PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 32. Hafta | MKE Ankaragücü 1 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7

Erbay
01.05.2010, 18:16
Bu futbolu oynayan takım kupa finalinde kaybederse kimse "Niye ya?" demesin. Kupa finaliymiş. Sanki Şampiyonlar Ligi finali.

Sinan_Ts61
Valla isin gercek yani ne biliryormusunuz arkadaslar:Biz ligi 3 hafta önceden bitirmisdik ;)
Hicbir caba,güven,hiz,takim ruhu yokkkk hic bir zevk alamiyorum hadi yenildik diyelim
güzel oyunda yok gercekten hak ettik yenilmeyi bukadar olmaz.Haa karsimizdaki takimlar yenildimiz gercekten hic begenmedim ve hoslanmadim takimlarda ne yaziki onlara puanlar verdik..Birsey daha var ankaragücü umarim böyle güzel bir oyunlar gelecek hafta fenere karisida oynalar yani bize hava atmasinlar-bize artislik yapmasinlar.
Ve ankaragücü taraftlarini gercekten cok komik buldum adamlar ne yapacagini sasirmis durumdadilar resmen-bir sag bir sol bir yurkari bir asaya uzun esek oyna gibi destek veriyorlar ben anlam veremedim:D Ve baya üzüldüm sonra böyle bir takimin taraftlarina mi yenildik diyee:)....Teo konusunda ise-ben ümitli degilim bu futbolcu konusunda bence yakinda gider<>Umutlan birlikte gitsin bence daha dogrusu takima basari gideremeyecek futbolcular gitsin ....

SEDAT
- Ben bu takıma kupa finalinde güveniyorum...

Barış Burak
01.05.2010, 18:17
umut bulutu izleye izleye forvet denilen adamın çok koşması gerektiğine inandırmışız kendinimizi ki çok kötü ve tehlikeli bir durum.

benim tahminim,teo ısındığı vakit hem gol atacak,hemde orta sahadan top alıp asistler yapacak.

eğer bir sene sonrada böyle oynarsa,o zaman gitsin banane,ben adama şu anda sahip çıkmak gerektiğini söylüyorum.

ztk finalinde umut oynasın.ama sonradan alsın pılını pırtısını dönsün ankaragücüne,orda atsın.hatta bize 3 atsın.3 puan kaybetmiş oluruz en azından.

Samet İslamoğlu
ağabey,biz burada tsnin iyiliğini düüşünüyoruz.
kupada umutun oynaması mecburdur çünkü daha teo hazır değil,

ama umut bulutu nasıl olurda çok iyi işler çıkarmış gibi anlatabiliyorsun?

bu adam 3 senedir topa vurmayı öğrenemedi...

maçı tekrar izlesene gözünü seveyim. seyret bakayım orta sahayı.sonra forveti suçla.biz umutu topu iyi kullanamıo die değil,girdiği net pozisyonları değerlendiremiyor diye eleştiriyoruz.haa bir sene sonra teoda aynısını yapar,o zaman gitsin gardaşım banane derim.oyunculara takılıp kalmayın ama teoyada haksızlık yapmayın.

teo bu maç etkili değildi ama adamın daha ilk 90 dakikası.2 maçta ipini çektin adamın.ayrıca etkili olamamasına rağmen alan boşaltmaları bence yinede güzeldi.ALAN BOŞALTMAK NEDİR? biiliyormusunuz?

işte sporculuk yapanlar,özelikle orta sahada oynayanlar alan boşaltmanın kıymetini bilirler.ama sadece topu takip ediyoruz maalesef taraftar olarak.oyunu izlemiyoruz.

Arkadaşım oyunu izlemiyoruz demişsinde o zaman Umut konusundada sadece atamadıklarını izleme,genelde maçlarda Trabzonspor'a nasıl bir katkı yapıyor onu izle.Umut oynarken hiçbir zaman rakip bize hükmedemedi.Ama ne zamanki Umut oynamadı,her oynamadığı maç nerdeyse sahamıza hapsolduk.Umut bu takımda oynar ama yanına kaliteli bir golcü lazım.Teo'da bunu göremedik henüz,inşallah açılırda bizimde forvet ihtiyacımız kalmaz ama bana kalırsa zor gözüküyor.

Orhan Kahraman
Top bir şekilde ileriye gidiyor ama ilerdekilerin ne yaptığı belli değil. Bir ara bayaa düşündüm antreman yapmıyormu bunlar diye yani dakkika 80 olmuş halaa biri ötekine niye oraya değil de buraya koştun diyor yahu arkadaşım sen 1 hafta ne çalışıyorsun allah aşkına halaa birbirini ezberleyememişseniz bu "kafamız kupada" demek değildir bence.Hezimete uğramasak bari hafta içi usuulan verelim kupayı

Mellih
01.05.2010, 18:18
En son iyi oyunumuzu Antalyaspora karşı T.Kupasının ilk maçında oynadık o maçtan sonra finale Fenerbahçe çıktı. Finalin adı takımı olumsuz etkiledi ve ŞenolGüneşi 2. An. rövanşını bu yüzden kaybetik. ve gerisi geldi, saçma sapan oyun....

Deniz Telci
Trabzonspor taraftarı değil futbolcu taraftarı bir kişi daha,
senin için öenmli olan demek ki Trabzonspor'un durumu değil istediğin kişilerin oynaması ve oynamaması
sana gülüyorum hamucera ! onlar senin gibi umutspor taraftarı değiler ! fovrettimdin (!) umut'tun (!) hakeme de yenildin (!) sonra isyan ettin...

Umutu çok iyi bir paraya satsaydık geçen sene bu özel 5 ismi alsaydık şampiyonduk! ;)

Çağdaş Atan
Gökdeniz Karadeniz
Fatih Tekke
Atiba Hutchinson

ve

Çağlar Birinci !

Bu arada beş isim hem SANA yararlıydı, hem BANA'da ! buraya yazıyorum geçen sene bunlar alınsaydı beşiktaş şampiyon değildi ! ama Senin için umut iyi galiba.. (!)bu boş fovret umut ne yaptı http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon5.gif

ankaragücü'nde şampiyonlukmu yaşadı http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon5.gif

Orhan Kahraman

hangi takıma ?

Barış Burak
bu arada ankaragücü bizim hakkımızda birşeyler söyledi tam duyajmadım? ne dedi anlayan varmı? trabzon bursa falan dediler bir ara?

Çağatay_
01.05.2010, 18:19
umut bulutu izleye izleye forvet denilen adamın çok koşması gerektiğine inandırmışız kendinimizi ki çok kötü ve tehlikeli bir durum.

benim tahminim,teo ısındığı vakit hem gol atacak,hemde orta sahadan top alıp asistler yapacak.

eğer bir sene sonrada böyle oynarsa,o zaman gitsin banane,ben adama şu anda sahip çıkmak gerektiğini söylüyorum.

ztk finalinde umut oynasın.ama sonradan alsın pılını pırtısını dönsün ankaragücüne,orda atsın.hatta bize 3 atsın.3 puan kaybetmiş oluruz en azından.

Umut - Téo birlikte oynadığında Téo çok daha verimli oluyor bu gerçeği unutmamalısın.

Téofilo yetenekli, çok da iyi oyuncu bence.. Ama tek forvet oynayacak adam değil.

Ömer TOPAL
Sezer'i sırtında Forma olmadan 90 Dakika herhangi bir maçta izleyim,Beni futbolcu olduğu konusunda kimse ikna edemez..
Lisans bile gösterilse inanmam..

Sezer Bank Asya'da bile oynuyamaz...

sen bence imzanı değiştir....! imzandaki kişiden önce niceleri varmış gördük...Ben hocaya güveniyorum sırasıyla hak edenleri göndericektir kesinlikle...Sezer Engin Burak özellikle bu üçlüyü karadeniz sınırları içerisinde görmek bile istemiyorum....

Rockwaryum
Çarşamba Günü Şampiyonlar Ligi Final maçına Çıkacaz aklımız fikrimiz orda lig önemli değil

Yeter artık rezil ettiniz bıraktınız bizi her hafta aynı bahane ligi 6-7 bitir kupayı alınca sezonu başarılı bitirdik derler

Bu takım Fatih-Gökdeniz gibi yıldızlardan Burak gibi topçulara bıraktınızya helal olsun size Sadri Şener ve ekibi istifa

My
01.05.2010, 18:20
Maçı radyodan yarım yamalak dinledim. O da 2. yarısı. Teo oynadı mı oynamadı mı anlamadım. Gitti 3 küsür milyon dalırcıklarımız diye ciddi ciddi korkmaya başladım.

Süleyman Baykan
bugün sahada mücadele vardı takım adına ama yanlızca bedenen çalıştı oyuncular kafa yoktu akıl maçta değildi sonucu mazur görüyorum ancak kupa maçı ne olacak onu da merak ediyorum...

En önemli konu maçtan çok burak yılmazdı ya gökhandan kurtulduk dedik bu adam onun 2 üst modeli yahu bir topu olumlu kullan be bencil herif derhal gitmeli takımdan hemde derhal Umuta laf eden arkadaşlar haftalardır bu gereksiz malzemeyi görmezden geliyor burak gibi oyuncuların işi yok hem hedefte hemde takımda işin acı tarafı gabricte çok kötüydü olmıcak galiba beğenmediğim engine kanım ısındı bugün fena değildi:D

kupa finalinde başarılar inşallah çok farklı bir takım sahada olur her yönden:)

OZDEN61
umutu bi insan olarak sevmem, gönül verdiğim renkleri giymesindendir. ayrıca sizin umut düşmanlığınız gibi bizde futbolcu düşmanlığı yok. bu cocukca düşünceleriniz yüzünden trabzon şampiyon olamıyor. bross iyi dedi, körlere bir şey gösterdim. bugünde bir şey gördünüz herhalde. keşke teo gol atsaydı, yada bi başkası. ben bunu diyebiliyorum, diyebilecek sagduyulu bir cok taraftar da var. ama siz duyusuz insanlar diyemzsiniz umut icin boyle. sizin gibi taraftarlar yüzünden trabzon teknik direktör ve futbolcu çöplüğüne döndü. bırakın artık skor taraftarlığını, futbolcu taraftarlığını. avrupadan maclar izliyoruz hem oyuncularına hemde taraftarlarına hayranlık duyuyoruz. orada oynayan oyuncularımızın yenilsekte, yensekte taraftar alkışlıyor sözlerini çok okuduk. bizde sadece küfür, küfür edersen rakibe taraftarsın, bordo-mavi-şampiyon trabzon yada ayaga kalkmayan fenerli olsun. bunları dedinmi taraftarsın. evet taraftarsın ama sizin gibi taraftarsın.

bu macın boyle olmasından önce yönetim, sonra hoca sucludur. madem oytacan alan-colman ı bastan al. golu at sonra defansif oyna. carsamba gorecem senol hocam seni.

Samet İslamoğlu
sana gülüyorum hamucera ! onlar senin gibi umutspor taraftarı değiler ! fovrettimdin (!) umut'tun (!) hakeme de yenildin (!) sonra isyan ettin...

Umutu çok iyi bir paraya satsaydık geçen sene bu özel 5 ismi alsaydık şampiyonduk! ;)

Çağdaş Atan
Gökdeniz Karadeniz
Fatih Tekke
Atiba Hutchinson

ve

Çağlar Birinci !

Bu arada beş isim hem SANA yararlıydı, hem BANA'da ! buraya yazıyorum geçen sene bunlar alınsaydı beşiktaş şampiyon değildi ! ama Senin için umut iyi galiba.. (!)bu boş fovret umut ne yaptı http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon5.gif

ankaragücü'nde şampiyonlukmu yaşadı http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon5.gif

Umut' satıp bu 5ini alıcaktık öylemi?:) vay be umut 15-20m euro ediyormuşta haberimiz yokmş.

Orhan Kahraman
Bu futbolu oynayan takım kupa finalinde kaybederse kimse "Niye ya?" demesin. Kupa finaliymiş. Sanki Şampiyonlar Ligi finali.

:D Hiç sorma gören de biyere gidecez sanar ne o uefa bilmem neden gavara derler bizim oralarda :)

KERİM
01.05.2010, 18:21
Bu adam bir sezonda nasıl 30-40 gol atmış olabilir...
Halı sahada falan olmasın...
Adam topla resmen kavga ediyor yahu...

Arkadaşlardan rica ediyorum, şu teonun Kolombiyada attığı gollerin bir klibini yapında izliyelim. Çok merak ediyorum gerçekten. Arkadaşın dediği gibi halısahada attı sanırım

Mellih
valla benimde güvenim sarsıldı. takım Umut' ve Selçuk'a çok alıştı (malesef:mad:) Biz umuttan kurtulamayız. Kupa maçında da elimiz ona bakacak.

Bide sağ bek Ömer aysan gönderilecek adam değil, en azından şu zamanda

Uğur KÜÇÜK
ya ne oluyor Allah aşkına...Gazozuna bir maçtı kaybettiğimiz...Aynı kadro Gs ve Bjk maçlarını oynamadı mı ? Takımın hedefi yok, geçiştridik giti...Sıkmanın da lüzumu yok, germenin de, gerilmenin de...

Çarşamba çok farklı olacak, herkes aklına koysun...Kendi adıma fark bile bekliyorum...Abartmıyorum da...iddiası olan bir Trabzonspor - Ankaragücüyle cehennemde maç yapsa kazanır...Kasmayın bu kadar kendinizi eleştireceğiz diye...Ligden kopulması süreci eleştirilebilir ama bu maçta oynanan futbol (kötüdür, kabul) gemileri yakma sebebi olmaz olmamalı...

Kupa maçı bizim Avrupaya, Süper Kupaya, Güneydoğuya, ZTK ya açılım maçımız..."Trabzonspor Açılımı" YAPICAZ...İnanmayan çarşamba günü Urfaya gelmesin...İnanmayan Tv izlemesin...İnanan yürekler yollarda olacak....

Seni Yalnız Bırakır mıyız Sandın ?
hay agzına saglık ya evet kotu oynadık kaybettık ama carsamba bambaska olacak ınanan yureklerle oynayıp kupa bızım olacak inşallah....

ESER
Sen o yazıda Şenol hocaya salladığımı anladıysan alkışlıyorum seni hemde ayakta :alkış::alkış::alkış::alkış:

kinaye sezdim sanki;) haa degilse de , ne diyelim sen de alkisi hakediyorsun o zaman ama dusuncelerinden dolayi degil tabi:)

lazkopatfaroz
01.05.2010, 18:22
Kupa finali varmış futbolcuların aklı oradaymış...

Seneye bu takım Avrupa'ya hiç gitmesin o zaman. Avrupa maçında kafamızda lig maçı var derler.

SEDAT
hangi takıma ?

- Bu takıma tabiki hangi takıma olucak...Ne yapalım oturup ağlıyacak halimiz yok...

Tolga Kurt
Arkadaşlardan rica ediyorum, şu teonun Kolombiyada attığı gollerin bir klibini yapında izliyelim. Çok merak ediyorum gerçekten. Arkadaşın dediği gibi halısahada attı sanırım

Halısaha golleri.

http://www.youtube.com/watch?v=a0VjSmf5Dks

Atalay
01.05.2010, 18:23
Israrla bu Sezer Batur denen arkadaşı Futbolcu olması için oynatan Şenol Güneş Hocamı anlamakta zorluk çekiyorum..

Hocam O kumaştan elbise olmaz kusura bakma..

Keleşoğlu
bu ruhla kupa çok zor

Barış Burak
Arkadaşım oyunu izlemiyoruz demişsinde o zaman Umut konusundada sadece atamadıklarını izleme,genelde maçlarda Trabzonspor'a nasıl bir katkı yapıyor onu izle.Umut oynarken hiçbir zaman rakip bize hükmedemedi.Ama ne zamanki Umut oynamadı,her oynamadığı maç nerdeyse sahamıza hapsolduk.Umut bu takımda oynar ama yanına kaliteli bir golcü lazım.Teo'da bunu göremedik henüz,inşallah açılırda bizimde forvet ihtiyacımız kalmaz ama bana kalırsa zor gözüküyor.

işte onu dedim bir önceki yazıda ağabey.forvetin işi gol atmak.teoda atamıyorsa oda bulundurulmasın takımda banane.teo babamın uşağı değil ki. teonun ilk 90 dakikası ipi tek 90 dakikada çekiilmesin diyorum. umutun atamadıklarına perişan oluyorum evet,ama sadece atamadıklarını izlemiyorum.umut alan bile boşlatamıyor.top süren adama doğru koşuyor. koştuğu boş alanlarsa genellikle pasif oluyor.aktif alanlarda ise gol atamıyor.bunu anlatmaya çalışıyorum.önde basmak forvetin görevi değil,orta sahanın görevidir.umut önde basmasın sadece akıllı koşular yapsın ama yeteneği aynı olsun attığını iki katını atardı geçen sene,sadece doğru koşusuyla.bence umut bulut oyuncu ama forvet değil.

amerika kupasını izleyebilseydik hep beraber keşke,teofiloyu o zaman tanırdık ya.ciddiyim.eğer oradaki oyununu burada oynayamazsa gitsin bişrey demiyorum.ama oynarsada karşısında defans olsada gol atar.

Mustafa GÜLAY
:alkış::alkış::alkış::alkış:söylenecek söz yok

a f s
Şu olumsuz havayı dağıtıp, kupaya odaklanmalıyız.

Kupa sonrası yeni sezon için ne gerekiyorsa yapılmalı.

Cem Kıran
Sanırım Teo'ya sallamalar var sallayanlar şu konuda haklılar..

Evet Teo bugün iyi top oynamadı bence de ama takımda iyi değildi..

Ama yalnız Teo için iyi ya da kötü ayrımı yapmak için çok erken..Burdaki kamp dönemini geçirmesi lazım

Son söyleyeceğim...

ŞENOL HOCA KUPAYI BİLMEM NASIL ALIR..AMA BU ZİHNİYETLE BİZİ ŞAMPİYON FELAN YAPAMAZ (NOKTA)

lazkopatfaroz
kinaye sezdim sanki;) haa degilse de , ne diyelim sen de alkisi hakediyorsun o zaman ama dusuncelerinden dolayi degil tabi:)

Lafı sağa sola çekme. Yazdığım yazıyı oku biraz yeteneğin varsa anlamaya çalış anlayacaksın ben inanıyorum.

Gürkan
Ligi üst sıralarda bitirmek ve kazınılan maçlardan gelecek paralar hedef değil mi.Tabi çok zevginiz 3 e 5 e bakayız. hadi bir maç olur kaç maç oldu. Ben bu kafanın seneyede başarılı olacağını düşünmüyorum.

Orhan Kahraman
01.05.2010, 18:24
Neymiş umut koşuyormuş allah allah ne kadar garip.

KERİM
Bu maç 2 saat vaktimi çaldı..

Ne diyebilirimki.

Cem Kıran
-Umut 4 yıldır bu takımda--Teo ise daha 3 aydır var...
-Umut yıllardır bu havanın idmanını, campını yiyor--Teo ise düzgün şekilde idman ve camp yapmamıştır
-Umut doğduğundan beri bu mevsimde yaşıyor--Teo ilk deva 4 mevsimde yaşıyor..
-Umut bu takımla 4 yıllık bir uyumu var--Teo'nun 3 aylık
-Umut her maç 11'de oynayarak takıma adapte olmuştur--Teo çoğu zaman son 10-5 dkka oynadı
-Umut buranın yemeğine,kültürüne v.b özelliklerine sahip--Teo henüz alışmamış bile
-Umut Türkçe biliyor -- Teo bilmiyor..

Bu böyle gider..Yani diğeceğim oki..Eğer Teo'yu eleştirirseniz biraz insaflı olun..
Bu maçta ve kalan 2 maçta Teo'ya sallamak adaletsizlik olur..
Eğer Umut'ta geleli 3 ay olsaydı ve Umut'a sallansaydı o zaman ona da haksızlık etmiş olurduk..

UMARIM ADALETLİ ELEŞTİRİRSİNİZ!!

Hatırlatırım...........

hamit008
arkadaslar tamam umut bu macta oynamamis halen umutu tartisiyoruz gercekten biraz abartiyoruz

ben bu konuda son cümlemi söyliyorum umut varkende deplasmanda kazanamiyorduk hemde 6 mac arka arkaya

kapça_61
nedir bizim bu hocalardan çektiğimiz.bi takımı sürekli kendi hocaları yendirir mi? Şu ceyhunun oyuna alınmasına, burağın sahada kalmasına anlam verebiyorum . biri bana alatsın. şu iddasız maçta bile sinirden ağlattın beni hoca sana helal olsun. fener maçında güvenmediğim tek isim.

Cyzio
01.05.2010, 18:26
Şu olumsuz havayı dağıtıp, kupaya odaklanmalıyız.

Kupa sonrası yeni sezon için ne gerekiyorsa yapılmalı.

Hocam, yapılması gerekeni defalarca söyledim ama, siz dahil dinleyen olmadı.

Gene yazayım mı?

.

Metin Ural
futbolcular durumun cok net farkindalar. fenerbahce'nin ilk ikiye gireceklerinde eminler - yani avrupaya gitmeyi neredeyse garantilemisler. kupaya hangi turdan baslayacagimizi carsamba gunku mac belirleyecek (kendisi ayni zaman kupa finali oluyor). ligi besincilikten daha iyi bir noktada bitiremeyecegimize gore kupa macina odaklanmis bir teknik heyet ve futbolcu kadrosu goruyorum. tabii besinci bitirmekte onemli ligi maddi acidan ama futbolcular bunu ancak persembe gunu dusunecekler.

benim en cok kizdigim nokta su macta bile baris'i sahada gorememek oldu. ilk 11 baslamadi ama oyuna sonradan gireceginden cok emindim. cok yazik cok.

Bekir
sen bence imzanı değiştir....! imzandaki kişiden önce niceleri varmış gördük...Ben hocaya güveniyorum sırasıyla hak edenleri göndericektir kesinlikle...Sezer Engin Burak özellikle bu üçlüyü karadeniz sınırları içerisinde görmek bile istemiyorum....
Ben takımda görmek istemediğim oyunculardan hepsinin gönderiliceğine inanıyorum,ondan dolayı imzama yazma gereği duymadım:)

Sadece Umut'un gönderilceğine inanmıyorum;
Zaten Umut'tan önce gitmesi gereken oyuncular olması Umut'u takımda tutmak için bir neden değil...

İnşallah Umut-Sezer-Burak el ele giderler...

Barış Burak
01.05.2010, 18:27
Halısaha golleri.

TOLGA ALLAH SENDEN RAZI OLSUN ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN işte bu ya.:d

BEN DİYORUM Kİ BU ADAM GOL ATAMAZSA SENEYE GİTSİN.AMA ISINIRSA VE BÖYLE OLURSA İPİNİ ERKEN ÇEKTİĞİNİZE PİŞMAN OLACAKSINIZ.

SEDAT
- Bir süre eleştirmeyelim canım en azından kupa maçına kadar çok zor olmasa gerek :)

kapça_61

Ama yalnız Teo için iyi ya da kötü ayrımı yapmak için çok erken..Burdaki kamp dönemini geçirmesi lazım

Son söyleyeceğim...

ŞENOL HOCA KUPAYI BİLMEM NASIL ALIR..AMA BU ZİHNİYETLE BİZİ ŞAMPİYON FELAN YAPAMAZ (NOKTA)

aynen katılıyorum. bırak şampiyonluğu kupa dahi alamayız. bunu bir kere daha anladım. zoruma giden fenere 27 yıl sonra kupa aldıracak olmamız. bununla anılmak şenol güneşe katlanmaktan daha zor olacak...

Ercan DEMİRCİ
01.05.2010, 18:28
arkadaslar tamam umut bu macta oynamamis halen umutu tartisiyoruz gercekten biraz abartiyoruz

ben bu konuda son cümlemi söyliyorum umut varkende deplasmanda kazanamiyorduk hemde 6 mac arka arkaya
Kazanamamak ayrı , ezilmek ayrı... Bugün ezildik mesela...

Birtan Karaman
Olumsuz havayı dağıtmalıyız. :) Çarşamba günü başka bir Onur , Egemen , Burak , Teo vs Sahada olmayacak. Yine bu uşaklar çıkacak aslanlar gibi savaşacak.

Hiç düşünmek bile istemiyorum ama Kupayı kaybedersek ne yapıyorsak yapalım. :D

Sefaenes
Burak insallah fb macinda oynamaz.
Yönetim inat etmeyip Teo yerine istedigimiz gölcügü alsa simdi omuzlarda tasiyor olacaktik ama inat hep inat. Seneye ne kadar kazma varsa toplasinlar.

Mellih
01.05.2010, 18:29
Halısaha golleri.

türkiyede bu golleri atamaz attırmazlar..

Barış Burak
01.05.2010, 18:30
Umut - Téo birlikte oynadığında Téo çok daha verimli oluyor bu gerçeği unutmamalısın.

Téofilo yetenekli, çok da iyi oyuncu bence.. Ama tek forvet oynayacak adam değil.

Evet katılıyorum.teo tek forvet oynayacak forvet değil. şenol hocada normalde tek forvet oynatmaz.işte o yüzden sabredilsin.bir pivot forvet alınsın.çift forvet oynatılsın.o zaman izleyelim diyorum.

Süleyman Eruyar
5 Mayıs akşamına kadar, inancımızı yitirmemek gerek..
İlk defa yenilmiyoruz..

Oğuzhan
Neymiş umut koşuyormuş allah allah ne kadar garip.

Evet Teofilo ' yu izleyince Umut bana dünya yıldızı gözüktü nedense. Koşmuyor bile bırak topa vurmayı

pinaradnan
Umut, Burak, Gabriç, Engin, Song Bu takımdan gönderilmeli çünkü futbol ritmi ve psikolojik olarak takımı olumsuz etkilemekteler.

Süleyman Baykan
01.05.2010, 18:32

Son söyleyeceğim...

sen benim umutu yerden yere vuruyon ama ben öyle olmıcam:D teo ayaklarına hakim bir oyuncu bu belli ve futbol zekası var bu futbolcu için çok önemli seneye kadroda kesin olmalı çünkü yararlı olacağını düşünüyorum tabi umutta:D ancak bugün çok yanlız kaldı yanında burak gibi bir futbol fakiri olunca böyle oluyor.kimse kusura bakmasın ama

burak-sezer-gabric-sylva-song gönderilmeli
murat tosun-brüls-papy-barış-zafer yelen süper lig takımlarına kiralanmalı
3 yabancı 4 yerli toplam 7 oyuncuya ihtiyaç var bunların 4 as 3 alternatif olmalı

KERİM
01.05.2010, 18:32
Halısaha golleri.

Kafa golleri güzel ancak küçükte olsa bu sezon birşeyler beklerdim kendisinden.

Şuana kadar pozisyonlarda çok ağır kaldığı görüşündeyim.

lazkopatfaroz
01.05.2010, 18:33
Evet Teofilo ' yu izleyince Umut bana dünya yıldızı gözüktü nedense. Koşmuyor bile bırak topa vurmayı

Teo 4 sene sürekli oynasın ondan sonra Umut ile kıyaslayalım. Daha adaletli olur sanki.

Orhan Kahraman
100milyon ueroluk ligin gol kralı 750 milyon euroluk ligde top oynarsa ne olur 90 dakkada 2 kere topa anca değer havaymış da alışmamışda buranın yemeğinide öğrenmemişde türkçe bilmiyormuş topa vuracan türkçe bilsen ne olur jamaikaca bilsen ne olur top toptur durman gereken yeri bilmek dil bilmekle alakalı değildir.Bugun bu takımı hiç sevmiyorum.Kupa maçı sonucu için bahane üretiyorum şuan kendi kendime.

Rockwaryum
Burak bizim kadroda değil Sebatın kadrosunda bile oynayamaz
Bu takımı bu hale getirenler utansın Yıldız Topçumuz yok

Mellih
01.05.2010, 18:34
bende katılıyorum demekki Şenol hoca antrenmanlarda neyin ne olduğunu görüyomuşda bişey bilerek umutu oynatıyomuş, Teo futbolu bilmiyomuş gibi oynuyor, ofsaytlarda geziyor, gizli forvet oynuyor, gidip taç kullanmaya çalışıyor.. Bi forvettin yapmaması gereken herşeyi yapıyor.

Ali Yerlikaya
Biz ne kadar yirtinsak bile oyuncula macda yoklar nedenleri asagi yukari belli bunlari motive edicek kisi ya hocaa yada sportif direktördür....
Ins. kupayi alirizda büyük bi krizin iicne girmeyiz...

Hocaya Yattarayi oyuna sokmadigi icin mükemmel dercede kil oldum ama neyse, ama Selcuk Colman gibi elemanlari dinletmesi cok mantikli bi isdi onuda tebrik ederim...

Oğuzhan
Teo 4 sene sürekli oynasın ondan sonra Umut ile kıyaslayalım. Daha adaletli olur sanki.

Orası öyle ama Umut geldiğinde bu kadar kötü mü oynuyordu bunu incelemek lazım birazda. Yada Ankaragücünün devre arası aldığı adamların futbolu bildikleri , oynayabildikleri nasıl 1 - 2 ayda gözüktüyse.

Eren Karaahmetoğlu
01.05.2010, 18:35
Seneler geldi geçti
Sevdamız hiç bitmedi
Baş koyduk biz bu yola
Dönmeyeceğiz

Sen fenere koymadan
Kupalar kaldırmadan
Şampiyon olmadan
Biz ölmeyeceğiz

Kulak verin bu sese
Bitsin artık bu çile
Acıyı çeken biziz
Cehennemdeyiz

Trabzon'un hakkını
Puanını kupasını
Federasyonlara
Yedirmeyeceğiz.

Bekle fener. Trabzonum yine koyacak. Kupa bizim olacak !

Ali Yerlikaya
01.05.2010, 18:36
Haaa bide unutmadan Burak ile Enginide bayilana kadar döverdim ....

Cem Kıran
Kafa golleri güzel ancak küçükte olsa bu sezon birşeyler beklerdim kendisinden.

Şuana kadar pozisyonlarda çok ağır kaldığı görüşündeyim.

Kondüsyon eksikliğinden arkadaşım doğru düzgün ne camp ne maç yaptı adam

mashal61
Umut'u savunanları anlamıyorum da Teofilo'yu savunanları hiç anlamıyorum.

Orhan Kahraman

Al birini vur ötekine ikisi de birbirinden beter adamın topa vurabilme kabiliyeti yoksa bu zamanla olacak bişe değil adalet arayanlar varsa önce 100milyon euroluk ligin adamını 750milyon euroluk ligle kıyaslamasınlar.baştan takım kurulmalı içime ata ata şişmeye başladım

lazkopatfaroz
01.05.2010, 18:37
Orası öyle ama Umut geldiğinde bu kadar kötü mü oynuyordu bunu incelemek lazım birazda. Yada Ankaragücünün devre arası aldığı adamların futbolu bildikleri , oynayabildikleri nasıl 1 - 2 ayda gözüktüyse.

Umut geldiğinde bu ligin oyuncusuydu bu ülkenin insanıydı.

Umut bizim ligimizden daha iyi lige gitse 2-3 ayda 5 dakika oyuna girip, 11 de başladığı maçlarda berbat ötesi bir kadro ve oyun anlayışıyla sahada olsa acaba ne verebilir ?

a f s
01.05.2010, 18:38
Hocam, yapılması gerekeni defalarca söyledim ama, siz dahil dinleyen olmadı.

Gene yazayım mı?

.

Hocam lütfen.

Cem Kıran
sen benim umutu yerden yere vuruyon ama ben öyle olmıcam:D teo ayaklarına hakim bir oyuncu bu belli ve futbol zekası var bu futbolcu için çok önemli seneye kadroda kesin olmalı çünkü yararlı olacağını düşünüyorum tabi umutta:D ancak bugün çok yanlız kaldı yanında burak gibi bir futbol fakiri olunca böyle oluyor.kimse kusura bakmasın ama

burak-sezer-gabric-sylva-song gönderilmeli
murat tosun-brüls-papy-barış-zafer yelen süper lig takımlarına kiralanmalı
3 yabancı 4 yerli toplam 7 oyuncuya ihtiyaç var bunların 4 as 3 alternatif olmalı

Tebrik ederim;) ben Umut'a sallıyorum ama 4 yılına bakarak.

Teo'da seneye ki sezon Ocak ayına kadar bişey yapamasın ona da sallarım

Ama şuan zamanı değil..

ölümüne61
zihniyete bak arkadaş her maç bütün kadro teknik heyet yönetim kurulu eleştirilirmi yazık adamlar sanki trabzonspor düşmanı

Orhan Kahraman
Seneler geldi geçti
Sevdamız hiç bitmedi
Baş koyduk biz bu yola
Dönmeyeceğiz

Sen fenere koymadan
Kupalar kaldırmadan
Şampiyon olmadan
Biz ölmeyeceğiz

Kulak verin bu sese
Bitsin artık bu çile
Acıyı çeken biziz
Cehennemdeyiz

Trabzon'un hakkını
Puanını kupasını
Federasyonlara
Yedirmeyeceğiz.

Bekle fener. Trabzonum yine koyacak. Kupa bizim olacak !

Yine kısmını anlayamadım eren ya :) ilkkez finalde karşılaşıyoruz zaten :)

Barış Burak
01.05.2010, 18:39
bu nasıl forvet?koşmuyor bile...

hmmm eğer bu yorum bu kadar net yapıplıyorsa o zaman bir soru sormalıyız.

HER FORVET ÇOK KOŞMALIMI,HER TOPA KOŞMALI MI??

eğer bu soruya cevabınız evetse, bu düşünceden sizi geri çevirmemiz çok zor.

hayırsa; kolektif futbol anlayışı.

kızacaksınız bana belkide ama gerçekten böyle.gerçekten.

Cem Kıran

Teo'nun doğru düzgün oynamadığı şu zamanda nasıl bir oyuncu olduğunu anladın..

İginç...

Oğuzhan
Peki birşey sorayım sizlere , siz inanıyormusunuz ki Burak Yılmaz Barış ' dan daha iyi futbol oynuyor diye , ligin başından beri 1 dakika görev vermedi çocuğa yazıktır. Bu ölü Sezer bile yer buluyorsa bu takımda ( Bugün için konuşmuyorum , bugün gene birşeylere çabaladı kötü takımda ) Barış ' a neden bir kez bile forma verilmez.

Bir başka sorumda Isaac ' ın Teofilo ' dan ne eksiği vardı da onu kiralık verip Teofilo ' yu aldık anlamıyorum. Gönderdiğimiz Isaac kaç kere Manisaspor ' un puan almasını sağladı , ligde kalmasına çok büyük katkı yaptı.

ESER
Lafı sağa sola çekme. Yazdığım yazıyı oku biraz yeteneğin varsa anlamaya çalış anlayacaksın ben inanıyorum.

bizde o yetenek yok kardes, sen buyuksun..;) biz de acizane entellektuel dunyasi genis insanlarla tartismaya calisiyoruz, affet:) bizde olmayip da sende olan yetenegi ve cevheri belki canla basla savundugun zihniyet kesfeder ;)

neyse yine de senol hocayi savunuyor oldugunu ogrenmek iyi oldu.. insallah o tapdigin kisi " onu senola sorun" ... " senol Trabzonun koylusu" " senol paragoz" ..." senol sahtekar" diye pesine teneke baglayip kovmaya calisirken , ucuz sovlarla taraftari gidiklayip kalitesiz isler yaparken de savunman;)

Eren Karaahmetoğlu
01.05.2010, 18:40
Yine kısmını anlayamadım enes ya :) ilkkez finalde karşılaşıyoruz zaten :)

Az koymadık ha bu şerefsizlere. Final olması şart değil.

:D

Gamze
01.05.2010, 18:40
Ligde hedefsiz olan Trabzonspor'u izlemek rezalet bir şey.

Barış Burak
01.05.2010, 18:41
kupayı kazanacağımıza inanıyorum.takım ligi bırakmış belli.napalım.bu işler böyle demek ki:) kupayı alamazsanız yandinuz ama :D

Samet KILIÇ
Anlamıyorum Burak Yılmaz ve Engin Baytar'a bir teknik direktör nasıl bu kadar tahammül edebilir,ligde iddaamız kalmammış anladımda insan bu sabır taşı değil sabır taşı olsa çatlar.Burak Yılmaz'a bu kadar tahammül edene kadar ne kadar sevmesemde Barış Memiş'i al en fazla Barışta bu kadar kötü oynardı.Burak,Engin gibi futbolcular bu takımdan gitmediği sürece hiçbir başarıyı takım kazanamaz vesselam..

Oğuzhan

İginç...

Ya allahınızı severseniz kaçıncı maçı oldu bu ilk 11 3 maç felan oldu herhalde toplamda. Bir olumlu harekettemi olmaz , Sezer bile olumlu işler yaptı bugün. Çok oynamakla mı oluyor bu işler. Bahane ararsan kötü oynamasına 1 milyon tane bulursun , bize bahaneli futbolcu değil oynayan futbolcu gerek.

karaman6106
maçtan yeni geldim...

Orhan Kahraman
01.05.2010, 18:42
Az koymadık ha bu şerefsizlere. Final olması şart değil.

:D
Öyle diyorsan öyledir eren :D karamsar olup galibiyette sevinmek bana daha uygun sonra büyük yıkım oluyor

Aker

İginç...

Eleştirmek için eleştiriden başka birşey değil işte abi.

biltrabzon

Son söyleyeceğim...

teo iyi oynayamiyinca takim kötü,takim kötü olunca tek kötü umut sence bu umut a haksizlik degil mi?ben sana diyorum fazla beklemene gerek yok. bu teo kirk firin ekmek yesede umut tan iyi forvet degil.cok agir kosmuyor.ee bunlarida sonradan kazanamayacagina göre bence yol yakinken gönderilmeli.

Oğuzhan
01.05.2010, 18:43
Beyinsiz insan burada takıma sallayanlara laf söyleyip , şenol hocaya küfür ediyorsun. Beyinslik şifresi yazılmış bunlara ya.

ESER
bu teofiloyu kime sorsak acaba..:rolleyes:

lazkopatfaroz
bizde o yetenek yok kardes, sen buyuksun..;) biz de acizane entellektuel dunyasi genis insanlarla tartismaya calisiyoruz, affet:) bizde olmayip da sende olan yetenegi ve cevheri belki canla basla savundugun zihniyet kesfeder ;)

neyse yine de senol hocayi savunuyor oldugunu ogrenmek iyi oldu.. insallah o tapdigin kisi " onu senola sorun" ... " senol Trabzonun koylusu" " senol paragoz" ..." senol sahtekar" diye pesine teneke baglayip kovmaya calisirken , ucuz sovlarla taraftari gidiklayip kalitesiz isler yaparken de savunman;)

Söylediğin sözlerin nereye gideceğini iyi hesaplayarak söyle. Benim Trabzonspor'dan kimseye taptığım yok.

Bu tapma olayını sen ve senin gibi Dünyası geniş entellektuellerle tartış. Yok ben yanlışlıkla söyledim diyorsan o zaman düşünerek yaz.

Senin yeteneğin ve cevherin ortaya çıktı 'tapmak ' ...

Eren Karaahmetoğlu
01.05.2010, 18:44
maçtan yeni geldim...

Abi maç bitiminde neler yaşandı? Takımı çağırıyordu taraftarlarımız Lig Tv direk reklama girdi.

Barış Burak
01.05.2010, 18:44
bu arada ankaragücü taraftarı trabzona ne diye seslendi duyamadım duyan söyleyebilir mi?trabzon bursa gibisnden bişe dediler sanki?

hodlu
01.05.2010, 18:45
Şenol hocayı bu kadar ağır eleştirmeyin lütfen.Kupa finali sonunda bazıları bavulu toplayacaktır umarım.......

Barış Burak
maçtan yeni geldim...
ağabey ankaragücü taraftarı trabzona ne diye seslendi ? biz duyamadık?trabzon bursa falan mı dediler?

Aker
Yönetici yok mu yahu adam söve söve bitiremedi.
fener maçında böyle oynamayacağız. Oynadığımız son büyük maçlara bakın takım ne kadar da istekli idi.

Fanatik34
01.05.2010, 18:46
Bugünde Umutculara gün dogdu:alkış:

Teo´yu elestirin ya...saginda ve solunda ne yaptigini bilmeyen Engin ve Burak oynar ama Teo kötü. Ben bugün Teo´yu begendim (maci zaman zaman seyredebildim o da yetti)

Gabric ne yaparsa yapsin, sanki kurbanlik koyun:cool: Devamli oyundan cikarilmayi bekleyen bir oyuncudan nasil verim alabilirsiniz ki? Engin ve Burak´tan daha kaliteli cok acik ama torpilcisi yok maalesef!!!

Cyzio
01.05.2010, 18:46
Hocam lütfen.

O zaman bir kere daha yazayım:

Haziran'da en önce teknik direktörü değiştireceğiz ve adı bir daha bu klüple anılmayacak.

Yok gene

-"Ah hocam sana gerekli sabrı göstermedik."

teraneleri okunacaksa...

O zaman bir sene daha ıstırap çekmeye razıyım.

.

Mellih
01.05.2010, 18:47
ağabey ankaragücü taraftarı trabzona ne diye seslendi ? biz duyamadık?trabzon bursa falan mı dediler?
trabzon kupa size yakışır dediler galiba ben öle anlamıştım..

magicyattara
Takımda kim yoktu;Selçuk,Colman,Alanzinho,Umut..ilk yarı şöyle bir baktım da gözüm sadece Umut ve Alanzinho'yu aradı..nedense Colman ve Selçuk'un eksikliğini hiç hissetmedim..sanırım bu iki adam gol yollarına girmediği için olsa gerek..bal yapmayan arı misali al ver..o işi Sezer,Engin ve Gabriç de yaptılar..

Bu arada Ceyhun'da ki müthiş düşüşü anlayamıyorum..mesafe kat edecek yerde gerisin geri gidiyor..futbolu unutmuş gibi..

Cem Kıran
teo iyi oynayamiyinca takim kötü,takim kötü olunca tek kötü umut sence bu umut a haksizlik degil mi?ben sana diyorum fazla beklemene gerek yok. bu teo kirk firin ekmek yesede umut tan iyi forvet degil.cok agir kosmuyor.ee bunlarida sonradan kazanamayacagina göre bence yol yakinken gönderilmeli.

Oraya ne yazdım? Teo iyi oynamadı evt ama takımda kötüydü dedim..

Umut'a 4 yıldır burda çok koşuyor ama atamıyor..

Teo'da yesin burdaki camp dönemini o özellik gider..

İdmansız, campsız, 4 mevsimi yeni yaşayan bir insanın ciğeri nasıl gelişsin hemen? metabolizma hemen nasıl düzelsin?

Bundan biraz daha hareketli olur..

Oğuzhan
01.05.2010, 18:48

Teo´yu elestirin ya...saginda ve solunda ne yaptigini bilmeyen Engin ve Burak oynar ama Teo kötü. Ben bugün Teo´yu begendim (maci zaman zaman seyredebildim o da yetti)

Gabric ne yaparsa yapsin, sanki kurbanlik koyun:cool: Devamli oyundan cikarilmayi bekleyen bir oyuncudan nasil verim alabilirsiniz ki? Engin ve Burak´tan daha kaliteli cok acik ama torpilcisi yok maalesef!!!

Sanki Umut ' la birlikte messiyle henry oynuyodu sağlı sollu ..

ÜNAL
01.05.2010, 18:48
Sadri Şener yönetimi yatsın kalksın kupayı almak için dua etsin.

Ercan DEMİRCİ
01.05.2010, 18:49
[QUOTE=Fanatik34;
Teo´yu elestirin ya...saginda ve solunda ne yaptigini bilmeyen Engin ve Burak oynar ama Teo kötü.[/B]

Umutun da sağında pedro solunda da messi var zaten. Hay Allah'ım ya...

Ali Yerlikaya
Takımda kim yoktu;Selçuk,Colman,Alanzinho,Umut..ilk yarı şöyle bir baktım da gözüm sadece Umut ve Alanzinho'yu aradı..nedense Colman ve Selçuk'un eksikliğini hiç hissetmedim..sanırım bu iki adam gol yollarına girmediği için olsa gerek..bal yapmayan arı misali al ver..o işi Sezer,Engin ve Gabriç de yaptılar..

Bu arada Ceyhun'da ki müthiş düşüşü anlayamıyorum..mesafe kat edecek yerde gerisin geri gidiyor..futbolu unutmuş gibi..

Yapm hocam yaaa Colmansiz kafsiz tavuk gibiydik...
Takim oyun kurabildik Colmanin girmesinden sonra, Sezer le Enginl olicak is degil maalesef...

Selcuk, Colman ve ALan in dinlenmesi macin tek bi avantaji oldu bence ...

Barış Burak
birde trabzon bursa gibi bir tezahurat ettiler sanırım ya?

SEDAT
01.05.2010, 18:50

Haziran'da en önce teknik direktörü değiştireceğiz ve adı bir daha bu klüple anılmayacak.

Yok gene

teraneleri okunacaksa...

.

- Abi bu seferki şenol güneş öncekilere göre çok olgunlaşmış , daha bi kendini geliştirmiş bence...

- Bence biraz daha sabır göstermeliyiz diye düşünüyorum..

biltrabzon
01.05.2010, 18:50
neyse millet uzatmayalim inatlasmayi.suanki kadromuzda en iyi forvet umut bulut.bazilari bunu anlamiyor.biz umut la fatih i yada milan baros u kiyaslamiyoruz ki.lütfen sizde teofilo ve murat tosun la umut u kiyaslamayin.
2009-2010 sezonu kadromuzda ki en iyi forvet umut bulut.bazilari adamin topculugana degilde tipine taktiklari icin elestiri yapmak icin inadina umut a salliyor.onlarda biliyorki mevcut kadromuzda umut tan iyisi yok.

Cem Kıran
01.05.2010, 18:51
Ya allahınızı severseniz kaçıncı maçı oldu bu ilk 11 3 maç felan oldu herhalde toplamda. Bir olumlu harekettemi olmaz , Sezer bile olumlu işler yaptı bugün. Çok oynamakla mı oluyor bu işler. Bahane ararsan kötü oynamasına 1 milyon tane bulursun , bize bahaneli futbolcu değil oynayan futbolcu gerek.

3 maçta olumlu hareket olmaz mı?

Bugünkü en kötü maçıydı..Ya Allah aşkına diğer maçlarda verkaçları,Bjk maçında Umut'a gollük pası ve dönüp vurduğu pozisyon (bunu her forvet yapamaz) aldığı verdiği ortasaha ile uyumu..

Daha ne yapsın bu adam önceki maçlarda..Bu maç kötü oynadı evt ama önceki maçlar için kötüydü denemez..

erdo6
01.05.2010, 18:51
Arkadaşlar bugün bir şenol güneş faciası yaşanmıştır

bu nasıl teknik adamlık nedemek yedek kadro maça çıkmak,gerekeni yapar ondan sonra risk almamak için için oyuncuları kenara alırsın mademki sakatlanacaklar diye korktun ozaman niye ikinci yarı oyuna alıyorsun

trabzonda haftalardır gördüğüm en kötü topçu olan ve futbolun f sinden anlamayan her gittiği takımda saç baş yoldurtan burağa nasıl 90 dakika tahammul ediyorsun

adam kaybettiği toplara bile arkasından uzun uzun bakarken ben fenalık geçirdim

bu adam sabrettiğinin çeyreğine barışa şans tanısan ne olurdu sanki

burağın bu takımda yeri yok

şenol güneş cesartesizliğinden dolayı kınıyorum kimsenin bizi rezil etmeye hakkı yok sadece kupayı almak için ligi kimse angarya göremez

şenol güneş'e olan güvenim iyice azaldı.

birde ne olduysa bu takıma ünal geldikten sonra bir şeyler olmaya başladı

yakında çıkar kokusu

Barış Burak
01.05.2010, 18:52
neyse millet uzatmayalim inatlasmayi.suanki kadromuzda en iyi forvet umut bulut.bazilari bunu anlamiyor.biz umut la fatih i yada milan baros u kiyaslamiyoruz ki.lütfen sizde teofilo ve murat tosun la umut u kiyaslamayin.
2009-2010 sezonu kadromuzda ki en iyi forvet umut bulut.bazilari adamin topculugana degilde tipine taktiklari icin elestiri yapmak icin inadina umut a salliyor.onlarda biliyorki mevcut kadromuzda umut tan iyisi yok.

evet.şu anda maalesef mevcut kadromuzda tercih edilmesi gerken o.o yüzden kupa maçında forvet o çıkmalı. ama diğer kalan maçlarda tabiiki teo çıkmalı.ısınsın uşak .

Murat Erdem
Şenol Güneş'de ne gibi bir gelişme var ? merak ettim, şimdi !

Cem Kıran

En iyi değil en hazır forvet..Teo ve Murat hazır olunca eminim Umut kadroya giremez.

ESER
01.05.2010, 18:53
Söylediğin sözlerin nereye gideceğini iyi hesaplayarak söyle. Benim Trabzonspor'dan kimseye taptığım yok.

Bu tapma olayını sen ve senin gibi Dünyası geniş entellektuellerle tartış. Yok ben yanlışlıkla söyledim diyorsan o zaman düşünerek yaz.

Senin yeteneğin ve cevherin ortaya çıktı 'tapmak ' ...

:) :) neyse yazmayayim hadi..., yoksa is iyice kayikci kavgasina donecek..

lazkopatfaroz
5-6 tane kaliteli, takımı taşıyabilecek, hedefe taşıyabilecek oyuncu alınmaz ise seneye bundan çok farklı bir durum ortaya çıkmaz.

Mert Oğuzlu61

yaa ne torpili gabricide teoyuda gördük göreceğimiz kadar biri çalım atma becerisi olmayan kanat oyuncusu tek bildiği sağına soluna pas atmak öbürü ofsaytta bekler durur topla bi koşmaya kalktımı en ağır def oyuncusunun bile rahatlıkla tutabileceği bir oyuncu pozisyona girip şut çektiğini görmedim kaç maçtır bir forvet oyuncusu hiçmi pozisyona giremez toplasan ikisine 5m € saydık satmaya kalksan ikisine toplam 1m € verip alacak takım bulamazsın nerde dandik adam var gidip onu getiriyorlar ucuzada almıyorlar gösteriş yapacaklar ya basıyorlar parayı alıyorlar !!!

ama işiimize gerçekten yarayacak oyuncuyu almaya kalktığımızda kasamızı fakiri fukarayı düşünüyoruz ben çözemedim bu işi !!!

Harun
Takım kadrosunu ve oyun anlayışından önce zihniyeti değiştirmemiz gerekli. Ligde idddasız konumdayız diye,hafta içi final maçımız var diye bu kadar sıradan bir top oynanmaz.Büyük takımsan bu büyüklüğünü bu kadar alçaltamazsın.

Cem Kıran
Şenol Güneş'de ne gibi bir gelişme var ? merak ettim, şimdi !

Hiçbir gelişme yok abi..Kafa aynı eski kafa eski zihniyet

Mesut
maçı izleyemedım ama kadro olarak şenol güneş doğrusunu yapmıştır maçda biri sakatlansa bu sefer gene sallayacaksınız vay efendım final maçı var bu hoca hiçmı düşünmez vsvs.

magicyattara

Yok gene

teraneleri okunacaksa...

.

Muhalefet etmesi en kolayı hocam:)
Hele ortada böyle dandirik bir kadro varsa,çok keyifli bir iş..buna rağmen Şenol Hoca size NDND'de pek çok galibiyet hediye etti..tüm bu olumsuzluklara rağme korkarım kupayı da uzatacak size..:D

Haziran'da transferlere bakacağım..eğer Teo gibi,Burak gibi 3. sınıf adamlara evet denilecekse ben de sanırım muhalefet tarafına geçeceğim..bu kadronun bu kadar yol alması bile başarıdır..yalnız önemli olan bu takıma katılacak olan oyunculardır..
Gelirler bu denli artmışken hala top stop edemeyen oyuncular seyredeceksek,kusura bakmasın Şenol hocam..

biltrabzon
01.05.2010, 18:54
Oraya ne yazdım? Teo iyi oynamadı evt ama takımda kötüydü dedim..

Umut'a 4 yıldır burda çok koşuyor ama atamıyor..

Teo'da yesin burdaki camp dönemini o özellik gider..

İdmansız, campsız, 4 mevsimi yeni yaşayan bir insanın ciğeri nasıl gelişsin hemen? metabolizma hemen nasıl düzelsin?

Bundan biraz daha hareketli olur..

bunlar mazeretten öteye gecmez.sence umut bu takimin golcüsü olamazsa,teo hic olamaz.bunu anla artik.

Murat Erdem
Bilmem kaçıncı Şenol Güneş devrinin vadesi, gelecek sezonun 10-15. haftasına kadar olacak gibi.

lazkopatfaroz
:) :) neyse yazmayayim hadi..., yoksa is iyice kayikci kavgasina donecek..

Yazsaydın kardeşim ne güzel tapmaktan girdin bakalım daha nerelere gidecektin...

Tapmak konusuna girdiğin mesajda çok uygundu aslında.

Ö.Hamsi
birakin arkadas umutu teoyu meoyu.takimda olmamasi gereken oyuncular belli zaten orada da bunu gorecek adam nerde.senol hoca da bunu goremiyorsa yapcak bisey kalmamis artik.Bu oyunu ortaya koyan yok eskisehir yok ankaragucu ne yada her kimse bole takimlara karsi bile bir varlik gosteremeyen takima karsi ne yapilmasi lazimini heralde yeni sezonda gosterecekler bize hoca ve yoneticiler.

Şükrü Kulaç
şenol hocanın bu kadroya daha neler yapabilecegini tahmin edemiorum.. bunların adam olması çok zor..
teofilo burak rezalet adam gibi pas yok şut yok burak mal gibi yere atlar bi tsliye yakışmıcak şekilde teo pas atamaz öne gelip
gabric sanki 15 yaşındaymış gibi oynuyo olumlu hareketi yok anca koşsun
engin adam olmaz kötüyse her maç sarı görür
ceyhun çok kötü sadece şut çekebiliyo bazen
bu adamlar nasıl düzelir bilemiorum köklü şeyler yapması lazım hocanın canıyla başıyla oynıcak adamlar alması lazım
hedefsiz olsak bile bu oyun oynanmaz

Uğur Demircioğlu
01.05.2010, 18:55
Arkadaşlar tek bir sorum olacak bu burak yılmaz bu takımda ne yapar?

mhayri
Sevgili hocam;
Senin yüzünü yere eğen, maç içinde maç seçen, takımına takım arkadaşlarına
onların emeğine saygı göstermeyen, formasını sevmeyen sahiplenmeyen, işini ciddiye almayan
ve bu formanın değerini bilmeyen , seni yarı yolda bırakan, terinin son damlasına kadar savaşmayan,
kıymetsiz , kalibresiz,kalitesiz kim varsa ve olacaksa...
Kupa maçının sonucu ne olursa olsun takımdan gönder veya gönderilmelerini iste hocam...
Kimsenin gözünün yaşına,babasının adamının adına bakma hocam...Bu sefer acıma , bu sefer idare etme...
Çünkü bilmelisin ki sen bunu yapmazsan seneye bu zamanlar biz senden sonraki 3. hocayla maçlara
çıkıyor olacağız...
............

Oğuzhan
maçı izleyemedım ama kadro olarak şenol güneş doğrusunu yapmıştır maçda biri sakatlansa bu sefer gene sallayacaksınız vay efendım final maçı var bu hoca hiçmı düşünmez vsvs.

Katılıyorum ve inanıyorum ki Colman ve Alanzinho ile başlasaydık biz Ankaragücü darmadağan ederdik. Colman oyuna girdi topla oynama % 80 e % 20 oldu. Aynı şekilde Alanzinho muhteşem oynadı 45 dakika boyunca.

cihatöztürk
maçı seyretmedim nasıl oynadık kim oynadı hiç bir şey bilmiyorum

kupa finalinde takımıma güveniyorum

Cem Kıran
Teo'yu oynatmaya oynatmaya adamı ne hale getirdi..

Yattara deli gibi forma bekliyor..Sen oyuna Ceyhun'u koy..

Yattara'ya da aynısını yap..Al yedeklere oynatma adamın başını ye olur mu Şenol hoca

Bu kadar saçma sapan değişiklik olmaz..Bu zihniyetle gitmezzzzz

Fanatik34
Sanki Umut ' la birlikte messiyle henry oynuyodu sağlı sollu ..Umut 4 sezondan beri bu takimda..yaninda oynayan adam birakmadi!

Bugün Teo´nun ilk onbirde basladigi kacinci mac?

Hadi basladi onu paslariyla besleyebilecek Colman, Selcuk ve Alanzinho kulübede...siz elestirmeye devam edin!

karaman6106
01.05.2010, 18:56
oynayanlar için İZLENİMLERİM
onur: bu senenin kazancı. onurlu geleceğimiz.
serkan: aynen devam.
giray, egemen-kalıcı.
song, birkaç yaş genç olsa.
gabriç???????????
engin, futbolu iyi kalır, ama ya ahlak.onun dasorunu takımın gerçekten kaptanı olmayışı.yani içerde sahip çıkanı, tokatlayanı olmalı.
burak, acilen gönderlmeli.
alan, kalmalı.
colman en değerli oyuncumuz şu kadroda.
sezer, yavuz selimde oynayanlara yazık oluyor.
ceyhun, kalıbının adamı değil, ama kalmalı
teo.????anlayamadım. anladığım tek şey onun da, umut gibi birinci forvet olduğu takımın asla şampiyon olamayacağı
şenol hoca:bu fakir kadroya nezaret eden tam bir amatör trabzonspor sevdalısı.
biz taraftarlar:bu sefer çekirdek yemeye zamanımız olmadı, zira a.gücü taraftarını izliyorduk.
büyük tarbzonspor tarftarına saygılarımla.

magicyattara
Umarım kupa maçı uzatmalara falan gitmez..hem biz hem de fenerin bırak 90 dakikayı 70 dakikayı çıkaracak hali yok..Eses maçında son 10 dakika süründük keza bu maçta da aynısı oldu..
Valla Dünyaya rezil oluruz..

biltrabzon
En iyi değil en hazır forvet..Teo ve Murat hazır olunca eminim Umut kadroya giremez.
beklemeye gerek yok.teo bu yavaslikla türkiye liglerinde top oynayamaz.

Gordon Freeman
01.05.2010, 18:57
Bu takımdan adam olmaz...

Cem Kıran
bunlar mazeretten öteye gecmez.sence umut bu takimin golcüsü olamazsa,teo hic olamaz.bunu anla artik.

Yanlış anlıyorsun..Ben Teo çok iyi forvet ya da kötü forvet demiyorum..

Sadece şuan eleştirmek başkasıyla kıyaslamak yanlış diyorum..

Seneye kötü mü oynadı ha dersin olamaz..İyi oynarsa tmm oturdu dersin

Henüz erken..

temel_yilmaz
Umut tan iyi forvet Teo kim ne derse desin .Umut'a gelen topların 10 da 1 ona gelsin gol kralı olur Teofilo yada x biri.Sorun sistemde neden adam gibi forvet alınmaz bu takıma ben söyliyim, çünki bizim çok zeki yöneticilerimiz gol atan adam istemiyor istiyorlarki ilerdeki adam rakip defansı yorsun orta sahadakiler gol atsın gibi aptal bir denklemin içinde yüzüyorlar beyinsizler.Bizde Umut'tan gol atmasını bekliyoruz Umut bir sezonda 20 gol atıyorsa o zaman anlayınki takım maç içinde en az 20 gol pozisyonu üretiyordur bazı arkadaşlarımızda diyorki Umut çok koştuğu için giriyor pozisyonlara pes yani.Şu çizgiyide silemedim gitti :)

lazkopatfaroz

Kadro nasıl iyiydi ?

-Serkan varken sağ bekte Giray'ın oynaması mı ?
-Stoperde ayakta duramayan Song'un oynaması mı ?
-Orta sahanın ortasında Serkan'ın oynaması mı ?

3 stoper ile sahaya çıktık bunuda hatırlatmakta fayda var.

Evet bazı oyuncuları dinlendirmesi doğru ama saha içerisindeki dizilişi görseydin sende hocaya saygılarını iletirdin.

Murat SİSMAN
alanzinhoyada aynı damga vurulmustu umarımki teofiloda bizi utandırır ve sıralar golleri :(

Murat Erdem
Şenol Güneş'den ne gibi ve neye dayanarak transfer başarısı bekleniyor ?

Daha devre arasında takımın başındayken aldırdığı, alınmalarına onay verdiği M.Tosun-Sezer Badur-Burak Yılmaz-Teofilo, ne ayak ?

Ö.Hamsi
01.05.2010, 18:58
yazik malla baskana ve yoneticilere.Tonla para harcadilar harciyolar, hesapta bidahaki sezona ole fazla transfer yapmayacaktik buna gerek kalmayacakti da kara gecmis olacaktik diye soyluyolardi.ama elde vart sifir.Hata cok valla yazik o paralara.profosyonel kurumsal bir trabzonspor olamadik bu cok da zor gorunuyor.ole olmadikcada hersey zor

Mert Oğuzlu61
01.05.2010, 18:58
Umarım kupa maçı uzatmalara falan gitmez..hem biz hem de fenerin bırak 90 dakikayı 70 dakikayı çıkaracak hali yok..Eses maçında son 10 dakika süründük keza bu maçta da aynısı oldu..
Valla Dünyaya rezil oluruz..

valla fener canavar gibi top oynuyor bugünki maçıda oturup izleyelim bakalım nasıl oynayacaklar şampiyon belli olabilir bu akşam.

playa
01.05.2010, 18:59
ilk yarı çok kötüydük topu ileri taşıyacak oyuncu yoktu 2. yarı alanzinho girince tek kale oynadık final paslarını yapamadık neticede mağlup olduk burak maçta çok kötüydü

biltrabzon
Umut 4 sezondan beri bu takimda..yaninda oynayan adam birakmadi!

Bugün Teo´nun ilk onbirde basladigi kacinci mac?

Hadi basladi onu paslariyla besleyebilecek Colman, Selcuk ve Alanzinho kulübede...siz elestirmeye devam edin!

peki yaninda oynayanlari birakmadida umut,o yanindakiler nerde simdi?hangisinin esamesi okunuyor ,hangisi umut tan daha cok gol atti.allah askina yeter elestirdikce batiyorsun.

Barış Burak
Muhalefet etmesi en kolayı hocam:)
Hele ortada böyle dandirik bir kadro varsa,çok keyifli bir iş..buna rağmen Şenol Hoca size NDND'de pek çok galibiyet hediye etti..tüm bu olumsuzluklara rağme korkarım kupayı da uzatacak size..:D

Haziran'da transferlere bakacağım..eğer Teo gibi,Burak gibi 3. sınıf adamlara evet denilecekse ben de sanırım muhalefet tarafına geçeceğim..bu kadronun bu kadar yol alması bile başarıdır..yalnız önemli olan bu takıma katılacak olan oyunculardır..
Gelirler bu denli artmışken hala top stop edemeyen oyuncular seyredeceksek,kusura bakmasın Şenol hocam..

eğer teo aynı performansı seneye göstersin ,ilk ben isterim gitmesini.ama 3.sınıf forvet demek biraz değil bayğı bir yanlış ya.ama anlatamıyorum gerçekten.bu çocuğun kumaşı iyi.kaliteside iyi.burağa 3. kalite denilebilir ama, teoya demek için çok erken... ama inş seneye bunları atlatmış olacağız,teonun yanına iyi bir forvet( önerim bursadan 18 yaşındaki muhammet demir) oldmu kalitenin iyi olduğunu göreceksiniz bence.

ikinci bir sheva olayı yaşanmasın trabzonda.onada bizim hocalar 3. kalite bile dememişlerdi değil mi?

ilginç...

playa
kupayı nasıl alcaz merak ediyorum takımda ruh yok

lazkopatfaroz
01.05.2010, 19:00
Katılıyorum ve inanıyorum ki Colman ve Alanzinho ile başlasaydık biz Ankaragücü darmadağan ederdik. Colman oyuna girdi topla oynama % 80 e % 20 oldu. Aynı şekilde Alanzinho muhteşem oynadı 45 dakika boyunca.

Colman'ın oyuna girmesi mi yoksa rakibin ilk yarıda çok fazla mücadele etmesinde ve yorulmasından mı topa sahip olduk ?

Oğuzhan

Büyük oranda katılıyorum , ancak Makukula gibi kuvvetli ve son vuruş yeteneği üst düzey olursa oynayabilir. Makukula ' ya bir top atıyorlar oda gol oluyor. Bu kadar basit aslında forvet oynamak ama elimizde olan ve en büyük katkıyı sağlayan Umut şu durumda. Bunuda göz ardı edemezsiniz. Bu Teofilo biraz zor gol atar penaltılar dışında.

Mert Oğuzlu61
alanzinhoyada aynı damga vurulmustu umarımki teofiloda bizi utandırır ve sıralar golleri :(

alanzinho kalitesini belli etmişti evet devre arası gelmişti uyum sorunuydu felan derken sezon sonuna kadar yinede bize gösterdi ''ne olduğunu'' ama teofilo dan hiç umudum yok 2m € gitti çöpe...

Harun
01.05.2010, 19:01
Şu bir gerçekki, topu iyi kulallan Selçuk-Colman-Alanzinho takımda olmadığı zaman kesinlikle atak oynamamıyoruz.Bu alanda ne Serkan ne Ceyhun ne Sezer bu kapasitede oyuncu değiller.

Yunus Emre AYAZ
bu arada engin aymazı yüzünden gabrici sağ kanatta oynatanları allaha havale ediyorum.

ofluhalit
takımda vasat oynayan oyuncunun bile olmadığı maçta bu sonuç normal.kupa maçını bekleyeceğiz artık.umarım maçın havasına girer futbolcular yoksa durum vahim.ayrıca ankaragücünün bile yabancıları bizimkilerden daha etkili daha kaliteli bence.ne zaman transferlerde yönetici-menejer ortaklıkları biter bizimde kaliteli futbolcularımız olur.

Oğuzhan
01.05.2010, 19:02
Colman'ın oyuna girmesi mi yoksa rakibin ilk yarıda çok fazla mücadele etmesinde ve yorulmasından mı topa sahip olduk ?

Tabiki de Colman ' ın muhteşem top dağıtma yeteneğiyle. Bir o tarafa açıyor oraya koşuyor oradan top alıyor aralara atıyor. Aynı şekilde alanzinho 2 adet muhteşem pas ve harika futbol. Ankaragücü ilk devrede , ligin en kötü takımı olan Denizlispor kadar bile rakibine direnemeyen takıma karşı üstünlük kurması gayet normal diye düşünüyorum. Engin ortasahanın ortasında oynadı ilk yarı Sezer ' le birlikte. Açıklıyordur umarım bu herşeyi.

Barış Burak
01.05.2010, 19:02
peki yaninda oynayanlari birakmadida umut,o yanindakiler nerde simdi?hangisinin esamesi okunuyor ,hangisi umut tan daha cok gol atti.allah askina yeter elestirdikce batiyorsun.

ya 3 sene boyunca kimi izledim diye düşünüyorum ciddi ciddi şimdi.gökhan ünala umuttan daha sinir olurdum, gökhan haklıymış,yanındaki forvet etkiliyor uzun forveti.gökhanın koşularını göremezdik trabzonda( ki koşusu meşhurdu), şimdi fenerde koşuyor köpek gibi.(koşuyor deyince umut gibi sanmayın,onun meşhur olduğu deparları var r.dilmen iyi anlatıo onları.onları yapıyor).niye koşamadı acaba?

acaba bizler farklı umut mu izledik?

biltrabzon
01.05.2010, 19:03
Yanlış anlıyorsun..Ben Teo çok iyi forvet ya da kötü forvet demiyorum..

Sadece şuan eleştirmek başkasıyla kıyaslamak yanlış diyorum..

Seneye kötü mü oynadı ha dersin olamaz..İyi oynarsa tmm oturdu dersin

Henüz erken..

ne erkeni koskaca 2.yari bizde ben daha olumlu bir seyini göremedim.her mac iyi oynayacak diyoruz ama ceyhun gibi her mac daha kötü oynuyor.kapasitesi yok.cok agir.bu saatten sonra teoyla olmaz olamaz.ben bu takimda umut un kalmasini isterim cünkü bize lazim olacagi maclar olacak.ayni seyi teo da göremiyorum.bence gereksiz yere tutulur bu takimda,yabanci kontenjani icin cok lüks teofilo.

Hürgün Aygün
01.05.2010, 19:03
Teo'nun hiç suçu yoktu .Neden mi biz sanki orta sahada oyun kurabildik de Teo gol atamadı hayır!

Ora sahamız pas yapamadı top Teo'ya bile gelmedi biraz anlayış lütfen.

KERİM
01.05.2010, 19:04
bu arada ankaragücü taraftarı trabzona ne diye seslendi duyamadım duyan söyleyebilir mi?trabzon bursa gibisnden bişe dediler sanki?

Evet bende merak ediyorum. Maç içindede sürekli içinde Trabzon lafı geçen tezahüretler oldu.

FC-ST-PAULI-61
Ceyhun cok cok cok kötü

lazkopatfaroz
Tabiki de Colman ' ın muhteşem top dağıtma yeteneğiyle. Bir o tarafa açıyor oraya koşuyor oradan top alıyor aralara atıyor. Aynı şekilde alanzinho 2 adet muhteşem pas ve harika futbol. Ankaragücü ilk yarıdaki gibi , ligin en kötü takımı olan Denizlispor kadar bile rakibine direnemeyen takıma karşı üstünlük kurması gayet normal diye düşünüyorum. Engin ortasahanın ortasında oynadı ilk yarı Sezer ' le birlikte. Açıklıyordur umarım bu herşeyi.

Colman 60. dakıkada oyuna girdi. Ben rakibin çok yorulduğunu bu sebeple topa sahip olduğumuzu düşünüyorum. Bence Colman'ın muhteşem oyunu değil normal oyunuydu. Tabi bu benim düşüncem herkesin düşüncesi farklıdır.

Kamil Çakmak
Herkez Trabzonsporda oynadığnın farkında olacak. O renklerdeki formayı sırtına geçirdiği zaman ruhunu ortaya koyacak. İki pası bir arada yapabilecek.

Önümüzde kupa maçı var diye futbolcular bu kadar sıradanlaşamaz. Fotbol bu kadar çirkinleşemez. Bu takımın e az 6 tane kaliteli topçuya ihtiyacı var. Bunları transfer etmekte bu yönetimin becerisinin çok üstünde. Zor dostum.

Önümüzde kupa maçı var. En azından bugunkü mağlubiyeti ve ayrıcada kendime moral açısından buna bağlıyorum. Kupada kaçarsa sanırım BMN de ilk cezamı alacağım.

Çarşambaya kadar destek....

Cem Kıran
01.05.2010, 19:05
Bu maç kazanmamız gereken bir maç ama bazı oyuncularımızında dinlendirilmesi gereken bir maç..Çünkü kupa finali öncesi son maçımız..Bu maçta Selçuk,Colman,Alan,Song ve Egemen'in en az 45 dk ve bazılarının bu maça çıkartılmaması düşüncesindeyim...Çünkü gördük ki haftada 3 er maç yaptığımızda takımın haftaarası maçlarda yorgun kaldığını birçok kez gördük..

.................................................. ...................................

Eğer bu maçta Teo oynarsa ve güçsüzlük,kondüsyonsuzluk v.b eksikliklerinden bazı Umut'u destekleyen arkadaşlar Teo'yu hedef alacaklardır..Ben onlara bişeyler söylemek istiyorum..

-Umut 4 yıldır bu takımda--Teo ise daha 3 aydır var...
-Umut yıllardır bu havanın idmanını, campını yiyor--Teo ise düzgün şekilde idman ve camp yapmamıştır
-Umut doğduğundan beri bu mevsimde yaşıyor--Teo ilk deva 4 mevsimde yaşıyor..
-Umut bu takımla 4 yıllık bir uyumu var--Teo'nun 3 aylık
-Umut her maç 11'de oynayarak takıma adapte olmuştur--Teo çoğu zaman son 10-5 dkka oynadı
-Umut buranın yemeğine,kültürüne v.b özelliklerine sahip--Teo henüz alışmamış bile
-Umut Türkçe biliyor -- Teo bilmiyor..

Bu böyle gider..Yani diğeceğim oki..Eğer Teo'yu eleştirirseniz biraz insaflı olun..
Bu maçta ve kalan 2 maçta Teo'ya sallamak adaletsizlik olur..
Eğer Umut'ta geleli 3 ay olsaydı ve Umut'a sallansaydı o zaman ona da haksızlık etmiş olurduk..

UMARIM ADALETLİ ELEŞTİRİRSİNİZ!!

Büyük oranda katılıyorum , ancak Makukula gibi kuvvetli ve son vuruş yeteneği üst düzey olursa oynayabilir. Makukula ' ya bir top atıyorlar oda gol oluyor. Bu kadar basit aslında forvet oynamak ama elimizde olan ve en büyük katkıyı sağlayan Umut şu durumda. Bunuda göz ardı edemezsiniz. Bu Teofilo biraz zor gol atar penaltılar dışında.

Böyle bir durum olduğu halde 3 ayda bir oyuncunun nasıl olduğuna karar verdiniz..

Madem 2-3 ayda birçok maçta son 10-5 dkka giren bir oyuncunun hemen nasıl olduğunu anlayabiliyorsunuz..

Ts'ye scout olunda güzel futbol izleyelim..

Bugün dünyaca büyük klüplerin scoutları bir oyuncuyu 5 ayda her maç 11'de oynayacak şekilde izleyip alıyorlar..

ESER
Yazsaydın kardeşim ne güzel tapmaktan girdin bakalım daha nerelere gidecektin...

Tapmak konusuna girdiğin mesajda çok uygundu aslında.

cok istediysen yazayim o zaman..

herkeze camur atan , onu sahtekar bunu karaktersiz, onu koylu, bunu paragoz ilan eden kendisini sallamayan adamlarla kankacilik oynayip iplenmeyen hatta komik duruma dusen , unutulmus yuzunu Turkiyeye gostermekten baska hicbir amac gutmeyen , TS ismini kullanip ucuz sovlarla komik duruma dusmek pahasina dahi her gordugu medyaya dambur dumbur konusan bir zihniyetin koru korune savunulmasi ve bu ugurda o zatin kendi kucuk hesaplarina ters gelen kisilere bile sallanmasina ben tapmak diyorum arkadasim,, hani bel alti vurmayayim, kayikci kavgasina donusmesin diyorum ama zorluyosun beni haberin olsun.:)

biltrabzon

makukula boyu ve güclü fizigiyle bir sey yapiyor.teo da oda yok.

H.Emre
01.05.2010, 19:06
Şu Teofilo'yu Burak'ı Gabriç'i toplasan olmadı birde Sezer'i ve Ceyhun'u eklesen Alanzinho'nun sol şeysi yani ayağı bile etmezler. Bu maç bunu ortaya koydu. Aklımız kupadaydı mazereti 2 metre pas verememeyi ve koşmaya çalışıpta koşamamayı açıklayamaz. Serkan'ın aklı kupadaydı derseniz eyvallah ama bu adamlar bu maça konsantre olsa ne değişecekti. O yüzden bahane bulmaya gerek yok. Bu 5'li bırakın şampiyonluk hedeflemeyi sadece iyi futbol oynamak isteyen ilk 4 bize yeter bir takımda dahi ilk 18'e giremez. Sene sonunda 'iyi bu senede küme düşmedik' diyerek teselli bulan bir takımda banko oynarlar.

Şimdi Teofilo'yu eleştirmemiz Umut sempatisinin bir sonucu değil; onuda söyleyim. Göz var nizam var adam koşamıyor. Hatırlarsanız bir ara Cem Demir vardı, oda tıpkı Teofilo tarzındaydı ama çok uzaklardan, böyle Güney Amerikalardan falan getirmediğimiz için Cem ilk 11'de oynatılmalı diyenler olmuyordu.

Umut pres yapmak dışında hiçbir vasfı bulunmayan sıradan bir futbolcudur, Teofilo ise Umut'un yaptığı kadarını dahi yapamayacak kadar sıradan bir futbolcu görüntüsünde. Yani ikisininde ilk 2 hedefleyen bir takımda yeri yoktur. Umut belki yedek olabilir. Bu kadar beklenti olduğuna göre Teofilo'yu da belki bir mucize olur diye gelecek senede kadromuzda tutacağız anlaşılan. İyi bir forvet isteyenlerde ''Görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler'' diyerek bekleyelim bari.

Fanatik34
Mesela Lucas Barrios sezonbasi ne haldeydi bilen var mi??? Bu Teo´ya gerekli sabri göstermek demek!

Teo´yu savunuyoruz...bana kalsa onu zaten takima almazdim ya..iste cok bilmis HH, Fatih Tekke´yi unutturdu size! Teo´ya sallayacaginiza kisisel...tatmin eden HH´yi o koltuktan indirin.

Nevzat KAĞAN
Büyük hata. Hoca sezer ile yattara'yı değiştirip serkan'ı onun yerine alacaktı.20 dakika bile oynayamayacaksa kadroya almasaydın.

CEMEFKER
01.05.2010, 19:07
Futbolcular Avni Aker'de Antalya ile oynanan ve zar-zor 2 farkla kazandığımız maçtan beri şalteri kapatmışlar anlaşılan.
.....Üretim bandı durmuş, fabrika grevde sanki.....
Kimse sorunu başka yerde aramasın. Yönetime/başkana bu sefer katılıyorum, başkanın geçen hafta yaptığı açıklama belki başkan pozisyonundaki bir adam için fazla duygusal/renk veren bir konuşmaydı, politik olmayan bir açıklamaydı, ancak başkan haklıydı ve doğruyu söylüyordu.

Futbolcular kafasında ligi bitirmiş, güya hak verenlerimiz çoğu da kendilerini kupaya hazırlıyorlar sanır.Geçiniz......... Kupa nedir, maddi anlamda evet bir getirisi var, kupayı kazanma şansımız %50, ancak ligi ilk 5 de bitirememe durumunda elden kaçan para kupadan kazanacağımız para kadar olacak ve kazanma şansımız da %70'lerdeydi, ancak son kaybedilen puanlar riske soktu bu maddi getiriyi....

Futbolcu için artık hedef kalmadı diye birşey yok k....Her alınan puan artık para, para , para. Para varan işin sonunda. Alacakları banka hesabına yatırılmadığı zaman antrenmana çıkmamayı koz olarak kullanmayı bilen profesyonel (!) topçular takıma, klube böyle bir vurdumduymazlığın içinde olmaları affedilemez bana göre.

Aslında birçoğunun tavı yerinde...Bu işten rant elde edenler. Bir şekilde skor olarak tatmin olmasalar da bir şekilde cepleri boş kalmıyor, futbolun rantından başta futbolcu, yönetimler, teknip ekipler hep kazanan oluyor, bir nevi danışlıklı dövüş gibi..... Ancak olan hep taraftara oluyor.

Bir kurum içerisinde profesyonelleşme tamamlanmadıkça bu gibi tablolar hep varolacak. Yarın için kapının önüne konma korkusunu hissetmeyenlerin olduğu bir yapı olduğu müddetçe........

mustafaction
Umarım bu vasat futbolun nedeni çarşamba günkü kupa maçıdır...

Barış Burak
Herkez Trabzonsporda oynadığnın farkında olacak. O renklerdeki formayı sırtına geçirdiği zaman ruhunu ortaya koyacak. İki pası bir arada yapabilecek.

Önümüzde kupa maçı var diye futbolcular bu kadar sıradanlaşamaz. Fotbol bu kadar çirkinleşemez. Bu takımın e az 6 tane kaliteli topçuya ihtiyacı var. Bunları transfer etmekte bu yönetimin becerisinin çok üstünde. Zor dostum.

Önümüzde kupa maçı var. En azından bugunkü mağlubiyeti ve ayrıcada kendime moral açısından buna bağlıyorum. Kupada kaçarsa sanırım BMN de ilk cezamı alacağım.

Çarşambaya kadar destek....

KAMİL ABİ:D ben umut,gökhan yüzünden 5 kere ban yedim:D merak etme pişman olmıcaksın :D

ama cezada almayacaksın çünkü kupayı alacağız:D

biltrabzon
Böyle bir durum olduğu halde 3 ayda bir oyuncunun nasıl olduğuna karar verdiniz..

Madem 2-3 ayda birçok maçta son 10-5 dkka giren bir oyuncunun hemen nasıl olduğunu anlayabiliyorsunuz..

Bugün dünyaca büyük klüplerin scoutları bir oyuncuyu 5 ayda her maç 11'de oynayacak şekilde izleyip alıyorlar..

semih te 10-15 dakika oynayarak buralara geldi.golcü isen dakikanin önemi yok.15 dakikadada gösterirsin kendini.ben teo yu 2 kez 90 dakika izledim hicbirsey göremedim.eger hala bu adam umut tan iyi diyorsan ben pes ediyorum.

Cem Kıran
01.05.2010, 19:08
ne erkeni koskaca 2.yari bizde ben daha olumlu bir seyini göremedim.her mac iyi oynayacak diyoruz ama ceyhun gibi her mac daha kötü oynuyor.kapasitesi yok.cok agir.bu saatten sonra teoyla olmaz olamaz.ben bu takimda umut un kalmasini isterim cünkü bize lazim olacagi maclar olacak.ayni seyi teo da göremiyorum.bence gereksiz yere tutulur bu takimda,yabanci kontenjani icin cok lüks teofilo.

Ya arkadaşım anlayamıyorsun yaa..Bu adam 3 aydır 1 maç 90 dkk oynadı yaa..2 maç 11'de oynadı 60. dkkaya kadar.Diğer maçlarda son 10-5 dkk..

Yapma gözünü seveyim yaa..Daha doğru düzgün camp yapmadan geldi bu adam buraya..Doğru düzgün Türkçe kelime bilmiyor daha..

Kar bile ilk defa gördü yaa..Neyse yaa laf anlatmaya çalışıyorum bişe demiorum..

matalar
ooo umut ve selçuk oynamayınca yeni kurban şenol güneş olmuş.
kupa maçını kaybedersek onu da gönderelim diye başlarız.
umutun en iyi forvetimiz olduğu aşikar.yok işte. anlayın atık.teofilo falan hikaye.
bu adam en müsait pozisyonda bile ofsayta koşuyor.idiia ediyorum isaac bile teofilodan kaliteli golcü.
bu takımda burak,gabric,teofilo,sezer,barış(kiralık),song gönderilmeli.
ömer aysan gibi kaliteli bir sağbekin ise neden gönderildiğini anlamış değilim.

mhayri
Sezer'in menacerini ,satış fiyatını, ve aradaki komisyonu merak ediyorum...
Teo yu söylemiyorum zaten onun herşeyi belli... Gelin o gelin...

lazkopatfaroz
cok istediysen yazayim o zaman..

herkeze camur atan , onu sahtekar bunu karaktersiz, onu koylu, bunu paragoz ilan eden kendisini sallamayan adamlarla kankacilik oynayip iplenmeyen hatta komik duruma dusen , unutulmus yuzunu Turkiyeye gostermekten baska hicbir amac gutmeyen , TS ismini kullanip ucuz sovlarla komik duruma dusmek pahasina dahi her gordugu medyaya dambur dumbur konusan bir zihniyetin koru korune savunulmasi ve bu ugurda o zatin kendi kucuk hesaplarina ters gelen kisilere bile sallanmasina ben tapmak diyorum arkadasim,, hani bel alti vurmayayim, kayikci kavgasina donusmesin diyorum ama zorluyosun beni haberin olsun.:)

Körü körüne savunmak konusunu daha önce açıkladım. Umut başlığında konusu açıldı söyledim. Dün yada önceki gündü açar bakarsan daha net anlarsın.

Tapma konusunu okuduğun zaman daha net anlayacaksın ki bence kesinlikle okumalısın. Göreceksin aslında kim kime hangi oyuncuya tapıyormuş.

Cem Kıran
01.05.2010, 19:09
semih te 10-15 dakika oynayarak buralara geldi.golcü isen dakikanin önemi yok.15 dakikadada gösterirsin kendini.ben teo yu 2 kez 90 dakika izledim hicbirsey göremedim.eger hala bu adam umut tan iyi diyorsan ben pes ediyorum.

Semih Tr'de yaşıyor arkadaşım..Türkçe biliyor Türkçe..

Camp dönemi yaşadı herşeyi yaşadı..Türk futbolunu biliyor..

Semih ile nasıl karşılaştırıyorsun anlamıyorum..

biltrabzon
01.05.2010, 19:10
teofilo gibi adami kadromda saklayip sabredecegime gider 3 ligden bir golcü bulup ,ona sabrederim en azindan yabanci kontenjanini doldurmam.umut gibi adamida her zaman kadromda tutarim.evet asla takimin tek santraforu olamaz ama kadromdada böyle adamdan vazgecmem.

lazkopatfaroz
01.05.2010, 19:10
Ben bazı kıyaslamaları çok seviyorum. Nasıl bir kıyaslama mantığıdır Dünya'da eşi benzeri yok.

28TS61
01.05.2010, 19:11
macin son dakikalarinda ben mi yanlis duydum yoksa ankaragücü taraftari ".bn. trabzon, olamazsin sampiyon" diye mi bagirdirlar????

irfanb
Tecrübe hayatta yedigin kaziklarin bir bilancosudur.
Thomas Jun`dan sonra Teofilo kazigini bize yedirenlere gurbet elden selamlar.

Cem Kıran
Ben bazı kıyaslamaları çok seviyorum. Nasıl bir kıyaslama mantığıdır Dünya'da eşi benzeri yok.

Laf olsun torba dolsun:)

Murat Erdem
Antalyaspor'lu Djehua bizim maçı izlemiş, doğru mu ? ne iş ?

biltrabzon
01.05.2010, 19:12
Ya arkadaşım anlayamıyorsun yaa..Bu adam 3 aydır 1 maç 90 dkk oynadı yaa..2 maç 11'de oynadı 60. dkkaya kadar.Diğer maçlarda son 10-5 dkk..

Yapma gözünü seveyim yaa..Daha doğru düzgün camp yapmadan geldi bu adam buraya..Doğru düzgün Türkçe kelime bilmiyor daha..

Kar bile ilk defa gördü yaa..Neyse yaa laf anlatmaya çalışıyorum bişe demiorum..

futbolun dili birdir.olacaksa olur.sabredilecek bir isik vermedi.uzatmaya gerek yok.o isigi verse sabredilir ama sabredilecigini zannetmiyorum.

Barış Burak

ya bunu diyorum işte ya.

amacım umutu sevmediğim iiçin teoyu savuınmak değil.

amacım trabzonun iyi bir forvetten faydalanabilmesi.

ya ben gerçekten anlayamıyorum,3 aydır gelen biroyuncunun ilk 90 dakikası.oynadıkları hep son 5 -10 dakka.bir kere 60 dakka oynadı.

Şenol hocanın oynatmamasının sebebi hazır olmaması ise anlarım ki öyledir.

ama bu adam kamp a girmemiş daha bir yeri tanımıyor.ah be renktaşlarım.eleştirmek için eleştiri değil,iyileştirmek için eleştiri yapabilsek...

Cem Kıran
macin son dakikalarinda ben mi yanlis duydum yoksa ankaragücü taraftari ".bn. trabzon, olamazsin sampiyon" diye mi bagirdirlar????

Hayır Fb'ye bağırdılar..

lazkopatfaroz
teofilo gibi adami kadromda saklayip sabredecegime gider 3 ligden bir golcü bulup ,ona sabrederim en azindan yabanci kontenjanini doldurmam.umut gibi adamida her zaman kadromda tutarim.evet asla takimin tek santraforu olamaz ama kadromdada böyle adamdan vazgecmem.

Teo için söylediğini Umut içinde söyleseydin keşke. 1 değil 2 oyuncu alalım. Umut ve Teo nun yerine 3. ligden oyuncu alalım 4 sene sabredelim.

Barış Burak
01.05.2010, 19:13
ya birde trabzonla bursayı aynı tezahürat içinde söylediler galiba ben onu anlamadım? duyan varmı?

lazkopatfaroz
futbolun dili birdir.olacaksa olur.sabredilecek bir isik vermedi.uzatmaya gerek yok.o isigi verse sabredilir ama sabredilecigini zannetmiyorum.

Işık nereden anlaşılıyor. Mesela Gs de Jo alem yapmasaydı o ışık varmıydı ?

Cem Kıran

Biz de Umut'a 4 yıldır o ışığı göremedik o ne olacak?

Kamil Çakmak
01.05.2010, 19:14
KAMİL ABİ:D ben umut,gökhan yüzünden 5 kere ban yedim:D merak etme pişman olmıcaksın :D

ama cezada almayacaksın çünkü kupayı alacağız:D

İnşallah diyorum. Oğlumla birlikte izledik bugün maçı. Üzülmesin diye çarşamba günü maçımız varya fb ile. O yüzden kendilerinini yormadılar dedim. Yenilgi önemli değil dedim. Biraz moral buldu çocuk. dedimya işte kendimede öyle moral vermeye çalıştım.

mustafaction
teo ya laf yok bir türk gitsin oynasın güney amerika liginde bakalım kaç ayda kendini bulabiliyor...

Fanatik34
peki yaninda oynayanlari birakmadida umut,o yanindakiler nerde simdi?hangisinin esamesi okunuyor ,hangisi umut tan daha cok gol atti.allah askina yeter elestirdikce batiyorsun.Elestirdikce batiyorum ha..sende Umut´u hala savunabiliyorsun ya, cok komik oluyorsun!

Mesela FB Guiza´yi gönderip, gezici bir Santrafor aldi mi bak Gökhan Ünal neler yapacak. Gökhan´a kosmuyor deniyordu ama Umut´tan daha cok pozisyona giriyordu. Evet kaciriyordu ama yanindaki arkadaslarini da gol pozisyonuna sokuyordu

Kazım Uzunboy
Bu oyun umarım Fb'ye bir gösteriştir.

EyüpKILIÇ61
01.05.2010, 19:15
Bu oyun umarım Fb'ye bir gösteriştir.

Sen olmayınca böyle oldu kanka :)

Oğuzhan
01.05.2010, 19:16
Biz de Umut'a 4 yıldır o ışığı göremedik o ne olacak?

Senin görmene gerek yok , görenler getirmiş ve görenler oynatıyor.

matrix5782
01.05.2010, 19:18
kulbübü 1994 zihniyetiyle yönetenler elimizde 60 trilyonluk takım var diye böbürenler oluşturduğu kurum ve oluşumları göstermelik ve etkisiz kılarak kulübü 3 kişiyle yönetmeye şalışan

kulübü işçi bulma kurumuna çeviren

kendi çıkar ve sorununu trabzonsporun çıkarından üstün gören

trabzonsporun trilyonlarını sokağa atanlara

geçenseneki başarıyı ölçüsünü dünyaya kolbastıyı tanıttık diye ekranlarda konuşan asbaşkanımıza

selam olsun !!!

rüzgar eken fırtına biçer

sefasını sürdüler cefasını da çeksinler

Gürkan
Takım kadrosunu ve oyun anlayışından önce zihniyeti değiştirmemiz gerekli. Ligde idddasız konumdayız diye,hafta içi final maçımız var diye bu kadar sıradan bir top oynanmaz.Büyük takımsan bu büyüklüğünü bu kadar alçaltamazsın.
Bu demektir ki her sene bir kulvarı seçeceğiz.

turphan
Görünen köy hiç gözükmese keşke! Ama son 1,5 aydır oynadığımız oyunla kupayı almamız mucize olur ancak...

ESER
Körü körüne savunmak konusunu daha önce açıkladım. Umut başlığında konusu açıldı söyledim. Dün yada önceki gündü açar bakarsan daha net anlarsın.

Tapma konusunu okuduğun zaman daha net anlayacaksın ki bence kesinlikle okumalısın. Göreceksin aslında kim kime hangi oyuncuya tapıyormuş.

ben Trabzonspor un menfaatlerine tapiyorum, kisiler cok da onemli degil..
ha benim gibi dusunenlerin 10 hafta boyunca ne kadar hakli oduklari da ortada.. alinan, alinmayan kiyaslamasina gerek bile yok. aradaki fark ucurumun da otesinde.

sunu da belirteyim ki yanlis anlasilmasin,. bir kere dahi umut hakkinda yazdigim olumsuz bir mesaj yok. hatta teofilo geldiginde de umutluydum ama hersey ortada.. cunku yapilan transfer TS nin menfaati icin degil birilerinin kucuk kirli fikirlerine hizmet icin yapildi.

Barış Burak
İnşallah diyorum. Oğlumla birlikte izledik bugün maçı. Üzülmesin diye çarşamba günü maçımız varya fb ile. O yüzden kendilerinini yormadılar dedim. Yenilgi önemli değil dedim. Biraz moral buldu çocuk. dedimya işte kendimede öyle moral vermeye çalıştım.

inşaallah benim çocukluğumdaki üzüntüler kadar onun çocukluğunda sevinçler olur trabzonspor hakkında.inşaallah ya...:D

o zaman çarşamba günkü kupa küçük kardeşimiz için gelsin:D

Cem Kıran
01.05.2010, 19:19
kulbübü 1994 zihniyetiyle yönetenler elimizde 60 trilyonluk takım var diye böbürenler oluşturduğu kurum ve oluşumları göstermelik ve etkisiz kılarak kulübü 3 kişiyle yönetmeye şalışan

geçenseneki başarıyı ölçüsünü dünyaya kolbastıyı tanıttık diye ekranlarda konuşan asbaşkanımıza

selam olsun !!!

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

lazkopatfaroz
Uğur

Transferlerde son durum nedir. Bugün İlhan Cavcav'ın maçı izliyor olmasının bizimle ilgili var mı ?

61_ts
arkadaslar bu mac bize ne gösterdi......sunu:........

cale,gabric,sezer,engin,teo,burak,ve hatta ceyhun,giray,song,,,,,,,,,,,bunlar sezon sonu gittmeli bence....
bize göre oyuncu degildiler....

faty papy ve brüsl...üstüne ..requelme ve stepanov gibi oyuncular alin mali ....

sizce ögle digilmi yigenler...... ;-)

Cem Kıran
01.05.2010, 19:21
Dos Santo Gs'de 2. dönem hermaç oynadığı halde hala alışamadı..

Hala iyi mi kötü tartışmaları yaşanıyor..

Teo doğru düzgün oynamadan hemen kötü olduğuna karar vermek...

Gerçekten ilginç..

Ben Teo'nun savunucusuda değilim..Farkındaysanız iyi mi kötü mü tartışması yapmıyorum..

Sadece karar vermek erken diyorum o kadar..

Adem CAKIR
01.05.2010, 19:21
Çok kötü oynuyoruz, öyle böyle değil çok kötü.
Kimi tutsan elinde kalıyor.
Ne defansımız defans ne orta sahamız orta saha.
Kanatları çalışmayan, umudu 1-2 futbolcunun kişisel becerisine bağlanmış bu takıma, kimi koyarsanız koyun gol atması rakibin beceriksizliği olur.
Bu yüzden forvetlere yüklenmenin de çok anlamı yok.
Bir tek Burak istisna.
Bu adam bu oyunuyla onca süreyi nasıl alabiliyor inanamıyorum!

lazkopatfaroz
01.05.2010, 19:22
ben Trabzonspor un menfaatlerine tapiyorum, kisiler cok da onemli degil..
ha benim gibi dusunenlerin 10 hafta boyunca ne kadar hakli oduklari da ortada.. alinan, alinmayan kiyaslamasina gerek bile yok. aradaki fark ucurumun da otesinde.

sunu da belirteyim ki yanlis anlasilmasin,. bir kere dahi umut hakkinda yazdigim olumsuz bir mesaj yok. hatta teofilo geldiginde de umutluydum ama hersey ortada.. cunku yapilan transfer TS nin menfaati icin degil birilerinin kucuk kirli fikirlerine hizmet icin yapildi.

Alınmayan oyuncu alınsaydı kesin şöyle olurduk, kesin böyle olurduk düşünesi ne kadar doğru ? Adam oynamadan ne vereceğini nereden biliyorsunuz ? Bu kadar ileri görüş yeteneği nereden geliyor ?

Senin gibi düşünenler malum transfer olsaydı 10 hafta boyunca haklı mı olacaklardı ?

karaman6106
01.05.2010, 19:23
oynayanlar için İZLENİMLERİM
onur: bu senenin kazancı. onurlu geleceğimiz.
serkan: aynen devam.
giray, egemen-kalıcı.
cale. keçinin olmadığı yerde, koyuna abdurrahman çelebi derler ya omisal.
song, birkaç yaş genç olsa.
gabriç???????????
engin, futbolu iyi kalır, ama ya ahlak.onun dasorunu takımın gerçekten kaptanı olmayışı.yani içerde sahip çıkanı, tokatlayanı olmalı.
burak, acilen gönderlmeli.
alan, kalmalı.
colman en değerli oyuncumuz şu kadroda.
sezer, yavuz selimde oynayanlara yazık oluyor.
ceyhun, kalıbının adamı değil, ama kalmalı
teo.????anlayamadım. anladığım tek şey onun da, umut gibi birinci forvet olduğu takımın asla şampiyon olamayacağı
şenol hoca:bu fakir kadroya nezaret eden tam bir amatör trabzonspor sevdalısı.
biz taraftarlar:bu sefer çekirdek yemeye zamanımız olmadı, zira a.gücü taraftarını izliyorduk.
büyük tarbzonspor tarftarına saygılarımla.

Özge
01.05.2010, 19:24
Evet tribundeydi ama ne icin ordaydi bilmiyorum.

Ilk yari kotuyduk Alan ve Colman oyuna girince takim baski kurdu ama atamadik.Oyuna Yattara'nin girmesini beklerken Ceyhun girdi.Madem gol ariyorsun Ceyhun'un ne isi var anlamis degilim.

karaman6106
01.05.2010, 19:25
maçı protokolde izledim.maç bitiminde başkana "bir hatta iki iyi golcü alın, bunlarla şampiyon olunmaz dedim" bana moralsiz bir yüzle baktı. ve gazetecilerden de kaçarak arabasına binip ayrıldı.

irfanb
01.05.2010, 19:25

Hayrettin Emice`nin yeni gözdesi olmasin? :)
Teo ile beraber müthis is yapar.

Cem Kıran
01.05.2010, 19:27

Yıldız dediği o herhalde:D

Murat Erdem
01.05.2010, 19:27
Organik tarım atılımından sonra, Güreş şubesi atılımı mı geliyor acaba:)

ESER
01.05.2010, 19:28

selam olsun !!!

olayin ozeti budur.. :alkış::alkış:

bu kulub reklam pesinde kosan ,kulubu yazanesi gorenlerin oyuncagi oldu ve bu yuzden ki potansiyeline ragmen iki geri bir ileri gidiyor malesef..

irfanb
01.05.2010, 19:28
Yıldız dediği o herhalde:D

O yildiz degil Karadelik.
:)

Oğuzhan Akyıldız
01.05.2010, 19:29
bu oyun la kupa mupa alınmaz. ayrıca maç sonu yakışmayan görüntüler yaşandı keşkeolmasaydı

eraytaskin61
01.05.2010, 19:30
böyle rezillik yok stada gidiyoruz bilet yok kaç kişi döndü staddan kadınlı cocuklu ayıptır günahtır yazıklar olsun sana melih gçkçek 900 kontenjan hemi

Mustafa GÜLAY
bu oyun la kupa mupa alınmaz. ayrıca maç sonu yakışmayan görüntüler yaşandı keşkeolmasaydı ne oldu abi

mhayri
Millet şampiyonluk maçına çıkıyorken şu saatlerde bizim düştüğümüz hallere bak...
Yazıklar olsun...
Hele birde iki fener maçını kaybedin de bakalım orada nasıl oturacaksınız bakalım
sayın işbilmez ve kerameti kendinden menkul şeyh efendiler...

KERİM
01.05.2010, 19:31
ya birde trabzonla bursayı aynı tezahürat içinde söylediler galiba ben onu anlamadım? duyan varmı?

Bende merak ediyorum ancak hala cevabı alamadık

bu oyun la kupa mupa alınmaz. ayrıca maç sonu yakışmayan görüntüler yaşandı keşkeolmasaydı

şu yakışmayan görüntüleri açıklarmısınız?

irfanb
01.05.2010, 19:31
Organik tarım atılımından sonra, Güreş şubesi atılımı mı geliyor acaba:)

Viktor Shaka diye bir futbolcu almistik bir zamanlar büyük umutlarla.:)
Shaka`nin kabilesinden üc bes adam bizim kulübe fax cekmisler ve demisler ki :"Biz de Shaka ayarinda futbolculariz,biz de Trabzonspor`da denenmek istiyoruz".:)
Djehua da Teo`yu seyredince demistir benim ne eksigim var bu adamdan beni de alin diye.:)

Oğuzhan Akyıldız
01.05.2010, 19:32
maç sonu biraz kavga oldu TRABZON taraftarları arasında

KERİM
01.05.2010, 19:33

Nedeni neydi?

tamuğ yamtar
Maçtan yeni geldim.

Teo'nun kötü oynaması normal bence.

Veya karar vermek için erken diyelim.

2 stoperin arasında kayboldu adam.

Destek veren yok, sağdan soldan orta yapan yok.

Tek forvette Teo'ya göre değil pek.

Burak Yılmaz'ı anlayan varsa beri gelsin.

Ne yapmaya çalışıyor anlayamadım.

Baya da yuhalandı zaten.

Şenol Hoca'ya gelince.

Tam kadro çıkarsın maça.

60 dakika oynatırsın sonra aslarını çıkartırsın.

Bu tercih yanlıştı bence.

Hatta 90 dakika as takımla oynayacaksın arkadaşlar.

Kupa finali olabilir. Ama "büyüksen" maç farketmez.

Mustafa GÜLAY
Normal bişey şaşırmam

Barış Burak
01.05.2010, 19:34
maçı protokolde izledim.maç bitiminde başkana "bir hatta iki iyi golcü alın, bunlarla şampiyon olunmaz dedim" bana moralsiz bir yüzle baktı. ve gazetecilerden de kaçarak arabasına binip ayrıldı.

ağabey şunu merak ediyorum,bizim ve bursanın adını aynı tezahüratta söylediler mi bana öyle geldi sanki ya? ne dediler ki?

Mustafa GÜLAY
ankara gücü taraftarı bizim hakkımızda ne tezehürat yaptı

Oğuzhan Akyıldız
nedenini bende bilmiyorum ama fazla uzatmaya gerek yok kişiseldir herhalde

Deniz Telci
bence kupayı almayalım ! (Teo hariç) bu 2.liglik fovretlerle hiç bir şey başaramayız !

şimdi sen 1 - 0 öndesin! ikinci yarı 3 gol yiyorsun ! olmaz yani ! td'lüğünü asya da geliştirsen ne olacak ?

eraytaskin61
01.05.2010, 19:35

millet ankara tarafında izledi maçı bilet yoktu orda olmadıda bizimkiler mi kapıştı vay arkadaş

Barış Burak
01.05.2010, 19:35
evet teo çift forvette oynayacak bir oyuncu.ama bence asla kalitesiz değil.:D

matrix5782
01.05.2010, 19:37
Mithat Halis… İsmini önce Rune Lange transferiyle duyduk

Mehmet Ali Yılmaz döneminde tam 16 milyon mark

Tomas Jun transferinde de başrol oynayan isim Mithat Halis

bir anda tombaladan çıkan ve tam 3 milyon 450 bin avro karşılığında bonservisi alındı

Mithat Halis’in, 30 yaşına giden Szymkowiak’ı bir başka kulübe daha satarak buradan menajerlik ücreti yemeye çalıştı

Veee bu dönemde Alanzinho yu getiren adam 3.9 milyon euro karşılığında

şu yazıyı dikkatle bir okuyun bakalım ne çıkaracaksınız

ben bunlara sülük diyorum

Oğuzhan Akyıldız
ayrıca hakikaten yabancı hayranıyız ceyhun ferhat ısınırken hiç çağrılmadı yattara ve alanzinho ısınmak için soyunduklarında başladı tezahüratlar

temel_yilmaz
Asbaşkan
forvet (umut) rakibi yoracak orta saha oyuncularımız gol atacak diyen bir asbaşkan var takımın yönetiminde biz bu takımdan başarı bekliyoruz .Acaba bizim asbaşkan orta saha oyuncularımız içinde ne düşünüyor herhalde forvet koşacak orta sahamız koşmayacak ne güzel oyun anlayışı bunun için orta sahamız zayıf.
Asbaşkana bak çay demle bizde burda birbirimizi yiyoruz Umut mu Teo mu diye sen zihniyete baksana adamdaki.

Deniz Telci
01.05.2010, 19:38
evet teo çift forvette oynayacak bir oyuncu.ama bence asla kalitesiz değil.:D
bence de :D !

Erbay
01.05.2010, 19:38
Giray, Sezer, Burak, Gabriç, Cale, Engin... Bu maçta benim gözümde bitik oyunculardı.

Ahmet Faruk
01.05.2010, 19:40
Bolaki kupayı alamazsınız...
bjk maçından beri aklınız kupa da arkadaş...

Sefa
01.05.2010, 19:41
Ne akılmış arkadaş hayattan koptular..

KERİM
01.05.2010, 19:44

Trabzon adına tezahuratlar vardı maç içinde. TV de duyamadık. ???

Çağatay_
01.05.2010, 19:44
Evet katılıyorum.teo tek forvet oynayacak forvet değil. şenol hocada normalde tek forvet oynatmaz.işte o yüzden sabredilsin.bir pivot forvet alınsın.çift forvet oynatılsın.o zaman izleyelim diyorum.

İsim de veriyorum, Christian Fabbiani.

Hem ayaktan iyi hem kafadan.

Ama ağır biraz.Çok teknik, ama çok etkili.Téo'yu çok güzel besler, hem de Arjantinli.

ESER
01.05.2010, 19:45
Alınmayan oyuncu alınsaydı kesin şöyle olurduk, kesin böyle olurduk düşünesi ne kadar doğru ? Adam oynamadan ne vereceğini nereden biliyorsunuz ? Bu kadar ileri görüş yeteneği nereden geliyor ?

Senin gibi düşünenler malum transfer olsaydı 10 hafta boyunca haklı mı olacaklardı ?

alinmayan alinmaz. sorun alinmayandan da ziyade milyonlarin zekasina edilen kufur ve yapilan ucuz sovlar. taraftara capulcu muamelesi yapan ve istanbulla kankicilik oynayan populist zihniyetin yaptigi ucuz isler benim elestirdigim.. alindi alinacak , tuhhhh telefonu kapali.. tuh gittik ama dukkan kapaliymis, adamlar cumartesi calismiyormus... cumartesi gunu kurumlarin kapali olup olmayacagini bile algilayamamis bir adamin iflas etmesine sasirmamak lazim;) benim sasirdigim iflas edip , yuzu unutulmus bir zatin TS kimligini futursuzca hergun somurmesi ve kulubun imajini reytingini somurmesi ve muthus bir destek bulmasi,. futbolcusuna medya onunde sallayan bir zihniyet bu kulubun baskani olmayi haketmiyor..

nakzo
01.05.2010, 19:46
Ya arkadaş birde şu AVAREL CEYHUN'u nerden buldunuz, kime izlettiniz? Adam sıfır ya sıııııııııııııııııııııııfffffffffffıııııııııırrrrr rrrrrrrr. Bu adam koca Trabzonda nasıl oynuyor? Top kesmez ,koşmaz,2 metreye evet 2 metreye pas dahil atamaz... Bunu bulanı fena halde öpppmeeek istiyorum.

Oğuzhan Akyıldız
maç içi güzeldi ankaragücü gerçekten çok iyi karşıladı bizi hep birlikte destek verdik takıma sonuçta 500 kişi olunca (ki bunların en az 100 ü otururken ses çıkmıyor bizde ank.gücü ile karşılıklı tezahürat ettik

Sefaenes
bu mac icin carsambayi düsündüklerini acikliyorlar bakalim carsamba ne bahane bulacaklar merak ediyorum.

biltrabzon
01.05.2010, 19:50
Elestirdikce batiyorum ha..sende Umut´u hala savunabiliyorsun ya, cok komik oluyorsun!

Mesela FB Guiza´yi gönderip, gezici bir Santrafor aldi mi bak Gökhan Ünal neler yapacak. Gökhan´a kosmuyor deniyordu ama Umut´tan daha cok pozisyona giriyordu. Evet kaciriyordu ama yanindaki arkadaslarini da gol pozisyonuna sokuyordu

seninkide halamin biyiklari olsa gökhan ünal amcam olurdu misali.:D:Dben umut u bu takimdaki forvetlerden en iyisi oldugu icin savunuyorum tabi anlayana.

lazkopatfaroz
01.05.2010, 19:52
alinmayan alinmaz. sorun alinmayandan da ziyade milyonlarin zekasina edilen kufur ve yapilan ucuz sovlar. taraftara capulcu muamelesi yapan ve istanbulla kankicilik oynayan populist zihniyetin yaptigi ucuz isler benim elestirdigim.. alindi alinacak , tuhhhh telefonu kapali.. tuh gittik ama dukkan kapaliymis, adamlar cumartesi calismiyormus... cumartesi gunu kurumlarin kapali olup olmayacagini bile algilayamamis bir adamin iflas etmesine sasirmamak lazim;) benim sasirdigim iflas edip , yuzu unutulmus bir zatin TS kimligini futursuzca hergun somurmesi ve kulubun imajini reytingini somurmesi ve muthus bir destek bulmasi,. futbolcusuna medya onunde sallayan bir zihniyet bu kulubun baskani olmayi haketmiyor..

Çok güzel eleştiriler. Herkes eleştirilmeli ki doğru yolu bulalım. Zahmet edip 2 metre ötedeki kulüp binasına nezaketende olsa gitme zahmetinde bulunmayan futbolcuda eleştirilmeli. Eğer eleştirilirse o zaman taraftarın samimiyeti daha net anlaşılır.

Nezaketen gitmese bile herkesin Trabzonsporluluğunu sorgulayan oyuncuda eleştirilmeli. Diyeceksiniz ki haksızlık yapıldı. Trabzonspor'da kime haksızlık yapıladı ki ? Kimse çıkıpta birilerinin Trabzonsporluluğunu sorgulamadı.

Eğer tarafsız eleştiri varsa herkese olmalı.

Uğur KÜÇÜK
01.05.2010, 19:53
ya burada hıc bahsedılmedı de evet bugun gercekten de burak ıle gabrıc cok kotuydu hele hele de burak berbat oynadı benım anlamadıgım sol kanatta cok daha verımlı oynayan gabrıc neden 2 mactır sag kanatta oynuyor bu konuda ne dusunuyorsunuz renktaslar acaba

Uğurtan
01.05.2010, 19:54
Yorum yapmaya değmez..

Basketbol takımına odaklanmak sinirler için, psikoloji için en doğrusu..

ESER
01.05.2010, 20:05
Çok güzel eleştiriler. Herkes eleştirilmeli ki doğru yolu bulalım. Zahmet edip 2 metre ötedeki kulüp binasına nezaketende olsa gitme zahmetinde bulunmayan futbolcuda eleştirilmeli. Eğer eleştirilirse o zaman taraftarın samimiyeti daha net anlaşılır.

Nezaketen gitmese bile herkesin Trabzonsporluluğunu sorgulayan oyuncuda eleştirilmeli. Diyeceksiniz ki haksızlık yapıldı. Trabzonspor'da kime haksızlık yapıladı ki ? Kimse çıkıpta birilerinin Trabzonsporluluğunu sorgulamadı.

Eğer tarafsız eleştiri varsa herkese olmalı.

gitmemisse o da hatali..onunda hatasi varsa o da taraftara sov yapmissa ona da yaziklar olsun ama camur atilan sahislari hatirlayinca basit bir saglamayla kimin ne yaptigi anlasiliyor..

fatih gelmesin alinmasin sorun degil, ama insanlara b.. atma pesinde kosan ucuz sovlar yapip medya ikonu olmaya oynayan, onune gelene camur atan ,iftira atan , karalayan durusu ayaklar altinda bir zatin bu kulubu somursini elestiriyorum , fatih ahmet mehmet degil mesele. ayak oyunlarini yapanlara kahpe bizans diye soverken bin beterinin kulubu somurmesine sahit olmak beni ozen,, fatih su bu cok da umurumda degil, cunku ne fatih ne de sadri sener bu kulupten buyuk degil..

Kaan
01.05.2010, 20:14
Ankaragüçlülerle yapılan karşılıklı tezahûratların dışında maçın hiçbir güzel yanı yoktu.

Birde Ankaragüçlülerin şovlarını izlemek güzeldi. :D

İyi oynadığımızı söyleyecek biri var mı ?

Deniz Telci
01.05.2010, 20:24
Ankaragüçlülerle yapılan karşılıklı tezahûratların dışında maçın hiçbir güzel yanı yoktu.

Birde Ankaragüçlülerin şovlarını izlemek güzeldi. :D

İyi oynadığımızı söyleyecek biri var mı ?
ben bir yerde iyi oynadığımızı görüyorum ! ama nerede? aklım 1-0 eriyor :cool:

UmutBaykan
01.05.2010, 20:27
Yorum yapmaya değmez..

Basketbol takımına odaklanmak sinirler için, psikoloji için en doğrusu..

Bencede...

Cüneyt Canlıca
01.05.2010, 20:28
Teofilo için bulunmaz bir şanstı bu maç ama iyi kullanamadı malesef... Benim izlediğim posizyon almada çok sıkıntısı var.. Bunun kamp yapmamakla hazır olmamakla bi alakası yok... Sanırım kolombiyada ofsayt diye bişey yok...Tamam belki pas gelmedi ama gördüğüm her posizyonda ofsayttaydı.. Teofilo hayranı olan arkadaşlarda zaten daha hazır olmadığından bahsediyor bu yüzden şimdi elimizde bulunan forvete destek verme zamanı en azından kupa maçı geçene kadar dilinizi tutun yahu...

Umut Bulut bu maçta oynamadı ama gene maç başlığnda en çok ondan bahsediliyor...
Bence kupa maçının kahramanıda Umut Bulut olacak..Bunuda böyle tarihe not düşüyorum..

Emre B.
01.05.2010, 20:39
Madem akılları kupada, çarşamba günü görücez efendileri...

Serdær
Ankaragücü maçının bizim açımızdan en iyi yanı gündüz maçı olmasaydı.

Az da olsa futbolcular yabancılık çekmeyeceklerdir.

Bülent Bayraktar
bu kadar kötü bu kadar aciz bu kadar beceriksz uzun zmndır izlememiştim takımı son 2 hafta iflas ettik resmen

lazkopatfaroz
gitmemisse o da hatali..onunda hatasi varsa o da taraftara sov yapmissa ona da yaziklar olsun ama camur atilan sahislari hatirlayinca basit bir saglamayla kimin ne yaptigi anlasiliyor..

fatih gelmesin alinmasin sorun degil, ama insanlara b.. atma pesinde kosan ucuz sovlar yapip medya ikonu olmaya oynayan, onune gelene camur atan ,iftira atan , karalayan durusu ayaklar altinda bir zatin bu kulubu somursini elestiriyorum , fatih ahmet mehmet degil mesele. ayak oyunlarini yapanlara kahpe bizans diye soverken bin beterinin kulubu somurmesine sahit olmak beni ozen,, fatih su bu cok da umurumda degil, cunku ne fatih ne de sadri sener bu kulupten buyuk degil..

Herkesi eleştirebiliyorsak o zaman sorun yok. Umarım bunu bütün arkadaşlar yapabilirler. Hele hele malum kişiye sevdası olanlar yaparsa daha anlamlı olur. Yapamıyorlar işte en çok kızdığım olay bu.