PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fener maçı için takımı nasıl motive etmeliyiz?

verep
05.05.2010, 20:10
Arkadaşlar bizim için kimin şampiyon olacağın hiç önemi yok.Hangi takım şampiyon olursa sevinmeyeceğiz.Bizim şampiyonlığuna tek sevineceğim takımım Trabzonspor.Önümüzde Denizli maçı var.Bu maçın benim için hiç önemi yok.Çünkü maçın Olimpiyat stadında olması demek maça önde başlamak demek.Bir de ZAten Denizli küme düştü.

1996'daki acıyı hiç unutmadık.Haince ,kalleşce ,bir bez parçası ile elimizdeki şampiyonluğu kaybettiğimizde ağlamıştım.O maçtan sonra Takımımız kaç yıl geri gitti.Hata üstüne hata yaptı.Doğruların üstüne doğru konmadı.Her şey yanlış dendi.Her şey sıfırdan başlandı.Bunun basit bir örneği 1996'dan sonra Şenol Hoca kaç kez gidip geldi.

Ben şuna inanıyorum.1996'da şampiyon olsaydık.Galatasaray'ın Avrupa'da gösterdiği başarıyı biz gösterecektik.O maçtan sonra belimizi hiç doğrutamadık.

Şimdi Fenerbahçe'yi aynı duruma düşürebiliriz.Eğer onları şampiyonluktan edersek,bizim durumumuza düşebilirler.Yanlız kupayı aldıktan sonra takımda bir rehavet olabilir.Mutlaka Fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmeliyiz.

Bizim camiamız çok büyük.Ama takımımız camiamız oranında büyük değil.Tekrar takımımızı camiamız gibi büyük yapmak için bu çok güzel bir fırsat.Takımımızı o maç küçültmeye başlattı.Tekrar bu maç ile büyümeye başlayacaktır.

LÜTFEN FENER MAÇINA KADAR SÜRE VAR DEYİP BU KONUYU KİLİTLEMEYİN...

Metin Ural
05.05.2010, 20:16
cikar kendi futbolumuzu oynariz umarim. kimin sampiyon olduguna takilmamak lazim. biz kazandigimiz zaman besiktas da kazanirsa son hafta?

alioglua
05.05.2010, 20:37
keşke başkan o talihsiz açıklamayı yapmasaydı

Ilelioglu
05.05.2010, 20:38
keşke başkan o talihsiz açıklamayı yapmasaydı

Hangi aciklama...?