PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2010 KUPA Maçının Anatomisi

Halil Atalay
09.05.2010, 04:13
Merhaba arkadaşlar !!!!!

Size kupa final maçında yaşadığım heyecanı sizinle paylaşmak istiyorum

Kupa finali Şanlıurfa da yapılacak diye açıklama çıkınca içimden inşallah metin abi bir organizasyon yapar da maça gideriz diye düşünürken Gökhan abi uçak kaldırsın diye bir başlık açtı ve ben ona razıyım ama fiyat konusunda çekimserlik vardı içinde uçak olmadı. ama otobüs oldu başlığı açtığım da baktım adım yazmıyor. hemen kendimi yazdım oley diye bağırdım hemen izin işini haletmem lazım şefle konuşup 1,5 izini kopardım

Asıl macera şimdi başlıyordu ilk olarak bilet konusunu halletmem lazımdı ömerle telefonla konuşurken abi biletler satışa çıktı diyince hemen soluğu mikros’da aldım biletix gişesi önünde 10 var yok bende kuyruğa gittim ve sıra bana gelene kadar dokuz doğurdum birde gişe görevlisi sadece kale arkası kaldı demez mi aldı beni bir sıkıntı ofluyorum busluyorum neyse sıra bana gelince kupa maçına bilet varmı Trabzonspor tarafı diye sordum tekrar baktı ve numaralıda bilet var söyleyince için rahatladı hemen 1 bilet aldım sevinçle dışarı çıktım

Terken gün geldi çattı ve akşamdan her şeyi hazırladım fotoğraf makinesi, tripot, forma, kaşkol, ve yattım içimde bir heyecan inşallah bu maçı alırız diyerek uyudum sabah evden ayrılırken hanım inşallah kupayı alır gelirsiniz diye uğurladı kapıdan bende inşallah dedim. Aslında benim ilk maçı o gün başladı Belediye birimler arasında turnuva vardı ve sabah 10.45 maçımız vardı ofis gelince bir kahvaltı yaptıktan sonra hazırlıklar ve saha gittik maçı iyi bir oyunla 18 – 1 aldık ve tekrar büroya dönünce bazı rutin işleri yaptıktan sonra artık çıkayım dedim ve son kontrolleri yaparken cüzdanın yanımda olmadığını anladım hemen bir araç ayarlayarak evin yolunu tuttum otobüsün kalkmasına 1:15 filan var büyük bir hızla b.çekmece ev gidiyorum cüzdandan var geçeceğim ama içinde maç bileti var ali kul söz verdim ona vereceğim diye yoksa kimlik para sorun değil neyse hızla b.çekmeceye varıyoruz hemen cüzdanı alıyorum çıkacağım ama bizim ufaklık yapışıyor ayaklarıma baba gitme gitme diye ağlamaya başladı bende ona sana oradan gelirken çok güzel bir araba getireceğim söyleyerek gönlünü aldım ve tekrar arabaya hızla otogar gidiyoruz çok az bir zaman kaldığı için yetişir miyim acaba diye kendi kendime söylenirken telefonla sürekli neredesin geliyorum ne kadar kaldı muhabbetleri metin abi telefon açtı sitem etti abi haklısın oldu bir aksilik terken otobüsün otogarda hareket etmesi için haber verdim Gürcan abiye benim kafamdaki fikir otobüs 2ci köprüyü dolaşana kadar ben birden onların önüne geçerim diye fikir yürütüyorum neyse ki otobüs çıkana kadar ben kavacık’a varıyorum ve otobüsü bekliyorum

Otobüs beni diğer arkadaşları alıp devam ediyor bir sonraki durak olan kozyatağı’na burada kısa süre beklerken Ahmet abi çıkıp geliyor bizleri uğurlamaya ve kısa bir konuşma yaparak uyarıyor her han gibi bir olumsuzluğa karşı ve sonra yola koyuluyoruz artık urfa yolla çıkmış olduk ve otobüs de muhabbetler kırla süre dursun Kocaeli ne varıyoruz burada bizi Fenerbahçeli taraftarlar görünce ilk olarak irkildiler ama sonra ertal abi yanlış hatırlamıyorsan konuştuktan sonra rahatladılar sonra Marmara üniversitesinden arkadaşlar geldi onlarla ayak üstü bir sohbet sonrası tekrar yola koyulduk hedef Ankara

Bu arada unutmadan bir komik bir anı unutmayın bir ara sohbete şoförde abide katılıyor ve sizin bir kaleci vardı güneş’miydi o hayla duruyor mu bizde başladık gülmeye abi o şimdi takımın başında antrenör oldu bu olay bizi baya güldürdü

Birkaç saat sonra Ankara gölbaşın da bizi BMN Ankara karşılıyor ve tanışma terken bir kolbastı başlıyor sonrasında coşkulu bir şekil de tezahüratlar yaptıktan sonra tekrar yol alıyoruz yol boyunca otobüsün arka tarafından sohbet e coşku sesleri kesilmedi 3 otobüs beş beşe gidiyorduk ama bizim şoför değişene kadar şoför değişince bizim otobüs son sürat gitmeye başladı aramız açıldı diğer otobüslerle ve onlarla bir daha adana da sabah kahvaltısında buluştuk ve kahvaltıdan sonra tekrar biz son gaz devam ve Urfa vardığımızda bizi Urfalı bir arkadaş karşıladı polis kontrolünden sonra direk olarak balıklı göl görmeye gittik otobüsten indiğimizde bizi bir sürpriz bekliyordu oda balıklı gölde gezen başkan Sadri Şener’le karşılaşmak ve arkasından Mahmut özgener görünce bir laf atsım geldi ama Erdal abiye söz verdik ses çıkarmadık

Balıklı gölü gezmeye başladık kimiz fotoğraf çekerken kimiz de etrafı seyrediyorlar grup dağılmadan bir tezahürat yaptık biraz sonra polis geldi burada bugün cenaze var lütfen bağırmayın diyince bizde sesimizi kestik sonra Gürcan abi bizi maç biletlerini verdi ve herkes serbest saat 2 de otobüs yanında olun dedi herkes bir yana dağılmaya başlayınca ben kale çıkmak istedim ve bir arkadaş ararken yanlış hatırlamıyorsam Gökhan ile beraber çıkmaya karar verdik zorlu denilen yolu bir çırpıda çıktık ve urfa ayaklarımızın altında tependen bakınca etraf bordo mavi sarı lacivert görünüyordu sonra sol tarafımda duran gap arenaya baktım bekli bizi biz geliyoruz diye bağırdım

Kale gezdikten sonra şehir merkezinde gezmeye başladık bizi gören her Urfalı abilerimiz inşallah bu maçı alacağız diye bize dileklerde bulunuyor yetmiyor dükkanında ne varsa ikram ediyor biz bu kadar ilgi görecek ne yaptık diye düşüne duralım onlar bizi bağırlarına bastılar şehirde çok güzel bir atmosfer vardı Trabzonsporlusu fenerlisi hepsi bir arada kardeşçe dolaşıyorlardı bizde kendimizi bu ortamda rahat hissettik ve coşku ile dolaştık yemek ve gezmek terken maç saat yaklaştı ve Gürcan abi arıyor çok acele otobüse gelin diye bizde alacaklarımızı alıp hemen otobüse koşmaya başladık

Otobüse geldiğimde tıka basa dolan otobüs içerde tezahürat gırla herkes kendinden geçmiş hareket ediyoruz sağımızda solumuz da bizi selamlayan alkışlayan Urfalı kardeşlerimiz arasında stat yolunda ilerledik stat az bir mesafe kala otobüse yan taraftan bir araba çarpması ile durduk ve bizim otobüs de fazla bir hasar yok ama taksinin sol iki kapısı gitmiş ayna kırılmış neyse polis hemen müdahale ediyor olaya birde fazla beklemek için yürüyerek gidelim diyor Gürcan abi çok güzel de yaptık yürümek de zafer’in getirdiği dev bayrağı açarak yolun sağ tarafında yürümeye başladık aradan kısa bir zaman

lütfen bekleyin devamı gelecek

Halil Atalay
09.05.2010, 04:13
sonra Fenerbahçe takım otobüsü geldiğini görünce sıkı bir tezahüratla yanımızdan uğurladık onları adamlar daha saha çıkmadan morallerini bozduk

Bu şekilde stat girdik bir ara bayrağı almaya çalıştılar güvenlik görevlisi neymiş bayrak çok büyük diye tabi bizde vermedik asıl bayrağa bayrağımızı vermeyiz dedik

Sonra gişe kuyruğuna girdiğimizde Almanya’dan gelen volkan arkadaşımız biletini kaybettiğini söyleyince kafamdan aşağıya kaynar su döküldü nasıl yapsak diye düşünürken ben kuyruğun en önüne gidiyorum fotoğraf çekmek bahanesi ile kafamdaki plan bileti sağlam alıp çıkarsam yukarıdan tekrar volkana vermek var gişe memuruna bileti sakın yırtma ben hatıra olarak saklayacağım diyorum ama ikaz etmeme rağmen adan yırdı ulan adam manyak adam diye kızıyorum ama nafile yukarı çıktığımda volkana bilet bulmuşlardı

Sonra stat de nerede duracağımıza bakmaya başladık ama nafile her yer dolmuş aralarda birkaç kolduk boş toplu olarak bir yerde durmak imkansız sonra bizde biraz parçalandık ben ve ömer sevinç ve bayan ismini hatırlayamadım bir yer bulduk oraya oturduk maç başladı başlayacak güneş bize bir vuruyor aman allahım bu ne böyle diyorum 2 dakika kalmadan yanmaya başlıyoruz bulut arada güneşi kesiyor ve rahatlıyoruz yanımda oturan Urfalı abi bu ne ki eğer dün olsaydı daha fazla sıcaktı ama daha fazla olması diyerek tezahürat yapmaya başladık ama çok iyi yapamıyoruz sıcak bunaltı bizi

Maç büyük bir coşku ve hırsla başlayan trabzonsporum birkaç net pozisyonu harcadık her seferinde atarız bir tane sıkma canı diyorum kendime terken ilk yarı bitiyor bende hemen büfeye koşuyorum su almak için gittiğimde bizim taraftar bir birinin üzerinde su almaya çalışıyor aman allahım bu ne böyle bende daldım aralarına sor bela büfeciyi gördüm 10 bardak su ve bir de fanta alarak zorla çıktım oradan su almak için bana rica eden bir çiftte su verdim sonra ömer arkadaşına sonra fanta doldurdum bardaklara yanımda oturan Urfalı abinin çocuklarına ve etrafıma dağıttım

Sonra maçın ikinci yarısı başladı biz atak yaparken kendi kalemizde gölü gördük aman allahım offf dedim kendi kendime olmaz olamaz neyse bu maç böyle bitmeyecek diyorum kendime ama fener seyircisi sevinmeye çıldırmaya başlamış bile neyse diyorum sonra ömerin yanında bulunan bayan arkadaşı abi bana bir bayan göster yolayım saçlarını diyor bende bayan yok arasında diye boşver biz bu maçı alacağız diyorum sonra atak üzerine atak olmuyor olmuyor offff allahım yüzümüz gülmeyecek mi terken serbest vuruştan gollllllllll geliyor havaya fırlamam ile fotoğraf makinesi bir oyana bir buyana sallanmaya başladı golllllllllllll gollllllllllll diye bağırıyorum ömerle çak yapıyoruz fener tarafında ses kesildi şimdi sevinme sırası bizde neyse maç tekrar başladı dakikalar geçmek zaman biraz daha daralsa 2ci golü atsak da maç bitse diye düşünürken engin çaktı golüüüüüüü yıkılıyor bizim taraf herkes bir birinin üzerine atlıyor Allah inşallah maç böyle biter diye dua etmeye başladım sonra fener tarafına bakıyorum adamlar buz kestiler ses yok seda yok maça bön bön bakıyorlar hakem 3 dakika uzatma verince ben başladım allahım ne olur maç böyle bitisin duaya büyük bir heyecanla bir skorbord’a bakıyorum hadi hadi bitir terken colman sahneye çıkıyor ve golllllllllllllllllllllll diye yıkılıyor stat artık ondan sonra ne yaptığımı hatırlamıyorum bir ara polislerle çak yapıyordum

Artık kupa bizim evet allahım sana şükürler olsun kupa bizim diye bağırıyorum arkamda oturan çift Belçika’dan maç için gelmişler yengenin gözleri yaşarıyor herkes sevinden ne yapacağını şaşırmış bir sevinç yumakları oluşturuyorlar bende bu anları ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinesinin deklanşörüne basıyorum artık ilerde hatıra olarak göstereceğimiz bir fotoğraf daha var diye

Sonra takım kupayı kaldırmak için protokol tribüne çıktığında bizim için artık sözün bittiği yer orası oldu artık bizim futbolcuların elinde ve bize geliyordu büyük bir sevinçle çağırdık onları yanımıza tezahüratlar stat inletti biz sevinirken fener tribünleri çoktan boşalmıştı ama içlerinden birkaçı kolduk da kalmışlardı hele bir bayan taraftar vardı kupaya öyle bön bön bakıyorduki yaklaştım ve fotoğrafın çektim üzülme bunu seneye tekrar var dedim

Artık coşku bizim stat dışını çıktığımızda biz kendi aramızda tezahürat yaparken diğer illerden takviye kuvvet olarak gelen polis memurları bize tezahürat yapmaya başladılar bizde onlara karşılık verince ortak çok güzel oldu. Dışarıda bizleri Urfalı kardeşlerimiz abilerimiz bir bir tebrik ettiler bizle tezahüratlar yaptılar çok güzel bir ortam çok güzel bir maç oldu iyiki gelmişim diyorum kendime

Sonra Gürcan abi tayfa toplan demesi ile herkes bir araya geldi ve stat dışına çıkarak otobüsü beklemeye başladık burada genci yaşlısı birlere tebrikler yağdırıyor çok güzel oldu diyor bizde sizler çok güzelsiniz diyoruz otobüs gelmesini beklerken Fenerbahçe takım otobüsü çıkıyor kapıdan onları uğurluyoruz seneye diyerek sonra bizim taraftar otobüsleri çıkmaya başlıyor her otobüsün önünü kesiyoruz biz dışarıdan onlara bordoooooo onlar bize içeriden maviiiiiiiiiii şampiyonnnnnn Trabzonnnnnnnnnn diye tezahürat yapıyoruz

Sonra bizim otobüs geliyor ve bu mutlu güzel bir gün burada bitiyor bizleri ağırladıkları için Urfalı kardeşlerimiz teşekkür ederek yolcu yolunda gerek diyerek ayrılıyoruz aralarından

Herkes de tatlı bir yorgunluk herkes birbirine bir şeyler anlatıyor Gürcan abi arkadaşlar kupayı aldık gidiyoruz diye seslendi otobüs tezahürattan yıkıldı birkaç dakika sonra herkes yorgunluktan sesiz sedası yol almaya devam ettik gaziantepde Gürcan abiye otobüs konusunda yardımcı olan abiyi uğurladık saolsun çok güzel ve rahat bir otobüs ayarlamış teşekkür ediyoruz kendisine ve oda bize uğurluyor

Gaziantep çıkışında bir yemek molası veriyoruz bir şeyler yiyip içtikten sonra dışarıda koyu bir sohbet var herkes ertal abinin etrafında ertal abiden maçın yorumunu dinliyor bu sırada fenerliler geliyor tesislere ertal abi sakın bir şey yapmayın

Halil Atalay
09.05.2010, 04:14
diye bizi uyarıyor sonra bizden bir arkadaşla tokalaştıktan sonra biraz daha sohbet ettikten sonra ayrılıyoruz oradan yolda otobüsde uydu olduğundan maçın tekrar saatinin izlemek için kısa bir araştırma sonrasında herkes uyguya daldı ve nihayet maçın tekrarını yayınlanmaya başladı ömrüm hayatımda bu kadar rahat bir maç izlememiştim çok zevkli oluyormuş böyle gözlerimiz ekrandan ayrılmıyor sevinçle maçı izliyoruz terken Pozantı ilçesine varıyoruz daha maçın ikinci yarısının ortalarında yeni yapılan otoyola giriyoruz ama ne yol bir tünel bitiyor diğeri başlıyor uydu bir gidiyor bir geliyor of golleri göremeyeceğiz tünel yüzünden terken jandarma çevirmesine takılıyoruz asker geliyor kimlikler diyor hemen uzatıyoruz kimlikleri asker kimlikleri kontrol ederken bizde maçı rahat rahat izliyoruz.maçı keyifle izledikten sonra herkes tatlı bir yorgunla beraber uyguya daldı insan bu maçın etkisinde böyle kalır mı? Ben rüyamda bile maçla uğraşıyorum top umut geliyor umut topa vuracak ben ayağımı sallıyorum tak ön koltuğa vuruyorum açı içinde uyanıyorum kendi kendime gülüyorum J

Otobüs hızla ilerken sabah olmaya başladı ve yorgun taraftar uyanmaya başladı Ankara gölbaşında yaklaşınca Ömer arkadaşımızdan ayrılma zamanı geldiğini fark ediyorum bazı arkadaşlar uyumaya devam ettiği için Ömer sesiz sedasız iniyor otobüsten ömer’e teşekkür ettikten sonra otobüs ağır ağır ilerlemeye başladı

Kupa otobüsü Ankara çıkışında kısa bir ihtiyaç molası veriyor. Bizi bazı vatandaşlar bizi görünce tebrik ediyorlar bizde onlara gülümsüyoruz mola süresi sonunda otobüsteki Cengaver taraftar tatlı uygusundan uyanmış sohbetler başladı ve yol almaya devam ediyoruz otobüsümüz şen şakrak devam ederken Gerede ye geldik ve sabah kahvaltısı molası vereceğiz yer burası

Reklama girmesin ama şark sofrasında mola veriyoruz mekanda bizden başka kimse yok içeri girdiğimizde garsonlar bizi tebrik ediyor bizde saolun diyoruz sonra herkes bir masa oturuyor kimiz çorba kimimiz kahvaltı yapıyor mekana birkaç kişi daha giriyor ve bize kutluyorlar ama siz burada ne arıyorsunuz diyor biri bize bende Urfa’dan geliyoruz ama burası ters değil mi? Dedi bende hayır neden ters olsun biz İstanbul’a gidiyoruz ney dedi siz istanbul’dan maça gittiniz evet helal olsun size diyor adam

Kahvaltıdan sonra dışarıda bazı arkadaşlar sigara içerken bazı bir garson arkadaşlara bir kupa şeklinde çiçeklik getirdi ve bunu Fenerbahçe verin dedi herkes gülmeye başladı sonra bazı arkadaşlar fotoğraflar çekti bende gerçekten böyle bir şaka yapsak Fenerbahçeye nasıl olur acaba J

Artık yola çıkma zamanı geldiği için espirilere otobüste devam ediyoruz kahkalar ve espiriler havalarda dolaştı yolda her arabaya dikkatle bakıldı ve Fenerbahçeli arabalar seçildi ve onlara otobüs camından bayrak ve kaşkol şov yapıldı tabiî ki 61 plakalar es geçilmedi onlara korna ve bayrak şov yapıldı

Yol buyunca bazı arkadaşlar aramızdan ayrılma vakitlerinde onlara teşekkür ve tekrar beraber olmayı dileklerimizi ilettik sonra otobanda ilerken Adapazarı sınırları içersinde bir grup taraftar otoban emniyet şeridin de arabalarını çekmiş takmışlar kemençeyi horon oynuyorlar şoför bas kornaya diyoruz ama nerde bizim şoför sanki fenerli kornayı zor çalıyor yanlarında olmak isterdim vallah

Az gittik uz gittik İzmit’e vardık burada kısa bir çay molası veriyoruz ve İzmit ekibi bizden ayrılmadan tesislerde son tezahüratları yapıyoruz ve sonra bir horon halkası kuruyoruz mola yerinde bize alkış kopuyor ve sonra son bir fotoğraf çekiyoruz burada ve vedalaşıyoruz İzmit ekibi ile artık son durak İstanbul diye vuruyor kontağa şoför İstanbul’a yaklaştıkça fener arabaları arıyoruz ama çıkmıyor karşımıza nedense

İstanbul sınırlarına sağ selim girdik ve arkadaşlarımızdan ayrılma vakti geliyor herkes bir yerde iniyor ve kavacık’a geldiğimizde bu maçı unutmayacak olan gurbetçi Volkan arkadaşımız bu maçı asla unutmazsın dedim gülerek evet hiç unutmayacağım dedi.

Otobüs tekrar hareket ediyor ve köprüye doğru ilerken kafamızda planlar dönmeye başladı köprüye nasıl bayrak asarız diye ve dua etmeye başlıyoruz inşallah köprüde trafik vardır diye eğer olursa ön kapıdan bir bayrakla aşağıya atlayacağım ve köprüye sembolik bir bayrak asacaktım ama köprüde trafik yoktu

Trafikte ilerken Galatasaray stat yanından geçerken birbirimize böyle bir stat ne zaman kavuşacağız diye söylendik offffff yaaaaa ama 2011 kupa finali burada olur herhalde ve gs den kupayı alırız artık

Otobüs trafikte zar zor ilerken otogar az mesafe kala arıza veriyor ve birkaç kilometreyi vites değiştirmeden gidiyoruz ve otogar kapısında otobüs artık iflas ediyor ve artık çok güzel geçen bu yolculuk burada bitiyor herkes otobüsten iniyor ve bir biri ile vedalaşıyor bir dahaki organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz

Ben volkanla beraber tramvay ile merter ofise geçiyorum ve sokak da forma ile yürürken birçok tebrik alıyorum bende güler biz yüzle gururla ilerliyorum ofise vardığımda binaya garaj amirleri beni görünce alkışlamaya başladılar bende teşekkür ettim hepsine asıl ofiste bazı fenerlileri kızdırmam lazım diyerek yanlarından ayrılıyorum

Ve oooo beklenen an geldi ve ofis kapısından içeri girdiğimde Fenerbahçeli arkadaşlar gözlerini bende kaçırmaya çalışıyorlar bende onlara gülerek Urfa kaplanı geldi beyler diyerek seslendim ve sizlere fazla bir şey söylemeyeceğim ama her gün size güleceğim diyerek yemekhane yolunu tuttum ve içerde herkes gayet resmi ben ise üzerimde forma ile yemek kuyruğuna girdim ve herkesin gözleri üzerimde bende çok sakin bir şekilde yemeğimi aldım ve masa geçtim etrafımı Trabzonlular sardı heyecanla anlatıyorum her şeyi onlar yüzünden yemeğim soğudu vallaha

Akşam kadar bütün büroları dolaştım ve gururla formaları taşıdım formamı üzerimde mesai bitiminde servisle eve geldiğimde ilk olarak b.çekmece de bir tur attım ve sonra ilk iş olarak eski bayrak direğimize Trabzon bayrağını tekrar çekiyorum büyük bir gururlar ama nasıl çekmek her geçen araba bana kornalar ve tezahürat yaparak geçiyor.

Evet arkadaşlar sizlere bu ŞANLI KUPA macerasını anlatmaya çalıştım belki sıkılıp okumayacaksınız ama ben yazmak istedim inşallah bir gün şampiyon oluruz dua ederek bu satırlarıma son veriyorum

Buradan bu güzel organizasyonu yapan emek sarfeden Gürcan abi ve Ömer’e tekrar sonsuz teşekkürler sizinle olmak bana gurur verdi

Artık sözü fazla uzatmadan resimlere yayınlıyorum

Halil Atalay
09.05.2010, 04:15
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0071.jpg
Ahmet abi bizi uğurlama konuşması yapıyor

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0072.jpg
Otobüs İstanbul il sınırlarını terk ediyor

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0074.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0077.jpg
Şoför abiyide BMNli yaptık

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0078.jpg
İlk mola yerimiz Kocaeli oluyor

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0080.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0081.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0082.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0083.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0085.jpg
2ci mola yerimiz Gerede şark sofrası oluyor akşam yemeği yiyoruz

Halil Atalay
09.05.2010, 04:15
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0086.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0087.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0088.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0089.jpg
Yemek molasında aramıza yine fenerliler katılıyor

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0090.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0091.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0095.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0096.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0100.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0101.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:16
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0102.jpg
Sabah ilk mola yerimiz adana Ceyhan sınırları içersinde veriyoruz

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0103.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0104.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0105.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0106.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0107.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0108.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0112.jpg
Urfaya yaklaşırken Bilecik sınırları içersinde bir baraj görünüyor

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0113.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0114.jpg
Urfaya yaklaştıkça yollar Trabzonspor taraftarlarını rastlıyoruz ve onlara kornalar eşliğinde selamlaşıyoruz

Halil Atalay
09.05.2010, 04:17
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0115.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0116.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0117.jpg
Artık Urfaya yaklaşıyoruz ve herkes son hazırlıkları yapıyor

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0118.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0119.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0121.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0122.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0123.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0124.jpg
Artık urfaya girdik ve bazı taraftar araçları bizimle konvoy oluşturuyor

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0125.jpg
Urfa bizi polisler karşılıyor ve kısa bir arama yapacaklarını söylüyorlar ve iniyoruz otobüsden

Halil Atalay
09.05.2010, 04:17
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0126.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0127.jpg
Urfa şehri Trabzonspor bayrakları ve başarılar mesajları ile süslenmiş

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0128.jpg
Şehir merkezinde ilerken birkaç çocuk okul çıkışında yürürken kafalarında Trabzonspor renkleri var

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0129.jpg
Taraftar çok centilmendi sokak da beraber yürüyorlar

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0130.jpg
Urfaya ayak bastıktan sonra ilk iş olarak atkıları alıyoruz

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0132.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0133.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0134.jpg
Sonra balıklı göl ziyareti için ilerken hava sıcaklığından bulanan taraftar buşı bağlamaya başlatı

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0135.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:18
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0136.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0139.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0138.jpg
Balık göl ziyaretinden dönen başkan Sadri Şener’le karşılaşıyoruz

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0140.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0141.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0142.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0143.jpg
İş de o muhteşem balık göl ve balıkları

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0144.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0145.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0153.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:19
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0155.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0156.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0159.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0163.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0164.jpg
Bazı taraftarlar bu kutsal mekanda namaz kılarak dua ediyorlar

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0167.jpg
Bizim grup bir tepede toplanmış tezahürat yapıyorlar bende aşağıdan onları çekiyorum

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0168.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0169.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0170.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0171.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:19
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0174.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0175.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0176.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0177.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0178.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0179.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0180.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0181.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0182.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0183.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:20
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0184.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0185.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0186.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0188.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0187.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0192.jpg
Grup dağılıyor bizde kaleye çıkıyoruz

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0193.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0195.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0196.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0197.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:21
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0199.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0201.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0202.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0203.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0204.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0205.jpg
Kaleden Urfa arena görünüyor

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0210.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0207.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0214.jpg
bu kızlar abi bizim fotoğrafımızı çekermisin diyor fotoğrafları çekiyorum

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0215.jpg
Herkes soruyor Urfalılar siz nasıl davrandı diye soranlara bu fotoğraf her şeyi anlatır herhalde

Halil Atalay
09.05.2010, 04:21
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0216.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0217.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0219.jpg
Stat gitmek için otobüs bindiğimde kendimi bir anda 500d otobüsünde sandım

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0220.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0222.jpg
Otobüs’e yandan bir taksi çarpıyor bizde otobüsten inmek zorunda kalıyoruz iyi ki de inmişim dev bayrağımızla yürüdük stat’a

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0223.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0224.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0225.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0227.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0228.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:22
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0229.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0230.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0231.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0232.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0234.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0235.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0236.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0237.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0239.jpg
Artık stat içersindeyiz ve Trabzonspor’umuz ısınma hareketleri yaparken tribünleri selamlıyorlar

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0240.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:23
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0241.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0242.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0243.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0244.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0245.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0246.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0247.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0248.jpg
61 dakikaaaaa

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0249.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0250.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:23
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0251.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0252.jpg
63 dakikaaaaa

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0255.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0254.jpg
Dakika 90+3 geliyor offff allahım geçer mi?

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0257.jpg
Ve maç bitiyor kupa bizimmmmmm

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0256.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0259.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0260.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0262.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0265.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:24
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0268.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0269.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0270.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0272.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0276.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0278.jpg
Bu Urfalı amigo çok komik hareketler yaptı ama fotoğraflayamadım

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0280.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0281.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/urfa%20kupa/DSC_0283.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0310-1.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:25
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0289.jpg
Kupa artık song elinde layyyy layyyy ooooo trabzonspor

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0290.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0291.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0292.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0293.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0295.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0298.jpg
fenerliler kupayı alamadılar ama görmek şerefine ulaşısorlar saolsun teknoji sayesinde

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0301.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0312-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0314-1.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:25
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0317-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0318-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0320-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0323-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0331-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0332-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0335-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0336-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0338-1.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:27
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0285.jpg
Gürcan abi kupa sevinci

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0339-1.jpg
Kupa hasreti ile tutuşan fenerbahçeli taraftar

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0340-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0342-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0345-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0346-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0347-1.jpg
Bir taraftar kupayı kaptı bize getirirken son anda çeviriyorlar geri

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0350-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0351-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0352-1.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:28
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0352-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0353-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0354-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0357-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0358-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0359-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0362-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0361-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0364-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0366-1.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:28
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0367-1.jpg
Kupa aldık dönüş yolunda Ankara molasında

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0369-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0371-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0370-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0374-1.jpg

Halil Atalay
09.05.2010, 04:29
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0375-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0376-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0377-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0378-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0389-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0391-1.jpg

Benim seçtiklerim bunlar arkadaşlar daha fazlası picasa wep albümü olarak yayınlayacağım bu sayfada ayrıca videoları da yükledikten sonra burada olacak

Halil Atalay
09.05.2010, 04:31
arkadaşlar reverli yerler yarın fotoğraflar eklenecekdir

picasawep albümü bu adres de arkadaşlar bakabilir ve indirebilirsiniz

http://picasaweb.google.com.tr/atalayhalil/BMNUrfaKupaFinal?authkey=Gv1sRgCIW82L3Lj6fDHg#

POYRAZ
09.05.2010, 05:09
Tek kelime. Muhtesem.
Bir cirpida okudum yazdiklarini.
Bizlerle paylastigin icin tesekkürler renktas.

Furkan Dündar
09.05.2010, 09:57
ay be super bı album yapmıssın abı:)

Ömer Kibar
09.05.2010, 10:02
Sonunda beklenen hazine ortaya çıktı :D

Teşekkürler Halil abi bu güzel resimler için :)

Hemen arşive ekliyorum :rolleyes:

Keramettin
09.05.2010, 10:06
harika olmuş.Tebrikler :D :alkış:

Emrullah
09.05.2010, 10:12
Ben de bir çırpıda okudum ve hiç sıkılmadım. Normalde uzun yazılara önyargım vardır, hiç okumam ama ne olduysa hepsini okudum. Okuyunca ben de o otobüsün içindeymişim gibi tasavvur ettim.

İyiki gitmişsiniz, yaşamışsınız, bizlere de burada yaşatmışsınız.

Hotaman
09.05.2010, 11:05
Elinize sdağlık oradaymış gibi hissettim kendimi.

Musa KALKUZ
09.05.2010, 11:07
Darısı 2011 yılı şampiyonluk anatomisi olur İnşAllah

Emirhan Makul
09.05.2010, 11:09
Helal olsun Giden herkese , Muhteşemsiniz , Muhteşemiz , Trabzonspor Çok Büyük.

Asi Çaykaralı61
09.05.2010, 12:12
Paylaşımlarınız için teşekkür ederim Abi

volkanferhan
09.05.2010, 12:14
teşekkürler halil abi.
arşive alınmıştır.

Hüseyin İlkin
09.05.2010, 12:19
Halil abi eline koluna sağlık, bizi de oralara götürdün. :alkış:

Sadık Bıyık
09.05.2010, 12:25
Halil abi eline koluna sağlık, bizi de oralara götürdün. :alkış:

biz gibi iş yüzünden gidemeyen mağdurlara yaradı vallaha

SEDAT
09.05.2010, 12:54
- Halil eline , kamerana, kalemine , yüreğine sağlık süper yapmışsın :)

Kobalas61
09.05.2010, 13:04
Teşekkürler Abi

Şu Bayrakla Yürürken Kaza Bela Çeken Varmı Diye Bakıorum Ama Hİç Denk Gelmemişim Ya :(

magicyattara
09.05.2010, 13:13
Halil,eline,koluna,diline,yüreğine sağlık..:)

Halil Atalay
09.05.2010, 13:20
arkadaşlar resimler eklenmişdir.

SEDAT
09.05.2010, 13:24
- Süper çıkmış resimler sağolasın....

- Tercüman halille , Selçuğun colmanı kucaklaması güzel bi enstantane olmuş :)

Serdær
09.05.2010, 13:28
Erdal Abi ne anlatıyor acaba :)

Herkez ağzının içine bakıyor.

Tarikat gibi maşallah :)

Bu arada fotoğraflar için teşekkürler Halil Abi.

SDanışmaz
09.05.2010, 13:33
Abi sayende maça gitmiş kadar oldum. Teşekkürler :)

Sümeyye Şahin
09.05.2010, 13:54
Bu başlığı bekliyordum. :)

Teşekkürler.

Mustafa Mahmutoğlu
09.05.2010, 14:12
Harika kareler. teşekkürler

İlker Akçay
09.05.2010, 14:59
Eline Sağlık Halil Abi :)

Hürgün Aygün
09.05.2010, 15:14
Tek kelime ile muhteşem eline sağlık abi.

A.Ali Karanis
09.05.2010, 15:35
http://i1029.photobucket.com/albums/y354/LikoS_61/DSC_0364-1.jpg

şurada arada görünen 61 numaralı karanis yazan formalı olan benim:)
Halil abi mükemmel yazmış,tekrar yaşadım o dakikaları:)

KERİM
09.05.2010, 15:51
Hepsini okudum. Çok güzel yazmışsın.

Eline sağlık

Selim Turan
09.05.2010, 17:43
Yazıyı duraksanmadan okudum ve bitirdim resimlerde birbirinden güzeller. Ellerine parmaklarına sağlık!

Bıyıklıoğlu
09.05.2010, 23:30
ellerine sağlık abi

Berberoğlu
10.05.2010, 04:44
Elinize sağlık hocam...Gitmiş kadar olduk nerdeyse vallahi...

Ben de bu otobüs listesine ilk isim yazdıranlardandım ama maalesef işyerinden izin alamayınca katılamadım size. O an istifayı basmayı da düşündüm ama çoluk-çoçuğun rızkıyla oynayamazdım...

Çok şeyler kaçıracağımı biliyordum, birçok dost edinecektim bu yolda, ama olmadı. Benim yerime kaydolan arkadaşa nasibmiş demek ki. (Tanju Eren di galiba?)

İlginç bir tesadüf eseri 3-4 ay önce 19 Mayıs haftası için 3 günlük GüneyDoğu gezisi planlamıştık. Diyarbakır'a uçakla gidip, Batman, Hasankeyf, Midyat, Mardin, Diyarbakır bölgelerini gezeceğiz nasipse.
Urfa biraz ters yönde kalıyor ama olsun, belli mi olur :) Ben yine de formaları hazırlayayım gitmeden... :D :D

Badaloğlu
10.05.2010, 09:54
Yahu Halil ATALAY, sen güzel bir adamsın... Senin ne güzel bir yüreğin var.İnşaallah hep bu şekilde orjinal kalırsın.Öpüyorum kardeşim,...

Salih Edip
10.05.2010, 13:39
Erdal Abi ne anlatıyor acaba :)

Herkez ağzının içine bakıyor.

Tarikat gibi maşallah :)

Bu arada fotoğraflar için teşekkürler Halil Abi.

http://tinypic.com/r/w41h0/5 :)

Engin Koltuk
10.05.2010, 15:28
Halil eline sağlık. Baktıkça içim daha da yanıyor gelemediğime..

İsmail Çavuşoğlu
10.05.2010, 15:40
mükemmel gerçekten.fotolardan ve yazıdan orada olmuş gibi olduk emeği geçen herkese teşekkürler..

mustafadinç
10.05.2010, 16:00
Halil süper yazmışsın bir çırpıda 3 sayfayıda okudum süper fotoğraflarda helal olsun ah orada olmak vardı ama tv başında kaldık.

Harun-61
10.05.2010, 16:36
Ellerine saglik abi...

sanki bizde oradaydik...

Halil Atalay
10.05.2010, 16:40
http://picasaweb.google.com.tr/atalayhalil/BMNUrfaKupaFinal?authkey=Gv1sRgCIW82L3Lj6fDHg#

arkadaşlar burada bütün resimler var 255 adet buradan resimleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz

herkes teşekkür ediyorum sizler olmak büyük grur benim için

asimetrik
10.05.2010, 16:46
Halil deklanşörüne sağlık. Tüm Urfa seyahatini fotolarından tekrar izledim. Yazını da kısa bile tutmuşsun:) Çok keyifle okudum. Şimdi düşünüyorum da gelemeseydin çok eksik olacaktık. Ellerine yüreğine sağlık.

asimetrik
10.05.2010, 16:48
Halil sıra videolara gelmedi mi daha. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Özellikle balıklı göldeki bordo mavi tezarühatını.

Anıl Kadir
10.05.2010, 17:32
halil abi, eline koluna, makinene, yüreğine sağlık... o anılar tekrar tazelletin bize... var olasın... çok saol tekrar...

Emre EFENDİOGLU
10.05.2010, 18:02
Eline sağlık, hepsini bir çırpıda okudum.

Ömer Kibar
11.05.2010, 15:05
Arşivlerim arasında en özel olanlardan biri oldu Urfa..

Tekrardan bu güzel albüm için teşekkürler Halil abi..