PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor’a Diyarbakır'da Karşılama

Hamravat
05.05.2010, 08:47
Bugun kü macta, Trabzonlu kardeşlerimizin yanındayız inşallah, hem yönetim hem taraftar hemde şehir olarak.

http://www.diyarbakirspor.org/fckdosyalar/ts(1).jpg

http://www.diyarbakirspor.org/fckdosyalar/tss.jpg

Diyarbakırspor Taraftarlar Birliği ve Dernekler Birliği , Sezon başından beri Diyarbakırspor ‘ a destek olan Trabzon Spor ‘ un Urfa ‘ da ki karşılama törenlerini organize etti.
Taraftarlar Birliği ve Dernekler Birliği Başkanlarının ortaklaşa organize ettiği karşılamada Trabzon Spor başkanı Sadri Şener ‘ e çiçek verip , Diyarbakırspor atkısı hediye eden Zülküf İşlek ile Ramazan Tugay , ortak açıklamalarında “ Sezon başından beri , kendi camiamızdan görmediğimiz desteği Trabzon Spor ve Trabzon camiasından gördük.Bizimde bu büyük camiaya bir vefa borcumuz oldu , ZTK Finali için Şanlı Urfa ‘ ya gelen Anadolunun Yıldızını burada karşılamak istedik.Değerli başkanımızın kendilerine teşekkürümüzü ve desteklerinin devam etmesini rica ettik.Kupa Finalinde de kalbimiz Trabzon halkı ile beraber “ dediler.
Trabzon Spor Başkanı , Sadri Şener ise , “ Bu çiçek ve atkıyı , Diyarbakır Spor halkından , Trabzon halkına olarak alıyorum.Diyarbakırspor ‘ un içinde bulunduğu duruma en az sevenleri kadar üzüldük.Bu ince davranışlarından ötürü teşekkür ediyorum.Allah ‘ ın izniyle kupayı alıp , Trabzon halkı kadar , Diyarbakır halkı kadar bizi destekleyen tüm takımların taraftarını sevindireceğiz “ dedi.

zafer6161
05.05.2010, 08:49
destekleriniz için teşekkürler:alkış::alkış::alkış:

magicyattara
05.05.2010, 08:53
Diyarbakırspor taraftarlarına destekleri için teşekkür ederiz..

Not:Başlıkta bir harf hatası olmuş..Diyarbakır'ın b'si yerine konulursa..:)

şenolkılınç
05.05.2010, 09:12
gerçek anadolulu olsun çamurdan olsun işte budur anadolu dayanışması öyle koftilerede ders olsun böyle dayanışma olduğu sürece bu anadolunun futbol efsaneleri hiç bitmez ama bileğinin gücüyle alnının teriyle alır hak ettiğini öyle tff piyangosuyla değil

Tangerine Dream
05.05.2010, 09:20
Teşekkürler, Hamravat.

albatros
05.05.2010, 09:28
helal olsun.teşekkür ederiz kardeşlerimize.

mehmetdoğan
05.05.2010, 09:37
helal olsun:alkış:

Hüseyin Bağdat
05.05.2010, 09:39
Teşekkürler...

BYGUNES
05.05.2010, 09:42
Teşekkürler.

S.DEMİRCİ
05.05.2010, 10:01
dostlar teşekkürler.......

Murat Hızal
05.05.2010, 10:03
Hepinize helal olsun kupa hepimizin olacak.

ilhan
05.05.2010, 10:04
Ne ekersen onu biçersin demişler bir Fars atasözünde. İşte en güzel örneği. Biz onları yenildiğimiz bir maç sonunda alkışladık. Onlar bizi baş tacı yaptılar.

Teşekkürler Diyarbakırsporlu arkadaşlara...

SEDER
05.05.2010, 10:04
seviyorum doğunun bu asil insanlarını..dönek bursaya az bile yapmışlar...

Samet BuLut
05.05.2010, 10:08
TeşekkürLer.. İnşaLLah tüm Türkiye'nin desteğiyLe aLıca kupayı..

Burçak
05.05.2010, 10:12
Teşekkür ederiz Diyarbakırspor taraftarına camiasına.

altinkaya08
05.05.2010, 10:17
anadolu dayanışması böyle olur işte teşekkürler d.bakır

bordoylamavi
05.05.2010, 10:41
güneydoğu insanıyla karadeniz insanının bu kaynaşması gerçekten çok güzel. böyle devam etsin bu dostluk

Miraç Atalay Çiftçi
05.05.2010, 10:43
Bravo Diyarbakır, sehrin büyüklüğünü bur kez daha gosterdiniz.

bordo61
05.05.2010, 10:46
Diyarbakır Halkına ;

Teşekkürler.

ÖmerFarukYılmaz
05.05.2010, 10:49
İnşallah ligden düşmezsiniz...

KeShin
05.05.2010, 10:50
seviyorum doğunun bu asil insanlarını..dönek bursaya az bile yapmışlar...

Bu Şekilde Tavır Hoş DeğiL Bursada diyarbakırda Türkiyenin İlleri Az Yapmşlar Filan Yakışmıyor Bursasporu sevmeyebilirsin Ama Bursada Çok Karadenizli var Ve Çok Akrabam var Bu Şekilde Konuşma eminim Eşi dostu Bursada Olan Yada Bursalı arkdşları Olabilir.
Ayrıca yaşanan Olayların ne Olursa olsun ihza edilcek Bir Yanı Yok..
Bırakın Artık Bu Bursa düşmanlığını Bir Trabzonsporlu Olarak Bu Şekil Düşünen İnsanları Görünce Üzülüyorum.İyiki Adamlar Bizi Bir kez karşıladı diyarbakırı Baştacı Yaptınız Engine edilen Küfürleri bundan 3-4 sene evvel bizleri Taşladıklarını Ne Cabuk Unuttunuz Yazın Googleyada Bakın Bi.

Kaya
05.05.2010, 10:50
Bu görüntüler daha samimi geldi...

Teşekkürler...

karatasof
05.05.2010, 10:55
Çok güzel hareketler bunlar.
Gerçekten önemli görüntülerdi dün akşam ekranlara yansıyanlar.
İnsanlar aradaki farkı görebilmişlerdir umarım.
Doğu = duygu demektir bana göre.
İnsanların yüreğine ulaşabilmek.
Fb camiasının alandaki durumu yıllar boyu ülkemize gelen yabancı pop star/ futbolcu taifesinin İstanbul havaalanındaki Türk insanını aşağılayıcı o kibirli-kasıntı duruşu hatırlattı.
Onlara inat Ts camiasının halkın arasına karışmasıda işin ayıracı gibiydi.
İnşaallah anlaşılabilmiştir.
Bu güzellikler maç sonrası kazandığımız Kupa ile daha da anlamlı bir hale gelir.
Alanda bu güzellikleri yaşatan/ katkısı olan herkese sonsuz teşekkür....

Şenol Altunsoy
05.05.2010, 11:06
Teşekkürler Diyarbakır.

Mert67
05.05.2010, 11:07
Teşekkürler Diyarbakırspor.

OLCAY ÇAKIR
05.05.2010, 11:07
Teşekkürler Diyarbakır....

_SaMeT_
05.05.2010, 11:13
Teşekkürler destekleriniz için...

Harun-61
05.05.2010, 11:41

:alkış:

Olcay abi, Avatarinda'ki arkadas bugün birde gol atsa sana özel bi sürprizim var ;) :)

Hasan Habip Özbay
05.05.2010, 11:46
gerçek anadolulu diyarbakırlı kardeşlere teşekkürler

macka61
05.05.2010, 12:33
Teşekkürler D.bakırsporlu kardeşlere

Hamravat
05.05.2010, 12:50
sadi şener, geçmişte diyarbakır halkına ve diyarbakırspora karşı yaptıgı olumlu acıklamaları burada da bazı arkadaslar eleştirmişti, bize ne oluyor diye, hocam iş sizin bildiginiz gibi degil,

trabzonspor anadolu kuluplerinin abisi konumundadır, diger tüm kulupler buna bursa sampiyon olsa bile dahi, hepsi trabzonun kardesi konumundadır, ne zaman ki 7 sampiyonluk sahibi, olan olursa o da abi konumuna yükselir. sözü gecer

trabzonsporun ve diger anadolu kuluplerinin basımızın üzerinde yeri var, biz denizliye burada 2-0 yenildikten sonra bile alkışladık sivasla 1-1 berabere kaldıktan sonra yine onları alkışladık,

arkadas yazmız ön sayfada ne ekersen onu bicersin, kendine gönlüne nefret tohumları eken, gün gelince o nefretin icinde kalır, muhabbet tohumları eken dün oldugu gibi böyle görüntüler verir,

KUTADGU
05.05.2010, 12:52
sadi şener, geçmişte diyarbakır halkına ve diyarbakırspora karşı yaptıgı olumlu acıklamaları burada da bazı arkadaslar eleştirmişti, bize ne oluyor diye, hocam iş sizin bildiginiz gibi degil,

trabzonspor anadolu kuluplerinin abisi konumundadır, diger tüm kulupler buna bursa sampiyon olsa bile dahi, hepsi trabzonun kardesi konumundadır, ne zaman ki 7 sampiyonluk sahibi, olan olursa o da abi konumuna yükselir. sözü gecer

trabzonsporun ve diger anadolu kuluplerinin basımızın üzerinde yeri var, biz denizliye burada 2-0 yenildikten sonra bile alkışladık sivasla 1-1 berabere kaldıktan sonra yine onları alkışladık,

arkadas yazmız ön sayfada ne ekersen onu bicersin, kendine gönlüne nefret tohumları eken, gün gelince o nefretin icinde kalır, muhabbet tohumları eken dün oldugu gibi böyle görüntüler verir,

Muhteşem tespit.
Futbol bu.

okg_53
05.05.2010, 12:57
Helal Diyarbakır,
Helal Urfa ...

Hürgün Aygün
05.05.2010, 13:05
Teşekkürler Diyarbakır..:)

Salih Kara
05.05.2010, 13:38
Bu görüntüler benim için kupa kadar değerlidir teşekkürler Diyarbakır..

Ömür Karadeniz
05.05.2010, 13:41
sertali kurdu(bursa) gorsun bu kardeslıgı

Ömür Karadeniz
05.05.2010, 13:43

tebrik ediyorum senı kardesım insallah tum diyarbakır halkıda boyle dusunuyordur

POYRAZ
05.05.2010, 18:28
Dosthane görüntüler icin Tesekkürler.

Sezer Soykan
05.05.2010, 18:39
inşallah ligde kalırsınız arkadaşlar çok teşekkürler

evrents
05.05.2010, 18:49
Diyarbakırspor'a çok teşekkürler.Diyarbakır'lılar çok mert insanlar.

ozturk
05.05.2010, 19:29

Uzunoğlu
05.05.2010, 19:46
Diyarbakırspor'u bu sayfalarda çokça eleştirdim farklı konularla alakalı olarak

Haklıydım bence o eleştirilerimde

Şimdi ise teşekkürlerimi göderiyorum oraya

Futbolda dostluk köprülerine hizmet eden her camia başımın tacıdır

garlangufa61
05.05.2010, 20:04

kardeş inan gözlerim dolu yaptığınız karşılamadan...Diyarbakır halkına selam olsun.

Hamravat
05.05.2010, 20:22
ve döndük, cok güzel bir mactı, kupa trabzona dogru yola cıktı, hayırlısı olsun, belki bir gün bizede nasip olur, yorumlarınız icin tesekkür ederim

Ilelioglu
05.05.2010, 20:23
Tesekkürler....:alkış:

agathon
05.05.2010, 23:52
Teşekkürlerını sunan herkese bizde teşekkür ederiz. Umarım bu güzel görüntüler devam eder.

HAYRETTİN
06.05.2010, 03:40
Superrrrrr cok gusel

ph=61
06.05.2010, 03:47
Medeniyet doğunun, modernizim batınındır.Modernizm insanlığı sonu, medeniyet ise kurtarıcısıdır.O yüzden de Güneş doğudan doğar.

Kargo'nun bu şarkısını tüm doğu halkına armağan ediyorum.

Hayat
Doğuda sessizlik
Suskunluk anlamında
Batıda ise
Değerli bir taş sanki
Susmak doğuda
Erdem
Meziyet anlamında batıda ise
Değersiz bir hak gibi
Ayır bizi boğaziçi
Kutsa beni atlatmadan
Gülmek
Doğuda utanç
Kibir anlamında
Batıda ise
Doğal bir istek sanki
Bilgi
Doğuda saygınlık
İtibar anlamında
Batıda ise
Paraya endeksli
Ayır bizi boğaziçi
Anlat bizi ayırmadan
Aci, ağrı ve sonsuz çile
Politikayla yok hiç bir dilde.

Aker
06.05.2010, 03:54
Teşekkürler Diyarbakır.

Uğurtan
06.05.2010, 04:12
Teşekkürler Diyarbakır..

Memleketimin insanı içindekini dışarı çıkardığında başka bir güzel oluyor herşey..

Urfa, Diyarbakır..

Tekrar tekrar uzattığınız samimi el için teşekkürler..

Hamravat
06.05.2010, 09:11
Teşekkürler Diyarbakır..

Memleketimin insanı içindekini dışarı çıkardığında başka bir güzel oluyor herşey..

Urfa, Diyarbakır..

Tekrar tekrar uzattığınız samimi el için teşekkürler..

her işte bir hayır vardır derler, trabzon istanbul olimpiyatı istemişti, bu mac orda oynansa bu güzellikler yaşanmazdı, ayrıca güvenlik sorunu da cabası olurdu, bu bölgede milli macta istiyoruz, bu ülke sadece marmara bölgesinin ülkesi degil.

Cengiz Çubukcu
06.05.2010, 09:12
her işte bir hayır vardır derler, trabzon istanbul olimpiyatı istemişti, bu mac orda oynansa bu güzellikler yaşanmazdı, ayrıca güvenlik sorunu da cabası olurdu, bu bölgede milli macta istiyoruz, bu ülke sadece marmara bölgesinin ülkesi degil.

Marmaranın en batısında yaşayan birisi olarak sizinle aynı şeyleri düşünüyorum :) ...bize her yer memleket ...

cunguslu
06.05.2010, 09:51
Yakinda trabzonspor dİyarbakirspor ortak atkilarini yaptiracaĞiz trabzon İle dostluĞumuz Ölene kadar devam eder

BYGUNES
06.05.2010, 09:55
Diyarbakır başta olmak üzere Tüm Doğu ve Güneydoğulu kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. İnşallah bu sene Diyarbakır tekrar Süper Lige çıkar devamında diğer takımlarda.

Harun-61
06.05.2010, 09:57
cok güzel dostluklar edindik,
herkese tesekkürler...

KeShin
06.05.2010, 11:21
Diyarbakırspor'u bu sayfalarda çokça eleştirdim farklı konularla alakalı olarak

Haklıydım bence o eleştirilerimde

Şimdi ise teşekkürlerimi göderiyorum oraya

Futbolda dostluk köprülerine hizmet eden her camia başımın tacıdır

Diyarbakırsporun elbet Yanlşları Var Bu Yanlşlarından ders cıkarak Öbür sene Bank asya Liginde Hakederlerse Başarılı Olsunlar Benim her zaman Hakedenin İyi Oynayanın süper Lige cıkmasından Yana temennim.
Bir Trabzonsporlu Olarak Bursada Çok karadenizli Olduğu ve kendi akrabalarımında Olduğunu Bildiğim için Bursaspora Yapılanları Anlamam Mümkün değil Diyarbakırsporun Sadece Trabzonspora değil her gelen Takıma Aynı desteği vermesi gerekmekte sporun dostluk sevgi olduğunu Anlamalı..
Türkiyenin Her ili Eşittir Hakkariside Edirneside Bizim insanımız Önemli Olan İçlerinden Çıkan Çürük elmaları Susturmak.

SEDER
06.05.2010, 12:01
bursa diyince cinlerim tepeme çıkıyor..bursa her maç trabzon kümeye bağırmıyormu? bunlara gereken cevabı diyarbakır halkı vermiştir. bence az bile yapmışlardır. valla ben açık söyliyim bursa şampiyon olmasında, bu ezik fener olsun ona bile razıyım..

Hamravat
06.05.2010, 12:56
Diyarbakırsporun elbet Yanlşları Var Bu Yanlşlarından ders cıkarak Öbür sene Bank asya Liginde Hakederlerse Başarılı Olsunlar Benim her zaman Hakedenin İyi Oynayanın süper Lige cıkmasından Yana temennim.
Bir Trabzonsporlu Olarak Bursada Çok karadenizli Olduğu ve kendi akrabalarımında Olduğunu Bildiğim için Bursaspora Yapılanları Anlamam Mümkün değil Diyarbakırsporun Sadece Trabzonspora değil her gelen Takıma Aynı desteği vermesi gerekmekte sporun dostluk sevgi olduğunu Anlamalı..
Türkiyenin Her ili Eşittir Hakkariside Edirneside Bizim insanımız Önemli Olan İçlerinden Çıkan Çürük elmaları Susturmak.

hocam anlamanız için ilk macta yaşananlara bakmanız yeterlidir. kendi gönlüne nefret tohumu eken, o büyüyünce nefreti bicer, muhabbeti eken, büyüyünce sevgiyi bicer, söz konusu kulup yönetimi ve taraftarı, kendi gönüllerine nefreti ekmiş ve buda istemedigimiz sekilde diyarbakırda bicilmiştir, bizim istedigimiz sadece bir özür dü, o da olmadı.

bu konular kapandı, kupa beyi trabzonun sevince 3 kulubude ortak edelim, kazancımız bu olur

KeShin
06.05.2010, 12:59
hocam anlamanız için ilk macta yaşananlara bakmanız yeterlidir. kendi gönlüne nefret tohumu eken, o büyüyünce nefreti bicer, muhabbeti eken, büyüyünce sevgiyi bicer, söz konusu kulup yönetimi ve taraftarı, kendi gönüllerine nefreti ekmiş ve buda istemedigimiz sekilde diyarbakırda bicilmiştir, bizim istedigimiz sadece bir özür dü, o da olmadı.

bu konular kapandı, kupa beyi trabzonun sevince 3 kulubude ortak edelim, kazancımız bu olur

Dostum o yaşananların ihza edilcek bir durumu yok siz süper ligte olsaydınız aynı şeyleri daha fazlasını bursada görürdünüz.Ne ekerseniz onu biçersiniz spor dostluk hiç bir şekilde ihza edilcek bir durumu yok Bu İşlerin.

Selçuk Aydın61
06.05.2010, 13:07
Diyarbakır Halkına
Teşekkürler.

Hamravat
06.05.2010, 13:09
Dostum o yaşananların ihza edilcek bir durumu yok siz süper ligte olsaydınız aynı şeyleri daha fazlasını bursada görürdünüz.Ne ekerseniz onu biçersiniz spor dostluk hiç bir şekilde ihza edilcek bir durumu yok Bu İşlerin.

hocam bu şekilde fevri davranışın, diyarbakır 'a bursa' ya ve trabzon'a zarar verir, baska da hiç bişey olmaz. bu konular coktan kapandı, kapanan yaraları acmak iyi degil, taktir kamuoyunundur

Muhammet*
06.05.2010, 13:30
Teşekkürler Diyarbakırspor camiasına.

Ömer Kibar
06.05.2010, 13:46
Teşekkürler Diyarbakır

cunguslu
06.05.2010, 23:39
bizlere tesekkür eden bütün trabzon lu arkadaşlara tesekkür ederiz artık bundan böyle trabzon her diyarbakır a geldiğinde alkışlanarak gider trabzonlu kardeşlerimiz diyarbakır da rahat rahat gezerler yer içerler bunlar bundan sonra olacak şeyler artık

Erdal
06.05.2010, 23:44
Başımız gözümüz üstüne...

asimetrik
06.05.2010, 23:54
Teşekkürler Diyarbakır. Bir an evvel lige dönün de gelmek için bir fırsatımız daha olsun:)

cunguslu
06.05.2010, 23:56
Şunu herkes ŞÖle bİlsİn bİze yanİ dİyarbakir a 1 gelene bİz 10 gİderİz trabzon artik dİyarbakirlilarin 2.takimi oldu dİyarbakir da vallahİ

Kaan
06.05.2010, 23:57
Teşekkürler Diyarbakır. :alkış:

cunguslu
07.05.2010, 00:02
DİYARBAKIR DA BİR ARKADAŞIM TRABZONSPOR FENERBAHÇE MAÇINI DİYARBAKIR DA KAHVEHANEDE İZLEMİŞ İNANIN TRABZONSPOR GOL ATINCA BÜTÜN KAHVEHANE AYAĞA KALKMIŞ İŞTE DİYARBAKIR DAKİ TRABZONSPOR SEVGİSİ BUDUR :alkış::alkış::alkış::alkış:

Fatih Özkan
07.05.2010, 00:15
Diyarbakır taraftarına sonsuz teşekkürler...

bangkook_61
07.05.2010, 02:23
Sadri Şener yaptığı o ziyaretle binlerin sempatisini kazandırdı bize. Fevri hareketlerle eleştirdi herkes. Suçluların yanındaki masumlarıda yakacaktık hepimiz. Ateşe körükle gitmedik o bölgedeki sessiz kitleleri kazandık. Hepimiz biliyoruzki sesini çıkaramayanlar var orada. Onları mutlu ettik. Ben de mutlu oldum.

Bu kupa Anadolu da yeniden şahlanışımızın başlangıcıdır.

Kardesh TR
07.05.2010, 02:31
Ulan şu sivas düşecektiki bu sene :@

Teşekkürler Diyarbakır..

EMiRHAN61
07.05.2010, 02:32
Elazığlı Adıyamanlı Bingöllü vs birçok arkadaşla omuz omuza maç seyrettik Rize'de. Trabzonsporu desteklediler. Allah razı olsun. Trabzonsporluların kendilerine yaklaşımlarından memnun kalmışlar. Ben de onların bana yaşattığı görüntüden çok memnun kaldım. Gönül köprülerimizi sağlamlaştırdık evelallah.

Trabzonspor lisanslı ürün gönderdiğim bir arkadaşımın , jestime karşılık yaptığı jest;

http://farm4.static.flickr.com/3463/3755202804_aea85f4b8d.jpg

(gerçi bu jestleşme , final maçı , açılım gibi aksiyonlardan çok daha eveldi ama yeri gelmişken paylaşmak istedim)

Kobalas61
07.05.2010, 02:50
Teşekkürler Diyabakır Dün 1 Kişinin (Benim) Bakış Açısı Değişti.Benimle Birlikte Binlerce Trabzon'lunun
Türkiye'nin En Büyük Sorununu Türkiye'nin En Büyük Kulübü Çözer Mi...

OFLU
07.05.2010, 04:29
Diyarbakirli arkadaslara selam olsun,Allah razi olsun

cunguslu
07.05.2010, 09:50
bizler diyarbakırspor olarak hep karadeniz fırtınasının yanındayız bundan böyle

Murat 61
07.05.2010, 09:56
Kardeşimizsiniz, kardeşiniziz, kardeşiz.

Teşekkürler Diyarbakır.

Çağatay_
07.05.2010, 16:17
bizler diyarbakırspor olarak hep karadeniz fırtınasının yanındayız bundan böyle

Çok gururlanıyoruz anadolunun bu desteği ile, kardeşlerimizin sayısı git gide artıyor.Aile kocaman oldu :)

İskender66
07.05.2010, 20:32
Teşekkürler Diyarbakır. Teşekkürler Hamravat.. Anadolu insanına canım feda. Her zaman her yerde anti-istanbul. Anadoludan olsun çamurdan olsun.