PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : OFLULAR-Trabzonspor'u,en baştaki yöneticisinden en alt yöneticisine kadar KINIYORUZ!!

Kardesh TR
08.05.2010, 23:42
Bugün SÖZ verilmesine rağmen düzenlenen turda,Sürmene'den geri dönülüp OF'ta binlerce taraftarı hayal kırıklığına uğratmış Takım yönetimini KINIYORUZ..

Saat 19:00 veya 20:00 gibi OF'ta olacağını belirten ve bigün öncesinden anaonsu yaptırılan Kupa Özel Töreni boş çıkmıştır..

Bugün taraftarın beklentileri boşa çıkmıştır ! Yapılan bi ananonsa tüm taraftarı adeta silmiştir !!

Yapılan UYDURMA bir haberle beraber OF'a uğramayan camiayı KINIYORUZ!!

Of'taki bu taraftar Şanlıurfa'ya o kadar taraftarıyla desteğe geldi..Maç bitiminde Trabzon Merkez'e kaç araba konvoy yapıldı ve tüm ilçelerden yol üzeri konvoyo araba kattı !! OF'un TrabzonSpor'a bağlılığını hiçe sayan bu olayı KABUL ETMİYORUZ!!!

Sürmene'ye kadar gelip,ordan haber edilerek,HAVANIN KÖTÜ OLMASI bahanesiyle geri dönen ekip bekleyen o kadar taraftara yazık etmiştir..Üstelik havanın çok güzel olmasına rağmen..

Hadi diyelim hava kötü,Karşılama töreninde sana özel otobüs tahsis eden BELEDİYE,oraya bi otobüsünü gönderemedi mi !!

Hadi üstü açık otobüs olmaz,yağmur olsun diyelim,kapalı bir otobüs de mi alınamadı..Ha gemiyle gelmişin ha otobüsle,Gel TARAFTARINI Selamla git..Çok mu zordu !!

Yapılan hazırlıklara yazık !! Havaii fişekler hazırlandı,sahil boyu düzenlemeler,Liman düzenleri yapıldı,buna rağmen sen bi telefonlar OF TARAFTARINI susturmaya çalıştın !!

Yazıklar olsun..

Of-Trabzon arası 61 km yazıyor tüm Trabzon Rehberlerinde !! Ve en son ilçesidir OF !! Köylerinden kalkıp,işini bırakan onca taraftara yazık değil mi ? Köyde işini,tarlasını bırakacak bir umut takımımızı görmeye gelecek,sen bi uydurma haberle geri döneceksin..

Açıklamalarım ne kadar sinir bozucu veya hakaret türü algılanırsa da algılansın !!

Bugün OF TARAFTARI hak etmediği bir üzüntüyü yaşadı..

Sayın BMN yönetimine de ayrıca anasayfadaki Teşekkür'ün altına TrabzonSpor Of Taraftarları'nın da özel teşekkürlerini iletmesini istiyorum..

Teşekkürler..

Emirhan Ömeroğlu
08.05.2010, 23:44
Art niyet yoktur inşallah. Üzücü.

Yunus Emre AYAZ
08.05.2010, 23:44
yani ayıp edilmiş ama gene bişeyler söyler HH geçiştirir işi ben alıştım artık bizi yok saymalarına ama inadına trabzonspor !

kudu_61
08.05.2010, 23:45
üzücü olmuş olmamalıydı bu tür programların iptal edilmesi kadar sinir bozucu bir olay olamaz ama eminim ki bu hata düzeltilecektir

magicyattara
08.05.2010, 23:51
"Yapılan bi ananonsa tüm taraftarı adeta silmiştir !!

Yapılan UYDURMA bir haberle beraber OF'a uğramayan camiayı KINIYORUZ!!"

Neymiş bu uydurma anons..haber..

Kardesh TR
08.05.2010, 23:54
Tüm ilçeler gezilip Kupayı taraftarına gösterdikten sonra Of'a gelinmemesi(son ilçe olarak) üzücü değil de nedir ?

O kadar bekledik,anonsları es geçtik,yine bekledik,Saçma olacak belki ama Sürmeneye doğru bakıp,gelir diye oturduk denizi izledik..

Yani bi telefonla bizi sustaracağına en azından özel bir arabayla bi yönetici gelip,durumu izah etse bu kadar üzülmezdik..

Takımımıza sonuna kadar sahip çıkarız..O ayrı,,Buna nme yönetim ne bi başkası engel olur ama Sürmene ya Sürmene..İki adımlık yol..Çamburnu,ardından OF..

Özel mesajda sahip çıkalım denildi bana,,biz gelmemelerine rağmen tezahürat yaptık kendi kendimize..Sabah Gazetesi ni görebildim sadece,,adam sordu nerde tören,gelmediler iptal oldu dedik,hava şartları dedik şaşırdı.

Temelin fıkrası var,hepiniz bilirsiniz "Denize yumurta atsan sallanmaz" gibisinden..Aynı öyleydi Of..Sürmeneyi bilemem ama dediğim gibi yönetimden birisi en azında gelip durumu söyleyebilirdi..

Kardesh TR
08.05.2010, 23:55
"Yapılan bi ananonsa tüm taraftarı adeta silmiştir !!

Yapılan UYDURMA bir haberle beraber OF'a uğramayan camiayı KINIYORUZ!!"

Neymiş bu uydurma anons..haber..

Üstte yukarda mesajımı iyi okursanız,orda haber verildi..

Yine söyliyim ben : "Hava şartları"

ESER
08.05.2010, 23:55
cap bu kalite bu malesef. hava bozukken yagmur altinda, sogukta , karda titreyerek mac izleyenler adam degilde bir siz mi adamsiniz salon pasalari? takimi icin canini veren kardeslerimizin cenazesine bile tenezul
gelmeyen bu adamlardan beklenecek capta bir hareket. yagmurda sizde islanin bir kere bu taraftar icin cok mu zor? oflu kardeslerimiz keske ulusul medyaya haber salsaydi , o zaman bu sovu bu reklam olanagini kacirmaz bol gamzeli fason gulucuklerle babalik pozlari yaparlardi kendileri..

" TRABZONSPOR OF ILE BESIKDUZU ARASINA ve KIMSENIN CEBINE SIGMAYACAK KADAR BUYUKTUR"

hele ki hesabi kucuk olan kucuk zihniyetlerin cebine..

pReN@_61
08.05.2010, 23:58
Oflu renkdaşlarımıza ayıp edilmiş

Emirhan Ömeroğlu
09.05.2010, 00:01
Ayrım yapılması beni çok üzüyor. Yanlış hareket bunlar.

Mustafa ÖZDEMİR
09.05.2010, 00:03
açıklama bekliyoruz...

Kardesh TR
09.05.2010, 00:05
cap bu kalite bu malesef. hava bozukken yagmur altinda, sogukta , karda titreyerek mac izleyenler adam degilde bir siz mi adamsiniz salon pasalari? takimi icin canini veren kardeslerimizin cenazesine bile tenezul
gelmeyen bu adamlardan beklenecek capta bir hareket. yagmurda sizde islanin bir kere bu taraftar icin cok mu zor? oflu kardeslerimiz keske ulusul medyaya haber salsaydi , o zaman bu sovu bu reklam olanagini kacirmaz bol gamzeli fason gulucuklerle babalik pozlari yaparlardi kendileri..

" TRABZONSPOR OF ILE BESIKDUZU ARASINA ve KIMSENIN CEBINE SIGMAYACAK KADAR BUYUKTUR"

hele ki hesabi kucuk olan kucuk zihniyetlerin cebine..

Abi ne yağmur vardı ne bişiy..Yağmur olsa o kadar taraftar ne etsin..Sel olduğu zamanı bilirim,buna rağmen biz maça gitmiştik..

Hava Şartı bi bahane olamaz..

TrabzonSpor sevgisi bi yanlışla ne silinir ne bişiy fakat bizim kızdığımız,bi telefonla tüm taraftarı susturmaları !!

Anons edin,hava uygun değil diyin..Var mı böyle bişiy..

Bi de sahildeyiz,,anons sesi gelmiyor,,sağolsun esnaf abiler aradılar anons edildi geri dönün diye..

İlker ToSun
09.05.2010, 00:07
bu, Trabzonspor'un bir gerçeğidir. Bu camiada biz Oflular sevilmeyiz pek.

Ama başları ilk sıkıştığında da Mehmet Ali Yılmaz'ın yanına gidip ağlarlar.

macka61
09.05.2010, 00:09
en alakası var tamam kötü bir şey yapılmış ama oflular sevilmez filan çok derin şeylere giriyor

Yunus Emre AYAZ
09.05.2010, 00:10

sevilmesek ne oflulardan destur almadan yaşabilirmi o sayın yöneticilerimiz mehmet ali yılmaz nefes alma dese 1 ay soluk almadan durur o vatandaşlar !

Adil ÖZGÜR
09.05.2010, 00:10
Haksızlığı biraz daha yumuşak bir uslüpla anlatabilirdin kardeşim. Her neyse, anons edilmiş ve anons gereği yapılmamış ise mutlaka mantıklı bir açıklaması olacaktır. Bu güzel birlik ve beraberliğe, sevinçe hüzün katmak hepimizi üzer.

Ilelioglu
09.05.2010, 00:15

Konuyu baska yerlere cekmeye gerek yok bence...:)

Selami Gürpınar
09.05.2010, 00:16
Ayıptır yazıktır günahtır adilik denir buna..

Kardesh TR
09.05.2010, 00:17
Haksızlığı biraz daha yumuşak bir uslüpla anlatabilirdin kardeşim. Her neyse, anons edilmiş ve anons gereği yapılmamış ise mutlaka mantıklı bir açıklaması olacaktır. Bu güzel birlik ve beraberliğe, sevinçe hüzün katmak hepimizi üzer.

Evet haklısın,sevincimizi,çoşkumuzu biraz da olsa hüzne soktu..

Ama bu demek değildirki birlik beraberlik bozuldu..Yine aynı çoşkuyla maçlar izlenir,aynı çoşkuyla,heycanla ve birlikte üzülünür birlikte sevinilir..

Üslubuma gelince,,gayet sakince yazdığıma inanıyorum,eğerki bi takım yöneticisi kendi toprağından bir yere geleceğine dair söz verip,hazırlıklar yaptırlıp,taraftar çoşkuyla beklemeye koyulduktan sonra,bir telefonla anons ettirerek iptalini bildirse,,kusura bakma da kardeş,üzülürüz elbet..

zisinoli
09.05.2010, 00:21
Gece gece harbi sinirlendim. Ne olursa olsun madem organizasyon yapılmış, taraftar gelmiş yani halk, o zaman Of'a gidilecekti. Gemi, Otobüs, Uçak Helikopter ne haltsa. Ben bu adamları sevmiyorum da var kabahatim! Dönüp Trabzonda kolbastı oynadınız. İçinize sindi mi ? Ben sizin ...

zisinoli
09.05.2010, 00:22
Evet haklısın,sevincimizi,çoşkumuzu biraz da olsa hüzne soktu..

Ama bu demek değildirki birlik beraberlik bozuldu..Yine aynı çoşkuyla maçlar izlenir,aynı çoşkuyla,heycanla ve birlikte üzülünür birlikte sevinilir..

Üslubuma gelince,,gayet sakince yazdığıma inanıyorum,eğerki bi takım yöneticisi kendi toprağından bir yere geleceğine dair söz verip,hazırlıklar yaptırlıp,taraftar çoşkuyla beklemeye koyulduktan sonra,bir telefonla anons ettirerek iptalini bildirse,,kusura bakma da kardeş,üzülürüz elbet..

Az bile söyledin kardeşim. Anlıyorum seni. Ne yani nasıl yazacaktın başka. Ay bunlar nerden Sürmeneden geri döndüler acaba mı diyecektin! KINIYORUM!

ESER
09.05.2010, 00:22

boyle bir dusunce kabul edilemez kardes,, OF neresi TRABZON neresi?
bu kulubu lokalliyetci , mikro milliyetci bu dusunce bu hale getirdi..

bu takim kuruldugu andan itibaren ortadan kalmis olan idmanocagi idmangucu rekabeti bile bu abilerce koruklendi.. yok sen ocaklisin , yok sen yurtlusun , yok sen oflusun.. bu nasil bir zihniyettir ya..

sadri sener hemsericilik koyluculuk yapma pesindeyse gitsin kendi koyunun takimina baskan olsun ve bol bol civar koylere ilcelere boy gostersin,, kimse bu takimin kimyasini bozamaz.. TRABZONSPOR sarimsakspor degil, ve ahmetin mehmetin ufak cikarlarina da alet edilemez..

TRABZONSPOR U TRABZONSPOR yapan degerleri bu sevgiye ortak herkez birlikte yaratti. bu takim sadri senerin de hacisalihoglunun da babasindan miras kalmadi.. koyluculuk ilcecilik oynayan , kendi kisir cekismeler icinde olanlar gitsin kendisine takim kursun ordan kotarsin yapacaklarini..

ufak insanlarin hesabi ufak olur.. buyuk hedeflere de buyuk dusunenlerle ulasilir.. istanbula saksak yapip kendi insanini dislamaya calisan adamlarla degil.. aziz benim kankam, adnan benim kankam , tupcu benim gardasim diyip millete sirinlik kovalarken bu Kulup icin herseyi yapan kendi insanimiza sirt donemezsin.. adnanina da , azizine de ... hicbirisi bizim sevgimize ortak olanlardan kiymetli olamaz..

Yunus Emre AYAZ
09.05.2010, 00:23
Gece gece harbi sinirlendim. Ne olursa olsun madem organizasyon yapılmış, taraftar gelmiş yani halk, o zaman Of'a gidilecekti. Gemi, Otobüs, Uçak Helikopter ne haltsa. Ben bu adamları sevmiyorum da var kabahatim! Dönüp Trabzonda kolbastı oynadınız. İçinize sindi mi ? Ben sizin ...

bırak abi ya bunlara mehmet ali yılmaz adaleti lazım bunları başıboş bırakmıyacaksın !

İlker ToSun
09.05.2010, 00:24
Konuyu baska yerlere cekmeye gerek yok bence...:)

amacım konuyu başka bir yere çekmek değil.

ama varolan bir gerçeği de görmezden gelemeyiz.

camiaya kıyısından köşesinden bulaşmış birisi olarak, bunlar beni üzen gerçekler :)

ama buradan ayrılıkçı bir düşünce ortaya attığım sakın anlaşılmasın, trabzonsporluluk başka, ofluluk başka ;)

Yunus Emre AYAZ
09.05.2010, 00:25

bu takim kuruldugu andan itibaren ortadan kalmis olan idmanocagi idmangucu rekabeti bile bu abilerce koruklendi.. yok sen ocaklisin , yok sen yurtlusun , yok sen oflusun.. bu nasil bir zihniyettir ya..

sadri sener hemsericilik koyluculuk yapma pesindeyse gitsin kendi koyunun takimina baskan olsun ve bol bol civar koylere ilcelere boy gostersin,, kimse bu takimin kimyasini bozamaz.. TRABZONSPOR sarimsakspor degil, ve ahmetin mehmetin ufak cikarlarina da alet edilemez..

TRABZONSPOR U TRABZONSPOR yapan degerleri bu sevgiye ortak herkez birlikte yaratti. bu takim sadri senerin de hacisalihoglunun da babasindan miras kalmadi.. koyluculuk ilcecilik oynayan , kendi kisir cekismeler icinde olanlar gitsin kendisine takim kursun ordan kotarsin yapacaklarini..

ufak insanlarin hesabi ufak olur.. buyuk hedeflere de buyuk dusunenlerle ulasilir.. istanbula saksak yapip kendi insanini dislamaya calisan adamlarla degil.. aziz benim kankam, adnan benim kankam , tupcu benim gardasim diyip millete sirinlik kovalarken bu Kulup icin herseyi yapan kendi insanimiza sirt donemezsin.. adnanina da , azizine de ... hicbirisi bizim sevgimize ortak olanlardan kiymetli olamaz..

kusura bakma kardeş biz mikro milliyetçiyiz bu yapılana karşı tepki koyuyorsak !

ne olcaktı aaaa olurmu yaa öyle şey denilip oturulacakmı ?

ah ah m.ali yılmaz lazım bu sürünün başına !

İlker ToSun
09.05.2010, 00:28

zaten konu Ofluların mikromilliyetçi bir yaklaşım içinde olduğu değil, problem olan Oflulara karşı bir mikromilliyetçi tutumun var oluşu.

uzundurukan bay
09.05.2010, 00:28
o zaman bütün ilceleri dolaşmazı lazım. of a uğrayıpta diğerlerine uğranması haksızlık olurdu.

İlker ToSun
09.05.2010, 00:30
yapılan ayıptır tepki konulmalıdır ancak konu "ayrılıkçı düşünce" kıvamında olmamalıdır ki zaten hiçbirimizde de bu düşünce yok.

biz, bize yakışan üslupta tepkimizi koyarız.

artık 61. dakikayla beraber kutlamalara başlamayız 61:30 da kutlamalara başlarız nede olsa 61,5 bizim plakamız :)

Yunus Emre AYAZ
09.05.2010, 00:31
yapılan ayıptır tepki konulmalıdır ancak konu "ayrılıkçı düşünce" kıvamında olmamalıdır ki zaten hiçbirimizde de bu düşünce yok.

artık 61. dakikayla beraber kutlamalara başlamayız 61:30 da kutlamalara başlarız nede olsa 61,5 bizim plakamız :)

bana bunlarla gel :)

61,5 güzel olur :D

Tolga Kurt
09.05.2010, 00:34
Büyük ayıp olmuş..

Emirhan Makul
09.05.2010, 00:34
kusura bakma kardeş biz mikro milliyetçiyiz bu yapılana karşı tepki koyuyorsak !

ne olcaktı aaaa olurmu yaa öyle şey denilip oturulacakmı ?

ah ah m.ali yılmaz lazım bu sürünün başına !

Lazım da , Mesela ben M.A.Y.'I Şampiyonluk Kutlamalarında göremedim. Neredeydi acaba ?

Yunus laf atmıyorum he , sadece kafama takılıyor MAY Şöyle der "Kötü gününde yanındayız" bende şöyle diyorum acaba kötü olduğunda "Biz bu işi yapabiliriz" demek midir yanında olmak ?

Enteresan , Bu arada tanımam etmem yaşımın gördüğü kadar konuşuyorum. Yaşımın dinleyebileceği kadar dinledim MAY'ı bunu soruyorum sadece.

Cem Kıran
09.05.2010, 00:35
O kadar kutlamaların ve yapılan organizasyonlar bu olayla beraber silinip gitmiştir..

Bunun da altında kesin H.H vardır..

Kardesh TR
09.05.2010, 00:35
o zaman bütün ilceleri dolaşmazı lazım. of a uğrayıpta diğerlerine uğranması haksızlık olurdu.

Abi açıklama yapılmış zaten,sahil boyu tüm limanlarda duracaktı..Son adres Rize'ydi sanırım..Çevre ilçeler kendi ilçeme göre söyliyim,Çaykara zaten geliyordu sahile..Çaykaradan adam kalkıp Trabzon'a maça geliyosa Of'a da gelir haliyle..Ve geldi de..Haksızlık bu değil,haksızlık sözün tutulmaması..

Hayır kardeşim,oalyı farklı yerlere çekmeyin..61.5 falan değiliz !! Ofluyum,Trabzon'u da 61 i de alayını da severim..Ayrımcılık olmasın..Sizden sebep çok başımız yandı tekrarı olmasın..Lütfen konudan uzaklaşmayalım..

Yunus Emre AYAZ
09.05.2010, 00:37
Lazım da , Mesela ben M.A.Y.'I Şampiyonluk Kutlamalarında göremedim. Neredeydi acaba ?

Yunus laf atmıyorum he , sadece kafama takılıyor MAY Şöyle der "Kötü gününde yanındayız" bende şöyle diyorum acaba kötü olduğunda "Biz bu işi yapabiliriz" demek midir yanında olmak ?

Enteresan , Bu arada tanımam etmem yaşımın gördüğü kadar konuşuyorum. Yaşımın dinleyebileceği kadar dinledim MAY'ı bunu soruyorum sadece.

şimdi şöyle söyliyim o cümlenin altında olan g izli hazineyi bulmak önemlidir m.ali yılmaz o cümlede takımın sahipsiz olmadığını siz bırakıp kaçsanız bile birilerinin sahip çıkacağını belirtiyor sayın (!) yöneticilere.

aynı zamanda o m.a.y diye hitap ettiğin kişi onursal başkan ve trabzonsporun başında şampiyonluk yaşayan son başkan daha saygılı olmak gerekir diye düşünüyorum.

ESER
09.05.2010, 00:38
zaten konu Ofluların mikromilliyetçi bir yaklaşım içinde olduğu değil, problem olan Oflulara karşı bir mikromilliyetçi tutumun var oluşu.

ben de ayni seyleri soyluyorum..

OF ile TRABZON ayri dusunulemez,. OF neresi TRABZON neresi;)

imzamda yazan ne dusundugumu ozetliyor aslinda..

kimse kendi ucuz cikarlari ve kisir mikro milliyetci dusunceleri icin bu camiayi ayristiramaz, hele ki onu molla bunu sahtekar , bunu karaktersiz , onu koylu, bu bilmem ne ilan edip kendi hatalarini duzeltmeye calismak yerine millete trip atip tuymeye calisan birisi..

BU takimi tutan nereli olursa olsun sevgimize ortak oldugu gibi Trabzonlu gecinip istanbul saksaklayan ergun gursoylar, celal kolotlar, kaya cilingirogullari, haluk ulusoylar da sahsen benim icin manisali konyali olup istanbul takimlarini tutanlar kadar degerlidir..

Ömer Kibar
09.05.2010, 00:40
Kutlamalar çok güzel şekilde devam ederken böyle bir olay yaşanması gölge düşürmüştür..

Ne olursa olsun Of'a da gidilmeliydi..

pReN@_61

Bu sorunun cevabını ben de çok merak ettim şimdi.

İlker ToSun
Abi açıklama yapılmış zaten,sahil boyu tüm limanlarda duracaktı..Son adres Rize'ydi sanırım..Çevre ilçeler kendi ilçeme göre söyliyim,Çaykara zaten geliyordu sahile..Çaykaradan adam kalkıp Trabzon'a maça geliyosa Of'a da gelir haliyle..Ve geldi de..Haksızlık bu değil,haksızlık sözün tutulmaması..

Hayır kardeşim,oalyı farklı yerlere çekmeyin..61.5 falan değiliz !! Ofluyum,Trabzon'u da 61 i de alayını da severim..Ayrımcılık olmasın..Sizden sebep çok başımız yandı tekrarı olmasın..Lütfen konudan uzaklaşmayalım..

kardeşim mesajımın sonundaki gülen yüzden ortaya attığım fikrin ortamı yumuşatmak amaçlı olduğunu anlamış olman lazımdı diye düşünüyorum

onun dışında biz 61 buçuğuzdur, bu da bir ayrılıkçı düşünceden kaynaklanmaz çok uzun yıllardan beri gelen bir espridir hatta bizim köy için 61,75 derler, ama bunlar hoşluk olsun diye söylenmiş şeyler, senin söylediğin gibi olsak Trabzonsporlu olmazdık sadece Ofsporlu olurduk :)

Sefa
Yapılan şey ayıptır. Ama biz ayırılıyoruz dışlanıyoruz demek yanlış.

Yunus Emre SEYHAN
09.05.2010, 00:43
Büyük haksızlık yapılmış.

Bu arada Türkiye kupası kutlamaları bence biraz abartıldı.

Verilen sözün tutulmaması büyük saygısızlık, En azından Resmi siteden özür dilenmeli.

Alt tarafı Türkiye kupasını aldık. Bu kupadan Samsunspor, Gençlerbirliği,Kayseri,Bursa,Sakarya vs gibi takımlarda aldı.

Yarın İstanbul'a gelecek takım ve pazartesi maç var.

Yunus Emre AYAZ
09.05.2010, 00:44
Yapılan şey ayıptır. Ama biz ayırılıyoruz dışlanıyoruz demek yanlış.

şmdi şöyle bi durum var biz dışlanmıyoruz onlar öyle sanıyor birisi birisini dışlayacaksa of trabzon merkezi ve diğer ilçeleri dışlar komuta merkezleri bu şekilde çalışır bilmem anlatabildimmi ;)

EROS87
09.05.2010, 00:45
bir aksaklık olmuştur. tabi olmasaydı daha hoş olurdu ama abarmamakta lazım.

iki dakikada konu nereden nereye getirildi.

eminim yönetimle diyaloğa geçilmesinden sonra, of a özel yeni bir kutlama bile yaparlar:)

İlker ToSun
09.05.2010, 00:49
şmdi şöyle bi durum var biz dışlanmıyoruz onlar öyle sanıyor birisi birisini dışlayacaksa of trabzon merkezi ve diğer ilçeleri dışlar komuta merkezleri bu şekilde çalışır bilmem anlatabildimmi ;)

toprağım biz burada bize yapılan neyden şikayet ediyorsak aynen karşı tarafa yapıyor durumuna düşüyorsun bu tip söylediğin laflarla haklıyken haksız duruma düşücen ona üzülüyorum :)

Kardesh TR
bir aksaklık olmuştur. tabi olmasaydı daha hoş olurdu ama abarmamakta lazım.

iki dakikada konu nereden nereye getirildi.

eminim yönetimle diyaloğa geçilmesinden sonra, of a özel yeni bir kutlama bile yaparlar:)

Aslında abartmak değil de,bize koyan,bi gün öncesinden Geminin Limanda olacağı ve,taraftarı beklemeye almaları ardından bi haberler geri dönmeleri..

Yoksa böyle bi haber OF ta uydurulmadı..Belediye bilerek anons da etmedi..

Olan oldu gerçi..Ama en azında dediğim gibi yönetimin en düşüklerinden birisi gelse durumu anlatsa taraftara da öyle sussaydık bu kadar üzücü olmazdı..

Emrullah
Olayın savunulacak tarafı olmadığı gibi istenmeden de osla mikromilliyetçilik yapmanın da alemi yok. Ortada yapılan büyük bir saygısızlık var. Ama bu saygısızlığı tutupta mikromilliyetçiliğe bağlamak da büyük bir saygısızlık.

Oflular sevilmez fikrine katılmıyorum, sevilmeseydi her dönem Oflular kulüple ilişkili olmazlardı. M.Ali, Nuri Albayrak, Günaydın'lar....... Bunlar bu kulüpte yıllarca başkanlık yapmış insanlar. Mikromilliyetçilik anlayışı hakim olsaydı bu insanlar bu kulübün başında olamazdı.

Olayın kınanmasını haklı bulduğum kadar, olayı mikromilliyetçiliğe çekmeği yanlış buluyorum. Olayı milliyetçiliğe çekmiyoruz diyenler dönsün baksın yazılanlara. Burdan hiç te öyle görünmüyor. O zaman Çaykaralılar, Maçkalılar, Tonyalılar isyan etmesi lazım. Onlar programda hiç yoktu.

Emirhan Ömeroğlu
09.05.2010, 00:51
Olay ayrımcılağa dayanmamalı.

ESER
09.05.2010, 00:52
Trabzonspor sevgisi ugruna canlarini veren kardeslerimizi bile umursamayan bu sov-reklam meraklisi zihniyetden beklenen bir hareket.. cunku reyting yoktu cenazede, gamzeli gulucuk sov yapilamazdi. eller cepte ben size Allah in lutfuyum bak kusur giderim ortada kalirsiniz tripleri de atilamazdi..

yani bu kulubun isminden gecinenler icin hicbir kimsenin yada yerin onemi yok , aslolan kendileri..

bir kez daha gorduk..

hava bozukmus.. adam karda yagmurda OF dan tribunlere gelirken, deplasman deplasman dolasip yeri geldiginde polisden cop yerken , forma alirken taraftar, ama is onlara gereken saygiyi gostermeye gelince yok sen suralisin yok sen buralisin,, bu zihniyete emanetin iste .. fazla soze de gerek yok..

Yunus Emre AYAZ
09.05.2010, 00:53
toprağım biz burada bize yapılan neyden şikayet ediyorsak aynen karşı tarafa yapıyor durumuna düşüyorsun bu tip söylediğin laflarla haklıyken haksız duruma düşücen ona üzülüyorum :)

mevzu burda işte bunu ironi olarak algıla birazda bizim gözümüzden onlar baksın diye yazdım bunları.

İlker ToSun
09.05.2010, 00:55
mevzu burda işte bunu ironi olarak algıla birazda bizim gözümüzden onlar baksın diye yazdım bunları.

eyvallah o zaman problem yok :)

OLCAY ÇAKIR
09.05.2010, 01:01
Sürmene'ye de gelinmemis..
Bilgiler eksik sanırım...

Akçaabat tarafına gidilip dönülmüs...

Gerekce, hava ve Deniz sartlari...

Lütfen sükunet...

pReN@_61
09.05.2010, 01:02
Ahanda bizim Sürmene'ye de gelmemişler.ula 61.5 dan eder 62.:D

İslam Sezer
09.05.2010, 01:03
bu işler dışardan bakan bizim gibi Trabzonsporlular için anlaşılmaz ve komik şeyler.

Kardesh TR
09.05.2010, 01:03
Resmi siteye girdim,akçabaata gitmedim sıf OF'a gelecek takımımız diye..Ama olmadı..

Resmi sitede haberleri okudum,baya da güzel geçmiş..Gemi turu falan süpermiş..

Ne diyim sağlık olsun..Sonuna kadar da TrabzonSpor'luyum..Derdimi umarım anlatabilmişimdir bir nebze de olsa..

-Ne köfte ziyafetinizi isterim,ne gemi turunuzu,,Bize YÜREĞİNİZİ verin hepsinden kıymetlidir..-

ÖmerFarukYılmaz
09.05.2010, 01:12
Buyutuluyor gittikçe...

Kardesh TR
09.05.2010, 01:32
Sürmene'ye de gelinmemis..
Bilgiler eksik sanırım...

Akçaabat tarafına gidilip dönülmüs...

Gerekce, hava ve Deniz sartlari...

Lütfen sükunet...

OLCAY ÇAKIR abimiz gereken açıklamayı yaptı..

Of'ta verilen habere göre,Gemi Sürmene'den geri döndüğü üzerine olduğu için,böyle bir konu açtım..

Tüm BMN yönetimi ve üyelirinden özür dilerim yanlış anlaşılmaya maruz kaldığım için..

Fakat bugün havada yağmur yoktu,akşam geç vakitlerde haif çise vardı ve deniz gayet sakindi..

Geceniz iyi olsun..

İleli
09.05.2010, 01:47
konu kapanabilir herhalde...

SEDAT
09.05.2010, 01:58

- Valla ben bu forumda bir çok oflu tanıdım hepsini çok severim ,heleki askerde bir tane tanımıştım şimdi görsem kardeşim gibi sarılırım...

- Yanlış yapılmışsa yapılmıştır , ama senin bu sözlerin dahada bir yanlıştır oflu insanları ayaklandırmaktır tahrik etmektir...

trabzonunal
09.05.2010, 02:02
boyle birsey olamaz.. Oflu'lari herkes sevecek.. trabzonspor, trabzon trabzonlularindir!!! :mad:

Kaya
09.05.2010, 02:03
Başlığı açan arkadaşımızın isteği üzerine kilitlenmiştir...

Teşekkürler...