PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 31. Hafta | Eskişehirspor 1 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Badaloğlu
26.04.2010, 16:55
Ben pek ümitli değilim bu konuda çünkü genel olarak Trabzonsporu sevmezler (esesli arkadaşlar bana kızıyorlar biliyorum ama her zaman onların arasında yaşıyorum)Trabzon maçları ayrı konsantre oluyorlar taraftar olarak.burası leş gibi hamsi kokuyor diye bağırmasınlar yeter.

Üstad, kafana taktığın bu olsun... Biz bu tezahüratın doğrusunu şöyle bağırıyoruz. ''Burası MİS gibi Hamsi kokuyor'' :D

Varsın onlar, ya da x bir tribün Hamsi'ye, leş desin... Hamsi yemeyen anlamaz onun tadından da, kokusundan da.Helede ızgarısı bize en kral parfüm kokusundan da kral gelir.

Hamsi'ye pis diyen, leş diyen adamın aklına yanarım...

Emirhan Makul
26.04.2010, 16:58
Aklından söz edemezsin Ahmet abi zaten hamsi yemediğinden dolayı Omega3 eksikliği bu insanlarda direk zekasızlık sorunu yaratıyor :)

Ali Tunahan Güllü
26.04.2010, 17:01
Aklından söz edemezsin Ahmet abi zaten hamsi yemediğinden dolayı Omega3 eksikliği bu insanlarda direk zekasızlık sorunu yaratıyor :)
çççççççççççç

http://img109.imageshack.us/img109/3371/mateonefer34.png

http://www.trabzonspor.org.tr/images/enter/intro5_hamsi.jpg

Oğuzhan
26.04.2010, 17:07

Omega 3 Şart ;)

Yoksa böyle beyinsiz istanbul ezmeleri yada anadolu dengesizleri ortaya çıkıyor ..

mustafadinç
26.04.2010, 17:12
Üstad, kafana taktığın bu olsun... Biz bu tezahüratın doğrusunu şöyle bağırıyoruz. ''Burası MİS gibi Hamsi kokuyor'' :D

Varsın onlar, ya da x bir tribün Hamsi'ye, leş desin... Hamsi yemeyen anlamaz onun tadından da, kokusundan da.Helede ızgarısı bize en kral parfüm kokusundan da kral gelir.

Hamsi'ye pis diyen, leş diyen adamın aklına yanarım...

Badaloğlu kardeşim çok enterasan bir durum var Eskişehirde en çok tüketilen balık hamsidir.:D

mustafadinç
26.04.2010, 17:13
Keşke şöyle bir pankart yaptırsaydık

BURASI MİS GİBİ HAMSİ KOKUYOR

her deplasmana götürüp asmak lazım.

Hüseyin Bağdat
26.04.2010, 17:18
İki tarafta kazanmak isteyecektir. Hak ederek kazanan biz olacağız inşALLAH. Skor ne olursa olsun dostluk kazansın. Eskişehir'de maç izlemek isterim. Tribünleri çok iyi. Seneye kısmet olur inşALLAH.

Salih Kara
26.04.2010, 17:19
Özellikle ligin 2. yarısında neredeyse gittiğimiz her deplasmanda yağmur yağdı.Antalya, kayseri şimdi de eskişehir aklıma gelenler.Gittiğimiz her yere bereketimizle gidiyoruz :)

albatros
26.04.2010, 17:19
nerden açtınız şu hamsi meselesini.
zaten karnım aç.
ankara'nın göbeğinde... :)

Badaloğlu
26.04.2010, 17:20

Valla bu konuda haklısın Emirhan... Belki içimizde bu işi gurur vesilesi yapan arkadaşlarım olabilir ama biz bu Hamsi'nin dönerinide, baklavasınıda, kolanyasınıda, Lahmacununuda yaptuk.Hamsi bizim için Kutsal bir canlıdır... O yüzden kimin ne dediği umrumda değil.Önemli olan Hamsi ile benim aramdaki aşk :D

http://i1026.photobucket.com/albums/y325/badaloglu/HamsiKolanya.jpg?t=1272291577

Burası Mis gibi Hamsi kokuyor...

Tavsiyem bu konuda takıntısı olan arkadaşlarım var ise mevzuya takmasınlar, takılacak gibi değil çünkü.Beni bu tezahürat sadece güldürür.Zira bunu bağrıran insanlar, Hamsi'nin Karadeniz insanı için, bizim için ne ifade ettiğini bilmiyorlar.

Hamsi bizim için ekmektir, aştır...

Teşbihte hata olmaz... Bir Hindu'ya burası leş gibi inek kokuyor diyebilirmisin? Adamlar için İnek kutsaldır... Bizim Hamsi'de kendi çapında kutsal bir yaratuk'dur :D

Ola habu nimet leş kokar mı hiç? Bu koksa koksa MİS gibim kokar...
http://i1026.photobucket.com/albums/y325/badaloglu/Hamsibugulama.jpg?t=1272291467

Hasan Habip Özbay
26.04.2010, 17:21
1-1 berabere biter kafalar urfada olduktan sonra umut atar golüde

Hüseyin Sahtiyan
26.04.2010, 17:21
İki cephede savaşınca ister istemez cuma veya pazartesi oynarız.

Fenerbahçe'de iki cephede savaşıyor da hey gidi..

Bir de bu maçın iki cepheyle nasıl bir alakası var sorması ayıp.. Öncesinde veya sonrasında bilmediğimiz kupa maçımı oynadık ?

albatros
26.04.2010, 17:24
oooh Badaloğlu abi :)
muhabbeti yetmedi resimleri de geldi :)
günah valla :)

hatice_61
26.04.2010, 17:25
inş kazanırız bu hafta ilk 4 girsek yeter artık

Emirhan Makul
26.04.2010, 17:25
Hindular için inek neyse bizim içinde hamsi o ama arada ki fark onlar sürekli tapıyorlar biz sadece balık sezonunda zira şoklanmış hamsi güzel olmuyor :D

cache_off
26.04.2010, 17:26
Bir eskişehirli olarak 4 sene üniversiteyi okuduğum trabzonda birçok trabzonspor maçına gittim eskişehirli arkadaşlarımla. Bazı maçları eses formamızla izleyip trabzonspor lehine boğazımız patlayıncaya kadar tezarühatta bulunduk. Ben burdaki bir kaç trabzonlu arkadaşın "eses vız gelir, vururuz, vs.) gibi sözlerini lanetliyorum. Geçen sene iki takım arasındaki sorun trabzondaki maçta hakemin maçı eses aleyhine katletmesinden kaynaklanmıştı. ESES şampiyon olamayacaksa hep TRABZON olsun derim. Trabzonlu abi ve kardeşlerime selamlar...

Badaloğlu
26.04.2010, 17:30
oooh Badaloğlu abi :)
muhabbeti yetmedi resimleri de geldi :)
günah valla :)

Ola Albatros, şimdi Hamsi yenmez... Hamsi buyuklandi, kısmet seneye artık...

Külünkoğlu
26.04.2010, 17:32
Maşallah herşeye bir mazeret var defalarca çürüttüğümüz halde.

Neyse maça dönelim.
Eskişehirlilerden hiçbir incelik veya jest beklemiyorum. Sadece bize karşı olumsuz hareket ve tezahurat yapmasınlar yeter. Diğer yapacakları herşey kabulümüzdür. Desteklesinler takımlarını paşalar gibi, iyi de destek veriyorlar zaten o konuda bir sıkıntıları yok. Kendi şehrine sahip çıkan hiçbir taraftar grubu ile problemimizin olmaması lazım. Keza Trabzon'da nasıl ağırlandıklarını en iyi kendileri bilirler.

Saha içine gelirsek. Dün oynanan gs- bursa maçında " ne kadar çok pozisyon vardı gördünüz mü ?" diye çığırtkanlık yapanlar Trabzonspor'un maçlarını takip etmiyorlar heralde. Pozisyona girme sıkıntısı çekeceğimizi sanmıyorum. Bizim sorunumuz ondan sonra başlıyor. Kadro açısından üstünlüğümüz var mesele bu kadronun kalitesini ortaya koymasında. Zevkli bir maç olsun, sakatlık olmasın. Kazanan Trabzonspor olsun.

Külünkoğlu
26.04.2010, 17:33
İki cephede savaşınca ister istemez cuma veya pazartesi oynarız.
Maşallah abi, herşeye bir mazeretimiz var defalarca çürüttüğümüz halde.

Neyse maça dönelim.
Eskişehirlilerden hiçbir incelik veya jest beklemiyorum. Sadece bize karşı olumsuz hareket ve tezahurat yapmasınlar yeter. Diğer yapacakları herşey kabulümüzdür. Desteklesinler takımlarını paşalar gibi, iyi de destek veriyorlar zaten o konuda bir sıkıntıları yok. Kendi şehrine sahip çıkan hiçbir taraftar grubu ile problemimizin olmaması lazım. Keza Trabzon'da nasıl ağırlandıklarını en iyi kendileri bilirler. Ama bir enteresanlık var bizle oynayan takımlar hep değişik varsayonlu organizasyonlar yapar oldular. :) enteresan..

Saha içine gelirsek. Dün oynanan gs- bursa maçında " ne kadar çok pozisyon vardı gördünüz mü ?" diye çığırtkanlık yapanlar Trabzonspor'un maçlarını takip etmiyorlar heralde. Pozisyona girme sıkıntısı çekeceğimizi sanmıyorum. Bizim sorunumuz ondan sonra başlıyor. Kadro açısından üstünlüğümüz var mesele bu kadronun kalitesini ortaya koymasında. Zevkli bir maç olsun, sakatlık olmasın. Kazanan Trabzonspor olsun.

mustafadinç
26.04.2010, 17:36
kusura bakmayın benimde karnım acıktı Eskişehirde Muttalip köprüsünün altında güzel Hamsi tava yapıyorlar önceden Çukur çarşıda yapıyorlardı ancak orası yıkıldı.

Badaloğlu
26.04.2010, 17:37
Bir eskişehirli olarak 4 sene üniversiteyi okuduğum trabzonda birçok trabzonspor maçına gittim eskişehirli arkadaşlarımla. Bazı maçları eses formamızla izleyip trabzonspor lehine boğazımız patlayıncaya kadar tezarühatta bulunduk. Ben burdaki bir kaç trabzonlu arkadaşın "eses vız gelir, vururuz, vs.) gibi sözlerini lanetliyorum. Geçen sene iki takım arasındaki sorun trabzondaki maçta hakemin maçı eses aleyhine katletmesinden kaynaklanmıştı. ESES şampiyon olamayacaksa hep TRABZON olsun derim. Trabzonlu abi ve kardeşlerime selamlar...

Kardeş takılmayın bu kadar yazılan, çizlenlere... Her camiada olur bu tip muhabbetler, çok fazla kaale almayacaksın.Her şey sahada belli olacak artık... Geçen sene geçen senede kalsın, kalmalıda... Nedir yani alt tarafı shada oynanan bir maç bu.Bunu bu sene sorun yapmanın alemi ne?

Sadri başkan geçen sene şunu demiş, Sadri başkan bunu demiş... Yahu Sadri başkanın bir çok dediğini asbaşkan Hayrettin Hacisalihoğlu farklı söylüyor. Biz onu öyle kabul ettik, sizde çok takılmayın arkadaşlar.Başkanımız bazen boş laflar edebiliyor.Eskişehir'e her zaman saygımız sonsuzdur...

mashal61
26.04.2010, 17:38
Maşallah herşeye bir mazeret var defalarca çürüttüğümüz halde.

Neyse maça dönelim.
Eskişehirlilerden hiçbir incelik veya jest beklemiyorum. Sadece bize karşı olumsuz hareket ve tezahurat yapmasınlar yeter. Diğer yapacakları herşey kabulümüzdür. Desteklesinler takımlarını paşalar gibi, iyi de destek veriyorlar zaten o konuda bir sıkıntıları yok. Kendi şehrine sahip çıkan hiçbir taraftar grubu ile problemimizin olmaması lazım. Keza Trabzon'da nasıl ağırlandıklarını en iyi kendileri bilirler.

Abi gerçekten bundan artık eminim. Bunlar sanırım Trabzonspor'un maçlarının özetini izleyip geçiyorlar. Hatta onu yaptıklarından bile emin değilim. Bunlara Trabzonspor'un kadrosunu say desen çoğu sayamaz, geçen hafta kim oynadı desen bilmez. Ama gs, fb, bjk'ye gelince iş yılların tecrübesi futbol alimlerine dönerler. Zaten okuduğum ve izlediğim çoğu yorumcunun Trabzonspor hakkındaki bilgisi ya çok az ya da hiç yok.

Anıl Caner
26.04.2010, 17:38
5 yıldır eskişehirdeyim trabzonspor formasıyla hiç bu kadar güzel karşılanmamıştık. Herkes fotoğraf çekinmek isteyip, hal hatır soruyor. Teşekkürler Eskişehir.

Uğur KÜÇÜK
26.04.2010, 17:40
bu akşam bence cok rahat kazanabılecegımız bır mac olacak bunu kendı takımımın oyununa guvenerek soyluyorum her ne kadar kalkanımız (umut) olsa da su lıgde abartmıyorum bızım kadar net pozısyonlara gıren bır takım yok gercekten bıreysel olarak cok yeteneklı orta alana sahıbız ama nedense forvetten fatıh gıttıgınden berı bırı gelmedı su takıma senol hocamla bırlıkte de takım oyununu yavas yavas oturtmaya basladık cok buyuk konuscam ama seneye 1forvet 1 de stopere superlıg ıcın ustduzey adamlar alırsak bu lıgde cok rahat sampıyon oluruz eseslı taraftarlara karsı da cok buyuk saygım var bız bu kupaları kazanmadan once onlar bu atesı yaktılar su lıgde bızden baska sampıyon oldugunda sevınecegım tek takım eskısehır dır bu aksam kı macta da 2 takımada basarılar iyi olan kazansın (inş. TRABZONUM kazanır)

Külünkoğlu
26.04.2010, 17:42
Ahmet, Eskişehirliler Sadri Başkanın o dönemde "Eskişehir rakibimiz değil" sözüne takmıştılar kafayı.
Cümle alem anladı Sadri Başkanın o anlamda söylemediğini şampiyonluğu kasdettiğini ama ne hikmetse Eskişehirliler bir türlü anlamadı. Geçmişi kurcalarsak bizim aman aman bir yanlışımız yok Eskişehir'e. Onlar için aynı şeyleri söylemesemde.

Ha şu da var Eskişehir'i hiçbir şehirle bir tutmuyorum o da ayrı konu.

Geçmiş geçmişte kalsın güzel bir ortam, güzel bir maç olsun.

ZineD
26.04.2010, 17:44
fener ilk 2 ye gireceği için kupayı kazanamasakta (allah korusun) zaten avrupa ligine gidiyoruz.es es in de bi iddası yok.

Paksoy
26.04.2010, 17:49
eses forumda baya bişielr okudum bizi çok seviyorlar dost olarak görüyorlar

Uğur KÜÇÜK
26.04.2010, 17:50
Trabzonspor'da, sakatlığı bulunan Teofilo Gutierrez'in kadrodan çıkarılmasıyla birlikte teknik patron Güneş'in planları altüst olurken, önceki maçlarda joker olarak kullandığı Engin'i bu maçta da farklı mevkide kullanacak.
Kasımpaşa maçında sağbekte görev yapan Engin, bu kez de forvet arkası olarak formasını terletecek.
İşte, Güneş'in Eskişehir maçında sahaya süreceği 11:

Onur, Serkan, Song, Giray, Egemen, Selçuk, Gabriç, Colman, Alanzinho, Umut, Engin
gecen hafta da engın ın sagbek de oynayacagını mactan once bu sıteden ogrendım buyuk ıhtımalle de kadro bu sekıldedır kaynak trabzonunsesi.com

Emre GÜRDAL
26.04.2010, 17:50
niye takıyosunuz böle şeyleri biizm korkmadıgımızı biliolar asıl kendileri korkuyo kupa almazlarsa 30 yıl olacak taş devrine dönecegiz diye:D

Deniz Telci
26.04.2010, 17:51
Trabzonspor'un bugün ki maça şu 11'le çıkması bekleniyor; Onur (Tolga ???), Serkan, Song, Egemen, Ferhat, Engin, Selçuk, Colman, Gabric, Alanzinho ve Umut.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=56748

Onlardaki Mehmet Yılmaz, Tolga'ya gol atar gibime geldi !

Soytürk
26.04.2010, 17:51
Linki kaldırmışlar galiba !

yok renktaşoldguu gibi duruyo sende açılmıyo sanırım

Deniz Telci
26.04.2010, 17:53
yok renktaşoldguu gibi duruyo sende açılmıyo sanırım
evet bende açılmıyor !

Mustafa Calik
26.04.2010, 17:53
evet bende açılmıyor !

Bende de acilmiyor..

magicyattara
26.04.2010, 17:54

Kardeş biz onu her maç öncesi söylüyoruz..alınacak bir şey yok..
Bir nevi totem sayıyoruz..:)

Soytürk
26.04.2010, 17:55
nedemek neyi amaclıyosun benim değil sayfayı acanların amacı ortada değilmi sen bana boylehitapederek neyi amaclıyosun??

Mustafa GÜLAY
26.04.2010, 17:56
takılmayın üç beş tane çapulcuya allah bilir nerelerden yazıyolar onları eskişehirdeki taraftar dan haberleri bile yoktur eminimki es es taraftarı bizi iyi karşılacaktır

Mustafa GÜLAY
26.04.2010, 17:57
nedemek neyi amaclıyosun benim değil sayfayı acanların amacı ortada değilmi sen bana boylehitapederek neyi amaclıyosun??
bu video ile es es taraftarının ne alakası var

Halit Akyüz
26.04.2010, 17:59
Takmayın arkadaşlar o gruba çoktan var o grup 1000 kişi anca toplamışlar. :)

Soytürk
26.04.2010, 18:00
bu video ile es es taraftarının ne alakası var

videonun değil sayfanın eses le alakası tüm esesi kapsamaya bilir trabzonsporlu olarak bize gelen hakareti buldum ve paylaştım sessiz kalmak isteyen sussun ozman...

Tangerine Dream
26.04.2010, 18:02
Kendini bilen aklı başında taraftarlar bu tür boş işlerle uğraşmazlar. Her zaman takımların veya şehirlerin arasını açmak isteyen provakatörler çıkar. Bunlara prim vermeyin. Artık maça konsantre olma zamanıdır.

Anıl Caner
26.04.2010, 18:07
http://www.sporxtv.com/futbol/superlig/trabzonspor/trabzonspor-eskisehire-geldiSXTVQ15703SXQ?ref=ASYV5

http://www.haberler.com/video-haber/video.asp?id=2022932

o müthiş karşılamadan görüntüler.

U.Sadıkoğlu
26.04.2010, 18:12
Videoyu fenerliler koymuş Trabzon'a en fazla 500 kişi gelip en fazla 100 kişi çıkabilen taraftar topluluğu anca sanalda karalar..
Biz kadıköy'de trabzonspor formamızla dolaşırız onlar trabzon'da fb donlarıyla.

Dursun Kaplan
26.04.2010, 18:15
1-2 ya da 1-3 skor tahminim.

Defans hattımızdan biri yine gol atabilir. Giray diyesim geliyor içimden. :)

Cem Kıran
http://www.sporxtv.com/futbol/superlig/trabzonspor/trabzonspor-eskisehire-geldiSXTVQ15703SXQ?ref=ASYV5

Umut diye bağıranların sesi kısılsın inş!

Yetmedi Ts'ye verdiği zararlar..

Tangerine Dream

Anıl, süper bir karşılama olmuş, tebrik ederim.:) Ayrıca Umut'a moral vermeye çalışmanızı da takdir ettim.:)

Bu arada polisler Vergi Dairesi yanından bir ihbar aldılar ama telsiz konuşmalarını tam anlayamadım.:D

Ali Tunahan Güllü
26.04.2010, 18:18
Bilmiyorum ama Umut 2 gol atacak nedense sabahtan beri böyle hissediyorum:)

Cem Kıran
26.04.2010, 18:21

Aman bırak atmasın ondan sonraki maçlarda yine gol kaçırmaya devam..

Böyle devam etsinki defetsinler...(Kupa maçı hariç)

Deniz Telci

inş ! fatihspor'umuz boşuna gitti rusyalara ama inşallah umutsporları da gider ! en azından kurtuluruz gölcü sayılan gizli şahisten !

Murat 61

Yetmedi Ts'ye verdiği zararlar..

Bunu söyleme hakkını nereden buluyorsun sen ?

ThePatriot61
26.04.2010, 18:22

Bende bes seneden beri iddaa da hep kazanacagimi hissediyorum ama yooooooooook.

Cem Kıran
26.04.2010, 18:24
Bunu söyleme hakkını nereden buluyorsun sen ?

Takıma verdiği zararı görmeyenlerin gözünün açmasını sağlamaya çabalamamdan...

mehmetali61_55
26.04.2010, 18:24
umarım takımımız süper video gibi süper olmaz :)

Cem Kıran
26.04.2010, 18:25
http://www.spor61.net/images/news/trabzonspor.20080213113834.jpg

spor61'in bu maç için koyduğu resme bak...

Trabzonspor Es-es deplasmanında muhtemel kadro diyor..

Ama resime bak:D yaw hiç mi bulamadınız bu yılki resimlerden:D

Ali Can
26.04.2010, 18:25
bir tahminde ben yapayım;
umut bedavaya bir gol atacak...
maç 2-1 bizim galibiyetimizle sonuçlanacak..

Gökçebey
26.04.2010, 18:26
Soytürk, şu gereksiz feysbuk grubunun linkini verip durma artık. Ben silmekten bıktım sen yayınlamaktan bıkmadın.

Mustafa ÖZDEMİR
26.04.2010, 18:27
güzel bir maç olacağı kesin .tabi bulacağımız pozisyonları kaçırmassak çok daha iyi olacak...

Murat 61
26.04.2010, 18:27
Takıma verdiği zararı görmeyenlerin gözünün açmasını sağlamaya çabalamamdan...

Bu taraftar aptal değil emin ol senin kadar görüyordur neyin ne olduğunu. Ancak söylediğin laf hiç hoş değil.

Mustafa Calik
26.04.2010, 18:28
Umut Bulut'un daha henüz 11 golü var ligde .. daha 4 tane atmasi lazim 15 olmasi icin yani bugün 2 tane atar belki.. :D

Cem Kıran
26.04.2010, 18:30
Bu taraftar aptal değil emin ol senin kadar görüyordur neyin ne olduğunu. Ancak söylediğin laf hiç hoş değil.

Yaw gerçek anlamda sölemedim ya..

Hani dilini eşek arısı soksun..O gibi anlamda sölemek istedim..

Görüyorlar ama hala bağırıolar..

Halit Akyüz
26.04.2010, 18:35
Umut diye niye bağırıyorlar hiç anlamadım. Bağırınca gökten Umut'a yetenek mi yağıcak.

İbrahim Gökhun Öztürk
26.04.2010, 18:38
yukardaki resmi gördükçe bugünkü takım gözüme yıldızlar toplulugu gibi geldi bi an :D

Ömür Karadeniz
26.04.2010, 18:40
ben 3-4-5 fln atarız gıbı sallamayacagım.ıkı takım arasındakı kadroları kıyaslıyorum.trabzonsporumuzun bırazcık daha fazla kadrosunun agır bastıgını dusunuyorum.o yuzden ıkı takımın form durumu goz onune alındıgında takımımızın macı 01 yada 12 kazanacagını dusunuyorum

Deniz Telci
26.04.2010, 18:42
Umut Bulut'un daha henüz 11 golü var ligde .. daha 4 tane atmasi lazim 15 olmasi icin yani bugün 2 tane atar belki.. :D
onu atsa ne olur ki ? onun yarısını finalde fenere de atsa da sevinmeyecem hiiç !

Canberk
26.04.2010, 18:43
Ve artık maçın başlamasına az bir süre kaldı.
Nihayet 1 haftalık bekleyiş son bulacak :)

Canberk
26.04.2010, 18:45
Günün ilk fotoğrafı Eskişehir stadından.
Bugün güzel yağmur yağmış inşallah işimizi zorlaştırmaz bu yağan yağmur.
Şu anda yağmur yok ...
Adamın elinde sünger var suyu çekip kovaya boşaltıyor süngerden...

http://img10.imageshack.us/img10/7927/29673455.jpg

Canberk
26.04.2010, 18:47
http://img10.imageshack.us/img10/2017/screenshotvl.jpg

Mustafa ÖZDEMİR
26.04.2010, 18:48
zemin berbat gibi duruyor...

Kenan Berber
26.04.2010, 18:48

sözleşmesi bitmesine yakın hep coşan umut sezon sonuna dogru da coşmasın bi zahmet gerçi Şenol hoca görmüştür gerekesinimi ama nemezalım bu sezon o kadar buyk hedefmz de yok ligde nasılsa yeternce buyuk bi ekskliğimz olduğu anlaşılsın kupa maçı hariç kaçırsın farketmez..

Mustafa Calik
26.04.2010, 18:49
Maca daha 1 saat 10 dakika var ve Maratona bakin.. :)

Birtan Karaman
26.04.2010, 18:49
Adamın işi de zor be arkadaş , o kadar su.. :D

Zemin fena gözükmüyor Ama. :)

Hatta iyidir iyi.

Canberk
26.04.2010, 18:52
Egemen sol kanatta oynayacakmış muhtemelen bu maçta...

kudu_61
26.04.2010, 18:56
onur
serkan-giray-song-egemen
gabriç-colman-selçuk-engin
alan-umut

ya hocam Allah aşkına neyin peşindesin ferhatı niye saklıyorsun yazık vallaha yazık

Canberk
26.04.2010, 18:56
------------------------Onur------------------------------
Serkan---------Giray-------------Song--------Egemen-----
Selçuk---------Colman-----------Engin--------Gabric-------
-----------------------Alanzinho---------------------------
-------------------------Umut-----------------------------
Muhtemel 11

Ünal Cumhur
26.04.2010, 18:57
Kadro
Onur
Serkan-song-giray-egemen
Engin-Colman-selcuk-fabric
Alanzinho
Umut

Eren Karaahmetoğlu
26.04.2010, 18:57
Bu 11'den Song'un gelecek sezon kadroda düşündülüğünü ve Ferhat'ın düşünülmediğini mi anlamamız gerekiyor?

Ünal Cumhur
26.04.2010, 18:58
Ferhat sakatliltan yenicikti ondan dolayi oynatmamis heralds

Mustafa Calik
Bu simdi muhtemel 11 mi yoksa kesin kadro mu ?

kudu_61
soruyorum size yedek bir sol bek neyi bekler
cevaplıyorum size as sol beke birşey olursa çıkıp kendisini ispat etmeyi bekler
peki soruyorum size ferhat neyi bekliyor
cevaplıyorum size beklemesine gerek yok kulüp bulsun gitsinnnnnn

Halit Akyüz
Cale cezalımıydı ?

Canberk
26.04.2010, 18:59
------------------------Onur------------------------------
Serkan---------Giray-------------Song--------Egemen-----
Selçuk---------Colman-----------Engin--------Gabric-------
-----------------------Alanzinho---------------------------
-------------------------Umut-----------------------------
Muhtemel 11

Ben böyle düşünmüştüm abi Alanzinhoyla Umut yan yana oynamaz bence :rolleyes:

Canberk
26.04.2010, 18:59
Cale cezalımıydı ?

Cale cezali Teo sakat eksikler bunlar...

Canberk
26.04.2010, 19:00
Can Karyağdı:
Ferhat sakatlıktan yeni çıktığı için düşünülmemiştir gibisinden laflar etti...

Bu kadrolar sahadan verilen muhtemel kadrolar daha erken gerçek kadro için...

kudu_61
26.04.2010, 19:01
murat tosun-ferhat derhal go home şenol hocam bu takımın başındayken sizden bize fayda gelmez

ilhan
26.04.2010, 19:02
Bu 11'den Song'un gelecek sezon kadroda düşündülüğünü ve Ferhat'ın düşünülmediğini mi anlamamız gerekiyor?

Song gelecek sezon kadroda olur mu bilmiyorum ama Ferhat olmayacak galiba.

Cem Kıran
26.04.2010, 19:02
TRABZONSPOR
Onur
Serkan
Giray
Egemen
Song
Engin
Selçuk
Colman
Gabric
Alanzinho
Umut

Gerçek kadro....

Birtan Karaman
26.04.2010, 19:04
ESKİŞEHİRSPOR
Ivesa
Koray
El Saka
Nadareviç
Sezgin
Erkan
Doğa
Bülent Ertuğrul
Adem Sarı
Sezer
Ümit Karan
TRABZONSPOR
35-Onur
30-Serkan
23-Giray
16-Egemen
4-Song
5-Engin
8-Selçuk
20-Colman
33-Gabric
25-Alanzinho
10-Umut

26.04.2010

Kaynak : Sporx.com

Canberk
26.04.2010, 19:05
http://img10.imageshack.us/img10/1825/75630291.jpg

pReN@_61
26.04.2010, 19:05
Teo yedekmiş kötü oldu bu.

Mustafa ÖZDEMİR
26.04.2010, 19:06
kadro iyi ...

Murat Erdem
26.04.2010, 19:07
Milli takım kariyeri olan, genç, gelecek vaat eden Ferhat'ın yerine, stoper adamı sol bek oynatıyorsun ! ?

Benim kafam yetmiyor artık...vallahi yetmiyor, billahi yetmiyor !

İlker ToSun
26.04.2010, 19:09
stoperi giray santraforu umut olan bir takım

fos galacticos

Halit Akyüz
Teo yedekmiş kötü oldu bu.

Ne yedeği Teo sakat Eskişehir'e götürülmedi.

Engin ve Gabric'in 11'de olması güzel.

Hürgün Aygün
Song oynuyor sonunda!!!

AYYILDIZ
26.04.2010, 19:10
Milli takım kariyeri olan, genç, gelecek vaat eden Ferhat'ın yerine, stoper adamı sol bek oynatıyorsun ! ?

Abi ben de tam tersi düşünüyorum.Ferhat Cale ile aynı yaşta ama her oynadığı maçta sol taraf koridor haline geliyor.Ferhat Trabzonspor'da oynaması zor.Zaten sakatlıktan yeni çıktı.

Bdeniz_61
26.04.2010, 19:11
Bence Murat Tosun bugün 11 başlarsa olumlu şeyler yapabileceğini düşünüyorum.Çok tanımasam da Umut dan daha teknik ve becerikli olduğunu biliyorum.Kadroda bulunan herkesin bir seferlik de olsa 11 de başlamayı haketmeli bence.Örnek:Barış Memiş,Zafer Yelen vs...

Canberk
26.04.2010, 19:12
Son 47 dakika :D

Ahmet Faruk
26.04.2010, 19:12

Murat Abi hemen bir özdeyişle sana derman olayım:
Ayağını sıcak tut, başını serin;
Mideni hafif tut, düşünme derin....
Bu söylediklerim ne kadar derin dersen bilemem abi...

Hürgün Aygün
26.04.2010, 19:13
Song gelecek sezon kadroda olur mu bilmiyorum ama Ferhat olmayacak galiba.
Song'un tecrübesi bize daha çok şey katar inşallah İlhan abi.:)

pReN@_61
26.04.2010, 19:15
Teo sakat mı yapmayın ya ne ara sakatlandı habu uşak.Durumu nasıl peki?

İlker ToSun
26.04.2010, 19:15
Teo sakat mı yapmayın ya ne ara sakatlandı habu uşak.Durumu nasıl peki?

umut onun 2 golünü heba edince, umuta tepki gösterdiği an sakatlandı

futbalski60
26.04.2010, 19:16
Adamlar bandodan sonra zurna da sokmuşlar stada.

Berat
26.04.2010, 19:17
Koray-Erkan kanadından çekinmiş Şenol Hoca.. Ferhat'ın fizik gücü iyi olan rakipleri karşısında ezildiğini düşünürsek çok ta mantıksız değil..

Sol kanat hücumda işlemez,o ayrı..Hoş,Ferhat olduğu zaman da çok işlediğini göremedik zaten.

Canberk
26.04.2010, 19:17
Toplam 31 maç 14 trabzonspor(bu sezonki ilk maç 2-1)4 Eskişehirspor(Son galibiyeti 1987-1988 sezonunda 2-1) 13 maç berabere bitmiş(Son berabere biten maç 1988-1989 sezonunda 0-0)
Toplam 55 Gol
40 Trabzonspor
15 Eskişehirspor

Canberk
26.04.2010, 19:18
Hakem Serkan Çınar:

http://img10.imageshack.us/img10/8103/80620670.jpg

Murat Erdem
26.04.2010, 19:19
Ağzı var dili yok Zafer Yelen, deprem mağduru Ömer Aysan kolej havasını bozar diye kadro dışı bırakılıyor.
Tarife gerek olmayan Engin Baytar ve takımını FİFA'ya şikayet eden, Kayseri maçında oyuna girmeyi ret eden Song, baş tacı oluyor.
Adelet mi ?
Kedidir o, kedi...

Canberk
26.04.2010, 19:20
http://img10.imageshack.us/img10/8466/18156444.jpg

Erbay
26.04.2010, 19:20
Ferhat bizim takımda oynayacak kapasitede değil, tabii ki bence :)

Canberk
26.04.2010, 19:21
Isının ısının :D

http://img10.imageshack.us/img10/5449/trabm.jpg

hamit008
26.04.2010, 19:21
teo neden yok ya umuta mi yine tahamül edeyecez

Hürgün Aygün
26.04.2010, 19:23
Ağzı var dili yok Zafer Yelen, deprem mağduru Ömer Aysan kolej havasını bozar diye kadro dışı bırakılıyor.
Tarife gerek olmayan Engin Baytar ve takımını FİFA'ya şikayet eden, Kayseri maçında oyuna girmeyi ret eden Song, baş tacı oluyor.
Adelet mi ?
Kedidir o, kedi...
Abi sen kendin buna inanıyo musun?

Yalan haber!Staddakiler ısındığını bile görmüşler son anda Şenol hoca vazgeçmiş.Her şeye inanıyoruz!

Canberk
26.04.2010, 19:23
Eskişehirsporun Kalan Maçları..

http://img10.imageshack.us/img10/3240/esesc.jpg

Trabzonsporun Kalan Maçları...

http://img10.imageshack.us/img10/9408/28856960.jpg

Canberk
26.04.2010, 19:24
teo neden yok ya umuta mi yine tahamül edeyecez

Teo son idmanda sakatlanmış.

Ömer Kibar
26.04.2010, 19:24
Oh be Gabriç 11 de :)

Birtan Karaman
26.04.2010, 19:25
Alanzinho'ya Kırmızı Kramponlar çok yakışıyor. :D

Canberk
26.04.2010, 19:26
Taraftarlarımız :)

http://img10.imageshack.us/img10/228/taraftarr.jpg

esesmuratti
26.04.2010, 19:28
Engin Baytar kapalı ve açık tribunlere çağrıldı ve alkışlandı.....Geçen sene bizde çok iyi işler yapmıştı.ES-ES tribunleri onu sever bunu gösterdiler......

Canberk
Gustavo Colman :)

http://img10.imageshack.us/img10/17/77955713.jpg

İlker ToSun
önce ceyhun girer
sonra sezer girer tahminen oyuna

barış memiş hiç girmez oyuna

son 2-3 dakika da belki murat tosun girer oyuna

pReN@_61
26.04.2010, 19:30
Kazanalım şu maçı...

reisoğlu61
26.04.2010, 19:32
Trabzonum bana güzel bir dogum günü hediyesi vermeni istiyorum

Yunus Emre SEYHAN
26.04.2010, 19:34
Bu maçta Selcuk'un golü var :)))

Hürgün Aygün
26.04.2010, 19:36
Bence Gabriç atar 1 tane içime doğdu.:)

POYRAZ
Alalim su maci.
Basarilar Trabzonsporum.

Gökhan KAN
Eskişehirspor
Ivesa, Koray, El Saka, Nadarevic, Sezgin, Bülent Ertuğrul, Doğa, Erkan, Sezer, Adem, Ümit Karan

Trabzonspor
Onur, Serkan, Giray, Song, Egemen, Selçuk, Colman, Engin, Gabric, Alanzinho, Umut

Taner Tonbil
26.04.2010, 19:37
yedeklerde kimler var haberiniz varmi ?

Halit Akyüz
26.04.2010, 19:38
Bu Konuyu 62 Aktif Üye Görüntülüyor 62 - 1 = 61

SEDAT
- Umutmu oynuyor yine....

Yiğit SARI
Az kaldı.....

Kaan
26.04.2010, 19:41
Karşılamada Umut Bulut tezahûratları yapan taraftarımızı takdir ettim. :)

Kesin Caner abinin işidir. :D

pReN@_61
26.04.2010, 19:41
Kaldı 15 dakika

reisoğlu61
26.04.2010, 19:43
egemen cale nin yerindemi oynayacak?

Yiğit SARI
26.04.2010, 19:43
Yattara vardır bence yedeklerde . Teo yok Zafer yok Cale yok yedeğede adam lazım :D

Ali Tunahan Güllü
26.04.2010, 19:44
Haadi İnşallah bizim bu maç..

İslam Sezer
26.04.2010, 19:44
yattara var mı yedeklerde

cihatöztürk
26.04.2010, 19:45
yattarayı son 15 dk oyuna alsa güzel olur aslında ama

yaparmı

Yunus Emre SEYHAN
26.04.2010, 19:45
Yattara, Eskisehir'e getirilmedi.

Yiğit SARI
26.04.2010, 19:46
Yattara, Eskisehir'e getirilmedi.

E kim var yedeklerde o zaman :D. Teo , Zafer , Cale , Tayfun yok

Uğur Ö.
26.04.2010, 19:47
Egemenin oynaması daha iyi çünkü Ferhat çok zayıf kalıyor bence solbek te

Paksoy
26.04.2010, 19:47
murat tosunu skor ne olursa olsun 20 30 dk görmek istiyorum

Cem Kıran
26.04.2010, 19:49
Rigobert Song
Tolga Zengin
Onur Kıvrak
Egemen Korkmaz
Giray Kaçar
Ferhat Öztorun
Alanzinho
Gustavo Colman
Selçuk İnan
Engin Baytar
Ceyhun Gülselam
Drago Gabric
Sezer Badur
Serkan Balcı
Barış Memiş
Murat Tosun
Umut Bulut
Burak Yılmaz

Kara olanlar yedekler arkadaşlar

Bülent AKBULUT61
26.04.2010, 19:50
Karşılamada Umut Bulut tezahûratları yapan taraftarımızı takdir ettim. :)

Kesin Caner abinin işidir. :D
nedediler umut için

Emrullah
26.04.2010, 19:51
Teo nasıl olur da yedek dahi olmaz. Sakat mı?

Canberk
26.04.2010, 19:51
http://img10.imageshack.us/img10/2773/69696135.jpg

Cem Kıran
26.04.2010, 19:52
Stadtaki Umut diye bağıranlar futboldan zerre kadar anlamayan taraftar topluluğudur..

yigits
Oyuncuları söyleyen herif ne kadar bağırıyor öyle. :)

Cem Kıran

Sakatmış..Ama benim pek inanasım gelmiyor..

asimetrik
Vira Bismillah..

Hürgün Aygün
26.04.2010, 19:53
Dostluk bozulmasın kesinlikle.

Anadolu ayrılmamalı!

Kaan
26.04.2010, 19:53
nedediler umut için

Umut Bulut diye bağırdılar, bir şey demediler.

Arkadaki sayfalarda video var. :)

hamit008
26.04.2010, 19:54
son mactan sonra bi daha umut o formayi giymez demistim ama yanilmisim

Canberk
Eskişehirspor Kadrosu ve Taktiksel Dizilişi..

http://img10.imageshack.us/img10/2918/es1pc.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/2739/eses2.jpg

Trabzonspor Kadrosu ve Taktiksel Dizilişi..

http://img10.imageshack.us/img10/1386/ts1m.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/8606/ts2lx.jpg

Hamza Öztürk
varmi arkadaslar bir "radyo" linki

Kaan
26.04.2010, 19:55
Stadtaki Umut diye bağıranlar futboldan zerre kadar anlamayan taraftar topluluğudur..

Futbolu yaratan sen misin ?

Ben de diyorum ki Umut'u ne olursa olsun acımasızca eleştirenler futboldan hiç mi hiç anlamayan taraftar topluluğudur. :) Bana göre. ;)

Ömer Kibar
Stadda atmosfer güzel ;)

Yiğit SARI

Sakat :(:(

Ömer Kibar
26.04.2010, 19:56
Yine beyaz forma !!

Bera B.
26.04.2010, 19:57
Gabric'in bundan sonra takım için önemli olduğunu insanların gözüne gözüne sokmasını bekliyorum :)

M.Kılıç50
cok iyi bir kadro... eyvallah senol hocam :)

Halit Akyüz
Biz ne zaman Bordo Mavi forma giyecez.

Canberk
http://img10.imageshack.us/img10/6317/screenshotxo.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/2156/screenshotbx.jpg

Bülent AKBULUT61
son mactan sonra bi daha umut o formayi giymez demistim ama yanilmisim
aynen bende öyle düşünmüştüm ama yanılmışım taraftara inat oynatıyor galiba Şenol hoca

pReN@_61
26.04.2010, 19:58
varmi arkadaslar bir "radyo" linki
http://www.trt.net.tr/canli/canli.aspx?kanal=RADYO1&slv=0

Radyo 1

Gökhan KAN
iki kilo hamsi gönderin ağalar..

yigits
Es-es'in tribünü gördünüz mü?Hani diyosunuz ya maratondakiler orta yaş ve üzeri kişiler onları bağırtmak zor oluyor,işte bakın 50'sini aşan amcalar ellerinde davullarla vs en önde!

Hamza Öztürk
http://www.trt.net.tr/canli/canli.aspx?kanal=RADYO1&slv=0

Radyo 1

cok komik.....

lazfather61
26.04.2010, 19:59

hacı ıyı futbolcu eksikleride var ama ne yazıkkı eksıklerı daha cok goze batıyor calıskanlıgı ıle kendını gelıstırmeye hazır futbolcu. ıı olacak.

Yiğit SARI
26.04.2010, 19:59
Hadi ben kaçar maç izleyeme . Kazanan biz olacağzız :D

pReN@_61
26.04.2010, 20:00
cok komik.....Ben radyodan dinliyorum.Radyo linki var mı diye sormuşsun radyo linki yazdım.

M.Kılıç50
Yedeklerimize bakiyorumda...
acik konusmak gerek, (kendi düsüncelerim)
Iyi yedek oyuncumuz yok maalesef...
Ben Sahsen su macta, yedek oturan oyunculari takimimiza yakistiramiyorum :(
Baris ve Murat Tosun Ayri Tabii,
Baris´i kac aydir oynarken görmüyoruz... Murat´i da 3er 3er dakka izliyebiliyoruz... :(

Canberk
http://img10.imageshack.us/img10/6644/screenshotgc.jpg

ÖmerFarukYılmaz
Umut var ya resmen...

AKSOY_61
Ne oldu orda ya

Canberk
26.04.2010, 20:01
O esesliler neyi ıslıklayıp yuhladılar en merak ettiğim konu bu biliyormusunuz......

İlyas Onat
Es-es'in tribünü gördünüz mü?Hani diyosunuz ya maratondakiler orta yaş ve üzeri kişiler onları bağırtmak zor oluyor,işte bakın 50'sini aşan amcalar ellerinde davullarla vs en önde!

Davulcuylan zurnacıya pek muteber bir gözle bakılmaz bizde, boş ver bağırsın dursun onlar. : )

Halit Akyüz
Edit......

Uluç
26.04.2010, 20:02
Tepki neden ve kime acaba ?

M.Kılıç50
26.04.2010, 20:02
Simdi Saygi durusunda kim neden bagirdi, vede Saygi durusu bittiginde neden isliklamalar oldu ???

AKSOY_61
26.04.2010, 20:03
Atmosfer süper
bu taraftar geriye düşünce bile maçı aldırır

ZineD
4 sol ayak ilk 11 de :)

Murat Erdem
Colman, Alanzinho ve Gabriç, İnşallah maça çıkmadan önce Umut Bulut hazretlerinden, gol atabilmek için müsaade almışlardır.

Canberk
Alın size benden posterlik bir fotoğraf :)

http://img10.imageshack.us/img10/8375/takmu.jpg

Yattara olsaydı hemen baskıya giderdim ahh ah :rolleyes:

Halit Akyüz
26.04.2010, 20:04
Es Es taraftarı çok iyi.

yigits
26.04.2010, 20:04
Şunu anladım bizde taraftar yok.

M.Kılıç50
26.04.2010, 20:05
Burak´i yedek görmek Senol Hoca´da gelisme var demektir :)

SEDAT
26.04.2010, 20:05
- Şu yattara az da olsa oynayamazmı acaba..

Canberk
26.04.2010, 20:06
Eses hızlı başladı maça :D

Arif Timurcioğlu
26.04.2010, 20:06
Burak´i yedek görmek Senol Hoca´da gelisme var demektir :) Sakatlığı var.

Murat'
26.04.2010, 20:07
Birisi ağrı kesici yollayabilir mi acaba ?

SEDAT
- Şu serkanı bi sağ açığa alamadık arkadaş...

Orhan Aydın
Dostça ve kazandığımız bir maç olsun.

Halit Akyüz
26.04.2010, 20:08
Oha versene kart.

SEDAT
26.04.2010, 20:09
- Forvetimiz atağımızı mükemmel kesti..bravo :)

Canberk
26.04.2010, 20:10
Birisi ağrı kesici yollayabilir mi acaba ?

Murat abi oturduğun bölgeyi söyle nöbetçi eczaneye ulaşıp bir ağrı kesici göndereyim sana :D

Murat Erdem
26.04.2010, 20:10
- Forvetimiz atağımızı mükemmel kesti..bravo :)

Colman, Alanzinho ve Gabriç, İnşallah maça çıkmadan önce Umut Bulut hazretlerinden, gol atabilmek için müsaade almışlardır.

Canberk
26.04.2010, 20:11
Şu zemine bakarmısınız :D

http://img10.imageshack.us/img10/9143/screenshotfxs.jpg

Ömür Karadeniz
basım cok agrıyor valla:S

serdaracıl
iyi denemeydi:)

Halit Akyüz
26.04.2010, 20:12
Serbest vuruşu elimize yüzümüze bulaştırdık.

SEDAT
- Hey allahım ya bunumu çalıştınız ..

Canberk
Çok saçma bir frikik organizasyonuydu :S

ZineD
skişehir gol falan atamaz biz becerebilirsek atarız.

türkiyem61
kim ne derse desin seviyorum ya engini :D

Harun
26.04.2010, 20:13
Yahu adamların tezauratları net ve yüksek sesle çıkıyor.Bizim stadta mı sorun var acaba anlamadım gitti:)

Canberk
26.04.2010, 20:13
Engini sevmeyen yok zaten :D

Aker
26.04.2010, 20:14
Pehlivanımız iki kişi devirdi.

Halit Akyüz
Umut kafa göz giriyo.

yigits
Umut 2. Ayman vakası. :D

Arif Timurcioğlu
Teofilo yok diye bu maçı izlemiyorum, drogba umut moralimi bozuyor iki üç gün kendime gelemiyorum.

SEDAT
26.04.2010, 20:15
- Umutunda karıştığı zincirleme kazada 2 eskişehirli yaralandı ..umut hafif sıyrıklarla atlattı :)

Canberk
26.04.2010, 20:15
9 maçtır kendi evinde kaybetmeyen bir eses:D
Çok severiz seri sonlandırmayı ...

ZineD
26.04.2010, 20:16
eskişehir bu futbol anlayışıyla ancak ligte kalır.başka da bişey yapamaz. şişirme toplarla gol attıracakalr ümit karana :)

M.Kılıç50
26.04.2010, 20:17
Eskisehirspor Ofansiv olarak cok zayif...

Calimbay Adem´i ilk 11 oynatarak hata yapti bence...
bunu cogu kez denedi ama sonucsuz kalmisti ;)

SEDAT
9 maçtır kendi evinde kaybetmeyen bir eses:D
Çok severiz seri sonlandırmayı ...

- Çok severiz derken hangi seriyi sonlandırdık ki :)

Canberk
Gabriçe verdiği pasa bak Umutun :S

Canberk
Sedat abi o avatarındaki şahıs kim çıkartamadımda :D

Emrullah
26.04.2010, 20:18
Çok zevksiz gidiyordu ben bıraktım izlemeyi. Ara ara izlerim artık.

SEDAT
26.04.2010, 20:19
Sedat abi o avatarındaki şahıs kim çıkartamadımda :D

- Ula bunada bi mana bulmazsınız artık..kendisini severim dizisinden nefret ederim..evet eskişehirdeyiz yeniden :)

Halit Akyüz
ne zevksiz maç topu indirip 2 pas yapamıyoruz.

Canberk
Gabriç bacağınımı tutuyor :S
Aman gabriç bu maç senin maçın :rolleyes:

Canberk
26.04.2010, 20:20
Ühüüü saymakla bitmez Sedat abi :D ççç

SEDAT
- Arkadaş şu umutun yerine koysana murat tosunu belki patlama yapıcak çocuk...ah şenol hoca ah...

Hamza Öztürk
tutacak baska yer bulamadimi
keitayi örnek alsin

Halit Akyüz
Kupa finalinde böyle oynamayız inş yoksa bilmiyorum ne olucak.

Şenol Altunsoy
Umutun nefis kafa pasını gördünüz mü?

Canberk
- Arkadaş şu umutun yerine koysana murat tosunu belki patlama yapıcak çocuk...ah şenol hoca ah...

Yok aman abi incileri dökülür Şenol Güneşin alamaz Muratı :D
Sahanın üstünden uçak geçiyor gelen sese bak :S
Sanki sahaya düşüyor uçak :D

AKSOY_61
26.04.2010, 20:21
Aaaa savaş uçağaaa:D

Taner Tonbil
26.04.2010, 20:21
mac hic heyecanli degil ..

umutuda izlemek istemiyorum :(

serdaracıl
26.04.2010, 20:22
selçuk çok iyi bugün

SEDAT
- Eskişehirde 10 dk bir savaş uçağı havalanır...

Canberk
Hava indirme Kayseride değilmiydi yaa ççç
Eskişehirde ne var :D

SEDAT
26.04.2010, 20:23
- Sol bekteki ferhat da gözden çıkarıldı herhalde...

M.Kılıç50
26.04.2010, 20:23
Umut´un her ama her hatasinda hemen yorum yapmayi biraksak :)

o halde serkan, Selcuk, Engin vs. vs. onlarida paylasirsak Umut´a haksizlik ypamis olmayiz ;)

SEDAT
26.04.2010, 20:24
Hava indirme Kayseride değilmiydi yaa ççç
Eskişehirde ne var :D

- E-16 lamı oluyor hava indirme.:)

- Eskişehirde 1. ana jet üssü var..Türkiyenin en büyük jet üssü diye biliyorum..

Taner Tonbil
colman cok top kaybediyor ya ..
istikrari yok hic

Canberk
İlk sarı kart Doğa Kaya dakika 23

türkiyem61
http://www4.pic-upload.de/26.04.10/9sr1ybkiaxzt.jpg

Canberk
26.04.2010, 20:25
- E-16 lamı oluyor hava indirme.:)

- Eskişehirde 1. ana jet üssü var..Türkiyenin en büyük jet üssü diye biliyorum..

understand'dim :D ççç

Uğur Ö.
Selçuk şuana kadar çok iyi oynuyor daha Eskişehir 3 pas yapamadı

Arif Timurcioğlu
Umut´un her ama her hatasinda hemen yorum yapmayi biraksak :)

o halde serkan, Selcuk, Engin vs. vs. onlarida paylasirsak Umut´a haksizlik ypamis olmayiz ;) Umut sence bize haksızlık etmiyor mu?

+TS61+
26.04.2010, 20:26
Trabzon iyi oynamiyor standart yani. xD xD xD

Canberk
Eskişehirde Alper geliyor oyuna erken değilmi yaa :D

_SaMeT_
Umut sence bize haksızlık etmiyor mu?

Umut'un oynaması bile bize haksızlık..http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

Şenol Altunsoy
Umut sence bize haksızlık etmiyor mu?

Etmiyor Arifciğim onu oynatanlar haksızlık ediyor Umut bu kadar

Halit Akyüz
26.04.2010, 20:27
Anca itiraz edersin Umut. Sarı kart gördü.

+TS61+
Umut sari oh ne güzel :)

yigits
Umut yeter yaaa!!!

SEDAT
- Umut efendi ayakların çalışsın çenen değil..

ÖmerFarukYılmaz
Umut Umut Umut

Halit Akyüz
Umut atıldı.

leavemealone
Umut ne dir bu ya umuutttttttttt