PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Maraton Özel" Sırıtıyor

Nytre
20.08.2005, 21:58
arkadaslar maraton özel denilen yer statta siritiyor.. ayni tribun içerisinde böyle SINIF ayrimciligi bence hiç hos degil..

SiNo
20.08.2005, 22:02
KILITTTTTTTTTTTT

falcon61
20.08.2005, 22:08
Maraton özel ne ya benim haberim yok bu sezonmu oldu bu ?

Sacit
20.08.2005, 22:12
arkadaslar maraton özel denilen yer statta siritiyor.. ayni tribun içerisinde böyle SINIF ayrimciligi bence hiç hos degil..

trabzonspor taraftarina yakismiyor smileys/smiley19.gif

ts_fan
20.08.2005, 22:20
yönetim böyle uygun görmüs, bize elestirmek düsmez...destek vermek lazim yönetime, vardir bir bildiklerismileys/smiley18.gif

Emir BAYRAK
20.08.2005, 22:23
KILITTTTTTTTTTTT

SARI KILITTTT :Dsmileys/smiley36.gif

FAruk
20.08.2005, 22:54
Böyle siritiyor da diger türlü de dernek oraya yerlesip maç izliyordu. Ama onlar beles biletle izliyordu, simdi ise para veren izliyor. Yani böylesi daha iyi kulüp için. Besiktas kapalisi gibi taraftarimiz olsaydi da yaptiklari locayi yiktirsaydik..

Keleşoğlu
20.08.2005, 22:54
bencede siritiyo. iki taraf arasinda ne kadar fiyat farki var

SiNo
20.08.2005, 23:44
KILITTTTTTTTTTTT

KOCAMAN ASMA KILIT OLSUN BENCE SENCE HEMDE SAPSARI smileys/smiley36.gif

Utku061
20.08.2005, 23:56
maraton özel dernegin ora ve dernek ile yönetim arasinda problemler var! ayrica bilet de satilmiyor oraya..

dernek ayagi herhalde bitiyor trabzonda.malum kursunlama olaylarindan sonra..

yattara11
20.08.2005, 23:59
dernek olaylarindan sonra dogal olarak o tribünde bosaldi... simdi öyle saniyorum ki bu karmasa dönemi geçtikten sonra yönetim maçlik bgilet satmaya baslar orda... yani en azindan ben öyle tahmin ediyorum...

Mert Pasa
21.08.2005, 11:08
maraton ozel adi bile trtnin programlarina benziyo

gedik61
21.08.2005, 11:49
ZATEN BIZIM KAPALI MASALLAH MAC BOYUNCA TIYATRO IZLER GIBI OTURUYO,ASLINDA MARATON OZELE BI GRUP GIRMELI,TUM KAPALI SALLANMALI...

TSelif
21.08.2005, 12:20
BUNUN IÇIN BEN YÖNETIME MAIL ATTIM...TABI DIKKATE ALINIRMI BILMEM AMA ...NE KADAR KÖYÜ GÖRÜNDÜGÜNÜ VE TRABZONSPOR A YAKISMADIGINI FALAN BELIRTTIM...BENCE ÇOK MAIL ,TEL,GIDERSE DIKKATE ALINIR DIYE DÜSÜNÜYORUM...smileys/smiley2.gif

omer61
21.08.2005, 12:28
arkadslar maraton özel kombineye ayrildi die biliorm ben.. kombineli adamlar mi gitmo acaba maça.. satilmio çünkü oranin biletleri. we bos duruo orasi.. maçin en gusel seyredilcek yeri bos...

Hünkar
21.08.2005, 15:02
zaten cok ses cikmiyo stattan bide maraton ozel yaptilar

falcon61
21.08.2005, 15:31
Bos bos islerle ugrasiyolar yaa maraton özel yapmakda neyin nesi zaten ses çikmiyo hiçbiyerden

l-m
21.08.2005, 15:57
maraton özel çok güzel bir fikir bence. senelerden 2004. Avni akerdeyim, su anki maraton özel kismindan 500 adet bilet dagitilmis derneklerden birine, onlar da disarda satiyor biletleri yari fiyatina. biraz canim sikildi ya neyse, maça girdik adamlar bagirmiyor, çilginlara küsmüsler, olaya bak sen, yanimdaki çocuk dayanamadi Trabzon diye bagirmaya kalkti, çocugu dövmediler o kadar, sonra köfte aldi bu "kafa"daki adamlar, o zaman tribün gruplarindan tiksindim. Geçiniz efendim, iyi yaptilar, iyi. Kel basa simsir tarak, derneklerdüzgün olsaydi böyle olmazdi. Bagiranlar kale arkasinda zaten, maratonun rant kapisi kapandi o kadar, o bölüm bos dursun daha iyi, kimse milleti aptal yerine koymasin. Ben parami verirken çapulsuzun biri tribüne bedava girecek sonra da benim bagirmami engelleyecek, (ç)aldigi paralarla da köfte ziyafeti çekecek, sonra da Trabzonsporluyum geçinecek, maraton özel bize özel...aynen devam bence.

falcon61
21.08.2005, 16:15
bU konudada haklisin ben para verirken birilerinin beles girmesi koyuyo adama egegr maraton özel bu sebeple açildiysa helal olsun aynen devam Trabzonu seven 2 paket sigara eksik içer maça gelir

Utku061
21.08.2005, 16:19
@l-m

Dediklerine aynen katilmakla birlikte,burada yine dernek ile yönetim arasinda sorun oldugunu düsünüyorum.Bilgi alirsam sizlere iletirim..

Ama bu isi gönülden yapacak adamlar lazim tribüne! Kendilerine bedava bilet verip de onlari disarda zatan zihniyete ihtiyacimiz yok zati..

KuĞu
21.08.2005, 18:19
maraton özel 300 milyona satilan kombineli yerdir. o kismin sag ve sol alt kisimlari 150 milyonluk kombineli yerlerdir yani orada maç izleyenler kombine alarak oraya gelmis oturan insanlardir. Bir taraftar dernegi olusturulacaksa kombine bilet satilan yerleri parayla satin alsinlar bu organizasyon için zamaninda para toplanip o koltuklar alinabilirdi!tabi simdi is isten çok taaan geçti, Yenilenmis Avniaker tribün sorunlarini ortadan kaldirir.Çift katli kale arkalari derneklere uygun fiyata birakilir hatta kapasitesi artacak stad fazla gelir getireceginden sembolik rakamlar derneklere sunulur yerinde duramayan kalabalik kalearkalarina maratondakilerde eslik eder vs.vs. Yeni Avni Aker, ne futbolcu ne gönüllerin sampiyonlugu, sadece Avni Akeri yenileyin yeter!!! Zemini gördügümde birkez daha çoooookkk yazik dedim çook!

Nytre
21.08.2005, 23:40
evet zemin gerçekten berbatti.. artik hem sahanin yenilenmesi hem de kale arkalarinin yenilenmesi ayrica maraton tribunundeki o direklerin kaldirilmasi gerekiyor siddetle..

ayrica maraton özel denen yerin hem kombine biletleri hem de maç biletleri maraton tribunlerine göre daha pahali ancak bombos!..

yarisindan çogu bostu ve gerçekten çirkin bir görüntü ayrica marton özelin diger tribunlerden demirliklerle ve onlarin uçlarindaki sivri demirlerle ayrilmasi ise ayri bir REZALET bence...

yönetim bir sey biliyordur elbet ancak bildigi yararli midir zararli midir bilinmiyor..

bunun disinda dernegin oradan ayrilmasininsa neden oldugunu bilmiyorum ancak konunun ana nedeni maddi olduguna eminim..

Guests
21.08.2005, 23:55
Zemin REZILDI! Yer kamerasindan o görüntüyü gördüm ya maçi izlerken tarla gibiydi mübarek.REZALET! + Maraton özel siritiyor demissiniz.Soruyorum size bagiran bir grup taraftarin bulundugu yer hariç statta neresi siritmiyordu ki? Sessiz tiyatro seyircileri, SIZ BU TAKIMI HAKETMIYORSUNUZ!

CECEN61
22.08.2005, 00:50
maraton özelde noliyiki.ben ankaragücü maçindaydim öyle bisi görmedim bi sey dikkatimi çekti balkonlu yer orasi neki.

baris_aykan
22.08.2005, 01:29
KILITTTTTTTTTTTT

KOCAMAN ASMA KILIT OLSUN BENCE SENCE HEMDE SAPSARI smileys/smiley36.gif

kilit asilinca huzur mu bulacaksiniz bence hakli arkadas hakikaten siritiyo bence yonetim buna bi cozum bulsun smileys/smiley5.gif

zafercalikoglu
22.08.2005, 11:17
BENCE DE TEPKILER HAKLI NE O OYLE OZEL MÖZEL BIZI BOZAR,TRIBUN BÜTÜNLÜGÜNÜ BOZUCU SEYLER BUNLAR,3-5 KURUS FAZLA KAZANACAGIZ DI,YE

GÖRDÜK KAZANDIK S.L GIREREK PARALARI smileys/smiley7.gif

YONETIMI BU KONUDA ELESTIREN HERKES HAKLI BENCE BOYLE BIR SEY OLMAZ,ISTERSENIZ KILIT ISTERISENIZ SANGA TAKIN

Burçak
22.08.2005, 16:31
maraton özelde noliyiki.ben ankaragücü maçindaydim öyle bisi görmedim bi sey dikkatimi çekti balkonlu yer orasi neki.

orasi eski trabzonsporlu futbolcular dernegi.

ahmetturk
22.08.2005, 16:56
Maraton özelden bilet satilmiyor

zafercalikoglu
22.08.2005, 19:27
maraton özel yapacasgina yönetim kale arkalarini büyütsünler azacik yakismiyor artik bize herkes yeniledi bizde içeride ayrim yapa duralim

zafercalikoglu
22.08.2005, 19:28
ayrica neden bu kadar az mesaj yaziliyo anlamiyorum topic çok sayfa olmaliydi.

KuĞu
22.08.2005, 19:40

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

O BALKONA MAÇTANSONRA YIKANAN FORMALARI ASIYORLAR, MALÜM KALE ARKALARI YOK GIBI KARADENIZDEN RÜZGAR BI GIRIYOR BOZTEPEYI ÇIKAMADAN GERI GELIYOR BÖYLELIKLE FORMALARA RÜZGAR IKIKAT DAHA FAZLA TESIR EDIYOR ERKEN KURUYOR, AVNI AKER DE BISEY INSAAEDILIRKEN EN INCE AYRINTISINA KADAR DÜSÜNÜLÜYOR!!smileys/smiley36.gifBAK SEKIZ DIREKLERE ÜST KAPLMAYI TUTSUN DIYE YAPILMIS NEKADAR ZEKICE DEGILMI? YOKSA TAVAN SEYIRCILERIN ÜSTÜNE DÜSER!!!smileys/smiley7.gifHELAL OLSUN DÜSÜNENE smileys/smiley7.gif

BDiler61
22.08.2005, 20:26
yönetimin bu soruna bir çare bulmasi lazim.Maratonun ortasi bos siritiyor.

Nytre
23.08.2005, 10:57
MARATON ÖZELIN GEREKSIZ BIR SEY OLDUGU ORTAYA ÇIKTI ANCAK BU KONUDA BU SENE GERI DÖNÜLEMEYECEGI KESIN HERHALDE ÇÜNKÜ ORADADA BIR SÜRÜ ADAM KOMBINE ALDI DÜNYANIN PARASINI VERDILER SIMDI ONLAR MAGDUR KALAMAZ..

ANCAK MARATON ÖZELE BIR KAMPANYA YAPILABILIR..

MESELA MARATON ÖZEL ALANA KALE ARKASI KOMBINESI HEDIYE EDILEBILIR. GERÇI FORMA HEDIYESI VAR AMA DEMEK KI KURTARMIYOR

#10 Fietra
23.08.2005, 14:31
Adam Maraton Özel diye gelecek ancak maçi direklerden izleyemeyerek gidecek kale arkasina git daha iyi.

Gargamel
23.08.2005, 14:35
Tiribunun en guzel yerini maraton özel yapiosun eskiden yine 3 5 tane bagiran taraftar vardi onlarda simdiki maraton özelin oldugu yere giderlerdi simdi araya fiyat farkikonuldugu için adam tercih etmiyor maraton özeli noluyor sora guruplar dagaliyor....artik maratonun ortasida cekirdekçi oldu hiç bisey kalmadi az da olsa orada bagiranlar oluyodusmileys/smiley19.gif

#10 Fietra
23.08.2005, 14:38
@Gargamel

Taraftarlar Dernegi'nin Maraton Özele sene öncesinde kombine aldigi haberleri söylendi.Aslinda komple Maraton Özel'de taraftarlar olsa güzel olur.

Külünkoğlu
23.08.2005, 15:53
Defalarca söyledik stadin kalbinin attigi ruhunun oldugu yerdir "Maraton iki direk arasi"... stadi yapamiyorsaniz bari burayi öldürmeyin.mutlaka tezahurat burdan baslamali.tribunun bu kismini canli tutmaniz lazim dedik.

Yöneticilere de söyledik ama onlar ne yaptilar tam tersiniyaptilar.3-5 milyar için su yaptiklarina bakhem de o kadar örnegi de varken bile bile yönetim lades dedi. Bu zihniyeti anlamak mümkün degil.Tribunlere ara ara gelen ruh simdi tamamen yok oldu.Çilginlar'daki bir grup kardesimize kaldi is. bir taraftara bu kadar eziyet olur mu? kim zevk alir bu sessizlikten ? sadist bunlar sadist...

gerçekefsane
23.08.2005, 16:31
maraton özel için yeni kampanya

KOMBINE KARTLAR?DA REKOR SATISA ULASILDI

Kombine kart satislarinda gün itibariyle 6.000 adetlik satis rakamina ulasildigini açiklayan Sahin, bu rakamin Trabzonspor için bir rekor oldugunu belirtti. Sahin ayrica, maraton özel tribünü için gelen yogun talep nedeniyle, yeni bir kampanya yapacaklarini ve bu tribüne ait kombine kartlarin yalnizca 15 günlügüne tekrar satisa sunulacagini söyledi. Sahin, kartlarin 5 taksitle 250 YTL.?den, kulüp üyelerine ise 200 YTL.?den satilacagini belirtti.

trabzonspor.org.trEdited by: gerçekefsane

#10 Fietra
23.08.2005, 17:05
Sadece 6.000 kombine mi?

zanoylu
23.08.2005, 17:13
18-50 yas arasi trabzonda 50,000 kisi oldugunu düsünürsek ve hepsininde futbol fanatigi olmadigini hesap edersek rakam bence iyi trabzonsporkulübünün bu tarihe kadar ulasamadigi bir rakam gönül isterki daha fazla olsaydi.Ezik gese 20 milyonluk sehirde kaç kombine satmiski kardes..........250 bin nere 20 milyon nere..smileys/smiley36.gif

Burçak
23.08.2005, 17:27
bu ankaragücü maçina misafirlerimle gittim maratona bilet bittigi için alamadik. dedim maraton özel alayim onada yok dediler. bizde gittik aldik kale arkasina bilet. maça girince bu yönetimin yaptigi saçmaliklara yeni bisye daha eklendigini gördüm. özellikle aksam tv den izlerken bu daha bi açik göründü. bilet almak istedigimiz halde satilmayan maraton özel tribünü bostu. bu nasil istir benim aklim mantigim çözemiyor bunu yaa.

varmi böyle bir saçmalikEdited by: forever61

ozcan_asanoglu
23.08.2005, 17:29
18-50 yas arasi trabzonda 50,000 kisi oldugunu düsünürsek ve hepsininde futbol fanatigi olmadigini hesap edersek rakam bence iyi trabzonsporkulübünün bu tarihe kadar ulasamadigi bir rakam gönül isterki daha fazla olsaydi.Ezik gese 20 milyonluk sehirde kaç kombine satmiski kardes..........250 bin nere 20 milyon nere..smileys/smiley36.gif

zanoylu'nun hesabina göre potansiyel taraftar nüfusunun % 12'sine denk geliyor ki bana göre de fena bir rakam degil bu..ist.da kaç ezik taraftari var bilmiyorum ama bir milyon olsa 120 bin adet satmalari gerekir ki oransal olarak bizimkini tuttursun...aaah su ön elemeyi geçseydik inaniyorum onbini geçerdi...

orhanaydin1969
23.08.2005, 18:27
beyler trabzona adam gibi bir stad ambiansi güzel olsunda 15 bin kisilik olsun ama stad olsun gelenin taraftar korkusunda ayaklari titresin ama kim yapacak bu yönetimmi yapacak bunlar bir kümes bile yapamazlarbeceriksizler ordusu iki yildir iki adam alipda bu takimi sam. ligine sokamadilar hemde kulübün parasi varken yakindir birileri o paralarin hesabinida sorar size biz bu takimi seninmek için sevmedik

Nytre
23.08.2005, 18:30
maraton özele nedense bilet satmiorlar ve güvenlikçilerde yalan söyleyip duruor..

baris_aykan
23.08.2005, 19:49
maraton özele nedense bilet satmiorlar ve güvenlikçilerde yalan söyleyip duruor..

NE GIBI YALAN smileys/smiley5.gif

denizci61
23.08.2005, 21:14
Su ÇILGINLAR olmasa stadda çit çikmayacak...Dernek mernek hikaye,çogu rant pesinde. Maraton2un özeli olmaz kardesim, maratonun göbegi stadin kalbidir,sesidir...Ama maalesef bizim stadda böyle bisey yok...

Nytre
24.08.2005, 14:39
oraya bilet almak isteyenlere orasi dolu orada bilet kalmadi gibi seyler söylüorlar.

bilet satmiorlar ... bilet satmazsan nasil dolacak orasi

zafercalikoglu
24.08.2005, 15:02
artik kulube tepki maillerimizi atalim derim,stadi yapsinlar keske o maratonun üstünü hiç kapatmasalardi daha güzeldi,hayvan gibi direkler koymuslar ,ula kardenizden hiç mi usta cikmiyor nasil bir zihniyet bu,

baris_aykan
25.08.2005, 11:58
oraya bilet almak isteyenlere orasi dolu orada bilet kalmadi gibi seyler söylüorlar.

bilet satmiorlar ... bilet satmazsan nasil dolacak orasi

isimiz gucumuz kalmadi bide stad guvenlikleriylemi ugrasir bu taraftar yaa smileys/smiley7.gif

Emorfo
25.08.2005, 16:57
Yönetimin en saçma uygulamalarindan bir tanesi. Maratonözel denen bölümMaraton tribününü komple bitirmistir. Yönetim çok geçmeden bu hatasindan vaz geçsin bu bölümü kaldirsin bu bölümden kombine alanlara ayni koltuk nolarindan Maraton kombinesi versin fazla parayi da geri iade etsin. Trabzonspor tarihinde en çok taraftara ihtiyaci oldugu sezon taraftari bitirdiklerini görmüyorlar mi.

Nytre
25.08.2005, 22:52
stat güvenlikçileri stattaki oturma düzenindende sorumludur ancak kayserispor ankaragücü maçlarinda ayni sorunla karsilasilior çünkü insanlar yerlerini bulma zahmetinde bulunmuyorlar ve oturmak istedikleri yere oturuorlar tabi sonra o koltuklarin asil sahibi gelip kalk kardesim diyor bu durumda küçük tartismalar yasanior biliorsunuz bizim insanimiz haksiz oldugu yerde güçlü olmaya çalisir...

bunun disinda koltugundan kaldirilmis ve yine yerini bulma zahmetine girismeyen insanlar merdivenlerde oturmaya israr edince de ayni sorunlarla karsilasilior.

bu sorunun iki temeli var bence birincisi insanlarin kendi yerlerine oturmamasi ve maça vaktinde gelmemeleridir..

TaraftaR
26.08.2005, 08:10

Trabzon da en son Kayseri macina gitmistim. Biletix bayisi Kayserispir macinda Maraton Özel biletlerinin satisa sunulmadigini söylemisti. Sebebini anlamasam da inanmak zorunda kaldim. Demek hala ayni seyler söyleniyor. Peki bilet fiyatlari aciklanirken Maraton Özel bilet fiyatinin da aciklanmasi ne yaman celiskidir ?

Biri acikliga kavusturursa sevinirim. Yönetimin faaliyetlerini anlayabilen varsa beri gelsin.

The Legend
26.08.2005, 10:28
Arkadaslar bildigim kadariyla maraton özel denen yeri(stadin kalbini) yönetim kombineye ayirmis.Bu yüzden buradaki biletler normal olarak satilmiyor. Son olarak buranin kombine fiyatlarinda kisa bi süreligine indirime gidildi.Amaç yillardir bu bölgede bulunan taraftar toplulugunu sindirmek yada bitirmek olabilir.Buda taraftarla-yönetimarasindaki iliskisizligi ortaya çikariyor.

Ayrica Taraftarini dislamaya, küstürmeye çalisan baska bi yönetim birakin türkiyeyi dünyada yoktur herhalde...

ozcan_asanoglu
26.08.2005, 10:36
bjk. da önce çarsi'nin yerini basina mi kombineye mi ne ayirmisti sonra bakti olmadi geri verdi, simdi adamlar o seyirciyle maç çeviriyor,maç aliyor...

bizim yönetimin tribün sov, taraftar organizasyon anlayisi yok, sifir..ben anlamiyorum...zaten dogru dürüst organize sarkilar söyleyen, tezahüratlar yapan gruplar yok olani da dagitiyorlar..yazik..aksam bjk.lilari seyrederken içim ciz etti...degisik sarkilar yapmislar dakikalarca söylüyorlar...yönetim ön ayak olacak, yardim edecek,uygun ortam, sartlar saglayacak taraftar grupari da üzerine düseni yapacak...yoksa yerimizde sayariz..

Mustafa ÖZDEMİR
17.09.2008, 15:17
iyi ki kalktı teşekkürler yönetim iyiki varsın sadri baba...

Misina
17.09.2008, 19:34
Maraton özel muhabbeti geldi geleli Maratonda iletişim koptu.Çekirdekçi ortamı oluştu

Burçak
18.09.2008, 00:01
Maraton tribününde yapılan düzenlemelerden sonra ''Maraton Özel'' diye bir yer kalmadığı için kilitlenmiştir.

» Bu Baslik BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Kilitlenmistir
» Baslik amacina ulasmistir ve/veya güncelligini yitirmistir.
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net