PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Urfa'dan Türkiye Kupasını Alıp Geleceğiz!

Cem Kıran
17.04.2010, 22:42
Kupayı ŞANLIURFA’da Kaldıracağız Buna İnanalım Bu Bize Yeter!

Arkadaşlar bilindiği üzere günlerdir kupa finalinin nerde oynanacağı tartışmaları yaşanırken Fenerbahçe tarafından finalin Şanlıurfa’da oynatılması istenmiştir.Biz taraftarın finali izleyebilmesi açısından Olimpiyat Stadyumun’da oynamak istedik.Olaya bazı siyasi otoritelerin girmesiyle Fenerbahçe’nin istediği olmuştur.

Ama şu bir gerçektir ki bazı kişiler bizim TRABZONSPOR olduğumuzu unutuyorlar..Biz kimlere göğüs germedik ki..

Papilalara…İstanbul Medyasına…Sahte kalemlere…Bizi karalamaya çalışanlara hepsinin ağzının payını verdik ve ben inanıyorum ki sahanın hakemi Aziz Yıldırım’da olsa oraya çıkacağız ve o kupayı alıp geleceğiz…

Biz sönük kalırsak futbolcularımızı yalnız bırakmış oluruz. Şanlıurfa’da onların arkasında olduğumuzu Fenerbahçe gibi türlü oyunlara başvurup kupayı Şanlıurfa’ya aldıranlara karşı göğüs gerdiğimizi onlara hissettirmeliyiz…

Her ne olursa olsun, bizim Şanlıurfa’da kupayı kaldırma ümidimizi yitirmemeliyiz. Çünkü biz TRABZONSPOR’uz. İstenilen yerde, istenilen saatte ve her yere gideriz çıkıp aslanlar gibi takımımızı destekleriz ve Fenerbahçe karşısında kupayı alır geliriz..

Şimdi bunun için bunca yapılan oyunlara, haksızlıklara karşı boyun eğeceğimize birlik olalım ve o kupayı 26 yıldır alamayan Fenerbahçe’den söküp alıp gelelim..

BİZ TRABZONSPORUZ O KUPAYIDA ALIR GELİRİZ!

Bence bunu yapmak bu türlü oyunlara başvuranlara iyi bir cevap olur..BU YÜZDEN HEP DESTEK TAM DESTEK!!

Bize Her Yer Trabzon Bu Böyledir Böyle de Devam Edecektir!

Canberk
17.04.2010, 22:45
Fener istedi ve oldu bizede o maçı almak düşer.
Tekrarlıyorum fenev 15000 kişiyken biz 3000 kişi bile olsak farketmez ben feneri futbolla dövmemizi tercih ederim;)
Seyircisiz bile oynansa haticeye değil neticeye bakarım nerde olursa olsun final ...
Biz o kupayı alıp geleceğiz o yüzden sorun değil nerde olacağı finalin.

EROS87
17.04.2010, 22:53
Urfadan değil Şanlıurfadan.

buna dikkat edelim lütfen.

KeShin
17.04.2010, 22:59
Bence TFF ye tepkimizi göstermeliyiz Birlikten Güç doğar.

Mustafa ÖZDEMİR
17.04.2010, 23:01
Bence TFF ye tepkimizi göstermeliyiz Birlikten Güç doğar.
kasımpaşa maçında olabilir mesela...

Cem Kıran
17.04.2010, 23:16
Bundan sonra verilen tepki klübe zarar vermekten öteye gitmez değişmek artık.Tepki koyma değil birlik olma zamanıdır artık..

Hüseyin Sahtiyan
17.04.2010, 23:23
3-4 tane başlık oldu :)

mahmuter61
17.04.2010, 23:59
Bide adi bir hakem verdimi i...mahmut özgener ve ekibi işlem tamamdır boşbakana da en güzel hediye olur

Ali Tunahan Güllü
18.04.2010, 01:11
Urfayla ilgili çok başlık oldu insanın kafası karışıyor:)

Cem Kıran
18.04.2010, 01:13
Bu birlik olma mesajıdır arkadaşlar diğer topiclerle kıyaslama yapılmasın lütfen..

Cem Kıran
18.04.2010, 12:19
Haydi arkadaşlar kimsenin mi inancı yok?? tepki kötü yapar birlik olma zamanıdır!!