PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hazırlık Maçı: Türkiye 2 - 1 Çek Cumhuriyeti

Sayfa : [1] 2

61-POWER-2
21.04.2010, 13:26
A-Milli Futbol Tamkimimiz yeni Teknik Direktörümüz Guus Hiddinkle Amerika Birlesik Devletlerinin Harris Kentinde Özel Bir Futbol Turnuvasina Katilacak Olan A-Milli Futbol Takimimiz,22/05/2010 Cumartesi Günü Cek Cumhuriyetiyle Karsi Karsiya Gelicek.

Turnuva Esnasinda Sirasiyla Karsi Karsiya Gelecek Takimlar Söyle:

22/05/2010 (Harris)
Cek Cumhuriyeti-Türkiye

26/05/2010 (New Britain)
Türkiye-Kuzey Irlanda

29/05/2010 (Philadelphia)
Amerika Birlesik Devletleri-Türkiye

türkiyem61
21.04.2010, 15:39
fatih tekkeee!! :D

Armağan Dere
22.04.2010, 01:05
Bizim Drogba'yı alacak mı o zaman göreceğiz....

sessizkral_1
22.04.2010, 01:07
Serkan,Onur,Selçuk,Egemen

ilhan
22.04.2010, 01:16
Onur'dan başka şu adam kesin gider diyeceğim hiç kimse yok maalesef. Bana kalsa Selçuk, Egemen, Serkan'ı mutlaka almaları lazım.

Cem Akyüz
22.04.2010, 01:16
Bizden oyuncu varsa izlerim yoksa izlemem

Gökhan KAN
22.04.2010, 01:35
Daha önce hazırlık maçında 4lük yapmışlardı bizi..

şenolkılınç
23.04.2010, 13:23
Bu turnuvada sonuncu oluruz

61-POWER-2
24.04.2010, 01:35
Daha önce hazırlık maçında 4lük yapmışlardı bizi..

Yok Bea,O TSYD Kupasiydi.

Tolunay Abdioğlu
24.04.2010, 09:02
Onur,Serkan,Giray,Selçuk.

TAHSİN 61
24.04.2010, 15:06
Volkan = Onur
Gökhan Gönül sakat Serkan Balcı Sağ bek Stoperler Servet Çetin ve Egemen Korkmaz sol bek Hakan Balta
Sağ açık Hamit Altıntop orta saha Emre Belözoğlu İbrahim Toraman sol açık Ozan İpek
Forvetler Fatih Tekke Sercan Yıldırım
Gökdeniz Karadeniz Semih Şentürk ve Arda Turan sonradan değerlendirilmelidir. Daha etkili olucaktırlar.

Keramettin
25.04.2010, 10:05
Onur kaleyi alır.Acaba Hiddink Serkan'ı farketmiş midir? Farketmişdir de alır mı kadroya?Bence Selçuk'u da alsın hak ediyo adam.

Murat'
28.04.2010, 21:46
fatih tekkeee!! :D

Bazı gerçekleri görmek istemiyoruz galiba, Fatih sakatlık nedeniyle ya da başka bir sebepten dolayı mkendi takımında bile oynayamıyor.Bu saatten sonra Fatih Tekke için milli forma hayal bana göre.

M.Kılıç50
29.04.2010, 04:53
Milli Takimda Görmek istedigim oyuncular:

Yekta Kurtulus,
Serkan Balci,
Ozan Ipek,
Ali Tandogan,

baskada gelmedi aklima... hem Ozan zaaten cagirilmisti...

Ha Onur zaaten Banko :)

Semih Aydın
02.05.2010, 18:22
Aynı gün şampiyonlar ligi finali var sanırım. :)

Yani Hamit'siz bir milli takım olacak.

FC-ST-PAULI-61
02.05.2010, 18:29
Onur,Egemen ve Serkan

Çaykaralı-61
04.05.2010, 19:49
Benim Milli Takımda Görmek İstediklerim:

SERKAN BALCI
OZAN İPEK
MUSTFA PEKTEMEK

İskender YILMAZ
04.05.2010, 22:29
Volkan, Onur, Rüştü

Gökhan Gönül, Serkan Balcı, Sabri, Servet, Emre Güngör, İbrahim Toraman, Egemen Korkmaz, Hakan Balta, İsmail Köybaşı, Caner Erkin

Mehmet Topal, Ceyhun Gülselam, Nuri Şahin, Aurelio, Emre Belözoğlu, Hamit, Arda, Kazım, Gökdeniz, Tuncay, Volkan Şen

Fatih Tekke, Semih Şentürk, Sercan Yıldırım, Mevlüt Erdinç, Turgay Bahadır

..

Dünya'daki her milli takıma kafa tutarız bu kadroyla .. :D

Murat'
08.05.2010, 16:41
Fatih Tekke sevdanızı anlamakta zorluk çekiyorum biz değil miydik Emre milli takıma çağrıldığınd kendi takımında oynayamayan oyuncunun milli takımda ne işi var diye.

Semih Aydın
08.05.2010, 23:49
Volkan, Onur, Rüştü

Gökhan Gönül, Serkan Balcı, Sabri, Servet, Emre Güngör, İbrahim Toraman, Egemen Korkmaz, Hakan Balta, İsmail Köybaşı, Caner Erkin

Mehmet Topal, Ceyhun Gülselam, Nuri Şahin, Aurelio, Emre Belözoğlu, Hamit, Arda, Kazım, Gökdeniz, Tuncay, Volkan Şen

..

Evet, özellikle Sabri ile. :)

Şaka bir yana, gayet iyi oyuncular seçmişsin :alkış:.
Birtek Ozan İpek ve Ömer Çatkıç eksik (bence).

İskender YILMAZ
09.05.2010, 11:36
Fatih Tekke sevdanızı anlamakta zorluk çekiyorum biz değil miydik Emre milli takıma çağrıldığınd kendi takımında oynayamayan oyuncunun milli takımda ne işi var diye.

Ben pek öyle düşünmüyorum .. Bazı oyuncular vardır kendi takımında ne kadar oynamasa da ya da form durumu kötü olsa da milli takımda her zaman belli standartın üstüne çıkarlar, milli formayla özdeşleşmiş futbolculardır bunlar, her zaman sahada en azından kadroda bulunmaları gerekir .. Bir de bunların tam tersi oyuncular da vardır, kendi takımında harikalar yaratabilirler fakat milli takımda hayal kırıklığı, fiyasko .. Milli takım farklı bir vitrindir, performansa endeksli değildir .. Ayrıca Emre bence en iyi Türk orta saha oyuncusudur ve her zaman milli takımda olmalıdır demişimdir hep .. :)

UğurB
09.05.2010, 13:33
Volkan, Onur, Rüştü

..

Bence de iyi bir milli takim sadece bir iki oyuncu daha soyleyebilirim.

Kaleye Sinan Bolat (Standard Liege), savunmaya Omer Toprak (Freiburg) Aykut Demir (G.Birligi), orta sahaya Ozan Ipek (Bursaspor), duygusal degilim sadece dusunulebilir dedigim Selcuk Inan (Trabzonspor), forvette ise Halil Altintop (E.Frankfurt) ve Umut Bulut (saka yapmiyorum) aday olabilir...

Halit Akyüz
09.05.2010, 13:58
Hiddink Selçuk Şahin'i çok beğenmiş kadroya alıcakmış Selçuk İnan varken.

28TS61
09.05.2010, 13:59
umarim bu haber dogru degildir.
bjk den:

nihat kahveci,
ibrahim kas,
hakan arikan,
necip uysal,
ibrahim toraman

http://www.milliyet.com.tr/toraman-donuyor/spor/haberdetay/09.05.2010/1235533/default.htm

lazooo28
09.05.2010, 16:57
sampiyonlar ligi finali var o aksam 22.05

uemit
09.05.2010, 18:45
fatih tekke diyoruz da bu adam 1977 dogumlu 2012 de 34 35 yasinda olacak... yani milli takim da oynasin diye cagirabilir ama aciksasi 2012 icin düsünülmemli aynisi marco icinde geceli adam bi de 2. lig topcusu hey allahim ya

maxim
12.05.2010, 17:08
ABD için düşünülen futbolculardan pasaport isteniyor diye haberler var. Bizim takımdan kimsenin pasaportu istenmedi mi acaba :)

Bir de maça 10 gün kaldı ne zaman kadro açıklanır acaba??

Ömer Kibar
12.05.2010, 23:53
bakalım bizden kaç kişi çağırılacak...

reisoğlu61
13.05.2010, 01:34
bakalım bizden kaç kişi çağırılacak...

Onur,Egemen,Serkan,Engin

Paksoy
13.05.2010, 02:25
bizden onur ,giray,ceyhun çağrılır, selçuk, serkan, engin da bu takımda oynar

Murat'
21.05.2010, 18:37
Arkadaşlar başlığa maçın saati olan 19.30'u ekleyebilir misiniz acaba ?

Bu arada maç yerel saate göre 12.30'da oynanacakmış.

Bizim futbolcuların hiç alışık olmadığı bir saat.

Semih Aydın
21.05.2010, 20:51
Onur oynasın başka bir şey istemiyorum.

Maçı izlemek için yeterli bir neden olur.

Halit Akyüz
21.05.2010, 21:37
Kafayı yicem ya şu Nihat nasıl alınır kadroya yuh artık ya .

sessizkral_1
21.05.2010, 21:44
Adı üstünde hazırlık maçı ilk 11 önemli değil.Tüm oyuncular denenecektir bu maçlarda.Nihat son 2-3 maçtır fena değil.Birde milli takım havası farklı.

Arda'
21.05.2010, 21:59
İşte Hiddink'in "ilk" 11'i!

A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, ay yıldızların başında çıkacağı ilk maç olan Çek Cumhuriyeti karşılaşmasının ilk 11'ni açıkladı.

ABD'de kamp çalışmalarını sürdüren A Milli Futbol Takımı, Çek Cumhuriyeti karşılaşması öncesi son antrenmanını yaptı.

New Jersey'deki Montclair Üniversitesinde yapılan antrenmana, Milliler tam kadro katıldılar. Milli takımın antrenmanı, düne oranla daha kısa sürdü.
Futbolcular, toplu ve topsuz çalışmanın ardından kısa süreli bir çift kale maç yaptılar. Teknik Direktör Guus Hiddink, daha sonra futbolcuları dinlenmesi için serbest bıraktı.

Cumartesi günü TSİ 19.30'da başlayacak Red Bull Arena'daki Çek Cumhuriyeti karşılaşmasının ilk 11'i de Teknik Direktör Hiddink tarafından açıklandı.
Milliler mücadeleye şu 11 ile başlayacak :
Volkan Demirel, Sabri Sarıoğlu, Servet Çetin, Emre Aşık (Gökhan Zan), Çağlar Birinci, Volkan Şen, Emre Belözoğlu, Okan Buruk (Selçuk Şahin), Arda Turan, Halil Altıntop, Nihat Kahveci
OKAN BURUK VE EMRE AŞIK MİLLİ TAKIMA VEDA EDECEK
A Milli Futbol Takımı'na veda edecek iki futbolcu Okan Buruk ve Emre Aşık da yarın son kez sahada olacak.

Mücadelenin ilk 10 dakikasında oynayacak olan futbolculardan Okan Buruk, ''Çok güzel bir şekilde ayrılıyoruz. Son kez milli formayı giymek çok önemli. Amerika'daki organizasyon da çok güzel geçiyor'' dedi. Milli takımın da çok iyi olduğunu kaydeden Okan, ''Yeni bir nesil geliyor. Çok başarılı olacaklarına inanıyorum'' diye konuştu.

Okan Buruk ile 1992'den beri beraber olduklarının altını çizen Emre Aşık da ''Genç milli takımda beraber başladık. Şimdi de beraber bırakıyoruz. Çok mutluyum. Başkan dahil emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz'' dedi.

ligtv.com.tr

Oktay AKKUŞ
21.05.2010, 22:04
Bizden biri oynamazsa izlemeyeceğim.

Mert M.
21.05.2010, 22:20
Volkan ulvi yerlerden(!) torpilli herhalde...

Sefa
21.05.2010, 22:41
Şuraya bak ya şerefsizlikten başka birşey değil Onur'u oynatmamak.

Abdülkadir Kılıç
21.05.2010, 23:05
Ben hala milli takımın birinci kalecisinin Volkan olmasına inanıyorum ama adı üstünde hazırlık maçı. Bu maç kesinlikle Onur oynamalı.

parlayan
21.05.2010, 23:37
Onur en azından bir maç oynayacaktır. Volkan'ı kötülemeye gerek yok o da iyi bir kaleci ancak pek yakın zamanda Onur'un yedeği olacağına inanıyorum milli takımda..

Benim sorunum stoperler ve sağ bek. Neden Ömer Erdoğan, Giray, Egemen stoper için; Serkan Balcı hatta Ali Tandoğan da sağ bek için düşünülmez.. Sabriyi gördükçe gıcık oluyorum.

Alihan Ertürk
22.05.2010, 00:04
İzlemiyorum arkadaş izlemiyorum.
Adam gibi kadro çıkarana kadar izlemiyorum !

Zihniyet , aynı zihniyet..Değişen birşey yok.

TolgaTopçu61
22.05.2010, 00:24
Hiddink'in on biri oldugunu inanmiyorum,baska kisilerden kendini baya etkiletiyor anlasilan...
Sen Süper ligdeki maclari izlemiyormusun,izlediyse eger böyle bir on bir oynatmaz idi...

Gökhan KAN
22.05.2010, 00:27
Sadece Selçuk Şahin yerine bizim Selçuk olabilirdi..Onun dışında beni ilgilendirmez şimdilik kızcak bişey bulamıyorum. Volkan'ın kalede olması normal. Onur daha yeni çıkış yaptı.

28TS61
22.05.2010, 01:49
hangi kanal verecek maci ?

Tayfun Aydın
22.05.2010, 01:59
Onur eninde sonunda Volkan ı kesecektir daha çok yeni önümüzdeki sezon bu formunu devam ettirsin yeter.

parlayan
22.05.2010, 01:59
hangi kanal verecek maci ?

ntvspor....

Hüseyin Çümen
22.05.2010, 02:41
gereksiz maçlar işte bizden eksik adam çağırdıkları gibi birde kadroya koymuyorlar

izlemem ne işim olur

Bıyıklıoğlu
22.05.2010, 02:43
Onuru bu performansıyla oynatmayan hoca hangi maçta oynatacak?Ayıptır yahu..

Fatih Özkan
22.05.2010, 03:14
Bu kadro neye göre ?
Kime göre ?
Şampiyonlar Ligi Finali var...
Bu kadroyu izlemem!

Dogan
22.05.2010, 03:22
Servet Çetin - Gökhan Zan ikilisinde ısrarcı iseler işimiz var. Benden söylemesi:)

onur-ts
22.05.2010, 06:30
kalede volkanl.sabri-servet-gökhan zan-selçuk şahin vs vs...
hiddink gelmiş ama zihniyet değişmemiş arkadaş.izlemiyorum milli maç falan.bu takım milli takım değil.belli bir zihniyetin takımı.bundan sonra da terim dönemindeki gibi tavrımı takınacağım.izlemiyorum takip etmiyorum.keyiflerine baksınlar...!

Hüdai Pervaneli
22.05.2010, 08:02
kalede volkanl.sabri-servet-gökhan zan-selçuk şahin vs vs...
hiddink gelmiş ama zihniyet değişmemiş arkadaş.izlemiyorum milli maç falan.bu takım milli takım değil.belli bir zihniyetin takımı.bundan sonra da terim dönemindeki gibi tavrımı takınacağım.izlemiyorum takip etmiyorum.keyiflerine baksınlar...!

<Zati kadroyu hiddink kursa böylemi kurar

LazAnisT
22.05.2010, 09:33
Fatih Terim milli duygularımı öyle bir hale getirdiki bir daha tamir olurmu bilmiyorum.

Şimide Oğuz Çetin faktörü var..

ilhan
22.05.2010, 10:03
Hiddink'in kadrosuymuş. Hadi ordan!

Servet, Gökhan en son ne zaman top oynamışlar? Kendi takımlarında yoklar. Hiddink hangi ara izledi de beğendi bu tipleri? Yahu Oğuz Çetin'in kadrosu bal gibi. Zaten büyük ihtimalle kadroyu kurmadan Fatih Terim'i aramış bu kadroyu önermiştir.

mehmetdoğan
22.05.2010, 10:30
Fatih Terim milli duygularımı öyle bir hale getirdiki bir daha tamir olurmu bilmiyorum.

Servet, Gökhan en son ne zaman top oynamışlar? Kendi takımlarında yoklar. Hiddink hangi ara izledi de beğendi bu tipleri? Yahu Oğuz Çetin'in kadrosu bal gibi. Zaten büyük ihtimalle kadroyu kurmadan Fatih Terim'i aramış bu kadroyu önermiştir.
bu kadro geçici ilhanım.koskoca hiddink oğuz çetin ne derse onu kadroya alcak diye bişey yok.sizin oynattığınız adamları bi göreyim nasıl futbolcular diye bi bakmak istemiş bence.

şunun emin olarak söyleyebilirim ki milli takımda önümüzdeki zamanlarda bir çok torpilli oyuncu gönderilecek.adam kendi kadrosunu kuracak yoksa hiddink kolay olunmuyo yardımcısının etkisinde kalacağını zannetmiyorum.önyargılı olmayalım derim...

crazyman_61
22.05.2010, 10:40
bu nasıl bi kadro neye göre kurmuşlar ya

oflu engin
22.05.2010, 12:47
ispanyanın hocası gözünün yaşına bakmıyor.ligde iyi mücadele edenlere şans veririm diyor.ve gülizar'ı kadro dışı bırakıyor.bizdede hiç oynamayan adamlar milli takımda nasıl bir ilişkidir anlayan anlatsın.

Ozan Yazıcı
22.05.2010, 12:53
Milli futbolcu çetesi bu turnuvadan sonra dağılacaktır diye düşünüyorum. Hiddink ligi ve Avrupa'yı taramaya başlayınca mevcut millilerin çoğu bir daha milli formayı göremez.

Fatih Özkan
22.05.2010, 13:05
Koca Hiddink'in neden kendi yardımcısı yok ?

ZineD
22.05.2010, 14:32
Yarın TSİ 19.30'da başlayacak Red Bull Arena'daki Çek Cumhuriyeti karşılaşmasının ilk 11'i de Teknik Direktör Hiddink tarafından açıklandı. Milliler mücadeleye şu 11 ile başlayacak :

Volkan Demirel, Sabri Sarıoğlu, Servet Çetin, Emre Aşık (Gökhan Zan), Çağlar Birinci, Volkan Şen, Emre Belözoğlu, Okan Buruk (Selçuk Şahin), Arda Turan, Halil Altıntop, Nihat Kahveci

bu kadroyu Hiddink belirlememiştir. bu ne kardeşim bu kadroyla maç kazanamayız biz.çağlar birinci yi nerde izlemiş Hiddink? Server Gökhan Zan 6 aydır top oynamıyor.Nihat desen düz yolda yürüyemiyor.Selçuk Şahin in ne işi var milli takımda, kalede volkan oynuyor, Onur'umuz yedek .. şurya yazıyorum bu kadroyu Oğuz Çetin den başkası kurmamıştır.fatih terim zihniyeti devam ediyor yazıklar olsun...

Dursun Kaplan
22.05.2010, 14:34
2. veya 3. maçta anca 11'de başlar Onur. Fatih Terim'in izinden giden yavşama adamlar var milli takımda.

egeli
22.05.2010, 14:54

gerçekten bu yazı alıntılanır.Aynı fikirdeyim..

Murathan
22.05.2010, 15:15
Yarın TSİ 19.30'da başlayacak Red Bull Arena'daki Çek Cumhuriyeti karşılaşmasının ilk 11'i de Teknik Direktör Hiddink tarafından açıklandı. Milliler mücadeleye şu 11 ile başlayacak :

bu kadroyu Hiddink belirlememiştir. bu ne kardeşim bu kadroyla maç kazanamayız biz.çağlar birinci yi nerde izlemiş Hiddink? Server Gökhan Zan 6 aydır top oynamıyor.Nihat desen düz yolda yürüyemiyor.Selçuk Şahin in ne işi var milli takımda, kalede volkan oynuyor, Onur'umuz yedek .. şurya yazıyorum bu kadroyu Oğuz Çetin den başkası kurmamıştır.fatih terim zihniyeti devam ediyor yazıklar olsun...

Yazıklar olsun , hakketen yazıklar olsun .

Ayıp.

mkmsas
22.05.2010, 15:21
Bu ligi bu sene takip eden 1 milyon kişiye sorulsun, 1 kişi bile bu savunma dörtlüsünü milli takım 11'ine yazmaz..

Böyle saçma geri dörtlü mü olur?

Selçuk Şahin-Selçuk İnan karşılaştırması yapmaya gerek bile yok aslında.. Fenerlilere sorsak onlar söyler cevabı...

Onur-Volkan konusunda g.t farkıyla tercih yapılmış herhalde..Oğuz'un işidir..

Nihat şu formuyla Türkiye Milli takım'Inda 11 oynuyorsa Umut Bulut İspanya'nın Dünya kupası kadrosuna çağrılır..

Böyle aptalca bir 11'i Hiddink kurmuş olamaz..

SEDAT
22.05.2010, 15:29
- Kadroya bak çay demle ...

a f s
22.05.2010, 15:39

O duygunun tamiri çok zor. Hele böyle kadro seçimleriyle iyice zorlaşıyor.

Ertuğrul Sağlam, Tolunay Kafkas gibi bir tercih olsaydı yeni bir ümit olabilirdi belki. Kimle konuştuysam 6 ay sonra bu adam parasını alır gider diyor.

Arda'
22.05.2010, 15:40
Onur'un kaleye geçmesi için illa poposuyla top mu tutması lazım ?

Keramettin
22.05.2010, 15:45
Onur kısa zamanda kaleyi i..e Volkan'dan alacaktır.

Volkan nasıl Türkiye'nin kalecisi olabilir ya ?

Sinan Bolat,Onur Recep Kıvrak bunlar nasıl görülmez ?

Samet Türkmen
22.05.2010, 15:50
Bu kesinlikle Guus Hiddink kadrosu değil. Onun kadrosunu ligi tanımaya başladıktan sonra ancak görebiliriz.

elturca61
22.05.2010, 16:33
hangi kanal gosteriyor yada tv veriyormu...?

Arda'
22.05.2010, 16:41
hangi kanal gosteriyor yada tv veriyormu...?
NTVSpor.....

Hürgün Aygün
22.05.2010, 17:34
Bu nasıl kadrodur ya?

Ama hazırlık maçı olduğu içindir bu umarım...:rolleyes:

mashal61
22.05.2010, 17:52
Oğuz Çetin ve onun zihniyetinden kurtulmadıkça böyle Dünya kupalarını uzaktan seyretmekle yetiniriz işte. Şu kadroya bak! Her zaman söylüyorum, beni temsil etmiyor. Fatih Terim kadrosu da beni temsil etmiyordu, bunun da ondan bir farkı yok. Ne zaman milli takımın başına performansa göre adam seçen biri gelir, o zaman "milli takım" olur.

Kader KORELİ
22.05.2010, 18:48
NTV Spor`u internetden izleme imkanı varmı? Bir link verebilecek arkadaş varsa sevinirim.

Almanya da yaşıyoruz ve ne satalitde nede internetde bulamadık kanalı.

isimsiz_61
22.05.2010, 18:51

aynen ya artık milli takımın hiç bir maçını izlemek istemiyorum ya...

ESER
22.05.2010, 18:52
NTV Spor`u internetden izleme imkanı varmı? Bir link verebilecek arkadaş varsa sevinirim.

Almanya da yaşıyoruz ve ne satalitde nede internetde bulamadık kanalı.

sipru kurarsan izleyebilirsin..

ntvmsnbc nin sayfasinda set up i var;)

Kader KORELİ
22.05.2010, 18:53
sipru kurarsan izleyebilirsin..

ntvmsnbc nin sayfasinda set up i var;)

Oraya bir bakayım o zaman. Teşekkürler!

Mert Marabaoğlu
22.05.2010, 18:54
kadroya allahım yarabbım ya, Fatih Terim'in izlerinin silinmesi için baya bi süre geçmesi gerekicek anlaşılan..

Topa vurmayı unutan Nihat resmen ilk 11'de ya olamaz böle bişe..

Mert Oğuzlu61
22.05.2010, 19:00
türkiye nin beğenisini kazanmış onur kıvrak neden bu sıradan hazırlık maçında kalede değil ? ne yapması lazım bu adamın kaleye geçmesi için arka kısmıyladamı topları tutmaya çalışması lazım ?

hiddink in zaman ihtiyacı var anladık 1-2 futbolcu dışında kimseyi tanımıyor kendiside söylemişti eyvallahta oğuz çetin denen adam neye göre volkan ı bu sıradan hazırlıık maçında kaleye sokuyorda ülkenin şuan en formda kalecisini yedek kulübesinde bekletiyor birisi mantıklı bir açıklama yapabilirmi ?

milll takımdanda soğutuyorsunuz adamı, ne halleri varsa görsünler, yalakalar..!

Hasan ZAİMOĞLU
22.05.2010, 19:04
1 dakikasını dahi merak etmiyorum . onurda geçmesin kaleye maleye mazallah ne olur ne olmaz .

61yusuf
22.05.2010, 19:05
mert seninde dedeğin gibi baya bir süre geçmesi için herhalde kadrodakilerin değişmesi için
fatih terimin kadrosundan bir farkı yok

isimsiz_61
22.05.2010, 19:10
ya hiç MİLLİ takım diyesim gelmiyor ...

Mucahid Erdogan
22.05.2010, 19:11
hiç bu sözde milli takımı izliyemem misgibi Ş.Ligi finali var futbolun hası en güzeli her türlüsü bide Madrid de keyfinden yenmez :D:D:D

isimsiz_61
22.05.2010, 19:16
yaklaşık üç senedir milli(!)takımın hiç bir maçını izlemiyorum.skoru bile merak etmiyorum.bu durum fatih tekke takıma alınana kadarda devam edecek...

Halit Akyüz
22.05.2010, 19:19
yaklaşık üç senedir milli(!)takımın hiç bir maçını izlemiyorum.skoru bile merak etmiyorum.bu durum fatih tekke takıma alınana kadarda devam edecek...

O zaman sen bir daha Milli maç izleyemeyeceksin. Fatih Tekke artık Milli takıma alınmaz. Gökdeniz bile alınmıyor. :)

isimsiz_61
22.05.2010, 19:23
O zaman sen bir daha Milli maç izleyemeyeceksin. Fatih Tekke artık Milli takıma alınmaz. Gökdeniz bile alınmıyor. :)
zaten pekte izlemek gibi bir niyetim yok milli takımı izlemeye pek gerek duymuyorum:D:D

Mustafa ÖZDEMİR
22.05.2010, 19:23
onuruda alacaktır ikinci yarı...

Keramettin
22.05.2010, 19:24
onuruda alacaktır ikinci yarı...İnşallah kadro kesin dimi

Halit Akyüz
22.05.2010, 19:25
zaten pekte izlemek gibi bir niyetim yok milli takımı izlemeye pek gerek duymuyorum:D:D

2012'de Avrupa şampiyonasında finale çıktık ama 11'de hiç Trabzonspor'dan oyuncu yok yine izlemeyecek misin ? :)

Serdar A
22.05.2010, 19:29
2012'de Avrupa şampiyonasında finale çıktık ama 11'de hiç Trabzonspor'dan oyuncu yok yine izlemeyecek misin ? :)

Mesele , seçimin adil olup olmaması .

Milli takım kimsenin babasının çiftliği değil .

Mustafa ÖZDEMİR
22.05.2010, 19:31
hadise söylüyor...

Sefa
22.05.2010, 19:31
Milli Marşımızı Hadise söylüyor..

Mucahid Erdogan
22.05.2010, 19:32
al sana bı rezıllık daha once opera olmadı sımdı bılmem nenın bı sanatcısı su marşı bı duzgun okutamadılar eskı koye yenı adet barı yenılıklerıde duzgun yapsalar bu ne sacmalıktır be :mad:

Kader KORELİ
22.05.2010, 19:33
Çağlar Birinci yi izleme şansımız olacak. Bakalım nasıl bir sol bek.

evrents
22.05.2010, 19:33
Maç başladı mı arkadaşlar?

evrents
22.05.2010, 19:35
Maç başladı mı kimse bakmıyor mu ntvspor'a?

cihatöztürk
istiklal marşını hep hadise seslendirsin :)

o ne güzel bir ses :D

Mucahid Erdogan
maç daha başlamadı

Egemen
22.05.2010, 19:37
2012'de Onur, Selçuk ve Giray kadroda olacaktır meraklanmayın..

hele bi gidelim önce :D

Sefa
22.05.2010, 19:37
.......................

Mucahid Erdogan
22.05.2010, 19:38
tivibuda gitti maç :(

Sefa
22.05.2010, 19:39
Milli takımı bilemem ama NtvSpor sancılı başladı.. :)

Mustafa ÖZDEMİR
tvdede gidip duruyor...

Mucahid Erdogan
aaaaaaa bu nasıl yayıncılık habıre kesılıyor :mad:

Ahmet Faruk
22.05.2010, 19:40
Yazıklar olsun bunlara...
3 tane maç var Amerikada hala daha stüdyodan maç anlatmaya çalışıyorlar...
Anlatma o zaman arkadaş...

Mucahid Erdogan
eğer trabzon çağları alırsa bu çağların son milli maçı olur ççç

Alihan Ertürk
Bizden biri girince haber verin lütfen.

O zamana kadar izlemiyorum..Ne olduğu da umrumda değil.

Mucahid Erdogan
22.05.2010, 19:42
zaten çok yavaş tempoda heycansız geçiyor :)

Mustafa ÖZDEMİR
okan ve emre çıkıyor .teşekkürler okan ve emre aşık...

Yunus Kandemir
arkadaşlar ntv spor şifrelimi tivibudan izlerken yayın kesildide

evrents
22.05.2010, 19:43
İstanbul'da yağmur yağdı mı çanaklar hep etkileniyor tv gidip geliyor sanırım şiddetli yağmurdan.Netten izlicem ama kota sınırlı kota gider diye korkuyorum :D...Sizde de yayın gidip geliyor mu acaba yayından mı yoksa istanbul'daki şiddetli yağmurdan bizim çanak anten mi etkilendi?

Yiğit SARI
22.05.2010, 19:43
Güle Güle Emre ve Okan , Futbolumuza verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkürler :D

Sefa
22.05.2010, 19:44
Okan Buruk ve Emre Aşık.

Türk Futboluna yaptığınız hizmetler için teşekkürler.

Allah yolunuzu açık etsin.

Oktay AKKUŞ
22.05.2010, 19:47
Netten izleyen varsa link verebilir mi ?

Kader KORELİ
22.05.2010, 19:48
Oyuncu değişikliği hakkı bu maçta 3 den fazlamı?

Bülent Bayraktar
22.05.2010, 19:49
SKANDAL bir kadro ...
halil,çağlar ve nihat dışında 8 futbolcu gs ve fb li
gökhan zan bu sene kaç maç oynadı full sakattı

Mustafa ÖZDEMİR
22.05.2010, 19:50
bastırmaya başladık...

Sefa
22.05.2010, 19:50
Volkan Şen mutlak bir gol kaçırdı..

Oktay AKKUŞ
22.05.2010, 19:51
SKANDAL bir kadro ...
halil,çağlar ve nihat dışında 8 futbolcu gs ve fb li
gökhan zan bu sene kaç maç oynadı full sakattı

Küfür mü ediyorsun abi. Gs'nin Gökzan'ı satması lazım.

Bdeniz_61
22.05.2010, 19:52
arkadaşlar stadı çok beğendim keşke bize de böyle bir stad yapsalardı.Hem bu stadın yapımında çelik konstrüksiyonlar kullanılmış.Sizce de iyi olmaz mıydı?

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 19:55
Bastırıyoruz her an gol atabiliriz

Sefa
22.05.2010, 19:55
Leo Franco sandı galiba kaledekini Selçuk..

Egemen
22.05.2010, 19:56
güzel maç oluyor bence..

lazusagu
22.05.2010, 19:57
sipru yükleyin arkadaşlar ntv nin sitesinden

Canberk
22.05.2010, 20:07
Goool.
Türkiye 1 Çek Cumhuriyeti 0
Gol Arda
Dakika :30

Yiğit SARI
Çok güzel gol Arda :D

Asi Çaykaralı61
Ve gollllll
Dakika 30
Arda Turan
Çok güzel bir gol attı

Aker
22.05.2010, 20:08
Küçük terime bak:D

Kader KORELİ
22.05.2010, 20:08
Pası kimdendi?

uemit
22.05.2010, 20:09
jo su sibu mu nesye nedir bu ntv de neresinde yazio setup bilmem ne nerden yüklicem

uemit
22.05.2010, 20:10
`sipru yani nedir o:D

SDinc
22.05.2010, 20:11
Rıdvan ; "Arda babasını çalımlıyor"

Oktay AKKUŞ
Googleden bulabİlİrsİnİz.

Yiğit SARI
Bursaspor Trabzonspor pankartını gören var mı ?

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 20:12
Bence Çağlar bizim sol kanata transfer edilse çok iyi olur

Kader KORELİ
22.05.2010, 20:13
Bir ara Trabzonspor pankartı gördüm. Bize demek orası da Trabzon..

Aker
22.05.2010, 20:14
Ölmüş bitmiş nihat hala neden milli takımda anlamak güç gerçi temizlenecek çok adam var ama neyse.

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 20:15
Peter Cech müthiş bir top daha çıkarttı

Keramettin
22.05.2010, 20:16
Golü kim attı ?

Yiğit SARI
22.05.2010, 20:16
Diğerleri neysede Gökhan Zan'a bi türlü anlam veremedim

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 20:17
Golü kim attı ?

30.Dakikada Arda Turan attı

Keramettin
22.05.2010, 20:18
30.Dakikada Arda Turan attı
Güzelmiydi ?

Asi Çaykaralı61
Diğerleri neysede Gökhan Zan'a bi türlü anlam veremedim

Bence Egemen , Giray ve Serkan Milli takımımıza alınmalıydılar

Asi Çaykaralı61
Güzelmiydi ?

Evet güzel bir gole imza attı

Keramettin
22.05.2010, 20:20
Evet güzel bir gole imza attı
Saol abi..........

Paksoy
22.05.2010, 20:21
selçuk şahin rezalet

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 20:22
selçuk şahin rezalet

Paksoy Abi bence Selçuk İnan'la değişmesi lazım

Murathan
22.05.2010, 20:23
selçuk şahin rezalet

Selçugu o takıma alan zihniyeti ben emi. :mad:

Keramettin
22.05.2010, 20:23
Görüntü çok kötü ya.

PS2 gibi bişey anlaşılmıyor.

Hüseyin Çümen
22.05.2010, 20:25
nihatın oynamasıda ne oluyor

Keramettin
22.05.2010, 20:26
Selçuk'un oyuna girmesi lazım

Ahmet Faruk
İlk yarı güzel, zevkli geçti...
İkinci yarı bizim Selçuk ile sahadaki selçuk değişse güzel olabilir...

Halit Akyüz
Arda'nın golü güzeldi.

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 20:27
İlk yarı güzel bir oyun oynadık
Oyun kontrolü elimizdeydi
Ama bence orta sahaya kesinlikle bir takviye lazım

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 20:28
Selçuk'un oyuna girmesi lazım

Bencede Selçuk İnan oyuna girerse orta sahamız daha da güçlenir

Arda'
22.05.2010, 20:29
selçuk şahin yerine bizim selçuk inan düşünülebilir

M.Kılıç50
22.05.2010, 20:29
ya beyler... saha cok büyük gibime geldi... galiba en maksimum saha büyüklügü :confused:

Kader KORELİ
22.05.2010, 20:30
Ben Çağları beğendim, hücuma aktif katkı yapıyor. Bu arada hazırlık maçı olduğundan üçden fazla oyuncu değişikliğine izin veriliyormu? Bizimkilerde ikinci yarıda şans bulsa güzel olur.

Erdal
22.05.2010, 20:31
Gökhan Zan, Servet Çetin, Nihat ilk 11 de :)...Oğuz Çetin, "adam" olsan Terim gittiğinde ben de yokum derdin....

macka61
22.05.2010, 20:32
ilk yarı iyi oynadık onur ve selçuk girmeli

Bıyıklıoğlu
22.05.2010, 20:34
gökhan zan,servet,nihat kendi takımlarında nasıl bir başarı gösterdi de Allah aşkına milli takıma çağrılıp üstüne ilk 11 de başladılar!!

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 20:36
Ben Çağları beğendim, hücuma aktif katkı yapıyor. Bu arada hazırlık maçı olduğundan üçden fazla oyuncu değişikliğine izin veriliyormu? Bizimkilerde ikinci yarıda şans bulsa güzel olur.

Bende Çağlar'ı beğendim
Sol kanatımız için iyi bir transfer olur

Since1912KsK
22.05.2010, 20:38
takım çok iyi oynuyor bakalım ikinci yarı neler olucak..

bu arada tribünlerde trabzon, bursa, eskişehir, karşıyaka, galatasaray, denizli pankartları gördüm helal olsun gurbetçilerimize :)

Kader KORELİ
22.05.2010, 20:42
Hücum hattını değiştirmis hoca.

Keramettin
22.05.2010, 20:43
Bizden kimse yok yine.

Mucahid Erdogan
22.05.2010, 20:44
mac bıtmeden onuru soksalar oyuna bari :D

lazusagu
gollll nihat

Keramettin
Goolll Nihat atıı.

Aker
İnanmıyorum bitik attı. Neyse...

Mucahid Erdogan
anaaaaaa negüzel bi goldu la o çeklerin korkulu rüyası nihat kahveci ççç

Kader KORELİ
22.05.2010, 20:45
Siz yazdıktan 20 saniye sonra izledik golü :)

lazusagu
selçukları değiştir hidink

Asi Çaykaralı61
Gollll

Arda Turan'dan orta ve Nihat Kahveci golü attı

Keramettin
22.05.2010, 20:46
Sarı buçuk :D

Bıyıklıoğlu
22.05.2010, 20:46
nihat nasıl oynar dedim ya ilk 11 de,adam duydu bana salladı golü

İleli
22.05.2010, 20:49
caglari almak icin neyi bekliyor bizimkiler anlamiyorum, ozer gibi onuda kaciralim elimizden ohh...

Aker
22.05.2010, 20:51
caglari almak icin neyi bekliyor bizimkiler anlamiyorum, ozer gibi onuda kaciralim elimizden ohh...

HH nin keyfini:rolleyes:

Keramettin
22.05.2010, 20:52
turgay giriyor :rolleyes:

Mucahid Erdogan
22.05.2010, 20:53
HH nin keyfini:rolleyes:

ççç ççç ççç

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 20:54

Bence Çağlar'ı alırsak eğer sol kanatımız için çok iyi bir transfer olur

Bıyıklıoğlu
22.05.2010, 20:55
terimden kurtulduk hiddink adalet sağlar dedik ama şurda top oynayanlara bakın.Kazım kazım bile oyunda

Mucahid Erdogan
22.05.2010, 20:56
bizim oyuncuları almıcak oyuna galiba bu hıddınk

Aker
22.05.2010, 20:58
terimden kurtulduk hiddink adalet sağlar dedik ama şurda top oynayanlara bakın.Kazım kazım bile oyunda

Hiddinkin Türkiyedeki oyuncuları iyi değil az çok bile tanıdığını sanmıyorum. Oda anlayacaktır kimin torpilli kimin torpilsiz olduğunu, en geç 3-4 maç sonra buna nazaran iyi bir kadro sürecektir sahaya.

Not: Takımı zaten yalaka oğuz seçti diye biliyorum.

nuri45
22.05.2010, 20:58
bizim oyuncuları almıcak oyuna galiba bu hıddınk

Hiddink tribünde takimi oguz yönetiyor

Oktay AKKUŞ
22.05.2010, 20:59
Ben olsam milli takıma gitmem. Gidin tatilinizi yapın. Ne oynuyorsunuz ne de başka bir şey. Almıyorlar işte sizi maça. Bir de sakatlanma ihtimaliniz var antremanlarda. Boşverin.

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 20:59
Biraz daha bastırırsak 3.cü golü atacağımıza inanıyorum

Mucahid Erdogan
22.05.2010, 21:00
Hiddink tribünde takimi oguz yönetiyor

oooo ozaman butun turnuva boyunca bıızm oyuncuları taaa amerıkaya bosuna surukledıler nasılsa oynatmıcaklar sonucta oguz çetin fatıhterımın kalıntısı

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 21:02
Dakika.65:Gökhan Zan oyundan çıktı Emre Güngör oyuna girdi

Egemen
22.05.2010, 21:03
keşke gol atmasaydık..

maçın içine etti goller :)

Keramettin
22.05.2010, 21:05
Onur Onur Onur diyorum başka birşey demiyorum.

Neden oynamıyor ?

LAN Neden ?

Mucahid Erdogan
22.05.2010, 21:07
Onur Onur Onur diyorum başka birşey demiyorum.

Neden oynamıyor ?

LAN Neden ?

nedeni kulubede oğuz çetin var :mad:

nuri45
22.05.2010, 21:08
selcuk giriyor

Keramettin
Selçuk giriyor.

Bize Her Yer TRABZON

Kaan
Bize her yer Trabzon sesleri :D

Aker
22.05.2010, 21:09
Bize her yer Trabzon:)

bangkook_61
Bize her yer Türkiye sesleri..

Egemen
bize her yer Trabzon tezahüratı duyar gibi oldum :)

yoksa başka bir şey duymaz mı oldum :)

Mucahid Erdogan
sonunda selçuk oyuna gircek bizimkiler bağırıyor "bize heryer trabzon" diye

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 21:10
Bize Heryer Türkiye diye tempo tutuyoruz şu anda :D

Burak_52
bugün maç mı vardı? o kadar soğuduk ki haberim bile yok
hiç izliyesim destek veresimde gelmiyor zaten

Keramettin
Selçuk İnan'ı izlesin biraz Hiddink

Hüseyin Çümen
çağları kaçırırsak hakaten üzülücem güçlü fiziği var kademeye giriyor hücuma çıkabiliyor çok yazık olur

Mucahid Erdogan
22.05.2010, 21:11
vay arkadaş rıdvan dilmen selçuğu övdü

Hüseyin Çümen
22.05.2010, 21:11
bize her yer trabzon dediler tekrardan

Keramettin
22.05.2010, 21:12
vay arkadaş rıdvan dilmen selçuğu övdü
Niye Rıdvan Dilmen Trabzonspor'u sever .

Selçuk çıktı
Selçuk girdi

Hazar_
22.05.2010, 21:13
Yediğimiz tek atak Çağların kanadından inallah yorulduğu içindir :)

Mucahid Erdogan
22.05.2010, 21:13
offf offf şu volkanı çıkartda bi onuru oynat hiç değilse ayana top deysin :)

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 21:14
Dakika.76 Selçuk Şahin oyundan çıktı.Selçuk İnan oyuna dahil oldu

Keramettin
22.05.2010, 21:14
offf offf şu volkanı çıkartda bi onuru oynat hiç değilse ayana top deysin :)

..........................:confused:

Mucahid Erdogan
22.05.2010, 21:15
..........................:confused:

asıl sana ..........................:confused:
yeter volkanı izlediğimiz :mad:

Aker
22.05.2010, 21:17
Asist yaptık, emre sanırım al işte Türkiyenin stoperi.

Kaan
Onur olsa tutardı. :D:p

Atakan
İzlemedim, izlemiyorum da.

Takımı adam edene kadar böyle.

Şu Oğuz'un kurduğu kadroyu izlemek istemiyorum.

Hazar_
Emre Güngörr :D

El bombası :D :D

Keramettin
22.05.2010, 21:18
asıl sana ..........................:confused:
yeter volkanı izlediğimiz :mad:
O değil konu özelden attım ççç

Kaan
Ey gidi

Egemen, Giray gibi adamlar yerine Emre gibi adamları izliyoruz.

Allah bizlere sabır versin.

nuri45
emre güngörün ne isi var milli takimda. hayretde hayret

Mucahid Erdogan
emre her yerde emre hata ekemen olsa bu hata olmazdı veya onur olsa gol olmazdı

Hazar_
22.05.2010, 21:19
en sinir olduğu skor 2-0 mış napalım yani 2-0 yapmayalım mı maçları

Asi Çaykaralı61
Dakika.80 Maç 2-1 oldu

Atakan
İzlemedim, izlemiyorum da.

Takımı adam edene kadar böyle.

Şu Oğuz'un kurduğu kadroyu izlemek istemiyorum.

Selçuk oynuyormuş.Biraz izleyeyim.:D

Paksoy
emre yi bidaha kadorya alırsa bida milli maç izlemicem

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 21:20
Dakika.82 Arda Turan oyundan çıktı.Mehmet Topal oyuna girdi

Keramettin
22.05.2010, 21:22
Rıdvan Dilmen çıldırıyor :D Haklı adam

Egemen
Dakika.82 Arda Turan oyundan çıktı.Kazım oyuna girdi

topal girdi.. kazım zaten oyundaydı..

Mucahid Erdogan
Dakika.82 Arda Turan oyundan çıktı.Kazım oyuna girdi

kazım oyundaydı zaten :confused:

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 21:24
kazım oyundaydı zaten :confused:

topal girdi.. kazım zaten oyundaydı..

Yanlış yazmışım Egemen Abi şimdi düzelttim
Keşke Egemen'i Milli takımımıza alsaydılar

Aker
22.05.2010, 21:25
Alternatif üretememişmişiz stoper konusunda neden acaba:p

Kaan
22.05.2010, 21:28
Emre Güngör'e bak. Sahanın tozunu attırdı bugün. :D

Aker
Emre birde topçuyum diye geçiniyor, yuh bu kaçıncı hata. Adamda konsatrasyon sıfır bile değil.

Egemen
milli takıma oyuncu veren 3 takım var ya zaten rıdvan efendi..

feneri şampiyonluktan ettiler diye stoperlerimizin milli takımı hakettiğini söylemedi bile..

adam olun önce..

Asi Çaykaralı61
22.05.2010, 21:29
Alternatif üretememişmişiz stoper konusunda neden acaba:p

Trabzonspor'dan Egemen , Giray

Gençlerbirliği'nden Aykut

Kayserispor'dan Aydın Toscalı

Bence saydığım bu isimlerin hepsi Milli takımımızda stoperde oynayabilirler

Keramettin
22.05.2010, 21:29
Selçuk İnan'la Emre ve Gökhan'ı takas mı edicektik ççç

Paksoy
22.05.2010, 21:31
rıdvan dilmen daha trabzonun adını ağzna almaz, şerefszi

Asi Çaykaralı61
Maç bitti
Maçı 2-1 kazandık

Halit Akyüz
Allah iyiliğini versin Emre Güngör ççç

Kaan
Selçuk İnan'la Emre ve Gökhan'ı takas mı edicektik ççç

Bu teklife kendileri bile gülüyorlardır şuan. ççç

Halit Akyüz
Rıdvan Çağlar'a en az 5 kere Caner dedi. :)

Halit Akyüz
22.05.2010, 21:32
72. dakika da Bize Her Yer Trabzon seslerini duydunuz mu ? :)

Arda'
22.05.2010, 21:32
emre güngörü izledikten sonra egemen ile girayın günahı neydi diye düşündüm

Aker
22.05.2010, 21:34

Trabzonlu olmak:)

Asi Çaykaralı61

Bence Egemen ve Giray Milli takımımıza alınmalıydılar

Halit Akyüz
Servet'in yanına Giray veya Egemen ikisi de olur.

Keramettin
22.05.2010, 21:35
Duymamak mümkün değil ! :alkış:

altinkaya08
22.05.2010, 21:36
milli takıma oyuncu veren 3 takım var ya zaten rıdvan efendi..

feneri şampiyonluktan ettiler diye stoperlerimizin milli takımı hakettiğini söylemedi bile..

adam olun önce..

bunların hangisi adamki zaten
bunlar türk değil bizans sanki.göz göre göre ayrımcılık bu nereye kadar yapacaklar bakalım.doldurmuşlar fenerden gs den sanki başka topçu yok memlekette.

Mucahid Erdogan
22.05.2010, 21:37
hadi herkes şimdi stara finale ççç

Keramettin
22.05.2010, 21:37
hadi herkes şimdi stara finale ççç
Evet şimdi başlık değiştirelim:D

asimetrik
22.05.2010, 21:38
Çağlar'ı alırsak ki almamız gerekiyor, Serkan dahil geri dörtlü Tranzonspor'un geri dörtlüsü olmalı.
Serkan-Egemen-Giray-Çağlar. Buna arkalarında Onur ve önlerinde Selçuk da eklenecektir.

Ömer Kibar

Maçı izleyemedim ama güzel olmuş :)

Ayhan Yüksek
Rıdvan efendinin objektifliğinide gördük adam aleni istanbul yalaması, öyle bir koymuş ki herife Trabzonsporumun şampiyonluktan etmesi, tescilli yalama adını almıyor ağzına bizim topçuların,Türkiyeyi istanbuldan ibaret sanan sahte zihniyetin sahte adamı Rıdvan işte neolacak, eğer bu herif bütün maçlarımızda yorum yapacaksa yandık susmak bilmiyor çok bilmiş efendi.