PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ercan Taner?e elestiri..!!!

Emir BAYRAK
23.08.2005, 14:15
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" ="ts"><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T><T>
<T>
<TR>
<TD>Milliyet Gazetesi yazari Melih Asik'tan Lig Tv spikeri Ercan Taner'e elestiri.. CNN Türk'ten Baris Kuyucu ve Cem Yilmaz'i öven Asik, bilgilendirme yönünün zayif buldugu Taner'i bugünkü yazisinda kaleme aldi..</TD></TR></T></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10></TD></TR></T></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<CENTER><SCR' ?ipt="src=http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&amp;nt='" + nt+ ?></CENTER></TD></TR></T></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Ercan Taner maçlari anlatirken sag olsun içine büyük heyecan katiyor.

Ama is orada bitiyor bu?

Galatasaray - Malatya maçinda Katatau adinda Brezilyali bir genç izliyoruz. Adeta firtina. Galatasaray savunmasini duman ediyor. Ercan bilgi veriyor: "Çok genç bir futbolcu..." O kadarini biz de görüyoruz. Peki kaç yasinda, hangi takimdan gelmis, kaç paraya transfer olmus, Brezilya'dan Malatya'ya onu hangi rüzgâr atmis?

Yalniz o degil merak ettigimiz, baska yeni futbolcular da var sahada. Ama bilgi yok. Spiker arkadaslar maçtan önce sahaya çikacak futbolcularla ilgili bilgi edinse veya Eurosport'un yaptigi gibi bu bilgiler maç esnasinda merkezden spikerlere iletilse... Böylece seyirciler futbol ve futbolcular konusunda bilgilense iyi olmaz mi?

Futbolcular tanindikça daha çok sevilir, daha yakindan izlenir, taninmak yeni futbolcularin moralini yükseltir.

Kanal D ve CNN'de Formula'yi nakleden arkadaslar bilgilendirme açisindan dört dörtlüktü...
Futboldakiler sifir!
</TD></TR></T></T></T></TABLE>Edited by: Emir BAYRAK

Emir BAYRAK
23.08.2005, 14:16
ya bizim maçimizi sunan adama ne demeli gerci yayinladiklarina sukur de smileys/smiley36.gif

#10 Fietra
23.08.2005, 14:46
Futbolda Türkiye'de Murat Kosova'yi begeniyorum

metinulusoy
23.08.2005, 14:50

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Sana katiliyorum NTVnin spikerleri genelde iyi maç anlatiyorlar.Özellikle Dünya Gençler Futbol Turnuvasinda çok iyiydiler.Genç oyuncularin çogunu yakindan tanima firsati bulduk.Edited by: mega61

worldmaster
23.08.2005, 15:03
Çok gerekli bi konu tebrikler

Erbay
24.08.2005, 13:39
Bence Ercan Taner gibi maç anlatan spiker yok.Müthis heyecanli anlatiyor.

Emir BAYRAK
26.08.2005, 18:14

Bilgilendirme yok sadece heyecan var.Ama Murat Kosava..??? HARIKA...Bilgilendirme , heyecan ,gerilim http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif...

mini FaNaTiK
26.08.2005, 18:24
ewet heyecan olarak ercan taneri bende tek gecerim ama denildigi gibi bilgilerndirme konusunda sadece murat kosova degil tum ntv spikerleri gorevlerini iyi yapiyorlar bunu ingiltere almanya ve ispanya ligi maclarinda gecen yiltakip ettim futbolcu tanitimlari futbol bilgileri takimin durumu hakkinda bilgilendirmeler cokyerinde...

uygar_trb
26.08.2005, 22:18

murat kosova süper henry için 100 metre yarisina hosgeldiniz sevgili seyircilerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr thiery henryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

filen diodusmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

Sacit
31.08.2005, 21:39

ama tarafsiz olsun smileys/smiley7.gif

kutoz
31.08.2005, 22:15
Valla TV.lerde maçlarin bu kadar gezmedigi yillarda, kulaklarimiz hep radyodaydi. 30'lu yasta olan arkadaslar hatirlayacaklardir. Bir Necati Karakaya vardi maçlari anlatan, saç bas yolardik. Adam atagi anlatmaya basladiginda, top rakip kaleye gidip geri dönerdi ama o hala atagin basini anlatiyor olurdu.Bu kadar mi yavas anlatilir bir maç...

Konuyla alakasi yok belki ama aklima geldi. smileys/smiley2.gif

Gülşen
31.08.2005, 22:20
Ercan Taner'in sesi tüylerimi diken diken ediyor... Ben Melih Sendil'i tercih ederim...

Ayrica kutoz, 30'lu yaslarda olanlar hatirlar, demis... Simdiki gibi popçularin cirit atmadigi dönemlerdi, tek kanalli dönemler... Ablam asik olacak bir popçu bulamadigi için ortada bu Ercan Taner'e filan sarmisti... O dönemlerini utançla anar hala...smileys/smiley36.gif

kutoz
31.08.2005, 22:24
Ercan Taner'in sesi tüylerimi diken diken ediyor... Ben Melih Sendil'i tercih ederim...

Ayrica kutoz, 30'lu yaslarda olanlar hatirlar, demis... Simdiki gibi popçularin cirit atmadigi dönemlerdi, tek kanalli dönemler... Ablam asik olacak bir popçu bulamadigi için ortada bu Ercan Taner'e filan sarmisti... O dönemlerini utançla anar hala...smileys/smiley36.gif

Yadirgamamak gerek. O yine bulmus, biz onu da bulamaz Adile Nasit'in "Uykudan Öncesini" dinler uyurduk. smileys/smiley2.gif

Gülşen
31.08.2005, 22:26
öyle olsun smileys/smiley2.gif

gerçekefsane
31.08.2005, 22:27
Abidin Aydogdu'yu da unutmamak gereksmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Hünkar
31.08.2005, 22:28
gese yi isdtanbul da 2-1 yendigimiz macta felaketti yattara yattara yattara diye bagirmasini unutamicam tuylerimk diken diken olmustu(umarim yanlis hatirlamiyomdur spikeri) bilgilendirme yonune gelince gercekten de cok zayif

gerçekefsane
31.08.2005, 22:32
<CENTER>30.08.2005-melih ASIK'in yazisindan bir bölüm</CENTER>
<CENTER>Maçlar lezzetlendi</CENTER>

Filozof Bertrand Russel der ki: "Bilirseniz seversiniz... Kayisi hakkinda bilgiye sahip olursaniz yediginizde size daha lezzetli gelecektir..."
Bu hafta Gaziantep-Galatasaray ve Besiktas-Diyarbakir maçlarini televizyonda izledik. Ercan Taner ve Melih Sendil, maçlari anlatirken araya merak giderici bilgi serpistirdiler. Özellikle az taninan oyuncularla ilgili bilgilendik. Maç anlatan arkadaslarin bizden daha çok sey bildigini görünce daha fazla kulak kesiliyoruz. Onu da ekleyelim. Tesekkür edelim.
milliyet.com.tr

derslerine çalismislarsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifEdited by: gerçekefsane

Gülşen
31.08.2005, 22:40
Murat Kosava da iyidir ama bazen basketbol terimleriyle olaya dalinca ortaya tadindan yenmez bir sunum çikiyor... Çok da eglenceli oluyor...

KuĞu
31.08.2005, 23:25
Ercan Tanerin nesini seviyorsunuz beni deli ediyor çünkü hep tarafli anlatiyor heyecani tarafli yorumu tarafli ben baska ercan mi dinliyorum acaba.Hele bizim maçlarda yedigimiz golleri ballandirmasi heyecan katmasi ve attigimiz gollere ayni heyecani birak yabanci bir takimdan gol yemis edasiyla anlatmasi... TRT den orhan Ayhana da sinir oluyorum o da tarafsiz olamiyor Tam bir fb spikeri kendisi neyseki istanbulspor küme düstü ona anlatacak maçi kalmadi. Öztürk Pekin bildimbileli hep bizim maçlara görevlendirilmis oldugundan artik bizden biri gibigördüm uzunbir süre ama onun anlattigi maçlardan da keyif almiyorum. Melih digerlerine göre çok daha iyi ama o da istanbuldaki maçlarimizda ercandan farkliolamiyor.TV8 de bir eleman varadini bilmiyorum o da fena degil kosova da yumusak anlatimiyla farkli bir tarz getirdi futbol spikerligine, bagirip çagirmadan da güzelmaç anlatilabilecegini gördük ondan. Neyse ..bukadar.

gerçekefsane
31.08.2005, 23:31
.TV8 de bir eleman varadini bilmiyorum o da fena degil .

Fikret Engin'den mi bahsediyorsunuz, brezilya ligi maçlarini anlatan kisiden mi bahsediyorsunuzEdited by: gerçekefsane

Erbay
03.09.2005, 14:59
Bilgilendirmeninde bazen ayarini kaçiriyorlar.Takim gol atcak adam hala konusuyor.

KuĞu
03.09.2005, 18:35
.TV8 de bir eleman varadini bilmiyorum o da fena degil .

Fikret Engin'den mi bahsediyorsunuz, brezilya ligi maçlarini anlatan kisiden mi bahsediyorsunuz

tam hatirlayamiyorum çok geç saatlerde oldugundan fazla maç izlemedim bir tek su david alinacagi zaman ise geç kalma pahasina izliyordum sesi tam hatirlayamiyorum sadece italya ligi maçlarindaki anlatan kisi olarak hatirimda var. Sadece fena degildi digerlerine nazaran daha iyiydi.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.09.2005, 11:10
bi kaç kez halit kinançtan maç dinledim dünya karmsi maçi gibi biseydi hayir kurumlari adina..
çok neseli keyifli anlatmisti,
halit kivançla ercan tanerrin ortasini bulmak lazim :)

Sacit
06.09.2005, 15:36
sövelim bu adama smileys/smiley7.gif

antagonist
06.09.2005, 15:50
Bence de Murat Kosova en iyisi...Hele bi de "Iste premier lig bu,Thiery Henry" falan diyo.Adam futboldan da anliyo,basketboldan da.Basket maçlarinda da cosuyo,smaçlarda bi oooooooo deyisi var ki sormayin.smileys/smiley36.gif

Mollasalihoğlu
06.09.2005, 15:56
ercan taner gibi ''yattaera'' ve ''taçç'' diyen yok arkadas.

kim ne derse desin..

Erbay
06.09.2005, 16:06
ercan taner gibi ''yattaera'' ve ''taçç'' diyen yok arkadas.

kim ne derse desin.. bencede.(özellikle gsyi 2 sene önce yendigimiz maçta ne biçim yattara diyodu)

Mollasalihoğlu
06.09.2005, 16:14
smileys/smiley36.giforhan ak bile duymustur sahadan sesini ercan taner'in

Recluse61
15.09.2005, 15:16
Tv8 deki spiker Fikret Engin ama onu Ercan Taner'le kiyaslamayalim.ASliyla taklidi kiyaslanmaz çünkü.Adamin ses tonu her seyi birebir Ercan Taner.Bursa'da bir yerel kanaldan bulup getirmisti star onu bir kaç sene önce.Radyo Kllass da radyodan maç da anlatiyor.Ilker Yasin'i de begenirdim eskiden ama artik saçmalamaya basladi.

CaMoKa
15.09.2005, 16:30
ercan taner kendini kaybediyor maçlarda ben onun anlattigi maçlardan keyif aliyorum ancak murat kosova gibisi yok adam her alanda müthis özellikle nba maçlarinda murat murathanoglu ile harika bir ikili oluyorlar

üstelik adam her konudada cok bilgili ve kendini sürekli gelistiriyor ercan taner ben bildim bileli ayni hele vugunes diye okunan futbolcumuza vurgeç gibi tabirlerde bulunmasina cok gülmüstüm

Guests
16.09.2005, 15:32
yahu birakin su ezik oglu ezigi

Su alex alexxx aleeeexx diye yirtinmasi yok mu ulan gicik oluyorum o adama.

halil ibo
16.09.2005, 15:35
Bir de ''kaleye disariya'' diyor ya.Angut kaleye mi ? disariya mi ? KARAR VER.

Hekimoğlu
16.09.2005, 16:17
kim atti alexxxxx atti,kaç oldu dört oldu aleeeeexxxxxx deeeeeeee souuuuuuuuuuuuzzzaa diye anons yapan herife uyuz olmamak elde degil.