PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Kaptan Olsun...

no NAME
26.04.2010, 23:06
Eskişehir maçının bitiminde birçok TRABZONSPOR'lu futbolcu rakip takım oyuncularıyla sarılıp tokalaşırken, bu kahraman; gözyaşları içerisinde sahayı terk ediyordu. Bu gözyaşlarının karşılıksız kalmaması gerekiyor. Kalan 3 maçta yada sadece Türkiye kupası finalinde ONUR'un sahaya kaptan olarak çıkmasını düşündüm ne dersiniz.

Arif Timurcioğlu
26.04.2010, 23:09
Yok artık o kadar da değil derim kendi adıma.

Sefa Murat Dokuz
26.04.2010, 23:10
Hakediyor!

Murat 61
26.04.2010, 23:11
Kesinlikle hakediyor ama sonu Arda gibi olur bu dönemde kaptanlık verilirse.

Daha zamanı var.

Mustafa ÖZDEMİR
26.04.2010, 23:12
olsun arkadaş.hak ediyor adam .şu umut kaptanlık yapıyorsa ınur 100 kere kaptan olsun...

Adil ÖZGÜR
26.04.2010, 23:12
Bir kalecinin kaptan olmasının dezavantajları ile kaleciyi yıpratırsın.

Serkan, Song, neyimize yetmiyor.

Umut Bulut bu saatten sonra hiçbir zaman sahaya kaptan olarak çıkmaması gerekendir.

Şimdilik Onur'a kaptanlık çok gereksiz.

Tolga Kurt
26.04.2010, 23:14
Bu takımda kaptan olacak 2 adam görüyorum başta onur 2.serkan

Mehmet Ç.
26.04.2010, 23:14
Bu seneyi kaptan olmadan oynasin.. Gelcek sene kaptan olur, birde 1 Numarayi veririz..

Kamil Çakmak
26.04.2010, 23:15
Kaptanlık için çok erken.
Aslında ben, Umut Bulut gönderilmeli başlığı bekliyordum.
Onurun gözyaşlarının sebebi Umuttur. Bunun hesabını sorabilecek bir yönetim yada hoca bekliyorum

KERİM
hak ediyor ancak

Yok artık o kadar da değil derim kendi adıma.

katılıyorum

mehmets61
bence rahat bırakalım onur u.şimdilik trabzonspor un kalecilik yükü yeterli...

no NAME
26.04.2010, 23:16
Kesinlikle hakediyor ama sonu Arda gibi olur bu dönemde kaptanlık verilirse.

Daha zamanı var.
mağlubiyeti herkes normal karşılamış soyunma odasına giderken Ivesa'nın ve kenardakilerden birinin bile sakinleştiremediği ONUR'un bunu kaldıramayacağını düşünmem bile.

sessizkral_1
Yıpratır bence daha erken.

KUTADGU
Çok anlık tepkiler veriyoruz.

Bırakalım da Onur rahat etsin.

Bırakalım da bu işin başındakiler buna karar versin.

Yarın teneke bağlanmasın Onur'un arkasından da!

Sefa Murat Dokuz
26.04.2010, 23:17
1 numara + kaptanlık
Casillas'ın Real deki efsane olması gibi olur.

Not:Casillas Real'de Raul'un olmadığı maçlarda kaptan. Raul'de öldü gerçi.

Hürgün Aygün
26.04.2010, 23:18
Bence de daha erken tecrübeli kişiler var:cool::p:D daha çok süpersin Onur ama gerçekten yıpratır.

Bülent AKBULUT61
26.04.2010, 23:19
bencede hakediyor

KUTADGU
26.04.2010, 23:19
Kaptanlık için çok erken.
Aslında ben, Umut Bulut gönderilmeli başlığı bekliyordum.
Onurun gözyaşlarının sebebi Umuttur. Bunun hesabını sorabilecek bir yönetim yada hoca bekliyorum

Abi gözünüzü seveyim. Bu başlıkta da mı bu hikaye.

Dünya'da ilk kırmızı yiyen adam Umut Bulut değil, Trabzonspor da da değil, son da olmayacak.

Onur'un gözyaşlarının sebebini tek bir adama bağlamak doğru olmaz tıpkı şimdi yapılan Onur'a kaptanlık verilsin çığlığı gibi.

Mehmet Ç.
26.04.2010, 23:21
1 numara + kaptanlık
Casillas'ın Real deki efsane olması gibi olur.

Not:Casillas Real'de Raul'un olmadığı maçlarda kaptan. Raul'de öldü gerçi.

Raul ne ara öldü?? Haketten uzun zamandir sahalarda görmedim, isminide duymadin.. ??

macka61
26.04.2010, 23:22
bencede kaptanlık için erken o bizim gönlümüzün kaptanı olsun yeter

Armağan Dere
26.04.2010, 23:22
Abi gözünüzü seveyim. Bu başlıkta da mı bu hikaye.

Dünya'da ilk kırmızı yiyen adam Umut Bulut değil, Trabzonspor da da değil, son da olmayacak.

Onur'un gözyaşlarının sebebini tek bir adama bağlamak doğru olmaz tıpkı şimdi yapılan Onur'a kaptanlık verilsin çığlığı gibi.

Umut Bulut'un bu takımı dinamitlediğinin farkında değilmisiniz?..Onur'a aldığı paralar Helal olsun..Umut yüzünden çocuk varını yoğunu ortaya koyuyor..Gs maçı,bjk maçı,bu maçta elinden geleni yaptı..Umut uzak ol takımdan Umut uzak ol Trabzon'dan..Taraftar ne tepki verecek Trabzon'da merak ediyorum...Gökhan'ın üstüne araba sürdülerse bunun üstüne kamyon sürmeleri gerekir

Sefa Murat Dokuz
26.04.2010, 23:24
Raul ne ara öldü?? Haketten uzun zamandir sahalarda görmedim, isminide duymadin.. ??
:D:D yaşıyor da, işte oynamıyor yedek mi sakat mı pil bitti galiba.
Neyse büyüklerimiz kaptanlık için erken olduğu görüşünde saygı duyorum.

no NAME
26.04.2010, 23:27
Eskişehir maçının bitiminde birçok TRABZONSPOR'lu futbolcu rakip takım oyuncularıyla sarılıp tokalaşırken, bu kahraman; gözyaşları içerisinde sahayı terk ediyordu. Bu gözyaşlarının karşılıksız kalmaması gerekiyor. Kalan 3 maçta yada sadece Türkiye kupası finalinde ONUR'un sahaya kaptan olarak çıkmasını düşündüm ne dersiniz.

sanırım anlatmak istediğim yanlış algılandı. kırmızılı yere dikkat lütfen.

Özgür Öztürk
26.04.2010, 23:32
Onur daha yolun başında.
Hırsı, azmi, özgüveni bunun göstergesi ama gelişme döneminde ki bir kişiye gereğinden fazla yükleme yapılması onu duraklamaya itebilir.
Her şeyin bir zamanı var, sırası gelince ve bu hakkı layıkı ile taşıyabilecek düzeyde devam ederse canı gönülden isterim kaptan olmasını.

KUTADGU
26.04.2010, 23:32
Umut Bulut'un bu takımı dinamitlediğinin farkında değilmisiniz?..Onur'a aldığı paralar Helal olsun..Umut yüzünden çocuk varını yoğunu ortaya koyuyor..Gs maçı,bjk maçı,bu maçta elinden geleni yaptı..Umut uzak ol takımdan Umut uzak ol Trabzon'dan..Taraftar ne tepki verecek Trabzon'da merak ediyorum...Gökhan'ın üstüne araba sürdülerse bunun üstüne kamyon sürmeleri gerekir

Yok farkında değilim.

Bu arada taraftara seslenmişsin.
Sanırım direk çekip vursalar daha iyi olur Umut'u...

Armağan Dere
26.04.2010, 23:36
Yok farkında değilim.

Bu arada taraftara seslenmişsin.
Sanırım direk çekip vursalar daha iyi olur Umut'u...

O zaman iyi izle maçları körü körüne de Umut'u savunma...Bu akşam onun yüzünden Onur'un yaptıklarını ve ağladığını görmezden gelemem arkadaşım..Onur 3 kişilik kalecilik yapıyor o adam da yarım forvet etmez.. kaptan ya güya konuşuyor artist ne sanıyorsa kendini atılıyor... bırakın şakşakçılığı özünüze dönün...

must61
Oyuncuları bir anda yerden yere vuruyoruz, bir anda göklere çıkartıyoruz...Kupa finalinde 2 hatalı gol yiyip takımın yenilmesine sebep olursa aynı özveriyle bu oyuncunun arkasında durulacak mı acaba ? Günlük performanslarına göre futbolculara değer vermek yanlış olur...Onur mükemmel bir kalecilik gösterdi bu maçta tebrik etmek lazım fazla abartmadan...Bu şekilde devam etmesini temenni ediyorum sadece...

Cem Akyüz

Geçen maçta gol attı Raul gayet sağlam olduğunu gösterdi:)

Fatih Özkan
26.04.2010, 23:37
Henüz böyle düşünmek için erken...

Mehmet Ç.
26.04.2010, 23:40
Geçen maçta gol attı Raul gayet sağlam olduğunu gösterdi:)

Madem yasiyor Umutlan taksa sokalim :D

Mustafa ÖZDEMİR
26.04.2010, 23:42
raul ölürmü be...

magicyattara
26.04.2010, 23:44
Övgüler de yergiler de uç noktalarda..
Bugün Umut'a sövenler,yarın Onur'a da sövecekler..

Ömer Kibar
26.04.2010, 23:46
Bugün maçtan sonraki Onurla ilgili video yu izledikten sonra Umuttan fazlasıyla hak ediyor kaptanlığı

kudu_61
26.04.2010, 23:47
daha erken yapmayın arkadaşlar

Emre Çömez
26.04.2010, 23:48
1-2 yıl sonra olsun
arda turanın hali ortada ;)

Cem Kıran
27.04.2010, 00:00
http://img10.imageshack.us/img10/5324/32704522.jpg

Kırmızı kart görüp arkadaşlarını hiçe sayıp pas atmayan kaptan değil..

Resimdeki gibi KAPTAN istiyorum!!

Sinan SARI
27.04.2010, 00:00
Aceleye gerek yok, herşeyin yeri ve zamanı var.

Bekir
27.04.2010, 00:06
KAleciden kaptan olmasına kesinlikle karşı çıkan Biri olarak Takımda Onur kadar kaptanlığı hakeden birisi olmadığına inanıyorum;
Onur seneye kaptan olmalı...

Mustafa ÖZDEMİR
27.04.2010, 00:08
onur şımaracak bir insan değil bence. kaptan olursa iyi olur...

Oğuzhan
27.04.2010, 00:10
Arda ' ya kaptanlık verilmeden önceki günlerini hatırlıyorum da , çok farklıymış gerçekten herşey. Omuzlarına yükledikleri ağır sorumluluğun yükünü taşıyamayan Arda ' nın , o sempatik yapısından hiç de eser kalmamış gibi.

Takımda normal bir futbolcuyken Türkiye ' nin en iyi futbolcusu olarak gösterilen Arda , son dönemlerde kimsenin hazzetmeyeceği davranışlarda bulunuyor , ayrıca çok da kötü futbol oynuyor. Bunun nedeni kesinlikle kaptanlık verilerek , omuzlarına genç yaşta büyük yük yüklenmesindendir. Takımın kaptanı Song olarak kalmalı bence , zaten bugünde bu takımda kalmayı hakettiğini kanıtladı. Bir pozisyon hariç 0 hata ile oynadı , her pozisyonda o vardı.

Onur gerçekten Trabzonspor ' un gelecek Şenol Güneş ' i olacaktır. Bugünki ve diğer maçlarda gösterdiği kahramanca performansıylada bunu kanıtlamıştır. Kesinlikle diğer kaleciler gibi daha sonradan düşüşe geceğini düşünmüyorum. En az 10 sene yararlanmalıyız Onur ' dan. Kimileri erkenden böyle konuşmanın doğru olmadığını düşünebilir ama maçtan sonra onun gözyaşı dökmesine gerçekten içim dayanmadı. Yazıklar olsun diğerlerine , Onur kadar mücadele etmeyenlere !!

no NAME
27.04.2010, 00:12
Onur'a kaptanlığın temelli değil ya kalan 3 maçta yada sadece final maçında verilmesini kastettiğimi belirtmek isterim. başlıktaki renkli yere dikkat lütfen.

mashal61
27.04.2010, 00:16
Henüz erken.

erkankoc
27.04.2010, 00:22
kaptanlik verip yükünü agirlastirmayalim..ama hastayim onura..helal olsun..parasinda duzeltileme yapilsin ilk olarak

Ufuk Bayraktar61
27.04.2010, 00:28
kaptanlık verilebilir ama şimdi değil. öyle her maçtan sonra iyi oynayıp maçı kaybetttikten sonra ağlayan adama kaptanlık verirsek işimiz var demektir. Kaptanlık mertebesi farklı şey.

Ünal kaptandı, Hami kaptandı, şenol güneş kaptandı, fatih tekke kaptandı.. kaptan bunlardı. yılların alın terlerini akıttılar o forma içinde sonra kaptan oldular.

herkesin sırası var. hakederse o sıra ona gelir. tıpkı onurun kaleyi hakedip kaleye geçmesi gibi.. uşağın o kaleye geçmesi kaç sene sürdü ? kaç sene sabretti ? demek bir şeyler gelip seni buluyor..

hüseyin1975
Genc yasda yeterince sorumluluk yükledik, daha fazlasi zarar verebilir Onurumuza.

Mert Oğuzlu61
onur artık takımda en sevdiğim oyuncudur, diğerleri sırıtarak es es lilerle tokalaşırken o hırsından ağlayarak soyunma odasına gitti, helal olsun sana onur ağabey, seni görsünlerde örnek alsınlar ruhsuzlar !!!

onurada bu taraftarada kendilerini affetirmek istiyorlarsa, tüm sezon boyunca bize yaşattıkları acıyı telafi etmek istiyorlarsa 5 mayısta ONUR lu bir mücadelenin ardından o kupayı alsınlar trabzona getirsinler, NOKTA.

bu arada kaptanlık için erken, isterim aslında ama ardanın durumu ortada, güzel bir örnek aslında, uşak kafayı çizdi :D ama bize gerçek bir kaptan lazım orası öyle...

hüseyin1975
27.04.2010, 00:30
kaptanlik verip yükünü agirlastirmayalim..ama hastayim onura..helal olsun..parasinda duzeltileme yapilsin ilk olarak

Mukavelesi henüz yeni uzatildi, muhakkak düzeltme olmusdur.
Dahada iyi olursa yine düzeltme olacakdie, Trabzonsporum herkese hakkini verir.

Aker
27.04.2010, 00:32
1-2 sene daha bekleyelim. Tamam şimdi belki hakediyor olabilir ama beklemekte yarar var.

hodlu
27.04.2010, 01:07
Kaptan olması için bence erken.Ama bize gerçekten çok iyi bir kaptan lazım.Kimden bahsettiğimi heralde herkes anlıyor bir tek hayrettin bey anlamıyor....

Rahim.K
27.04.2010, 01:19
Kaptanlıgı bırakalımda kendine güvenen usta bir kaleci olmasını desteklemeliyiz.Seneyede bu performansla oynarsa daha iyi ve güvenli bir kaleci olur.Gs nin ardaya yaptıgını bizde Onura yapmayalım.Onur çok iyi yolda ve şımarmazsa Türkiyenin 1 numaralı eldiveni olabilir.Bugünkü performansı muhteşemdi(Maşallah).Tek başına takımdı.

M.S.SOFU
27.04.2010, 01:56
çok erken bir davranış olur
ardayı eleştirirken bir anda o duruma düşmesin futbolcumuz
onur ne kadar bunu kaldırabilecek kapasiteyi göstermiş olsada
eğer onur kaptan olursa medya ve basına karşı onur'u korumakta sıkıntı çekebiliriz
bu yüzden takımdaki en ruhlu oyuncuyu ezdirmeyelim

Egemen Yılmaz
27.04.2010, 03:27
Bana göre kaptanlık "1 maçlığına şu futbolcuya verelim" şeklinde değerlendirilebilecek bir vasıf değil. Bir futbolcu takımın ya kaptanıdır, ya da değildir.

Onur eminim bu takımda uzun yıllar kaptanlık yapacaktır, ama şu an böyle bir sorumluluk hem onu hem de takımı zor duruma düşürür diye düşünüyorum, zaten bir süredir kaptanlıkla ilgili istikrarsızlık yaşıyoruz, taşların yerine oturması lazım biraz bence.

nesta61
27.04.2010, 04:38
egemen icinde oye dedik bu yil cok siritti , song kalirsa song olmali eger giderse kaptan kesinlikle alanzinyo olmali ..

Pshycologist41
27.04.2010, 04:43
ASLINDA diğer futbolculara güzel bir ders olur. Fakat birde onurun gözünden olaya bakmak gerek. Mükemmel gidiyorken herşey bir kaleci kazanmışken bu baskıyı onun omuzlarına bırakıp şahsen ben onur'dan da olmak istemem. Arda örneği ortadadır. Onur başımızın üstünde dursun hep destek olalım. Ama kaptanlık olayının altına onu atmayalım. Hatta forumlarda bile bu konuyu konuşmayalım derim ben.

biltrabzon
27.04.2010, 08:14
yok artik daha neler.baskan olsun hatta kesmezse basbakan olsun.iste biz böyle taraftariz.ya göklere cikaririz yada yeren dibine sokariz.onur sakin hata yapma simdi bulutlarin üzerindesin ama,öyle bir zihniyet var ki bir hafta sonra seni yerin dibine sokarlar.simdi kaptanlik yakistiranlar,bir iki hata yaptiginda sövüp saymaya baslarlar.örnek gladyyatör egemen,sylva ve yattara.

Orhan Aydın
27.04.2010, 08:17
1 sene içinde 6-7 oyuncumuz kaptan olduysa Onur'un kaptan olmasını neden bu kadar şiddetle karşı çıkılır anlamak zor.

Cengiz Çubukcu
27.04.2010, 08:40
yaptıkları fazla abartılmamalı yoksa erken havaya girebilir, sadece çok büyük bir tebriği hakediyor...

Recep Alkan
27.04.2010, 08:43

Umut iki haftadır bana da antipatik geliyor. Geçen hafta atmadığı paslar, bu hafta göz göre göre kırmıza karta yürüyüşü. Hatta buna yıllardır kaçırdıkları da eklenirse bayağı bir sebebim var Umut'a kızmak için.

Ama anlayamıyorum bir türlü. Onur'un çıldırması ile Umut Bulut nasıl bağdaştırılıyor.

Dün akşam yenildik, daha maç başladı, maçın 5. dakikasında zevksiz ve yenemeyeceğimiz bir maçın bizi beklediğini söyledim yanımdakilere. Trabzonspor dün akşam sahada yoktu. Üzerine birde Umut kırmızı görünce Eskişehir için eğlence başladı.

Devamlı bir günah keçisi bulma çabasındayız, Onur'un çıkardığı toplarda ki Umut'un hatasını bana söyleyebilecek olan var mı ? Defansın hatalarında Umut'un suçunun ne olduğunu, Selçuk'un hiç gereği yokken iki tane geri pas ile kalemizde tehlike yaratmasının, Alanzinyo, Colman, Burak, Engin gibi oyuncularımızın sahada olmayışının Umut ile bağlantısını ? Calenin yokluğunda Ferhat'ı oynatmayıp sol beke Egemen'i koymanın Umut ile bağlantısını söyleyebilir misiniz ?

Evet Umut dün profesyonelliğe yakışmayan hareketler ile atıldı, kabulum, ama Onur'un feryadının bile ona bağlanmasının artık aymazlık olduğunu düşünüyorum.

Kaldı ki Onur'un feryadı Umut'a olsaydı hakeme değil, soyunma odasına hemen girip Umut'a olurdu.

Ümit Tekşan
27.04.2010, 08:47
Şenol hoca, Onur'u Türk Futboluna kzandırdığı için zaten sonunda kaptanlığıda yapacaktır. Ama bu gün ama başka zaman fark etmez. Teşekkürler Onur...

cicin_61
27.04.2010, 08:51
ya onurun kaptanlığını ardalan ne kıyaslıyosunuz ikisininde bulunduğu ortam çok farklı kaptan olacak adam aldığı sorumluluklarlan kendini bariz bir şekilde belli eder zaten genç yaşdada kaptan olmak bence çok iyi bişedir insan ileriki senelere özgüven depolar onurda kaptanlı bize gösterdi sorumluluk alıyor arkadaşlarıylan iletişimi iyi kaptanlığı kesinlikle hakediyo ama benim prensibime göre türkiyede kaleciler kaptan olmamalı hakemlen iletişim bizim ülkede çok önemlidir ve doğal olaraka kalecilerde bu durumdan geri kalmak zorundadır.

Mucahid Erdogan
27.04.2010, 08:53
boyle bısı olması aynı arda gıbı olur sımarma ve kendını unutma ıhtımalı olabılır en ıyısı ona 1 numarayı verıp daımı kalecı yapmak kaptanlıgı sonra dusunuruz :D

mehmetali61_55
27.04.2010, 09:02
kaptanlıktan bahsetmek çok erken hele 1-2 sene daha geçsin sonra bakarız.

temel_yilmaz
27.04.2010, 09:22
Kaptanlık için erken daha
Merak ediyorum Onur sahayı ağlayarak terkederken Umut ne yapıyordu yada onun kadar mücadele etmeyen oyuncular
dünki maçtan aklımda kalan tek şey Şenol hocanın dediği gibi sahada veriyor gibi gözüken değil elinden geleni veren oyuncular kalmalı Trabzonspor'da.

emre81
27.04.2010, 09:24
Onur hakediyor ancak bence de daha erken çünkü Onur halen kendini geliştirme durumunda odaklanması gereken mevcut durum itibarıyla budur. O böyle devam ettiği müddetçe zaten hakettiğini alacaktır, ancak biraz daha zaman diyorum ben.

Gökçebey
27.04.2010, 09:26
Arkadaşlar, Onur için kaptanlık erken. Kaleye geçtiğinden beri olağanüstü performans sergiliyor. Şimdiye kadar da şımarma belirtisi göstermedi. İyi niyetli, kendini geliştiriyor. Saçma sapan goller de yemiyor.

Fakat, zor bir maçın ardından duygu yoğunluğu ile Onur'un kaptanlığını gündeme taşımak şuan yersiz. İleride, inşallah kaptanlık bandı zaten kendisine takılacaktır. Şenol hoca gibi. :)