PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Finalde Hata İS-TE-Mİ-YO-RUZ !

Çağatay_
21.04.2010, 01:58
Bu kadar açık ve net.Finalde hakem "hatası" istemiyoruz..

Görmemiştir, duymamıştır, iyi niyetlidir, görse verirmişmişmiş..

İSTEMİYORUZ !

mustafadinç
21.04.2010, 09:03
bende istemiyorum ancak açıkçası bekliyorum 27 yıldır bu kupayı alamamış olan Aziz kesin bağlantısını yapmıştır hakemide yeneceğiz,nedir bu hakem camiasının Trabzonspor dfüşmanlığı ya hu şu Kasımpaşa maçında bile Özgüç denen tetikçi aleyhimize bin tane düdük çaldı terbiyesiz herif ki kupa finalinde neler neler olur.

dr.ali
21.04.2010, 09:12
bakalım kim olacak hakem

M.K Abitoğlu olsun (tam tetikçi)

Travelair
21.04.2010, 09:13
Alanzinho'ya yapılan fauller çalınsın yeter. Ama hiç sanmıyorum. Sert ve faullü oyuna müsaade edilecek

Talha.YILMAZ
21.04.2010, 10:11
3 Metre 48 Cm geriden Çıkan Oyuncularımız Ofsayt diye durdurulmasın yeter !

bkandil
21.04.2010, 11:01
Finalde ilk hatayı! TFF,
ikinci hatayı sayın Başkanımız,
üçüncü hatayı da sayın H.Hacısalihoğlu yaptı,

Daha şimdiden hatalarla başlayan bir finalde hakemden hata beklememek fazla iyimser bir yaklaşım olur...

Cem Kıran
21.04.2010, 11:21
Topici açan arkadaşa tşk editorum.

2. bir Papila vakası istemiyoruz.

O yıl 40 bin kişiye yakın yürüdük

şimdi ise 1 milyon hem Kadıköy'e ordan TFF'ye yürür!!

Aklınızı başınıza alın!

Mustafa ÖZDEMİR
21.04.2010, 11:23
öyle sonuca etki edecek hata olacağını zannetmiyorum...

The Legend
21.04.2010, 11:27
tarafsız hakem istiyoruz.

Erkan
21.04.2010, 11:32
Bana oyle geliyor ki bol hatali bir final izleyecegiz. Yonetimimiz durumu gec anlayacak ve mactan sonra U donusu yapip, federasyona savas acacak. Cezayi yiyecek ve oturacak asagiya. Sonra yine federasyonu desteklemeye devam edecek ....... ve boyle devam eder bu

Gökhan Döner
21.04.2010, 11:39
Bu gidişat pek hayra elamet değil ama bakalım

Cem Kıran
21.04.2010, 11:40
Bu gidişat pek hayra elamet değil ama bakalım

Bence de Gökhan abi.Sonumuz hayırlı olsun:)

oflu engin
21.04.2010, 11:42
boş pozisyonda arkadaşına pas vermeyen zihniyette istemiyoruz

Emre EFENDİOGLU
21.04.2010, 11:42
Çok beklersİnİz!!!!

Emre GÜRDAL
21.04.2010, 11:46
yemin ediyorum romayı yaktık istanbuluda yakar yıkarız aklınızı başınıza alın adam olun lan:!:D tabi bu işin şakası ama karadeniz köpürmesin diyorsanız dikkatli olun yoksa taşar sizi bogabilir..

Harun-61
21.04.2010, 11:51
her insan hata yapar, yapmali...

önemli olan "bilincli" sekilde hata yapilmasin, Hakem oyuna gelmesin...!

.

Napoli
21.04.2010, 12:11
Şu donemdeki hakemlerin,Art Niyetli şike yaptına inanmıyorum (sadece 1 hakem hariç)

ama Ne yazıkki Türk hakemleri ciddi anlamda reziller..

Dip not: eğer hakem M.K Abitoğlu İse maça gitmem,boşuna para harcamam,bu adam hepimizin

umutlarını ve parasını çalar.

Ve eğer finale bu adam verilrse Bu yönetim gidene kadar asla maç izlemem,Lig Tv hepsini iade ederim

Miraç Atalay Çiftçi
21.04.2010, 12:17
Finalin hakemi yurt dışından gelsin.
UEFA tarafından atansın :)

bahadır2561
21.04.2010, 15:13
federasyona güvenimiz tam(!)

Tolga Kurt
21.04.2010, 16:27
Finalin hakemi yurt dışından gelsin.
UEFA tarafından atansın :)

Eğer böyle bişey mümkünse bencede böyle olmalı..

İslam Sezer
21.04.2010, 16:32
1 ay önceden finalin şehrini bilen oteli tutan adam ?(aziz yıvdıvım) hakemi de belirlemiştir.
dile kolay,alay konusu bir şekilde yıllardır alamıyorlar kupayı.
biz de şampiyon olamıyoruz ama nasıl engellendiğimiz gül gibi oratada.gönüllerin şampiyonu olduk defalarca.
onlar ise bu tür ünvanlarla yetinmez nasıl olursa olsun kupa bizim olsun havasındalar.
lütfen yönetim gözünü 4 açsın hakkımızı sonuna kadar savunsun.iş işten geçtikten sonra bjk yönetimi gibi ağlamasın...

mustafadinç
21.04.2010, 16:34
Çok önemli bir teklif yapmak istiyorum finalin hakemi şimdiden şaibelidir sahayı kazan adamı atamayan hakemler finali nasıl yönetecekler .
işte teklif;Final maçının hakemi yurt dışından gelsin hemde en kalitelisi İtalyanmı olur İspanyolmu bilmem ama yurt dışından isteyelim kıyameti koparalım ,bakın Türk hakem yönetirse kesinlikle kupayı fenere verecekler göreceksiniz,takımın oyuncu kalitesi olarak biz üstünüz ama bu eksikliklerini hakemle kapatacaklar sonrada tekme tokat girip sindirecekler kesinlikle hakem yabancı olmalı isterse Uganda federasyonundan olsun Türk hakem olmamalı.

serkansdkasma
21.04.2010, 16:35
Artniyet olmadıkda sonra sorun yok

mustafadinç
21.04.2010, 16:39
Artniyet olmadıkda sonra sorun yok

Nasıl art niyet yok her zaman art niyet vardır bir tarafta Fener var diğerinde ise yaramaz çocuk Trabzon vurun Trabzona en önemsiz maçta bile hakem bize karşı art niyetlidir şu Kasımpaşa maçını tekrar izlede gör Alanzinho yu dövüyorlar adam devam diyor.

Salih Edip
21.04.2010, 17:48
Nasıl art niyet yok her zaman art niyet vardır bir tarafta Fener var diğerinde ise yaramaz çocuk Trabzon vurun Trabzona en önemsiz maçta bile hakem bize karşı art niyetlidir şu Kasımpaşa maçını tekrar izlede gör Alanzinho yu dövüyorlar adam devam diyor.

kasımpaşa maçında hakem art niyetli olsaydı penaltıyı verirdi anında.

ama kupa finalinden ben de korkuyorum.

mashal61
21.04.2010, 18:32
Kupa finalinde aleyhimize maçın kaderine etki edecek bir hata beklemiyorum.

Ama ufak ufak kıyım olabilir aleyhimize. İyi analiz etmek lazım.

Çağatay_
23.04.2010, 18:13
öyle sonuca etki edecek hata olacağını zannetmiyorum...

Zannediyorum ki bunun sebebi çok göz önünde olan bir maç, yok artık o kadar yapamazlar diye düşünmen.

Unutma ki en büyük hatalar gümbür gümbür şampiyonluğa oynadığımızda yapıldı.

Çağatay_
23.04.2010, 18:19
Finalin hakemi yabancı olsa süper olur..

Ama başkanımız Türk hakemlerine desteğinden dolayı çok teşekkür almış bir isim.Böyle bir talepte bulunmasının mümkün olduğunu sanmıyorum.

Seminerlere gitti her biriyle çay içti yemek yedi.

Yine başkanı savundun diyeceksiniz ama bu davranışlar tüm spor kamuoyundan alkış aldı.

Ben bir "budama" olursa diye şimdiden kendimi TFF yürüyüşüne hazırladım.

Ama bence yabancı hakem fikri çok çok çok iyi olur..Fenerliler her pozisyonda hakemin yanında bitemez.

Düşünsenize; Emre Belözoğlu, Roberto Rossetti'yi ittiriyor.Sıkar biraz ;)

albatros
23.04.2010, 18:24
bu işin sonunda federasyon: hakemler de hata YA-PA-Bİ-LİR demesin de...

Çağatay_
23.04.2010, 18:26
Arkadaşlar, bu site takip ediliyor.

Biraz zorlarsak bu isteğimizi spor kamuoyuna duyurabiliriz.

Burada binlerce mesajın olması taraftarın kararlılığını gösterecektir.

el_conquistador
23.04.2010, 21:25
Allah Allah. Ilk önce kendi futbolcundan, hocandan hata isteme...

Hürgün Aygün
23.04.2010, 22:30
Futbolda en nefret ettiğim şeydir hata!

Çok kötü oynayıp yenilirz bi şey deme ama hakem hatası beni deli eder kötü oynadıysak bile!

Günlerce hakem hatasıyla kazanamadığımız maçı düşünür sinirlenirim hep!

Çağatay_
23.04.2010, 23:23
Allah Allah. Ilk önce kendi futbolcundan, hocandan hata isteme...

Bu mantık nasıl oluyor anlamadım ..

Kötü oynadığımız bir maçı bir penaltı atıp 1-0 kazanabiliriz.Ama maçı kazandıracak bu penaltı görülmeyebilir..

Tıpkı Alanzinho'nun 4 metre geriden çıktığı pozisyonun "görülmesi" gibi..

Veya çok iyi oynadığımız maçı hatalı bir penaltı ile, bir ofsayt golü ile kaybedebiliriz..

Çok güzel, ama gereksiz karşı çıkıyorsunuz.

Oruç
23.04.2010, 23:43
Cünyet Çakır verilebilir bu maça.

UEFA Avrupa Ligi yarı finalinde maç yönetecek baksanıza.

Umarım Cüneyt Çakır olur maçın hakemi.

Cafer Bulur
23.04.2010, 23:43
Hakem hatasi elbette olacaktir ama iyi niyet lazim,renklere bakmayan hakemler lazim.

Bayernden ribery nin gördügü kirmizi karti Türkiyede hangi hakem verebilirdi,ayni hareketi alexin bu ülkede 3-4 kez yaptigina sahit oldum.

Bu macin hakemi cüneyt cakirdan baskasi da olmamali bence,avrupa liginde yari final yönetecek bir hakem kupa finali yönetmeye en önemli adaydir,olmalidir.

Çağatay_
24.04.2010, 00:05
Aman beyler, Cüneyt Çakır demeyelim.

Sonra Trabzon istedi, MHK onu verdi diye yaygara koparıp yardımcı hakemi Serkan Gencerler, orta hakemi Bülent Demirlek yaparlar, o zaman kötü olur :D

Deniz Telci
24.04.2010, 19:41
Ben bu TFF denen zihniyetten ya tarafsız, yada Trabzonlu hakemler bekliyorum !

Bu arada ;
Hakemi de erken açıklarsalar güzel olacak !

eraytaskin61
24.04.2010, 19:48
45 dakkadır bjk o.ç aziz yıldırım diye bağırıyo :)

Deniz Telci
24.04.2010, 19:52
45 dakkadır bjk o.ç aziz yıldırım diye bağırıyo :) o onların sorunu kesin :)

Birtan Karaman
24.04.2010, 19:54
Her türlü alacağız.. ;)

taraftar.61
24.04.2010, 19:55
Aslında bizim korktuğumuz şey hakem hatası değil.

Çünkü hata dediğin iki tarafında başına gelebilir.

Ama nedense her fenerbahçe maçında hataların yüzde 90'ı bizim aleyhimize oluyor tabi buna hakem hatası demek ne kadar doğru o başka :mad: Bir hakemin maçı bizden alıp onlara verdiğini sayısını unuttuğum kere gördüm ! Ama tam tersine hiç tanık olmadım ! Ondan sonra gel de fair play'dan bahset, hakemden konuşma...

İşin özü şu; kupa finalinde taraf tutan hakem is - te - mi - yo - ruz !

Not: Bu konuyu burda kendi kendimize konuşmanın faydası yok. Bu tepki medyaya yansımalı. Ancak bu şekilde bir faydası olur. Onun dışında burda kendi aramızda bunu istediğimiz kadar konuşalım hiçbir anlamı olmaz.

Oğuzhan Fidan
24.04.2010, 20:08
ts gol atsın önce maçı alır rahatlıkla hakemlerle uğraşmayı bırakıp futbola odaklanmak gerekir bu tip müsabakalarda hata pek olmaz futbolu iyi olan kazanır.

Çağatay_
24.04.2010, 20:14
Not: Bu konuyu burda kendi kendimize konuşmanın faydası yok. Bu tepki medyaya yansımalı. Ancak bu şekilde bir faydası olur. Onun dışında burda kendi aramızda bunu istediğimiz kadar konuşalım hiçbir anlamı olmaz.

Eğer bu konu burada üst gündem maddelerinden olursa medya buna değinir..

Çoğu kez rastladım buna.

Çok takip ediliyoruz emin olabilirsiniz..

Bu arada futbola konsantre olması gereken biz değiliz futbolcular.Ne de olsa malum kişiler finalden 1-2 gün önce çıkıp konuşurlar.Onlardan önce biz konuşalım.

Ozan Yazıcı
24.04.2010, 20:22
Finalde Fenerbahçe'nin kayırılmaması diye birşey söz konusu olamaz, mümkün değil. Bu duruma tüm taraftar baştan hazırlıklı olmalı.
Asıl Umut'un bize nasıl saç baş yolduracağına takılıyor benim kafam. Umut'la bu maça çıkılmaz, aslında hiçbir maça çıkılmaz..

taraftar.61
24.04.2010, 20:22
Eğer bu konu burada üst gündem maddelerinden olursa medya buna değinir..

Çoğu kez rastladım buna.

Çok takip ediliyoruz emin olabilirsiniz..

Bu arada futbola konsantre olması gereken biz değiliz futbolcular.Ne de olsa malum kişiler finalden 1-2 gün önce çıkıp konuşurlar.Onlardan önce biz konuşalım.

Umarım dediğin gibi olur, benimde istediğim şey o zaten.

Çağatay_
24.04.2010, 21:18
Finalde Fenerbahçe'nin kayırılmaması diye birşey söz konusu olamaz, mümkün değil. Bu duruma tüm taraftar baştan hazırlıklı olmalı.
Asıl Umut'un bize nasıl saç baş yolduracağına takılıyor benim kafam. Umut'la bu maça çıkılmaz, aslında hiçbir maça çıkılmaz..

Abi Umut'u en çok savunan benim.Ama son maçtaki yaptıkları tüm sezonda kaçırdığı gollerden daha fazla kızdırdı beni.

Ben Umut'tan ziyade taraftara kızıyorum.Umut'un günahı ne, şans verildiğinde ben oynamayacağım diyecek hali yok.

E o kadar kötü olsa da hocalar oynatmazdı, zaten o kadar kötü de değil..Ama son maç yaptıkları ayıp oldu.

Orada da en çok kızan ben oldum.. Ama Umut bu maçta iyi oynayacak.Onun hırsına ihtiyacımız var.

11 deki yerine belki de en garanti bakan oyuncu odur, ama ondan hırslısı yok.

Keramettin
24.04.2010, 21:40
Aydinus maçın hakemi olacağını düşünüyorum.

SARI61
24.04.2010, 22:19
mustafa kabıl abıtoglunu verırler nede olsa mhk baskanı ezık fblı yada bulent yıldırım bu macı kaldırabılcek hakem fırat aydınus gozukuyor

Çağatay_
24.04.2010, 22:29
Cüneyt Çakır ?

el_conquistador
26.04.2010, 14:34
Bu mantık nasıl oluyor anlamadım ..

Kötü oynadığımız bir maçı bir penaltı atıp 1-0 kazanabiliriz.Ama maçı kazandıracak bu penaltı görülmeyebilir..

Tıpkı Alanzinho'nun 4 metre geriden çıktığı pozisyonun "görülmesi" gibi..

Veya çok iyi oynadığımız maçı hatalı bir penaltı ile, bir ofsayt golü ile kaybedebiliriz..

Çok güzel, ama gereksiz karşı çıkıyorsunuz.

Kusura bakma ama o zamanda bende senin ayni sekilde gereksiz yere baslik actigini savunurum. Bilimsel olarak 90 dakika esnasinda yüzlerce faktör vardir bir maci etkileyen. Ve hakem bu faktörlerin arasinda sadece bir tanedir. 90 dakika boyunca sadece Alanznho icin yanlis bir ofsayt calindi diye, maci kaybettigimizeme odaklanirsan, asil olan seyleri kacirirsin. Bence türk futbolunun gelisimindeki en büyük engellerden birisi budur!! Aynaya bakmayip, hep baskalarini parmakla göstermek bize hic birsey kazandirmaz. Haa, hakem final macinda yanlis düdük calabilir. Ama ayni sekilde senin futbolcularinnda yüzlerce hatali pas yapip, yanlis pozisyon alarak onlarca ikili mücadele kaybedecektir. Futbolun icinde ikiside vardir ve olagandir...

sessizkral_1
26.04.2010, 14:53
Cüneyt Çakırı versinler.Son dönemde performansı baya iyi.Uefa yarı final maçınada atandı.Fırat Aydınus da olabilir.

Ömür Karadeniz
26.04.2010, 18:09
final macında hakemın adı buyuk ıhtımalle cuneyt cakır yada fırat aydunus olacaktır

Deniz Telci
26.04.2010, 18:16
cüneyt çakır'ı bende isterim ama :S...

ThePatriot61
26.04.2010, 18:18
Cüneyt Cakiri bende begenirim.

Erman Toroglu da yönetebilir. Yoksa hala borularla mi mesgul?

Çağatay_
26.04.2010, 18:38
Kusura bakma ama o zamanda bende senin ayni sekilde gereksiz yere baslik actigini savunurum. Bilimsel olarak 90 dakika esnasinda yüzlerce faktör vardir bir maci etkileyen. Ve hakem bu faktörlerin arasinda sadece bir tanedir. 90 dakika boyunca sadece Alanznho icin yanlis bir ofsayt calindi diye, maci kaybettigimizeme odaklanirsan, asil olan seyleri kacirirsin. Bence türk futbolunun gelisimindeki en büyük engellerden birisi budur!! Aynaya bakmayip, hep baskalarini parmakla göstermek bize hic birsey kazandirmaz. Haa, hakem final macinda yanlis düdük calabilir. Ama ayni sekilde senin futbolcularinnda yüzlerce hatali pas yapip, yanlis pozisyon alarak onlarca ikili mücadele kaybedecektir. Futbolun icinde ikiside vardir ve olagandir...

Aynen katılıyorum fakat olağan şeylerin hep bize olumsuz yansımasına ses çıkartmalıyız.

pReN@_61
26.04.2010, 19:26
febe-bjk maçını izledikten sonra bizim final maçında olası yaşanacak haksızlığa şaşırmam..

Çağatay_
29.04.2010, 16:50
Fırat Aydınus olmaz bu arada..Fenerbahçe'nin kinle baktığı bir isim.

Oğuzhan
29.04.2010, 17:41
Ligdeki Fenerbahçe maçında 4 metreye yakın ofsayt olmayan oyuncumuz için ofsayt kaldıran hakemi göndersinler bu maça da. Azize hallediyodur o işleri , rahat olsun herkes. Biz istemesekde Azize yaptırır hataları hakemlere.

Oğuzhan
29.04.2010, 17:47

Kardeşim derbide 20 tane hata yapmaz Lugano , bir tane yapar. Onuda hakem elimizden alırsa ve bu da % 100 ' lük net bir gol pozisyonuysa bunun ardına tabikide sığınılabilir. Orada golü bulsak maçın başında 1 - 0 öne geçiyoruz ve büyük ihtimalle maçın kaderi değişiyor.

Ercan DEMİRCİ
29.04.2010, 20:20
cüneyt cakiri bende begenirim.

Erman toroglu da yönetebilir. Yoksa hala borularla mi mesgul?
:d:d:d:d . . . . . .

Öztürk Adem
29.04.2010, 20:36
Ben 23 yasındayım.Yaklasık olarak da 14 senedır.Mac ızlıyorum.Fenerın bızı bır kere haklı olarak yendıgını gordum.10 kısı kalmıslardı avnı aker de yendıler.:DDaha da gormedım alın terı dokerek aldıklarını.
Umud edıyorum kı yıne bır hata olmazda,bır aksılıge soylentıye meyıl vermeden mac sona erer.

el_conquistador
30.04.2010, 12:11
Kardeşim derbide 20 tane hata yapmaz Lugano , bir tane yapar. Onuda hakem elimizden alırsa ve bu da % 100 ' lük net bir gol pozisyonuysa bunun ardına tabikide sığınılabilir. Orada golü bulsak maçın başında 1 - 0 öne geçiyoruz ve büyük ihtimalle maçın kaderi değişiyor.

Arkadasim, gecen Franz Beckenbauer'e bir röportajda, 1966'daki o meshur "Wembley golü"'nü sormustular. Beckenbauer, o topun cizgiyi gecip gecmemesinden cok, Ingiltere'nin maci hak edip, etmemesinden bahsetmisti. Mactan sonra, bütün maci bir kac kez tekrar tekrar izlemis ve her seferindede Ingiltere'nin daha iyi oynadigina ve maci kazanmayi hak ettigi kanaatine varmis. Bence, ciddiye alinmasi gereken bakis acisida bu. Lugano, bir macta birden fazla hatada yapabilir, ama onu o hatalara zorlayabilecek bir takim lazim. Biz nasil o seviyeye geliriz, onun üzerine odaklanmamiz lazim, hakem niye bayrak kaldirdi'ya degil.

Bu noktadada aklima hemen BJK örnegi geliyor. Adamlar iki üc haftadir, hakem hakem diye agliyor, ama sahada oynadiklari futbola bakmiyorlar. Ne bize karsi, nede FB'ye karsi futbol oynadilar. Sucu ise hakem'e atip, isin icinden kurtuluyorlar. Aslinda biz iyiyiz, ama hakemler bizi sampiyon yapmadi demeye getiriyorlar. Madem o kadar iyiler, Avrupada gösterseydiler kendilerini. Türkiye'nin en büyük bütceli kulüplerinden biri, hakemlerden veryansin edip, bütün stadi federasyona küfür ettirmesi, sadece ve sadece Türkiye'ye has bir olaydir.

Çağatay_
30.04.2010, 13:26
Arkadasim, gecen Franz Beckenbauer'e bir röportajda, 1966'daki o meshur "Wembley golü"'nü sormustular. Beckenbauer, o topun cizgiyi gecip gecmemesinden cok, Ingiltere'nin maci hak edip, etmemesinden bahsetmisti. Mactan sonra, bütün maci bir kac kez tekrar tekrar izlemis ve her seferindede Ingiltere'nin daha iyi oynadigina ve maci kazanmayi hak ettigi kanaatine varmis. Bence, ciddiye alinmasi gereken bakis acisida bu. Lugano, bir macta birden fazla hatada yapabilir, ama onu o hatalara zorlayabilecek bir takim lazim. Biz nasil o seviyeye geliriz, onun üzerine odaklanmamiz lazim, hakem niye bayrak kaldirdi'ya degil.

Bu noktadada aklima hemen BJK örnegi geliyor. Adamlar iki üc haftadir, hakem hakem diye agliyor, ama sahada oynadiklari futbola bakmiyorlar. Ne bize karsi, nede FB'ye karsi futbol oynadilar. Sucu ise hakem'e atip, isin icinden kurtuluyorlar. Aslinda biz iyiyiz, ama hakemler bizi sampiyon yapmadi demeye getiriyorlar. Madem o kadar iyiler, Avrupada gösterseydiler kendilerini. Türkiye'nin en büyük bütceli kulüplerinden biri, hakemlerden veryansin edip, bütün stadi federasyona küfür ettirmesi, sadece ve sadece Türkiye'ye has bir olaydir.

Senin söylediklerine yanlış diyen yok.. Ama böyle faydalı bir bakış açısı ile bakarken görmek gereken bir şey daha var.

Trabzonspor'un o maçta golü verilse(öyle netti ki gol diye yazmışım), belki çok çok kötü dediğimiz Trabzonspor moral bularak daha iyi oynayacak, ve Fenerbahçe'ye orada 3 puanı vermeyecek.

Geçen sene takımı berbat top oynayan Galatasaray, hakemlerle kazana kazana moral buldu ve iyi yerlere geldi..Bunun neticesinde de iyi oynamaya başladılar.

Şuna eminim ki hakemler bizi çok kritik noktalarda yakıyor.Ve senin istediğin, tabiki hepimizin istediği iyi futbol için bazen önce kazanıp sonra iyi oynamak gerek.İlk önce iyi oynayıp, sonra çok güzel puanlar alamazsınız her zaman..

Oruç
03.05.2010, 12:29
Cünyet Çakır verilebilir bu maça.

UEFA Avrupa Ligi yarı finalinde maç yönetecek baksanıza.

Umarım Cüneyt Çakır olur maçın hakemi.

Dedik ve oldu.:)

/////

48'inci Ziraat Türkiye Kupası finalini FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır yönetecek. Şanlıurfa GAP Arena Stadı'nda Çarşamba günü saat 15.45'te başlayacak karşılaşmada Çakır'ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Kupa finalinin dördüncü hakemi ise Halis Özkahya olacak.

DHA

mashal61
03.05.2010, 14:56
Cüneyt Çakır en mantıklı karar olmuş. Bu kadar saçmalayan federasyondan ben bir saçmalık daha beklerdim. Hayret!

Ilelioglu
03.05.2010, 14:59
Evet Cüneyt Cakir dogru bir karar, ama bu Hakem hatasi olmayacak anlamina gelmez.

;)

biltrabzon
03.05.2010, 15:08
türkiye nin en iyi hakemini verdiler maca.artik buda hata yaparsa( zannetmiyoruM yapacagini)aziz yildirim denilen herif türk futbolundan derhal uzaklastirilmalidir.

zanikeli_solist
03.05.2010, 15:42
maçın hakemi cüneyt çakirdir arkadaşlar şahsen begenmedigim bir hakem inşallah bir terslik çıkmaz

Cem Kıran
03.05.2010, 16:02
Arkadaşlar DİKKAT!

Bu Çakır denen hakem ASY'de oynanan gs-fb kupa maçında verdiği kararlarla fb kupadan elenmişti..

Bunu geri ödemek için vereceği çoğu karar ezikfb lehine olabilir!!

albatros
05.05.2010, 22:51
Allah aşkına biri şu durumu izah etsin.
uzatmalarda top volkan'dayken hakemin eliyle çabuk çabuk diye işaret etmesi neydi?
kupayı aldık diye bu konuyu es geçmeyelim.

BiZe HeR YeR 61
05.05.2010, 22:55
Allah aşkına biri şu durumu izah etsin.
uzatmalarda top volkan'dayken hakemin eliyle çabuk çabuk diye işaret etmesi neydi?
kupayı aldık diye bu konuyu es geçmeyelim.
Çabuk süre bitiyo seri olun demek istedi...:)Onlar seri oldu bizde 3'ledik..:)Cüneyt Çakır'da 3'ün 1'ini aldı...:)

Misina
05.05.2010, 23:01
Sonuca etki eden veya ortamı geren kararı pek olmadı.Teşekkürler Cüneyt Çakır

Mucahid Erdogan
05.05.2010, 23:02
uzatma dakikaları harıç cüneyt cakır ve yardımcıları çook güzel bir maç yönettiler tebrik ediyorum onları :D

Miraç Atalay Çiftçi
05.05.2010, 23:03
Hakem bir kaç pozisyonda sonradan çalsa da düdüğünü, iki kaleye yakın bölgelerde elle oynamayı ve Fener'in golden önce taç çizgisine yakın pozisyonda elle oynamayı görememiş olsada maça tesir etmedi. İlk yarıyı 45 saniye erken bitirdi ayrıca.

Bülent Bayraktar
05.05.2010, 23:08
Teşekkürler Cüneyt Çakır ve ekibii , her zmn böyle devam edersiniz inş...

TSelif
05.05.2010, 23:11
Maçın sonucuna etki etmedi belki ama ben beğenmedim hakemi. Gösterdiği kartlarda özellikle. O gerizekalı Emre adisini atmalıydı oyundan :mad:

Harun-61
05.05.2010, 23:52
Teşekkürler Cüneyt Çakır ve ekibii , her zmn böyle devam edersiniz inş...

:alkış:

31. Dakika'da Emre'Ye kesin sari vermeliydi..

ilhan
06.05.2010, 06:42
Maçın ilk yarısında kısmen gözle görülür bir kaç yanlış kararı dışında ikinci yarı da "görmezden" gelinebilecek bir kaç karar dışında gayet iyi maç yönetti Cüneyt Çakır. Maçın bu denli tempolu oynanmasına yardımcı oldu. Sertliğe biraz izin verdi. Bunun dışında avantajları çok iyi oynattı. Özellikle bir pozisyonda Deivid arkadan Colman'a faul yaptı top Cale'ye geldi, Cale topu birden kaybedince direkt düdüğü çaldı Colman'ın düşürülmesine faulü verdi.

Bilica'nın eline çarpan topu iyi süzemedi. Aynı şekilde Colman'ın omuz-kol karışımı pozisyonunda da düdük çalınabilirdi.

*

Maç sonucuna çok fazla etki edecek bir kararı olmadı. Bununla beraber maç içerisinde elbette "hırs" ve "kazanma azmi" gibi etkenlerin vermiş olduğu sertlik olacak. Mesela Emre'ye daha erken sarı kart verse, Emre böylesine sert hareketler yapamazdı. Ama hoca takdir hakkını öyle kullanmak istemiş.

Futbolcuların iyi niyetleri de hakemin işini kolaylaştırdı. İnter-Roma kupa finalinde futbolcular resmen birbirlerini dövdü.

Teşekkürler Cüneyt Çakır.
Avrupa'da daha da başarılı olmanı can-ı gönülden istiyorum.

Burçak
06.05.2010, 08:39
Yönetici arkadaşlar bu başlığın adını değişirse daha anlamlı olur. Final oynandı bitti.

Muhammet*
06.05.2010, 13:33
Hata falan yapabilir fakat kesinlikle art niyet sahibi bir hakem olduğunu düşünmüyorum.Çizgisini bozmazsa bana göre Türk futbol tarihinin en iyi hakemi olacak.Allah yolunu açık etsin.

Fatih Solmaz
06.05.2010, 17:26
fenerbahçe aleyhine 5 sarı kart olmalıydı ikisi çift sarıdan atılmalıydı. colman elle oynadı görmedi. burak yılmaz'a gösterdiği kart komediydi. son dakikalarda volkan demirel'e oyna! oyna! demesi takdire şayandı.

çok uğraştın cüneyt ama maçın sonucuna kaçınılmaz sona tesir edemedin.

Dursun Kaplan
06.05.2010, 17:49
Maçı etkilemeyecek şekilde ufak tefek hataları oldu. Nazar boncuğu olsun onlarda.

Ben beğeniyorum Cüneyt Çakır'ı ve başarılar diliyorum.

Atmaca
06.05.2010, 18:04
Demekki hakemide yenebiliyoruz.

Çağatay_
07.05.2010, 16:20
El pozisyonu ile 1-2 pozisyon hariç iyi maç yönetti. Art niyet gösterecek bir hakem değil, adam bizden önce kendini düşünür zaten üst düzey oldu artık..

Adil yönetimin için teşekkürler Cüneyt Çakır.(Selçuk Yula'ya yaranamadın yine :) )

Gökçebey
07.05.2010, 16:24
» Bu Başlık BMN Forum Yöneticisi Tarafından Kilitlenmiştir
» Başlık amacına ulaşmıştır ve/veya güncelliğini yitirmiştir.
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net