PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 31. Hafta | Eskişehirspor 1 - 0 Trabzonspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Hürgün Aygün
19.04.2010, 20:02
Eskişehirspor-TRABZONSPOR

26 Mart Pazartesi 20:00

Yayın:Lig Tv

Stad:Eskişehir Atatürk Stadı
5.lik için ve Avrupa Ligi'ne katılmak için önemli maçımız.Başarılar...

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs499.ash1/27229_111726518837393_111440952199283_284473_27957 16_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=283912&id=111440952199283)

:sevinç::tsbayrak::meşale2:

Canberk
19.04.2010, 20:27
Oğlum az bi sabret konuyu açana paramı veriyorlar şu maç bir bitsin daa :S

Es es'i yenecek güçteyiz.
Şu anda oynadığımız futbolla oynarsak esesi gömeriz o sahaya ...

Hürgün Aygün
19.04.2010, 21:54
Cale cezalı.

Eskişehir
19.04.2010, 22:02
Sahada İyi oynayan kazansız..Biz maçtan birşey beklemiyoruz..Rıza hoca varken..Umarım birbirimize olan saygımızı maçta yitirmeyiz..Başarılar

Hürgün Aygün
19.04.2010, 22:04
Es-Trabzon-Es sonuna kadar.:)

Eskişehir
19.04.2010, 22:06
Aslında 2 takımda Ligi bitirdi diyebiliriz..Sanırım siz bu kez kalabalık gelmeyeceksiniz..Çünkü bugun Kasımpaşa maçında tribunleriniz boştu..Kupayı bekliyorsunuz herhalde

U.Sadıkoğlu
19.04.2010, 22:10
Neden bütün umudumuzu yitirelimki beşiktaşla aramızda 4 puan var onları UEFA ' ya yollamamak hedefimiz olabilir tabii böyle bişey mümkünse :D

Gökhan KAN
19.04.2010, 22:11
Eyvah Cale muhabbeti hortladı gene..

Eskişehir
19.04.2010, 22:13
Neden bütün umudumuzu yitirelimki beşiktaşla aramızda 4 puan var onları UEFA ' ya yollamamak hedefimiz olabilir tabii böyle bişey mümkünse :D
Öyle bir iddaanız var maçı siz de kazansanız üzülmeyeceğim..

Anıl Caner
19.04.2010, 22:15
Gene geldi çattı :)

İnşallah insan gibi bir skorla galip geliriz de şu gereksiz gerilim biter artık.

Eren Karaahmetoğlu
19.04.2010, 22:16
Aslında 2 takımda Ligi bitirdi diyebiliriz..Sanırım siz bu kez kalabalık gelmeyeceksiniz..Çünkü bugun Kasımpaşa maçında tribunleriniz boştu..Kupayı bekliyorsunuz herhalde

:D Bu maçta anca o kadar dolardı Avni Aker. Öyle bekliyordum ben de. Ancak kalabalık gelmeme durumu söz konusu değil. Zaten oradaki taraftarlarımız bize ayrılan o ufacık tribünü doldurur.

Eren Karaahmetoğlu
19.04.2010, 22:16
Cale cezalı mı?

İyi düşünün.

:D

Anıl Caner
19.04.2010, 22:17

Maçın pazartesi olması belki kalabalık gelmeyi biraz olsun engeller. Ama tribünde ayrılan bölüm fazlasıyla dolar. İnşallah geçen seneki aksilikleri yaşamayız Eskişehir stadında.

Alihan Ertürk
19.04.2010, 22:17
4.lük şansımız var bu şansı iyi değerlendirmeliyiz.

Bunun için de Eskişehir'i mağlup etmeliyiz..

bangkook_61
19.04.2010, 22:19
İnşallah güzel ağırlanırız stadda. Tribünde olacağım acaba maç günü formamla Eseslilerin arasında dolaşabilir miyim ?

Eskişehir
19.04.2010, 22:24
İnşallah güzel ağırlanırız stadda. Tribünde olacağım acaba maç günü formamla Eseslilerin arasında dolaşabilir miyim ?
Kardeş dolaşabilirsin.Ama sende biliyorsunki her şehirde kendi halinde olan insanlar var sataşma olabilir kendini bilmezler tarafından..Eğer sehirde bağırıp çagırma gibi bi olay olmayacaksa kimsenin trabzon spor formasına birşey diğeceğini sanmıyorum..Rahatlıkla gezebilirsiniz geçen seneki gibi

Ali Tunahan Güllü
19.04.2010, 22:25
Cale cezalı şimdiden söyleyeyim efsane başlamadan:D

bonora
19.04.2010, 22:26
Geçen sene konvoy bile yapmıştınız Eskişehir'de kimse bir şey demedi. Buyurun gelin. Geçen sene bazı yanlışlıklar yapmış olabiliriz ama bu maçta olacağını sanmıyorum, olmasını da istemiyorum. Trabzonspor ve Eskişehirspor omuz omuza olmalıdır bu ligde.

Eren Karaahmetoğlu
19.04.2010, 22:28
Geçen sene konvoy bile yapmıştınız Eskişehir'de kimse bir şey demedi. Buyurun gelin. Geçen sene bazı yanlışlıklar yapmış olabiliriz ama bu maçta olacağını sanmıyorum, olmasını da istemiyorum. Trabzonspor ve Eskişehirspor omuz omuza olmalıdır bu ligde.

Kesinlikle. İnşallah geçen seneki tatsızlıklar tekrarlanmaz ve iki takım taraftarları arasındaki dostluğun başlangıcı olur bu maç.

Kereşenli
19.04.2010, 22:29
Trabzonspor ve Eskişehirspor'un kardeşliğini göreceğimden eminim. Ama dostluk bir yana şimdi önemli olan rekabet. İnşallah kendimize yakışan bir skorla ayrılırız Eskişehirden.

Anıl Caner
19.04.2010, 22:30

Ben Eskişehir'de yaşayan bir Trabzonsporlu olarak gene erken saatte stada yerleşip, es-es-es ki-ki-ki diye bağıracağım. Aynı geçen sene olduğu gibi. Umarım bu sene daha olumlu hadi olmadı nötr tepkiler gelir.

bonora
19.04.2010, 22:34
Geçen sene stadda olanlar konusunda ne deseniz haklısınız, verebilecek cevabım yok en azından benim. Ne diye küfredildi, ne diye o kadar tepki verildi sizlere onu da anlamış değilim. Bu sene bu tür şeylere izin verilmiyor bazı istisnalar hariç. Umarım dostça geçer, tek istediğim bu. Bizde durumlar baya karışık zaten. Trabzonspor normal oyununu oynarsa kazanma şansı çok yüksek.

bangkook_61
19.04.2010, 22:36
Es-Es çekeriz maçtan önce yine. Elbette umarım ters tepmez bu sefer.
Eskişehirli arkadaşlara cevaplar için teşekkürler. Bir Trabzonsporlu olarak Anadolu dan tepki görmek zoruma gidiyor. Hele ki Eskişehir gibi tribünün kralı olan bir şehirden. Tek gidersem sanırım formamı gizleyip giderim istemesem de.

Bir de forumunuz ziyaretçilere kapanmış yine. Açılacak mı ?

hamucera
19.04.2010, 22:40
Umut bu maçta gerçekten ilk 11 de çıkmanı istemiyorum,

Canberk
19.04.2010, 22:44
Sahada İyi oynayan kazansız..Biz maçtan birşey beklemiyoruz..Rıza hoca varken..Umarım birbirimize olan saygımızı maçta yitirmeyiz..Başarılar

Rıza hocadan memnun değilsiniz bunumu sezdim ben.
8taşa maçı verene(veya onlar aldı tam emin değilim o maçtan)kadar en cok saygı duyduğum sevdiğim teknik direktörlerden biriydi Rıza hoca...

8taşın o oynadığı futbolla bizim üstümüzde olması en son düşünülen şeydir.
Önce kupa sonra 8taşı alaşağı etmek hedefimiz.
Bizim için lig 34.haftadaki DERBİde biter...:)

:alkış: :D

Kardeş dolaşabilirsin.Ama sende biliyorsunki her şehirde kendi halinde olan insanlar var sataşma olabilir kendini bilmezler tarafından..Eğer sehirde bağırıp çagırma gibi bi olay olmayacaksa kimsenin trabzon spor formasına birşey diğeceğini sanmıyorum..Rahatlıkla gezebilirsiniz geçen seneki gibi

Es esden beklemem tabiki ordaki atmosferi hiç yaşamadım ama taraftar olarak bana en sempatik gelen takım esesdir.
Daha önce birşey yaşandıysa bilemem...

Es-Es çekeriz maçtan önce yine. Elbette umarım ters tepmez bu sefer.
Eskişehirli arkadaşlara cevaplar için teşekkürler. Bir Trabzonsporlu olarak Anadolu dan tepki görmek zoruma gidiyor. Hele ki Eskişehir gibi tribünün kralı olan bir şehirden. Tek gidersem sanırım formamı gizleyip giderim istemesem de.

:alkış:

EROS87
19.04.2010, 22:47
ligi çok çok büyük süpriz olmazsa 5. bitireceğiz.
kalan haftalardan da beklentim; iyi futbol, teofilonun 90 dakika sahada kalması ve kupa finali öncesi sakat veya ceza problemi yaşamamamız.

Hüdai Pervaneli
19.04.2010, 22:48
Umutsuz cikmayi denesek

bonora
19.04.2010, 22:53

Açılır sanırım 1-2 gün içinde. Ankaragücü maçı nedeniyle kapatılmıştı.

Mellih
19.04.2010, 22:54
Umutsuz cikmayi denesek
umudunu hiçbir zaman kaybetme kardeşim..

Emre Çömez
19.04.2010, 23:15
umudunu hiçbir zaman kaybetme kardeşim..

hehehehe:D

mustafadinç
20.04.2010, 09:08
oynayacağımız Eses bizden 5 puan geride bir takım bizi yenmek zorunda Eskişehirde ortalık karışık Rıza yı istemiyorlar 3 maç sonra zaten gidiyor bütün yerel medya ve taraftar Rızaya sallıyor bize karşı ya herro ya merro taktiği ile oynayacaklar yenmekten başka çareleri yok bizim için çok kolay maç olacak İnşaAllah.

mustafadinç
20.04.2010, 09:10
Doğma büyüme Eskişehirli olan bir Trabzonspor taraftarı olarak yazıyorum burada yani Eskişehirde yine geçen yıl olduğu gibi sağda solda sataşmalar başladı yok oyacağız yok Colmann fi tarihinde filanca topçumuza dirsek atmıştı vs vs vs yok 1996 da bizi küme düşürdünüz filan diyorlar o yüzden bu maç çok önemli büyüğüz büyüklüğümüzü ispatlamaya ihtiyacımız yok ancak hiç bir iddiası olmayan şu anda karışık olan kimin nerede oynadığı belli olmayan bir takımı rahat yenmeliyiz.

mustafadinç
20.04.2010, 09:14
Bize ayrılan bölümde öz be öz Eskişehirli olan 500 kadar Trabzonspor taraftarı zaten olacaktır bu arada 250-300 kadarda Trabzonlu olup Eskişehirde yaşayan(inşaatçı müteahhit,fırıncı vs) kardeşlerimizde olacaktır yasal olarak bize ayrılacak yer 900 kişilik ancak geçen yıl 2000 bilet satıp turnikenin yan tarafından içeri almışlardı da platform çökme tehlikesi atlatmıştı hatırlarsanız açık tribünün yan tarafına bizim taraftarı alabilirler Bursa taraftarlarını aldıkları gibi.

mustafadinç
20.04.2010, 09:16
Taraftar olarak bir organizasyon olacakmı Eskişehire gitmek anlamında burada karşılama yapabiliriz,takım muhtemelen Pazar günü gelecektir havaalanından konvoyla alıp takımı çevre yolundan Anemon Otele götürebiliriz mesela.

uzungöllü
20.04.2010, 12:46
4 yıl eskişehir de okudum... taraftarı mükemmel... kendi formamla süper lige çıktıkları maçı adalarda izledim az mı saydırdık bolu ya beraber:D... es es teki arkadaşlar gönlünüz rahat olsun taraftarı sağlamdır kaypak değil g... kalkık değil... işlh maçı alırız alamazsak ta sağlık olsun ...

Süleyman50
20.04.2010, 12:46
zor bir maç olacak, inşallah kazanırız...

Yusuf Özbakır
20.04.2010, 12:47
Geçen sene 5 attık bordomavi.net bursa ile oradayım bence Trabzon farklı alır inşallah Teo emmi ilk 11

Enes Başkaya60
20.04.2010, 12:48
Zorlu maç güzel maç kazanacagımıza inanıyorum....

Yusuf Özbakır
20.04.2010, 12:51
Evet bence de taraftarı çok hoş stad da senfoni orkestrası var... ama stadyum berbat özellikle de misafir takım tarafı her an çökebilir dikkat..! Ama bazı kendini bilmezler Ankara'dan gelen kafilemize saldırmışlar sanırım. Ayrıca biz Bursa'dan giderken polis çok güzel karşıladı bizi...

Yusuf Özbakır
20.04.2010, 12:53
bölümde öz be öz Eskişehirli olan 500 kadar Trabzonspor taraftarı
Nasil oluyor bu ???

Oz be oz trabzonlu / (eskisehirde yasiyan/calisan) ,demek istedin herhalde

Bence Eskişehir'de doğmuş büyümüş ama Trabzonspor'u tutanları kastetmiş.

Süleyman Eruyar
20.04.2010, 12:54
Kim hak edecekse o kazansın..

altinkaya08
20.04.2010, 13:32
kendimi bildim bileli trabzonsporluyum bende 85-90 yılları arasında eskişehirde kaldım o yıllarda belkide 30 dan fazla maça gittim o zamanlar ayder grubu kapalı tribünün sağ tarafındaydı arkadaşlarımda bilirdi ts li olduğumu çok iyi dostluklarımız vardı.geçen senelerde bu biraz olumsuz yönde gelişme göstermiş sanırım.duyunca çok şaşırdım.bizim zamanımızda 3 büyükler hariç bi tek bursayla geçinemezlerdi.her maçta kavga olurdu.
eskişehire maça bende gitmeyi düşünüyorum hemde es es li arkadaşlarımla inşll da iyi olan kazanır.

KAUNAS
20.04.2010, 13:34
takımda amaç yok,stres yok.böyle maçları alıyoruz genelde.bu maçıda kazanacağımızı düşünüyorum

bu maçta umut bulut kesinlikle OYNATILMAMALI!!

mustafadinç
20.04.2010, 13:43
Nasil oluyor bu ???

Bence Eskişehir'de doğmuş büyümüş ama Trabzonspor'u tutanları kastetmiş.

TRABZONSPOR TARAFTARINA AYRILAN BÖLÜMDE öz be öz Eskişehirli olan 500 kadar Trabzonspor taraftarı OLACAK DEMEK İSTEDİM YANLIŞ BİRŞEYMİ VAR yUSUF KARDEŞİM İYİ YORUUMLAMIŞ

Dursun Kaplan
20.04.2010, 13:45
Umut oynarsa 0-1, oynamazsa 3-4 gollü skorla bitiririz. :)

Eskişehir bizim için çokta zor bir deplasman değil. Geçen sene Alanzinho çoşmuştu o maçta.

mustafadinç
20.04.2010, 13:46
Eskişehirspor taraftarı kendisini kulübünü çok büyük zannediyor ve (buraya yorum yazan Eses li kardeşleri tenzih ederim onlar baş tacıdır) kendi yapamadıkları işi Trabzonspor yaptığı için bizi çekemiyorlar bu apaçık ortada adamlara 3-10 paraya Messi izlettiriyoruz daha bizi yenmeye çalışıyorlar:D

mustafadinç
20.04.2010, 13:48
Umut oynarsa 0-1, oynamazsa 3-4 gollü skorla bitiririz. :)

Eskişehir bizim için çokta zor bir deplasman değil. Geçen sene Alanzinho çoşmuştu o maçta.

Bu maçta Umut mutlaka oynamalı Esisin defansı çok ağır ve hata yapıyor Umut olmazsa işimiz zor ama oynarsa dağıtır defanslarını ayrıca Alanzinhodan çok şey bekliyorum birde sakatlanmamaya dikkat etmeli bizim topçular şimdi bunlar kasten tekme atarlar Fener bu bunlarlada bağlantılıdır.

Dursun Kaplan
20.04.2010, 13:49
Bu maçta Umut mutlaka oynamalı Esisin defansı çok ağır ve hata yapıyor Umut olmazsa işimiz zor ama oynarsa dağıtır defanslarını ayrıca Alanzinhodan çok şey bekliyorum birde sakatlanmamaya dikkat etmeli bizim topçular şimdi bunlar kasten tekme atarlar Fener bu bunlarlada bağlantılıdır.

Doğru Eskişehir'in defansı ağır. Ama Umut denen adam o defansı hızla geçebilecek bir kapasiteye sahip mi ? Anca koşar boş boş. Boş kaleye bile zor gol atan Umut defansı hiç bir zaman yıpratamaz.

boniakis
20.04.2010, 13:51
Bu maçın fiyatı ne olur acaba , bilen ya da tahmin eden var mı?

peker61
20.04.2010, 13:52
Eskişehiri severim güzel bi maç olur inşallah teo gol atsın yenemesekte önemli değil es es li kardeşlerimizde bize kin gütmesin düşürdü falan bizde şampiyonluğa gidiyoduk normal sonuçtu iki takımada başarılar..

ESER
20.04.2010, 13:56
eskisehiri istanbula karsi gosterdigi dik durustan dolaya severim ancak neden TS yi kendine dusman gorur yada belli cevrelerce gosterilmeye calisilir anlamis degilim. bu her takimin siz bizi dusurdunuz soylemlerine de acayip sinir oluyorum, koskoca sezonda onca takima puan verirken kimsenin kabati yok ama son mac TS yenince suclu, yok boyle bir mantik,, bu tatli torpil beklentisi bir tek bizim ulkemize mahsus.. dun new castle sampiyonlugunu garantilemesine ragmen cikti kumede kalma savasi veren plymouth u catir catir yendi,.

eskisehiri yenersin bizi kume dusurdunuz olur , yenmezsin rakibi eskisehire mac sattiniz der. bunlar ayip isler. bu alginin hakim oldugu bir ulkede demek ki sampiyonluklar, lige cikmalar, dusmeler hep siparisle oluyor..

ESER
20.04.2010, 14:02
Nasil oluyor bu ???

Trabzonspor of ile besikduzu arasina sigmayacak kadar buyuktur ve sadece eskisehirde degil yurdun heryerinde taraftari var,

bu durumda yadirganacak bir durum goremedim acikcasi

Hüseyin Bağdat
20.04.2010, 14:03

Tam aksine bu maç Umut oynamamalı.İlla çift forvet oynayacaksak Murat-teo ikilisini deneyelim...

Burak oynarsa Umut'tan aşağı kalır yanı olmayacaktır...

GERONIMO35
20.04.2010, 14:15
güzel bir maç olacak eses i severim güzelde oynuyorlar taraftarı da çok iyi kazansakda kaybetsek de iyi maç olacağını düşünüyorum Bizim aklımız fikrimiz Urfa da olmasına rağmen yine kazanacağımızı düşünüyorum teo dan artık goller bekliyorum Artık umutta aldığı her topu ona atar bukadar laftan sonra:))

bonora
20.04.2010, 14:18

30'dan fazla olmaz, hatta 20 veya 25 bile olabilir.

Hüseyin Bağdat
20.04.2010, 14:25
Kazanmayı tabiki isterim ama hak ederek kazanalım. Es Es taraftarına ve Eskişehir'e sempatim vardır. İnşALLAH seneye onlarda üst sıraları zorlayacak bir takım kurarlar...

Tayfun
20.04.2010, 14:48
Es Es Eseceğuk
Ez Ez Ezeceğuk

:)

only ts
20.04.2010, 15:04
eses de kimmiş.. kanım ısınamadı bi türlü onlara !!

mustafadinç
20.04.2010, 15:07
Doğru Eskişehir'in defansı ağır. Ama Umut denen adam o defansı hızla geçebilecek bir kapasiteye sahip mi ? Anca koşar boş boş. Boş kaleye bile zor gol atan Umut defansı hiç bir zaman yıpratamaz.

Umutun gol atmadığı maçlarda bile gol atanlardan çok dfaha fazla payı vardır o gollerde defansı darmadağın ediyor adam ama anlayana.

Faik Yılmaz
20.04.2010, 15:31
Umut bu maçta dinlendirilmeliki o giydiği formanın bu kadar ucuz olmadığını anlasın..... Egoistlerin bu takımda yeri olmadığını adı sanı ne olurs aolsun takım oyunu oynamayanlarında kadro dışı kaldığını görsün......

Forvette birde Teo Burak ikilisini deneyelim.....

Cem Kıran
20.04.2010, 15:52

30'dan fazla olmaz, hatta 20 veya 25 bile olabilir.

Geçen yıl 25 TL.Gitmiştim maça..

Ilelioglu
20.04.2010, 16:33
Zor bir mac olacagi kesin...

Eskisehir son haftalarda iyi degil, en son Ankaragücü'ne karsi farkli maglup oldu.

Bu maci kazanmak isteyeceklerdir.

Akilli ve sabirli oyunla kazanacagimizi düsünüyorum..

;):)

En ideal on bir...

----------------------Onur---------------------

Ömer------Egemen------------Song--------Engin

Serkan-----Selcuk------------Colman------Gabric

---------------------Alan-----------------------

---------------------Teo-----------------------

FC-ST-PAULI-61
20.04.2010, 16:35

Eskisehir son haftalarda iyi degil, en son Ankaragücü'ne karsi farkli maglup oldu.

En ideal on bir...

11 süper:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Eskişehir
20.04.2010, 17:03
Eskişehirspor taraftarı kendisini kulübünü çok büyük zannediyor ve (buraya yorum yazan Eses li kardeşleri tenzih ederim onlar baş tacıdır) kendi yapamadıkları işi Trabzonspor yaptığı için bizi çekemiyorlar bu apaçık ortada adamlara 3-10 paraya Messi izlettiriyoruz daha bizi yenmeye çalışıyorlar:D

Herkes kendi klubunu büyük görür..Bu bize özgü birşey değil..Sizde aynı istanbul takımlarıda aynı bursada aynı gecen yıl sivastada vardı bu..Biz trabzonun hiç bir başarısını çekememezlik yapmadık.Gıpta ile baktık..Biz her takımı yenmek için çalısıyoruz sadece sizi değil :)...

Forumdaki diğer arkadaşların yazılarını okursan eskişehirin trabzonspora bakış açısını anlayabilirsin..

Cem Kıran
20.04.2010, 17:06

En ideal on bir...

Ferhat'ın sakatlığı düzeldiyse bence o oynamalı.Adam kaç zamandır forma bekliyor ben varken kendi mevkiinde olmayan birini oynatıyolar demez mi? yazık değil mi gencecik çocuğa?

Tangerine Dream
20.04.2010, 17:09
Sonunda Engin de joker oldu, kim cezalıysa onun yerine geçiyor.:)

Onur Şeref
20.04.2010, 17:10
Yemin ederim Umut 11'deyse maçı izlemicem.

Oğuzhan
20.04.2010, 17:12
Teofilodan gol bekliyoruz bu maç atacak inşallah :)

FC-ST-PAULI-61
20.04.2010, 17:17
Teofilodan gol bekliyoruz bu maç atacak inşallah :) Umut izin vermez

mustafadinç
20.04.2010, 17:22
Herkes kendi klubunu büyük görür..Bu bize özgü birşey değil..Sizde aynı istanbul takımlarıda aynı bursada aynı gecen yıl sivastada vardı bu..Biz trabzonun hiç bir başarısını çekememezlik yapmadık.Gıpta ile baktık..Biz her takımı yenmek için çalısıyoruz sadece sizi değil :)...

Forumdaki diğer arkadaşların yazılarını okursan eskişehirin trabzonspora bakış açısını anlayabilirsin..

Sevgili kardeşim estağfirullah sizi kastetmedim yazımdada sizi tenzih ettim zaten yanlış anlamayın ben şehirdeki genel bakış açısından bahsettim

Samet Berber
20.04.2010, 17:27
Teofilo'yu sahada 90 dakika izlemek dileğiyle .

Dip not : Olmayacağını biliyorum .

mustafadinç
20.04.2010, 17:33
Eskişehir bize vız gelir tırıs gider her zamanki gibi 3 ten aşağı gol atmayız.

Tam da öyle aynen katılıyorum.İç sahada olsa 8-1-1 taktiği ile oynarlar belki 2- taneyle filan kurtulurlar ama deplasmanda açık oynamak zorundalar 3-4-5 gibi sonuç normal olur Alanzinho-Umut-Colmann ve Teo dan gol bekliyorum.

Süleyman Baykan
20.04.2010, 17:35
son 10 dk filan yattara bir çıksa sahneye bu maçta ve denizli maçında şans bulmalı kupa maçında lazım olur dursun bir yerde;)

Melek
20.04.2010, 17:36
İlk 11'de kim çıkarsa çıksın yahuu kazıcağız...

mustafadinç
20.04.2010, 17:44
Geçen yıl 25 TL.Gitmiştim maça..

Kardeşim geçen yıl kapalı 50-açık 25 tl idi bu senede aynısı olur Eskişehirde Stadyumun karşısındaki Aktif A.Ş den temin ediliyor misafir takım biletleri ben geçen yıl oradan almıştım bu maç içinde sıkı sıkı tembihledim isterseniz telefonunu adresini yazarım.

mustafadinç
20.04.2010, 17:44
İlk 11'de kim çıkarsa çıksın yahuu kazıcağız...

Heh şöyle güzel güzel şeyler yazın şuraya ya hu.

Melek
20.04.2010, 17:46
Geçen sene ki maçı hatırlıyorum da ey gidi Alanzinyo döktürmüştü,bu sene de aynısı olucak :)

Tolunay Abdioğlu
20.04.2010, 18:12
Süper Lig'de son zamanlarda saydı duyduğum ve takdir ettiğim bir takım.Çok zevkli bir maç olucak.

Halit Akyüz
20.04.2010, 18:14
Umut oynamasın da yenilsekte önemli değil.

U.Sadıkoğlu
20.04.2010, 18:16
Umut oynamassa zaten yenilmeyiz.

Necmettin ALTUNTAŞ
20.04.2010, 18:18
eskişehir son maçlarda iyi değil.Umarım deplasmanlardaki güzel oyunumuzu burdada tekrar edip maçı alırız.Yanlız bu takım büyük takımlara karşı iyi maç çıkarıyor.

Murat Acar
20.04.2010, 18:21
Anlamıyorum arkadaşlar umut çıkmasında bilmem nede yazılarını yorumlarını...Bende eleştirdim Umut'u dünki maçtaki tavırlarını yaptığı bencilce hareketleri az kaldı maçı verecektik nerdeyse ama bu demek değilki adamı linç edelim bence bu takımda umut ile teo birlikte oynamalı görünen oki aralarında bir iletişim sorunu var yada Umutta Teo ya karşı bir önyargı var Gökhana yaptığı asistlerin nerdeyse yarısını bu maçta teoya yapabilirdi(KASIMPAŞA MAÇI)ama nedense çok bencilce oynadı bu durumu çözmesi gerekende şenol hocadır diye düşünüyorum.
Gelelim maça geçen yıl Ta ıspartalardan kalkıp gittim maça pazartesi günü olunca maç imkansızlaştı sanırım Bursa'da bu yüzden çok sessiz kalıyo olaya gidilmiyecek sanırım Bursadan :(

Sefa
20.04.2010, 18:36
Beraberlik gibi duruyor.

Teo oynar patlama yaparsa galip gelebiliriz.

eyinc
20.04.2010, 18:44
olmayacağını bildiğim halde gönlümdeki 11

................................onur.............. ..............

serkan.............egemen.........giray........... gabric

...................selçuk.........colman.......... .........

burak..................alanzinyo.................. engin...

.......................teofilo.................... .............

Salih Edip
20.04.2010, 18:45
teo patlayabilir , ya boşa çıktığında pas alır golünü atar patlar , ya da dünkü gibi sinirden patlar.

hiçbirşey de olmayabilir tabi...

Emrah KabuL
20.04.2010, 18:48
İnşallah şu maçta Umut kesik yer de ilerde tek başına Teofilo oynar. Bakalım o zaman kime bahane bulacaksınız.

Cem Kıran
20.04.2010, 18:51
İnşallah şu maçta Umut kesik yer de ilerde tek başına Teofilo oynar. Bakalım o zaman kime bahane bulacaksınız.

Bir oyuncuyu oynadığı 2 aylık sürede değerlendirmek heleki Es es maçındaki 90 dkkayla değerlendirmek saçma olur.Şimdi bu maçta Teo kötü oynarsa ve kötü teşhisi koyan olursa o kişi artık maç izlemesin..Umut 4 yıldır bu klüpte ve Türk..Ne demek istediğin anlaşılmıştır herhalde..

Ali Can
20.04.2010, 18:51
şu maçta umutla başlayacağımıza tosun oynasın daha iyi en azından bir fikir ediniriz..

..................giray.........song.............. ..............

.....serkan.....................................eg emen......

.................selçuk.........colman............ ............

gabric..................alanzinho................. .engin...

...........................teofilo................ ..................

Cem Kıran
20.04.2010, 19:06
Geçen sene ki maçı hatırlıyorum da ey gidi Alanzinyo döktürmüştü,bu sene de aynısı olucak :)

Evet o maça gitmiştim ben de:) Hele Ceyhun 2 güzel gol atmıştı:)

esesmuratti
20.04.2010, 22:05
Sevgılı Trabzonlu kardeslerim.Ben 54 yasında bir ES-ESliyim..Sizin 6 şampiyonlugunuzu da canlı canlı seyrettim..Eskiden Trabzon'da ki maclarda İstanbul takımlarını nasıl EZDİGİNİZİ yaşı kucuk olanların hayal bıle edebilecegını sanmıyorum.Türkıye'de Anadolu Devrımı GÖZTEPE ıle baslamıstır.Adnan Suvarı'lı Goztepe'yle baslayan guzel futbol,ES-ESin İstanbul takımlarına karsı isyanıyla doruk noktasına cıkmıstır..Daha Trabzon ortada yokken ES-ES 3 defa ligi 2.sırada,,2 defa 3.sırada ve 2 defa 4.sırada bitirmistir...(Bursa'nın lig tarihindeki en iyi derecesinin hala 1 defa 4 sırada bıtırmek oldugunu unutmayalım).....Ve ES-ES'in son macta sampiyonlugu gsaraya kaptırdıgını (hakemlerle) kac genc kardesımız bılıyor..Biz İstanbul deplasmanlarına 10000 kısıyle (abartı yok,hepsı gazete arsıvlerınde var) giderek Turkıye'ye trıbun kulturunu getırdik AMA bır turlu Bizans'ı yıkamadık.....Arkadan siz geldınız ve gedikler actıgımız Bizans duvarlarını YERLE BİR ettiniz.......Ve buna en cok sevınende yıllarca hakkımız yenıldıgı ıcın bız ES-ES lıler olduk.....Size imrendık ama asla sizi kıskanmadık..Sizi destekledik.Cunkı o yıllarda İstanbul takımlarını adeta EZDINIZ...Benım gıbı o yıllardakı TRABZON'u gorenlerın bu Trabzonla tatmın olmaları ınanın cok zor.........Biz daha sonra kotu yonetımler yuzunden 3.lıglere bıle dustuk,unutulduk..Zor bela toparlanıp bugunlere geldık...Ama taraftarımız o alt liglerde bile 20000 kısıye mac oynadı....Gecen sene tatsız olaylar oldu ama onunda sebebi Trabzon'da kı macta ES-ES'in hakem katliamına ugramasıydı.Bunda Trabzonluların bır sucu yoktu ama maalesef olaylar boyle gelıstı....Bence bunda Trabzon'un ve ES-ES'in buyukluklerını bilmeyen simdiki gencler........Neticede ben Anadolu devrımını yapan TRABZON'a gercekten SAYGI duyuyorum..En azından benım gıbı dusunen cogunluğada sevgılı Trabzonluların SAYGI gosterecegınden eminim.........Eskısehır'e geleceklere hayırlı yolculuklar diliyorum.....Anadolu devrımıne onculuk yapmıs olan ES-ES ve bu devrımı gerceklestiren TRABZONSPOR un dost olmasını arzuluyorum...Tum kalbimle.........Hepınıze sevgiler....................

biltrabzon
20.04.2010, 22:40

serkan.............egemen.........song...........g abric

...................ceyhun.........colman.......... .........

engin..................alanzinho.................. teofilo...

.......................umut....................... .......

pReN@_61
20.04.2010, 22:46
Yeneriz Eskişehir'i..

biltrabzon
20.04.2010, 22:48

insaallah.ayni kisiler gökhan diye diye gökhan i ersun yanal ve broos gözlerine soktu.ama umut a caresiz dönüs yaptilar.simdide tutturdular teo da teo.ne dersiniz senol günes de bazi körlere yol göstersin mi?

Cem Kıran
20.04.2010, 23:25
Sevgılı Trabzonlu kardeslerim.Ben 54 yasında bir ES-ESliyim..Sizin 6 şampiyonlugunuzu da canlı canlı seyrettim..Eskiden Trabzon'da ki maclarda İstanbul takımlarını nasıl EZDİGİNİZİ yaşı kucuk olanların hayal bıle edebilecegını sanmıyorum.Türkıye'de Anadolu Devrımı GÖZTEPE ıle baslamıstır.Adnan Suvarı'lı Goztepe'yle baslayan guzel futbol,ES-ESin İstanbul takımlarına karsı isyanıyla doruk noktasına cıkmıstır..Daha Trabzon ortada yokken ES-ES 3 defa ligi 2.sırada,,2 defa 3.sırada ve 2 defa 4.sırada bitirmistir...(Bursa'nın lig tarihindeki en iyi derecesinin hala 1 defa 4 sırada bıtırmek oldugunu unutmayalım).....Ve ES-ES'in son macta sampiyonlugu gsaraya kaptırdıgını (hakemlerle) kac genc kardesımız bılıyor..Biz İstanbul deplasmanlarına 10000 kısıyle (abartı yok,hepsı gazete arsıvlerınde var) giderek Turkıye'ye trıbun kulturunu getırdik AMA bır turlu Bizans'ı yıkamadık.....Arkadan siz geldınız ve gedikler actıgımız Bizans duvarlarını YERLE BİR ettiniz.......Ve buna en cok sevınende yıllarca hakkımız yenıldıgı ıcın bız ES-ES lıler olduk.....Size imrendık ama asla sizi kıskanmadık..Sizi destekledik.Cunkı o yıllarda İstanbul takımlarını adeta EZDINIZ...Benım gıbı o yıllardakı TRABZON'u gorenlerın bu Trabzonla tatmın olmaları ınanın cok zor.........Biz daha sonra kotu yonetımler yuzunden 3.lıglere bıle dustuk,unutulduk..Zor bela toparlanıp bugunlere geldık...Ama taraftarımız o alt liglerde bile 20000 kısıye mac oynadı....Gecen sene tatsız olaylar oldu ama onunda sebebi Trabzon'da kı macta ES-ES'in hakem katliamına ugramasıydı.Bunda Trabzonluların bır sucu yoktu ama maalesef olaylar boyle gelıstı....Bence bunda Trabzon'un ve ES-ES'in buyukluklerını bilmeyen simdiki gencler........Neticede ben Anadolu devrımını yapan TRABZON'a gercekten SAYGI duyuyorum..En azından benım gıbı dusunen cogunluğada sevgılı Trabzonluların SAYGI gosterecegınden eminim.........Eskısehır'e geleceklere hayırlı yolculuklar diliyorum.....Anadolu devrımıne onculuk yapmıs olan ES-ES ve bu devrımı gerceklestiren TRABZONSPOR un dost olmasını arzuluyorum...Tum kalbimle.........Hepınıze sevgiler....................

Saolasın abi.Bu yazının aynısından da Bursa forumlarına yazsan da bizim büyüklüğümüzü anlasa.Adamlar tarihinde en iyi dönemini yaşıyorlar kendilerini bulutlarda görüyolarlar..Kendini bilmez insanlar topluluğu..

Cafer Bulur
20.04.2010, 23:46
Eskisehir son haftalarda iyi degil,kazanmaya daha yakin olan takimiz.

Bu tabiiki oyuncularimizin son vuruslari iyi yapabilmesine bagli olacak.

Kazanip lig 4.cülügünü zorlamaya devam etmeliyiz.

ilhan
21.04.2010, 00:41

Hoşgeldiniz abi.

İşte ben Es Es taraftarını bu yüzden seviyorum. Gerçi geçen sene hoş olmayan şeyler yaşamıştı arkadaşlarımız. Çok kızmıştık. Ama orada taraftarımıza saldıranlar benim gözümde gerçek Es Es'li taraftarlar değildi.

Bu maçta başarılar abi. :) Bunu Eskişehirspor'u küçümsemek için demiyorum ama bizim kazanacağımız bir maç olacak diye düşünüyorum.

Gamze
21.04.2010, 00:42
Eskişehirli abimiz hoşgelmiş, güzel ve adil yorumları için teşekkür ederiz.

Eskişehir maçının çok keyifli geçeceğini tahmin ediyorum.
Eskişehirde oynanan her maç gibi tribünler yine capcanlı olacaktır.
E sahada da Trabzonum oldu mu... daha ne ola...

Dostça bir maç olur dilerim.

Galibiyet bekliyorum elbette.

esesmuratti
21.04.2010, 00:43
Saolasın abi.Bu yazının aynısından da Bursa forumlarına yazsan da bizim büyüklüğümüzü anlasa.Adamlar tarihinde en iyi dönemini yaşıyorlar kendilerini bulutlarda görüyolarlar..Kendini bilmez insanlar topluluğu..................Sevgili Strong-ts kardeşim................Ben bu yazıyı Bursa forumlarında yazsam ne olacak ki....Trabzonspor'un buyuklugunu anlamak için tabelaya bakmak yeterli ve orada 6 şampiyonluk yazıyor.......Bak güzel kardeşim Türkiye'de futbol kentleri olan ,futbolun ruhunun olduğu kentler vardır ve bunlar çok ama çok azdır...............En başında ister sev ister sevme 6 şampiyonluğu olan TRABZONSPOR var....İsterse 25 senedir şampiyon olmasın kimse bunu değiştiremez.....Arkadan ES-ES gelir cunkı 3 defa ligi 2.sırada bitirerek bunu ispatlamıstır. (ilk ispanyol takımı sevilla'yı elemek-ilk cumhurbaskanlıgı kupasının almak).......Sonrası sadece ligde cok basarıları olmasada taraftarıyla one cıkan takımlardır.....Bursa, her ne kadar alt liglerde surunseler ve bizim pek dostlarımız olmasalarda Sakarya ve Kocaeli gelir...Sonra da Karşıyaka Göztepe Adanademirspor Ordu Giresun Samsun Mersin İ.Y ...........başka pek aklıma gelmiyor.............Bak Sivas kayseri Gaziantep Antalya demiyorum....Çunki ruhları yok.....Onlardan hiç bir şey olmaz....Sakarya Kocaeli 3.liglerden geri dönerler ama onlardan birşey olmaz........NETİCE.....Anadolu'da İSTATİSTİKLERE gore İstanbul dukalıgına karsı acık ara en başarılı olmus takım TRABZONSPORdur.....Arkadan ES-ES gelir..........Hepinize sevgiler......................

Erdem Koltuk
21.04.2010, 00:47
................Sevgili Strong-ts kardeşim................Ben bu yazıyı Bursa forumlarında yazsam ne olacak ki....Trabzonspor'un buyuklugunu anlamak için tabelaya bakmak yeterli ve orada 6 şampiyonluk yazıyor.......Bak güzel kardeşim Türkiye'de futbol kentleri olan ,futbolun ruhunun olduğu kentler vardır ve bunlar çok ama çok azdır...............En başında ister sev ister sevme 6 şampiyonluğu olan TRABZONSPOR var....İsterse 25 senedir şampiyon olmasın kimse bunu değiştiremez.....Arkadan ES-ES gelir cunkı 3 defa ligi 2.sırada bitirerek bunu ispatlamıstır. (ilk ispanyol takımı sevilla'yı elemek-ilk cumhurbaskanlıgı kupasının almak).......Sonrası sadece ligde cok basarıları olmasada taraftarıyla one cıkan takımlardır.....Bursa, her ne kadar alt liglerde surunseler ve bizim pek dostlarımız olmasalarda Sakarya ve Kocaeli gelir...Sonra da Karşıyaka Göztepe Adanademirspor Ordu Giresun Samsun Mersin İ.Y ...........başka pek aklıma gelmiyor.............Bak Sivas kayseri Gaziantep Antalya demiyorum....Çunki ruhları yok.....Onlardan hiç bir şey olmaz....Sakarya Kocaeli 3.liglerden geri dönerler ama onlardan birşey olmaz........NETİCE.....Anadolu'da İSTATİSTİKLERE gore İstanbul dukalıgına karsı acık ara en başarılı olmus takım TRABZONSPORdur.....Arkadan ES-ES gelir..........Hepinize sevgiler......................

Abi sana bir şey sormak istiyorum..Eskişehir'de bir şey eksik ama ben çözemiyorum...Kadro mu yanlış?Hoca mı yanlış?Yönetim mi yanlış?Yanlış olan bir şey var sanki...Heycan var belki ama dışarı pek yansımıyor gibi??

Samet BuLut
21.04.2010, 00:47
Geçen sene statta yerimizi aLmıştık.. İnşaLLah bu maçta da BMN Bursa oLarak yerimizi aLıp takımımıza destek veririz..
Bu maç Teo'nun maçı oLacak hissediyorum (:

İsmail Alkan
21.04.2010, 00:53

Hoşgeldiniz :)

Eskişehir'i ve insanını seviyoruz.Tirbünlerini seviyoruz.Dik duruşlarını seviyoruz.

Aklıma geldikçe tribün videolarınızı izleyip keyfi alıyor ve seviyorum.

Kısaca sizi seviyoruz.

Dün dost idik, bugün de dostuz, yarında dost kalacağız.Bunu kimse değiştiremez :)

bonora
21.04.2010, 01:14
Eskişehir'de yanlış olan şey şu anda sadece başkan ve yönetim kurulu içindeki Bizans şakşakçılarıdır. Bu kulup Halil Ünal ve saz arkadaşlarından kurtulduğu zaman gerekli sıçramayı yapacaktır. Onca hatalarına rağmen bu takım başarılıdır. 12 sene aradan sonra Süper lige çıkmış bir takımın 2. sezonunda ilk 6 mücadelesi vermesi hiçte küçümsenecek bir başarı değildir. Rıza hoca tüm olan bitene rağmen başarılıdır ama herkes hala hocaya sallayıp duruyor ne hikmetse. Onca gelire rağmen 20 maç başı ve 4 aydır ödenmeyen maaşlar var futbolculara, bunlar hiç yansımıyor ulusal basına. 3-4 ay önce tek kuruş borcumuz yok diyen başkan bugünlerde kongre yaklaşıyor ya 15 trilyon alacağım var diye ağlamaya başlamış. Türlü türlü rezillikler var yönetim içinde. Bunca kargaşaya rağmen inanın bulunduğumuz yer başarılıdır. Şu sezon bitse de artık kogrede hesaplaşma vakti gelse. Sezon bitmiştir bizim için. Rıza hoca seneye bu takımda olamayacağını biliyor, futbolcuların alacakları ödenmemiş. Bu maçtan da ümitli olmaya gerek o yüzden. Adamakıllı bir yönetim ve iyi seçilmiş karakterli bir hocayla seneye daha da iyi yerlere gelebiliriz diye düşünüyorum.

esesmuratti
21.04.2010, 02:14
Bu bordamavi forumunda yaşı 40'ın üzerinde kaç kişi var?.....Yani Trabzonun'un en son şampiyonluğunu gören kaç kişi var?....Ama bunun hiç bir önemi yok yaşı 18 yaşı 22 yaşı 26 olanda Trabzonspor'u tutuyor..........Peki Trabzon'un şampiyonluğunu görmediği halde bu kadar insan neden hala Trabzonspor'u tutuyor onunla yaşıyor???......İşte bu işin sırrı.....büyük takım taraftarı olmanın sırrı........nedir???.........Ali kemal'i Hüseyin'i Necmi Perek'liyi Şenol Güneş'i Hüsnü'yü Kadir'i Dozer Cemil'i İskender'i Şota'yı Fatih Tekke'yi Gokdeniz'i........hele o Hami'yi........sayamadıgım onlarca emekcıyı........gormesende onları hıssedebilmek ........işte siz onları goremeseniz bile o ve onların takımını tutuyorsunuz.........neden???.....babalarınız mı? amcalarınız mı?...............belki de anneanneleriniz.............Trabzonda herkes futbolu bılıyor ya.....gercekten hepsı bılıyor...................iyi de artık su istanbuL'a bi haddini bildirsek artık.........ES-ES......

Eskişehir
21.04.2010, 02:30
Saolasın abi.Bu yazının aynısından da Bursa forumlarına yazsan da bizim büyüklüğümüzü anlasa.Adamlar tarihinde en iyi dönemini yaşıyorlar kendilerini bulutlarda görüyolarlar..Kendini bilmez insanlar topluluğu..

Bursanın formuna da yazsan gidip meydanlarının ortasına da yazsan birşey değişmez..Neden Çok değil daha gecen sene kendini Anadolunun en büyük klubu ilan eden kim? Sivasspor..Bu sene Sürünmekten bıktılar...Bu sene Bursa aynısı yaşıyor..Şampiyon da olabilirler ama kendini 1 yılda anadolunun en büyük klubu ilan edersen seneye aynı şeyleri yaşayabilirsin..Geçmişini Unutmayacaksın..Herkese Eskişehirden sevgiler..

esesmuratti
21.04.2010, 02:40
Hoşgeldiniz :)

Eskişehir'i ve insanını seviyoruz.Tirbünlerini seviyoruz.Dik duruşlarını seviyoruz.

Aklıma geldikçe tribün videolarınızı izleyip keyfi alıyor ve seviyorum.

Kısaca sizi seviyoruz.

Dün dost idik, bugün de dostuz, yarında dost kalacağız.Bunu kimse değiştiremez :)................benım guzel kardesım insallah dost oluruz.............istanbul'a karsı insallah......biz de sizi seviyoruz...Trabzon'u......

Armağan Dere
21.04.2010, 02:44
Murat amca hoş geldiniz..Eskişehire maça gitmedim ancak doktorlar caddesi,onur işkembe fln Eskişehir'i az çok bilirim güzel ve hoş bir şehir:)...esesli bursa'da üniversiteden arkadaşım bi kaç defa bizim takımı desteklemeye gelmişti Metin ve ESES bandosu da bir harika

esesmuratti
21.04.2010, 02:58
Abi sana bir şey sormak istiyorum..Eskişehir'de bir şey eksik ama ben çözemiyorum...Kadro mu yanlış?Hoca mı yanlış?Yönetim mi yanlış?Yanlış olan bir şey var sanki...Heycan var belki ama dışarı pek yansımıyor gibi??..............sevgili Erdem.....hocayla aramızda buyuk problem var....cunkı şişir şişir bır futbol oynatıyor....biz ayaga pasla futbol guzel futbol ıstıyoruz........................gs fb ile cok mucadelecı futbol oynatıyor ama bjk ye karsı ıstanbulda 2.0 one gectikten sonra hala 2 forvetle oynuyor....orta sahaya 1 kısı alayım forvetten 1 kısı cıkartayım demiyor.........biz arkadan şişir futbol istemiyoruz...........ayaga pas lı futbol istıyoruz................tıpkı sizin ki futbolu bilenler gibi......

Barış Bağcıoğlu
21.04.2010, 03:29
Bu bordamavi forumunda yaşı 40'ın üzerinde kaç kişi var?.....Yani Trabzonun'un en son şampiyonluğunu gören kaç kişi var?....Ama bunun hiç bir önemi yok yaşı 18 yaşı 22 yaşı 26 olanda Trabzonspor'u tutuyor..........Peki Trabzon'un şampiyonluğunu görmediği halde bu kadar insan neden hala Trabzonspor'u tutuyor onunla yaşıyor???......İşte bu işin sırrı.....büyük takım taraftarı olmanın sırrı........nedir???.........Ali kemal'i Hüseyin'i Necmi Perek'liyi Şenol Güneş'i Hüsnü'yü Kadir'i Dozer Cemil'i İskender'i Şota'yı Fatih Tekke'yi Gokdeniz'i........hele o Hami'yi........sayamadıgım onlarca emekcıyı........gormesende onları hıssedebilmek ........işte siz onları goremeseniz bile o ve onların takımını tutuyorsunuz.........neden???.....babalarınız mı? amcalarınız mı?...............belki de anneanneleriniz.............Trabzonda herkes futbolu bılıyor ya.....gercekten hepsı bılıyor...................iyi de artık su istanbuL'a bi haddini bildirsek artık.........ES-ES......

abi büyük olamyı ve büyük kalmayı mükemmel şekilde anlatmışsın teşekkür ederim. Keşke tüm anadolu da antepli, antalyalısı, diyarbakırlısı, manisalısı kendi takımına sahip çıksa emin ol tüm anadoludan şampiyonlar çıkar.

mustafadinç
21.04.2010, 08:46
Abi sana bir şey sormak istiyorum..Eskişehir'de bir şey eksik ama ben çözemiyorum...Kadro mu yanlış?Hoca mı yanlış?Yönetim mi yanlış?Yanlış olan bir şey var sanki...Heycan var belki ama dışarı pek yansımıyor gibi??

Sevgili Erdem sen sorunu başkasına sormuşsun ancak Eskişehirde yaşayan biri olarak bu konuda benimde fikirlerim var ,

Eskişehirde herşey eksik;

1-Taraftar küme düşmemeyi yeterli görüyor,takımına aşık gibi görünüyor ancak hepsinin 1.tututuğu takım 3 istanbul takımından birisi 2.takımı eses

2-yönetim veya yönetimler çok yetersiz şimdi burada bildiklerimi yazsam tepki çekerim ancak hepsi kulübü kullanıp başka işler peşinde

3-yerel medya futboldan habersiz hep şişirme pohpohlama yönetimle iyi geçinme futbolcularla iyi geçinme vs vs vs.

4-Eskişehirde alt yapı adına hiçbir şey yok koskoca şehirde 50 tane amatör takım var bir tane 3.lig takımı bile yok düşünün hiç bir hedefi olmayan takımın kadrosunda bir tane Eskişehirli yok.

Amaaaannnnnnnnn boşver ya Eskişehir bize vız gelir tırıs gider geçen seneki tarife olur (5)

Tangerine Dream
21.04.2010, 09:40
Sevgili Erdem sen sorunu başkasına sormuşsun ancak Eskişehirde yaşayan biri olarak bu konuda benimde fikirlerim var ,

1-Taraftar küme düşmemeyi yeterli görüyor,takımına aşık gibi görünüyor ancak hepsinin 1.tututuğu takım 3 istanbul takımından birisi 2.takımı eses

2-yönetim veya yönetimler çok yetersiz şimdi burada bildiklerimi yazsam tepki çekerim ancak hepsi kulübü kullanıp başka işler peşinde

3-yerel medya futboldan habersiz hep şişirme pohpohlama yönetimle iyi geçinme futbolcularla iyi geçinme vs vs vs.

4-Eskişehirde alt yapı adına hiçbir şey yok koskoca şehirde 50 tane amatör takım var bir tane 3.lig takımı bile yok düşünün hiç bir hedefi olmayan takımın kadrosunda bir tane Eskişehirli yok.

Amaaaannnnnnnnn boşver ya Eskişehir bize vız gelir tırıs gider geçen seneki tarife olur (5)

Sıraladığınız maddeler doğru olabilir ancak son cümleniz hiç şık olmamış. Üstelik bu foruma üye olup aramızdaki dostluğu perçinlemek isteyen arkadaşlarımıza karşı da ayıp etmişsiniz.

Cemalettin Taşkın
21.04.2010, 09:46
2 haftadır yenilen eskişehirspor maçının bizim için zor olacağını düşünüyorum. sebebi de belli gol atma problemimiz var.

eskişehir bizi yenerse şaşırmam. kendi sahalarında fenerbahçeyi ve galatasarayı yenmişlerdi.

silentpain61
21.04.2010, 10:24
onur

ömer giray egemen ferhat

serkan selçuk colman alan

teo umut

silentpain61
21.04.2010, 10:26
yada

------------------------onur-------------------------

ömer------------giray-----------egemen-----ferhat

serkan -----------selçuk---------colman--------engin

----------------------alanzinho---------------------

-----------------------teo-----------------------

silentpain61
21.04.2010, 10:29
inşallah güzel ve dostça bir maç olur çünkü Trabzonumuzun saçma sapan sebeplerden dolayı hiçbir anadolu takımıyla kötü olmasını istemem.Sonuçta bizim anadolu takımlarıyla kötü olmamız İstanbuldaki üç kız kardeşin işine gelir.
inşallah galip geliriz ve teo 90 dakika sahada kalıp golünü atıp rahatlar hem kendisi hem biz.

bonora
21.04.2010, 10:32

Bakın başından beri dikkat ediyorum sürekli bize sallıyorsunuz, Eskişehir'de işler uzaktan size göründüğü gibi değil. Yönetim ve yerel medya ve altyapı konusunda haklısınız ama taraftar 2. takım tutuyomuş falan bunlar yanlış şeyler. Elbette var içimizde böyle tipler ama inanın çok az. Bir kıyaslama da yaparsak Trabzon'dan sonra şehrinin takımını tutanların en çok olduğu şehir burası. Gidin Bursa'ya, Kocaeli'ye, Sakarya'ya neler göreceksiniz bakalım.

Erdal
21.04.2010, 10:38

O kaçan şampiyonluğun hikayesini ilk okuduğumda ağlamıştım... 1O 00 kişi ile trenlerle gidilen İstanbul deplasmanını, Amigo Orhan ve arkadaşlarının hikayesini, temel olarak Üniversiteye dayanan o takımın hikayesini çok sevmiştim...Ama sanırım artık tribün kardeşliği kavramının içini doldurmak çok kolay değil...En güzeli "saygı" kavramını yerleştirmek galiba...Eskişehirspor şehir-takım-tribün denkleminde bu saygıyı hak ediyor...

bordo61
21.04.2010, 11:26
Forumumuza gelen Tüm Es-Es'li kardeşlerimize ve abilerimize hoşgeldiniz diyorum.

Emre EFENDİOGLU
21.04.2010, 11:57
Hiç katılmıyorum üstteki yazıya.
Eskişehirde evet İstanbul takımlarını tutanlar var ama az ama öz (gerçi baya varda deyim yerine otursun diye :) ) Eskişehirsporlular var ve emin olun onlar bizim Trabzondaki o yüzde 90 lık Trabzonsporlu kesime taş çıkartır şekilde takımlarına destek veriyor. Eskişehirspor benim ligde en çok sevdiğim Trabzondan sonraki takımdır.

Salih Kara
21.04.2010, 12:20

O kaçan şampiyonluğun hikayesini ilk okuduğumda ağlamıştım... 1O 00 kişi ile trenlerle gidilen İstanbul deplasmanını, Amigo Orhan ve arkadaşlarının hikayesini, temel olarak Üniversiteye dayanan o takımın hikayesini çok sevmiştim...Ama sanırım artık tribün kardeşliği kavramının içini doldurmak çok kolay değil...En güzeli "saygı" kavramını yerleştirmek galiba...Eskişehirspor şehir-takım-tribün denkleminde bu saygıyı hak ediyor...

:alkış::alkış::alkış: işte gerçek anadolu budur.Abilerim elleriniz dert görmesin :alkış:

Hüseyin Bağdat
21.04.2010, 12:24

Siz Eskişehir'de yaşayıp Eskişehir'i sevmeyebilirsiniz. Ama ben seviyorum ve çoğu taraftarımızda seviyor. Son cümlenizi açıkca beğenmedim...

oflu engin
21.04.2010, 12:49
es-es bu lige damga vurmuşve saygıyı hak eden bir takımdır.zamanında bize yapılan bizans oyunları onlarada yapılmış ve son maçta şampiyonluğu kaçırmışlardır.aslında şampiyon olmak için ne gerekiyorsa vardı es-es de gol kralı da vardı deplasmana bile giden binlerce taraftarıda vardı.istanbul takımlarını salladılar ama yıkamadılar.kaç kişi hatırlar fethi heper in iki kere gol kralı olduğunu ömer kaner in gol kralı olduğunu es es in ligi kasıp kavurduğu yıllarda yaptıkları büyüklüğü almayı hak etmiştir bence.paragöz ve çıkarcı zihniyetlerin yüzünden üçüncü lige bile düşmüştür.ama es-es in büyüklüğü küllerinden doğmaya yetmiştir.ve şuan hak ettiği türksel süper ligdedir.şahsen ben es-es in bizden sonra şampiyonluğu yakıştırdığım tek takımdır.rekabette atışmalar laf sokmalar olur olacaktırda.ama bir es-es ne bir bursa nede bir sivas değildir gözümde eğer bu ligde beşinci büyük durumu var ise buda kesinlikle taraftarı ve tarihi ile es-es tir.şahsen ben bir Eskişehirspor-trabzonspor şampiyonluk yarışını yaşamak isterim.

İHTİLALL
21.04.2010, 13:23

Harika bir özet..

Sahaya çıkan takım değilde,kulübün oluşturduğu kültürün ,geniş kitleler halinde sahiplenilmesi,paylaşılması gerçek büyüklüğü oluşturuyor..

Bu gün tüm dünya da ön planda olan La Liga,Prımıer Lig,Bundeslıga,Seri A gibi liglerin gücü,paradan daha çok,

3.,4., liglerinde oynayan takımlarının full dolu tribünlere,bizim üç kızkardeşlerden daha fazla kombineye oynamasından gelir..

İstanbul'da tribünleri dolduran,aslında kendi komplekslerini tatmin eden ,hayatını takımına adadığını iddia ettiği halde ofsaytın tarifini yapamayan güruhun,

Aslında Türk futbolunun geri kalmışlığının en önemli öğesi olduğunu,sözde ulusal gerçekte İstanbul yerel basınının yazması elbette beklenemez..

Bu yalan üzerine kuruludur çünkü bu ülke futbol ülkesi,dünya derbisi,analarının ak sütü gibi helal şampiyonluk teranneleri..

Bu helalliği yıllardır Şansal bey ve muadilleri tespit eder ekranlardan,kanlı göz yaşı dökenleri görmezden gelerek ,hiçe sayarak..

Uzatmayalım ,kitap bile yazılabilir mevzu üzerine..

Siz nasıl izliyorsanız Trabzonspor'u uzaklardan,

Trabzonspor'lu birileri de izliyor, ruhu olan takımları ve tribünleri uzaklardan..

Bilesiniz istedim..:)

Recep Alkan
21.04.2010, 13:30
O kadar çok istiyordum ki bu sene Eskişehire maça gitmeyi, maç falan umrumda değil açıkcası, biraz şehiri gezmek ve tabi ki tribünlerini görmek için.

Ama sağolsun Federasyon yine yaptı yapacağını.

Bir dahaki bahara...

KUTADGU
21.04.2010, 13:34
Açık konuşmak lazım.
Çok zor maç olacak.
İnanılmaz bir mücadeleye sahne olacak.
Beraberlik ile yetineceğimizi düşünüyorum.

Ayşe Aygün
21.04.2010, 13:56
Eskişehir de kimmiş be :)

Geçen yılki maçta 15 kiş içinde aynı cümleyi dedim. Fark attık.o 15 kişiden kimse bana inanmamıştı.Gene aynısını diyorum.Yeneceğiz.

Murat TONBUL
21.04.2010, 14:07
yeneriz diye düşünüyorum.
umut gene saç baş yolduracak. ama ben alıştım.
adam gol pozisyonuna girince bile heycanlanmıyorum artık...
skor tahminim ise 1-3

Murat TONBUL
21.04.2010, 14:09
------------------------onur-------------------------

ömer------------giray-----------egemen-----ferhat

serkan -----------selçuk---------colman--------engin

----------------------alanzinho---------------------

-----------------------teo-----------------------

bu kadro benim de kabulümdür...

Oğuzhan
21.04.2010, 14:09
2 - 0 kazanacağız.

Cemalettin Taşkın
21.04.2010, 14:18
maçın hakemi serken çınar.

fazla süper lig deneyimi yok genelde 4. hakem olarak görev almış.

eskişehirin deplasmanda kayseriyi 2-1 yendiği maçı yönetmiş sanırım eskişehirin en son galibiyeti o maçtı.

Tolga_61
21.04.2010, 14:18
Umut oynarsa ya beraberlk ya da yeniliriz bence..

Hüseyin Bağdat
21.04.2010, 14:22
O kadar çok istiyordum ki bu sene Eskişehire maça gitmeyi, maç falan umrumda değil açıkcası, biraz şehiri gezmek ve tabi ki tribünlerini görmek için.

Ama sağolsun Federasyon yine yaptı yapacağını.

Bir dahaki bahara...

Recep seneye inşALLAH birlikte gideriz. Bende iki senedir gitmeye niyetleniyorum ama olmuyor maalesef.

Seneye diyorum...

Fatih BALTA
21.04.2010, 14:24
Maçın Hakemi:

Serkan Çınar

Yardımcı Hakemler:

Erdinç Sezertam
Aleks Taşcıoğlu
Serkan Ergun

bahadır2561
21.04.2010, 15:30
rahat yeneriz.....

şenolkılınç
21.04.2010, 16:02
Ben kasimpaŞa maÇinin aynisi yaŞanacak gİbİ dÜŞÜnÜyorum ama eskİŞehİrde Ümİt karan gİbİ bİr adam var yakaladi mi affetmez cenk e benzemez o yÜzden forvette kİm oynarsa oynasin umut gİŞbİ oynamasin yeter

Paksoy
21.04.2010, 16:09
eskişehirle son zamanlar dışarda iddaamızı yitirmişken karşılaşıyoruz, bando yu izlicez yine :)

Tolga Kurt
21.04.2010, 16:10
Yattara inş bu maçta 18 kişilik kadroda yer alır.

Emre EFENDİOGLU
21.04.2010, 16:31
Maç biletleri ne zaman çıkıyor haberi olan var mı?

KUTADGU
21.04.2010, 16:31
Ben kasimpaŞa maÇinin aynisi yaŞanacak gİbİ dÜŞÜnÜyorum ama eskİŞehİrde Ümİt karan gİbİ bİr adam var yakaladi mi affetmez cenk e benzemez o yÜzden forvette kİm oynarsa oynasin umut gİŞbİ oynamasin yeter

Bu yakaladımı affetmeyen Ümit Karan'ın bu sene kaç golü var acaba?

Ezberleri bozalım yahu.

S.DEMİRCİ
21.04.2010, 16:39
futbol şehri eskişehire ve onun güzel taraftarına selamlar...
nedenini bimiyorum ama bu takıma karşı sempatim var...
ama yinede maçı kazanacağımıza inanıyorum..
eskişehire gelince umarım seneye hak ettikleri yere gelirler....

Emirhan Makul
21.04.2010, 17:02
Eskişehirin forvetleri değilde orta saha elemanlarını kilitlersek ki bunu becerebilecek güçteyiz maçı kazanırız.

Ama eskişehir bu gol pozisyonu kaçırmanı affetmez hemen karışılığını verir atar gönderir. Bu yüzden Umut bulutun her halukarda 11 de oynayacağını düşünürsek bu maç en fazla berabere biter.

bangkook_61
21.04.2010, 17:57
Ya şu Eskişehirspor forumu açılsa artık üye olacam yani:)

Tolunay Abdioğlu
21.04.2010, 17:59
Ofans gücü yüksek bir kadroyla çıkarız kanımca.Gabriç'in kesinlikle oynaması lazım.

Volkan
21.04.2010, 18:47
bu macı kolay ve enaz 2 gol atarak alırız gibime geliyor

Enes Başkaya60
21.04.2010, 19:03
Yattara inş bu maçta 18 kişilik kadroda yer alır.

Yattara kupa maçına yetiştirilmeye calısılıyo.........

unique
21.04.2010, 19:10
Eses bandosu için bile izlenir; adamlara hayranım yahu....

ozzy!
21.04.2010, 19:11
Sonuç umrumda falan değil iyi oynayalım yeter.

GDCLICK
21.04.2010, 19:21
kendini futbolumuzu oynar, ve girdigimiz pozisyonlarin yüzde 50 sini gol yaparsak cok rahat kazaniriz diye düsünüyorum, yattarayi da görebilirsek fena olmaz:alkış: ! saygilar..

Yasin Altuntas
21.04.2010, 19:23
ES-ES Bandoyu merakla bekliyorum :)

TheCrow
21.04.2010, 19:41
Ofans gücü yüksek bir kadroyla çıkarız kanımca.Gabriç'in kesinlikle oynaması lazım.

Cezalı değil mi Gabriç?..

Eren Karaahmetoğlu
21.04.2010, 19:42
Cezalı değil. Sadece Cale cezalı.

mr.tunga
21.04.2010, 19:47

ES ES taraftarının kendisini çok büyük zannetmesinde bi anormallik yoktur zira sanıldığı gibi ÇOK BÜYÜKtür

bizim aşamadığımız bizans oyunlarını TS aştı diyede çekememezlik değil, saygı vardır, Trabzonspor bizden aldığı bayrağı hakettiği yerlere getirmiştir kahpe bizansın oyununu bozarak,

mr.tunga
21.04.2010, 19:48
Doğma büyüme Eskişehirli olan bir Trabzonspor taraftarı olarak yazıyorum burada yani Eskişehirde yine geçen yıl olduğu gibi sağda solda sataşmalar başladı yok oyacağız yok Colmann fi tarihinde filanca topçumuza dirsek atmıştı vs vs vs yok 1996 da bizi küme düşürdünüz filan diyorlar o yüzden bu maç çok önemli büyüğüz büyüklüğümüzü ispatlamaya ihtiyacımız yok ancak hiç bir iddiası olmayan şu anda karışık olan kimin nerede oynadığı belli olmayan bir takımı rahat yenmeliyiz.

Şuan Eskişehir de sataşma konuları değilde, geçen seneki gibi olmasın konuları konuşuluyor, siz nereden çıkarıyosunuz bunları bilemedim, takımın iddiası yok derken ne düşündünüz bilmiyorum ama şuan gayet ilk 6 hedefimiz vardır, ilk 6 nın maddi önemi vardır,

Kaya
21.04.2010, 19:49
Ortada çekememezlik vs. yok... Var ise de bunu en son yapacak takımlardan biri Eskişehirspor'dur. Yapılan yorumları "genel" e bağlamayınız...

Kelimeleri biraz özenli seçmek lazım...

Eren Karaahmetoğlu
21.04.2010, 19:52
Es es es ki ki ki eski eski es

Dostça bir maç olsun. İnanıyorum ki zaten böyle olacak. Sonuca gelince, tabi ki kazanacağız. Kadro yapayım.

---------------------Onur----------------------

Ömer----------Giray---------Egemen------Ferhat

Serkan--------Selçuk---------Colman------Gabric

---------------Teofilo--------Alanzinho----------

mr.tunga
21.04.2010, 19:52

neye hizmet ediyorsunuz bilmiyorum ama antibizans felsefesiyle bütünleşmiş bir takıma böyle bi yakıştırma yaparak kendinizi alçaltıyosunuz, ki bunun için antibizansa da gerek yoktur, Eskişehir de bunu yapacak futbolcu yoktur, olmaz, olamaz.

M.S.SOFU
21.04.2010, 19:53
ortalığı germeyelim arkadaşlar
olan olur kalan kalır
biz de önümüze bakarız
burada olmayan kimsenin görüp duymadığı sanal durumlarla şehir içerisinde gergin bir ortam oluşması iki takımada yaramaz.oynanacak bu maç tahminim ligin zevkli mücadelelerinden biri olacaktır,birazda bunun tadına bakmak lazım.
es-es de takımımızda açık futbol oynayan takımlar.bu durum es-es in taraftarıylada birleşirse oldukça güzel bir maç olacağını düşünüyorum.

buraya misafir olarak gelmiş arkadaşımızı da zor durumda bırakmayınız lütfen
misafirimizi kendi edebimizle ağırlayalım
önce rakiplere saygı duymadan da kimseden saygı beklemeyelim

mr.tunga
21.04.2010, 20:03

***taraftarın küme düşmemeyi yeterli görmesi mümkün değildir, sadece geçtiğimiz yıl süperligte ilk sezonumuz olduğundan yeterli görülmüştür, sezona ilk 5 hedefiyle başlanmımştır, ve taraftarda her maç sonrasında bunun hesaplarını yapmıştır, yapıyordur, yapacaktır, şunu kesinlikle söyleyebilirimki Eskişehirin büyük çoğunluğu safkan ESESlidir, arada istisnalar vardır mutlaka ama asla sizin söylediğiniz gibi değildir

*** yönetim yetersiz olduğu başka işler peşinde olduğu doğrudur, nitekim taraftar da sevmez

***aynı şekilde yerel medyada beş para etmez

***altyapı konusunda yaptığınız bilgisiz yorumları görüyorum, kadroyu incelediğinizde genç milli takımlarda oynayan Eskişehir li oyuncularımızı göreceksiniz

mr.tunga
21.04.2010, 20:05
Ortada çekememezlik vs. yok... Var ise de bunu en son yapacak takımlardan biri Eskişehirspor'dur. Yapılan yorumları "genel" e bağlamayınız...

Kelimeleri biraz özenli seçmek lazım...

saol açıklaman için arkadaşım bende zaten genellemekten öte o mesajları yazan kişinin biraz gözlerini açması için yazdım mesajları, yoksa genel bakışın farkındayım ;)

mr.tunga
21.04.2010, 20:09
Maça gelecek olursak, iki takımdan açık oynayacağı gollü bir maç olacağı kanısındayım, taraftarında desteğiyle kazananın biz olacağımızı düşünüyorum,

Ayrıca taraftar her maçta olduğu gibi yenilsende yensende tutumuyla tribünde o inanılmaz desteğini verecektir, gelecek olan Trabzon lu kardeşlerimizde buna ortak olacaklardır.

mashal61
21.04.2010, 20:27
4 veya 5. lik için mücadele ediyor olmamız beni üzüyor. Ama maalesef bu senelik böyle. Bu maçı da rahat bir şekilde oynayacağız ve iyi futbolla galip geliriz diye tahmin ediyorum.

Varlıbaş61
21.04.2010, 20:34
konu ile ilgisi olmadığı için şimdiden özür dilerim ama bence izleyince pişman olmayacaksınız :D

http://www.facebook.com/video/video.php?v=57868819569

Mustafa ÖZDEMİR
21.04.2010, 20:42
konu ile ilgisi olmadığı için şimdiden özür dilerim ama bence izleyince pişman olmayacaksınız :D

ali kemal türkiye ligi zevk vermedi diyor:D...

güneyli
21.04.2010, 20:43
Yukarıdaki Es Es li dostların sağduyulu açıklamaları illede tecrübeli büyüğümüzün yaptığı yorumlar için teşekkür ediyorum.Es Es in ,göztepenin.adanademirsporun(ki bizim bir şampiyonluğumuz feneri son haftalarda1-0 yenmesiyle gerçekleşmiştir.)Türk futbol tarihinde istanbulun ezberini bozan takımlardı) Eskişehirsporu anlamadan Trabzonsporun başarısını anlamak biraz eksik kalır.Bu maçta her taraftar gibi bende takımımın yenmesini isterim.

gerenimo
21.04.2010, 20:47
maç ne olursa olsun iki camia da adına ve misyonuna yakışır bir mücadele olsun.
eskişehirin yıllar önce gasp edilen şampiyonluğa en kısa sürede ulaşmasını diliyorum.

Ilelioglu
21.04.2010, 21:14
Maci büyük ihtimal izleyemeyecegim....:o

Oğuz B.
21.04.2010, 21:18
Kasımpaşa maçında ki istekle başlarsak ve daha akıllı finaller yaparsak fark olur..
Ama ne olursa olsun Eskişehirspor'la dostça bir maç olsun..

Tolga Kurt
21.04.2010, 21:42

Süper yaa :D

Anıl Caner
21.04.2010, 21:47
Dikkat ederseniz Eskişehir'de yaşayan Trabzonsporlular Eskişehir hakkında olumsuz yaparken, diğer şehirlerde yaşayan taraftarlarımız büyük bir sempatiyle bakıyorlar.

Ben de Eskişehir'de yaşayan bir taraftar olarak bu konuda elimden geldiğince nötr olmaya çalışıyorum.

Eğer içimde Eskişehir sevgisi veya nefreti değil de nötrlük varsa bu Eskişehirspor taraftarının Trabzonspor'a karşı olan tutumu sebebiyledir.

Eskişehir'de kısmetse son 2 ayım. Bir nevi Eskişehirspor'a da veda olacak bu maç benim için. Biz iki taraftarın birbirini sevmesi için elimizden geleni yaptık, her gittiğimiz yerde, herkesle güzel şekilde futbol konuşup, Trabzonspor'u, Eskişehirspor'u iki camianın birbirine olması gereken yakınlığını anlattık.Ama olmadı.

Keşke Eskişehirspor taraftarları gerçekleri görebilse.

En azından çok sevdiğim Eskişehir şehrinden, Eskişehirspor'dan güzel bir anıyla ayrılırız.

Ben Eskişehirspor tribünlerinde sağduyulu, güzel insanlar olduğuna da şahitim. Dilerim bunun hakkını vereceklerdir yaşanmış onca gereksiz gerilimlerin inadına.

Cem Kıran
21.04.2010, 22:00
19 Nisan'da 25 yaşına giren başarılı oyuncumuz Gustavo Colman'a bugün teknik heyet ve takım arkadaşları tarafından sürpriz doğum günü partisi düzenlendi.

Kasımpaşa maçı nedeniyle bugüne ertelenen doğum günü partisinde Colman'a pastasından ilk dilimi Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ikram etti.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4170-3H1K3M0B.jpg

Yattara yine yaptı yapacağını:D:D

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4170-0L4U2B3L.jpg

cem2661
21.04.2010, 22:36
Müsaadenizle Trabzonda oynanan maçtan sonraki mesajımı alıntılayarak hatırlatmak istiyorum...

Maçtan önce birşey yazmak istemedim ne de olsa yanlış anlaşılacaktı.
Dün iki istikrarsız takımın maçı vardı.Kazanan biraz soluklanacktı ki bu Trabzonspor oldu.
İyi bir kadrosu ve yedek kulübesi olan takımınızın hoca derdi son bulunca hak ettiği yere yükselecektir diye tahmin ediyorum.
Biz ise kurulan yarım yamalak takımımızın ve alternatifsizliğimizin acılarını yaşamaya başladık.İlk yarıdaki oyunumuzla kaybetmeyi de hak ettik zaten.
Her neyse...Maç bittikten sonra bunlar boş lakırdı.
Daha önce Ordu'ya kadar gezdiğim Karadeniz yöresinde bir de Trabzon'u yarım yamalakta olsa gezme fırsatı yakaladım.Başka bir havası ve tarzı olduğu 1 günde de olsa hissettirdi bize şehriniz.
Zaman zaman ters bakan,zaman zaman da selam verenlerin hepsine teşekkürler.Nasıl ki bizim geçen yıl yanlış yapan saçmalayan insanlarımız varsa onlardan her tribünde bulunduğunu gördük.Ama 15bin lişi içinde belki 300-500 küfür eden atkı yakan (ki geçen yıl bizden de böyle bir halt eden olmuş görmediğim için bilmiyordum) insan çıkmasını normal karşılıyorum ben.Her ne kadar ahmakça hareketler olsa da bunlar münferit taraftar sayısının çok olduğu,bir gruba ya da lidere bağlı olmayan insanların oluşturduğu tribünlerde hakimiyet sağlanamamasından kaynaklı yanlış hareketler kaçınılmaz oluyor.Maalesef bizim açık tribünümüzde de yılda 3-5 maça gelen,yüzleri her maç değişen tuhaf tipler her gelene yanlış hareketler segiliyorlar.Bu günah çıkarma değil.Sadece durum değerlendirmesi.Maalesef durum da bu...Size de bir hata yapıldıysa bunların sonucudur.Keşke elimizde olsa ve benim gibi dün oraya 1000km yol tepip gelen ve sakin kalmaya mantıklı olmaya çalışan diğerleri gibi hayatında deplasman yapmamış,alt ligdeyken stada uğramamış bu tiplerden kurtulsak hep beraber.
Her neyse...Dün Ankaragücü taraftarının da kışkırtmasıyla önceki olaylara kızan bir kısım sinirini yatıştırmaya çalıştı.Bu da normal karşılanabilir.Oldu bitti...
Önemli olan (benim fikrimce) bu küçük grupların,küçük saçmalıklarının orada kalması ve iki çok önemli camianın karşı karşıya gelmemesidir.Trabzon'un zamanında başardıkları ve hala yapmaya çalıştığı Anadolu'nun hala umudunun olması için bir kilometre taşıdır.
EsEs'in vakti zamanında başına gelen haksızlıklar bu ortamda çok eskiden beri nelerin olduğuna kanıttır.
Dün küfür edene de,alkışlayana da,atkı yakana da,forma değiştiğimiz arkadaşa da hepinize tekrar sevgiler.Sağolun var olun...
Belki geldiğinizde yine hata yapanlar olur bizden ama bilin ki benim gibi binlerce insan herkesin memleketine ve sevdasına saygı duyuyor.Bunların önde gelenlerinden biri de sizsiniz.Onların yanlışını tüm camiaya mal edip EsEs adına,şehir adına ağır konuşan arkadaşlarda bu yazıyı hatırlasın seneye.Ben ve binlerce gerçek EsEs sevdalısı sizin armanız peşinden gelip berbat tribünlerimizde yerinizi aldığınızda yine içmizden ''Helal olsun'' diyeceğiz.Gerisini duymayın,görmeyin mümkünse...
Sevgilerle...

Helal olsun İstanbul dükalığına karşı duran,memleketinin sevdalısı Trabzona da Eskişehire de...

Samet Yildirim
21.04.2010, 22:46
Umut-Teofilo beraber oynamali ki nekadar samimi olup olmadigini görelim sayin umut bulutun..

serkansdkasma
21.04.2010, 23:03
eskisehir takımıylada taraftarıylada sempati duyduğum bir takım bu sene ligdede iyiler güzel maç olacak gibi yetenekli futboculari var iki takımada başarılar

Cafer Bulur
21.04.2010, 23:05
Umut-Teofilo beraber oynamali ki nekadar samimi olup olmadigini görelim sayin umut bulutun..
Beraber oynarsalar umutun kendisini affettirmek icin pas verilmemesi gereken yerde pas verecegine eminim.;)

irfanb
21.04.2010, 23:17
Umut bu mac yedek beklemeli.
Ileri ikilide Burak -Teofilo denensin.Ne kaybederiz ?

Cafer Bulur
21.04.2010, 23:32
4 te 4 yaparsak 4.cü olma sansimiz var.

Bunun disinda 4 mactan 10 puan bile bizi ancak 5.ci yapar.

4 te 4 yapmamiz da cok zor,hele kupayi alirsak daha zor bence.

Yasin Altuntas
21.04.2010, 23:45
Benim icin o kadar önemli bir Mac degil bazi Oyuncular icin kendisini ispatlama Sansi bence

Onur
22.04.2010, 10:11
Umut'un yerinde Burak denese ve Teo - Burak ikilisine şans verse hakkaten gereçekleri görmemize yardımcı olurdu Şenol hoca. Fakat bu söylediklerime ben bile inanmıyorum!

Trabzon34
22.04.2010, 10:50
Kazanıp en azından 5. liği garantilemeye çalışmalıyız. Bazı arkadaşlarımız 4. lük demiş ama zor biraz..
Ankaragücü (kupa öncesi son maç) ve ligdeki kadıköydeki fener maçları muhtemel puan kaybı olarak duruyor kağıt üstünde.. Dolayısıyla bu maçı kazanmamız iyi olucaktır.. Teo nun oynayacağını sanmıyorum.. 11 bile başlasa gene çıkar oyundan sonradan..

mr.tunga
22.04.2010, 14:15
4.lük imkansız bence

bonora
22.04.2010, 15:13
Maç biletleri;

Açık tribün: 20
Kapalı tribün: 40
Misafir Tribün: 20 liradır.

Emre EFENDİOGLU
22.04.2010, 15:29
Bonora kardeş, biletler ne zaman çıkıyor?

bonora
22.04.2010, 15:32
Bonora kardeş, biletler ne zaman çıkıyor?

Yarın çıkar. Şehir merkezinde Aktif A.Ş noktalarından alabilirsiniz.

Murat TONBUL
22.04.2010, 15:44
Beraber oynarsalar umutun kendisini affettirmek icin pas verilmemesi gereken yerde pas verecegine eminim.;)
ilk defa sana katılıyorum ;)

Cem Kıran
22.04.2010, 16:06
TS'den transfer açıklaması
22 Nisan 2010 / 16:03
Son günlerde medyada yoğunlaşan transfer haberleriyle ilgili olarak Trabzonspor Kulübü'nden açıklama yapıldı

Açıklamada şu görüşlere yer verildi:
“Özellikle sezonun son haftalarına girildiği şu dönemde her yıl olduğu gibi transferle ilgili haberler medyada geniş yer bulmaktadır. Gerek Ziraat Türkiye Kupası’nda finale yükselen gerekse de ligi mümkün olan en üst sırada tamamlamak isteyen takımımızın bu spekülasyonlardan olumsuz yönde etkilenmemesi için yönetim kurulumuz her türlü tedbiri almaktadır. Transferle ilgili faaliyetler yeri ve zamanı geldiğince kamuoyuna açıklanmakta, kulübümüz bu yönde mümkün olan en şeffaf tavrı sergilemektedir. Bu vesileyle; kamuoyunu oluşturan kesimlerin, başta teknik direktörümüz olmak üzere, transfer konusunda resmi ağızların verdiği bilgilere itibar etmelerini talep ediyor, gereksiz spekülasyonlardan habercilik güvenilirliği ve oyuncularımızın motivasyonlarının etkilenmemesi adına kaçınılmasını arzuluyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur”

mustafadinç
22.04.2010, 16:36
Maç biletleri;

Açık tribün: 25
Kapalı tribün: 50
Misafir Tribün: 25 liradır.

AZ ÖNCE GÖRÜŞTÜM AKTİF aş DEN SEMİH BEYLE BİLETLER YARIN (23 NİSAN cUMA) ÖĞLEDEN SONRA SATIŞA ÇIKIYOR MİSAFİR TAKIM 20 tl.

İskender Çakmak
22.04.2010, 18:00
teofilo lu ilk on bir istiyorum mumkunse 90 dakika oynasin

selcjK
22.04.2010, 18:19
maçın biletleri internetten biletix veya ticketturk'ten mi satılacak, eskişehirsporun anlaşması kimle?

mr.tunga
22.04.2010, 19:12
internetten satılmıyor maalesef, eskişehirde aktif a.ş. var orayla anlaşmalı

Emre EFENDİOGLU
22.04.2010, 21:10
Yarın kaçta çıkar bilet? Ona göre kalkıp gidip alıp Bursaya geçicem.
Geçen sene sabah gittim matbaadan çıkmadı dediler 1 saat sonra gittim yine çıkmadı, yarım saat sonra gittim kalmadı dediler. Nasıl işse.

selcjK
22.04.2010, 21:18
yuh ya olacak iş mi internetten bilet satmamak? hangi çağdayız ya maça sadece eskişehirden mi gelecek sanıyor bunlar? ama ben hatırlıyorum eskişehir-bjk maçı için biletixte bilet satılmıştı?

Furkan Dündar
22.04.2010, 21:37
Umutun yedek oturması sadece bi hayal :)

Kadir
22.04.2010, 21:39
Bu maç cuma, cumartesi olsaydı tribünden izleyecektim ama malesefe pazar günü okula dönüyorum.. Kısmet..

bonora
22.04.2010, 22:42
Evet sonradan değiştirildi bilet fiyatları. Misafir ve açık tribün 20 lira.

http://www.eses.org.tr/haberdetay.asp?id=1662

Yarın sabahtan çıkar. 2 senedir netten satış yapılmıyor bizde.

Cafer Bulur
22.04.2010, 22:48
Eskisehirsporda sakat veya cezali futbolcu var mi?

hasan8861
22.04.2010, 22:53
bu aktif a.ş tam olarak nerede beko bayii vardı önceden ordan alınıyodu aynı yer mi?

Pro-TS
22.04.2010, 23:00
ligde en sempati duyduğum takım eskişehirspor, dostça bir mücadele olsun, umarım yeneriz

ERKANZAGA
22.04.2010, 23:06
eskisehir-trabzon 0-4 mac sonucu olacak ama keske diyorum hazir yattara düzelmisken son 20 dk oynasaydi teo filo oynar ben diyorumki zafer yelende oynar bu macda hic oynatmadan zaferi satmazlar zafer almanyada zamaninda mesut özilden meshurdu süper oyun kurucu ama bizde umut bulut var dünya stari o varken zafer oynayamaz riquelmeyi alirsak acaba diyorum umutun yerine takima girermi ? ortasaha oyuncusu riquelme ama biri cikmali buda umut olabilirmi veya umut riquelmenin paslarini gol yapabilecekmi sasirmadan ?riquelme gelirse umutun kacirdigi golleri görürse acaba nasil tepki verecek veya yüz ifadesi nasil olacak suan cok merak ediyorum cocuk soke olur kesin ,yakin zamanda umut bulut duyumlarima göre almanyada sakamatik tv de gösterilecek kacirdigi goller icin ve hangi hoca oynatiyor diye malesef senol günes gösterilecek.

Hürgün Aygün
22.04.2010, 23:13
eskisehir-trabzon 0-4 mac sonucu olacak ama keske diyorum hazir yattara düzelmisken son 20 dk oynasaydi teo filo oynar ben diyorumki zafer yelende oynar bu macda hic oynatmadan zaferi satmazlar zafer almanyada zamaninda mesut özilden meshurdu süper oyun kurucu ama bizde umut bulut var dünya stari o varken zafer oynayamaz riquelmeyi alirsak acaba diyorum umutun yerine takima girermi ? ortasaha oyuncusu riquelme ama biri cikmali buda umut olabilirmi veya umut riquelmenin paslarini gol yapabilecekmi sasirmadan ?riquelme gelirse umutun kacirdigi golleri görürse acaba nasil tepki verecek veya yüz ifadesi nasil olacak suan cok merak ediyorum cocuk soke olur kesin ,yakin zamanda umut bulut duyumlarima göre almanyada sakamatik tv de gösterilecek kacirdigi goller icin ve hangi hoca oynatiyor diye malesef senol günes gösterilecek.
Nasıl bu kadar eminsin abi?

Halit Akyüz
22.04.2010, 23:14
Riquelme kim Umut'un harcayamayacağı antrenör , futbolcu yok.

agasaro
23.04.2010, 00:31
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.milliyet.com.tr%2Fdort-resimde-trkcll-spr-lg-%2Fugur-meleke%2Fspor%2Fyazardetay%2F22.04.2010%2F1228253% 2Fdefault.htm&h=5041d

Mustafa Mahmutoğlu
23.04.2010, 00:46
rahat yeneceğiz gibime geliyor. inşallah yanılmam

hos_cocuk61
23.04.2010, 00:51
Buradaki dostluk mesajlarını görmek güzel. İnşallah bu mesajları Eskişehirspor zirveye oynarkende bize karşı aynı samimiyette görürüz.

Maça gelicek olur isek dostluk içinde keyifli ve Umut- Burak'sız bir maç izlemek diyeğiyle.

Eğer öz evlatlar Umut-Burak'ı bu maçtada banko görürsem Şenol Güneş'e olan güvenim sarsılmaya başlar!

Murat TONBUL
23.04.2010, 10:38
bir kere sadece bir kere umut bulutun olmadığı bir maç izlemek istiyorum.
aziz mübarek cuma günü dua ediyorum. İnşallah umut oynamaz bu maçta...

Semih58
23.04.2010, 10:48
Bu maçı alacağız, bundan eminin. 1-2 yeneriz.

Dursun Kaplan
23.04.2010, 11:21
Forvet hattında Teo-Murat ikilisini görmek istiyorum.

Mümkünse Umut kadroda bile yer almasın.

Tayfun
23.04.2010, 13:02
Forvet hattında Teo-Murat ikilisini görmek istiyorum.

Mümkünse Umut kadroda bile yer almasın.

Aynen .....

Murat TONBUL
23.04.2010, 15:22
kazara umutu trabzonda unutsalar da eskişehire hiç götürmeseler ne güzel olur:p:p:D:D

Cem Kıran
23.04.2010, 18:50
kazara umutu trabzonda unutsalar da eskişehire hiç götürmeseler ne güzel olur:p:p:D:D

Yok mu biri kampta otelin kapısını kilitleyecek:D

mr.tunga
23.04.2010, 19:06
bu aktif a.ş tam olarak nerede beko bayii vardı önceden ordan alınıyodu aynı yer mi?

evet o beko bayii aktif a.ş dir, ayrıca kızılayın orda da var

Keramettin
23.04.2010, 19:15
Sevdiğim bi takım Eskişehir.Anadolu'dan en çok şampiyon olmasını istediğim takımlardandır.

Teo'yu ilk 11'de oynatsa da alışsa biraz biraz takıma ve golle tanışsa.

Yeneceğimizi ya da beraberlik diye düşünüyorum.

M.Kılıç50
23.04.2010, 19:18
Ne sevindim herkesin Umut ve Burak´i aynen benim gibi macta görmek istemediklerini okudugumda... :)

Haydi Hocam... Murat ve Tefo´yu gerekirse Zafer´i bile oynat ve Sasirt bizleri....

Eren Karaahmetoğlu
23.04.2010, 20:22
Onur ve Alan bugünkü antremanı yarıda bırakmış..

hasan8861
23.04.2010, 20:33
haydi bakalım bileti aldık arkadaşlarla belli bir toplanma yeri olcak mı yoksa herkes kendi imkanıyla mı gelecek stada

kudu_61
23.04.2010, 22:46
onur
serkan-egemen-giray-ferhat
gabriç-colman-selçuk-alan
teo-murat

mümkünse gönlümden geçen colman yerine zafer olması ama şenol hocam bunu yapmaz inşallah kazanırız coca colasına bile olsa Trabzonum kazansın başka derdim yok

Ömer Kibar
23.04.2010, 23:06
Herkes kupaya yoğunlaştı bu aralar :) Eskişehirde geçen seneki gibi bol gollü bi galibiyet alırız umarım

irfanb
24.04.2010, 00:49
Riquelme kim Umut'un harcayamayacağı antrenör , futbolcu yok.

O konuda Yattara`nin eline kimse su dökemez.:)

Rama61
24.04.2010, 03:49
genclerin artik oynatilmasi lazim

lord of eses
24.04.2010, 11:28

acıkcası sizin eskişehirli ve trabzon traftarı oldugunuza inanmıyorum bizler evet senelerce alt liglerde süründük yaşım itibarı ile eskişehirspor u hayatımda bu iki sezon hariç 93 sezonunda düştügümüz seneyi hatırlıyorum ben ve beim gibi bir cok genc arkadasımız aynı durumda ancak söylediginiz gibi eskişehirde hiç kimsenin ünv ögrencilerihariç 1. takımı bizans takımı degildir şayet dediginiz gibi birşey olsaydı eskişehirde neden fenrium gsstore yada kartalyuvası gibi magazalar yok neden eskişehirde hiç bir eziin şampiyonlugu kutlanamaz derby maclarında neden caddede sokakta bir tane formalı ezik görünmez bn dedigim gibi eskişehirsporun basarılarını görememiş birisi olarak hayatımda asla ama asla hiç bir ezigi tutmadım çünki ben ve benim gibi eses lilere bu sevda miras kalmıştır büyüklerimizden onların verdigi şanlı mücadeleyi bir an bile düşünmeksizin devam ettirmek namus meselesi gibidir bizim sevdamızı tabeladaki skor yazmaya yetmez hani demişssinizya tek amacı kümede kalmak diye biz eskişehirsporu başarıda sevmedikki basarısızlıkta terk edelim yani bizim için armamızın bayragımızın dalgalandıgı hangi lig olursa olsun orası süper ligtir ki bunu senelerce alt liglerdede gösterdik bu ülkede sevdasının peşinden koşan iki camia olarak trabzon ve eskişehirin yeri hep ayrıdır daha bizler cocuk yasta televizyoda görürdük yasıtlarımızın sırtında hepsi markalı bizans formaları olurdu ama biz cuvaldan bozma siyah kırmızı renkleri üstümüze gecirip eskişehirsporluyuz demeyi basardık hep medyanın küçük beyinlereüç ezikler dayatmasından sıyrılıp kurtarılmış bir şehrin cocukları olduk onlar sokakta top oynarken adı sanı duyulmuş ünlü futbolculara benzetirken kendini bizin kendimize taktıgımız futbolcu isimlerini eskişehirden baska yerde bilen olmazdı çünki 2.3. liglerde sürüyonuduk daha buraya yazmaya yetmez sevdamız ve eskişehirsporlu olusumuz nedeni sebebi tekrar söylüyorum bir eskişehirlinin trabzonu tutmasına üzülmem bizans takımı tutacagına saygıyı sonuna kadar hak eden trabzonu tutsun ama özellikle yazıyorum sizin bir trabzon traftarı v eskişrli oldugunuza inanmıyorum çünki hiç bir trabzonlu kardesmiz abimiz böyle seviyesi düşük vız gelir tırıs gider gibi kelimeler kullanmaz yasca benden buyuk oldugunuz için sizden ricam saygı duymasanızda ortamı geren kelimeler kullanmayın saygılar

lord of eses
24.04.2010, 11:50
Ya şu Eskişehirspor forumu açılsa artık üye olacam yani:)
malesef üye alımları belli olmayan zamanlarda sadece anlık yapılmaktadır ziyaretçi olarak ise belirli dönemlerde kapalıdır eskişehirspor.com ancak eger alım olursa foruma buradan haber vermeye calısırım ama su sıralarda herhangi bir üye alımı söz konusu degil gibi gözükmektedir ancak bildigim kadarıyla su anda esesfutbol.com üye alımına acıktır

OYılmaz
24.04.2010, 12:17
Benim bir arkadaşım Eskişehir'li fanatik es-es li olduğunu iddia ediyor(duuu) anladım ki bjkliymiş geçen hafta fb-bjk maçını beraber izledik gayet formasını geçirmiş izliyordu verilmeyen penaltıda tv'yi kıracaktı zor tuttum

Ahmet Faruk
24.04.2010, 12:42
Burakın cezası olmadığına göre Teo yerine yine Burak oynar.
Engin de Serkanın dönmesiyle Gabriçin yerine oynar.
Bu kısır döngü, nasıl olduğu anlaşılamayan forma adaleti böyle sürüüüp gider...

Tolga Kurt
24.04.2010, 13:00
http://www.facebook.com/video/video.php?v=100257163327397

Şu golü bi izleyin yaa :D Düşünsenize umutun böyle bi gol attığını :D:

Tangerine Dream
24.04.2010, 13:54
Malesef bu maçı izleyemeyeceğim.
Sebep; evlilik yıl dönümü.:)

Rahim.K
24.04.2010, 14:01
Maça çok rahat çıkacak takımımız.Teofiloyu kazanabilecegimiz bir maç olur inş.Şenol hoca bu maçta farklı kadro deneyebilir.Yalnız sivasspor bjk den puan alabilirse o zaman Dödüncülük için ciddi bir iddamız olabilir.

FC-ST-PAULI-61
24.04.2010, 14:31
bu Kadro ile cikacakmis Ts

--------onur---------------
Serkan---Giray-----Song----Egemen
---------Selcuk---Colman-------
Gabric-----------------------Alanzinho
--------Teo----------Umut

61yusuf
24.04.2010, 14:38

Muhteşem bir gol
rüyamda bile görsem bu golü umutun attığına inanmam

61yusuf
24.04.2010, 14:39

kadroda her zamanki gibi bir eksiklik var!!!
oda tabiki umut

Tolga Kurt
24.04.2010, 14:44
----------Onur--------------

Serkan-Giray-Egemen-Ferhat

------Selçuk---Colman------

Burak-----Alanzinho---Gabriç

---------Teofilo------------

Mert Oğuzlu61
24.04.2010, 14:45

en iyisi bu... ferhat ta olabilir sol kanatta ama fark etmez

umutla teo yan yana oynasın, fantaziye kaçmaya gerek yok uyumu yakalasınlar artık, şu final maçına kadar uyum sorununu halletsinler kupayı bize getirsinlerde ondan sonra ne yaparlarsa yapsınlar..!

Tolga Kurt
24.04.2010, 14:45
gönlümden bu kadro geçiyo keşke şenol hoca böyle bir 11 çıkarsa..

Armağan Dere
24.04.2010, 14:46
Murat Tosun Forvette,Zafer Yelen ortasaha'da düşünülebilir...Ne zaman deneyeceğiz bu adamları bilmiyorum...

Sefa
24.04.2010, 15:43
Murat Tosun Forvette,Zafer Yelen ortasaha'da düşünülebilir...Ne zaman deneyeceğiz bu adamları bilmiyorum...
Bu maçta Murat Tosun ve Zafer Yelen'i izlemek istiyorum yazmak için girmiştim başlığa gerçi.. :)

+61

Keramettin
24.04.2010, 15:49
Zafer Yelen'i unuttum ben :S

Sezon sonuna kadar oynayacağını düşünmem.Hatta ilk 11'de oynayacağını da düşünmem Trabzonspor formasıyla.

Ama Murat'ı oynatır hoca,Sezer'le iyi yedekler.

Uğurtan
24.04.2010, 16:01
Teo 11'de yoksa heyecan gene yok maçta..

Ya da Murat Tosun..

v.s.

Ali Tunahan Güllü
24.04.2010, 16:04

+Barışta oynasın artık..

EsEsli_yeltin
24.04.2010, 16:47
Sevgili Abilerim, Kardeşlerim hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum... Maç hakkındaki yorumların tamamını okudum.. Eskişehirspor'un kazanıp kaybetmesi şu saatten sonra çok da bir şeyi değiştirmeyecektir.. Önemli olan tribündeki dostluk görüntüleridir.. Bazı Eskişehir'de yaşayan kişiler( yaşça benden epey büyükler) olumsuz yazılar yazmışlar.. Sanırım bu yazılarınında altını dolduramadan bir nevi balon haber gibi ortaya savurmuşlar.. Sorarım o kişiye Eskişehirspor'un tarihini, ilklerini vs vs vs okumuş mu? okusa araştırsa sanırım böyle bir ortamı germek amaçlı mesajlar yazmazdı.. Şahsi davasını genele vurmaya çabalamış.. Bende geneli özele iletmeye, forumlara yazmaya çabalıyorum.. Abimizin Eskişehir ile alıp veremediği, sıkıntısı neymiş, altını doldura doldura geniş bir rapor halinde bu forumda okumak istiyorum.. Bekliyoruz abicim.. Sevgili kardeşler, abiler dediğim gibi bu maçın skoru önemli değil ama bende her takım taraftarı gibi Eskişehirsporumun kazanmasından yanayım.. Sahada kazanan biz, tribünde dostluk olsun..

İskender Çakmak
24.04.2010, 17:44

biz denemeyiz gider baskalari dener sonra basimiza vururuz bu adamlar icinde boyle olacak diye dusunuyorum

Tangerine Dream
24.04.2010, 17:49
Sevgili Abilerim, Kardeşlerim hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum... Maç hakkındaki yorumların tamamını okudum.. Eskişehirspor'un kazanıp kaybetmesi şu saatten sonra çok da bir şeyi değiştirmeyecektir.. Önemli olan tribündeki dostluk görüntüleridir.. Bazı Eskişehir'de yaşayan kişiler( yaşça benden epey büyükler) olumsuz yazılar yazmışlar.. Sanırım bu yazılarınında altını dolduramadan bir nevi balon haber gibi ortaya savurmuşlar.. Sorarım o kişiye Eskişehirspor'un tarihini, ilklerini vs vs vs okumuş mu? okusa araştırsa sanırım böyle bir ortamı germek amaçlı mesajlar yazmazdı.. Şahsi davasını genele vurmaya çabalamış.. Bende geneli özele iletmeye, forumlara yazmaya çabalıyorum.. Abimizin Eskişehir ile alıp veremediği, sıkıntısı neymiş, altını doldura doldura geniş bir rapor halinde bu forumda okumak istiyorum.. Bekliyoruz abicim.. Sevgili kardeşler, abiler dediğim gibi bu maçın skoru önemli değil ama bende her takım taraftarı gibi Eskişehirsporumun kazanmasından yanayım.. Sahada kazanan biz, tribünde dostluk olsun..

Teşekkürler kardeşim. Sizin gibi sağduyulu taraftarları seviyoruz.

albatros
24.04.2010, 18:12
Malesef bu maçı izleyemeyeceğim.
Sebep; evlilik yıl dönümü.:)

böyle durumlarda ne nedir bilmem ama şu olabilir,
mutluluğunuz daim olsun abi :)

Emre Çömez
24.04.2010, 18:29

OHA.gif :eek::eek:

albatros
24.04.2010, 18:38
http://www.sporxtv.com/futbol/dunya/boca-macinda-tsubasa-golu-cifte-rovasataSXTVQ15609SXQ?ref=fbook

burda da Tsubasa golü var :)

Emre B.
24.04.2010, 18:44
Murat Tosun ve Zafer Yelen oynamalı.Ligde bir iddiamız yok, Eskişehirin'de yok.Maçın kazanılıp kaybedilmesi ligin kaderini de etkilemez.Bari oyuncularımızı kazanmaya çalışalım.

Deniz Telci
24.04.2010, 18:59
umut oynamasın da fovret kim oynarsa oynasın gurur duyarım !

Şeref
24.04.2010, 19:08
:alkış::alkış: bende fanatik tarbzonsporluyum ama es es lerı cok sevıyorum suan kutahyadayım ama eskısehıre gelırsem kombıne alıcam es es ten
acıkcası sizin eskişehirli ve trabzon traftarı oldugunuza inanmıyorum bizler evet senelerce alt liglerde süründük yaşım itibarı ile eskişehirspor u hayatımda bu iki sezon hariç 93 sezonunda düştügümüz seneyi hatırlıyorum ben ve beim gibi bir cok genc arkadasımız aynı durumda ancak söylediginiz gibi eskişehirde hiç kimsenin ünv ögrencilerihariç 1. takımı bizans takımı degildir şayet dediginiz gibi birşey olsaydı eskişehirde neden fenrium gsstore yada kartalyuvası gibi magazalar yok neden eskişehirde hiç bir eziin şampiyonlugu kutlanamaz derby maclarında neden caddede sokakta bir tane formalı ezik görünmez bn dedigim gibi eskişehirsporun basarılarını görememiş birisi olarak hayatımda asla ama asla hiç bir ezigi tutmadım çünki ben ve benim gibi eses lilere bu sevda miras kalmıştır büyüklerimizden onların verdigi şanlı mücadeleyi bir an bile düşünmeksizin devam ettirmek namus meselesi gibidir bizim sevdamızı tabeladaki skor yazmaya yetmez hani demişssinizya tek amacı kümede kalmak diye biz eskişehirsporu başarıda sevmedikki basarısızlıkta terk edelim yani bizim için armamızın bayragımızın dalgalandıgı hangi lig olursa olsun orası süper ligtir ki bunu senelerce alt liglerdede gösterdik bu ülkede sevdasının peşinden koşan iki camia olarak trabzon ve eskişehirin yeri hep ayrıdır daha bizler cocuk yasta televizyoda görürdük yasıtlarımızın sırtında hepsi markalı bizans formaları olurdu ama biz cuvaldan bozma siyah kırmızı renkleri üstümüze gecirip eskişehirsporluyuz demeyi basardık hep medyanın küçük beyinlereüç ezikler dayatmasından sıyrılıp kurtarılmış bir şehrin cocukları olduk onlar sokakta top oynarken adı sanı duyulmuş ünlü futbolculara benzetirken kendini bizin kendimize taktıgımız futbolcu isimlerini eskişehirden baska yerde bilen olmazdı çünki 2.3. liglerde sürüyonuduk daha buraya yazmaya yetmez sevdamız ve eskişehirsporlu olusumuz nedeni sebebi tekrar söylüyorum bir eskişehirlinin trabzonu tutmasına üzülmem bizans takımı tutacagına saygıyı sonuna kadar hak eden trabzonu tutsun ama özellikle yazıyorum sizin bir trabzon traftarı v eskişrli oldugunuza inanmıyorum çünki hiç bir trabzonlu kardesmiz abimiz böyle seviyesi düşük vız gelir tırıs gider gibi kelimeler kullanmaz yasca benden buyuk oldugunuz için sizden ricam saygı duymasanızda ortamı geren kelimeler kullanmayın saygılar

asker26
24.04.2010, 19:31
Benim bir arkadaşım Eskişehir'li fanatik es-es li olduğunu iddia ediyor(duuu) anladım ki bjkliymiş geçen hafta fb-bjk maçını beraber izledik gayet formasını geçirmiş izliyordu verilmeyen penaltıda tv'yi kıracaktı zor tuttumUzun zamandır üyeyim bu foruma ama yazmak şimdi nasip oluyor,beki yazıpta unutmuşda olabilirim.
Öncelikle saygı duyduğumuz Trabzonspora ve sevdalılarına saygılarımı sunuyorum. Bizi olumsuz görüşleriyle yargılayan bir iki arkadaş dışında sizlerinde bize saygı duymanız benide oldukça mutlu etti.
Güzel kardeşim "umarım sakıncası yoktur bu hitabımın,zira bende 40 ını yıllar öncesinde devirenlerdenim" yukarıdaki bir arkadaşını bir hareketi ile notunu vermişsin sanırım,böyle insanların bir Trabzondada olabileceğini unutmamalısın
EsEs sevdalısı kardeşlerim ve yaş olarak benden birkaç yaş büyük olan herşeye şahit olmuş arkadaşımız.çok güzel açıklamış.O yorum yapıpta ıvır zıvır diyerek geçiştiren arkadaşa sormak lazım;
-Madem Eskişehirde yaşamışın bazı şeyleri senin daha iyi bilmen lazım,her üç dükkandan birinin adının EsEs le başladığını,her üç araçtan birinde mulaka amblem olmasını,storelerin neden Eşkişehirde açılamamasını,üç ist.takımlarının kutlamaları neden meydanlarda yapılamamasın,hangi takımın 3.lig bataklığında saplanıp kalıp tarihe karışmasını...vs. yani uzar gider.

TSunami_69
24.04.2010, 19:34
bu maç teofilo 90 dk oynasın

Halit Akyüz
24.04.2010, 21:02
Bjk 2 - 2 Sivas Maç Sonucu

Keramettin
24.04.2010, 21:06
Avrupa artık %95 gideriz.

Fatih Özkan
24.04.2010, 21:19
Es-Es maçı daha da öneme bindi şimdi...

Ali Tunahan Güllü
24.04.2010, 21:22
Bu maç şimdi daha önemli alırsak becekeyle 2 puan kalıyor..