PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 32. Hafta | MKE Ankaragücü 1 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

mkmsas
03.05.2010, 11:53
Oyuncu tercihlerine bir yere kadar "teknik direktör tercihidir" deyip saygı duyabilirim..

Ama bu Burak ile Engin nedir ya?

Sahada kalması için elle tutulur tek bir neden yokken kadroya Onur'la birlikte ilk yazılan oyuncular oluyorlar..

Adalet hocam, adalet..

Gabric'in, Barış'In günahı ne?

Zafer Yelen'in günahı neydi?

mkmsas
03.05.2010, 11:55
2 aydır aklımız kupada..

Çarşamba Fener'e kupayı verip üstüne Kadıköy'de şampiyonluk kutlamalarında figüran olursak ne olacak?

Aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor..

magicyattara
03.05.2010, 12:01
Korkarsan baştan kaybedersin...taraftarda bu korku olduğu müddetçe,bu takım hiç bir kritik maçı kazanamayacaktır..
Kazanacağız demek çok mu zor..:)

Kazanacağız ulan..feneri urfada beşleyeceğiz..rezil rüsva edeceğiz..
Bu kadar basit..:)

Cemalettin Taşkın
03.05.2010, 12:07
bu maça önem vermedik tamam kadrodan anlaşıldı mağlubiyete davetiye çıkardık ama colman ve alanzinho 2. yarı niye oyuna girdi? bu maçı istiyorsak niye baştan başlamadılar?

ayrıca ben burak yılmaza kızamıyorum adamın kapasitesi belli onu bu takıma istyenelere ve alanlara kızıyorum.

hakem uğuru diye birşey var kesinlikle mustafa kamil abitoğlu sevmediğimiz bir hakem. hakemlik bir durum olmadı ama yine de yanlış kararları vardı. burak yılmaza sarı kart gösterip önce korner dedi sonra aut verdi anlamadım ben.

mkmsas
03.05.2010, 12:30
İyimser olmak güzeldir.. İyimserlikle hayalcilik arasındaki ince çizgiyi öteye geçmemek şartıyla..

Beşiktaş maçından sonra Fener'e beş atarız derdim..

Ama sonraki süreci çok kötü geçirdik.. Aklımız kupada diye diye kupaya ciddi anlamda hiç bir hazırlık yapmadık..

Son maçlarda ritmimizi kaybettik.. 3 gün arayla maç yapmanın fiziksel yıpratıcılığını, bir hafta ara vermenin hamlığına tercih ederim şahsen.. Kupa maçı öncesi sağ bek Giray'ın oynadığı bir dizilişle sahaya çıkmanın kupaya hazırlıkla bir alakası yok bence..

Yine de belirteyim, Fener'den daha şanslı olduğumuza inanıyorum..

Mustafa GÜLAY
03.05.2010, 12:50
:sevinç::sevinç2::tsbayrak::bmn1:sayfa 61

Süleyman Eruyar
03.05.2010, 12:57
Ankaragücü bu hafta Trabzonspor' u yener,
Bir hafta sonra Fenerbahçe Ankaragücünü yener,
5 mayısta Trabzonspor Fenerbahçeyi yener,
Fenerbahçe de son lig maçında Trabzonspor' u yener ve şampiyon olur..

Trabzonspor Fenerbahçeyi yenecektir.
Maçı izlemeye bile gerek yok..

magicyattara
03.05.2010, 13:00

Bence de..
Fener kim ki..bize rakip olamazlar..onların rakibi bursa..: ))

şenolkılınç
03.05.2010, 13:14
ben böyle rezillik görmedim futbolcular falan ligi çoktan bitirmiş şenol hocada gideceklere kalacaklara karar vermek için uğraşıyor tabi takım bu arada mağlup ama futbolcularda zerre kadar umursama yok 1,yarı a.gücü oynadı baktılar 2,yarı biz oynadık onlar baktı biz oynadık derken sadece alan ve colman diğerleri aynı tas aynı hamam bide bu engin burak ceyhun üçlemesini anlamadım bi türlü ya üçününe takıma yararı yok zararı var bu apaçık ortada ve üçüde sezon sonu yolcu diye bekliyorum bir tane olumlu pasları yok hepsi rakibe gitti hiç top kesemediler burak zaten biri yanımdan geçsin yere atlayayım gdiye bekliyor ömerden sonra size 2 isim veriyorum ceyhun burak bunlar sezon sonu yolcu birde hakeme demeden geçemem böyle biş adam olmaz assın o düdüğü artıuk ya maçta nerdeyse faul yapılmadı adam zorladı düdük çalmak için kart verek için hele bazı kararları yemin ederim anlamadım ama benim kupa için kazanma hayalim bu maçla bitti arkadaşlar o kupa bu senede bize yar olmaz

Tolga Okumuş
03.05.2010, 13:41
Korkarsan baştan kaybedersin...taraftarda bu korku olduğu müddetçe,bu takım hiç bir kritik maçı kazanamayacaktır..

İnşallah futbolcularda böyle düşünüyorlardır.

Emrah Akcagöz
03.05.2010, 13:42

Sabahtan beri 6-1 kazanacağımızın hayalini kuruyorum fazla mı uçtum abi sence..:D

Çağatay_
03.05.2010, 14:25
Hayalimdeki skor 4-1 :D

Cyzio
03.05.2010, 23:08
Ya arkdaşlar yapmayalım final maçını tabiki gönül ister ki kazanalım ama adı üstünde bir final maçı kaybedende olacak kazanan da eger kaybeden biz olursak lütfen bunuda abartmayalım 95 de kaybedilen şampiyonluktan sonra yaşanılan tramvada kim kazandı sizce...

Şenol Güneş.

Bu başarısızlığı (sizin deyiminizle "travma"yı) yaşayan başka bir hoca, yalvar yakar hiç iki defa daha Trabzonspor'un başına getirilir miydi?

Evet evet...

Şenol Güneşin bu tarafını çok takdir ediyorum. Her türlü krizi (kendine yontarak) fırsata çevirebiliyor.

.

Süleyman Eruyar
06.05.2010, 14:19

Fenerbahçenin şampiyonluğunu şimdiden tebrik ederim...

pazarkapılı
07.05.2010, 12:31
süleyman banko üc mac ver bana bu hafta için:)....

Süleyman Eruyar
10.05.2010, 12:20

süleyman banko üc mac ver bana bu hafta için:)....

İhsan bu maçlara keşke ben oynasaydım, İçim kan ağlıyor :)

karatasof
10.05.2010, 12:27
Şenol Güneş.

Bu başarısızlığı (sizin deyiminizle "travma"yı) yaşayan başka bir hoca, yalvar yakar hiç iki defa daha Trabzonspor'un başına getirilir miydi?

Evet evet...

Şenol Güneşin bu tarafını çok takdir ediyorum. Her türlü krizi (kendine yontarak) fırsata çevirebiliyor.

.

Valla bir üçüncüsü daha olur mu bilmem ancak Ziya Doğan buna en büyük adayım benim.
96'da Şampiyonluk maçının verdiği Travma'ya eş Ziya Doğan'la kaybedilen Dinamo Kiev maçı ve kaybedilen Şampiyonlar Ligi'de buna örnek olabilir.
Allah göstermesin ancak önümüzdeki sezon kaybedilen bir kaç maçtan sonra tribünlerden ''Adam gibi adam'' sloganları yükselirse hiç şaşırmam.:eek::eek::eek: