdim,

Sözüm ona ,modernlikten dem vuran başkan ve yönetimimizin,

Şark kurnazlığına rahmet okutacak kadar,

Dibine battığı oryantalist yönetim anlayışı..

Doğan görünümlü şahin,1980 model..

Murat Hızal
12.05.2010, 15:36
Konumuzla çokta alakası yok aslında,ama,

Oryantalistmidir ,değilmidir tartışmasından ziyade,

Oryantalmidir ,şarkıcımıdır tartışmasını daha bir yakıştırırım kendilerine..:D

Benim derdim,

Sözüm ona ,modernlikten dem vuran başkan ve yönetimimizin,

Şark kurnazlığına rahmet okutacak kadar,

Dibine battığı oryantalist yönetim anlayışı..

Doğan görünümlü şahin,1980 model..

Demek istediğinizi anlamakla birlikte,ben oradaki yönetim eleştirisini hızlı bir şekilde geçebilir miyiz diye konuyu Seda Sayan'a getirmiştim:)

İHTİLALL
12.05.2010, 15:40
Demek istediğinizi anlamakla birlikte,ben oradaki yönetim eleştirisini hızlı bir şekilde geçebilir miyiz diye konuyu Seda Sayan'a getirmiştim:)

Ben de senin "geçiştirme " çabanı farketmiştim zaten,

Mahsustan Seda hanımı pas geçip,

Oryantalizmden dem vurdum..:)

Tenis ,iki kişi ile oynanır..:D

ESER
12.05.2010, 15:45
profesyonel organizasyonlar icin , isinin ehli profesyonel adamlar lazim , reklam pesinde kosan yonetici gorunumlu kisiler degil,,

bu adamlarin derdi zaten o karelerde bulunmak ve TS imaji uzerinden reyting yapmak,,

baskani her gordugu mikrofana dambur dumbur konusan bir yonetimdeki diger yoneticilerinde her fotograf karesine ucarak atlamasi yadirganmamali,,,

yillardir, isini batiran muflis mutahitin, reklam pesinde kosan tuccarin sicrama tahtasi olarak kullanildigimiz icin ufak basarilarla avunuyoruz..

alirken ove ove bitemedigi ballandira ballandira anlattigi , hergun gazate gazete dolasip reklam yapmasina olanak veren adami iki dakikada harcamis , " onu sotaya sorun " demis bile...

( Başkan Sadri Şener ise şu yorumu yaptı: Onu izleme komitemiz ve diğer isimler defalarca izledi, en çok da Şota... Bizde işler hep böyle yürür, transferi yönetim değil teknik heyet yapar. Teofilo’dan beklentilerimiz yüksek, umarım düzelir.)

bu zihniyetden fazlasini beklememek lazim.. kalite bu kadar cunku

Külünkoğlu
12.05.2010, 16:09
Bilmeyenler veya unutanlar aklı tutulanlar için söyleyelim, basketbol kulübünün kesesi de yönetimi de ayrıdır...

Taraftar taraftarlığını yapacak hem kupa töreni isteyeceksin hem de sadece yarım saat önce, o kupayı kaldırıp tur atacak kaptanı yuhlayacaksın... yok öyle yağma.

Organizasyon konusuna gelince, basketbol külübünün de futbol kulübünden aşağı kalır yanının olmadığını gördük.

Samimi Trabzonspor'u dert edinmiş herhangi bir Trabzonsporluyu bu işlere verin, altın kalkamayıp eline yüzüne bulaştırsa bile mevcut durumdan çok daha iyi şeyler çıkartacağına eminim. Hiç abartmıyorum organizasyonun olduğu yere bile gitmeden herşeyi mükemmel idare eden insanlar tanıyorum. Bizim mükemmelliğimiz ise dinazorlar gidince olacak.

silentpain61
12.05.2010, 16:26
Ben Yönetimle ilgili yapılan acımasız eleştirilere katılmıyorum.
Kupa fotoğraflarında neden varlar denilecek seviyedeki eleştiri biraz abartı geliyor bana,,tabiki sevinecekler fotoğraflarda olacaklar,,seda sayanın basketbol şampiyonluk kutlamalarına getirilmesi tamamen saner ayar imzalıdır,show tv deki çalışanı olduğu için organizasyonu kolay olmuştur bir telefonla gelmiştir,tabiki bende volkan konak gelsin isterdim ama müsaitlik durumudur yosa düşünememezlik değildir gibi geliyor bana.
sonuçta aziz yıldırım şampiyonluktan sonra "takımı daum değil ben şampiyon yaptım" demişti ve taraftarı tarafından hiç eleştirilmemişti.
bizim başkanımız ise "herşeyi şenol hoca bilir bana al der alırım satılsın der satarız" diyor.
bence eleştirinin dozunu iyi ayarlamak lazım...
bunlar benim düşüncelerim bana katılan katılmayan herkese saygım vardır,,sadece düşünceklerimi yazmak istedim.
ayrıca organizasyon sıkıntılarından bahsedilmiş o yazılanların çoğuna bende atılıyorum hatta bu konuda TS Club a uzun bir mail atmıştım.(geri dönüş filan olmadı ama olsun) :)

oflubektas
12.05.2010, 16:50
Sayın "İHTİLALL";
Oryantalizm'in ne demek olduğunu öğrenmek için Edward Said'in "Oryantalizm" adlı eserini okumanızı tavsiye ederim. "Yok ben şu anlamda söyledim" demeyin lütfen. Yanlış biliyorsunuz, yanlış kullanıyorsunuz. Lütfen doğrusunu öğreniniz, kavramları uluorta kullanmayınız.

Evet; kulübümüz, yönetimimiz pek çok anlamda beceriksiz, yetersiz olabilir. Ancak ben bu "kurumsallaşma", "markalaşma", "profesyonelleşme" işlerine menfi anlamda fena halde kafayı takmış durumdayım. Benim açımdan bilgi, çağdaşlık, donanım ve bu kulübün taraftarı olmak açısından bu kulüpteki örnek insan modeli, tercümanımız Halil Yazıcıoğlu'dur. Öyle kulübü profesyonellere devredip de sonrasında yediğimiz kazıkları çıkarmaya çalışmayalım. Emin olun mevcut yetersiz sistemimiz çok daha iyi. Yoksa bu bağlamda vaktiyle örnek olarak gösterilen başta Manchester ve Liverpool olmak üzere profesyonellik hülyasında boğulmuş kulüplerin mali yapısının ne hale geldiğini bir inceleyin lütfen

İHTİLALL
12.05.2010, 17:48
Sayın "İHTİLALL";
Oryantalizm'in ne demek olduğunu öğrenmek için Edward Said'in "Oryantalizm" adlı eserini okumanızı tavsiye ederim. "Yok ben şu anlamda söyledim" demeyin lütfen. Yanlış biliyorsunuz, yanlış kullanıyorsunuz. Lütfen doğrusunu öğreniniz, kavramları uluorta kullanmayınız.

Evet; kulübümüz, yönetimimiz pek çok anlamda beceriksiz, yetersiz olabilir. Ancak ben bu "kurumsallaşma", "markalaşma", "profesyonelleşme" işlerine menfi anlamda fena halde kafayı takmış durumdayım. Benim açımdan bilgi, çağdaşlık, donanım ve bu kulübün taraftarı olmak açısından bu kulüpteki örnek insan modeli, tercümanımız Halil Yazıcıoğlu'dur. Öyle kulübü profesyonellere devredip de sonrasında yediğimiz kazıkları çıkarmaya çalışmayalım. Emin olun mevcut yetersiz sistemimiz çok daha iyi. Yoksa bu bağlamda vaktiyle örnek olarak gösterilen başta Manchester ve Liverpool olmak üzere profesyonellik hülyasında boğulmuş kulüplerin mali yapısının ne hale geldiğini bir inceleyin lütfen

Hadi ya,

Bak, iyi ki söyledin,

Bu Edward abiyi okumamıştım,ben..

Çok utandım şimdi ha..

Bir daha yazıyorum:

Sadri bey ve yönetim tarzı,oryantalisttir..

Oryantalizmin daniskası bir yönetim anlayışları vardır..

Sen ,benim örneğimi anlayamamışsın bence,üzgünüm..

Misina
12.05.2010, 17:48
Cumartesi Trabzonda düzenlenen gemi turunda doğudaki ilçelere uğranacağı bildirilmişti.Tüm Sahil ilçelerinde insanlar limanlarda toplandı.Hatta Ofta havai fişek organizasyonları bile hazırlandı.Ancak son dakika değişikliği ile Akçaabata yol alındı.

İlçelere göre kombine dağılımını açıklasınlar da Trabzonsporun sadece Akçaabattan ibaret olmadığı görülsün !

oflubektas
12.05.2010, 18:26
Hadi ya,

Bak, iyi ki söyledin,

Bu Edward abiyi okumamıştım,ben..

Çok utandım şimdi ha..

Bir daha yazıyorum:

Sadri bey ve yönetim tarzı,oryantalisttir..

Oryantalizmin daniskası bir yönetim anlayışları vardır..

Sen ,benim örneğimi anlayamamışsın bence,üzgünüm..

He he. Anlayamadım, yerin dibine girdim, yerden göğe kadar haklısınız.

Murat Hızal
12.05.2010, 22:15
He he. Anlayamadım, yerin dibine girdim, yerden göğe kadar haklısınız.

Hocam oryantalizmin ne olup olmadığını tartışacak olursak,bu iş sabah kadar sürer.

Oryantalizmi ne kadar net ifadelerle açıklamaya çalışsak dahi hep bir tarafı eksik kalacaktır diye düşünüyorum.

Onun için tartışmanın selahiyeti açısından dallandırıp budaklandırmaya gerek yok.

Eminim ki Veysel abi de en az sizin kadar veya sizden daha iyi biliyordur oryantalizmin ne olduğunu.

Biz esas konumuza dönelim:)

Seda Sayan oryantalist midir?

Bakın hala sorumun cevabını alamamışım:)

Fatih Kuloğlu
12.05.2010, 22:45
Benim en uyuz olduğum Sede Sayan adlı yaratığın sahne alması oldu. Başka adam kalmadı sanki

Ilelioglu
12.05.2010, 22:50
Cok amatörler...:cool:

Ilelioglu
12.05.2010, 22:50
Benim en uyuz olduğum Sede Sayan adlı yaratığın sahne alması oldu. Başka adam kalmadı sanki

Evet bencede...:rolleyes:

Ömer Kibar
12.05.2010, 23:04
Çok güzel özetlemişsin Süleyman abi :alkış:

Dursun Kaplan
13.05.2010, 10:11
Teknik heyette ki gençleştirme çalışmaları, yönetim içinde de yapılmalı.

Böyle amatör ruhlu adamlarla kör topal organizasyonlar yapmak Trabzonspor camiasına yakışmıyor. Hiç bir işi doğru dürüst yapamaz hale gelen adamlar mevcut. Yeri geliyor " ah ben olacaktım ki orada " diyorum.