PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2010-11 Trabzonspor'un Avrupa Serüveni | Rakibimiz Liverpool

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]

AyhanPe
07.08.2010, 14:17
İngiltere'den güzel sonuçla dönersek Liverpool'u Avni Aker'e gömeriz ! Olurda elenirsek en azından Otelul , Anorthosis gibi takımlara değil , kupa favorilerinden bir takıma elenmiş oluruz :)

turu gecersek orda alacagimiz iyi bir sonucla geceriz yoksa avni aker de kilit maclari kazanamiyoruz..takimin üzerinde yine acayip bir baski olacak..rakip bunu degerlendirecektir..ordaki mactan ümitliyim ama trabzon daki mactan pek ümitli degilim acikcasi..

reis49
07.08.2010, 15:23
ömer üründül açıklama yapmış iki maçıda trabzon yenerse tur atlar

Oğuz ZEYTİN
07.08.2010, 15:30
Takip ettiğim nadir futbol bloglarından biridir krampon.net...

Sitenin genel yapısı, gündemdeki futbol haberlerine oldukça farklı bir gözle bakmak. Kısacası, yüksek dozda gırgır...

http://krampon.net/trabzon-cephesinde-sevinc-liverpoolda-huzun-var../be26b619-c845-43

Liverpool ile eşleşmemize de değinmeden edememiş krampon...

Utku61
07.08.2010, 16:21
Beşiktaş - HJK Helsinki
Fenerbahçe - PAOK
Galatasaray - Karpaty Lviv
TRABZONSPOR- Liverpool

...Eeee.. En azından Herkese Dişine Göre Rakip Çıkmışş :D

M.S.SOFU
07.08.2010, 16:27
an itibariyle bağlantım koptu hayatla

allah da seni güldürsün hocam ya

şu bursa maçı yüzünden sıkıntıya girdim

iki sivilce çıkardım bir gecede

gece uyuyamadım filan ama şu an yerdeyim-evet yerden yazıyorum :D-

JUVESAM
07.08.2010, 16:32

:D :D :D 10 numara

Yazici_61
07.08.2010, 16:41
Liverpool hazirlik maci:
http://vipcanals.net/ch1.html

.....
07.08.2010, 17:18
Jaja Liverpoola gol atar.

Benim bildiğim JAJA atar :)

cankanaltan
07.08.2010, 17:20

ççç kopmuş durumdayım.. İki maçı kazanınca tur atlayacağımızı bilmiyorduk , teşekkürler ÖmerÜründül. :D

Emre Dumangöz
07.08.2010, 17:21
bı tane transfer yok hangı forvetle gol atacagız bılmıyorum ayıp valla..

arkadası sirkeleyin kendine gelsin :)

reis49
07.08.2010, 17:33
an itibariyle bağlantım koptu hayatla

allah da seni güldürsün hocam ya

şu bursa maçı yüzünden sıkıntıya girdim

iki sivilce çıkardım bir gecede

gece uyuyamadım filan ama şu an yerdeyim-evet yerden yazıyorum :D-

ömer üründülden yeni açıklamalar bekliyorum

M.S.SOFU
07.08.2010, 17:39
ömer üründülden yeni açıklamalar bekliyorum
valla artık bende bekliyorum

aldığım bir söylentiye göre yeni transferimizi sormuşlar

-''püvvvv'' demiş ''çooooooghhh...''' demiş bi de

Emre B.
07.08.2010, 17:44
valla artık bende bekliyorum

aldığım bir söylentiye göre yeni transferimizi sormuşlar

-''püvvvv'' demiş ''çooooooghhh...''' demiş bi de

Hakan Şükür tarzi, kule santrafor demiş...

Semih Aydın
07.08.2010, 18:26
ççç

~~~

Başka sözleri:

Maç bitmeden iki takımda gol bulabilir.
Kazanmaları için gol lazım.
İki takımda gol atamazsa berabere biter.
Eğer kaçırmasaydı, goldü!
David Villa Barça'da başarılı olur, çünkü futbolu bilen bir forvet.
Messi neredeyse sahada yok.
Kollektif futbolun kontrollü yapısını sahaya yansıtamıyorlar.
Defans ve orta saha blokları arasındaki mesafe 30 km.
Top havadan geldi.
Sahada 22 kişi var.
Bak yine toptan dolayı bu top hep sekiyor.
Bu gol olsa, bir farklı öne geçeceklerdi.
Ben demiştim, bak defans şey yapıyor.

(http://haber.mynet.com/detay/foto-analiz/omer-urundul-sov/520703/1#haber-baslik)

Berk
07.08.2010, 18:28
Ömer Üründül'ü sadece gülmek, eğlenmek için izlerim.
Yorumlarını ciddiye alanları da pek anlayabilmiş değilim.

alaind
08.08.2010, 01:48
çizgiyi geçerse gol olur
ömer üründül bizi güldürür

fanatikdevri
08.08.2010, 01:52
"Gördünüz işte bu takıma yenilmiştik,Bugünde yenilebilirdik,Allah'tan tecrübesizdiler.Bu maçtan sonra kupayı alacağımıza inanıyorum.Sanmıyorum ki bir daha böyle bir takım karşımıza çıksın..."

Boby Paisley | Liverpool-Trabzonspor maçı sonrası basın açıklaması

Rasim YILMAZ
08.08.2010, 10:58
Ah gidi Veysel Ağabey ,
:)

Şimdi gelmedi tabiki de aklıma...
Veya burada kim istemez , yılda 10 maç oynasa bile Fatih'in kadroda bulunmasını?

Zenith bile sırf UEFA kupası finalinde oynasın diye tutmuş Fatih'i :D

Sende anladın benim demek istediğimi de işte....:)

Kim bilir Teo içindeki Fatih'i kusuverir bir anda...:)

İçindeki Fatih'i çıkarıverdi...
Başarısı daim olur İşallah
:):):)

boztepeliyasin
08.08.2010, 13:12
baştada yazmıştım bu başlığa yine tekrar ediyorum inşallah bu serüven başlamadan bitmez. ama şu da var liverpool galibiyetiyle başlarsa bu serüven çok daha heyecanlı olacağı kesin.

Asi Çaykaralı61
08.08.2010, 13:15
Jaja Liverpoola gol atar.

Benim bildiğim JAJA atar :)

Ömer Abi İnşallah

Turu geçelim de ALLAH'ın izniyle bize yeter :D

Golü kim atarsa atsın

Ama içimde sanki Teo - Jaja - Alanzinho gol atacak gibi bir his var

crazyman_61
08.08.2010, 14:14
turu geçersek yıllar sonra avrupada zoru başarmış olucaz
Ömer üründül ün yorumları harbiden komik ya :D

reis49
08.08.2010, 14:18
son dakika ömer üründülden bir açıklama daha:
TS liverpoolu elerse gruplara kalır...

sametaydin
08.08.2010, 14:25
Walla şöyle bir bakıyorum da bu liverpool takımını elemememiz için hiçbir sebep göremiyorum. Tamam çok zor ama bence şu anda süper bir takımları yok. Benayoun gibi bence takıma en üst düzeyde katkı yapan oyuncularını bırakmışlar, joe cole a umut bağlamışlar. Bizim orta sahamız uluslararası düzeyde iş yapabilecek bir orta saha. Her zaman dedim ligin de en iyi orta sahasına sahibiz. Ben Elensek bile başa baş oynayacağımızı düşünüyorum. Hatta bu liverpoolu elemek benim için sürpriz olmaz çok mu ileri gittim bilmiyorum.

Tolga Kurt
08.08.2010, 14:35
Sıra sende Liverpol :D

fikriliman
08.08.2010, 14:36
Beyler trabzondaki maç için bi organizasyon yokmu? Ben ankaradayım maça gitmeyi planlıyorum bugünde plan yaparsak daha ucuza patlar suanda uçak bileti otobüs biletinden ucuz bence şimdiden bi program yapmaya başlamamız lazım?

Ali YILDIRIM
08.08.2010, 14:41
Bilet fiyatları 10 poun yaklaşık 35-40 TL

http://www.liverpoolfc.tv/news/announcements/lfc-v-trabzonspor-ticket-details

Alihan Ertürk
08.08.2010, 16:11
Deplasmandaki Liverpool maçı için şu kadroyu düşündüm.. Ne diyorsunuz , puan alabilirmiyiz ?

------------Onur------------
Serkan--Glo----Egemen---Cale
---Barış----Ceyhun---Selçuk--
-----------Colman------------
----Alanzinho-----Jaja--------

Diziliş : 4-6-0 (:))

Orta saha kalabalık olmalı , zaten rakibin gücü belli.. Çok fazla geri çekilmeden oynamalıyız ama diğer maçlardaki gibi atak da oynamamalıyız.. Orta sahayı 6'lı yaptım , ilerde de kimse olmayacak. Zaten Jaja orta saha civarından kaleyi yoklar birkaç kere.

Sürekli pas yaparak oynarsak ve zamanımızı iyi kullanırsak ben bu kadro ile Liverpool'dan Anfield Road'da puan alabileceğimizi düşünüyorum.. Sizce nasıl olur..

Ne dersiniz puan alabilirmiyiz ? :)

Özkan
08.08.2010, 16:43
Oradaki maç 1-1 biter, buradaki ise 0-0 ve eleriz.

Anıl Caner
08.08.2010, 16:45
Kazanmayacaksak elenelim :D

Alihan Ertürk
08.08.2010, 16:47

Bana göre ;

1- İlk maç 1-1, rövanş 0-0 biz tur atlarız.

2- İlk maç 2-1, rövanş 0-1 biz tur atlarız.

3- İlk maç 2-0, rövanş 1-1 Liverpool yola devam eder.

4- İlk maç 3-1, rövanş 1-2 Liverpool yola devam eder.

Oktay AKKUŞ
08.08.2010, 16:47
İki maçı da kazanırsak tur atlarız http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon6.gif

hami10
08.08.2010, 20:18
Bilet fiyatları 10 poun yaklaşık 35-40 TL

http://www.liverpoolfc.tv/news/announcements/lfc-v-trabzonspor-ticket-details

yahu hangi tur götürüyor acaba ingtereye ? varmı böyle bişey gitmek isteyenler için şu visayı malum kendi imkanlarımızla alamayız..

Yiğit Gayretli
08.08.2010, 20:23
İngiltere'ye gidemem ama Trabzon'daki maç için ,zafer için orada olacağım...

Fatih Özkan
08.08.2010, 20:27
İmkanım olsa şimdiden İngiltere'ye gitmek için elimden geleni yapardım...
Ama Avni Aker'deki maçta yerimde olacağım!
Allah yardımcımız olsun!

Keleşoğlu
08.08.2010, 20:33
TRabzonspor liverpoolu elerse guruplara kalır. ömer üründül

Selim Turan
08.08.2010, 20:37
Vay bea şu başlığı açan arkadaşın aklına gelirmiydi hiç Anfield Road'dan nasıl hangi taktikle puan alırız şeklinde muhabbet geçeceğini :D

___61___
09.08.2010, 12:13
Deplasmandaki Liverpool maçı için şu kadroyu düşündüm.. Ne diyorsunuz , puan alabilirmiyiz ?

Orta saha kalabalık olmalı , zaten rakibin gücü belli.. Çok fazla geri çekilmeden oynamalıyız ama diğer maçlardaki gibi atak da oynamamalıyız.. Orta sahayı 6'lı yaptım , ilerde de kimse olmayacak. Zaten Jaja orta saha civarından kaleyi yoklar birkaç kere.

Sürekli pas yaparak oynarsak ve zamanımızı iyi kullanırsak ben bu kadro ile Liverpool'dan Anfield Road'da puan alabileceğimizi düşünüyorum.. Sizce nasıl olur..

bu kadro fark yer şmdiden söyliyim. ortasaha kalabalık ama tecrubesiz barışı orda oynatırsak ayakları titrer cocuğun birde kesinlikle yattara oynamalı kontra atak ve iyi ortalar en önemli silahlarımız olcak. jajanın şutları da çok lazım olacak . onur serkan glo egemen cale selcuk colman ceyhun yattara engin jaja kadrosu orda iş yapabilir. alanzinhonun düşük fizik gücü orda yetmez bize yedek başlayıp 60da sahaya girebilir. taktik : 4-5-1

Burak
09.08.2010, 12:17
Kız arkadaşımla az önce konuşuyorduk, 26sında maç var keşke beraber olup izleyebilseydik dedim ( Kendisi Antalyada ) statta izlemek ister misin diye sordu, nasıl yani demeye kalmadan ben biletini alırım git orda izle dedi, Allah'ım, Trabzon'um sana geliyorummmmm

UtopyaTs
09.08.2010, 13:04
Bende Avin Aker'de ki maçta olucagım büyük bir ihtimal ilk maçın sounuc ne olursa olsun öenmli degil benim için.Takıma guvenim sonsuz

Alihan Ertürk
09.08.2010, 13:06
Sırf bu maç için aile büyüklerine baskı yapıyorum , memlekete gidişi erkene almak üzereyim.. :)

*
Maçtan önce yada sonra Torres'e ulaşma şansımız olabilir mi acaba , bu konuda tecrübeli olan abilerimden yardım almak isterim.

Sefa
09.08.2010, 13:06
Deplasmanda puan alırsak tur atlayabiliriz. Liverpool'u elemenin keyfi de başkadır :cool:

boztepeliyasin
09.08.2010, 13:20
liverpolu elersek kupayıda alırız o gazla.

EmreYavuz61
09.08.2010, 13:47
liverpoolu eledik mi grupları geçeriz..zaten grupları geçelim yeter bize -şimdilik- ...

Canberk
09.08.2010, 13:57
Sırf bu maç için aile büyüklerine baskı yapıyorum , memlekete gidişi erkene almak üzereyim.. :)

*
Maçtan önce yada sonra Torres'e ulaşma şansımız olabilir mi acaba , bu konuda tecrübeli olan abilerimden yardım almak isterim.

Gerrard :rolleyes:

Sefa
09.08.2010, 14:03
:cool:

*
Başbaşa bir yemek ayarlayabilirim.. :cool:

Novotel'de kalacaklar büyük ihtimalle. Eğer otel sadece kulübe kapatılmazsa ancak otelde kalarak ulaşabilirsin.. :)

melihkuzey
09.08.2010, 14:09
süper kupa finalindeki tribünleri görünce liverpool maçını istanbulda oynamak gerekir diye düşünüyor insan. olimpiyat stadı değil de inönü de ya da kadıköyde bu taraftarı düşünemiyorum. bu büyük taraftar, istanbul takımlarına bile parmak ısırtırır.

Burak Aksoy
09.08.2010, 14:19
Ekşi sözlük'te okudum.

bir trabzonsporlu olarak şunu diyebilirim ki "hafife alınmaması gereken bir kuranın ikinci ayak maçı, liverpool takımını duymuştum".

herkesin kura için düşünceleri, tahminler, talepleri vardı trabzonspor taraftarları içinde. ve bir grup sadece bir takıma odaklanmıştı. liverpool.

benim de aralarında bulunduğum bu grup özellikle muhtemel rakip sayısı 5e düşünce emindi liverpool ile eşleşileceğinden. ben şahsen liverpool ile eşleşmek için dua ettim. anfield road'da liverpool-trabzonspor maçı izlemek en büyük uktemdi malesef imkanları zorlasam da şu saatten sonra uktemin gerçek olması pek mümkün değil, sadece avni aker ayağıyla yetineceğim. bu bile yetiyor şu an.

ben kendimi 20 gün sonra, trabzonspor kale arkası tribününde, atkımı havaya kaldırmış, bir şarkısın sen şarkısını söyleyip, ağlayarak görebiliyorum. anfield road'da bize her yer trabzon diye bağıracak olanları da kıskanıyorum.

matematiksel ve mantıklı olarak turu geçmenin büyük mucize olduğunun farkındayım.

ama ben o gün liverpool'u o sahaya gömmüş, dünyayı şaşkınlıklara sevketmiş büyük efsane trabzonsporumun tekrar doğacağına inanıyorum.

ben o günün hikayesini dinleyerek büyüdüm, babam bana hep o maçı anlattı, tribünlerde sohbet etme şansı bulduğum amcalar ne barcelona zaferinden, ne inter milan zaferinden bahsettiler. hep o maç. ve ben artık üzerinden 35 sene geçmiş o maçın mutluluğunu yaşamak, elenmenin acısını yaşamaktan kurtuluyorum.

şenol güneş'in yerinde onur recep kıvrak,
ali kemal denizci'nin yerinde ibrahim yattara,
necmi perekli'nin yerinde umut bulut'u izleyeceğim.

o maçta giyilen efsane forma olacak üzerimde. babamın o tribünde olduğu yaşta, ben de olacağım.

şimdi bana diyorlar ki liverpool 10 tane atar. liverpool paramparça eder, liverpool savurur sallar.

bilmiyorlar ki trabzonsporlu olmak tek başına dünyaya kafa tutmaktır. bilmiyorlar ki trabzonspor'a yapılmaması gereken tek şey onu hafife almaktır.

bu kura çekildikten sonra spiker bir cümle sarfetti, dikkat eden oldu mu bilmiyorum.
"there are some monumental ties like liverpool-trabzonspor"

veya liverpool forumlarına göz atan oldu mu acaba?

uefa.com haberi bu şekilde yayınladı:
http://www.uefa.com/...eague/news/newsid=1511166.html (http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/news/newsid=1511166.html)

arşivlerden çıkarıldı efsane maçın videoları ki izlemenizi kesinlikle öneririm(türk futbolunun büyüklerinin avrupada eşleştikleri en zayıf takımlardan dahi 7 yediği dönemlerde, milli takımın galibiyetinin olmadığı dönemlerde dünyaya kafa tutan çocukların videosu)

http://www.ligtv.com.tr/videohaber/?r=1&hid=76147 (http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=76147)

ben 10 saattir, kura çekildi çekileli oturamıyorum. duramıyorum.

değil 8, iki maçta 35 tane de yesek yaşamak isteyeceğim şeyi yaşamam müjdelenmiş.

dalga geçiyorlar, daha şimdiden gülüyorum.

trabzonspor henüz her şey bitmedi demektir. trabzonspor, dünyanın her köşesinde bordoya mavi cevabının gelmesi demektir. trabzonspor dünyanın en büyük şehir takımı demektir.

şu kuradan sonra korkan, ürken, üzülen, morali bozulan adamın da trabzonsporluluğundan şüphe ederim.

Bunu yazan renktaşım burda mı ? Tüylerim 5 dk'dır diken diken. Şu adamı İngiltere'ye götürelim :D

Ufuk Bayraktar61
09.08.2010, 14:20
Bana göre ;

1- İlk maç 1-1, rövanş 0-0 biz tur atlarız.

2- İlk maç 2-1, rövanş 0-1 biz tur atlarız.

3- İlk maç 2-0, rövanş 1-1 Liverpool yola devam eder.

4- İlk maç 3-1, rövanş 1-2 Liverpool yola devam eder.

bu yazdıkların bana ömer üründülü hatırlatır gibi oldu ama neysa :) inşallah eleriz

Ufuk Bayraktar61
09.08.2010, 14:26
Ekşi sözlük'te okudum.

bir trabzonsporlu olarak şunu diyebilirim ki "hafife alınmaması gereken bir kuranın ikinci ayak maçı, liverpool takımını duymuştum".

herkesin kura için düşünceleri, tahminler, talepleri vardı trabzonspor taraftarları içinde. ve bir grup sadece bir takıma odaklanmıştı. liverpool.

benim de aralarında bulunduğum bu grup özellikle muhtemel rakip sayısı 5e düşünce emindi liverpool ile eşleşileceğinden. ben şahsen liverpool ile eşleşmek için dua ettim. anfield road'da liverpool-trabzonspor maçı izlemek en büyük uktemdi malesef imkanları zorlasam da şu saatten sonra uktemin gerçek olması pek mümkün değil, sadece avni aker ayağıyla yetineceğim. bu bile yetiyor şu an.

ben kendimi 20 gün sonra, trabzonspor kale arkası tribününde, atkımı havaya kaldırmış, bir şarkısın sen şarkısını söyleyip, ağlayarak görebiliyorum. anfield road'da bize her yer trabzon diye bağıracak olanları da kıskanıyorum.

matematiksel ve mantıklı olarak turu geçmenin büyük mucize olduğunun farkındayım.

ama ben o gün liverpool'u o sahaya gömmüş, dünyayı şaşkınlıklara sevketmiş büyük efsane trabzonsporumun tekrar doğacağına inanıyorum.

ben o günün hikayesini dinleyerek büyüdüm, babam bana hep o maçı anlattı, tribünlerde sohbet etme şansı bulduğum amcalar ne barcelona zaferinden, ne inter milan zaferinden bahsettiler. hep o maç. ve ben artık üzerinden 35 sene geçmiş o maçın mutluluğunu yaşamak, elenmenin acısını yaşamaktan kurtuluyorum.

o maçta giyilen efsane forma olacak üzerimde. babamın o tribünde olduğu yaşta, ben de olacağım.

şimdi bana diyorlar ki liverpool 10 tane atar. liverpool paramparça eder, liverpool savurur sallar.

bilmiyorlar ki trabzonsporlu olmak tek başına dünyaya kafa tutmaktır. bilmiyorlar ki trabzonspor'a yapılmaması gereken tek şey onu hafife almaktır.

bu kura çekildikten sonra spiker bir cümle sarfetti, dikkat eden oldu mu bilmiyorum.

http://www.uefa.com/...eague/news/newsid=1511166.html (http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/news/newsid=1511166.html)

arşivlerden çıkarıldı efsane maçın videoları ki izlemenizi kesinlikle öneririm(türk futbolunun büyüklerinin avrupada eşleştikleri en zayıf takımlardan dahi 7 yediği dönemlerde, milli takımın galibiyetinin olmadığı dönemlerde dünyaya kafa tutan çocukların videosu)

http://www.ligtv.com.tr/videohaber/?r=1&hid=76147 (http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=76147)

değil 8, iki maçta 35 tane de yesek yaşamak isteyeceğim şeyi yaşamam müjdelenmiş.

trabzonspor henüz her şey bitmedi demektir. trabzonspor, dünyanın her köşesinde bordoya mavi cevabının gelmesi demektir. trabzonspor dünyanın en büyük şehir takımı demektir.

şu kuradan sonra korkan, ürken, üzülen, morali bozulan adamın da trabzonsporluluğundan şüphe ederim.

Bunu yazan renktaşım burda mı ? Tüylerim 5 dk'dır diken diken. Şu adamı İngiltere'ye götürelim :D

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Oğuzhan Fidan
09.08.2010, 14:39

bu tip maçlarda ortasahayı kalabalık tutmaktan ziyade çift forvetle sahaya çıkmalısınız. çünkü ofansif gücü yüksek takımlar bu kadroyla sizi kendi yarı sahanıza hapseder. tek bi şut dahi çekemeden geri döneriz. jaja ve umut forvette (jaja forvet arkası) colman selçuk ve yattara ortasaha (ceyhun sonradan dahil olabilir.)

.....
09.08.2010, 14:41
Ekşi sözlük'te okudum.

:alkış: :alkış: :alkış:

Allah razı olsun bu yazıyı yazandan.

İşte Trabzonspor taraftarı budur. Bu olmalıdır!

Timur Mikhail
09.08.2010, 14:56
Vay bee :alkış:

Hamdi Karamahmutoğlu
09.08.2010, 15:40
Anfield Road'da o kutsal formayı giyerek Trabzonspor'u destekleyeceklerden bir ricam olacak.
Ben orada olamayacağıma am en azından ne olduğumuzu bilmeleri açısından çok hoş bir pankart yapılmalı, şunun gibi bir şey mesela:

For Liverpool Fans
You Will Never Walk Again!

Veya Karadeniz'İn müthiş esprili kişiliğini yansıtacak herhangi bir pankart çalışması olabilir.

Atılay
09.08.2010, 15:47
Şenol Hoca halleder bu işi Anfield'tan koparırız bi beraberlik

r9emre
09.08.2010, 16:10
Düşünsenize Anfield Road'da dk 89 Trabzonspor'um 0-0 götürüyor maçı ve tam o sırada Jaja Selçuk'dan aldığı pasla kaleye 35 metreden bir füze yolluyor kalecinin elinden sektirdiği topu Teofilo yine bitiriciliğini konuşturarak ağlara yolluyor..

Bahadır Şimşek
09.08.2010, 16:46
Ekşi sözlük'te okudum.

"şimdi bana diyorlar ki liverpool 10 tane atar. liverpool paramparça eder, liverpool savurur sallar.

bilmiyorlar ki trabzonsporlu olmak tek başına dünyaya kafa tutmaktır. bilmiyorlar ki trabzonspor'a yapılmaması gereken tek şey onu hafife almaktır."

Yazının tamamı muhteşem, alkışlamak lazım.
Ama burası beni bir başka etkiledi gerçekten...:alkış::alkış::alkış:

Ömer Sak
09.08.2010, 17:04
Arkadaslar bizim bilet fiyatlari nekadar acaba bilen varmi ?

Anıl Caner
09.08.2010, 17:06
Ekşi sözlük'te okudum.

bence kesinlikle para toplayalım, gönderelim. ne olursa olsun. mutlaka gönderelim. her halükarda gönderelim. kesinlikle.

Oğuzhan İnce
09.08.2010, 17:07
Düşünsenize Anfield Road'da dk 89 Trabzonspor'um 0-0 götürüyor maçı ve tam o sırada Jaja Selçuk'dan aldığı pasla kaleye 35 metreden bir füze yolluyor kalecinin elinden sektirdiği topu Teofilo yine bitiriciliğini konuşturarak ağlara yolluyor..
emri-hak vuku bulur işte o vakit :D

Yiğit Gayretli
09.08.2010, 17:23
Arkadaslar bizim bilet fiyatlari nekadar acaba bilen varmi ?

10 pound denmişti.

Ömer Sak
09.08.2010, 17:27
10 pound denmişti.

Saol fiyat uygun gitmeyi düsünüyoruz insAllah 2-3 arabayla Hollandadan :)

arifemre
09.08.2010, 17:29
http://www.liverpoolfc.tv/match/fixtures/first-team/trabzonspor-v-liverpool-2010-8-26-00-00-00/next-match-preview

amblemimiz de nasıl güzel duruyor :)
yıldızımız koymamışlar ama

Cengiz
09.08.2010, 17:30
emri-hak vuku bulur işte o vakit :d

ççç ççç

Koray Karadeniz
09.08.2010, 17:31
49 paund a satılıyo biletler.
diye biliyorum

Ömer Sak
09.08.2010, 17:34
49 paund a satılıyo biletler.
diye biliyorum

Baya ucmuslar ozaman :D nerden aldin bilgiyi abi tam olarak ?

Bahadır Şimşek
09.08.2010, 17:44
Bilet fiyatları şu şekilde. Resmi sitelerinden alıntıdır...

Main Stand, Centenary Stand, Kop
and Paddock Enclosure £10.00
Anfield Road Upper and Lower one adult/child combined £15.00 (£10/£5)
Over 65's £7.50
Wheelchair Space and Visually Impaired £7.50

Official LFC Hospitality priced from: £40 (Call 0151 263 9199 for details)

arifemre
09.08.2010, 17:45
Baya ucmuslar ozaman :D nerden aldin bilgiyi abi tam olarak ?

sanırım 40 pound

burada yazıyor
http://www.liverpoolfc.tv/tickets/latest-ticket-news/liverpool-v-trabzonspor-2010-8-19-00-00-00/news

Ömer Sak
09.08.2010, 17:49
sanırım 40 pound

burada yazıyor
http://www.liverpoolfc.tv/tickets/latest-ticket-news/liverpool-v-trabzonspor-2010-8-19-00-00-00/news

Baya ucmuslar Avni Akerde olsa bedavaya yapardi bizimkilerde, aynisini bizde yapmaliyiz .

Aytaç Çakıroğlu
09.08.2010, 18:06
bekle liverpool kabusun geliyoooorrrrrrr

bASTURk
09.08.2010, 18:09
bu tip maçlarda ortasahayı kalabalık tutmaktan ziyade çift forvetle sahaya çıkmalısınız. çünkü ofansif gücü yüksek takımlar bu kadroyla sizi kendi yarı sahanıza hapseder. tek bi şut dahi çekemeden geri döneriz. jaja ve umut forvette (jaja forvet arkası) colman selçuk ve yattara ortasaha (ceyhun sonradan dahil olabilir.)
Kesinlikle doğru.Liverpool ''Çanakkale geçilmez'' yapabileceğiniz bir takım değil yani ne kadar çekilirsek o kadar yeriz,yiyebiliriz.
Favori şüphesiz Liverpool.Takımdan öte başımızda Roy Hodgson gibi bir bela var.Ancak top yuvarlaktır ve Chelsea gibi yenilmeyecek bir takım değiller bunu da biliyoruz.
Beni korkutan Egemen'in kademe hataları.Giray-Glowacki ikilisi daha isabetli olur.Mutlaka Ceyhun'la başlanmalı bu sayede yan top kozumuz da elimizde bulunur.
Neyse Allah yardımcımız olsun..

eMR3
09.08.2010, 18:35
------------------Onur------------------

Serkan---Glowacki-----Egemen---Cale

-----------------Ceyhun----------------
---------Selçuk------------Colman-----

Jaja---------------------------Alanzinho
------------------Umut------------------

Liverpool Karşısına bu kadro ile çıkabilirsek oradan iyi bir sonuç alabileceğimizi düşünüyorum....

lazrail199261
09.08.2010, 18:52
YOU WİLL NEVER WALK ALONE TRABZONUM...!!!

Arkadaşlar formu takip ediyorumda herkes yok 0-0 berabere kalalım bazıları göllü beraberlik filan diyo kimse demiyor ki 3-0 yenelim. yapmayın renkdaşlarım lütfen ilk önce inanmamız lazım. liverpool güçlü rakip,büyük takım ama bizde büyük takımız.İNGİLTEREYİ DAR EDECEZ LİVERPOOL A.

because EVERWHERE is TRABZON FOR US...

Uğur KÜÇÜK
09.08.2010, 18:54
trabzone
Bize Anfield Road da TRABZON !!!

liverpool forumdan alıntı

yorumsuz6117
09.08.2010, 18:59
Soru : Liverpoolu eleyebilirmiyiz?

A- Evet
B- Kesinlikle
C- Hiç Şüphem Yok

:D:D

Özkan
09.08.2010, 19:01
bence kesinlikle para toplayalım, gönderelim. ne olursa olsun. mutlaka gönderelim. her halükarda gönderelim. kesinlikle.Bu güzel yazıyı yazan kardeşimiz, ki kendisinin bir çok güzel yazısını kitaplarda okuduk, benden şukelasını aldı. ;)

Janjoje kardeşim, bir kişinin Anfield Road'a gitmesine yetecek param olsaydı seni yollardım.

Fatih Solmaz
09.08.2010, 19:38
geçen seneki maçlarına bakılabilir de bakılmayabilirde, bir gerçek var liverpool kupa takımı. eleme maçları oynayacağız gruplarda oynasaydık işimiz daha kolaydı.

Keleşoğlu
09.08.2010, 19:46
liverpool kop forumuna hala süper kupa/tribün fotoğrafları koyulmamış ilginç

alaind
09.08.2010, 20:00
kopu trabzonda kopartacaz

B.Yiğit
09.08.2010, 20:08
içimde tarifsiz bir his var sanki efsane bir kadro kurmuşuz ve bu sezon bütün kupaları toplayacağız cinsinden ..

aslında herşey toz penbe bakan biri değilim ama bu sezonun çok farklı olacağı içime doğuyor..

Allahım İhşallah Utandırmaz..

yorumsuz6117
09.08.2010, 20:10
2010-11 Trabzonspor'un Avrupa Serüveni | Rakibimiz Liverpool

UEFA Avrupa Ligi / Play-off 1. Maç | Liverpool - Trabzonspor | 19.08.10

İki başlık var biri kapatılsın.

Alihan Ertürk
09.08.2010, 20:13
Takımın son zamanlarda yakaladığı havanın dışında Şenol Güneş'e çok güveniyorum Liv'pool maçı öncesi. Takımı final maçlarına çok iyi hazırlıyor ve motive etmesini çok iyi biliyor.

Daha önce de böylemiydi bilmiyorum ama galiba bu özelliğini Fc Seoul'de kazanmış.

Liverpool'un hiç beklemediği bir takım olacak o gün sahada.. Bu maç bizim için yine bir final maçı , oradan alacağımız avantajlı bir skor tüm dünyanın gözünü bize çevirecektir.
İnanıyorum ki Liv'pool karşısında alacağımız skor en kötü bir beraberlik olacak , mağlubiyeti aklımın ucundan bile geçirmiyorum.

Liverpool'da pişireceğiz , Trabzon'da yiyeceğiz. :)

ö.saral
09.08.2010, 20:21
2-1 yenilsekte problem olmaz yeterki bi gol atalım TRABZONDA işi bitiririz.

Orhan Kahraman
09.08.2010, 20:22
İlk mac liv 2 ts 2
İkinci mac ts 2 liv 1

Furkan Dündar
09.08.2010, 20:22
trabzonda ne zaman işi bitirdik ki :S
ama maçta olacagız İnşallah turu geceriz

ö.saral
09.08.2010, 20:23
ßizde maçta olacağız ßursadan gelicez inşallah hem Liverpool hemde Fb maçları için 1 hafta kalıp döneceğiz.

.....
09.08.2010, 20:53
İlk maç Liverpool 2 - 1 Trabzonspor

İkinci maç Trabzonspor 1 - 0 Liverpool

Tur bizimdir :):)

maydin
11.08.2010, 12:24
deplasmanda 0-0 beraberlik bize turu getirir inş.

U.Sadıkoğlu
11.08.2010, 12:33
İlk maç Liverpool 2 - 1 Trabzonspor

İkinci maç Trabzonspor 1 - 0 Liverpool

Tur bizimdir :):)

Bende böyle düşünüyorum :D

muratt
11.08.2010, 12:34
Takımın son zamanlarda yakaladığı havanın dışında Şenol Güneş'e çok güveniyorum Liv'pool maçı öncesi. Takımı final maçlarına çok iyi hazırlıyor ve motive etmesini çok iyi biliyor.

Daha önce de böylemiydi bilmiyorum ama galiba bu özelliğini Fc Seoul'de kazanmış.

Liverpool'un hiç beklemediği bir takım olacak o gün sahada.. Bu maç bizim için yine bir final maçı , oradan alacağımız avantajlı bir skor tüm dünyanın gözünü bize çevirecektir.
İnanıyorum ki Liv'pool karşısında alacağımız skor en kötü bir beraberlik olacak , mağlubiyeti aklımın ucundan bile geçirmiyorum.

Liverpool'da pişireceğiz , Trabzon'da yiyeceğiz. :)

Senol Hoca Kore'de kendini cok gelistirmis kesinlikle. Ayrica yardimcisi Sedef Cicek takimin calistirilmasinda cok etkin rol oynuyor anladigim kadariyla isin uzmani (docent kendisi hatta) ve yardimci antrenor Unal Karaman'dan da bol bol faydalaniyor gibi.. Yani hem kendisini gelistirdi hem de ekibinde kaliteli adamlar var.. Bu da sonuca yansiyor, benim gozlemim bu...

Metin Ural
11.08.2010, 12:34
2010-11 Trabzonspor'un Avrupa Serüveni | Rakibimiz Liverpool

UEFA Avrupa Ligi / Play-off 1. Maç | Liverpool - Trabzonspor | 19.08.10

İki başlık var biri kapatılsın.

2010-11 UEFA Avrupa Ligi Seruveni/ Play-off 1. Maç | Liverpool - Trabzonspor | 19.08.10 seklinde bu basligin adi degistirilsin, buradan devam edelim bence :)

Mustafa Önal
11.08.2010, 13:31
İstanbul'da Yıldız Teknik Üniversitesinde yapılan 5.Dünya Gençlik Kongresi için liverpooldan gelen Batala davul perküsyon ekibi hafta sonu İstanbul'da kalan ekip ile süper kupa finaline götürdük. Bizim maçta davul çalan ekip Liverpooldan gelen bir ekipti. Ekibin hemen hemen yarısı yarısı liverpool taraftarı.

maç sonra ve daha sonraki karşılaşmalarımızda hep maç hakkınd akonuşuyoruz. İlk sordukları 61. dakikaya neden geri saydırdığımız o dakikada neden coşku yaşadığımız oldu. 61. dakikanın bizim için ne olduğunu anlattım.
içlerinden konuştuğum biri Kop tribününe takılıyor. maç içinse 2-0 liverpolda alırız. Trabzon'da 1-1 biter diyor. Bende liverpolda 1-1 Trabzonda2-1 alırız dedim. Taraftardan çok etkilenmişler muhteşemdi diyorlar. maç için ayrıca hoca değişti yeni hoca çok hızlı top oynatıyor. beniteze göre çok daha hızlı oynıcaz diyor. j. cole bize çok güç katacak diyor.

gurubun fotosu SON 365 TSHIRTLERİYLE. TRABZON 2011 TSHIRTLERİ

http://img59.imageshack.us/img59/1579/dsc0215xc.th.jpg (http://img59.imageshack.us/i/dsc0215xc.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

http://img339.imageshack.us/img339/1804/dsc0218il.th.jpg (http://img339.imageshack.us/i/dsc0218il.jpg/)

U.Sadıkoğlu
11.08.2010, 13:33
İstanbul'da Yıldız Teknik Üniversitesinde yapılan 5.Dünya Gençlik Kongresi için liverpooldan gelen Batala davul perküsyon ekibi hafta sonu İstanbul'da kalan ekip ile süper kupa finaline götürdük. Bizim maçta davul çalan ekip Liverpooldan gelen bir ekipti. Ekibin hemen hemen yarısı yarısı liverpool taraftarı.

maç sonra ve daha sonraki karşılaşmalarımızda hep maç hakkınd akonuşuyoruz. İlk sordukları 61. dakikaya neden geri saydırdığımız o dakikada neden coşku yaşadığımız oldu. 61. dakikanın bizim için ne olduğunu anlattım.
içlerinden konuştuğum biri Kop tribününe takılıyor. maç içinse 2-0 liverpolda alırız. Trabzon'da 1-1 biter diyor. Bende liverpolda 1-1 Trabzonda2-1 alırız dedim. Taraftardan çok etkilenmişler muhteşemdi diyorlar. maç için ayrıca hoca değişti yeni hoca çok hızlı top oynatıyor. beniteze göre çok daha hızlı oynıcaz diyor. j. cole bize çok güç katacak diyor.

http://img59.imageshack.us/img59/1579/dsc0215xc.th.jpg (http://img59.imageshack.us/i/dsc0215xc.jpg/)

Vayyy beee harbiden çok şaşırdım bilsem uğrardım o tarafa :)

Ceyhun Dündar
11.08.2010, 13:36
bende dıyorum bu adamlar ne calıyor arkadas bızım ezgılere de benzemıyor bı ara sey sandım trabzonda es es gıbı bı ekıp mı kurdu ama gerceklerı acıklaman ıyı olmus:)

Mustafa Önal
11.08.2010, 13:37
Vayyy beee harbiden çok şaşırdım bilsem uğrardım o tarafa :)

Davul gurubunun liverpooldan geldiğini maçtan sonra öğrendim. zira gurubun şovunu daha önce uzaktan çalışma yaparlarken izlemiştim. Maça gurubu 300 kişilik ekibin içinde süpriz olarak getirdiler. iyiki bizim tarafa götürdük yoksa hiç coşamayacaklardı.

Ceyhun Dündar
11.08.2010, 13:37
trabzonda ne zaman işi bitirdik ki :S
ama maçta olacagız İnşallah turu geceriz

furkan ilk mac mantıklı bı skorla bıterse ıddaalıyım gelecem 2. maca bı sekıl ayarlayacam burayı gelecem:)

U.Sadıkoğlu
11.08.2010, 13:39
Davul gurubunun liverpooldan geldiğini maçtan sonra öğrendim. zira gurubun şovunu daha önce uzaktan çalışma yaparlarken izlemiştim. Maça gurubu 300 kişilik ekibin içinde süpriz olarak getirdiler. iyiki bizim tarafa götürdük yoksa hiç coşamayacaklardı.

çok renkli görüntülerdi hakkatten ben oraya cennet mahallesi diyodum maç boyunca hiç durmadılar :)

Mustafa Önal
11.08.2010, 13:46
bende dıyorum bu adamlar ne calıyor arkadas bızım ezgılere de benzemıyor bı ara sey sandım trabzonda es es gıbı bı ekıp mı kurdu ama gerceklerı acıklaman ıyı olmus:)

Kongreye gelen 1000 yabancı katılımcı ülkemizin değişik 28-30 iline gönderildi hafta sonu bir kısmıda istanbulda kaldı.İstanbulda kalanlar da bakanlık tarafındna maça davet edildi. maçta da yerleri bizim tarafta ayrılmıştı. bende maçta Trabzon 2011 için görevli olduğumdan erken gittim. gelen 300 kişilik ekibi karşılama ve onlara yer ayırma görevide kongrede deleğe olduğumuz için bize düştü. Davul ekibin geleceğini ancak maça 1 saat kala öğrendim. ziara telefon açtılar davulları içeri sokabilirmiyiz diye. Nitekim davulları içeri aldılar ama tribüne alamdılar. bakanlık danışmanlarının uğraşı sonucu anacak ilk yarının son 5 dakikası tribüne girebildiler. Bu yüzden maç öncesi hiç Trabzonla alakalı çalışma yaptıramadık. Ancak son 10 dakika yada son 5 dakika Trabzon diye tempo tutulcak şekilde çaldırabildik. Ancak 61. dakikada gurubun 10 dna geriye sayımı beklmesi ve 61 i gördüğünde çalmaya başlaması çok keyifliydi.
bazılarının dediğinin aksine Trabzonspor'un yada taraftarın bu gurupla ilgisi yok. Kongre için gelmiş bir gurubun maça davet edilip kendi gösterisini yaptığı bir organizasyon oldu. Gurubun liverpooldan gelmesi ve liverpolol taraftarı üyelerinin olması daha ilginç oldu.

B.Yiğit
11.08.2010, 13:58
szymek gökdeniz fatih dönemi de dahil benim görebildiğim en güclü kadroyu kurduk..

Uğur Demircioğlu
11.08.2010, 13:59
Bizimkiler şu sıralarda liverpoolun facebook sayfasına acayip yüklenmeye başlamışlar.Hacklicekler sanırsam.

Osman Erdoğan
11.08.2010, 14:03
liverpool 0 1 TRABZONSPOR
TRABZONSPOR 0 0 liverpool veya TRABZON 0 1 liverpool uzatmalra gider diye düşüniom

İHTİLALL
11.08.2010, 14:05
Rönanş maçının saat ve gününü tam olarak bilen varmı arkadaşlar?

Ali YILDIRIM
11.08.2010, 14:14

*

Niye yüzünemi tükürücen :D

Adem CAKIR
11.08.2010, 14:20
Trabzonspor'un Liverpol karşısında Çanakkale geçilmezi oynamasını bekleyenler Şenol Hoca'yı hiç tanımamış.
Aslanlar gibi çıkar, aslanlar gibi oynarız.
Kontrollü bir oyun ile kısmette varsa yener, yoksa yeniliriz.

Ama şuna emin olun Şenol Hoca beraberliğe yatmanın değil gol/goller atmanın hesaplarını yapacak.
Ben Şenol Hoca'yı böyle tanıdım böyle sevdim.

Alihan Ertürk
11.08.2010, 14:30
Niye yüzünemi tükürücen :D

Yok yahu.

Torres en sevdiğim futbolcudur yer yüzünde.. Hayranıyım yani :) Ulaşmam lazım bir şekilde , dokanmam lazım. :D

Armağan Dere
11.08.2010, 14:34
Trabzonspor'un Liverpol karşısında Çanakkale geçilmezi oynamasını bekleyenler Şenol Hoca'yı hiç tanımamış.
Aslanlar gibi çıkar, aslanlar gibi oynarız.
Kontrollü bir oyun ile kısmette varsa yener, yoksa yeniliriz.

Ama şuna emin olun Şenol Hoca beraberliğe yatmanın değil gol/goller atmanın hesaplarını yapacak.
Ben Şenol Hoca'yı böyle tanıdım böyle sevdim.

Gol atmanın hesabını yapmalıyız fakat atak futbol oynarsak fark yeriz..Liverpool'un karşısında hem içerde hem dışarda tek forvet Jaja kullanılabilir

yigits
11.08.2010, 14:35
Yok yahu.

Torres en sevdiğim futbolcudur yer yüzünde.. Hayranıyım yani :) Ulaşmam lazım bir şekilde , dokanmam lazım. :D

Bileti kapalıdan al,hatta imkanın yetiyorsa VIP'den al eğer güvenlik lig maçlarındaki gibi olursa çok rahat ulaşırsın ona.Ama ekstra bi güvenlik önlemi alınırsa bilemem ne yaparsın. :)

Oğuzhan
11.08.2010, 14:40
Pek inandırıcı gelmeyebilir sizlere ama Trabzonspor ' umuzu favori görüyorum.

Deplasmandan 1 - 0 mağlup bile gelsek Trabzonda işi bitiririz.

Yağızhan Sağnak
11.08.2010, 14:41
Yok yahu.

Ulaşabileceğin en rahat yer Havalimanıdır.Gördün mü Torez Abi Torez Abi diye bağır.

Mert67
11.08.2010, 14:44
Rönanş maçının saat ve gününü tam olarak bilen varmı arkadaşlar?

Günü 26 ağustos ama saat belli değil galiba.

Harun_ayar_ts
11.08.2010, 14:59
lıverpoll bu turda hamsının kılcıklısını yiyecek ;)

yabadallah
11.08.2010, 15:13
renkdaslar bugun itibari ile livelpool - trabzopnspor macina biletimi almis bulunuyorum.. Haydi Trabzonum guldur yuzumuzu ... Jaja oynuyormu bileniniz varmi ?

Emirhan Uludüz
11.08.2010, 15:16
lıverpoll bu turda hamsının kılcıklısını yiyecek ;)

Dikkat etsinde batmasın :D

Ömer Sak
11.08.2010, 15:17
renkdaslar bugun itibari ile livelpool - trabzopnspor macina biletimi almis bulunuyorum.. Haydi Trabzonum guldur yuzumuzu ... Jaja oynuyormu bileniniz varmi ?

Bilet fiyati nekadar ?

KÖKSAL AYDIN
11.08.2010, 15:20
Bu maçtan benim de büyük umudum var.

Hem deplasmanda hem de Trabzon'da iş yapacağımıza ve turu geçeceğimize inanıyorum.

Bu o kadar zor bir şey de değil aslında.

İşin içinde biraz inanmak olmalı, hem seyirci hem futbolcular.

Tabi futbolcularda daha çok olmalı.

Berk
15 Ağustos Pazar

18.00 Liverpool-Arsenal

B.Yiğit
pirana kovalayan çılgın hamsi gibi oynamamız lazım :)

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:BvpN1tZk2xdHXM:http://img2.imageshack.us/img2/9459/resimboyutlandiraspxs.jpg&t=1

Emirhan Uludüz
11.08.2010, 15:22
Bir arkadaş dükkanına gelen iki futbolcumuza sormuş (biri murat diğeri sezerdi galiba) Liverpool maçı hakkında düüşüncelerini pek umutlu değiller diyordu.En az bizim kadar onlarında inanması lazım..

Adem CAKIR
11.08.2010, 15:22
Gol atmanın hesabını yapmalıyız fakat atak futbol oynarsak fark yeriz..Liverpool'un karşısında hem içerde hem dışarda tek forvet Jaja kullanılabilir

Elbette ordular ilk hedefiniz Akdeniz'de demez hoca takıma :)
Ama ilk 65-70 dk. çanakkale geçilmez oynamayı da beklemiyorum.
Sonrasında takım psikolojik olarak geri yaslanırsa ayrı tabi...

U.Sadıkoğlu
11.08.2010, 15:24
http://www.facebook.com/pages/Trabzonspor-Liverpoola-Koyar-Diyenler/150186491658577?ref=ts&v=wall

Maça kadar 1000 oluyoruzzzz arkadaş listenizle gelin renkdaşlarrrr :D

SDanışmaz
11.08.2010, 16:37
Cuma namazında edilen dualar:

Allah'ım Avrupa Ligi pileyof maçında rakibimizin Liverpool olmasını nasip eyle.
Liverpool'u rahat bir futbolla elemimizi nasip eyle.
C.ertesi günü süper kupa finalinde Bursapor'u farklı yenip taraftar şovuyla kupayı kazanmamızı nasip eyle.
Bu sene ligde bütün maçları kazanarak şampiyon olmamızı nasip eyle.
Umut Bulut'un kadro dışı kalmasını nasip eyle.
Yeni gelen forvetin altın kranponu kazanmasını nasip eyle.
Kendim için bir şey istemiyorum Trabzonsporla ilgi duaları kabul eyle.
Amin.

:D
ççç

Allah'ım şükürler olsun iki duayı da kabul ettin.
Sıra geldi Liverpool'u elemeye :cool:

Fanatik34
11.08.2010, 16:45
Bir arkadaş dükkanına gelen iki futbolcumuza sormuş (biri murat diğeri sezerdi galiba) Liverpool maçı hakkında düüşüncelerini pek umutlu değiller diyordu.En az bizim kadar onlarında inanması lazım..Bu kafadaki futbolculari derhal yollayacaksin!!!

Fatih Özkan
11.08.2010, 16:47
Futbolcuların kesinlikle galibiyete inanması lazım!
Şenol Hoca'nın bu duruma el atacağından eminim...
Tur bizimdir...

sessizkral_1
11.08.2010, 16:48
murat tosun ve sezer badur zaten oynamayacağı için ne düşündükleri önemli değil

Süleyman Eruyar
11.08.2010, 16:53
Parmak izi istemişler ingilizler,
Ankarada maç öncesi büyükelçililerine gidip parmak izi verecekmişiz,
aynısı onlarada yapılmalı..

.....
11.08.2010, 17:52

http://img339.imageshack.us/img339/1804/dsc0218il.th.jpg (http://img339.imageshack.us/i/dsc0218il.jpg/)

Liverpoolulara selamımızı söyleseydin abi :)

Bu sene hızlı oyun nasıl olurmuş gösterecez onlara. Allahın izniyle eleyecez Liverpoolu :)

Alihan Ertürk
11.08.2010, 19:10
Bileti kapalıdan al,hatta imkanın yetiyorsa VIP'den al eğer güvenlik lig maçlarındaki gibi olursa çok rahat ulaşırsın ona.Ama ekstra bi güvenlik önlemi alınırsa bilemem ne yaparsın. :)

Bakalım , inşallah hedeflerim gerçekleşecek.
-
Önerilerin için teşekkürler :)

Ulaşabileceğin en rahat yer Havalimanıdır.Gördün mü Torez Abi Torez Abi diye bağır.

:D O kadar rahat olur mu dersin ? Güvenlik önlemleri falan filan olur ulaşamayabilirim ama İstanbul'a geldiğinde havalimanında resmi vardı BJK'li bir taraftarla.

Bunu yapmaya çalışacağım :)

maydin
12.08.2010, 12:16
maçı hangi kanal veriyo acaba?

Cengiz
12.08.2010, 12:31

müthiş çalıyolardı hakkaten de :)

Travelair
13.08.2010, 10:41
TRABZON'A AVUSTURYALI HAKEM!..

UEFA Avrupa Ligi'nde Trabzonspor ile İngiltere'nin Liverpool takımları arasında yapılacak play-off turu maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamaya göre, iki takım arasında 19 Ağustos Perşembe günü saat 21.45'te Anfield Road Stadı'nda yapılacak karşılaşmayı Avusturya Futbol Federasyonu'ndan Thomas Einwaller yönetecek.

26 Ağustos Perşembe günü Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanacak rövanş müsabakasında ise Hırvatistan Futbol Federasyonu'ndan Ivan Bebek düdük çalacak.

http://www.maraton.com.tr/haberler/111094/trabzona-avusturyali-hakem.html

Özellikle Avusturyalı hakemden çekincem var. Bizi pek sevmezler

Yusuf BALCI
13.08.2010, 13:14
Liverpool Juventus'tan orta saha oyuncusu Paulsen'i kadrosuna kattı. Sağlam bir oyuncu. Bizim maça yetişir mi bilmem ama.

Ömür Karadeniz
13.08.2010, 14:22
Bence şenol hoca ingilterede çanakkale geçilmez oynamalı ama 60-65e kadar sonradan etkili kontra oyuncularımız alan ve jaja ile skora gidebiliriz.

balaban
13.08.2010, 16:10
babel hala liverpool da mı ?

Külünkoğlu
13.08.2010, 16:22
Hem karışıklık olmasın diye hem de konuşulan konuların aynı olması nedeniyle başlık kilitlenmiştir. Diğer başlıktan devam ediyoruz arkadaşlar.