PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 31. Hafta | Eskişehirspor 1 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Eren Karaahmetoğlu
24.04.2010, 21:36
---------------------Onur---------------------

Serkan--------Giray---------Egemen-----Ferhat

--------------Selçuk--------Ceyhun-----------

Gabric---------------Colman-----------Alanzinho

-------------------T.Gutierrez-----------------

Tolga
Song
Umut
Engin
Burak
Murat
Sezer

Bu yedeklerin içinde kurallar nedeniyle Barış da bulunmak zorunda. Artık hangisinin yerine Barış'ı koyar 18'e Şenol hoca, o da onun bileceği iş.

:)

Süleyman Baykan
24.04.2010, 21:38
---------------------Onur---------------------

Serkan--------Giray---------Egemen-----Ferhat

--------------Selçuk--------Ceyhun-----------

Gabric---------------Colman-----------Alanzinho

-------------------T.Gutierrez-----------------

bu 11'i tuttum renkdaş;)
ama Umut'u 18 almadın olmadı şimdi:D

Eren Karaahmetoğlu
24.04.2010, 21:43
Koydum, koydum. Bir an unutuverdim. Zaten altyapıdan bir oyuncu bulunmak zorunda. Yani Barış veya Rasimcan. O yazdığım Tolga hariç 6 yedekten biri 18'e alınmamak zorunda. Bakalım kimi almayacak hoca. Sezer'e vuracak gibime geliyor piyango. Ancak Beşiktaş maçında sonradan girmesine rağmen çok iyi bir oyun sergilemişti. Değerlendirmemiz ve kesinlikle yararlanmamız gerektiğini düşünüyorum. Neyse, Şenol hocam işini bilir.

BDiler61
24.04.2010, 21:47
Bu maçı alırsak 5. lik garanti olur 4. lük içinde büyük bir şansımız olur.Umarım uzun süre sonra bir deplasman galibiyeti alırız.

Murat SİSMAN
24.04.2010, 21:58
Güzel mac olacagına eminim Teofilo Oynarsa golü var demedi demeyin :)inşallah TRABZONSPORumuz kazanacaktır

ispela61
24.04.2010, 22:28
yarın hayırlısıyla takımı karşılayacağız havaalanında inşallah galibiyeti bize hediye edeceklerdir.Avrupayı garanti edecek bir maç olacak.Alınacak bir galibiyet hem eskişehiri iptal edecek hem de 3 maç kala kayseri ile puan farkını 6 yapacak.Yani sadece ibb kalacak onlarında gaziantepten 3 puan almaları çok zor.Maçı alıp bjk yi geçmeye çalışmalıyız.

hakankutlu
24.04.2010, 22:33
Pazartesi orada olacağız.Kütahya BMN'den sadece ben ve Yakup varız.Gerisi DPÜ Üni TS'den geliyor.Yaklaşık 15-16 kişiyz.Umarım yenerizde.Şöyle bağıra çağıra geri döneriz.İyi olur iyi.... :D

Oğuzhan İnce
24.04.2010, 22:44
Pazartesi orada olacağız.Kütahya BMN'den sadece ben ve Yakup varız.Gerisi DPÜ Üni TS'den geliyor.Yaklaşık 15-16 kişiyz.Umarım yenerizde.Şöyle bağıra çağıra geri döneriz.İyi olur iyi.... :D
16 koca yürek eskişehir'e :D
helal olsun size ya,kazasız belasız gidin gelin inşallah..

iskenderunlu
24.04.2010, 23:08
bu maç nefesleri kesecek Avrupa Ligi aşkına haydiiiii

Tangerine Dream
24.04.2010, 23:19
böyle durumlarda ne nedir bilmem ama şu olabilir,
mutluluğunuz daim olsun abi :)

Teşekkür ederim kardeşim.:)

hakankutlu
24.04.2010, 23:29
16 koca yürek eskişehir'e :D
helal olsun size ya,kazasız belasız gidin gelin inşallah..

Amin kardeşim.Yol uzun değil zaten 75 km.Dolmuş gibi bişi tuttuk.Umarım dolmuşu falan taşlamazlarda rahat rahat gider geliriz ya.

Tolga Kurt
24.04.2010, 23:33
Amin kardeşim.Yol uzun değil zaten 75 km.Dolmuş gibi bişi tuttuk.Umarım dolmuşu falan taşlamazlarda rahat rahat gider geliriz ya.

esesle bi sorunumuz yok bişey olcağını sanmıyorum..

hasannuhoglu
24.04.2010, 23:33
ya herşey güzelde bu maç niye pazartesi...pazartesi macının 2 bittigi nerde görülmüş bizim ligde..daha vuku bulmamış.eger yenersek ilki biz yapcaz heralde

bonora
24.04.2010, 23:37
Bir de forumunuz ziyaretçilere kapanmış yine. Açılacak mı ?

Şu an açık

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3012

DNA-TS
24.04.2010, 23:39
geçen sene maçtan dönerken bizim olduğumuz otobüse taş atmışlardı ara sokaklardan ALLAH tan taşlar camlara isabet etmedi.ama genel olarak bi husumet yok, bişe olacağını sanmıyorum.
hoca oynatsın bütün yedekleri oynamayanları şans versinde bi görelim ne var ne yok yedeklerde şans verilmeyen oyuncuları görmek için bundan iyi şans olurmu ligde iddaan yok rakipde senin gibi oynat gitsin :)

Bera B.
24.04.2010, 23:50
Hadi fırsat bu fırsat lig 4. için salıdrmak gerek.

İlyas Onat
24.04.2010, 23:54
İBB'nin Beşiktaş'ı sollama ihtimali var galiba. Ne güzel olurdu.

Cafer Bulur
25.04.2010, 00:06
Bjk nin puan kaybindan sonra kazanmamiz cok iyi olacak.

En son deplasman galibiyetimiz diyar macina dayaniyor,umarim bu sanssizligi kirariz.

Kazanirsak ilk 4 iddiamiz hayli güclenir,bu firsati kullanmak lazim.

Emre EFENDİOGLU
25.04.2010, 00:09
Bu Eskişehirde stadın karşısındaki aktif aş de bilet satan adamlara kıl oluyorum. Geçen senede bu senede gittiğimde umursamaz tavırlar, müşteri ile nasıl konuşacağını bilmeme, saçma sapan bir uslup, o dükkan nasıl iş yapıyor anlamış değilim.

Cem Kıran
25.04.2010, 00:09
İBB'nin Beşiktaş'ı sollama ihtimali var galiba. Ne güzel olurdu.

Nie kardeşim Avrupa'da zaten yeterince rezil olduk...

Habire aşağı inmeye devam mı edelim?

Zaten Bursa kesinleşti onun ne yapacağı belli dğl..

Emre Çömez
25.04.2010, 00:17
farklı bir şey yapalım 61. dk şovlarını alkışlayalım ve ardından şov öyle olmaz böyle olur diyerek desibel rekoru kıracak bir şinanari veya espana patlatalım...böylesi daha centilmence ve daha ders verici olmaz mı acaba?
siz şov yaparken ALanzinho da samba yapar ne güzel maç olur ;)

Cafer Bulur
25.04.2010, 00:17
onur
serkan song giray egemen
selcuk colman
gabric alanzinho
umut teofilo.

pReN@_61
25.04.2010, 00:20
Kazanalım şu maçı.

Armağan Dere
25.04.2010, 00:21
OKWUNWANNE,NADAREVİÇ,SEZER ÖZTÜRK,KORAY ARSLAN

Bu adamlara dikkat etmemiz gerekir...Bjk'de zaten puan kaybetti...Hiçbir kritik maçı alamama sendromumuz devam edecek ve benim dediklerim gene havada kalacak...Başarılar Trabzonspor

Sefa
25.04.2010, 00:23
Onur(Tolga)

Serkan - Giray - Egemen - Ferhat

Engin - Colman - Selçuk - Gabric

Alanzinho

Teofilo

..

Cafer Bulur
25.04.2010, 00:25
OKWUNWANNE,NADAREVİÇ,SEZER ÖZTÜRK,KORAY ARSLAN

Bu adamlara dikkat etmemiz gerekir...Bjk'de zaten puan kaybetti...Hiçbir kritik maçı alamama sendromumuz devam edecek ve benim dediklerim gene havada kalacak...Başarılar Trabzonspor
Jaycee okwunwanne bize karsi forma giyemeyecekmis,cok sansliyiz.:)

Ayrica nadarevic defans oyuncusu,neyine dikkat etmemiz lazim anlayamadim.

Armağan Dere
25.04.2010, 00:28
Jaycee okwunwanne bize karsi forma giyemeyecekmis,cok sansliyiz.:)

Ayrica nadarevic defans oyuncusu,neyine dikkat etmemiz lazim anlayamadim.

Bazı kornerlerde gelip kafa fln atabiliyor...Defansa yan toplarda güvenmiyorum ancak düz toplarda da çok etkili değiller ya orası ayrı bir konu

Cafer Bulur
25.04.2010, 00:36
Bazı kornerlerde gelip kafa fln atabiliyor...Defansa yan toplarda güvenmiyorum ancak düz toplarda da çok etkili değiller ya orası ayrı bir konu
Nadarevicin simdiye kadar pek golünü görmedim de ondan dedim.;)

Eskisehir kazanmak isteyip aramizdaki puan farkini 2 ye düsürmes isteyecektir,bu durum bizim isimize gelir.

Top oynamak ,kazanmak isteyen her takima karsi kazanmaya daha yakin oluruz,yeterki son vuruslar yine cömertce harcanmasin.

Armağan Dere
25.04.2010, 00:37

Eskisehir kazanmak isteyip aramizdaki puan farkini 2 ye düsürmes isteyecektir,bu durum bizim isimize gelir.

Top oynamak ,kazanmak isteyen her takima karsi kazanmaya daha yakin oluruz,yeterki son vuruslar yine cömertce harcanmasin.

Umut'un oynadığı takım cömertçe pozisyon harcamayacak...Ayıp olur Umut'un klasına...

Mustafa Hazıroğlu
25.04.2010, 00:40
eskişehir'i yine yeneceğiz çok eminim.

Cafer Bulur
25.04.2010, 00:41
Umut'un oynadığı takım cömertçe pozisyon harcamayacak...Ayıp olur Umut'un klasına...
Umut gecen hafta golünü yazarak üzerindeki gol baskisini kirdi.

Bu macta umut un golü bana var gibi geliyor.

Sadece umut degil,teofilo,gabric ve alanzinho nun gol vuruslarini daha etkili yapmalari lazim.

Emre Çömez
25.04.2010, 00:41

abı burası hıc ama hıc olmadı:(

FC-ST-PAULI-61
25.04.2010, 00:42
3-1 yeneriz

Asi Çaykaralı61
25.04.2010, 00:43
Zor bir maç olacaktır.ALLAH'ın izniyle maçdan galip ayrılacağız

Armağan Dere
25.04.2010, 00:46
Umut gecen hafta golünü yazarak üzerindeki gol baskisini kirdi.

Bu macta umut un golü bana var gibi geliyor.

Sadece umut degil,teofilo,gabric ve alanzinho nun gol vuruslarini daha etkili yapmalari lazim.

Alanzinho ve Colman maçın kaderini belirleyecekler...Umut gene aynı Umut olacak Dünyaları kaçıracak...Ben Derim ki Zafer Yelen ve Murat Tosun bu maçta denensin çünkü adamların ne olduklarını görebileceğimiz maçlardan biri...maçın gidişine göre değişebilirler..Ama Şenol Güneş'in torpillisi gene sahada olacak(Umut)...

asker26
25.04.2010, 02:35
Bu kez biz üç atacağız diye bir his var içimde,hocaylada nikah tazeledik,bu gün maçlarda istediğimiz gibi bitti...Daha 3 hafta var nede olsa,sizin Avrupa garantiniz zaten alsanızda,almasanızda kupada var ve gideceksiniz,zaten cepte :)
Biz iyi futbolla bu sezonu kapatırız,haftayada fb.ye bir çalım atar ligi bitiririz.
Yarınki maçdada fazla uçmayın derim,size :)

asker26
25.04.2010, 02:43
Amin kardeşim.Yol uzun değil zaten 75 km.Dolmuş gibi bişi tuttuk.Umarım dolmuşu falan taşlamazlarda rahat rahat gider geliriz ya.Ne zaman taşlanma olayı oldu ki,açıklarsan mutlu oluruz...!

servet nuh
25.04.2010, 02:47
eskişehirin hiç şansı yok,4-1 alırız maçı

Mehmet Sarigül
25.04.2010, 03:03
Sezer Öztürk ve Adem Sari'yi bordomavi forma altinda görmek isterim, umarim her iki futbolcu da bize karsi oynar...

asker26
25.04.2010, 03:32
Vallaha ikiside zor seçenek,3 ün birinin bonkörlüğü olursa eğer, "hani Tabata gibi" bizim pancarcı kimseyi dinlemez,hoş oda varlığınla yokluğunu anlayacak,son olaağan kurulda...O da ayrı konu :((..

bangkook_61
25.04.2010, 04:55
Ne zaman taşlanma olayı oldu ki,açıklarsan mutlu oluruz...!
Geçen seneki maçtan sonra Ankara dan gelen deplasman grubunun otobüsü taşlandı

gul61
25.04.2010, 09:41
forwetler gununde olursa alacagız inş.cok zor bı mac olacagını düşünmüyorum..

Murat Güvenç
25.04.2010, 10:12
umut tan pek umudum yok da diğerleri birşeyler yaparsa bilemem.bu beşiktaşa yaklaşma puan farkını kapatma şansı ne zaman doğsa biz de puan kaybettik.inşallah yine aynı şey olmaz

yaranozlu
25.04.2010, 10:21
7 mi atalım, 5 mi bu sefer. Yok yok arasını bulalım da ortalama düşmesin. Ben Eskişehirle berabere kaldığımızı bile hatırlamıyorum, umarım aynı yoldan devam ederiz.

Onur
Serkan Giray Egemen !!!Cale!!!!!
Colman Ceyhun
Barış Alanzinho Engin
Teofilo

Ben olsam çıkaracağım 11 olur. Caleyi yazarken çok güçlük çektim. Umut kadrodışı bırakılıp, lisansı yırtıldı.

emre1inci
25.04.2010, 10:25
ilk 20 dakkada öne geçersek arkası gelir,eskişehirin pek kapanacağını sanmıyorum.
biletimi aldım 4 gözle maç saatini bekliyorumm...

gul61
25.04.2010, 10:26
7 mi atalım, 5 mi bu sefer. Yok yok arasını bulalım da ortalama düşmesin. Ben Eskişehirle berabere kaldığımızı bile hatırlamıyorum, umarım aynı yoldan devam ederiz.

Onur
Colman Ceyhun
Barış Alanzinho Engin
Teofilo

Ben olsam çıkaracağım 11 olur. Caleyi yazarken çok güçlük çektim. Umut kadrodışı bırakılıp, lisansı yırtıldı.
cale cezalı dıye hatırlıyorum ben....

Gökçebey
25.04.2010, 10:37

Onur
Colman Ceyhun
Barış Alanzinho Engin
Teofilo

Cale'yi yazarken çok güçlük çekmeniz, cezalı olmasından dolayı olmasın?

yaranozlu
25.04.2010, 10:41
Cale'yi yazarken çok güçlük çekmeniz, cezalı olmasından dolayı olmasın?

haklısınız, uyarınız için teşekkür ederim :) dipnot olarak keşke her hafta cezalı olsa, diyorum :)

Oğuzhan
25.04.2010, 10:59
Buradan sonra artık Umut ' u dinlendirme taraftarıyım bende. Gerek yok , Murat Tosunu ve Teofilo ' yu izleme fırsatı bulamıyoruz o oynadıkça. Hedefimiz kalmadığına göre kulübeye çekilebilir ..

Onur
25.04.2010, 11:09
Eskişehir iyi bir takım, bize şansları tutmuyor ayrı mesele. İki takımında hedefi olmadığı için eğlenceli ve bol gollü bir maç bekliyorum. Umarım Pazartesi gecesi kazanan taraf biz oluruz. Ha kaybetsek de çok önemli değil...

Ayrıca; Mustafa Denizli gibi hoca Rıdvan'ı ilk 11 oynattı. Keşke Şenol hocada Zafer Yelen'i son 5 dakika da olsa oyuna alsa!

Cem Kıran
25.04.2010, 11:21
Takımımızın Eskişehirspor ile oynayacağı karşılaşma öncesi taraftarlarımıza yönelik olarak kulübümüzden bir duyuru yapıldı.

Duyuruda koltuk kırılmaması ve meşale yakılmaması başta olmak üzere sahaya konfeti, yabancı madde atılmaması ve merdiven boşluklarına oturulmaması konusunda uyarıda bulunuldu.

Duyuruda şu görüşlere yer verildi; “Takımımızın oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın yaktığı meşaleler, sahaya attığı konfetiler, kırdıkları koltuklar, kötü tezahüratlar ve merdiven boşluklarına oturulması sorun yaratmakta ve temsilci raporlarında yer bulmaktadır. Bu nedenle kulübümüzün maddi –manevi zarara uğratılmaması için tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve meşale yakmamaları, sahaya başta konfeti olmak üzere yabancı madde atmamalarını, koltuklara zarar vermemesini, kötü tezahüratta bulunmamalarını ve merdiven boşluklarına oturmamalarını istiyoruz. Bu vesileyle tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve takımımızı centilmence desteklemelerini bekliyoruz”

zafercalikoglu
25.04.2010, 11:31
aluruk bu maçidaa

SefaÇetinKulak
25.04.2010, 11:40
Bu maçta yedek futbolcuları 2. yarıda denemeliyiz . Hem futbolcularımız dinlenmiş olur hem yedek futbolcularımız kendini gösterme fırsatı bulur .

LazAnisT
25.04.2010, 11:43
Bir türlü bu maça konsantre olamıyorum.Kupayı alsakta hep rahat etsek.

ahmetto
25.04.2010, 11:56
Bu maçı alırsak jimlastikçilere 2 puan daha yaklaşırız.

brkylmz
25.04.2010, 12:04
eskişehir saygı duyulması gereken takımlardan. hiç olmazssa bizanslı değiller.bırakalım tabela hesabınıda, güzel, bol pozisyonlu dostluk içinde geçen bi maç umut edelim.

ESESESKİKİKİ
25.04.2010, 12:24
Pazartesi akşamı güzel bir maç olacak diye düşünüyorum.Eksik futbolcularımız var fakat takım 2 haftadır kaybediyor ve artık bu hafta kendilerini taraftara affettirmeleri gerekiyor.Bu yüzden ellerinden gelenin daha fazlasını sahaya koyacaklardır.

Ayrıca maça bir taraftarımız dağıtılmak üzere 200 tane büyük sopalı bayrak yaptırmış , o bayraklar ve bandoESES ile birlikte yine güzel bir tribün olacağını düşünüyorum.

İnşallah maçı kazanan taraf biz ,tribünde kazanan ESES ve TRABZON olur.

Maça gelecek arkadaşlara hayırlı yolculuklar .

kudu_61
25.04.2010, 12:36
Pazartesi akşamı güzel bir maç olacak diye düşünüyorum.Eksik futbolcularımız var fakat takım 2 haftadır kaybediyor ve artık bu hafta kendilerini taraftara affettirmeleri gerekiyor.Bu yüzden ellerinden gelenin daha fazlasını sahaya koyacaklardır.

Ayrıca maça bir taraftarımız dağıtılmak üzere 200 tane büyük sopalı bayrak yaptırmış , o bayraklar ve bandoESES ile birlikte yine güzel bir tribün olacağını düşünüyorum.

İnşallah maçı kazanan taraf biz ,tribünde kazanan ESES ve TRABZON olur.

Maça gelecek arkadaşlara hayırlı yolculuklar .
inaşallah sahada kazanan biz tribünde kazanan eses-TRABZON olur zor ama zevkli mücadele olacağına eminim taraftarınız gerçekten muhteşem tebrik ederim bu maçta da öyle olacaklarına eminim bizansa yaklaşmayanlardan biri de sizsiniz işte bu yüzden seviyorum sizi pazartesi maçı olmasa tribünde olacaktım malesef federasyon bana bir kazık daha attı başarılar

ispela61
25.04.2010, 13:02
teofilo kadroda yok.sakatmış

Mert67
25.04.2010, 13:08
Sakat Teofilo kadroda yok

Takımımızda Kolombiyalı oyuncu Teofilo arka adalesindeki sakatlık nedeniyle Eskişehirspor maçı kadrosunda yer almadı.

Ekibimizin dün akşam yaptığı antrenmanda arka adalesinde problem meydana gelen Teofilo’nun sakatlığının iyileşmediği görüldü. Bunun üzerine Teofilo seyahat kadrosunda yer almadı.

Yine arka adalesinden sorunu bulunan bir diğer oyuncumuz Burak Yılmaz’ın ise kadroda yer alacağı ancak oynayıp oynamayacağının maç günü yapılacak kontrollerde belirleneceği açıklandı.

Kulüp Doktorumuz Hakan Ayaz, dün akşam ki antrenman sonrası Teofilo’ya MR çekildiğini vurgulayarak şunları söyledi; “Bu oyuncumuzun MR bulgularında ödem tespit edildi. Ayrıca bugün yapılan antrenmanda da ağrıların artması üzerine kendisinin kadroda yer almaması uygun görüldü. Burak’ın durumunun ise Teofilo’ya oranla daha iyi olduğundan kendisi Eskişehir’e götürülecek ve maç günü yapılacak son kontrollerin ardından oynayıp oymayacağı belirlenecek”

Eren Karaahmetoğlu
25.04.2010, 13:15
Hayda.. Ne zaman adam gibi izleyebileceğiz yahu şu adamı? Şanssızlıklar umarım devam etmez. Burak'ın da sakatlığı varmış. Geçmiş olsun Teo ve Burak. Dün yaptığım kadroyu değiştireyim öyleyse.

-------------------Onur--------------------

Serkan------Giray---------Egemen-----Ferhat

------------Selçuk--------Ceyhun-----------

Gabric-------------Colman-----------Alanzinho

--------------------Umut--------------------

Tolga
Song
Engin
Sezer
Murat
Barış
Burak(Zafer)

gul61
25.04.2010, 13:37
Hayda.. Ne zaman adam gibi izleyebileceğiz yahu şu adamı? Şanssızlıklar umarım devam etmez. Burak'ın da sakatlığı varmış. Geçmiş olsun Teo ve Burak. Dün yaptığım kadroyu değiştireyim öyleyse.

Tolga
Song
Engin
Sezer
Murat
Barış
Burak(Zafer)

ceyhun<> engin olabılır bence

Halit Akyüz
25.04.2010, 13:40
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=1203662945625

Sefaenes
25.04.2010, 13:53
bir 90 dakika daha Umut kabusu görecegiz 10 positiona girecek 9 kacirip 1 tanesini attikdan sonra süper golcumuz olacak. Ona verilen bpaf oyunculara verilsin onun kacirdigi kadar gol kacirir ve ayni golu atar. Allah bize seneye de sabir versin

Tayfun
25.04.2010, 14:15
Bu maçı alırsak bjk ile 2 puan fark olacak; inşallar yeneriz...

Murat Erdem
25.04.2010, 14:19
Yapılan açıklamada Teofilo için belirtilen mazeretin aynısı Burak için de belirtilmiş (arka adale de ödem) ama Burak kadroya alınmış ve "oynayıp, oynamayacağı maç günü belli olacak"denilmiş.

Büyük ihtimalle Teofilo oynama konusunda bir ışık alamadığı için, "ağrım var gitmek istemiyorum" demiştir.
Hafta için de Kasımpaşa maçında yaşananlar için, Şenol hocanın Umut Bulut'u haklı gören açıklamalarından sonra, bu adamı mental olarak kaybettik bence.

Mesut
25.04.2010, 14:22

Tolga
Song
Engin
Sezer
Murat
Barış
Burak(Zafer)

ceyhun yerine engin başlayacaktır.

oyuncu değişiklikleri
dk 75.ceyhun girecek colman çıkacak
dk 85 alanzinho çıkıp sezer badur girecek
dk 90+1 umut çıkıp murat tosun girecek tahmın tabi

majesty_61
25.04.2010, 14:23
gene gollü bir galibiyet bekliyoruz

Eren Karaahmetoğlu
25.04.2010, 14:24
Bence de Ceyhun'un yerine Engin başlayacak ancak, benim görmek istediğim 11'di o yazdığım. Ben Ceyhun'un başlamasını isterim bu maç. :)

majesty_61
25.04.2010, 14:27
jimnastikçilerin önünde kapatmalıyız ligi

ÇaGaTaY
25.04.2010, 14:27
Takımımızın Eskişehirspor ile oynayacağı karşılaşma öncesi taraftarlarımıza yönelik olarak kulübümüzden bir duyuru yapıldı.

Duyuruda koltuk kırılmaması ve meşale yakılmaması başta olmak üzere sahaya konfeti, yabancı madde atılmaması ve merdiven boşluklarına oturulmaması konusunda uyarıda bulunuldu.

Duyuruda şu görüşlere yer verildi; “Takımımızın oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın yaktığı meşaleler, sahaya attığı konfetiler, kırdıkları koltuklar, kötü tezahüratlar ve merdiven boşluklarına oturulması sorun yaratmakta ve temsilci raporlarında yer bulmaktadır. Bu nedenle kulübümüzün maddi –manevi zarara uğratılmaması için tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve meşale yakmamaları, sahaya başta konfeti olmak üzere yabancı madde atmamalarını, koltuklara zarar vermemesini, kötü tezahüratta bulunmamalarını ve merdiven boşluklarına oturmamalarını istiyoruz. Bu vesileyle tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve takımımızı centilmence desteklemelerini bekliyoruz”

Eskişehirde Merdiven boşluğu da mı var Cem :) Benim bildiğim zaten o prefabrik tribünde merdivenler üzerinde oturmuyomuyuz? Tribün zaten merdivenden oluşuyor orda :)

Cem Kıran
25.04.2010, 14:43
Eskişehirde Merdiven boşluğu da mı var Cem :) Benim bildiğim zaten o prefabrik tribünde merdivenler üzerinde oturmuyomuyuz? Tribün zaten merdivenden oluşuyor orda :)

Bunu yönetim dedi ben demedim doktorcum:)

Öyle bir yazmışlar ki..Sanki tribün full sandalye dolu:D

Hangi merdiven boşluğuna oturacan:D Hangi sandalyeyi atacan:)

ÇaGaTaY
25.04.2010, 15:09
Teofilo maç kadrosundan çıkarıldı
25 Nisan 2010 Pazar 14:48
Turkcell Süper Lig'de, yarın Eskişehirspor ile karşılaşacak Trabzonspor'un Kolombiyalı oyuncusu Teofilo, arka adalesindeki sakatlık nedeniyle maç kadrosundan çıkarıldı.
Turkcell Süper Lig'de, yarın Eskişehirspor ile karşılaşacak Trabzonspor'un Kolombiyalı oyuncusu Teofilo, arka adalesindeki sakatlık nedeniyle maç kadrosundan çıkarıldı.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, antrenmanda arka adalesinde problem oluşan Teofilo'nun sakatlığının iyileşmediğinin görüldüğü, bunun üzerine bu futbolcunun seyahat kadrosunda yer almadığı belirtildi.

Açıklamada, arka adalesinde sorun bulunan Burak Yılmaz'ın ise kadroda yer alacağı, ancak oynayıp oynamayacağının maç günü yapılacak kontrollerde belirleneceği kaydedildi.

Kulüp doktoru Hakan Ayaz, dün akşamki antrenman sonrası Teofilo'ya MR çekildiğini dile getirerek, ''Bu oyuncumuzun MR bulgularında ödem tespit edildi. Ayrıca son antrenmanda da ağrılarının artması üzerine kendisinin kadroda yer almaması uygun görüldü. Burak'ın durumu Teofilo'ya oranla daha iyi olduğundan kendisi Eskişehir'e götürülecek ve maç günü yapılacak son kontrollerin ardından oynayıp oynamayacağı belirlenecek'' ifadelerini kullandı.

Bu arada, bordo-mavili takım, bugün basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenmanla Eskişehirspor maçı hazırlıklarını tamamladı. Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmanda oyuncular, ısınma hareketlerinin ardından taktik çalışması yaptılar. Antrenmana, salonda çalışan Tayfun katılmadı.

Sümeyye Şahin
25.04.2010, 15:11
Murat Tosun'u izleyebiliriz umarım, madem.

Emirhan Makul
25.04.2010, 15:30
Maçın kadrosu kesinlikle bu olmalı.

Gabric------Colman----Engin-------Alanzinho

oflu engin
25.04.2010, 15:54
es-es kesinlikle gol bulacaktır.sahasında muhteşem seyircisinden alacakları destek ile gol atmaları kaçınılmaz.eeeeeeee umutta ortalama yeedi pozisyonla maçları bittirdiğine göre gollü bir maç olacak.yinede umuta rağmen biz kazanırız.

Ömer Kibar
25.04.2010, 17:04
es es taraftarları maça ayrı bir hava katacaktır ve bol gollü bir maç olacağını düşünüyorum

Şahin_53
25.04.2010, 17:24
İşimiz zor ancak galibiyetle döneceğiz ben inanıyorum.

magarixa
25.04.2010, 17:26
geçen hafta bursanın yerel kanalı olay tv de spor programından bir konuşma..

''-şu anda bursasporumuz lider ve bütün anadolu takımları da bizim şampiyon olmamızı istiyor..tabi bunlara fenerin şampiyonluğunu istemeyen galatasaray ve beşiktaş'ı da katmak lazım..
-evet ama bir istisna var..
-nedir o..
-bunların içinde bir tek trabzon bizim şampiyonluğumuzu kıskanıyor ve kesinlikle istemiyor..
-evet haklısın..sonuçta 26 yıldır şampiyon olamayan bir takım var..''

bu konuşmadan sonra bursa'nın ne kadar trabzon ezikliği yaşadığını anlayabiliriz..

bursa şampiyon olur ya da olmaz (bence 3. olur)
ama bu ezikliği baki kalır..

selamlar..

Şahin_53
25.04.2010, 17:28
Şeftali zamanı yaklaşıyor..

mashal61
25.04.2010, 17:47
_________________Onur___________________

Serkan______Giray_______Song_______Egemen

Gabric______Selçuk______Ceyhun________Alan

________________Colman__________________

_________________Murat__________________

Bence kadro böyle olsun.

Bu maça çok önem veriyorum. Eğer kazanırsak bjk ile fark 2'ye inecek.

Eğer ligi bjk'nin üstünde bitirirsek bu, bjk'yi hala şampiyonluk yarışındaymış gibi gösteren utanmazlara da bir cevap olur diye düşünüyorum.

bangkook_61
25.04.2010, 17:51
Biletimin barkot kısmı koptu. Sıkıntı olur mu ? Bilgisi olan bu konuda yardımcı olabilir mi ? Eses li arkadaşlar yardımcı olabilirler belki?

matalar
25.04.2010, 18:03
geçen hafta bursanın yerel kanalı olay tv de spor programından bir konuşma..

''-şu anda bursasporumuz lider ve bütün anadolu takımları da bizim şampiyon olmamızı istiyor..tabi bunlara fenerin şampiyonluğunu istemeyen galatasaray ve beşiktaş'ı da katmak lazım..
-evet ama bir istisna var..
-nedir o..
-bunların içinde bir tek trabzon bizim şampiyonluğumuzu kıskanıyor ve kesinlikle istemiyor..
-evet haklısın..sonuçta 26 yıldır şampiyon olamayan bir takım var..''

bu konuşmadan sonra bursa'nın ne kadar trabzon ezikliği yaşadığını anlayabiliriz..

bursa şampiyon olur ya da olmaz (bence 3. olur)
ama bu ezikliği baki kalır..

selamlar..

evet.haklılar.mesela ben istemiyorum bursanın şampiyonluğunu.
ama neden istemiyorum.çünkü bursalılar bizimle çiş yarıştırmaya çalıştığı için.onlar yukarı çıkmaya çalışmıyor bizi aşağıya çekmeye çalışıyorlar.bu lig de şampiyonluğunu isteyeceğim tek takım taraftarlarıyla aramızdaki dostluk hasebiyle eskişehirspor.

Cem Kıran
25.04.2010, 18:07
Trabzonspor'un yarınki maça şu 11'le çıkması bekleniyor; Onur (Tolga), Serkan, Song, Egemen, Ferhat, Engin, Selçuk, Colman, Gabric, Alanzinho ve Umut.

gul61
25.04.2010, 18:09
Bence de Ceyhun'un yerine Engin başlayacak ancak, benim görmek istediğim 11'di o yazdığım. Ben Ceyhun'un başlamasını isterim bu maç. :)
bence engın daha i bı secenek selcuk warken ceyhunu gormek bıraz anlamsız.ceyhun maca gırdıgınde sadece uzun bacak goruyorum pek etkılı oldugunu dusunmuyorum..

irfanb
25.04.2010, 18:21
Abi bjk ikili averajda bize üstün,ayrica en zor maclari bursa ya karsi.

Tüm hedefini kupaya odaklamis bir takimin 4.cü olacagini bana bjk ve bizim maclari degerlendirerek izah edebilirmisin?:)

Bjk nin puan kaybindan sonra kazanmamiz cok iyi olacak.

En son deplasman galibiyetimiz diyar macina dayaniyor,umarim bu sanssizligi kirariz.

Kazanirsak ilk 4 iddiamiz hayli güclenir,bu firsati kullanmak lazim.

31.Hafta :Bjk bu hafta Sivas`a puan kaybedecek. Sivas`in son cirpinislari.Diyarbakirspor`un bu hafta 3 puani garanti.Arada kaliyor 3 puan .Biz Eskisehir`i yeneriz. Bjk : 57+1 Ts : 53+3 puan. Fark kaldimi 2 :)
32.Hafta : Bjk Diyarbakir`a gidecek.Diyarbakir`in ölüm kalim maclarindan biri.Bjk`nin puan alacagina inaniyormusun? Biz Ankara`dan 3 puan rahat aliriz.Bjk:58+0 Ts : 56+3= 59
33.Hafta :Biz küme düsen Denizli ile Bjk yine kümede kalma mücadelesi veren Manisa ile oynayacak.Hadi bu maci alsin :) Bjk :58+3=61 Ts :59+3 = 62
34.Hafta: Son hafta ikisi de yenilsin :) Bir puan farkla dördüncüyüz.:)

Evet Cafer ve Aydin Karaagac.
Adim adim hedefe yaklasiyorum.
Formalarin kokusunu alir gibiyim. :)

gul61
25.04.2010, 18:32
irfanb abi 33.haftaya kadar hersey guzelde 34. hafta bjk yenılırse bursa şampıyon olmayacakmı sence?

Emirhan Makul
25.04.2010, 18:37
Biletimin barkot kısmı koptu. Sıkıntı olur mu ? Bilgisi olan bu konuda yardımcı olabilir mi ? Eses li arkadaşlar yardımcı olabilirler belki?

Barkotlu bölge herhangi bir zarar görmemişse yani bilet enine barkottan itibaren yırtılmışsa hiç birşey olmaz. Sonuçta turnikede ki yer barkotu okuyor.

ESESESKİKİKİ
25.04.2010, 19:33

Sorun olmaz.

ispela61
25.04.2010, 19:41
demin takımı havaalanında karşıladık ve otele kadar uğurladık.Birçok oyuncu yüzümüze bile bakmadı.Başta engin burak murat tosun onur kıvrak gibi.Hepsine değerli selamlarımı iletiyorum.Suratımıza bir güleryüz göstermeyi çok gördüler.Hepsine en büyük selamlarımı yolluyorum.Başta şenol hoca olmak üzere ardından içten şekilde bize karşılık veren Umut buluta teşekkürü borç bilirim.

Birtan Karaman
25.04.2010, 19:43

:D :D :alkış::alkış:

Eren Karaahmetoğlu
25.04.2010, 20:05
Bilet var mı hala? Yarın trenle Eskişehir'e gitmeyi düşünüyorum. Kalmayayım orada. :)

Eren Karaahmetoğlu
25.04.2010, 20:07

Emirhan, ben de düşündüm bunu aslında. Ama fazla ütopya gibi geldi.

:D

ispela61
25.04.2010, 20:11
bilet hala var arkadaşlar trabzon tarafı için bilginize bu arada yattara kafilede yok.

Anıl Caner
25.04.2010, 20:35
5-6 kişi de olsak takımımızı gerek havaalanında gerekse otelde karşıladık.

Çok az kişi olmamıza rağmen bize gereken ilgiyi gösteren Şenol Güneş ve Umut Bulut'a teşekkürler. Diğer arkadaşlara söyleyecek bir şey bulamıyorum.

asker26
25.04.2010, 20:41
Eskişehirde Merdiven boşluğu da mı var Cem :) Benim bildiğim zaten o prefabrik tribünde merdivenler üzerinde oturmuyomuyuz? Tribün zaten merdivenden oluşuyor orda :)Evlere şenlik bir misafir takım tribünümüz var zaten :))

Anıl Caner
25.04.2010, 20:43
Bu arada bütün gün forma ve atkılarla dolaştık. İlk kez herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadık. Porsuk kenarında bize her yer trabzon atkımızı çıkarıp, yer yer tezahürat da yaptık. Eskişehirlilere şimdiden teşekkürler. Bir şeyler değişmeye başlamış.

Hamza Öztürk
25.04.2010, 20:59
bursasporda artik sampiyonluk kutlamalarini tv den seyreder

hodlu
25.04.2010, 21:01
Bursaspor takımını tebrik ediyorum.Kalbim onların şampiyon olmasını istiyor.Bizim büyük yöneticilerimiz de nasıl şampiyon olunur görsünler...

Yiğit SARI
25.04.2010, 21:03
Sakat Teofilo kadroda yok

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=4206#Icerik

Yeni gördüm bunu

Eren Karaahmetoğlu
25.04.2010, 21:03
Anıl ne oldu karşılamada? Diğer futbolcular ne yaptılar? Merak ettim.

ispela61
25.04.2010, 21:04
karşılama videosunu bu gece upload edeceğim

Anıl Caner
25.04.2010, 21:06
Anıl ne oldu karşılamada? Diğer futbolcular ne yaptılar? Merak ettim.

Kafasını çevirip bakan olmadı. Hem de beklemediğimiz isimlerden. Sorun da değil çok. Şimdi isim verip de :D

ispela61
25.04.2010, 21:11
ben isim vereyin.Onur Kıvrak hani şu çok sevdiğimiz kafasını çevirmedi bile.Alanzinho'da sallamayanlardandı.Giray yüzümüze baktı güldü sağolun dedi.Serkan Balcı da aynı şekilde davrandı.Burak Yılmaz Engin Baytar bir an önce otele gidelim havasındaydılar

Eren Karaahmetoğlu
25.04.2010, 21:15
Ne yaparlarsa yapsınlar, boşverelim. Yeter ki sahada Trabzonspor formasının hakkını sonuna kadar versinler. Gerçi böyle yaptıkları sürece, biz nasıl kenetlenme yaşayıp da şampiyon olacağız, sahiden bilemiyorum.

ispela61
25.04.2010, 21:17
Ne yaparlarsa yapsınlar, boşverelim. Yeter ki sahada Trabzonspor formasının hakkını sonuna kadar versinler. Gerçi böyle yaptıkları sürece, biz nasıl kenetlenme yaşayıp da şampiyon olacağız, sahiden bilemiyorum.
keşke boşverebilsek o kadar yol gidiyoruz zorla güvenliği aşıyoruz hadi burda olmadı otele diyoruz orada da suratımıza bakmıyorlar Şenol ve Umut hariç

Eren Karaahmetoğlu
25.04.2010, 21:28
Yarın yenileceğiz gibime geliyor. Eskişehir 2 maçtır kaybediyor. Genelde biz böyle durumdaki takımlara yeniliriz. En yakın örnek; Kayseri. Es es'in diğer maçı fenerle. Fener'e büyük ihtimal yenilecek Eskişehir. Eskişehir'in de 4 maç üst üste kaybedeceğini zannetmediğimden yenilmemiz, olumsuz birşeyler olması kaçınılmaz gibi duruyor. :D

Oynadığımız futbola ve Eskişehir'in futboluna bakarsak, hatta istatistiklere bakarsak kesinlikle kazanmamız gereken bir maç. Neyse, inşallah futbolcular yarın sahada müthiş bir performans ortaya koyarak, tenezzül edip de oraya kadar gelen taraftarlarımıza kafalarını bile çevirmeyerek yaptıkları ayıbı temizlerler. Biz de alkışlarız.

Haydi bakalım Trabzonsporum. Önümüzdeki şu 5 maçı da kazanalım bu sezonki. Kupa finalinin haricinde 4 maçımız var ve 12 puan istiyorum. 5 Mayıs günü ise neler yaşayacağım, heyecandan nerelere atacağım kendimi, şimdiden onu düşünüyorum.

Canberk
25.04.2010, 21:35
Ağzınızı hayırlı açın yaaa ne yenilmesi :D
Geçen senede ligde 3. iken bu laflar geçiyordu sonuç 5-2 ;)
Yeneriz eses i :)

GERONIMO35
25.04.2010, 21:46
Bu cinconun işi gücü fenevin imdadına yetişmek fenr nezamn ezilse cinconu yener düze çıkar nezman şampiyonlukta rakibi olsa cincon gide o rakipten puan alır

M.Kılıç50
25.04.2010, 21:58
Renkdaslar... Habu gs ile fb düsmen degilmi ???
eee o zaman bugün rijkaard ne yapmaya calisti... :confused:

Arda Cikiyor, Emre Güngör giriyor
Dos Santos cikiyor, M. Sarp giriyor,
Elano cikiyor, Jo giriyor...

Elano, Jo, degisikligi haric resmen rijkaard "berabere oynayalimda bari fener´in isine yarasin" Düsüncesine kapilmis olmali....

NOT: bu mesajimi yanlislikla bu basliga yazmisim :D

Turkcell Süper Lig Konusunda yazdim sanmistim...

M.Kılıç50
25.04.2010, 22:01
Bursaspor takımını tebrik ediyorum.Kalbim onların şampiyon olmasını istiyor.Bizim büyük yöneticilerimiz de nasıl şampiyon olunur görsünler...

Abicim... Bursasporun Yöneticileri ne yapmis´ki bizimkiler onlardan ders cikarsin :)

Bursaspor Basarili ise bunun nedeni Ertugrul Saglam´dir ;)

Hem maalesef 7´den 70´e herkes biliyorki Bursaspor Yöneticileri nin TFF ile arasi cok iyi ;)

Mellih
25.04.2010, 22:06
... Hem maalesef 7´den 70´e herkes biliyorki Bursaspor Yöneticileri nin TFF ile arasi cok iyi ;)
ben bursanın avantaj sağladığı TFF'lik bi durum göremiyorum. bi hükmen 3-0 aldılar, o da kural kitabında açıkça belirtilmiş..

bizde nerdeyse her 5 senede bir şampiyonlukta iddalı oluyoruz, diğer anadolu takımlarına göre tartışılmaz bi üstünlük, bursanın bu sene şampiyon olmasını çok istiyorum ama öteki senelerde devamını getireceklerini zannetmiyorum.

Mellih
25.04.2010, 22:08
Eskişehirsporda kareografi var mı? televizyondan yayınlanan maçlarda genelde yapıyorlar..

hos_cocuk61
25.04.2010, 22:09
Halbuki o kadar çok sevinmiştimki Ziya Doğan'ın o iğrenç büyük takıma yakışmıyan futbolundan kurtulduğum için.

O kadar çok sevinmiştimki Ayman, Hasan, Ferhat, Celalettin vs... gibi futbol özürlüsü oyunculardan kurtulduğumuz için.

Hatta binlerce kez teşekkür etmiştim Şadri Şener'e bu futbol katillerinden bizi kurtardığı için.

Ama gel görki en büyük futbol katilinden(Umut) hala kurtulamadık yada kurtulmak istemiyoruz.

Evet evet yada kurtulmak istemiyoruz malesef .

Çünkü;

O da biliyorki Trabzonspor'dan başka hiç bir "ahmak kulüp" bana o parayı vermez.

O da biliyorki oynayabileceğim en büyük kulüp Trabzonspor

O da biliyorki Teo gol atsa beni yedek bekletirler.

Eee bu adam bunları biliyor.

Peki Trabzonspor yönetimi bu adamın yetersiz olduğunu neden bilmiyor.

Halit Akyüz
25.04.2010, 22:10
Bursa kaç hafta beleş penaltılarla maç kazandı onu unutmayın.

iskenderunlu
25.04.2010, 22:14
yani Şampiyonluğun İstanbul dışına çıkmasını istemezler o yüzden fener olmayacaksa gs olsun mantığı halen devam ediyor
bu maça gelirsekde önemi hayli arttı bu maçın kesin almalıyız başka seçenek yok

Kader KORELİ
25.04.2010, 22:22
Arkadaslar Senol Günes ile birlikte yarin 17. macimiza cikacagiz. Bundan dolayi Senol Günesin takimin basina gectigi 15. haftadan itibaren 17 maclik dönemin tablosunu hesapladim. Yarinki maci kazanirsak (su an itibariyle Senol Günes ile topladigimiz puan sayisi 32) tablo söyle olacak:

1. Bursaspor 17 37 P
2. Fenerbahce 17 36 P
3. Trabzonspor (17) 35 P
4. Galatasaray 17 32 P
5. Istanbul Belediye 17 30 P
6. Besiktas 17 28 P
7. Eskisehirspor (17) 27 P
8. Kasimpasa 17 23 P
9. Kayserispor 17 22 P
10. Antalyaspor 17 21 P
10. Genclerbirligi 17 21 P
10. Sivasspor 17 21 P
13. Ankaragücü 17 20 P
14. Gaziantepspor 17 18 P
14. Manisaspor 17 18 P
16. Denizlispor 17 15 P
17. Diyarbakirspor 17 12 P
18. Ankaraspor 17 0 P

İskender YILMAZ
25.04.2010, 22:36
Umut baba uçur bizi .. :) :) :)

Mustafa ÖZDEMİR
25.04.2010, 22:36
4.lük için kazanmak zorundayız...

playa
25.04.2010, 22:38
umutsuz bir maç istiyoruz

r9emre
25.04.2010, 22:43
Arkadaş istediğiniz kadar Şenol Güneş tablosu yapın boş işler..Niye derseniz bu takım hep böyle 2.dönemler toparlanıyor hoca kim olursa olsun sonuçta ilk dönem ki gibi kötü gidip 10. bitireceğine kimse inanmaz bu ligi trabzonsporumuzun bunu zaten Şeno Güneş'e bağlamak en büyük yalan.Ayrıca şunu belirtmek isterim Umut'un ilk 11 çıkıp,Teofilo'nun sakatlıkmış,yalan dolan her ne sebeple olursa olsun yedekte olduğu ve ya kadroda olmadığı hiç bir maçı artık izlemeyeceğim ve artık bezdim soğuttu beni futboldan Umut her kötü sonucuda ona bağlıcam açık açıkta söylerim zaten bağlamama gerek yok çünkü öyle..Yarın yenersek zerre kadar sevinmeyin derim hele Umut atarsa çok feci o zaman 2 fb maçınıda kafadan kaybetmiş olacağız çünkü Umut'un ilk 11 garanti oluyor o maçlarda tamamen kayıp golsüz 2 maç çıkarırız.Yarın maçı kesinlikle izlemeyeciğim ama izleyenler için yazıyorum yarın Colman ile Alanzinho çok özel şeyler yapmazsa o maçtan Umut'un olduğu bir ilk 11 asla galip çıkamaz dorusu dedim ya çokta umrumda değil Umut son maçların tamamın hat-trick yapsa bile bitmiştir umrumda değil hiç bir maçımız o varken

Mehmet Ç.
25.04.2010, 22:48
Teo'nun sakatlandigini duydugumda, ulan kesin Umutun bir parmagi var dir bu isde demedi degilim :D

Deniz Telci
25.04.2010, 23:28
umutsuz bir maç istiyoruz
aynen öyle !!http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon12.gif

Süleyman Baykan
25.04.2010, 23:30
Teo'nun sakatlandigini duydugumda, ulan kesin Umutun bir parmagi var dir bu isde demedi degilim :D

evet umutla girdiği ikili mücadelede sakatlanmış hey allahım kurtar şu çocuğu bizim renkdaşların elinden umutun 2 golü var bu maçta bu arada yarın umutun günü olacak:D

Sacit
25.04.2010, 23:33
Teofilo'nun sakat olduğuna inanmıyorum. bir anda nasıl da oldu her şey..

bu maçı kaybedeceğimizi düşünüyorum, şenol yine saçmalıyor. deplasman maçlarında biz çok puan kaybederiz

ThePatriot61
25.04.2010, 23:33
Bu mac berabere biter.

1-1

Sefa
25.04.2010, 23:36
Umut Bulut dinlendirilmeli..

Mert67
25.04.2010, 23:36
Trabzonspor'u Umut için sevmedik Umut içinde vazgeçmeyiz.Şenol hocanın da forma dağılımında ki adeletine güveniyorum.
Maçı kazanırız.

bangkook_61
25.04.2010, 23:45
Şenol Güneş e de güvenemezsek kime güveniriz be ? En büyük efsaneden bahsediyoruz. Dediklerimize dikkat etmek lazım.

Cem Kıran
25.04.2010, 23:47
1 MAYIS CUMARTESİ:
Ankaragücü-Trabzonspor 16.00
Bursaspor-Kayserispor 20.00
Fenerbahçe-Eskişehirspor 20.00
İstanbul BŞB-Galatasaray: 20.00

2 MAYIS PAZAR:
Denizlispor-Gençlerbirliği 16.00
Antalyaspor-Gaziantepspor 16.00
Diyarbakırspor-Beşiktaş 20.00
Sivasspor-Kasımpaşa 20.00

Mehmet Sarigül
26.04.2010, 00:14
Teo'ya nazar degdi...;)Mac gününe bir gün kala, hem de taktik antremanda sakatlandi.

servet nuh
26.04.2010, 00:20
Anadolu kardeşliğinden bahsedenler buyrun size anadolu kardeşliği

http://www.facebook.com/AntiTrabzon#!/AntiTrabzon?v=wall (http://www.facebook.com/AntiTrabzon#%21/AntiTrabzon?v=wall)

sanırım açanda eses li
..
BU SAYFA BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜN TESCİLİDİR.....her havlayana hoşt demeye gerek yok...

Cem Kıran
26.04.2010, 00:22
Teo'ya nazar degdi...;)Mac gününe bir gün kala, hem de taktik antremanda sakatlandi.

Benim bu konuda şüphelerim var..

Burak'ta da aynı durum var ama o kadroda..

Bülent AKBULUT61
26.04.2010, 00:24
teo sakatmış desenize umutun duaları kabul oldu umutsuz bir macımız geçmicek galiba

Soytürk
26.04.2010, 00:27
..
BU SAYFA BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜN TESCİLİDİR.....her havlayana hoşt demeye gerek yok...

zoruma giden o değil renktaş 5 mayısıda dalga konusu yapmışlar..

Emirhan Makul
26.04.2010, 00:29
zoruma giden o değil renktaş 5 mayısıda dalga konusu yapmışlar..

Bende şimdi gördüm o videoyu. Allah belasını versin o videoyu yapanında , paylaşanında.

Emre Çömez
26.04.2010, 00:43
http://www.facebook.com/AntiTrabzon?v=wall#!/AntiTrabzon?v=wall

grubu kapatalım hayde......

magicyattara
26.04.2010, 00:45
Yarın akşam esese;

Rahat vururuz..!

Bahattin Aydın
26.04.2010, 00:50
Konuyla ilgisi yok ama birileri şu sayfayı görsün ve hackleyebilirse hacklesin ya da en azından bizler sayfayı şikayet ederek kapattıralım.Trabzonsporumuza ağır hakaretler içeren bir sayfa:

http://www.facebook.com/AntiTrabzon#!/AntiTrabzon?v=wall&ref=mf

DNA-TS
26.04.2010, 00:52
la bunların yaptığı gruptan ne olur.ama trabzona deplasman vakti yaklaştığında başlıyorlar yıkama yağlamaya trabzon öyle trabzon böyle bu sene bayramda trabzondaydım eskişehir maçına gittim 3-5 tane eleman gelmiş atkılarla geziyorlar akılları sıra onlara vurmadıkmı hakaret etmedikmi böyle oluyor işte trabzona gitme vakti yaklaştıkmı abi kardeş oraya gittiğimizde otobüslere taş atmalar küfr etmeler.ne diyelim büyüklük göstergesi bunlar.

Emre Çömez
26.04.2010, 00:55
la bunların yaptığı gruptan ne olur.ama trabzona deplasman vakti yaklaştığında başlıyorlar yıkama yağlamaya trabzon öyle trabzon böyle bu sene bayramda trabzondaydım eskişehir maçına gittim 3-5 tane eleman gelmiş atkılarla geziyorlar akılları sıra onlara vurmadıkmı hakaret etmedikmi böyle oluyor işte trabzona gitme vakti yaklaştıkmı abi kardeş oraya gittiğimizde otobüslere taş atmalar küfr etmeler.ne diyelim büyüklük göstergesi bunlar.

1.422 kişi den %95 i biziz zaten :D küfür etmek için beğene tıkladık :)

Soytürk
26.04.2010, 00:57
adam sayfasını yükseltti arkadaşlar begen den cıkın küfürler kalıyo zaten yine

Sefa
26.04.2010, 01:01
O sayfayı açan bir bursalı ve sayfadaki kişini çoğu davet icabı girmiş.. Şikayet edin çıkın..

İt ürür Kervan Yürür..

Emre Çömez
26.04.2010, 01:04
O sayfayı açan bir bursalı ve sayfadaki kişini çoğu davet icabı girmiş.. Şikayet edin çıkın..

İt ürür Kervan Yürür..

bir yerleri kalktı :) şimdi yazmıyayım ama %100 anlamışsınızdır :) gelecek sene görüşürüz....

esesmuratti
26.04.2010, 01:05
Anadolu kardeşliğinden bahsedenler buyrun size anadolu kardeşliği

http://www.facebook.com/AntiTrabzon#!/AntiTrabzon?v=wall

sanırım açanda eses li...............Sevgili kardeşim bunu açan ES-ES'li değil ve eskişehirspor.com da büyük tepki var.İsterseniz foruma girip bakabilirsiniz....Lütfen sağduyulu olalım.Sevgiler.......

Emre Çömez
26.04.2010, 01:08
...............Sevgili kardeşim bunu açan ES-ES'li değil ve eskişehirspor.com da büyük tepki var.İsterseniz foruma girip bakabilirsiniz....Lütfen sağduyulu olalım.Sevgiler.......

rica etsem link verirmisin?

Mustafa ÖZDEMİR
26.04.2010, 01:10
...............Sevgili kardeşim bunu açan ES-ES'li değil ve eskişehirspor.com da büyük tepki var.İsterseniz foruma girip bakabilirsiniz....Lütfen sağduyulu olalım.Sevgiler.......
bulamadım .forum sayfasındamı?...

esesmuratti
26.04.2010, 01:13
..
BU SAYFA BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜN TESCİLİDİR.....her havlayana hoşt demeye gerek yok....................Bunu açan kesinlikle ES-ES'li değil....Bursalı.......Lütfen bu işe bizi karıştırmayın........Eskişehirspor.com a bakarsanız gerçeği öğrenirsiniz....İster siz kazanın ister biz kazanalım ama kazanan dürüstçe adilce kazansın ama en önemlisi dostluk kazansın.......

Halit Akyüz
26.04.2010, 01:13
Tepkimi gösterdim. :)

Halit Akyüz
26.04.2010, 01:15
http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3012&PN=67

TSezgin61
26.04.2010, 01:15

arkadas dogru söylüyor...

esesmuratti
26.04.2010, 01:17
bulamadım .forum sayfasındamı?...........eskişehirspor.com........f orum.......lütfen oyuna gelmeyin...lütfen.....Anadolu devriminin gerçekleşmesine ön ayak olan ES-ES ve bunu gerçekleştiren Trabzonspor'un arasını açmaya çalışan Bursa'lıların oyununa gelmeyin...Lütfen.....

EsEsliyiz
26.04.2010, 01:19
Öncelikle hepinize sevgiler saygılar abilerim kardeşlerim forumunuza yeni üyeyim ve ilk mesajımı bu çirkin facebook grup sayfasını açan densiz iki dost taraftarların arasına fitne fesat sokmaya çalışanların işi olduğuna vermek isiyorum bu sayfayı açan esesli değildir olamazda forumumuzda da büyük bir tepki vardır

Halit Akyüz
26.04.2010, 01:19
Grubu açan ya Bursa'lı yada Fener'lidir.

Mustafa ÖZDEMİR
26.04.2010, 01:22
gördük kardeşim sağol. bunu yapan her kimse eskişehirsporla aramızı açmak istiyor...

Cem Kıran
26.04.2010, 01:26
........eskişehirspor.com........forum.......lütfe n oyuna gelmeyin...lütfen.....Anadolu devriminin gerçekleşmesine ön ayak olan ES-ES ve bunu gerçekleştiren Trabzonspor'un arasını açmaya çalışan Bursa'lıların oyununa gelmeyin...Lütfen.....

Öncelikle hepinize sevgiler saygılar abilerim kardeşlerim forumunuza yeni üyeyim ve ilk mesajımı bu çirkin facebook grup sayfasını açan densiz iki dost taraftarların arasına fitne fesat sokmaya çalışanların işi olduğuna vermek isiyorum bu sayfayı açan esesli değildir olamazda forumumuzda da büyük bir tepki vardır

Anlıyoruz kardeşlerim zaten bizimde böyle oyunlara gelmeyiz mrk etmeyin:)

mashal61
26.04.2010, 01:29
Eskişehirspor genelde sempati duyduğumuz bir takım. Bu tip oyunlara gelmeyelim. Zaten açan Eskişehirsporlu olsa bile geneli temsil etmez o sayfa.

esesmuratti
26.04.2010, 01:32
Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Trabzonspor yönetim kurulu üyelerine yemek verdi.

Yemeğe Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Başkan Yardımcısı Necmettin Aytekin, Genel Sekreter Hasan Yener, Karadenizspor Başkanı Hüseyin Örs, yönetim kurulu üyeleri ve diğer davetliler katıldı.
Yemekte her iki kulüp yönetimleri karşılıklı olarak yarın oynanacak olan müsabakada birbirlerine başarılar dilediler

Mehmet Sarigül
26.04.2010, 01:33
Eskisehirspor'lu arkadaslara olaya yaklasimlarindan dolayi kendi adima tesekkür ediyorum...

EsEs taraftarini begeniyorum, yarin güzel bir mac olur mu bilmiyorum ama eminim cok güzel bir atmosfer olur...

Gecen sezon Trabzonspor'a gelmesini istedigim Sezer ve forvetiniz Adem'in bizim takima karsi gösterecekleri mac performasini merak ediyorum...Umarim güzel bir mac olur...

Sefa
26.04.2010, 01:33
Az önce Bursalı açtı demiştim yanlış dedim pardon Fenerli bi top açtı anlayın artık.. :)

Emre Çömez
26.04.2010, 01:34
Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Trabzonspor yönetim kurulu üyelerine yemek verdi.

Yemeğe Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Başkan Yardımcısı Necmettin Aytekin, Genel Sekreter Hasan Yener, Karadenizspor Başkanı Hüseyin Örs, yönetim kurulu üyeleri ve diğer davetliler katıldı.
Yemekte her iki kulüp yönetimleri karşılıklı olarak yarın oynanacak olan müsabakada birbirlerine başarılar dilediler

sonunda bize yemek veren bir takım çıktı :)

ne güzel bir duygu :)

TSezgin61
26.04.2010, 01:37
yanliz eses taraftari sadri senerin lafalrina baya takmis...

"eskisehir üzülmesin, bizim rakibimiz degil" demisti. ama o röportaji birdaha dinlesinler.
1- Eskisehir-Trabzon rakip degildir manasinda
2- eses bu sene Trabzonun rakibi degil manasinda

asla ve asla eskisehir Trabzonun rakibi "olamaz" anlaminda denmemistir. sadece bizim meselemiz olan takimlar istanbul takimlaridir, ESES degil anlaminda denmistir!

Emre Çömez
26.04.2010, 01:40
esesyucel

hoş geldin abi :)

Soytürk
26.04.2010, 01:43

abi bilmiyorum ama sayfada öyle söylediler ts sayfasında

esesmuratti
26.04.2010, 01:47
Yarın akşam esese;

Rahat vururuz..!............Sevgili kardeşim yeneriz de.....ne gerek var vurmaya.......Bu gibi yorumlar ortamı geriyor ve hiç gereği yok....Hakeden kazansın...Dostça ve sizin gibi Anadolu devrimini gerçekleştiren bir takımın taraftarına yakışan bir şekilde....Biz sizin 6 şampiyonluğunuzu takdir ediyoruz.İstanbul takımlarına sonuna kadar vur ama........bize gelince(ki sizi seviyoruz) ne gerek var vurmaya...yen yeter....

EsEsliyiz
26.04.2010, 01:48
Sağolun canlar inanın böyle ucuz çirkin saldırıları görünce üzülüyorum eskişehirde size karşı büyük bir sempati vardır şahsım adına da sizleri seviyorum ajanssporda da yorumlarıma bakabilirsiniz oldcitykingcity avatarımla elimden geldiğince trabzonspora destek vermeye çalışıyorum asla ve asla eskişehirde size düşman gözüyle bakan bir esesli yoktur bunları bilmenizi isterim yarınki maç için hak eden kazansın tirübünlerde güzel bir atmosfer olacaktır öncelikle dostluk kazansın hepinize sevgiler saygılar...

Soytürk
26.04.2010, 01:48
Grubu açan ya Bursa'lı yada Fener'lidir.

:D:D halit gördüm yazını :D:D

Halit Akyüz
26.04.2010, 01:53
:D:D halit gördüm yazını :D:D

Görülmemesine imkan yok zaten. :D

Soytürk
26.04.2010, 01:54
TRABZONSPORA KÜFÜR EDEN ESKİŞEHİRLİ ARKADAŞLARA SESLENİYORUM '' PLAN YAPMAYIN PLAN TUTMAZ KARADENİZDE'' ___(HERKES PAYLAŞSIN) (http://www.facebook.com/notes/bize-artik-facebookda-trabzon/trabzonspora-kufur-eden-eskisehirli-arkadaslara-sesleniyorum-plan-yapmayin-plan-/388683210457)

arkadaşlar ts sayfasında ısrarla eseslilerin yaptıgı sanılıyor ben şimdi uyardım ama bu yanlışlığı ortadan kaldırmak gerek ozaman

since1967-61
26.04.2010, 01:54
o ifadeyi kullanan arkadaşı kınıyorumm..Vurmak ifadesi bize yakışmıyor..Forum içi bir ifade fazla takılmayın es esli kardeşlerim..Yarın önce dostluk kazansınn.Sonra umarım biz kazanırız..Ne olursa olsun galip gelmek isteriz fakat şu durumda kupa finalinde kaybetsek bile uefaya gideceğiz taraftarı olmayan belediyenin yerine sizin gitmenizi isteriz..Mazinizi unutmadık..Herşeyin hayırlısı olsun..Sağlıcakla kalın es-esli kardeşlerim

only ts
26.04.2010, 01:58
böyle tatlı tatlı konusursunuz ama kafaya oynadınızmıda trabzon kümeye dersiniz.. sonra küme düşen takım siz olursunuz. sonra biz yine kaldıgımız yerden devam ederiz. sonuç olarak kaybeden siz olursunuz. misal : sivas. bu sene düşemedi ama seneye garanti düşecek.

bunları niye yazdım olurda ilerde kaliteli bir takım olursanız bu yazdıgımı aklınıza getirin diye. trabzonsporun dostu kardeşi yoktur bizi kimse sevmez....

Mc_PrOdAtOr
26.04.2010, 02:01
bu başlığı görmemiştim diğer ESKİŞEHİR konusuna fotoğraf eklemiştim burayada eklemek istiyorum ayrıca burdan size ve ıspartadaki TRABZONlu kardeşlerime bol bol selamlar
ESKİŞEHİRe maça geldiğim için oradaki TRABZONlu kardeslerimizle maç izleme keyfini yaşamayacağım
ayrıca yola çıkmış bütün kardeslerimize kazasız belasız yolculuklar ALLAH yardımcıları olsun uzun yol..
herkese hayırlı geceler
http://img317.yukle.tc/images/7237kahpe_bizans.jpg (http://www.yukle.tc)

since1967-61
26.04.2010, 02:03
only-ts bizi kimsenin sevmediği doğrudur..
Fakat eskişehir kulübünü bu forumda çoğu insan takdir eder..Belki aralarında bizi sevmeyen binlerce insan da olabilir..ama genele bakarsak
anadolu da ruhumuza eşdeğer tek takım eskişehir..Aynı misyonu taşıyoruz en azından şehirlerine bağlılar ve istanbul takımlarına yeri geldimi yalakalık yapmıyorlar sivas ve bursadan farkları burada

Samet BuLut
26.04.2010, 02:04
Es EsLi arkadaşLar çoğaLdı aramızda :)
Buna seviniyorum..

Es EsLi arkadaşLarın hepsine yazıyorum okuyun Lütfen :)

Eskişehir'i ve Eskişehirspor'u küçükLüğümden beri seviyorum..
Trabzonspor'un efsaneLeriyLe oLduğu kadar küçükLüğümüzde Eskişehirspor'un da efsaneLeriyLe de büyüdük.. 3 kız kardeşe kafa tuttukLarı zamanLarı dinLedik büyükLerimizden..
Aradan yıLLar geçti ve Eskişehir'i görme fırsatım oLdu. O mükemmeL şehri ve o harika taraftarı 3 sene önce gördüm.. ki o zaman Eskişehir Ligde değiLdi sanırım :)

Bakınız resim Es Es sevgimi anLatıyor :) Atkı Eskişehir'in güzeL kızLarından birinin hediyesidir :) Yanımda ki arkadaş Eskişehir'de okuyor bize nasip oLmadı :)

http://img189.imageshack.us/img189/7008/eses26.jpg

http://cdn.gigya.com/wildfire/i/CIMP.gif?CXNID=2000002.0NXC

Samet BuLut
26.04.2010, 02:08
böyle tatlı tatlı konusursunuz ama kafaya oynadınızmıda trabzon kümeye dersiniz.. sonra küme düşen takım siz olursunuz. sonra biz yine kaldıgımız yerden devam ederiz. sonuç olarak kaybeden siz olursunuz. misal : sivas. bu sene düşemedi ama seneye garanti düşecek.

bunları niye yazdım olurda ilerde kaliteli bir takım olursanız bu yazdıgımı aklınıza getirin diye. trabzonsporun dostu kardeşi yoktur bizi kimse sevmez....

Biz neciyiz? Biz dost diiL miyiz? TrabzonLu diiLiz fakat ALLAH'ına kadar TrabzonsporLuyuz.. Ne demek bizi kimse sevmez, ne demek bizim dostumuz yok?

Ayrıca o sayfaLarı açan kişiLere küfür edip kendimizi onLarın seviyesine düşürmeyeLim Lütfen bırakın çoksunLar..

Mehmet Sarigül
26.04.2010, 02:13
Eskisehirspor zaten kaliteli bir takim...Ic sahada gösterdikleri performansa, dis saha maclarinda yaklasabilseler simdi zirveye oynayacaklardi. Ligimizin kalitesi yükselmesi acisindan Eskisehir ve Bursa gibi takimlara ihtiyacimiz var...Böyle bir durum Trabzonspor'un avantajina, Istanbul takimlarin ise dezavantajina olur.
Bir kac takviye ile Eskisehir takimi gelecek sezon rahatlikla ilk 5'e oynayabilecek bir takim olabilir...

only ts
26.04.2010, 02:14
@samet bulut. ben trabzonsporluları kimse sevmez dedim cümlemi doğru okuduysan gerçi trabzonlularıda kimse sevmiyorya neyse. istisnalar kaideyi bozmuyor güzel kardeşim. türkiyede 81 farklı şehirden 81 kişiye sor trabzonu severmisin diye 70 i sevmem der. niye sevmezsin desen adam gibide cevap veremez. var bize karşı bir garezleri da anlayın artık !! sevgilim olacak kız bile trabzonu sevmiyor ben daha ne ediyim... burdan bazı esesli arkadaşları tenzih ederim kimse yanlış anlamasın ama bazı gerçekler var. bu ligte hangi anadolu takımı azıcık zirveye oynasa bizle maç yaptıklarında trabzon kümeye diye bağırdılar... anadolu birlik olsa bizans yerle bir olur ama saksıyı çalıştıramıyoruz..

herkese iyi geceler kalp kırmak değildi amacım inanın

since1967-61
26.04.2010, 02:16
Kişisel olarak okulda olsun sokakta olsun bir çok es-esliyle tanıştımm beni ts formasıyla atkısıyla göreni oldu sırf bu yüzden selam vereni oldu..aynısı benim de yaptığım zamanlar oldu ve şunu anladım ki biz birbirimizi seviyoruz..Şu günlerde çok moda olan kardeşlik klişesine girmeye gerek yok .Fakat es-esle aramızda bir bağ var bunu kimse inkar etmesin..Küme düştükleri sene bizi alkışlayarak yolladılar 95-96 da..geçen sene hakem hatalarının lehimize olduğu maçta adamlar ne dese haklıydılar o kadar kışkırtmaya rağmen bize karşı olumsuz bir duruş sergilemediler sonraki maçta eskişehirde kazandığımız maçta adamlar 5.golden sonra bile hep bir ağızdan takımlarına bağırıyorlardı bize en ufak bir küfür yok..Kim ne derse desin ben bu takıma saygı duyuyorum ve seviyorum da..Kalın sağlıcakla es-esli kardeşlerim

EsEsliyiz
26.04.2010, 02:17
Helal olsun sana samet yaşım 25 ve yaklaşık 12 yıldır tirübünlerdeyim şu ligde sevdiğim sempati duyduğum birkaç takımdan birisi trabzonspor kayseride deplasmanda hemen yanıbaşımda üstünde trabzon atkısı ve formasıyla bir kardeşimle omuz omuza bağırdık söylediği kelimeler şunlar...abi ben esesi çok seviyorum trabzonspordan sonra sevdiğim ve şampiyon olmasını istediğim tek takımdır demişti şunu söyleyebilirim genele bakmak gerekirse iki takım taraftarları arasında saygı,sevgi var inşallah dostluğun baki kalması dileği ile yarın maçı biz kazanalım avrupayı beraber inletelim kupada canı gönülden başarılar:alkış:

Halit Akyüz
26.04.2010, 02:21
EsEsliyiz abi bu Ümit Karan ne olucak böyle ya ? :)

Samet BuLut
26.04.2010, 02:22
@samet bulut. ben trabzonsporluları kimse sevmez dedim cümlemi doğru okuduysan gerçi trabzonlularıda kimse sevmiyorya neyse. istisnalar kaideyi bozmuyor güzel kardeşim. türkiyede 81 farklı şehirden 81 kişiye sor trabzonu severmisin diye 70 i sevmem der. niye sevmezsin desen adam gibide cevap veremez. var bize karşı bir garezleri da anlayın artık !! sevgilim olacak kız bile trabzonu sevmiyor ben daha ne ediyim... burdan bazı esesli arkadaşları tenzih ederim kimse yanlış anlamasın ama bazı gerçekler var. bu ligte hangi anadolu takımı azıcık zirveye oynasa bizle maç yaptıklarında trabzon kümeye diye bağırdılar... anadolu birlik olsa bizans yerle bir olur ama saksıyı çalıştıramıyoruz..

herkese iyi geceler kalp kırmak değildi amacım inanın

Evet hakLısın bazı dedikLerinde.. Sivas örneği çok yakın.. ki Bursa'da ortada.. Fakat herkes bir değiL.. Ayırt etmek Lazım.. SivasLı tanıdıkLarım var bizi sevdikLeri kadar Sivasspor'u sevmezLer.. BursaLı tanıdığım da çok.. Hatta Texasın aboneLerinden tanıdıkLarım hatrı sayıLır derecede fazLa.. ki her maç geL biLetin hazır bizi destekLe diyoLar :D BursaLıLardan da bizi seven bizim büyükLüğümüzü kabuL eden çok.. Fakat tribünde ne oLuyorsa artık o an ki buLundukLarı konum bunLarı sarhoş ediyo sanırım :D

Neyse artık ben Es Esi seviyorum arkadaş hatta ben Sivas hariç tüm AnadoLu takımLarını seviyorum :)

Es Esin sitesine üye oLmaya çaLıştım yeni üye kaydı kapaLıymış beni üye yapın Es EsLi arkadaşLar (:

EsEsliyiz
26.04.2010, 02:25
Halitim ümiti seviyoruz gol atmasada sahada iyi mücadele ediyor:)samet eskişehirspor.com belirli zamanlarda üyeliklerini açıyor takip etmende fayda var hepinize iyi geceler kalın sağlıcakla

Samet BuLut
26.04.2010, 02:25
Helal olsun sana samet yaşım 25 ve yaklaşık 12 yıldır tirübünlerdeyim şu ligde sevdiğim sempati duyduğum birkaç takımdan birisi trabzonspor kayseride deplasmanda hemen yanıbaşımda üstünde trabzon atkısı ve formasıyla bir kardeşimle omuz omuza bağırdık söylediği kelimeler şunlar...abi ben esesi çok seviyorum trabzonspordan sonra sevdiğim ve şampiyon olmasını istediğim tek takımdır demişti şunu söyleyebilirim genele bakmak gerekirse iki takım taraftarları arasında saygı,sevgi var inşallah dostluğun baki kalması dileği ile yarın maçı biz kazanalım avrupayı beraber inletelim kupada canı gönülden başarılar:alkış:

Eğer bu sene başarıp Eskişehire geçiş yapabiLseydim tribündeki yerimi aLcaktım ama nasip oLmadı.. Biz yeniLeLim diyemem hiç bi zaman :D ama dostLuk kazansın önemLi oLan o :p

esesmuratti
26.04.2010, 02:31

bunları niye yazdım olurda ilerde kaliteli bir takım olursanız bu yazdıgımı aklınıza getirin diye. trabzonsporun dostu kardeşi yoktur bizi kimse sevmez....................Böyle tatlı tatlı konuşursunuz ama kafaya oynadınız mı......................Benim güzel kardeşim ES-ES 3 defa ligi 2 sırada 2 defa 3. sırada 2 defa 4. sırada bitirdiğimizde siz TRABZONSPOR ligde yoktunuz... Sevilla'yı uefa'da elerken cumhurbaskanlıgı kupasını alırken Türkiye kupasını alırken siz yoktunuz........Biz son hafta 1970 de gsaraya şampiyonlugu kaybettiğimizde siz orta sıralardaydınız.......Ve siz sonradan gelip benim canlı canlı seyretme ZEVKİNE ulaştığım 6 şampiyonluğa eriştiniz...Aranızda Şenol Güneş'i Ali Kemal'i sahada gören kaç kişi var...Çok az.....Hepinizin yaşı 20 lerde......Ama ben o 6 şampiyonluğun hepsini yaşadım......İlerde kaliteli bir takım olursanız lafı inanki beni öldürdü...Anadoluda ilk devrimi yapan takımın taraftarını.......Siz 25 yıldır şampiyon olmuyorsunuz size kaliteli takım olun diyen mi var...Sizi büyük yapan çoğunuzun görmediği o 6 şampiyonluk...Peki o zaman bizi ,o kadar başarıyı elde etmiş bizi neden küçük görüyorsunuz............Sizi seviyoruz takdir ediyoruz ama Anadolu devrimini başlatan BİZİZ..Sizde BİTİRDİNİZ.. (bursa antep kocaeli sakarya ve diğerleri hiçbir zaman oralarda olmadılar)....Sevgiler........Hele bizi Sivas'la Bursa'yla kıyasladınya.....Çok üzdün çok.....

Samet BuLut
26.04.2010, 02:38
................Böyle tatlı tatlı konuşursunuz ama kafaya oynadınız mı......................Benim güzel kardeşim ES-ES 3 defa ligi 2 sırada 2 defa 3. sırada 2 defa 4. sırada bitirdiğimizde siz TRABZONSPOR ligde yoktunuz... Sevilla'yı uefa'da elerken cumhurbaskanlıgı kupasını alırken Türkiye kupasını alırken siz yoktunuz........Biz son hafta 1970 de gsaraya şampiyonlugu kaybettiğimizde siz orta sıralardaydınız.......Ve siz sonradan gelip benim canlı canlı seyretme ZEVKİNE ulaştığım 6 şampiyonluğa eriştiniz...Aranızda Şenol Güneş'i Ali Kemal'i sahada gören kaç kişi var...Çok az.....Hepinizin yaşı 20 lerde......Ama ben o 6 şampiyonluğun hepsini yaşadım......İlerde kaliteli bir takım olursanız lafı inanki beni öldürdü...Anadoluda ilk devrimi yapan takımın taraftarını.......Siz 25 yıldır şampiyon olmuyorsunuz size kaliteli takım olun diyen mi var...Sizi büyük yapan çoğunuzun görmediği o 6 şampiyonluk...Peki o zaman bizi ,o kadar başarıyı elde etmiş bizi neden küçük görüyorsunuz............Sizi seviyoruz takdir ediyoruz ama Anadolu devrimini başlatan BİZİZ..Sizde BİTİRDİNİZ.. (bursa antep kocaeli sakarya ve diğerleri hiçbir zaman oralarda olmadılar)....Sevgiler........Hele bizi Sivas'la Bursa'yla kıyasladınya.....Çok üzdün çok.....

ÜzüLmeyin abi inanın ki biz sizi seviyor ve destekLiyoruz..
Şehrinizde, takımınızda, taraftarınız da kaLiteLi..

Evet şu an sizin kaLbinizi yaraLayan bir arkadaşımız var.. Fakat geçen sene sizin tribünden atıLan bi taş sonucu benim dayı oğLunun kafasını yaran bir arkadaşınız vardı :D biz ona biLe aLdırmadık sizde buna aLdırmayın..
Kardeşiz öLesiye ;)

TSercaN
26.04.2010, 02:52
EsEs li abiler, kardesler hosgeldiniz hepiniz.

Allahin izni ile yarin ki mac dostca ve centilmence gecer. Bu devirde anadolu dostlugu cok onemli.
Hersey 3 baldizlar arasinda geciyor ve medya da herzaman onlarin arkasinda oluyor.
Kimse kimseye mac satmasin ama anadolu birlik olsun baska sampiyonlar da cikar.

Barış Bağcıoğlu
26.04.2010, 02:56
Öncelikle esesli arkadaşlar hoş gelmişler
yarın inş. orada olacğız. Maçtaki yerimizi alacağız.
Geçen seneki olayları hatırlatmak istemiyorum ama bu seferde bir süpriz yaşamayız umarım.

esesmuratti
26.04.2010, 03:11
Es EsLi arkadaşLar çoğaLdı aramızda :)
Buna seviniyorum..

Es EsLi arkadaşLarın hepsine yazıyorum okuyun Lütfen :)

Eskişehir'i ve Eskişehirspor'u küçükLüğümden beri seviyorum..
Trabzonspor'un efsaneLeriyLe oLduğu kadar küçükLüğümüzde Eskişehirspor'un da efsaneLeriyLe de büyüdük.. 3 kız kardeşe kafa tuttukLarı zamanLarı dinLedik büyükLerimizden..
Aradan yıLLar geçti ve Eskişehir'i görme fırsatım oLdu. O mükemmeL şehri ve o harika taraftarı 3 sene önce gördüm.. ki o zaman Eskişehir Ligde değiLdi sanırım :)

Bakınız resim Es Es sevgimi anLatıyor :) Atkı Eskişehir'in güzeL kızLarından birinin hediyesidir :) Yanımda ki arkadaş Eskişehir'de okuyor bize nasip oLmadı :)

http://img189.imageshack.us/img189/7008/eses26.jpg

http://cdn.gigya.com/wildfire/i/CIMP.gif?CXNID=2000002.0NXC
............Teşekkürler Samet Bulut kardeşim..........Kazanan önemli değil...Dostluk kazansın....Sevgiler......

Samet İslamoğlu
26.04.2010, 03:38
Şu konuya bi değinmek istiyorum.Görüyorum ki eskişehirspor forumlarında 30-40 yaşlarında olmalarına rağmen hala onları bizim küme düşürdüğümüzü,Şota'yı gol kralı yapmak için çok gol attığımızı düşünen 95-96 sezonunu hatırlamayan ve sırf bu yüzden Trabzonspor'dan nefret eden insanlar var.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=557&hafta=34#grp

Bu linkte son hafta maçları var.Biz Eskişehir'i 2-1 de 1-0 da yenseydik zaten küme düşeceklerdi.Küme düşmemeleri için bizi yenmeleri gerekiyordu.Maçlarında aynı saatte başladığını düşünürsek fenerbahçenin puan kaybetme olasılığına karşılık hertürlü Eskişehirspor'u yenmemiz gerekiyordu.1-0 olmuş 7-1 olmuş bunun zaten bir önemi yok.

Buradaki Eskişehirspor'lu arkadaşlar bizden sırf bu yüzden nefret eden Eskişehirspor taraftarlarına bunu anlatabilirlerse çok seviniriz.

nesta61
26.04.2010, 05:33
onu bunu birakinda , teo sakatligindan dolayi kadrodan cikarilmis mis mis .. balans ayari cekmisler teomanima :d

mustafadinç
26.04.2010, 08:11
Forvet hattında Teo-Murat ikilisini görmek istiyorum.

Mümkünse Umut kadroda bile yer almasın.

Aynen .....

kazara umutu trabzonda unutsalar da eskişehire hiç götürmeseler ne güzel olur:p:p:D:D

Yok mu biri kampta otelin kapısını kilitleyecek:D

Ne sevindim herkesin Umut ve Burak´i aynen benim gibi macta görmek istemediklerini okudugumda... :)

Haydi Hocam... Murat ve Tefo´yu gerekirse Zafer´i bile oynat ve Sasirt bizleri....

http://www.facebook.com/video/video.php?v=100257163327397

Şu golü bi izleyin yaa :D Düşünsenize umutun böyle bi gol attığını :D:

Muhteşem bir gol
rüyamda bile görsem bu golü umutun attığına inanmam

kadroda her zamanki gibi bir eksiklik var!!!
oda tabiki umut

umut oynamasın da fovret kim oynarsa oynasın gurur duyarım !

bu 11'i tuttum renkdaş;)
ama Umut'u 18 almadın olmadı şimdi:D

3-1 yeneriz

Alanzinho ve Colman maçın kaderini belirleyecekler...Umut gene aynı Umut olacak Dünyaları kaçıracak...Ben Derim ki Zafer Yelen ve Murat Tosun bu maçta denensin çünkü adamların ne olduklarını görebileceğimiz maçlardan biri...maçın gidişine göre değişebilirler..Ama Şenol Güneş'in torpillisi gene sahada olacak(Umut)...

UMUTSUZ bir TRABZONSPOR,un galibiyet UMUDU olamaz UMUT tabiiki oynamalı ve oynayacak FORZA UMUT

mustafadinç
26.04.2010, 08:22
Haydi bakalım Allah yardımcımız olsun büyük gün geldi.

mr.tunga
26.04.2010, 08:27
Eskişehirsporda kareografi var mı? televizyondan yayınlanan maçlarda genelde yapıyorlar..

hayır koreo yok ama bayrak şov var inşallah!

mr.tunga
26.04.2010, 08:28

barkot kısmı yırtılmadan biletten ayrıldıysa sorun olmaz, ama barkodlu kısım yırtıksa sıkıntı çıkabilir

magicyattara
26.04.2010, 09:13
................Böyle tatlı tatlı konuşursunuz ama kafaya oynadınız mı......................Benim güzel kardeşim ES-ES 3 defa ligi 2 sırada 2 defa 3. sırada 2 defa 4. sırada bitirdiğimizde siz TRABZONSPOR ligde yoktunuz... Sevilla'yı uefa'da elerken cumhurbaskanlıgı kupasını alırken Türkiye kupasını alırken siz yoktunuz........Biz son hafta 1970 de gsaraya şampiyonlugu kaybettiğimizde siz orta sıralardaydınız.......Ve siz sonradan gelip benim canlı canlı seyretme ZEVKİNE ulaştığım 6 şampiyonluğa eriştiniz...Aranızda Şenol Güneş'i Ali Kemal'i sahada gören kaç kişi var...Çok az.....Hepinizin yaşı 20 lerde......Ama ben o 6 şampiyonluğun hepsini yaşadım......İlerde kaliteli bir takım olursanız lafı inanki beni öldürdü...Anadoluda ilk devrimi yapan takımın taraftarını.......Siz 25 yıldır şampiyon olmuyorsunuz size kaliteli takım olun diyen mi var...Sizi büyük yapan çoğunuzun görmediği o 6 şampiyonluk...Peki o zaman bizi ,o kadar başarıyı elde etmiş bizi neden küçük görüyorsunuz............Sizi seviyoruz takdir ediyoruz ama Anadolu devrimini başlatan BİZİZ..Sizde BİTİRDİNİZ.. (bursa antep kocaeli sakarya ve diğerleri hiçbir zaman oralarda olmadılar)....Sevgiler........Hele bizi Sivas'la Bursa'yla kıyasladınya.....Çok üzdün çok.....
Şampiyon olamadıktan sonra gerisi gördüğün gibi boş be usta..biz son şampiyonluktan sonra geride kalan 26 yılda zaten hep ilk dörtte olduk..kılpayı kaçan onca şampiyonluğumuz oldu..bunlar bizim taraftarı kesmiyor..
Eskişehir,bizden önceki yıllarda,bizim şampiyonluklar sonrası yakaladığımız bu başarısızlığı(bizimkilere göre) yakalamış..
Önemli olan gözünü zirveye dikmektir..tribün yapmak,bağırmak,çağırmak ancak lige renk katar..iyi tribününüz var ama hedefiniz yok..
Bizim bilmediğimiz o yıllarda ki gibi olmanız dileğiyle..

Hüseyin Gündoğdu
26.04.2010, 09:15
----------------------------onur---------------------------
serkan-----------giray--------------egemen-----------engin
--------------------------ceyhun-------------------------
-----------------selçuk-------------colman----------------
yattara-----------------------------------------------gabric
--------------------------teofilo----------------------------

bu kadroyu istiyorum ben bugün

mustafadinç
26.04.2010, 09:46
------------Onur-------------

Engin----Egemen-----Giray (Song)---Ferhat

Serkan-----Selçuk-----Colmann-----Gabriç

---------Alanzinho----------------------

-------------------Umut----------------

Kadro budur aklı selim bu kadroyu çıkarır Teo ikinci yarı girer duruma göre Ceyhun,Sezer,Murat girebilir,Yattara maç eksiğinden dolayı belki 15 dakika oynar.

mustafadinç
26.04.2010, 09:57
------------Onur-------------

Engin----Egemen-----Giray (Song)---Ferhat

Serkan-----Selçuk-----Colmann-----Gabriç

---------Alanzinho----------------------

-------------------Umut----------------

Kadro budur aklı selim bu kadroyu çıkarır Teo ikinci yarı girer duruma göre Ceyhun,Sezer,Murat girebilir,Yattara maç eksiğinden dolayı belki 15 dakika oynar.

Teo sakatlanmış ikinci yarı Murat tosun girer.
http://fanatik.ekolay.net/Teofilo-sakatlandi,-Hazirlan-Murat_3_Detail_35_173694.htm

Dursun Kaplan
26.04.2010, 10:14
UMUTSUZ bir TRABZONSPOR,un galibiyet UMUDU olamaz UMUT tabiiki oynamalı ve oynayacak FORZA UMUT

Abi inatlaşınca eline ne geçiyor ? :)

İnadına Umut demekle Umut'un pasif futbolu gelişecek mi ? Umut yılda 100 gol mü atacak ? Yani ne inadına Umut, forza Umut ?

Umut'suz bir Trabzonspor benim tek düşüncem. Gülü sevdik, bu zamana kadar dikenine de katlandık ama yeter artık.

mustafadinç
26.04.2010, 10:39
Abi inatlaşınca eline ne geçiyor ? :)

İnadına Umut demekle Umut'un pasif futbolu gelişecek mi ? Umut yılda 100 gol mü atacak ? Yani ne inadına Umut, forza Umut ?

Umut'suz bir Trabzonspor benim tek düşüncem. Gülü sevdik, bu zamana kadar dikenine de katlandık ama yeter artık.

Kardeşim vallahi inat değil Umut iyi futbolcu o yüzden tutuyorum bu adamı ,o zaman her kötü oynayanı kovalım takımda oyuncu kalmaz kaldiki Umut kötü oynamadı sadece pas vermedi onun sebebide birkaç haftadır gol atamıyor olmasıydı Umut delikanlı adamdır yazık etmeyin bugün atar 2 tane nefis gol affettirir kendisini.

Ahmet ÇOLAK
26.04.2010, 10:49
teo sakat filan değil sırf umuttan dolayı adamı kadroya bile almıyo şenol hocada böyle yapıyosa.. umut rezaletine katlanıyoda teoyu kesiyo adam oyunda durduğu sürece (toplasan 3 maç eder) umut tüm maçlarda oynadığı futboldan daha olumlu hareketler yapmıştır yüzdeye vursak.. ama hala şenol bey bunu görmezlikten geliyo umut çilesini çektiriyo maçta bize.. adam 10 tane gol kaçırıp 90 da gol atınca ben mutlu olmuyorum hataa şerefsiz atmasında kurtulalım şundan diyorum ama malesef şansa atıyor bitane.. ama bu umutlan eğer bi yeni sezona daha başlarsak daha Trabzonumun maçına gitmeyi bırakın maçları bile izlemem..

bu maça gelirsek olaki geriye düşelim bu maçı çeviremeyiz asla onun için ilk yarıda gol yemememiz gerek bunun içinde orta sahada hiç beğenmediğim ceyhunla birlikte selçuğu oynatıp colmanıda ikisinin önünde oynatmalı burakı sağa alanı sola yakın oynatıp umut haricinde kim olursa olsun egemeni koysun forvete bu maçı alırız.. unutmadan söyliyim inş. yattarayı uzun bi aradan sonra 5 dkda olsa 61 numaralı formasıyla sahada görürüz..

mustafadinç
26.04.2010, 11:25
teo sakat filan değil sırf umuttan dolayı adamı kadroya bile almıyo şenol hocada böyle yapıyosa.. umut rezaletine katlanıyoda teoyu kesiyo adam oyunda durduğu sürece (toplasan 3 maç eder) umut tüm maçlarda oynadığı futboldan daha olumlu hareketler yapmıştır yüzdeye vursak.. ama hala şenol bey bunu görmezlikten geliyo umut çilesini çektiriyo maçta bize.. adam 10 tane gol kaçırıp 90 da gol atınca ben mutlu olmuyorum hataa şerefsiz atmasında kurtulalım şundan diyorum ama malesef şansa atıyor bitane.. ama bu umutlan eğer bi yeni sezona daha başlarsak daha Trabzonumun maçına gitmeyi bırakın maçları bile izlemem..

bu maça gelirsek olaki geriye düşelim bu maçı çeviremeyiz asla onun için ilk yarıda gol yemememiz gerek bunun içinde orta sahada hiç beğenmediğim ceyhunla birlikte selçuğu oynatıp colmanıda ikisinin önünde oynatmalı burakı sağa alanı sola yakın oynatıp umut haricinde kim olursa olsun egemeni koysun forvete bu maçı alırız.. unutmadan söyliyim inş. yattarayı uzun bi aradan sonra 5 dkda olsa 61 numaralı formasıyla sahada görürüz..

Yapmayın be abiciğim hayatını Trabzonspora adamış bir adamı yani Şenol Güneş,i daha kendini bile ispatlamamış bir oyuncu için lekelemeyin karalamayın hoca bilmeyeckmi kimi oynatacağını ne biçin komplo teorisi bu nereden biliyorsun Teo nun sakat olmadığını kendisi ilemi konuştun kulüp doktorumusun veya (özür dilerim) ama olmuyor bu saçmalıkları bırakın ne olur artık maç saati geldi uğraştığımız işlere bakın.

Tangerine Dream
26.04.2010, 11:33
Evet Cafer ve Aydin Karaagac.
Adim adim hedefe yaklasiyorum.
Formalarin kokusunu alir gibiyim. :)

Hayırlısı olsun bakalım abi.:)

BYGUNES
26.04.2010, 11:33
Güzel bir maç olacak. Kazanan biz oluruz. Sezonun son maçları iyi futbol ve bol gol bekliyoruz.

oflu engin
26.04.2010, 11:34
bende teonun sakat olduğuna inanmıyorum.malesef görünen durum bu hiçte mantıklı değil hafta arası hazırlık maçında sakatlanmadıda yürürkenmi sakatlandı bu adam.madem sakatlık durumu vardı karadeniz maçında neden oynatıldı riske edildi.madem riske giriliyor neden es-es maçında riske edilmiyor.bu durumun kalan açıklaması geçen haftaki umut vakasından kaynaklanan bir durum yada umuta ikinci kurbanı vereceğiz.üçüncümü diyelim.sonuçta umut efendi baskı altında kalıyor diye efsane fatihi bitirmedilermi.umutun iki katı daha iyi performans gösteren gökhanı semedilermi sırf at gibi koşuyor bize böyle adam lazım gökhan gibi sünepe lazım değil demedilermi.şimdi sıra teo kurbanında.eeeeeeeee forvetin ''atların efendisi'' olunca çok daha kurban vermek gerek

EsEsliyim
26.04.2010, 11:37
Eskişehirspor Taraftarı Trabzonspor Maçında Bayrak Şov Yapmaya Hazırlanıyor...

Saat 18.00'de Doktorlar Caddesinde toplanacak olan taraftarlar bir tanesi 6 m2 olan 200 adet bayrak ve BANDOESES'in marşlarıyla birlikte ile birlikte stada doğru yürüyecekler. Stadda da dalgalandırılacak olan 200 adet büyük bayrağın maça ve tribünlere büyük bir renk getirmesi bekleniyor....

mustafadinç
26.04.2010, 11:38
bende teonun sakat olduğuna inanmıyorum.malesef görünen durum bu hiçte mantıklı değil hafta arası hazırlık maçında sakatlanmadıda yürürkenmi sakatlandı bu adam.madem sakatlık durumu vardı karadeniz maçında neden oynatıldı riske edildi.madem riske giriliyor neden es-es maçında riske edilmiyor.bu durumun kalan açıklaması geçen haftaki umut vakasından kaynaklanan bir durum yada umuta ikinci kurbanı vereceğiz.üçüncümü diyelim.sonuçta umut efendi baskı altında kalıyor diye efsane fatihi bitirmedilermi.umutun iki katı daha iyi performans gösteren gökhanı semedilermi sırf at gibi koşuyor bize böyle adam lazım gökhan gibi sünepe lazım değil demedilermi.şimdi sıra teo kurbanında.eeeeeeeee forvetin ''atların efendisi'' olunca çok daha kurban vermek gerek

Bu yazdıklarınızla yazık ediyorsunuz hem hocaya hem takıma yazık ediyorsunuz.

ridvan1
26.04.2010, 11:39
Şampiyon olamadıktan sonra gerisi gördüğün gibi boş be usta..biz son şampiyonluktan sonra geride kalan 26 yılda zaten hep ilk dörtte olduk..kılpayı kaçan onca şampiyonluğumuz oldu..bunlar bizim taraftarı kesmiyor..
Eskişehir,bizden önceki yıllarda,bizim şampiyonluklar sonrası yakaladığımız bu başarısızlığı(bizimkilere göre) yakalamış..
Önemli olan gözünü zirveye dikmektir..tribün yapmak,bağırmak,çağırmak ancak lige renk katar..iyi tribününüz var ama hedefiniz yok..
Bizim bilmediğimiz o yıllarda ki gibi olmanız dileğiyle..
O yıllarda İstanbula kafa tutmak bugünkü kadar kolay değildi.Örneğin ligde ikinci olduğumuz 1969-1970 senesinde 5 İstanbul,4 Ankara ve 3 de İzmir takımı vardı.FB sadece Eskişehir,Bursa,Mersin ve Samsunda seyirci dezavantajı ile oynuyordu.Bu sene ligde tam 8 tane gerçek şehir takımı var.Maçlar naklen yayınlanıyor,şartlar biraz daha eşitlendi.Maça gelince:Geçen sene sadece ilk maçta Sadri Şener,Colman ve Gökhan Ünalın yaptıkları nedeniyle değil,yönetimle taraftar arasındaki kaos nedeniyle de ortam gergindi.Bu kez durum farklı.İki takımın da para ve prestijden başka derdi yok.Eses taraftarının geneline hakim olan Trabzon sevgi ve saygısının ve üstelik bir içsaha maçında uzatılan dost elinin karşılıksız kalmayacağını biliyorum.İnşallah hakemi konuşmayacağımız dostça bir maç olur...

Fora61
26.04.2010, 11:40
Es-Esi seviyorum aralarında nekadar bizi sevmeyen olsada dosluk kazanır umarım.

Oruç
26.04.2010, 11:42
4.sıraya yaklaşmak için önemli bir fırsat. Kalan tüm maçlarımızı kazanırsak bulunduğumuz noktanın üstünde tamamlarız ligi.

Belediye'de alttan gelsin, Bejeke Avrupa'ya gidemesin.:)

peker61
26.04.2010, 11:42
Eskişehirspor Taraftarı Trabzonspor Maçında Bayrak Şov Yapmaya Hazırlanıyor...

Saat 18.00'de Doktorlar Caddesinde toplanacak olan taraftarlar bir tanesi 6 m2 olan 200 adet bayrak ve BANDOESES'in marşlarıyla birlikte ile birlikte stada doğru yürüyecekler. Stadda da dalgalandırılacak olan 200 adet büyük bayrağın maça ve tribünlere büyük bir renk getirmesi bekleniyor....

Lige böyle güzellikler kattığınız için tebrik ederim inşallah iyi bir maç olur kazanan biz oluruz ama :)

Oruç
26.04.2010, 11:49
Teo formayı hakedecek de Şenol Hoca O'na formayı vermeyecek. Güldürmeyin insanı.

Dursun Kaplan
26.04.2010, 11:49
Yapmayın be abiciğim hayatını Trabzonspora adamış bir adamı yani Şenol Güneş,i daha kendini bile ispatlamamış bir oyuncu için lekelemeyin karalamayın hoca bilmeyeckmi kimi oynatacağını ne biçin komplo teorisi bu nereden biliyorsun Teo nun sakat olmadığını kendisi ilemi konuştun kulüp doktorumusun veya (özür dilerim) ama olmuyor bu saçmalıkları bırakın ne olur artık maç saati geldi uğraştığımız işlere bakın.

Adamlığına, insanlığına, futbol dışında ki tutumlarına laf etmem.

Futbolcu olarak çok pasif bir oyuncu. Geldiği günden beri kendini bir gram geliştirmeyen bir adam. Gol atabilme kapasitesi çok kısıtlı. Son maçtaki hareketleride tamamen bencilliğindendir. Gol atamaması bugün olan birşey değil. Her zaman Umut'ta böyle bir becerisizlik mevcut. Ben Umut'un oyunculuğunu, futbolculuğunu sevmiyorum da beğenmiyorum da. Büyük takımda oynacak bir kapasitesi yok, olamazda. Ama bizde banko oynuyor ilginç işte.

Neyse Es-Es'i yeneriz diyorum. :)

champions
26.04.2010, 11:53
-------------Onur-------------
-Serkan-Giray--Egemen-Ferhat-
------Selçuk---Sezer--------
--Burak---Alanzinho---Gabric--
-----------Murat-------------

Bu maçı kazanırsak 4.lük şansımız çok yüksek.4'de 4 yaparsak 3. olma şansımız var.Şenol Güneşle 2 kez ayağımıza gelen fırsatı değerlendiremedik.1.cisi 3 maçlık beraberlik serisi, 2.cisi kazanabileceğimiz halde sadece 1 puan çıkardığımız Kayseri ve Bjk maçları.

Şimdi bu 3. fırsat.Umarım yine elimize yüzümüze bulaştırmayız.

Anıl Caner
26.04.2010, 13:07
http://www.medyatrabzon.com/images/other/_dsc3604.jpg

dillere desten karşılamamız medyatrabzon'da yer almış :D

Great White
26.04.2010, 13:09
ahahaha:))

Süpermiş Anıl:D

Anıl Caner
26.04.2010, 13:11
Sakın yanlış anlaşılmasın. Çok insan var Eskişehir'de. Ama havaalanın kampüsün içinde olduğu için kimseyi sokmayacaklarını belirtmişler, bunun neticesinde de organizasyon yapılmamış. Geçen sene atılan triplerin de payı vardır muhakkak.

biz gene dayanamadık sızdık içeri.Yetmedi havaalanı çıkışı otobüsün dibine yapışıp otele kadar gittik peşlerinden. Camdan çıkıp Onur'un oturduğu koltuğa doğru atkıyı sallayıp bakarken, kendisinin gerizekalı mısın birader bakışını da hiç unutmayacağım.

Şenol Güneş ve Umut'a tekrar teşekkürler. Sorunlu bir uçuş olmuş. Diğer futbolcuların ruhsuzluğunu da buna bağlayalım.

oflu engin
26.04.2010, 13:18
Bu yazdıklarınızla yazık ediyorsunuz hem hocaya hem takıma yazık ediyorsunuz.

kolay kolay bu kutsal formayı taşıyan hiç bir futbolcuya sırtımı çevirmem.ama ben bu umuttan umudumu kestim.ilk defa bu duyguyu bana yaşattığı içinde umuta akıl almayacak şekilde sinirliyim.durum bundan ibaret.

Süleyman50
26.04.2010, 13:39
zor maç, pozisyon olarak sıkıntı çekeceğimizi sanmıyorum ama iş gol atmaya gelince nolur bilemem...

Badaloğlu
26.04.2010, 13:40
Trabzonspor ile Eskişehirspor bugün 32.kez karşılaşacak. Bundan önceki 31 maçta Bordo-Mavililerin galibiyetlerde 14-4 üstünlüğü bulunuyor.

Bordo-Mavililer, ilk yarı evindeki maçı 2-1 kazanırken, en farklı galibiyeti ise 1995-96 sezonunda 7-1’lik galibiyet ile aldı. Trabzonspor, Eskişehir’e 40 gol atarken kalesinde 15 gol gördü.

mustafadinç
26.04.2010, 13:52
kolay kolay bu kutsal formayı taşıyan hiç bir futbolcuya sırtımı çevirmem.ama ben bu umuttan umudumu kestim.ilk defa bu duyguyu bana yaşattığı içinde umuta akıl almayacak şekilde sinirliyim.durum bundan ibaret.

Olsun o formayı sırtında taşıdığı sürece desteklemeye devam et acımasızca eleştirmek sadece düşmanları sevindirir.

mustafadinç
26.04.2010, 13:55
zor maç, pozisyon olarak sıkıntı çekeceğimizi sanmıyorum ama iş gol atmaya gelince nolur bilemem...

Eskişehir bu sene zor pozisyon veriyor geçen yılki gibi Allah Allah diye saldıracaklarınıda sanmıyorum ama yinede arka tarafı boş bırakırlarsa param parça olurlar yani bütün rakipler gibi defans ve orta sahayı kalabalık tutacaklardır bu da kısır bir maç olacağını gösteriyor ne diyelim inşaAllah açık oynarlarda keyif alırız.Gerçi bize ayrılan tribünden pozisyon görmemiz imkansız 900 kişilik bir platform üstelik 2000 bilet satıyorlar çökme tehlikesi var

ridvan1
26.04.2010, 14:43
4.sıraya yaklaşmak için önemli bir fırsat. Kalan tüm maçlarımızı kazanırsak bulunduğumuz noktanın üstünde tamamlarız ligi.

Belediye'de alttan gelsin, Bejeke Avrupa'ya gidemesin.:)
Güzel bir hayal ama gerçekçi değil.BJK ile İBB arasında 6 puan fark var ve ikili averaj da BJK lehine.BJKın kalan maçları Diyarbakır,Manisa ve Bursa ile.İBB ise Kayseri ve GS ile oynayacak.Yani İBBnin BJKı geçme şansı yok.Avrupa biletlerinin 4ü belli.Beşinci de %99 Trabzonun.

mustafadinç
26.04.2010, 14:49
Şu anda Eskişehirde yağmur başladı hava acayip kapalı ama maç saatine kadar açılırsa bilemem yağmurluk almakta fayda var.

BALKAN 06
26.04.2010, 14:50
teo-zafer-gabriccan oynasın gerisi boş bu maç için diyordum
teo ve zaferi yedik, gabric hızarın ağzında Allah bize bağışlasın.
derdimiz 4. olmak değil kupa olması lazım,5 de kalalım yeter bırak 4 ü...

bonora
26.04.2010, 15:15
Yağmur başladı valla Eskişehir'de. Herkes ona göre giyinsin. Gerçi çok geç artıkta.

Güzel düşünceleriniz için Trabzonspor taraftarına teşekkürler. Stadda eminim güzel görüntüler olacak bugün.

bkandil
26.04.2010, 16:02
Güzel bir hayal ama gerçekçi değil.BJK ile İBB arasında 6 puan fark var ve ikili averaj da BJK lehine.BJKın kalan maçları Diyarbakır,Manisa ve Bursa ile.İBB ise Kayseri ve GS ile oynayacak.Yani İBBnin BJKı geçme şansı yok.Avrupa biletlerinin 4ü belli.Beşinci de %99 Trabzonun.
Avrupa biletlerinin tümü belli artık
FB'nin Şampiyonlar ligi artık garanti...
Bu durumda biz de kupa finalistliğinden dolayı UEFA'yı garantilemiş oluyoruz...

controller26
26.04.2010, 16:04
Bu akşamki maçta her iki takıma da başarılar dilerim. Zor fakat zevkli bir maç olacağı kanaatindeyim. Sonuç ne olursa olsun kazanan daima dostluk olsun. Eskişehire gelenlere kazasız belasız yolculuklar. Görüşmek üzere sağlıcakla kalın ;)

BiZe HeR YeR 61
26.04.2010, 16:05
Alanzinho etkili olursa geçen seneki gibi 5 atar döneriz...Umutla burakla olacak iş değil bu...

Mustafa ÖZDEMİR
26.04.2010, 16:11
sıkıntıda orda zaten...

Miraç Atalay Çiftçi
26.04.2010, 16:16
Yattarayi izleyeceğimizi sanmıyorum. Burak eğer iyi olursa büyük ihtimal ilk onbir cikar. Umarım skor avantajını erkenden elde ederiz de ikinci yarı bari murat'ı izleriz. Basarılar Trabzon'um..

Mellih
26.04.2010, 16:16
hayır koreo yok ama bayrak şov var inşallah!
o da çok güzel olacaktır, ben eskişehirspor'un maçlarına da çok gittim es-es taraftarı olarak, gerçekten harika bi taraftar..
şunu da söyleyeyim eses ve trabzona kardeş kulüp olmak çok yakışacaktır. :alkış:

Samet Yildirim
26.04.2010, 16:17
Onur
Serkan-Giray-Egemen-Ferhat
Gabric-Selcuk-Colman-Engin
----------Alan-------------
----------Umut----------

Teofilo sakat olmasi kötü oldu..
Yattara ilk 18 de bile yok.

ridvan1
Avrupa biletlerinin tümü belli artık
FB'nin Şampiyonlar ligi artık garanti...
Bu durumda biz de kupa finalistliğinden dolayı UEFA'yı garantilemiş oluyoruz...
Onun için %99 dedim zaten.Trabzon kupayı kaybeder,ligde ilk 5e giremez,üstüne üstlük de FB ilk ikiye giremezse(ki bu olasılık hala matematik olarak var) ancak o zaman Trabzon Avrupaya gidemiyor.Bu üç durumun biri bile olmazsa Trabzon seneye Avrupada.

bonora
Maç öncesi biraz nostalji :)

14 Aralık 1986 Pazar Saat 14.00
Eskişehir Atatürk Stadı

http://www.facebook.com/video/video.php?v=388454818515&ref=mf

Cem Kıran
26.04.2010, 16:18
Yağmur hala devam ediyor mu?

Külünkoğlu
26.04.2010, 16:21
Cuma maçlarından şikayet ediyordum, Pazartesi maçları çıktı başımıza, hiç alışamadım, hiç...

bonora
26.04.2010, 16:22

Evet az da olsa devam ediyor.

Cem Kıran
26.04.2010, 16:25
Evet az da olsa devam ediyor.

Hımm saol kardeşim:)

Bu arada ligtv 11:

TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Giray, Egemen, Ferhat, Engin, Selçuk, Colman, Alanzinho, Murat Tosun, Umut

Sanırım Murat'ın yerine Gabric oynar..Böyle oynarsa..

Hala Gabric'i oynatmamak nedir anlayamadım..

şenolkılınç
26.04.2010, 16:28
kanatlar ve libero görevini eksiksiz yapar iyi çalışırlarsa kazanırız gibime geliyor

Tangerine Dream
26.04.2010, 16:31
Maç öncesi biraz nostalji :)

14 Aralık 1986 Pazar Saat 14.00
Eskişehir Atatürk Stadı

http://www.facebook.com/video/video.php?v=388454818515&ref=mf

İlk golü kötü yemişiz, 8 kişiye 3 kişi.

mustafadinç
26.04.2010, 16:35

Çok yağdı şu anda kesildi fakat havanın ardı karanlık ağmurluksuz olmaz bir taraftanda iyi oldu eses taraftarıda fazla gelmez çünkü maçı tv de veriyor nasıl olsa.

mustafadinç
26.04.2010, 16:37
Hımm saol kardeşim:)

Bu arada ligtv 11:

TRABZONSPOR: Onur, Serkan, Giray, Egemen, Ferhat, Engin, Selçuk, Colman, Alanzinho, Murat Tosun, Umut

Sanırım Murat'ın yerine Gabric oynar..Böyle oynarsa..

Hala Gabric'i oynatmamak nedir anlayamadım..

Lig tv nin yaptığı kadrolar hiç bir zaman tutmaz saha şartları ağır olursa bugün Ceyhun veya Sezer oynar ayrıca bu havada Umut ve Serkanda iş yapar.

Ali Tunahan Güllü
26.04.2010, 16:38
Es-Es taraftarından bir incelik bekliyorum sonuçta geçen sene yaptıkları şey hala herkesin aklında..

mustafadinç
26.04.2010, 16:38
Cuma maçlarından şikayet ediyordum, Pazartesi maçları çıktı başımıza, hiç alışamadım, hiç...

İki cephede savaşınca ister istemez cuma veya pazartesi oynarız.

mustafadinç
26.04.2010, 16:39
Es-Es taraftarından bir incelik bekliyorum sonuçta geçen sene yaptıkları şey hala herkesin aklında..

Ben pek ümitli değilim bu konuda çünkü genel olarak Trabzonsporu sevmezler (esesli arkadaşlar bana kızıyorlar biliyorum ama her zaman onların arasında yaşıyorum)Trabzon maçları ayrı konsantre oluyorlar taraftar olarak.burası leş gibi hamsi kokuyor diye bağırmasınlar yeter.

Cem Kıran
26.04.2010, 16:42
Çok yağdı şu anda kesildi fakat havanın ardı karanlık ağmurluksuz olmaz bir taraftanda iyi oldu eses taraftarıda fazla gelmez çünkü maçı tv de veriyor nasıl olsa.

Tmm saol abi tşk ederim:)

Şeref
26.04.2010, 16:49
bugun doğum gunum inşallah bol gollu galıbıyet alırız . 1-3 diyorum bakalım

Kereşenli
26.04.2010, 16:49
Eskişehirspor taraftarının bizi sevmemesini anlayabiliyorum. İkimiz de Avrupa kupalarına katılmak için mücadele veriyoruz, kalkıp Trabzonspor taraftarına ve takımına destek vereceklerini sanmıyorum.

Kötü tezahürat yapmasınlar yeter. Biz yaklaşık 45 senedir tek başımıza, dostumuz olmadan mücadele ediyoruz, bundan sonra da edebileceğimizi düşünüyorum. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, ama saygı göstermek zorunda. Biz Eskişehirspor taraftarından sevgi değil saygı bekliyoruz.

;)

Maçı alacağımızı düşünüyorum, Eskişehirspor'un çok iyi takım olduğunu biliyorum ama şanslarının bize karşı tutmadığını da biliyorum. İnşallah bizim adımıza güzel bir karşılaşma izleriz. Şenol Güneş'in ilk onbirini çok merak etmiyorum. Burak ve Umut ikilisi hucüm hattında olur. Belki ikinci yarının sonralarına doğru Murat'ı izleme şansımız olur.

Teofilo'nun sakat olduğunu unutmuştum.

Şeref
26.04.2010, 16:51
dun akam sole bir youtube de attığımız gollerı ızlıyordum da hakkaten kalıtelı ayaklara sahıbız sadece takım olamıyoruz senol hoca ıle ıyı bır takım olabıleceğimizi dusunuyorum . oynaya oynaya takım uzerıne koyuyor zaten