PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 31. Hafta | Eskişehirspor 1 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

usameakcelik
26.04.2010, 23:03
Bende şu Ceyhunu hiç beğenmiyorum ya. Sırık yutmuş gibi oynuyo, çok ağır. Bir şut çekiyo. Başka bi yaptığı yok. En son çektiği faydalı şutda en az yarım sezon önceydi. 5 metre önündeki adama pas atamıyo. Ceyhunun bütün organlarını topla Tjikuzunun sol ayağı etmez. Tjikuzu bide sağ ayak ona göre düşünün. Bugün Ceyhunu izledikçe Tjikuzu ya yazık ettiler diye düşündüm. Adamın fiziği kuvvetli olmasa bile pas alışverişini mükemmel kontrol ediyodu...

bahadır2561
İnsanların içinde korku var abi.

Ya gerçekten bir şey yapamazsak diye. :)

acayip korkuyoruz :D

krdnz
Yahu üst üste sarı kart görme rekoru Umut'ta değil Yattara'dadır.Hafızanızı kurcalayın birazcık.En önemli maçlarda bunu yapmıştır üstelik.Umut'a kırmızı kart için bu kadar yüklenmeye gerek yok.Hiçbir iddiamızın olmadığı önemsiz bir maçtı.

Kupa için Umudun kaldı mı?

Emre7
bazı arkdaşlar umutu destekleyenler diye ayrım yapma gereği duymuş.
burda enginciler selçukcular da var .
ama diyeyim, kimse futbolcu kardeşi değil burda, herkes somut düşünsün, umut bu takımda oynayabilecek son 3 senenin en iyi forveti. Kısaca "volkswagen" tarzıyla daha iyisi gelene kadar en iyisi bu!
istesekte istemesekte.

The Ciks
Kotu bır maç...kotu bır skor...kotu bır performans...

bır macada yorum yapmayalım...varsın olsun...

ama senol hoca ınce bır yorum yaptı...benı yarı yolda bırakacagı gorulen oyuncularla ıplerı koparacagım..gıbısınden.....bu maç....her seyde bır hayır vardır a guzel bır ornek bence...umut kırmızı kartla kendını dınlendırdı...bu bıle onemlı bır artı takım ıçın...ankaragucu maçımıza bakalım artık...

Cafer Bulur
26.04.2010, 23:04
Umut un kacirdigi gollere ve top tutamamasina katlanmistim ama son 2 haftada beni de kendisini de yedi bitirdi.

Umut un sözlesmesi asla uzatilmamalidir,onun bu takimdaki miadi dolmustur...

Cem Kıran
Anladım ki mesajlarımız okunmuyormuş. :rolleyes:

Umut'un koşmaktan başka yapabildiği bişey varda ben mi görmüyorum?

usameakcelik
Bu arada Onur ağlarken Engin Baytar için yazılan doğru mu?
Ne yazılmış ki???

U.Sadıkoğlu
Senin yaşın 19.Sanırım Hakan Şükür'ü gençliğinde pek izleyememişsin.Hakan Şükür her yaşında gol kaçırma rekorları kırıyordu emin ol.

Hakan şükür'le umut'u kıyaslıyoruz.. Gsaray UEFA kupasını kazandığı sene hakan şükür'ün attığı golleri izle birde umut kaç kere büyük maç kurtardı ne yaptı bu adam anlamıyorum ya tomas jun gelsin şu adamdan faydalı olur trabzon trabzon olalaı böyle bişey görmedi göremez göremeyecekte..

Abdülkadir Kılıç
26.04.2010, 23:05
Umut'u destekleyenler farkında mısınız bikaç kişisiniz..

Ya bu forumun %90'ı futbolu bilmiyor..

Ya da sizler futbolu başka türlü izliyonuz..Yani Umut'un tek artısı olan koşmasına bakmayın..

Diğer yapamadığı şeyleride izleyin..

Hocam söyler misin bugün bırak kazanmayı futbol oynamak isteyen kaç kişi vardı?
Ceza sahası içine girip gol kaçıran kaç kişi vardı. Kafa topu indiren kaç kişi vardı?
Bunların hepsinin sebebi 10 kişi oynamaksa zaten bırakalım lig şampiyonluğunu.
Geçen hafta ki gibi bu hafta da Umut'u savunmuyorum ama yok. Olmuyor işte. Kaçıracak gol pozisyonu bile bulamıyoruz.

İlla ki 11 kişi oynamak gerek diyorsanız. Hataya oynarız. Bakalım ne olur. Ben yeneceğimize inanmıyorum. Aslında önemli değil. Yenedebiliriz. Ama Umut'un yerine oynayacak eleman ne yapacak çok merak ediyorum.

biltrabzon

Ya da sizler futbolu başka türlü izliyonuz..Yani Umut'un tek artısı olan koşmasına bakmayın..

kalecinin golü cikarmasi gerekirdi diyen hami de futbolu bilmiyor demekki?yada umut u bu takimda oynatanlar futbolu bilmiyor siz %90 biliyorsunuz.

Emiroğlu
umut bu takimda kalmayi hakeden 3 futbolcudan biridir.serkan,onur ve umut gerisi icin hic üzülmem.belki bazilarina keske derim ama bu 3 adam bu takimda olacak.inadina umut bulut.umut u bu hale getirende taraftarlardir.umut böyle bir adam degildi.

Nasıl bir adamdı ?

Girdiği pozisyonların 3 te birini atan bir adam mıydı ?

İleride top tutabilen bir adam mıydı ?

Sırtı dönük top alan ve takımı ileride tutan bir adam mıydı ?

Yoksa harika "top kontrol" leri olan bir adam mıydı ?

Frikik atan bir adam mıydı ? Yoksa uzaktan isabetli vuran bir adam mıydı ?

Bitirici vuruşları olan yada partnerlerini asiste boğan bir adam mıydı ?

Hava hakimiyeti olan bir adam mıydı ?

Nasıl bir adamdı açıklasanız ya

MaDDoX_61
26.04.2010, 23:06

bu takım iki yıldır neden şampiyon olamıyor çünkü forvetler 15 golü zor buluyor.bu takım ligin en çok pozisyona giren takımıyken sezon boyunca 50 golü zor buluyor.umut için konuşmak bile istemiyorum çünkü futbol için yaratılmamış koşmak için yaratılmış,adamda birazcık teknik olur benim 17 aylık oğlum bile ondan daha teknik.

kudu_61
1 - umuttan giren, onurdan çıkmış şunu anlayamayan bazı taraftarlarımız var umut presi sayesinde 11 gol atmadı orta sahasının vermiş olduğu mükemmel paslar ile 11 gol attı umut bireysel olarak 5 golün üstüne çıkamaz bu maçı umut çıktığı için değil gole yakın olması gereken futbolcularımız alan-engin-burak-gabriç-colman berbat olduğu için kaybettik değil umut, messi olsa bugün oynayan orta saha ile gol atamazdı umutun tek hatası gereksiz itirazı ve direk kırmızılık dirseği ile takımını 1o kişi bırakması ama bu demek değil ki umut takımı sabote etti "BU MAÇ İÇİN SÖYLÜYORUM" takımı sabote edenler iyi olmaları gerekirken berbat olan ortsa sahamız

2 - Takımın alternatifleri vardı şimdi ne oldu cale nin yokluğunda ferhat diyorduk yok, sağ bek ömer diyorduk o yoksa serkan diyorduk yok yattaranın yokluğunda takımın dinamo gibi işleyen sağ kanadı anlayamadığımız bir sebeple içten çökertildi ömer disipline edilemezmiydi barış bu takıma ısındırılamazmıydı, zafer 1 maç bile oynatılamazmıydı, umut çıkmışsa murat giremezmiydi bunlarda hocanın hataları ben egemeni solda fener maçında izledim berbattı bugün de yoktu idmansız ferhat oynasa egemenden kötü mü oynardı

3- Takıma seneye stoper aranacağına sağ bek, sol bek, ön libero ve forvet alınmasını şiddetle tavsiye ediyorummmm

theo
onura hala ediyorsanız utanın be...ruhu olmayan takımın en haysiyetli ve de en çalışkan ismine laf etmeyin bari...

Cem Kıran
26.04.2010, 23:07
kalecinin golü cikarmasi gerekirdi diyen hami de futbolu bilmiyor demekki?yada umut u bu takimda oynatanlar futbolu bilmiyor siz %90 biliyorsunuz.

Onur o kadar topu kurtardı bırakında 1 topu çıkarmasın..

Onur'a 1 golu çıkarmadı diye sallayan Hami'de saçmalamaya başlamış..

Adam daha napsın ölmediği kaldı takım için!

Tabi ne demezsin bu forum %90'ı futbolu bilmiyor Umut'u eleştirdiği için..

SEDAT

- Hami dediyse kesin doğrudur o zaman...

biltrabzon
bazı arkdaşlar umutu destekleyenler diye ayrım yapma gereği duymuş.
burda enginciler selçukcular da var .
ama diyeyim, kimse futbolcu kardeşi değil burda, herkes somut düşünsün, umut bu takımda oynayabilecek son 3 senenin en iyi forveti. Kısaca "volkswagen" tarzıyla daha iyisi gelene kadar en iyisi bu!
istesekte istemesekte.

olay bu bunu anlamamakta israr ediyorlar.al umut tan iyisini bizde seyredelim.

Fatih Bayrakdar
26.04.2010, 23:08
Bit pazarına nur yağacak yakında ...

Hüseyinler , Tjikuzular havada uçuşuyor ...

Biri de çıkmış diyor ki Onur o topu çıkarırdı ...

Hay Allahım sen aklıma mukayyet ol ...

Samet İslamoğlu
Hakan şükür'le umut'u kıyaslıyoruz.. Gsaray UEFA kupasını kazandığı sene hakan şükür'ün attığı golleri izle birde umut kaç kere büyük maç kurtardı ne yaptı bu adam anlamıyorum ya tomas jun gelsin şu adamdan faydalı olur trabzon trabzon olalaı böyle bişey görmedi göremez göremeyecekte..

Hakan Şükür'le Umut'u kıyaslamıyorum arkadaşım.Umut'un kaçırdığı gollerden 2 saatlik film yaparız diosanız bende Hakan Şükür'ün kaçırdıklarından 12 saatlik film yaparım diyorum.yanlışmı diyorum?

Erdinç Dilek
- Arkadaşlar herkese soruyorum Onur o topu çıkartabilirmiydi..Kesinlikle çıkmazdı demiyorum mucize olabilirdi...

-
maçın başında olsa idi yada ortalarında çıkarırdı ama adam med imandan kesildi artık gardı düşmüş boksör gibi yorgundu yinede uzattı kolunu son bir kuvvetle, olmadı

61karradeniz61
umut birdaha bu takim icin oynamamalidir

TSelif
ONUR hariç! hepiniz süper oynadınız. Tek tek tebrik ediyorum hepinizi :alkış:

Halit Akyüz
26.04.2010, 23:09
Bu arada Onur ağlarken Engin Baytar için yazılan doğru mu?
Onur ağlarken Engin , Ümit Karan'la koyu bir sohbet içerisinde idi.

Samet İslamoğlu

4 senedir gelen teknik direktörlerde bilmiyor futbolu siz biliyorsunuz dimi?

Emre Çömez
bu günü sabırsızlık bekledim ama nafile umut yine yaptı yapacağını

Cem Kıran
bu takım iki yıldır neden şampiyon olamıyor çünkü forvetler 15 golü zor buluyor.bu takım ligin en çok pozisyona giren takımıyken sezon boyunca 50 golü zor buluyor.umut için konuşmak bile istemiyorum çünkü futbol için yaratılmamış koşmak için yaratılmış,adamda birazcık teknik olur benim 17 aylık oğlum bile ondan daha teknik.

He bende bunu söylemeye çalışıyorum..:)

Umut'un koştuğu kadar atletlerde koşuyor..

Gelsin bu takıma Süreyya Ayhan ondan daha çok koşar..

Belki gol bile atar:D

U.Sadıkoğlu
Hakan Şükür'le Umut'u kıyaslamıyorum arkadaşım.Umut'un kaçırdığı gollerden 2 saatlik film yaparız diosanız bende Hakan Şükür'ün kaçırdıklarından 12 saatlik film yaparım diyorum.yanlışmı diyorum?

Yanlış demiyorsun ama denklemi şöyle kurarsak

Kaçırılan gollerde ;

Umut'un 2 Hakan şükür'ün 12 ise

Atılan gollerde Hakan şükür'ün 24 umut'un 2 dir..

maydin
100 milyon yüroluk takımımız var helal olsun kandırılmaya devam ....

parlayan
26.04.2010, 23:10
Umut Bulut'u en çok savunanlardan biriydim ancak bu maçla da çok alakası yok ama bence Umut'un takımdan ayrılması hem onun hem de bizim için iyi olacaktır.

Maça gelince, ikinci yarıya Şenol Güneş neden Alanzinhoyu dışarı aldı ve Burak Yılmaz'ı oyuna sürdü anlayamadım. 10 kişi kalan bir takım kendi sahasına hapsolacaktır, sadece kontralarla gol arayacaktır, onu da beceremeyecektir diye bir anlayış mı var. 10 kişi kalan tek takım bizmiyiz acaba..

Oynadıkları futbol o formaya yakışmadı. Topu gereksiz şişirmeler, alakasız paslar, hangi akılla düşünüldüğü anlaşılmaz pas tercihleri....

Eskişehirin gol atmasını çok istedim sonlara doğru ama gol olduktan sonra tek üzüldüğüm Onur oldu.. Ne giden 1 puan ne de alınan bir diğer yenilgi...

Son olarak,, Burak Yılmaz'ın bu formuna katlanan bir teknik adam neden bizim olan Barış Memişi sahaya hiç sürmez?? 1-0 geride olduğumuz Fenerbahçe maçında son 10 dkda maçı çeviremediği için mi?

bkandil
26.04.2010, 23:10

Bir anlamda haksız da değiller, diğer forvetleri de bizimkiler gibi sanıyoruz.

Bizim forvet vursaydı o kafayı kalecinin çıkarmasına bile gerek kalmazdı, kendiliğinden çıkardı dışarı... :)

Barış Çebi
26.04.2010, 23:11
Allah aşkına trabzonun istanbuldaki maçında dev pankart açılsın onur için.Ben parasal yardıma hazırım. Belki diğer ruhsuzlar utanır.Hakedene değerini vermeli bu büyük taraftar.

Egemen

umutu savunan bir kaç kişiden biriyim bende..

gel tartışalım sabaha kadar futbolu..

umutun yeterli olmadığını bizde görüyoruz.. transfer de yapamıyorsun.. devre arası yaptığın transfer de balon.. umutu yerin dibine soksan kar mı edeceksin? umut kadar oynayacak başka bir forvetin yokken kenarda ne yapacaksın?

gollerini izlediğim teofilonun kayserideki gökhandan farkı yok, veya konyadaki zafer biryoldan.. büyük takıma gelince patlarlar..

bu takımı tekke gittikten sonra forvetsiz bırakan yçnetimleredir benim sözüm.. yediler Trabzonu ama sizin de işinize geliyor topçu kellesi almak..

böyle görmüşüz büyüklerimizden, böyle de gidecek..

usameakcelik

Ben Tjikuzu yu alalım demedim. Bana ilkokuldan beri önce cümleyi okumayı sonra yazmayı öğrettiler. Sana öğretmediler mi agabey?
Ben dedim ki şu Ceyhun u oynatıyorsak Tjikuzu ya yazık olmuş olur dedim. Biraz daha açıklayayım belki yine anlamamışsındır agabey.
Yani Ceyhun Tjikuzu dan daha mı iyiydi de Tji yi gönderip Ceyhunu oynatıyoruz.
Şimdi anladın mı agabey. Yoksa biraz daha açıklayayım mı???

Mustafa Ayazoğlu

Kesinlikle ! Yanlışsın.

Cem Kıran
4 senedir gelen teknik direktörlerde bilmiyor futbolu siz biliyorsunuz dimi?

Bu takıma 2 tane her maç gol atan forvetler olsaydı..

Hangi hoca tutardı acaba bu takımda..

Umut'un sözleşmesi bitiyor..Gs,Fb,Bjk peşinden koşuyorda..

Taraftar mı bilmiyor?? satsan da para etmez artık..

MDanışmaz
26.04.2010, 23:12
Bu maçtan sonra Umut'un ipini çekerler sanırım.Zaten son hafta yaşanan olaylardan sonra bu takımda daha fazla kalacağını düşünmüyorum.

Cafer Bulur
Bu oyunculara cok görmemek lazim.

Belediye,antalya,antep maclarinda da yeteri kadar istemeyip puan kaybeden de bu oyunculardi.

Bursanin kazanma azmiyle sampiyonluga oynadigi bir dönemde bizim yaristigimiz takim belediye.

Kupa finalinde de bu oyuncularda cok fazla sey beklememek lazim...

biltrabzon
- Bişey demiyeyim diyorum ama sana bi cevap gerek...

- Bak bakalım senden başka o top çıkardı diyen varmı...

- Yaptığın yorumlara bir daha bak istersen....

- Konuyu benmi saptırıyorum senmi saptırıyorsun bir daha düşün istersen..

hami var.o da bana yeter.sen hangi mantikla o topu dünyada cikaracak kaleci yok diyorsun.allah askina.ben isin burasindayim.bende diyorumki dünyada kalecilerin cikaramayacagi hicbir pozisyon yok.Onur hatalidir demiyoruz,o top cikardi diyoruz niye hala israr ediyorsun.o topu cikaracak cok kaleci var.

kudu_61
heee birde Allah'ın kulu seneye oynanacak es es maçlarında es es maç başlığında yok es es taraftarı bizi böyle sever yok biz iyi anlaşırız yok kardeş taraftarız yok bizansa karşı birlikteyiz demesin ben bu maç koro halinde ana avrat yediğimiz küfürü hiçbir yerde yediğimizi hatırlamıyorum ADAM OLUN LAN ES ES
yöneticiler birde gelip yalakalık olsun diye sevecen naralar dahi atsa rakip takımın taraftarını foruma sokmayın artık

SEDAT
26.04.2010, 23:13
- Bence sözün bittiği yer.. " Onur O Topu Çıkarabilirdi " :)

Mehmet Sarigül
Hakem Serkan Çınar:

http://img10.imageshack.us/img10/8103/80620670.jpg

Ligimizde son 20 yil izledigim en iyi hakem!...

Mustafa Ayazoğlu
Büyük olmanın ilk adımı performansını en iyi şekilde sahaya yansıtmalısın. Yüzde yüz performansını vermeyenler ile yarı yolda kalırsınız biz de bugün bunu gördük. Bu mücadele bizim için büyük bir ders oldu.

Şenol Güneş

Sanırım en büyük gönderme Umut'a

EROS87
niye herşeyi bu kadar abartıyoruz anlayamıyorum.

şampiyonluğu mu kaybettik ne oldu.

asmalar kesmeler başlamış şimdiden.

kötü bir maç çıkardık doğrudur, maçın büyük bir kısmınıda eksik oynamamız da bunun başlıca nedenlerinden.
maç 11 e 11 iken geçtiğimiz haftalardaki öveöve bitiremediğiniz oyunu oynuyorduk.
on kişi kalınca zaten ligde de pek iddiası bulunmayan bir takım için iyice demoralize bir durum oluştu.

çok uçlarda yaşıyoruz çok.....

6Şafak Aydın1
Bu 90+lar deli ediyor beni. Zaten rezalet bi mac cikarmissin bari 90 + 4 te yeme sunu kardesim vur kir parcala hadi penaltiyada raziyim ama söyle bombos yeme sunu üstelik Kayseridede yemissin aynisini yaziklar olsun.

cınar#7
H.Salihoğlu...Umut'unuda alda GİT!!
bunu çok önceden beridir diliyorum ama protesto vb. bir hareket olmadıktan sonra orda olmaya devam edecekler gibi..

Cem Kıran
umutu savunan bir kaç kişiden biriyim bende..

gel tartışalım sabaha kadar futbolu..

umutun yeterli olmadığını bizde görüyoruz.. transfer de yapamıyorsun.. devre arası yaptığın transfer de balon.. umutu yerin dibine soksan kar mı edeceksin? umut kadar oynayacak başka bir forvetin yokken kenarda ne yapacaksın?

gollerini izlediğim teofilonun kayserideki gökhandan farkı yok, veya konyadaki zafer biryoldan.. büyük takıma gelince patlarlar..

bu takımı tekke gittikten sonra forvetsiz bırakan yçnetimleredir benim sözüm.. yediler Trabzonu ama sizin de işinize geliyor topçu kellesi almak..

böyle görmüşüz büyüklerimizden, böyle de gidecek..

Teo'nun ne çabukta kötü biri olduğuna karar verdin?

Adam daha yeni gelmiş ne idman yapmış ne doğru düzgün camp..

Hemen Gökhan, Zafer karşılaştırması yapmayın..

Seneye campı yesin oynayamasın dersin ama şimdi demek haksızlık olur..

UmutBaykan
Bu maçtan sonra Umut'un ipini çekerler sanırım.Zaten son hafta yaşanan olaylardan sonra bu takımda daha fazla kalacağını düşünmüyorum.
Artık çeksinler daa kardeşim,Umut'un oyunda olduğu her an ömrüm kısalıyor.

Mustafa ÖZDEMİR
26.04.2010, 23:14
2.yarıyı izlemedim maçta hiç bir üstünlüğümüz yoktu .ama herkes onuru övdüğüne göre onur muhteşem oynamış heralde...

Süleyman Baykan
oyun çok kötüydü her ne kadar 10 kişi kalsakta şenol hoca alanzinhoyu alacağına gabric burak değişikliği yapıp alanzinhoyu sağ tarafa yakın tutup burakı forvete alsaydı daha iyi olurdu bence ileriye top taşıyacak bir alanzinho vardı oda çıkınca iyice çöktük ama kadro olarak eksiğimiz çok bu arada gabric konusunda fazla ısrarcı değilim artık

baho_61
cıkarır dıenler gecsın kaleyede cıkarsın ozmann o topu adam cıkardı cıkardı bunu cıkaramadı onurun performansı tam yerınde asa cekenler var anlasılan yazıkk onur daha ne yapsınn .. ONURUMUZLA OYNAMAYIN beylerrr...

biltrabzon
26.04.2010, 23:15

hami diyor.senin futbol aklin ondanda üstündür.sizlere laf yok.mukayet olmak lazim akliniza.bu hami kim ki ayagina top degmemis,almis eline mikrofonu salliyor.bende uydum ona salliyoruz iste.

Fatih Bayrakdar
Ben Tjikuzu yu alalım demedim. Bana ilkokuldan beri önce cümleyi okumayı sonra yazmayı öğrettiler. Sana öğretmediler mi agabey?
Ben dedim ki şu Ceyhun u oynatıyorsak Tjikuzu ya yazık olmuş olur dedim. Biraz daha açıklayayım belki yine anlamamışsındır agabey.
Yani Ceyhun Tjikuzu dan daha mı iyiydi de Tji yi gönderip Ceyhunu oynatıyoruz.
Şimdi anladın mı agabey. Yoksa biraz daha açıklayayım mı???

Evlat kendine gel yakarım canını bu kadar ...

Senin alalım dediğini mi iddia ettik , az sakin ol bakalım ...

Tjikuzunun pas trafiği yaptığını nerede gördün ayrıca ...

Saçma sapan yorumlar yazıpta küçük duruma düşmeyin ...

Mustafa ÖZDEMİR
golü nasıl yedik acaba?...

lazkopatfaroz
Boş yere tartışıyorsunuz....

Aker
Allah aşkına trabzonun istanbuldaki maçında dev pankart açılsın onur için.Ben parasal yardıma hazırım. Belki diğer ruhsuzlar utanır.Hakedene değerini vermeli bu büyük taraftar.

Kesinlikle, yok bazılarının piskolojileri bozulur, yok taraftarla araları bozulur beni ilgilendirmiyor.

Serdær
Bu arada Trabzonspor'un kardeş takımı kim olmalı şu olmalı bu olmalı olayınıda artık son verilmesi gerektiğini düşünüyorum..

Kardeş takım dediğimiz Eskişehirspor Trabzonspor için maçın belli bölümlerinde aralıksız 5-10 dk küfür etti.

Bu yüzden biz bize yeteriz..

Kardeş takım falan istemiyorum-z-

Varlıbaş61
26.04.2010, 23:16
- Bence sözün bittiği yer.. " Onur O Topu Çıkarabilirdi " :)

Dünya da her gol olan top çıkartılabilir ona bakarsak...

golü yememizde en büyük suç selçuk tadır bence... Takım artık maçı bırakmıştı ki selçuk tan inanılmaz bir geri pas daha geldi...daha sonrası malum işte :(

Mert Oğuzlu61
sıradan maç biz kupayı düşünüyoruz ligi bıraktık demek ne kadar kolay..!

ruhsuz oyuncular, oyuncular kısmına başka şeyler yazardım ama hiç gerek yok... onur a bakında utanın biraz !

inşallah 5 mayıs a kadar futbol oynamayı unutmazsınız, kalan bütün lig maçlarını kaybedin ama ne yapın edin şu kupayı alın, 5 mayısta bizi ülkeye rezil etmeyin başkada birşey istemiyorum

bkandil

Hakan'ın asistleri ile Umut'un asistleri kaçar saatlik film olur acaba?
Ya da takım içerisindeki liderlik, arkadaşları ile uyumlarından nasıl bir sonuç çıkar acaba?

Bir kıyaslama yapılacaksa her ikisinin de yaptığı-yapamadığı bütün olgularla kıyaslama yapılmalıdır.

Egemen
Teo'nun ne çabukta kötü biri olduğuna karar verdin?

Adam daha yeni gelmiş ne idman yapmış ne doğru düzgün camp..

Hemen Gökhan, Zafer karşılaştırması yapmayın..

Seneye campı yesin oynayamasın dersin ama şimdi demek haksızlık olur..

o kadar yazıdan teofiloyu çekip çıkarman zaten prof. olduğunu kanıtlıyor..

yönetim suçludur.. bunu yazın artık.. bırakın umutu, teoyu..

Samet İslamoğlu
26.04.2010, 23:17
Yanlış demiyorsun ama denklemi şöyle kurarsak

Kaçırılan gollerde ;

Umut'un 2 Hakan şükür'ün 12 ise

Atılan gollerde Hakan şükür'ün 24 umut'un 2 dir..

Haklısın doğrudur.Hakan Şükür Umut'tan daha iyi bir futbolcuydu.Buna birşey diyemem.

usameakcelik
Evlat kendine gel yakarım canını bu kadar ...
Ne demişim. Yorum yazmak yasak mı? Bi hatalı yazımı gördüysen yöneticilere şikayet edebilirsin.
Bu arada yazdığın yorumun eleştirilmesini istemiyorsan yorum yazmayacaksın...

krdnz
Bu arada Trabzonspor'un kardeş takımı kim olmalı şu olmalı bu olmalı olayınıda artık son verilmesi gerektiğini düşünüyorum..

Kardeş takım dediğimiz Eskişehirspor Trabzonspor için maçın belli bölümlerinde aralıksız 5-10 dk küfür etti.

Budur..

Kardeş-mardeş yok.

HERKES RAKİP.

mkmsas
Biz ne kadar 4.lük hesapları yapsak da futbolcuların bunu çok da önemsemediğini görmüş olduk..

Bütün konsantrenin kupa maçına yoğunlaştığı açıkca ortadaydı..

Belki Şenol Hoca Barış, Murat Tosun, Ferhat,Sezer gibi oyunculara şans verseydi, sahada daha ciddi mücadele eden bir takım olabilirdik..

Ama, tepkiler ifratın son noktasına varmış durumda..

Burada edilen hakaretleri, maç satma imalarını görünce aklıma acaba Onur ileride 1-2 maç kötü oynarsa hakkında aynı şeyler yazılır mı sorusu geldi..

Evet, misal seneye Onur 1-2 maç kötü oynarsa aynı hakaretler ve imalar ona da yapılacak, eminim..

Eleştiri ve tepkiye evet.. lakin insanda biraz da ayar olmalı..

demir
ben takıma geldiğinden beri umutu savunanlardanım fakat bazı seyleri goz onunde bulundurmamız gerekır ...!

1- umut bulut trabzonsporun değil hic bir takımın forveti olamaz umut sadece ıyıbır forvetın arkasında partner olur defansı dagıtır kosar yorar
2- biz kaybettiğimiz macları umut yuzunden kaybediyoruz diyebilirmiyiz tabiki diyemeyiz cunkı kazandıgımız maclarıda kaybettiğimiz maclarıda umutun performansına endeksli olarak sonuclandırıyoruz
3- bizler umutu sevmiyor begenmiyoruz hatta aramızda delirenler sacını basını yolanlar dahi var (mesela ben ) mac esnasında ınsan kendını kaybediyor lakın ; bizim takımın forvet hattına bakarsak eger bu takımın herseyinin umut oldugunu acıkca goruruz sorunumuz umutun onune ıyı bir forvet koyamamamız bunun sorumlusuda kesınlıkle teknık heyettır cunkı umutun yanına yada onune partner olarak getırdıkleri hic bır oyuncu umuta uygun bir forvet yapısı değildir

simdi bu baslıkda tartısmamız gereken sey umut bulut yada neden macı kaybettıgımız degildir futbolcuların tamamen turkıye kupasına endexli olduklarıda acıkca goruluyor sımdı onemlı olan sey bu takım fener bahce karsısında ne yapar bunu tartısmakdır yoksa bu futbolun elestirecek tarafı cok olur cunkı bugun oynadıgımız futbol ıle turkıye lıgınde bulunan hıc takımı yenemeyeceğimiz acıkca ortadadır

kapça_61
bir tek ''onur'' umuz var gerisi yalan...

evet o golçıkmayacak bir top değildi ama bir kalecedeki yorgunluk nedir bilirmisiniz? cocuk artık yoruldu hamle yapacak hali bile kalmamıs nerdeyse... bu takımda dğişmesi gereken cok şey varya neyse. onur ve serkan hariç kesinlikle...

Ömer TOPAL
26.04.2010, 23:18

evet % 90 ı bilmiyor...Ben idda ediyorum futbolu o kadar iyi biliyor o kadar güzel izliyorumki senin göremediklerini hep görüyorum..

Sayfalardır umut umut umut...takımın son dakikada kontraya gidebilecek bir top ayagına gelen selçugun etrafında her zamanki taafını yapıp adeta esesli bir topcu gibi geri pas yapıp akabinde gelen ortada gol yedigimizi neden kimse konuşmuyor ?

Enginin ruhsuzlugunu buragın savruklugunu neden kimse konuşmuyor ? Kırmızı kart görenmidir suçlu ?

Sen iş yerinde bir eleman hastalanıp işe gelmediginde onun işinide yapmak için o gün kapasitenin üstüne çıkmazmısın ?
Şampiyonlar ligi maçında bayern münih de ribery KIRMIZI KART gördügünde yerine yedeklerden birimi girmiştir yoksa münih 10 kişimi devam etmiştir maça ? o adamlar top oynuyorda bizimki yakantopmu ?

umutun yaptıgını tasnif etmiyorum evet ama tüm suçu ona bulmak ayıptır... haftalarca gol at gol at diye adamın sırtına tonajı vur, buldugunu kaleye attımı neden teo ya pas vermedin diye ana avrat söv..sonra neden gergin neden sinirli....

O herif dirsegi hak etti...aslında hakem hak etti..verdigi kartlardan degil tabiki , 55 numaralı sarı kartı oyuncu olan herifin umutun itiraz pozisyonundan önce umuta yaptıgı sarı kartlık faulune göz yumup akabindeki olanların baş mimarı oluşundan....

ben futbolu gözümle ve bütünü ile izlerim arkadaş..Pozisyon Pozisyon ayırmam adamına göre muamele yapmam birileri gibi...O Yüzdendirki inandıgım gördügüm dogruyu savunurum....

AYYILDIZ
Büyük olmanın ilk adımı performansını en iyi şekilde sahaya yansıtmalısın. Yüzde yüz performansını vermeyenler ile yarı yolda kalırsınız biz de bugün bunu gördük. Bu mücadele bizim için büyük bir ders oldu.

Şenol Güneş

Sanırım en büyük gönderme Umut'a

Şenol Hoca herşeyi görüyor.

biltrabzon
arkadas millet anlamakta israr ediyor.biz o top cikardi diyoruz.onu cikaracak kaleci vardir diyoruz.onur hatalidir o golü nasil yer demiyoruz.onur mükemmeldi bu aksam.ama adam hala anlamamak icin cirpiniyor.o gol bir kaleci tarafindan ciakrtilabilir bir pozisyondu.dünyada yok, uzayda yok o gölü cikaracak kaleci deyip abartmayalim diyoruz.daha nasil izah edelim anlamaniz icin.

Cem Kıran

Ben senın ne demek istediğini anladım..Ama Teo için konuşmakta erken

Teo'yu alanı için suçlamakta.Seneye konuşulsa daha adaletli olur...

Ha yapamadı ben de Teo'yu eleştirmesini bilirim..

KeShin
26.04.2010, 23:19

Aynen ne küfür ettiler..

MDanışmaz
Bu arada Ceyhun'dan orta saha olmaz bunu bakalım koskoca Trabzon camiasında kim anlayacak bu kadar ağır bir adam orta sahada mücadele edemez.Hüseyin bile daha hızlıydı :S

Aker

Üçüncüye laf düşmez ama umutla ilgili her yorumunuzda Teoya da laf etmeden geçtiğinizi görmedim.

matalar
26.04.2010, 23:20
zemin hem ıslak hem bozuk takım 10 kişi.forvet yok.
eeee bukadar olur ne bekliyorsunuz.şapkadan tavşan mı çıkacaktı.

Serdær
Şunuda samimi söylemek gerekirse.

Umut'un ikinci sarı karttan atıldığı pozisyon direk kırmızı kart.

Top ile alakası yok.

Önce yemiş olduğu sarı kartın hırsına girdi adama hastanelik etti.

Bunun dışında 93+ yediğimiz gol de sorun yok .

Çünkü en az 3 dk tabir ediliyor ayrıca Onur yaklaşık 1 dk yerde yattı.

U.Sadıkoğlu
eskişehirspor'unda kardeşlik ayaklarını yiyim kolpacılar ana avrat soy sop ne varsa salladılar taraftarımıza sonra yok anadolu kardeşliği yok o zart zurt bandoyla beraber küfürü basın haysiyetsiz adamlar

Emre Çömez
Bizim taraftar es esli oyuncu ambulansla giderken, ambulansa taş atmışlar ondan küfür etmişler

gerçeklik payı ne kadar bilemicem

macka61
bu maç için söylenecek tek şey Onur helal olsun aldığın paranın son kuruşuna kadar

Özgür Öztürk
Bu sezon tek kazancımız, KOCA BİR ONUR!
Bu sezon UMUDUMUZU yitiren, bir KARA BULUT!

Fatih Bayrakdar
Ne demişim. Yorum yazmak yasak mı? Bi hatalı yazımı gördüysen yöneticilere şikayet edebilirsin.
Bu arada yazdığın yorumun eleştirilmesini istemiyorsan yorum yazmayacaksın...

Eleştirmek başka küçük düşürmeye çalışmak , rencide etmek başka ...

Okumak farklı bir olaydır , İlkokul mezunu hatta 1. sınıf öğrencisi de okur , ama okuduğunu anlamak çok farklı bir olaydır ...

Cem Kıran
26.04.2010, 23:21
evet % 90 ı bilmiyor...Ben idda ediyorum futbolu o kadar iyi biliyor o kadar güzel izliyorumki senin göremediklerini hep görüyorum..

Sayfalardır umut umut umut...takım son dakikada kontraya gidebilecek bir top ayagına gelen selçugun etrafında her zamanki vaafını yapıp adeta esesli bir topcu gibi geri pas yapıp akabinde gelen ortada gol yedigimizi neden kimse konuşmuyor ?

Enginin ruhsuzlugunu buragın savruklugunu neden kimse konuşmuyor ? Kırmızı kart görenmidir suçlu ?

Sen iş yerinde bir eleman hastalanıp işe gelmediginde onun işinide yapmak için o gün kapasitenin üstüne çıkmazmısın ?
Şampiyonlar ligi maçında bayern münih de ribery KIRMIZI KART gördügünde yerine yedeklerden birimi girmiştir yoksa münih 10 kişimi devam etmiştir maça ? o adamlar top oynuyorda bizimki yakantopmu ?

umutun yaptıgını tasnif etmiyorum evet ama tüm suçu ona bulmak ayıptır... haftalarca gol at gol at diye adamın sırtına tonajı vur, buldugunu kaleye attımı neden teo ya pas vermedin diye ana avrat söv..sonra neden gergin neden sinirli....

O herif dirsegi hak etti...aslında hakem hak etti..verdigi kartlardan degil tabiki umut hak etti, 55 numaralı sarı kartı oyuncu olan herifin umutun itiraz pozisyonundan önce umuta yaptıgı sarı kartlık faulune göz yumup akabindeki olanların baş mimarı oluşundan....

ben futbolu gözümle ve bütünü ile izlerim arkadaş..Pozisyon Pozisyon ayırmam adamına göre muamele yapmam birileri gibi...O Yüzdendirki inandıgım gördügüm dogruyu savunurum....

Merak etme karaladığım yerleride eleştirdim ben..

Geriye doğru neler yazmışım bir bak istersen..Sadece Umut'u eleştirdiğim yok burda...

Süleyman Baykan
ben takıma geldiğinden beri umutu savunanlardanım fakat bazı seyleri goz onunde bulundurmamız gerekır ...!

1- umut bulut trabzonsporun değil hic bir takımın forveti olamaz umut sadece ıyıbır forvetın arkasında partner olur defansı dagıtır kosar yorar
2- biz kaybettiğimiz macları umut yuzunden kaybediyoruz diyebilirmiyiz tabiki diyemeyiz cunkı kazandıgımız maclarıda kaybettiğimiz maclarıda umutun performansına endeksli olarak sonuclandırıyoruz
3- bizler umutu sevmiyor begenmiyoruz hatta aramızda delirenler sacını basını yolanlar dahi var (mesela ben ) mac esnasında ınsan kendını kaybediyor lakın ; bizim takımın forvet hattına bakarsak eger bu takımın herseyinin umut oldugunu acıkca goruruz sorunumuz umutun onune ıyı bir forvet koyamamamız bunun sorumlusuda kesınlıkle teknık heyettır cunkı umutun yanına yada onune partner olarak getırdıkleri hic bır oyuncu umuta uygun bir forvet yapısı değildir

simdi bu baslıkda tartısmamız gereken sey umut bulut yada neden macı kaybettıgımız degildir futbolcuların tamamen turkıye kupasına endexli olduklarıda acıkca goruluyor sımdı onemlı olan sey bu takım fener bahce karsısında ne yapar bunu tartısmakdır yoksa bu futbolun elestirecek tarafı cok olur cunkı bugun oynadıgımız futbol ıle turkıye lıgınde bulunan hıc takımı yenemeyeceğimiz acıkca ortadadır

umut konusunda bende bu düşüncedeyim burada tek suç umutun yetersiz olduğunu göremeyip veya göremeyip yanına kaliteli bir forvet almayan yönetimdir bu arada umut bize geldiğinden beri ilk kez oyundan atıldı galiba

U.Sadıkoğlu

Top ile alakası yok.

Aynen öyle fazla itiraz bile etmedi dikkat ettiyseniz sarı kart gördüğü pozisyonda bile o kadar üsteledi oda biliyordu atılacağını hırsına yenik düştü bari 1 gol atıp öyle atılsaydın.

SEDAT
26.04.2010, 23:22
arkadas millet anlamakta israr ediyor.biz o top cikardi diyoruz.onu cikaracak kaleci vardir diyoruz.onur hatalidir o golü nasil yer demiyoruz.onur mükemmeldi bu aksam.ama adam hala anlamamak icin cirpiniyor.o gol bir kaleci tarafindan ciakrtilabilir bir pozisyondu.dünyada yok, uzayda yok o gölü cikaracak kaleci deyip abartmayalim diyoruz.daha nasil izah edelim anlamaniz icin.

- Senin dediğini biz anladıkta , sende şunu anla bu gece o dakikada o top artık çıkmazdı...

- Herhalde Bilmem kaç milyarlık dünya nüfusunda bir Allahın kulu o topu çıkarabilirdi ..

- Onur bitmiş defans şaşırmış abuk subuk paslar artık orda kim olsa çıkaramazdı..

- Hami Onur o topu çıkarabilirdi dediyse halt etmiş..

Serdær

1.dk 90.dk kadar kalende sayısız gol kurtar.

Tabir-i Caizse anan ağlasın..

Kusura bakmasınlar ama 1.geri pas verdin hata oldu 2.halde hala kaleciye geri pası veriyorsan yuh yani !

Onur ne yapsın !

UmutBaykan
umut konusunda bende bu düşüncedeyim burada tek suç umutun yetersiz olduğunu göremeyip veya göremeyip yanına kaliteli bir forvet almayan yönetimdir bu arada umut bize geldiğinden beri ilk kez oyundan atıldı galiba

Forvet ve stoper arıyormuşuz ya biz haberlerde alt yazı geçiyor :)

Hamza Yilmaz
26.04.2010, 23:23
Ben senın ne demek istediğini anladım..Ama Teo için konuşmakta erken

Teo'yu alanı için suçlamakta.Seneye konuşulsa daha adaletli olur...

Ha yapamadı ben de Teo'yu eleştirmesini bilirim..
Teoyu daha dogru izleyemedik. Ama bu eleman ofsayti bilmiyor galiba. Dikkat edin durmadan ofsaytta. Isin kötü tarafi ofsaytta oldugunun farkinda degil gibi. Haftaya daha iyi görürüz

Serdær
Bu sezon tek kazancımız, KOCA BİR ONUR!
Bu sezon UMUDUMUZU yitiren, bir KARA BULUT!

Özgür,

Koskaca sezonu çok iyi özetledin ;)

Aker
Bu arada Ceyhun'dan orta saha olmaz bunu bakalım koskoca Trabzon camiasında kim anlayacak bu kadar ağır bir adam orta sahada mücadele edemez.Hüseyin bile daha hızlıydı :S

Onun bu kusurunu kapatacak oyuncularımız var aslında ama boyu uzun olmasına rağmen hava topu alamıyor, topu alayım derken rakibi tekmeliyor vs. Onu kaybetmek istemem ama bizim oyun yapımıza uymuyor.

usameakcelik
Eleştirmek başka küçük düşürmeye çalışmak , rencide etmek başka ...

Okumak farklı bir olaydır , İlkokul mezunu hatta 1. sınıf öğrencisi de okur , ama okuduğunu anlamak çok farklı bir olaydır ...
Abicim tamam uzatmayalım bence. Sen benim dediklerimi anlamamışsın. Bende senin son yazdığın cümleyi anlayamadım. Sana iyi akşamlar.

Herkese hayırlı geceler!!!

matalar
26.04.2010, 23:24

hakeme küfür ettiler onu duydum.bizede mi küfür ettiler

biltrabzon
ayrica bu onur meselesini fazla abartmayalim.ben sanki burda syla nin ilk geldigi zamanlardada böyle övüldügünü hatirliyorum.onur bu istikrarini devam ettirir insaallah.istikrari devam eder insaallah yillarca.

Mustafa GÜLAY
onların kardeşliğini yiyeyim ben demedikleri laf kalmadı

U.Sadıkoğlu

Şu gol nasıl çıkarılabilir ümit karan'ın topa vuruş şekline bakın kaleye olan mesafesini ölçün ve yol = hız x zaman formülünden bu golü çözün.

demir

Sayfalardır umut umut umut...takımın son dakikada kontraya gidebilecek bir top ayagına gelen selçugun etrafında her zamanki taafını yapıp adeta esesli bir topcu gibi geri pas yapıp akabinde gelen ortada gol yedigimizi neden kimse konuşmuyor ?

O herif dirsegi hak etti...aslında hakem hak etti..verdigi kartlardan degil tabiki , 55 numaralı sarı kartı oyuncu olan herifin umutun itiraz pozisyonundan önce umuta yaptıgı sarı kartlık faulune göz yumup akabindeki olanların baş mimarı oluşundan....

güzel bir analiz olmuş tebrik ederim :alkış::alkış::alkış:

krdnz
Forvet ve stoper arıyormuşuz ya biz haberlerde alt yazı geçiyor :)

Doğru,ben onu sniper olarak okumuştum.Kalp atışlarım hızlandı :)

Serdær
26.04.2010, 23:25
hakeme küfür ettiler onu duydum.bizede mi küfür ettiler

Başta Egemen olmak üzere,maçın belli kısımlarında küfür sesi duyuldu..

Bunlardan bir örnek ;

Trabzonspor ..çleri dönsün şaşkına..

karayamayman

Top ile alakası yok.

Yediğimiz gol ofsayt mıydı? İlk tekrarda sanki öylemiş gibi geldi, son keyifsizlikten bir kez daha dikkatli bakmadık...

Emre Çömez
Özgür abi (ç)alabilirmiyim sözünü? :D

Anıl Caner
26.04.2010, 23:26
Tribünden yeni geldim. Yayında yapımda emeği geçen herkesin ALlah belasını versin.

Sefa
Yediğimiz gol ofsayt mıydı? İlk tekrarda sanki öylemiş gibi geldi, son keyifsizlikten bir kez daha dikkatli bakmadık...
Ofsayt yok temiz gol.

Egemen
Üçüncüye laf düşmez ama umutla ilgili her yorumunuzda Teoya da laf etmeden geçtiğinizi görmedim.

her seferinde açıklamaya çalışıyorum ama yetmiyor kabiliyetim..

teo taraftarı susturmak için, ne olduğu, ne çıkacağı bilinmeden alınmıştır..

hatadır bence.. hatayı yapanı eleştirelim diyorum..

teoyu sadece videolardan izledim.. izlediklerimden edindiğim kanı küçük takımların büyük topçularından olduğu.. haa seneye kalır, atar sezonda 25 gol.. bende hatamı kabul ederim.. ama o ışığı görmedim..

küçük düşünen yöneticilerle bir yere varamayız..
topçuları tartışsak ne olacak ki.. biz yazdık diye messi mi olacaklar..

yazmayı unutmuşum kusura bakma.. bu forumda herkese laf düşer.. hatam varsa affola..

biltrabzon
- Senin dediğini biz anladıkta , sende şunu anla bu gece o dakikada o top artık çıkmazdı...

- Herhalde Bilmem kaç milyarlık dünya nüfusunda bir Allahın kulu o topu çıkarabilirdi ..

- Onur bitmiş defans şaşırmış abuk subuk paslar artık orda kim olsa çıkaramazdı..

- Hami Onur o topu çıkarabilirdi dediyse halt etmiş..

dünyada cikmayacak hicbir gol yoktur.nokta......................................

Özgür Öztürk
26.04.2010, 23:27
Özgür abi (ç)alabilirmiyim sözünü? :D

Senin olsun ;););)

Serdær

Nizami gol .

KAUNAS
maçın özeti:

- maçın henüz 20.dakikasında alakasız pozisyonda gereksiz itiraz eden umutun aynı dakika kırmızı görmesi sonucu ( ki aslında o hareket normalde direk kırmızı kart olmalıydı) takımı 10 kişi bırakması

- bu dakikadan sonra oyuncuların ister istemez daha kontrollü ve daha defansif oynaması

- colman,burak,alanzinho,selçuk'un rezalet oyunu

- selçuk'un bu sezon 3. kez direk olarak skora etki eden hatası

- taraftarın artık umut'a olan kredisinin bitmesi ve sezon sonu gönderilmesini istemesi

gecenin kahramanı ise tek kelimeyle muhteşem oyunuyla kaleci Onur

Cem Kıran
26.04.2010, 23:28
Teoyu daha dogru izleyemedik. Ama bu eleman ofsayti bilmiyor galiba. Dikkat edin durmadan ofsaytta. Isin kötü tarafi ofsaytta oldugunun farkinda degil gibi. Haftaya daha iyi görürüz

Ya arkadaşlar anlamıyorsunuz galiba..Defans hızlı ileri çıkınca..

Kondüsyon eksikliğinden kaynaklanan nedenlerden dolayı oda seri bir şekilde geri gelemiyor..

Daha ligi bile tanıyamadı adam nasıl bir futbolun içindeyim bilmiyor bile..

Seneye camp dönemini geçirsin bakalım güçlensin..

O zamanda geri dönemeyip ofsaitte kalıyorsa tamam sorun var derim..

Biraz sabır..Umut'a o kadar sabrettik 4 yıl..2011 Ocak'a kadar sabır lütfen..

O zamana kadar kendini belli eder ztn..

krdnz
26.04.2010, 23:29
dünyada cikmayacak hicbir gol yoktur.nokta......................................

Sağol abi,ender bilgilerini bizle paylaştığın için teşekkür ederiz.

Serdær

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/26/6308.jpg

The Ciks
Alan fb kupa maçı ve lıg maçında oynayacagı futbolla kalıp kalmayacagının macını oynar...

Bugunde aynı tas aynı hamam...nereye gıdıyorsun...hurra...bır hızın var anladıkta nereye ...

Umut un aklı baska yerlerde...1 hafta sakın sakın kendı ıç sesını dınlesın...

Takım da bugun hakatten cok kotuydu...

Yanlız onur kulubumuze kaleci almanıza gerek yok dıyor kaç haftadır...bas bas bagırıyor adeta...sadece bunla yetınse ıyı....avrupa sampıyonasında volkan dan kaleyı devralacak gıbı ustelık...

2012 den ıtıbaren ve sonrası mınımum 10 yıl mıllı takım kalesını bloke edebılır...

demir
onur o topu cıkarsaydı ne olacaktı ? 1 puanamı sevınecektik _? onuru yıldız ılan edecektık (ki hala oyle ) eeee bu takımın butun eksıgını o kurtardıgı topla bızımde aldıgımız 1 puanla kapatacaktık oylemi ??? ohhh ıyı oldu yenıldıgımız artık senol hoca kımı kovuyorsan kov kemı getırıyorsan getır ama seneye boyle rezalet bır futbol boyle sac yolmalık bır forvet seyrettırme bıze allah askına ...!

Halit Akyüz
26.04.2010, 23:30
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=1274363219012

Şenol Güneş'in Açıklamaları

Cem Kıran
26.04.2010, 23:31

teoyu sadece videolardan izledim.. izlediklerimden edindiğim kanı küçük takımların büyük topçularından olduğu.. haa seneye kalır, atar sezonda 25 gol.. bende hatamı kabul ederim.. ama o ışığı görmedim..

yazmayı unutmuşum kusura bakma.. bu forumda herkese laf düşer.. hatam varsa affola..

Ha işte yine de erken konuşmayalım..

Umut'a 4 yıl sabrettik..Teo'ya da ligin başlamasından ara transfer dönemine kadar sabredelim..

Ama o ışık olayına katılmıyorum..Çünkü Umut ve birkaç takım arkadaşı yardımlaşsaydı..Şuan 3-4 golu vardı diye düşünüyorum...

Kayseri ve Antalya maçındaki şansızlıkları da eklemek lazım..

Koray10
26.04.2010, 23:32
bu takim lan seneye sampiyonluk hikaye...final de böyle oynarsak , vay halimize

Aker
Kardeş ne kardeşi, kardeş arayacaksak yurt dışına bakalım Drogheda ya. En azından küfür etmiyorlar kardeşlerine bize. Bu ligte kimse benim kardeşim değil. Sempatimde yok. Biz ne zaman ilişkimizi ilerletmeye çalışsak küfür, aşağılama yapılıyor. Hatırlayın geçen sene yönetim çiçekle karşılıyorlardı rakip takımı. Onlarsa bizi küfür ile karşılaşıyorlardı, halada öyle.

Cafer Bulur
Giray da song da bu aksam cok kötü bir mac cikardilar,yenilen golde ikisinin arasindan ümit golü atti.

Songla yollarin ayirlmasi kacinilmaz,giray iyi bir yedek olabilir.

Halit Akyüz
Güneş, Trabzonsporlu futbolcu Umut'un maçın ilk yarısında kırmızı kart görmesiyle ilgili olarak da ''Hakeme itiraz edip kırmızı kart görmesi Umut'u haklı kılmaz. Hatalı olan Umut'' değerlendirmesini yaptı.

Ajansspor

Kıvanç Çuvalcı

Strong-Ts kusura bakma ismini bilmiyorum ama birincisi senden yasca kucuklerle duzgun konus,kimseye sen git ayiciklarinla oyna falan demeye hakkin yok ki onlar senin kardesin onlari dislama anlamaya calis.
Ikincisi ise,bu Umut u destekleyenler ki bende onlardan biriyim Umut u su an Trabzonspor un hali hazirda oynayan forveti oldugu icin destekliyorlar,yerine ahmet olsa mehmet olsa onu destekleriz,yerine daha iyisi gelsin onu destekleyelim,kimsenin adam kosuyor diye falan destekledigi yok,maksat oynayan oyuncuya sahip cikma,destek olma.yoksa yuhh la kufurle hic bir oyuncudan daha iyi verim alindigini ben henuz gormedim.ama derdimizi anlatamiyoruz malesef.

Fatih Özkan

:D:D:D:D

Sinirimden gülüyorum!

Bülent AKBULUT61
26.04.2010, 23:33
yazık ne hallere düştük bu takımın suclusu umut buluttur ve onu oynatmakta ısrar eden Şenol hocamızdır

karayamayman
26.04.2010, 23:33
Daha kupa maçımız var, bu sebeple Şenol Hoca takımla ilgili açıklamalarını haftaya çarşambaya kadar buzdolabına kaldırsın...

5 Mayıs'tan sonra ise tek yetkili olarak göndereceklerini göndersin, yapacağı transferleri de yaptırsın...Teknik adam olarak kendi takımını kurma hakkı var...

Ben de Ömer Aysan daha fazla şans verilmesi, Ceyhun'un da bir an önce teşekkür edilelerek gönderilmesi gerektiğini düşünenlerdenim ama Hocanın tasarruflarına saygı duyup sonuçlarını beklemek lazım...

Egemen
26.04.2010, 23:34
Ha işte yine de erken konuşmayalım..

Umut'a 4 yıl sabrettik..Teo'ya da ligin başlamasından ara transfer dönemine kadar sabredelim..

Ama o ışık olayına katılmıyorum..Çünkü Umut ve birkaç takım arkadaşı yardımlaşsaydı..Şuan 3-4 golu vardı diye düşünüyorum...

Kayseri ve Antalya maçındaki şansızlıkları da eklemek lazım..

dedim ya inşallah siz haklı çıkarsınız ben de yutarım laflarımı..

ama o ışığı cidden göremedim.. dediğin gibi 2011 ocağa kadar bıraktım teoyu :)

Oemer61
Şu fotoğrafı Umut görsün diyenlere sadece gülüyorum.

Maçları izlemeyen biri de '' Demek ki adam sahada boş boş geziniyor '' sanar.

Insani dinden imandan cikaracaksiniz ya!!! Umut'a hala savunmada olan bir ALLAH kulu yazsin bu adamda ne yetenek gördügünü, adam kac senedir TRABZONSPOR'da oynuyor futbolunun üzerine bir gram koymadi. Ne yapiyor bu adam ne??? Sahada at gibi kosup bir yerini yirtmaksa futbolculuk, alalim bir kac atlet te onlar oynasin. Bu adam bu takimdan kovulmadigi, yada kendi SEREFiyle birakip gitmedigi sürece, bu ADAM ilk 11'de sahaya cikmaya devam ettigi sürece, bu takim hic bir zaman ilk 5. ten yukarida olamayacak, olursa eger yaziklar olsun o rezil lige. Artik sabir kalmadi, tas olsa tozzzzzzz olur toz kanser ettin bizi Umut yeter artik yeter ya...

biltrabzon
bizim takimda eksik cok degil aslinda 3 tane adam bulsan.komple bir santrafor.iyi bir ön libero ve stoper.bunlarida koy aralarina bak nasil oluyor takim.önemli olan o 3 adami bulabilmek.

Ümit Tekşan
26.04.2010, 23:35
Sağlık olsun, yapacak bişey yok. Kızgınlığımız kendi kendimizi yememize sebep oluyor. Kırmızı kart gören Umut'tan tutunda bütün futbolcular ruhsuzdu ( Onur hariç ) o bakımdan fazla söze gerek yok. Ha bir puan almışız ha üç puan kaybetmişiz fark etmiyor.

matrix5782
kontrolsüz güç: güç değildir

harcanan trilyonların fazla oluşu takım olmamızı birlik olmamızı ve takım ruhunu oluşturmaz

önemli olan ne kadar harcadığın değil ne kadar güçlü olduğunda değil

önemli olan gücünü etkili; harcadığın parayı mantıklı kullanmak;takım olmak birlik olmak giydiğin formanın ruhunu sahaya yansıtmak bizim sıkıntımız bu bunu başaramıyoruz

bugün sahada bir kişide ruh gördüm o da maç sonunda gözyaşlarını sahada akıtan kalecimiz onur

oyuncularımıza birilerinin hangi takımda oynadığını hatırlatması gerek

oyuncular bu sorumlulukla saha çıkmalı bu derecede mücadele etmeli yok diyorlarsa kapı gösterilmeli kimse bu takımdan büyük ve değerli değildir

ne kadar iddamız olmasada oyuncularımızın sahada gerekli mücadeleyi göstermeleri formalarındaki tek yıldıza saygı gösterip bunun bilincinde sonuna kadar savaşmalıdır.

herkes haddini bilecek

Anıl Caner
Maç sonu gözyaşlarına hakim olamayan Onur kardeşime hakkımı helal ediyorum.

Ahmet Faruk
26.04.2010, 23:36
Maçtaki ilk ve tuk şutumuzu da 26 dakikalık Umutlu periyotta değil de, diğer zaman diliminde atmışız....
Ben de zorlayayım dedim biraz...

Cem Kıran

Estağf.. kardeşim laf yutturma gibi derdim yok:)

Tmm hadi bakalım;)

Fatih Bayrakdar

Önümüzdeki sene 15 golü geçsin ilk cevap yazacak olana istediği yerde yemek ısmarlayacağım ...

Tersi olursa ama ...

Çok pis yemek yerim ...

cem2661
Aynen ne küfür ettiler..
Yine bu tarz provakatif mesajlar yazılacak biliyorum ama ayıptır,günahtır yapmayın...

Açık tribünde size yakın taraftaydım.Egemen'in tribüne yaptığı hareket sonrası kendisine ve Bülent'e Umut'un insanlık dışı müdahalesi sonrası gerginlik yüzünden bir miktar küfür edildi ama Trabzon'a asla direk sövülmedi.
Birkaç kez yapmaya kalkanlarda hemen susturuldu tıpkı deplasman tribününden maçın 10uncu dakikasında ''Ananın elinden öpeyim Eskişehir'' tezahüratını oradaki aklı selim arkadaşlarımızın susturduğu gibi.

Bu gerizekalı tezahüratı ben de sevmiyorum ama söyleniyor maalesef.(hani şu dönsünler şaşkına denen gereksiz ve amaçsız bağırış)Yoksa bunun dışında Trabzon tarafına asla küfür edilmedi.

Kardeşlik falan bir dünya yalan dolan ama SAYGI çok önemli.
Bizim taraftarımızın neredeyse tamamı sizi seviyor ve çok büyük saygı duyuyor tıpkı benim gibi.
Aradaki çoluk-çocuk ve çürük elmaları da sallayın gitsin.

Sevgiler,saygılar...

Koray10
ceyhuna hep destek verildi ama ceyhun varlik gösteremiyor..

Taner Uykuçeken
bu gece epey kişi ceza aldı sebep başta Umut

Busene öyle veya böyle bitti gelecek sezonun ilk maçında ilk 11 de

UMUT-ENGİN ve BURAK'ı görürsem benim adımın altında kesin Forumdan uzaklaştırılmıştır yazacak

Aker
26.04.2010, 23:38

Sende haklısın, suç yönetimde tabii ama Şenol hocamda da var. Bir kez olsun bize adam akıllı bir Teo yu izlettirmedi.
Bilmiyorum iyi mi kötü mü, izlediğim maçlarda bana kaliteli gibi geldi Teo.
Aslında sırf umuta kızdığımız için Teo bu kadar el üstünde tutuluyor. Bunu yapanlardan biride benim. Yinede Teo ya güveniyorum, umarız bizi yanıltmaz.

SEDAT
bu gece epey kişi ceza aldı sebep başta Umut

Busene öyle veya böyle bitti gelecek sezonun ilk maçında ilk 11 de

UMUT-ENGİN ve BURAK'ı görürsem benim adımın altında kesin Forumdan uzaklaştırılmıştır yazacak

- Taner abi yinede yapma bence...:)

cyhlak
Umut sanırım kupa maçında da cezalı olacak yanlış biliyorsam düzeltin.

Cafer Bulur
Umut un hirsini begenenler hüseyin bu takimdan gitsin diyordu.

Hüseyin defansif oyuna yaptigi katki ile umuttan daha becerikli idi.

FC-ST-PAULI-61
umuta yaziklar olsun

Halit Akyüz
Ceyhun kendini geliştiremeyecek galiba gönderilmesinde sakınca yok.

Cem Kıran
26.04.2010, 23:39
Strong-Ts kusura bakma ismini bilmiyorum ama birincisi senden yasca kucuklerle duzgun konus,kimseye sen git ayiciklarinla oyna falan demeye hakkin yok ki onlar senin kardesin onlari dislama anlamaya calis.
Ikincisi ise,bu Umut u destekleyenler ki bende onlardan biriyim Umut u su an Trabzonspor un hali hazirda oynayan forveti oldugu icin destekliyorlar,yerine ahmet olsa mehmet olsa onu destekleriz,yerine daha iyisi gelsin onu destekleyelim,kimsenin adam kosuyor diye falan destekledigi yok,maksat oynayan oyuncuya sahip cikma,destek olma.yoksa yuhh la kufurle hic bir oyuncudan daha iyi verim alindigini ben henuz gormedim.ama derdimizi anlatamiyoruz malesef.

Söylediğim söz için özür diliyorum...

Umut'u ben de desteklemek isterim AMA...

Geçtiğimiz Kasımpaşa maçında Umut...

Takımına,camiasına,onu oynatan hocasına,taraftarına ve buraya..

Ekmek parası için gelmiş olan Teo'ya İHANET etmiştir!

Böyle bir oyuncuyu bırak desteklemek yüzünü bile görmek istemem..

Berat
26.04.2010, 23:39
Umut'tan çok bilmiş (!) Trabzonspor taraftarına gelsin, Cem Karaca söylüyor; "Beni Siz Delirttiniz"...

Taş olsa çatlardı..O da bir insan sonuçta..

Armağan Dere
26.04.2010, 23:40
Kimse Top oynamadık demesin ama Eskişehirspor'un destek adı altında yaptıkları ''..ne Trabzon'' tezahuratını da hiçbir zaman unutmayacağım şunu unutmayın Trabzonspor'un bu ligde dostu yoktur...

Cafer Bulur
Yine bu tarz provakatif mesajlar yazılacak biliyorum ama ayıptır,günahtır yapmayın...

Açık tribünde size yakın taraftaydım.Egemen'in tribüne yaptığı hareket sonrası kendisine ve Bülent'e Umut'un insanlık dışı müdahalesi sonrası gerginlik yüzünden bir miktar küfür edildi ama Trabzon'a asla direk sövülmedi.
Birkaç kez yapmaya kalkanlarda hemen susturuldu tıpkı deplasman tribününden maçın 10uncu dakikasında ''Ananın elinden öpeyim Eskişehir'' tezahüratını oradaki aklı selim arkadaşlarımızın susturduğu gibi.

Bu gerizekalı tezahüratı ben de sevmiyorum ama söyleniyor maalesef.(hani şu dönsünler şaşkına denen gereksiz ve amaçsız bağırış)Yoksa bunun dışında Trabzon tarafına asla küfür edilmedi.
Kardeşlik falan bir dünya yalan dolan ama SAYGI çok önemli.
Bizim taraftarımızın neredeyse tamamı sizi seviyor ve çok büyük saygı duyuyor tıpkı benim gibi.
Aradaki çoluk-çocuk ve çürük elmaları da sallayın gitsin.

Sevgiler,saygılar...
Sizin erkan zengin de iyi tekme atti,yalan yok.

Erkan dan tekme yiyen egemen e küfür edildi,eskisehirli taraftara yakismadi.

SEDAT
- Bu takımın iyi bir stada iyi bir taraftara iyi bir idman tesisine ihtiyacı var....

bahadır2561
Güneş, Trabzonsporlu futbolcu Umut'un maçın ilk yarısında kırmızı kart görmesiyle ilgili olarak da ''Hakeme itiraz edip kırmızı kart görmesi Umut'u haklı kılmaz. Hatalı olan Umut'' değerlendirmesini yaptı.

Ajansspor

Allah Allah nasıl böyle bi açıklama yapmış hatalı olan ''teo'' degilmiydi yanlış macımı izledim(!)

FC-ST-PAULI-61
26.04.2010, 23:41
Umutsporlular komik olmayin

Fatih Özkan
Umut'tan çok bilmiş (!) Trabzonspor taraftarına gelsin, Cem Karaca söylüyor; "Beni Siz Delirttiniz"...

Adama dirsek sallaması doğru mu peki ?

Mustafa ÖZDEMİR
- Bu takımın iyi bir stada iyi bir taraftara iyi bir idman tesisine ihtiyacı var....
bu takımın çoook şeye ihtiyacı var çok...

Halit Akyüz
Golü tekrar izledim de Taffarel bile çıkaramazdı. Hatta Schmeichel'da çıkaramazdı.

Aker

????? Ne yaptık biz yahu?:confused: Forever umutspor mu yoksa:D

Egemen
Sende haklısın, suç yönetimde tabii ama Şenol hocamda da var. Bir kez olsun bize adam akıllı bir Teo yu izlettirmedi.
Bilmiyorum iyi mi kötü mü, izlediğim maçlarda bana kaliteli gibi geldi Teo.
Aslında sırf umuta kızdığımız için Teo bu kadar el üstünde tutuluyor. Bunu yapanlardan biride benim. Yinede Teo ya güveniyorum, umarız bizi yanıltmaz.

kasımpaşa maçında teo yerine umut çıkmalıydı.. Şenol Hocanın yanlışı buydu.. o yanlış bizi umutçular teocular diye ayırdı..

bu takımın ölüsü bu sene 5ten aşağı düşmez zaten.. dinlendir umutu.. teoyu izlet, murat tosunu izlet.. adamların ne olduğunu bilmiyoruz ki sağlıklı yorum yapalım..

Sefa
26.04.2010, 23:42
Umut tek yeteneği(?) olan ''iyi niyetini'' de yavaş yavaş kaybediyor.

matalar
selçuğu herkes eleştirsede ben seviyorum.
ön libero yok takımda adam o görevi yapıyor.
elinden gelen mücadeleyi yapıyor.aslında selçuk ofansif ortasaha.ama verilen görevi yapıyor.
futbolcu iyi niyetli olsun hakkını versin canımı yesin.yoksa hatalı geri pas vermiş bunlar futbolda var.
ben umutuda seviyorum.gökhan gibi forvetin olup gol atacağına umut olsun oda onun kadar atıyor zaten.
hiç olmazsa adam elinden geleni yapıyor dersin.

bangkook_61
Maçtaydım. Ama yorumları buraya yazıp kaybolmasını istemiyorum. Eskişehirspor başlığının açılmasını bekliyorum.

SEDAT
26.04.2010, 23:43
- Hırsızın hiçmi suçu yok...

- Doğa denen oyuncu ceza sahasında kendini yere atıyor, ama kart görmüyor neden..çünkü sarısı var..
- Egemene tekme atılıyor kart yok...

- Sıradaki parça Tff ye destek veren Hacısalihoğluna gelsin..Metallicadan unforgiven...

The Ciks
Önümüzdeki sene 15 golü geçsin ilk cevap yazacak olana istediği yerde yemek ısmarlayacağım ...

Tersi olursa ama ...

Çok pis yemek yerim ...

Lıgımızde an ıtıbarıyle 1 futbolcu 15 gol barajını gecmıs...17 takımlı bır lıgde...
bu barajı 2 bılemedın 3 futbolcu asacak gıbı...

Kım vurursa gol olur turunden bır ıddia bu...cok yemekten catlayabılırsın...aman dıkkat...

Ömer TOPAL
maçın özeti:

- maçın henüz 20.dakikasında alakasız pozisyonda gereksiz itiraz eden umutun aynı dakika kırmızı görmesi sonucu ( ki aslında o hareket normalde direk kırmızı kart olmalıydı) takımı 10 kişi bırakması

-
- taraftarın artık umut'a olan kredisinin bitmesi ve sezon sonu gönderilmesini istemesi

gecenin kahramanı ise tek kelimeyle muhteşem oyunuyla kaleci Onur

evet tartısmasız kahraman ONUR eyvallah..alıntı senden yaptım lafım sana degil takıntı yapma bana sakın :) görmediklerimizi yada görüpte işimize gelmeyenleri söylemek istedim...Alakasız pozisyona gereksiz itiraz dediğin şudur..Umutu burnunu kırdıgı şahsiyet hakemin gözü önünde alana arkadas darbe iile indiren sarı gören 55 forma numaralı oyuncu....Bu oyuncu sizin alaksız olarak tabir ettiginiz itiraza neden olan oyuncuki nedenide şudur...Umuta yaptıgı arkadan ve direk ayaga olan faul...düdük bile çalınmadı..neden çalınmadı biliyormusun ? Faul verilse sarı kart verilcek bir hareket ve eses 10 kişi...lig tv tekrarını göstermedigi..hatta taraftarın neden neye itiraz ediyor bu adam dediği faul...ikinci yarı başlamadan gösterdiler tekrarı bulursanız izleyin...Sizin göremediginiz yada umutu lekelemek adına görmezden geldiginiz bir gerçegi savunup itiraz edip isyan edip sarı yiyen umuta o herife attıgı dirsekten dolayı içimdeki asi ruh adına teşekkür ediyorum...O dirsek aslında hakemeydi ve adi federasyonaydı..ama anlayana....!

Gökçebey
Umut, git Onur'dan hellalik iste. Ben olsam vermezdim ya sen yine de iste. İste ve öyle git. Git. Git.

asker26
eskişehir taraftarını avni aker de görelim bide :@Maçın sıcaklığı varken yorum yapmak istemezdim ama 10 i aşkın taraftardan küfür yedikdiyorsanız ayıp ediyorsunuz,birde Bando eşliğinde yapmışız,yukarılarda bir arkadaş yazıyordu...
Her Tribüncü bazı şeyleri çok iyi bilir,eleştiri genele göre yapılır ama mutlaka aralarda irili ufaklı 8-10-20 şerli diyeyim gruplar sağına soluna gaz verebilir.bizim Tribün gruplarından duydunuzmu toplu küfür "Kızılcıklı-Nefer olsun,Ayder olsun,Altes olsun" ben kendimde maçtaydım,bağırmalardan çok bağıranları engellemeye çalışıldı.
Ne hoştu bandoeses le espana yaparken sizinde kemençe ile katılmanız.Yani bu tür kötü tezahüratlar sadece bizde olmuyor,tabii sizdede olmuyor yada başka şehirlerdede olmuyor.
Trabzonspora Urfadaki finalde gönülden başarılar diliyorum.
Bu arada şunuda demeden geçemiyeceğim,Onur mükemmeldi,kalecilerin kötü kaderi vardır,malesef bizim maçta bu kaderiyle tanışmış oldu.

bahadır2561
26.04.2010, 23:44

7/24 işkencemi yapılıyor ne yapmışız ki??

Egemen
Umutsporlular komik olmayin

ne geçti eline şu yorumu yazınca?

az akıllı yorum yapın..
beceremiyorsanız, bırakın becerenler yapsın,

okuyun, öğrenin..

Mehmet Sarigül
http://i1004.hizliresim.com/2010/4/26/6308.jpg

Bu takima en az bir forvet kadar, bir de sagbek sart!

Önce ofsayti bozuyor, devaminda sanki hakem düdük calmis gibi pozisyondan kopuyor...Kaliteli bir takim 94'de bu bölgeden gelen topa rakibe böyle rahat kafa vurdurmaz!

SEDAT
Maçtaydım. Ama yorumları buraya yazıp kaybolmasını istemiyorum. Eskişehirspor başlığının açılmasını bekliyorum.

- Burası değilmi Eskişehir başlığı...

Hakan Karadirek
Eger sampiyon olmak istiyorsak siyasete bulasmamiz lazim . Fenere bakin , basbakana bile aciklama yaptirabiliyor . Senin Trabzonlu (!) spordan sorumlu devlet bakanin sana bir gram faydasi yok .

matalar
26.04.2010, 23:45
Umut tek yeteneği(?) olan ''iyi niyetini'' de yavaş yavaş kaybediyor.

atamadıkça stres yapıyor.
bu streste ona çok şey kaybettiriyor.

Gordon Freeman
26.04.2010, 23:45
Takımdan kimler gitmeli bilmiyorum ama kesin kalması gereken 2 kişiyi biliyorum..
Onur ve Serkan...

FC-ST-PAULI-61
26.04.2010, 23:46
ne geçti eline şu yorumu yazınca?

az akıllı yorum yapın..
beceremiyorsanız, bırakın becerenler yapsın,

okuyun, öğrenin..
gereksiz yorum

Murat'
Kupa için Umudun kaldı mı?

Kupa için sadece şunu söyleyebilirim eğer Umut gerçekten oynarsa kupayı alırız.Başka türlü kupayı almamızın imkanı yok bence.

Ahmet Faruk
Ençok merak ettiğim şeylerden birisi de Engin ve Şenol Güneş arasındaki özel ilişki...
Çok derinlere dayanıyor olsa gerek ki adamın daha 80den önce çıktığını görmedik...

h@msi61
Eskisehirliler direk dalga geciyor herhalde, yoksa biz baska mac mi izledik...

Haydi haydi haydi Allah askina diye baslayan tezahurat nasil bitiyordu? Ya haydi soyle ile baslayan digeri? Bir de gelip kufur mu edildi diyorsunuz.... Sizin icin kufur neyse artik....

SEDAT
Maçın sıcaklığı varken yorum yapmak istemezdim ama 10 i aşkın taraftardan küfür yedikdiyorsanız ayıp ediyorsunuz,birde Bando eşliğinde yapmışız,yukarılarda bir arkadaş yazıyordu...
Her Tribüncü bazı şeyleri çok iyi bilir,eleştiri genele göre yapılır ama mutlaka aralarda irili ufaklı 8-10-20 şerli diyeyim gruplar sağına soluna gaz verebilir.bizim Tribün gruplarından duydunuzmu toplu küfür "Kızılcıklı-Nefer olsun,Ayder olsun,Altes olsun" ben kendimde maçtaydım,bağırmalardan çok bağıranları engellemeye çalışıldı.
Ne hoştu bandoeses le espana yaparken sizinde kemençe ile katılmanız.Yani bu tür kötü tezahüratlar sadece bizde olmuyor,tabii sizdede olmuyor yada başka şehirlerdede olmuyor.
Bu arada şunuda demeden geçemiyeceğim,Onur mükemmeldi,kalecilerin kötü kaderi vardır,malesef bizim maçta bu kaderiyle tanışmış oldu.

- Sizin rıza efendide baya palazlanmış görmeyeli...azından küfür eksik olmadı...

- Kadıköyde pankart açtıklarında mğrur anadolu delikanlısıydı halbuki...

Aker
kasımpaşa maçında teo yerine umut çıkmalıydı.. Şenol Hocanın yanlışı buydu.. o yanlış bizi umutçular teocular diye ayırdı..

bu takımın ölüsü bu sene 5ten aşağı düşmez zaten.. dinlendir umutu.. teoyu izlet, murat tosunu izlet.. adamların ne olduğunu bilmiyoruz ki sağlıklı yorum yapalım..

Kesinlikle ve şunu yazayım içimde kalmasın, açıkçası ben şenol hocanın birilerinin verdiği isimleri oyuna soktuğu çıkardığı çıkarmadığı görüşündeyim. Bir insan göz göre göre hata yapmaz yapamaz. Umarım yanılıyorumdur.

futbalski60
26.04.2010, 23:47
Yapmayın arkadaşlar bu takım istese bugün Eskişehir'i dağıtırdı bundan daha dişli takımları madara ettik bugün ki skorun kadro kalitesiyle filan alakası yok.

Eskişehir
Kardeş ne kardeşi, kardeş arayacaksak yurt dışına bakalım Drogheda ya. En azından küfür etmiyorlar kardeşlerine bize. Bu ligte kimse benim kardeşim değil. Sempatimde yok. Biz ne zaman ilişkimizi ilerletmeye çalışsak küfür, aşağılama yapılıyor. Hatırlayın geçen sene yönetim çiçekle karşılıyorlardı rakip takımı. Onlarsa bizi küfür ile karşılaşıyorlardı, halada öyle.

Maçtan yeni geldim..Maç basında saygı durusunda sizin arkadaslarınız saygı göstermedi..Tribünde küfür olmasın trabzona özen gösterilsin diyenler çoktu..ANcak maçın stresi sizinkilerin bizleri sürekli ıslıklamaları , sakatlanan oyuncumuz ambulansla giderken ambulansa tepki göstermeniz iyice gerdi.maçta olmayan bilemez oyuncumuzu ambulans götürüyor trabzonlu tarftarla ambulansı yuhlayıp bir şeyler atıyor..ondan sonra taraftar biraz gerildi 1 dk sürmeyecek sekilde KARŞILIKLI küfürleşmeler oldu..Özellikle sizin taraftarla hiç ilgilenmedik zaten fazla sesleride cıkmadı..Bize katıldıklarıda oldu..Her tribunde olabilen anlık laf talası el haraketleri karşılıklı oldu..Olaylan bunlardan ibaret..

Bizim gözümüzde trabzon hala Eskişehirden aldığı bayrağı ileriye taşıyarak istanbulu 5 kere yıkan Anadoluda saygı duyulması gereken bir takımdır....

Kalecinize helal olsun..Egemen anca taraftarı tahriketsin..Gitsin onurdan örnek olsun nasıl futbolcu olunur..Herkese iyi aksamlar

Egemen
gereksiz yorum

dikkat et, izleniyorsun ;)

Mert Oğuzlu61
26.04.2010, 23:48
yazık ne hallere düştük bu takımın suclusu umut buluttur ve onu oynatmakta ısrar eden Şenol hocamızdır

yaaaw başlıycam umuta şimdi herkesin dilinde bir umut, şenol hoca niye oynatıp duruyor bu adamı felan, umutu bırakın şimdi tamam 26 dan sonra 10 kişi oynamak zordur ama rezaleti görmedinizmi sahada yıldızımız onur oluyor siz hala umutla şenol hocaya laf atıyorsunuz

umut tamam kazma biliyoruz ama yedekte doğru düzgün adammı varda oynatmıyor şenol hoca, derdiniz ne sizin teofilo konusunda niye bu kadar duygusal davranıyorsunuz gelecek sezon belki gerçek teo yu bizlere gösterebilir ama ocaktan beri her ne kadar az sürede almış olsa görüyorsunuz işte durumunu, niye bir sihirli değnek bekliyorsunuz malzeme ortada renktaşlarım :)

Fatih Bayrakdar

Tersi olursa ama ...

Çok pis yemek yerim ...

Lıgımızde an ıtıbarıyle 1 futbolcu 15 gol barajını gecmıs...17 takımlı bır lıgde...
bu barajı 2 bılemedın 3 futbolcu asacak gıbı...

Kım vurursa gol olur turunden bır ıddia bu...cok yemekten catlayabılırsın...aman dıkkat...

Ötesini berisini bilmem , istatistik sokmuyorum işin içine ...

İddia ortada ...

Gökhan Döner
herkes inanın Fb için uğraşıyor çabalıyor.
Maçça giden bir arkadaşımla telefonda görüştüm
Bursa için demediklerini bırakmamış Eskişehir trübünleri.
Bu nedemek oluyor bu kadar savaşan takımı haftaya izleyin Fb maçında nekadar oynayacağını.
Bunların hepsi şerefsiz be kardeşim.
Maksat Trabzonspora bir darbe vuralımda nasıl olursa olsun hesabı.

Bekir
Belki saçma gelebilir Ama Bu maç için Maçın yıldızı Başlığı açılmalı ve Adaylar arasında 11 isim de Onur olmalı,Onur'un kulağına giderse iyi bir jest olabilir...

Onur için hiçbir şey yapamıyorsak böyle ufak bir şey yapalım bari...

bahadır2561
Kupa için sadece şunu söyleyebilirim eğer Umut gerçekten oynarsa kupayı alırız.Başka türlü kupayı almamızın imkanı yok bence.

o zman yandık desene koskoca TS takımı umuta bakıyo vay bee...

Mehmet Sarigül
Giray da song da bu aksam cok kötü bir mac cikardilar,yenilen golde ikisinin arasindan ümit golü atti.

Songla yollarin ayirlmasi kacinilmaz,giray iyi bir yedek olabilir.

Cafer, pozisyonu bir daha izle istersen...Giray cok kötü bir mac cikardi...ama golde Giray'in ve Song'un hatasi yok! Hata önce ofsayti bozan, sonra ise kademe giremeyen sagbekte...

Cafer Bulur
Eskisehir,samsun bunlar hikaye.

Bizim kardes takimimiz yoktur ve hicbir yerde de sevilmiyoruz.

Biz bize yeteriz,kimsenin dostluguna da ihtiyacimiz yok...

Arif Timurcioğlu
26.04.2010, 23:49
Bu maçla kupa maçını karıştırmayalım bambaşka bir oyun ve konsantrasyonla sahada olacaz o maçta.

SEDAT
Maçtan yeni geldim..Maç basında saygı durusunda sizin arkadaslarınız saygı göstermedi..Tribünde küfür olmasın trabzona özen gösterilsin diyenler çoktu..ANcak maçın stresi sizinkilerin bizleri sürekli ıslıklamaları , sakatlanan oyuncumuz ambulansla giderken ambulansa tepki göstermeniz iyice gerdi.maçta olmayan bilemez oyuncumuzu ambulans götürüyor trabzonlu tarftarla ambulansı yuhlayıp bir şeyler atıyor..ondan sonra taraftar biraz gerildi 1 dk sürmeyecek sekilde KARŞILIKLI küfürleşmeler oldu..Özellikle sizin taraftarla hiç ilgilenmedik zaten fazla sesleride cıkmadı..Bize katıldıklarıda oldu..Her tribunde olabilen anlık laf talası el haraketleri karşılıklı oldu..Olaylan bunlardan ibaret..

Bizim gözümüzde trabzon hala Eskişehirden aldığı bayrağı ileriye taşıyarak istanbulu 5 kere yıkan Anadoluda saygı duyulması gereken bir takımdır....

Kalecinize helal olsun..Egemen anca taraftarı tahriketsin..Gitsin onurdan örnek olsun nasıl futbolcu olunur..Herkese iyi aksamlar

- Yahu sizdende hep aynı mesajlar..

- İlk siz başlattınız...

- Size küfür etmedik...

- Ambulansa tepki gösterdiniz..

- Son olarak bağlayıcı cümle kaleciniz onur süperdi..

- Nasıl doğru anlamışmıyız..

h@msi61

Kardes takim gibi seylere de ihtiyacimiz yok zaten. Bir tek basimiza yetiyoruz kendimize de baskalarina da cok sukur...

Mustafa ÖZDEMİR
26.04.2010, 23:50
önümüzdeki maçlara bakacağız ...

Emrah Akcagöz

Aynen öyle geçen gün face de Samsunspor sayafasında Samsunspor taraftarlarıyla tartıştım yahu adamı memleketinden soğutuyolar be..

Mustafa ÖZDEMİR
Belki saçma gelebilir Ama Bu maç için Maçın yıldızı Başlığı açılmalı ve Adaylar arasında 11 isim de Onur olmalı,Onur'un kulağına giderse iyi bir jest olabilir...

bence de yapılmalı .onur bunu hak etti...

Arif Timurcioğlu
tv8 maçın özetini veriyor.

SEDAT

- Başlık açılmalı ama maçın yıldızı tartışmasız onur seçilmiştir denilip kilitlenmeli...

İsmail Coşgun

Yapma kardeş...

Cafer Bulur
26.04.2010, 23:51
Yapmayın arkadaşlar bu takım istese bugün Eskişehir'i dağıtırdı bundan daha dişli takımları madara ettik bugün ki skorun kadro kalitesiyle filan alakası yok.
Senol günes de bu takim cok istekli olursa iyi bir takim olur dedi.

Bu aksam istegin i si yoktu takimda ve dogal olarak da yenildik.

Iyiki de yenildik,yenilgiyi haketmistik sonuna kadar...

bahadır2561

5 degil 6 olacaktı

egemen ne yapmısta tahrik etmiş erkan denen sahıs(!) tahrike tti bilerek tekme attı egemene dikkatinize...

Murat'
o zman yandık desene koskoca TS takımı umuta bakıyo vay bee...

Ankaragücü maçında da göreceksiniz.

Diğer oyuncular ne iş yapar onu öğrenmek lazım aslında.

Sefa
Rıza Çalımbay'ı Bjk maçlarında da böyle görmek isteriz.

Eskişehir taraftarları küfür ettimi etmedimi duymadım birşey ben maça giden arkadaşlar yaşananları anlatacaktır bu konuda şimdilik yorum yapmayacağım kendi adıma..

Berat
26.04.2010, 23:52
Adama dirsek sallaması doğru mu peki ?

Doğru değil..Ben sadece Umut'u bu noktaya getiren,psikolojisinin bu derece bozulmasına sebep olan sürece dikkat çekmek istemiştim.

Umut mu yönetime forvet almayın dedi kardeşim. Adam istikrarlı,mücadeleci,farklı özellikleri olan ama son vuruşları çok iyi olmayan, buna karşın istikrarı sayesinde yılda ortalama 15 gol atan bir adam. Yönetim alsaydı adam gibi bir forvet, Umut ta efendi efendi yedek beklerdi.

Millet haftalardır Umut'a sallaya sallaya bir hal oldu. Adamın her hatasında -bugün gördüğü kırmızı kart dahil- orgazm yaşayan , zevkten 4 köşe olan arkadaşlar var.

Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi sen haftalardır "gol,gol,gol" diye adamın ağzına .ıç , ondan sonra adam kendini tamamen gole şartlayıp hatalı bir şekilde Teo'ya pas vermek yerine şut atıp gol kaçırdığında bir daha ağzına .ıç, "Umut dışarı" diye bağır.

Kusura bakmayın da o da insan sonuçta. Siz hayatınız her anında kendinizi kontrol edebiliyor musunuz? Hiç hata yapmıyor musunuz? Sahada formasını terletmeden soyunma odasına giden adama laf etmeyin, Trabzonspor tarihinin en kritik maçlarında aptal aptal kırmızı kartlar gören Yattara'nın saha içinde-dışında yaptığı dangalaklıkları 24 saatte unutun.. Ama Umut'a her fırsatta vurun..

Hadi canım sizde..

Hakan Karadirek
Onur
... - ... - ... - ...
Yattara - ... - ... - Serkan
... - ...

Gelecek yilin kadrosu , bosluklari siz doldurun .

cem2661
- Sizin rıza efendide baya palazlanmış görmeyeli...azından küfür eksik olmadı...

- Kadıköyde pankart açtıklarında mğrur anadolu delikanlısıydı halbuki...

Anlaşıldı ki maçın sıcaklığı ile bazı arkadaşlar ne desek ne yazsak giydirmeye ve maçı izlememiş,maça gelmemiş insanlara da gaz vermeye devam edecekler.Sizin de canınız sağolsun,kalın sağlıcakla..

Trabzondaki maçta hemen solumuzda dönüp dönüp küfür edenleri ben hatırlamıyorum ama atkı takas ettiğimiz arkadaşı ve 61. dakika gösteriniz için bana da konfeti verip atmamı isteyen arkadaşla sohbetimiz kaldı belleğimde...

Saygıyı hak eden Trabzon camiasına yine saygı ve sevgilerimi yolluyorum.
Bizdeki ve her yerdeki çürük elmaları da adamdan saymıyorum...

Sefa
Ha bir de Eskişehirspor galibiyeti hakeden taraftı tebrik etmek gerekir. Tebrikler..

Ahmet Faruk
Tepkisi kime gösterilecek bilemiyorum ama oyuncularımızın zırt pırt kayıp düşmeleri de ayrı bir sorundu.
Bu ne anasını satayım, bir pozisyonda bizim ki kaydı topu alamadı, adamlara pozisyon oldu.

Mehmet Sarigül
26.04.2010, 23:53

Artik var, Sanliurfaspor!...:)

Eskişehir
Bizim taraftar es esli oyuncu ambulansla giderken, ambulansa taş atmışlar ondan küfür etmişler

gerçeklik payı ne kadar bilemicem

hah işte kardeşim bende onu anlatmaya çalıstım..Lütfen maçta olmayanlar Eskişehir hakkında olumsuz yorumlar yapmasın..Maçta olması gerek olaylar vardı..Herkes Eses küfür etti diyor dogrudur ama olayları bilemediğiniz için durduk yere neden herkes galyana gelsin..Seviyoruz Biz trabzonu ve her yerde destekliyoruz..Maçlarınızda başarılar.Özellikle Kupada

Cafer Bulur
Yapma kardeş...
Gecen sezon kocaeli kümeye giderken bile bize küfür ediyorlardi,yarin karadenizsporla yarisacaklar.

:)

Egemen
Doğru değil..Ben sadece Umut'u bu noktaya getiren,psikolojisinin bu derece bozulmasına sebep olan sürece dikkat çekmek istemiştim.

Umut mu yönetime forvet almayın dedi kardeşim. Adam istikrarlı,mücadeleci,farklı özellikleri olan ama son vuruşları çok iyi olmayan, buna karşın istikrarı sayesinde yılda ortalama 15 gol atan bir adam. Yönetim alsaydı adam gibi bir forvet, Umut ta efendi efendi yedek beklerdi.

Millet haftalardır Umut'a sallaya sallaya bir hal oldu. Adamın her hatasında -bugün gördüğü kırmızı kart dahil- orgazm yaşayan , zevkten 4 köşe olan arkadaşlar var.

Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi sen haftalardır "gol,gol,gol" diye adamın ağzına .ıç , ondan sonra adam kendini tamamen gole şartlayıp hatalı bir şekilde Teo'ya pas vermek yerine şut atıp gol kaçırdığında bir daha ağzına .ıç, "Umut dışarı" diye bağır.

Kusura bakmayın da o da insan sonuçta. Siz hayatınız her anında kendinizi kontrol edebiliyor musunuz? Hiç hata yapmıyor musunuz? Sahada formasını terletmeden soyunma odasına giden adama laf etmeyin, Trabzonspor tarihinin en kritik maçlarında aptal aptal kırmızı kartlar gören Yattara'nın saha içinde-dışında yaptığı dangalaklıkları 24 saatte unutun.. Ama Umut'a her fırsatta vurun..

Hadi canım sizde..

kaybolma ortalardan :)

lazımsın bize.. sağol yorum için..

Cafer Bulur
26.04.2010, 23:54
Artik var, Sanliurfaspor!...:)
O yönetimin isbilmezligi.

Kardes takimimiz olsa olsa drogheda united olur.:)

Murat Hızal
26.04.2010, 23:55
Hadi yaşı genç arkadaşları anlarım da yaşını başını almış adamlar kendi kendilerine hamasi sloganlar üretmiyorlar mı bayılıyorum .

Sırf yazmak için yazmayın şuray.İnanın çoğu üyenin, maçlardan sonra bu başlıklara uğramak gelmiyor içinden.

Ahmet Faruk
Hocam zorlamayın ya. Vallahi olmuyor.
Ben Umutu kötülemek için zorluyor muyum hiç...

The Ciks
[QUOTE=The Ciks;3175690]

Ötesini berisini bilmem , istatistik sokmuyorum işin içine ...

İddia ortada ...
Sadece rıguelmeyı alalım...yeter bu ıddia ıçın...

bu arada hakan sukur gıbı tanju colak gıbı....fatıh tekke gıbı 30 gol barajı kalktı lıgımız ıçın...

ama dedıgım gıbı bır rıquelme yeter bu savınızı curutmeye...

Çok temız..ve asırı dozda yerım ona gore...lıg baslamadan ben derım sıze ne olacagını ıddianızın hal ve vazıyetını...

krdnz
Benim de piskolojim bozuldu.

Ben kim delirtti? :)

Süleyman Baykan
Ankaragücü maçında Umut olmayacak arkadaşlar bakalım Umut olmayınca takım nasıl oynuyor burada gereksiz yere ayrım yapan teocu umutçu vb. ikilem yapanlar ne yazacak ya teocusu umutçusu yok işin sonunda Trabzonspor aşkı var herkes düşüncesini ortaya koyuyor tek düşünce takımımızın başarısı cumartesi gününü sabırsızlıkla bekliyorum.

bahadır2561
Ankaragücü maçında da göreceksiniz.

Diğer oyuncular ne iş yapar onu öğrenmek lazım aslında.

sahada pek kosan adam olmaz,iyi niyetlide olmayabilirler haa hiç olmadı gol kacırıırz,alısık oldugumuz sey..bence daha iyi olacak..

Paksoy
26.04.2010, 23:56
tv8 de umut bulut un pozisyonu tartışıyorlar , ahmet ağaoğlu var

Eskişehir
5 degil 6 olacaktı

egemen ne yapmısta tahrik etmiş erkan denen sahıs(!) tahrike tti bilerek tekme attı egemene dikkatinize...

Arkadaslar siz sadece Tv nin gösterdiği yerleri izliyorsunuz..GÖRMÜYORSUNUZ..Benim egenmenle bi problemim yok kalecinizi nasıl kutladıysam egemenide öyle eleştirdim..

Sefa

bu arada hakan sukur gıbı tanju colak gıbı....fatıh tekke gıbı 30 gol barajı kalktı lıgımız ıçın...

Çok temız..ve asırı dozda yerım ona gore...lıg baslamadan ben derım sıze ne olacagını ıddianızın hal ve vazıyetını...
Riquelme olayı ne alemde ? Hala cevap gelmedi mi ?

krdnz
Umutu savunurken taraftara suç buluruz hep.Sanki bu taraftar ilk kez forvet gördü..

Emre Çömez
26.04.2010, 23:57
Benim de piskolojim bozuldu.

Ben kim delirtti? :)

abi olmadı böyle ama insan şık koyar :)

Cafer Bulur
Hadi yaşı genç arkadaşları anlarım da yaşını başını almış adamlar kendi kendilerine hamasi sloganlar üretmiyorlar mı bayılıyorum .

Sırf yazmak için yazmayın şuray.İnanın çoğu üyenin, maçlardan sonra bu başlıklara uğramak gelmiyor içinden.
Ben mi kast edildim?

Anıl Caner
Maçın sıcaklığı varken yorum yapmak istemezdim ama 10 i aşkın taraftardan küfür yedikdiyorsanız ayıp ediyorsunuz,birde Bando eşliğinde yapmışız,yukarılarda bir arkadaş yazıyordu...

dostum eyvallah. maç öncesi yanımıza gelen, ilgilenen, münferit saldırılar olursa dikkatli olun diye bizi uyaran, her sene Trabzon'da tabiri caizse krallar gibi davranan Eskişehir taraftarına sesleniyorum.

biz stada girdik. Eskişehirspor sahaya çıkınca aynı geçen seneki gibi tribünümüze çağırdık. Islıklar, küfürler başladı.

Hani çok zor değil insan olmak,olmamalı. Topluluk psikolojisiyle mi böyle oluyorsunuz anlamıyorum.

10 kişi falan küfür etmiyor.

Şu maçta gene Eskişehirspor kazansaydı, gene 3 puan Eskişehir'in hanesine yazılsaydı da o gol sevincini yaşamasaydınız. Maç sonu kendi çapında dalga geçmeye çalışan embesillere fırsat yaratılmasaydı.

Maç sonu dışarı çıktık. Gene konuştuğumuz herkes gayet insan. Herkesle güzel güzel sohbet ediyoruz. Ama ileride 30-40 kişi bir araya gelince küfür etmeye başlıyor :)

Ben bunu kendini bilmezlik, 3-5 densizin yaptığı şey olarak görmüyorum.

Daha maçtan 1.5 saat önce sanırım açık tribünün lideri olan Maviş diye hitap edilen arkadaşımızı gördüm. Telefonla konuşuyordu. Geldi sarıldı, başarılar diledik, gitti. Onun arkasından gelen 3-5 genco da üzerime saldırmaya çalıştılar.

Süper lige çıktığınız için araştırın bakalım şu forumdaki insan sayısı kadar kimse sevinmiştir.

Veya Eskişehir'de hangi takımın taraftarı süper lige hoşgeldiniz pankartı hazırlayıp sizlerin yanına gelmiştir.

Hangi deplasman tribünü kendi takımından önce sizin takımınızı tribüne çağırmıştır.

Benim için sorun değil 1.5 ay sonra Eskişehir'le Allah izin verirse hiç bir bağım kalmıyor.

Belli ki sen bilinçli bir arkadaşımızsın. Tribün olayını da bildiğini söylüyorsun. Tüm bunları yapan tribüne küfürler eşliğinde tepki göstermek hangi tribün adabına sığar?

Benim bu ülkede gitmediğim stad sayısı çok azdır. Ve ben sana şu kadarını söyleyebilirim ki biz Eskişehir tribününde gösterdiğimiz sevginin yarısını da hiç bir tribüne göstermedik.

Ne sahte kardeşlikler yaşadık, ne de tribün eşcinsellikleri.

Şu stadyumda eminim ki kimsenin içine kaybedilen 3 puan dert olmadı. Her sene aynısı oluyor.

Gidin tribününüzün en yaşlılarına dahi sorun. Hangisi Trabzon'da olumsuz bir olay yaşamış bugüne kadar.Veya bir tribüncü olarak sen Trabzon'da nasıl bir olumsuzlukla karşılaştın. İhtimal vermiyorum.

Yaşanmasını ister gibi çabalıyorsunuz.Niye anlamıyorum.

Ama bilin ki Trabzon'da tribünden küfür ettikten sonra maç sonunda sağa sola dağılmaz kimse.

Zannetiğinin yarısı kadar da büyük falan değil taraftarınız. İyi tribün yapmakla, büyük taraftar olmak arasında dağlar kadar fark var. Ve taraftarınız dağın yanlış tarafında duruyorlar.

Maçtan önce şehirde bize iyi niyetle yaklaşıp, keyifli sohbetler ettiğimiz, fotoğraflar çektiğimiz, eğlendiğimiz arkadaşlara selam olsun.Ben inanıyorum ki onlar bize küfür etmediler.

Murat Hızal

Hadi canım sizde..

Tekrar aynı şeyleri,yazmaya çizmeye gerek yok.

İşin kolayına kaçıp alıntılayalım:)

İslam Sezer
ya takım kötüydü doğru da hakem ne öyle.onların maç boyu itirazlarına ağlamalarına ses çıkarmayan hakem gözünü kırpmadan tek forvetimizi oyundan atabiliyor.
şimdi hakem haklıydı falan diyecekler çıkabilir.
soruyorum aynı hareketleri yapan ümiti atabilir miydi hakem.
veya burda 3 istanbul takımı oynarken onların oyuncusunu böyle kolay atabilir miydi?
tabi umut nefreti herkesi kör etmiş,ne de olsa bordo mavili forvette olsa umut işte atıldı haftaya yok ohhhh beee.haftaya bakalım hangi oyuncumuzu atacak veya azarlayacak hakem.

Ali Yerlikaya
26.04.2010, 23:58

Allah razi olsun abi bunu kim dicek diye sayfalardir takip diyom forumu artik gönül rahatligiylan yatabilirim....:alkış:

Mehmet Sarigül
26.04.2010, 23:59
Güzel bir mac olmadi...ama Eskisehir takiminda Sezer'i ve bizim takimda Onur'u izlemek güzeldi.

Murat'
26.04.2010, 23:59
sahada pek kosan adam olmaz,iyi niyetlide olmayabilirler haa hiç olmadı gol kacırıırz,alısık oldugumuz sey..bence daha iyi olacak..

Pozisyona bile gireceğimiz konusunda şüpheliyim ben.

Ahmet Faruk
27.04.2010, 00:00
Tamam Umut kırmızı kart gördü, hatta haftaya oynamayacak olması da güzel birşey :)
Ama hakeme de yuh yaani..
Millet neler neler diyor, hakeme göğüs dayıyor bişe yok.
Bizim gariban "Hocam bişe söylicem" diyor, hemen kart...
Ayıp ya...

Süleyman Baykan
27.04.2010, 00:00
ya takım kötüydü doğru da hakem ne öyle.onların maç boyu itirazlarına ağlamalarına ses çıkarmayan hakem gözünü kırpmadan tek forvetimizi oyundan atabiliyor.
şimdi hakem haklıydı falan diyecekler çıkabilir.
soruyorum aynı hareketleri yapan ümiti atabilir miydi hakem.
veya burda 3 istanbul takımı oynarken onların oyuncusunu böyle kolay atabilir miydi?
tabi umut nefreti herkesi kör etmiş,ne de olsa bordo mavili forvette olsa umut işte atıldı haftaya yok ohhhh beee.haftaya bakalım hangi oyuncumuzu atacak veya azarlayacak hakem.

abi insanlar umut konusunda demir atmış artık fikirlerine ne yapsa değişmez bu millet umut gitmeden rahat yok bazılarımıza onun için açıklama yapmaya gerek yok bu konuda zamana bırakmak en iyisi şu aşamada

Uluç
27.04.2010, 00:01
Umut'tan nefret ediyorum ama yapacak birşey yok eldeki malzeme bu kadar... Ne kadar çıldırsamda boş.. Sezon sonu umarım gidersin Umut.. Top saklayamayan , top indiremeyen , çalım atamayan , pas veremeyen , şut çekemeyen Umut..

DEEP BLUE
Onur

... - ... - ... - ...
Yattara - ... - ... - Serkan
... - ...

Gelecek yilin kadrosu , bosluklari siz doldurun .
+ Egemen... Gerisi gidebilir... Başta hoca...

lazkopatfaroz
Şenol hoca geldi geleli kış güneşi yaşıyoruz. Seneye yaz güneşi mi açar sürekli kapalı mı geçer bekleyip görelim.

bahadır2561
Arkadaslar siz sadece Tv nin gösterdiği yerleri izliyorsunuz..GÖRMÜYORSUNUZ..Benim egenmenle bi problemim yok kalecinizi nasıl kutladıysam egemenide öyle eleştirdim..

eyv öyle olsun bakalım bazen dedıgın gıbı tribunden hersey daha net görünür...

magicyattara
Geçen hafta galip gelmemize rağmen,bana göre tamamen işgüzarlıktan başlatılan bir "Umut Bulut'u karalama kampanyası"nın sonucu bu oldu..galip gelmişsin,takımın morali yerindeyken,Umut'a bu denli yüklenip,bu olumsuz havayı yaratmak neyin nesiydi..
Sadece bu sezonun değil,gelecek sezonun da,bu takımın geleceğine de dinamit atılmıştır..

Ben Umut'un yerinde olsam ne yapardım;zaten sinirlerim geçen haftadan gerilmiş,bana yapılan yüzde yüzlük bir faul es geçilmiş,o gerilen sinirlerle ben de heralde hakemle konuşurdum..gazozuna bir maçtan sonra,Teofilo'ya pas atmadı diye,koşarak bilgisayar başına geçip Umut'a galiz küfürler edenler,heralde Umut'un da sinirleri olduğunu düşünüyorlardır..

Murat Hızal
27.04.2010, 00:02
Ben mi kast edildim?

Hocam ben kimseden alıntı yapmadım, eğer üstünüze alınacak bir şeyler yazdıysanız bilemiyorum.

Paksoy
takım on kişi oynadı, kolay bişey değil hoca napıcak yapmayın lütfen

bahadır2561
Pozisyona bile gireceğimiz konusunda şüpheliyim ben.

sebep umut mu???

FC-ST-PAULI-61
27.04.2010, 00:03
Pozisyona bile gireceğimiz konusunda şüpheliyim ben. Abi abartiyorsun Umutu Ronaldinho yaptin

lazkopatfaroz
+ Egemen... Gerisi gidebilir... Başta hoca...

Abi hoca adaylarınız kimler ?

Ömer TOPAL

Hadi canım sizde..

öperim ben o alnı berat kardeş...Ama işte biz bu dogruları anlatmaya calistikça Trabzonsporluluktan uzaklaştırılıp umutsporlu olarak gösteriliyoruz ya bu zoruma gidiyor....

dr.ali
yok bence onuru asıl bu akşam kazandık...
golde belki çıkarabilirdi ama iyi oldu çıkarmaması nasılsa beraberlik bize yaramayacaktı..... diğerleri rehavete girecekti...
takıma bir bakın allahaşkına birtane trabzonlu engin var.... 6 sene şampiyon olduğumuzda veya şampiyonluğa oynadığımızda bir sürü trabzonlu veya trabzonsporlu vardı...
sizlerde olan heyecanın 10da 1 i sahadaki 11 de olsaydı (onur hariç).. 10 kişiyle yenerdik...
maçı radyodan dinledim ama spikerin iki yorumu dikkatimi çekti

1-onur harikalar yaratıyor
2-el saka hakeme itiraz etti dirseğini kullanıyor dedi ve hakem ikinci sarıdan kırmızıyı verdi....

yorum sizin....

Berat
27.04.2010, 00:04
...gazozuna bir maçtan sonra,Teofilo'ya pas atmadı diye,koşarak bilgisayar başına geçip Umut'a galiz küfürler edenler,heralde Umut'un da sinirleri olduğunu düşünüyorlardır..

Düşünmüyorlar..

Umut insan değil onlara göre..Stres topu..

Mikro bakmayın kardeşim olaya..Genel bakın.. Bu takıma forvet transfer etmeyenlerden hesap sorun.. Umut'tan değil.

Mert Oğuzlu61
27.04.2010, 00:04
komik olma..Murat bile Umut kadar koşuyor görmüyormusunuz...Bana Umut'u bu takımda görmek isteyen taraftarlarda ki bu isteği anlayamıyorum doğru sıradanlaştık artık...Şampiyonluğa oynayacak takımda Umut'un yeri yoktur

asıl sen komik olma murat kim ? suratını görmedim doğru düzgün, ben sanki umut hayranıyım, gelecek sezon umut yedekte bekleyebilir ama asla 11 de olmamalı diyorum.

murat diyorsun, 5 mayısta son yıllardaki en kritik maçımıza çıkacağız ya vezir yada rezil olacağız, umut umu murat ımı oynatırsın bu maçta sen teknik direktör olsan şu soruma cevap ver renktaş ??? takımın alışık olduğu bir umut ve 10 dk forma giyebilmiş bir murat tosun :)

akıl var mantık var futbol basittir bu kadar kafa yormayın şu durumda umuttan başkası oynayamaz forvetimizde, dediğim gibi, son yıllardaki en önemli maçımıza çıkacağız fantazi yapmaya gerek yok ;)

Armağan Dere
27.04.2010, 00:05
Geçen hafta galip gelmemize rağmen,bana göre tamamen işgüzarlıktan başlatılan bir "Umut Bulut'u karalama kampanyası"nın sonucu bu oldu..galip gelmişsin,takımın morali yerindeyken,Umut'a bu denli yüklenip,bu olumsuz havayı yaratmak neyin nesiydi..
Sadece bu sezonun değil,gelecek sezonun da,bu takımın geleceğine de dinamit atılmıştır..

Ben Umut'un yerinde olsam ne yapardım;zaten sinirlerim geçen haftadan gerilmiş,bana yapılan yüzde yüzlük bir faul es geçilmiş,o gerilen sinirlerle ben de heralde hakemle konuşurdum..gazozuna bir maçtan sonra,Teofilo'ya pas atmadı diye,koşarak bilgisayar başına geçip Umut'a galiz küfürler edenler,heralde Umut'un da sinirleri olduğunu düşünüyorlardır..

:):)...Komik olma abi lütfen etme gitme...yorumlarını da severek okuyorum ama Umut Bulut'u da savunmayın artık kim dinamitliyor takımı Umut mu taraftar mı?...Hakem sus diyor hala konuşuyor maça baktınız mı bilmiyorum..Sus diyor hala konuşuyor...ve Umut yüzünden kaç maçtır kalecimizin yaşadıklarını nasıl görmezden gelirsiniz...2 trilyon alacak neyi yapıyor da hakediyor parayı ben onun yerinde olsam Yarın terkederim Trabzon'u ama o terketmez hangi aptal klup ona bu kadar para verir vermez...Onun için devam edecektir ama şu yenilginin tek sebebi Umut Bulut'tur...Başka kimse değil..
korkarım Umut burayı takip ediyor diyeceksiniz umrundamı 2 trilyonu nası yiyeceğinin hesabını yapıyor

Murat'
Abi abartiyorsun Umutu Ronaldinho yaptin

Tam tersi olursa Cumartesi günü görüşürüz yine burda.

Ben hiç Umutlu değilim Umut'suz.

SEDAT
- Umuta bu kadar rolü veren yönetmeninde kabahati az değil hani...

Süleyman Baykan
27.04.2010, 00:06
takım on kişi oynadı, kolay bişey değil hoca napıcak yapmayın lütfen

takımın 10 kişi olması problem değil sorun beraberliğe razı olmamız bizim takımızın ruhuna kimyasına aykırı bu; bu gol nasıl kaçar diyeblicek pozisyon sayısı bir sorun burada çok korkaktık elbet bunda takımın psikolojik durumu kadro eksikliği etkendi ama genede oyun çok kötüydü ben 10 kişi ile maç alan pek çok takım biliyorum ve öyle maçları izledim hemde üst düzey maçlar:)

Kaya
Düşünmüyorlar..

Mikro bakmayın kardeşim olaya..Genel bakın.. Bu takıma forvet transfer etmeyenlerden hesap sorun.. Umut'tan değil.

Son 2-3 maçı çıkartsak Umut'a şu an yüklenildiği gibi bir durum oluşmazdı...

Hatta bir ara Umut üst üste goller atmaya başlayınca çoğu kişinin taktirini de toplamıştı...

Şimdi ise 2-3 maçta gerçekten kötü performans sergiledi.

Zaten kapasitesi de sınırlı bir oyuncu ama çok yükleniyoruz insanlara yau...

Futbolcu dediğin sanırım hep iyi olmak zorunda...

Zor iş...

lazkopatfaroz
Düşünmüyorlar..

Yönetim forvet transferi yapmadı diye Umut'un yanındaki arkadaşına pas vermemesi olayında o hakkı Umut'a kim veriyor ?

Umut yoksa bizim sahadaki tercümanımız mı ?

Yönetim bu takıma forvet almadınız taraftar kızıyor görün artık mı diyor ?

Cafer Bulur
27.04.2010, 00:07

Umut gönderilir,olur biter.

Bariz gol pozisyonlarinda pas vermeyen bir oyuncu elestirilmeyi sonuna kadar haketmistir.

Trabzonspor 10 tane umut bulur ama umut 1 tane Trabzonspor bulamaz.

Hickimse Trabzonspordan büyük degildir.

Asiri sinirliysen,kendini iyi hissetmiyorsan gider hocaya ben faydali olamam der,kuzu kuzu oturursun...

krdnz
27.04.2010, 00:08
Düşünmüyorlar..

Forvet transfer etmeyenede,kendisine güvenenleri mahçup edenede hesap soralım.

Yönetim suçlu ama Umutun giderek düşen performansına ses çıkarmayalım mı?

Fatih Bayrakdar
27.04.2010, 00:08
[QUOTE=Fatih Bayrakdar;3175723]

Lafımı yemem yemek yerim ...:)

Bu ligde 30 gol olayı biteli çok oldu zaten onu geçtik ...

Teofilo eğer çok iyi golcüyse , Trabzona yakışacak adamsa en az 20 atmalı zira ...

5 gol avans benden UMUT kadar atsın ( 15 gol ) yeter ...

bangkook_61
27.04.2010, 00:09
dostum eyvallah. maç öncesi yanımıza gelen, ilgilenen, münferit saldırılar olursa dikkatli olun diye bizi uyaran, her sene Trabzon'da tabiri caizse krallar gibi davranan Eskişehir taraftarına sesleniyorum.

biz stada girdik. Eskişehirspor sahaya çıkınca aynı geçen seneki gibi tribünümüze çağırdık. Islıklar, küfürler başladı.

Hani çok zor değil insan olmak,olmamalı. Topluluk psikolojisiyle mi böyle oluyorsunuz anlamıyorum.

10 kişi falan küfür etmiyor.

Şu maçta gene Eskişehirspor kazansaydı, gene 3 puan Eskişehir'in hanesine yazılsaydı da o gol sevincini yaşamasaydınız. Maç sonu kendi çapında dalga geçmeye çalışan embesillere fırsat yaratılmasaydı.

Maç sonu dışarı çıktık. Gene konuştuğumuz herkes gayet insan. Herkesle güzel güzel sohbet ediyoruz. Ama ileride 30-40 kişi bir araya gelince küfür etmeye başlıyor :)

Ben bunu kendini bilmezlik, 3-5 densizin yaptığı şey olarak görmüyorum.

Daha maçtan 1.5 saat önce sanırım açık tribünün lideri olan Maviş diye hitap edilen arkadaşımızı gördüm. Telefonla konuşuyordu. Geldi sarıldı, başarılar diledik, gitti. Onun arkasından gelen 3-5 genco da üzerime saldırmaya çalıştılar.

Süper lige çıktığınız için araştırın bakalım şu forumdaki insan sayısı kadar kimse sevinmiştir.

Veya Eskişehir'de hangi takımın taraftarı süper lige hoşgeldiniz pankartı hazırlayıp sizlerin yanına gelmiştir.

Hangi deplasman tribünü kendi takımından önce sizin takımınızı tribüne çağırmıştır.

Benim için sorun değil 1.5 ay sonra Eskişehir'le Allah izin verirse hiç bir bağım kalmıyor.

Belli ki sen bilinçli bir arkadaşımızsın. Tribün olayını da bildiğini söylüyorsun. Tüm bunları yapan tribüne küfürler eşliğinde tepki göstermek hangi tribün adabına sığar?

Benim bu ülkede gitmediğim stad sayısı çok azdır. Ve ben sana şu kadarını söyleyebilirim ki biz Eskişehir tribününde gösterdiğimiz sevginin yarısını da hiç bir tribüne göstermedik.

Ne sahte kardeşlikler yaşadık, ne de tribün eşcinsellikleri.

Şu stadyumda eminim ki kimsenin içine kaybedilen 3 puan dert olmadı. Her sene aynısı oluyor.

Gidin tribününüzün en yaşlılarına dahi sorun. Hangisi Trabzon'da olumsuz bir olay yaşamış bugüne kadar.Veya bir tribüncü olarak sen Trabzon'da nasıl bir olumsuzlukla karşılaştın. İhtimal vermiyorum.

Yaşanmasını ister gibi çabalıyorsunuz.Niye anlamıyorum.

Ama bilin ki Trabzon'da tribünden küfür ettikten sonra maç sonunda sağa sola dağılmaz kimse.

Zannetiğinin yarısı kadar da büyük falan değil taraftarınız. İyi tribün yapmakla, büyük taraftar olmak arasında dağlar kadar fark var. Ve taraftarınız dağın yanlış tarafında duruyorlar.

Maçtan önce şehirde bize iyi niyetle yaklaşıp, keyifli sohbetler ettiğimiz, fotoğraflar çektiğimiz, eğlendiğimiz arkadaşlara selam olsun.Ben inanıyorum ki onlar bize küfür etmediler.
Ben de böyle bir yazı yazacaktım ama arada kaybolur diye yazmayayım diyodum arkadaş çok güzel anlatmış. Eskişehirspor iyi tribün yapıyor ama büyük taraftar değil. Kendi takımımızdan önce Eskişehiri çağırıyoruz hem de 2 kez. Ama yuhlanıyoruz niye ki bu ? 30-40 kişi yuhluyosa 50-60 kişide hemen alkışlasaydıya eliniz mi kopardı ?

Maç öncesi saygı duruşunda sessizlik hakimken sizin tribünlerden sesler çıkmaya başladı. Ardından bizim tribinden saygılı ol p...venk diye biri bağırdı. Sonra karşıdan sensin p...venk diye karşılık geldi. Anlık bir şeydi büyümedim ben.

Ambulans olayında ise kısmen haklısınız ama taş falan atılmadı açıkçası görmedim ama yuhalandı. Umut adlı futbolcunun 1 dkda atılması sonucu hakemin yanlış yaptığını düşündük çünkü bizim açımızdan sadece hava topuna çıktıkları gözüküyordu. Bunun kızgınlığıyla yapıldı yuhalama ve tabiki maç başlamadan yaptığımız jestin karşılıksız kalması sonucunda.