PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 61. dakika şovu Urfa’da 63. dakikada

Emirhan Ömeroğlu
23.04.2010, 14:38
Geçtiğimiz sezondan beri bir gelenek haline gelen 61. dakika tribün şovu Şanlıurfa’da Fenerbahçe ile oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası Final müsabakasında 63. dakikada yapılacak.

Buna göre Şanlıurfa’nın plaka kodunun 63 olması ve Urfalı taraftarların takımımızı destekleme yönünde karar almaları üzerine bu yönde karar verildi.
Ayrıca takımımızı Şanlıurfa’da bulunduğu süre içerisinde Şanlıurfaspor’a ait otobüs taşıyacak. Kulübümüzün bu yöndeki talebini olumlu karşılayan Şanlıurfaspor Kulübü’ne teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Klübümüzden Olumlu işler devam ediyor. :alkış::alkış::alkış:

Erdal
23.04.2010, 14:40
Akıllıca :)...

BAHADIR33
23.04.2010, 14:41
geç kalınmış ama güzel bir iş.

Recep Alkan
Hangi başlığa ne yazacağımı şaşırdım.

Gereksiz muhalefet olarak algılanmasın, ama gereksiz.

Trabzonspor isek plakamız ne ise onu yapmalıyız. Destekleyene teşekkürler, ama gerek yok.

Bu affettirme çalışmalarına gerek yok.

şenolkılınç
Aslinda olabİlİr neden olmasin sonuÇta bİz o maÇta urfada kendİ evİmİzde gİbİ oytnayacaksak yanİ oradakİ taraftarlar bİzİ destekleme karari aldiysa bu gÜzel ve urfa İÇİn unutulmaz anlamli bİr jest olur tabİ bİrde nurİ valİmİzİn faktÖrÜ var

albatros
23.04.2010, 14:42
güzel düşünülmüş, tebrikler.

Mert67
23.04.2010, 14:42
Helal olsun iyi düşünülmüş.:)
Hem 61'i hem 63'ü kutlarız.:)

Mellih
23.04.2010, 14:43
61den sonra pardon 63ten "şanlıurfa sen bizim kardeşimizsin..." :)

Erdal
23.04.2010, 14:44
Kolbastı ekibi de götürmek lazım...Bordo mavi formalı kolbastı ekibi gün boyu Urfa caddelerinde kolbastı oynasa mesela :)

Gökhan Süleymanoğlu
cok güzel olmuş bence

Mustafa Ağaoğlu
Urfalı kardeşlerimize güzel bir jest olur..

Hüseyin Sahtiyan
23.04.2010, 14:45
Hangi başlığa ne yazacağımı şaşırdım.

Gereksiz muhalefet olarak algılanmasın, ama gereksiz.

Trabzonspor isek plakamız ne ise onu yapmalıyız. Destekleyene teşekkürler, ama gerek yok.

Bu affettirme çalışmalarına gerek yok.

Yok yok helal olsun muhteşem birşey bu ya..

Barcelona uçağıyla da uçuyorlar ohh..

Dernek uçak organizesi yapıyor onu da utanmıyorlar resmi sitede paylaşmaya :)

henüz taraftara yönelik tek bir organize yok..

Enes Ünal Kaya
23.04.2010, 14:45
KesinLikle 63. Dakika Şovu Olmalıydı .. .Urfaaa Urfaa die Tempo da tutulur :)

Kamil Çakmak
23.04.2010, 14:47
Güzel düşünülmüş.
Urfalıların Takımımıza destekleri dolayısıyla onlarıda ödüllendirmiş oluyoruz.

BAHADIR33
23.04.2010, 14:48
itildiğimiz bu yalnızlıktan kurtulmalıyız artık...
evet yalnızız.."sigara külü kadar" hem de
bizi seven nesiller oluşmalı..
istiyoruz ki herkes bize yaklaşsın..
ama öyle birşey olmuyor işte..
bizim bazı adımlar atmamız gerektiği aşikar..

Erdal
23.04.2010, 14:49
Affettirme çalışması olarak görmek niye? Bence tam da karar vermek zorundayız şehir takımı mı olmak istiyoruz yoksa emperyal vizyonu olan bir takım mı?

Yaşı kemale ermiş kişiler için çok önemli değil...Ancak çocuklar için tuttacağı takıma karar vermede bu tip hadiselerin tesirinin olduğunu düşünüyorum...Çeşitlendirmek lazım...

Sefa
61'den başlanıp 63'e kadar 2 dakika boyunca devam etse daha güzel olur.. Arada Tunceli de kaynar :)

Ömer Kibar
Şanlıurfa ile kaynaşmak adına gerçekten çok iyi düşünülmüş :alkış:

Recep Alkan
Yok yok helal olsun muhteşem birşey bu ya..

Barcelona uçağıyla da uçuyorlar ohh..

Dernek uçak organizesi yapıyor onu da utanmıyorlar resmi sitede paylaşmaya :)

henüz taraftara yönelik tek bir organize yok..

Bak işte anlatmak istediğim olay bu. Ama ne yazık ki adımız çıktı ya muhalefete ne desek olmuyor.

Son zamanlarda gerek başlıklaştırılan gerekse konuşalan olaylara bakarsanız hiçbirisinin Trabzonspor'a katkısı yok. Hiçbirisi gerçek sorunlarımızı yada çözümlerimizi içermiyor. Her ortaya atılan yarım kalıyor, (yanlış anlaşılmasın saygım sonsuz) yapılan bir anıt tüm olumsuzlukları götürdü, taraftarın maça gitmesi için bir adım atılmadı, takım ne ile gidiyor diye övünür olduk.

gündemi o kadar basit konular ile revaçta tutuyorlar ki, korkum kupayı kaybetsek de, Barcelona uçağı ile gittik, bize Urfa da Trabzon falan diyip kendimizi avutacağız.

ilhan
23.04.2010, 14:50
61. dakikada başlasın 63. dakikanın sonuna kadar sürsün şov. Daha iyi olmaz mı? :)

Ömer Kibar
23.04.2010, 14:51
Affettirme çalışması olarak görmek niye? Bence tam da karar vermek zorundayız şehir takımı mı olmak istiyoruz yoksa emperyal vizyonu olan bir takım mı?

Yaşı kemale ermiş kişiler için çok önemli değil...Ancak çocuklar için tuttacağı takıma karar vermede bu tip hadiselerin tesirinin olduğunu düşünüyorum...Çeşitlendirmek lazım...

Kesinlikle doğru abi..Bir de kupayı aldığımızda Urfadaki Trabzonsporlu sayısının daha da olumlu yönde gelişeceği unutulmamalı

Erdal
23.04.2010, 14:51
Mesela şu kolbastıya bir iki futbol figürü eklesek diyorum...Topu saydırma, şut kalecinin topu kurtarması gibi figürler...Yarın atıyorum Avrupa kupasında bir x takım ile karşılşıyoruz...Adamlar bizi tanıtırken şöyle diyebilir. Öylesine bir futbol tutkusu var ki danslarında bile futbol figürleri var :)

bordo61
23.04.2010, 14:52
61. dakikada başlasın 63. dakikanın sonuna kadar sürsün şov. Daha iyi olmaz mı? :)

Katılıyorum.

Travelair
23.04.2010, 14:55
Hem 63, hem de otobüs fikri akıllıca. Yönetime tebrikler

ÜNAL
Güzeeeell :D

a d bacan
çok hoş düşünülmüş
effettirme çabaları olarak düşünülmesi yanlış olur

Özge
23.04.2010, 14:56
İyi fikir:)

Mustafa Ağaoğlu
23.04.2010, 14:58

Peki 62 (Tunceli)'nin ayrıcalığı ne ? :D

bordo61
23.04.2010, 15:01
Bak işte anlatmak istediğim olay bu. Ama ne yazık ki adımız çıktı ya muhalefete ne desek olmuyor.

Son zamanlarda gerek başlıklaştırılan gerekse konuşalan olaylara bakarsanız hiçbirisinin Trabzonspor'a katkısı yok. Hiçbirisi gerçek sorunlarımızı yada çözümlerimizi içermiyor. Her ortaya atılan yarım kalıyor, (yanlış anlaşılmasın saygım sonsuz) yapılan bir anıt tüm olumsuzlukları götürdü, taraftarın maça gitmesi için bir adım atılmadı, takım ne ile gidiyor diye övünür olduk.

gündemi o kadar basit konular ile revaçta tutuyorlar ki, korkum kupayı kaybetsek de, Barcelona uçağı ile gittik, bize Urfa da Trabzon falan diyip kendimizi avutacağız.

Recep abi niye iyiler kötüleri götürüyor. Yada kötüler iyileri

Kötü kötüdür,iyide iyi.

Mesela Taraftarı bir yoksayma alışkanlığı var yönetimde. Bir kulubün taraftarı uçak kiralar,araba kiralarda yönetim hiç destek vermez mi ,vermiyor işte yanlış yapıyolar.

Ama mesala anıt işi güzel bir şey Taraftarı yok sayıyolar diye kötü mü diyelim.

Barcelona uçağı ile uçmak çok büyük bir olay değil ama sırf bu yönetim yaptı diye eziklik yada kötü bir olay diye gösterilmesine anlam veremiyorum.

Bazıları varki Bu yönetim ne yaparsa yapsın beğenmicekler. Adamlar saplantılı ve nefret ederim saplantılı insanlardan.

Öyle insanlarla tartışmak , konuştuklarını ciddiye almak bence saçma.

Kasım BEKTAŞ
23.04.2010, 15:02
urfa için 63. dakikada şov yapılması güzelde 61. dakikada es geçilirse bir anlamı kalmaz...

ilhanın dediği gibi 61. dakikada başlasın 63.te devam etsin...

Tolunay Abdioğlu
23.04.2010, 15:03
Tamam güzel.:alkış::alkış:

Ama yönetimden şuana kadar Ş.Urfa'ya taraftarlarmızın daha kolay gidebilmesi ve orada takımımızın başka kişiler tarafından desteklenmesini önlemek için hiç bir organizasyon hamlesi olduğunu göremedik.

Zaman daha çok olarak görülebilir ama son haftaya ya da son günlere sarkarsa organizasyon da sıkıntılar olabilir.

Erdal
23.04.2010, 15:09
Yönetimin taraftarın gidebilmesi için hali hazırda taşın altına elini koymaması ayıptır...Her türlü eleştiriye de layıktır...Ama bu uygulamada güzeldir ve alkışa layıktır...

bordo61
23.04.2010, 15:15
Yönetimin taraftarın gidebilmesi için hali hazırda taşın altına elini koymaması ayıptır...Her türlü eleştiriye de layıktır...Ama bu uygulamada güzeldir ve alkışa layıktır...

Hemde en ağır eleştiriye layıktır.

İskender66
23.04.2010, 15:19
Olumlu ve güzel haberler görüyorum. Önce bordo-mavi uçak sonra 63. dakika jesti. Ayrıca Urfa halkının bize vereceği destek :alkış:

karargah6161
23.04.2010, 15:23
tebrik ediyorum çok iyi düşünce. her ne kadar trabzonlu olsakta unutmayalım ki bize bir adım atana biz bin adım atalım. her yer bizim insanımız urfa daki kardeşlerimizin de gönlü olsun isteriz. 61. dk yı kutlayıda es geçmemek gerek. 61. dk da kükreyelim 63. dk da ise nefesleri boğazında tıkanıp kalsın.. her şey trabzon için...

Harun-61
23.04.2010, 15:28

bende bunu düsünmüstüm Ilhan :)

Recep Alkan
23.04.2010, 15:31
Recep abi niye iyiler kötüleri götürüyor. Yada kötüler iyileri

Kötü kötüdür,iyide iyi.

Mesela Taraftarı bir yoksayma alışkanlığı var yönetimde. Bir kulubün taraftarı uçak kiralar,araba kiralarda yönetim hiç destek vermez mi ,vermiyor işte yanlış yapıyolar.

Ama mesala anıt işi güzel bir şey Taraftarı yok sayıyolar diye kötü mü diyelim.

Barcelona uçağı ile uçmak çok büyük bir olay değil ama sırf bu yönetim yaptı diye eziklik yada kötü bir olay diye gösterilmesine anlam veremiyorum.

Bazıları varki Bu yönetim ne yaparsa yapsın beğenmicekler. Adamlar saplantılı ve nefret ederim saplantılı insanlardan.

Öyle insanlarla tartışmak , konuştuklarını ciddiye almak bence saçma.

Giray anlaşamıyoruz, ve bunun nedeni de benim, çünkü bir iki kişi ile değil, cümle alem ile aynı.

Anlatayım biraz da olsa kardeşim.

Yönetim benim için sıfır. Hatta eksi de bile diyebilirim. Hiçbir işlerin de samimi olduklarını düşünmüyorum, düşünemiyorum. Çünkü kendilerini düşündüklerini kendimce çok iyi biliyorum. Onlar için varsa yoksa kendileri, başkaları asla önemli değil. Bunu çok net gösterdiler bize. Kendilerini kurtarmak için herkesi herşeyi harcayabiliyorlar.

Bizi yok sayıyorlar, o kadar basiretsizlik gösterdiler ki kupa finalinin urfa da oynanmasına engel olamadılar. Onu da geçtim oraya akacak olan bir sürü taraftarımıza bir dal bile uzatmadılar.

Düzgün gitmeyen o kadar çok şey var, hatalı yürüyen işlerin haddi hesabı yok, ne maddi nede manevi hiç iyi durumda değiliz, ama bir anıt, bir 61. dakika herşeyi unutturuyor benbuna kızıyorum. Verilen zararlar milyon eurolar ile konuşulurken, bir dakika shovu kadar ilgi görmüyor, hani diyorsun ya birileri bu yönetim ne yaparsa yapsın iyi demeyecek, bazıları da bu yönetim kulübü satsa asla muhalefet olmayacak.

düşünsenize, o kadar yaygara yapıldı yazıldı çizildi, üzerine konuşuldu, basiretsizlik acizlik olarak görülen tüm konular bir Barcelona uçağı ile süt liman oldu.

Uyutuluyoruz kardeşim, uyutuluyoruz. Her kriz dönemi suni gelişmeler ile uyutuluyoruz.

magicyattara
23.04.2010, 15:37
Son derece gereksiz bulduğumu söylüyeyim..Urfalılar bile 61. dakikayı bekleyecekken,63. dakika da nerden çıktı şimdi..
Fuzuli işler peşinde bizim yönetim..
Hamsiköy sütlacına acı biber dökmek gibi bir şey bu..

Recep Alkan
23.04.2010, 15:38
edittttttttttttttt

UmutBaykan
23.04.2010, 15:39
Güzel düşünce :)

SEDAT
23.04.2010, 15:49
- Kötü olanı herkes söylüyor zaten orada sorun yokta..

- İyi olan şeylerde bile kötülük aramak beni çok şaşrıtıyor...

Eren Karaahmetoğlu
23.04.2010, 15:57
Yönetim kurulumuz, 23 Nisan 2010 tarih ve 163 sayılı kararla Şanlıurfaspor’la kardeş kulüp olma kararı aldı.

Alınan bu karar Genel Sekreterimiz Dr. Hasan Yener vasıtasıyla Şanlıurfaspor Başkanı Habib Arslan’a iletildi. Arslan, duyduğu memnuniyeti dile getirirken, karar yazıyla da Şanlıurfaspor Kulübü’ne bildirildi. Kulübümüzden yapılan açıklamada Ziraat Türkiye Kupası’yla kurulan dostluk bağlarının ilerleyen süreçte artarak devam etmesi yönünde her türlü çabanın sarfedileceğine dikkat çekildi.

:D Kardeş klübümüze başlığı nereye açalım?

mahmuter61
23.04.2010, 15:59
Benin anlamadığım taraftarın tirübünde yapacağı hareketleri yönetimmi belirliyor???Hatta hacısaliğolu sanırım şimdiden eline beste ve güfte çalışmaları yapmak için kağıt ve kalemi almış gece gündüz marifet sergiliyordur!!!Tıpkı transferde olduğu gibi...Desenize bizim taraftar buyüzden sessiz kalıyor bu adamın yapıp yapacağı tek beste SESSİZLİK SESSİZLİK diye 3 lü çektirmek olur!!!

Emrullah
23.04.2010, 16:01
Hah tam kardeş kulüp ararken denk geldi. :)

metinbay61
23.04.2010, 16:04
inşallah her işte bi hayır vardır durumu gerçekleşir...kötü bir izlenimle başladık ama şimdi klübümüz uğraşıyor...eğer baştan kötü başlamasaydık acaba bu tür şeyler aklına gelirmiydi bizimkilerin...şimdi iş hayırlı bi yöne doğru yöneldi...taraftar ve sempati kazanmamız için bir fırsat doğdu...

61yusuf
23.04.2010, 16:10
urfa için 63. dakikada şov yapılması güzelde 61. dakikada es geçilirse bir anlamı kalmaz...

ilhanın dediği gibi 61. dakikada başlasın 63.te devam etsin...

bencede böyle olsun

Alihan Ertürk
23.04.2010, 16:12
63. dakikada yapılırsa bu 61. dakika şovu olmaz.

Bu yüzden İlhan abinin de dediği gibi 61'de başlayıp 63'ün sonunda bitsin.

Yada her iki dakikada da yapılsın..

esra61
23.04.2010, 16:14
her iki dakikadada yapılsa daha gzl olur...ama fikir gzl yinede..........

Atakan
23.04.2010, 16:46
Federasyon finali Urfa'ya alarak 1-0 öne geçti.

Şimdi durum 2-1 oldu.:)

Yönetimimizi tebrik ediyorum.

bordo61
23.04.2010, 16:52
Giray anlaşamıyoruz, ve bunun nedeni de benim, çünkü bir iki kişi ile değil, cümle alem ile aynı.

Anlatayım biraz da olsa kardeşim.

Yönetim benim için sıfır. Hatta eksi de bile diyebilirim. Hiçbir işlerin de samimi olduklarını düşünmüyorum, düşünemiyorum. Çünkü kendilerini düşündüklerini kendimce çok iyi biliyorum. Onlar için varsa yoksa kendileri, başkaları asla önemli değil. Bunu çok net gösterdiler bize. Kendilerini kurtarmak için herkesi herşeyi harcayabiliyorlar.

Bizi yok sayıyorlar, o kadar basiretsizlik gösterdiler ki kupa finalinin urfa da oynanmasına engel olamadılar. Onu da geçtim oraya akacak olan bir sürü taraftarımıza bir dal bile uzatmadılar.

Düzgün gitmeyen o kadar çok şey var, hatalı yürüyen işlerin haddi hesabı yok, ne maddi nede manevi hiç iyi durumda değiliz, ama bir anıt, bir 61. dakika herşeyi unutturuyor benbuna kızıyorum. Verilen zararlar milyon eurolar ile konuşulurken, bir dakika shovu kadar ilgi görmüyor, hani diyorsun ya birileri bu yönetim ne yaparsa yapsın iyi demeyecek, bazıları da bu yönetim kulübü satsa asla muhalefet olmayacak.

düşünsenize, o kadar yaygara yapıldı yazıldı çizildi, üzerine konuşuldu, basiretsizlik acizlik olarak görülen tüm konular bir Barcelona uçağı ile süt liman oldu.

Uyutuluyoruz kardeşim, uyutuluyoruz. Her kriz dönemi suni gelişmeler ile uyutuluyoruz.

Haklısın abi

Ama ben uyumuyorum dediklerine katılıyorum sonuna kadar. Yaptıkları aklımda bir köşesinde üye olsaydım seçim günü onları su yüzüne çıkarırdım. Ama malesef seçme ve seçilme hakkım yok .

Ama benim huyumda bu mesala bir insan ne kadar kötü olsada iyi bir şey yaptığında kötü diyemem. Belkide Yönetime baştan sempatik baktığımdan ileri geliyor.

Şuanda hiç olmadıkları kadar antipatikler.Hele bu Urfa mevzuyla tüm hataların karesini hatta küpünü aldılar.

Anlıyorum demek istediğini Recep abi ama anlasamda bazı konularda huyum olmadığın yapamıyorum çok çabuk kızan ve çabuk affeden bir yapım var. Hani birisi bir adım atsın ben koşayım tiplerinden :)

Recep Alkan
23.04.2010, 17:35
Bak işte Giray kendinin tam tersini düşün, aklında çıkan kişi de benim. İnanılmaz çabuk sinirlerim, çok çabuk kızarım, ZOR KİN TUTARIM, ama bu zor gerçekleşirse bir dahaki af çok zaman alır.

bu yönetim hakkında konuşmak için 1 yıla yakın bekledim. Yaptığı iyi işlerde alkışladım, hatta yazdığım bir yazıda Sadri Şener için Sadri Baba demişimdir, kendisi ile de görüştüm, emin ol burdaki gibi sordum kafamdakileri. Ve inan bana şu gelinen noktada artık kin sahibiyim diyebilirim.

Benim yöneticim korkmayacak arkadaş, kukla olmayacak, zamanında tepki gelecek diye cenazelere gidemediler, bir tane bile yetkili göndermediler, şimdi anıt ile üst kapatacaklar. Neden kanıyoruz, önemli olan o gün yanlarında olmak değil miydi ? Düşünsene bir adamı bir maçtan önce alırsan kesin şampiyon olacaksın, ama sen adamı maçtan sonra alıyorsun ve şampiyonluk gidiyor. Var mı bir önemi ? Uğrunda öldükleri renkleri yanlarında o gün göremezler ise ne anlamı var şimdi ki anıtın ?

Baksana sırf birileri yanlış anlamasın diye ortada dönen kampanyalara ? Yok dakika 63, yok urfa kardeş.Arkadaş Balıkesire genç Basketbol takıma otobüs gönderdin, Urfaya mı gitmiyor, madem bu kadar taraftar endişen vardı neden baştan çıkmadın ortaya ? Yarı finalin ilk maçları oynandı ortaya Urfa ismi atıldı, birileri hala haberimiz yok diyor. Ulan ben duydum sen nasıl duymuyorsun. Yapsana lobini, şimdi otobüs vermiş, adamlar bizi desteklemiş, hiçbir sosyal, ekonomik ve sportif bağın olmayan takım ile ardeş ol. Bunu Fener yapsa neremiz ile gülerdik, ne yakıştırmaları yapardık, ne şike savsatalartı atardık ortaya ?

KArdeşim herkes kendinden sorumlu, ben görüşümün arkasındayım, bunlar kendileri için herkesi yakar, Fatih polemiklerini hatırlayın, Ersun hoca zamanlarını hatırlayın, TFF için söylenenleri hatırlayın, Diyarbakırı hatırlayın, hatırlamak ile bitmez kardeşim.

Ben suni gündemler ile avunmuyorum, benim için ne Barcelona uçağının, ne Urfa kardeşliğinin nede otobüsün önemi var.

Bir kardeşlik yada 63. dakika shovu ile olacak Trabzonsporluluk en az onun kadar basit bir nedenle de bitebilir.

Ali Tunahan Güllü
23.04.2010, 17:35
Kolbastı yerinede halay ekibi kurdukmu bu iş tamamdır..

cihatöztürk
23.04.2010, 17:46
güzel bir düşünce :)

şanlıurfa halkıda bizi destekliyecektir...

birde alırsak kupayı inşallah alacağız tamamdır :D

Badaloğlu
23.04.2010, 17:55
Geçtiğimiz sezondan beri bir gelenek haline gelen 61. dakika tribün şovu Şanlıurfa’da Fenerbahçe ile oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası Final müsabakasında 63. dakikada yapılacak.

Buna göre Şanlıurfa’nın plaka kodunun 63 olması ve Urfalı taraftarların takımımızı destekleme yönünde karar almaları üzerine bu yönde karar verildi.
Ayrıca takımımızı Şanlıurfa’da bulunduğu süre içerisinde Şanlıurfaspor’a ait otobüs taşıyacak. Kulübümüzün bu yöndeki talebini olumlu karşılayan Şanlıurfaspor Kulübü’ne teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Klübümüzden Olumlu işler devam ediyor. :alkış::alkış::alkış:

İyide yönetim artık 61.dakika kutlamalarınadamı karışıyor? İsteyen 61'de isteyende 63'de kutlasın, kime ne? Bu zaten tribünlerde doğmuş bir kutlama şekli... Yönetimin bir icadı değil ki? Ama Urfa'ya jest yapacaksak o ayrı...

Yönetimin bence 61.dakika kutlamalarından daha önemli işleri var.Bence onları yerine getirse çok çok iyi olacak.Taraftarımızın Urfa'ya en ucuz şekilde nasıl gideceğini? ya da taraftarın oraya gitmesi için sağlıklı bir organizasyona el atmalı!!!

Muhalif
23.04.2010, 19:42
Böyle şahane! fikirleri kim üretiyor çok merak ediyorum doğrusu. Bir aklıevvel çıkıp da 61 ve 63 ün ortası 62. dakikada kutlansın deseydi belki 62. dakikada kutlama yapılacak diye açıklarlardı. Bu yönetimde yer alan kişilerin veya danışmanlarının zeka ortalamalarını merak ediyorum doğrusu!

Muhammed KOÇ
23.04.2010, 19:46
Böyle şahane! fikirleri kim üretiyor çok merak ediyorum doğrusu. Bir aklıevvel çıkıp da 61 ve 63 ün ortası 62. dakikada kutlansın deseydi belki 62. dakikada kutlama yapılacak diye açıklarlardı. Bu yönetimde yer alan kişilerin veya danışmanlarının zeka ortalamalarını merak ediyorum doğrusu!
abi bu çok gereksiz bir kızma oldu sanki :) 62 olsa ne olur 63 olsa ne olur ortası sağı solu olduğu zaman 63 etkisi, samimiliği kaybolur.

Muhalif
23.04.2010, 19:49
Yahu benim kızdığım nokta daha düne kadar İstanbul'da oynayalım diye tutturup, şimdi Urfa kesinleşince yok kardeş takım, yok 63. dakika kutlamaları türü aksiyonlardır. Kimileri strateji falan diyor buna belki ama ben... neyse birşey demiyorum...

Cem Kıran
23.04.2010, 19:53
Kupa finalinden önce çok tehlikeli hareketler bunlar...

Muhammed KOÇ
23.04.2010, 20:00
urfada final oynancağı kesin olmadan fenerin bazı şeyleri ayarlaması ayırtması ayırması .. bizim yaptığımız onların yaptığının yanınca çok masum ve safça. normali bu gibi günümüzde. sahadan önce saha dışı savaş var şu an.

fteotdgs
23.04.2010, 20:11
Zaten gereksiz, 23 Nisan cocuk senligi havasindaki 61.dakika kutlamasi yetmedi simdi bir de bu 63. dakika olayi mi (kotu kelimeler kullanacaktim burada, zor tuttum kendimi) cikti? Hay Allah'im yaaa...

bekir61
23.04.2010, 20:28
Yahu benim kızdığım nokta daha düne kadar İstanbul'da oynayalım diye tutturup, şimdi Urfa kesinleşince yok kardeş takım, yok 63. dakika kutlamaları türü aksiyonlardır. Kimileri strateji falan diyor buna belki ama ben... neyse birşey demiyorum...

katiliyorum

sanki urfalilar bizi desteklesin diye yag cekiyormusuz gibi geldi bana

Paksoy
23.04.2010, 20:32
64.dk da kutlansın :D

güzel düşünülmüş

okg_53
23.04.2010, 21:02
63. dakika işi mükemmel bir düşünce ...

Halil Atalay
23.04.2010, 21:55
bu klübe birşey olmuş

Murat SİSMAN
23.04.2010, 21:57
Mademki kardeş takım olduk Büyük taraftarımızdan bir jest olsun bizi yanlız bırakmayacaklardır

Erdal
23.04.2010, 22:00
Ben bu konuda yönetimin çok da samimi olduğunu düşünüyorum... Şener yönetiminin göreve geldiğinden beri bu konuda uygulamaları böyle meselelere önem verdiklerini gösteriyor...Üstelik bu girişimlerin karşılığı kısa vadede gelmez...

Trabzonspor Anadolu'da kaybettiği irtifayı yeniden arıyor...Ben böyle bakıyorum...Bunu çok da mühimsiyorum...Dert edinirseniz derman bulursunuz... Ya herkesin istediği gibi bir şehir takımı kalacağız, ya da bana göre varolan potansiyeli harekete geçirmek için ama dolu ama boş hamle yapmaktan vzgeçmeyeceğiz...Destekliyorum...

Cem Kıran
23.04.2010, 22:03
Ben bu konuda yönetimin çok da samimi olduğunu düşünüyorum... Şener yönetiminin göreve geldiğinden beri bu konuda uygulamaları böyle meselelere önem verdiklerini gösteriyor...Üstelik bu girişimlerin karşılığı kısa vadede gelmez...

Trabzonspor Anadolu'da kaybettiği irtifayı yeniden arıyor...Ben böyle bakıyorum...Bunu çok da mühimsiyorum...Dert edinirseniz derman bulursunuz... Ya herkesin istediği gibi bir şehir takımı kalacağız, ya da bana göre varolan potansiyeli harekete geçirmek için ama dolu ama boş hamle yapmaktan vzgeçmeyeceğiz...Destekliyorum...

Erdal abi ben de destekliyorum da:

Yeri ve zaman açısından yanlış değil mi?

SEDAT
23.04.2010, 22:04
- Gayet güzel bir düşünce..bunun altında bile bişey arıyoruz ya daha ne diyeyim bilmiyorum...

el_conquistador
23.04.2010, 22:06
- Gayet güzel bir düşünce..bunun altında bile bişey arıyoruz ya daha ne diyeyim bilmiyorum...

Güzel kardesim, bunu birak birde diger sayfalara bak:). Bu daha neki ;)

Erdal
23.04.2010, 22:07
Bizim yönetim bir tek bize karşı samimi değil...Onun dışında her konuda samimiler:)...Tabi bu çalışmaların neşv-ü nema bulması Avrupa'da başarıya bağlı olduğunu unutmamak lazım...Kaldı ki bence geri bile kalıyoruz...İran ın Tebriz takımı ile gs hazırlık maçı yapacakmış...Derhal Azerbaycan'dan bir takım ile hazırlık maçı yapmalıyız :)

Erdal
23.04.2010, 22:10
Kardeş takıma gelince, onun içini doldurmak pek mümkün değil...Onu gereksiz buluyorum...Ama bu uygulama alkışa layık bence...Yetmez, keşke orada küçük çocuklara Alanzinho forma dağıtsa mesela...

Cem Kıran
23.04.2010, 22:11
Bizim yönetim bir tek bize karşı samimi değil...Onun dışında her konuda samimiler:)...Tabi bu çalışmaların neşv-ü nema bulması Avrupa'da başarıya bağlı olduğunu unutmamak lazım...Kaldı ki bence geri bile kalıyoruz...İran ın Tebriz takımı ile gs hazırlık maçı yapacakmış...Derhal Azerbaycan'dan bir takım ile hazırlık maçı yapmalıyız :)

Abi bu kupa finalinin Azerbaycan'da oynanmayışı

Seni derinden yaraladı galiba:D:D

Ne var bu Azerbaycan'da anlayamadım:):)

Ahmet KESKİN
23.04.2010, 22:13
Kolbastı yerinede halay ekibi kurdukmu bu iş tamamdır..

:eek: süpersin akşam akşam

Erdal
23.04.2010, 22:14
Azerbaycan bir örnek...Demek istediğim şu Trabzonspor bu coğrafyanın her yerinde taraftar edinecek bir potansiyele sahip....Bunu akıldan çıkarmamak lazım...

Sanliurfa61+2
23.04.2010, 22:23
bence 61 de başlasın. 62 de dinlenilsin 63 de tekrar şov başlasın :D

Cem Kıran
23.04.2010, 22:28
bence 61 de başlasın. 62 de dinlenilsin 63 de tekrar şov başlasın :D

Eywallah kardeş güzel olur tabiki:)

Ama sakın sizlerce yanlış anlaşılma olmasın..

Yönetimin zamanlama hatasına karşı bazı tepkiler var..

Sizlerle alakası yok;)

Cem Kıran
23.04.2010, 22:29
Azerbaycan bir örnek...Demek istediğim şu Trabzonspor bu coğrafyanın her yerinde taraftar edinecek bir potansiyele sahip....Bunu akıldan çıkarmamak lazım...

Yurtdışında en yakın dost klüp Drogheda abi...

Onlarla bir hazırlık maçı yapıp dediğin olayı daha çabuk yapabiliriz aslında..

Napoli
23.04.2010, 22:46
Çok yalaka olduk 2 gün içinde,ve bir Trabzonspor taraftarı olarak rahatsızlık duyuyorum

Urfada destek bulmak için yapılan saçma işler,Bunu yonetim unutmasın Bu takım Değil Urfada AY'da

oynasa Tribünü olur. önce yonetim bunu bilsin artık,bizi mahçup etmesinler.

Ertan1982
23.04.2010, 23:14
Yönetim istedigi kadar yalakalik yapsin o stadin 80% Fenerbahceyi destekliyecek.Urfa Sehrinde Fenerliler cogunlukta.

Bakalim Kupa diye tuturdular bir de kupayi alamiyalim ben ozaman yönetim ne diyecek onu merka ediyorum.Bunca Yil Trabzonlsporluyum ama kendini bukadar hizli bitiren bir yönetim görmedim.

SEDAT
23.04.2010, 23:24
Yönetim istedigi kadar yalakalik yapsin o stadin 80% Fenerbahceyi destekliyecek.Urfa Sehrinde Fenerliler cogunlukta.

Bakalim Kupa diye tuturdular bir de kupayi alamiyalim ben ozaman yönetim ne diyecek onu merka ediyorum.Bunca Yil Trabzonlsporluyum ama kendini bukadar hizli bitiren bir yönetim görmedim.

- Allah Allah demek bu kadar kötü bir yönetim görmediniz..

- Bundan Önce gördüklerimiz neydi peki..Bi nevi kamera şakasımı

Ertan1982
23.04.2010, 23:53
Bundan önceki Yönetimlerin bu kadar Kredisi yoktu.Adamlar bir birinden haberleri yok.sabahleyin birsi birsey diyor aksama dogru öbürü tam tersini söylüyor.Ondan sonra Taraftara Taktik olarak yutturmaya calisiyorlar bunlari.Aslinda ne yapacaklarini kendileri bilmiyor.

Cafer Bulur
23.04.2010, 23:56
Bundan önceki Yönetimlerin bu kadar Kredisi yoktu.Adamlar bir birinden haberleri yok.sabahleyin birsi birsey diyor aksama dogru öbürü tam tersini söylüyor.Ondan sonra Taraftara Taktik olarak yutturmaya calisiyorlar bunlari.Aslinda ne yapacaklarini kendileri bilmiyor.
Nuri albayragi tek gecerim,sayesinde ligde kaldigimiza sevindigimiz anlar da oldu.;)

Sadri sener yönetimi kulübü genelde kötü yönetiyor ama nuri albayrak bence hic yönetmemisti.:)

SEDAT
23.04.2010, 23:58

- Bu yönetim kötü diyebiliriz saygı duyarım..

- Ama ha sakın kimse bu Yönetim bundan önceki yönetimlerden kötüdür demesin...

- Bundan Önceki Yönetimlerden 10 gömlek üstündür..

ilhan
24.04.2010, 00:02
Diyelim ki bu maç Şanlıurfa değil de İstanbul'da oynansaydı; 34. dakikada mı bağırmamızı isteyecekti kulüp? :)

SEDAT
24.04.2010, 00:06
Diyelim ki bu maç Şanlıurfa değil de İstanbul'da oynansaydı; 34. dakikada mı bağırmamızı isteyecekti kulüp? :)

- Klübün bilgisi dahilinde değil benim bildiğim...

Ertan1982
24.04.2010, 00:08
- Bu yönetim kötü diyebiliriz saygı duyarım..

- Ama ha sakın kimse bu Yönetim bundan önceki yönetimlerden kötüdür demesin...

- Bundan Önceki Yönetimlerden 10 gömlek üstündür..

Baslangici iyi yaptilar ama ondan sonra sacmalamaya basladilar.Hicbir zaman agrliklarini koyamadilar cogu yapmak istedikleri Projelerin sonunu bence getiremediler.Sezon önce Antrönör kargasasini zamanida cözemediler .Bide su 2 malum sahis yüzünden benim icin Bu Yönetim gördügüm en kötü yönetim.Cünkü hicbir zaman benim gözümde Trabzonsporu iyi Yönetemediler.

Ama konu sapiyor.Bence istedigi gibi istedigi dakkada Kutlasinlar umrumda bile degil.

hos_cocuk61
24.04.2010, 00:10
Kulübün izlediği strateji çok doğru bir strateji, tebrik ediyorum. Diyarbakır maçındada böyle bir strateji izlendi.

Eğer kupayı almak istiyor isek, ilk önce yan etkenleri aşmalıyız (burada iş yönetime düşer)sonra ise sahada kazanmalıyız.(buradada iş futbolculara ve taraftara düşer)

cem arin
24.04.2010, 00:57
neden cok garip ya da geeksiz buluyorsunuz bu karari veya kardes kulüp ilanini! Simdiye kadar urfasporla herhangi bir münasebet lkurulamamis ve bu da cok güzel bir firsat kanimca kaldi ki hep elestirip yereceginize bir öneredi siz yapin da biz de alkislayalim! elestiriyi zaten isi gücü olmayan.bosta gezen herkes yapabilir!

Benim bir önerim de kulüplerin kardes kulüp olmasinin yanina taraftarlarin da kardes kulüp olmasi yönünde adim atilmali! örnegin urfaspor taraftarlarinin sayet internet sayfalari yoksa bordomavi net sayfasini programlayna arkadaslar urfaspor seyircisine bir sayfa hediye etsin.
ben sahsim adina bu konuda hertürlü maddi yardimi yapmaya da hazirim.

samimiyetse bundan daha samimi bir adim düsünemiyorum ben...

Cem Kıran
24.04.2010, 00:59
neden cok garip ya da geeksiz buluyorsunuz bu karari veya kardes kulüp ilanini! Simdiye kadar urfasporla herhangi bir münasebet lkurulamamis ve bu da cok güzel bir firsat kanimca kaldi ki hep elestirip yereceginize bir öneredi siz yapin da biz de alkislayalim! elestiriyi zaten isi gücü olmayan.bosta gezen herkes yapabilir!

Benim bir önerim de kulüplerin kardes kulüp olmasinin yanina taraftarlarin da kardes kulüp olmasi yönünde adim atilmali! örnegin urfaspor taraftarlarinin sayet internet sayfalari yoksa bordomavi net sayfasini programlayna arkadaslar urfaspor seyircisine bir sayfa hediye etsin.
ben sahsim adina bu konuda hertürlü maddi yardimi yapmaya da hazirim.

samimiyetse bundan daha samimi bir adim düsünemiyorum ben...

Kardeş klüp olmasına eleştri yok abi..

Zaman açısından şuan gereksiz bulunuyor...Kupa finaline 10 gün kala..

Kaya
24.04.2010, 01:00
Yau nelerle uğraşılıyor...

Kolbastı'da öğretelim Urfalılar'a...

:)

Furkan Dündar
24.04.2010, 01:05
bu işleri geçelim ya özümüzden sapmayalım 61 yeter de artar 63 müş yok kardeş kulup 2 günde neler oldu böyle wow
yani

Kim çıkartıyo bunları ağaa kim kim !! :)i

TSercaN
24.04.2010, 01:18
Zamanlama hatasi falan yok. Buyutmeye hic gerek yok.

Lastik gibi uzatmayalim da guzel bir dusunce ile tribunde hem 61 hem 63. dakika kutlansin.

el_conquistador
24.04.2010, 01:28
Zamanlama hatasi falan yok. Buyutmeye hic gerek yok.

Lastik gibi uzatmayalim da guzel bir dusunce ile tribunde hem 61 hem 63. dakika kutlansin.

Yok kardesim, bosver. Biz iki satirlik olayi, sayfalar boyu tartisalim. Trabzonspor taraftari bunlara beynini yorsun, sonra yine sayfalar boyu tartisalim biz niye hep yerimizde sayiyoruz diye :)

Y-DRMS
24.04.2010, 01:57
61 de başlasın 63 de bitsin

omer61
24.04.2010, 12:15
62. dakkada yapılsın bari :)

pReN@_61
24.04.2010, 12:23
Güzel düşünülmüş bence

GERONIMO35
24.04.2010, 12:30
Trabzonspor un heryerde her ilde taraftarı vardır Urfada da Urfalı olan bir sürü renkdaşımız vardır Anlamsız tepkilerle Trabzonspor umuzu sadece bir şehir takımı haline getirmeyelim Benim gibi Trabzonlu olmayan ben yaşlardakilerden özellikle çok taraftarımız var
Güzl düşünülmüş bir şey Bunun yalakalıkla filan hiç alakası yok Biz denizliye deplasmana gititk çarşıda bizlere hoşgeldiniz dedi denizli taraftarı maçta karşılıklı tezahürat oldu Karşıya eskişehir gibi bir çok takım tarihte bize şampiyonluk youlunda başarılar dileyen pankartlar açmadılarmı Urfa taraftarınında bizi desteklemesi gayet doğpal Zaten hangi akıl sahibi anadolu insanı istanbul eziğini destekler ki Urfa lı renkdaşlarımıza da selam olsun Urfada urfa lı bir tek bordo mavi yürek olsa bile

hevesli
24.04.2010, 12:33
güzel jest olacak bence..

niye bu kadar eleştri var anlamadım

agasaro
24.04.2010, 12:35
Anadolu'nun ağabeyi biz isek eğer hem 61 hem de 63. dakikada yapılacak bir şov bize yakışır. Ben hiçbir mahsur görmüyorum. Doğu illerinde Trabzonla hiç alakası olmayıp Trabzonspor'a gönül vermiş çok sayıda insan var. Bu onları da çok mutlu edecektir. Bence bize yakışa yaparız. Güzel bir görüntü olacağına inanıyorum.

İskender66
24.04.2010, 14:25
Bence 61. dakika da Trabzonspor lehine, 63. dakika da Ş.Urfaspor lehine tezahürat yapalım.

Emiroğlu
24.04.2010, 14:27
Barça uçağı , urfa kardeş klüp kararında olduğu gibi bu kararda bence çok gereksiz. Bizi destekleyecek olanlar zaten bizim tribünümüzde olur. Aynı şekilde urfalı olupta fenerbahçeyi destekleyenlerde yoğunlukta olacaktır. Böyle bir durumda neden 63 ? Ne gerek var ?

Aldığımız tüm kararlarla bence yalakalık yapıyoruz. Bunca yıldır hiçbir ilgi alakamızın olmadığı urfada , bir maç oynanacak diye vermediğimiz taviz yapmadığımız eyyamcılık kalmadı. Büyük camiaya hiç yakışmıyor...

İzmirde olsaydı 35 demi yapacaktık kutlamayı ? Sırf orada taraftarımız çok az diye yaptığımız işlere bakın bi ?

Küçük takım uygulamaları bunlar. Gereksiz. Saçma...

KAUNAS
24.04.2010, 14:34
kardeş kulüp kararı elbette samimi değil ama 63. dk olayı gayet uygulanabilir. tabi o dakikaya kadar skor lehimize olursa.Allah göstermesin durum 3-0 falan aleyhimize olursa zaten ne 61. dk kalır ne 63.

ayrıca eskiden olduğu gibi trabzonspor'u anadoluda sevdirmenin yollarını bulmalıyız. antipatik kulüp olmak bize yakışmaz

only ts
24.04.2010, 14:39
hiç bir rahatsızlık duymayız 61 63 fark etmez aslında fark eder ama durum farklı :D bir kezde 63 yapalım

TSelif
24.04.2010, 15:04
O kupayı alıp gelin de ister 61 ister 63 ister 90+3 ...
O kupayı müzemize getirin de kimi kardeş kulüp seçerseniz seçin
O kupa bu şehire gelsin de ister Barca uçağı ister uzay aracı neyle giderseniz gidin ..
Ama o kupa TRABZONa gelsin !

Emiroğlu
24.04.2010, 15:17
O kupayı alıp gelin de ister 61 ister 63 ister 90+3 ...
O kupayı müzemize getirin de kimi kardeş kulüp seçerseniz seçin
O kupa bu şehire gelsin de ister Barca uçağı ister uzay aracı neyle giderseniz gidin ..
Ama o kupa TRABZONa gelsin !

Kupa için her türlü rezilliği , küçük düşecek hareketleri yapalım yani ?
:alkış:

Tamam gelsin kupa :p

Mustafa K. Demirbaş
24.04.2010, 15:18
Seve Seve Başkanım!

Urfa’dan gelen öneri taraftarlardan destek

Şanlıurfaspor Başkanı Habib Arslan’ın ‘medyatrabzon’a yaptığı, “Şov 63.dakikada değil, 61.dakikada başlayıp 63.dakikaya kadar sürsün” açıklamasına Trabzonsporlu taraftarlardan destek geldi.

http://www.medyatrabzon.com/images/other/r.20100424133805..jpg

Trabzonlu Gençler Taraftarlar Grubu Lideri Mehmet Fındıkçı, “61.dakika şovu Trabzonspor için kalıplaşmış bir durum. Biz 61. Dakikada her maçta şovumuzu yaparız ama bu maç özel bir durum içeriyor. Şanlıurfaspor başkanı Habib Aslan’nın medyatrabzon’a yaptığı açıklamasına katılıyorum. Gerekirse 61. Dakikadan 63. Dakikaya kadar şovumuzu yaparız. O maça her taraftan seyirci gelecek buradaki insanlar 61. Dakika şovunu biliyor oradaki insanlar bunu yapamayabilir gerekirse sadece 63 de de yaparız. Bizi ağırlıyorlar evlerine misafir ediyorlar Urfa’da güzel bir maç geçirebilmemiz için büyük organizasyonlar yapılıyor maç saatine kadar tüm tedbirler alınıyor. Bu jestlerine karşılık bizde 61.dakika şovumuzu 63. Dakika olarak değişiriz” diyerek karşılıklı jestlerin olabileceğini Anadolu takımlarının bir bütün olduğunun altını çizdi.

medya Trabzon

TAHSİN 61
24.04.2010, 15:24
SoV 61 de olmalı özellığı o 63. dakıkaya devam edebilir.... Ya bi kopun bizden ne bu Urfa sevdalığı ya Uraf'nın %90 fenerlidir.
Bizim ülkemizin heryerinde yetecek taraftarımız vardır...

mehmet yıldırım
24.04.2010, 15:28
Barça uçağı , urfa kardeş klüp kararında olduğu gibi bu kararda bence çok gereksiz. Bizi destekleyecek olanlar zaten bizim tribünümüzde olur. Aynı şekilde urfalı olupta fenerbahçeyi destekleyenlerde yoğunlukta olacaktır. Böyle bir durumda neden 63 ? Ne gerek var ?

Aldığımız tüm kararlarla bence yalakalık yapıyoruz. Bunca yıldır hiçbir ilgi alakamızın olmadığı urfada , bir maç oynanacak diye vermediğimiz taviz yapmadığımız eyyamcılık kalmadı. Büyük camiaya hiç yakışmıyor...

İzmirde olsaydı 35 demi yapacaktık kutlamayı ? Sırf orada taraftarımız çok az diye yaptığımız işlere bakın bi ?

...kardeş kusura bakma ama,bakış açın çok marjinal...güzel bi ambiyans ve kaynaşma olacak ne var bunda,ayrıca taraftarının artmasını istiyorsan,insanlarda sempati uyandırmak zorundasın....yalakalıkla zerrece alakası yok,yalakalık bir menfaat bulmak adına yapılan şeydir,urfadan yada barcelonadan ne gibi beklentimiz varki yalakalık olacak...

Erdal
24.04.2010, 15:34
Ne küçük düşmesi yahu? Kim niye küçük düşüyormuş?...Ayrıca neden bu önyargı...Ben tam tersine bunun bu maç düşünülerek değil uzun vadeli düşünülerek yapılmış bir tanıtım hamlesi olduğunu düşünüyorum...Allah nasip eder de Avrupa'da başarılı olursak ne demek istediğimi hep beraber göreceğiz....

Soru şu: Şehir takımı mı olmak istiyoruz? Yoka kökü şehirde olmakla birlikte bölgenin her tarafında dalları olan bir çınar mı?

mehmet yıldırım
SoV 61 de olmalı özellığı o 63. dakıkaya devam edebilir.... Ya bi kopun bizden ne bu Urfa sevdalığı ya Uraf'nın %90 fenerlidir.
Bizim ülkemizin heryerinde yetecek taraftarımız vardır...
...urfanın yüzde 40ıgs li,yüzde 35 ifb li, yüzde 10 bjk li,yüzde 5 i ts li...yüzde 10 u da takım tutmaz....

Mustafa GÜLAY
Bence 61. dakika da Trabzonspor lehine, 63. dakika da Ş.Urfaspor lehine tezahürat yapalım.
iskender abinin dediği gibi olsun

Emiroğlu
24.04.2010, 15:35
...kardeş kusura bakma ama,bakış açın çok marjinal...güzel bi ambiyans ve kaynaşma olacak ne var bunda,ayrıca taraftarının artmasını istiyorsan,insanlarda sempati uyandırmak zorundasın....yalakalıkla zerrece alakası yok,yalakalık bir menfaat bulmak adına yapılan şeydir,urfadan yada barcelonadan ne gibi beklentimiz varki yalakalık olacak...

Hocam. Ben olaya geniş bakmaya çalışıyorum. Sadece 61 , 63. dakika olayı değil..

Uçak olayı , Kardeş klüp kararı , 61.63. dakika şovları. Urfa belirlendikten sonraki tüm tutumumuzu genel olarak değerlendiriyorum.. Sadece 63. dakika söz konusu olsa sesim cıkmazdı. Çok normal karşılardım. Ama hepsi birleşince bu anlam çıkıyor.

mehmet yıldırım
24.04.2010, 15:35
Ne küçük düşmesi yahu? Kim niye küçük düşüyormuş?...Ayrıca neden bu önyargı...Ben tam tersine bunun bu maç düşünülerek değil uzun vadeli düşünülerek yapılmış bir tanıtım hamlesi olduğunu düşünüyorum...Allah nasip eder de Avrupa'da başarılı olursak ne demek istediğimi hep beraber göreceğiz....

Soru şu: Şehir takımı mı olmak istiyoruz? Yoka kökü şehirde olmakla birlikte bölgenin her tarafında dalları olan bir çınar mı?
... beynine sağlık

Mehmet S. Pervan
24.04.2010, 15:46
Çok güzel bir iş ve düşünce olmuş.

GÖKHAN VURAL
24.04.2010, 23:08

Kesinlikle katılıyorum renkdaş :alkış:

Emirhan Ömeroğlu
25.04.2010, 16:35
Urfa taraftarının bizi desteklemek istemesi normal mi? Hiç bir anadolu klübü bizi desteklemek yerine bize söverken anadolu takımlarından Urfa bizi destekleme kararı aldı. Bizde bu kardeşlerimizin yaptığı jeste bir jest yapalım dedik 63. dakikada kutlansın dediler ne var bunda bu kadar abartılacak. 61. dakika kutlanmadı diye mi çok dertlendiniz.

genç61
25.04.2010, 17:07
61. dakika 61 kutlanmali nedir ya bu yarin obur gun baska sehirlerdede bizi desteklerseler o zmanmi bagircaz nedir bu bende bir aksilik olmassa mactayim ama 63 dakikada yapilirsa bagirmam bizim dakikamiz belli urfayi seveceksek destekliceksek mactan once urfa diye bagiriz yeter zaten oda fazla abartmaya gerek yok

must61
25.04.2010, 17:09
Ortasını bulup 62 yapsaydık bari...

mahmuter61
25.04.2010, 17:34
Çok komik duruma düştük millet kıçınla gülüyor buhale 63 ha seneyede 21 yapında tam olsun açılım yalakalığı nefretlik bir durum bu iğrenç ötesi!!!!

Nytre
26.04.2010, 00:06
sanki urfa bize düşmanmışta ya da urfada stadı dolduramayacakmışız da urfalılardan medet umuyoruz da kardeş kulüp oluyoruz , 61.dakikayı 63.e sarkıtıyoruz atkılar havada ucusuyor falan ...

gerek yok bunlara gideriz kardeşliğimizi dostlugumuzu böyle zıvanadan çıkan hareketler oluşturmadan da yaparız ...

kontrolsüz güç , güç değildir...

Talha.YILMAZ
26.04.2010, 03:39
Bide çiğ Köfte yuğurur Kapalının Üst tarafına yapıştırmaya çalışırız :D
Sosyal faaliyet olsun ; Çiğ Köfte açılımı :D

Hüseyin Sahtiyan
26.04.2010, 09:14
Yönetim Urfa'yla ilgilendiği kadar bizle ilgilense, ne 63 e gerek kalacaktı ne kardeşe, ne Barca uçağına anasını satayım :) Hepsini yaptı da kendi taraftarına hala sırtı dönük, komik ya :)

Bugün Fenerbahçe yönetiminin Urfa'yı kardeş kulüp ilan ettiğini varsayalım, 63. dakikada Urfalılarla kutlama yapacağını açıkladıklarını varsayalım.. Elli milyon tane "rezillik ötesi, Urfalıları yanlarına çekmek için, korktular" diye yazıcaktık, çizecektik..

Yükün altına girip kendi taraftarını oraya çeksen, hem has destek görsen hem taraftarın çok istediği maça gelebilse daha mı fena olacaktı anlamıyorum ki.. Sonra Urfa'lı kendi kanaatiyle istediği tribüne girerdi orası kendine kalmış yani..

Onur Muhcu
26.04.2010, 10:22
Farklı fikirlerin oluşması çok güzel, Saçma fikirlerin oluşması çok yalnış ..

Öyle şeylere takılıyor ki bazı arkadaşlar, Neden 63 ? Neden 61 değil ? Yalakalık, utanç verci..

Ya arkadaşlar, Rize ye gittik! Trabzon - Rize arası 1 saat özel araçla.. O saatlr içerisinde Rize'de gördüğüğüm plakaların çoğu 61 ! Yani Rize stadyumunu rahatlıkla doldurabilecek güçteydik, doldurdukta.

Dakika 53' ü gösteriyor Rize' de Trabzonspor taraftarlarının yaptığı şov başladı.. Dakika 61'i gösteriyor Yine şov var.

Ne olmuş oldu ? Rize'li arkadaşların bizlere göstermiş olduğu misafirperverliğe jest olarak karşılık verdik, Gönüller hoşnut oldu..

Ne olmuş oldu ? Biz kazanmış olduk, çünkü dostluk pekişti..

Şimdi aynı şeyler Şanlıurfa'da olsa kötü mü olur ? Dostunuz,kardeşiniz olsun istemez misiniz ?

Biz değil miyiz Trabzon dışında olup farklı takımları tutanları Trabzonspor'lu yapmak için uğraş veren ? İşte Şans ayağımızda .. Şans Urfa'da !

Göster Dostluğunu, kardeşliğini, sevecenliğini, 2 kişi daha Trabzonspor taraftarı olsun..

Yoksa Siz Trabzonspor taraftarı artık artmasın, bizi kimse sevmesin, biz bize yeteriz diyenlerden misiniz ?

TRABZONSPOR taraftarlarının yapacak oldukları 63. dakika şovunu SONUNA KADAR DESTEKLİYORUM !!

Saygılarımla..

iskenderunlu
26.04.2010, 10:37
bence gereksiz çünkü bu seferde urfalılara yaranıyor diye söylenecekler yada doğuda kendilerine sempati kazandırmak için yapıyor türlü ithamlar ederler 61. dakika aynen devam etsin

Hüseyin Sahtiyan
26.04.2010, 10:48

Öyle şeylere takılıyor ki bazı arkadaşlar, Neden 63 ? Neden 61 değil ? Yalakalık, utanç verci..

Ya arkadaşlar, Rize ye gittik! Trabzon - Rize arası 1 saat özel araçla.. O saatlr içerisinde Rize'de gördüğüğüm plakaların çoğu 61 ! Yani Rize stadyumunu rahatlıkla doldurabilecek güçteydik, doldurdukta.

Dakika 53' ü gösteriyor Rize' de Trabzonspor taraftarlarının yaptığı şov başladı.. Dakika 61'i gösteriyor Yine şov var.

Ne olmuş oldu ? Rize'li arkadaşların bizlere göstermiş olduğu misafirperverliğe jest olarak karşılık verdik, Gönüller hoşnut oldu..

Şimdi aynı şeyler Şanlıurfa'da olsa kötü mü olur ? Dostunuz,kardeşiniz olsun istemez misiniz ?

Biz değil miyiz Trabzon dışında olup farklı takımları tutanları Trabzonspor'lu yapmak için uğraş veren ? İşte Şans ayağımızda .. Şans Urfa'da !

Göster Dostluğunu, kardeşliğini, sevecenliğini, 2 kişi daha Trabzonspor taraftarı olsun..

Yoksa Siz Trabzonspor taraftarı artık artmasın, bizi kimse sevmesin, biz bize yeteriz diyenlerden misiniz ?

TRABZONSPOR taraftarlarının yapacak oldukları 63. dakika şovunu SONUNA KADAR DESTEKLİYORUM !!

Saygılarımla..

Farklı birşey söylemiyor insanlar, fakat yönetim kendi taraftarını Urfa'ya getirmek için bir gram fedakarlık yapmayıp dışlıyorsa, kendi taraftarından değil Urfa'lıdan birşeyler bekleyip böyle bir karar alıyorsa insanların konuşmaya hakkı vardır elbet..

Urfa'yla bugüne kadar kardeş kulüp olsalardı, bugünü beklemek yerine de diyebilir insanlar..

Tekrar edeyim, bugün aynılarını Fenerliler yapsa "Korktular, ne yapacaklarını şaşırdılar:D" tarzı yüzlerce mesaj vardı bu başlıkta..

mustafadinç
26.04.2010, 10:52

Ya Recep boşver ya arkadaşlar güzel birşey düşünmüş yapalım işte ne güzel.

Hüseyin Sahtiyan
26.04.2010, 10:55

Saygılarımla..

Farklı birşey söylemiyor insanlar, fakat yönetim kendi taraftarını Urfa'ya getirmek için bir gram fedakarlık yapmayıp dışlıyorsa, kendi taraftarından değil Urfa'lıdan birşeyler bekleyip böyle bir karar alıyorsa insanların konuşmaya hakkı vardır elbet..

Urfa'yla bugüne kadar kardeş kulüp olsalardı, bugünü beklemek yerine de diyebilir insanlar..

Tekrar edeyim, bugün aynılarını Fenerliler yapsa "Korktular, ne yapacaklarını şaşırdılar" tarzı yüzlerce mesaj vardı bu başlıkta..

Gökhan Döner
26.04.2010, 10:55
Bu şovun adı 61. dakika şovuysa 61. dakikada yapılmalıdır.
Ha 63. dakikaya kadar uzar uzamaz bilemiyorum.

Sefa Murat Dokuz
26.04.2010, 23:12
Güzel bir fikir 2 sinide kutlasınlar.

61yusuf
27.04.2010, 16:52
61'de başlanır çünkü bu bize has bir durum 63'e kadarda bitmiş olur

Great White
27.04.2010, 17:02
Vay anasını..

Maç Urfa' da diye mi 63 ncü dakkada yapılacakmış?

Neyse ki maçı Adana' ya vermemişler..

KeShin
27.04.2010, 19:55
Vay anasını..

Maç Urfa' da diye mi 63 ncü dakkada yapılacakmış?

Neyse ki maçı Adana' ya vermemişler..

:))Güzel bir mesajdı anlamak isteyene

Alptekin Akyazı
27.04.2010, 20:14
Sorunu kökten çözüyorum aritmetik ortalamayı alarak 62 olsun sorun çözülsün:)

Alptekin Akyazı
27.04.2010, 20:20
Amaç dostluğun pekişmesi ama şunu belirtmek iserim Urfa'da her ne kadar Trabzonsporluları hoş karşılayacak olanlar olacaksada bunun tam tersi kabullenmeyelerde olacaktır...
Bunu birçok defa birçok anadolu kulüpleriyle yaşadık.Dost dediğimiz bir çok takım bizi sahalarında yenince kümeye diye tezahuratlarda bulunmuşlardır yada çeşitli hakaretler...
Oraya gidince göreceğiz herşeyi inşallah beni şaşırtırlar...

İlyas Özdemir
27.04.2010, 21:47
61de başlar 63de biter eğer biz oraya güçlü bir tribün gönderemezsek hertürlü eziliriz

Hürgün Aygün
27.04.2010, 22:51
Ne saçma!

Maç Urfa'da diye 63. dakikada yapmak zorunda mıyız?Bu bizim şovumuz bizim takımımız sahada Trabzonspor-Fenerbahçe maçı var biz her maç 61. dakikada yapıyoruz maç sadece Urfa'da die bunun yapılması saçma!

zafercalikoglu
28.04.2010, 23:09
61 de başlasın şov 63 e kadar devam etsin
bu kadar basit,

Samet Türkmen
29.04.2010, 00:50
Sadece 61. dakikada yapılması yeterlidir. Kendine özgüdür.

Şahin_53
29.04.2010, 02:01
53 de başlasın 63 e kadar sürsün madem..:cool: Belki taraftarımız takıma destek anlamında on dakika susmadan bağırır o zaman.

only ts
29.04.2010, 03:58
es eslilerde 58 de başladılar zurnalarını öttürmeye bizim şovumuza gölge düşürmek için..............

genç61
29.04.2010, 13:32
ya ne sovu arkadasım 61 dakkada daha taraftar ne yapcagını blmiyor biri elindeki konfetiyi atıyor digeri alkıslıyor digeri uclu cekmenın pesinde digeri çekirdek cıtletiyor daha biz kendi dakikamızda sevinmeyi bilmiyoruz dogru duzgun mumkunse ne 61 olsun ne 63 ne yapcanı bilmiyor cunku insanlar tam bir komedi

Asi Çaykaralı61
29.04.2010, 16:24
63 Şovu bence de güzel bir düşünce