PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2010-2011 Türkiye Ligi Şampiyonu: Trabzonspor

necmiati61
08.05.2010, 02:29
Biz inanırsak, herkes inanır.. İnancın önünde kimse duramaz.. Haydi el ele.. Tüm şehir olarak hazırlanalım şampiyonluğa, bayraklarla, süslemelerle.. Diğer takımlar, federasyon, hakemler ve tüm Türkiye bilsin ki Trabzonspor şampiyonluğa hazırlanıyor, sene başında nasıl kutlamalar yapacağını konuşmaya başladı.. Sen inanırsan herkes sana yardımcı olmak için el ele verir!..

Ceyhun Öncü
08.05.2010, 03:55
Bence su transfer sezonu bi gecsin ondan sonra bu konuyu gine konusalim sonucda lig sampiyonlugu okadar kolay bisey degil kupada toplam 7-8 mac yapdik

boniakis
08.05.2010, 06:25
Bir ara yöneticiler ve taraftarlarımız her sene kadromuz genç şampiyonluk için erken diye lige başlıyorduk. Baştan güvensiz, iddiasız olunca tüm ekip olarak, zaten şampiyon olamazsın. Ama bu son seneler herşey farklı ve bu sene artık mazaretsiz şampiyonluk bekliyoruz, istiyoruz.

Burak
08.05.2010, 07:01
Nokta transferler yapıp, kalitemizin karşılığını en üstte olarak göstermeliyiz.Taraftardan yana sıkıntımız yok, her zaman takımımızlayız biz.Futbolcu taraftar yönetim el ele, hep beraber zirveye.

pinaradnan
08.05.2010, 08:33
Kazandığımız Ziraat Türkiye Kupasına çok şükrediyorum bizi çok mutlu ettilir ama :), Ama artık şampiyonluk lig şampiyonluğu istiyorum etkisi yüksek dozda olur :). İnşallah tüm camia olarak önümüdeki sezona tüm kalbimizle bu hedefle gireriz

güvençelik
08.05.2010, 09:23
bu hafta trabzon spor kulübünün biz taraftarlarına yaşatmış olduğu ku pa ve basketbol ikinci lig şampiyonluğundan dolayı çok mutluyuz...ancak son bişey kaldı ligde son hafta feneri kadıköyde yenip 96 yılını gerçek acısını çıkartırsak o zaman gözüm açık gitmez öbür tarafa .şampiyon bursa olsun farketmez.gerçi bursa camiası çok şımarık laflar ediyo ama .tek ertuğrl sağlam adam gibi adam orda

Çaykaralı-61
08.05.2010, 09:47
evet bencede inancın önüne geçilmez seneye allahın izniylen birinciyiz

KAUNAS
08.05.2010, 10:14
forveti umut bulut olan takım değil süper ligde 2.ligde bile şampiyon olamaz.

avrupadaki takımlara bakın,her sene en fazla 3-4 oyuncu değiştirip,yollarına sürekli aynı kadroyla devam ederler.yani iskeleti bozmazlar.ben kadromuzun fena olmadığını,son 2 sezonda şampiyonluğu her maç net 7-8 gol kaçıran beceriksiz forvetler yüzünden kaçırdığımızı düşünüyorum.bu nedenle umutun derhal gönderilip kaliteli 2 forvet alınması taraftarıyım.ayrıca stopere ve ortasahaya bir oyuncu alınması gerek.ancak böyle bir şekilde yeni sezona iddialı girme şansımız olabilir.

yoksa ister inanın,ister totem yapın,iyi forvetsiz Trabzonspor'umuz şampiyon olamaz

Napoli
08.05.2010, 10:32
Şampiyonluk sayacı başlığı kaldırılırsa,yazılmazsa o başlığa olabiliriz sampiyon.

uğursuz başlık

Ömür Karadeniz
08.05.2010, 11:36
sampıyon olmak zor bişey degil tabi kolayda degil.oncelıkle takımımızın 4 tane nokta transfer yapması gerekıyor.bakın transfer demıyorum nokta transfer diyorum.yani koydukmu oynayacak adam.yok yenı geldi yok afrikadan geldi sıcaktan geldi soguktan gelid annesini babasını karısını cocugunu ozledi gibi bahaneler olmaması lazım

erolizmts
08.05.2010, 11:51
Yine erken başladık. Dejavu.

Anıl Caner
08.05.2010, 11:56
forveti umut bulut olan takım değil süper ligde 2.ligde bile şampiyon olamaz.

avrupadaki takımlara bakın,her sene en fazla 3-4 oyuncu değiştirip,yollarına sürekli aynı kadroyla devam ederler.yani iskeleti bozmazlar.ben kadromuzun fena olmadığını,son 2 sezonda şampiyonluğu her maç net 7-8 gol kaçıran beceriksiz forvetler yüzünden kaçırdığımızı düşünüyorum.bu nedenle umutun derhal gönderilip kaliteli 2 forvet alınması taraftarıyım.ayrıca stopere ve ortasahaya bir oyuncu alınması gerek.ancak böyle bir şekilde yeni sezona iddialı girme şansımız olabilir.

yoksa ister inanın,ister totem yapın,iyi forvetsiz Trabzonspor'umuz şampiyon olamaz

git bir çay koy ya. insanların amacına bak başlıktaki bir de kendinin. yazık günah yemin ederim.

Kaya
08.05.2010, 12:00
Güzel bir başlık ama çok erken...

Kulübün her kademesi ile ÇALIŞKAN olursak; neden olmasın...

İleride açmak üzere şimdilik kilit...