PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut için kampanya...

alioglua
19.04.2010, 22:59
Evet başlığa baktığınız zaman bu başlık kesin kilit yer diyorsunuz ama ben kilit yemeyeceğine inanarak bu yazıyı yazıyorum.

bir futbolcu ne kadar kaliteli olursa olsun gol kaçırabilir biz de taraftar olarak bazen o anın stresiyle her kaçırdığı golden sonra ağır tepkiler veririz. Şimdiye kadarki tepkilerim de hep bunaydı ama bugün bu iş değişti, işin rengi değişti.

Teofilo arkası dönük görmeden pas atarken umut göz göre göre pas atmıyor ve tüm maç boyunca ecel terleri döken diğer oyuncularımızın emeğine yazık oluyor.

bir de spiker ve yorumcuların poh pohlaması yok mu bu beni sinir ediyor,

bunlar bir yana ne bir top kontrolü ne bir düzgün pas ne bir son vuruş becerisi ne bir yardımlaşma hiç bir özelliği olmayan tek özelliği mücadele, bana da 1 trilyon verilsin ben de koşarım yeter ki kondisyon olsun

çok da uzatmak istemiyorum ama yazmak istediğim o kadar şey var ki

ben diyelim anlamıyorum umuttaki yeteneği, bunca taraftar da mı anlamıyor ya da şöyle diyim sadri şenerin içi sızlamıyor mu ben buna mı verecem yılda 1-2 trilyon para bundan sonraki senelerde,

1-2 trilyon arkadaş sadece mücadele için vay be...

ben bir ilk yapalım diyorum sizlere...

ana sayfamızdan bir anket yapalım ve bu anket sonucunu şenol hocaya gönderelim istanbul basını zaten bizden besleniyor diyor bazı arkadaşlar bu da bizim için iyi birşey olur malzeme olur o zaman

madem umut çok iyi bir futbolcu neden kimse teklif yollamıyor bu adama?

gitsin küçük takımların büyük topçusu olsun ama bizde oynamasın ben izlemek zorunda mıyım bu adamı? ben trabzonsporu tutuyorum ve her maçını sabırsızlıkla bekliyorum ve her maç öncesi inşallah bu sefer oynamaz diyorum ama yine kadroda görüyorum girdiği hemen hemen hiç bir atakta heyecanlanamıyorum attığı gollerinin hemen hemen hiç birinde sevinemiyorum

Bu nasıl taraftarlık di mi? takımın gol atıyor sen sevinmiyorsun

evet arkadaş sevinemiyorum bugün bu oyunundan sonra kendisinin yerine teonun çıkması beni soğuttu

açalım bir anket sonuçları belli zaten soru da belli

"umut bulutun 2010-2011 sezonunda trabzonsporda oynamasını istiyor musunuz" diye

ve recep alkan arkadaşımız bir zahmet halil yazıcıoğluna bu sonuçları iletsin ve sonra da onu başkana ve şenol hocaya iletmesini rica etsin

aklıma bu geliyor hala sinirim geçmedi

bkandil
19.04.2010, 23:04
Bu akşamdan itibaren Umut benim için bitmiştir.
Çok koşması önemli değil, her şeyden önce bu akşam Trabzonspor'a 3M Euro'ya mal olan bir futbolcunun tamamen kaybedilmesinin baş sorumlusu olmuştur...

Murat'
19.04.2010, 23:05
Bırakın bu kampanya işlerini falan.

FC-ST-PAULI-61
19.04.2010, 23:06
cek git artik Umut

sessizkral_1
19.04.2010, 23:06
YETER ARTIK UMUTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Teofilo geldiğinden beri Umut bulutun Teofiloya pas vermediği bariz 3-4 pozisyon vardı.

Bugün daha kasımpaşa maçının ilk yarısının bitmesine rağmen Umut bulutun Teofiloya atmadığı 2 %100 gol pozisyonu var.Bunun dışında Alanzinhonunda gole giderken ayağından almaya çalıştığı bir pozisyon var.

Teofilo bizim yeni futbolcumuz.Umut bulut gibi deneyimli bir oyuncumuzun Teofiloya pas vererek onun golle tanışması ve bundan kazanacağı moralin sonucunda takımımıza yapacağı katkıyı ise tartışmıyorum.

Umut bulutun %100 lük gol pozisyonlarda egoist davranışına başka amaçları olduğunu düşünmek dahi istemiyorum! (Hani teofiloya gol attırmayarak kendisinin sene sonunda yollanması olasılığını arttırmak vs.)Tamamen karakterine bağlıyorum.

Ancak Trabzonspor insanların kendi egolarını tatmin edeceği bir yer değildir.

Kaldıki karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda normalde bir forvet onları gole çevirebilir.Ancak Umutta malesef o yetenekte yok.

Bugün belki ligde bir iddamız kalmadı, ancak Trabzonsporun geleceği açısından önemli bir konudur.

Bugün pas verse 2-0 öndeydik ve Teofilonun 2 golü vardı ?

Pozisyonlardan birisini kaydetme imkanım oldu ;

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/19/4683.jpg

Murat SİSMAN
19.04.2010, 23:07
Ben Bu Konu İçin Ayrıca Tesekkurlerimi Sunuyorum Size TRABZONSPOR Formasını Hak Etmiyor
Hangi Sözde Acaba Teofiloya Yardım Ediyor Ve Yardımcı Oluyor Lig Tv Haberinde Baslık Atılmıs Umut Zoru Basardı Diye Acaba ? Hangi Kolayı Basardıki Zoru Basarsın?

Pro-TS
19.04.2010, 23:08
destekliyorum artık Umut Bulut Trabzonspora kardan çok zarar veriyor

Zafer Fidan
19.04.2010, 23:09
Kampanya mi var? :D

Benden 50€...

Uğurtan
Destekliyorum gitmeli..

alioglua
Bırakın bu kampanya işlerini falan.

düzgün konuşmayı bilmek lazım önce, ben izlemekten bıktığım bir futbolcunun adı X olur Y olur farketmez benim sinir sistemimi bozmaya başlıyorsa ben bu ortamda fikrimi dile getiririm arkadaş

ne sen ne başkasının bana bu sözü deme hakkı yok, katılmıyorsan da usülünce söylersin

Saygılarımla.... diyecektim ama onu da demiyorum

Cafer Bulur
19.04.2010, 23:11
Bu aksam yaptiklari nedeniyle umut u bir cirpida silmek de dogru olmaz.

Elestiri olacak ama itidali de elden birakmamaliyiz.

Sahsi görüsüm umutun asla bu takimin 1.ci forveti olmamasi gerektigi yönündedir.

Adil ÖZGÜR
Kınıyorum.
Sen varya, seni kınıyorum,
Futboluna yapılmazki yorum
Oynayacağın takımsa Çorum,
Formaya ihanetini kınıyorum...
*-*
Bencilliğin sona ermeyecek,
Teoyu kendine rakip belleyecek,
Boşta olsa bile pas etmeyecek,
Formaya ihanetini kınıyorum.
*-*
Çaycı Ahmet servis yapar gibi oynarken,
Ali Kemal fırtınadan örnek verirken,
Cemil Tozer'e kök söktürürken,
*-*
Efsaneler yanı başında maç izliyor,
Bencillik burnunda kıl çektirmiyor,
İkilik yapana taraftar yuh çekiyor,
*-*
Satılsada kurtulsak bir eli havada,
Karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda,
Becerimi, yeteneksiz kramponlarda,
*-*
Artık kuş bile tutsan sana bakmayacağım,
Seni artık daha hiç alkışlamayacağım,
Teoda yetenek arkadaşlığı arayacağım

Sadri ŞENER size ve Şenol GÜNEŞ güneş hocama sesleniyorum.

Bu müsvetteyi satın gitsin, yüs paraya satılsın, değeri olmasın.

Şahin_53
Yine tekrarlıyorum..Umut var ama umut yok!!!

Cem Kıran
19.04.2010, 23:12
Ben de istemiyorum kardeşim defolsun gitsin.Aslında başlık değiştirilsin.Umut artk bu takımdan gönderilsin olsun!

serdaracıl
19.04.2010, 23:12
kötü niyetliydi

Mellih
19.04.2010, 23:15
teofilo'nun neler hissetiğini düşünüyorumda, memleketinden uzaktasın, habire tartışılıyosun, az-biraz şans buluyosun, onda da yanında bi bencil seni dışlıyor.

adam demiştir nerden gelsin, yabanilerin arasına; biri oynatmaz biri pas atmaz; bi türlü pas alamadığından gidip bari taçları ben atayım diyor. iş taa oralara gelmiş..
Bu görüntüde umut bizde daha çok topçu harcar, haa birsürü de pozisyon harcar..

Atalay
Arkadaşlar Umut için Lütfen sezon sonu kampanya başlatın ben en ateşli destekçisi olurum..

Ama şimdi değil..

Kampanyalarınız..

Urfaya maça gitme konusunda olsun..!

alioglua
Bu aksam yaptiklari nedeniyle umut u bir cirpida silmek de dogru olmaz.

Elestiri olacak ama itidali de elden birakmamaliyiz.

Sahsi görüsüm umutun asla bu takimin 1.ci forveti olmamasi gerektigi yönündedir.

evet öyle tabi ama ben sırf bu akşam için yazmadım bunları aslında yazacak o kadar şeyim vardı ki ben daha da uzatıp konuyu uzatıp sıkmak istemedim,

gına geldi abi ya takımımda senelerce izlediğim 10 numaranın ardından 9 numaranın ardından böyle bir adama bağlı kalmak zoruma gidiyor

tamam kalsın madem yedekte kalsın neden her maç 11 de 90 dakka

diyorum ya söyleyecek çok şey var ama sabır...

Anıl Caner
19.04.2010, 23:17
Limitlerimi zorluyorum. BU kadar saçmalayamıyorum. Bravo arkadaşlar.

cyhlak
19.04.2010, 23:17
BÜTÜN KALBİMLE DESTEKLİYORUM.

Ayrıca bu başlık altında anket açarsan, umut'u önümüzdeki sezon bu takımda görmek isteyenler ve istmeyenler şeklinde daha faydalı olur.

alioglua
19.04.2010, 23:18
Arkadaşlar Umut için Lütfen sezon sonu kampanya başlatın ben en ateşli destekçisi olurum..

Ama şimdi değil..

Kampanyalarınız..

ben urfaya maça umutun bu bencilliklerini izlemeye mi gideceğim ve bunun sonucunda belki de yiyeceğimiz bir kıytırık gol yüzünden elenirsek o sinirimi içime mi atacağım o kadar yol git gel

evet taraftarız ama taraftarı tribüne çekecek olan da futbolcudur.

sırf yattara için onun tarafından kombine alanlar gibi...

lazkopatfaroz
19.04.2010, 23:20
Umut'un sürekli iyi niyetli olduğu söyleniyor. 4 yıldır bütün forvetler suçlu Umut suçsuz mu ?

Bugun 3 net pozisyonda %500 lÜk gol pasını yanındaki boş arkadaşına ATMADI !!!!

alioglua
19.04.2010, 23:20
BÜTÜN KALBİMLE DESTEKLİYORUM.

Ayrıca bu başlık altında anket açarsan, umut'u önümüzdeki sezon bu takımda görmek isteyenler ve istmeyenler şeklinde daha faydalı olur.

ben bünyemdeki sinirle bu kadarını dile getirdim konu kilitlenirse de canları sağolsun kilitlenmese de

sinirimin bir kısmını bu şekilde boşaltmış oldum

anketi de açmak isteyen olursa ki özellikle yöneticiler gerekeni yaparlar zaten,

Adil ÖZGÜR
19.04.2010, 23:22

Ama şimdi değil..

Kampanyalarınız..

Sevgili Atalay, bence sezon sonuna kadar pişsin, pişsin de pişmiş pişmiş satalım bu adam olmayacak futbolcumuzu.

ayvaz
İstarse bir maçta otuzbin km koşsun fayda sağlamadıktan sonra neye yarar. onca top gelince bende anca onun kadar yaparım kesin. Ama kimse bana 5 kuruş vermiyo demekki onda iş var da verdiler. (..laklarmı okadar para saysınlar diyecem ama) gerçi bi ben beğenmesem haklılar derim ama anket yapsak %80 istemiyo ''mücadeleci golsüz adamı'' Burdan şu sonuç Çıkar: umut Biz bu işte yokuz!

lazkopatfaroz
Başlık yanlış olmuş. Umut milli takıma olacaktı.

ÖmerFarukYılmaz
19.04.2010, 23:23
ABARTMAYIN bence..

hodlu
19.04.2010, 23:23
Kınıyorum.
Sen varya, seni kınıyorum,
Futboluna yapılmazki yorum
Oynayacağın takımsa Çorum,
Formaya ihanetini kınıyorum...
*-*
Bencilliğin sona ermeyecek,
Teoyu kendine rakip belleyecek,
Boşta olsa bile pas etmeyecek,
*-*
Çaycı Ahmet servis yapar gibi oynarken,
Ali Kemal fırtınadan örnek verirken,
Cemil Tozer'e kök söktürürken,
*-*
Efsaneler yanı başında maç izliyor,
Bencillik burnunda kıl çektirmiyor,
İkilik yapana taraftar yuh çekiyor,
*-*
Satılsada kurtulsak bir eli havada,
Karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda,
Becerimi, yeteneksiz kramponlarda,
*-*
Artık kuş bile tutsan sana bakmayacağım,
Seni artık daha hiç alkışlamayacağım,
Teoda yetenek arkadaşlığı arayacağım

Sadri ŞENER size ve Şenol GÜNEŞ güneş hocama sesleniyorum.

Bu müsvetteyi satın gitsin, yüs paraya satılsın, değeri olmasın.

Adil abi Allah senden bin değil milyon kere razı olsun.Umut ile gelecek şampiyoınluğu bile istemiyorum.Git Umut giiit..............

lazkopatfaroz
19.04.2010, 23:25
ABARTMAYIN bence..

Şuan girdiği pozisyona göre attığı gol sayısı ortalama 1/7.

Ne zaman abartalım 1/10 olduğunda mı ?

macka61
19.04.2010, 23:25
Gökhan abi yazının altına imzamı atıyorum birde ne bu adam mı öldürdü bu adam pas vermedi bu kadar abartmaya gerek yok karşıdaki kişininde insan olduğunu unutmayın her futbolcu bunu yapıyor müsait pozisyonda vermiyor sezon sonu oturulur konuşulur teknik heyetin fikri alınır yönetim yollar bu kadar basit

Adil ÖZGÜR
19.04.2010, 23:27
Kaçırdığı bütün pozisyonlara alkış ile karşılık verdim.
Bu adam, Karadenizsporda bile oynamaz ya hu.
Bu kadar rezillik olmazki?

Sonra türübüne çok teşekkür ederim.
Umut dışarı diye bağırdıktan sonra,
Umutta tık varmıydı? Oyundan nasıl da düştü.

Oyundan niye düşürsun,
Az önce sütü döken kedi değilmiydin?

Ben bu tip futbolculara sırtındaki bordo maviyi yakıştıramıyorum.

Armağan Dere
Umut Bulut Trabzondan değnekle kovalanmalıdır bunu 3 senedir söylüyorum ve gidene kadar da söyleceğim

evrents
Anasayfaya anket bekliyoruz sayın yöneticiler.

only ts
19.04.2010, 23:28
allah düşmanımın başına umut gibi bir topçu vermesin. biz kanser olduk başkaları olmasın!!!!!!!!!!!!!

alioglua
Çıkmadan önce son bişey yazim...

oldu da diyelim umut gol attı ve kupayı kazandık

kupayı kazanmak bir tebessüm olacaktır yüzümde çünkü ben bir sene boyunca bu adamın futboluyla sinir küpü oldum ve dolup taştım

bu kadar şeyden sonra bir gol atmış kupayı kazanmışız vs bunlar ayrıntı işler

onun işi gol atmak zaten ama sadece atmamasına değil tepkim bir çok kişinin de katıldığı gibi bencilliğine ve beceriksizliğine

ikisinden biri tam olsa sorun olmayacak zaten

61yusuf
Ah bi kurtulabilsek
umut'umuz yok diye
umutlanacağız artık

Mustafa ÖZDEMİR
19.04.2010, 23:29
kötü bir fikir .kendi futbolcumuzun gidip gitmemesini anketkle belirlememeliyiz...

ccd6167
19.04.2010, 23:30
arkadaslarının attıgı gole sevınmeyen bı topcu__??,
ne beklıyon kı

Mellih
kampayaya murat şahinden tam destek

artık murat şahin baktı; durum çok vahim... kaleyi boş bıraktı

Burak TOSUN
Çernobil Umut'un yanında devede kulak kalır, başkada birşey demiyorum.

İlker ToSun
evet bu başlık anket haline getirilsin.

taraftar olarak aktif olalım artık

Furkan Dündar
19.04.2010, 23:31
Umut Bulut zaten seni desteklemeyen bir taraftardım bugun teonun gol atmaması ıcın yapdıklarından sonra senı Tebrık eder bu berbat basarının son bulmasını dılerım arTık senol Güneş de umarım senden vaz gecer de kurtuluruz ;)

Anıl Caner
Şu başlık hala açıksa bmn yönetimi biraz bir otursun düşünsün bence.

Kereşenli
Destekliyorum, çok doğru bir karar. Ben Umut gibi bir yeteneksizi takımımızda görmek istemiyorum, inşallah böyle bir anket yayınlanır da oyumuzu kullanabiliriz.

cınar#7
sonuna kadar destekliyorum,ankette koyulmalı.

O kadar destek topicleri açıldı,bir tanede eleştiri topici olsun,kapatılmasın.

Adil ÖZGÜR
19.04.2010, 23:32
Alanzinyo da buna benzer bir pozisyonda kaleciye vurdu, Umuta pas vermedi. Onu affedebiliyorum.

Bu adam hemde takım kaptanı.
Ulan kaptan olacaksın, yanındaki takım arkadaşın bir gol atabilmek için, nelerini feda etmezki?

Senin yan yana oynadığın futbolcu arkadaşın üzüntüsünden arabası ile takla atarken,
Kaptan olarak yaptığın işe bak.

Sonra Şenol hoca bu atmosfere 90 dakika nasıl dayandıki? Onuda anlamak başka bir boyut.
Kendine üflettiriyormu ne.

Gökhan KAN
Ne kampanyası bu . 1 Umut alana 2.si bedavamı..

Oruç
Absürt bir başlık. Görende şampiyonluk maçından çıktık sanacak. Türkiye'de ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Böyle bir saçmalık ne gördüm, ne duydum.

Cem Kıran
19.04.2010, 23:34
Umut'dan derhal takım kaptanlığı alınmalı...

hodlu
19.04.2010, 23:34
Başlık yanlış olmuş. Umut milli takıma olacaktı.

Milli takımda oynamak mı, yuh yanii.Bu adam bizim mahalle takımında bile oynayamaaaaaaaaaz.......

Nevzat KAĞAN
19.04.2010, 23:35
Umut artık mücadeleni başka takımlar için yapmanı istiyoruz.

Kader KORELİ
19.04.2010, 23:35
Almanya´da bir on onbes kisi beraber maci izledik. Trabzonsporlu olsun olmasin herkes Umut'a tepkiliydi. O kadar sinirliyim ki anlatamam.. böyle bir futbolcunun Trabzonspor'da yeri olmamasi lazim. Kosuyormus, iyi niyetliymis :rolleyes: bugün o iyi niyetini cok iyi gördük. Colman ondan fazla kosuyor, ama bundan bahseden yok, cünkü artik Umut icin klasik bir laf olmus. Öyle kosmakla olmuyor bu isler, hem kosduguda o kadar abartilacak kadar degil. Gercek bir golcümüz olsa ligde cok daha üst siralardaydik simdi, kimse taraftarlari yok efendim Umut mücadeleci diyerek uyutamaz. UMUT BULUT´U ISTEMIYORUZ ARTIK. Yeter! Kulak verin taraftarlara. Bu adam bizi hasta etdi, ama umursadigi yok beyefendinin.

Adil ÖZGÜR
19.04.2010, 23:36
Absürt bir başlık. Görende şampiyonluk maçından çıktık sanacak. Türkiye'de ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Böyle bir saçmalık ne gördüm, ne duydum.

Umutun bakışına bu başlık az bile.
Biraz daha akresif ifadelerle süslenmesi iyi olur. Haddini bilmeyene kötek misali.

PoWeRLoRD
19.04.2010, 23:37
ben şenol güneş'e takıldım.

açıklamasında ; yaptığı el kol hareketinden dolayı teofilo'ya gereken cezayı vericez tarzında bişeyler söylemiş.

Cezayı hak eden teofilo'mu, yoksa onu delirten her pozisyonda adamı çileden çıkaran kaptanımızın, forvetimiz 10 numara'mızmı.?
Hiç gerek yoktu bence böyle bir açıklamaya, oyuncunun üstünde bu kadar baskı varken kazanma değil aksine kaybetme yoluna gitmiş hatta gözden çıkarmış gibi geldi bana.

çok yazık olacak teo'ya..

salihismet
Bu takimin futbolculari hakkindaki kararlari taraftarlar mi vermeli yoksa orayi calistiran hocalar mi? Ben böyle basliklarin gereksiz oldugunu
düsünürüm, transfer sezonu da deyil, birde kupa finali oynayacagimizi düsünün, takima zarar vermekten baska bir ise yaramayan gereksiz
isler bunlar. Taraftarlar istemedigi futbolcular hakkindaki düsüncelerini yansitma zamanlamasini iyi yapmali, düsüncelerinin ise yaramasini
istiyorsa tabi.

Selman
Umut Bulut başlığında yazabileceklerimizi başlık açarak yazmaya gerek yok.

Aynı eksende düşünmeme rağmen, gereksiz bir başlık olarak görüyorum.Ne olursa olsun imza atmasa dahi sezon sonuna kadar Trabzonspor'un futbolcusudur.

Anlayışınıza sığınarak konuyu kilitliyorum.