PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ömer Seren'e duygulu veda...

zafer6161
01.05.2010, 19:12
Trabzonspor'da Şok Operasyonda O Da Gitti

Trabzonspor’da arşivci Mustafa Demir, A.Aker sorumlusu Faik karagüzel ile birlikte Enver Pirselim ile başlayan şok personel operasyonunda son halkaya efsane bir isim de eklendi. Bordo-Mavili takımın kuruluşundan beri kulüpte malzemeci olan ‘efsane malzemeci’ olarak anılmaya başlayan ve başta futbolcular olmak üzere herkesin sevdiği Ömer Seren de şok personel operasyonunda kulüpten gönderilen isimlerden oldu.

Ömer ile Birlikte eski şoförlerden Zeki Sarıyılmaz da 5.personel olarak işine son verilen kişi oldu.

http://www.medyatrabzon.com/images/other/omer-seren.jpg

tepkimizi koyalım,bu karardan döndürelim:mad:

SEDAT
01.05.2010, 19:13
- Yazıklar olsun kaç senelik emektar bumudur karşılığı....

Kazım Uzunboy
01.05.2010, 19:13
Vay anasını arkadaş!

Neler oluyor yahu?

Deniz Telci
01.05.2010, 19:16
bu Yönetim'den ancak siyasetçi olur ! spor'u siyasetle karıştıran bir yönetime yazıklar olsun !

Çağatay_
01.05.2010, 19:17
Ömer SEREN

01.12.1951 Trabzon doğumlu. Trabzonspor'da, 32 yıldır malzemeci olarak görev yapan Ömer Seren, çalıştığı dönemde bordo-mavili takımda 6 şampiyonluğu gören tek isim.
Ömer Seren, son şampiyonluğunu 1983-84 sezonunda elde eden ve tam 24 yıldır şampiyonluk hasreti çeken bordo-mavililerde, görev yaptığı dönemde tüm şampiyonlukları yaşadı. Ayrıca, Seren'in kulüpte çalıştığı dönemde bordo-mavililer, 7 Türkiye Kupası, 6 Cumhurbaşkanlığı ve 5 Başbakanlık kupası elde etti.
Şu anda bordo-mavili kulüpte görev yapan ve 6 şampiyonluğu yaşayan tek isim olan Ömer Seren, kulüpte 12 başkan ve 22 teknik direktör de gördü.

K - O - V - D - U - R - M - U - Y - O - R - U - Z ! ! ! ! ! !

28TS61
01.05.2010, 19:17
nicin böyle bir sey yaparlar anlamiyorum. yillarini vermis kulübe, ailesindne cok tesislerde takimla beraber zamanini geciriyor.

Çağatay_
01.05.2010, 19:18
http://www.haber61.net/images/news/5850.jpg

Yunus Emre AYAZ
01.05.2010, 19:19
bu yönetim çok olmaya başladı.

İsmail Alkan
01.05.2010, 19:20
Bu haberin kaynağı nedir Zafer ?

zafer6161
01.05.2010, 19:21
emekli olsa işi bırakır önündeki gençlere yer verirdi ama kovuldu,neden onca başkan onca kupa gören ömer abi neden kovuldu:confused:

Serdær
01.05.2010, 19:21
Zafer tamam başlık açmıssında , bu yazım imla kuralları bu kadar felç olabilirdi.

Yöneticiler düzelticeklerdir herhalde.

zafer6161
01.05.2010, 19:22
Bu haberin kaynağı nedir Zafer ?

ismail abi medyatrabzon :)

Emrullah
01.05.2010, 19:22
Herhangi bir sebebi var mı? Kovulma nedeni nedir? Öncelikle bunu öğrenmemiz lazım.

Çağatay_
01.05.2010, 19:24
Zafer tamam başlık açmıssında , bu yazım imla kuralları bu kadar felç olabilirdi.

Yöneticiler düzelticeklerdir herhalde.

Serdar yanlış anlama ama sen de "de" bağlacını bitişik yazmışsın, ayrıca düzeltecek yerine "düzelticek" yazmışsın.

Hata aramak gibi görme yani :D

EyüpKILIÇ61
01.05.2010, 19:25
Ömer abiyi hangi nedenle kovarlar önce onu öğrenmek lazım adam yorulmuş emekli de olmuş olabilir... İlk aklıma gelen bu aksini düşünemiyorum doğrusu...

Uğurtan
En azından emekli edilemezmiydi?

Serdær
Serdar yanlış anlama ama sen de "de" bağlacını bitişin yazmışsın, ayrıca düzeltecek yerine "düzelticek" yazmışsın.

Hata aramak gibi görme yani :D

Bitişin yazmışsın demişsin :)

Ayrıca başlık açmadım konu içersinde yazdım ;)

Cem Kıran
01.05.2010, 19:26
Bu kadar rezalet bir politika görmedim..

Bu H.H kendi adamlarını mı aldırıyor ya takıma..Yüzsüz herif!!

Çağatay_
01.05.2010, 19:27
Bitişin yazmışsın demişsin :)

Ayrıca başlık açmadım konu içersinde yazdım ;)

Serdar o klavye hatası sadece :D Sonu gelmez bunun :D

Neyse şaka bir yana konumuza dönelim..

Ben doğru olduğuna inanmak istemiyorum.

H.Emre
01.05.2010, 19:28
Öncelikle sebebini öğrenmek daha doğru olabilir. Ancak şu da var ki bu kadar rezil, kişiliksiz futbolcuları (bkz.Burak Yılmaz) kadrosunda tutan 'gelip geçici' yöneticileri hangi gerekçe haklı çıkarabilirki? Bu kulübe bu kadar uzun süre emek vermiş bir insanın, bir kaç seneliğine yönetimin biryelerinde bulunacak ve sonra bırakın eserlerini isimleri dahi hatırlanmayacak insanlar tarafından kapı önüne konulması utanç verici. Kim oluyor bu adı geçen yöneticiler? Emeğiyle artık bu kulübün kişiliğinin bir parçası haline gelmiş insanı kovma yetkisini nasıl kendilerinde bulabiliyorlar?

zafer6161
01.05.2010, 19:32
Trabzonspor'da Şok Operasyonda O Da Gitti

Trabzonspor’da arşivci Mustafa Demir, A.Aker sorumlusu Faik karagüzel ile birlikte Enver Pirselim ile başlayan şok personel operasyonunda son halkaya efsane bir isim de eklendi. Bordo-Mavili takımın kuruluşundan beri kulüpte malzemeci olan ‘efsane malzemeci’ olarak anılmaya başlayan ve başta futbolcular olmak üzere herkesin sevdiği Ömer Seren de şok personel operasyonunda kulüpten gönderilen isimlerden oldu.

Ömer ile Birlikte eski şoförlerden Zeki Sarıyılmaz da 5.personel olarak işine son verilen kişi oldu.

http://www.medyatrabzon.com/images/other/omer-seren.jpg

tepkimizi koyalım,bu karardan döndürelim:mad:
hadi diyelim ömer abi emekli oldu ayrıldı peki diğer üç kişide emekli mi oldu ???
yani adamları resmen kovdular

Hürgün Aygün
01.05.2010, 19:32
Yazıklar olsun.

Bari ruhsuzlara şampiyonlukları anlatırdı.Yönetim yeter artık!

Ufuk Bayraktar61
01.05.2010, 21:21
gene mi tepki :)..beni güldürdünüz Allah'ta sizi güldürsün:)

bordo61
01.05.2010, 21:30
Kovma olmamıştır.

Ömer abi emekli olmuştur.

Hemde Resmi açıklama yok, kimse Ömer abiyi kovamaz.

mehmetali61_55
01.05.2010, 21:42
Eğer kovduysalar yazıklar olsun kaç yıldır bu camiaya hizmet veren bir kişiye yapılan bu muamele ne kdar büyük yönetim tarafından yönetildiğimizi gösteriyor.

Uğurtan
01.05.2010, 21:51
Hayrettin'in getireceklerine istihdam alanı açmak gerekiyor sanırım..

:cool:

Recep Alkan
01.05.2010, 22:09
Ulan terbiyesizliğin bu kadarı.

Lanet olsun be, yürüyen müze ancak bu kadar adi bir darbe ile yıkılabilirdi.

Yazıklar olsun.

Mira_61
01.05.2010, 22:17
Sadri Şener yönetiminden tam da beklenen hareket.Tası tarağı toplayıp gidin artık.

Berat
01.05.2010, 22:26
Olayın iç yüzünü öğrenene kadar sabretmeliyiz bence yorum yapmak için.

SEDAT
01.05.2010, 22:28
- İç yüzü ne olursa olsun..zamanı bile geldiyse çağırırsın bi tören yaparsın teşekkür edersin..

- Çok ayıp şeyler bunlar...İnşallah doğru değildir , aksini düşünmek bile istemiyorum...

Recep Alkan
01.05.2010, 22:28
Çok üzgünüm.

Cuma günü BMN Radyo'ya konuk almak için isim düşünürken aklıma ÖMER SEREN abimiz geldi. Dedim kupa maçı öncesi Ömer abimizi alalım, 6 şampiyonluk 7 Türkiye Kupasını bize anlatsın, anlatsın ki kupa finali öncesi birbirimizi yemek yerine Kupaya odaklanalım. Tesisleri aradım, Ömer abi ile görüştük, bizi, BMN'yi sonra da yayını anlattım, sesinde ki mutluluğu, 40 yıl sonra birileri tarafından hatırlanmış olmayı inanın 1200 km uzakta telefondan anladım. Gelen yanıt,

- Bugün olmaz deplasmana gidiyoruz, gelince yapsak güzel kardeşim'di.

Abi dedim sen ne zaman istersen. Dedim pazar günü ararım seni günü saati kesinleştiririz.

Ömer abi internete biraz yabancı olduğu için bize Trabzonspor bilgi işlem bölümü yardımcı olacaktı.

Ama gel gelelim bu akşam geldim ve başlığı gördüm.

Çok üzüldüm, kahroldum, geç kaldım dedim, lanet olsun geç kaldım. Ömer abiyi hatırlamakta geç kaldım.

Az önce de telefonu kaldırdım ve Ömer abiyi aradım. Abi dedim neler oluyor, anlat kurban olayım. Döktü içini sesi buğulu ağlamaklı.

- Ben bu kulübe 20 yaşında girdim, 40 yıldır çalışıyorum, emekliliği hak ettim, 12 yıldır da fazlasını çalışıyorum. Çok birşey beklemedim, sadece gelip Ömer teşekkür ederiz, artık emeklilik vakti geldi demeleri idi. Ama bunu bile yapmadılar. İBB maçından beri deplasmanlara gitmem yasaktı, götürülmüyordum, bugün de bu karar çıktı. Çok duygusalım, kusura bakma kardeşim.

Daha da konuştuk, ama birazı da bana kalsın.

Son sözlerim, aymazlıkta sınır tanımayan insanlara, maddi kayıplar için saygı bekleyen utanmazlara. Yürüyen müzemizi de küstürerek bu kulüpten uzaklaştırdınız ya, artık tükürüğüm bile fazladır cümlenize, Trabzonspor değerine saygısızlık, en büyük terbiyesiliktir, kendisine saygısızlıktır, yazıklar olsun, kızarmayan yüzünüze o kadar çok şey söylemek istiyorum ki, şimdilik sadece yazıklar olsun.

Seni seviyoruz Ömer abi...

SEDAT
01.05.2010, 22:31
- Ben bu konuda ömer abimizin sonuna kadar yanındayım..Olmadı Bmn olarak biz bişeyler yapabiliriz...

zafer6161
01.05.2010, 22:37
Çok üzgünüm.

- Ben bu kulübe 20 yaşında girdim, 40 yıldır çalışıyorum, emekliliği hak ettim, 12 yıldır da fazlasını çalışıyorum. Çok birşey beklemedim, sadece gelip Ömer teşekkür ederiz, artık emeklilik vakti geldi demeleri idi. Ama bunu bile yapmadılar. İBB maçından beri deplasmanlara gitmem yasaktı, götürülmüyordum, bugün de bu karar çıktı. Çok duygusalım, kusura bakma kardeşim.

Daha da konuştuk, ama birazı da bana kalsın.
Seni seviyoruz Ömer abi...
valla içim daraldı okurken,ben bile taa 9 yaşından beri hatırlarım,tesisler de futbolcuların attığı topları alıp bir oyana bir buyana koşturan abimizin kapının önüne konulmasına gönlüm razı ermiyor:o

SEDAT
01.05.2010, 22:39
- Bu konuda en azından kendisine Bmn olarak bir yemek düzenleyip bir plaket verilebilir...

- Yani fikir olarak söylüyorum.....

Recep Alkan
01.05.2010, 22:39
Zafer hatırlarsan senden Gökçenin telefonunu istemiştim, bunun nedeni Trabzondan bir arkadaşımız yayın konusunda Ömer abiye yardımcı olabilir mi diye idi. Sonra sağolsun Çakır girdi araya, başka bir şekil ayarlamıştık.

Ya yemin ediyorum, bu akşam ki ses tonunu, söylediklerini, beklediğinin sadece ama sadece kuru bir teşekkür olduğunu,

Ya artık tek kelime etmek istemiyorum.

SEDAT
01.05.2010, 22:40
- Ayrıca bu şekilde gönderilmesinde emeği geçen herkese yazıklar olsun ....

albatros
01.05.2010, 22:41
çok üzüldüm.inşallah bu yanlıştan dönülür.

Sümeyye Şahin
01.05.2010, 22:41
İnsanları kırarak ne yapmaya çalışıyoruz?

Hele bu insan bizim 'biz'liğimizden biriyse.

Derdimiz ne!

Ali Yerlikaya
01.05.2010, 22:45
Recep abiye güvenirim dedikleri dogrudur, buna kesinlikle sessiz kalinilmamali...

BMN GÖREVE LÜTFEN !!!

Aker
Ne istiyorsunuz yahu abimizden, anlayamıyorum bu yönetimi.

mashal61
Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır kimisine göre. 40 yıllık emeğin hatırını da görmüş olduk yönetime göre...

Emrullah
01.05.2010, 22:47
Vefa diye bir şey kalmamış. Bu insan 40 yılını bu kulübe adamış, hizmet etmiş. Bir kuru teşekkürü bile çok görüyorsun. Ayıp hakikaten ayıp.

BMN olarak olaya el atmamız, Ömer Abiyi onore etmemiz gerekiyor. Büyük bir organizasyon düzenleyip, görsel şovlarla, Ömer abiyle alakalı kısa kısa VTR'lerle güzel bir gece düzenlenmeli.

zafer6161
01.05.2010, 22:50
TS`da 6 şampiyonluğu yaşayan isim, Ömer

Trabzonspor`da, 32 yıldır malzemeci olarak görev yapan Ömer Seren, çalıştığı dönemde bordo-mavili takımda 6 şampiyonluğu gören tek isim. Ömer Seren, son şampiyonluğunu 1983-84 sezonunda elde eden ve tam 24 yıldır şampiyonluk hasreti çeken bordo-mavi

Trabzonspor`da, 32 yıldır malzemeci olarak görev yapan Ömer Seren, çalıştığı dönemde bordo-mavili takımda 6

şampiyonluğu gören tek isim. Ömer Seren, son şampiyonluğunu 1983-84 sezonunda elde eden ve tam 24 yıldır şampiyonluk hasreti çeken bordo-mavililerde, görev yaptığı dönemde tüm şampiyonlukları yaşadı. Ayrıca, Seren`in kulüpte çalıştığı dönemde bordo-mavililer, 7 Türkiye Kupası, 6 Cumhurbaşkanlığı ve 5 Başbakanlık kupası elde etti.

Şu anda bordo-mavili kulüpte görev yapan ve 6 şampiyonluğu yaşayan tek isim olan Ömer Seren, kulüpte 12 başkan ve 22 teknik direktör de gördü. Ömer Seren, 1976 yılında, şu anda Bayındırlık ve İskan Bakanı olan Faruk Özak`ın takım kaptanlığı yaptığı dönemde göreve başladığını belirterek, "Galatasaray maçı öncesi göreve başlamıştım. O maçta 2-1 galip geldik ve liderliğe yükseldik. O liderliğimizi devam ettirerek ilk şampiyonluğu yaşadık ve daha sonrakilerle birlikte toplam 6 şampiyonluk gördüm. Bunun yanında birçok kupa sevincini de yaşadım. Başkanlar, teknik direktörler ve sayamayacağım kadar futbolcu ile çalıştım. Kendimi, Trabzonspor`un canlı müzesi gibi hissediyorum" dedi.

Uzun yıllardır Trabzonspor`un şampiyon olamamasının üzüntüsünü yaşadığını ifade eden Ömer Seren, "Yeni neslimiz Trabzonspor`un şampiyonluğunu göremedi. Onun için gerçekten çok üzülüyorum. Çocuklarımızın da şampiyonluk görmesini istiyorum. Çünkü Trabzonspor`un şampiyonluğu, İstanbul kulüplerinin şampiyonluğuna benzemez. Bir futbol ihtilalidir. Yer yerinden oynar, Avrupa`ya sevinçler sıçrar. Trabzonspor`un büyüklüğünü herkes o zaman daha iyi anlar. Ama

hissediyorum, Trabzonspor şampiyon olacak ve şampiyonluk özlemine son verecek. Çocuklarımız da bu günleri sevinçle yaşayacaklar. Ben de 7 şampiyonluğumu yaşayacağım" diye konuştu.

"FUTBOLCULARI ÇAMURDAN KARIŞTIRIRDIK"

Ömer Seren, Trabzonspor`da şampiyonluklar yaşadıkları dönemde futbolcuların ve kendilerinin çok zorluklar yaşadığını söyledi. O dönemde gerek ekonomik, gerekse imkansızlıklar nedeniyle birçok sıkıntı yaşadıklarını kaydeden Ömer Seren, şöyle devam etti: "Futbolcular, çamur içinde maçlarını oynardı. Bir gün çamurdan Şenol Güneş ile Bekir Barçın`ı karıştırmıştım. Her tarafları çamurdu. Futbolcuları su ısıtarak yıkardık. Soba kenarında formaları kurutmaya çalışırdık. Ama tamamen kurumaz, futbolcular nemli formalarla sahaya çıkardı. Formaları elde yıkardık. Şimdi ise 2 büyük yıkama makinemiz, 3 kurutma makinemiz var. 45 dakikada formalar kuruyor. O dönemdeki futbolcular, çok zor şartlarda şampiyonluklar yaşadılar." Seren, tüm oyuncularına evladı gibi yaklaştığını ifade ederek, "Onlarla aramızda baba-evlat ilişkisi vardır. Trabzonspor formasını giyen her oyuncu değerlidir. Onların da çok yardımını gördüm. Trabzonspor`daki her oyuncuyu çocuğum gibi severim" diye konuştu.

1996 YILINDAKİ FENERBAHÇE MAÇINI UNUTAMIYORUM

Ömer Seren, son dönemlerde şampiyonluğa en çok yaklaştıkları 1995-96 sezonundaki maçı ve bu maçta yaşadığı üzüntüyü unutamadığını söyledi. Fenerbahçe`ye 2-1 yenilerek şampiyonluktan olduklarını ifade eden Seren,

"O maçtaki üzüntümü unutamam. Soyunma odasında futbolcuların ağzını bıçak açmadı. Oda sanki ölüm sessizliğine büründü. Tesislere gelene kadar da otobüsün camları kalmamıştı. Çay yüklü bir kamyon otobüsün hizasından gelerek, bizi atılan taşlardan korumaya çalıştı. O kamyon şoförü daha sonra kulüp tarafından ödüllendirildi. En üzüldüğüm maç, bu maç olmuştu. Bu maç bize 10 yıl kaybettirdi" diye konuştu.

ASTON VİLLA MAÇI

UEFA Kupası`nda Aston Villa`yı, 1-0`ın rövanşında İngiltere`de 2-1 yenilmelerine rağmen elediklerini hatırlatan Seren, "İngiltere`deki maçta, Ogün kırmızı kart görmüş ve soyunma odasına gitmişti. 1-0 yeniliyorduk. Beraberlik gölünü Küçük Orhan attı ve golü haber vermek için soyunma odasına, Ogün`ün yanına gittim. Ogün`e gol attığımızı söyleyince, duştan kendisini dışarı attı. Bağırarak sahaya gitmek için koşmaya başladı. O halde sahaya çıkmasın diye onu koridorda zorlukla tuttum. Güzel bir galibiyet ve anıydı" dedi.

Recep Alkan
01.05.2010, 22:51
Recep abiye güvenirim dedikleri dogrudur, buna kesinlikle sessiz kalinilmamali...

BMN GÖREVE LÜTFEN !!!

Lafım şahsi değil yanlış anlaşılmasın,

Bu konuda da sadece yönetime sallamak için uğraştığımı düşünenler çıkacaksa, bu konunun en canlı şahidi Çakır'dır. Kaldı ki isteyene özelden Ömer Abimizin numarasını vereyim arasın kendisi sorsun.

Bu arada Ömer abi Pazartesi günü tesislere gidip vedalaşacakmış.

KUTADGU
01.05.2010, 23:00
Yok artık. Saçmalamasınlar. Personel politikası diye bir şey varsa adam gibi emekli edersin.

Hey Allahım ya...

Canberk
01.05.2010, 23:07
Bir teşekkür plaketi hazırlanmalı BMN üyeleri adına.
Kaç yıllık emek.
Yazıktır el insaf yaa bumu bunun karşılığı.

Bülent AKBULUT61
01.05.2010, 23:11
yazıklar olsun yakında kendilerinide kovarlar İNŞALLAH

Kazım Uzunboy
01.05.2010, 23:13
Ne çalışanlar var bence maçın skorunu ertesi gün öğrenen!!

Ne istediniz şu güzelim adamdan?

Oğuzhan
01.05.2010, 23:14
Kulübümüzün böyle eski dönem futbolcularıyla çalışmış , bu işi layikiyle yerine götüren birisini görevden almasının sebebini açıklamasını bekliyoruz. Futbolcuyu ayrı bir etkiler böyle malzemeciyle birlikte maça hazırlanmak.

sahtepass
01.05.2010, 23:23
bu Yönetim'den ancak siyasetçi olur ! spor'u siyasetle karıştıran bir yönetime yazıklar olsun !

bu kafayla devam ederlerse bi halt olmaz . zaten siyaset yaptıkları siyasette destek verdikleri adamlara bakarsak bi halt olmayacağını görürüz. Trabzonspora başkanlık yapmış spordan sorumlu devlet bakanına destek veriyolar arkasından gidiyolar o bakan olacak adam Tranzonspor'u 2016 aday listesine bile almıyo .

kulübümüzün emektarlarınıda hangi akla hizmet işten çıkartıyorlar akıl erdiremedim doğrusu . yaptıkları yanlışı derhal düzeltmelidirler

ekrembulut
01.05.2010, 23:27
Arkadaşlar iyi öğrenmek lazım acaba kovulmamı yoksa emekliye ayırmamı ?
biliyorsunuz medyatrabzonun çok bomba haberleri olmuştur.ellerinde patlayan...
eğer kovulmaysa yazıklar olsun!!!

Arkadaşlar 2.sayfadaki arkadaşın tel görüşmesini yazdığı mesajı es geçmişim.
Ömer abiye çok yanlış yapılmış.sonuçta Trabzonspora bunca yıl hizmet etmiş.en azından bir teşekkür bir plaket verilebilirdi. Kulübe gelen alakasız adamlara forma hediye edilirken bu adama bir plaket çokmu görüldü.

Şenol Altunsoy
01.05.2010, 23:38
İnsafsızlık bu.Adam kulüple özdeşleşmiş sen istediğin zaman emekli ol diyeceklerine anayasaya aykırı bir şekilde resen emekli etmişler abimizi.Azcık vefa ya unutmayın size de bir gün lazım olabilir

zafer6161
01.05.2010, 23:40
Arkadaşlar iyi öğrenmek lazım acaba kovulmamı yoksa emekliye ayırmamı ?
biliyorsunuz medyatrabzonun çok bomba haberleri olmuştur.ellerinde patlayan...
eğer kovulmaysa yazıklar olsun!!!

Arkadaşlar 2.sayfadaki arkadaşın tel görüşmesini yazdığı mesajı es geçmişim.
Ömer abiye çok yanlış yapılmış.sonuçta Trabzonspora bunca yıl hizmet etmiş.en azından bir teşekkür bir plaket verilebilirdi. Kulübe gelen alakasız adamlara forma hediye edilirken bu adama bir plaket çokmu görüldü.

resmen kovulmuş arka sayfada recebin yazısı var,adam ağlamaklı konuşmuş,,,

yatara
01.05.2010, 23:41
fazla abartmaya gerek yok sezon basi galtasarayda cevat gülleri kovmudu oda uzun yillar gsye hizmet edenlerdedi

İskender66
01.05.2010, 23:42
Vefa diye bir şey kalmamış. Vefa İstanbul'da bir semt adıdır diyenler doğru demiş demekki. Yazıklar olsun Ömer abiyi bu şekilde gönderenlere!..

reisoğlu61
01.05.2010, 23:46
eger dogruysa büyük bir yanlis daha yapiyor bu yönetim.
bu kadar yanlisin hesabini nerde ve nasil verecekler

Emre EFENDİOGLU
Yazık ya, vicdan diye bir şey var. Recep abi yinede Ömer abinin içi soğuduğunda radyoda kendisini dinlemek isteriz.

h@msi61
fazla abartmaya gerek yok sezon basi galtasarayda cevat gülleri kovmudu oda uzun yillar gsye hizmet edenlerdedi

Bizimle gsyi neden kiyasliyorsun ki? Gerci yonetenlerimiz saolsun kiyaslanacak duruma geldik ama...

Ömer TOPAL
01.05.2010, 23:47
ulan ne istersiniz yasayan efsaneden elin mazlumundan işini yapar adamcaz da..Siz asıl kovmanız gereken ruhsuzları kovun...!

Mustafa K. Demirbaş
01.05.2010, 23:48
beceriksizsiniz,başarısızsınız ,yeteneksizsiniz ama bunlardan da önemmlisi vefasızmışsınız
Yazık çok yazık
Ömer abiye bu yapılmamalıydı

Özge
01.05.2010, 23:50
Umarim haber dogru degildir.

Ufuk Bayraktar61
01.05.2010, 23:51
sadri şenerin ya da her kim yönetiyosa takımı yönetme şekli hiç bir zaman hoşuma gitmedi. siyaset işin içine girdi.zaten bunu demekten dilimde tüy bitti.

Bakanların artık belediye melediyeye adam sokamıyolar çünkü doldu !!!..bu ara üniversiteye " bu adamımızı temizlik görevlisi olarak işe alırmısın!!!" gibi telkinler geliyomuş. şimdi de sadri şenere dediler aynısını işte, o ada teker teker şöförünü malzemeicisini kovuyor, yerine adamlarını alacaklar ( ki kendi adamları bile değildir bunlar, başkaları varya onların !!! )

ESER
01.05.2010, 23:58
sadri emice ile hayrettin emicenin bir arkadasina verilmis kiyak sozu vardir..yerine alinacak adam dunden siparis edilmistir bile.. bu zihniyetden artik tiksiniyorum..

fotregan
02.05.2010, 00:03
Abilerim nereden sallıyorsunuz anlamıyorumki. Ömer amcayı iyi tanırım tam 7 yıl önce emekli olması gerekiyordu. Bizler gibi gençlerin önünü açabilmek, tesislerde eski yapıyı bozmak ,( Trabzonspor tesislerini bilen bilir kamu kuruluşu gibidir) şenol güneş yönetiminde yeni yapı oluşturmak için yönetim kurulununalmış olduğu karardır. Aynı zamanda tüm sosyal haklarını da almışlardır..

irfanb
02.05.2010, 00:06
Abilerim nereden sallıyorsunuz anlamıyorumki. Ömer amcayı iyi tanırım tam 7 yıl önce emekli olması gerekiyordu. Bizler gibi gençlerin önünü açabilmek, tesislerde eski yapıyı bozmak ,( Trabzonspor tesislerini bilen bilir kamu kuruluşu gibidir) şenol güneş yönetiminde yeni yapı oluşturmak için yönetim kurulununalmış olduğu karardır. Aynı zamanda tüm sosyal haklarını da almışlardır..

Ömer amcanin yerine seni mi işe almişlar?

Sefaenes
02.05.2010, 00:07
Emekli yapmayip kovdularsa hic yakismamis bence. Ama onun yerine torpilli birini alacaksa yaziklar olsun derim.

Recep Alkan
02.05.2010, 00:07
Yazık ya, vicdan diye bir şey var. Recep abi yinede Ömer abinin içi soğuduğunda radyoda kendisini dinlemek isteriz.

Biraz geçsin bakalım kardeşim üzerinden, Ömer abinin bize anlayacğı çok şey vardır, birgün mutlaka dinleriz buradan...

Recep Alkan
02.05.2010, 00:08

Bunu kendisi inkar etmiyor ki.

Arka safada ki yazımı okursanız anlarsnız ne demek istediğimizi, daha doğrusu Ömer abinin ne demek istediğini...

Mehmet S. Pervan
02.05.2010, 00:09
Olamaz ya kim verdi bu kararları!

fotregan
02.05.2010, 00:13
Ömer amcanin yerine seni mi işe almişlar?
tessü ederim abi:( (( Gerçi ömer abimin yaptığı iş kutsaldır keşke o şeref bana verilse seve seve yaparım. ama malum ikamet yerimiz, ve ailemin benim için öngördüğü önümüzdeki 8 yıllık eylem planının 6 yılı üniverite,2 yılı yüksek lisan olarak ön görülmüş:()()(

Arif Timurcioğlu
02.05.2010, 00:13
Saçmalıklar resitaline bir yenisi daha eklendi kadro şişkinliği varsa H.H nin yerleştirdiği adamları kovun emektarları değil.

fotregan
02.05.2010, 00:18
Bunu kendisi inkar etmiyor ki.

Arka safada ki yazımı okursanız anlarsnız ne demek istediğimizi, daha doğrusu Ömer abinin ne demek istediğini...

Kendisi inkar etmiyor ama bazı şeyleri eksik söylüyor.
Umarım kendisi doğru şeyleri ilerleyen zamanlarda söyleyecektir. Bende bu sayfadan gelişmeleri izleyeceğim.

macka61
02.05.2010, 00:23
yazıklar olsun Ömer abi nasıl gönderilir bu yanlıştan biran önce dönülmeli

Recep Alkan
02.05.2010, 00:27
Kendisi inkar etmiyor ama bazı şeyleri eksik söylüyor.
Umarım kendisi doğru şeyleri ilerleyen zamanlarda söyleyecektir. Bende bu sayfadan gelişmeleri izleyeceğim.

Neyi eksik söylüyor mesela ?

Çağatay_
02.05.2010, 00:36
Biz de GS gibi vefasızlıklara başlarsak sonumuz hayır olmaz.Bizi ayakta tutan şey ailevi yapımızdır.

EROS87
02.05.2010, 00:42
işin özünü bilmiyorum ancak en azından böyle bir uğurlama yapılmalı ki anlayış karşılanma durumu olsun

http://www.trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=3342

fotregan
02.05.2010, 00:44
Neyi eksik söylüyor mesela ?
Recep abi, şimdi benim buralardan birşeyler söylemem doğru olmaz.
Forumun ilerleyen sayfalarında taşlar yerine oturacak ve kendileri muhakka bir açıklama yapacaktır.. Bekleyelim görelim...

(Bu arada, Bıu sitedeki agresif yazılarından dolayı üç tane idolum oluştu. İnşallah bende yakın zamanda onlar gibi olacağım. Bu idollerimden birisi de sizsiniz)

Çağatay_
02.05.2010, 00:47
işin özünü bilmiyorum ancak en azından böyle bir uğurlama yapılmalı ki anlayış karşılanma durumu olsun

Kovulduğuna inanmıyorum ilk okuduğumda kızmış olsam da.. Ona bu saygısızlığı yapıp, haydi görüşürüz diyemezler.

Kokusu çıkar yakında.

Recep Alkan
02.05.2010, 02:29
Recep abi, şimdi benim buralardan birşeyler söylemem doğru olmaz.
Forumun ilerleyen sayfalarında taşlar yerine oturacak ve kendileri muhakka bir açıklama yapacaktır.. Bekleyelim görelim...

(Bu arada, Bıu sitedeki agresif yazılarından dolayı üç tane idolum oluştu. İnşallah bende yakın zamanda onlar gibi olacağım. Bu idollerimden birisi de sizsiniz)

Kardeşim, birşeyleri söylemeden doğru olup olmadığını bilemezsin. Önce söleyeceksin sonra doğruluğunu burda tartışacağız.

Hakkımda ki söylemlerin için teşekkürler...

pReN@_61
02.05.2010, 02:32
Emekli mi edildi yoksa kovuldu mu?

Şahin_53
02.05.2010, 02:45
Niye bu kadar şaşırdınız?Şaşıracak bir şeymi var..Yoksa şaşırmış gibi yapıp,bir yandan da içinizden ulan burası Trabzon burda muhalif çok,olur böyle vakalar normaldir mi diyorsunuz.
Hangi emekçimize güzel şeyler yaptıkki malzemecimize yapalım.Boşverin takmayın nasıl olsa bu gibi zihniyet biz taraftarı da emekli eder pardon kovar canı isteyince.

Hamdi Karamahmutoğlu
02.05.2010, 03:35
Gerekçe olarak ne gösterildi peki, bilen var mıdır?

genç61
02.05.2010, 10:22
adamin istifa etmemesi ayip bence sen git sampiyon olan topcularin malzemesini tasi ondan sonra hamilerin sotalarin fatih tekkelerin gokdenizlerin esyalarinida tasi sonra gel umutun serkanin girayin teofilonun burak yilmazin gibi topcularin esyasini tasi bence istifa etmeliydi

bu futbolcularin ne malzemesi tasinir ne birseyi kendi kendinelerini tasiyinlar yikasinlar bence

bir trabzonlu evladini daha yedi yonetim hadi hayirlisi bakalim yeni malzemeciyi guney amerikadan transfer etmezler insallah

Fatih Özkan
02.05.2010, 10:36
Adam gibi emekli etmek varken...
Yazık...
Çok yazık...

bordo61
02.05.2010, 10:37
Recep Abinin yazısını okudum.

Bundan böyle Ensenizdeyim Sadri Şener ve Ekibi bende zırnık kadar krediniz yok

Bir daha seçilmemeniz için elimden geleni yapacağım.

hüseyin1975
02.05.2010, 10:39
Yapilacak ismi bu ya.
Terbiyesizlik.
Tamam genc bir eleman alabilirsiniz, ama emektarimizi en azindan yardimci malzemeci olarak tutmalisiniz.
VEFA ISTANBULDA BIR SEMT HERHALDE?

bordo61
02.05.2010, 10:40
Ne oldu Belediye başkanı sıkıntıya girdi demi seçimden önceki iş vaatlerinden dolayı

Onu mu rahatlatacaksınız.

Trabzonspor İş bulma kurumu mu ?

Yazıklar olsun size , bir kulüp anca bu kadar kötü yönetilir.

Dozer Şöförünü de alın gidin.

Tolga Kurt
02.05.2010, 10:44
Bi cacık olmaz bu yönetimden. Klüp ne hale geldi.

bordo61
02.05.2010, 10:57
Sezonun en büyük maçının arifesinde

Trabzonspor çınarını üzmek hainlik etmek de neyin nesi anlamadım.

Millet kupaya odaklandı kimse durumu çakmaz mı diyorlar.

Yazık size , bunu bile düşünemiyorsunuz.

Ömer Kibar
02.05.2010, 10:58
Bizim camianın yaptığı sadece göstermelik birlik beraberlikten ibaret..

Sen bunca sene emek vermiş bir çalışanını ortada bir sebep yokken işine son veriyorsan birlik beraberlikten zerre kadar anlayışın yok demektir..

hüseyin1975
02.05.2010, 11:00
Bizim camianın yaptığı sadece göstermelik birlik beraberlikten ibaret..

Sen bunca sene emek vermiş bir çalışanını ortada bir sebep yokken işine son veriyorsan birlik beraberlikten zerre kadar anlayışın yok demektir..

Belki yaslanmis olabilir, belki isini eskisi kadar cabuk yapamayabilir ama biraz vefali olup yinede tutulmasi lazim. Verirsin yanina genc bir "cirak", o söyler genc yapar.
Bu kadar Basit yahu. Ona extra verecegin maas bizi batirmaz yahu!

fincher
02.05.2010, 12:52
ASTON VİLLA MAÇI

UEFA Kupası`nda Aston Villa`yı, 1-0`ın rövanşında İngiltere`de 2-1 yenilmelerine rağmen elediklerini hatırlatan Seren, "İngiltere`deki maçta, Ogün kırmızı kart görmüş ve soyunma odasına gitmişti. 1-0 yeniliyorduk. Beraberlik gölünü Küçük Orhan attı ve golü haber vermek için soyunma odasına, Ogün`ün yanına gittim. Ogün`e gol attığımızı söyleyince, duştan kendisini dışarı attı. Bağırarak sahaya gitmek için koşmaya başladı. O halde sahaya çıkmasın diye onu koridorda zorlukla tuttum. Güzel bir galibiyet ve anıydı" dedi.
Daha böyle ne hikayeler vardır onda...

Ozan Yazıcı
02.05.2010, 13:42
Albayrak'tan kurtulduğum gün bayram etmiştim. Bunlardan beklentim ve bunlara saygım büyüktü, hiç toz konduramazdım. Ekibinden çoktan vazgeçmiştim, ama Sadri Başkan da artık bende hemen hemen bitti. İlk kongrede, karşılarında yobaz olmaması kaydıyla kim varsa oyum onadır. Bunlar bir önceki yönetimden de yoz çıktılar. Masrafa bak, uygulamalara bak, sonuca bak. Korkarım bunlar yönetimiyle futbolcusuyla Fenerbahçeli adilere hem kupa, hem lig şampiyonluğu turu attıracaklar..

Çağatay_
02.05.2010, 13:45
Başlık yukarda kalsın...

Ömer Abimizi kovacaklarına inanmıyorum.Baş tacı edeceğimiz emektarları kovmayız biz... Bir açıklama gelecektir.

Serhat
02.05.2010, 14:41
Şaşırmıyorum ve şaşırmayacağım.
Zira basit bir transferde bile kırktakla atıp türlü bahaneler (!) üretebilecek kadar zeki (!) olan kişilerin yapacağı hiçbir vefasızlığa Şaşırmayacağım !

Mayls
02.05.2010, 15:06
Bu kadar basit mi? 40 yıldır hizmet eden bir adamı harcamak bu kadar basit mi?

Recep Alkan
03.05.2010, 10:32
Yönetim pek da haksız sayılmaz, baksanıza hasır altı edildi bile konu.

Kupa finali öncesi ve sonrası ile kapanır gider.

Vefa falan hadi bunların görevi değil de, bizimde mi değil arkadaş ?

Cengiz Çubukcu
03.05.2010, 10:37
kovmamışlardır arkadaşlar, oturup konuşmuş ve artık böylesinin daha hayırlı olacağını düşünmüşlerdir ve bu kararı da alan kişi bence Şenol Güneştir...zaten daha önce kendisi Trabzonspor dergisindeki röportajında bir sefer ayrıldığını ve geri döndüğünü ama artık son zamanlarını olduğunu söylemişti....inşallah iyi ayrılık olmuştur...

Recep Alkan
03.05.2010, 10:39
Ömer abiye, İBB deplasmanından önce bir daha deplasmanlara gelmeyeceksin demişler ve şimdi de bu tür bir karar almışlar. Kendisine kimse kuru bir teşekkür etmemiştir.

Zamanlamanın da kupa maçı öncesi olması bence manidar !

YektaUzun
03.05.2010, 10:43
Klüpte zaten doğru düzgün Trabzon'lu futbolcu yok. Bari bırakında teknik heyetde Trabzon'lu insanlar olsun.

Atalay
03.05.2010, 10:49
Arkadaşlar İşin aslını dün başkandan dinledik...

Adam diyorki artık eski personelimizi revize ediyoruz yani yeniliyoruz yani gençlerin önünü açmaya çalışıyoruz...

Saygıdeğer malzemecimiz artık emekli olmuş...

Hemde kaç yıl önce...

Şimdi kulüp işleri gençlere vede liyakatlılara vermek istiyor tüm Trabzon ayağa kalkıyor bakan devreye sokuluyor...

Yapmayın arkadaşlar...

Emeğe saygım sonsuz..

Ama gençlerinde önünü açmak gerekmezmi...

OLCAY ÇAKIR
03.05.2010, 11:02
Emeklisi gelmiş ve geçmiş olan personellerle yollarımızı ayırdık dedi başkan...

Bu sözün üzerine ne denebilir ki başkana?

Duygusallıkta bir yere kadar sanırım...

Recep Alkan
03.05.2010, 11:02
Biz neden ilişiği kesildi demiyoruz ki zaten Gökhan abi. Başkan bu mantık ile iş yapıyorsa doğrusunu yapıyor. Ama oturup teşekkür edildiğine dair de birşeyler söyledi mi sayın başkan ? Gönderilme şekli için de bir iki kelime etti mi ?

Zaten ilk yazdığımda belirttim, Ömer abi 12 yıl önce emekliliğini hak etmiş, o da zamanının geldiğinin farkında, tek isteği küçük bir teşekkür.

Edildi mi ?

Cengiz Çubukcu
03.05.2010, 11:04
Biz neden ilişiği kesildi demiyoruz ki zaten Gökhan abi. Başkan bu mantık ile iş yapıyorsa doğrusunu yapıyor. Ama oturup teşekkür edildiğine dair de birşeyler söyledi mi sayın başkan ? Gönderilme şekli için de bir iki kelime etti mi ?

Zaten ilk yazdığımda belirttim, Ömer abi 12 yıl önce emekliliğini hak etmiş, o da zamanının geldiğinin farkında, tek isteği küçük bir teşekkür.

Edildi mi ?

düşünüyorum da belki kupa maçı ya da sezon sonu beklenebilirdi....küçük değil büyük teşekkür ederler ona Recep emin ol :)

Atalay
03.05.2010, 11:05

Edildi mi ?

Recep kardeşim niçin edilmesin öyle saçma sapan şey olurmu güzel kardeşim...

Sen beni bir ara...

Recep Alkan
03.05.2010, 11:11
Gökhan abi, öğleden sonra 4'e kadar müsait olamayacağım, sonrasın da ararım.

Şimdilik son mesajım şu olsun.

Sen bu işin bir tarafı ile ben diğer tarafı ile görüştüm.

anladığım kadarı ile sana teşekkür edildi dendi, bana ise bu çok görüldü dendi.

!!!

murat
03.05.2010, 11:27
30 yillik malzemeciye bir tesekkur edip gondermek cok zor olmamali. En azindan resmi siteden bir tesekkur yazisi ve ayrilik nedeni yazilabilirdi. Neyse ben zaten coktan bu yonetimden sogudum yuzlerini bile goresim gelmiyor..

Öztürk Adem
03.05.2010, 11:57
Sorunu onlarda bulmuslar galıba:D Bu yuzden basarı gelmıyor bır turlu.Bızımkıler en son carreyı batıl ınanc olarak gormuslerdır ve ıslerıne son vermıslerdır.

En mantıklı acıklaması bu olsa gerek yonetımın.

sedatturan
03.05.2010, 12:03
hayırdır inşallah bu da ne demek oluyor? şenol hoca bununla ilgili yönetime bi ağırlık koyamıyormu acaba?

zekeriyya
03.05.2010, 12:05
emeklisi gelmiş adamlara bir maç öncesi plaket teşekkür belgesi verirsin onure edersin
ha dersen takımda bir tek onur var oda kalede onu anlarım yönetim asıl işi olan yöneticiliği yani gereğini yapsın uygulamalar yalnış olmamalı kimse incilmemeli

M.S.SOFU
03.05.2010, 12:05

Adam diyorki artık eski personelimizi revize ediyoruz yani yeniliyoruz yani gençlerin önünü açmaya çalışıyoruz...

Hemde kaç yıl önce...

Şimdi kulüp işleri gençlere vede liyakatlılara vermek istiyor tüm Trabzon ayağa kalkıyor bakan devreye sokuluyor...

Yapmayın arkadaşlar...

Emeğe saygım sonsuz..

arkadaşlar böyle bir açıklama yapılmışken daha fazla konunun üzerine gitmeye ne gerek var anlamıyorum

Badaloğlu
03.05.2010, 12:06
Arkadaşlar kulübün personel maaşlarının aylık toplam gideri 400.000TL imiş... SSK primleri de hariç, ayrıca Trabzonspor kulübünde 200'e yakın çalışan varmış, anladığım kadarıyla dahada işten çıkacak olan personeller var!!!

Emekçi büyüklerimizi tabiki seviyoruz, sayıyoruz ama daha bu işi ne kadar yapacaklardı? Nasılki taraftar profilimiz değişiyor, kulübün personel yapısıda çağa ayak uymak zorunda... Hep kulübün idari işlerinden şikayet etmiyormuyduk.

Şunu bilir şunu söylerim, insan emekli olacağı zamanı kendi belirlemeli.Sen emekli olma hakkını elde ettiğin anda bu fırsatı iyi değerlendireceksin. Hayatını Trabzonspor'a adamışta olabilirsin ama burası sonuçta bir dernek, kurum... Bu tip bir gerçekle karşılaşmak kimse istemez ama Trabzonspor'u kimse vefasızlıkla suçlamasın.Sonuçta Ömer ağabeyimiz ve diğer büyüklerimizin hepsi emekli olmuşardır.Kulüp en azından bunu kendilerine sağlamıştır.

- Bence asıl sorun, milyon dolarların döndüğü bir kulübü hala daha dernekler kanunlarına göre yönetmeye çalışmaktır.

- Burasını bir şirket olarak kabul edersek, şirketinizden emekli olma hakkınız olduğunda şirketiniz isterse sizinle çalışır.İstemezse çalışmaz, değil mi?

- Trabzonspor kulübü usulüne uygun emekli ettiği personelini onere edecektir.Buna gönülden inanıyorum.Aksini düşünemiyorum bile...

ugurozturk
03.05.2010, 12:08
hepsine guzel bi emeklilik yemegi verirsin; basini cagirirsin; iki poz cektirirsin; vefa ornegi sergiler; tesekkur plaketi sunar; onure eder; oyle emekli edersin..

trabzonspora bu yakisirdi...

Recep Alkan
03.05.2010, 12:15
Anlaşılamayan konu şu galiba.

Ömer abi emekliliğinin geldiğinin farkında. 12 yıl oldu diyor emekli olalı. Emekli olmayacağım, burada öleğim de demiyor. Sadece bir teşekkür bekledim diyor.

Olayları karıştırmayalım lütfen.

Adamı tek kelime etmeden görevden al, sorasında kalk ve günler sonra onore et.

Samimiyetsizlikten başka birşey değildir bu.

magicyattara
03.05.2010, 12:16
Efsane kadro oyuncularının stadın boş bir köşesine yaptığı derneği gecekondu diye nitelendiren,efsane futbolcuları her fırsatta yerden yere vuran,Türkiye'de futbolun tarihini değiştiren bu insanlara karşı hoşgörüsüzlüğün en büyük örneğini sergileyen taraftarımızın,takımın malzemecisinin,hem de emekliliği yıllar önce dolmuşken görevden alınmasına böylesine tepki koyması göz yaşartıcı..

Ömer abiyi tanımayanımız yoktur..bir de Halis abi vardır yıllardır orda olan..ben yaklaşık 25 yıldır tanıyorum ikisini de..bu abilerimiz hizmetini doldurmuş ve bana göre artık ayrılma zamanı gelmiş abilerimizdir..

Ömer abi de diğer efsaneler gibi,o gecekonduda olacaktır bundan sonra..Umarım "Ömer abi çık ordan" diye bir başlık açılmaz forumda..

Ahmet Kuru
03.05.2010, 12:18
hayırlısı diyelim...

bordo61
03.05.2010, 12:19
Efsane kadro oyuncularının stadın boş bir köşesine yaptığı derneği gecekondu diye nitelendiren,efsane futbolcuları her fırsatta yerden yere vuran,Türkiye'de futbolun tarihini değiştiren bu insanlara karşı hoşgörüsüzlüğün en büyük örneğini sergileyen taraftarımızın,takımın malzemecisinin,hem de emekliliği yıllar önce dolmuşken görevden alınmasına böylesine tepki koyması göz yaşartıcı..

Ömer abiyi tanımayanımız yoktur..bir de Halis abi vardır yıllardır orda olan..ben yaklaşık 25 yıldır tanıyorum ikisini de..bu abilerimiz hizmetini doldurmuş ve bana göre artık ayrılma zamanı gelmiş abilerimizdir..

Ömer abi de diğer efsaneler gibi,o gecekonduda olacaktır bundan sonra..Umarım "Ömer abi çık ordan" diye bir başlık açılmaz forumda..

Ben kovulma muhabbetine çok sinirlenmiştim.

Recep abini yazısını da öyle anlayınca iyice darlandım.

Olay emekli etmekse gayet normal bir şey

Ama Ortada bir yanlış var.

Emekli olsa bile bu şak diye olmaz.

Senelerdir orada hizmet veren bir insanı en azından küçük bir törenle

Kırmadan ama onure ederek ayırsak.

Manevi olarak huzurlu yollasak çok güzel olurdu.

bordo61
03.05.2010, 12:22
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3342-6U3G6Q6S.jpg

Kulübümüzde uzun yıllar hizmet ederek emekliliğe hak kazanan Kenan Aktaş’a bir teşekkür plaketi sunuldu.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Aktaş’a plaketini verirken hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Sportif Direktörümüz Ünal Karaman da Kenan Aktaş’a bir forma hediye etti.

Pasta kesilmesinin ardından teknik heyet, futbolcular ve kulüp personeliyle vedalaşan Aktaş’a bundan sonraki yaşamında başarılar diliyoruz.

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3342-4H1S3C4E.jpg
-----

Şunu yapmadıkları müddetçe benim içim rahat değil

Eminim Ömer abininde içi rahat olmayacaktır.

Biz Hami'ye bile jubile yapmamış bir takım olarak.

Bu vefasızlıkların cezasını çekiyoruz.

Umarım yaparlar bizde Yönetim'e teşekkür ederiz yine bu sayfalardan

bordo61
03.05.2010, 12:26
Kahvaltı Organizasyon'unda soru sormadınız mı başkan'a dememin tek sebebi bu konuydu.

Soru sorulmuş cevabı alınmış. Yoksa Umut'u kovacan mı yada kaç transfer yapacan bunlar kahvaltıda sorulacak sorular değil.

Memnun oldum.

şenolkılınç
03.05.2010, 13:24
eğer emekli olunmuşsa eminim gereken önem verilerek teşekkürler sunulacaktır ama burda kafamı kurcalayan bişey var bi arkadaşım yukarıda okuduğum yazısında 400,000 tl ssk hariç personel gideri demiş bu bilgi için teşekkür ederim bunu öğrenince bazı karaktersiz futbolculara kinim 400,000 misli arttı madem bu adamlar revizyon için ücretten kısmak için gibi sebeplerle gönderilioyr kardeşim milyon dolar alan gerekesizleri yollayın böyle yaşayan tarihleer çalışmasın abilik yapsın taraftara futbolcuya o yeter bize

Ömür Karadeniz
03.05.2010, 13:38
niye neden kovuldu omer abi.ne yaptı tek sucu helalıylen para kazanmakmıydı.harama el uzatmadıgı ıcnımı yoksa sahtekarlıga kafası calısmadıgı ıcınmı gorevınden kovuldu acıkcası merak edıyorum.

61viya
03.05.2010, 13:47
Bu takıma dair, Şenol Güneş'e saygım neyse, bu adama da saygım oydu. Szymek'i ne kadar sevdiysem, bu adamı da o kadar sevdim. Milan gittiğinde nasıl içimden bir parça koptuysa, bu ahberi okuduğumda da aynı parça koptu!

Yazıklar olsun!

Sakın yalnız oldığunu düşünme Ömer abi, sakın!

OLCAY ÇAKIR
03.05.2010, 13:49
Başlığın yumuşatılması gerekiyor...

Cengiz Çubukcu
03.05.2010, 13:51
Başlığın yumuşatılması gerekiyor...

hatta özellikle personelle ilgili kısımların başka başlıkta tartışılması daha iyi olur....

SEDAT
03.05.2010, 13:52
- Başkanla buluşan abilerimiz böyle söylediğine göre biraz fevri davranmış olabiliriz...

- İnşallah herşey tatlıya bağlanır ..

irfanb
04.05.2010, 00:09
Bizim Asbaskan Hayrettin Emice kac yasinda ?
Emekliligi gelmedi mi ?
Onun yerine genc birini ne zaman atayacak baskan?

pazarkapılı
04.05.2010, 11:04
Bizim Asbaskan Hayrettin Emice kac yasinda ?
Emekliligi gelmedi mi ?
Onun yerine genc birini ne zaman atayacak baskan?hahhah....harika olmus....bence es gecilmemesi gereken biraz ders veren biraz nükteli biraz da kara mizahi....

Mustafa AYDIN
04.05.2010, 14:32
Bunca emeğe,bir teşekkürü bile çok görenlere yazıklar olsun.

E. Cumur61
07.05.2010, 18:01
Ömer Seren'e duygulu veda
Kulübümüzde 1976 yılından bu yana görev yapan ve şampiyonlukların tamamında yer alan malzemeci Ömer Seren için antrenman öncesi veda töreni düzenlendi.

Emekliye ayrılan Ömer Seren’e Başkanımız Sadri Şener hizmetleri anısına bir plaket verdi. Kaptan Song takım adına Seren’e plaket verirken Teknik Direktör Şenol Güneş ise adının yazılı olan formayı Seren’e hediye etti. Güneş, Seren’in, Trabzonspor’a uzun yıllar hizmet ettiğini belirterek, “Yine birlikte olacağız. Uzun yıllar bir arada çalıştık. Yine içimizde olacak. Kendisine katkılarından ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.
Malzemeci Ömer Seren ise ”Kupayı alıp geldiğiniz için mutlu oldum. Bana hakkınızı helal edin, ben herkese hakkımı helal ediyorum” dedi. Daha sonra futbolcular Ömer Seren’i omuzlara aldılar.

sessizkral_1
07.05.2010, 18:12
http://www.medyatrabzon.com/images/news/24227.jpg
Duygulu veda...
07 Mayıs 2010 / 17:56
”Kupayı alıp geldiğiniz için mutlu oldum. Bana hakkınızı helal edin, ben herkese hakkımı helal ediyorum”

Kulübümüzde 1976 yılından bu yana görev yapan ve şampiyonlukların tamamında yer alan malzemeci Ömer Seren için antrenman öncesi veda töreni düzenlendi.

Emekliye ayrılan Ömer Seren’e Başkanımız Sadri Şener hizmetleri anısına bir plaket verdi. Kaptan Song takım adına Seren’e plaket verirken Teknik Direktör Şenol Güneş ise adının yazılı olan formayı Seren’e hediye etti. Güneş, Seren’in, Trabzonspor’a uzun yıllar hizmet ettiğini belirterek, “Yine birlikte olacağız. Uzun yıllar bir arada çalıştık. Yine içimizde olacak. Kendisine katkılarından ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.
Malzemeci Ömer Seren ise ”Kupayı alıp geldiğiniz için mutlu oldum. Bana hakkınızı helal edin, ben herkese hakkımı helal ediyorum” dedi. Daha sonra futbolcular Ömer Seren’i omuzlara aldılar.

EROS87
07.05.2010, 18:16
Ömer Seren'e duygulu veda
http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/4346-6U3Y6Z0E.jpg

Diğer Fotoğraflar

http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/4346-6M3X5H6J.jpg

http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/4346-1Q9U1W8L.jpg

http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/4346-8E8K4O1W.jpg

http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/4346-7F1O0V0F.jpg

http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/4346-5Y2K4T5W.jpg

http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/4346-5U6A2E9M.jpg

http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/4346-2Y6H5O3O.jpg

AYYILDIZ
07.05.2010, 18:17
Başlık değişmeli.

28TS61
07.05.2010, 18:19
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4346-6U3Y6Z0E.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4346-6M3X5H6J.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4346-1Q9U1W8L.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4346-8E8K4O1W.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4346-7F1O0V0F.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4346-5Y2K4T5W.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4346-5U6A2E9M.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4346-2Y6H5O3O.jpg

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=4346#Icerik

Badaloğlu
07.05.2010, 18:20
Bunca emeğe,bir teşekkürü bile çok görenlere yazıklar olsun.

E ne olacak şimdi? Trabzonspor kulübü kendine yakışanı yaptı. Kulübün bu konuda yapması gereken başka bir şeyi kaldı mı?

Teşekkürler Trabzonspor...

KUTADGU
07.05.2010, 18:25
Yakışan yapılmış. Kendisine uzun ve sağlıklı ve huzurlu bir emeklilik diliyoruz.

Aytekin Kuleyin
evet yönetime sallayan arkadaşlar galiba şimdi özür zamanı :) bizim şu tezcanlılığımız olmasa zaten herşey daha güzel olacak ya neyse..

halil ibo
Demek ki neymiş kardeş ! Mesele işin aslını öğrenmeden yorum yapmamakmış kardeş.
Biraz daha dikkatli olalım.
1.sayfaya ilk baktığımda aklıma gelen,yaşı itibarıyla görevini yaparken zorlanabilecek olması ve emekliliğinin gelmiş olması ihtimaliydi.Yanılmamışım.

Emirhan Makul
07.05.2010, 18:32
Demek ki neymiş Bordomavi.net'de "Çocuklar için ayrı Bölüm" istemek mantıksızmış çünkü hepimiz çocukluk yapabiliyormuşuz.

İlk sayfalarda ki yorumlara bakarsak olay yönetim istifaya bile gitmiş.

Hepimiz tezcanlıyız , İlk sayfalarda bağırıp çağıranlar , Klübe bu konu için teşekkür e-maili atması gerek.

E. Cumur61
07.05.2010, 18:32
resmi sitede videosuda var, aglamamak icin kendimi zor tuttum

Cengiz Çubukcu
07.05.2010, 18:35
demek ki hemen kızıp gemileri yakmamak lazımmış, artık kulüpte iyiye giden şeyler de varmış :) teşekkürler Ömer Seren....

EROS87
07.05.2010, 18:40

teşekkürler trabzonsporum mahçup etmedin beni.
teşekkürler ömer seren.

ayrıca resmi sitedeki video da herşeyi daha iyi anlatıyor.

Hüseyin İlkin
07.05.2010, 18:47
Teşekkürler Ömer Seren.

Teşekkürler Trabzonspor.

DeAgLeMaNyAq
07.05.2010, 18:53

Yattara'nın fotoğrafı çok dramatik...

Misina
07.05.2010, 18:58
medyatrabzon yine ortalığı toza dumana kattı.İtibar etmeyelim bu sallamacıların haberlerine.

Ömer Abimize Sağlık ve mutluluk diliyorum.Verdiği onca emek için teşekkürler

Gökçebey
07.05.2010, 19:55
Yönetimi istifaya davet edip tozu dumana katan arkadaşları tekrar sahneye davet ediyorum.

Tangerine Dream
07.05.2010, 20:01
Tüm emeklerin için teşekkürler, Ömer Abi. Allah sana huzurlu ve uzun bir emeklilik nasip etsin. Yönetimimiz bize yakışanı yapmış, onlara da teşekkür ediyoruz.

legend_of_61
07.05.2010, 20:06
E yuh yanii

a f s
07.05.2010, 20:12

Hemde kaç yıl önce...

Yapmayın arkadaşlar...

Emeğe saygım sonsuz..

Meselenin önünü arkasını bilmeden yorum yapanlar için alıntı yaptım.

Trabzonspor'a kapağı atan sonsuza kadar orada çalışacak diye bir kural yok.

Ömer Amca çoktan emekli olmuş zaten, kendisine teşekkür ediyor yeni hayatında huzur ve mutluluk diliyorum.

Bırakalım da yönetim işini yapsın, her şeye yorum yapmak her işe karışmak zorunda değiliz.

Hayatında şirket yönetmemiş, insan yönetmemiş, insanların hele hiç yorum yapmaması lazım.

Güle güle Ömer Amca kıymetini bil, bak sana tören bile yapılmış.

Efsane futbolcumuz Orhan Çıkrıkçı'nın görevine son verildiğini cep telefonununa SMS ile bildirildiği bir kulübümüz olduğunu unutmayın, her şeyi de abartmayın.

İskender66
07.05.2010, 20:13
Teşekkürler Ömer Seren.
Teşekkürler Trabzonspor.
Yönetim Trabzonspor'a yakışanı yapmıştır. Tebrikler :alkış:

Kader KORELİ
07.05.2010, 20:17
Basligi acan arkadas yalnis haberi kaynak almis, cogunuz inanmissiniz. Ömer Abimizi kovtuklari yok, calisan herkesin bir gün emeklilige ayrildigi gibi emeklilige ayrildi. Resmi sitedeki videoyu izledim gözlerime yaslar geldi. Ömer Abi kulübümüzde bir Senol Günes, bir Samil Ekinci, bir Ahmet Suat Özyazici gibi hic unutmayacagim bir efsane. Uzun ve saglikli bir emeklilik diliyorum kendisine. Trabzonspor'da 1976 dan beri yasadiklari hakkinda bir kitap yazsa Ömer Abi cok güzel olur. Umarim böyle birsey düsünüyordur.

Adil ÖZGÜR
07.05.2010, 21:17

Yattara'nın fotoğrafı çok dramatik...

Sanki Sadri Şener'den daha ihtiyar. Tabiki emekliliği hak etmiştir. Gelecek nesillerin önünü açması yönünden çok güzel bir veda ile onurlandırılmıştır. Bizde teşekkür edelim emeğine.

My
07.05.2010, 21:19
Bunu çok yapıyoruz. Hemen bütün gemileri yakıyoruz. Her şeye tepkiliyiz.

Hepsi bir tarafa bu yalan dolan haberlerin içinde nednese hep aynı site var! Medyatrabzon?

Murat Hızal
07.05.2010, 21:25
Umarım şu site üyelerinin en az yüzde 20'si seneye bu zamanlar Ömer Seren'i hatırlar!

Kendisine uzun ömürler huzurlu emeklilik diliyorum.

Ömer Kibar
07.05.2010, 21:33
Bugüne kadar takıma çok katkısı oldu..

Emeklerin için teşekkürler Ömer abi...

Hakan Karadirek
07.05.2010, 21:35
Tesekkurler Omer abi .
Tesekkurler Trabzonspor'um .

28TS61
07.05.2010, 21:44
hollanda kampinda fotograf cekilmistim. iyikide cekilmisim.
asil kulübün icindeki göremedigimiz gizli kahramanlardan biridir ömer abimiz.

bordo61
07.05.2010, 21:48
Kovma olmamıştır.

Ömer abi emekli olmuştur.

Hemde Resmi açıklama yok, kimse Ömer abiyi kovamaz.

Recep Abinin yazısını okudum.

Bundan böyle Ensenizdeyim Sadri Şener ve Ekibi bende zırnık kadar krediniz yok

Bir daha seçilmemeniz için elimden geleni yapacağım.

Ne oldu Belediye başkanı sıkıntıya girdi demi seçimden önceki iş vaatlerinden dolayı

Onu mu rahatlatacaksınız.

Trabzonspor İş bulma kurumu mu ?

Yazıklar olsun size , bir kulüp anca bu kadar kötü yönetilir.

Dozer Şöförünü de alın gidin.

Sezonun en büyük maçının arifesinde

Trabzonspor çınarını üzmek hainlik etmek de neyin nesi anlamadım.

Millet kupaya odaklandı kimse durumu çakmaz mı diyorlar.

Yazık size , bunu bile düşünemiyorsunuz.

Ben kovulma muhabbetine çok sinirlenmiştim.

Recep abini yazısını da öyle anlayınca iyice darlandım.

Olay emekli etmekse gayet normal bir şey

Ama Ortada bir yanlış var.

Emekli olsa bile bu şak diye olmaz.

Senelerdir orada hizmet veren bir insanı en azından küçük bir törenle

Kırmadan ama onure ederek ayırsak.

Manevi olarak huzurlu yollasak çok güzel olurdu.

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3342-6U3G6Q6S.jpg

Kulübümüzde uzun yıllar hizmet ederek emekliliğe hak kazanan Kenan Aktaş’a bir teşekkür plaketi sunuldu.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Aktaş’a plaketini verirken hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Sportif Direktörümüz Ünal Karaman da Kenan Aktaş’a bir forma hediye etti.

Pasta kesilmesinin ardından teknik heyet, futbolcular ve kulüp personeliyle vedalaşan Aktaş’a bundan sonraki yaşamında başarılar diliyoruz.

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3342-4H1S3C4E.jpg
-----

Şunu yapmadıkları müddetçe benim içim rahat değil

Eminim Ömer abininde içi rahat olmayacaktır.

Biz Hami'ye bile jubile yapmamış bir takım olarak.

Bu vefasızlıkların cezasını çekiyoruz.

Umarım yaparlar bizde Yönetim'e teşekkür ederiz yine bu sayfalardan

Kahvaltı Organizasyon'unda soru sormadınız mı başkan'a dememin tek sebebi bu konuydu.

Soru sorulmuş cevabı alınmış. Yoksa Umut'u kovacan mı yada kaç transfer yapacan bunlar kahvaltıda sorulacak sorular değil.

Memnun oldum.

Yönetimi istifaya davet edip tozu dumana katan arkadaşları tekrar sahneye davet ediyorum.

Söz bizde o zaman

Tüm yazdıklarımı alıntılıyorum.

Teşekkür ediyorum. Bir hatamız olduysada özür diliyorum.

Ben görevimi yaptım keşke herkes bu kadar erdemli olabilse.
:rolleyes:

Örneğin: Kupa Finali başlığı gol yedikten sonra ve maç bitiminde bir okuuyun bakalım ne çıkacak :)

Gökçebey
07.05.2010, 22:46
Teşekkürler Giray. :)

zafer6161
07.05.2010, 22:53

aynen katılıyorum,işin aslını bilmeden yazıp çizmek yanlış:)

yönetimi bu davranşından dolayı kutluyorum:alkış:

Bıyıklıoğlu
07.05.2010, 23:02
yönetim ömer abiyi hakettiği gibi uğurlamış.teşekürler

Fatih Özkan
07.05.2010, 23:03
En güzelini yapmışlar...
Teşekkür ediyorum Yönetime...

İlker Akçay
07.05.2010, 23:07
Trabzonspor Kulübü kendine yakışanı yapmıştır.Nice huzurlu,sağlıklı yıllar yaşa Ömer Abi :)

Emo91
07.05.2010, 23:09
ömer abi ye sonsuz tesekkürler....
takimda inanilmaz emegi bulunan cok degerli bir sahisdir kendisi!
gercek bir trabzonsporlu, ayrica trabzonsporun lig sampiyonluklarini, kupa sampiyonluklarini, avrupa basarilarini yasamis birisi.

böyle bir kariyere ancak saygi duyulur, alkislanir :alkış:

söyleyecek laf bulamiyorum, allah uzun ömürler nasip etsin!

Hotaman
07.05.2010, 23:45
Öncelikle bir Trabzonspor taraftarı olarak değerli abimize emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum.
Güle güle Ömer Abi!

Söz bizde o zaman

Tüm yazdıklarımı alıntılıyorum.

Teşekkür ediyorum. Bir hatamız olduysada özür diliyorum.

Ben görevimi yaptım keşke herkes bu kadar erdemli olabilse.
:rolleyes:

Örneğin: Kupa Finali başlığı gol yedikten sonra ve maç bitiminde bir okuuyun bakalım ne çıkacak :)
Fikrim sizce önemli bilmiyorum ama bu erdemli davranışınızdan ötürü sizi tebrik ediyorum.

Koyu ile yazdığınız yerler 180 ila 220 sayfaları arasına tekabul ediyor. İlgilenenler bakabilirler.
Oldukça eğlenceli:D

SEDAT
08.05.2010, 00:51
- Belki ömer abi baştan kendini unutuldu zannetti olabilir ...

- Kendisi için herşeyin hayırlısı olur inşallah...

- Vedasıda çok güzel olmuş..herkese teşekkürler..

Koray10
08.05.2010, 00:56
emegin icin tesekkür ederiz

mashal61
08.05.2010, 01:06
Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır kimisine göre. 40 yıllık emeğin hatırını da görmüş olduk yönetime göre...
Başlığı ilk gördüğümde böyle bir yorum yapmışım. Ama o zaman görmemiştik şimdi gördük. Yine tekrarlayabilirim. 40 yıllık emeğin hatırını da görmüş olduk yönetime göre.

Ilelioglu
08.05.2010, 01:13
Hersey icin Tesekkürler...!

:)

volkanferhan
08.05.2010, 01:14
kulubümüz ömer abiyi hak ettiği şekilde uğurlamıştır.
kendisine emekli yıllarında güzel bir hayat diliyorum.

Dursun Kaplan
08.05.2010, 09:23
Emekleri için teşekkürler. Yönetimimiz üstüne düşeni yapmıştır.
Gördüğü şampiyonluklar bile bir ömür yeter Ömer abimize. :)
Yeni şampiyonlukları bizlerde görürüz inşallah.

Harun-61
08.05.2010, 09:39
Tesekkürler Trabzonspor.....

Ertan 51
08.05.2010, 09:58
demek ki hemen kızıp gemileri yakmamak lazımmış,
artık kulüp te iyiye giden şeyler de varmış :) teşekkürler Ömer Seren....
Başkanın bi sözü var ya o geldi aklıma,
bizim taraftar ne olursa olsun ilk önce kızar,söver,sayar sonra anlar dinler demişti,bu söze güzel bir örnek daha ekledik:)
Tanımam Ömer abimizi ama acayip sever saygı duyarım böyle istikralı ve sabırlı bir şekilde çalışan emekçilere.
Ömer abi inşallah kafan rahattır,borcun harcın yoktur,çocukları bir yere yerleştirmişindir,
TS maçlarına zevkle gelirsin tadını çıkarırsın emekliliğin.
Hakkını helal et abi.

Atalay
08.05.2010, 10:43
Teşekkürler Ömer abi....

Teşekkürler Trabzonspor...

SDanışmaz
08.05.2010, 11:03
Çok güzel hareketler bunlar :)

Emekleri için Ömer Abi'ye teşekkürlerimi iletiyorum.

Özge
08.05.2010, 12:21
Efsaneydi gerçekten.Yönetimde güzel bir şekilde uğurladı Ömer abiyi.

İskender66
08.05.2010, 12:46
Öncelikle bir Trabzonspor taraftarı olarak değerli abimize emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum.
Güle güle Ömer Abi!

Fikrim sizce önemli bilmiyorum ama bu erdemli davranışınızdan ötürü sizi tebrik ediyorum.

Koyu ile yazdığınız yerler 180 ila 220 sayfaları arasına tekabul ediyor. İlgilenenler bakabilirler.
Merak ettim. O dediğiniz sayfalara bi okuyum bari :)

Asi Çaykaralı61
08.05.2010, 12:49
Bize verdiği emeklerden dolayı ALLAH Razı olsun

Verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederim

Keleşoğlu
08.05.2010, 12:50
Ömer abi emeklerin için Teşekkür Ediyoruz

İslam Sezer
08.05.2010, 13:37
.
oku acayip gariplikler var.şükür ki dua edin beddua etmeyin pozitif düşünün
kupayı alacağız inşallah yazılarımla orda birkaç istisna kişi gibi duruyorum.
eskiden ben de hemen umutsuzluğa kapılırdım ama artık son ana kadar pozitif bakabiliyorum.çokta iyi oluyor...
.
bu olayda aynısı.hemen linç ettiler yönetimi.oysa şimdi mahcup olmaları gerekir.

bordo61
08.05.2010, 19:38
Güle güle Ömer Abi!

Estahfrullah ne demek önemli mi

Önemlidir tabi

Hatta bu sayfada bile kendini kandırmaya çalışanlar var.

Önce kalayı basıp sonra hiç birşey yokmuş gibi davranmaya çalışanlar.

Ben tüm mesajlarımı alıntıladım ve özür diledim.

Kendimizi kandırmanın hiç alemi yok.

Herkes herşeyi görüyor

bkandil
08.05.2010, 19:42
Ömer Seren abimize emeklilik hayatında huzurlu ve sağlıklı bir yaşam dilerim...

61viya
08.05.2010, 19:56
Bence yorum yapanların yaptığı hatayı vurmak değil marifet. Bunca insanın böyle bir habere inanmışş olmasının altında yatan nedenleri irdelemek lazım ilk önce.

Ömer abi, yerin çok başka. Seni her gördüğümde, bir kez daha o mutluluğu yaşaman için de dua ederdim ekstradan. Her şey için sonsuz teşekkürler.

Çağatay_
09.05.2010, 12:34
Ömer abi güle güle :)

Biraz kızmıştım ilkten ama sonra bunu ona yapmazlar yakında belli olur demiştim.Ve güzel bir törenle veda edilmiş..

Gözlerim doldu izlerken.

Gökçebey
14.05.2010, 13:39
Ömer abiye sağlıklı emeklilikler diliyorum. Yönetime de "vefalı" davranışından dolayı teşekkür ediyorum. Arkadaşları da teşekküre davet ediyorum. Hala.

Hotaman
15.05.2010, 23:05
Umarım eğlenmişsinizdir İskender abi.:)

Cafer Bulur
15.05.2010, 23:08
Simdiye kadarki hizmetleri icin ömer seren e tesekkür eder,bundan sonraki yasaminda huzurlu bir ömür dilerim.

SEDAT
15.05.2010, 23:18
- Teşekkürler yönetim..

- Sana sonsuz teşekkürler ömer abi...

- Birdaha her habere hemen itibar etmeyeceğim en azından araştırmadan...

İskender66
16.05.2010, 01:27
Umarım eğlenmişsinizdir İskender abi.:)
Eğlenmez olurmuyum? Çok eğlendim çook :)