PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 31. Hafta | Eskişehirspor 1 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12

legorakiss
26.04.2010, 22:27
Şu fotoyu görürlr inş özelliklede Umut..

görse ne olcak güler geçer

UmutBaykan
Allah'ım şükürler olsun Umut'a 64+90 dakika sövmeyeceğim için.

Böyle bir gecede güldürdün beni sağolasın :)

Tolga Kurt
Şu fotoğrafı Umut görsün diyenlere sadece gülüyorum.

Maçları izlemeyen biri de '' Demek ki adam sahada boş boş geziniyor '' sanar.

Kaan sen sarı kart görmüşsün daha üzerinden 1 dk bile geçmemiş gidip adama dirsek atıyosun bana bunun mantıklı bir açıklamasını yapsana takımı resmen adam yalnız bıraktı..

Hasan Ayvenli
Şu fotoğrafı Umut görsün diyenlere sadece gülüyorum.

Maçları izlemeyen biri de '' Demek ki adam sahada boş boş geziniyor '' sanar.

di mi. Boş geziniyo diyolar Umut için. Çok anlamlı koşuları var oysa ki. Sanatsal koşuyor. Futbolu sanatsal oynuyor ama. Anlamıyor işte bizim taraftarlarımız.

Emrullah
Ben bizim taraftar kadar olayı abartan, gemileri yakan bir taraftar görmedim. Sahi ne oldu bu akşam. Şampiyonluk veya önemli bir şey mi kaybettik. Altı üstü iddiasız bir maçı 90+3'te yediğimiz golle 1-0 malup bitirdik. Yani bunu bu kadar büyütecek ne var. Allah (başta bana) herkese akıl fikir versin.

Barış Mayda
anlamadigin belli.tartismaya gerek yok.
tartışmaya gerek yok zaten umut bizde oldugu sürece şampiyonlukgrmemizde zorrr bunuda aklına koyyyyy

unique
Umut ve Burak gibi forvetlerle gol atmak hayal.

SEDAT
26.04.2010, 22:28
- Şimdi destek zamanıdır arkadaşlar...Boşverin eskişehiri felan...

- İyi günde herkes takımın yanında olur...

yatara
Şenol Güneş'i bir tarafa koyuyorum , Trabzonspor yönetiminde, teknik kadrosunda, Onur kadar Trabzonspor'lu var mı ?

fatih tekke varya herkezden daha cok trabzonsporlu;)

orhan42
Şimdi umut'u savunuyorsun diye bana da sallayacaklar ama olsun ben yorumumu yapayım..Bu adam elimizdeki gol silahlarından biri mi?evet..Önümüzde tüm sezon değerinde bi maç var mı? Var..O zaman küfür ederek , hakaret ederek elimizdeki bi futbolcuya ndene saldırıyoruz..bu forma altındaki her futbolcunun bi değeri vardır.

Atalay
Umutun yapmış olduğu iki dakikadaki iki hareketle Arkadaşlarını Yalnız bırakmasının izahı benim lugatımda yok...

Ama Allah aşkına 90 dakikada görevini yapan ONUR vede Serkandan başka futbolcuda yok..

Eskişehir maçı haketti vede aldı...

Şenol Hocada allah aşkına şu kişiliksiz pısırık futboldan sonra başını iki yanına alsında bir düşünsün..

Kimsede bu kadar kötü futbolu 10 kişi kalmamaıza bağlamasın...

Bu arada BMN istanbul bu hafta Kahvaltıda bir araya geliyor arkadaşlar...

KeShin
Son dakikada gol yememeliyiz.

Murat SİSMAN
Maç 1 dakka durmuştu duraklamalarda ayrıca Colman'ın pozisyonu bencede penaltıydı.

Haklısın bencede

TameRHan
takıma forvet istedik yönetim taraftarla dalga geçti takıma forvet almadı,üstüne üstlük bir kaç hafta önce umutla sözleşme yenilendi.

peki ne oldu? kim kaybetti? trabzonspor yöneticilerimi? trabzonspor mu? kim?

bir kez daha görüldüki umut bulut gibi beceriksiz oyunculara trilyonları boşuna veriyor bu kulüp, boşuna.

Kereşenli
26.04.2010, 22:29
Alın izleyin tekrarını veriyorlar.

uemit
6. olsak fener 1. yada 2. olsa biz kupayi alamsak uefa da 3. turdan mi girioz?

ozzy!

:alkış::alkış: Takım düzelecektir.

Ali Tunahan Güllü
Bizim oyuncularda çok pasif hiç bir itiraz yok hiç birşey yok..
Gidin be kardeşim bişeyler deyin yeter artık ne bu birazcık hırslı olun üstünüzdeki formanın hakkını verin..

Joacivil
Allah aşkına forum bir kampanya falan başlatalım Onuru kaptanlıga getirelim lütfen destek çıkın bu görüşe

Hasan Ayvenli
2 maç ceza almıyor mu ?

Attığı dirsek için 3 maç verirler umarım ama. 1 maç cezalı olacaktır.

orhan42

:alkış::alkış::alkış:

murat3861
onur dışında takım çok kötüydü.her zaman söylüyorum trabzon bu kadro yapısıyla umut olmadan pozisyona giremez.umut'a herkes sallıyor ama bu maç ve haftaya oynanacak maç umudun değerini kanıtlıyacaktır.çözüm umudu göndermek değil onun yanına çok kaliteli ve bitirici bir santfor almaktır bu takıma çok kaliteli stoper ortasaha ve santfor gerekiyor.onur gerçekten büyük kazanç

Abdülkadir Kılıç
Ya Onur dışında herkes takımdan ayrılsın, ya da Onur gitsin gerisi kalsın.

Bir adamın yerini dolduramadık ya yazıklar olsun. bir adam çıktı herkesin oynadığının üzerine %10 koyması gerekiyordu. Hepsinden %50 gitti. Bir Onur iki katı oynadı. Belki üç belki dört.

Bir ONUR Sadece ONUR Helal olsun sana...

kudu_61
engin orta sahaya bayrak dikme ile gözünü boyayabileceğin taraftar grubu kesinlikle TRABZONSPOR taraftarı değil bunu bil sahada adam gibi oyna
colman arjantinlisin bilmiyor olabilirsin TRABZONSPOR gazozuna maça bile galibiyet için çıkar kupa naraları atarken ligde yürümeni hazmedemiyorum
selçuk manisa değil burası azıcık kendine gel adamlara son 5 dakikada 2 asist yaptın
burak sen çok dağınık bir futbolcusun seni ne kanatta nede tek forvet düşünemiyorum keşke hoca da anlayabilse bunu
ceyhun 2 metre önünde duran adama top atamıyorsun oynarken kız gibi oynuyorsun
sol bek sağ bek yokları oynadı bugün seneye de böyle mi olacak şenol hocam
varsa yoksa giray-song-onur
10 kişi bile oynasanız bu kadar ruhsuz oynamaya hakkınız yookk en azından kalecinize saygınız olsun
YÜREĞİNE SAĞLIK ELLERİNE SAĞLIK ONURUM SEVİYORUZ SENİ SEVİYORUZ
barış veya kadro dışı bıraktığın zafer bunlardan daha da mı ruhsuz oynayacaktı şenol hocam yazık ediyorsun gençlere yazık

Ercan DEMİRCİ
3 dakika uzatma verilen maçın 4. dakikasında da biz gol atmıştık yanlış hatırlamıyosam geçen hafta..
He tamam , hakem dedi ulan bu Trabzon geçen hafta şöyle şöyle yaptı aynısını onların lehine vermeliyim bu akşam dedi...:)

Arif Timurcioğlu
26.04.2010, 22:30
Fatih Tekke Rubindede olay çıkarsada bize gelse dünyalar benim olur.

yatara
selcuk dinlendirilmesi lazim bu hafta sonu adam her maci oynadi bu sezon konstrantasyon eksikligi var

Kereşenli
Sezon sonuna kadar verirler inşallah ceza.

Kaan
Allah aşkına forum bir kampanya falan başlatalım Onuru kaptanlıga getirelim lütfen destek çıkın bu görüşe !'

Daha çok erken bence. :)

di mi. Boş geziniyo diyolar Umut için. Çok anlamlı koşuları var oysa ki. Sanatsal koşuyor. Futbolu sanatsal oynuyor ama. Anlamıyor işte bizim taraftarlarımız.

Abi demek istediğim fotoğrafla ne alakası var yani ?

Kıyamet kopsa Umut'tan bileceksiniz.

krdnz
Alakasız pozisyonlarla kırmızı gören Umuta,

Maratondaki çekirdekçilere selam olsun.

Egemen
Yeni nesil neden Trabzonspor'u tutmuyor diyoruz,burada yorum yapan miniklerimiz üzüyoruz..Ayıptır...

eğitim şart!

cengizbdn32
umut lütfen bizi terk ettt.... seni herzaman destekledim ama seneye asla bizimle olma... geçen hafta vermediğin paslar bu hafta boşu boşuna kırmızı kart ve senin yüzünden ezile ezile yenilgii.. maçı önemsemedim ama trabzonumun düştüğü durumlar çok canımı sıktıı... aslında hakemlerede yazık emreden luganodan bi dayak yemediğiniz kalıyor nerde kartalarınızz.... ama bize gelince hemen kart.. ee nede olsa aziz basın toplantısı yaptıı... biz federasyona desteğe devammm.. bi sözde onura öncelikle çok tşk ediyorum... maç içindeki kurtarışlarından dolayı ve maçtan sonraki yenilgiyi kabul etmemeden haykırışlarından dolayaııı.......

UmutBaykan
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs285.snc3/27926_384475294199_257846584199_4000021_8382815_n. jpg

Halit Akyüz
Umut Fener maçında da cezalı olsa ne güzel olurdu.

pReN@_61
Tebrik etmek lazım Eskişehir'i.

Cafer Bulur
Mactan sonra senol hocanin aciklamalari benim icin önemliydi.

Kendisi de yüzde yüzünü ortaya koyamayan oyuncularla yola cikamam dedi ve rahatladim.

Onur haricinde yenilgiye direnen yoktu,herkes ligi bitirmis havada idi.

Her derecenin para oldugu oldugu bir yerde oyuncularin isteksizligini kabul etmek mümkün degildi.

Senol hocaya güvenim tam,kimsenin gözüne yasina bakilmayarak sahada herseyini ortaya koymayanlarla yollar ayrilmalidir...

Barış Çebi
26.04.2010, 22:31
Onur için istanbulda anlamlı bir pankart bekliyorum bu büyük taraftardan bu büyük camiadan.

Murat'
İkinci sarıdan kırmızı gördü o yüzden bir maç ceza alacak.

Kaan
Bordoooooo !

biltrabzon
tartışmaya gerek yok zaten umut bizde oldugu sürece şampiyonlukgrmemizde zorrr bunuda aklına koyyyyy

umut tan önce kac defa sampiyon oldun.tekke vardi sota vardi ne oldu?umut olmayinca sampiyon olacaksan ben vurayim umut u arkadas.sizin zihniyetiniz buysa.

Barış Mayda
inşallah 3 maç verirler inşallahhhhhhhhh allahın dualarımı kabul ettttt

Emrah Akcagöz
He tamam , hakem dedi ulan bu Trabzon geçen hafta şöyle şöyle yaptı aynısını onların lehine vermeliyim bu akşam dedi...:)
Ne alaka adamlar atak yapıyorlar maçı mı bitirecekti..?

Golü atamasalar bile maçı kazanmayı fazlası ile haketmediler mi..?

Travelair
Futbolcular Trabzonspor'da oynadıklarının farkında değil. Bu futbolla birşey haketmiyorlar. Trabzonspor hiçkimseyi taşımamalı

Onur'u tebrik ediyorum. Bozma

Yiğit SARI
1680x1050 ONUR RECEP KIVRAK wallpaper'ı aranıyor !!

Sefa Murat Dokuz
Sadece Onur!

Aker
Bizim oyuncularda çok pasif hiç bir itiraz yok hiç birşey yok..
Gidin be kardeşim bişeyler deyin yeter artık ne bu birazcık hırslı olun üstünüzdeki formanın hakkını verin..

Biz bir istanbullu herhangi bir anadolu takımı gibi itiraz edemeyiz biz Trabzonsporuz. İtiraz etmeden sarı kartı yeriz. Yönetimimiz mükemmel çalışıyor.

U.Sadıkoğlu
26.04.2010, 22:32
Bordoooooo !

Sen umut diye bağır bence bordo mordo olmuyo.

Hasan Ayvenli
Umut Fener maçında da cezalı olsa ne güzel olurdu.

Umut Gökhan Ünal kadar duygusal olsan ne olurdu?

biltrabzon
hami ;onur iyiydi ama golde topa gitmedi .

Kaan
26.04.2010, 22:33
Sen umut diye bağır bence bordo mordo olmuyo.

Umuuuuuuuuuuut !

;)

Ercan DEMİRCİ
Tebrik etmek lazım Eskişehir'i.
Evet özellikle de ümiti yerden kalkmadı..

Yiğit SARI
1680x1050 ONUR RECEP KIVRAK wallpaper'ı aranıyor !!!

Ömer TOPAL
kırmızıyı keşke baskası görseydı....hiç bir şeye üzülmedim ONUR umun aglamasına üzüldüm...o göz yaşlarını hak etmedi genç yetenek...yazık oldu emeklerine...

Tolga Kurt

Haminin yorumları bitiriyo beni zaten

MahmutHSO
Benim bir fikrim var.1 hafta süreyle herkes avatarlarını Recep Onur Kıvrak yapsın.
Çok anlamlı olur bence.Bazılarına da msj olur.
Onur bu jestimizi haketti.Şimdi yapıyorum ben..

Sefa
Yok artık. 5 metreden ne yapabilirdi o topa..

Ali Yerlikaya

Maalesef renktas hakem macdaki en büyük hatalarindan biridir direk kirmizi vermesi lazimdi saridan kirmizi olunca maalesefki bi macla yirticak ....

EROS87
her sözün dogruda son 4-5 haftadır ligin en iyi futbol oynayan takımıyız lafını dogru bulmuyorummmmm dogru 4-5 haftadır onur iyi oynuyor takım degilll bugünde iyi oynadı onur takım da iyiyydi ama takımı ihanet eden biri hariçç

onur iyi oynuyor doğru pozisyonda veriyoruz ancak ligin göze hoş gelen en iyi takımlarından biri olduğu gerçeğini değiştirmez. tabi bu ligin seviesiyle de alakalı. zaten şuanki lige göre söylüyorum bunu.

maçın başında 10 kişi kalmış ligde iddiası bulunmayan bir takım için burada felaket tellalığı yapılmasını anlayamıyorum.
alalım iki fb maçını yine burada herşey güllük gülistanlık olacak.:)

Halit Akyüz

Sadece gülüyorum :D:D:D:D:D

Hami sen yapma bari.:D:D

İbrahim Gökhun Öztürk
Kaan yaşını niye kaldırdı zannediyorsunuz....
Bir düşünün.
Bende sırf bu ABİLERİM yüzünden kaldırdım yaşımı ki böyle giderse yorumda yapmayacağım artık maç konusunda...

yaşları ortalamanın altındaki arkadaslara karsı söylenen küçültücü sözleri kınıyorum bende kimse kusura bakmasın...önemli olan yaş degil bence burda kendi yasımdan kat kat fazla olan insanlarında nasıl yorumlar yaptıklarını gözlemleyebiliyorum..maçlarda yenilebiliriz sevdigimiz futbolcular baskalarının sevmedigi,takımda görmek istemedigi kişiler olabilir ama bunu saygılı bi şekilde de yapabiliriz...bence bunları yapabildigimiz zaman büyüklügümüzü kanıtlamıs oluruz...

suat kalkan
26.04.2010, 22:34
onur dışında takım çok kötüydü.her zaman söylüyorum trabzon bu kadro yapısıyla umut olmadan pozisyona giremez.umut'a herkes sallıyor ama bu maç ve haftaya oynanacak maç umudun değerini kanıtlıyacaktır.çözüm umudu göndermek değil onun yanına çok kaliteli ve bitirici bir santfor almaktır bu takıma çok kaliteli stoper ortasaha ve santfor gerekiyor.onur gerçekten büyük kazanç

umut yanına kimi koayarsan koy adamı bitirir
gökhan ünalın futbol hayatını bitirdi şimdi teo
umut bulut un neyini savunuyorsunuz allah aşkına

Hasan Ayvenli
Onur'a yazık. Şu maçta üzüleceğim tek şey bu. Takımın gösterdiği performans da buna eklenebilir ama. Onur'un bu çabasının isteğinin son dakika bu hale gelmesi. Selçuk'un acemilikleri..

Hamza Yilmaz
Biz geçen seneden beri 2.kez böyle mahkum oynadık.Geçen sene Umut'un oynamadığı maç.Ve bugün kırmızı gördüğü maç.

Umut olmadığı zaman ne kadar mahkum oynadığımızı göremeyecek kadar sevmiyorsunuz bu adamı.

Engin saçma sapan birsürü kırmızı kart görsün sonra kendi sahasına alakasız alakasız bayrak diksin.kral olsun.Umut bi kez kırmızı gördümü hain ilan edilsin.

Sayenizde Trabzonspor taraftarından soğuyorum...
Birak kardesim bunlar biseyden anlamaz. Bunlarin derdi Umut falan degil. Bunlarin derdi kendi egolarini tatmin etmek. Istemedikleri adamlari gönderip bak biz taraftar cok güclüyüz istemedigimiz adami gönderttik diyecekler. Dün Gökhan bugün Umut yarin bir baskasi. Herhalde Selcuk olur bu gidiste. Bunlar taraftar falan degil. Trabzonsporu zerre kadar düsünmüyorlar. Dün Senol hocaya kurtarici gözüyle bakanlar bugün istedikleri oyunculari oynatmadi diye futboldan anlamiyor diyorlar. Simdi daha cok anliyorum neden sampiyon olamiyoruz diye bunca zaman. Bide Bursa sampiyon olmasin diye Fener Bizans takimini tutanlar var burda. Rezillik. Büyük Trabzonspor taraftarinin haline bak.

albatros
Bordoooooo !

maviiiiiiiiiiiiiiiii

Joacivil

oNUR içni erken diye birşeyt yok sen takımın kaptanına bir baksana kimmiş

r9emre
Allah aşkına forum bir kampanya falan başlatalım Onuru kaptanlıga getirelim lütfen destek çıkın bu görüşe !'

keşke keşke ona öncülük edecek bir büyüğümüz çıksa şu forumdan da el atsa

Murat SİSMAN

Kıyameti umut koparıyor TRABZONDA İSTANBULDA gurbetçi genclerde yurdun 4 bir yanında
İNADINA MAVİ

Hasan ZAİMOĞLU
umut'a sadece kızıyorum üzülüyorum . neye karşılık yaptı o hareketleri bilemiyorum ama maç sonu gidip takımdan bi helallik alsın bence .

Emrah Akcagöz

Kendisi de yüzde yüzünü ortaya koyamayan oyuncularla yola cikamam dedi ve rahatladim.

Her derecenin para oldugu oldugu bir yerde oyuncularin isteksizligini kabul etmek mümkün degildi.

Senol hocaya güvenim tam,kimsenin gözüne yasina bakilmayarak sahada herseyini ortaya koymayanlarla yollar ayrilmalidir...
Cafer abi konuşma ile olmuyor bu işler Teofilo sakat dediler Trabzonda bıraktılar Zaferin kadro dışı bırakılmasının sebebi bile doğru düzgün belli değil eğer Şenol hoca adil davranacaksa Selçuk, Engin ve Umutu kızağa çeksin bizde adilliğini görelim gerçi onun garezi yabancılara sanırım..

Kaan
http://img534.imageshack.us/img534/4960/onurtirt2.jpg

İyi ki de bastırmışım şu tişörtü. :)

legorakiss
aaa böyle imalı konuşma umut fanları kızar yoksa.
o dediğin adam geçen hafta 70 mt. top sürüp gol attı. dünyada 2 kişi var son zamanlarda bunu yapan bi messi bide umut.bunu iyi belle

Enes Başkaya60
26.04.2010, 22:35
Helal Onurumuzsun....

TSunami_69
kendi oyuncusunun ceza almasını isteyen tarftar sadece bizde görülür herhalde

SEDAT

- cafer hepsinimi şenol hoca söyledi..yani senin yorumun varmı...

Ercan DEMİRCİ
Ne alaka adamlar atak yapıyorlar maçı mı bitirecekti..?

Golü atamasalar bile maçı kazanmayı fazlası ile haketmediler mi..?

Onların hakedip etmediğini bilmem de biz haketmedik...

Barış
kayseri ve bjk maçlarındaki orta sahadaki göz boyayan tek pasları bırakıp deplasmanda bi şekilde gol atmamız lazım:rolleyes:

OKTAY YILMAZ
Şenol Hoca'yı eleştirmiyorum ama şu soruyu da sormadan kendimi alamayacağım...
1 takım 1 haftada 180 derece nasıl dönüş yapabiliyor?
saha aynı saha
takım aynı takım
içerde Allah ne verdiyse saldırıyor, deplasmanda ise herşey kayboluyor
Şenol hoca geldi geleli sadece küme düşmüş denizli ve diyarbakırı deplasmanda yenebilmişiz
Enteresan değilmi arkadaşlar?
Lig sadece kendi sahanda oynanan maçlardan ibaret değil...
Tamam kırmızı kart görmüş olabilirsin olabilir, futbolda var böyle şeyler ama kırmızı kart gördün diye topu tüfeği alıp sahaya sırtını dönmek niye?
Son 3 deplasmanda gol atamamışsın
Umarım bir gün Felsefe yapmayı bırakırsında biraz da Teknik Direktörlük yapabilirsin...

Barış Mayda
umut tan önce kac defa sampiyon oldun.tekke vardi sota vardi ne oldu?umut olmayinca sampiyon olacaksan ben vurayim umut u arkadas.sizin zihniyetiniz buysa.
hiç olmassa gol kralı cıkarıyordukk şota varken fatih varkennn bak dikkaet et ama bunlar golcüydüüü umut gibi degildilerrr sonra şampiyonluk kovalıyordukkk umut saymadım kaç senedir bizde ne kovaladıkkk türkiye kupasında çey final bile göremedik yaaaa

necmiati61
Sizin forumunuza giripte sizi rahatsız etmek istemiyorum...AMA.....boyle bir onurlu karakterlı kaleciniz oldugu ıcın mutlu olun......Yenmek veya yenilmek boşverin............O kalecınıze sahip cıkacagınıza inanıyorum...ve ONUR'u tebrik ediyorum......sevgiler.......

Maç başından sonuna kadar Trabzonlulara ve futbolcularımıza hakaret eden, söven, küfreden onurlu(!) eskişehir taraftarlarına da ben diyecek kelime bulamıyorum arkadaş.. İki anadolu takımı olarak dost olmamız gerekirken..

Hürgün Aygün
İyi ki 13 yaşındayız iyi ki!

Siz hiç 13 yaşında olmadınız mı?Siz Trabzonu çok seviyosunuz da biz hiç mi sevmiyoruz?Bana sorun ben kendimden bile çok severim!

Siz futbol biliyosunuz da biz bilmiyo muyuz sonuna kadar biliyoruz!Benim de hayatım sizin gibi futbol.

Song'a gelince iyi ki bir hata yaptı iyi ki!Kademeleri hiç görmediniz bize kazandırdıkları maçları görmediniz.1 hata battı.
-----------------ÇOK YAZIK!!!!!!!!!!!!---------------------

Aker

Serdarı arar oldum en azından bazen doğru birkaç şey söylüyordu.

U.Sadıkoğlu
yaşları ortalamanın altındaki arkadaslara karsı söylenen küçültücü sözleri kınıyorum bende kimse kusura bakmasın...önemli olan yaş degil bence burda kendi yasımdan kat kat fazla olan insanlarında nasıl yorumlar yaptıklarını gözlemleyebiliyorum..maçlarda yenilebiliriz sevdigimiz futbolcular baskalarının sevmedigi,takımda görmek istemedigi kişiler olabilir ama bunu saygılı bi şekilde de yapabiliriz...bence bunları yapabildigimiz zaman büyüklügümüzü kanıtlamıs oluruz...

Evet önemli olan yaş değil ama bazılarıda babası yaşındaki adamları tersliyor sen ben muhabbetine giriyor herkes seviyeli olacak saygılı olacak.

Kaan

Hami'nin aklına kendi vuruşları gelmiş.

Vuruşlarında kaleciler hareket et(e)miyordu ya. :)

Cafer Bulur
Eskisehir kazanmayi haketti ama bedavadan penalti almaya calismalari hic hos degildi.

Erkan zengin egemen e 2 defa tekme atti,hakem kirmiziyi veremedi.

Hakemden umut a gösterdigi cesareti erkan zenginde de göstermesini beklerdim...

MahmutHSO
26.04.2010, 22:36
Benim bir fikrim var.1 hafta süreyle herkes avatarlarını Recep Onur Kıvrak yapsın.
Çok anlamlı olur bence.Bazılarına da msj olur.
Onur bu jestimizi haketti.Şimdi yapıyorum ben..

Arkada kalmasın

TSunami_69
ya gidin işinize kendini trabzonlu sanan kendini bilmezler

DEEP BLUE
Söylediğimde her türlü saldırıya maruz kaldığım gerçeği bir kez daha yinelemek istiyorum;

1- Takımın yumuşak karnı Selçuk'tur. Kendisi el freni vazifesi yapmaktadır. İki sezondur ne oynadığını, ne yeteneği olduğunu anlayamadım. Acilen gönderilmelidir.

2-Umut beyin suyu iyice ısındı artık. Tamamen haksız atıldığı halde, artık onu takımda görmek eziyet haline geldi. Yönetimleri değiştiren, hocaların kaderini belirleyen adam olarak başrolde kalmaya devam edeceği görülüyor. Bu gücün nereden geldiğini de anlayamıyorum.

3-Şenol Güneş Trabzonspor camiasının sembolü, bize Trabzonspor'u sevdiren, tarih varoldukça en büyük kaptanımız olarak anacağım, heykeli dikilmesi gereken bir adamdır. Amma velakin, vasat altı bir hocadır ve kozmik şifreleri mutlaka kendi kendisini imha etmeye programlanmıştır.

4-Santrfor ve stoper aradığını ilan eden yönetim kurulumuzun akıl hocası kimdir bilmiyorum. Ancak İbrahimoviç ve Puyol'u alsak bile, bu orta saha ile alınabilecek en iyi derece 2.lik olur. Değerli hocamız hala ortadaki boşluğu görmezden geledursun, biz de gelecek sezon yaşanacak rezaleti izleyeduracağız.

Bu yorumlar kesinlikle bu maçın sonucuna göre yapılmamıştır ve genel düşüncelerimi yansıtmaktadır.

85. dakika oynanırken, 90+3 te Ümit Karan'ın sağdan gelecek bir ortayla kafa golü atacağını iddia ederek üzdüğüm oğlumdan herkes önünde özür diliyorum. Belki de en büyük özürü onu bu kadar ağlayacağı, hayatı kendisine dar edeceği derecede Trabzonspor'lu yaptığım için dilemeliyim.

Bu sayfalarda sinirlerine hakim olmayacak gençlere sakin olmalarını tavsiye ediyorum. İhtilal tarihine tanıklık eden son nesil bizdik... Acı ama gerçek... O defter açılmamak üzere kapanalı çok oldu...

Saygılar...

Ahmet Karadeniz
renkdaşlar eskişehir macında es-es taraftarının bize küfür olayına girdigini duydum. bu konuda bilgisi olan var mı acaba...

ThePatriot61
Onur agladiysa helal olsun.Ilerde cok büyük bir kaleci olacak ona güveniyorum. Ayrica Selcuk macin sonlarinda ne yapmak istedi cok merak ettim bi an maci satmayi mi istedi zanettim. :rolleyes:

Umut da bizi duydu galiba haftaya cezali. Insallah bu onun TS formasi altinda son macidir.

MahmutHSO
sanırım beceremedim:))

Hasan Ayvenli
26.04.2010, 22:37
kendi oyuncusunun ceza almasını isteyen tarftar sadece bizde görülür herhalde

Başkalarında da görülür merak etme. Ben çok gördüm. Siz zevkle izliyorsunuz ama, ben Umut Bulut gibi bir futbol fakirini izlemekten bıktım!

Emrah Akcagöz
İyi ki 13 yaşındayız iyi ki!

Siz hiç 13 yaşında olmadınız mı?Siz Trabzonu çok seviyosunuz da biz hiç mi sevmiyoruz?Bana sorun ben kendimden bile çok severim!

Siz futbol biliyosunuz da biz bilmiyo muyuz sonuna kadar biliyoruz!Benim de hayatım sizin gibi futbol.

Song'a gelince iyi ki bir hata yaptı iyi ki!Kademeleri hiç görmediniz bize kazandırdıkları maçları görmediniz.1 hata battı.
-----------------ÇOK YAZIK!!!!!!!!!!!!---------------------
Üzme canını Hürgünüm kimse sinirinden ne dediğini bilmiyor laf dalaşına girme sen..

Ali Yerlikaya
Futbolcular Trabzonspor'da oynadıklarının farkında değil. Bu futbolla birşey haketmiyorlar. Trabzonspor hiçkimseyi taşımamalı

Onur'u tebrik ediyorum. Bozma

Abi bu isin büyükülüke kücüklükle Türkiyede maalesef alakasi yok iddaas kalmamis her takim TSL de öyle yürüye yürüye ligi bitiriyor isterse suanki lider Fener olsun isterse ligden düsen Denizli motivasyon olmayinca oynamiyorlar istediigmiz kadar yirtinalim oynamiyorlar onlar bizim gibi düsünmiyor rahat maclrda niye kasalim sakatlaniriniz flan olmaz....

Abdülkadir Kılıç
Evet Umut çok hatalıydı. Yapmaması gereken hareketler yaptı ama gördünüz. O olmadan üç pas arka arkaya yapamadık. Olmuyor işte. Umutsuz olmuyor. Önümüzdeki 3 maçı da büyük ihtimalle yeniliriz.

Ama olsun. Sonuna kadar BORDO Sonuna kadar MAVİ.

Samet İslamoğlu
2. kez mi Kasımpaşa maçı 3-1
Sivas maçı 3-0
Kupa Antalya maçı 1-0

Bunlarda baya bi üstündük sanırım ortada Umutluk birşey göremiyorum takım 10 kişi idi Eskişehirspor ise 11..

11 > (büyüktür) 10

Yeterince açıklayıcı olmuştur umarım..

Bilip bilmeden sallayıp sonrada bişi yaptığınızı sanma konusunda üstünüze yok.
Sivasspor-Trabzonspor:3-0 http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=397&macId=73329 bak bakalım umut oynamışmı?

Kasımpaşa-Trabzonspor:3-1 http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=397&macId=79615 bak bakalım maç 1-1 ken 46.dakikada kim çıkıyor ve 3-1 yeniliyoruz.

Sanırım artık daha cevap verme yüzü bulamazsın kendinde.

YETERİNCE AÇIKLAYICI OLMUŞTUR UMARIM ;)

Mustafa Ayazoğlu
Şenol Güneş "Performansı sürekli olmayan bazı oyuncularımız gördük ki her defasında bizi yarı yolda bırakıyor"

Bu açıklamadan Umut Bulut'a gelecek yıl şans vermeyeceğini düşünüyorum. Biraz kapalıda olsa Umut'a göndermedir bu inceden.

usameakcelik
Onur bence bu maçtan sonra güzel bir karşılamayı hakediyo. Eskişehir den Trabzona bir kırmızı halıyı bile hakediyo bence. Trabzondaki renktaşlarımız bu olaya el atmalı bence...

Hamza Yilmaz
Sen galiba cift sari karttan kirmizi yiyen oyuncu 1 mactan fazla ceza almadigini bilmiyon galiba.

atigol
Birak kardesim bunlar biseyden anlamaz. Bunlarin derdi Umut falan degil. Bunlarin derdi kendi egolarini tatmin etmek. Istemedikleri adamlari gönderip bak biz taraftar cok güclüyüz istemedigimiz adami gönderttik diyecekler. Dün Gökhan bugün Umut yarin bir baskasi. Herhalde Selcuk olur bu gidiste. Bunlar taraftar falan degil. Trabzonsporu zerre kadar düsünmüyorlar. Dün Senol hocaya kurtarici gözüyle bakanlar bugün istedikleri oyunculari oynatmadi diye futboldan anlamiyor diyorlar. Simdi daha cok anliyorum neden sampiyon olamiyoruz diye bunca zaman. Bide Bursa sampiyon olmasin diye Fener Bizans takimini tutanlar var burda. Rezillik. Büyük Trabzonspor taraftarinin haline bak.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış:

Hasan ZAİMOĞLU
Umut ve Burak gibi forvetlerle gol atmak hayal.
attıklarında sevinmek ise pahabiçilemez :rolleyes::rolleyes::rolleyes::cool:

Fatih Bayrakdar
Hatayı Umut'ta aramayalım arkadaşlar ...

Umut en nihayetinde bir futbolcu , zeka ve yetenek seviyesi belli ...

Bugün olanların en büyük sorumlusu ( Sonuna kadar destek vermeme rağmen ) Şenol Güneştir ...

Nedenine gelince : Daha sezon sonu gelmeden gidecek oyuncular hakkında konuşması , futbolcuları baskı altına alması ve Ömer'i daha 5 hafta kala göndermesidir ...

Bence yaptığı açıklama ve uygulamaların ne yeri ne de zamanıydı ...

Bu hareketlerin futbolcuların üzerinde tahmin ettiğinizden çok daha fazla etkisi olduğunu ( Umut'un anlamsız siniri , Selçuk'un , Engin'in ve Ceyhun 'un inanılmaz pas hataları vb. )

Onur
@ Umut Bulut

Oyunda kaldığı sürede geçen hafta yediği fırçalardan ötürü "pas" atmaya çabaladı. İşe yaramadı önemli değil.

Maçın hakeminin istatistikleri beli maç başına 5 sarı kart göstermiş. Çoğu hakeme itirazdan. Akıllı adam olsan; senin her hakeme yaptığın aptalca, gereksiz, amatörce (ne derseniz deyin) itirazlara göz yummayacağını bilirsin. Ama daha adam sana göstediği kartı cebine koymadan erkeklik yapıp "Hadi bir sarı göster" dedin. Adam da "Sen yeter ki iste" dedi.

Geçen hafta senin iyi niyetli olmadığını düşünüyorum. Hala da öyle düşünüyorum.

Sırf koşup, rakibe pres yapıyorsun diye seni bu takımda tutan Şenol Güneş değil, babamın oğlu olsa bu takıma kötülük yapıyor.

U.Sadıkoğlu
renkdaşlar eskişehir macında es-es taraftarının bize küfür olayına girdigini duydum. bu konuda bilgisi olan var mı acaba...

Evet eskişehir taraftarı da harbiden çok centilmenmiş bi ara bandoyla beraber taraftarımıza sövdüler gördük anadolucu taraftarı trabzon'a gelirken yine dostluk nidaları atarlar..

Murat SİSMAN
26.04.2010, 22:38
Canımız BORDO MAVİ li Taraftarımız Onurumuz Sağ Olsun Be! Sayın Renkdaşlarım

6Şafak Aydın1
Kötüydük. Ama nedir bu 90+ gol aboneligi ?

Berat
Serkan Çınar'ın yöneteceği ilk Fenerbahçe maçını ve Emre'yle olan münasebetlerinde Emre'ye karşı takınacağı tavrı gözlemlemeyi 4 gözle bekliyorum..

Ayrıca maçın 4. hakeminin görevi de Rıza Çalımbay'ın tamamı haksız her itirazında orta hakeme defalarca söylediği "Allah belanı versin" lerin hesabını tutmaktı sanırım.

Alsaydı eline bi abaküs, daha kolay sayardı..

Tebrikler Onur..Adamsın..

Cafer Bulur
- cafer hepsinimi şenol hoca söyledi..yani senin yorumun varmı...
Hayir benim yorumum bu forma icin herseyini ortaya koymayanlarla yola devam edilmemesi gerektigidir.

Senol hoca yüzde yüzle oynamayanlarla yola cikamam,bu aksam bunu gördüm dedi.

Bu sekilde oynarsak 1 mac bile kazanamayiz dedi.

Hatta can karyagdi ona umut u sorsaydi eminim onu yerden yere vuracakti...

Cem Kıran
some61:@
Biz geçen seneden beri 2.kez böyle mahkum oynadık.Geçen sene Umut'un oynamadığı maç.Ve bugün kırmızı gördüğü maç.

Bir arkadaş böyle söylemiş..Tabi Umut var diye 4 yıldır bu takım sürekli önde oynadı..

Sadece oynadığı 2 maçta mahkum oynamışız...

Sallayında biraz doğru sallayın Allah aşkına...Hadi diyelim Umut yok mahkum oynadık..

Mahkum oynayalım ama 2-0 = 3-0 kazanalım buna da razıyım..

Ama Umut varken hep beraberlik hep yenilgi..Neye yaradı mahkum oynamamak?

Geçiniz..

nuhoglu
avatarımı kontrol ediyorum ..............................

UĞUR DURTAŞ
eğer seneye şampiyon olmak istiyorsak tolga zengini
barış memişi
burağı
sezeri
muratı
umutu
ferhatı
selçuğu
caleyi göndereceksin yerlerine adam gibi top oynayanları alacaksın

barış memiş her hafta niye 18 de kimse açıklayamaz...

Halit Akyüz
Güneş: "Böyle oynarsak.."

Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş, Eskişehirspor mağlubiyetini değerlendirdi..

Şenol Güneş'in maç sonu açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri:

"Şartlar ne olursa olsun kazanmamız gereken bir maçtı. Kalite ve oyun farkı olarak rakibimiz iyiydi. Bizim iyi olmamız gerekiyordu ama kötü sonuçla bitirdik. Bu bizin için ikinci mağlubiyet oldu. Kayserispor maçında da son dakikalarda yediğimiz gol ile mağlup olmuştuk. Yenilmeyeceğimiz iki takıma yenildik. 10 kişi kalmamıza rağmen iyi mücadele ettik. Son beş dakikada pozisyon hataları yaptık. Rakibimizin kanatlardan orta yapmasına izin verdik. Son dakikalara girilirken, oyuncularımın yorulduğunu hissettik. Son dakikalarda rakibin kalemizde olması panik etkisi yarattı. Kazanan onlar oldu tebrik ederiz. Hakemin uzatmış olması, oyuncumuza itirazdan dolayı sarı kart görmesi ardından kırmızı kart ile oyundan alınması, rakip oyuncuların hem yan hakemi hem de yan hakemlere itirazda bulunup bir şey göstermemesi bizim sorunumuz değil. Rakibimiz hem şikâyetçi oldu hem de kazandı.

Oyuna başladığımız zaman takımımızda olmayan oyuncular bizi etkiledi. Bizim oyuncularımız birlik olmayınca iyi oynayamıyorlar. Bugün onu gördüm bizim için ders oldu. Büyük olmanın ilk adımı performansını en iyi şekilde sahaya yansıtmalısın. Yüzde yüz performansını vermeyenler ile yarı yolda kalırsınız biz de bugün bunu gördük. Bu mücadele bizim için büyük bir ders oldu. Böyle oynarsak başarılı olamayız”

AJANSSPOR

Hürgün Aygün
Üzme canını Hürgünüm kimse sinirinden ne dediğini bilmiyor laf dalaşına girme sen..
Abi öyle deme ya herkes yaşıma bir şeyler diyor!

Sanki 13 yaşında olunca yorum gönderemiyoruz!

Barış Mayda
ya gidin işinize kendini trabzonlu sanan kendini bilmezler
sen canını sıkma ben kendimi biliyom sen bilmesende olurrrr :alkış:

Ömer TOPAL
umut bulut baslıgı kapatılmıs...tesekkür ederim yonetime..gördügü kartla takımın malubiyetine sebep oldugunu düşünenleri lutfen sakin kafa ile düşünmeye davet ediyorum...!

U.Sadıkoğlu
26.04.2010, 22:39
Sivasspor-Trabzonspor:3-0 http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=397&macId=73329 bak bakalım umut oynamışmı?

Kasımpaşa-Trabzonspor:3-1 http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=397&macId=79615 bak bakalım maç 1-1 ken 46.dakikada kim çıkıyor ve 3-1 yeniliyoruz.

2 maça bakarak konuşuyorsunuz umut'un kaçırdığı gollerle 2 saatlik bi sinema filmi çevirebilirdik.

Ali Tunahan Güllü
Neyse ceza yemek istemiyorum hadi size kolay gelsin..

Onur seni seviyoruz!!!!

Cem Kıran
@ Umut Bulut

Oyunda kaldığı sürede geçen hafta yediği fırçalardan ötürü "pas" atmaya çabaladı. İşe yaramadı önemli değil.

Maçın hakeminin istatistikleri beli maç başına 5 sarı kart göstermiş. Çoğu hakeme itirazdan. Akıllı adam olsan; senin her hakeme yaptığın aptalca, gereksiz, amatörce (ne derseniz deyin) itirazlara göz yummayacağını bilirsin. Ama daha adam sana göstediği kartı cebine koymadan erkeklik yapıp "Hadi bir sarı göster" dedin. Adam da "Sen yeter ki iste" dedi.

Geçen hafta senin iyi niyetli olmadığını düşünüyorum. Hala da öyle düşünüyorum.

Sırf koşup, rakibe pres yapıyorsun diye seni bu takımda tutan Şenol Güneş değil, babamın oğlu olsa bu takıma kötülük yapıyor.

Helal kardeşim:alkış::alkış:

Hasan Ayvenli
Umut'u izlerken gülüyorum artık. Bu yeteneklilikle neden futbolcu olmuşsa? Ya da neden yurtdışına filan gitmemiş ve hala bizde oynuyorsa? Hayret.

Fatih Bayrakdar
Sen galiba cift sari karttan kirmizi yiyen oyuncu 1 mactan fazla ceza almadigini bilmiyon galiba.

Sende futbolcu ne kart görürse görsün federasyon toplanarak futbolcuya lüzum görürse istediği kadar ceza verebileceğini bilmyorsun galiba ( Umut hareketiyle futbolcunun burnunu kırdı )

atigol
:rolleyes:
Cafer abi konuşma ile olmuyor bu işler Teofilo sakat dediler Trabzonda bıraktılar Zaferin kadro dışı bırakılmasının sebebi bile doğru düzgün belli değil eğer Şenol hoca adil davranacaksa Selçuk, Engin ve Umutu kızağa çeksin bizde adilliğini görelim gerçi onun garezi yabancılara sanırım..

Arkadaş bütün hafta takımla sen mi antreman yapıyon nerden biliyorsun oynatmadığı adamların durumunuda böle yorum yapıyorsun..hayret bişey ya bu nasıl bir anlayış nasıl taraftar anlamıyorum

bangkook_61
26.04.2010, 22:40
http://img10.imageshack.us/img10/1825/75630291.jpg
Yeşilli benim:)

Cyzio
Şenol Hocada allah aşkına şu kişiliksiz pısırık futboldan sonra başını iki yanına alsında bir düşünsün..

Forumda benim gibi düşünenler bayağı artmaya başladı.

.

vadaa55
üzüldüğüm tek şey, takımımızın bu kadar kişiliksiz, silik ve korkak futbol oynamasıdır, bu oyun büyüklüğümüze hiç yakışmıyor, buna benzer bir oyun antalyaspor kupa maçı rövanşında da görmüştük.

Yiğit SARI
Umutluda olmuyor . Umutsuzda olmuyor . E ne olacak bizim halimiz :o

Kaan

Bir arkadaş böyle söylemiş..Tabi Umut var diye 4 yıldır bu takım sürekli önde oynadı..

Sallayında biraz doğru sallayın Allah aşkına...Hadi diyelim Umut yok mahkum oynadık..

Geçiniz..

Abi Allah aşkına, sen denmek istenen şeyi anladın mı ?

UmutBaykan
26.04.2010, 22:41
Evet eskişehir taraftarı da harbiden çok centilmenmiş bi ara bandoyla beraber taraftarımıza sövdüler gördük anadolucu taraftarı trabzon'a gelirken yine dostluk nidaları atarlar..

Süper ligde Trabzonspor'un dostu olan herhangi bir klüp görmüyorum...

Samet İslamoğlu

Geçiniz..

Ne sallıyoruz arkadaşım.Asıl siz adama boş beleş sallıyosunuz.İzlediğimizi,gördüğümüzü söylüyoruz biz.işkembeden sallamıyoruz.Umut varken 4 yıldır bilmem neymiş miş.Umut yokken ondan önce 22 yıldırda paso şampiyon oluyoduk zaten dimi ?

UĞUR DURTAŞ
iddaa ediyorum bu akşam eskişehir karşısında hangi takım olursa olsun bizim gibi 10 kişi kalsın koca 75 dakikada bir atak yapardı.ama biz yapamadık inanamıyorum.

biltrabzon
hiç olmassa gol kralı cıkarıyordukk şota varken fatih varkennn bak dikkaet et ama bunlar golcüydüüü umut gibi degildilerrr sonra şampiyonluk kovalıyordukkk umut saymadım kaç senedir bizde ne kovaladıkkk türkiye kupasında çey final bile göremedik yaaaa

simdi kralliga girme konuyu saptirma.sota ylada fatih lede birer kez sampiyonluk kovaladin.umut lada bir kez.sen umut olmayinca bu takimin sampiyon olacagina inaniyorsan merak etme umut o kadarda karaktersiz degil ceker gider trabzondan,yeterki trabzonspor sampiyon olsun.gökhan ünal la karistirma umut u.tekrar söylüyorum umut olmayinca sen sampiyonluk görecekmisin?yada bu kadroda umut tan iyi forvet göster bana.burak mi,murat mi yada teo mu?bende senol günes olsam bu adamlar elimde olsa umut tan baskasini oynatmam.

Hasan Ayvenli
umut bulut baslıgı kapatılmıs...tesekkür ederim yonetime..gördügü kartla takımın malubiyetine sebep oldugunu düşünenleri lutfen sakin kafa ile düşünmeye davet ediyorum...!

Yahu 26. dakikada kırmızı kart görmüş bi adamın, mağlubiyete etkisi nedir sence? Hayır umrumda değil bu maçta yenilmiş olmamız. Ama savunmayın artık yeter da.

Cafer Bulur
26.04.2010, 22:42
Onur harikaydi,ona tesekkürü bir borc biliyorum.

Lakin o golü kurtarabilirdi onur,bu macta daha zor toplari cikarmisti.

Hatali degildi o golde ama benim bildigim onur o topu da cikarabilirdi.

Uluç
Umut 4 yıldır oluk oluk gol kaçırıyor yarar değil zarar veriyor.. Hala akıllanmıyorsunuz,at gözlüklerini çıkarıp atmıyorsunuz..Müstahak size , devam devam.. Umut Bulut oleyyy

TSunami_69
sen canını sıkma ben kendimi biliyom sen bilmesende olurrrr :alkış:
yaptığınız yorumlar ortada...

Gamze
Burası Trabzonspor forumu.

Trabzonsporun futbolcusuna hakaret etme yeri değil.
Üyelere hakaret etme yeri değil.

Gördüğünüz mesajları lütfen raporlayın.
Gereği yapılacaktır.

Herkes sakin bir şekilde yorumlarını yazsın.
Lütfen.

necmiati61
Yıllarını futbola veren adamların uyduruk ve penaltıyla uzaktan yakından alakası olmayan pozisyonlar için penaltı beklemeleri beni deli ediyor.. Yazıklar olsun!.. Penaltı vermese bile hakemi etki altına alırız, baskı kurarız diye düşünüyorlar.. Kaç tane kendini atmaya sarı kart vermedi.. Ele çarpma olaylarında ise futbolu zerre kadar bilen adam o durumda penaltı beklemez..

Hürgün Aygün
Büyük kaptan!!;););)

Arif Timurcioğlu
Yeşilli benim:) Bonus olanmı. :)

Halit Akyüz
26.04.2010, 22:43
Trabzonspor hiçbir zaman Umutla oynamaz Onuruyla oynar.

necmiati61
26.04.2010, 22:44
Yeşilli benim:)

çok güzel görüntü:))

Ömer TOPAL
Şenol Güneş "Performansı sürekli olmayan bazı oyuncularımız gördük ki her defasında bizi yarı yolda bırakıyor"

Bu açıklamadan Umut Bulut'a gelecek yıl şans vermeyeceğini düşünüyorum. Biraz kapalıda olsa Umut'a göndermedir bu inceden.

sen anlamak istedigin gibi anlamışssın...Takımı kontraya kaldıracak bir topta etrafında dönüp geri pas atanı konusmaz kimse varsa yoksa umut....! Anlatmak istedigi ruhsuz olanlarumut bu takımda kalacaktır bence

Kader KORELİ
Yönetim ve teknik kadro Umut Bulut'un nasil "adam gibi adam" oldugunu görsün artik! Biz taraftarlarin sesini duysunlar! Umut Bulut basligini bile kapatmak zorunda kaldilar forum yöneticileri. Ne olur gönderin bu adami!

Samet İslamoğlu
2 maça bakarak konuşuyorsunuz umut'un kaçırdığı gollerle 2 saatlik bi sinema filmi çevirebilirdik.

Ben sana Hakan Şükür'ün kaçırdığı gollerle 12saatlik sinema filmi çevireyim o zaman?:) ama adam Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi bikaç forvetinden biri.ama siz onuda kabul etmezsiniz.Herşeyin en iyisini bizim taraftar biliyor ya.

Cafer Bulur
Senol hoca psirik futbol falan oynatmadi,oyuncularda ruh yoktu.

Selcugun son dakikalarda verdigi kafa pasini hatirlarsak oyuncularin bu macta kafa olarak sahada olmadiklarini anlariz.

Senol hocanin en büyük hatasi umutta israr etmekti,tek forvet olarak umut tercihi yanlisti.

krdnz
Komple bir forvet lazım takıma.

Emrah Akcagöz

Mesajımı baştan okuyun.. Tırnak içine aldığım kısımda Umutla ilgili birşey yazmadım..

"2. kez mi Kasımpaşa maçı 3-1
Sivas maçı 3-0
Kupa Antalya maçı 1-0

Bunlarda baya bi üstündük sanırım ortada Umutluk birşey göremiyorum takım 10 kişi idi Eskişehirspor ise 11.."

11 > (büyüktür) 10

:rolleyes:

Arkadaş bütün hafta takımla sen mi antreman yapıyon nerden biliyorsun oynatmadığı adamların durumunuda böle yorum yapıyorsun..hayret bişey ya bu nasıl bir anlayış nasıl taraftar anlamıyorum
Sezon başında da büyüklerimiz doğruyu bilir dedik durumumuz ortada, madem birşeyler yapıyorlar adam akıllı bi açıklaması olacak orası kimsenin tapulu malı değil..

SEDAT
Onur harikaydi,ona tesekkürü bir borc biliyorum.

Lakin o golü kurtarabilirdi onur,bu macta daha zor toplari cikarmisti.

Hatali degildi o golde ama benim bildigim onur o topu da cikarabilirdi.

- Cafer hocam o topu çıkarabilicek kaleci varsa ben daha ömrümün sonuna kadar maç izlemem bu kadar büyük konuşuyorum..

Cem Kıran
Ne sallıyoruz arkadaşım.Asıl siz adama boş beleş sallıyosunuz.İzlediğimizi,gördüğümüzü söylüyoruz biz.işkembeden sallamıyoruz.Umut varken 4 yıldır bilmem neymiş miş.Umut yokken ondan önce 22 yıldırda paso şampiyon oluyoduk zaten dimi ?

Şampiyon olamıyorduk ama en azından Umut gibi sahada..

Tek özelliği koşmak olan bir oyuncumuz yoktu..

Yandaki arkadaşına pas vermeyin pozisyon harcayan

Takımına ihanet etmeyen bir yapımız vardı..

Umut sayesinde oda gitti!

nakzo
Ya arkaşlar sorun 10 kişi kalmak veya umut bulut değil siz anlamak istemiyorsunuz veya idrak kabiliyetiniz kıt.Değil şenol hoca, capello gelse bu takımdan bir halt olmaz. Colman ,burak,giray,selçuk,özelikle ve özellikle ceyhun,bu takımın a2 takımında dahil oynayacak yetenekte değiller. Hugo hocanınn başını yediler, şimdi sıra şenol hocada. Bu adamlarla büyük hedeflere yürüyemezsiniz. Tek çare bunlarla acilen yolların ayrılması. Fenerbahçe maçından zerre kadar umudum yok. Alah bu taraftara acırda bir galibiyet hediye ederse şükrederim.

DNA-TS
26.04.2010, 22:45
hadi takımın ligde bir iddaası yok ama bu kadar silik bir futbol olamaz ya mücadele yok bişe yok rakip kaleci yere yattımı bilmiyorum zorunlu haller dışında.hücumda yoksun ortasaha yok savunma idare eder birtek kaleciyle bu iş olmaz ki yazık değilmi onurun mücadelesine formalar beyaz renkti dedimki maçtan önce yerler ıslak çamur olacak kim yıkayacak falan diye takılıyordum yanımdakilere maç bitti formalara gene bembeyaz omo matikle yıkanmış gibi.hoca her maçtan sonra birisine laf sokuyor bakalım gelecek sezon şuanki kadrodan kaç kişi yeni takımda olmayacak.

muratali
barış memişi
burağı
sezeri
muratı
umutu
ferhatı
selçuğu

18 de altyapıdan gelen oyuncu bulundurmak zorunluluğu var

Hasan Ayvenli
Umut ruhunu da al git.

Sümeyye demir
eskişehir taraftarını avni aker de görelim bide :@

mhayri
26.04.2010, 22:46
Mağlubiyetin ilk sorumlusu her zaman o takımın hocasıdır...
Geçen hafta yaptığı sorumsuzluklardan sonra eleştiri okları üzerine yoğunlaşmış bir
oyuncuyu sahaya sürmek hatadır ve bedelini takım ödedi...
Oyuncu değişiklikleri bir faciaydı ; Gabriç evet ama Alan gibi boş alan bulunca etkili olabilecek tek
oyuncu sonuna kadar sahada kalmalıydı...
Hala ders çıkarıyor olmamız ise bize ve tüm camiaya ders olsun ayrıca...

Cafer KILIÇSOY

Gereği yapılacaktır.

Lütfen.

ozzy!
Komple bir forvet lazım takıma.

Aklıma direkt Makukula geldi nedense?!

Arda'
yenildiğimiz maçlarda hep son dakikada gol yiyoruz kayseri maçı ve bu maç buna örnek takımın kondisyonu yetersiz gibi

Ömer TOPAL
Yahu 26. dakikada kırmızı kart görmüş bi adamın, mağlubiyete etkisi nedir sence? Hayır umrumda değil bu maçta yenilmiş olmamız. Ama savunmayın artık yeter da.

26. dk da kart görmüş bir adamın malubiyete etkisi % 50 ise sahada kalan 10 kişinin etkisi %50 degilmidir...İsimi degil haklıyı savunurum ben...Çamurlamayın yeter artık da...

Cafer Bulur
26.04.2010, 22:47
- Cafer hocam o topu çıkarabilicek kaleci varsa ben daha ömrümün sonuna kadar maç izlemem bu kadar büyük konuşuyorum..
Cikarilmasi zor bir toptu ama imkansiz da degildi.;)

Ónur icin imkansiz yok,umut icin negatif rekorlarda sinir yok.;)

Emre7
barış memişi
burağı
sezeri
muratı
umutu
ferhatı
selçuğu

alt yapıdan bir oyuncu olmak zorunda ondan her hafta alt yapıda :)

Hasan Ayvenli
Bakın şimdi az sonra ceza almama vesile olacak bişey yazacağım. Bir hafta sonra görüşürüz arkadaşlar.

ÇaGaTaY
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?c=11&r=1&hid=71456

o değil de bizim furkan yine meşhur oldu :D

usameakcelik
Maç özeti linki olan varsa yollayabilir mi???

Barış Mayda
simdi kralliga girme konuyu saptirma.sota ylada fatih lede birer kez sampiyonluk kovaladin.umut lada bir kez.sen umut olmayinca bu takimin sampiyon olacagina inaniyorsan merak etme umut o kadarda karaktersiz degil ceker gider trabzondan,yeterki trabzonspor sampiyon olsun.gökhan ünal la karistirma umut u.tekrar söylüyorum umut olmayinca sen sampiyonluk görecekmisin?yada bu kadroda umut tan iyi forvet göster bana.burak mi,murat mi yada teo mu?bende senol günes olsam bu adamlar elimde olsa umut tan baskasini oynatmam.
umuttan başkasını oynatmassan aha böyle şacını başını yonarsınn her maglubiyet sonrası her kaçan gol sonrasııı bordo mavi. nete gelirsin umutu savunursunn umut gitsin kim gelirse gelsinnn umut miladını doldurduuuu

atigol

ciddi misin? saymaya başlamıyım şimdi ibrahim egelerden, hasan üçüncülerden, emre toramanlardan ve daha birsürü

Y-DRMS
son dakikalarda yenilen goller offfffffffff offffffffffffffffff ömrümü yediniz

biltrabzon
26.04.2010, 22:48
umut bu takimda kalmayi hakeden 3 futbolcudan biridir.serkan,onur ve umut gerisi icin hic üzülmem.belki bazilarina keske derim ama bu 3 adam bu takimda olacak.inadina umut bulut.umut u bu hale getirende taraftarlardir.umut böyle bir adam degildi.

tamuğ yamtar
Umut Bulut her maç hakeme ne anlatıyor çok merak ediyorum:)

Öyle alakasız pozisyonlarda itiraz ediyor ki :)

Değişik, itici geliyor insana, yakışmıyor Trabzonspor da oynayan futbolcuya bu hareketler.

Gerek yok. Bu konularda derhal düzelmesi lazım.

krdnz

Gereği yapılacaktır.

Lütfen.

Bu işin sukuneti kalmadı abi.

Kaç sene oldu bekliyoruz.

Saçma sapan mağlubiyetlere eyvallah edecek halimiz kalmadı artık.

Bursa gibi bir takım zirveye oynarken milyonlarca avroyla beşincilik tehlikeye giriyorsa sakin olamamalıyız.

Kader KORELİ
Eskisehirspor taraftari harikaydi! Bizim stadyumdaki taraftarlardan birsey olmadigini bir kere daha görmüs olduk.

balli_kuymak
Trabzonspor hİÇbİr zaman "umut"la oynamaz "onur"uyla oynar...:d

Enes Başkaya60
Onur yüregine saglık...

Hamza Yilmaz
Sende futbolcu ne kart görürse görsün federasyon toplanarak futbolcuya lüzum görürse istediği kadar ceza verebileceğini bilmyorsun galiba ( Umut hareketiyle futbolcunun burnunu kırdı )O zaman Emre her mac sonrasi federasyon tarafindan ceza almasi lazim. Birakin bu isleri. Bir fikrim var. Bence siz Federasyona yürüyüs yapin belki Umutun cezasi yükselir. Güzel bir fikir degil mi.

Atalay
Gerçekten şu açıkça bu maçta belli olduki Rüyalarında bile bu formayı göremeyecek futbolcularımız sahaya çıkıyor 90 dakika top oynuyor...

Artık şenol güneş bu arkadaşlarla sezon sonu bir görüşsün...

Yedek kulübemize bakıyorum içim daralıyor sahaya bakıyorun ömrüm gidiyor...

Sefa Murat Dokuz
26.04.2010, 22:49
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?c=11&r=1&hid=71456

o değil de bizim furkan yine meşhur oldu :D

meşur kemençesiyle zaten meşurdu, Tv ye çıkması ayrı bir güzel oldu.

asimetrik
Her pozisyonda kendini yere atıp penaltı diye ağlayan Eskişehirsporlu oyuncuları,
Bunlara kart göstermeyen beceriksiz hakemleri,
Kenarda her pozisyonda haksız yere penaltı almak için çirkince Rıza'yı,
Buna dur diyemeyen 4. hakemi,
Geçen hafta saha içi olaylarını (bence) adaletsizce yorumlayıp cezayı Teo'ya kesen, mükafatı da Umut'a çıkaran Şenol hocayı,
Maç sonu Onur ağlarken, Ümit Karan'la şakalaşarak ortalarda Eskişehirspor taraftarına şirin gözükmeye çalışan Engin'i,
Sahaya ruhunu koyamayan oyuncuları,
Günün kötüleri seçtim.
Umut'a söyleyecek söz bulamıyorum. Geçen hafta biten sempatimi bu hafta antipatiye çevirdi.
Büyük ihtimalle Urfa'daki finali Onur forması ile seyredeceğim. Tabi TS Clup tırı Urfa'ya gelir ve Onur forması kalırsa.
Teşekkürler Onur ve yüreğini ortaya koyan bir kaç oyuncu..

Cafer Bulur
Kupayi kazanirsalar degil o macta yüzde 500 le oynamazsalar bu oyuncularin gelecegi yeniden sekillenmelidir.

Ligin ikinci devresinden beri kupa diye her hedefi ziyan ettiler,bunun bedeli fb macinda ödenmeli...

Murat GENEL
Eskişehir taraftarları 2 yıldır aynı işi yapıyor artık bizden uzak Allah'a yakın olsunlar..

Enes Başkaya60
Eskisehirspor taraftari harikaydi! Bizim stadyumdaki taraftarlardan birsey olmadigini bir kere daha görmüs olduk.

Zaten hep öyleydi ki kardeş......

İskender YILMAZ
Bu arada gözüme çarpmayı bırak artık gözümü deşiyor diyeyim, her ne kadar kem küm etsekte galatasaray ve fenerbahçe'yle aramızda futbolcu kalitesi olarak çok büyük farklar görünüyor .. İşimiz zor, onlarla kapışacak futbolcu kadrosu için büyük paralar ya da çok ama çok akıllı işler gerekir ..

yatara

2 saat olsa gene iyi be sadikow Avatardanda cok sürer

Muhalif
Herkes bir Umut derdinde ki ben de öyleyim aslında. Ama takımın yalan adamlardan kurulu olduğunu görmüyor ve iki çalım yapıp bir arapası veren adamları kral yapıyorsunuz, sonra bu kralcıklar lazım oldukları hiç bir maçta ortalıkta yoklar. Kim ki bunlar? Tüm yabancılarımız. Alanzinho başta olmak üzere. Şu takıma Szymkoviak ayarında 3 yabancı transfer edilmiş olsa eldeki yerlilerle bile şampiyon olabilirdi son 2 sezonda.
Onur dünya çapında ortalamanın üzerinde kaleci, Egemen yerli olarak ortalamanın üzerinde bir stoper bence. Keza Selçuk,Serkan, Engin, Giray, Ferhat, Sezer falan hep dişliyi tamamlayacak çarklar olabilirler yerli olarak. Ama bizde fark yaratacak yabancı oyuncu yıllardır yok, sanırım da olmayacak. 20 milyon euroyu götürüp Cale,Colman,Gabric,Teofilo gibi sıradan, Alanzinho gibi istikrarsız ve 2. bir Yattara tipinde oyuncuya gömdüler. Oysa o paraya bir stoper, bir ortasahada yönlendirici, bir kule santrafor almış olsalar eldeki yerlilerin de dediğim gibi dişliyi tamamlamasıyla geçen yıl da bu yıl da şampiyon olabilirdik... Yazık...

Şenol Güneş de ayrı konu. Bizi şampiyon yapacağına dünya durdukça inanmam. Ama yine geldi yapacak bir şey yok sesimizi çıkarmıyoruz. Şu takımda her geldiği dönemde disiplin sorunu olmuş ve her zaman da en zayıf halkayı kurban etmiştir Şenol Hoca. Çünkü böyle bir adam bu ne yapalım... Şimdi elindeki kadroya göre iyi manevralar yapıyor ama mentalite olarak değişmemiş, yine aynı...

Hayırlısı olsun... Bu sene kupa bekleyenler de çok Umut'lanmasınlar...

Aker
umut bu takimda kalmayi hakeden 3 futbolcudan biridir.serkan,onur ve umut gerisi icin hic üzülmem.belki bazilarina keske derim ama bu 3 adam bu takimda olacak.inadina umut bulut.umut u bu hale getirende taraftarlardir.umut böyle bir adam degildi.

Umut mu, abi kanser oldurtmaya devam mı etsin?

U.Sadıkoğlu
Ben sana Hakan Şükür'ün kaçırdığı gollerle 12saatlik sinema filmi çevireyim o zaman?:) ama adam Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi bikaç forvetinden biri.ama siz onuda kabul etmezsiniz.Herşeyin en iyisini bizim taraftar biliyor ya.

Geçen sene ligin en çok gol pozisyonuna giren takımıydık kaç gol atabildik..
Umut kaç yaşında hakan şükür kaç yaşında ve nerelerde top oynamış umut'un trabzon dışına çıkabileceğini zannetmiyorum.

AYYILDIZ
Şenol Hocanın açıklamasını iyi okuyalım çok net göndermeler yapıyor performansı sürekli olmayan bazı futbolculara.

Cem Kıran
26.04.2010, 22:50
ciddi misin? saymaya başlamıyım şimdi ibrahim egelerden, hasan üçüncülerden, emre toramanlardan ve daha birsürü

En azından onların yapabildiği bikaç şey vardı..

2. sınıf topçulardı Umut gibi evt ama..

Umut gibi tek özelliği koşmak değildi..En azından pasta atabiliyordular..

Mustafa Hazıroğlu
iddaa ediyorum bu akşam eskişehir karşısında hangi takım olursa olsun bizim gibi 10 kişi kalsın koca 75 dakikada bir atak yapardı.ama biz yapamadık inanamıyorum.
Colman'ın bir şutu vardı.

bahadır2561
umut baslıgı neden kapandı ki ???

Fatih Bayrakdar
O zaman Emre her mac sonrasi federasyon tarafindan ceza almasi lazim. Birakin bu isleri. Bir fikrim var. Bence siz Federasyona yürüyüs yapin belki Umutun cezasi yükselir. Güzel bir fikir degil mi.

Ben bırakacak bir iş yapmıyorum zaten polemiğe gerek yok emresini memresini karıştırma ...

Olanı söylüyoruz ...

Cafer Bulur
Her pozisyonda kendini yere atıp penaltı diye ağlayan Eskişehirsporlu oyuncuları,
Kenarda her pozisyonda haksız yere penaltı almak için çirkince kıçını yırtan Rıza'yı,
Geçen hafta saha içi olaylarını (bence) adaletsizce yorumlayıp cezayı Teo'ya kesen, mükafatı da Umut'a çıkaran Şenol hocayı,
Maç sonu Onur ağlarken, Ümit Karan'la şakalaşarak ortalarda Eskişehirspor taraftarına şirin gözükmeye çalışan Engin'i,
Günün kötüleri seçtim.
Umut'a söyleyecek söz bulamıyorum. Geçen hafta biten sempatimi bu hafta antipatiye çevirdi.
Büyük ihtimalle Urfa'daki finali Onur forması ile seyredeceğim. Tabi TS Clup tırı Urfa'ya gelir ve Onur forması kalırsa.
Imza,cafer 1978....

Samet İslamoğlu
[QUOTE=Emrah Akçagöz;3175097]Mesajımı baştan okuyun.. Tırnak içine aldığım kısımda Umutla ilgili birşey yazmadım..

"2. kez mi Kasımpaşa maçı 3-1
Sivas maçı 3-0
Kupa Antalya maçı 1-0

Bunlarda baya bi üstündük sanırım ortada Umutluk birşey göremiyorum takım 10 kişi idi Eskişehirspor ise 11.."

11 > (büyüktür) 10

ee ne diye bnm yazdığım mesaja cevap atarak Umut'un oynadığını sandığın ama oynamadığı o maçları örnek olarak veriyorsun? :) neyse anladım ben anlıyacağımı.

muratali

Gereği yapılacaktır.

Lütfen.

Bravo ... Hepsi bu formayı giyiyor ... En iddiasız maçımızda kötü oynamışlar ... Canları sağolsun ... Arkadaşlar , Siz hiç mi kötü bir gün geçirmediniz ... Her yaptığınız iş hatasız mı ... Sakin olalım ... Bu takım bizim ... Yenilsen de yensen de diye tezahurat yapan arkadaşlar , bugün o yenilme günümüzmüş. Tekımımızla beraber olalım ...

bordo61
Maçı İzlemedim .

İyi ki izlememişim zati berbat geçen günüm daha da berbat olacaktı.

biltrabzon
26.04.2010, 22:51

bence izleme o topu cikarmasi lazimdi.o topu cikaracak cok kaleci var.cikarmadi diye asla lafimiz yok.sadece pozisyonu tartisirsak kesinlikle cikacak bir pozisyondu.

krdnz
Bu arada gözüme çarpmayı bırak artık gözümü deşiyor diyeyim, her ne kadar kem küm etsekte galatasaray ve fenerbahçe'yle aramızda futbolcu kalitesi olarak çok büyük farklar görünüyor .. İşimiz zor, onlarla kapışacak futbolcu kadrosu için büyük paralar ya da çok ama çok akıllı işler gerekir ..

Onu yapabilmek için o çapta yönetici lazım.Hacısalihlerle olmaz bu iş.

Emre7
farklı maç izledim sanırım...
bu maçta forvete iş düşmediki ??
nedir forumda tartışılan forvet !!!
orta sahada kim oynadı bana söylesin.
Enginin, selçuğun ne iş yaptığını bana söylesin.
Sonradan giren Ceyhunun ne yaptığını söyleyebilirmi?
Murat tosun niye 85 te oyuna giriyo söylenebilirmi?
10 kiş kaldıktan sonra niçin bu kadar geri yaslandık söylenebilirmi?
Sıkıntı forvette değildi bu maç. Umut hatalıydı, ancak kalkıpta umutu tek başına suçlamak çok komik !

SEDAT
Günün kötüleri seçtim.

- Engini yanlışmı gördüm diyordum doğruymuş...Bitti benim için...

usameakcelik
Maç özeti var mı???

theo
o formayı haketmeyen adamlar sahaya çıktıkça biz daha çok şampiyonluk deriz...böyle rezillik olur mu? umut gene iş başındaydı...yine yapacağını yaptı...sadece umut değil selçuk da gitmeli bu takımdan...ya onur kalsın hepsi gitsin...isim saydırmayın bana tek tek...yeter yaaa...hasta etcek bu takım beni yeter yaaa...

Tahsin Ağaoğlu
26.04.2010, 22:52
Allahından bul umut biz sana naptikda bu kdr aci cektiriyosun

Halit Akyüz
Yönetim istifa

Cem Kıran
Günün kötüleri seçtim.

Altına imzamı atıyorum ve ekliyorum...

NİHAYET ANLAYABİLDİN ABİ...:alkış::alkış:

Hamza Yilmaz

Yandaki arkadaşına pas vermeyin pozisyon harcayan

Takımına ihanet etmeyen bir yapımız vardı..

Umut sayesinde oda gitti!
Salliyorsun. Yani umutu yerin dibine sokayim diye bos bos konusuyorsun. Sen kücük düsünüyorsun. Umut olmasin da kümeye düselim dersin yakinda.

Atalay
Sezer Batur,Ferhat,cale,Barış,murat tosun,Song,silvia,Tolga,burak,Ceyhun,selçuk,Yattar anin bu sezon sonu biletleri kesilmeli...

Şenol Altunsoy
26.04.2010, 22:53
Yahu biltrabzon Umut nasıl bir adamdı şimdi nasıl oldu taraftar onu ne hale getirdi bir anlatsan da bilsek

Cem Kıran
- Engini yanlışmı gördüm diyordum doğruymuş...Bitti benim için...

Baştan beri diyordum Engin bu takımın topçusu değil..

Trabzon'lu olsa dahi!

SEDAT
bence izleme o topu cikarmasi lazimdi.o topu cikaracak cok kaleci var.cikarmadi diye asla lafimiz yok.sadece pozisyonu tartisirsak kesinlikle cikacak bir pozisyondu.

- Biliyorum sen olsaydın çıkartırdın..pardon seni unutmuşum..

Emre7

Bursa gibi bir takım zirveye oynarken milyonlarca avroyla beşincilik tehlikeye giriyorsa sakin olamamalıyız.

kaç sene mantıklı düşündük???
kaç sene oturupta küfür etmeden maç izledik??
kaç sene sabrettik 90 dk??
ve en önemlisi kaç sene destek verdik sezon boyunca oyuncuya, teknik adama, başkana??
kaç sene oldu pardon ??

U.Sadıkoğlu
Bravo ... Hepsi bu formayı giyiyor ... En iddiasız maçımızda kötü oynamışlar ... Canları sağolsun ... Arkadaşlar , Siz hiç mi kötü bir gün geçirmediniz ... Her yaptığınız iş hatasız mı ... Sakin olalım ... Bu takım bizim ... Yenilsen de yensen de diye tezahurat yapan arkadaşlar , bugün o yenilme günümüzmüş. Tekımımızla beraber olalım ...

Bazıları için öyle diyebiliriz ama takımın içinde 5 6 kişide mücadeleden eser yok ruh yok umursamıyorlar neden ? Çünkü hepsi aldığı paraya bakıyor kaçı yüreğiyle uzatıyorki toplara ayağını kaçı ayağı kırılma pahasına bi gol atabilir hangisi yapabilir şu forumdan bi 11 çıkarsak eminim sahadakinden daha fazla mücadele izleriz. Takım oynasın kendini yırtsın 10 kişi kalsa bile bassın ama mücadeleyi bırakmasın savaşsınlar Onur gibi olsunlar tabiri caizse damarındaki son damla kana kadar savaşsınlar o zaman zaten bu seyirci kimseye bişey demez aksine her maçtan sonra alkışlar.

M.S.SOFU
mesele hakaret etme meselesi değil
''onurluyla onursuz olanı ayırt etme meselesi''

KAUNAS
26.04.2010, 22:54
taraftar çıldırdıııııııı,umutun gitmesini istiyorrrrr.....

Abdülkadir Kılıç
Ben gol kaçırdığımıza üzülmek istiyorum. Böyle mahkum oyuna üzülmek istemiyorum.
Herkese inat UMUT BULUT

nakzo

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış: İşte budur ya aylardır bunlardan şikatetçiyiz. Arkadaş senin onda bir bütçenle Bursa istanbulda Feneri,Beşiktaşı yeniyor Gs ile kafa kafaya oynuyor sen her deplasman saçma sapan takımlar karşısında eziliyorsun buna katlanamıyorum.

Cafer Bulur
Umut un psikolojik sorunlari varmis gibi bir görüntüsü var.

Yoksa bariz gol pozisyonlarinda pas vermeyen durduk yere oyundan atilmak istenen bir topcunun ruh hali saglam olamaz...

SEDAT
Yahu biltrabzon Umut nasıl bir adamdı şimdi nasıl oldu taraftar onu ne hale getirdi bir anlatsan da bilsek

- Yediğimiz golü kaleci çıkarabilirmiş..o topun hangi hızda nereye gittiğine bi bakalım nasıl çıkarmış..

- Gündeme damga vuran açıklamaları seviyor abi kendisi...

Ahmet KESKİN
26.04.2010, 22:55
mesele hakaret etme meselesi değil
''onurluyla onursuz olanı ayırt etme meselesi''

+1:alkış: ........................

Fatih Bayrakdar

Ters ayakta kaldı çıkarması mümkün değildi ...

Murat'
Aslında erek yok bu kadar sinirlenmeye, Umut'suz oynamak istiyordunuz istediğiniz oldu işte daha ne istiyorsunuz.Şenol Hoca'bın onu kenarda oturtacağı yoktu o da kendisi oturmayı tercih etti.

usameakcelik
Allahından bul umut biz sana naptikda bu kdr aci cektiriyosun
Umutun yediği kartlardan ikisinde de birşey yok bence. Hakem çok hata yapmış. Umut ilk pozisyonda hakemle sakince konuşuyo hakem sarı kart veriyo. Tamam, hadi kabul edelim hakemle konuşmak sarı kart olsun. Bu olaydan bi 1 saat sonra Rıza Çalımbay bir yerlerini yırtıyo, hakeme sövüyo. Ama hiç bir şey olmuyo. Demek ki hakemin anasına, sülalesine sövseler hakem o kişiyi tebrik edecek. E bundan sonra da bizim futbolcular Rıza nın yaptığını yapsın bence...

Cem Kıran
H.Salihoğlu...Umut'unuda alda GİT!!

Ali Turhal
26.04.2010, 22:56
kesinlikle moralim bozuldu,çok çabuk onurdan özür dilenecek ve morali düzeltilecek, benmi arşive döndüm aston villa trabzonspor maçını seyrediyorum hatırlarsınız nede candan oynadılar sözüm ona ( giray egemen song ve serkan ) hariç geri kalanlara duyurulur.

Kaan
Aslında gerek yok bu kadar sinirlenmeye, Umut'suz oynamak istiyordunuz istediğiniz oldu işte daha ne istiyorsunuz.Şenol Hoca'nın onu kenarda oturtacağı yoktu o da kendisi oturmayı tercih etti.

İnsanların içinde korku var abi.

Ya gerçekten bir şey yapamazsak diye. :)

baho_61
umutun yerı burası deıll yazıklar olsun ıstemıoruz sezon sonunda satıs lıstesınde en basta gormek ıstıorum ısmını kos kos nere kadar yha adamda bıraz teknık olur...:@

Atmaca
Umutla Barcelona bile şampiyon olamaz.

Cem Kıran
26.04.2010, 22:57
Onur topu çıkaramadı diye ona sallayanlar mı var ben mi yanlış anlıyorum?

Lütfen yani lütfen..Bırakında adam 1 top çıkarmasın..

CAFER ÖZER
Umutun yapmış olduğu iki dakikadaki iki hareketle Arkadaşlarını Yalnız bırakmasının izahı benim lugatımda yok...

Ama Allah aşkına 90 dakikada görevini yapan ONUR vede Serkandan başka futbolcuda yok..

Eskişehir maçı haketti vede aldı...

Kimsede bu kadar kötü futbolu 10 kişi kalmamaıza bağlamasın...

Bu arada BMN istanbul bu hafta Kahvaltıda bir araya geliyor arkadaşlar...
Gokhan Umut herhalde rekor kirmistir 30 saniye icinde iki sari kart 2 dakika bile degil hatta 2. Hareketi direk kirmizi olabilirdi

Mehmet Fırat
Takım için üzüldüysem adam değilim. Ama Onur'un ağlaması gitmiyor gözümün önünden.

Sefa
Umutla Barcelona bile şampiyon olamaz.
Doğru.. :)

biltrabzon
- Biliyorum sen olsaydın çıkartırdın..pardon seni unutmuşum..

iyi izle golü top elinin yaninda geciyor. o pozisyonu dünyada cikaracak kaleci yok deyip sallama.futbolda cikmayacak top yoktur,neler cikiyor sen herhalde futboldan bayagi uzak kalmissin.konuyuda saptirma.

theo
baktı şenol umutu kesmeyecek federasyon duruma el attı ve teoya şans yeniden doğru...umut da son maçını oynamış oldu...umut zor görürsün o formayı artık...futbol zekasından yoksun takımına yaptığı en pozitif harekette bile zarar veren başka kaç futbolcu var bu dünyada...ayrıca takımdaki pek çok isim bu formayı haketmiyor...song hala bu takıma bir şeyler katmak için uğraşıyor ama diğerleri yarı sahadan kalecisine geri pas verme telaşında belki pozisyona girerler de onur da gol yer diye...

bu kadar ruhsuz bi takım olmaz yaa...onurdan utanın lan...onurdan utanın...çocuk golden sonra ağlarken siz ruhsuzluk yapıyorsunuz...

o forma hepinize haram olsun...ali kemaller hamiler fatih tekkeler boşuna özlenmiyor...o forma hepinize haram olsun...

Şenol Altunsoy
26.04.2010, 22:58
- Yediğimiz golü kaleci çıkarabilirmiş..o topun hangi hızda nereye gittiğine bi bakalım nasıl çıkarmış..

- Gündeme damga vuran açıklamaları seviyor abi kendisi...

O golü dünyada çıkaracak kaleci yokki Sedat 3 metreden vuruyor topun geliş hızı artı birde adam kafayı çevirerek vuruyor Spider Man bile çıkaramaz o golü

Hamza Yilmaz
İnsanların içinde korku var abi.

Ya gerçekten bir şey yapamazsak diye. :)
Valla bende merak etmiyor degilim Umutsuz haftaya nasil oynayacagimiz.

baho_61
OnurumuzLa oynamayınnnn .. !! daha ne yapsın adam yhaaa

lazzz61
dedeıgın lafa baksana hakan sukur yaslandıktan sonra pek varlık gosemedı bunu kabul edıyoruz ama adamın genclıgınde nasıl gol attıgını da bılıyoruz yaslanınca golcu ozelıgını kaybettı bu gayet nomal ama umutun nasıl bı oyuncu oldugu bellı artık hala umutu savunuyorsanızz sızden de suphe etmeye baslıcamm

Ali YİĞİT
şöyle bi maça bakıyorumda nuri albayrak dönemi aklıma geldi bi an.ceyhun hüseyin olmuş burak yılmazı kimseye benzetemedim onun türünde bi kalas ilk defa geliyo bize.sahada sanki bi an için celalettinler mustafa keçeliler felan oynuyo sandım şöyle gözlerimi ovuşturdum inanmak istemedim ikinci yarıdaki trabzonspora o da ne oyuna ceyhun giriyo aman tanrım yine önündeki adama pas atamayacak aman yarabbim yine rakip futbolcudan hemen çalım yiyecek neyse diyorum kendi kendime çıkan futbolcuyu görünce yine de ohh diyorum gabriçmiş.sakatlanma riskide var iyi oldu çıkması diye geçiriyorum içimden. o da ne sahada bi kütük daha görüyorum burak aman yarabbi diyorum içimden inşallah o değildir bir kez daha ovuşturuyorum gözlerimi evet langir lingir yürüyüşlerinden anlıyorum ki bu burak.acaba kim çıktı diyorum herhalde colman selçuk felandır diye geçiriyorum içimden.o da ne topu ayagında tutacak dikine oynayacak adamı çıkartıyor o oyundayken sadece defanstaki iki adam pas yapamıyordu yamulmuyorsam.eyvah diyorum.dememle kalmadan ilk atak geliyo onur kesti.ohh diyorum iyi ki gelmiş bu onur kabinde ikinci şut geliyo eskişehirden daha sonra üç ,dört beş..ardı arkası kesilmiyor atakların.ulan diyorum içimden bu ceyhun denen dokuza beş kalas top kessin diye alınmadı mı oyuna.içimden ulan hüseyin bile top kesiyodu dedim.sonra hemen sustum hüseyin mi yok canım olamaz.ikiside aynıydı gözümde. dakikalar ilerliyo bütün takım yoruldu hemde ayagına hiç top alamadan..bu arada ümit dünayalrı kaçırıyo o kaçırdıkça onurun biraz daha kendine güveni geliyordu.o da ne bir şut daha allahım yeter diyorum bu sefer içimden değil bağırarak arayada ufak ufak küfürler serpiştirerek.burak koşamıyo engin top tutamıyo ceyhunun ne yaptıgı belli değil maçın başından beri giray adamı arkasına kaçırıp panik yapıyo selçuk pas atamadıgı gibi geriye dönüp birde asist yapıyo.bu arada eskişehirin verilmeyen penaltısı felan filan iyice bunalıyorum.allahım diyorum allahım inşallah sezer baduru alırda eski trabzonspor şenliğini yaşarız diyorum.yok allah 70 oldu yok 80 oldu yok hala bi hamle yok o arada spiker uykulu bi ses tonuyla sezer badur ısınanlar arasında diye bi cümle kuruyo ve yüreğime güzel bi su serpiyor.ama ne yazık ki şenol hoca rotayı şaşırmış olacak ki bu sefer battı balık yan gider gir ulan tosunum deyip elemanı oyuna sokuyo.belli ki çocukta iyi niyetli ilerde koşup pres yapmaya başladı.bu sefer eskişehir ayağa pas yerine topu şişrmeyi tercih etti.5 dakika sonra tosununda pili bitti yoruldu.e neyapsın burak koşmuyo ceyhun koşmuyo bi o mu koşsun.bu arada selçuk imdadımıza yetşiyor güzel bir kafa pasıyla ümit karanı al da at dercesine onurumuz ile karşı karşıya bırakıyordu.tabi bu sırada arkada küfür kıyamet gırla.herkes ceyhuna sövüyo ulan diyorum ceyhun gene ne yaptı acaba meğer bizimkiler kafa pasını vereni ceyhun sanmışlar.dönelim maça bi çay söyleyip golün gelmesini bekliyorum.rötar yaptı neden gelmedi diye düşünürken selçuk bi ara pası denemesi daha yapıyor ama başarılı değil belli ki bayagı bi yorulmuş.neyse sonunda guiza kılıklı ümit golü atıyordu bu badire burda bitiyo.gel gelelim madalyonun diğer yüzüne bre şenol hoca sormazlar mı nedir senin bu engin+ burak + ceyhun sevdan.bu ceyhun denilen kütük kazma kalas ne dersen de almanyanın bilmem kaçıncı liginden gelmiş herif libero oynuyo ama topu ne kesebiliyo ne dağıtabiliyo ne serkana ne selçuğa nede colmana aktarabiliyo.yav yeter artık tamam taktiğin güzel iyi futbol oynatmaya çalışıyorsun ama allah aşkına adam değiştirirken biraz daha çalıştırsan o kıvrak güzel beynini olmaz mı.yaptıgın değişiklik takımın ezilmesine rezil olmasına sebep oldu.çil yavrusu gibi dağıldık bütün tersanelerimize girdiler.harap ve bitap düştük.yok yok senin takımın bu olamaz.ama senin oyuncu stratejinde bu olamaz.inşallah seneye güzel bi revizyona gidersin umarım elimizdeki azcık değerli olanları satmazsın.bunlar kim mi alanzinho colman cale ve gabriç..ama şimdi futbol ulemaları çıkıp höykürüp pöykürürler bu takım colmanla alanzinho ile şampiyon olamaz diye.e nede olsa bizimkiler alışık messi kaka ile oynamaya.nuri babaları aldı çok güzel futbola alıştırdı gözlerimizi şimdi elimizdekileri beğenmiyoruz.herşey müstehak bize.he bu arada song ve onura teşekkürlerimi sunar gözlerinden öperim.birde taraftarımıza sesleniyorum çekirdek çitlemeye devam ben her hafta sesim eve kısık gelmeye zaten alışığım sizin yerinizede bağırırım.utandınız mı ey çıtçıtcılar es es taraftarını görünce herkes için demiyorum hemen zıplamayın koltugunuzdan.neyse velhasıl kelam bi haftayı daha kötü geçiricem trabzonum senin yüzünden.canın da sağolsun diyemiyorum artık belli ki sende de can , takat kalmamış.benden bu kadar sadakallahülaziym.

muratali
Bazıları için öyle diyebiliriz ama takımın içinde 5 6 kişide mücadeleden eser yok ruh yok umursamıyorlar neden ? Çünkü hepsi aldığı paraya bakıyor kaçı yüreğiyle uzatıyorki toplara ayağını kaçı ayağı kırılma pahasına bi gol atabilir hangisi yapabilir şu forumdan bi 11 çıkarsak eminim sahadakinden daha fazla mücadele izleriz. Takım oynasın kendini yırtsın 10 kişi kalsa bile bassın ama mücadeleyi bırakmasın savaşsınlar Onur gibi olsunlar tabiri caizse damarındaki son damla kana kadar savaşsınlar o zaman zaten bu seyirci kimseye bişey demez aksine her maçtan sonra alkışlar.

Arkadaşlar , Brezilyadan , Arjantinden gelen adam sadece para için oynar. Ne alakası var ki Trabzonla. Profesyonel futbol budur. O zaman sadece altyapıdan gelen Trabzonlu oyuncularla oynayalım. Kimse ayağını kırma pahasına gol atmasın. O ayak sağlam kalsın, diğer maçlara da lazım. Bu oyunculara yapılması gereken doğru eleştiri aldığınız paranın hakkını verin olmalıdır.

komdere
26.04.2010, 22:59
Maçın sonucunu sadece Umut'a bağlamamak lazım.
Ama Umut 2. sarı kartı gördüğü pozisyonda bence direkt atılmalıydı. Pozisyona bakarsanız topa çıkmadan önce rakibine bakıyor ve dirseği "sözüm ona havaya çıkarken savrulmuş kol gibi göstererek" alenen geçiriyor. Ben hakem olsaydım direkt kırmızı kartla atardım. Maçta veya daha önce o oyuncuyla arasında ne geçti göremedim ama bir sorunu vardı ki böyle bir hareket yaptı. Yazık, çok yazık.
Ama bütün kabahat Umut'ta değil.
2. sınıf topçularla kendini kandıran ve burada sayfalarca yazan bizlerin...

erdo6
26.04.2010, 23:00
Umut un psikolojik sorunlari varmis gibi bir görüntüsü var.

Yoksa bariz gol pozisyonlarinda pas vermeyen durduk yere oyundan atilmak istenen bir topcunun ruh hali saglam olamaz...

aynen öyle bilerek oyundan attırdı kendini

asimetrik
Geçen hafta Umut'un normal bir ruh halinde olmadığını yazmıştım. Mesele Umut'un iyi veya kötü olması değil, ruh hali iyi değil. Bu çok açık belli iken bu hafta oynamamalıydı. Hiç bir önemi olmayan bu maçta oynamamalıydı.

AYYILDIZ
Onur gibi 10 adam daha bulmadan bu takımdan bişey olmaz.

Cem Kıran
Umut'u destekleyenler farkında mısınız bikaç kişisiniz..

Ya bu forumun %90'ı futbolu bilmiyor..

Ya da sizler futbolu başka türlü izliyonuz..Yani Umut'un tek artısı olan koşmasına bakmayın..

Diğer yapamadığı şeyleride izleyin..

Samet İslamoğlu
dedeıgın lafa baksana hakan sukur yaslandıktan sonra pek varlık gosemedı bunu kabul edıyoruz ama adamın genclıgınde nasıl gol attıgını da bılıyoruz yaslanınca golcu ozelıgını kaybettı bu gayet nomal ama umutun nasıl bı oyuncu oldugu bellı artık hala umutu savunuyorsanızz sızden de suphe etmeye baslıcamm

Senin yaşın 19.Sanırım Hakan Şükür'ü gençliğinde pek izleyememişsin.Hakan Şükür her yaşında gol kaçırma rekorları kırıyordu emin ol.

FC-ST-PAULI-61
26.04.2010, 23:01
H.Salihoğlu...Umut'unuda alda GİT!!
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

SEDAT
iyi izle golü top elinin yaninda geciyor. o pozisyonu dünyada cikaracak kaleci yok deyip sallama.futbolda cikmayacak top yoktur,neler cikiyor sen herhalde futboldan bayagi uzak kalmissin.konuyuda saptirma.

- Bişey demiyeyim diyorum ama sana bi cevap gerek...

- Bak bakalım senden başka o top çıkardı diyen varmı...

- Yaptığın yorumlara bir daha bak istersen....

- Konuyu benmi saptırıyorum senmi saptırıyorsun bir daha düşün istersen..

Şeref
bu oyuncu kadrosu cok ıyı takım olur. takım ruhu ile oynarsa kımse karsımızda duramaz cunku hepsı cok yetenekli yaratıcı oyuncular ama umut bulut(mucadele,hırs, pres) bunları milan baros da yapıyor ustune bulduğunu atıyor. dolayısıyla az gıdelım kaleye oz gıdelım buldumuz pozısyonun kıymetını bılelım. bakın o zaman orta sahamız nasıl pas yapıyor. ama yok ben trabzonsporu 2-0 onde ıken hıc goremıyorum ılk yarım saatte. bı durgunluk oluyo ya hayırlısı

Murat'
Yahu üst üste sarı kart görme rekoru Umut'ta değil Yattara'dadır.Hafızanızı kurcalayın birazcık.En önemli maçlarda bunu yapmıştır üstelik.Umut'a kırmızı kart için bu kadar yüklenmeye gerek yok.Hiçbir iddiamızın olmadığı önemsiz bir maçtı.

Kaan
26.04.2010, 23:02
Umut'u destekleyenler farkında mısınız bikaç kişisiniz..

Ya bu forumun %90'ı futbolu bilmiyor..

Ya da sizler futbolu başka türlü izliyonuz..Yani Umut'un tek artısı olan koşmasına bakmayın..

Diğer yapamadığı şeyleride izleyin..

Anladım ki mesajlarımız okunmuyormuş. :rolleyes:

pReN@_61
Hala burda Onur'a laf ediliyor ya utanıyorum vallahi.Haydi hayırlı geceler.Allah sonumuzu hayır eylesin...

U.Sadıkoğlu
Arkadaşlar , Brezilyadan , Arjantinden gelen adam sadece para için oynar. Ne alakası var ki Trabzonla. Profesyonel futbol budur. O zaman sadece altyapıdan gelen Trabzonlu oyuncularla oynayalım. Kimse ayağını kırma pahasına gol atmasın. O ayak sağlam kalsın, diğer maçlara da lazım. Bu oyunculara yapılması gereken doğru eleştiri aldığınız paranın hakkını verin olmalıdır.

Takımda aldığı paranın hakkını veren adam sayısı kaç ki..
Sadece yabancılardan bahsetmiyorum takımın genelinde böyle bi hava var alt yapı falan hikaye önce topçu isteyecek sonra taraftar baskısı falan kimse hikaye okumasın sen adam gibi çık mücadeleni et bak bakalım kimse sana bir şey diyormu birisi 30 saniyede oyundan atılıyor.. Öbürü 50 cm arkasındaki adamı tutamıyor ve ona göre pozisyon alamıyor adamlar ceza sahamızın önünde 50 tane pas yapıyor bizimkiler sadece izliyor..

AYYILDIZ
Bu arada Onur ağlarken Engin Baytar için yazılan doğru mu?

SEDAT
26.04.2010, 23:03
- Arkadaşlar herkese soruyorum Onur o topu çıkartabilirmiydi..Kesinlikle çıkmazdı demiyorum mucize olabilirdi...

-