PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3.lük ve UEFA sansimiz ve digerleri!

Sayfa : [1] 2

Reha
22.08.2005, 16:19
Evet 3 haftayi geride biraktik.Ben bu topiçte 3 haftayi baz alarak ilerisi için ligde neler gelisecek, bizim ve digerlerinin sampiyonluk sansi, ve futbola bakis açimizin birbiriyle orantilarini belirlemeyi amaçladim.

.................................................. .......... ..............................

*Besiktasla baslamak istedim; son 2 haftada BJK geçen seneye oranla daha göze hos gelen bir futbol oynuyor.Kleberson en yararli trnsfer, komple futbolcu.Youla ve Ali belli ki faydali olacaklar.Inönüde BJK'in puan kaybetmesi zor...Ancak iyi takimlar puan alabilir gibi gözüküyor.Fakat deplasmanlarda zorlanacaklar belli! Sonuna kadar kovalayacaklar bu isi o da belli......Not(Ailton bu tavirlariyla baslarini agritacak belli)

*Galatasaray ise ayni geçen sene gibi fakat degisen Gerets'in pozitif akilciligi, çalisana forma veriyor ve bu isi biliyor.Samiyende de ayni BJK gibi GS'i yenmek güç ama tabi ki bizim 3 puan garantismileys/smiley36.gifayrica Fner , BJK, Ankara,Antep ve belki Diyar 1 puan çalabilir burdan...Yine de onlar için zor......Deplasmanda GS çok zorlanacak belli oldu,bu dar kadro ve UEFA kupasi onlari ikinci yarinin ortalarinda ligden koparir diye tahmin ediyorum....

*............ Fenere gelince; alinan beraberlikler önemli degil , bizle birlikte en oturmus kadro,Kadiköy en büyük avantaj , yine ya biz ya GS ya da diyicem ama demiyorum BJK kesin yener...Onlarin deplasmanlari genelde kalbur üstü takimlara karsi zor oluyor...Bu sene bence Diyar, Sivas,Malatya,Konya ve Gençler(ki takildilar) onlardan puan çalacak...Birde Anelka ve Alex problemleri var..Ama AZIZE bu iside kara parasiyla çözüp ligi sonuna kadar kovalar ama SL. sonuçlari bence Fenerin kaderini belirleyecek.Olumsuz sonuçlar BJK ile bizi basbasa birakabilir ikinci yarida...

*Veee biz; iki senedir aldigimiz ikinciliklerde GS ve BJK nin kötü olmasi çok büyük etkendi, bu bir gerçek...Ama simdi öyle degil...simdi daha az hata yapma sansimiz var ve derbilerden en az 4 galibiyet ve 1 beraberlik almamiz gerek...Trabzon sendromunu asmis gibi gözükmemizle birlikte daha disli takimlarla maç yapmadigimiz ortada yine Ankara,Konya ve bence Sivas Trabzonda çok zorlayacak bizi ve tabi üç sülükler...Bunu asmak için bogucu bir taraftar kitlesini ihtiyacimiz var ama o da yok ve olmayacak gibi..........

Birde deplasman fobisi bas gösterebilir.Konyaya takilacagimizi tahmin etmistim.Diyarbakir,Sivas,Vestel,Antep ,Erciyes zorlar bizi ama bu noktada defansa yapilacak takviye ve Yattara faktörü ile Gökdeniz'in takima geri dönmesi belki bizi ummadigimiz pozitif noktalara tasiyabilir.

Bence en önemlisi Senol hoca ...Tamamiyle onun hatasindan kaybedilen SL. ve yanlis kadro seçimi bizi nerelere getirecek bilmiyorum?

Birde Tomas Jun olayi var.Bu adami defalarca seyrettim , gelecekte Milan'a , Barça'ya gider dedim; bir baktim bir sabah bizim formayla gazetede ....Böyle bir adami neden eritiyor Senol anlamiyorum? Gerçi Senol hocanin hiç bir davranisini anlayamiyorum artik ya neyse....Sen bir adami maça çikartican ve söyle diyosun" bakalim 3,5 milyon dolarlik adam mi?" yani ne demek bu hocam? 22 yasinda gelecek vaad eden adami sana 1 milyona mi vereceklerdi? Eger Hoca Tomas'a ilk 11'de baslatirsa Türkiye yeni bir yildiz görecek benden demesi..Bu da bizim sampiyonluk yolunda en büyük artimiz olacak....

Sonuçta üçünün avrupa kupasi maçlari oldugunu düsünürsek bence lig BJK,FB ve Bizim aramizda geçecek ama bir önemli noktayi hatirlatmadan geçemiycem; biz GS'i takip ediyoruz fikstürde....Dogal olarak o hafta onlara yenilen rakip haftaya bizim karsimiza telafi amaciyla; kazanan da moralle çikicak...Bu bence büyük bir sikinti..Hele ikinci yari düsme olaylari yaklasinca o hafta GS' a yenilen bir takim bize karsi nasil oynar düsünün bakalim?

Bu sene lig zor herkes için ve sampiyon olan takim büyük is yapmis olacak....Umarim Trabzonspor'da Senol hatalarindan ve inadindan vaz geçer,Yönetim artik kafasini çalistirir ve elini cebine atar, taraftarda spilberg'in "dünyalar savasi" ni seyreder gibi maç seyretmez...

Saygilar

Edited by: greywolf

selçukabi
22.08.2005, 16:29
ben çok kisa ve bence çok önemli bir noktaya deginecem, 8. haftada Gay-se ile oynayacagimiz maçi eger alabilirsek, hem camianin kendine (3 yildir derbi maçlarinda alinan basarisiz sonuçlar) hem de S.G.'ye güveni açisindan Sampiyonluk yarisinda ivme kazanabiliriz.Bu arada S.G. ile deplasmanda Z.D.'dan daha fazla puan kaybettigimiz buna karsin iç saha maçlarinda (yanilmiyorsam sadece Ankaraspora 2-2 ) sadece bir maçta puan kaybettigimiz gerçegi su yüzüne çikiyor.Eger deplasmanda seri 3 puanlar alabilirsek yarista yine avantaj yakalariz.

Muhalif
22.08.2005, 17:25
Görüsüm yarisin fb-bjk arasinda geçecegi... bu takimima güvenmiyorum demek degil... sadece kisisel fikrim... büyük maçlardaki gerek takimimizin, gerek teknik adamin performansi v.b yi hesabak katarak böyle düsünüyorum... gs ve biz bu ikisine göre pek sansli sayilmayiz... devre arasinda bir kongre ve teknik adam degisikligi yasanmasi da beni hiç sasirtmaz dogrusu...

daedalus
22.08.2005, 17:29
selçuk abi, GS maçi ölçü olmaz bence. Biz GS'yi hep yeniyoruz smileys/smiley4.gif

Esas BJK veya Fener'i yenmemiz lazim su derbi meselesi için. Hatta ikisini birden.

Bu sene sampiyonluk istiyorsak, evimizdeki tüm derbileri kazanmamiz lazim zaten.

oumaer61
22.08.2005, 17:34
ben bundan iki sene önce ''ezik bahçebu kadroyla önümüzdeki 4-5 sezonu sampiyon bitirir'' demistim ki iki sene sampiyon oldu bence hiç istememe ragmen tabi hakemlerin de destegiyle bunlar olacak diyorum

insallah olmasalar ama bu federasyon hala bastayken baska sampiyonluk adayi bulamiyorum dogrusu

ha bu tezimi nasil kanitlarim diyorsaniz ç.rize maçinda nobrenin eliyle alip attigi gol diyorum bu demektir ki yine hakemlerezikleri tutacak.o elikim görmezdi ya

oskayb
22.08.2005, 17:35
bjk'ye dikkat diyorum.rizanin inatçi ve disiplinli kisiligi ile bjk güzel top oynamasada ,zorlansada ,farkli skorlar almasada bu isi sonuna kadar takip eder.

bize lazim olansa hirs ,oynama ve kazanma azmini sezon boyunca üst düzeyde tutabilmek.söyle birsey duymak beni çok üzer ;ligin en iyi top oynayan takimiyiz(hatta gönüllerin sampiyonuyuz) ama ciddiyetsizlikten su ,su, su maçlarda umulmadik puanlar kaybettik.

gs'de hersey iyi gitse bile saban faktörü orayi da karistirmak için yeterli olacaktir zaten.

fb'nin performans ve gelecegini S.L grafigi belirleyecek gibi .ciddi karisma ihtimali var.

Guests
22.08.2005, 17:50
bu sene sampiyonluk yarisi bizimle ve bejeke arasinda geçer diye düsünüyorum. gese gene geride kalir. febe çok karisik. bizdeki en büyük engelde senol günes. eger akilli taktikler yerinde düzgün müdaheleri sasirmazsa engel kalkar.

CeSS
22.08.2005, 17:51
Atay Aktug , geçen seneki gibi kimseye sampiyonluk sözü vermiyorum diyor.

Senol Hocamiz ise , Hedefimiz sampiyonluk diyor.

Öncelikle Yönetim ve Teknik Ekibin hedeflerinin ayni olmasi gerekmektedir. Duruma göre, biz zaten sampiyonluk sözü vermemistik deyip ,koltugu kurtarma çabasi içinde olanlar, Senol hocamiz gibi koltugunu riske atarak hedefimiz sampiyonluk sözü versinler...

Simdide sansimiza geleyim. 2 senedir takimimiz sampiyonlugun kapisindan dönüyor, Bu senede sampiyonlugaoynayacagiz tabiki.

Sampiyonluga inanan bir yönetimle sampiyon olacagimiza inaniyorum. Inanmayan yönetimle yine masallar dinleriz...

izmirdenayhan
22.08.2005, 17:58
fb nin zamnala geri kalacagini bjk ve kismen gs ile çekisecegimizi düsünüyorum....

elbette en istedigim sey 14 mayis 2006 da gündogdu meydaninda horon ama...bjk tempolu oyunuyla sampiyonlugu alir gibi..

Umarim takimimiozda tempo artar,form durumumuz yükselir ve sampiyonlugu biz kucaklariz...

Barış BAKIRTAŞ
22.08.2005, 18:00
Daha çok erken kestirmek çok zor.

Bjk: Iyi top oynamaya basladi Ailton ve Klebersondan sonra. Zengin kadrolari var ve aldiklari 2 galibiyetle Riza hocanin acaba basari olamazmiyim düsüncesi ortadan kalkti.

Gs: Geretsle iyi bir igme yakaladilar ama yönetimdeki probremler su yüzüne iyice çiktiginda problem yasiyacaklari belli. Gsbir kaç oyuncu ruhu ile (Hasan Sas,Torinolu,Ümit Karan) asilacaklar. Bence Sampiyonluk sansi olan bir takim.

Fb: Her an biseyler olabilecekmis gibi birseyler patliyacak gibi ama baskanlari azize durumu iyi idare ediyor. Anelka problemi ortada bununla birlikte Alex problemide var temennim en kisa zamanda karismlaridir. Hakemlerin ve fenerasyonun destedigi alan fbyi geçmek çok zor.

TS: 3 tane adam gibi transferi zamaninda yapmamanin acisi çekiyoruz. Takim yavas yavas isiniyor form tutuyor ilk maçlara oranla. Ama yinede büyük hatalar oluyor bireysel. Jeff ve Eller yerinde güzel transferler (tolgayi görünce milli maçta ellerin daha kaliteli bir oyuncu oldugunu düsünüyorum). Orta sahamiz biraz daha iyi olursa özellikle gökdenizde az da olsa bir form tutma var bunu yükseltirse savunmamiza fazla is düsmeyeceginden zorlanicagimizi pek zannetmiyorum. Thomas Jun Ankaragücü maçinda çok kaçirdi kizdirdi benide baya ama bos yerlere kaçmasi ayagina topun yakismasi onun kalitesi belli etti. Asiri heycanliydi güzel isler yapacak Senol hoca yeterki onu 90 dk. oynamaya hazirlasin.Edited by: BarisBakirtas

ozcan_asanoglu
22.08.2005, 18:00
atay aktug ön eleme sokunu yasiyor ve bu takimin her an ayni kazalari yapabilecegini biliyor..ayrica,transferdeki yetersizlik ve geç kalmisligin da farkinda olarak söz veremiyor haliyle...ama ayiptir, iki yildir ikinci ve gönüllerin sampiyonu olanTrabzonspor gibi bir takimin baskani üçüncü yilinda neden sampiyonluk sözü veremez...bu basarisizliginin kendi agziyla tescilidir..

bu takim normal formuna ulassin yine en az ikincidir...kritik maçlari alirsa da sampiyon olur...herseye ragmen...

baris_aykan
22.08.2005, 18:07
Elbette su gecen 3 haftaya bakicak olursak ortada gibi simdi gecenlerde Senol hoca takim oturmaya basladi dedi.

ZamanindaYAPILAMAYAN transferler bu seneki ilk yari fiksturunu cok etkileyecek bence; Biz takimi lige hazir beklerken takim ligde hazirlanmaya basliyo kursat transferi buna en buyuk ornek. Adam daha geldigi takimin kadrosuna yerlesemeden transfer yaptik burda ben hocamiza guveniyorum.

Fakat beni korkutan camia niye sampiyonluga inanmakta bu kadar zorluk cekiyo baskan bundan niye cekince icinde bahsediyo...

delihamsi
22.08.2005, 18:56
Bu sene artik sampiyonluk yarisi bir hayli kizisti.bjk Ailton ve Klebersonu alarak iyi bir takim yapti.gs de ilk üç haftanin sampiyonu.fb nin de kadrosu en pahali oyunculardan kurulu.

Ama sampiyon kim olr diye sorarsaniz fb nin üzerindeki bu rahatlikla onlarin sampiyon olma ihtinallerini göremiyorum.gs de bu kadrosuyla çok dyanmaz.belki kolay maçlari geçerler ama zor maçlarda takilirlar.bizi zorlasa zorlasa bjk zorlar.objk derbilerini deiçerde ve disarda aldik mi bu is tammdir.

ama yine de isimzi zor.çünkü bu yil ligin kalitesi artti ve takimlar güçlendi.ama takimin su son ag maçindaki oyunu bizim için büyük bir isik.Efsane canlaniyor diyebiliriz.Zaten bi canlanairsak bixzi kims etutamaz.

The Londoner
22.08.2005, 19:38
Bu sezon sampiyonluk mucadelesi son iki yildan daha zor gececektir. Gectigimiz yillarda oldugu gibi 2 veya 3 takimin degil 4 takimin birden bu isi sonuna kadar kovalayacagini dusunuyorum.

Takimimiz, gecen yildan daha iyi bir kadroyla mucadele etmesine karsin, yeni gelenlerin uyum sorunu ve bazi kilit oyuncularin formsuzlugu sebebiyle Sampiyonlar ligine veda etti ve ligdeki ilk 3 haftanin goruntusu de tatminkar degil. Buna ragmen 7 puanla ilk 3 icerisinde kalmak herseye ragmen fena degil. Ilk 11`imizin gucu tartisilmaz ama kadro derinligi konusunda ayni seyi soylemek zor. Rakiplerimizin bizden onde oldugu nokta da burasi zaten. Lakin forvet hattimiz(Jun`un uyum sorununu asmasi, Gokdeniz`in de eski formuna ulasmasi durmunda) ligin en etkili ve cok yonlu forvetidir. En buyuk silahimiz da budur.

Fenerbahce`nin kisa vadede (derbilere kadar) bir-iki surpriz puan kaybi daha yasamasi durumunda, Sampiyonlar liginin ve sampiyonluklardan dolayi oyuncularinin doymus olmasinin da tesiriyle, bu dortlu icinde en erken kopabilecek takim oldugunu dusunuyorum. Lakin Rize`de aldiklari turden galibiyetlere devam ederlerse ve ic sahadaki seyirci faktoruyle kolay maclar kazanirlarsa bu yarisi sonuna kadar surdururler.

Galatasaray, gecen yil oldugu gibi lige iyi basladi. Oturmus defanslari ve kaliteli forvetleri diger avantajlari. Hasan Sas faktorunun de ne kadardevamlilikaredecegini merak ediyorum. Buna karsin kadrolarindaki alternatif sorunu ve kronik ekonomik problemlerden dolayi uzun vadede takim icinde olusacak motivasyonsorunu en buyuk handikaplari olur.Herseye ragmen gecen yil oldugu gibi sonuna kadar direneceklerdir.

Besiktas Ailton`u transfer etmemis olsaydi ligde 4.`lugun en buyuk favorisiydiler. Ailton`un bitiriciligi Besiktas`in basabas gecen maclardaki en buyuk avantaji olur. (Yalniz Ailton`un disiplin noktasindaki sabikasi-ki Gencler macinda sinyallerini verdi-uzun vadede handikap olusturabilir) Kadro derinligi acisindan Fenerbahce ile birlikte ligin en alternatifli kadrosuna sahip olmalarina ragmen ilk 11`lerinin bizimki kadar guclu ve uyumlu olmadigini dusunuyorum. Kondisyonlari ust duzeyde ve iyi mucadele ediyorlar. Defanslari Riza geldikten bu tarafa oturdu ve az pozisyon veriyor. Bu sezon ligin en az gol yiyen takimi olurlar ama 4 takim icinde de en az golu yine onlar atar.

Sonuc olarak, Sampiyon adaylari bu sezon evlerinde olynadiklari maclari kolay kazanacaktir. Sampiyonluk dugumunu her zaman oldugu gibi derbiler ve kritik deplasmanlar cozecektir. Son iki yillik tecrubeden sonra ozellikle derbiler konusunda gerekli dersleri almis oldugumuzu umuyorum.

Keleşoğlu
22.08.2005, 20:28
fener erken kopar,gs bi yerde takilacak,kargalarla TRABZON cekisir

zahido
22.08.2005, 20:57
Eger defansimiz saglamlasirsa en büyük favori biziz Besiktasta bi ailton krizi kesin çikacak takim olumsuz yönde etkilenecek bu yüzden Fener desen zaten Allahlik bide onlar her hafta2 maç yapcak lig türkiye kupasi ve sl var çok yiprancaklar Bizim asil rakibimiz gs olur eger 8. haftada gsyi yenersek bu sene sampiyon oluruz.

Can basten
22.08.2005, 21:01
Ilk yariyi liderbitirirsek % 90 sampiyon oluruz...

yakup midi
22.08.2005, 21:26
bu yil sampiyonu derbi maçlari belirler diye düsünüyorum....geçen sene derbi maçlarin psikolojisine tam isinmistik papilla olayini yasadik....famagusta ya elenmemiz asil derbi maçlarda kendini gösterecek diye düsünüyorum...trabzonsporun çok alternatifli bir orta sahasi ve yildiz iki forveti oldu....ama defansin korkutan görüntüsü orta alani kalabalik tutabilmemize izin vermiyor....bu nedenlerle ibrahim ege ve jun malesef oynayamiyor...

trabzonsporum 3 5 2 oynaya bilseydi kesinlikle sampiyon olurdu....ama su an için zor gözüküyor...trabzonspor için su an en iyi taktik 4 5 1 gerçekten yaniuygulanagelen sistem....orta sahamizin pek pires ve top çalma özelligi yok malesef gökdenizin geçen yillarda ibrahimle orta alandaki baskisi çok güzel di ama gerilerde kaldi.....o yüzden trabzon defansi çok baski altinda kaliyor....sahsen su durumda hüseyin mi ibrahim mi tartismasi yapmam bile ibrahim ege acilen ilk 11 deki yerini almali diye düsünüyorum....alabirmi hayir çünkü hüseyin ve gökdeniz artik futbol oynamaktan çok takim içi dengelerle ugrasmaya basladilar da ondan.....yoksa ibrahim yukarda allah var formayi kesinlikle hakediyor...

trabzonspor optimum olabileceginin en iyisi olmayacak tabiki bu sene ama hiç bir takim da bu durumda degil zaten:besiktas kleberson la büyük is yapti ailton da güzel golcü taraftari izlerken egleniyor takimini ama takimin gerikalanina bakinca gençlerbirligi sanki forma degistirmis....kesinlikle üstünüz besiktastan onu biliyorum ama derbide kim daha arzulu azimli hepberaber izleyecegiz....fener ve gs yi konusmaya gerek yok bence.8. hft maçimiz var gs ile ve sadece trabzon geyseyi havaya sokabilir yani diye düsünüyorum bizi yenerlerse kendilerini bisey zannedip öyle devam edebilirler....yani gs nin sampiyonluk yarisinda olabilmesi bizim derbilerde ve kritik maçlarda ki hastalikli ruh halimizle mümkün olabilir yoksa geyse gerçekten igrenç bir takim....fenere gelince fener geçen seneki fener hatta daha bozuk durumda fener bu sene sampiyonlar ligiyle ilgilenir gibime geliyor....yasayacagi rezaletler nedeniyle futbolcularindaki bikkinligin artacagini söylenebilir......

ben sahsen takimima çok güveniyorum çok kaliteli futbolculari olan güçlü diri bir takimiz ama kazanmayi basarmayi ögrenmemiz gerekiyor....insallah bu sene kazanmayi büyük maçlari almanin zevkini süksesini tüm camia olarak hissederiz ve de sampiyon oluruz....

futbolcular insallah ligde ki en iyi takim olduklarinin farkindadirlar ve sampiyonlugu balon takimlardanfazla hakettigimizi biliyorlardir....

kutoz
22.08.2005, 21:33

Can'a katiliyorum... Çünkü ilk yarida ki deplasmanlar, ikinci yaridakilerden daha önemli. Yani rakiplerimizle ilk yari disarda oynuyoruz... Onlardan alacagimiz her 3, 1, yarim puan bizim avantajimiza. Çünkü; bizi bu yil içeride yikacak baba yigit çikmayacak. Bunu da bir yere yazin...

yakup midi
22.08.2005, 22:11

Can'a katiliyorum... Çünkü ilk yarida ki deplasmanlar, ikinci yaridakilerden daha önemli. Yani rakiplerimizle ilk yari disarda oynuyoruz... Onlardan alacagimiz her 3, 1, yarim puan bizim avantajimiza. Çünkü; bizi bu yil içeride yikacak baba yigit çikmayacak. Bunu da bir yere yazin...

yazalim abi sen diyosan vardir bir bildigin herhalde....sahsen ben artik derbilerde sanina yakisir bir trabzonspor izlemek istiyorum....balon takimlardan ürken,hirsli olmasi gerkirken heyecan yapanbir futbol takimi izlemekten sikildim gerçekten....

POYRAZ
22.08.2005, 22:34
Besiktas toparlanir gibi oldu, Galatasaray son hafta haric diger iki maci sansa aldi, ve cekirge en fazla üc kez sicrar. Fener köpegi ise bu sezon hakemler gecen sezonkine göre biraz daha adil mac yönettikleri icin 4 puan kaybetti, yani su anda bir tek Besiktas iyi gibi görünüyor ama o da balon.

baris_aykan
22.08.2005, 22:53

yazalim abi sen diyosan vardir bir bildigin herhalde....sahsen ben artik derbilerde sanina yakisir bir trabzonspor izlemek istiyorum....balon takimlardan ürken,hirsli olmasi gerkirken heyecan yapanbir futbol takimi izlemekten sikildim gerçekten....

INSAN ISTIYOKI BIZ MACLARI NASIL SEYREDIYOZ BEN EVDE SEYREDERKEN KOLTUKLARIN UZERINDEYIM ONA YAKISAN FUTBOL OYNAMALARINIBENIM KADAR HIRSLI BENIM KADAR COSKULU KI BEN TARAFTARIM

The Legend
22.08.2005, 23:22
Besiktas bu sene erken form tutmus gibi gözüküyo ama önemli olan sezon sonu.Gs muhakkak takilir.Fb ise erken kopar.Önemli olan bizim deplasmanlardan iyi sonuçlarla dönmemiz.Bunu basarirsak full dolu bi avni akerde kolay kolaypuan kaybetmeyiz.Bu da bize sampiyonlugu getirebilir.

samway
22.08.2005, 23:31
eger biz sampiyon olmak istiyosak en buyuk rakibimiz kendimizdir.aslinda fazla soze gerek yok greywolf zaten sen biliyosun goruslerimi maci haftasonu beraber izledik ama yinede duymayanlara soliyim tomas jun tekkke ile super ikili olur.

jeferson

emrah elller erdinç lee

yatttara ege symek gokdeniz

jun tekke

iste benim 11 im

metinulusoy
22.08.2005, 23:53
Bizim en büyük rakibimiz kendimiz.Bu hep böyle oldmustur.Büyük veya kritik maçlarda stresten veya asiri konsantrasyondan maçi kaybediyoruz.Bu yil bunu yenebilirsek bizi kolay kolay kimse tutamaz.En büyük rakip bence gayse olur.100.yil muhabbetinden masa basi islerle biseyler yaparlar gibi geliyor bana.Çekirge;bir siçradi,iki siçradi,sira üçüncüye geldi bakalim ne olacak....

Duman
23.08.2005, 02:50
Gecen seneki kadromuzla6 derbiden 6 puan alip ligi 2.bitirmistik.Bu sene6 derbiden 10 puan alirsak sampiyon oluruz.3 macin icerde oldugunu dusunursek aslinda cok da zor degil,ama gecen sene yapilan hatalari bu sene yapmamaliyiz,Senol hoca bu hatalardan ders almissa ki su ana kadar almamis gozukuyor,bir umut var icimde yine...

zafercalikoglu
23.08.2005, 08:42
Gecen seneki kadromuzla6 derbiden 6 puan alip ligi 2.bitirmistik.Bu sene6 derbiden 10 puan alirsak sampiyon oluruz.3 macin icerde oldugunu dusunursek aslinda cok da zor degil,ama gecen sene yapilan hatalari bu sene yapmamaliyiz,Senol hoca bu hatalardan ders almissa ki su ana kadar almamis gozukuyor,bir umut var icimde yine...

aynen duman kardesime katiliyorum derbilerden 10 puan toplamadan bizim sampiyon olmamiz çok zor ,ilk yari 4 ikinci yarida 6 puan alirsak bize yeter ayrica bunuda alacak gücteyiz,

Ycandan
23.08.2005, 11:14
BEN BU SENE SAMPIYONLIK SANSIMZI DAHA YÜKSEK GÖRÜYORUM.SADECE YAPILMASI GEREKEN DERBILERDE TAKIMI RAHAT BIRAKIP MAÇIN SONUCU NE OLURSA OLSUN TAKIMA DESTEGIN SÜRECEGINI FUTBOLCULARA HISSETTIRMELIYIZ.BU GÖREV TARAFTARA DÜSÜYOR.ÇÜNKÜ STRESLI HIÇ BIR MAÇI KAZANAMIYORUZ.ARTIK BÜYÜK MAÇLARADA NORMAL MAÇ GIBI BAKIP FUTBOLCULARA STRESE SOKMAMALIYIZ.

EN ÖNEMLISI IKINCI YARIDA TRABZONDAKI DERBILEREDE TARAFTARDA SAMPIYONLUKTA FUTBOLCULAR KADAR ROL OYNAYACAK.EN AZINDAN 3 DOKSAN DAKIKA MAÇI AYAKTA IZLEYIP TEZAHÜRAT YAPARLARSA MAÇLARI KAZANMAMIZ DAHA KOLAY OLUR.AKSI TAKTIRDESAMPIYONLUKYINE BU MAÇLARDA KAÇARSA TARAFTARIN SUÇU BENCE FUTBOLCU,TEKNIK HEYET VE YÖNETIMDEN FAZLA OLUR.

Naim
23.08.2005, 12:01
Bu hafta Trabzonumun maçini seyredemeyince gidip pazar günki eziklerin maçlarini seyrettim
Gözlemlerim:
Gayse:Elindeki Hücüm Futbolcularini iy kullanarak sadece gözü kapali hucum yapiyor takimin bir forvet hatti var iki de defans oyuncusu takim hizli kontra ataga kalkiyor fakat kalesinde çok kolay pozisyon veriyor zannim odur ki disli bir takima karsi çok kötü sonuçlar alicaklar bu haftaki antep maçi onlar için kötü sonuçlarin baslangici olabilir yönetim ve camia zaten ipite yürüyor ilk puan kayiplarindan sonra camia içi huzursuzluklar tekrar gün yüzüne çikacaktir.
Fener Tam bir felaket daha lige baslayamamislar bu sene ikinci yariya girmeden fenerde yine bir kaos bekliyorum özellikle SL de malubiyetler basladigi zaman fenerin durumu hiç iç açici olmayacak defans bloklari çok zayif ve görüldükü tuncayin olmamasi ezikleri çok orlamis bu 3 haftalik süreçte puan kaybetmeleri muhtemel ilk iki maçlari istanbulda samsun ve ankarayla fakat bejiktas maçi fener için sonun baslangici olabilir
Jimnastikçiler: sezonun iyi kadrosu görünümünde fakat bu hafta maçi izleyemedim ama erciyesden sonra ailtonun takima katilmasi ve özellikle klebersonun orta alanda toplayici bi rol ortaya koymus en büyük handikaplari ise rizanin üzerinde meydana gelecek kara bulutlar fakat bjk taraftari her zamanki gibi takiminin arkasinda duracaktir buda en büyük artilari
bizim evimizdeki derbileri kazanmamiz bizim için sampiyonlukta en büyük avantaj olucak çünki son 3 maçimizin ikisi bu eziklerle fbeyi ve jimnastiklerden istanbulda puan alirsak ve evimizde kazanirsak fikstur bizi bu sene sampiyonluga götüren en kisa yol olur

falcon61
23.08.2005, 14:17
Bana kalirsa bu sene sampiyonluk sansi Senol hocaya bagli futbolculari iyi motive etmeli hazirlamali kadroyu iyi seçmeli ayrica taktiksel olarak rakibi çözmeli yoksa halimiz yine hüsran olur yinede herseye ramen ben fikstürün avantajli olduguna inanmiyorum gese den sonra biz oynuyoruz rakiplerle bunun iyi tarafi yok olsun bu sene sampiyonluga biz inanicazki herkes inansin

sbay
23.08.2005, 14:23
bu sene en büyük rakibimiz bjk

Reha
23.08.2005, 14:32
Gördügüm kadariyla aramizda realist düsünenlerde var, duygusal düsünenlerde; normalde sampiyon olmak isteyen bir takim Konya'yi Konya da yenmeliydi...Ama bu olmadi, Malatya gerçekten iyi takim forvetleri tehlikeli ve bizim maçi çikis maçi olarak görüyorlar.Ama defanslari bizden beter, bu da demektir ki Trabzon sampiyonluga oynayacak bir takim ise bu hafta Malatyayi yenmek zorundadir.Yok yenemez ise geçen seneden farkli bir sey olmayacak demektir.

Bu arada çogumuzun ortak ve hakli tespiti derbiler...Derbi beceriksizi Senol hoca galiba kaderimizi belirleyecek bu sene ...Örnegin çok degil Fenerle oynadigimiz Trabzondaki maçi kazansaydik Sampiyonduk,GS bizi Istanbulda yense sampiyondu....Tarih ve istatistik yalan söylemez derbilerde en az 4 galibiyet alan sampiyon olur...

Ve son söz Senol hoca'ya Jun inadini sürdürürsen hem kendini hem bizi yakarsin....

zinos
23.08.2005, 14:48
Derbiler konusunda birlesiyoruz sampiyonluk için en fazla üç yenilgi ve iki beraberlik sart.

Senol hocayi napicaz samet ile ziya takimi geriye yasliyarak oynuyordu hizli çikislarla maçlari aliyorduk.Oyunu karsi sahaya yigmak istiyor Jun yok BU seferde isimiz fatihin muhtesem kafalarina ve Yattaranin olaganüstü çalimlariyla asislerine kaliyor.Üç yada dört futbocu ne kadar maçi böyle alabilirler.

sezon basindan beri yönetimi elestiren arkadaslara katiliyorum.Yolun sonu gözüküyor INSAALLAH tersi çikar

sbay
23.08.2005, 15:09
derbilerden en az 1 yenilgi hakkimiz var ben ce bide beraberlik digerlerini alirsak önümüz açilr

sametaydin
23.08.2005, 15:48
derbylere bakar sampiyonluk bence. deplasmandaki derbylerden en az birer puan alirsak vede kandi sahamizdaki derbylerin hepsini kazanirsak sampiyonuz.

zanoylu
23.08.2005, 16:26
Öncelikle sampiyonluga inanmak için bu takima ,yönetime ,teknik kadroya ve futbolculara inanmak lazim.

Senol günes'in eminimki Trabzonsporlulugu buradaki herkesden fazladir ve kimse ona kahvede masa arkadasiymis gibi hitap etmemelidir. teknik adamliginin nasil oldugunu ise burada tartisalim.Ki bu konunada sahsimca tartisalacak bir durum göremiyorum.

Baska bir konu ise ilk defa böyle devamlilik gösterebilecek isten kaçmayacak elinden geldigince trabzonu gelecege tasiyabilecek bir yönetim var.Borsaya açildik,TsClup'u var ettik,Hedef 100.000 üye dedik,Borçlarimizi sifirladik ve her seyden önemlisi son 2-3 yildir artik sampiyonluga oynuyoruz diyebilecegimiz güvenimizi kazandik.

Yönetiminde tabiki hatalari oldu, transfer konusunun gecikmesi gibi belkide s. liginden elenmemizin en büyük sebeblerinden biridir.Ama bukonu onlarin akilsiz veya kafasinin çalismadigi anlaminami gelir böyle bir yakistirmayi yapmak biz Trabzonspor taraftarina yakismaz.Bazi insanlar bazi yorumlar yapiyor ama önce kendisi sampiyonluga inaniyormu sormak lazim.Öyle her kötü sonuçta takimi agir sekilde elestricek ve agza alinmayacaklaflar söylemekle trabzonsporlu olunmuyor.Bu sampiyonluk heyacanini yasamis kisiler olarak bu duyguyu yasamamis kardeslerimize örnek olmaliyiz

Bu takim hepimizin ve ona sahip ve destek çikacagiz

osman__61
23.08.2005, 16:33
bence favoriler fener bjk ve TRABZONSPORUMUZ. galatasaraya
bise yapamaz. defanslari bizimkindende berbat. yakinda bu defans çöker
gs de.

andrei07
23.08.2005, 16:39
Öncelikle sampiyonluga inanmak için bu takima ,yönetime ,teknik kadroya ve futbolculara inanmak lazim.

Senol günes'in eminimki Trabzonsporlulugu buradaki herkesden fazladir ve kimse ona kahvede masa arkadasiymis gibi hitap etmemelidir. teknik adamliginin nasil oldugunu ise burada tartisalim.Ki bu konunada sahsimca tartisalacak bir durum göremiyorum.

Baska bir konu ise ilk defa böyle devamlilik gösterebilecek isten kaçmayacak elinden geldigince trabzonu gelecege tasiyabilecek bir yönetim var.Borsaya açildik,TsClup'u var ettik,Hedef 100.000 üye dedik,Borçlarimizi sifirladik ve her seyden önemlisi son 2-3 yildir artik sampiyonluga oynuyoruz diyebilecegimiz güvenimizi kazandik.

Yönetiminde tabiki hatalari oldu, transfer konusunun gecikmesi gibi belkide s. liginden elenmemizin en büyük sebeblerinden biridir.Ama bukonu onlarin akilsiz veya kafasinin çalismadigi anlaminami gelir böyle bir yakistirmayi yapmak biz Trabzonspor taraftarina yakismaz.Bazi insanlar bazi yorumlar yapiyor ama önce kendisi sampiyonluga inaniyormu sormak lazim.Öyle her kötü sonuçta takimi agir sekilde elestricek ve agza alinmayacaklaflar söylemekle trabzonsporlu olunmuyor.Bu sampiyonluk heyacanini yasamis kisiler olarak bu duyguyu yasamamis kardeslerimize örnek olmaliyiz

Bu takim hepimizin ve ona sahip ve destek çikacagiz

+1

Cemalettin Taşkın
23.08.2005, 18:10
içerdeki 17 maçin hepsini kazanirsak sampiyonluk sansimiz artar. ama konya beraberligi gösterdi ki geçen sene puan kaybettiklerimize bu senede kaybediyoruz. yani ankaraspor ve gaziantebi 2 maçta da yenersek sansimiz büyük.

Hünkar
23.08.2005, 21:23
bircogumuzun hemfikir oldugu konu bu sene sampiyonluk yarisinin gecen seneden daha zor gececegi cunku bu yil 3 kizkardeslerin 3 uylede ugrasmak zorunda kalicaz ayrica diger ttakimlar da kadrolarini el verdigi kadar guclendirdi.ancak defans sorunlarini asmamiz ,hakemlerin adil davranmasi ve senol hocanin da kadroyu dogru tercihlerle sahaya surmesi (ibrahim ege ve jun benim favorim) bizim sansimiziyukseltir

bejeke gese ve febe ye gelince kadrolari genis (gese biraz sikintili gerci ama) ligi sonuna kadar kovalarlar kanisindayim en buyuk avantajlari bizle oynayacaklari maclarda hakem fenerasyon ve medya destegine sahip olmalari

61trabzonomer
23.08.2005, 22:10
sampiyonluk sansi en yüksek olan takim biziz kim ne derse desin..

Reha
24.08.2005, 11:23

Yine beni elestirmek veya satasmak için firsat ariyosun galiba Urfali'm...(ya da Maçkalim , ya da tepebaslim)...Ben lafi uzatmamak için öyle hitap ediyorum.Ilkokul yillarindan kalma eski bir kaleci olarak benim idolüm ve efsanemdir Senol..................pardon Senol hoca!

Ama ayni seyi teknik adamligi için söyliyemem, fikirdir sen öyle görüyorsun ben böyle! Bu arada Msn kaydini yaptim; haberin olsun....

feridun
24.08.2005, 13:30
fb ile çekisiriz..

gilimalı
24.08.2005, 14:24
eger bi baskan ben kimseye sampiyonluk sözü vermiyorum diyorsa benimde sampiyonluk aklimin ucundan geçmiyobu baskan durdukca biz ancak gönüllerin sampiyonu oluruz

Atalay
24.08.2005, 14:56
eger ilk yari ilk üçe girersek..... fikstüre göre kesin sampiyon oluruz!!!!! yazin bunu buraya....... ben bu takima güveniyorum........

alone_61
24.08.2005, 15:08
bence olay sadece derbi olayi da degil, fikstür olayi da degil, senol hoca olayi da degil. maalesef ülke futbolunun hali ortada. gazetesi, televizyonu, federasyonu hatta hatta basbakani. sampiyon olmamiz için futbolcular çok özverili olmali, taraftar sabirli ve takimina hep destek çikmali, yönetim her zaman tetikte olup masabasi oyunlarini engellemeli, senol günes elindeki kadroyu maksimum verim alacak sekilde degerlendirmeli....

geçen yil ligin en iyi, en göze hos gelen futbolunu oynamamiza ragmen 2. olduk. biz ancak her yönüyle mükemmel olursak sampiyon oluruz....

gilimalı
24.08.2005, 15:19
bu sene sampiyonluk yarisi bizimle ve bejeke arasinda geçer diye düsünüyorum. gese gene geride kalir. febe çok karisik. bizdeki en büyük engelde senol günes. eger akilli taktikler yerinde düzgün müdaheleri sasirmazsa engel kalkar.

ewet hüseyin gökdeniz atay aktug'a bende katiliyorum ama SENOL GÜNES'e katilmiyorum çünkü onun asmasi gereken bi intikam var vede su baskan bozuntusuna ragmen alacak intikamini

irfanköse276
24.08.2005, 18:28
bence bu sene sampiyonlugu sadece derbiler belirleyecek. çünkü son 4hafta hep derbi maç var. yani son 4 haftada her takim 2derbi oynayacak(biz fb ve bjk)... 6puanlik farkin bile anlami olmadigi anlamina geliyor

ihsanbayram
24.08.2005, 18:58
SAMPIYONLUK BIZIM ICIN HER YIL HAYAL OLUYOR ,UMARIM BU YIL HAYAL OLMAZ AMA ANARTHOSIS MACI ,FUTBOLCULARI COK ETKILEDI UMARIM EN KISA ZAMANDA UNUTURLAR ,GECEN YILLARDA 3 BÜYÜKLERI YENEMIYORDUK ,PUAN SIRALAMASINDA TAM AVANTAJLI DURUMA GECECEGIMIZ ZAMAN ELAZIG,KONYA ,ISTANBUL GIBI VASAT TAKIMLARA PUAN KAYABEDIP SONRA HAKEMLERLE UGRASIYORDUK.BU YIL DERBILERDEN 11 PUAN ALABILIRSEK HERHALDE SAMPIYON OLURUZ ,UMARIM HAYAL OLMAZ

Sacit
24.08.2005, 20:53
sampiyonluk sansimiz %100 vardir.4 buyuklerin arasinda bu zaten

imported_cagatay
24.08.2005, 22:48
bu sene trabzon ilk yairiyi iyi bitirise sampiyon oluruz bana bu sene daha yakin gibi gozukuyo sampiyonluk

baris_aykan
25.08.2005, 12:02
eger ilk yari ilk üçe girersek..... fikstüre göre kesin sampiyon oluruz!!!!! yazin bunu buraya....... ben bu takima güveniyorum........

hep beraber sonuna kadar smileys/smiley32.gif

halil ibo
25.08.2005, 12:18
Digerlerinden eksigimiz yok.Baskana ragmen sampiyonluga oynayacagimiz kesin.Su ön elenme psikolojisinden bir an önce siyrilsak ve takim geçen seneki formunu yakalarsa alip götürürüz sampiyonlugu.

tsmaniac
25.08.2005, 13:21
dördüncülük sansimiz bile çok zor geçen seneki bos kaleye gol atma
beceriksizligimiz hala sürüyor o jun yokmu arkadas m.yilmazi
aratmayacak lan adamin tipi tam futbolcu gibi ama nerde kazma var gelir
bizi bulur

Emre7
25.08.2005, 17:08
okuduklarima inanamiyorum beee.

bumuydu iki hafta önce rum maçinda bstan asagi takima küfür eden mahalle takimi yapan taraftar.

ii de abi siz bu destegi konya maçinda yapsaydiniz.takim o maçi kaybetmez. bizde 3te 3 yapardik.

ama olsun bravo gerçekten bravo çünkü zarardan erken döndük.iste taraftar bu..

Emre7
25.08.2005, 17:10
dördüncülük sansimiz bile çok zor geçen seneki bos kaleye gol atma beceriksizligimiz hala sürüyor o jun yokmu arkadas m.yilmazi aratmayacak lan adamin tipi tam futbolcu gibi ama nerde kazma var gelir bizi bulur

sen hariç kardas seni atlamisim

Crazy_OfLu61_
25.08.2005, 17:13
Oynadigimiz futbolla %30 ama kör topal aldigimiz sonuçlarla %50

tsmaniac
26.08.2005, 13:21
sampiyon olmak istiyorsak bütün maçlarimizi kazanmaliyiz ama daha
konyanin hakkindan gelemedik lig desen eski tas eski hamam m.yilmazi
gelen bir buçuk milyon dolarlik teklife ragmen göndermeyen senol günes
zihniyetiyle bizim sampiyonluk sansimiz maalesef çok düsük smileys/smiley19.gif

baget55
26.08.2005, 13:25
bu futbolla bu sene itekaka gideriz sampiyonluga ama ben umudumu yitirmiyorum.. bu sene bjk onemli bir takim yaratti fenerbahce bu sene sorunlar cekecege benziyor.. gs ise bu kadro darligi ile ancak sezon ortasini bulur transfer yapmazlarsa onlarda hikaye .. yani bu sene is biraz daha zor olacak ama insallah istedigimiz sonuclari aliriz ...:)smileys/smiley2.gif

Fatih Akgün
26.08.2005, 15:21
takim bence çok iyi yalniz fatih,gökdeniz,szymek ve hüseyinin form grafiklerini yukarlara çikarmasi lazim ozaman kimse bizi tutamaz

lazutlarlivera
26.08.2005, 15:38
%100 SAMPIYONUZ.Baska takim mi var ALLAH ASKINIZA

denizgrsy
26.08.2005, 16:54
ben daha öncede söyledim ve elestirdigim tek yer yönetimdir,futbol takimi degil!yönetimi de futbol takimina olan katkisindan daha dogrusu katkisizligindan ve hastaya geç müdehale etmesinden elestirdim...yoksa ekonomik anlamdan degil,çünkü hemen çikacaktir eee baskan borcu temizledi diyenler!neyse uzatmaya gerek yok;

GÖRDÜGÜM O KI ATAY BASKAN DA SAMPIYONLUK KAZANDIRACAK RISKLERI ALACAK GÖZ YOK!SAGLAMCI VE BIR ADIM ÖTESINI MERAK ETMEYEN BI YAPI...O NEDENLEDIR KI BENCE BIZ BU SEKILDE SU AN BULUNDUGUMUZ DURUMUN NE BI ADIM ÖTESINI GÖRÜRÜZ NEDE BI ADIM GERI GIDERIZ...buna ister gönüllerin sampiyonu olmak diyin ister bu sezon çok iyi oynadik seneye sampiyonuz edebiyati diyin...

yabgu61
26.08.2005, 17:00
Trabzonspor'un bu uzun sampiyonluk yolunda ilk olarak yapacagi geçen seneki performansina acilen dönmesidir. ve daha sonra da yeni transferlerle bu performansi en üst düzeye çikarabilmektir. çünkü bu seneki rakiplerin hepsi geçen seneye göre daha güçlüler. bir de sezona çok moralsiz olarak girdik. bundan dolayair ki acilen toparlanmamiz gerekir. sampiyonluga taraftar ve takim olarak yürekten inanmamiz gerekir.

halil ibo
26.08.2005, 17:11
Belki de baskanin yaptigi dogrudur.Sampiyonluk sözü veremem deyip takimin üzerinden stresi almak.Nedense bizim futbolcularimiz para isterken profesyonelde onlardan bir maç kazanmalari yada sampiyonluk beklendiginde stresten adim atamiyorlar.Baskanin bu açiklamasi rakipler tarafindan da küçümsenmemize yol açabilir ki bu da lehimizedir.NETICE ITIBARIYLA SAMPIYONUZ.

61-firtina
26.08.2005, 21:18
3 hafta itibariyla açik ve net olarak söyleyecegim tek sey bu defansla biraz zor gerçi simdi kürsati aldik onun performansi sampiyonluk sansimizi etkiler defansimiz ne kadar saglam olursa o kadar çok sansimiz var diger mevkilerde bence sorunsuz ilerliyoruz digerlerine gelecek olursak gese çok fomda girdi lige 3 en fazla 5 hafta sonra formdan düserler bejekeyi daha çözemedim ama en güçlü rakibimiz bence ezikler ise el kol hareketleriyle biraz hakemlerle ilerliyor iste fenerasyon sayesinde iste zaten baskada ilerleyemezler eger herkes serefi namusuyla maç yönetirse onlrda yakinda düse kalka biseyler yaparlar ama TRABZONSPORUMUZLA boy ölçüsemezler bile benim görüsüm bu sampiyonluk sansimiz kesinlikle var eger herkes birbirine inanir ve güvenirse

oumaer61
26.08.2005, 23:01
arkadaslar bu hakemlerle mi sampiyon olacagiz

ibrahim sahin geçen sene bir laf söyledi ''seneye hakemleri de yenebilen bir takim yaratacagiz'' diye birsey di ben takimin böyle hakemleri yenebilecek düzeyde olduguna inanmiyorum dogrusu

Mert Pasa
27.08.2005, 08:17
galatasaray da besiktas da gecen seneden daha saglam takipci gibiler,fenerin de durumu iyi,

yinede biz su karabulutlari pespese 3 mac kazanip dagitirsak sampiyonlukta en ciddi sansa sahip oldugumuzu dusunuyorum

alone_61
27.08.2005, 12:45
gesede yakinda yine çikar para krizleri hazirlikli olun. dua edelim de bir yabanci daha alip iyice borca girsinlersmileys/smiley36.gif

febe karismaya basladi. önce anelka sikintisi, pesine hakan bilal kutlualp ile azize birbirlerine girmisler. h.b.k. yönetimden ayrilacakmis

besiktas bu yilki en ciddi rakip. ailton sorunlu bir futbolcu ama bejeke onun bu tip sorunlarini idare ederse maalesef takima çok yararli olur. kleberson da çok iyi bir transfer ve en önemlisi riza takima mücadele ruhunu, presi çok iyi asiliyor.

gelelim bize. kürsatin transferi ile olusacak rekabet ortami umarim bize faydali olur. erdinç, eller, kürsat, özgür dörtlüsünden her maçta en iyi 2 tanesini oynatirsak çok iyi olur. feridunun gelmesi de emrahi biraz rahatsiz eder ve bu da isimize yarar. forvet hattimiz geçen yildan daha iyi. fatihi söylemeye gerek yok. junun transferi iyi oldu. her ne kadar a.gücü maçinda kafalarda biraz soru isareti olusturduysa da isindikça daha iyi olur. ortasahada ise ibrahim ege yeni transfer gibi, tek sorun gökdeniz, simko ve hüseyinin formlarindan uzak olmasi.

bu yil geçen yildan daha güçlüyüz hayirlisi diyelim ve

SAMPIYON OLALIM

TS61_NL
01.09.2005, 13:16
Sampiyonluk sozu veripde olmamaktansa, sampiyonluk sozu vermeyip de olmayi tercih ederim.Bende baskanin takim uzerindeki baskiyi kaldirmak icin daha iddiali aciklamalar yapmaktan kacindigini dusunuyorum, bencede en dogrusu bu. Bu sene sampiyonlukta gene 3 eziklerle yarisacak gibi gorunuyoruz. Eger ilk yariyi kafa kafa goturebilir ve puanolarak fazla geri dusmezse, ligin 2. yarisinda bu isi Avni Akerde bitirebiliriz. Son haftalar cok cetin mucadelere tanik olacak, lakin derbilerin cogu son haftalarda, Avni Akerde oynanacak. Bu avantaj gibi gozuksede beraberinde birbaski da getirdigi bir gercek. Ama sansimizi bu son maclara tasirsakAvni Akeri cehenneme cevirecegimizden kimsenin suphesi olmasin!

hopali_ts
01.09.2005, 13:36
Galatarasarayi takimdan sayan yok küme düsmemeleri mucize sampiyonluk yine fener ts arasinda geçer deplasmanda galibiyetler alirsak sampiyon oluruz ilk derbilerimizin de deplasmanda olmasi bana göre süper bir avantaj bu sene biraz da sans yanimizda olursa sampiyonluk neden olmasin

Barış
01.09.2005, 14:00
Lig baslamadan fb ve ts arasinda geçer diyoduk ama bjk iyi transferler yapti.Gs de iyi top oynuyor gerçi ama onlarin balonu erken söner.fb bu sene sampiyon olamaz bence.Biz ve bjk arasinda geçer heralde.

russ
01.09.2005, 14:22
keske ben de sizler kadar optimist olabilsem....

aci ama gercekler:

-kadromuz dar, hic adam gibi yedek yok.

-nedeni bilinmez hic turk futbolcu transferi yapmadik (sonra gidip kursat 'i alarak bjk 'yi rahatlattik).

-fatih tekke olmasa ancak 6-7 falan oluruz.

-senol gunes ne yazik ki sampiyon olamaz.

bunlara, her zaman handikapimiz olan bizans ile ekonomik guc farkimiz, hakem+federasyon kayirmalarini da ekleyin; sonuc ortada....

zaten bence turkiye 'de (veya trabzon'da) cok radikal bir seyler olmazsa biz daha uzun seneler sampiyon olamayiz. benim kisa vadede tek istegim CL 'e katilabilmek.

bence fener bu senerahat sampiyon olur...gs biraz zorlar belki yoksa bizle ikincilik icin cekisirler yine....bjk dan hicbir sey olmaz....

tunganyan
01.09.2005, 16:23
terapi olarak iyi böyle kesin sampiyonuz falan demek ama sadece yazarkenn..gerçekci olunn..hem federasyonu hem hakemleri hemde ligdekileri kaldiracak bi takim degiliz geçen seneki gibi olacak herseyyyy...bi iki maç hakemlerle gidecek biz yine 2. yada 3. saolsun yönetim bu sene verdigi sözlerin hepsini tuttu..mütis transferler...bu arada mehmet yilazin sözlesmesi de uzatildi...kesin sampiyon oluruzzz...yazik yaa mehmet yilmazla anlasana kadarr o parayi bi kuran kursuna falan veseler bari onlarin duasini alirdik...mehmet yilmaz gibi yedek kulubesinde yüzsüz gibi bacak bacak üstüne atmis oturmazdilar(saygisiz)

ah_met
01.09.2005, 17:09
bu sene 3 büyük takim çekisir o da trbzonum,besiktas,ve cimbom ama bizim takimimiz uyumu onlardan daha iyi oldugu için belki sampiyon olma yolunda bir adim öne geçirebili feneri sayma bile saymiyorum çünkü sampiyonlar liginde her mac en az 4 gol yerler moraller sifir maclara cikar ve dagilirlar smileys/smiley4.gif

Keleşoğlu
01.09.2005, 18:04
sansimiz yüzde 30 , fb,gs,bjk yüzde 23.33 er smileys/smiley36.gif

mini FaNaTiK
01.09.2005, 18:16
herkesin sansini esit goruyorum 4 buyukler arasinda cunku su anda hicbiri futbol oynamiyor ve daha lige isinamadilar lig bence 2-3 hafta sonrabiraz daha ciddilesecek sampiyonlukta da bu sure icinde en az puani kaybeden takim avantajli duruma gececekmis gibime geliyor...

Mehmet
02.09.2005, 08:00
Sampiyonluk yarisinda 4 büyükler ile
diger takimlardan 1-2 takim daha Sampiyonluk
poatasina yakin olsa o zaman bizim Sampiyon
olma ihtimalimiz artar. Yeterki iyi bir yaris olsun.

seyyahali
02.09.2005, 08:33
zor görünüyor bu sene sampiyonluk Allaha'a emanet oynuyoruz biraz saçma sapan isler yapiyoz maç sirasinda biri bu na dur desin

zisinoli
02.09.2005, 08:53
%15 lik sansimiz var. Her kosulu degerlendirip istatistikçi arkadaslara çikarttirdim. Evet sonuç bu. Onun için heyecan yapmanin bir anlami yok...

arakop
02.09.2005, 08:59
FAVORI GS PLASE FB SÜRPRIZ BJK...TS MI ? GEÇ BUNLARI ...Edited by: arakop

Hünkar
02.09.2005, 20:26
insallah biz oluruz dicem ama biraz zor maalesef kadromuz kisitli ve bazi oyuncularimizin performansi cok dusuk umarim toparlanana kadar gecen surede puan kaybimizi minimumda tutabiliriz ve devre arasinda bir iki takviye yaparak sansimizi yukseltebiliriz (bu yorum medya ve hakem eyyami olmayacagi hesaplanarak yapilmistirsmileys/smiley36.gif)

halil ibo
03.09.2005, 14:20
Fener'in 2 senedir oynamadan söyle yada böyle sampiyon oldugunu cümle alem biliyor.Gesenin uzun soluklu bu yarisi götürebilecegini düsünmüyorum.Kadro olarak iyi olan kargalarinsa hocasi çapsiz ve bilgisi yetersiz.Ama bizim hoca kadar elestirilmiyor! Hocamiza,futbolcularimiza sahip çikarsak bu sene neden olmasin ?

Beytullah
04.09.2005, 21:02
sampiyonlu sansimiz su futbolla yok...

bende anlamiyorum jun gibi bir adam nasil oynamaz.adam hakkinda hiç bir kimse olumsuz birsey söylememislerdi transfer edildiginde.herkes cok iyibir transferyaptigimizi söylediklerinde heycanlandim ama malesef jun daha ilk 11 göremedik..

birde benim anlamdigim konu neden kendi sahamizda oynadigimiz maclarda tek forvet cikiyoruz sanki misafir takim biziz gibianca 1 gol yiyecegizmacin son 20 dksonda çift forvet oynatiyorben anlamiyorum bu isi..hele büyük maclarda onda tam bi rezalat defans agirlikli cikiyoruz sonra bekleki mac kazanalim..

elimizde cok iyi futbolcular var aslindaa.2 senedir son 10 maci kazaniyoruz sonrada kafamiza vuruyoz ah diyoruz kafamiza vuruyoz ah diyoz kaybettigimiz maclara bakin diyip kendimiz yiyoruz.

artik kafamiza vurmamak için aptalca puanlar kaybetmemiz gerekir.yoksa bu senede sampiyonluklar ah larla gider..

bordoomavii
04.09.2005, 21:07
bu sene sampiyon olmamaiz engellenemez.eze eze sampiyon olcaz.takim malatya maçinda çok güzel oynadi ama yinede daha iyi olmaliyiz.beytullah abi dogru söylüyor tek forvetle olmaz bu is.

laz_hayri_61
05.09.2005, 11:28
Biz bu seneXXXXX fenerle çekisiriz sampiyon olmak istiyorsak feneri iki maçtada yenmeliyiz gs ve bjk den korkmuyorum ayrica Tomas Jun bu takimda banko oynamali

EZE EZE KUPA KARADENIZ'E

Edited by: Kaya

gilimalı
05.09.2005, 12:58
Sampiyonluk son iki sezonda oldugu gibibu yilda derbilerin sonucuna bakar son iki yilda fenerle yaptigimiz lig maçlarinin hepsini kaybettik kendi sahamizdaki maçlari alsaydik son iki sezonun sampiyonu trabzonspordu bunun içinde bu yil oynuycagimiz derbilerde kazanamasakta kaybetmememiz lazim.Takimin 4 maçta oynadigi futbol iyi degil bunda basin baskisiyla kaybedilmis famagusta maçinin çok büyük önemi var takim hala bunun sokunu üstünden atmis degil gökdeniz ve hüseyin geçen sezonki performanslarina ulasabilir takimda galibiyet serisi yakalayarak moralini düzeltip su baskiyi üstünden atabilirse bu takim bu isi bu sene bitirir.

Kaya
05.09.2005, 15:05
laz_hayri_61 nickli kullanici Bmn genel forum kurallarinin 3. maddesinine aykiri mesajindan dolayi üyeligi 1 haftaligina durdurulmustur...

3) bordomavi.net forumda tüm üyelerin Trabzonsporlu olmasi, hiç bir üyemize rakip takimlara ya da rakip takimlarin futbolcu ve yöneticilerine forumumuzun düzeyini düsürecek sekilde küfür etme hakkini vermez. Forumumuz her geçen gün daha da büyümekte, kurumsallasmaktave artik yaptigi basarili aktivitelerle ulusal medyada yer bulmaktadir. Bu gibi hakaretlerin kullanilmasi hem Trabzonspor taraftari adina önemli bir misyon üstlenmis olanBMN'ye hem de Trabzonspor'a zarar verecektir. Küfür, hangi kuruma hangi nedenle yapilirsa yapilsin, Genel Kurallar'in 1. maddesine göre kesinlikle yasaklanmis ve ilgili cezalar belirtilmistir.

Cemalettin Taşkın
06.09.2005, 09:50
sampiyonluk sansimizi hiçte yüksek görmüyorum rakiplerimizin 5 attigi takimlarla berabere kalarak sampiyon olamayiz. birde istanbul takimlariyla oynayacagimiz maçlardaki puan kayiplarimiz olacak.

Crazy_OfLu61_
06.09.2005, 09:52
derbileri alirsa %51

alamazsak hayal

Goromlu
07.09.2005, 11:33
Ya Issalah bu sene sampion oluruz ama kesin sampiyonuz galiba sanirsam heralde smileys/smiley36.gif

Beytullah
07.09.2005, 23:25
derbileri alirsa %51

alamazsak hayal

sen olmucak maclarda yenilirsen derbileri alsa ne olcak?

gurbetçi 61
09.09.2005, 15:26
sampiyonluk iddiasi olan takim yirtici olur,ufak tefek hatalardan dolayi puan kaybetmez,bence kaplan olarak 3 istanbul sirtlanindan daha sansliyiz

sanatik
09.09.2005, 15:36
Trabzonspor ve Farkli Beklentiler... | Ali Öztürk | Günebakis

Yerel bir gazetede efsane spor adamlarimizdan A.Suat Özyazici'nin söylesisini okuduk. Suat Hoca 21 yildir sampiyonluk özlemiyle yanip tutusan ve basariyi yalnizca sampiyonlukta arayan Trabzonspor taraftarinin sabirsiz oldugunu belirterek, kendi gerçeginin altini çiziyor. "Trabzonspor ilk dört arasinda yer alabiliyorsa bana göre basarilidir." diyor.

Dilerseniz Trabzonspor?un hamurkarlarindan Ahmet Suat Hoca'nin yaklasiminin özetini birlikte okuyalim... "Anorthosis maçini geride biraktik. Bakiyorum hala o maç konusuluyor. Bu maç artik geride kaldi. Dört lig maçi oynadik. 2 galibiyet, 2 beraberlik aldik. Ama yenilmedik. Bizden asagida daha az puani olan çok takim var. Inaniyorum istenilen yere gelinir. Taraftar bu istenilen yer olarak mutlak sampiyonluk diyor. Ama ben ilk dört içinde bir dereceye raziyim. Dört büyük takimdan biriysen ilk dört içinde olmak zorundasin. Onlarla yaptigimiz maçlarda bazilarini kaybedersek, bazilarini kazanmak zorundayiz. Rakabette üstün olamiyorsan, ezilmemek zorundasin. Bu ekonomiler ile Trabzonspor ilk dört içinde yer alirsa bana göre basarilidir."

Çocukluk yillarimizin efsane adami ve halen derin saygi besledigimiz futbol üstadiyla Trabzon'daki toplumsal psikoloji konusunda farkli düsünüyoruz. Suat Hoca Rum takimina elenmeyi sadece bir futbol mantalitesi içinde degerlendiriyor. Kendisi dogru düsünse bile, bilmeli ki toplum kendisi gibi düsünmüyor. Nitekim kendisi gibi düsünmeyenlere tatli bir üslupla sitem gönderiyor. "O maç geride kaldi. Bakiyorum hala o maç konusuluyor. Dört lig maçi oynadik. 2 galibiyet, 2 beraberlik aldik. Ama yenilmedik "

Trabzonspor taraftarinin yanlis düsündügü veya sabirsiz oldugu elestirisi dogru bir analiz degil. Dogru olani spor adamlarinin taraftarin düsüncesini kavrayip anlayislarini ona göre yenilemeleridir. 'Taraftar, bizden asagida olan takimlara bakmiyor. Aksine yukaridakilere bakiyor.' denerek elestiri getirilmemelidir. Zira, bu bakis, büyüklükle alakali bir bakistir. Bu bakis Trabzon insani ve taraftarina has bir durustur. Bu toplum zaten kendinden asagidakilere baksaydi, Trabzonspor hiç sampiyon olamazdi. Öyleyse bu kitleleri "Kendinizden asagidakilere bakip halinize sükredin" ölçüsünde degerlendirmemek gerekir. Mesele onlarin bakis açisini elestirmek degil, onlari anlayip ona göre yol haritasi belirleyip onlarla bütünlesebilmektir. Bugün Trabzonspor'un en büyük handikaplarindan birisi de bu gerçekte yatiyor" Eskiler ile yeni nesil ayni düsüncede birlesemiyor!

Trabzonsor'un sampiyonluklarini yasayan eski asiller kafalarinda olusturduklari Trabzonspor kutsalini kendilerince bir konuma yerlestirdiler. Bu yer ve makam ilk dört arasinda olabilmekle yetinmektir. Onlar eski sampiyonluk anilarini yeterli buluyor ve o anilara gölge düsmemesiyle yetiniyorlar. "Yenilsek de ezilmedik", "Iyi mücadele ettik", "Bu ekonomiyle iyi bir yer edindik", gibi yaklasimlarin genel kabul görmesini istiyorlar. Bunu kabul etmeyen yeni nesili de "Sabirsizlar" olarak degerlendiriyorlar.

Halbuki basari ve basarisizlik herkesi ayni keyfiyet etrafinda bulusturmali. Trabzonspor'un Istanbul takimlainin ekonomik gücü karsisinda siginabilecegi veya arkasina alabilecegi yegane gücü taraftaridir. Bunun için arkasindaki kitlelerin ayni düsünmesi ve birlikte hareket etmesi önemlidir. Basari kavraminda saglanamayan uzlasma veya eski- yeni nesil arasindaki anlayis farki basariyi engelleyen faktörlerden biridir. Trabzonspor 20 yili askin bir süredir sampiyon olamazken halen dört büyükten biri olarak kabul görüyorsa, bu olgu, oynanan futbol kadar Trabzon insaninin farkli konumu ve gücüyle alakalidir. Kitlelerin kendisi takimini elestirse bile, disardan Trabzonspor'a yöneltilen bir asagilama veya saldiri karsisinda koydugu ortak ve keskin tavirla alakalidir.

Trabzon'un ülke çapindaki özel önemi ve insaninin basarisiyla birbirini sahiplenme duygusu Trabzonspor'un temel dinamiklerini beslemektedir. Iste bu dogal gida, birlik-bütünlük ve tek yürek biçimine dönmedikçe parali Istanbul takimlari karsisinda basari gelmeyecektir. Önce bunu kavrayacak ve çagdas anlayislari yakalamis, degil 'Ben', 'Biz' diyecek ve takim kadar arkasindaki kitleye güvenecek yönetimlere ihtiyaç vardir. Özlenen sampiyonluk, eskilerle yenileri ayni potada eritip birlestirecek yönetimlerin" eseri olacaktir. Edited by: sanatik

Goromlu
11.09.2005, 00:47
ya öncelikle sanatik abim yazini biraz daha kisa yazar misn okumaya korktum smileys/smiley4.gifgelelim sampiyonluk sansimiza ya 2 senedir 2. oluyoruz artik seytanin bacagini kirma vakti geldi su 3 büyükler sözüne sinir oluyorum ne 3 büyügü ya türkiyede tek büyük vardir oda TRABZONSPOR

kutoz
11.09.2005, 00:56
100 : 4 = 25

bizim sansimiz 28, onlarin ki 24. Basit bir matematik hesabi. Onlardan eksigimiz olmadigi gibi, fazlamiz var. Bu fazlamizi %3 artirdigimizda, sampiyonluk bizde...

cyberentalpi
11.09.2005, 04:37
Elimizde cidden iyi kadro var. Herkes yetersiz diyor ama bence oldukca iyi. Gokdeniz olmasada cok iyi.

Bir kere oldukca iyi bir orta sahaya sahibiz. Tr nin en iyi onliberosu bizde. Kanata olarak yattara orta saha olarak symek ayarinda futbolcu yok. Adem kocak volkan celo mevkilerinde cok iyiler. Koreli ise bunlardan asagi kalmiyor ozellikle son amclarda yattara ile birlikte takimin en iyisi.

Defansimiz ise erdinc eller kursat emrah. Emrah harici bana guven veriyor. Yeden feridunda oldukca iyi. Ha birde ufukhanimiz var. Srbest vruslari cok iyi. Tamda bizim sikinti cektigimiz sey:)Bence ufaktan bu cocuk a takima monte edilmeli.

Kaleciler ise jefferson hatali gol yemedi ama ole ahim sahimda mac kurtarmadi. Bence gelecegi parlak kaleci gec olgunlariz. Aam tolga mukemmel kaleci olcak eminim.

En sikintili yonumuz forvet.Buraya saglam yedeklerimiz olmali. Bu atlyapidan mi olur olursa iyi olur. Ama buraya takviye sart. Ikinci ucuncu lig taranmali.Saglam yedekler(hasan kabze benzeri) bulunmali. Tekkeye zaten diycek laf yok. Bir adam takimi icin ne yapacak. Ama senol hoca artik su jun u kazan yaaa. Adam bence en saglam transfer.

Sonuc olarak kadro oturursa senol hoca akil mantik disi isler yapamssa neden sampiyon olmayalim. Ama ilk yaridaki derby lerden en az birini kazanmaliyiz. Mumkunsede en az 4 puan cikartmaliyiz.

CAFER ÖZER
17.09.2005, 09:43
Trabzonsporun Smapiyonluk sansi YÜZDE SIFIRDIR.

bu satten sonra Ocak ayina kadar transfer olmadigina göre.ara transfer dönemi baslasada bu yönetim Gitmeyecegine göre bu beceriksizlerinde Transfer yapmayacagina göre SANSIMIZ SIFIRDIR.

Kaya
17.09.2005, 09:57
Tarihimizde en kötü günleri geçirdigimiz sezon ki maçlara benzedi Sivas ile oynadigimiz karsilasma. Suan durumumuz çok kötü. Umut etmek iyidir ama umut edilecek hiç bir sey yok...

cemilsezgin
17.09.2005, 10:34
Bence lige dört büyük takim lardan hiç biri hazir degil ligte üçüncü hafta sonun ilk dört sira balli olurdu simdi bi bakin oynanan futbala bakin kimse hazir degil.

inadinatrabzon
17.09.2005, 10:35
ben sampiyonluga inaniyorum.

18 takimdan sampiyonlugu en çok hakeden biziz. Baskaniyla Teknik Direktörüyle Taraftariyla Oyuncusuyla

schumi
17.09.2005, 10:48
Trabzonspor gibi bir takim her kosulda öne geçtigi sivas maçini almaliydi, büyük takima yakisan bu olurdu ama biz yine o kötü sezonumuzdaki gibi, 2. ligden yeni yükselmis, takimin tamami toplama oyunculardan olan bir sivasspora 1-0 öne geçtigimiz halde yeniliyorsak sampiyonluktan falan bahsetmek çok fazla hayalcilik olur düsüncesindeyim!

forzamavi
17.09.2005, 10:55
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

önümüzdeki maçlahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifri alip

sampiyon olalim

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

zafercalikoglu
17.09.2005, 10:55
bu sivas diger takimlarin caninida yakar merak etmeyin ,ama sampiyon olmak istiyorsan boyle maclari almak zorundasin hele bu hafta derbi maci varken

halil ibo
17.09.2005, 11:04
G.antep maçinda da,daha dogrusu sezon basindan beri olumlu bir futbol sergileyemeyen takimimiz Sivas karsisinda intihar etti.Bu oyuna bu oyunculara ne yazik ki güvenim kalmamistir.Serefli 2.lik bile bu sene hayal oluyor.Evet puan olarak çok geri degiliz.FAKAT FUTBOL OLARAK BU SENE ÇOK GERIDEYIZ.NEREDE IYILESTIRMEYLE CEPLERINI DOLDURAN RUHSUZLAR.NEREDE HAKEMLERIDE YENECEK KADROYU KURACAK YÖNETIM.ESERLERIYLE ÖVÜNSÜNLER.BU SENEYIDE KAYBETTIK GEÇMIS OLSUN.

oskayb
17.09.2005, 14:21
digerlerini bosverelim de kendimize bakalim;

konu 3 .hafta sonunda açilmis ,su 6. hafta maçimizi tamamladik.gelinen noktada;

takimdaki havaya ,oynanan oyuna ,gökdeniz olayina ,szymek'in sakatlanmasina , alinan skorlara ,transferlerdeki rezilligin gün geçtikçe daha iyi ortaya çikmasina bakarak sunu rahatlikla söyleyebilirim ki bu sezon malesef 4. bile olamayiz. bunu çok iddiali söylüyorum ,siralamada yerimiz en iyi 5.lik olur .

özellikle ilk yarida kalan 3 istanbul deplasmanindan maglup döndügümüz zaman ilk yari sonunda lige havlu atmis ,hocasi istifa etmis ,olaganüstü kongre karari almis bir trabzonspor görmemiz beni hiç sasirtmayacaktir.

Duman
06.11.2005, 17:19
Ne yazik ki bu sezon artik "sampiyonluk" kelimesini anmak bile cok uzak bir ihtimal.Gecen seneki takimimizi izlerken,bu sene icinsanirim kimse bu sonucu beklemiyordu.Biz cefakar taraftarlara yine yeni sezonu beklemek dustu,her temmuz sonu o buyuk hayala kavusmak icin kurmaya basladigimiz dusler,bu sene cok erken bir zamanda kabusa donustu.

Ne diyelim seneye insallah,ya kismet...

Burçak
06.11.2005, 17:22
busene en ii yapacagimiz sey toparlanip uefa kupasina gidebilmek olacaktir. birde türkiye kupasi var önümüzde. sampiyonluk buseneden geçti.

Onur
06.11.2005, 17:25
en azindan seneye avrupa ya gidebilmeliyiz...

Burçak
06.11.2005, 17:28
türkiye kupasi sansida bitmis degil. bugruptan çikalim yapilabilecek transferlerle dahada güçlenir sonuna kadar mücadele ederiz.

Faik Yılmaz
06.11.2005, 17:44
FENER 32 TRABZON 16

SAMPIYONLUK HAYAL.....

mini FaNaTiK
06.11.2005, 17:52
Bilsem ki haftaya toparlanacaz puan farkini dert etmem ama toparlanma bu sene içinhayal olarakgözüküyor..

Bundan sonraki tek istegim Avrupaya gitmek ister kupayla ister ligde ilk 4de..

Bülent Bayraktar
06.11.2005, 18:19
sampiyonluk sansimiz yüzde sifir gene kaçirdik 22 senelik hasret 23 yila çikiyor ama tek iyi düsüncem ara transferde iyi oyuncu alinirsa 2. yari firtina gibi gideriz fakat sampiyon olmamiz için yeterli olurmu bilmem

iiisstifa atayyyy

Semih GÜL
06.11.2005, 18:22
sadece sansa kaldi artik.

sanssmileys/smiley36.gif

omer61
06.11.2005, 18:33
ya fenerle aramzda olms 16 puan fark.. sampiyonlk fln gitms artik ilk 4e girelm yeter.. bence bu yil turkiye kupasina asilmlyz.. senye mutlaka awrupaya gitmlyz çünkü..

imported_cagatay
07.11.2005, 00:12
MALATYA SAMPIYON OLURDA BIZ YINE OLAMAYIZ

eys_61
07.11.2005, 00:15
bu sene elimizden gelenin en iyisini yaparsak seneye de akli basinda bir yönetimimiz olursa vesaire vesaire

ama PES ETMEK YOK!!!

kutoz
07.11.2005, 00:23

Bu mesaji, bu topic (22 Agu 05) açildiginda yazmistim. Yanildim, üzgünüm. Beni yaniltanlari ise allaha havale ediyorum. Neyse, bu topici gelecek sezon basina kadar dondurmayi öneriyorum. Gördükçe sinirlerim bozuluyor ve bir yilimizi yiyen basiretsiz insanlar geliyor aklima.

zafercalikoglu
07.11.2005, 09:32
smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

ancibranoz
07.11.2005, 12:13
bundan sonraki bütün maçlarimizi kazansak bile gitti sampiyonluk.

Ama ikinci yari 3 büyük maçida Trabzonda oynayacagiz. Ikinci yariya kadar baska sakat vermeden mevcut sakatlarinda takimda tekrar geri dönecegine ve yönetiminde ikinci yarida olmayacagini düsünürsek Ikinci yarinin LIDERI biz olacagiz gibime geliyor.

TSelif
07.11.2005, 12:49
valla ben diyorum bizim ölümüz dahibu ligi ilk 3 te bitirecek...smileys/smiley2.gif

seyyahali
07.11.2005, 13:33
ben de diyorum ki olmayan sansimiz konusmaya degmez bosuna yorulmayan arkadaslar benim ümidim yok seneye belki

Bülent Bayraktar
07.11.2005, 16:12
bu sene ilk dörte girersek büyük basaridir

Mayls
07.11.2005, 17:10
<DIV>biz bu futbolla sampiyon olamayiz</DIV>
<DIV>bari digeranadolu takimlarindan biri sampiyon olsun</DIV>

Faik Yılmaz
07.11.2005, 17:17
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

EZIKBAHÇE 32 SALATASARAY 29 TRABZONSPOR16

futbol rezil....imkansiz.... olamaz... maalesef....</TD></TR>

61 TS 1967
07.11.2005, 17:35
Seneye insallah...

feridun
07.11.2005, 17:41
16 puan fark kapanabilir, fener de bir sey oynamiyor zaten..

KuĞu
07.11.2005, 17:42
komik topic smileys/smiley1.gif

sevencan_oflu
07.11.2005, 17:57
sampiyonluk sansimiz bu yil yok.... hocamizin dedigine de katilmiyorum neymis bu kadroyla ilk üç olmasi zor ama 4-5 felan olur dedi. ne alaksi var yaw bu kadroyla ilk 6-7 ye girersek ne mutlu bize valla... bu yildan bi cacik olmaz. artik önümüzdeki yillara bakacaz. gerçi hep bakmaktan baska bisey yaptigimiz da yok ama neyse....

oumaer61
07.11.2005, 18:28
sampiyonluk sansimiz 0

insallah avrupa o da kupaylan belki

oguzhan
07.11.2005, 19:25
bu senede sansimiz 0'a yakin.her sene sampiyonluk umutlarimizi seneye birakmaktan biktim usandim artik

OfluMulkiyeli
07.11.2005, 20:15
gecen yil sampiyon olmaliydik, ya da bu sene. biizm gibi takimlar surekli tepede olamaz. ilk yil takim oturur, 2 yil, evya en gec 3. yil sampiyonlugu alirveya almasi gerekir.yoksa tekrar bir durulma , dinlenme donemi baslar.cunku dev butcel bir takim degiliz, kent takimiyiz. simdi nefes alma, yeniden guc toparlama zamani, tekrar deneyecegiz.

Red Sox, boston'n beyzbol takimi, 86 yil bekledi sampiyon olmak icin..ama taraftar gucu hicbir zaman eksilmedi aksine taraftarhep yanindaydi.

sabir, sogukkanlilik basarinin anahtari..

Can basten
10.11.2005, 15:33
gecen yil sampiyon olmaliydik, ya da bu sene. biizm gibi takimlar surekli tepede olamaz. ilk yil takim oturur, 2 yil, evya en gec 3. yil sampiyonlugu alirveya almasi gerekir.yoksa tekrar bir durulma , dinlenme donemi baslar.cunku dev butcel bir takim degiliz, kent takimiyiz. simdi nefes alma, yeniden guc toparlama zamani, tekrar deneyecegiz.

Imza: Can basten

CAFER ÖZER
10.11.2005, 16:49
ATAY AKTUG ve ekibi ile sampiyonluk sansimiz %100 Ama bu ligde degil Uyumsuz yönetim.Basarisiz yönetim konusunda Bakno sampiyonuz.Ayrica Bu sezon Transfer yapmama konusundada sampiyon olduk.

TSelif
10.11.2005, 17:28
evet evet biz geçen yil sampiyon olmaliydiksmileys/smiley19.gif..engelleyenlerin Allah belasini versinsmileys/smiley7.gif

kapcaxasani
10.11.2005, 21:46
sampiyonluk mu o da ne yeni bi içecek markasi falan mi bizi bu hallere getirenler utansinsmileys/smiley7.gif

#10 Fietra
19.02.2006, 00:12
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4099& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4099&amp;PN=1&amp;TPN=9) amp;PN=1&amp;TPN=9

Basligi degistirilmis.O zaman bu basligin da "3.lük sansimiz ve digerleri!" olarka degismesini öneriyorum

Nytre
19.02.2006, 12:33
ºampiyonluk diyemem ama ikincilik diyebilirim ancak...

$FIRTINA61$
19.02.2006, 12:40
2sansima var arkadaslar ama mümkünse hic puankaybinauramamk lazim..gökdenizde gelyio dagtitlaim isallah S.ligine girelim

The Legend
19.02.2006, 12:55
ilk dörde girersek iyidir.

zanoylu
19.02.2006, 13:41
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">2, olmak su andan itibaren iyi sonuçtur</TD></TR>

selimberkan
19.02.2006, 13:46
ilk 3 çok iyidir

cakal 61
19.02.2006, 13:52
sampiyonluk sansimiz yok ama 3. lik olur seneye ben yonetimin transferlerine bagli seneye ben cok umitliyim insallah rahmetli KAZIM KOYUNCUNUN dedigi gibi daglara taslara SAMPIYON TRABZONSAPOR YAZACAGIZ

Mustafa Ayazoğlu
19.02.2006, 13:59
Bu yönetimde hata yapacak sanki geçen sene 3-4 iyi ouncu alsalardi .. sampiyon olabilirdik.. Pintilik yaptilar.. Sonuç ortada.. Bu yönetimde eski yonetim gibi davranmaz ise.. Sampiyon olmamiz için hiç bir engel olmicak.. Fenerbahçenin 100. yili hikaye olur bölece çifte sevinç yasariz.. Yönetimden yil sonunda büyük yildizlar, bomba transferler bekliyorum.. smileys/smiley17.gif

Mustafa Önal
19.02.2006, 14:02
bence sampiyonlukta en önemli etken iç saha . bu sezon hariç geçtigimiz 2 sezon deplasman kraliydik. avni akerde verdigimiz çok basit puanlar bizi kaç yillik hasretten etti. öncelikle çok iyi bir stad yapilirsa sampiyonluk sansimiz yüzde elli olur.ingilteredeki gibi sahaya sifir bi stadimiz oldumu küçük takimlar bizden puan almayi rüya gibi görür. iste o zaman sampiyonluk sarkilari söyleyebiliriz.

Mustafa Ayazoğlu
19.02.2006, 14:04
bir yillik basari olsun istemiyorum.. söle olduk mu üst üste 4-5 kez sampiyon olup.. avrupayi titretset adimizi tüm düyaya duyursak...smileys/smiley17.gif

çok mu sey istedim smileys/smiley5.gif

TSezgin61
19.02.2006, 14:20
ben bu sene 2. lik icin sansimiz var diyorum kim ne derse desin, sadece inanalim, sonuna kadar bu isi götürürsek, kesin ikinci olacak sansida buluruz...

eeee simdi birde sölye düsünün, ikinci olup bu sefer sampiyonlar ligi neden olmasin.....smileys/smiley2.gif

eren_61
19.02.2006, 14:26
yao zaman sampiyonluk sansimizda var matematiksel olarak.insallah ligi en iyi yerde bititririz.2 lik te neden olmasin

selokal61
19.02.2006, 14:28
ilk yari çok kötü maçlar kaybettik kendi evimizde bir sürü puan biraktik eger omaçlardan 2,3 tanesini alsaydik 2.lig sansimiz olurdu ama simdi çok zor.

TSezgin61
19.02.2006, 14:35
ah o sivas, manisa maclarini hic unutmuyorum. hele birde su 2-0 öne gecipte 4-2 yenildigimiz kayseri maci yokmu. o maci alsaydik simdi rahattik

Emiroğlu
19.02.2006, 15:04
2 . lik bence hayat... arada 20 puan fark var beyler bu 6 mac kazanip 2. nin 6 mac kaybetmesi demek

oguzhan
19.02.2006, 19:47
matematiksel olarak 1.de olabiliriz ancak; bu çok zor ihtimal zaten takim su anda ligde3 olmayive türkiyekupasini almayi hedef olarak kendisiine koymus

TSezgin61
19.02.2006, 20:35
bir düsünelim, cincon derbileri kaybetse veya berabere kalsa, bide bu maddi krizde anadolu takimlarindan puan kaybetse, kalan 13 macta 6 mac etmezmi yani....smileys/smiley2.gif

var var biraz umut var. hemezikbachede krize giriyor

Mustafa Ayazoğlu
19.02.2006, 20:37
Biz 2. olursak Kayseri Sampiyon olur smileys/smiley17.gif

Analyzer
19.02.2006, 20:40
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4099& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4099&amp;PN=1&amp;TPN=9) amp; amp;PN=1&amp;TPN=9

Basligi degistirilmis.O zaman bu basligin da "3.lük sansimiz ve digerleri!" olarka degismesini öneriyorum

Osman'a katiliyorum. Baslik degismeli. An itibariyle lig lideriyle aramizdaki puan farki 20, lig ikincisiyle 16. Lig sonuncusundan sadece 13 puan öndeyiz. O yüzden bu sezon alabilecegimiz en iyi derece 3. lük olur. Bazi arkadaslar ikincilikten sözetmis. Yahu gs kalan maçlarinda 6 tane maglubiyet alsa biz de kalan maçlarin hepsini kazansak ancak kil payi ikinci olabiliyoruz.

Üçüncülük için en ciddi rakip Manisaspor. Çünkü baslarinda Ersun Yanal var. Sonrasinda Gökhan Ünalve Mehmet Topuz'lu Kayserispor geliyor. Sonrasinda Ersun Yanal'in eski yardimcisi Mesut Bakkal'in çalistirdigi Gençlerbirligi var. En son rakip de Besiktas üçüncülük yarisinda.

Nytre
19.02.2006, 20:44
arkadaslar aslinda taraftarin böyle umutlanmasi takimada yansir ve onlarin dahada maçlara asilmasini saglar....

ben bu türkiye kupasi maçini çok merak ediyorum sonucunu...

ona göre daha da iyi sekillenecek hedefimiz.

TSezgin61
19.02.2006, 20:46
2 . lik bence hayat... arada 20 puan fark var beyler bu 6 mac kazanip 2. nin 6 mac kaybetmesi demek

abi bak gözünü seviyim yapmayinsmileys/smiley2.gifbak simdi cincon puan kaybederse, 6 mactan kalan 1 tane eksilir... biraz inanalim, bu isi birakmayalim. bu dogrultuda yürürsek 3. farkinda olmadan oluruz, cünkü 2.lige asilacaz. birde bakmisiz aaaa 3.üyüzsmileys/smiley4.gif

61-firtina
19.02.2006, 23:00
3 ncü oluruz beyler takmayin kafayasmileys/smiley2.gif

toshiba
20.02.2006, 00:21
Basligi gorunce gelecek yila dair birsey sanmistim. Folderin ilk sayfasina goz attigimda bu sezon basi sampiyonluk bekleyenlerin oldugunu gordum. Sezon basinda cogu kimse gibi bende ayni gorusteydim ama nereden nereye.

Çebi
20.02.2006, 00:50
baslik degissin arkadaslar...dalga konusu olmayalim simdi ziyaretçi eziklere...

emkul79
20.02.2006, 12:22
GREYWOLF AÇIKLAMASI

..................................................

Kiymetli yöneticilerimiz sahsima ceza verdigi için ben degistiremiyorum.Onlar degistirebilir, ceza vermekten zaman bulunursa tabi.........

Ceza alacak nemi yaptim? Gökdeniz'in arabasina ben siktim..smileys/smiley7.gif

Neyse cezaliyim "nick"ini kullandigim arkadasida zor durumda birakmak istemiyorum...Konuda adimi gördügüm için yazmak zorunda kaldim ..kusura bakmayin!

Greywolf

Reha
20.02.2006, 14:09
Evet 3 haftayi geride biraktik.Ben bu topiçte 3 haftayi baz alarak ilerisi için ligde neler gelisecek, bizim ve digerlerinin sampiyonluk sansi, ve futbola bakis açimizin birbiriyle orantilarini belirlemeyi amaçladim.

.................................................. .......... ..............................

*Besiktasla baslamak istedim; son 2 haftada BJK geçen seneye oranla daha göze hos gelen bir futbol oynuyor.Kleberson en yararli trnsfer, komple futbolcu.Youla ve Ali belli ki faydali olacaklar.Inönüde BJK'in puan kaybetmesi zor...Ancak iyi takimlar puan alabilir gibi gözüküyor.Fakat deplasmanlarda zorlanacaklar belli! Sonuna kadar kovalayacaklar bu isi o da belli......Not(Ailton bu tavirlariyla baslarini agritacak belli)

*Galatasaray ise ayni geçen sene gibi fakat degisen Gerets'in pozitif akilciligi, çalisana forma veriyor ve bu isi biliyor.Samiyende de ayni BJK gibi GS'i yenmek güç ama tabi ki bizim 3 puan garantismileys/smiley36.gifayrica Fner , BJK, Ankara,Antep ve belki Diyar 1 puan çalabilir burdan...Yine de onlar için zor......Deplasmanda GS çok zorlanacak belli oldu,bu dar kadro ve UEFA kupasi onlari ikinci yarinin ortalarinda ligden koparir diye tahmin ediyorum....

*............ Fenere gelince; alinan beraberlikler önemli degil , bizle birlikte en oturmus kadro,Kadiköy en büyük avantaj , yine ya biz ya GS ya da diyicem ama demiyorum BJK kesin yener...Onlarin deplasmanlari genelde kalbur üstü takimlara karsi zor oluyor...Bu sene bence Diyar, Sivas,Malatya,Konya ve Gençler(ki takildilar) onlardan puan çalacak...Birde Anelka ve Alex problemleri var..Ama AZIZE bu iside kara parasiyla çözüp ligi sonuna kadar kovalar ama SL. sonuçlari bence Fenerin kaderini belirleyecek.Olumsuz sonuçlar BJK ile bizi basbasa birakabilir ikinci yarida...

*Veee biz; iki senedir aldigimiz ikinciliklerde GS ve BJK nin kötü olmasi çok büyük etkendi, bu bir gerçek...Ama simdi öyle degil...simdi daha az hata yapma sansimiz var ve derbilerden en az 4 galibiyet ve 1 beraberlik almamiz gerek...Trabzon sendromunu asmis gibi gözükmemizle birlikte daha disli takimlarla maç yapmadigimiz ortada yine Ankara,Konya ve bence Sivas Trabzonda çok zorlayacak bizi ve tabi üç sülükler...Bunu asmak için bogucu bir taraftar kitlesini ihtiyacimiz var ama o da yok ve olmayacak gibi..........

Birde deplasman fobisi bas gösterebilir.Konyaya takilacagimizi tahmin etmistim.Diyarbakir,Sivas,Vestel,Antep ,Erciyes zorlar bizi ama bu noktada defansa yapilacak takviye ve Yattara faktörü ile Gökdeniz'in takima geri dönmesi belki bizi ummadigimiz pozitif noktalara tasiyabilir.

Bence en önemlisi Senol hoca ...Tamamiyle onun hatasindan kaybedilen SL. ve yanlis kadro seçimi bizi nerelere getirecek bilmiyorum?

Birde Tomas Jun olayi var.Bu adami defalarca seyrettim , gelecekte Milan'a , Barça'ya gider dedim; bir baktim bir sabah bizim formayla gazetede ....Böyle bir adami neden eritiyor Senol anlamiyorum? Gerçi Senol hocanin hiç bir davranisini anlayamiyorum artik ya neyse....Sen bir adami maça çikartican ve söyle diyosun" bakalim 3,5 milyon dolarlik adam mi?" yani ne demek bu hocam? 22 yasinda gelecek vaad eden adami sana 1 milyona mi vereceklerdi? Eger Hoca Tomas'a ilk 11'de baslatirsa Türkiye yeni bir yildiz görecek benden demesi..Bu da bizim sampiyonluk yolunda en büyük artimiz olacak....

Sonuçta üçünün avrupa kupasi maçlari oldugunu düsünürsek bence lig BJK,FB ve Bizim aramizda geçecek ama bir önemli noktayi hatirlatmadan geçemiycem; biz GS'i takip ediyoruz fikstürde....Dogal olarak o hafta onlara yenilen rakip haftaya bizim karsimiza telafi amaciyla; kazanan da moralle çikicak...Bu bence büyük bir sikinti..Hele ikinci yari düsme olaylari yaklasinca o hafta GS' a yenilen bir takim bize karsi nasil oynar düsünün bakalim?

Bu sene lig zor herkes için ve sampiyon olan takim büyük is yapmis olacak....Umarim Trabzonspor'da Senol hatalarindan ve inadindan vaz geçer,Yönetim artik kafasini çalistirir ve elini cebine atar, taraftarda spilberg'in "dünyalar savasi" ni seyreder gibi maç seyretmez...

Saygilar

Nerden nereye ....Iste futbolun güzelligi...Neler yazdik neler olmus!Yine de deplasman kayiplarimizin %80'ini bilmisim...3.lük GS maçimiza bagli yenersek ligi 3.bitiririz...

sbay
20.02.2006, 14:12
sana katiliyorum gayse macina kadar puan kaybetmessek 3. oluruz

Mustafa Önal
20.02.2006, 14:48
bu hafata sivas maçinida aldik mi morel motivasyon üst seviyeye çikacak. önce bi altayi geçelim. gayseri rizeye bu hafta kesin takilcak. bana kalirsa manisa bjk ve gayseriyi geçer.biz ligi üçüncü tamamlariz.

Aslıhan
20.02.2006, 14:50
firsatlari degerlendirmeyi becerebilirsek 3.lükte bizim kupada

ama benim korkum bizden üstekiler puan kaybedince bizde kaybediyoz

neyseki bu hafta böle olmadi

Faik Yılmaz
20.02.2006, 15:00
artik kaçinci olacagimiz kendi elimizde....

tsmaniac
20.02.2006, 15:02
bir maç kaybettikmi sakata geliriz gerimizdeki takimlarla aramizda pek puan farki yok kupada isimiz bitti ligde en iyi 4. olabiliriz böylelikle isimiz kupanin galibine kalir

coach
20.02.2006, 15:59
Bu hedefler için daha erken su an için 3 hafta daha galibiyete ihtiyacimiz var;

Trabzonspor-Sivas

Manisa-Trabzonspor

Trabzonspor-Salatasaray

Bu maçlarin sonuçlarina göre 3.lük ve uefa'yi konusabiliriz,su an için elimizde gol pozisyonlarini cömertçe harcayan bi Trabzonspor var.

Salih Kara
20.02.2006, 16:34
arkadaslar artik sampiyonluk hayal 2.likte zor ama ben 3.olacagimiza yürekten inaniyorum çünkü artik takim olmaya basladik artik iyi bir seri yakalamamiz lazim cinconu da yenersek kimse tutamaz bizi artik

TSezgin61
20.02.2006, 16:43
önümüzdeki 3 maci yenersek, ki o gücümüz var, ozaman ikinciligi bile konusabiliriz.

Erbay
20.02.2006, 16:51
Böyle oynarsak 3. olabilme sansimiz yüksek.Kayserinin puan kaybetmesi lazim.Besiktas bence daha çok puan kaybeder

Nytre
20.02.2006, 17:39
manisa toparlandi iyi de oynuyor baslarinda yanall var...

dikkat etmek lazim..

ligte kötü takim yook asllinda ve bu sene son 8-9 takim düsme pootasinda oldugu için cok karmasik bir durum söz konusu..

sanatik
20.02.2006, 17:44
manisa gs ile berabere bizdende 3 puandan olursa kayiplari 5 puan olur aramiz acilir.

gs ninde beraberlikleri sayesinde puan farkimiz gittikce ufalacakdir düsünüyorum.

kayseri ücüncülügü bize kaptiracakdir.

selçukabi
20.02.2006, 18:02
Benim iddam çok degisik olacak, bizim takim öyle bir seyki, üstüste kazandikça kendine geliyor.Galatasarayla Avni Akerde oynayacagimiz maçta aramizdaki puan farkini 12'ye indirebilirsek (Galatasaray'in Manisa maçinda da puan kaybedecegini saniyorum), ligi 2. bile bitirebiliriz.Galatasaray çok kötü ve parasal sikintilar artik hat safhalara ulasti.Biraz ütopik bir hedef ama niye olmasin.smileys/smiley2.gif

Punisher-61
20.02.2006, 18:05
bu Kayserisporu gecmeliyiz baska caresi yok..adamlar kendilerini 4.Büyük ilan ettiler..iyiki iki üc puan topladi bunlar kendilerini real madrid saniyorlarsmileys/smiley7.gif

halil ibo
20.02.2006, 18:37
selçukabi ne yaptin be agabey.Kalbimden geçeni söyledin.Ben nazara gelir diye söylemekten sarfinazar ediyordum ki.Sen olayi ifsa ettin.Neyse olan oldu bir kere.2.kez lig 2.ligini onlardan alacagiz ama ne yapalim biz daha çok hak ediyoruz SL'ni ve bu kez kapisindan dönmeyecegiz.

falcon61
20.02.2006, 18:42
Öyle yada böyle Manisa maçina kadar tüm maçlari almaliyiz ki zaten 3 maç oluyo bu sekilde moral kazaniriz o moralle geseyi yeneriz diye düsünüyorum tabiki ilk yaridaki maç bi kiyaslama tesgil etmez sizinde söylediginiz gibi bu sekilde 3.lük degil 2.lik bile gündeme gelir..

TAMTÜRK61
20.02.2006, 19:58
Bu yil 3.olacagimiza inaniyorum. Hele bu son maclarda gördügümüz dayanismadan sonra insallah 3.olacagiz.

Insallah sanssiz günler geri gelmez...

Nytre
20.02.2006, 20:13
ilk iki ile olan fark zamaninda bu kadar açilmasaydi ve bizde öne geçtigimiz 3 maçta puan kaybetmeseydik .... bilmem ne de bilmem ne..

ama öyle degil mi ...

Taner Gündoğdu
20.02.2006, 20:27
artik kaçinci olacagimiz kendi elimizde....

aslinda hep öyle olmasi gerekiyor... eee ne demisler, baskasinin puaniyla avrupaya gidilmezsmileys/smiley2.gif

noname
20.02.2006, 20:30
Benim iddam çok degisik olacak, bizim takim öyle bir seyki, üstüste kazandikça kendine geliyor.Galatasarayla Avni Akerde oynayacagimiz maçta aramizdaki puan farkini 12'ye indirebilirsek (Galatasaray'in Manisa maçinda da puan kaybedecegini saniyorum), ligi 2. bile bitirebiliriz.Galatasaray çok kötü ve parasal sikintilar artik hat safhalara ulasti.Biraz ütopik bir hedef ama niye olmasin.smileys/smiley2.gif

Hedef 2. lik olsun.. olmadi 3. lükle yetiniriz bu sene.

eys_61
20.02.2006, 20:42

ayni fikirdeyim abi.biz minimum kayipla devreyi tamamlayabilirsek ikincilik imkansiz degil.cinconun ilerleyen haftalarda çözülmesiyle zirveden iyice uzaklasacagini düsünüyorum.

umarim hakli çikarim

Adem Erdoğan
20.02.2006, 20:54
bu seri devam etsin 2. bile oluruz.

Burçak
21.02.2006, 09:35
takima yeni katilanlar ve yükselen form grafiklerine bakilirsa 3.lük sansimiz fazlasiyla var. kayseride düsüse geçecek yakindir. ayni erciyeste oldugu gibi.

Analyzer
21.02.2006, 11:16
soccerbot sitesinin süper lig sonu için tahmini puan cetveli:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width=180 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 colSpan=2 height=13>Predicted Final Table</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>Pld</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>Pts</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>1</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Fenerbahçe</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>34</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>85</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>2</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Galatasaray</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>34</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>81</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>3</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Genclerbirligi</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>60</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>4</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Trabzonspor</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>57</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>5</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Kayserispor</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>56</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>6</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Manisaspor</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>54</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>7</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Besiktas</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>53</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>8</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Sivasspor</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>47</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>9</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Konyaspor</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>39</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>10</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Denizlispor</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>38</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>11</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Caykur Rizespor</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>37</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>12</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Ankaragücü</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>35</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>13</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Ankaraspor</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>31</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>14</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Erciyesspor</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>31</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>15</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Gaziantepspor</TD>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>16</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Malatyaspor</TD>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>17</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Samsunspor</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>30</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>18</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Diyarbakirspor</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>26</TD></TR></T></TABLE>

Badaloğlu
21.02.2006, 11:19
Malatya, küme düsmez...

telha23
21.02.2006, 11:51
smileys/smiley36.gifmalatya düsecek elazigin yanina geleceksmileys/smiley36.gif

selçukabi
21.02.2006, 11:52
Gençlerbirligi o kadar puan toplayamaz, Diyarbakir bu sefer düser....

irfanköse276
21.02.2006, 12:00

hükümet düser,enflasyon düser, malatya biraz zor düser...

ayrica, elaziglilarin malatyayi hala hatirlayabilmeleri de çok güzel smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifEdited by: irfanköse276

Barış
21.02.2006, 12:57
Malatya, küme düsmez...

Bence de düsmez Malatya.3-4 sene önce daha kötü durumdaydilar,Ziya Dogan UEFA ya kadar çikartti o takimi.Tabi bi seyler ters giderse belli olmaz tabii..

Badaloğlu
21.02.2006, 13:27

Elazig onun yanina gelse daha iyi olur bence...smileys/smiley36.gif

CAFER ÖZER
21.02.2006, 13:38
G.S para isini çözerse G.S sampiyon olur.

FB artik hakemlerle zor maç kazanacak.Nobrenin Samsunda yaptigi artislik aynen Arif gibi baslarini çok agritacak,Nobreye gerçekten penalti yapilsada hakemler artik düdük çalmaya korkacaklar,FENERBOSTAN aslinda hakemlerle sampiyon olarak basarili oldugunu zannediyor ama acisini avrupada yasiyor.

Bize gelince Kupada ALTAY i en az 3,4 farkla yenerek kupada tur atlayacagimiza inaniyorum.

Ligdede 3.olabilecegimize inaniyorum.Gökdenizde oynamaya basladiginda kolay kolay maç kaybetmeyiz.Kadroda oturmaya basladi.

Trabzonspor bu sene avrupa kupalarina büyük bir ihtimalle katilacaktir.

İ.Öztel
21.02.2006, 13:54
kupayi alirsak aslinda UEFA ya gidiyoruz. Bu acidan kupa biraz daha mantikli duruyor. 1 tasla 2 kus vururuz smileys/smiley2.gifama 3. lük sansimiz tabii ki var. bu lig daha çok seylere gebe .. daha neler görecez neler.. büyük ihtimal ligi istedigimiz yerde bitircez..

Nytre
21.02.2006, 14:07
izmirden bir takimin cikmasi |azim |ige.. ve |igten en az bir d0gu takimi düser bence.

Adem Erdoğan
21.02.2006, 15:05

<t>
</t><table align="center" cellpadding="1" cellspacing="0" width="180">
<t><tr>
<td colspan="2" align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Predicted Final Table</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Pld</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Pts</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">1</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Fenerbahçe</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">34</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">85</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">2</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Galatasaray</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">34</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">81</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">3</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Genclerbirligi</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">60</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">4</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Trabzonspor</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">57</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">5</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Kayserispor</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">56</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">6</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Manisaspor</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">54</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">7</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Besiktas</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">53</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">8</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Sivasspor</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">47</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">9</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Konyaspor</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">39</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">10</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Denizlispor</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">38</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">11</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Caykur Rizespor</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">37</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">12</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Ankaragücü</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">35</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">13</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Ankaraspor</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">31</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">14</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Erciyesspor</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">31</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">15</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Gaziantepspor</font></td>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">16</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Malatyaspor</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">31</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">17</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Samsunspor</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">30</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">18</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Diyarbakirspor</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">26</font></td></tr></t></table>

bu puan durumunda gorunen tek güzel sey diyarin ligden dusmesi.ama ii
tahmin yapamamislar.turkiye liginde istatistiklerede guvenilmez.

Adem Erdoğan
21.02.2006, 15:08

<t>
</t><table align="center" cellpadding="1" cellspacing="0" width="180">
<t><tr>
<td colspan="2" align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Predicted Final Table</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Pld</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Pts</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">1</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Fenerbahçe</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">85</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">2</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Galatasaray</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">81</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">3</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Genclerbirligi</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">60</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">4</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Trabzonspor</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">57</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">5</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Kayserispor</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">56</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">6</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Manisaspor</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">54</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">7</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Besiktas</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">53</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">8</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Sivasspor</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">47</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">9</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Konyaspor</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">39</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">10</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Denizlispor</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">38</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">11</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Caykur Rizespor</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">37</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">12</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Ankaragücü</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">35</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">13</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Ankaraspor</font></td>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">14</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Erciyesspor</font></td>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">15</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Gaziantepspor</font></td>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">16</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Malatyaspor</font></td>
<tr>
<td align="right" height="13" valign="center">17</font></td>
<td align="left" height="13" valign="center">Samsunspor</font></td>
<td align="right" height="13" valign="center">30</font></td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">18</font></td>
<td align="left" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">Diyarbakirspor</font></td>
<td align="right" bgcolor="#c0c0c0" height="13" valign="center">26</font></td></tr></t></table>

Dursun Ali Bahçekapılı
21.02.2006, 15:13

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width=180 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 colSpan=2 height=13>Predicted Final Table</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>Pld</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>Pts</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>1</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Fenerbahçe</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>85</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>2</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Galatasaray</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>81</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>3</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Genclerbirligi</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>60</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>4</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Trabzonspor</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>57</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>5</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Kayserispor</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>56</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>6</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Manisaspor</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>54</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>7</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Besiktas</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>53</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>8</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Sivasspor</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>47</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>9</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Konyaspor</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>39</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>10</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Denizlispor</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>38</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>11</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Caykur Rizespor</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>37</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>12</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Ankaragücü</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>35</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>13</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Ankaraspor</TD>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>14</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Erciyesspor</TD>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>15</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Gaziantepspor</TD>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>16</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Malatyaspor</TD>
<TR>
<TD vAlign=center align=right height=13>17</TD>
<TD vAlign=center align=left height=13>Samsunspor</TD>
<TD vAlign=center align=right height=13>30</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>18</TD>
<TD vAlign=center align=left bgColor=#c0c0c0 height=13>Diyarbakirspor</TD>
<TD vAlign=center align=right bgColor=#c0c0c0 height=13>26</TD></TR></T></T></TABLE>

Ne Samsun ne de Malatya küme düser.

Fatih Akgün
21.02.2006, 15:19
bence malatya . antep üçüncüde ankaraspor olabilir

sbay
21.02.2006, 15:27
ankara samsun diyarbekir düser

Taner Uykuçeken
21.02.2006, 15:38
<TABLE =Ms&#111;normalTable style="MARGIN: auto auto auto 9.75pt; WIDTH: 226.3pt; mso-cellspacing: 0cm" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=302>
<T>
<TR style="HEIGHT: 11.3pt; mso-yfti-irow: 0">
<TD style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0; PADDING-RIGHT: 0.75pt; BORDER-TOP: #c0c0c0; PADDING-LEFT: 0.75pt; PADDING-BOTTOM: 0.75pt; BORDER-LEFT: #c0c0c0; WIDTH: 40.32%; PADDING-TOP: 0.75pt; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0; HEIGHT: 11.3pt; : transparent" vAlign=top width="40%">
Denizlispor<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /></TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0; PADDING-RIGHT: 0.75pt; BORDER-TOP: #c0c0c0; PADDING-LEFT: 0.75pt; PADDING-BOTTOM: 0.75pt; BORDER-LEFT: #c0c0c0; WIDTH: 3.64%; PADDING-TOP: 0.75pt; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0; HEIGHT: 11.3pt; : transparent" vAlign=top width="3%" middle?>
v</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0; PADDING-RIGHT: 0.75pt; BORDER-TOP: #c0c0c0; PADDING-LEFT: 0.75pt; PADDING-BOTTOM: 0.75pt; BORDER-LEFT: #c0c0c0; WIDTH: 34.74%; PADDING-TOP: 0.75pt; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0; HEIGHT: 11.3pt; : transparent" vAlign=top width="34%" middle?>
Malatyaspor</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0; PADDING-RIGHT: 0.75pt; BORDER-TOP: #c0c0c0; PADDING-LEFT: 0.75pt; PADDING-BOTTOM: 0.75pt; BORDER-LEFT: #c0c0c0; WIDTH: 4.52%; PADDING-TOP: 0.75pt; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0; HEIGHT: 11.3pt; : transparent" vAlign=top width="4%" middle?>
1 (java&#115;cript void0;)</TD></TR>
<TR style="HEIGHT: 11.3pt; mso-yfti-irow: 1">
<TD style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0; PADDING-RIGHT: 0.75pt; BORDER-TOP: #c0c0c0; PADDING-LEFT: 0.75pt; PADDING-BOTTOM: 0.75pt; BORDER-LEFT: #c0c0c0; WIDTH: 40.32%; PADDING-TOP: 0.75pt; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0; HEIGHT: 11.3pt; : transparent" vAlign=top width="40%" middle?>
Diyarbakirspor</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0; PADDING-RIGHT: 0.75pt; BORDER-TOP: #c0c0c0; PADDING-LEFT: 0.75pt; PADDING-BOTTOM: 0.75pt; BORDER-LEFT: #c0c0c0; WIDTH: 3.64%; PADDING-TOP: 0.75pt; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0; HEIGHT: 11.3pt; : transparent" vAlign=top width="3%" middle?>
v</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0; PADDING-RIGHT: 0.75pt; BORDER-TOP: #c0c0c0; PADDING-LEFT: 0.75pt; PADDING-BOTTOM: 0.75pt; BORDER-LEFT: #c0c0c0; WIDTH: 34.74%; PADDING-TOP: 0.75pt; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0; HEIGHT: 11.3pt; : transparent" vAlign=top width="34%" middle?>
Konyaspor</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0; PADDING-RIGHT: 0.75pt; BORDER-TOP: #c0c0c0; PADDING-LEFT: 0.75pt; PADDING-BOTTOM: 0.75pt; BORDER-LEFT: #c0c0c0; WIDTH: 4.52%; PADDING-TOP: 0.75pt; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0; HEIGHT: 11.3pt; : transparent" vAlign=top width="4%" middle?>
X (java&#115;cript void0;)</TD></TR>
<TR style="HEIGHT: 11.3pt; mso-yfti-irow: 2">
<TD style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0; PADDING-RIGHT: 0.75pt; BORDER-TOP: #c0c0c0; PADDING-LEFT: 0.75pt; PADDING-BOTTOM: 0.75pt; BORDER-LEFT: #c0c0c0; WIDTH: 40.32%; PADDING-TOP: 0.75pt; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0; HEIGHT: 11.3pt; : transparent" vAlign=top width="40%" middle?>
Erciyesspor</TD>
v</TD>
Gaziantepspor</TD>
<TR style="HEIGHT: 11.3pt; mso-yfti-irow: 3">
Fenerbahçe</TD>
v</TD>
Besiktas</TD>
<TR style="HEIGHT: 11.3pt; mso-yfti-irow: 4">
Galatasaray</TD>
v</TD>
Manisaspor</TD>
<TR style="HEIGHT: 11.3pt; mso-yfti-irow: 5">
Genclerbirligi</TD>
v</TD>
Ankaragücü</TD>
<TR style="HEIGHT: 11.3pt; mso-yfti-irow: 6">
Samsunspor</TD>
v</TD>
Ankaraspor</TD>
<TR style="HEIGHT: 11.3pt; mso-yfti-irow: 7; mso-yfti-lastrow: yes">
Trabzonspor</TD>
v</TD>
Sivasspor</TD>
1 (java&#115;cript void0;)</TD></TR></T></TABLE>

O site kalan maçlar içinde tahminlerini yayinlardi ama ben bulamadim sadece bu haftaki tahminleri vardi

Tahir
21.02.2006, 17:17
Malatya düsmez düsmesinde istemem.Diyarbakira ikinçi ligde basarilar dilerim.Trabzon kümeye diye bagiran bir takim var onada güle güle.Digeride kim olur bilinmez ama bana erciyes gibi geliyor. Bizim takim kupada final oynar ve ligi üçünçü bitirir.

hakikiofkopat
21.02.2006, 17:20
Malatya düsmez düsmesinde istemem.Diyarbakira ikinçi ligde basarilar dilerim.Trabzon kümeye diye bagiran bir takim var onada güle güle.Digeride kim olur bilinmez ama bana erciyes gibi geliyor. Bizim takim kupada final oynar ve ligi üçünçü bitirir.

aynen öyle kardesim. duygularimi dile getirmisssin smileys/smiley32.gif

trapzonely_54
21.02.2006, 17:29
giderse gitsin maltyada gitsin

Onur
21.02.2006, 18:08
Samsun,erciyes,diyarbakir düssün. 3.lük sansimiz eger böyle devam ederdesk çok yüksek. Lakim yine tökezlemeye baslarsak bir daha toparlayamazyiz gibime geliyoo. Türkiye Kupasii bize birakmazlar.

eys_61
21.02.2006, 19:07
yalniz bu sezon düsme o kadar az puanla olmaz,35 in üstünde bir puanla düsen takim olacak gibi görünüyor.(38-39)

ama bizim en kötü 4. olacagimiz gerçekçi bir tahmin olmus.

CAFER ÖZER
23.02.2006, 10:35
Bence Kupayi alaip UEFA yi garantileyelim.

FB yi de yenerek 2 yilin intikamini alip onlari sampiyonluktan edelim.yeter isterse 5.olalim.FB yi yenip 2 yilin intikamini almaliyiz .nasil geçen sene GS in 100.yilini Hüzünlü yil yaptiysak FB yede 3 tane Üst üste sampiyonluk göstermemeliyiz.

Nytre
23.02.2006, 14:28
uefaya gitmemiz gereki0r ....

iki senedir abuk sabuk sey|er yapi0ruz avrupada artik uefa statüsüde degisti

trabz0nsp0rumuzdan iyi sey|er bek|iy0ruz..

fincher
23.02.2006, 18:40
malatya,diyarbakir,bba gitsin...
Sakarya,bursa,altay gelsin...

Faik Yılmaz
24.02.2006, 08:45
artik elimizde bi tek lig kaldi dört elle sarilmak lazim....

simdi gelde haftasonu bu ruhsuz futbolcularin oynadigi maça git....

61-firtina
24.02.2006, 09:07
3 lük sansimiz var rakibimizde bence besiktas kayserispor puan kayiplari yasiyacaktir onun için bence biz Trabzonspor gibi oynarsak 3 oluruz

Ayşe Aygün
24.02.2006, 09:18
3 lük sansimiz var rakibimizde bence besiktas kayserispor puan kayiplari yasiyacaktir onun için bence biz Trabzonspor gibi oynarsak 3 oluruz

Evet TRABZON gibi oynarsak ama iste sorun orda öle oynamiyoruz. keski oynsak.smileys/smiley5.gif

Faik Yılmaz
24.02.2006, 09:26
INSALLAH AKILLARINI BASLARINA DEVSIRIRLERDE ADAM GIBI OYNARLAR...

Nadir Bekar
24.02.2006, 18:19
arkadaslar biz bu kado ile 3. oluruz. uefa da ise bir kaç takviye ile bir seyler yapariz. anti fenerliyim ama fener bu sene kupayi alir. yapacak bir sey yoksmileys/smiley21.gif

Muhalif
25.02.2006, 02:40
yapacak bir sey yoksmileys/smiley21.gif

smileys/smiley4.gifumut her daim vardir... ve her daim yapacak bir seyler bulunur.. tabii yapamiyorsan engelleme mevzuu ayri konusmileys/smiley4.gif

eys_61
25.02.2006, 02:46
kupa defteri de kapandigina göre artik dört elle lige sarilmasi lazim takimin.sarilmayanlar kendi sonunu hazirlamis olur zaten.her sekilde TRABZONSPOR kazanmis olur böylece.

irfanköse276
25.02.2006, 10:06
son haftaya kadar gider bence bu çekisme. Son hafta ts-bjk, gs- kayseri maçlari var. Çok büyük ihtimalle o maçlarda belli olacak 3.nün kim olacagi. Arkadan gelen gençleri de küçümsememek lazim; enaz bizler kadar sanslari var

Mustafa Mahmutoğlu
25.02.2006, 10:14
son haftaya kadar gider bence bu çekisme. Son hafta ts-bjk, gs- kayseri maçlari var. Çok büyük ihtimalle o maçlarda belli olacak 3.nün kim olacagi. Arkadan gelen gençleri de küçümsememek lazim; enaz bizler kadar sanslari var

haklisin gençler çok tehlikeki geliyor eger sivas maçini kazanamazsak biteriz.smileys/smiley19.gifdikkatli olmak lazim...

voldamirin
25.02.2006, 10:17
sitedeki ilk mesajım olacak ondan once duıyarlı bordomavi .net yoneticilerine buradan tesekkur ederim ozel olarak uyelikle ilgilendiler..konu ile ilgili olarak su an ligde ne besiktas ne gs ne fb top oynuyor bizim 3.olmamız icin hicbir neden yok sadece inanmak lazım bence takımın kendine guveni yeni yeni gelirken 2. anorthosis macini altay karsisinda yaptık...ama inş. vahid hocanin oyuncularını toparlamasi kısa surecek....her birine ayrı ayrı guveniyorum...

Nytre
25.02.2006, 14:44
ben 3.lük sansimizin hala olduuna inaniyorum sadece bir yaristan koptuk..

taraftarki bence futbolculardan daha çabuk kendini yeniledi...

bu kupayi unuttu...

artik tek hedefimiz var o da 3lük..

belki kulüp her birimiyle bu hedefe daha kolay motive olur odaklanir.

sultantekke
25.02.2006, 18:59
3.lük sansimiz var ben inaniyorum fakat daha önemlisi 3.ist takimlarinin trabzona gelmesi üçünüde yenmemiz lazim ben hayatimda ilk defaiçimden gelen bir duygu fb yi farkli yeneceyiz smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

TSezgin61
25.02.2006, 19:18
3.ünüde yenelim zaten daha birsey istemem

tsmaniac
26.02.2006, 18:52
intertoto varmi hala?

Nytre
26.02.2006, 18:53
3.|ük sansimiz ha|a var .. sene s0nuna kadarda 0|acaktir sanirim...

t.direktörümüzün iyi m0tive etmesi |azim takimi ...

FANATIK61
26.02.2006, 19:08
Var var kaldi 4 Puan Kayseriye...smileys/smiley2.gif

Nytre
26.02.2006, 21:31
arkadaslar degisen hiç bir sey olmadi diyebiliriz..

kayser

biz

bjk berabere kaldik...

g.birligi geldi o kadar...

manisada yaklasti..

onun için hersey devam edior morallerimizi bozmayagerek yok..

halil ibo
27.02.2006, 12:28
Kendimi tekrarlamak hiç hosuma gitmiyor.Daha ne kadar bu mücadelemi sürdürebilirim bilemiyorum.Amma ve lakin bu 3.lük hedefi taraftarin hedefidir.Dünkü futbolcularin degil.Antep maçindaki o direnci görünce yeni gelenleri farkli düsünmüstüm.Hayal kirikligina ugradim.

Cakirmelik
27.02.2006, 13:28
<DIV id=feature_photo style="FLOAT: left; WIDTH: 210px">http://www.ajansspor.com/resim/halilhodzic.jpg</DIV>
<H4 id=feature_author>27Subat2006, 10:20</H4>

Vahid Halilhodziç, Trabzonspor'un kalitesini ve zayif yanlarini iyi bildigini belirterek, "Ama bazi gerçekleri kimse görmek istemiyor. Ben de onun için konusmayacagim. Üçüncülük hedefi için elimizden geleni yapacagiz, ancak Trabzonspor'dan daha iyi takimlar var. Bunu görmek istemeyen varsa kendi sorunu" dedi.

Hafta içinde Yunanistan'in Iraklis takimindan teklif aldigi yönünde çikan haberlerle ilgili olarak da Halilhodziç, "Hiçbir takimi küçümsemek istemem, ama benim hoca olarak çok daha büyük hedeflerim var. Su anda böyle bir sey ile ilgilenmiyorum. Sadece Trabzonspor'u düsünüyorum" diye konustu.

Avrupa Kupalari'na katilmanin Trabzonspor için büyük bir basari olacagini kaydeden Halilhodziç, "Kulüp içerisinde ve disarisinda olup bitenlerden sonra bu takim bir çikis içinde. Sonuçlar da bunu gösteriyor. Devre arasinda çok sey degistirdik. Kulüp bu degisikliklerde para kazandi diyebiliriz. O yüzden su anda takimin toparlanmasi lazim. Lee, Yattara, Djokaj, Szmykowiak, Fatih, fizik olarak istenilen seviyede degiller. Bunlar Trabzonspor'un oyun kalitesine katki saglayan oyuncular, ama ne yazik ki tam olarak fiziksel ve yarismaci formda degiller." diyerek sözlerini tamamladi..

Cakirmelik
27.02.2006, 13:29
Ajansspor dan alinma..smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Nytre
27.02.2006, 13:46
h0cam bun|arin seviyesinin artmasinda en önem|i faktör sensin..

Selman
02.03.2006, 03:41
Bence kesinlikle 3. oluruz Besiktas saman alevi gibi yine dökülmeye baslarlar.Kayseri'yi kaale bile almiyorum zaten federasyon degisti artiksmileys/smiley1.gif

İ.Öztel
02.03.2006, 03:50
her sey ne kadar kolay geliyor insana. Maölar kazanilmadan 3. olunuosa madem oyle sampiyonda olalim. rakiplerin ne yapacagi belli olmaz. Federasyonun deismesi o kadar da önemli olmaz bence ... bana göre en azindan 4. oluruz. 3.lük hayal gibi duruyor.smileys/smiley18.gif

Kemal Musaoğlu
02.03.2006, 12:13
üçüncülük sansimizi vestel ve gese maçlarindan sonra daha çok belirginlesir bence.bu maçlari alirsak üçüncü oluruz bence.

Nytre
09.03.2006, 03:19
bu maç çok önemli bir viraj...

umarim kayipsiz çikariz.

halil ibo
18.03.2006, 11:50
Köprünün altindan daha çok sular akacak.Geyse beraberliginden sonra 3.lük ümitlerimizi yitirdigimizi düsünüyordum.Dün aksam kargalarin galibiyeti yeniden ümitlendirdi.Hayirlisi bizimkiler ellerinin tersi ile itmezse insallah 3.lük gelecek.

okan6161
18.03.2006, 13:03
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu yil oluruz da hakemler birakirsa unutmayin daha fener maçimiz var</TD></TR>

61-firtina
18.03.2006, 13:48
bence dün bjknin aldigi galibiyet iyi oldu bizim açimizdan gerçi berabere kalsalardi daha iyi olurdu ama yarin samsunu yenersek bjk 2 kayseri 3 puan kaliyor bjkyle kendi evimizde oynayacagiz kayseride zaten orda fazla tutunamaz onun için bence simdi 3 lük sansimiz kuvvetlendi.

irfanköse276
18.03.2006, 13:57
dün aksam bjkyi gördkten sonra 3.lük sansimzn azaldgni düsünüorm. Çünkü hem toparlanan hemde kollanan(!) bi bjk varEdited by: irfanköse276

***Lazkopat***
18.03.2006, 18:25
biraz zorlasak olur. üçüncülük uzakta degil

Nytre
18.03.2006, 18:27
<T>

kollanan?.. o kadar sende agla kollanirsin...

ama bizim kitabimizda "aglamak" yoktur "onur" vardir...

iyiler mutlaka kazanir irfan kardes...

</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Oğuzhan Görkan
18.03.2006, 19:21
son maça kadar boyle giderse gayse-fb arasi mücadelede devam ederse son maçlar

gayse-kayserispor
trabzonspor-bjk
çok atesli ve zorlu bir hafta olacaksmileys/smiley1.gif

Nytre
18.03.2006, 19:37
ligin sonuna dogru zaten baya ates olacak..

yine kollananlar olacak yine cem papilalar sahneye çikacak...

eger ts-bjk maçinda hakem cem papila olursa ne olur çok merak ediyorum :)

<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>

mini FaNaTiK
18.03.2006, 20:07
Son haftaya kadar Kayseri veya Besiktasla en fazla 2 puan fark olursa son hafta biz bu isi götürürüz.Ondan öncesi için net birsey diyemeyecegim Besiktas geçen haftalara göre biraz daha toparlandi,Kayseri 1 maç kaybetti diye takim olarak bozulmadi,ilerki haftalarda daha hirsli oynayacaklardir.G.Birligi ise kopmak bilmiyor ama illaki kopacaktir bu yaristan.Biz ise geçen hafta aldigimiz beraberlikle ümitlerimizi azaltsakta bu hafta Besiktasin Kayseriyi yenmesi ile eskiye geri döndük.Samsunmaçiylabüyük bir yol alacagimiz inancindayim..

since1967_
18.03.2006, 20:14
evet arkadaslar insallah üçüncü olacagiz merak etmeyin.

irfanköse276
18.03.2006, 20:15
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>

kollanan?.. o kadar sende agla kollanirsin...

ama bizim kitabimizda "aglamak" yoktur "onur" vardir...

iyiler mutlaka kazanir irfan kardes...

</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

4 tane takim uefa yarisini sürdürecek bu belli.umarm sadece ii olan kazanir. kazanani baska faktörler belirlemesin yeter. okan tekme atiyor hakemden ses yok, kayseri gole gidiyor bayrak havada!!! yarn avni akerde de böyle bi senaryo yasanirsa hiç sasmam

tonyali_61
18.03.2006, 20:52
Insallah katilicaz uefa ya.

memoafs
18.03.2006, 22:31
<T>

3, lük için besiktasla çekisriz, kayseri gençler tutunamaz.insallah uefa ya gitcez

</TD></TR>

İHSAN
18.03.2006, 22:53
beyler bence üçücünün kupayi almasina ihtiyacimiz olacak...

izmirdenayhan
18.03.2006, 22:55
basindaki hocasinin inanmadigi ve 3.lüge diger takimlari layik gördügü takimim umarim 3.olur.....

Vahid ile 6.lik istikrari için 50 yillik sözlesme imzalanmali.!!!!

metehan
18.03.2006, 23:31
Bu sezon, kupayi alacak olan takim, ligi ilk 3 içerisinde bitirirse, UEFA'ya gidecek 2. takim, kupa finalisti degil lig 4.sü olacakmis. Geçenlerde Milliyet'te böyle bir bilgi vardi. Eger bu dogruysa 4.cü takimin UEFA'ya gitme ihtimali de olabilir, bunu da unutmamak lazim.

mini FaNaTiK
19.03.2006, 00:32
beyler bence üçücünün kupayi almasina ihtiyacimiz olacak... dedigine çok çok katiliyorum besiktas kupada büyük avantaj sagladi kayseriye göre eger ligde besiktas 3.olursa insallah ki biz oluruz,bizim 4.olmamiz da yetecektir.Ama biz bu ihtimalleri düsünmedençikabilecegimiz en iyi yere çikmaliyiz!! Ayrica kupada diger finalist Galatasaray/Fenerbahçeden biri olacaktir o yüzden bakilsada çok önem tasimaz diye düsünüyorum!!Edited by: mini FaNaTiK

Muhalif
19.03.2006, 01:28
Bu sezon, kupayi alacak olan takim, ligi ilk 3 içerisinde bitirirse, UEFA'ya gidecek 2. takim, kupa finalisti degil lig 4.sü olacakmis. Geçenlerde Milliyet'te böyle bir bilgi vardi. Eger bu dogruysa 4.cü takimin UEFA'ya gitme ihtimali de olabilir, bunu da unutmamak lazim.

Metehan Abi nereden nereye geldik be.. hatirliyorum Athletico Bilbao maçini çogunluk önemsememisti Kiev'e elendikten sonra.. Uefa'yi ne yapacagiz ligde sampiyon olalim modundaydik.. simdi ligi ilk 3 de bitiren biri kupayi alsa da 4. olsak da Uefa'ya gidebilelim hesaplari yapiyoruz..

Sorunlarla mücadeleden kaçan ve sorumluluk alamayan iki teknik adam ve transfer özürlü yöneticilerin her biri bir kösede inzivaya çekilmis vaziyette..

Va-Esefa..