PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ya takim kötüye giderse?

Harun-61
17.08.2004, 01:52
arkadaslar seri galibiyetlere devam ediyoruz, büyük ihtimalle SL ligini garantiledik, TV'lerde takimimiz ve camiyamiz hakkinda cok hos konular konusuluyor, hepsi pozitif ...ama...

ya isler kötüye giderse ???(futbolda olan seyler)...

herseye hazirlikli olalim, karadeniz insani fazla sabirli degildir, bu sene büyükbasarilar bekliyoruzv.s.... ne olursa olsun bu yönetimin, Ziya hocanin ve futbolcularin arkasinda olalim, 5-6 mac kazanamasak bile...ki bunun olacagini zannetmiyorum...
Baskanimiz gibi tevazulu, Ziya Hoca gibi gayretli olalim...Edited by: AvniAker

Guests
17.08.2004, 01:56
ewet...smileys/smiley32.gif

Cenkhan
17.08.2004, 10:13
Kibire kapilmayalim yeter. Iyiyiz. Anadolu takimlari hariç istanbullular bile bizi destekliyor, biz olamazsak onlar olsun diyorneden çünkü artik abartilmis sevinçler yapmayan mütevazi ama tuttugunu koparan Trabzonuma sevgi artti. Gelelim cavcavcavin doldurusuna gelip her firsatta bizi asagi çekmeye çalisan anadolu kulüp yönetimlerine. Tek dilegim sehirlerinin sesi olsunlar. Denizli'nin yarisi febeli degil ama yönetim sirf febeli. Istanbul'a direnen tek baskan Cemal Aydin.

Her galibiyette Meydan'da araba salladigimiz arkadaslar. Sizinle gurur duyuyorum.

kadirsa_2000
17.08.2004, 10:37
Biz ne kötü zamanlar gördük, gönlümüzdeki askta bir gram azalma olmadi çok sükür. Her sey kismet, biz hiçbir çikar gözetmeden gösterdigimiz destegimizi takimimizdan esirgemezsek Allah'in izniyledaha nicebasarilara ulasiriz. Pazara kadar degil mezara kadar...

Emin
17.08.2004, 10:41
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK TRABZON

$FIRTINA61$
17.08.2004, 11:32
bu takimi hele lige kimze tutamaz

ümit
17.08.2004, 11:39
Hep destek tam destek.Bize düsen en büyük görev bu degil mi arkadaslar.Bu Trabzonspor bizim gurur duyalim.Alkislayalim.Düsman çatlatalim.Iyi gündede kötü gündede.

Hep beraber...Hep beraber...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

perfectstorm
17.08.2004, 11:42
arkadaslar seri galibiyetlere devam ediyoruz, büyük ihtimalle SL ligini garantiledik, TV'lerde takimimiz ve camiyamiz hakkinda cok hos konular konusuluyor, hepsi pozitif ...ama...

ya isler kötüye giderse ???(futbolda olan seyler)...

herseye hazirlikli olalim, karadeniz insani fazla sabirli degildir, bu sene büyükbasarilar bekliyoruzv.s.... ne olursa olsun bu yönetimin, Ziya hocanin ve futbolcularin arkasinda olalim, 5-6 mac kazanamasak bile...ki bunun olacagini zannetmiyorum...
Baskanimiz gibi tevazulu, Ziya Hoca gibi gayretli olalim...

basligi görünce ne alaka dedim ama düsüncelerin tabiki çok dogru.bence baslik düsüncelerini pek anlatamamis smileys/smiley4.gif

FANATIK61
17.08.2004, 11:52
Ölümüne Trabzon. Sen Sampiyon olmasanda, Kupalari almasanda..... Seni seviyoruz !!!

Tandogan
17.08.2004, 11:55
Muhakkak takildigimiz,tökezledigimiz haftalar olacaktir.Bu devran hep böyle dönmez.Sonuçta bu çocuklar da insan ve mutlaka düsüs yasadiklari anlar olacaktir.Önemli olan bu anlarda fazla panige kapilmadan,telâs yapmadan destege devam etmek ve takimin bu dönemi en az hasarla atlatmasina yardimci olmak.

Analyzer
17.08.2004, 12:01
En kötü sonuçta bile destek olmamiz gerekir takimimiza. Avni Aker'de tribun korkusundan futbolcularin dizlerinin titredigi gunlere geri donmek istemeyiz degil mi?

ARAGORN01
17.08.2004, 12:01
Baskana yakin bir kaynaktan aldigim bir duyuma göre , Aralik'ta baskanin birakma olasiligi varmis ... Zaten isleri yoluna koymak için kisa süreligine geldim , sampiyonlar ligine katilalim, borsaya açilma islerini düzene koyalim , ben burakacagim diyormus.

Bu durum takimi karistirabilir , simdiden bir seyler yapmamiz gerekir diye düsünüyorum.

ozcan_asanoglu
17.08.2004, 12:08
dediklerini yaptiktan sonra bu takimda herkes baskanlik yapmak ister ve çok kolay olur...zor dönemde yaptiktan sonra meyvalari toplayacagi dönemde birakmasi çok çok yanlis olur..birakacagini sanmam...istese bile israrlar sonucu kalir....kalmasi da lazim..

ama söyle bir durum da var, yönetimde tam bir birliktelik olmadigi, çatlak seslerin,anlasmazliklarin oldugu söyleniyor...aslinda bana göre yönetim kurulunda kafa göz her türlü tartisma yapilir ama karar verildikten sonda herkes uyar, hiçbir sorun olmaz...ama bu yönetimle uyumlu degilse yöneticiler degisibelir aralik ayinda...

aytunç
17.08.2004, 13:50
aynen katiliyorum geçen hafta kayseriye giderken basinin tirmandirdigi konudan sonra eyvah dedim gidiyor Ziya Hoca... Allahtan problem çabuk çözüldü.

Allaha emanet...

ahmetturk
17.08.2004, 14:11
Biz basarili sonuçlar aldikça bu basin bizi karistirmaya çalisicak tartisma ortami yaratip reyting pesinde kosacak. Oyuna gelmeyelim her zaman takimimizin ve hocamizin arkasinda duralim. Ziya hocaya güvenmeyen varmi bence yok. Bu yüzden uzun süreli kontrat yapilip onunla çalisilmali. Tipki Manchester United gibi.

objek
17.08.2004, 14:59
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=1ce5513a>
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=8334f12b>

En kötü sonuçta bile destek olmamiz gerekir takimimiza. Avni Aker'de tribun korkusundan futbolcularin dizlerinin titredigi gunlere geri donmek istemeyiz degil mi?

Evet cok dogru tesbit eskisikadar degil amabu takim dahahala disarida daha rahat ve guzelfutbol oynuyor bir an once bu takima avni akerde,deayni rahatligi hissetmeleriicin taraftara onemli bir gorev dusuyor.saygilar</BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>Edited by: objek

Harun-61
17.08.2004, 15:22
cok güzel seyler yazmissiniz...

hep destek, tam destek...!smileys/smiley32.gif

seyyahali
17.08.2004, 15:28
takimiz iyi gidiyor ve onlara ne pahasina olursa olsun sahip çikalim

grandiose
17.08.2004, 15:34
sadece iyi gününde destek olanlardan degiliz,olmayacagiz da... saygilar...

Harun-61
18.08.2004, 01:35
sadece iyi gününde destek olanlardan degiliz,olmayacagiz da... saygilar...

Onur1967
18.08.2004, 12:56
Gitmez kardesim dua edelim de kötüye gitmesin ! Bu takim su anda gerçekten tartismasiz lider ve bütün otoriteler sampiyonluktan bahsediyorlar....

Bu sene özlem bitecek gibi...........

Analyzer
05.04.2005, 11:37
Bir zamanlar takim kötüye giderse bile destegimizin sürecegini söylüyorduk hep beraber. Simdi ise o bahsedilen destek ortada yok. Kupada yari finaldeyiz, sampiyonluk için olmasa sampiyonlar ligi için iddiamiz devam ediyor. Borsaya açiliyoruz. Canlanalim biraz. Takimimizi destekleyelim.

Harun
05.04.2005, 11:54
Ben yapilan tepkilerin günlük basarisizliktan kaynaklandigini düsünüyorum.Yoksa Trabzonsporu tutan hiç bir taraftar ne bir maç ne iki maç ne sl.ne bir sezon için takimina küsmez.Bunun en basit örnegi 22 yildir hasret olunan sampiyonluga ragmen hala burda olmamizdir.

YENSENDE YENILSENDE TARAFTARIN SENLEEEEEE
SEVINCINLE HÜZÜNTÜNLE SENINLE BIRLIKTEEEEE

61viya
05.04.2005, 15:01
Bir zamanlar takim kötüye giderse bile destegimizin sürecegini söylüyorduk hep beraber. Simdi ise o bahsedilen destek ortada yok. Kupada yari finaldeyiz, sampiyonluk için olmasa sampiyonlar ligi için iddiamiz devam ediyor. Borsaya açiliyoruz. Canlanalim biraz. Takimimizi destekleyelim.

aynen katilyorum..bi ouan kaybindan sonra 500 tane topic açiliyor..yapmayin gözünüzü seviim yaw...

Crazy_OfLu61_
05.04.2005, 15:06
Destege aynen devam ona bise dedigimiz yok ama bakin antep, besiktas, ankara maçlarinda kaybedilen 8 puan bizi sampiyonluktan etti. Biraz daha dikkatli olmalari gerekmezmiydi???

baris_aykan
05.04.2005, 15:19
Destege aynen devam ona bise dedigimiz yok ama bakin antep, besiktas, ankara maçlarinda kaybedilen 8 puan bizi sampiyonluktan etti. Biraz daha dikkatli olmalari gerekmezmiydi???

KESINLIKLE

vega
05.04.2005, 15:22
Destege devam hala sampiyonlar ligi için sansimiz var vegalatasarayi yenecek güçteyiz.Futbolcularida inandiralim.

TS 61
05.04.2005, 15:27
Ne olursa olsun dikkatsizlik, sanssizlik, beceriksizlik...

Hepsi ayni kapiya çikiyor..

Destek sartlara göre devam etmemeli.

Hep destek tam destek.......

hakantpl
05.04.2005, 15:41
Destege devam hala sampiyonlar ligi için sansimiz var vegalatasarayi yenecek güçteyiz.Futbolcularida inandiralim.

Imza

Emorfo
05.04.2005, 17:07
Bu baslik nerden hortladi... :)

Valla son 3 haftaya bakiyorumda tam 8 puan kaybetmisiz... Takim asla kötü oynamiyor. son üç haftada öyle pis öyle ters goller yedikki çok sansizdik. defansda sorun var tabiki ancak yedigimiz golleri amatör kümedeki takimlar yemiyor..

Ankara maçinda özellikle ikinci yari mükemmel futbol oynadik ancak o sans denen melet hiç yanimizda olmadi....

BDiler61
05.04.2005, 18:05
HEP DESTEK TAM DESTEK

Ferşat Balcı
05.04.2005, 18:15
takim nereye giderse gitsin biz hep yaninda olacagiz.lütfen skor taraftari olmayalim. 3 sene önce takim küme düsmemeye oynarken bile okuldaki arkadaslarla trabzonsporumuzun maçini izlemeye büyük bir zevkle giderdik ve her golde çilginlar gibi sevinirdik. Diger takim taraftari arkadaslarida siz ne biçim taraftarsiniz bu takimdan daha ne bekliyorsunuz der ve bize garip garip bakarlardi.yani o günleri söyle bi göz önüne getirdim de baya mesafe yolaldik. O zamanlar bile sevgimizden hiçbirsey eksik olmazdi.bu nedenle; takim nereye giderse gitsin, bizde geliyoruz arkadas...!

Muhalif
05.04.2005, 21:09

...

ben de bu soruyu soracaktim.. baktim analyzer hortlatmissmileys/smiley36.gifayrica konuyu açan arkadas da iyi görmüs dogrusu gelecegi.. gerçi kahin olmaya da gerek yok.. lig basladiginda siradan takimlarla maçlar yapip kazaniyorduk.. büyük maçlara gelip de kaybedince isler dogal olarak kötüye gitti.. sanirim bu konu ziya hoca zamanindan kalma.. ziya hoca da gitti.. senol hoca geldi.. 'kuzey yakasinda degisen bir sey yok' her zaman ki gibi.. 'aci seyler Haluk.. fakat gerçek diyoruz..' diyordu Tevfik Fikret.. öyle bir seyler iste..

Harun-61
05.04.2005, 23:48

...

ben de bu soruyu soracaktim.. baktim analyzer hortlatmissmileys/smiley36.gifayrica konuyu açan arkadas da iyi görmüs dogrusu gelecegi.. gerçi kahin olmaya da gerek yok.. lig basladiginda siradan takimlarla maçlar yapip kazaniyorduk.. büyük maçlara gelip de kaybedince isler dogal olarak kötüye gitti.. sanirim bu konu ziya hoca zamanindan kalma.. ziya hoca da gitti.. senol hoca geldi.. 'kuzey yakasinda degisen bir sey yok' her zaman ki gibi.. 'aci seyler Haluk.. fakat gerçek diyoruz..' diyordu Tevfik Fikret.. öyle bir seyler iste..

abicigim, kalb gözüm acildi benim :) siz uyuyorsunuz yaaa smileys/smiley1.gif

Mollasalihoğlu
06.04.2005, 00:02
damarlarim bu asil kan aktikça 'ya takim kötüye giderse?' diye sormayacagim kendime.

ya bu takima birsey olursa?asil o zaman ne yaparim ben??

mahir_kuzey
06.04.2005, 00:21

BU NASI YORUM ARKADASIM YA. SAMPIYONLAR LIGI IÇIN HALA SANSIMIZ VAR NE DEMEK. SAMPIYON OLACAGIZ BIZ. ARADAKI FARK ÇOK DEGIL, FUTBOLCULARI INANDIRALIM DIYOSUNDA ÖNCE KENDIMIZ INANALIM.

SAMPIYONLAR LIGI GARANTI- SAMPIYONLUK % 51...

Guests
06.04.2005, 00:33
Sampiyonluk gitti diyenler matematik bilmiyor,hesap kitap bilmiyor..!

hersey bitti diyenler ise bizden degildir..!

Analyzer
06.04.2005, 00:48

...

Sevgili Cenk evetben hortlattim ne varsmileys/smiley17.gif. Vurgulamak istedigim konu her sartta taraftarlik görevimizin destek vermek oldugudur. BMN'nin slogani gibi: sonuna kadar, hep birlikte!Sadece isler iyi giderken degil, kötü giderken de hep birlikte! 'Güzel seyler Cenk...taraftarlik diyoruz'. Öyle birseyler iste.Edited by: Analyzer

Duman
06.04.2005, 10:46
Biten hiç bir sey yok. Kaldigimiz yerden devam ediyoruz.Dün aksam Liverpool-Juventus maçini izleyenler mutlaka farketmislerdir. Liverpool maça 4-5 tane as oyuncusundan yoksun çikti.KalelerindeSampiyonlar liginde ilkmaçina çikan 19 yasinda bir çocuk vardi.Ama o taraftarlari var ya,tek kelimeyle olaganüstü.Hiç susmadan,sürekli söyledikleri sarkilarla takima destek oldular.Ve maçi 2-1 aldilar.Bu takimda yillardir sampiyon olamiyor,ama lütfen ligdeki herhengi bir maçini izleyin,o çosku o inanç takima her seyi yaptirir.

20 yildir Trabzonspor'un maçlarina giderim,o coskunun onda birini hiç bir zaman göremedim Avni Aker'de. Bugün herkesin hayranlikla izledigi bir Chelsea var. Bu yila bakmayin,önceki yillari hatirlayin.Tribünlerin nasil oldugunu bir gözünüzün önüne getirin. Ve Chelsea'nin 50 yildir sampiyon olamadigini da hatirlayin lütfen. Ne yazik ki taraftarlik kültürü bizde çok düsük düzeylerde.Umarim bir an önce bu sorunumuzu hallederiz.

Bir yerden baslamak gerekirse bugün Trabzonspor'umuzun hisse senetlerinden alarak ise baslayabiliriz. Ve ilk maçimizda bize ayrilan tribünü hinca hinç doldurup gs yi yenmek için takimimiza sonuna kadar destek verebiliriz,devamini zaten sizlerde biliyorsunuz...

zafercalikoglu
06.04.2005, 12:10
NE ZAMAN KENDIMI TS MACINA KONSANTIRE ETSEM YENILIYORUZ,NE YAPSAM BU HAFTA SEYRETMESEMMI,SEYRETMEDENDE OLMUYORKI

ikrime_61
06.04.2005, 12:19
biz desdegimizi çekmedigimiz sürece takimin kötüye gidecegina inanmiyorum

Beytullah
06.04.2005, 21:08
bu takim kötü gitse bile trabozunumu desteklerim çünkü bu takimda bende bagimliklik yapti trabzonspor benim hayatimdan cikaramayacaklarim kadar özel ve tek

Gökhan Kutlu
06.04.2005, 21:14

BU NASI YORUM ARKADASIM YA. SAMPIYONLAR LIGI IÇIN HALA SANSIMIZ VAR NE DEMEK. SAMPIYON OLACAGIZ BIZ. ARADAKI FARK ÇOK DEGIL, FUTBOLCULARI INANDIRALIM DIYOSUNDA ÖNCE KENDIMIZ INANALIM.

SAMPIYONLAR LIGI GARANTI- SAMPIYONLUK % 51... mahir abi sampiyon olmamiz için büyük bir mucize gerekir ama sampiyon neden olmasin sampiyonlar ligi sansimiz baya yüksek ama ona bakilirsa bence

*Levent*
06.04.2005, 21:50
ben Trabzonu Ilk Üç e Girmedigindede Tutuyodum 2 Ligdede Olsa Sonuna Kadar Bordo Mavi Derim

ikrime_61
08.04.2005, 11:07
ben Trabzonu Ilk Üç e Girmedigindede Tutuyodum 2 Ligdede Olsa Sonuna Kadar Bordo Mavi Derim olay bitmistir arkadaslar bizim gibi boleee dusunen kardeslerimiz oldugu sürece bizi yildirmalari cok zor

zinos_zon
08.04.2005, 11:28
trabzonspor sevgisi; lig totosundaki siralamalara göre degisim gösteremeyecek kadar derinlerdedir. trabzonspor sadece bir futbol takimi olmanin ötesindedir. trabzonspor; mazlumlarin çeliklesmis iradesi, aklin ve vicdanin insan yüregiyle bütünlesmis halidir.

hiç; batini olanin zahiri olandan etkilenip özünden kopabilecegine inanilir mi?

bin selam trabzonsporuma..