PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 32. Hafta | MKE Ankaragücü 1 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

kudu_61
01.05.2010, 20:41
arkadaşlar bir arada oturdum ve hep beraber oturduk ankaragücü taraftarının müthiş showunu izledik hepsine helal olsun maçtan sonra beni gören ankaragüçlüler sıkma abi canını kupayı alın gelin dediler teşekkürler ankaragücü taraftarı bugün hakikaten müthiştiniz bu maç hakkında söylenecek başka şey yok nede olsa aklımız kupada

Faik Yılmaz
01.05.2010, 20:42
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs521.snc3/29657_382848643914_678713914_3944043_8311397_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3944056&id=678713914)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs521.snc3/29657_382849123914_678713914_3944056_2968971_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3944056&id=678713914)

MAÇIN KISA ÖZETİ....

Maç esnasında çekilen bir görüntü......

Yer : Trabzon Merkez Fatih Mah.....

Komşumun evi....

Fotoğraftaki kişi : Komşunun şampiyonluk göremeyen delikanlısı...

O kadar kötü oynadıkki maçı izleyenler uyudu.. Hemde şaka olarak değil gerçekten......

Yukarıdaki resim fotomontaj değildir....

Uyuyanlar değil sahada dolaşıp uyutanlar UTANSIN.....

Kaan
01.05.2010, 20:45
Teofilo için bulunmaz bir şanstı bu maç ama iyi kullanamadı malesef... Benim izlediğim posizyon almada çok sıkıntısı var.. Bunun kamp yapmamakla hazır olmamakla bi alakası yok... Sanırım kolombiyada ofsayt diye bişey yok...Tamam belki pas gelmedi ama gördüğüm her posizyonda ofsayttaydı.. Teofilo hayranı olan arkadaşlarda zaten daha hazır olmadığından bahsediyor bu yüzden şimdi elimizde bulunan forvete destek verme zamanı en azından kupa maçı geçene kadar dilinizi tutun yahu...

Umut Bulut bu maçta oynamadı ama gene maç başlığnda en çok ondan bahsediliyor...
Bence kupa maçının kahramanıda Umut Bulut olacak..Bunuda böyle tarihe not düşüyorum..

Aynen katılıyorum. :alkış:

Vehbi Sancak
01.05.2010, 20:53
yazıklar olsun Onur hariç hepsine
yahu futbolcu demesem bile, insanda utanma olur
formasına, aldığı paraya layık ne yaptı bunlar
bakın 20 yıllık kongre üyesiyim
dergisi, kombinesi, aidatı, forması, kaşkolu, kitabı, çayı, telefon hattı
ve daha bilmem nelerini ücreti mukabil alan, kullanan biriyim
hiçbirini karşılık beklemeden yapan bir sevdalıyım
ama benim sevdamı böyle ayaklar altına utanmazca alanlar,
eğer üzerinizde hakkım varsa HARAM olsun o kadar!

Mustafa
01.05.2010, 20:54
Bütün suç Umut'un

Adem ERTUĞRAL
01.05.2010, 20:55
trabzon formasını giyen bir oyuncu ne yaparsa yapssn yuhalanmaz ayıptır yau

Barış Burak
01.05.2010, 20:59
sizin deyiminizle teofilo hayranıyım! ama ztk finalinde kesinlikle umut oynamalı diyorum.tek hazır oyuncu o çünkü.

kendisini sevmiyorum.beğenmiyorum.ama inş gol atarda kupayı kazanırız.kupayı alacağız o konuda endişem yok ama eğer umut gol atarsa bu yazımı kaydedin:

çoğu kişi alın işte eleştirdiğiniz adam bize kupa getirdi diyecek ya.ona çok üzülüyorum.ama teofilo hayranı olduğum için değil trabzon sevdalısı olduğum için

ben teonun iyioyuncu olduğuna inanıyorum o yüzden destekliyorum.yoksa banane ts herşeyden önce gelir.

Fatih Solmaz
01.05.2010, 21:00
ilk ciddi atağını 60. dakika da yaptı Trabzonspor gerisini siz düşünün.

biltrabzon
01.05.2010, 21:02
antalyaspor maci önceside aklimiz kupa macinda dediler.antalya macinda bizi kaleci ve sans melekleri korudu.yoksa elenip gidecektik.senol günes kötü futboluna bahane ariyor bence.carsamba da kaybederse futbolculari suclayacak.takimi ben kurmadim diyecek.simdiden yazayim.

Çağatay_
01.05.2010, 21:03
Taraftar bu maçta inanılmaz bir performans bekledi sanırım.

Semih58
01.05.2010, 21:04
Gökhan ÜNAL'ı arar olduk. Yazıklar olsun.

Bu futbol bir taktik ( kötü oynadı olarak görünme değilse) vay Kupa maçında halimize.

muratali
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs521.snc3/29657_382848643914_678713914_3944043_8311397_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3944056&id=678713914)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs521.snc3/29657_382849123914_678713914_3944056_2968971_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3944056&id=678713914)

MAÇIN KISA ÖZETİ....

Komşumun evi....

O kadar kötü oynadıkki maçı izleyenler uyudu.. Hemde şaka olarak değil gerçekten......

Fotoğrafım yok , yanlızdım ben seyrederken ama ben de uyumuşum ... Bi açtım gözlerimi ilk yarı bitmek üzere ...

yaranozlu
valla bana göre burak,umut,teofiloyu topla yarım adam etmezler. hepsi de biribirinden kötü ve gereksiz adamlar. gabric ve cale de derhal uzaklaştırılmalı. bunlar gittikten sonra ve yerlerine eliayağı düzgün, çok iyi demiyorum, vasatın biraz üstünde adamlarla tkaım toparlanır.

Sefa Murat Dokuz
01.05.2010, 21:05
maça giden herkes gibi benimde beklentilerim daha fazlaydı ama kupa maçına kadar susuyorum. Kupa maçı için ligi hatta dünyayı bıraktık.

Mellih
01.05.2010, 21:05
bugün gördüğüm manzara canımı çok sıktı. şu anda fenerbahçede 2-0 galip inşallah oynadığımız oyun blöftür, yıldızları dinlendirme diye anlatılan hikaye tutar.. yoksa pek ışık göremiyorum..

orhan42
01.05.2010, 21:06
Teo ikinci Jun olma yolunda hızla ilerliyor..Son iki sezondur adam gibi forvetlerimiz olmadığı için bu hallerdeyiz..geçen sene bir kel ve bir fodul yüüznden şampiyonluk kaçtı..kel gitti fodul hala burada, ama ondan bizi kurtaracak beyaz atlı prens maalesef ata binmeyi bile binmiyor....

agasaro
Son haftalarda kaybettiğimiz puanlara tam üzülecekken aklımıza hemen kupa geliyor. Ya kupayı alamazsak!... O zaman işte öğrenci evinden annesinin evine gelen çocuğun gömleğinin aslında ne kadar pis koktuğunu farketmesi gibi tüm sorunlar ortaya çıkacak. Bir suçlu aranacak, bir kelle istenecek. Yönetim bir kelle atacak taraftarın önüne bir an sessizlik olacak. O sırada bir iki futbolcu transferi, bir iki iddialı söz,,, Hooooop herşey süt liman... Bu sene hangi filmi izleyeceğimizi herkes biliyordur. Belki şehre yeni bir film gelir, iklim değişir, Akdeniz olur...GÜLÜMSE...

Egemen
selçuk-colman bu takımın herşeyi bunu bilir bunu söylerim..

vatandas61
01.05.2010, 21:07
trabzon formasını giyen bir oyuncu ne yaparsa yapssn yuhalanmaz ayıptır yau

buna burak dahil degil. Adam ber mac 80 orta yapiyor hepsini havaya dikiyor sonra birde utanmadan her mac kendini ceza sahasinda yere birakiyor. Gercek trabzonlu bu adamin trabzonda oynadigi icin utanmasi lazim.

Mustafa ÖZDEMİR
01.05.2010, 21:08
maçı izlemediğime pişman olmadığım için çok mutluyum...

r9emre
01.05.2010, 21:09
Sadece susuyorum sırf kupa maçı için bu sabır yoksa çok eleştireceğim de Şenol Hoca'ya 3 maçtır gol atamayan bu takımın aklı kupa finalinde demek istiyorum ama sabrediyorum kupa maçında göreceğim ben seni Şenol Hoca.Şu Burak denen topçuya benzeyen ama zerre yetenek olmayan adam Barış'ın ve Göksu'nun tırnağı olamaz hayır o ikisini oynatsan Engin ve Burak yerine emin olun çok daha iyi oynardı bu takım ilk yarı.Sonra işte Alanzinho ve Colman girince Engin toparlandı ama yok abi Burak denen şahsı kimse toplayamaz tamamen boş bir transfer Burak'ın verdiği zararları çekeceğimize fb Gökhan'ın sadece o parayı verseler yeterdi hem futbolcu transfer ettiler hem de her takım için çok zararlı olacak bir topçuyu rakip takımlarına verdiler daha ne yapsınlar

Barış Burak
01.05.2010, 21:10
burak her zamankinden dahada kötüydü. şenol hocanın sürekli şans vereceğini sanıyor heralde.şenol hocayı eleştirmek için çok erken daha ya.

geldiğindede söyledim en az iki sene sabretmek lazım tekrar bir ihtilal yapabilmek için.ve şenol hocadan vazgeçilmemeli hemen

Adem ERTUĞRAL
buna burak dahil degil. Adam ber mac 80 orta yapiyor hepsini havaya dikiyor sonra birde utanmadan her mac kendini ceza sahasinda yere birakiyor. Gercek trabzonlu bu adamin trabzonda oynadigi icin utanmasi lazim.

ne olursa olsun bu burak'ın suçu değildir kardeşim

önce onu oynatan teknik adam suçludur daha sonra da onu transfer eden başkan:)

Sefa Murat Dokuz
Teo asla Jun olmayacak, Ben beğeniyorum bu adamı çok iyi kafayla top indiriyor. Yahu kanatlarımızın yaptığı ortalara çok dikkat ettim 10 ortanın 8 i ön direkte kalıyor adamlar çok rahat kesiyor, kalan 2 si kalecinin kucağına gidiyor. Gabriç Engin falan orta yapacak adam değil bunlar. Teo Serkana bırakıyor açılıyor sola, Serkan içeri kesiyor Teonun önüne yuvarlamıyor. Tek başına oynayamaz, Umutla birlikte çok daha etkili olur ve Yattara gibi iyi top kesen bir kanadımız olursa d.milito tarzında bir adam gibi Teo. D.Milito da Eto ile birlikte çoştu. Yattarada Teo'yu çoşturur seneye.

r9emre
01.05.2010, 21:11
Ayrıca Burak ikinci kez kendini yere attığında kırmızı kartı haketti ben hakem olsam ben verirdim arkadaş kırmızıyı resmen dalga geçiyor hakemle

r9emre
01.05.2010, 21:16
Ayrıca hala Umut'a bağlayan insanlar var alakası yok ilk yarı Alanzinho Colman oyunda olsa Sezer ve Burak yedekte olsa bu maçı rahat rahat alırdık topu orta sahadan ileri taşıyacak futbolcu olmadığından zaten öyle çok kötü oynadık ilk yarı golde erken geldi o yüzden zaten topu taşıyamadık ileriye o yüzden Umut olsa değişiklik olabilirdi belki 1 değil de 2 yerdik ancak öyle bir değişiklik olurdu :D Umut ya Teofilo en azından top indiriyor indirdiği top da boşa değil tam adamın ayağına,kafayla indirdikleride tam isabet Umut gibi kafayla indirdim diye sevinip omuzuyla topu indirip 2 metre önündeki arkadaşına değil de 10 metre ilerideki rakibe atmıyor

Deniz Telci
01.05.2010, 21:16
niye kendini yere atıyorsun abiciğim ? hakem sana "ben senin düşmanım" mı dedi ? :mad:

Ali Tunahan Güllü
01.05.2010, 21:18
Bu sene ilk kez maç izlemedim yorumlara bakılırsa pişman da değilim..

DEEP BLUE
01.05.2010, 21:22
Trabzonspor'un yeniden dirilişi ancak 2 şekilde gerçekleşebilir.

1-) Bursaspor'un şampiyonluğu... Bu durumda ligin 30 senedir yalancı okeyi olduğunu yeniden farkederek kendine gelme ihtimali vardır.

2-) Trabzonspor'un küme düşmesi... Söylemek bile acı bir tad bırakıyor ağızda... Ama dibe vurmadan yeniden yükselmek, bu camia için neredeyse imkansız... Aslında, kahvede sarı beşliyi ararken muhabbete meze olacak acı bir sos olmuştur Trabzonspor... Ve taraftarı, acıları zevk edinen arabeskçilerdir artık... Acı ama gerçek...

Uyanma zamanı artık... Hayalleri gerçekleştirmek için önce uykudan uyanmak lazım...

ESER
01.05.2010, 21:22
Herkesi eleştirebiliyorsak o zaman sorun yok. Umarım bunu bütün arkadaşlar yapabilirler. Hele hele malum kişiye sevdası olanlar yaparsa daha anlamlı olur. Yapamıyorlar işte en çok kızdığım olay bu.

beni kisiler ilgilendirmiyor. sadri sener baskan oldugunda sevinmistim ama yasanan surecte gercek zihniyetini gordukten sonra, kulube yasattigi fiyaskolar ve sergiledigi kalitesiz durus nedeniyle de kendisine zerre kadar guvenmedigim gibi saygim da sadece isgal ettigi makama.. kisiler basariliysa belli olculerde tolere edilebilir. ama babasinin maliymis gibi kulubun maddi manevi tum imkanlari somurulurse buna da kendi capimda dur demek hakkim ki, bunu yapan fatihmis sadri senermis ahmetmis mehmetmis pek de ilgilenmiyorum,.. dergilere carsaf carsaf 96 daki kacan mactan sonra nasil hungur hungur agladigini anlatan bi adamin ve TS de futbol oynamis dayisinin fenerbahceye yalaklanmak icin gecmislerini nasil sattiklarina da ,attigi taklalara da sahit olduk cok yakin gecmiste,, yani is kulubu somurmek ise herkez en kral Trabzonsporlu olur ama birsey vermek soz konusu ise kimisi topum dereye kacti kustum oynamiyorum diyip kacmaya ,kimisi iki gun once ana avrat sovduklerinin g..nde gezme pesine duser.. o yuzden de savunulacak olanin sadece ve sadece Trabzonspor sevgisi olmasi gerektigini soylemeye calisiyorum.. bu yuzden de bes para etmez curuk zihniyetlerini devam ettirmek icin onune gelene b.. atip degerlerimizi somuren fason efsaneleri elestiriyorum .. TS efsane olmamin kriteri sahte - yapmacik bol gamzeli gulucukler, istanbula yalakalik ,ona buna camur atmak ve hergun palavra atip gun kurtarmak olmamalidir diyorum;) haksiz miyim?

Semih58
01.05.2010, 21:33
Futbolda dün yoktur, bugün vardır.

Fakat bugünkü maçta sadece İbrahim YATTARA'ya tezahürat etmek yersiz.

BiZe HeR YeR 61
01.05.2010, 21:35
Şenol Güneş gibi küçük düşünen biriyle bu iş olmaz...

61Li1BeLa
01.05.2010, 21:39

MAÇIN KISA ÖZETİ....

Komşumun evi....

Arkadaslar bu fotograftakı kısı bnm kesınlıkle numara yoktur bn uyurken cekılmıstır mac o kadar berbattı ki uykuya yenik düştüm

A.Ali Karanis
01.05.2010, 21:40
Maçı izleyemedim ve üzülmüştüm ancak iki sayfa okuduktan sonra iyiki izlememişim dedim.hayatımda ilk kez bir Trabzonspor maçı izleyemediğim için sevindim.anladığım kadarıyla son üç dört maçtır olan boşvermişlik havası bu maça da yansımış.kupa finaline kadar tutuyorum kendimi,eğer olurda alamazlarsa vay onların haline..

Barış Burak
01.05.2010, 21:45
seneye yattara burağı kesecek bakalım burak o zaman nasıl uğraşcak kadroya girmek için.adam geldiğinden beri topu orta açacam ayağına saha dışındaki köfteciye atıyor. el insaf be.sabri bile daha iyi orta açıo gs de.

Travelair
01.05.2010, 21:51
Maçı seyretmedim. Artık tahmin ediyorum futbolumuzu seyretme hevesim kalmıyor.

Archil Arveladze ne diyor: Futbolcular iyi ama baktığında gözünden kıvılcım çıkan kimse yok. Bizim zamanımızda birisi dursa diğeri durmaz takımı sırtlardı. Böyle diyor...

Bizim takımımız hiç büyüyememiş çocuklardan oluşan bir takım gibi

Sacit
01.05.2010, 21:57
Çakma filozof gibi felsefe yapmak kolay.. reziller..

kupayı almasınlar işte o zaman bildiğim bütün küfürleri burda sayacam

hiç kimse umrumda değil

Kasım BEKTAŞ
01.05.2010, 21:59
ulan umut sen futbolcu değilsin, gitti bir maç daha senin yüzünden :)

61Li1BeLa
01.05.2010, 21:59
kalayı basıcam dıosun yani:d

necmiati61
01.05.2010, 22:01
Trabzonspor'un yeniden dirilişi ancak 2 şekilde gerçekleşebilir.

1-) Bursaspor'un şampiyonluğu... Bu durumda ligin 30 senedir yalancı okeyi olduğunu yeniden farkederek kendine gelme ihtimali vardır.

2-) Trabzonspor'un küme düşmesi... Söylemek bile acı bir tad bırakıyor ağızda... Ama dibe vurmadan yeniden yükselmek, bu camia için neredeyse imkansız... Aslında, kahvede sarı beşliyi ararken muhabbete meze olacak acı bir sos olmuştur Trabzonspor... Ve taraftarı, acıları zevk edinen arabeskçilerdir artık... Acı ama gerçek...

Uyanma zamanı artık... Hayalleri gerçekleştirmek için önce uykudan uyanmak lazım...

ne alaka:D bir türlü bağ kuramadım Trabzonsporun şampiyon olması ile ilgili gerekli şartları:))

lazkopatfaroz
01.05.2010, 22:02
Futbolda dün yoktur, bugün vardır.

Fakat bugünkü maçta sadece İbrahim YATTARA'ya tezahürat etmek yersiz.

Yattara hakediyor mu orası farklı konu ancak bugünkü oyun sonrasında Egemen ve Onur haricindekiler ıslıklanmayı hakediyor.

lazkopatfaroz
01.05.2010, 22:05

Bu ikili bizi şampiyonluğa taşıyacak ikili değil. Bende bunu bilir bunu söylerim :)

iskenderunlu
01.05.2010, 22:07
ne diyelimki bari kupayı alsınlarda başka bişe istemiyoruz allahtan belediye yenildi

61Li1BeLa
01.05.2010, 22:08
Yattara hakediyor mu orası farklı konu ancak bugünkü oyun sonrasında Egemen ve Onur haricindekiler ıslıklanmayı hakediyor.
kesınlıkle katılıyorum

matalar
01.05.2010, 22:09
bu günki kötü futbolun sebebi malum.
kupa maçının böyle olmayacağı kesin.
selçuğun yerine sezer oynarsa böyle olur.üstelik alan ve colmanda yoktu.
kupa maçı çok farklı olur.ama formda bir feneri yenebilirmiyiz bilmiyorum.

Fanatik34
01.05.2010, 22:10
seninkide halamin biyiklari olsa gökhan ünal amcam olurdu misali.:D:Dben umut u bu takimdaki forvetlerden en iyisi oldugu icin savunuyorum tabi anlayana.Umut Bulut, Gökhan Ünal´dan daha iyi bir Santrafor..bak bak bak:eek:

Sen böyle anlamaya devam et!

U.Sadıkoğlu
01.05.2010, 22:11
Selçuk ve Colman'ın eksikliği ilk yarıda fazlasıyla hissedildi ki bi ara Sezer kendini Xavi falan zannetmeye başladı.. Alanzinho'nun oyuna ağırlığını koymasıyla oyunun kontrolünü ele geçirdik ama her zaman ki gibi golü bulamadık. Burak gibi artist bi adamımız olunca böyle oluyor..

Egemen beşiktaş maçından beri kafa golü kovalıyor umarım fener'e bi tane atar :)

Asi Çaykaralı61
01.05.2010, 22:12
Seneye takviyelerle beklenen başarılara İnşallah ulaşacağız

Tayfun Aydın
01.05.2010, 22:13
Kupayı fener e kaptırdık (Allah göstermesin) diye düşünün bi de fener bizi yenip şampiyon olursa o zaman dibe vurmuş oluruz oynayacakları 3 maç kaldı şu fener i 2 kere yensinler şampiyon kim olursa olsun.

iskenderunlu
01.05.2010, 22:15
Seneye takviyelerle beklenen başarılara İnşallah ulaşacağız
başarımı yine en iyi başarımız 5.lig olacak herhalde:confused:

Asi Çaykaralı61
01.05.2010, 22:17
Abi bence bize 4-5 tane oyuncu lazım diye düşünüyorum.O transferler gerçekleşirse bambaşka bir TRABZONSPOR izleriz diye düşünüyorum seneye.

necmiati61
01.05.2010, 22:17

Bu adam Trabzona alınmasın diye yırtındım ama hiçbir taraftardan destek gelmedi.. Beşiktaşta iken çok iyi hatırlıyorum eliyle düzeltip gol mü atmadı, kendini atıp penaltı mı kazandırmadı.. Ben şahsen bize öyle gol kazandıracağına sarı kart yemesini tercih ederim..

biltrabzon
01.05.2010, 22:18
Umut Bulut, Gökhan Ünal´dan daha iyi bir Santrafor..bak bak bak:eek:

Sen böyle anlamaya devam et!

sende anlama kitligimi var.gökhan ünal hangi takimda oynuyor,ben unuttum bir hatirlatsan.

Ahmet Faruk
01.05.2010, 22:20
Yahu kupa maçın var ve o maç öncesi ciddi son sınavın. Oynatmayı düşündüğün kadroyu çıkarsana...
60 dan sonra alırsın, önde veya geride olsan kimse sana ne yaptın demez....
Zor be yaani...
Bir kere bu adamlar Trabzonsporu büyük takım yerine kendileri koymuyor...
Yediniz bizi kupa kupa diye...

kudu_61
01.05.2010, 22:21
burağı ıslıklayan taraftar egemeni niye alkışladı taraftar taraf mı tutuyor futbolcu mu ayırıyor burak otursun bu soruyu kendine sorsun ben biliyorum cevabı
iyi oldu sen Trabzonspor da oynayacaksın oynadığın takımı sıradan Anadolu takımı sanacaksın her hafta aynı olacaksın ortaların yerini bulmayacak bulmadığı gibi önündeki adama çarpacak ceza sahası içinde yok yere kendini yere atacaksın taraftar da seni alkışlayacak öyle mi yok öyle saçmalık ıslıklanacak futbolcu varsa ıslıklanacak alkışlanacak varsa alkışlanacak
eğer 5. liği kendinize başarı olarak görüyorsanız sabaha kadar alkışlayalım burağı mesele yok
bugün ankaraya boludan gelen genç arkadaşlarım sezerin kulübede nasıl yattığını, burağın hala aynı burak olduğunu izlemeye gelmedi madem takım dinlendireceksin KOY ARTIK BARIŞI da izleyelim veya gönlünü al taraftarından yattara görelim hocam sen de bu taraftarı anlamıyorsan kimse anlamaz bizi
kovduk zaferi sezerden kötümüydü Allah aşkına açıkla sezerden kötü adamı kim hangi zihniyetle aldı izah etsin
oynatmadığın barış burak kadar da mı oynayamıyor
birisi çıksın ÖMER AYSAN ne yaptı açıklasın yoksa en azından kurulu sağ kanadı niye bozdunuz ben anlayamayacağım
hocam seneye de bu kafayla gidersen yerel basın neler demez anlıyon dimi TRABZONSPOR forması altında oynayamayacak futbolcuyu yedekte tutma tutma tutma koy göksu yu, mustafa yumlu yu yedeğe biz anlatırız onlara ne demek istediğimizi altlarınna da hemen araba çekmeyin azıcık takılsınlar meydana bak bakalım onlarda necmi, turgay, ali kemal, şenol oluyorlar mı olmuyorlar mı
oynanan RUHSUZ futbolun adı kupayı düşünmek oldu ya alamazsak kupayı ruhsuz futbolu ne ile açıklayacaksınız bize madem kupa bu kadar düşünülüyordu antalya rövanş maçında niye gene ruhsuz oynadık anlamış değilim

Murat SİSMAN
01.05.2010, 22:21
4EVERTS ula bu maçı sana hediye etmek istemiştim ama olmadı sağlık olsun önümüzdeki maç olimpiyatda olursa sen bana armagan edersin :D

SEDAT
01.05.2010, 22:22
- Beni tek düşündüren forvetlerimizin durumu..

necmiati61
01.05.2010, 22:22
Kupa maçımız vardı ondan kötü oynadık mazeretlerine katılmıyorum, Fenerin de kupa maçı vardı ama bu akşamki fener maçını izleyince korkmamak elde değil.. Mükemmel oynadı fener, Allah yardımcımız olsun.. 27 yıldan sonra fenere kupa veren takım diye anılmak güzel olmaz herhalde!..

komdere
01.05.2010, 22:26
Hocam, Burak denen zerzevattan ne umuyorsun?
Ciddi merak içimdeyim.
:(

mhayri
01.05.2010, 22:28
İki fener maçı hem hocanın hemde yönetimin kaderini belirler...
Ve mukadder olan başa gelir...
İki maçtan da hiç umudum yok hemde hiç...

DEEP BLUE
01.05.2010, 22:29
ne alaka:D bir türlü bağ kuramadım Trabzonsporun şampiyon olması ile ilgili gerekli şartları:))

Komik değil mi kardeş... Sen gülmeye devam et, 27 yıl daha gül, hatta Allah gülmekten ayırmasın. Bu arada yemeklerden sonra 10 dk düşün alakayı, belki bulursun...

Kaan
4EVERTS ula bu maçı sana hediye etmek istemiştim ama olmadı sağlık olsun önümüzdeki maç olimpiyatda olursa sen bana armagan edersin :D

Güzel bir Umut pankartı yapmıştım da karton yırtıldı. :D

Yoksa % 100 Fanatik'teydi. :D

komdere
İlk yarıya zorla tahammül ettim.
Tamam aklınız kupa finalinde. As 4 oyuncu yok.
Ama pes be kardeşim, sen Trabzonspor'sun!
Nasıl olur da yedek oyuncuların kendilerini ispatlama adına yırtınmaları gerekirken, bunca vurdum duymaz olurlar???
Nasıl bir acıdır bu?

U.Sadıkoğlu
01.05.2010, 22:31
Umut'suz futbol sahası..

Murat SİSMAN
01.05.2010, 22:32
Güzel bir Umut pankartı yapmıştım da karton yırtıldı. :D

Yoksa % 100 Fanatik'teydi. :D

Ula sana söz eger denızlı macı olımpıyatda olursa adını yazıcam pankarta :D

Cem Kıran
01.05.2010, 22:36
Rijkaard'ın bazı yönlerini çok beğeniyorum..

Futbolcu isterse yıldız olsun yedeğe çekmesini bilir...

Maç eksiği olmasına rağmen naça koymasını da bilir..(Kewel-Baros)

Hangi dakikada koyacağınıda bilir..

Yaw ulan Yattara deli gibi forma bekliyor nie oynatmazsın.Bi insanın aklı hala eskiler olur mu hiç..

Bu kadar rezillik olur mu ya..

Emrah Akcagöz
01.05.2010, 22:36
Beklediğim sonuçtu fakat bu kadar kötü futbol beklemiyordum ikinci yarı Alanzinhonun oyuna girmesi ve a.gücünün yorgun düşmesiyle işler değişsede puan alamadık son haftalarda oynanan futbol ve atılan nadir goller çok düşündürücü ayrıca Song ve Engin Baytar bile Giray'dan daha iyi bek görevi görürler..

necmiati61
01.05.2010, 22:37
Komik değil mi kardeş... Sen gülmeye devam et, 27 yıl daha gül, hatta Allah gülmekten ayırmasın. Bu arada yemeklerden sonra 10 dk düşün alakayı, belki bulursun...

hayır küme düşmek vee asla istemediğim başımıza bela olacak bi bursa şampiyonluğu.. yemeklerden önce veya sonra hep Ts yi düşünüyorum ve aslında içimizdeki çekişmeler olmasa azcık birlik olsak ve az inansak şampiyonluğun çok rahat geleceğine inanıyorum.. Ne yani bursa bizden kaliteli takım mı? birlik olmuşlar, başarıyorlar.. bence senin söylediğin kadar şampiyonluk zor değil.. Ayrıca söylediğin şeyler bizim büyüklüğümüze gölge düşürür, bizi küçültür.. Allah korusun dediklerinden..

Cem Kıran
01.05.2010, 22:37
Ha bu arada Umut için deli gibi koşuyor diye onu savunan arkadaşlara lafım var..

Vittek bugün sahada yürümesine rağmen tek tıklamayla gol atmasını bildi..

Bizim defansı yormadı bile adam..Umut neymiş defansı yoruyormuş..

ÇOKTA DERDİME

ilyskm
01.05.2010, 22:38
ruhsuzlar...
Adamın kafası kupada olabilir ama bu koşmamak için bir sebep midir? Kimse kendini kandırmasın bu oyuncular ile urfaya seyahate bile gidilmez...

bozkurt0618
01.05.2010, 22:38
bizim için güzel maç oldu maç c.tesi gündüz olduğu için esnaflar fazla gelemedi o yüzden biraz boşluklar vardı.

taraftar olarak erimeye başlamışsınız benim bildiğim trabzon taraftarı susmazdı takımını desteklerdi bugün bağırmadınız 4-5 dakika haricinde inş. kupayı alır gelirsiniz Kupa Sizin Hakkınız

zafer6161
01.05.2010, 22:40
deplasmanda kazanmayı puan almayı bırak kaç maçtır gol bile atamyoruz,sonumuz hayrola....

zafer6161
01.05.2010, 22:41
bu arada şenol hoca barış memişi neden oynatmaz bi türlü anlamıyorum,hoca lig bitti,zaten elindekilerde bişe yok,harcadın bitirdin çocuğu

mhayri
01.05.2010, 22:42
Urfa da deplasman sayılır ...
Başına iki defa gelen üçüncü kez mutlaka gelir...

kudu_61
01.05.2010, 22:45
bizim için güzel maç oldu maç c.tesi gündüz olduğu için esnaflar fazla gelemedi o yüzden biraz boşluklar vardı.

taraftar olarak erimeye başlamışsınız benim bildiğim trabzon taraftarı susmazdı takımını desteklerdi bugün bağırmadınız 4-5 dakika haricinde inş. kupayı alır gelirsiniz Kupa Sizin Hakkınızhaklısın ciddi ciddi eriyor Tribünümüz inşallah düzelir ben de sizi tebrik ederim bugün harikaydınız seyirci olarak olması gereken taraftar dersi verdiniz 10 dakika oturdum sizi izledim maçtan daha zevkliydiniz yüreğinize sağlık selam olsun ankaragücüne feneri haftaya yenmeyin o zevki son hafta bize bırakın

biltrabzon
01.05.2010, 22:46
Ha bu arada Umut için deli gibi koşuyor diye onu savunan arkadaşlara lafım var..

Vittek bugün sahada yürümesine rağmen tek tıklamayla gol atmasını bildi..

Bizim defansı yormadı bile adam..Umut neymiş defansı yoruyormuş..

ÇOKTA DERDİME

öyle bir konustun ki yani,bizim takima gol atmayan var mi?bize gol atmayani dövüyorlar.senle iddaya girerim bizim takimin rakibi forvetsiz oynasin biz yine golü yeriz.

Oruç
01.05.2010, 22:48
Takımda kim yoktu;Selçuk,Colman,Alanzinho,Umut..ilk yarı şöyle bir baktım da gözüm sadece Umut ve Alanzinho'yu aradı..nedense Colman ve Selçuk'un eksikliğini hiç hissetmedim..sanırım bu iki adam gol yollarına girmediği için olsa gerek..bal yapmayan arı misali al ver..o işi Sezer,Engin ve Gabriç de yaptılar..

Bu arada Ceyhun'da ki müthiş düşüşü anlayamıyorum..mesafe kat edecek yerde gerisin geri gidiyor..futbolu unutmuş gibi..

Egemen'in söylediği gibi abi. Selçuk-Colman olmazsa olmazdır. Bu maçta top tutamıyorduk ayağımızda. Selçuk-Colman'ı nasıl aramadınız şaştım doğrusu.

Bu ikili olmayınca dümdüz bir takım oluyoruz.

Cem Kıran
01.05.2010, 22:54
BOMBACI HAMI
Bombacı HAMİ mevcut yabancılarımızdan COLMAN VE ALANZİNHO kesin kalmalı dedim.Teofiloya ilk yarı pasmı orta mı geldi sen nasıl değerlendirdin Teoyu hemencecik.İlk yarı atak dahi yapamadık.Sırf sizin gibi iş bilmezler ordusu ger tarafta çok olduğu için maalesef yüzümüzde gülmüyor.Önce yazılanı anla.Sağdan soldan atılar toplara bak nerelere gitmişler.Teo maç boyunca top almak için ortasaha kadar geldi ama maalesef pas gelmedi.Kanatlar işlerlik kazanmayınca pasda gelmiyor.oRTADAN DİKİNE OYNAYAN ALAZNİNHO VE COLMAN vardı onlar girince ikinci yarı oyuna hakim olan Trabzonspor oldu.Kupa maçında göreceğiz durumu.O kupayıda almadan gelirlerse herşeyi hakediyorlar.Pas gelmeden ileri uçta kimle oynarsan oyna sonuç alamazsın.takım kötü oynadı mağlup oldu.A.gücü İKİNCİ YARI OYUNDAN DÜŞTÜ EN AZINDAN BERABERLİK ALMALIYIDIUK.Yazılanı önce anla sonra yorum yap OFLİ

haber61'den alıntı...BUDUR!!!

Cem Kıran
01.05.2010, 22:56
öyle bir konustun ki yani,bizim takima gol atmayan var mi?bize gol atmayani dövüyorlar.senle iddaya girerim bizim takimin rakibi forvetsiz oynasin biz yine golü yeriz.

Umut'un da çok kötü defanslara karşı oynadığınıda gördük..

Bana koşmak lazım değil gol lazım gol..

ESER
01.05.2010, 23:00
suan tvde y,,,klar karmasi son hafta fb TS macini konusuyorlar ve TS ye sinek ikiymis gibi asagilamalar..

fb sampiyon olsun diyenlerin izleyip ibret almalari gereken konusmalar

Egemen
Umut'un da çok kötü defanslara karşı oynadığınıda gördük..

Bana koşmak lazım değil gol lazım gol..

takımın en golcü ismi kim?

isim ve soy isim istiyorum sadece.. ekstra cümleler olmadan..

sahtepass
iki haftadır aklımız kupada diyorlar Urfadan kupayı almazlarsa dönmesinler Trabzona kalsınlar orda

bozkurt0618
01.05.2010, 23:03
haklısın ciddi ciddi eriyor Tribünümüz inşallah düzelir ben de sizi tebrik ederim bugün harikaydınız seyirci olarak olması gereken taraftar dersi verdiniz 10 dakika oturdum sizi izledim maçtan daha zevkliydiniz yüreğinize sağlık selam olsun ankaragücüne feneri haftaya yenmeyin o zevki son hafta bize bırakın

siz kupada eleyin şu adileri yeter ligdeki tadına biz bakarız :)

Oruç
01.05.2010, 23:04
Bize her başlık Umut Bulut.:)

Oynuyor Umut, oynamıyor yine Umut...

Ömer TOPAL
01.05.2010, 23:04

Isim ve soy isim istiyorum sadece.. Ekstra cümleler olmadan..

umut bulut

SüRMeNe_6161
01.05.2010, 23:05
Burak Yılmaz Trabznsporda Hayatta Oynayamaz Gökhandan Kurtulduk Diye Sevindik Burak Cıktı Sımdıde:)..

Emrah Akcagöz
01.05.2010, 23:10
Denizli maçı hangi gün..?

frkl
01.05.2010, 23:11
Defans anlayışımız malesef cok kötü,

İlk yarıdaki takımımıza baktığımda selcukla colmana defans anlamında gerçekten katkı sağlayırlarmış eksikliğini hissektik.

Ama sunuda gordum ne gabric ne burak nede sezer en fazla yedek kulübesi transferleridir...

Ne zaman alanzinho girdi oyuna sole biraz rahatladım en azında adam akıllı ara paslar çalımlar atabilmekte...

Teo ya gelince ne yazıkki cok sansız bir zamanda 90 dk oynayabildi Böyle bir orta saha varken teo yu değerlendirmek gene olmaz yani Teo için gene beklemek lazım .........

Canberk
01.05.2010, 23:11
Viktor Shaka diye bir futbolcu almistik bir zamanlar büyük umutlarla.:)
Shaka`nin kabilesinden üc bes adam bizim kulübe fax cekmisler ve demisler ki :"Biz de Shaka ayarinda futbolculariz,biz de Trabzonspor`da denenmek istiyoruz".:)Djehua da Teo`yu seyredince demistir benim ne eksigim var bu adamdan beni de alin diye.:)

Gerçek olamaz ççç

Cem Kıran
01.05.2010, 23:12

taraftar olarak erimeye başlamışsınız benim bildiğim trabzon taraftarı susmazdı takımını desteklerdi bugün bağırmadınız 4-5 dakika haricinde inş. kupayı alır gelirsiniz Kupa Sizin Hakkınız

Çekirdek yemekten bağırmaya fırsat olmuyorda bazı keyfine düşkünlerin:)

Saol kardeş kupada desteklediğiniz için..

Bülent AKBULUT61
01.05.2010, 23:13
bu macta teonun hiç bir sucu yok cünkü ona top atacak kapasitede oyuncu yok sahada hepsi amator futbolcu adam ne yapsın

Cem Kıran
01.05.2010, 23:14

Ben de her maç 11'de oynayayım Umut'tan fazla gol atarım..

Geç o extra cümleler olmadan laflarını..

servet nuh
01.05.2010, 23:14
valla umut buluta kızdığım zamanlar çok oldu ama adam 2 maç oynamadı,resmen pozisyona giremez olduk....teofilo efendi 11 maç oynadı,golu geçtim,pozisyona giremedi

servet nuh
01.05.2010, 23:16
Burak Yılmaz Trabznsporda Hayatta Oynayamaz Gökhandan Kurtulduk Diye Sevindik Burak Cıktı Sımdıde:)..
aynen arkadaş aynen....sankidersin kazık yutmuş,adamda zerre kıvraklık yok...derhal gönderilmeli,alana ceyhun promosyon olarak verilebilir

erol-61
01.05.2010, 23:16
maç içi güzeldi ankaragücü gerçekten çok iyi karşıladı bizi hep birlikte destek verdik takıma sonuçta 500 kişi olunca (ki bunların en az 100 ü otururken ses çıkmıyor bizde ank.gücü ile karşılıklı tezahürat ettik

haklısın bilet kalmadı diye içeri giremeyince bizde a.gücü tarafına girmek zorunda kaldık Gökçekler SAĞ OLSUN !!!! bizmaça gitmesekde olur dimi yani...

KUTADGU
01.05.2010, 23:19
Burak Yılmaz, tuhaf.
Şenol Hoca'm bazı hareketlerine anlam veremiyorum, haberin ola!

Samet Yildirim
01.05.2010, 23:19
Sezon sonuna kadar böyle sikintili gecer buda dogal.

erol-61
01.05.2010, 23:20
birde bazı arkadaşlara burdan şunu demek istiyorum tamam oyunu bende beğenmedim amaaa ÇARŞAMBA GÜNÜ FENERİ YENİP KUPAYI ALINCA BURADA BİZİM ASİL RENKLİ FORMAMIZI İYİ YADA KÖTÜ terleten oynculara sallayan arkadaşları yine aynı cümlelerle burada görmek isterim KUPA BİZE GELMİŞKEN de sallayın hadi gerçek düşüncelerinizi görelim.....

Emrah Akcagöz
01.05.2010, 23:21
Denizli maçı hangi gün..?
Galiba önümüzdeki Pazar saat 18:00'de..

Egemen
01.05.2010, 23:21

işimize gelmeyeni geçelim ;)

geçelim aga.. sorun yok..

Oruç
01.05.2010, 23:22
Burak-Sezer.

Bu iki isim bu takıma neden alındı anlamış değilim.

Lig bitse de kurtulsak bu işkenceden. Ne kadar rezil bir gündü.

bekirguner
01.05.2010, 23:25
girayın sağ bekte neişi vardı rothen orayı koridor yaptı

İlyas Özdemir
01.05.2010, 23:26
lig bitsede kurtulsak zaten sezon başlamadan umutlarımız yoktu böyle rezil bir sezon olmamıştı kupada şimdilik zor gözüküyor

krdnz
01.05.2010, 23:27
Burak-Sezer.

Bu iki isim bu takıma neden alındı anlamış değilim.

Lig bitse de kurtulsak bu işkenceden. Ne kadar rezil bir gündü.

Zafer Yelen
Murat Tosun
Ömer Aysan
Burak Yılmaz
Sezer Badur
Tjikuzu
Teofilo

Hiçbirinden fayda görmedik bu sene.Birkaç maç Ömer Aysan sayılabilir.

Cem Kıran
01.05.2010, 23:28
Zafer Yelen
Murat Tosun
Ömer Aysan
Burak Yılmaz
Sezer Badur
Tjikuzu
Teofilo

Hiçbirinden fayda görmedik bu sene.Birkaç maç Ömer Aysan sayılabilir.

Teo için çok erken demekle beraber

Diğerleri Şenol hocanın eseridir...Seneyede pek umutlu değilim..

krdnz
01.05.2010, 23:30
Teo için çok erken demekle beraber

Diğerleri Şenol hocanın eseridir...Seneyede pek umutlu değilim..

Gelecek sene için umutluyum Teofilo adına ama bu sene aldıklarımızdan ikisi takıma direk katkı sağlasaydı şu an tepede olabilirdik.

Tolga Kurt
01.05.2010, 23:32
Maç oynanırken tek dileğim Burak - Yattara değişikliğiydi. Hocam anlam veremedim sen istedin diye bu topçuyu 90 dk sahada tutmanın ne anlamı var.

yatara
01.05.2010, 23:32
akilar hep kupdaydi ondan normal oldu yenilmemiz

barcanin macina bakin bu maci bosverin nede olmasa onlarin ucaginlan ucacagiz kupa finaline :D
laola1

PinkFloyd
01.05.2010, 23:43
Maçın yanlış hatırlamıyorsam 66 veya 67. dakikasıydı, Alanzinho ceza sahasına doğru topu ortaladı Teo'ya doğru. Top Teo'nun oynama sahasındaydı ama topa ne kafa uzatabildi ne de ayak kaldırabildi. Eğer o pozisyonda Umut olsaydı, muhtemelen topa mutlaka dokunacak ve yine muhtemelen gol olmayacaktı. Ama bizim buradaki UMUT BULUTSUZLUK ÖZLEMİ hayranları, Umut bu işte 7 pozisyonda bir gol atabiliyor diyecekti. Teo'da koordinasyon sorunu var. Adam 31 gol atmış ama nerede atmış. Kolombiya bostan liginde. İkinci ligde bilen bilir Yunus vardı bir zamanlar, her sene 30 gol atardı. Yine bir Şadi vardı o da 30 gol atardı. (Teo gibi). Bu Yunus ve Şadi transfer sezonunda süper lige transfer olur, süper ligde dikiş tutturamaz hemen ikinci lige kiralanır orada yine 30 gol atarlardı. Teo'nun sonu bu Yunuslar, Şadiler gibi olur. Yunus ve Şadi'nin birinci ligde de başarılı olan tek örneği (o da sadece son sezonunda ) Taner Gülleridir. O da 32 yaşına kadar her sezon ikinci ligde 30 gol atardı. Bu Teo'nun gelebilceği en üst nokta Taner Gülleri'dir.

Umut çok çok özel bir oyuncu değil ama en iyi bir iki yerli forvetten biri. Umut yokken Eskişehir maçı 26. dakikadan sonra ilk pozisyonumuza A.Gücü maçında 62. dakikada girebildik. 64+62+7(uzatmalar)=133 dakika kale önüne top bile getiremedik. Umut bir buçuk maçta yokluğun hissedildi. Fener maçında inşallah senin golünle galip geliriz.

bordoylamavi
02.05.2010, 00:20
işkence gibi bir 90 dakkaydı. ne yüzsüz ruhsuz muşunuz be arkadaş. böyle oyun mu olur. bu oyunla feneri kupa finalinde mi yenecez. biraz zor

KeShin
02.05.2010, 00:33
Allah aşkına Şu Burağın Kafası nerdeydi Bilen varmı ? Bir orta yapmayı beceremeyen kaleciyle karşı karşıyayken naptığını cözen varmı ?
Aklı Sanırım Ya Sevgilisinde Yada Kızlarda Şu Burak ve Bu maçta Oynamamasına rağmen Selcuk Bu İkisi özellikle Kulağı çekilmeli.

ümit akyıldız
02.05.2010, 00:43
cale-burak-sezer-teo-gabriç bu adamlar boşuna takımda tutlmasın yanlarına birkaç isim daha eklenebılır böyle şeyleri söylemeyi hiç sevmem ama şenol hoca burağa gabriçe verdiği şansı barışa verseydi en kötü ihtimal onlar kadar oynardı anlamış değilim burak takıntısını

bkandil
02.05.2010, 00:51
akilar hep kupdaydi ondan normal oldu yenilmemiz

...

iyi, güzel...
Çarşambadan sonra ne bahane bulacağız peki?

reisoğlu61
02.05.2010, 00:54
kupa finali bu beceriksiz yönetimin göz boyama politikasidir.
maalesef senol güneste yönetime uyarak finali bahane ediyor.
bursanin 16 puan gerisinde olmak hicmi utandirmiyor bunlari anlamiyorum

Özkan
02.05.2010, 00:55
Burak, Sezer ve Teo'nun bu takımda işi yok.

irfanb
02.05.2010, 00:56
Ankaragücü maci sonrasi;
Futbolcular : Aklimiz kupadaydi.
Yönetim : Aklimiz Teofilo`ya verdigimiz 3,5 milyon Dolardaydi .:)

bkandil
02.05.2010, 00:57
+ Engin

eklemezsem çatlarım...

Armağan Dere
02.05.2010, 01:00
Azıcık gururunuz varsa kupayı alırsınız..Maçı izlerken tv ekranında deli oldum..Ayıptır,yazıktır,günahtır bu taraftara yıllardır çektirdikleriniz...23 yaşındayım kafamda saç kalmadı...Ama siz paranın derdindesiniz...Fener'e de 27 sene sonra bunu taddıracaksınız çünkü Fenerbahçe Eskişehirspor'a ilk yarı futbolu oynasın 20 dk dayanamayız bu kadar da ciddi konuşuyorum.Parçalarlar bizi

ismail tüfekçi
02.05.2010, 01:13
herkez her oyuncuya az çok sallıyorda hocaya neden sallayan yok anlamadım kaç haftadır hibir verimi olmayan buraka verilen şans teoya barışa tosuna neden verilmez songa verilen şans neden genç mustafa yumluya verilmez 18 aldığın yattarayı ankarayı görsün diyemi getirdin yada lig bitmiş teo tosun ikilisini neden forvette denemez brışın 15 dakka oynama opsiyonu neden yok ben şenolun adaletli olduğuna inanmıyorum

Cafer KILIÇSOY
02.05.2010, 01:19
Eskiden hep bir hayalimiz vardı kötü geçen sezonun ardından; ''Olmadı seneye''

Şimdi artık o da yok!

Samet İslamoğlu
02.05.2010, 01:20

Nefesini burda tüketme o zaman sen:D Arkadaş anlamıyorum daha nasıl açıkça anlatıcaz derdimizi.Maç maç örnekte veriyoruz yine anlatamıyoruz.Tekrar anlatıyorum.
Geçen sene sivasa 3-0 yenildiğimiz maç,bu sene kasımpaşaya 3-1 yenildiğimiz maçta umut çıktıktan sonraki kısım(1-1ken çıkmıştı) Bu sene gs ye 2-1 kaybettiğimiz kupa maçı,eskişehir maçı ve son olarak bugünkü ankaragücü maçı.
Şimdi bu maçların 2 tane ortak özelliği var.1.si Umut Bulut'un bu maçlarda oynamaması,2.si bu maçlarda rakibin bize hükmetmesi ve hiçbirşey yapamamamız.
Umut geçen yıldan beri ztn bu maçlar harici her maç oynadı gibi bişi.Ve her nedense biz Umut oynamayınca rakibe mahkum oynuyoruz.Ve yine her nedense bizim çok bilmiş taraftarımız bunu göremiyor.Her teknik direktör Umut'u oynatıyor ama yine bizim çok bilmiş taraftarımız onlardanda iyi biliyorlar futbolu.
Tekrarlıyorum Umut bu takımda oynar,oynaması gerekir.Helede yanına bitirici adam akıllı bir forvet alırsanız tadından yenmez.Geçen sene Gökhan Ünal girdiği pozisyonların 5te2sini atsa 40 gol atmıştı.Yani ya Teo kendine gelecek ki şu an itibariyle zor görünüyor inş. gelir.Ya da artık adam gibi bir forvet alınacak.
Umut forvet gol atacak bilmem ne.Adam zaten her sezon öyle yada böyle 15 golü geçiyor.Üstüne birde baskı yememizi yukarıda açıkladığım maçlarda gördüğünz gibi engelliyor.Bana Teo gibi 5maçta 1 pozisyona bile giremeyecek adam lazım değil.5 maçta 30 pozisyona girsin 3ünü atsın.3 gol avantamız olmuş olur dimi arkadaşlar bunu anlamak güç değil.

pReN@_61
02.05.2010, 01:22
Yattara oynadı mı?Takım nasıldı?Maçı izleyemedim de

TolgaTopçu61
02.05.2010, 01:27
Yattara oynadı mı?Takım nasıldı?Maçı izleyemedim de
Kisaca;Yattara oynamadi ve takim cok kötüydü...Posizyon üretmekte cok zorlandik...

Cem Kıran
02.05.2010, 01:28
Nefesini burda tüketme o zaman sen:D Arkadaş anlamıyorum daha nasıl açıkça anlatıcaz derdimizi.Maç maç örnekte veriyoruz yine anlatamıyoruz.Tekrar anlatıyorum.
Geçen sene sivasa 3-0 yenildiğimiz maç,bu sene kasımpaşaya 3-1 yenildiğimiz maçta umut çıktıktan sonraki kısım(1-1ken çıkmıştı) Bu sene gs ye 2-1 kaybettiğimiz kupa maçı,eskişehir maçı ve son olarak bugünkü ankaragücü maçı.
Şimdi bu maçların 2 tane ortak özelliği var.1.si Umut Bulut'un bu maçlarda oynamaması,2.si bu maçlarda rakibin bize hükmetmesi ve hiçbirşey yapamamamız.
Umut geçen yıldan beri ztn bu maçlar harici her maç oynadı gibi bişi.Ve her nedense biz Umut oynamayınca rakibe mahkum oynuyoruz.Ve yine her nedense bizim çok bilmiş taraftarımız bunu göremiyor.Her teknik direktör Umut'u oynatıyor ama yine bizim çok bilmiş taraftarımız onlardanda iyi biliyorlar futbolu.
Tekrarlıyorum Umut bu takımda oynar,oynaması gerekir.Helede yanına bitirici adam akıllı bir forvet alırsanız tadından yenmez.Geçen sene Gökhan Ünal girdiği pozisyonların 5te2sini atsa 40 gol atmıştı.Yani ya Teo kendine gelecek ki şu an itibariyle zor görünüyor inş. gelir.Ya da artık adam gibi bir forvet alınacak.
Umut forvet gol atacak bilmem ne.Adam zaten her sezon öyle yada böyle 15 golü geçiyor.Üstüne birde baskı yememizi yukarıda açıkladığım maçlarda gördüğünz gibi engelliyor.Bana Teo gibi 5maçta 1 pozisyona bile giremeyecek adam lazım değil.5 maçta 30 pozisyona girsin 3ünü atsın.3 gol avantamız olmuş olur dimi arkadaşlar bunu anlamak güç değil.

Ona bakarsan ben sana Umut varken ve maça hükmettiğimiz ve yenildiğimiz+berabere kaldığımız maçların listesini çıkartsam videolar,sayfalar doldururum...

Siz neden anlamak istemiyorsunuz?

Varsın rakip hükmetsin ya varsın karşı takımın defansı yorulmasın ya

GOL atsın GOL...

servet nuh
02.05.2010, 01:32
Maçın yanlış hatırlamıyorsam 66 veya 67. dakikasıydı, Alanzinho ceza sahasına doğru topu ortaladı Teo'ya doğru. Top Teo'nun oynama sahasındaydı ama topa ne kafa uzatabildi ne de ayak kaldırabildi. Eğer o pozisyonda Umut olsaydı, muhtemelen topa mutlaka dokunacak ve yine muhtemelen gol olmayacaktı. Ama bizim buradaki UMUT BULUTSUZLUK ÖZLEMİ hayranları, Umut bu işte 7 pozisyonda bir gol atabiliyor diyecekti. Teo'da koordinasyon sorunu var. Adam 31 gol atmış ama nerede atmış. Kolombiya bostan liginde. İkinci ligde bilen bilir Yunus vardı bir zamanlar, her sene 30 gol atardı. Yine bir Şadi vardı o da 30 gol atardı. (Teo gibi). Bu Yunus ve Şadi transfer sezonunda süper lige transfer olur, süper ligde dikiş tutturamaz hemen ikinci lige kiralanır orada yine 30 gol atarlardı. Teo'nun sonu bu Yunuslar, Şadiler gibi olur. Yunus ve Şadi'nin birinci ligde de başarılı olan tek örneği (o da sadece son sezonunda ) Taner Gülleridir. O da 32 yaşına kadar her sezon ikinci ligde 30 gol atardı. Bu Teo'nun gelebilceği en üst nokta Taner Gülleri'dir.

Umut çok çok özel bir oyuncu değil ama en iyi bir iki yerli forvetten biri. Umut yokken Eskişehir maçı 26. dakikadan sonra ilk pozisyonumuza A.Gücü maçında 62. dakikada girebildik. 64+62+7(uzatmalar)=133 dakika kale önüne top bile getiremedik. Umut bir buçuk maçta yokluğun hissedildi. Fener maçında inşallah senin golünle galip geliriz.
...maçı izlerken aynısını düşündüm...gerçekten o pozisyonda nasıl hamle yapamadı hayret...teofilo 2 maç oynadı burada yazdım,erken falan değil...ben golden vazgeçtim,geldi geleli gole bir kere yaklaştı,onuda defans oyuncusu çizgiden çıkardı....fatih tekkenin kramponu etmez......ama alanzinho dehşet bir futbolcu...tekke yi asisit manyağı yapardı heralde...

onur
egemen
cale
serkan
tayfun
engin
alanzinho
umut
selçuk

haricinde bu takımdaki tüm futbolcular satılmalı

pReN@_61
02.05.2010, 01:33
Kisaca;Yattara oynamadi ve takim cok kötüydü...Posizyon üretmekte cok zorlandik...
Eyvah...

Final maçında çok farklı olacaktır ama insanın morali bozulmuyor da değil hani.

Cem Kıran
02.05.2010, 01:35
...maçı izlerken aynısını düşündüm...gerçekten o pozisyonda nasıl hamle yapamadı hayret...teofilo 2 maç oynadı burada yazdım,erken falan değil...ben golden vazgeçtim,geldi geleli gole bir kere yaklaştı,onuda defans oyuncusu çizgiden çıkardı....fatih tekkenin kramponu etmez......ama alanzinho dehşet bir futbolcu...tekke yi asisit manyağı yapardı heralde...

onur
egemen
cale
serkan
tayfun
engin
alanzinho
umut
selçuk

haricinde bu takımdaki tüm futbolcular satılmalı

Tayfun, Umut, Engin??? bu adamlar seneye iskelet kadronun ilk 11'ini oluşturursa ilk 5 bile hayal olur..

zafer44
02.05.2010, 01:35
Yaşı müsait olanlara tuhaf gelmemiştir yaşananlar Şenol Güneş klasikleri bunlar...

servet nuh
02.05.2010, 01:36
Tayfun, Umut, Engin??? bu adamlar seneye iskelet kadronun ilk 11'ini oluşturursa ilk 5 bile hayal olur..
iskelet olmasın ama takımda durmalarında fayda olabilir,iyi birer yedek olabilirler

TolgaTopçu61
02.05.2010, 01:39
Eyvah...

Final maçında çok farklı olacaktır ama insanın morali bozulmuyor da değil hani.
Final maci cok farkli olmalidir ve olacaktir bence...
Colman,Alanzinho,Selcuk yoktu bugün ilk on birde...
Orta saha da bir Sezer olunca,oyunu acan olmayinca baska birsey beklememek lazimdi...

pReN@_61
02.05.2010, 01:40
Final maci cok farkli olmalidir ve olacaktir bence...
Colman,Alanzinho,Selcuk yoktu bugün ilk on birde...
Orta saha da bir Sezer olunca,oyunu acan olmayinca baska birsey beklememek lazimdi...
Peki Teo nasıldı?

Armağan Dere
02.05.2010, 01:41
Peki Teo nasıldı?

:):)....Pozisyon alamıyor adam eksiltemiyor...Zaten topta fazla ayağına gelmedi desem yeridir...

TolgaTopçu61
02.05.2010, 01:42
Peki Teo nasıldı?
Posizyonlarimiz sifir'di bu yüzden Teo da fazla göze batmadi...

ümit akyıldız
02.05.2010, 01:43
colman giridide ne değüiştiki yine gezdi sahada alanzinyo biraz hareket getirdi okadar anlaşıldıki teo falan hikaye lanet olsun umutu aradık macta başka bir yoruma gerek varmı bilmiyorm yabancılarımız çok vasat

pReN@_61
02.05.2010, 01:48
Olumlu bişey çıkmayacak burdan anlaşıldı :)

Ahmet Kuru
02.05.2010, 01:48
ilk yarıdaki vasat futbolun ardından ikinci yarıda Alanzinho nun oyuna girmesi ile dengeler değişti..
Ne kadar baskı kursakda 6 pasın içinde topla buluşamayınca olmuyor..
1-2 şut denemesinde kaleci şanslı olursa yapacakda pek bişey kalmıyor..

Belkide kafa olarak Çarşambayı düşünüyorlardır..Oda mümkün..
Ama final maçının çok daha farklı geçeceği,oyun anlamındada Ankaragücü ile kıyaslanmayacak derecede olacağı aşikar..
Hayırlısı diyelim..

Hakan Karadirek
02.05.2010, 01:49
colman giridide ne değüiştiki yine gezdi sahada alanzinyo biraz hareket getirdi okadar anlaşıldıki teo falan hikaye lanet olsun umutu aradık macta başka bir yoruma gerek varmı bilmiyorm yabancılarımız çok vasat
Niye herseyi istedigin gibi bakiyorsun ? Biraz objektif olun . Colman girdiginde belkide mac boyunca tek ara pas attik , oda Colmanin Serkana verdigi arapas . Colman ile Alanzinho girdi , oyunu rakip takimin sahasina yiktik . Niye bu kadar zorluyorsunuz kendinizi anlamiyorumki . Colman , Alanzinho , Yattara haric butun yabancilar satilmali .

irfanb
02.05.2010, 01:53
Peki Teo nasıldı?

Kokain kullanan Kolombiyali gibi .
Hareketsiz,etkisiz..

MuratB.
02.05.2010, 01:56
onur ve egemen dışındakiler bugünkü futboldan utanmalılar..

Doğan BULAT
02.05.2010, 02:00
Büyük takımız (!) güya.. Ne olursa olsun senin bir adın var yahu.. Lafa gelince mangalda kül bırakmıyoruz.. Vay "4 büyük demedi" falan.. Trabzonspor kupa olsa olmasa sahaya çıkacak oynayacak kardeşim.. Ne demek kupa var akılları kupada? Madem öyle en başından şampiyonlukta olsaydı akılları.. Şenol hoca forma adaletintden bahsederken kötü oynayan futbolcuları oynatarak hiç oynatmadığı futbolculara adaletsizlik yapmış olmuyor mu?.. Bu aradaki çekirdekçi Trabzon taraftarları gördünüz mü Ankaradaki trübünleri? Takım nasıl desteklenir? nasıl koro halinde tezahurat yapılır?.. Yanarım yanarım da böyle oynarsa bu takım 25 senedir kupayı alamayan fener sayemizde kupa alacak.. Bizde hala biz büyüyüğüz kardeşim diye ortalarda gezinicez..

mashal61
02.05.2010, 02:04
Bu takım 4 tane as oyuncusu olmadan oynadı maçın ilk yarısını. İkinci yarıda 2 as oyuncumuz yoktu ama maçı ankaragücü yarı sahasında oynadık. Ankaragücü bizim rakibimiz değil. Önemli olan kupa maçı.

KAUNAS
02.05.2010, 02:10
umut gidecek diye seviniyorduk,meğerse takımda 2. umut gibi oynayan burak varda haberimiz yok

Samet İslamoğlu
02.05.2010, 02:13
Ona bakarsan ben sana Umut varken ve maça hükmettiğimiz ve yenildiğimiz+berabere kaldığımız maçların listesini çıkartsam videolar,sayfalar doldururum...

Siz neden anlamak istemiyorsunuz?

Varsın rakip hükmetsin ya varsın karşı takımın defansı yorulmasın ya

GOL atsın GOL...

Saysana 3-5 tane.Ama bu maçlar gibi mahkum oynadığımız maçlar olacak.Biz zaten anlıyoruzda anlatmak istediğimiz bişi var:) oda Umut bu takımda oynar onun yanınada dediğin gibi GOL atacak bir forvet olursa süper olur.Şöyle buldumu affetmicek bir forvet ama aynı zamanda pozisyonada girecek bir forvet.

pReN@_61
02.05.2010, 02:16
Saysana 3-5 tane.Ama bu maçlar gibi mahkum oynadığımız maçlar olacak.Biz zaten anlıyoruzda anlatmak istediğimiz bişi var:) oda Umut bu takımda oynar onun yanınada dediğin gibi GOL atacak bir forvet olursa süper olur.Şöyle buldumu affetmicek bir forvet ama aynı zamanda pozisyonada girecek bir forvet.
M.Baroş tarzı bir forvet tarifi..ah ulan ah.

Travelair
02.05.2010, 02:21
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/galeri_resim/_3_100501190814.jpg

Kimsenin yüzü gülmüyor

Adem Köse
02.05.2010, 02:23
Bu takım 4 tane as oyuncusu olmadan oynadı maçın ilk yarısını. İkinci yarıda 2 as oyuncumuz yoktu ama maçı ankaragücü yarı sahasında oynadık. Ankaragücü bizim rakibimiz değil. Önemli olan kupa maçı.

Bu 4 as oyuncunun yanına 2-3 tane daha as oyuncu koyduk mu öttürürüz. Gelecek yıl çok önemli inşallah yönetim de farkındadır. Bu sefer güveniyorum yönetime , en son Teo olayından sonra hala akıllanmadıysalar aptal olduklarını gösterir ki bence yeteneksizler ama aptal değiller.

erol-61
02.05.2010, 02:24
boşa konuşuyoruz şuan şurda arkadaşlar kupayı alalım ondan sonra konuşuruz

Mehmet Ç.
02.05.2010, 02:27
Izleyemedim maci ve yine yenildik . Zaten parcali forma ile cikacagimizi duydugumda garantilenmisdi yenilgimiz .

nakzo
02.05.2010, 03:02
kupa finali bu beceriksiz yönetimin göz boyama politikasidir.
maalesef senol güneste yönetime uyarak finali bahane ediyor.
bursanin 16 puan gerisinde olmak hicmi utandirmiyor bunlari anlamiyorum
Onlarda yüz yokki ....

Atılay
02.05.2010, 03:08
bu maç yüzünden moral bozmaya gerek yok o kupa bizim olacak

lazzz61
02.05.2010, 03:49
bu takım da onur selcuk colman egemen alanzınyo engin yattara serkan kalsın dıerlerı gitsinn adam gıbı de 2 tane forvet gelsnn bu teo ya jun benzetmesını yapmıstım aynen cıktıı yazık oldu yıne paraya arkadas bu adamda ısık yok

OFLU
02.05.2010, 04:08
Kupayi da alamazsak vay halimize..

only ts
02.05.2010, 04:57
ne buraktan forvet olur ne umuttan. burak dediğimiz adam umutun az yakışıklı hali. teo da bi iş yok beni çıkarsalar ondan kötü oynamam. ilk defa bi maçı yarıda bıraktım çıktım gittim 88 e kadar dayanabildim daha fazla dayanamadım...

Onur Civelek61
02.05.2010, 09:02
fb le 2 maç yapıcaz 2sinde de bizi yenme ihtimalleri yüksek.2sinde de kupa kaldıracaklar.Bari bu kadar eziyet çektirmeyin.Şu kupayı alın.Biraz nefes alalım.

SEDAT
02.05.2010, 09:39
- Şenol hoca yenilince takımı korkak oynatıyor denmiştir hep..klasikler arasına girer bu söz :)

- Dahada çok duyarız eminim..Ha aldığı galibiyetlerde ise hiç katkısı yoktur...

- Bu hep böyledir ne hikmetse..

Tolga Kurt
02.05.2010, 10:12
Anlaşılmış Kupa trabzonun lig fenerin onlar kupayı bize vercekler ligte bizde onları şampiyon yapıcaz mevzu bu :D

littlebighorn
02.05.2010, 10:30
Burak Fener' in bize kazığıdır. Şenol Hoca ısrar ederse ki ediyor onu da yakacak. Umarım Fener maçında oynatmaz. Hiç oynatmadıklarını bu maçlarda denememesi idmanlardaki yetersizliklerindendir sanırım.

Kupa finalinden sonra keşke finale kalmasaydık diyeceğimiz bir sonuç çıkarsa bu takım 10 sene geriye gider....

A.T.R
02.05.2010, 11:06
Efendim neymiş, Teo da 4 yıl oynasınmış Umut gibi ondan sonra Umutla kıyaslansınmış, neymiş Teo'ys top mu gelmiş ki, bu ortasahayla Teo ne yapsınmış ki .... vs. Umut' Etoo, Milito,Capde Villa, v.s olduğu, onlar ayarında olduğu iddia mı ediliyor bu forumda da anlaşılmaz bir zalimlikle oynamadığı bir maçta bile bu kadar eleştiriliyor ya da 90 dakika sahada bir kere bile izlemedik ki kardeşim denilen Teo 90 dakika sahada kalıp ruh gibi dolaştığı halde inanılmaz bir şefkat ve anlayışla karşılanarak herkes eleştirilirken ona sahip çıkılıyor. İlk yarı için sahada Teo'ya servis yapacak kimse yoktu hadi ya 2. yarıya ne diyeceksiniz? Diyelim ki Teo'nun ilk yılı bu henüz uyum aşamasında. Tamam kabul. Peki Umut ilk geldiği yıl kaç gol attı?? Mücadelesi nasıldı? Haa o sayılmaz o zaten Türkiye içi bir transfer, peki daha önce büyük takım deneyimi yaşamış mı? Hiç 90 dakika boyunca gol hariç maç seyreden seyirci ve taraftar tepkisi değilde ortalama 15 bin teknik direktör tarafından eleştirilip, en rezil kelimeler ve galiz küfürlerle muhatap olmuş mudur? Dil bilmek ya da aynı dili konuşmak bazen dezavantaj da oluyor görüyorsunuz. Geldiği günden beri Fatih Tekke ile kıyaslayan kim bu Umut'u? Bu bile başlıbaşına bir bocalama ve UMUTSUZLUK, İTİLMİŞLİK, AŞAĞILANMIŞLIK duygusu yaşama sebebi değil de nedir? O da biliyor ne yapsa olmayacak, ne yapsa üzerine yöneltilen bu anlamsız sevgisizlikten kurtulamayacak. Ben olsam Umut'un yerinde asla mukavele yenilemem. Varsın da biraz daha az kazansın ama emeğine saygı duyulan bir yere gitsin. Umut'a yapılan eleştiri değildir artık bu terbiye sınırlarını, insaf sınırlarını aşmaktır.

Bakın buradaki anlamsız anlayışsızlık sadece UMut' yönelik değil, onun elinden geleni yaptığını iddia edenlere de aynı şekilde tavır konuluyor ve haddini bilmez bir şekilde ukalalık sergilenip" senin futbol bilginde n şüphe ederim, Umut'u oynatan hocanın futbol bilgisinden şüphe ederim, yok yaaa bu hoca diiil yaa, ben senin hoca gibi.... vs. vs." bu nedir yahu? Ne zannediyorsunuz kendinizi? Herşeyin üzerindesiniz öyle mi?

Son söz:

KİŞİ HADDİN BİLMEK GİBİ İRFAN OLMAZ

Tolga Okumuş
02.05.2010, 11:08
Maç var diye antremana gitmeyecektim.

Ama maçı izleyince sırf futboldan keyif alayım diye ilk yarı bitince antremana gittim.

Büyük takımsan oynayacaksın arkadaş.Yok öyle benim aklım burda kulağım şurda falan işlerini.

Ne yani bu maçları ciddiye almayınca kupa garanti mi oluyor?

Gelip Fener yenerse seni bunun yıkımı daha fazla olmayacak mı?

Fatih Özkan
02.05.2010, 11:10
Topçuların aklı kupada diyelim...
E ya olsaydı da ligde de kafaya oynasaydık ?
O zaman ne olacaktı ?
Stresten sivilce mi çıkaracaklardı ?

Cem Kıran
02.05.2010, 11:10
Efendim neymiş, Teo da 4 yıl oynasınmış Umut gibi ondan sonra Umutla kıyaslansınmış, neymiş Teo'ys top mu gelmiş ki, bu ortasahayla Teo ne yapsınmış ki .... vs. Umut' Etoo, Milito,Capde Villa, v.s olduğu, onlar ayarında olduğu iddia mı ediliyor bu forumda da anlaşılmaz bir zalimlikle oynamadığı bir maçta bile bu kadar eleştiriliyor ya da 90 dakika sahada bir kere bile izlemedik ki kardeşim denilen Teo 90 dakika sahada kalıp ruh gibi dolaştığı halde inanılmaz bir şefkat ve anlayışla karşılanarak herkes eleştirilirken ona sahip çıkılıyor. İlk yarı için sahada Teo'ya servis yapacak kimse yoktu hadi ya 2. yarıya ne diyeceksiniz? Diyelim ki Teo'nun ilk yılı bu henüz uyum aşamasında. Tamam kabul. Peki Umut ilk geldiği yıl kaç gol attı?? Mücadelesi nasıldı? Haa o sayılmaz o zaten Türkiye içi bir transfer, peki daha önce büyük takım deneyimi yaşamış mı? Hiç 90 dakika boyunca gol hariç maç seyreden seyirci ve taraftar tepkisi değilde ortalama 15 bin teknik direktör tarafından eleştirilip, en rezil kelimeler ve galiz küfürlerle muhatap olmuş mudur? Dil bilmek ya da aynı dili konuşmak bazen dezavantaj da oluyor görüyorsunuz. Geldiği günden beri Fatih Tekke ile kıyaslayan kim bu Umut'u? Bu bile başlıbaşına bir bocalama ve UMUTSUZLUK, İTİLMİŞLİK, AŞAĞILANMIŞLIK duygusu yaşama sebebi değil de nedir? O da biliyor ne yapsa olmayacak, ne yapsa üzerine yöneltilen bu anlamsız sevgisizlikten kurtulamayacak. Ben olsam Umut'un yerinde asla mukavele yenilemem. Varsın da biraz daha az kazansın ama emeğine saygı duyulan bir yere gitsin. Umut'a yapılan eleştiri değildir artık bu terbiye sınırlarını, insaf sınırlarını aşmaktır.

Bakın buradaki anlamsız anlayışsızlık sadece UMut' yönelik değil, onun elinden geleni yaptığını iddia edenlere de aynı şekilde tavır konuluyor ve haddini bilmez bir şekilde ukalalık sergilenip" senin futbol bilginde n şüphe ederim, Umut'u oynatan hocanın futbol bilgisinden şüphe ederim, yok yaaa bu hoca diiil yaa, ben senin hoca gibi.... vs. vs." bu nedir yahu? Ne zannediyorsunuz kendinizi? Herşeyin üzerindesiniz öyle mi?

Son söz:

KİŞİ HADDİN BİLMEK GİBİ İRFAN OLMAZ

Hiç olmazsa Teo arkadaşına pas verememezlik yapıp takımına İHANET etmedi..

Oldu mu abi??

Ömer1967
02.05.2010, 11:11
Yıllardır Trabzonspor maçını 90 dk seyrederim ,Bu kadar rezil bir futbol görmedim,İnsanda biraz utanma olur, o kadar para size niye veriliyor, kupa finalimiz var 3 hafta yatarız diye mi yazıklar olsun!!

Cyzio
02.05.2010, 11:14
herkez her oyuncuya az çok sallıyorda hocaya neden sallayan yok anlamadım kaç haftadır hibir verimi olmayan buraka verilen şans teoya barışa tosuna neden verilmez songa verilen şans neden genç mustafa yumluya verilmez 18 aldığın yattarayı ankarayı görsün diyemi getirdin yada lig bitmiş teo tosun ikilisini neden forvette denemez brışın 15 dakka oynama opsiyonu neden yok ben şenolun adaletli olduğuna inanmıyorum

Hocam, zat-ı şahanelerinin dokunulmazlığı vardır, bilmiyor musunuz? Bırakın sallamayı, biraz eleştirdiğiniz zaman işitmediğiniz hakaret kalmaz.

.

Cyzio
02.05.2010, 11:15
Eskiden hep bir hayalimiz vardı kötü geçen sezonun ardından; ''Olmadı seneye''

Şimdi artık o da yok!

Çünkü seneye gene Şenol'la beraberiz.

.

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 11:15
butün akıllar kupadaydı.. Çıkan kadroyu gördünüz zaten.. İlk yarı çok kötü 1 futbol sergiledik ama ikinci yarı alanzinho ve colmanın girmesiyle oyunun kontrolu yine bize geçti..Fakat cale'nın bu performansı gökan gönül ve mehmet topuzun için bir fırsat bnce..cale böyle oynarsa kupada gökan ve mehmet show izleriz..Burak trabzonspor bunyesine yakışmayan bi futbolcu zaten.. onu almaktaki amaç neydi bilmiyorm..Kupayı almak şart..herkes kupadan dolayı bu kadar sakin kupayı da alamazsak o zmn Trabzon karışır hemşerim ..

krdnz
02.05.2010, 11:18

.

Sıkıntı Şenol Güneş'te değil yönetimde.

Cyzio
02.05.2010, 11:19
Yaşı müsait olanlara tuhaf gelmemiştir yaşananlar Şenol Güneş klasikleri bunlar...

Eyvallah... Yaş 48... Bugünlere geleceğimizi defalarca zikrettik. Ama birşeyimiz eksikti; o da sakal.

.

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 11:20

.

ya bunu nasıl diyebiliyorsunz anlamıyorm..Hugo Bross dönemindeki futbol'la şenoL güneş zamınındaki futbol arasındaki farkı göremiyor musnz ?? şenol hoca bu takımın güneşi oldu ! Formayı haketmeyen futbolcular varken direk şenol hocaya yüklenmek yanlış olur.. Kadro'da düzgün Alternatifi olsa tamam yüklenirsin şenol hocaya ama öyle bir alternatifi yok ! ..

Cyzio
02.05.2010, 11:21
Sıkıntı Şenol Güneş'te değil yönetimde.

Kesinlikle haklısınız :alkış:. Şenol Güneş'i başa getirdiği için bu yönetime çok kızgınım.

.

Ahmet Faruk
02.05.2010, 11:22
Eyvallah... Yaş 48... Bugünlere geleceğimizi defalarca zikrettik. Ama birşeyimiz eksikti; o da sakal.

.

Hocam yan taraftaki resmi sakallı birisiyle değişirseniz belki biraz daha etkisi olur :)

Cyzio
02.05.2010, 11:23
ya bunu nasıl diyebiliyorsunz anlamıyorm..Hugo Bross dönemindeki futbol'la şenoL güneş zamınındaki futbol arasındaki farkı göremiyor musnz ?? şenol hoca bu takımın güneşi oldu ! Formayı haketmeyen futbolcular varken direk şenol hocaya yüklenmek yanlış olur.. Kadro'da düzgün Alternatifi olsa tamam yüklenirsin şenol hocaya ama öyle bir alternatifi yok ! ..

Seneye inşaallah Allah ömür verir de, Şenol Güneş'i düzgün kadrosuyla görürürüz, yeniden tartışırız.

.

Cyzio
02.05.2010, 11:24
Hocam yan taraftaki resmi sakallı birisiyle değişirseniz belki biraz daha etkisi olur :)

Etkisi olacağını bilsem, kesin yaparım :).

cihatöztürk
şenol güneş bu takımın son şansıdır en az 5 sene bu klüpte kalması lazım

Halil Çelikoflu
İnşallah abi.. geçmişe bakıp hareket etmek ve tepki göstermek sadece bize zarar verir.. inşallah sizleri utandıracak şenoL hoca :)

ismail tüfekçi
02.05.2010, 11:25
Sıkıntı Şenol Güneş'te değil yönetimde.niye sahay 11 başkanmı çıkardı yada oyuncu değişikliğini başkanmı yapıyor 5 haftadır sahada dolaşan buraka başkanmı sabrediyor seneye olmayacak bir songdan ne bekliyor yada mustafa yumlu barış memişe hangi maçta şans verecek kupa finalindemi ya şenol güneş bu takıma ne verdiki ne verecek bundan sonra

Cyzio
02.05.2010, 11:31

İnşallah abi.. geçmişe bakıp hareket etmek ve tepki göstermek sadece bize zarar verir.. inşallah sizleri utandıracak şenoL hoca :)

O zaman Hugo Broos'un geçmişini neden örnek veriyorsunuz. Belki kalsaydı çok faydalı olacaktı?

.

Tolga Kurt
02.05.2010, 11:32
Alanzinho gidicekmiydi ? gidicekti dimi. Bu adam takımın şimdi en iyilerinden değilmi.

Onur 3. kaleciydi dimi. Milli takım seviyesinde değilmi.

Derbi kazanamıyoduk uzun zamandır. Kazandık değilmi.

Çok kötü bi futbol oynuyoduk. Herkes demedimi Trabzonspor ŞENOLGÜNEŞLE birlikte ligin en iyi futbol oynayan takımı diye.

2 hafta yenildi takım hoca gitsin diceksiniz nerdeyse .. (hatta gelmesi hata diyenler var)

Mantıklı düşünün yaa siz kazansanızda kaybetsenizde önemi olmayan bi maçta As oyncularınızı zorlarmısınız 3 gün sonra kupa finali varken?

krdnz
02.05.2010, 11:33
niye sahay 11 başkanmı çıkardı yada oyuncu değişikliğini başkanmı yapıyor 5 haftadır sahada dolaşan buraka başkanmı sabrediyor seneye olmayacak bir songdan ne bekliyor yada mustafa yumlu barış memişe hangi maçta şans verecek kupa finalindemi ya şenol güneş bu takıma ne verdiki ne verecek bundan sonra

Transfer sezonu önünde ilaç dururken,güney amerikada nöbetçi eczaneyi ben aramadım.Ersun Yanalı gönderip aylarca Şenol Güneşle ilgilendikten sonra beceremeyip Samet Aybabaya dönmek,sonra küsüp Aybabadan vazgeçmek,en iyisini getireceğim deyip Erikksson'la fotoğraf çekip basına dağıtmak,Kongre kararı alıp sezonun heba olacağını baştan göstermek,Hugo Broosla anlaşıp forvet istemesine rağmen almamak gibi kabahatleri saymakla bitmeyecek yönetim varken Mourinho gelse farketmez.Şenol Güneş gelmeseydi kupadan daha önce elenmiştik ayrıca.

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 11:35
ya abi sizin düşüncenizi anlamıyorm ki .. Hepiniz inşallah pişman olacaksnz bunları söylediğinize..

unique
02.05.2010, 11:37

Burak, Sezer, Murat Tosun Şenol Güneş'in ısrarla istediği adamlar, buna ne demeli. Seneye de aynen bu tarz adamlar getirecekse işimiz var.

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 11:38
Alanzinho gidicekmiydi ? gidicekti dimi. Bu adam takımın şimdi en iyilerinden değilmi.

Çok kötü bi futbol oynuyoduk. Herkes demedimi Trabzonspor ŞENOLGÜNEŞLE birlikte ligin en iyi futbol oynayan takımı diye.

2 hafta yenildi takım hoca gitsin diceksiniz nerdeyse .. (hatta gelmesi hata diyenler var)

Mantıklı düşünün yaa siz kazansanızda kaybetsenizde önemi olmayan bi maçta As oyncularınızı zorlarmısınız 3 gün sonra kupa finali varken?

Sonuna kadar katılıyorm sna kardeşim.. Sorsan şenol hoca bu takıma hiç bişey katmadı.. bu zihniyeti anlamak çok zor .. ya takıma sihirli bi değnek deydi yada gerçekten şenol hocanın marifeti.. Artık kabul edin şenol hoca geçmişte hatalar yapmış olabilir ama belliki ders almış.. takım gayet güzel o geldiğinden beri taraflı tarafsız herkes cok beğeniyor trabzonsporn futbolunu. At gözlüklerinizi çıkarın artık..

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 11:41
Burak, Sezer, Murat Tosun Şenol Güneş'in ısrarla istediği adamlar, buna ne demeli. Seneye de aynen bu tarz adamlar getirecekse işimiz var.

sanmıyorm bu şekilde transferler olacağına.. bakıp görücez..

Ali Yerlikaya
02.05.2010, 11:45
ya abi sizin düşüncenizi anlamıyorm ki .. Hepiniz inşallah pişman olacaksnz bunları söylediğinize..

Halil kardesim bosuna ugrasma bazi abilern eskiden olan eski anilarindan kurtulamiyor ondan dolayi ne dersen Anti Senol Günesciler ve herhalde ölünceye kadar öyl kalicaklar...

Senol hoca mükemmel degil elbet gecen Ankaragücü macinda cok kizdim kendilerine ama suan Trabzonda en iyi hocalik yapicak hoca kendisidir maalesef...

Daha iyileri varmi elbette var ama hocalik yaptirmazlar engel olurlar...
Onun icin engel olunmayan ve bi nebze bizim yüzmüzü güldürecek hoa ne kadar bazilari kabul etmesede Senol hocadirr...

Maalesef icimizdeki bu aski kullanan seref yoksunu, dini imani para olan bunca sevgiyi suistimal edenleri Allaha havala ediyom...

Trabzonsporumuzun sömürülmesini engelliyemeyiz maalesef....:mad:

lazzz61
02.05.2010, 11:53
ne olursa olsnn senol gunes kalmalı arkadaslar teknık dırektorun takıma katıkısı %10 dur %20 de nasıl olur oyuncu degısıklıklerıyle ama bızım sorunumuzz ruhsuz topcular ne yazıkkı herkes parasya oynuyoo Trabzonspor kımsenın umrunda deil

A.T.R
02.05.2010, 11:54
Hiç olmazsa Teo arkadaşına pas verememezlik yapıp takımına İHANET etmedi..

Oldu mu abi??

Hı hı oldu.

erol taha
02.05.2010, 12:11
Burak ve Engin bu takımda oynayacak futbolcu değiller.Ankaragücü maçı gibi son derece tansiyonu düşük bir maçta bile kırmızı kart görmek için ellerinden geleni yaptılar fakat futbol olarak hiçbirşey yapmadılar.Bu futbolcular kupa finalinin tansiyonunu kaldıramazlar.

tsk61_24
02.05.2010, 12:20
Yemin ediyorum ben o maçi sadece Yattara'yi seyretmek için izledim ama ne yazikki onuda oynatmadi. Bu takimda basta Burak olmak üzere Engin ve Teofilo'nun isi yok. Ama Teo hakkinda biraz daha insafli davranim, önümüzdeki sezonda oynasin bir bakalim ama Engin ile Burak belki iyi futbolcular ama onlarin Trabzonspor'da yeri yok. Murat Tosun, Zafer Yelen, Sezer Badur'da derhal kovulmali onlar basit lig takimlarinda oynayabilir ama Trabzonspor'da asla.

Murat Erdem
02.05.2010, 12:21
"Şenol Güneş kendi takımın kuracak, seneye ligin tozunu atacak" diyorlar bazıları.

Şenol Güneş'den ne gibi, neye dayanarak transfer başarısı bekliyorsunuz ?

Geçmişe dönmeye bile gerek yok.

Daha 3 ay önce aldırdığı, alınmalarına onay verdiği, alınmalarına ses çıkarmadığı( ! )

M.Tosun-Sezer-Burak-Teofilo örnekleri kabak gibi kucağımızda duruyor !

Bunların ışığında, bilmem kaç kere hocamızken yaşadığımız transfer hareketleri ortada iken, bu sefer sizleri ümitli olmaya iten argumanları çok merak ediyorum.

erol-61
02.05.2010, 12:22

işte bu yazdıklarını bazı arkadaşlarımız anlamıyo ne hikmetse.........

Murat Erdem
02.05.2010, 12:26
Şenol Güneş'in Trabzonspor'un başında teknik sorumlu olarak bulunmasının tek bir sebebi vardır.

Kendisi hiç bir Trabzonspor yönetimin kararlarını-tercihlerini-tasarrufunu sorgulamaz.

Biat eder.

Yönetimin, 3 hocayı harcamasının, yana yakıla ille de Şenol ! ille de Şenol diye kıvranmasının nedeni budur !

Mevcut yönetim, "istediğim gibi at koşturayım" aşkıyla, Şenol Güneş'e sarılmıştır.

Şenol Güneş Trabzonspor'da görev yaptığı sürece ast-üst hiyerarşisine sapına kadar sadık kalmıştır-kalacaktır.

Hiyerarşiye zeval gelmemesi için, gerekirse Trabzonspor'un menfaatleri ikinci plana, mahsur görülmeden itilebilir.

Acı ama gerçek budur !

Cyzio
02.05.2010, 12:29
Evvelâ mesajınızdaki çok sayıda doğru tesbitler için sizi tebrik etmekle başlayayım :alkış::

Halil kardesim bosuna ugrasma bazi abilern eskiden olan eski anilarindan kurtulamiyor

Biz buna Türkçe'de tecrübe diyoruz.

ondan dolayi ne dersen Anti Senol Günesciler ve herhalde ölünceye kadar öyl kalicaklar...

Doğru olabilir. Tıpkı bazı insanların, Trabzonspor'u küme düşürse bile Şenol'cu kalacağı (bu kendi beyanlarıdır) gibi.

Senol hoca mükemmel degil elbet gecen Ankaragücü macinda cok kizdim kendilerine ama suan Trabzonda en iyi hocalik yapicak hoca kendisidir maalesef...

İşte size birinci doğru tesbit ve birinci alkış :alkış:. Şu kullandığınız maalesef kelimesi "öğrenilmiş çaresizlik"i (bakınız pireler) çok güzel anlatıyor. Tebrikler.

Daha iyileri varmi elbette var ama hocalik yaptirmazlar engel olurlar...

İşte ikinci doğru tesbit ve ikinci alkış :alkış:. Öz evlatlar boşta beklerken, Trabzonspor'da kaliteli bir adama ekmek yedirmezler. Gayet doğru anlatmışsınız.

Gene tebrikler.

Onun icin engel olunmayan ve bi nebze bizim yüzmüzü güldürecek hoa ne kadar bazilari kabul etmesede Senol hocadirr...

Ölümü gösterip, sıtmaya razı etmek.

Maalesef icimizdeki bu aski kullanan seref yoksunu, dini imani para olan bunca sevgiyi suistimal edenleri Allaha havala ediyom...

Trabzonsporumuzun sömürülmesini engelliyemeyiz maalesef....:mad:

İşte üçüncü doğru tesbit ve üçüncü alkış :alkış:. Trabzonspor, yıllardır "Öz evlatçılar" tarafından sömürülüyor.

Bunları ben yazsam, kimse inanmazdı. Benim adıma bir şenol Güneş taraftarının cesaretle bu konuları yazması beni çok sevindirdi. Size sonsuz teşekkürlerimi sunarken, bir kere daha tebrik ediyorum.

.

Samet Berber
02.05.2010, 12:31
Böyle rezil bi futbol yok !

Hedefimiz kupa diye diye takım uyudu kaldı .

Kupa finalinde nasıl oynayacağımızı çok merak ediyorum !

erol-61
02.05.2010, 12:32

.

ALLAH aşkına yapmayın yaa şenol hocaya sallayana kadar biz tarftarlar ne yapıyoruz ankara taraftarı kadar olamıyoruz AVNİ AKER çekirdekci dükkanı gibi senede toplasan 3 - 4 maç canlı oluyo oda maç boyu toplasan 15 - 20 dk. böyle stadda bende olsam maç secerim .
takım galip geldiği hafta göklere çıkar oyuncuları bir maç kaybet yerin dibine sok olmaz olmaz LAFA GELİNCEDE BİZ SENİ ŞAMPİYONLUKLARIN İÇİN SEVMEDİKKİ !!!! diyoruz işte bundan olmaz.

KISACA KABAHATİN BÜYÜĞÜ BİZLERDE

Enes Başkaya60
02.05.2010, 12:33
İnsallah seneye 3-4 güzel transfer ile zirveye oynarız umut ediyorum....

talsuv61
02.05.2010, 12:35
tamam biz kötüyüz de fener iyi mi? Şampiyonluk maçlarında attıkları 2 gol de kalecinin büyük hatasıyla atılan goller. Kaleci maçı satsa öyle goller yerdi.
Normal şekilde önemli maçını kazanamayan fenerin bizi yenebileceğine inanmıyorum.

Şenol Güneş'in Trabzonspor'un başında teknik sorumlu olarak bulunmasının tek bir sebebi vardır.

Kendisi hiç bir Trabzonspor yönetimin kararlarını-tercihlerini-tasarrufunu sorgulamaz.

Biat eder.
Bunun için mi geldiği gibi yaptığı ilk iş,yönetimin kadro dışı bıraktıklarını kadroya geri alması oldu.

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 12:39
tamam biz kötüyüz de fener iyi mi? Şampiyonluk maçlarında attıkları 2 gol de kalecinin büyük hatasıyla atılan goller. Kaleci maçı satsa öyle goller yerdi.
Normal şekilde önemli maçını kazanamayan fenerin bizi yenebileceğine inanmıyorum.

Fener iyi arkadaşm gayet iyi hemde maçı izlediysn eger gollerde hata olabilr ama onlar inanarak oynuyor.. ama biz iyi oynarsak fenerbahceyi rahat yenecegimize inanıyorm.. fener atak olark çok iyi belki ama blica gibi patlamaya hazır bir bomba war sawunmada .. tabi bizde de forvet yok ama feneri urfaya gömecez inşallah.. sadece inansınlar yeter.. karadeniz ruhunu biraz sahaya yansıtsınlar yeter ..

Cyzio
02.05.2010, 12:45
ALLAH aşkına yapmayın yaa şenol hocaya sallayana kadar biz tarftarlar ne yapıyoruz ankara taraftarı kadar olamıyoruz AVNİ AKER çekirdekci dükkanı gibi senede toplasan 3 - 4 maç canlı oluyo oda maç boyu toplasan 15 - 20 dk. böyle stadda bende olsam maç secerim .
takım galip geldiği hafta göklere çıkar oyuncuları bir maç kaybet yerin dibine sok olmaz olmaz LAFA GELİNCEDE BİZ SENİ ŞAMPİYONLUKLARIN İÇİN SEVMEDİKKİ !!!! diyoruz işte bundan olmaz.

KISACA KABAHATİN BÜYÜĞÜ BİZLERDE

Seyirci iyi futbol görürse coşar, merak etmeyin.

.

Cem Kıran
02.05.2010, 12:47
Ersun hoca bile bu kadar saçma sapan oyuncu değişiklikleri yapmıyordu..

Yahu gsde daha idman yapmayan Kewell maça giriyor..2 haftadır çalışan Yattara yok...

Var mı böyle bir zihniyet yaa

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 12:53
yaw walla anlamıyorm sizi alanzınho ve colman girdi daha kimi sokacaktı messiyi falan mı bekledinz ?? yattara'yı soksaydı ve hiç bişey yapamasaydı eminim onuda eliştircektiniz..

Cem Kıran
02.05.2010, 12:57
yaw walla anlamıyorm sizi alanzınho ve colman girdi daha kimi sokacaktı messiyi falan mı bekledinz ?? yattara'yı soksaydı ve hiç bişey yapamasaydı eminim onuda eliştircektiniz..

Ceyhun girdide ne oldu? Yattara girseydi de bişe yapamasaydı keşke..

toksoy61
02.05.2010, 12:57
Kupa maçında Ankaragücü ve Eskişehir maçlarındaki gibi oynamayacağımız kesin. Ama bir form düşüklüğü ve moral bozukluğumuz olduğu kesin. En önemli eksiğimiz gol sorunu. Çünkü gol atacak adamımız yok.
Dünkü Toefiloyu izledikten sonra niye Umut un maçlara ilk 11 de çıktığını anladım. Adam gibi forvetimiz olmadığı sürece Umut bu takımda rahat oynar. Teo ya hazırlayacan, pişirecen topu, önüne düşürecen oda vuracak oyuncu tipi. Oda hava topu alamıyor, topu saklayamıyor, Umuttan tek farkı top tekniği daha iyi ve son vuruşu daha iyidir göremedik ama. Ama umut ondan daha mücadeleci, daha çok koşan, pres yapan birisi ve bence daha faydalı. Fatih Tekke, Şota gibi oyuncuların özelliklerine bakarsak niye bizim forvetlerin işe yaramadığını görürüz.

Son olarak Ankaragücünün yabancı transferlerine bir bakalım. Rotten, Sapara ve en önemlisi geldiğinden beri takı takır gol atan Vitek. Bizim yöneticilerimiz eğer Vitek almış olsalardı iddia ediyorum şu anda 2-3 basamak yukarlarda mücadele ediyor olurduk.

Şeref
02.05.2010, 12:59
beni üzen nokta burak' ın kendini yere bırakmasıydı resmen emek hırsızlığı yaptı. ve bu iki etti. nasıl futbolcu bunlar ?? bunlar uyarılmıyor mu hiç?? o kadaer para alıyorlar TRABZONSPOR un burağın kendini yere atarak kazanacağı penaltı ile alacağı puan hangi TRABZONSPOR tararftarını mutlu eder??

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 13:02
Ceyhun girdide ne oldu? Yattara girseydi de bişe yapamasaydı keşke..

ya yok artık ya bu kadar anti - şenol olmayın.. yapılan en küçük hataları yansıtıyosnz .. ama kimse demiyor alanzınho ve colman girdikten snra topun kontrolu bizdeydi daha atak oynadık pozisyonlara girdik.. Bu kadar da olmaz yaw.

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 13:04
beni üzen nokta burak' ın kendini yere bırakmasıydı resmen emek hırsızlığı yaptı. ve bu iki etti. nasıl futbolcu bunlar ?? bunlar uyarılmıyor mu hiç?? o kadaer para alıyorlar TRABZONSPOR un burağın kendini yere atarak kazanacağı penaltı ile alacağı puan hangi TRABZONSPOR tararftarını mutlu eder??

sonuna kadar katılıyorm arkadaş.. buragın bn daha olumlu 1 hareketini göremedim .. bunun üstüne bide trabzonun adına yakışmayan hareketlerde bulunması ne kadar adi bir topçu oldugunu gösteriyor..

Cem Kıran
02.05.2010, 13:07
ya yok artık ya bu kadar anti - şenol olmayın.. yapılan en küçük hataları yansıtıyosnz .. ama kimse demiyor alanzınho ve colman girdikten snra topun kontrolu bizdeydi daha atak oynadık pozisyonlara girdik.. Bu kadar da olmaz yaw.

Yaw kardeşim anlamıyorsun herhalde..Benim Şenol hocaya tek karşı çıktığım tarafı geldiğinden beri yaptığı aynı değişiklikler..

Diğer taraflarına lafım yok..Yaw her maç Ceyhun-Sezer denenir mi yaa yeter

Zafer gibi bir adamı oynatmayarak mahvetti adamı..Ne gerek vardı?

Sezer'i kazandık çok mu iyi oldu..Bu nasıl bir anlayıştır..

Böyle şeylere kızıyorum diğer oyun yapısı, taktik v.b lafım yok ok..

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 13:11
Yaw kardeşim anlamıyorsun herhalde..Benim Şenol hocaya tek karşı çıktığım tarafı geldiğinden beri yaptığı aynı değişiklikler..

yaw bnde diyorm ki bunları daha önceden nie dile getirmiyordunuz ?? 2010'da yenilgimiz yokken nie konuşmuyordunuz ?? şimdi başlamadı bu deişiklikleri yapmaya hep aynı değişiklikleri yapıyordu.. tmm sezer konusunda haklısın o da trbzn formasını haketmiyen topculardan ama nasıl galip gelen takımın kadrosuna saygı gösteriyosak senol hocanın bu kararlarına da saygı göstermeliyiz..

Cem Kıran
02.05.2010, 13:16

yaw bnde diyorm ki bunları daha önceden nie dile getirmiyordunuz ?? 2010'da yenilgimiz yokken nie konuşmuyordunuz ?? şimdi başlamadı bu deişiklikleri yapmaya hep aynı değişiklikleri yapıyordu.. tmm sezer konusunda haklısın o da trbzn formasını haketmiyen topculardan ama nasıl galip gelen takımın kadrosuna saygı gösteriyosak senol hocanın bu kararlarına da saygı göstermeliyiz..

Karaladğım yerlerdeki ayrıntılara bak..

Diyorumki geldiğinden beri söylüyorum anlamında oyuncu değişiklillerinde hata yapıyor..

Murat SİSMAN
02.05.2010, 13:17

bu extra 11 gol atıp 30 gol kacırmasımı oluyo :hıh

Merve H.Oğlu
02.05.2010, 13:19
Belki alakasız olacak ama dün Ceyhun'un girişini bile göstermedi Lig Tv. Ceyhun'un talihsizliği daha girer girmez sakatlandı dedi spiker. Ceyhun'un kafasına ne oldu. Taraftarlar mı bir şey attı? Maça gidenler söyleyebilirlerse sevinirim...

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 13:19
Karaladğım yerlerdeki ayrıntılara bak..

Diyorumki geldiğinden beri söylüyorum anlamında oyuncu değişiklillerinde hata yapıyor..

bnde diyorum ki bunları nie şimdi dile gitiriyorsn ?? nie geldiğinden beri eliştirmiyosn şenol hocayı ?? kazandıgımız maçlarda hiç böyle eleştiriler yaptn mı ??

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 13:20
Belki alakasız olacak ama dün Ceyhun'un girişini bile göstermedi Lig Tv. Ceyhun'un talihsizliği daha girer girmez sakatlandı dedi spiker. Ceyhun'un kafasına ne oldu. Taraftarlar mı bir şey attı? Maça gidenler söyleyebilirlerse sevinirim...

hayır hava topunda oldu ...

Cem Kıran
02.05.2010, 13:22
bnde diyorum ki bunları nie şimdi dile gitiriyorsn ?? nie geldiğinden beri eliştirmiyosn şenol hocayı ?? kazandıgımız maçlarda hiç böyle eleştiriler yaptn mı ??

Allah Allah yaw diyorum ki Şenol hoca geldiğinden beri (diyorum hep söylüyorum anlamında bir cümle olarak) oyuncu değişikliklerinde hata yapıyor..

İlla açıklamalı mı yazmam lazım yaa..

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 13:24
tamam arkadasm sn bnm demek istediğimi anlamadın heralde neyse dogrusuyla yanlışıyla her zaman şenol hocanın yanında olmamız lazım ..

Cem Kıran
02.05.2010, 13:33
tamam arkadasm sn bnm demek istediğimi anlamadın heralde neyse dogrusuyla yanlışıyla her zaman şenol hocanın yanında olmamız lazım ..

Bak güzel kardeşim..

Sen diyorsun ya daha önceden nie demiyordunuz bu hataları yenilgi olunca diyorsun..

Ben de diyorum ki yendiğimiz maçlarda da oyuncu değişiklerinde hata olduğunu söylüyordum önceden tmm?

Normalde ben Şenol hocayı seviyorum ztn..

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 13:35
tamam önceden de diyorsan sorun yok haklsn..

HeRqeLe-_61
02.05.2010, 13:38
Kupa Macın'da İkinci yarının ilk maçı oLan Svsspor Macındaki gibi oynarsak fenere fark atarız Tabi forvetlerımız ıyı oynarlarsan....

Napoli
02.05.2010, 13:41
Song
Tolga
Burak
Cale
Gabriç
Silva
Tjıkuzu
Issac
Murat Tosun
Sezer Badur
Bunları acil yollayıp yerlerine ciddi anlamda kaliteli adam almak zorundasın

Yok gelecek vaddeden vs vs değil,Topçu alacaksın geleceği meleceği

istemıyorum kısa vadede başarılı olucak olgun tecrubeli adamlar almalısın..

Bunlardan 1 tanesi takımda dahil kalırsa iş bilmezlık derim

Egemen
Giray
Engin
Umut
ceyhun
Selçuk

Bunlarda önümüzdeki senenin banko yedekleri olmak zorunda bence,asla bunlar as oyuncu olamazlar.
en azından şimdilik bu görüntüleriyle olamazlar

Çağatay_
02.05.2010, 13:53
Song
Tolga
Burak
Cale
Gabriç
Silva
Tjıkuzu
Issac
Murat Tosun
Sezer Badur

Egemen
Giray
Engin
Umut
ceyhun
Selçuk

Bunlarda önümüzdeki senenin banko yedekleri olmak zorunda bence,asla bunlar as oyuncu olamazlar.

Dediğin takım için minimum 15 oyuncu lazım.

Direkt oynayacak oyuncular diyoruz, ortalama olarak minimum 3 milyon avro'dan 45 milyon yapar.Kolay değil.

Napoli
02.05.2010, 13:58
Dediğin takım için minimum 15 oyuncu lazım.

Direkt oynayacak oyuncular diyoruz, ortalama olarak minimum 3 milyon avro'dan 45 milyon yapar.Kolay değil.

Doğru dıyorsun,E sampiyon olacağım dıyorsan Yayın gelirni bağlaycaksın bunlara.Bu saydıkalrımdan hespinin total değeri 5 Milyon euro olsa vs vs bir sekılde kaynak yaratcaksın.Yonetimsin o kaynağı sen yaratcaksın

Ya bu sekılde sampiyon olursun,yada Erğturl yada Bulent Uygun gibi takıma bir hava gelecek ki ilerleycez,bizim takımada bu hava gelmez malesef

Napoli
02.05.2010, 14:02
Uğur melekenin bir sözü var Trabzonspor bu ligde 42,5 Ayakabı elindeki oyuncuları anadolu takımlarına koysan fazla lüx olur anadolu kulupleri bu futbolcuları kaldıramaz

3 istanbul takımına koysan,Orada sırıtır yedek olur ancak.. İşte bizim bu ayakabı Numrasını en azından 3-5 oyuncuda 43 numara yapmak zorundayız.

Çok güzel bir cümle bu...

komdere
02.05.2010, 14:12
Song
Tolga
Burak
Cale
Gabriç
Silva
Tjıkuzu
Issac
Murat Tosun
Sezer Badur

Egemen
Giray
Engin
Umut
ceyhun
Selçuk

Şu gönderilecekler listenden bir tane FB,GS,BJK onbirine adam koyabilir misin?
Ya ikinci listeden?
(belki Egemen, Umut, Selçuk... ama belki)
E o zaman nasıl mücadele edeceğiz bu rakiplerle?

Uyanın gençler!! Horul horul uyuyorsunuz!!
Bizim şampiyon olduğumuz senelerde onbirimiz, bu takımların hepsinde banko oynardı. Öyle kaliteliydiler. Yanlışımız, yıllardır yetersiz kadrolara bel bağlayıp sonra da "ah vah" etmektir. Diğer anadolu kulüplerinden tek farkımız onlardan kat kat fazla gereksiz para harcamamızdır!! Yoksa bu geçtiğimiz yıllarda o kadrolarımızın çoğu bir başka forma altında ligin ancak ortasına oynardı!!

E paran yok, topçun yok, sabrın yok, birlikteliğin hiç yok...
Nasıl olacak bu iş?

Önce bütün olalım, birbirimize sıkı sıkı sarılalım. Herkese, en çok da hocamıza hata yapma hakkı tanıyalım. Adam gibi de kadro kuralım.
Elbet güneşli günler yakındır.

19bayraktar67
02.05.2010, 14:18
dün maçta benim gördüğüm şu topu bi güzel kantlara getiriyoruz forvet ceza sahası içinde yerini alıyor herşey tamam ama bizim kanatta bulunan futbolcumuzdan öyle abuk subuk bi orta çıkıyor ki şok oluyorum bence bu takım düz oyunculardan bir an önce arındırılmalı,bercelenoyla mukayese edecek değilim ama adamların başarılı olmalarının sırrı bence her mevkide bulanan yani 11 futbolcusuda yetenekli işte bizim sorunumuz bu yetenekli futbolcu eksikliği

artvinli_mert
02.05.2010, 14:25
Futbol bilmek ya da bilmemek, futboldan anlamak ya da anlamamak bilmiyorum sadece izleyip izlediğimizi görüyoruz Türkiye de tabi ki masa başında dönen çok dolap var ama birde şu gerçek var futbol oynayacaksın oynamassan taraftarın olmaz gelirin olmaz ve yok olursun.
Ben yönetimi hep savundum ama özellikle bazı konularda onların hata yaptıkları su götürmez bir gerçek en başta şenol hoca bu takımı sırtlayamayacak bu kesin taraftarın baskısıyla iş yapmanın sonu budur. Şenol güneş tüm hocalık kariyerini Trabzonsporda yok edecek bence Bu sene hadi birşey değil siz seneye görün çümbüşü neler bana biri söylesin şu takımda kaç tane isanbul takımlarında direk oynayacak adam var (bence 3 ) gerisi boş işler.

Engin : Bu futbolcuya katlanabilecek başka bir hoca bulmazsınız dünyada 90 dk (yazık harbiden bunun yerine barış memişi tercih ederim)
ceyhun : Milli takımda oynuyormuş orada da bir olumlu hareketini gören yazsın

gabriç : Adamı bir istikrarlı oynatmassan en iyi olduğu zaman yedek koyarsan engin uğruna yersen adam bu şekilde kötü oynar

song : Yaşlandı artık olmuyor bu görmek lazım, kör olmakta inat etmenin anlamı yok.

giray : 2.lig takımlarında çok iyi iş yapar orası için sağlam adam.

Burak : geldiği takım hangisi farkında değil birisi hatırlatsın burası mahalle takımı değil Trabzonspor.Asla Trabzonda olmaması lazım.

Teo : Güzel pazarlamış kim pazarlamışsa değil 2 milyon 100 bin etmez.

Selçuk : Bu adam istediğinde döktürüyor ama istediğinde, istemiyorsa yollayın gitsin nedir ya mecburmuyuz.

Gerisi iyi kötü iş yapar ama bunlardan hiççççç bir şey olmaz. Hele engin bu takımda olsun seneye ben Maç falan bakmam artık.(gerek yok zevk alınmaz ki)

19bayraktar67
02.05.2010, 14:26
birde anlamdığım noktalardan biri de şu

bizim yetenekli tabi edeceğimiz oyuncularımız o kadar cılız o kadar güçsüz kalıyor ki rakipler karşısında

örneğin engin örneğin gabriç hadi alanzinho ya birşey demiyorum ondan o kadar mücadele çıkar

fizik mücadele olmadan nasıl olacak bu iş

bir iki cümlede şenol hocama söylemek istiyorum

hocam sana saygım sonsuz babam gibi severim seni ama şu yaptığın değişikliklere bir anlam veremiyorum sezer örneğin bu takımda neden ve nasıl oynar ceyhun da sana maç çevimez

Dip.Ing.Mag.
02.05.2010, 15:01
su durumda bu takimin en zayif halkalari sirasiyla... teofilo, gabric, sezer badur, burak yilmaz gözüküyorlar....

Ilelioglu
02.05.2010, 15:10
Kötü Futbol kötü sonuc...:mad:

TAHSİN 61
02.05.2010, 15:34
aKILLARı Finalde Diyelim...

Özkan
02.05.2010, 15:45
Şenol Güneş transferden, taktikten anlamaz. Önemli maçlarını her zamân kaybetmiştir. Takımda otorite sağlayamaz. Öyle ki, sezon sonu satsak 3-5 bonservis alacağımız Ömer Aysan'ı bir hiç uğruna (buradaki "hiç" başkanımızın köylüsü Tayfun Cora'dır.) takımdan kovdurmuştur.

Şenol Güneş doğru birşey yapmışsa onu da yanlışlıkla yapmıştır. Israrla bu şahsın başımızda kalmasını savunanları anlayamıyorum.

komdere
02.05.2010, 15:58
Şenol güneş transferden, taktikten anlamaz. Önemli maçlarını her zamân kaybetmiştir. Takımda otorite sağlayamaz. Öyle ki, sezon sonu satsak 3-5 bonservis alacağımız Ömer aysan'ı bir hiç uğruna (buradaki "hiç" başkanımızın köylüsü tayfun cora'dır.) takımdan kovdurmuştur.

Şenol güneş doğru birşey yapmışsa onu da yanlışlıkla yapmıştır. Israrla bu şahsın başımızda kalmasını savunanları anlayamıyorum.

yavaŞ.....

oguzhann
02.05.2010, 16:30
maç sonu açıklamaları gerçekten fiyasko.kupayı alamazsak gitsinler denize atsınlar kendilerini o zaman,yenilginin böyle bahaneleri olmamalı,hatta hiç bahane aranmamalı.

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 16:46
Şenol Güneş doğru birşey yapmışsa onu da yanlışlıkla yapmıştır. Israrla bu şahsın başımızda kalmasını savunanları anlayamıyorum.

bnce sen hiç bişeyden anlamıyosn ... şenol hoca bu takıma gelebilecek en iyi antrnrlerden 1 tanesi !

iboandibo
02.05.2010, 16:53
Şenol Güneş transferden, taktikten anlamaz. Önemli maçlarını her zamân kaybetmiştir. Takımda otorite sağlayamaz. Öyle ki, sezon sonu satsak 3-5 bonservis alacağımız Ömer Aysan'ı bir hiç uğruna (buradaki "hiç" başkanımızın köylüsü Tayfun Cora'dır.) takımdan kovdurmuştur.

ya bırakın Allah aşkına kim gelcek bu takıma bir iki maç kötü oynayınca adamı yerden yere vurmayın bu güne kadar umuta attınız suçlaru umut olmayınca kurban aramayın umut da bu takım için önemlidir ama şenol güneş bu takımın geleceğidir.Şenol hoca bir önceki gelişinde bile hiçbir istediği adamı aldıramadı szymkowiak dedi zuravski dedi devid de souza dedi bi szymkowiak geldi onuda gördük nasıl adam.95 yılındaki başarı dünya ve konfederasyon kupası koredeki başarı ve kendine duyulan saygı bunlar şans mı tesadüf mü.şenol hoca olmazsa kim gelcek giray bulak mı bırakın artık hoca aramayı trabzonun 20 yılı şenol hocaya emanet edilsin artık

Halil Çelikoflu
02.05.2010, 16:57
ya bırakın Allah aşkına kim gelcek bu takıma bir iki maç kötü oynayınca adamı yerden yere vurmayın bu güne kadar umuta attınız suçlaru umut olmayınca kurban aramayın umut da bu takım için önemlidir ama şenol güneş bu takımın geleceğidir.Şenol hoca bir önceki gelişinde bile hiçbir istediği adamı aldıramadı szymkowiak dedi zuravski dedi devid de souza dedi bi szymkowiak geldi onuda gördük nasıl adam.95 yılındaki başarı dünya ve konfederasyon kupası koredeki başarı ve kendine duyulan saygı bunlar şans mı tesadüf mü.şenol hoca olmazsa kim gelcek giray bulak mı bırakın artık hoca aramayı trabzonun 20 yılı şenol hocaya emanet edilsin artık

sonuna kadar katılıyorm ...

Cyzio
02.05.2010, 17:02
20 yıl azdır ya... Şöyle bir 61 yıllık sözleşme yapılmalı. Şanımıza yakışır hem...

.

Fatih Özkan
02.05.2010, 17:02
Final maçını bekliyorum...
O zaman anlicaz ki gerçekten de akılları finalde miydi ?
Susuyorum ve bekliyorum...

Sibel
02.05.2010, 18:07
Bu kadar berbat bir futbol olur mu,sanki biri ölesiye dövmüş futbolcuları.Ölü ölü dolaştılar resmen.Arada canlansalar da işe yaramadı

lazkopatfaroz
02.05.2010, 18:30
Takımın en iyisi Colman ve Alanzinho ise anlaşılan seneye hedef yine belli.

zafercalikoglu
02.05.2010, 19:25
hemen hocayı göndermeye basladık :) iyi oynadıgımız macları görmez olduk ,umutu aforoz ettik,
daha neler neler biz adam olamyız...

Çaykaralı-61
02.05.2010, 19:27
ankaragücü maçında ilk yarısını çok kötü oynadık ama ikinci yarısını daha iyi oynadık ama olmadı

isimsiz_61
02.05.2010, 19:36
biz bu yüzde kaybediyoruz ya.hemen o gitsin bu gitsin. bu ne ya...

hodlu
02.05.2010, 19:58
Kupa maçı sonuna kadar sabredelim arkadaşlar.Bu takımın gerçek gücü bu değil bunu hepimiz biliyoruz.Ama şurası kaçınılmaz bir gerçek takıma seneye 5 tane direk oynayacak oyuncu şart...

Rama61
02.05.2010, 23:51
fener bizi dagitacak.futbol yok,mucadele yok,ruh yok bunlarlami kupayi kazanacagiz,birileri o formanin kutsalligini anlatsinlar,Trabzon formasinin hakkini vermeyen bi sürü adam var,büyük temizlik lazim bu kafayla seneyede bizden bir sey olmaz

Ba®ış
02.05.2010, 23:56
maç yerine Ankaragücü tribünlerini izledim 75 dakika boyunca.özellikle 2. yarı 10 numara tribün yaptılar.helal olsun. Anti-X ile Gecekondu'nun birbirine koşması izlemeye değerdi :) ayrıca maç içinde Sokak,maçın sonlarına doğru Sol Kapalı,maç sonu ise Gecekondu ile karşılıklı bağırmalar da güzeldi.

Halit Akyüz
02.05.2010, 23:58
Final maçını bekliyorum...
O zaman anlicaz ki gerçekten de akılları finalde miydi ?
Susuyorum ve bekliyorum...

+++++++++++++

iboandibo
03.05.2010, 01:15
Ya arkdaşlar yapmayalım final maçını tabiki gönül ister ki kazanalım ama adı üstünde bir final maçı kaybedende olacak kazanan da eger kaybeden biz olursak lütfen bunuda abartmayalım 95 de kaybedilen şampiyonluktan sonra yaşanılan tramvada kim kazandı sizce... Lütfen akıllarımızı başımıza alalım bu hareketler bizi ileriye taşımaz.Bu tür olaylardan dolayı futboldan soğuyorum istikrar olmaz ise her seferinde baştan başlamak zorunda kalırız.Bizler istiyoruz ki bi takım kurulsun hiç yenilmesin hep güzel futbol oynasın ve bunlar hemen olsun.unutulmamılı ki bu bir takım işi takımın oluşmasıda bir süreç işi bunun için sabır ve istikrar ile yolumuza azimle devam etmeliyiz diyorum.LÜTFEN

Öztürk Adem
03.05.2010, 01:30
Kıpkısı Teofılo:D yaaaaaaa

Ahmet Karadeniz
03.05.2010, 01:36
ben yenilgiyi bütün caminanın aklının kupa finalinde olmasına baglıyorum bunun için kızamıyorum cunku benim bile uykularım kaçıyor...

MuratB.
03.05.2010, 01:49
tersten düşünelim bence ankaragücü maglubiyeti şapkanın öne konması açısından iyi oldu. hiç olmazsa neyin ne oldugunu kupa finalinden önce anlama fırsatı bulabildik.

Çağatay_
03.05.2010, 02:00
ben yenilgiyi bütün caminanın aklının kupa finalinde olmasına baglıyorum bunun için kızamıyorum cunku benim bile uykularım kaçıyor...

Aynen ya gözümü açar açmaz kupa geliyor aklıma.Şu ana kadar rüyama girmedi onu da bekliyorum. Arada maç falan giriyor rüyama.

pazarkapılı
03.05.2010, 11:37
kupa macı adı altında esi benzeri çok az görülecek capta profesyonellik dersi veren tüm teknik kadroyu ve futbolcuları kutluyorum!!!.....