PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2010-11 Trabzonspor'un Avrupa Serüveni | Rakibimiz Liverpool

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Burak Aksoy
06.08.2010, 13:23
ya niye ölü toprağı var üzerimizde.eleneceksekte.

ya savaşacağız diyoruz ağabey.isterse liverpool çıksın.sa-va-şa-ca-ğız.

elenirsekte eleniriz.liverpoolsa liverpool ya.dortmundsa dortmund.sofyaysa sofya.onlar düşünsün.

Onlar Düşünsün ! Biz Trabzonsporuz !
:alkış::alkış:

hknsngr
Muhtemel rakiplerimiz belli mı yoksa tüm torbadan kim gelirse mi ?

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/news/newsid=1510070.html

Soldakiler seribaşı, sağdakiler değil. Trabzon'a soldakilerden gelecek.

Tayfun
Liverpool çıkarsa hep tuttuk duvarları :)

Cengiz Çubukcu
06.08.2010, 13:24
Avrupa'da tur geçmediğimiz sürece güçlü takımlarla karşılaşıp, elenme korkusunu yaşıycaz. Bu sene kabuğumuzu kırıp gruplara kalmamız lazım. Ya da ligde şampiyon olucaz, ŞL'ne direk gruplardan başlıycaz.

katılıyorum Emre!! kabuğumuzu kırdığımız sene bu sene olmalı...

Burak Aksoy
İçime doğdu. Celtic gelecek. Ama artık elenir miyiz, eler miyiz, tam kestiremiyorum :)

Tayfun
Eleyebileceğimiz tek takım orda L. Soyfa'dır

Orhan Kahraman
06.08.2010, 13:25
Muhtemel rakipler:

Liverpool
Steua Bükreş
Levski Sofya
Dortmund
Celtic

Trabzonspor:
Liverpool (İngiltere), Steaua Bükreş (Romanya), Celtic (İskoçya), Levski Sofya (Bulgaristan), Borussia Dortmund (Almanya)

Tüh bee ben Napoli gelse diyordum gider sehir takımı görurduk gelir sehir takımı gorurlerdi

Colakoglu
Gecmis olsun hepimize

sametaydin
Ya ne olacak bu takımlardan kim gelirse gelsin başabaş oynarız. Yeter ki sahada mücadele etmek isteyen bir takım olsun.

Yiğit SARI
06.08.2010, 13:26
Tüh bee ben Napoli gelse diyordum gider sehir takımı görurduk gelir sehir takımı gorurlerdi

Aynen benimde içimden geçmişti :)

kemaLAZ61
Sanirim buradanda bakabilirsiniz..

http://www.eurosportplayer.de/tv_prd22.shtml

Tayfun
Ya ne olacak bu takımlardan kim gelirse gelsin başabaş oynarız. Yeter ki sahada mücadele etmek isteyen bir takım olsun.

Geçen sene de aynı yorumlar yazılıyordu böyle.

Oğuzhan Fidan
06.08.2010, 13:27
steaua bükreş veya sofya gelir büyük ihtimalle en kötü olasılık celtic.

Orhan Kahraman
06.08.2010, 13:27
Grup buysa Liverpool gelsin ananas avradas :) onlardan korkan onun gibi olsun alayına gider :)

Colakoglu
06.08.2010, 13:28
Grup buysa Liverpool gelsin ananas avradas :) onlardan korkan onun gibi olsun alayına gider :)

ananas avradas :D

Orhan Kahraman
Liverpool U istiyorum

Bilhan Özhan
bence liverpoolun gelmesi güzel olur.. kiran kirana bir futbol izleriz ve sehir tanitimi ve takim tanitimi acisindanda güzel bir takim.. hele liverpoolu yenersek o zaman siz görün bize gelmeyen o futbolculari..

kemaLAZ61
06.08.2010, 13:29
Liverpool haric kim gelirse gelsin, eleyebiliriz bence...

Celtic bu sezon cok kötü performans sergiledi, Bükres Romanya liginde 4. oldu e 2005'den beri sampiyonluklari yok, Levski 1967'den beri hic bir basari yakalayamadi ve liginde sadece 3. oldu, Dortmund ise tam kafamiza göre bir rakip, ne bizden daha iyi, nede daha kötü...

Orhan Aydın
06.08.2010, 13:29
Eleyebileceğimiz tek takım, Liverpool:cool:

Salih Kara
06.08.2010, 13:30
Nedense ben de Liverpool'u istiyorum. Boğulacaksak açık denizde boğulalım :)

Colakoglu
06.08.2010, 13:30
Hepberaber Liverpoolu istiyoruz. Levski falan cikarsa kabul etmeyelim :)

sessizkral_1
06.08.2010, 13:31
Liverpoola deplasmanda 1-0 yenilelim Trabzondaki maç cehennem olur :D

sametaydin
Geçen sene de aynı yorumlar yazılıyordu böyle.

Bu biraz yürek işi renkdaş. İsimlerden korkacaksak hiç ilerleyemeyiz. Sahada disiplinli ve 90 dakika mücadele eden oyunu bırakmadan oynarsak şurada eleyemeyeceğimiz takım yok.

Geçen yıl toulouse maçında kornerden yediğimiz gol sonrası çok dağıldık ama bu yıl öyle olmamalı. Daha derli toplu oynamalıyız. Şunu söyliyim bu takımları eleyebilecek kapasitemiz var aralarında sadece liverpoolu elememiz çok zor.

Tayfun
İddaa oranlarını ;

Liverpol: 1.10
Trabzonspor: 20.00

oguzhanssan
valla ne de olsa elenecez bari liverpool gelsin şanımızla oynarız. onlar da intikam almaya çalışırlar :)
hem iki taraftar da harika olur

ilhan
06.08.2010, 13:33
Liverpool'da kim be?
Biz Tolouse ile kafa kafaya oynamış takımız.
Onlar bizden korkacaklartabii ki.

Biz ki, Galati'lere, Famagusta'lara elenmiş bir takımız. Geçmişimizdeki Barça, Liverpool zaferlerimiz ile şimdiki takımları bile küçümseriz.

*

Tabii yerseniz.

İnşallah Levski ya da Staeu gelir. Yoksa lige konsantre olmaya başlarız şimdiden.

Tayfun
Bu biraz yürek işi renkdaş. İsimlerden korkacaksak hiç ilerleyemeyiz. Sahada disiplinli ve 90 dakika mücadele eden oyunu bırakmadan oynarsak şurada eleyemeyeceğimiz takım yok.

Geçen yıl toulouse maçında kornerden yediğimiz gol sonrası çok dağıldık ama bu yıl öyle olmamalı. Daha derli toplu oynamalıyız. Şunu söyliyim bu takımları eleyebilecek kapasitemiz var aralarında sadece liverpoolu elememiz çok zor.

Ne kadar mücadele edersen et zorlayacağın bir sınır vardır Liverpool'a karşı, bazen çok abartıyoruz..

Onlar mücadele etmeyecek mi yani biz edince, kaldı ki mücadele ettiklerini bile düşünemiyorum şuan :)

Harun_ayar_ts
uefa ya mesaj atalım bizi direk lıverpoll ıle eslestırın dıye görülecek hesabımız var:D:D:hırr

Orhan Kahraman
Hemen pankart önerileri

HISTORY REPEATS ITSELF

Tarih tekerrürden ibarettir

Liverpool macı için :)

Orhan Aydın
06.08.2010, 13:34
Liverpool, come on lan

:)

Hazar_
06.08.2010, 13:35
Geliyorsa Levski gelsin

Başka takım olacaksa bu Liverpool olsun

alaind
06.08.2010, 13:35
şampiyonlar ligi play off larda elenenler avrupa ligi gruplardan mı devam ediyor bilen söylesin

Tayfun
06.08.2010, 13:36
Birde şöyle yorumlara rastlıyorum nasıl olsa eleneceğiz bari Liverpool gelsin;

Nasıl olsa elenmeyeceğiz; dişimize göre rakipler var orda, gruplara kalınca gelecek parayı da hesaba katın.

Millet diyor Liverpool gelsin,gelince eleyebilcek misin?

- Hayır :)

Orhan Aydın
06.08.2010, 13:37
Bildiğim kadarıyla para açısından pek iyi değil AL

ONUR BEKAR
06.08.2010, 13:37
acaba ilk maç deplasmanda mı olacak avni akerde mi? bu arada liverpool gelse çok iyi olur. elersek takımımızın kalitesi göstermiş oluruz elenirsek leverpool eledi deyip avunuruz. inşallah gruplara kalır ve gruptanda çıkarız ondan sonrası gelir...

slmn
06.08.2010, 13:38
Dortmund gelsin Alamanyalarda taraftar çok :)

Gülyalı
Ya şaka maka ben diğer üç cücüğün rakiplerini ancak gördüm.

Harbiden çok bahtsızmışız.

Colakoglu
Beyler Liverpool cikarsa mactan sora bizden kaleci onuru ve umut bulut (Drogba umut) u isteyebilirler :)

SAMSUNLU60
06.08.2010, 13:39
Kura cekimini canli nerden izleyebiliriz arkadaslar?

sametaydin
Ne kadar mücadele edersen et zorlayacağın bir sınır vardır Liverpool'a karşı, bazen çok abartıyoruz..

Onlar mücadele etmeyecek mi yani biz edince, kaldı ki mücadele ettiklerini bile düşünemiyorum şuan :)

Her neyse renkdaşım ben bu takıma inanıyorum. Ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum. Geçerler geçemezler farketmez her zaman takımımı desteklerim güveniyorum ben takıma. Sonuçta bu spor elemek de var elenmek de. Takımım sahaya çıksın aslanlar gibi mücadele etsin. yapabileceği her şeyi yapmaya çalışsın ben zaten elenseler de onları alkışlarım.

Bazı arkadaşlar öyle konuşuyolar ki o zaman hiç gitmeyelim oynamayalım ne gerek var gibilerinden konuşuyolar. Sporun doğasına aykırı konuşuyorlar açıkçası.

Bilhan Özhan
arkadaslar kura cekimini hangi kanalda türkiye saatiyle izleyebilirim?

Sümeyye Şahin
İlerledikçe fantezilerle sıkça karşılaşabiliriz zaten. Ama şu an erken. Önce bir gruplara kalalım, fantezisine sonra bakarız.

En hayırlısı olsun.

Orhan Kahraman
Ya şaka maka ben diğer üç cücüğün rakiplerini ancak gördüm.

Harbiden çok bahtsızmışız.

Kimlermis ?

ilhan
06.08.2010, 13:40
Levski Sofya bize gelmez.

(Totem yapıyorum, elleşmeyin)

Gülyalı
Şuraya bakın ya.

Biz direkt final oynuyoruz sanki.

Galatasaray: Aris (Yunanistan), Genk (Belçika), Karpaty Lviv (Ukrayna), Debrecen (Macaristan), Maribor (Slovenya)
Beşiktaş: Rapid Wien (Avusturya), Sibir Novosibirsk (Rusya), Maritimo (Portekiz), Slovan Bratislava (Slovakya), Helsinki (Finlandiya), The New Saints (Galler)
Fenerbahçe: Timişoara (Romanya), PAOK (Yunanistan), Motherwell (İskoçya), Lozan (İsviçre), Dnepr Mogilev (Belarus), Györi ETO (Macaristan)
Trabzonspor: Liverpool (İngiltere), Steaua Bükreş (Romanya), Celtic (İskoçya), Levski Sofya (Bulgaristan), Borussia Dortmund (Almanya)

esra61
Hemen pankart önerileri

HISTORY REPEATS ITSELF

Tarih tekerrürden ibarettir

Liverpool macı için :)

:alkış::alkış::alkış::):):)gzl fikir:)

Colakoglu
06.08.2010, 13:42
Şuraya bakın ya.

Galatasaray: Aris (Yunanistan), Genk (Belçika), Karpaty Lviv (Ukrayna), Debrecen (Macaristan), Maribor (Slovenya)
Beşiktaş: Rapid Wien (Avusturya), Sibir Novosibirsk (Rusya), Maritimo (Portekiz), Slovan Bratislava (Slovakya), Helsinki (Finlandiya), The New Saints (Galler)
Fenerbahçe: Timişoara (Romanya), PAOK (Yunanistan), Motherwell (İskoçya), Lozan (İsviçre), Dnepr Mogilev (Belarus), Györi ETO (Macaristan)
Trabzonspor: Liverpool (İngiltere), Steaua Bükreş (Romanya), Celtic (İskoçya), Levski Sofya (Bulgaristan), Borussia Dortmund (Almanya)

Eee senelerdir uyumanin cezasini cekiyoruz Agustos böcegi gibi :)

yigits
06.08.2010, 13:42
Şuraya bakın ya.

Senin takımın da zamanında Anorthosis'e,Otelul'a,Toulouse'a yenilmeseydi rakiplerin böyle olurdu.

Emirhan Makul
06.08.2010, 13:44
Levski Sofya bize gelmez.

(Totem yapıyorum, elleşmeyin)

Onurrr Onurr Onurrr , Bu şutuda kurtarıyor Torres saç baş yoluyor ve evett engin babele kafa attı evetttt :D

ilhan
Onurrr Onurr Onurrr , Bu şutuda kurtarıyor Torres saç baş yoluyor ve evett engin babele kafa attı evetttt :D

Sen bu sene denize pek girmemişsin Emirhan'ım.
:D

asimetrik
Liverpool kalsın şimdilik. Finalde oynarız. Diğerleri bize uyar. Aşağı yukarı aynı. Maçlar eleme usulü olduğundan her şey olabilir.

Uğur GEMİCİOĞLU
06.08.2010, 13:45
Levski ve Staua ile kafa kafaya oynarız.Diğerleri içinse diyeceğim fazla uçmaya gerek yok.Bir de nasıl olsa eleneceğiz diyen arkadaşlar lütfen transfer başlığına.Milletin bi hevesi var onun da içine etmeyin.Ben Şenol Güneş'e sonuna kadar güveniyorum.Yeter ki bu iki takım gelsin.Gelmedi mi?Şenol Hoca en iyisini bilir yapar.

Allah aşkına olumsuz düşünenler direk eleneceğiz diyenler lütfen mesaj yazmasın.O zaman bu takım boşuna ön elemelere girmesin.Kupa almasın , şampiyon olmasın.Ne anlamı kaldı?

Bu arada Celtic de olabilir bu takımlar arasında.Şu an çok iyi bir görüntü çizmiyor.

Uluç
06.08.2010, 13:46

Zuhahuuhahua :D

ozzy!
06.08.2010, 13:47
Ntvspor canlı yayınlayacakmış.
http://beta.ntvspor.net/haber/futbol/21196/temsilcilerimizin-rakipleri-belli-oluyor

Hazar_
06.08.2010, 13:47
Bu sefer de Levski falan cıkar ve elenirsek daha katılmayalım kupaya nedir kardeşim ülkeye hiçbir katkımız yok.Millet çalışıyor sayelerinde avrupa maçı görüyo gözlerimiz çorbada biraz da bizim tuzumuz olsun

Ömer Faruk61
06.08.2010, 13:48

Lazkopat Engin..

Tayfun
Levski Sofya'nın en etkili adamı: Orta alandaki Darko Tasevski
Steau'nun en etkili adamı: Forvetteki Stancu

Diğer takımları az çok biliyoruz zaten

Orhan Kahraman
Ya Liverpool gelsin ya da sofya

Mustafa Umut
Ntvspor canlı yayınlayacakmış.
http://beta.ntvspor.net/haber/futbol/21196/temsilcilerimizin-rakipleri-belli-oluyor
Bu çok iyi oldu :)

ilhan
Liverpool kalsın şimdilik. Finalde oynarız. Diğerleri bize uyar. Aşağı yukarı aynı. Maçlar eleme usulü olduğundan her şey olabilir.

Gürcan abi,

Bu takımın takviyeye ihtiyacı var ve transfer yapılmıyor diye söven bir kitlemiz var. Ama ne hikmetse Liverpool gelsin diyebiliyoruz. Eğer biz de Liverpool'u eleyecek özgüven varsa ne diye transfer bekliyoruz?

Ben şaşırıyorum abi, sen de şaşırıyor musun benim gibi? :)

Allah aşkına olumsuz düşünenler direk eleneceğiz diyenler lütfen mesaj yazmasın.O zaman bu takım boşuna ön elemelere girmesin.Kupa almasın , şampiyon olmasın.Ne anlamı kaldı?

Gerçekci olmak olumsuzluk değildir bence. Liverpool'u ya da Celtic'i eleyemeyiz. Eleriz diyen varsa yönetim transfer yapmıyor diye sövmesin. :)

Biz yine de ayağımızı yorganımıza göre uzatalım.;)

Colakoglu
06.08.2010, 13:49
Bu sefer de Levski falan cıkar ve elenirsek daha katılmayalım kupaya nedir kardeşim ülkeye hiçbir katkımız yok.Millet çalışıyor sayelerinde avrupa maçı görüyo gözlerimiz çorbada biraz da bizim tuzumuz olsun

Zamaninda digerleri edirnekapisini daha görmemisken biz avrupanin devlerini deviriyoduk.

Mustafa Umut
06.08.2010, 13:49
Ya Liverpool gelsin ya da sofya
Ya ölüm ya kalım diyosun :)

Ama belli olmaz Liverpool hafife alıp yedeklerle çıkarsa herşey farklı olabilir :)

Orhan Aydın
06.08.2010, 13:50
Benim Celtic'e ters gelebiliriz diyen bir hissim var vallahi, bilemem ne olur:)

Emre B.
06.08.2010, 13:50
Gürcan abi,

Bu takımın takviyeye ihtiyacı var ve transfer yapılmıyor diye söven bir kitlemiz var. Ama ne hikmetse Liverpool gelsin diyebiliyoruz. Eğer biz de Liverpool'u eleyecek özgüven varsa ne diye transfer bekliyoruz?

Gerçekci olmak olumsuzluk değildir bence. Liverpool'u ya da Celtic'i eleyemeyiz. Eleriz diyen varsa yönetim transfer yapmıyor diye sövmesin. :)

Biz yine de ayağımızı yorganımıza göre uzatalım.;)

O arkadaşlar transferi, Süper Kupa'da Barcelona'yı yenebilmek için istiyolar :)

Abdülkadir Kılıç
06.08.2010, 13:51
Bence de ya Levski gelsin. Ya da Liverpool.

Kazım Uzunboy
Benim Celtic'e ters gelebiliriz diyen bir hissim var vallahi, bilemem ne olur:)

Renginden dolayı sanırım. :)

Barış Burak
Ben Şenol Hocaya güveniyorum.Liverpoolda gelse elimizden geleni yapacaklardır.Unutmayın Bu takım büyük maçlara ayrı bir motivasyonla çıkıyor.Gidip Diyarbakıra yenilen Takım Fenerbahçeyi dağıttı finalde.Forvet Transferi yapılmamış olsa bile Takımımıza güvenelim.

oh be abi eline sağlık sonunda beklediğim yorumlar gelmeye başladı

Colakoglu
O arkadaşlar transferi, Süper Kupa'da Barcelona'yı yenebilmek için istiyolar :)

Evet olay bundan ibaret :D

Ömer Faruk61
[QUOTE=ilhan;1917046803]Gürcan abi,

Belkide Tur için umudumuz yok.Bari Liverpoola Elenelim diyoruz.:)

Tayfun
06.08.2010, 13:52
Bu arada Ntvspor bizim muhtemel rakiplerden Dordmund'u çıkardı yerine Bate Borisov'u koydu.

Yanlışlık mı oldu acaba yoksa yanlışlıkla mı koydular şimdi

Hazar_
Zamaninda digerleri edirnekapisini daha görmemisken biz avrupanin devlerini deviriyoduk.
Evet zamanında

Ben göremedim

Keşke görseydim

@İlhan;

Bana kalsa Levski dışında bu takımların hepsine eleniriz.Levskiyi çekelim istiyorum.He çekemedik mi,Liverpool gelsin hiç değilse dişli takımla oynarız iki Torres bi kaçtane Anfield görür gözümüz

Yiğit SARI
L'pool çıksın ...!

mkmsas
06.08.2010, 13:53
Celtic,Liverpool ve B.Dortmund gibi Avrupa'da seyirci potansiyeli yüksek en önemli kulüplerinden 3'ünün de aynı grupta olması enteresan olmuş..

Bu 3'ünden biriyle eşleşirsek muhteşem seyirciler önünde oynanacak maçlar izleyeceğiz..

Ve muhtemelen eleneceğiz..

Aksine diğer iki takımın genel olarak bütün Romen Ve Bulgar takımlarında olduğu gibi düşük seyirci potansiyeli, Avni Aker'den on kat daha kötü tribün ambiyansı ve kötü zeminleri var..

Bu ikisiyle eşleşirsek deplasman maçlarını izlemek eziyet olacak..

Ama ikisine karşı şansımız daha yüksek..

Levski Sofya'yı takımın Avrupa serüvenine devam etmesi için isterim..

Grubun diğer 3 baba takımından daha önce Türkiye'de hiç izlemediğimiz ( ya da öyle hatırladığım) Celtic tercihim olur.. Hem de eleme ihitmalimiz diğer babalara göre daha yüksek..

sessizkral_1
iyi bi sol bek ve iyi bi forvetimiz olsa gözüm kapalı liverpool gelsin derdim.

SDanışmaz
Cuma namazında edilen dualar:

Allah'ım Avrupa Ligi pileyof maçında rakibimizin Liverpool olmasını nasip eyle.
Liverpool'u rahat bir futbolla elemimizi nasip eyle.
C.ertesi günü süper kupa finalinde Bursapor'u farklı yenip taraftar şovuyla kupayı kazanmamızı nasip eyle.
Bu sene ligde bütün maçları kazanarak şampiyon olmamızı nasip eyle.
Umut Bulut'un kadro dışı kalmasını nasip eyle.
Yeni gelen forvetin altın kranponu kazanmasını nasip eyle.
Kendim için bir şey istemiyorum Trabzonsporla ilgi duaları kabul eyle.
Amin.

ççç

Orhan Aydın
Renginden dolayı sanırım. :)

Bilmiyorum ama, İskoçları eleyebiliriz :)

Bir golcümüz olursa eğer

omer61
06.08.2010, 13:54
bu takımların hepsi muhtemelen bizi eler o yüzden liverpool gelsin de liverpool ile oynadığımızı görelim. :)

kemaLAZ61
Trabzonspor'un rakibi Borussia Dortmund!

http://img.fotocommunity.com/Ballsport/Fussball/Lucas-Barrios-a18931462.jpg

Bu basligi 1 saat sonra görmeye hazirmisiniz? :D

esra61
takımımıza güvencimiz tamsa kim gelirse gelsin farketmez..........
sadece kendileri gibi oynasın futbolcular ve taraftarın hissettiklerini bi nebze hissetsinler .......ŞENOL HOCAYA GÜVENİMİZ TAM..........

Tayfun
Celtic çıkacak içime doğuyor.

Mustafa Umut
Millet çok pis dalga geçiyo Liverpool çıkar inş Trabzon ' a da 10 tane yerler diyolar.

İnş. Liverpool çıkar da eleriz işte o zaman şampiyon olmuş kadar sevinirim.

O insanların yüzünü görünce.

futbalski60
06.08.2010, 13:55
Levski'yi bile zor eleriz bence.

Celil Köse
Çek bi Liverpool :D

U.Sadıkoğlu
Liiiiiiiiverpoooool liiiiverpooool :D

şenolkılınç
İddaa oranlarını ;

Liverpol: 1.10
Trabzonspor: 20.00

desene iyi para kazanırız benim gönlüm liverpooldan yana onlar çıksın bi defa geldiler ne olduğunu anlamadılar tarih tekerrürden ibarettirbiz adam gibi oynarsak bu takımların hepsini geçeriz beni aralarında tek korkutan bükreş enteresan bi takım ne zaman ne yapacağı belli değil onun yerine bilinen taktiği oyuncuları süpriz olmayan bi takımı tercih ederim hocalarıda değişti onlarda mutlaka bi taktik karmaşası yaşayacaktır ve bizim onları tanıdığımız kadar onlar bizi tanımıyor

Orhan Aydın
06.08.2010, 13:56
Tamam, iniş takımları hazır:D

Mustafa Umut
Bende namazda bayağı bi dua ettim süper kupa ve uefa için :)

İnş kabul olur :)

sametaydin
Ben diyorum ki liverpool hariç kim gelirse gelsin başabaş götürürüz, eleriz de, dortmund dahil.

Zafer Fidan
UEFA EL Play Off draw
19.08 2010 19:00 Levski Sofia - Trabzonspor
26.08 2010 19:00 Trabzonspor - Levski Sofia

ilhan
06.08.2010, 13:57

Çaktırma.

*

Şenol hocaya güvenimiz tam.

Szymek'li, Gökdeniz'li, Fatih'li kadro ile çapımızın yarısında takımı eleyemedik. Ama şimdi Liverpool gelse bile eleriz.

Tayfun

Hocam millet Liverpool'dan gidiyor sen ne diyorsun :)

Şaşıyorum vallahi taraftarımıza, olmayacak hayallerre kapılıyoruz .!

Gücümüz belli işte , senin de dediğin gibi elersek orda L. Sofyayı eleriz.

esra61

Allah'ım Avrupa Ligi pileyof maçında rakimizin Liverpool olmasını nasip eyle.
C.ertesi günü süper kupa finalinde Bursapor'u farklı yenip taraftar şovuyla kupayı kazanmamızı nasip eyle.
Yeni gelen formetin altın kranponu kazanmasını nasip eyle.
Amin.

ççç

ÇOK GÜLDÜM YHA..SAOL:9:alkış::alkış::alkış::alkış:

Sertan Danışer
l'pool-her şekil eleniriz
dortmund-deplasmanda fark yer kendi sahamızda yenilmeyiz eleniriz
celtic-burda yener orda yenilir büyük ihtimal eleniriz
bükreş-burda yener orda berabere kalıp gruplara kalırız
sofya-her iki maçtada galip gelerek güle oynaya gruplara gideriz

Mustafa Umut
Levski bizim için en iyisi olur.

Yani rahat geçmek adına bence.

yigits
06.08.2010, 13:58

Amin.

ççç

Olmayacak duaya amin denmez... :)

Emre Dumangöz
şayet liverpool gielr inş. eyer gelirse ilk mac ingilterede olursa ve 2-1 flan gol atabilrsek bu skorlarla gelirsek trabozna bence trabzonda dahıtırz liverpool u ztn maddi sıkıntıda liverpool bi ara futbolcuların yarsından cohu ayrılmk istiyordu inş. liverpool gelir

ilhan

Amin.

ççç

Olmayacak duaya amin dedirtme millete Selami. :)

ertuuu

ne kura çekiyoruz hepsini eleyelim o zaman...:)

Mustafa Umut
06.08.2010, 13:59
Hepsine katılıyorum ancak Celtic 'i burda yenip orda berabere kalıp gruplara geçeriz diye düşünüyorum.

Ayrıca Dortmund 'a da eleniriz bence ama fark yemeyiz :)

U.Sadıkoğlu
http://video.uefa.com/video/Competitions/UCL/Season=2011/liveDraw_videoFlash.html

kurayı izlemek isteyenlerrr.

hodlu
Levski'yi kesin geçeriz,Liverpool'den fark yeriz.Celtic ve Dortmund maçları çok zor geçer ama tur şansı ortada diyebilirim.Steau bence kapalı kutu................

futbalski60
Levski bizim için en iyisi olur.

Yani rahat geçmek adına bence.

Rahat rahat geçebileceğimiz ekip yok listede hepsi zorluycak bizi en ufak bir hatamızda elenebiliriz yine içlerinde en iyisi Levski Sofya tabiki.

Gülyalı
Millet çok pis dalga geçiyo Liverpool çıkar inş Trabzon ' a da 10 tane yerler diyolar.

İnş. Liverpool çıkar da eleriz işte o zaman şampiyon olmuş kadar sevinirim.

O insanların yüzünü görünce.

Ulan o gülenlerin psikolojisini de anlamıyorum.Birisi Youngboys'a daha dün elenmiş,birisi şuanki muhtemel rakibimizden 8 yemiş,diğeri desen her yağmurlu havalarda akıllarına Tromso gelir.Bunlar da bizimle dalga geçmeye çalışıyor andavallar.

reis49
cumadan geldim ts için bol bol dua ettim

Sertan Danışer
06.08.2010, 14:00
Hepsine katılıyorum ancak Celtic 'i burda yenip orda berabere kalıp gruplara geçeriz diye düşünüyorum.

Ayrıca Dortmund 'a da eleniriz bence ama fark yemeyiz :)
fark dediysem 3-0 4-0 4-1 gibi trabzonda çeviremeyeceğimiz skorlar olur

Tayfun
Millet Liverpool'u İbb sanıyor heralde :)

hodlu
Hangi kanal verecek kura çekimini bilen varmı.......

Zafer Fidan
06.08.2010, 14:01

NTVspor....

U.Sadıkoğlu
4-0 fark olmuyormu sizin fark anlayışını 7 8 sanırım :D

ozzy!
Millet Liverpool'u İbb sanıyor heralde :)

:D sanırım.

bahadır2561

ntvspor verecek diyorlar

ilhan
cumadan geldim ts için bol bol dua ettim

Allah kabul etsin.

Orhan Aydın
Levski, Barcelona'yı mı ne birilerini yenmişti galiba.

esra61
06.08.2010, 14:02
http://www.ajansspor.com/anket/sonuc/?anket=346

HADİ ANKETE Bİ EL ATALIM

Mustafa Umut
06.08.2010, 14:02
Bugün rakibimizin kritiğini yaparak geçer.

Yarın da süper kupaya odaklanırız 8 e kadar.

Ondan sonra maçı izledikten sonra tekrar buraya geliriz.

Ondan sonra kürkçü dükkanı.(Transfer Dosyası)

ilhan
06.08.2010, 14:03
Ulan o gülenlerin psikolojisini de anlamıyorum.Birisi Youngboys'a daha dün elenmiş,birisi şuanki muhtemel rakibimizden 8 yemiş,diğeri desen her yağmurlu havalarda akıllarına Tromso gelir.Bunlar da bizimle dalga geçmeye çalışıyor andavallar.

Valla dostum bizde senelerdir çapulsuz takımlara yenilip daha sonra şu 3 eziğin Avrupa'da başarısız olmasıyla dalga geçiyoruz. Aslında bizde de var birazcık problem.

hodlu
Arkadaşlar limon dergisinde espiri yarışması yapmıyoruz ve tüm bmn üyelerini ciddiyete davet ediyorum.Liverpool ile grup maçı yapmayı yeğlerim ama iki maçlı turda onları 11'e 9 oynasak bile eleme şansımız kooocaman bir sıfır.Lütfenc herkes hayal aleminden dünya gerçeklerine dönsün.....

asimetrik
İlhan, Liverpool isteyenler muhtemelen nasılsa eleniriz bari Liverpool seyredelim peşindedirler. Eğer eleneceğimiz kesinse doğru. Hani es kaza elersek de havamız olsun:)
Ama guruplara kalmak istiyorsak elbette Liverpool'dan uzak durmalıyız. Bence diğer takımların hiç birisi de zayıf değil ve aşağı yukarı aynı ayarda. Benim hislerim bir kaç gündür Celtic diyor.

Emre Dumangöz
liverpooldan fark yeriz ler bu baslıtkan cıksın lütfen

arkadas bence turkiyede suanda en salam kadro bizde 2 sene gecti kadro koruyo kendini top yuvarlak arkadas mucadele eden yener gecen sene rubin kazan barcelonayı neo campta yenmedimi????

bosuna konusuyorsnz kim gelirse gelsin şartlar eşit benm gözmde trabzonumada guvenıyorum

Barış Burak
ee celticin şampiyonlar liginden elendiği maçı izlediniz mi?

young boys fenere takınca 2. haftada fener böyle oynasın diyosunuzda celticin o berbat furbolundan sonra hala celticten çekiniyormusunuz?madem kıyaslama var buda bir kıyaslama.

anlamıyorum arkadaş.gücümüz belli o gelsin eleniriz bu gelsin eleniriz.bu mu yorum.futbol sahada oynanır.çıkar savaşırsın eğer kim daha çok savaşıyorsa o kazanır.beşiktaş taraftarından daha çok korkuyorsunuz liverpooldan ya.dortmunddan fark yermişiz cart curt.

evet bu takıma forvet şart bende biliyorum.ama alınmadı diyelim.napıcaz.oo kesin elendik gözüylemi izleyeceksiniz maçı?

eğer öyle izlerseniz kendinize eziyet edersiniz.kendimize eziyet etmeye gerek yok.yeneceğiz diye çıkacağız o maça.o kadar.umutsuzlara yer yok.yenilirsekte üzüntüsü en fazla 2 hafta sürer.

ama bu kura çekilmeden önceki korkularınızla kendinizi küçük düşürüyorsunuz.

tekrar söylüyorum.umutsuzlara yer yok.

Sertan Danışer
06.08.2010, 14:04
4-0 fark olmuyormu sizin fark anlayışını 7 8 sanırım :D
8jk sağolsun

datoluyuz
06.08.2010, 14:04
kura çekimini ntvspor.net veriyor tv den vermior

asimetrik
06.08.2010, 14:05
Edit............
Forum göçtü:)

Muhammed
Rahat rahat geçebileceğimiz ekip yok listede hepsi zorluycak bizi en ufak bir hatamızda elenebiliriz yine içlerinde en iyisi Levski Sofya tabiki.

Abi Levski Bulgar liginde 4. olmuş takım. Onu rahat geçemeyeceğiz de kimi geçeceğiz? Celtic dediğiniz takım 2 senedir şamar oğlanı olmuyor mu Avrupa'da? Hapoel, Braga gibi ekiplere karşı rezil oldular. Bence Levski ve Steaua'yı rahat eleriz. Celtic maçı ise ortada geçer.

hodlu
Gruplara bu yıl kesin kalmalıyız.Yaklaşık 15 yıldır Avrupa arenasında yokları oynuyoruz.Bir yerden geri dönmeliyiz...

Hamdi Karamahmutoğlu
Gecen sene muhtemel rakipler:

PSV Eindhoven (Hollanda)
FC Basel (İsviçre)
Lazio (İtalya)
Partizan (Sırbistan)
FC Toulouse (Fransa)

Bu sene muhtemel rakipler:

Liverpool (Ingiltere)
Celtic Glasgow (Iskocya)
Steau Bukarest (Romanya)
Borussia Dotmund (Almanya)
Levski Sofia (Bulgarya)

Gecen sene cok daha sansliymisiz :)

Aynen öyle kardeşim, aynen öyle.

B.Yiğit
Arkadaşlar limon dergisinde espiri yarışması yapmıyoruz ve tüm bmn üyelerini ciddiyete davet ediyorum.Liverpool ile grup maçı yapmayı yeğlerim ama iki maçlı turda onları 11'e 9 oynasak bile eleme şansımız kooocaman bir sıfır.Lütfenc herkes hayal aleminden dünya gerçeklerine dönsün.....

11 e 9 eleriz abartmamak lazım..

reis49
Allah kabul etsin.

amin........

Colakoglu
Ben Avrupada fark yedigimizi hatirlamiyorum.

Mustafa Umut
06.08.2010, 14:06
kura çekimini ntvspor.net veriyor tv den vermior
Ntvspor da şimdi adam söyledi.

Rakipler belli olunca son dakika olarak ekranda göstereceğiz.

Ardından yorumlayacağız :)

mkmsas
Fanteziye gerek yok..

Bundan 12-13 sene önce Avrupa'da en başarılı Türk takımı iken son 7-8 yıldır Avrupa'da ki tek başarımız deplasmandaki Kiev galibiyeti...Ki onun da rövanşı hüsran oldu..

Ne yapıp ne edip kendimizi gruplara atmalıyız..

Hem gelecek sene için takım puanına katkısı olur ve eleme turlarında seribaşı olarak Avrupa'da sürekliliği olan bir takım olma ihtimalimiz artar, hem de bu durum oyuncuların sınıf atlamasına, takımın özgüveninin artmasına yardımcı olur..

Onun için tüm dualarım Levski Sofya için..

sessizkral_1
Bu başlıkla beraber şöyle bir gerçeği gördüm

Taraftarımızın bir kısmı bizim takımı okadar kötü buluyorki Sofia 'ya bile rahat eleneceğimizi düşünüyor.

Bu çok üzücü.

Emre B.
Eurosport'ta Celtic-Arsenal maçı var. Analiz edelim adamları :D.

hodlu
06.08.2010, 14:07
Temsilcilerimizin rakipleri belli oluyor
6 Ağustos 2010 10:14 | NTVSpor.net

Galatasaray, Trabzonspor, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin Avrupa arenasındaki muhtemel rakipleri belli oldu. Temsilcilerimizin UEFA Avrupa Ligi play-off turunda eşleşeceği rakipler 14:30'da başlayacak kura çekiminde belli olacak ve NTVSPOR.NET'ten CANLI yayınlanacak.

Sertan Danışer
06.08.2010, 14:07
dün biri içinizden geçen 3 takım yazın bakalım kimlerinki tutacak demişti stturtgart getafe celtic yazmıştım bugün sabah muhtemel rakipleride görünce dedim tmm kesin celtic ve bence celtic gelirse eleyebiliriz bu arada deplasmsan maçları çok önemli bir çok takım iç saha maçlarına güveniyo öncelikle fark yememek ve eğer olursa gol atmamız lazım

AYYILDIZ
06.08.2010, 14:08
Ya Roman ya Bulgaristan ekibi gelsin.En kotu ihtimalle Celtic gelsin.Liverpool'dan fark yemek istemiyorum.

Tayfun
Forvete ihtiyac var Umut'la Teo ile olmuyor gol atamıyoruz diyenler şimdi kalkmış Liverpool gelsin diyor

Sen Umut'la Teo ile atarsın Liverpool defansına 2-3 tane !

Biri girip okumasa bari şunları :)

hos_cocuk61
Avrupa Ligi 2. Ön eleme

L.Sofia 6-0 Dundalk

Dundalk 0-2 L.Sofia

Avrupa Ligi 3. Ön eleme

Kalmar 1-1 L.Sofia

L.Sofia 5-2 Kalmar

Ahmet_8
getafe levksi odense gibi takımlar gelirse anca liverpool filan hayal

Samet Berber
06.08.2010, 14:09
NtvSpor.net ten canlı yayınlanacakmış , Televizyon'dan değil yani :) ...

İnternette izleyebileceğimiz bir yer yok mu ??

Yasin T.
geçen sene kura çekimini uefa.com dan izlemiştim.ama simdi izlediğim yeri bulamıyorum.bulabilen varsa linki atabilirmi

B.Yiğit
kura çekimini canlı izleyebileceğimiz link verebilirmisiniz?

ilhan
İlhan, Liverpool isteyenler muhtemelen nasılsa eleniriz bari Liverpool seyredelim peşindedirler. Eğer eleneceimiz kesinse doğru. Hani es kaza elersek de havamız olsun:)
Ama guruplara kalmak istiyorsak elbette Liverpool'dan uzak durmalıyız. Bence diğer takımların hiç birisi de zayıf değil ve aşağı yukarı aynı ayarda. Benim hislerim bir kaç gündür Celtic diyor.

Ben anlamıyorum insanları...

Transfer yapılmıyor diye sövenler, Liverpool'u eleriz hocaya güvenelim diyebiliyorlar. O halde transfer yapılmasın. Hocaya güvenelim. Değil mi abi?

Gerçekcilikten ve ciddiyetten çok uzak şeyler bunlar. Premier lig takımlarını yenmek, elemek o kadar kolay değil. Liverpool olsun başkası olsun fark etmez.

Levski ve Bükreş ile boy ölçüşebiliriz. Doğruya doğru şimdi. Geçen sene Tolouse içinde eleriz naraları attık. Adamlar geldi çarptılar bizi 3'le gittiler.

*

Hocaya güvenelim, takıma inanalım yenemeyeceğiz takım yok edalarına da hastayım. Sanki sadece bize has bir olay... Avrupa'daki taraftarlarda "biz keyfimize bakalım, bizimkiler oynamadan kazanır" diyorlar sanki...

* *

İşin diğer garip tarafı ise; burada "kim gelirse gelsin eleriz" diyenler, olası başarısızlıkta "en çok küfür edenler" oluyor.

* * *

Bunları yazınca da "olumsuz" görüş oluyor.

*

Tamam pozitif düşünce; rakibimiz Levski Softa. :)

Sertan Danışer
tv'den izleme imkanı olanlar için eurosport diyorum

hodlu
06.08.2010, 14:10
Forvete ihtiyac var Umut'la Teo ile olmuyor gol atamıyoruz diyenler şimdi kalkmış Liverpool gelsin diyor

Sen Umut'la Teo ile atarsın Liverpool defansına 2-3 tane !

Biri girip okumasa bari şunları :)

Aynen öylee..............

Furkan
düzgün bi takım gelse artık şu gruplara kalsak.. 20 dk sonra güzel haberler alsak... şu mübarek cuma gününde çok şey mi istiyorum :D

Zafer Fidan
http://video.uefa.com/video/Competitions/UCL/Season=2011/liveDraw_videoFlash.html

sametaydin
Ya ne fark yemesi abartmayın bu takımları tamam çok iyiler ama fark filan yemeyiz hiçbirinden. Bjk liverpooldan fark yemiş tamam ama ondan önce istanbuldaki maçı kazandı. Bunu bilin. Bjk nın yendiği takımı biz mi yenemicez? Üstelik bjk nın 8 yemesi tamamen moralle alakalı bi durum. O sırada kalecileri amatördü, Moralleri bozuldu filan öyle fark yediler normalde bnjk ya da o kadar gol atamazlardı.

Her neyse siz takımımızı gerçekçilik kisvesi altında aşağılamaya devam edin.

Emirhan Çorumlu
06.08.2010, 14:11
20 dk. kaldi... haydi hayirlisi... :D

oflu engin
Ben Avrupada fark yedigimizi hatirlamiyorum.

barselonadan yedi tane yedik çaktırma

datoluyuz
bence tvden filan izlemeye gerek yok bmn forum hepsinden hızlı :D

Gülyalı
düzgün bi takım gelse artık şu gruplara kalsak.. 20 dk sonra güzel haberler alsak... şu mübarek cuma gününde çok şey mi istiyorum :D

Şuanda Uefa'dan alabileceğim en güzel haber grupları karıştırdık,yanlışlık oldu diye manşet atması.

maxim
Beyler kurayı çeken UEFA. Bize de adamların sitesinden izlemek düşer :D

Az sonra yayına geçerler merak etmeyin...

ozzy!
06.08.2010, 14:12
http://atdhe.net/22040/watch-uefa-europa-league-draw

Sertan Danışer
fark yemek birazda rakiple ilgili bir durum sofyadan 5 yersek hezimet olur ama liverpool bizi anfield roadda 5-0 yenerse kimsede diyemezki trabzonspor niye 5 yedi özellikle 8jkliler

tuncay1984
ne farki yaa biz bjk miyiz insalah dortmunt ciksada maci izlesek süper olur

Emirhan Çorumlu
NtvSpor.net ten canlı yayınlanacakmış , Televizyon'dan değil yani :) ...

İnternette izleyebileceğimiz bir yer yok mu ??

http://atdhe.net/

burada baslayinca tiklarsin ;)

U.Sadıkoğlu
06.08.2010, 14:13
UEFA'nın sitesinden link i alalım :D

asimetrik
İlhan Tolouse'u bence eleyebilirdik. Bir Gignac durduğu yerde attığı golle bizi (moralmen) çökertti. Bizden üstün değiller. Bu eleme maçları enteresan oluyor. Küçük hataların affı yok. Disiplinli ve basit hata yapmadan oynarsak Liverpool hariç her birini eleyecek kapasitemiz var.

AYYILDIZ
Bence Liverpool ve Dortmund haric turu gecebiliriz.

Sertan Danışer
06.08.2010, 14:14
kendi sahamızda gol yememeyi başarırsak hepsini eleyebiliriz(l'pool hariç)

Emirhan Çorumlu
Eurosport'ta Celtic-Arsenal maçı var. Analiz edelim adamları :D.

Ki mi atti golü ? :D

Timur
UEFA'nın sitesinden link i alalım :D

http://video.uefa.com/video/Competitions/UefaCup/Season=2011/liveDraw_videoFlash.html

kanal daha acik degil ama.

Harun-61
Allah mübarek Cuma gününde hayirlisini nasip etsin

hodlu
Yahu nedir bu liverpool sevdası şaşıyorum.Şöyle dişimize göre bir rakip gelse de Avrupa da yolumuza devam etsek kötü mü olur.Büyük takımız büyüksek Avrupada olmalıyız ama liverpool gelirse herkese geçmiş olsun...........

champions
Liverpool gelir, Avni Aker'de plaka yapar ve bizde bu yönetim ve hoca müsvettelerinden kurtulmuş oluruz.
Gabric haberinden sonra üç kuruşluk keyfim de kaçtı ne yazık ki.
Umarım Sofya gelir de birazcık umutlanabiliriz.

bordo08
Belkide bu rakiplerin hiç birini eleyemiyeceğimizi düşüyoruz.Neden karşı çıkıyorsunuzki levskiye eleneceğime liverpoola elenirim sanki her sene avrupada çeyrek final oynuyoruz.TORRESİ izlemek fenamı olur avni aker çimlerinde.

Cemalettin Taşkın
Avrupa Ligi 2. Ön eleme

L.Sofia 6-0 Dundalk

Dundalk 0-2 L.Sofia

Avrupa Ligi 3. Ön eleme

Kalmar 1-1 L.Sofia

L.Sofia 5-2 Kalmar

bu takımı mı istiyoruz? 4 maçta 14 gol atmışlar.

Emre B.
06.08.2010, 14:15
Ki mi atti golü ? :D

Arsenal 3-2 aldı :D. Celtic'in formaları çok güzel, elemeye kıyamam :).

Alika87
http://de.eurosport.yahoo.com/video/02082010/73/live-stream-auslosung-nyon.html

almanca bilen burdan canli izleyebilir.

Sertan Danışer
Liverpool gelir, Avni Aker'de plaka yapar ve bizde bu yönetim ve hoca müsvettelerinden kurtulmuş oluruz.
Gabric haberinden sonra üç kuruşluk keyfim de kaçtı ne yazık ki.
Umarım Sofya gelir de birazcık umutlanabiliriz.
gabriç haberi? milli takıma çağrılması mı yoksa:D:D

futbalski60
Abi Levski Bulgar liginde 4. olmuş takım. Onu rahat geçemeyeceğiz de kimi geçeceğiz? Celtic dediğiniz takım 2 senedir şamar oğlanı olmuyor mu Avrupa'da? Hapoel, Braga gibi ekiplere karşı rezil oldular. Bence Levski ve Steaua'yı rahat eleriz. Celtic maçı ise ortada geçer.

Rahat bir maç olmaz her sene Avrupa Kupa'larında oynayan bir ekip kadroları zayıf olsa bile tecrübeleri var geçen sene Lazio, Villareal gibi ekiplerle oynadılar Şampiyonlar Ligi vizesini son maçta kaybetmişler Debrecen'i eleseler Şampiyonlar Ligi'nde oynayacaklarmış. Bizden çok zayıf olabilirler ama kolay lokma olmazlar.

Celal Demir
Allah mübarek Cuma gününde hayirlisini nasip etsin

amin takımımız için hangisi daha hayırlı ise o çıkar inşallah...

Timur
Allahim nolur, Steau yada Levskiy gelsin, amin.

Muhammed Ayaz
bükreşşşş çıkacakkkkk

Tayfun
06.08.2010, 14:16
Bence Celtic ile eşleşeceğiz.

Emirhan Çorumlu
Arsenal 3-2 aldı :D. Celtic'in formaları çok güzel, elemeye kıyamam :).

bende yeni actim okuduktan sonra... 3 - 0 dan 3 - 2 yapti celtic 18 numara ki atti :D

Sertan Danışer
bu takımı mı istiyoruz? 4 maçta 14 gol atmışlar.
4 maçta 14 gol attığı takımlara biz bi maçta 14 atarız rakipleride amma gözümüzde büyütüyoruz

İlker ToSun
eleneceksek Liverpool gelsin de bari değsin :)

ama hele bir de liverpool çıkar da elersek süper ligi bu sene bay geçelim, tenezzül emeyelim derim ben :)

slmn
http://en.uefa.com/uefaeuropaleague/draws/index.html

http://video.uefa.com/video/Competitions/UefaCup/Season=2011/liveDraw_videoFlash.html

Timur
Gabrice ne olmus?

Gülyalı
06.08.2010, 14:17
Gabrice ne olmus?
Ne olmuşşş?

Samet Berber
Steau ve Levski dışındaki 3 takımdan biriyle eşleşeceğiz .. :)

Emirhan Çorumlu
Ya Bükres ya Celtic cikacak... saskaza dortmund cikarsa insallah ilk macima gitmek istiyorum :D

Sertan Danışer
Bu Konuyu 149 Aktif Üye Görüntülüyor 149 (119 Üye ve 30 Misafir)
oooo misafirlerimiz var hg

Timur
bükreşşşş çıkacakkkkk
insAllah, insalLAH.

esra61
06.08.2010, 14:18
Gabrice ne olmus?

kayseriye kiralık verilicekmiş bi aksilik çıkmazsa.....

Muhammed Ayaz
ya arkadaşlar bir liverpoolu eleyim uefaya gitmek var birde sofia yı eleyip gitmek karakı siz verin hangisi daha iyi olur

Emirhan Çorumlu
basladi... erken hemde... :D acin la basladi... :D

Eymen
liverrrrpooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Tayfun
06.08.2010, 14:19
Nerden izliyorsunuz arkadaşlar?

Samet Berber
ya arkadaşlar bir liverpoolu eleyim uefaya gitmek var birde sofia yı eleyip gitmek karakı siz verin hangisi daha iyi olur
Bir Sofia'yı eleyip Uefa'ya gitmek var bir de Liverpool'a elenip evde oturmak var :) .. Hangisi daha iyi sence ?

Sertan Danışer
Gabric Kayserispor yolunda!

Trabzonspor'dan kiralık olarak gitmek istediğini söyleyen Hırvat futbolcu Drago Gabric'in Kayserispor'a kiralık olarak verilmesi gündeme geldi. Yönetim kurulunun bu konuda teknik direktör Şenol Güneş'in de onayını aldıktan sonra Gabric'in takımdan ayrılmasına onay verebileceği belirtildi. Hırvat futbolcu, yeni sezonda fazla forma şansı bulamayacağını düşündüğü için kiralık olarak başka bir takıma gitme talebinde bulunmuştu.

Mustafa Umut
Evet eurosport veriyor.

Şu an şampiyonlar ligini çekiyorlar.

61trabzonomer

bide liverpoolu eleyebilme ihtimalimiz var sofia yı eleyebilme ihtimalimiz var kararı sen ver sence nasıl daha iyi olur

Emirhan Çorumlu
basladi... erken hemde... :D acin la basladi... :D

kusura kalmayin sasirdim :D europa league yaziyor ama sampiyonlar liginin özetiymis :D eurosport hata yapti...

Fatih YAZICI
Rakip : Celtic.

B.Yiğit
kura çekimi başladı :D

ozzy!

Başkan bi yerde söylemişti, gabriç kiralık gitmek istiyor diye.

Yunus Güneş
Dortmund...

U.Sadıkoğlu
başlamadı uefa'nın sitesinde göremiyorum

Gülyalı
Açılış konuşmasını yapmak üzere Hayrettin Hacısalihoğlu'nu kürsüye...

Yok yok.Şaka.

Colakoglu
06.08.2010, 14:20
yapmayin ya dortmundun nesinden korkuyosunuz allah askina ? Liverpoolda bize fark falan atamaz, bu takim gol atamiyo olabilir ama fark yicek takim degil kim gelirse gelsin, Bülent Uygunun dedigi gibi 4 yeriz 5 yeriz ama 8 yemeyiz :)

reis49
link atın...........

woollss
SON DAKİKAAAA.....Lİverpool tırsıyomuş TRABZONSPORLA eşleşmeye

Emirhan Çorumlu
10 dk. var... daha baslamadi yanlis bilgi :D sampiyonlar ligini yine özetliyorlar... o coktan cekildi...

Timur
Evet eurosport veriyor.

Şu an şampiyonlar ligini çekiyorlar.

CL coktan cekildi yahu

Samet Berber
06.08.2010, 14:21
Şampiyonlar Ligi eşleşmelerinin özetini veriyorlar şu an ..

Muhammed Ayaz
Bir Sofia'yı eleyip Uefa'ya gitmek var bir de Liverpool'a elenip evde oturmak var :) .. Hangisi daha iyi sence ?
nerden biliyosun liverpoola eleneceğimizi kardeşim onların torresi varsa bizimde umutumuz var :D

slmn
Başladığına eminmisiniz bende başlamadı :S

Ilelioglu
Cekilisi nerden takip edebiliriz...???

mda61
tv'de canlı izleyebilceğimiz yer var mı ?

Hürgün Aygün
Off biri Liverpoooool diye yazmış ödüm koptu.:D

Barış Burak
kimseden korkum yok.liverpoolda dahil.

Mustafa Umut
CL coktan cekildi yahu
Üstte Highlights yazısını görmedim pardon özetmiş :)

Emre B.
tv'de canlı izleyebilceğimiz yer var mı ?

Eurosport naklen veriyo.

Umut Kanber
http://www.erlsport.net/default.asp

buyrun genclık

Emirhan Çorumlu
CL coktan cekildi yahu

yine tekrar olarak veriyor eurosport 10 dk. oldugu icin :D yayinlayacak birsey bulamamis garibanlar... :D

BAHADIR33
06.08.2010, 14:22
ben radyodan dinliyorum ..radyoda başladı :)

alaind
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/draws/index.html

Timur

Enteresan. Gabrici gönderiyor ama yinede Holoskoyu istermiyor Hoca öyle mi?

woollss
ula BEŞİKTAŞ dua ette Lİverpool çıksında sizin karizmayı kurtaralım :D:D:D

Hamza Yilmaz
B.Dortmund ciksinda maca bakmaya giderim stada

Samet Berber
Bizden kim gitti temsilci olarak ?

İhsan Alioğlu değildir inşallah :) ..

Mustafa Umut
Cekilisi nerden takip edebiliriz...???
İzleme imkanını varsa Eurosport.

U.Sadıkoğlu
UEFA'nın sitesindeki yayını görebilen varmı uyduda eurosportu bulamadım ya

oflu engin
bide liverpoolu eleyebilme ihtimalimiz var sofia yı eleyebilme ihtimalimiz var kararı sen ver sence nasıl daha iyi olur
liverpolu eleme ihtimalimiz mi var ni didin sen vallahamı niiiiiiiiiiii

Emirhan Çorumlu
son 7 dk... :D biz 4 torbadayiz bildigim kadariyla anca sira gelir...

Tayfun
06.08.2010, 14:23

buyrun genclık

Teşekkürler.

esra61
Enteresan. Gabrici gönderiyor ama yinede Holoskoyu istermiyor Hoca öyle mi?

bn medyanın yalancsıyım öyleymiş.......

Mustafa Umut
ula BEŞİKTAŞ dua ette Lİverpool çıksında sizin karizmayı kurtaralım :D:D:D
Başka bir bakış açısı :)

Emirhan Çorumlu
06.08.2010, 14:24
atdhe.net den canli izlersiniz... 7 dk. sonra yayin basliyor... no panic renkdaslar yahu... :D

Tayfun
Bizim grup Cadı Kazanı be arkadaş

şenolköz
Bizden kim gitti temsilci olarak ?

İhsan Alioğlu değildir inşallah :) ..
daha kötüsü hh:D

Umut Kanber
en zor grup ta bızde arkadas nasıl bır sanstır bu

Emirhan Çorumlu
06.08.2010, 14:25

ts nin karsisinda steaua duruyor :D olmasin bunda hile hahaha :D

hyasin61
ınsallah en kolayı gelır yeter ya hep kapı onunden donuyoruz bu sefer tersı olsun

Timur
Sibir gelire yandi Besiktas.

Kac saatlik yol var. Git gel.

Ayrica zemini de berbatti gecen sene Sibirin, bu yil ne halde bilmiyorum.

Oktay AKKUŞ
Yukardaki sitede yayın var d-smart

Ilelioglu

buyrun genclık

Tesekkürler....:);)

Erol Karadeniz
http://en.uefa.com/uefaeuropaleague/draws/index.html

alaind
06.08.2010, 14:26
burda

B.Yiğit
http://www.izlemex.net/canli-mac-izle/ -14:30 The UEFA Europa League -

tıklayın canlı yayın yapan siteler çıkıyor..

Emirhan Çorumlu
en zor grup ta bızde arkadas nasıl bır sanstır bu

devam gelemiyoruz... puan toplayamiyoruz ve seri basi olamiyoruz bukadar basit... basarili olursak avrupada bukadar zor olmaz ilerki zamanda :D

Timur
Celtik formda degil, eger böyle devam edecekse gelsin, eleriz zorda olsa.

Atakan
Allah yardımcımız olsun.:)

Eleyemiyeceğimiz bir takım yok.

Kadir
Haydi hayırlısı.

esra61
146 Üye ve 49 Misafir

transfer başlığını geçti:D:D

DeAgLeMaNyAq
Liverpool gelmesin de kim gelirse gelsin...

Oğuzhan Fidan