PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yazıklar Olsun Lemi!..

Sayfa : [1] 2

StyLe
15.04.2010, 18:59
"Final 5 Mayıs'ta oynanmasın"

Trabzonsporlu eski futbolcu Lemi Çelik, Türkiye Kupası finalinde Fenerbahçe ile oynanacak olan maçın kendileri için üzücü bir tarih olan 5 Mayıs'ta oynanmaması gerektiğini belirtti.

Ziraat Türkiye Kupası finalinde karşılaşacak olan Fenerbahçe ile Trabzonspor, 5 Mayıs 2010 tarihinde karşı karşıya gelecek. 5 Mayıs ise Trabzonspor camiası için tarihte kara bir gün olarak geçiyor. Çünkü 1995-1996 sezonunda şampiyonluğa çok yaklaşan Trabzonspor, 5 Mayıs 1996’da Şenol Güneş yönetiminde, Fenerbahçe’ye karşı oynadığı karşılaşmada 2-1 mağlup olmuş ve şampiyonluğu kaybetmişti.

Trabzonspor’un o günkü kadrosunda forma giyen Lemi Çelik ise, Best FM’de yayınlanan "Özkan Öztürk ile Futbol Vadisi" programında, bu seneki kupa finalinin 5 Mayıs’ta oynanmasının Trabzonspor camiası açısından hoş olmayacağını ifade etti.
'O günü dün gibi hatırlıyoruz'

Lemi Çelik, bundan tam 14 yıl önce takımıyla birlikte yaşadıkları hüsranı şöyle anlattı:

“Şampiyonluk bu kadar yakınken şampiyonluğu kaybetmek ve tarihe geçmemek bizim açımızdan son derece üzücüydü. Öncelikle 12 yıldır şampiyon olamamış bir Trabzonspor vardı. Bizim kadromuz mükemmel bir kadroydu. O sezon oynamış olduğumuz futbolla ve Milli Takım’a vermiş olduğumuz oyuncu adediyle zaten şampiyonluğu hak eden bir ekiptik. Fakat ifade ettiğim gibi son 2 maçta kendi sahamızda üst süte kaybederek, şampiyon olamadık. Bir maçta berabere kalmış olsaydık bize yetecekti. Bunu başaramayınca şampiyonluğu son çizgide kaybettik. Bu hem camiamız adına hem de taraftarlarımız adına son derece üzücü bir olaydı. Aradan 14 yıl geçti. Ama o günü hala bugün gibi hatırlıyoruz. Bunlar yaşanmıştır ve ileriki yıllarda da yaşanması muhtemel olaylardır. Zaten futbolun güzelliği de burada.”

'İki takımda isterse final tarihi değiştirilebilir'
Trabzonspor ve Fenerbahçe’nin istediği takdirde kupa finalinin oynanacağı tarihin değiştirilebileceğini belirten Lemi Çelik, “İki kulüpte bu seneki kupa finalinin aynı tarihte oynanmamasını isterse, federasyona başvurarak maçın bir gün önceye veya sonraya çekilmesini sağlayabilir. Buna tabi ki şu andaki yönetim kurulu ve başkanı karar verebilir. Eğer onlar adına da bir sorun yoksa o tarihte oynanması doğru olmayacaktır. Ben şahsen o tarihte oynanmasını istemem. O gün bizim adımıza kötü bir gün. Bütün hayallerimizin yıkıldığı bir gün.O yüzden bu tarihi tercih etmem” dedi.
'Trabzonspor’un olmadığı her yerde Fenerbahçeli’yiz'

Fenerbahçeli oyuncu Özer Hurmacı’nın dayısı olan Lemi Çelik, ailesinin Trabzonsporlu olduğunu ama Trabzonspor’un olmadığı her yerde tüm ailesinin Fenerbahçe’yi desteklediğini söyledi. Maçlara gittiğinde Fenerbahçe’nin attığı gollere sevindiğini belirten Çelik, kendisini zaman zaman Fenerbahçe’ye transfer olmuş gibi hissettiğini de sözlerine ekledi ve ablasının oğlu olan Özer Hurmacı’nun Fenerbahçe Kulübü gibi büyük bir camiada oynamasından gurur duyduğunu söyledi...

Kaynak: Ligtv

---------------------

Eyyy Lemi Çelik, bunları söylerken acaba o 5 Mayıs da içinde ki Trabzonspor sevgisinden dolayı intihar eden kardeşlerimizin kemikleri sızlar mı diye düşündün mü? Özer Hurmacı transferinde iyi para kazandın sanırım Lemi, İstanbul senide değiştirdi.

Yazıklar olsun sana Lemi!...

Kereşenli
15.04.2010, 19:01
Yazık.. Söylenecek söz yok.

Tolunay Abdioğlu
15.04.2010, 19:06
O maçtan sonra intihar edenlerin anısına biraz saygın olsun bari.Böyle bir şeyi senden beklemek tuhaf olurdu zaten.

Fenerbahçe'li olduğunu hissetmende bizim için en hayırlısı.Trabzonsporluluk senin anlayamayacağın bir olgudur.

Cem Kıran
15.04.2010, 19:07
Bu adam hala konuşuyor mu? gitsin final maçını fb trübünlerinden izlesin..

StyLe
15.04.2010, 19:12
Bence maçta en ağır şekilde protesto edilmeli...

MoMoXa
15.04.2010, 19:13
Trabzonlu olarak gormuyoruz onu...

Mustafa ÖZDEMİR
15.04.2010, 19:13
adamın kendi düşüncesi.saygı duymak lazım.ama trabzonsporlun olmadığı yerde fenerbahçeli olmasını kabul edemeyiz...

Volkan
15.04.2010, 19:15
bırakın şu lemiyi ya soru sorcak eski futbolcu kalmadı sanki

StyLe
15.04.2010, 19:18
adamın kendi düşüncesi.saygı duymak lazım.ama trabzonsporlun olmadığı yerde fenerbahçeli olmasını kabul edemeyiz...

En çokda zoruma giden laf o oldu. "Trabzonspor'un olmadığı yer" orası neresi? O dönemde bordo-mavi formayı giyen adamın çıkıp böyle konuşma zoruma gidiyor arkadaş, sinirlenmemek Allahtan elde değil, çok zoruma gidiyor çok!!!!

Mert67
15.04.2010, 19:19
Trabzonluyum diye geçinip yalakalık yapıyor.

leavemealone
15.04.2010, 19:20
O macta fenerden cok etkilendi herhalde.. Yazik..
Özeride bu sekil kaydirdi zaten febesine..

Tolunay Abdioğlu
15.04.2010, 19:27
O macta fenerden cok etkilendi herhalde.. Yazik..
Özeride bu sekil kaydirdi zaten febesine..

Ne kadar üzüldüm Özer'in Fenerbahçeli olmasına,kelimelerle anlatamam. :)

cihatöztürk
15.04.2010, 19:31
gerçek trabzonsporlu olamamışsen sen

özerinde başını yaktın

utanmaz herif

Osman Yavuz
15.04.2010, 19:32
Kaale alınmaması gereken bir adam.Fenerbahçe'li olduğunu evdeki herkese söylemiştim geçen sene.Beni yanıltmadı sahtekâr.

leavemealone
15.04.2010, 19:33
Ne kadar üzüldüm Özer'in Fenerbahçeli olmasına,kelimelerle anlatamam. :)

Orasi ayri konu zaten :). Bende üzüldügümü söyliyemem.

StyLe
15.04.2010, 19:33
Bu adam birde o efsane kadroda vardı. Üzülüyorum ölen kardeşlerime, üzülüyorum bir daha kaçan şampiyonluğa...

krdnz
15.04.2010, 19:35
Adamı başkan yapmazsan Güngörene o da sana küser işte.:)

Hayırlı işler LEMİ.

Bera Algün
15.04.2010, 19:35
bu aşağılık psikolojisi ile senden muhtar bile olmaz

Erdem Koltuk
15.04.2010, 19:36
Trabzonspor nerede yokmuş acaba?

Mustafa ÖZDEMİR
15.04.2010, 19:37
caleyi bize 10 yıllık sok kanat sorununu çözer diye kakalayan adamdan daha ne beklenir...

Arif Timurcioğlu
15.04.2010, 19:37
Rant peşinde başka bişey değil, bir tarafa yaranacam diye kendi camiasını karşısına alacağını hesap edememiş.

Dogan
15.04.2010, 19:39
Lemi adamsın!

Lemi da işte:D

Özge
15.04.2010, 19:41
Lemi Fenerbahçeli olsa ne olur olmasa ne olur.Bakıp geçmek gerek.

Kemhacıoğlu
15.04.2010, 19:42
Trabzonspor nerede yokmuş acaba?

bende anlamadım nerede olmadığmızı ama bundan sonra kendisi yokkkkkk...

StyLe
15.04.2010, 19:43
Demek ki bu taraftar Abdullah'a Ogün'e boşuna sövmedi Avni Akerde senelerce, sen eksik kalmışsın ama Lemi, merak etme kupa maçında ve seneye fener maçında da senin adın anılır Olimpiyat ile Avni Akerde!....

Mustafa ÖZDEMİR
15.04.2010, 19:47
bu sözleri söylediği kesinmi...

StyLe
15.04.2010, 19:48
bu sözleri söylediği kesinmi...

Ligtv'nin resmi sitesinden haber, Ligtv'nin yalan haber vereceğini sanmıyorum...

Erdem Keser
15.04.2010, 20:07
Şu takımda iki sene top oynamış İzmir'li Çağdaş senden çok daha büyük Trabzonsporlu.

albatros
15.04.2010, 20:21
Trabzonspor'un olmadığı yer nereymiş ben de merak ettim orayı...

Mellih
15.04.2010, 20:22
96 da neden kaybettiğimiz belli oluyor.. satanlar varmış demekki..

StyLe
15.04.2010, 20:23
http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?r=1&t=11&hid=70910

Haberin linki yukarıdadır. Haberi bence facebook da paylaşın arkadaşlar, herkesin haberi olsun, maçta büyük tepki göstermeliyiz...

aaahmet61
15.04.2010, 20:26
bu saatten sonra bu insana yorum yazmak gereksiz olur.değmez böyle insanlara.

StyLe
15.04.2010, 20:28
bu saatten sonra bu insana yorum yazmak gereksiz olur.değmez böyle insanlara.

Ölen kardeşlerimiz bunlar yüzünden mi öldü peki toprağım?

Ahmet Kuru
15.04.2010, 20:29
nabza göre mi hareket ediyor anlamış değilim...
Trabzonsporluluk bunların gözünde nasıl bir duygu...
Hayret....

Ceyhun Öncü
15.04.2010, 20:31
Trabzonlulara Trabzonspor sirf sizin takiminz dedigim zaman bunu demek istemisdim
ben Trabzonlu degilim ama seviyorum bu takimi
bu adam ise...bosverin gitsin

Osman Yavuz
15.04.2010, 20:39
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
96 da neden kaybettiğimiz belli oluyor.. satanlar varmış demekki..

vatandas61
15.04.2010, 20:42
bu forumda bircok kez lemiyi ve yigeninin öven ve laf söyletmeyenlere duyuru olsun.

Ben hep derim, dayisi neydi ki yigeni ne olsun. Birde böyle adamlari trabzona layik görenler var. Bu adami alacagima engini oynatirim, isterse her mac kirmizi kart yesin.

Yasin T.
15.04.2010, 20:43
leminin memleketi trabzon mu?

Emre GÜRDAL
15.04.2010, 20:43
o ıntahar eden kardeslerın hatrı olsaydı bu tarz konusmaz send eevet 5 mayıs en uygun tarıh derdın kaybol gozumden lemi...

StyLe
15.04.2010, 20:45
leminin memleketi trabzon mu?

Onun memleketi bundan sonra Kadıköyde ki Kurbağalı dereyi geçemez...

KUTADGU
Şok olmadım, şaşırmadım, sarsılmadım...

Money talks!

Şenol Altunsoy
Yazık gerçekten çok yazık

agasaro
15.04.2010, 20:46
Şu Lemi'yi adam yerine koyup hakkında konuşmayalım lütfen. Ben Trabzonspor tarihinde Lemi adının hiçbir yerinin olmadığını düşünüyorum. Oyunculuğu esnasında da kazmanın önde gideniydi. Serdar Bali içindeki Beşiktaş aşkını ilan etmişti şimdi de Lemi içindeki Fener aşkını ilan ediyor. 1984'ten sonra neden şampiyon olamadığımız şimdi yavaş yavaş anlaşılıyordur umarım. Biz 84'ten sonra bu adamlarla top oynadık. Adamların eli işte gözleri oynaştaymış. Yazıklar olsun sana ve senin gibi Trabzonlulara!

magicyattara
15.04.2010, 20:50
Uşaklar biraz sakin olun..Lemi'nin fenerli olması hatta sempati duyması bile olacak iş değil..benim tanıdığım Lemi Trabzonspor için canını bile verir..

Adil ÖZGÜR
15.04.2010, 20:53
Şok olmadım, şaşırmadım, sarsılmadım...

Money talks!

Şok oldum, Şaşırdım, Sarsıldım hemde iliklerime kadar.

Sayın Başbakanım.

Aynı gün oynansın bu maç, seni biraz etkilesin, bizi etkilemez.

Yinede Başbakanımı seviyorum.:)

agasaro
15.04.2010, 20:53
Maçın tarihi konusunda görüş bildirmek Lemi'nin haddine düşmez. Lemi denen palyaço, Trabzonspor camiasının ağzından konuşuyormuş gibi konuşma cesaretini nereden alıyor? Medya da böyle palyaçoları hiç kaçırmıyor, maşallah.

agasaro
15.04.2010, 20:58
Lemi Çelik bence bir sonraki seçimlere hazırlanıyor. Fenerli taraftarların gönlüne taht kurmaya çalışıyor. Böyle adamları iyi bilirim. Üç kuruş için yeğenini başka takımlara satan, birilerine yalakalık için Trabzonspor sevgisinin yanına kuma getiren. Benim yeğenim olacak futbolcu onu döve döve Trabzon'da oynatırım. Bu terbiyesize haddini bildirmek lazım. Bizim Pendik'teki Düzköylüler derneğine geliyor zaman zaman. Bir daha görürsem onu suratına tükürücem. Ortalık karışsın bakalım orada, ne olacak?

Alibeyoglu
15.04.2010, 21:01
lemi kendini zaten özer transferinde belli etmisdi yaziklar olsun sana lemi
hayatin boyuncu bizim aramizda yer alma seni taraftar olarak bile Trabzonspor camiasinda görmek istemiyorum

Mert Oğuzlu61
15.04.2010, 21:04
YAZIKLAR OLSUN.

fenerli olduğunuda öğrendik lemi bey in, bu adamın trabzonlu olduğu konusunda şüphelerim vardı, şu sözlerinden sonra artık kesinlikle eminim, ts li felan değil, benim için lemi diye ts li birisi artık yoktur...!

KUTADGU
15.04.2010, 21:06
Şok oldum, Şaşırdım, Sarsıldım hemde iliklerime kadar.

Sayın Başbakanım.

Aynı gün oynansın bu maç, seni biraz etkilesin, bizi etkilemez.

Yinede Başbakanımı seviyorum.:)

Başbakan umurumda bile değil :)

Tiksiniyorum (!)

Oğuzhan Turhan
15.04.2010, 21:06
Bir tarafta İzmirli Çağdaş Atan..
Diğer tarafta öz evladımız, Trabzonlu Lemi Çelik..
Biri kendini fb ye transfer olmuş hisseder, diğeride 3 büyük diye başlayan cümleyi kestirip Trabzonsporun hepsinden büyük olduğunu ifade eder.

Fatih Özkan
15.04.2010, 21:07
Rezillik!
Hiç mi utanmadın, düşünmedin Lemi ?
Azıcık olsun saygı denen şey yok mu sende ?
Yazıklar olsun!

Alibeyoglu
15.04.2010, 21:07
Biri kendini fb ye transfer olmuş hisseder, diğeride 3 büyük diye başlayan cümleyi kestirip Trabzonsporun hepsinden büyük olduğunu ifade eder.

cagdas kardesimiz hemde Trabzonsporumuza cok yillar hizmet etmedi lemi gibi

StyLe
15.04.2010, 21:08

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

Egemen Yılmaz
15.04.2010, 21:09
Kendisini Trabzonspor-Fenerbahçe kupa finali öncesi yapılabilecek en saçma sapan açıklamayı yaptığı için tebrik ediyorum.

Hangi takımı destekliyorsa desteklesin, benim pek umrumda değil ama 2010 yılında bile ağzından 96'yı düşürmeyen insan kim olursa olsun Trabzonspor'a zarar vermektedir. Hele kupa finali öncesi bunu ortaya sürmek Trabzonspor'u küçük düşüren bir harekettir, aynı şeyi Fenerbahçe kökenli biri yapsa etmediğimiz küfür, atmadığımız tepki maili kalmazdı ama aynı şeyi zamanında Trabzonspor formasını terletmiş biri yapıyor. Gerçekten yazık.

A.Ali Karanis
15.04.2010, 21:11
Mevlana'nın sözü bu durumu en iyi açıklayacak sözdür bence..'Bir lafa bakarım laf mı diye,bir de söyleyene bakarım adam mı diye.'

Fatih Özkan
Gerçekten utanç verici!
Adamlar şimdi bizle ne kadar dalga geçse az...

Adil ÖZGÜR
Başbakan umurumda bile değil :)

Tiksiniyorum (!)

Hocam boş ver,

Benim esas merak ettiğim konu, böyle havada kalacak bir yazıyı neden kaleme aldı? Çok ta önemli değil yazdıkları.

Fuzuli işlerle uğraşmak gibi bir konuyu açmayı, dürtmeyi neden önemli gördü.

Bunu gerçekten merak ettim.

oulcan_ts
15.04.2010, 21:12
Bende bu sözLerden sonra seninle çekildiğim resmi yırtar atarım !!

Emre GÜRDAL
15.04.2010, 21:13

bu söze ne başka ne denebilir!

KUTADGU
15.04.2010, 21:15
Hocam boş ver,

Benim esas merak ettiğim konu, böyle havada kalacak bir yazıyı neden kaleme aldı? Çok ta önemli değil yazdıkları.

Beşer şaşar.

Bazen de kafasında kırk tilki dolaşır, hesaplarla...

Ne diyebilirim ki?

Fatih Özkan
15.04.2010, 21:16
Hocam boş ver,

Abi bence takıma "96'nın intikamı" psikolojisini yüklemek istedi...
Fener'in uşaklığını yaptı yani!

Travelair
15.04.2010, 21:16
His meselesi

Ömür Karadeniz
15.04.2010, 21:21
Benım bırıncı takımım trabzonspor ikinciside ucuncusude dorduncusude... anladınmı ne demek ıstedıgımı lemı efendi

Ömür Karadeniz
15.04.2010, 21:23
daha yoruma gerek yok bıtmıstır

Eren Karaahmetoğlu
15.04.2010, 21:24
Aferin Lemi. Trabzonspor camiasını ve taraftarını böyle hiçe sayan, yokmuş gibi davranıp resmen alay eden bir adam Trabzonsporluyum diyebiliyor. Fenerbahçe'nin de olmadığı yerde hangi takımlısınız acaba? Başlarım yeğenineze de. Fenerli hayatınızda mutluluklar. Umarım Trabzon'un adını ağzınıza almazsınız daha fazla. Fenerbahçe'nin attığı gollere sevinen bir Trabzonsporlu düşünemiyorum. Trabzonspor'un olmadığı yerde Fenerbahçeliyim diyen bir Trabzonsporlu düşünemiyorum. Kusura bakmayın.

Ahmet Faruk
15.04.2010, 21:25
Adamın işi iş.
5 Mayısta her halükarda sevinecek :eek:

Oruç
15.04.2010, 21:25
Taraftar sayımız "bir" eksildi. Tüh !

mehmetdoğan
15.04.2010, 21:28
ben yanlış bişey görmedim bu kadar kızılacak ne var ki

Cafer KILIÇSOY
15.04.2010, 21:40
Hey ALLAH'ım yaa..

Ne yani bundan sonra yas mı ilan edelim 5 Mayıs'ı..

Bir tek Lemi'mi etkilenmiş 5 Mayıs'tan..

İliklerime kadar yaşamış bir insanım o günü..

Ama benim Lemi gibi saçma sapan bir düşüncem yok.. Maçtı sonuçta, oynadık ve kaybettik, o kadar. Yok şikeymiş, yok Ali Şen almış, yok MAY vermiş hepsi palavra benim için..

Zaten beynimizi bunlarla yorduğumuzdan bir arpa boyu yol alamıyoruz.

bkandil
15.04.2010, 21:40
Fenerbahçeli oyuncu Özer Hurmacı’nın dayısı olan Lemi Çelik, ailesinin Trabzonsporlu olduğunu ama Trabzonspor’un olmadığı her yerde tüm ailesinin Fenerbahçe’yi desteklediğini söyledi. Maçlara gittiğinde Fenerbahçe’nin attığı gollere sevindiğini belirten Çelik, kendisini zaman zaman Fenerbahçe’ye transfer olmuş gibi hissettiğini de sözlerine ekledi ve ablasının oğlu olan Özer Hurmacı’nun Fenerbahçe Kulübü gibi büyük bir camiada oynamasından gurur duyduğunu söyledi... (Alıntıdır)

Sen ve senin gibiler Trabzonspor'un olduğu yerde de Diğer takımları destekleyin...
Destek adı altında yeterince köstek oldunuz...

Bize GÖLGE etmeyin, başka ihsan istemez...

bordo61
15.04.2010, 21:44
Lemi siyasete bulaştı artık temiz değil.

Gündeme gelmek için böyle ucuz açıklamalar yapıyor işte

Trabzonspor üzerinden gündem yaptı ismini duyurdu.

Yazıklar olsun seni Trabzonsporlu sayıpta başbakan diye bağırdığımız günlere

U.Sadıkoğlu
15.04.2010, 21:46
5 mayısta senide fenerinide merak etmee..

SEDAT
15.04.2010, 21:46
- Ben Niye leminin söylediklerine şaşırmadım acaba !!

Cafer KILIÇSOY
15.04.2010, 21:48
Arkadaşlar tartıştığınız kişi kim olursa olsun forum kuralları geçerlidir,

Bilginize...

Erdal
15.04.2010, 21:50
Laf mı şimdi bunlar? Aşkolsun yahu Lemi...

Ufuk Bayraktar61
15.04.2010, 21:50
lemii içip de çıkmış olabilir programa.:)

arkadaşlarında dediği gibi siyaset !!! başka bir şey değil. faruk özak'ın farklı versiyonu

Erdal
15.04.2010, 21:54
Yine de tepkileri abartmayalım...Benim bildiğim Lemi Trabzonsporludur ve onun için Trabzonspor önemlidir...

SEDAT
15.04.2010, 22:00
- Lemi tam içindekileri söyliyememiş bence finalde özerin hattrick yapmasını isterdim demeyi unutmuş :)

Onur Şeref
15.04.2010, 22:16
Doğru söyle 14 sene önce sevindin mi üzüldün mü?

Cem Kıran
15.04.2010, 22:21
Doğru söyle 14 sene önce sevindin mi üzüldün mü?

süper soru..:alkış::alkış::alkış:

eminim sevinmiştir...

Adil ÖZGÜR
15.04.2010, 22:22
Beşer şaşar.

Bazen de kafasında kırk tilki dolaşır, hesaplarla...

Ne diyebilirim ki?

Abi bence takıma "96'nın intikamı" psikolojisini yüklemek istedi...
Fener'in uşaklığını yaptı yani!

Benim aklıma ilk gelen şöyle;

1-İnsanoğlu zamanında yasak işlerken, gizli gizli yapar, başlangıçta yaptığının açığa çıkmasın diye bütün delikleri tıkar.

2-Sonra zaman geçer, olayın üzeri küllenir, artık gündemden düşer, o gizlediklerini sonraki zararsız günlerde aleni kendisi söylemeye başlar.

İşte bu gerçek suçluluk psikolojisine göre düşündüm.

Sonra kendi kendime dedim.

Acaba???

Gerci burada aleni ikrar yok ancak, o gün gelmedimi diye aklımdan geçti.

Daha sonra, benim düşünceme giren acabaya, verdiğim cevap;
- Hayır, Lemi böyle şey yapmaz.

Pro-TS
15.04.2010, 22:26
lemi konuştukça batıyorssun

Erdal
15.04.2010, 22:27
Ergun Ata yazmıştı ( tarihini bilmiyorum o yüzden bulamadım yazıyı)

"Trabzonspor'un bir futbolcusu yöneticiye abi alacağımı ödeyebilecek durumdamısınız diye sorar. Yönetici tam tersi çok paraya sıkıştıklarını normal günlük giderleri bile ödeyemecek durumda olduklarını söyler. Futblcu gider 2 saat sonra gelir. Elindeki paraları verir. Bankada duruyorlardı siz kullanın kulübün durumu düzelince bana ödersiniz der....Lemi Çelik tir bu futbolcu....

Atilla İlhan a rahmet olsun: Hangi Lemi? diye sormak lazım o halde...

Erdal
15.04.2010, 22:31
Evet Lemi saçmalamış...En iyi ifade ile kendsini anlatamamış...Okuyunca yok artık diyesi de geliyor insanın...Ama bir de öteki Lemi var ne yapalım şimdi?

Adil ÖZGÜR
15.04.2010, 22:31
Ergun Ata yazmıştı ( tarihini bilmiyorum o yüzden bulamadım yazıyı)

"Trabzonspor'un bir futbolcusu yöneticiye abi alacağımı ödeyebilecek durumdamısınız diye sorar. Yönetici tam tersi çok paraya sıkıştıklarını normal günlük giderleri bile ödeyemecek durumda olduklarını söyler. Futblcu gider 2 saat sonra gelir. Elindeki paraları verir. Bankada duruyorlardı siz kullanın kulübün durumu düzelince bana ödersiniz der....Lemi Çelik tir bu futbolcu....

Atilla İlhan a rahmet olsun: Hangi Lemi? diye sormak lazım o halde...
Sevgili Erdal;
Bizde Lemiyi böyle biliriz, esasen gittiği siyasi yol beni hiç ilgilendirmez, ona başarılar dilerim. Kendisini severiz,

Yaptığı gereksiz açıklamasına, bir dizi acaba ekledik.

Sonuçta sizin belirttiğiniz çizgide karar kıldık.

Ancak ikinci takımı F.B olmasını yadırgadım. Gereksiz, hemde çok gereksiz.

Cafer Bulur
15.04.2010, 22:38
Hezeyanlarla dolu bir aciklama,ne diyelim.

Benim gözümde lemi belediye baskani olursam özeri Trabzonspora getirecegim aciklamasindan sonra bitmisti zaten.

Erdal
15.04.2010, 22:43
Cafer, öyle bir açıklaması olduğuna eminmisin?

SEDAT
15.04.2010, 22:43

Benim gözümde lemi belediye baskani olursam özeri Trabzonspora getirecegim aciklamasindan sonra bitmisti zaten.

- Böyle bir açıklamasıda mı vardı :)

- Lemi ye Mahkeme kararıyla açıklama yasağı getirilmesi lazım kimbilir daha neler diyecek bakalım :)

bordo61
15.04.2010, 22:45

Öyle bir açıklama var mıydı

Cafer Bulur
15.04.2010, 22:45
Cafer, öyle bir açıklaması olduğuna eminmisin?

- Böyle bir açıklamasıda mı vardı :)

- Lemi ye Mahkeme kararıyla açıklama yasağı getirilmesi lazım kimbilir daha neler diyecek bakalım :)
Evet,karadeniz tv de kendim bizzat sahit oldum.

En son belediye secimlerinden önce güngören e secilirsem özeri kolundan tutup Trabzonspora getirecegim dedi.

Secimi de kaybedince ortaklik öldü...:)

Erdal
15.04.2010, 22:47
Espri yapmıştır Cafer...Kesin espri yapmıştır :)...Ne yani Güngören de sadece Trabzonsporlular mı oturuyor :)

SEDAT
15.04.2010, 22:48
- Allahtan Olmamış :)

- Güngörende başkansan Güngörene getirsene nasıl biz başkanlıktır bu :)

- E bir İnsana Yıllarca Başbakan diye bağırırsan " En Kötü Belediye Başkanı Seçiliriz Herhalde " diye düşünür ..yani bizdede kabahat var :)

Adil ÖZGÜR
15.04.2010, 22:49
O kuymağı yemeden veya yedikten sonra, neler olmuştu???

Ogün, Soner konuştular, konuşmacı olarak Lemiyi seçtiler. O da mikrofonu aldı konuştu.

Diksiyon düzgün, alkışlamıştım onu,

Şu yazısındaki F.B. meselesini alkışlamıyorum.

Yinede benden iyi konuşuyor arkadaş, en azından yüz kişiye yakın kişilerden alkış alıyor, belediye başkan adayı oluyor,

Leminin ağırlığı tabiki tartışılmaz,

Ah şu F.B. ikinci takımım demesi beni yedi bitirdi:D

Murat BAYRAKTAR
15.04.2010, 22:50
Dün akşam maçı tv'den izlerken spiker 5 Mayıs'ı hatırtlattığı zaman finale çıkacağımıza açıkcası pek sevinemedim. Çünkü aklıma direkt 96 yılı geldi. Ben ki 0 tarihte 12-13 yaşındaydım ve o küçük yaşıma ne kadar üzülmüştüm. Çevremdeki büyüklerimin üzüntüleri daha fün gibi aklımda.

Lemi'nin ne kadar Trabzonsporlu olduğunu burada tartışmaya gerek yok. Açıkçası dün akşamda beri bende istemiyorum 5 Mayıs'ta oynanmasını. Kupayı kazanacağımıza % 1200 eminim ama Türkiye kupa o kaçan şampiyonluğun yarasını hiç bir zaman yok etmez. Zaten her 5 Mayıs'ta o gün aklımıza geliyor...

Cafer Bulur
15.04.2010, 22:51
Espri yapmıştır Cafer...Kesin espri yapmıştır :)...Ne yani Güngören de sadece Trabzonsporlular mı oturuyor :)
Hic espriye benzemiyordu,gayet ciddiydi.

Istersen lemi ye ulas ve bu konuyu sor da ben de haksiz yere itham yapmis olmayayim kendisine.;)

Adil ÖZGÜR
15.04.2010, 22:52
1 Mayıs Bahar Bayramı,

3 Mayıs Türkçülük Günü,

5 Mayıs F.B. Bayramıhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

bkandil
15.04.2010, 22:54
Sormazlar mı adama;
Madem 5 Mayıs o kadar canını acıtmıştı, yeğenini nasıl teslim ettin onlara...
Cevabın sadece "PARA" kadar basit olduğunu söyleyemezsin sanırım...

Fatih Özkan
15.04.2010, 22:55
96 senesinde 7 yaşında idim...
Bacak kadar boyumla durmadan ağlamıştım...
Çevremde olanları ise anlatmama imkan yok...
Dillendirmesi bile suçtu bence...
O kadar ki ağır bendeki yarası...

Erdal
15.04.2010, 22:57
Sormazlar mı adama;
Madem 5 Mayıs o kadar canını acıtmıştı, yeğenini nasıl teslim ettin onlara...
Cevabın sadece "PARA" kadar basit olduğunu söyleyemezsin sanırım...

Yapmayın, bu başka şey...Açıklamalar saçma, savunulacak tarafı da yok ama böyle olunca mecburen savunmak zorunda kalıyorum....

Birincisi Lemi Özer i Trabzon a getirmek için uğraştı...
İkincisi profesyonel futbolcuya neden fb oynuyorsun demek Trabzonspor lu bir doktora fb li hastaya nasıl bakarsın demek gibi bir şey :)

bkandil
15.04.2010, 23:02
Yapmayın, bu başka şey...Açıklamalar saçma, savunulacak tarafı da yok ama böyle olunca mecburen savunmak zorunda kalıyorum....

Birincisi Lemi Özer i Trabzon a getirmek için uğraştı...
İkincisi profesyonel futbolcuya neden fb oynuyorsun demek Trabzonspor lu bir doktora fb li hastaya nasıl bakarsın demek gibi bir şey :)

Erdal abi;
Özer'e hiç bir lafım yok, profesyonel futbolcudur, canı nerede oynamak istiyorsa orada oynar.
Ama söz konusu bu camianın Hamal'lıktan alıp Başbakan'lığa getirdiği Lemi ise; gönül isterdi ki, Özer'in Fenerbahçe'ye transferi sürecinde Özer'in menajeri olarak (kendisi öyle söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam) Trabzonspor yönetimine karşı tavırları daha farklı olmalıydı...

Gamze
15.04.2010, 23:04
yahu hezeyana gerek yok.

Belli ki amacını aşmış söyledikleri, ne demek istediğini yansıtamamış. Yeğeninin başarısıyla gurur duyduğunu anlatmaya çalışırken seçtiği sözler amacını aşmış.

Yoksa Lemi'ye Fenerbahçeli gibi bir yakıştırma yapmak doğru olmaz diye düşünüyorum her ne kadar kendi sözleri konuyu buraya getirmiş olsa da.

Bir Trabzonsporluya edilebilecek en büyük hakaret bu. ;)

Murat'
15.04.2010, 23:05
Yazıklar olsun sana emi mi Lemi !

Güzel oldu.

bkandil
15.04.2010, 23:06
yahu hezeyana gerek yok.

Belli ki amacını açmış söyledikleri, ne demek istediğini yansıtamamış. Yeğeninin başarısıyla gurur duyduğunu anlatmaya çalışırken seçtiği sözler amacını aşmış.

Yoksa Lemi'ye Fenerbahçeli gibi bir yakıştırma yapmak doğru olmaz.

Özer'in attığı gol demiyor, Fenerbahçe'nin attığı gol diyor. (Özer'in kadroda olmadığı maçlar da dahil sanırım buna)

omer61
15.04.2010, 23:09
ne gerek var böyle bir başlığa yahu, ne dediyse demiş napalım, çok da bağlamaz leminin lafları, trabzonspor taraftarını ve futbolcusunu

Erdal
15.04.2010, 23:10
bkandil,

Endişem şu, kolay adam siliyoruz biz...Çok hain üretiyoruz...Bundan 20 sene önce siyasi olarak demiştim birine " Abi bir camia bu kadar çok hain üretiyorsa sizce de bir problem yok mu" diye...Şimdi aynı şey Trabzonspor da...Bu kadar kolay "hain" olmamalı insanlar...Hata, eksik, sitem, aşkolsun vesaire eyvallah...Ama tepkinin dozajı öyle oluyor ki "Tamam ulan işim yok sizle" noktasına getiriyoruz insanları...Oysa herkes lazım bize....Ben de yapıyorum bazen...Kendime de diyorum bunu yanlış anlama...Kelimeleri özenle seçmek lazım...Kelime seçme problemimiz var bizim...Öyle görünüyor ki Lemi nin de var :)

Gamze
15.04.2010, 23:13
Özer'in attığı gol demiyor, Fenerbahçe'nin attığı gol diyor. (Özer'in kadroda olmadığı maçlar da dahil sanırım buna)

İşte tam da bu noktada ne demek istediğini doğru anlatamadığını düşünüyorum zaten.

Yapmayın. Bir insan tek günde Fenerli olur mu?

Ağır yakıştırmalar bunlar.
Sitem edelim ama silmeyelim tek kalemde. Biraz daha sakin olalım diyorum. Başka bir şey değil.

Yoksa söyledikleri elbette abuk subuk, yakışmamış laflar.

Adil ÖZGÜR
15.04.2010, 23:15
ne gerek var böyle bir başlığa yahu, ne dediyse demiş napalım, çok da bağlamaz leminin lafları, trabzonspor taraftarını ve futbolcusunu

Ömeri destekliyorum,

Lemi Trabzonsporun Başbakanı, Trübünlerden öyle bağırıyorduk. (Bende bağırdım)
Bazen kastini aşan konuşmalar yapabiliyor,
Bazen kastini aşan adaylıklar da yapabiliyor,
Mesela Trabzonspora Başbakan yapıyoruz onu, o İstanbul Gaziosmanpaşaya Belediye Başkanı olmaya çalışıyor.:D
Oldumu şimdi.
Olmadı.
Açıklaması yakışı kalmamıştır. Camiamıza tezat bir açıklama, gündemde tutmakta aynı tezatlıkta ısrar etmek oluyor.

Ömeri destekliyorum.

Cem Kıran
15.04.2010, 23:17
İşte tam da bu noktada ne demek istediğini doğru anlatamadığını düşünüyorum zaten.

Yapmayın. Bir insan tek günde Fenerli olur mu?

Ağır yakıştırmalar bunlar.
Sitem edelim ama silmeyelim tek kalemde. Biraz daha sakin olalım diyorum. Başka bir şey değil.

Yoksa söyledikleri elbette abuk subuk, yakışmamış laflar.

Fenerli olmak konusu bence Özer Fb'ye gittikten sonra dğl çünkü Fb ile bağlantısı ve nefreti olan bir Trabzon'lunun kendi öz yeğenini gidip o takıma verir mi? bence vermez di..Önceden gelen bir sempatisi var ki gidip verdi o klübe.İçinde Fb nefreti olan milyon euroları reddeder 5 ay daha sabreder yine Ts'ye gelirdi..

Erdal
15.04.2010, 23:18
Siyaset gibi oluyor ama mevzuyu anlatmak için bire bir olduğu için örnek veriyorum...Adam gençliğinin en güzel dönemlerinde yıllarca hapis yatmış şunu yapmış bunu yapmış...Bir kere bizden farklı ya da maksadını aşmış bir laf etmeye görsün...Hain....

Şimdi Lemi örneği buna çok benziyor...Başka örnekler de var buna benzer bizim camiada...Kelimeleri dikkatli seçmek lazım...Ben böyle düşünüyorum...

krdnz
15.04.2010, 23:30
Bizi reyting aracı olarak kullanıyorlar gibime geliyor.

5 Mayıs,intikam,rövanş diyerek maça olan ilgiyi artırma çabası var sanki.

Gamze
15.04.2010, 23:30
Fenerli olmak konusu bence Özer Fb'ye gittikten sonra dğl çünkü Fb ile bağlantısı ve nefreti olan bir Trabzon'lunun kendi öz yeğenini gidip o takıma verir mi? bence vermez di..Önceden gelen bir sempatisi var ki gidip verdi o klübe.İçinde Fb nefreti olan milyon euroları reddeder 5 ay daha sabreder yine Ts'ye gelirdi..

Lemi defalarca gündeme getirmişti Özer konusunu. Transferden sonra da söyledi hep, çok uğraştım ben ama olmadı diye.
Olmak zorunda da değildi ayrıca. Profesyonel oyuncu Özer, neresi onun için daha avantajlıysa orada oynar nedir yani.
Taraftar gibi hareket etmesini bekleyemeyiz ki herkesten.

salihismet
15.04.2010, 23:32
Adam hem 96 da kaybedilen sampiyonluga üzüldügünü söylüyor, ve 0 tarihde macin oynanmamasini istiyor, demek ki hala
onun sokundan kurtulamamis. diger taraftanda Trabzonsporun olmadigi yerde fb liyiz diyor, yani ailece Trabzonspordan sonra
fb yi tutuyorlar.

Trabzonsporu tutan birisi ikinci takim olarak Reali tutabilir, fakat istanbul takimlarindan asla tutamaz. 96 da bu takim icin intihar edenler olmus,
sahsen bir yakinim gibi bunlara üzüldüm, olmamasi gerekirdi diye düsünüyorum, demek ki orada kaybedilen sampiyonlugu dünyanin sonu diye
algiladilar, bu ugurda ölenlere saygi duyuyor, ve asla tasvip etmiyorum bu intihar olaylarini, insanlar hayatlarina bu gibi spor olayi yüzünden
son vermemeli. Bu olaylari Leminin söyledikleriyle ilisgilendirmemek lazim, ayrica insanlarin tercihleride kendilerini ilgilendirir, Trabzonsporda oynamis olabilir
Trabzonluda olabilir, baska bir takimi tutmasi bu kadar önemli mi? Sonucta bu kisinin kendi tercihidir, bence bu tür olaylara böyle
yaklasmamak lazim.

Paksoy
lemi kim ya bizde oynamış bir oyuncu bence bukadar mesaja değmez naparsa yapar

mhayri
Lemi efendi O maçta Eroldan yediği çalımı izah etsin önce...
Saçma sapan bir iş adamıdır lemi benim için ve futbol namına dedikleri zerre kadar
kale alınacak şeyler değildir...
Hele o transfer XXX...Anlatsak burdan Ankara'ya yol olur...

Erdal
Bizi reyting aracı olarak kullanıyorlar gibime geliyor.

5 Mayıs,intikam,rövanş diyerek maça olan ilgiyi artırma çabası var sanki.

Bence bunda bir sakınca yok...Maç a ilgi artabileceği kadar artsın...

SEDAT
15.04.2010, 23:33
- Özerinde dozer cemil gibi yürek için oynamasını beklemek haksızlık olurdu gerçekten...

bkandil
15.04.2010, 23:33
Erdal Abi;
Çabuk siliveriyoruz insanları, bu konuda hakkını teslim etmek lazım.
Ama demiş ya Nasreddin Hoca "Hırsızın hiç mi kabahati yok"

Bu insanlar camiada bir çok şeye malolmuş insanlar, bir şey söyleyeceksen önce üç düşün, sonra bir söyle...

Böyle örneklerimiz de bol bizim...

Yarın bir Fenerbahçelinin "zamanında ne yapmışız size, futbolcularınız hala unutmamış" demesi beni sinirlendirir açıkçası...

Kapanmış yarayı kaşımak niye...

Cafer Bulur
15.04.2010, 23:35
Ayrica özerin Trabzonsporlulugu da ciddi bir sekilde tartisilir.

Trabzonsporlu fb de oynayabilir ama fb ye sirin gözükmek icin de her yola basvurmamali.

Özer nerdeyse kendisini fb ile özdeslestirecek,bir Trabzonsporlunun yapacagi isler degil bunlar...

Hekimoğlu
15.04.2010, 23:38
Başbakana yakışmadı bu sözler.

Erdal
15.04.2010, 23:39
Hatta mümkünse bu maç Lig in önüne geçsin :)...

Emre ÖZTÜRK
15.04.2010, 23:40
o maçı 1-0 dan verdiğimize şaşırmıyorum.İnsanın böyle futbolcusu olursa 3-0 dan da verir maçı.

Cafer Bulur
15.04.2010, 23:42
o maçı 1-0 dan verdiğimize şaşırmıyorum.İnsanın böyle futbolcusu olursa 3-0 dan da verir maçı.
Lemi o sezon hayatinin sezonunu oynamisti,hatirlayanlar bilirler.

Tamam leminin son aciklamalari yanlis ama yigidi öldürsek de hakkini vermemiz lazim.

krdnz
15.04.2010, 23:43
Hatta mümkünse bu maç Lig in önüne geçsin :)...

Beşiktaş maçı öncesi bile bizimle oynayacakları final konuşuluyorsa geçmiş bile :)

salihismet
15.04.2010, 23:44
Erdal abi;
Özer'e hiç bir lafım yok, profesyonel futbolcudur, canı nerede oynamak istiyorsa orada oynar.
Ama söz konusu bu camianın Hamal'lıktan alıp Başbakan'lığa getirdiği Lemi ise; gönül isterdi ki, Özer'in Fenerbahçe'ye transferi sürecinde Özer'in menajeri olarak (kendisi öyle söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam) Trabzonspor yönetimine karşı tavırları daha farklı olmalıydı...

Efsane kadroyla 6 kez sampiyon olduk, herkes fedakarlik yapti, satilan ekonomik katgida sagladi, oynayanlarda degerinin cok altinda para alarak
fedakarlikta bulundular, artik o devirde yasamiyoruz, Alikemal gibi aglayarak Trabzonspordan ayrilan futbolcular yok artik. Menejerler bu isten
para kazanirlar, eger Lemide menejeriyse onunda kazanma hakki vardir, belki Trabzonsporda istedigi parayi alamadi, yani kisacasi
devir degisti, bu devire artik ayak uydurmaliyiz, kendimizi bu gibi seylere alistirmaliyiz, M. Ali Y de fb nin kongre üyesidir, bizede senelece
baskanlik yapmis, halada onursal baskandir kendisi. (her ne ise yariyorsa bu onursal baskanlik)

krdnz
15.04.2010, 23:44
Hatta yarın liderin maçı var neredeyse haberi yapılmıyor.

Cem Kıran
15.04.2010, 23:45
Lemi defalarca gündeme getirmişti Özer konusunu. Transferden sonra da söyledi hep, çok uğraştım ben ama olmadı diye.
Olmak zorunda da değildi ayrıca. Profesyonel oyuncu Özer, neresi onun için daha avantajlıysa orada oynar nedir yani.
Taraftar gibi hareket etmesini bekleyemeyiz ki herkesten.

Benim zaten Özer'e sözüm yok Gamze.Onu yönlendiren dayısında.Ne kadar çok uğraştığını kendisinden başka birinin söylediğini duymadım ben.Kendini aklamak için söylenmiş birkaç sözden ibaret değil.Trabzon'a verirken cebine girecek olan parayla Fb'ye verirken cebine girecek olan paranın aynı olmadığı çok ortada yani Lemi'nin menejerlik parası..Tamam Özer profesyonel kabulum ama Lemi bir taraftardır..Sen Trabzon'lusun Fb ile Trabzon arasında bir çok gerginlikler oldu elimizden o kadar şampiyonluk çaldılar..İnsanın içi biraz cız eder ya..

Erdal
15.04.2010, 23:48
Beşiktaş maçı öncesi bile bizimle oynayacakları final konuşuluyorsa geçmiş bile :)

Aynen...Ben de acayip mutluyum bundan...Basın diyoruz ya...Kızıyoruz hani...Basın da biliyor ki Trabzonspor satar....Yani basın ın bizi dışlama imkanı yok...Çok mu severler bizi ? Hayır...Ama mecburlar...Çünkü biz satarız...Çünkü Trabzonspor taraftarının pastaya katılımı 3 le çarpılır...Ben fb liyim bjk liyim gs liyim deyip takımdan haberi bile olmayan büyük bir kitleye karşılık Trabzonspor luyum diyenlerin umum ekseriyeti içindedir hadisenin...

Tam da bu noktada Bursa'nın şunun bunun şampiyonluğu bizi tartışılır hale getirir diyenlere neden katılmadığımı söylüyorum :)

Trabzonspor bu gidişle bile 10 sene daha sermayeden yer...Bir de üstüne koyabilsek...

hodlu
16.04.2010, 00:14
Lemi siyaset yapmış.Kalbimizi yaktığını biliyordur heralde.Kısacası Lemi sana yakışmadı bu sözler..............

Uğurtan
16.04.2010, 00:18
Lemi mi?

O kim ya..

Ben tanımıyorum öyle birini..

Boşverin gitsin..

Kaale alınabilecek bir adam değil..

28TS61
16.04.2010, 00:18
gündemden düsmemek icin sacma aciklamalar. baska yegenin varmi satmak icin lemi ???

SEDAT
16.04.2010, 00:24
- Şaşırmıyorum ama Üzülüyorum..

Sefaenes
16.04.2010, 00:33
insallah Lemi bundan sonra Trabzonspor hakinda konusmaz ile yorum fala yapmak istiyorsa 2 olan takimi Fb hakkinda yorum yapsin. Lemi ve lemisporculardan nefret ediyorum

kudu_61
16.04.2010, 00:36
son zamanlarında bayağı izlediğim lemi beni teknik direktörlüğünde de şaşırtmadı yorumculuğunda da şaşırtmıyor beklediğim lemi yorumları bunları ünal söylese koyardı, ali kemal, hami söylese koyardı ama inanın lemi söyleyince hiç koymadı benim bildiğim lemi hep buydu bu yüzden hiç şaşırmadım bu adamın isminin takımımla aynı karede yayınlanmasını kesinlikle istemiyorum eski bir Trabzonsporlu lemi den alacağız yorumları sözünü hiç duymak istemiyorum bir insan ancak bu kadar kaypak yorumlar yapabilir hiç sevmiyorum seni lemi hiiiçç

mashal61
16.04.2010, 00:39
Madem kendini fenerbahçe'ye transfer olmuş gibi hissediyor, sattık gitti.

Neden hala "eski Trabzonsporlu" deniyor, neden düşmüyor Trabzonspor'un yakasından?

Ömer Kibar
16.04.2010, 01:04
Finali de git fb tribününde izle göründüğün gibi ol

Murat 61
16.04.2010, 01:13
Habu adamıdamı kaale alcağuk. Ne gerek var moral bozmaya ki konuşsun dursun he deyin sallayın gitsin !!!

Ben öyle yapıyorum. Bizden olmasın zaten bu şahsiyet.

BDiler61
16.04.2010, 01:13
Lemi futbolcuykende hep birilerine özenirdi.şota nın hareketlerini yapmaya çalışır rezil olurdu yine birine özenmiştir ciddiye almayın Lemi'yi.

servet nuh
16.04.2010, 01:26
son zamanlarında bayağı izlediğim lemi beni teknik direktörlüğünde de şaşırtmadı yorumculuğunda da şaşırtmıyor beklediğim lemi yorumları bunları ünal söylese koyardı, ali kemal, hami söylese koyardı ama inanın lemi söyleyince hiç koymadı benim bildiğim lemi hep buydu bu yüzden hiç şaşırmadım bu adamın isminin takımımla aynı karede yayınlanmasını kesinlikle istemiyorum eski bir Trabzonsporlu lemi den alacağız yorumları sözünü hiç duymak istemiyorum bir insan ancak bu kadar kaypak yorumlar yapabilir hiç sevmiyorum seni lemi hiiiçç
....aynen öyle....trabzonsporlunun tek takımı vardır,başka bir takıma da sempatim var diyen otomatikman trabzonsporlu değildir

Napoli
16.04.2010, 01:29
Burda Konuşmayla olmuyor işte.. boyle seylere ne yazıkki tepkimizi maçlarda veremıyoruz.

Lemi olsun 2016 olsun satdyum olsun veremıyoruz anlamıyorum ben bunu...

Napoli
16.04.2010, 01:31
Öyle bir pankart yaparsınki maçta suratı kızarır özür dileme gereği duyar..

severdim kendisni ama sırf menjerliğe oynadığı için saçma sapan açıklamalar yapmaya başladığından beri soğudum kendisinden..

Allah yolunu açık etsin.Trabzonspor hakındada bık bık bık konusmasın mümkünse.

Erdem Koltuk
16.04.2010, 01:43
Zamanında Lemi'nin ilk 11 çıktığı maçlardan nefret ederdim.Futbol fukarası bir adamdı.Hiç sevmedim onu.2 lafı bir araya getirip konuşamaz zaten.O kadar uzun röportaj nasıl yapmış hayret ettim.

Allahtan ciddiye alınacak bir adam değil.Şota,Ünal,Hami,Tolunay falan dese bu tip şeyler üzülürdüm.Lemi ne derse desin valla..

Y-DRMS
16.04.2010, 01:47
Trabzonspor un olmadığı yerde diyorsun da TRABZONSPOR fenevbahçe ile aynı ligde değil mi derler adama lemi

Peleray
16.04.2010, 02:36
senin de iki hafta da bir sakatlanan yiğenin de yolu açık olsun lemi trabzonspor üzerinden nemalanma tv programlarında da trabzonsporu temsilen katılma yeter...

POYRAZ
16.04.2010, 03:38
Bence fazla abartmaya gerek yok.
Yegeninin oynadigi takimin kazanmasini istemesi bence
cok da anormal bir sey degil.
Bunu söyleyen eski bir Trabzonsporlu oyuncu olunca tepki cekmesi de normal takibi.
Belki biraz daha sansürlü sekilde söyleseydi daha iyi olacakti ama
ben yine de diger renktaslar kadar kizmadim.

şenolkılınç
16.04.2010, 09:55
Trabzonsporun olmadiĞi yerİ bİlmem ama trabzonsporun olduĞu hİÇ bİr yerde lemİ Çelİk yoktur bunu bİlİyorum

İskender Çakmak
16.04.2010, 09:58
Leminin dediklerini ciddiye bile almiyorum ben
ozer transferinde rengini belli etmistir

mahmuter61
16.04.2010, 10:17
Kaypak!!!Kahpe kişiliksiz böyle adamların Trabzonsporla adını anmak ahmaklıktır kale alınacak biri değil

silentpain61
16.04.2010, 10:26
sanırım lemi fenere satıcak birini buldu...
hala 96 lafları yapmak lemi gibi o yıllarda kalmış hala o günleri yaşıyanlara yakışır zaten.
yawww ne 96 sı 2010 dayız sadece bir final maçına çıkıyoruz lemi intikam filan yok sadece kupayı kazanma hırsı var anlaşılan sendede siyaset hırsı var baksana formasını yıllarca terlettiğin takım hakkında böyle konuştuğuna göre??? Trabzonsporun olmadığı bir yer hayal edip o hayale göre cümle kurduğuna göre ya sağlam yaşlansın yada para sağlam bozmuş seni lemiiiiiiiiiii...
uzak olasın bize lemi

zafer6161
16.04.2010, 10:26
tamam haklısınızda özer trabzonspora gelmek istedi fakat biz alamadık,ankarasporun başkanı melih gökçek bonservis bedelini çok yüksek tuttu ,ha şuda var sezon sonu serbestti,o zaman bize gelebilirdi,ama şunuda göz ardı etmemek gerekirki özer yıldız olmadan önce bizde zamanında bedava almamıştık,,,lemi yede bir çift lafım var,trabzonun olmadığı yer yok,boşuna dememişler bize her yer trabzon diye,ama sanırım lemi şunu kasteddi,fb nin bizle oynamadığı tüm maçları kazanmasını istemiş,bu da gayet doğal....

rcsW_iaVXf4

alan
16.04.2010, 10:30
Yaş itibarı ile bende hatırlamam,atalarınız dedeleriniz size anlatmadı mı ? Trabzonspor kulübü vücuda gelmezden önce Trabzon'da Galatasaray,Fenerbahçe sevgisini. Lemi yalan söylememiş,Trabzonspor yok iken bu takımların peşinden gidilmiş.Hala daha yaş itibarı ile 50-60 yaş civarında ki büyüklerimizin içerisinde bir İstanbul aşkı yatmaktadır.Yormayın kendinizi,benim kayınpeder Trabzonlu,yenilen ezilen Trabzonspor'a ne kadar sövüyorsa içinde ki Beşiktaşlılıkta Beşiktaş'a o kadar küfür ettiriyor. Rahat olun,Lemi burada ki herkes kadar,hatta daha çok Trabzonsporludur.

Ayrıca Lemi Özer'i Trabzon'a getirmek,Özer'de Trabzon'a gelmek için ne kadar yırtındı bir araştırın isterseniz.

nbay
16.04.2010, 10:44
Benim zaten Özer'e sözüm yok Gamze.Onu yönlendiren dayısında.Ne kadar çok uğraştığını kendisinden başka birinin söylediğini duymadım ben.Kendini aklamak için söylenmiş birkaç sözden ibaret değil.Trabzon'a verirken cebine girecek olan parayla Fb'ye verirken cebine girecek olan paranın aynı olmadığı çok ortada yani Lemi'nin menejerlik parası..Tamam Özer profesyonel kabulum ama Lemi bir taraftardır..Sen Trabzon'lusun Fb ile Trabzon arasında bir çok gerginlikler oldu elimizden o kadar şampiyonluk çaldılar..İnsanın içi biraz cız eder ya..

nasıl yönlendirmiş olabilir özeri sence? adama karşılık istedikleri bonservis bedeli belli biz bunu verebildik mi tabiki hayır,4 milyon 250bin euro artı iki futbolcu verildi özere karşılık,sense gidip işe yaramaz yabancı oyunculara bu kadar paralar veriyosun..
3 sezon önce devre arasında özer le yönetimimiz arasında geçen bir mevzu vardı,o dönem sonu özerin sözleşmesi bitiyor ve uzatma için ankaraspor görüşmeler yapıyordu,
bizim akıllı asbaşkanımız özere imza atmamasını bu dönemde yaşayacağı maddi kayıpları ise klubün karşılayacağını söylemiş,böyle amotörce bir yaklaşım olabilir mi? adamın koskoca yarım sezonu heba olacak sense bu adamı para vermeden bonservissiz alacaksın,o devre arasında mantıklı bir bonservis bedeliyle bu transfer hallolurdu,ancak özer baskılara dayanamadı ve sözleşmesini kendi geleceğini de düşünerek uzattı.. suçlu burada lemi mi oluyor yani? leminin açıklamaları da tamamen öz yeğeni özerin fenerbahçede oynamasından ve yeğeni bahanesiyle de fenerbahçeyi takip etmesinden ibarettir..
iyi oynamış ya da kötü oynamış oralara girmiyecem ama lemi herşeye rağmen bizim bir değerimizdir.. gereksiz yere lekelemeyelim oyuncumuzu

zafer6161
16.04.2010, 10:50
nasıl yönlendirmiş olabilir özeri sence? adama karşılık istedikleri bonservis bedeli belli biz bunu verebildik mi tabiki hayır,4 milyon 250bin euro artı iki futbolcu verildi özere karşılık,sense gidip işe yaramaz yabancı oyunculara bu kadar paralar veriyosun..
3 sezon önce devre arasında özer le yönetimimiz arasında geçen bir mevzu vardı,o dönem sonu özerin sözleşmesi bitiyor ve uzatma için ankaraspor görüşmeler yapıyordu,
bizim akıllı asbaşkanımız özere imza atmamasını bu dönemde yaşayacağı maddi kayıpları ise klubün karşılayacağını söylemiş,böyle amotörce bir yaklaşım olabilir mi? adamın koskoca yarım sezonu heba olacak sense bu adamı para vermeden bonservissiz alacaksın,o devre arasında mantıklı bir bonservis bedeliyle bu transfer hallolurdu,ancak özer baskılara dayanamadı ve sözleşmesini kendi geleceğini de düşünerek uzattı.. suçlu burada lemi mi oluyor yani? leminin açıklamaları da tamamen öz yeğeni özerin fenerbahçede oynamasından ve yeğeni bahanesiyle de fenerbahçeyi takip etmesinden ibarettir..
iyi oynamış ya da kötü oynamış oralara girmiyecem ama lemi herşeye rağmen bizim bir değerimizdir.. gereksiz yere lekelemeyelim oyuncumuzu

:):):alkış::alkış:

Cem Kıran
16.04.2010, 10:56

Arkadaşım söylediklerin medyaya yansıyan yerlerinden ibaret.Olayın iç yüzünü hiç kimse bilemez..

Kazım Uzunboy
16.04.2010, 10:57
96'da ki maçta belkide kendini Fb'li hissettin. O yenilginin sebeplerinden di belkide..

Recep Alkan
16.04.2010, 11:01
Özer'in Trabzonspor'a kazandırılmamasında ne Özer'in nede Lemi'nin bir kabahati yoktur. Trabzonspor kendi evladım diyip gereksiz bir politika izlemiştir.

Her zaman olduğu gibi beleş yollara gitmiştir ve elinden kaçırmıştır.

Lemi'nin açıklamaları ise bambaşka bir boyut.

Tayfun
16.04.2010, 11:04
Özer'i fb'ye satmaya uğraşmasından belli zaten...

Erbay
Yaş itibarı ile bende hatırlamam,atalarınız dedeleriniz size anlatmadı mı ? Trabzonspor kulübü vücuda gelmezden önce Trabzon'da Galatasaray,Fenerbahçe sevgisini. Lemi yalan söylememiş,Trabzonspor yok iken bu takımların peşinden gidilmiş.Hala daha yaş itibarı ile 50-60 yaş civarında ki büyüklerimizin içerisinde bir İstanbul aşkı yatmaktadır.Yormayın kendinizi,benim kayınpeder Trabzonlu,yenilen ezilen Trabzonspor'a ne kadar sövüyorsa içinde ki Beşiktaşlılıkta Beşiktaş'a o kadar küfür ettiriyor. Rahat olun,Lemi burada ki herkes kadar,hatta daha çok Trabzonsporludur.

Ayrıca Lemi Özer'i Trabzon'a getirmek,Özer'de Trabzon'a gelmek için ne kadar yırtındı bir araştırın isterseniz.

Mesela babam 56 yaşında, eskiden fbliymiş. Maçlara bile gittiği oluyormuş. Yani Trabzonspor kurulmadan önce. Şu an içinde bir şey yattığına inanmıyorum. İçinde yatar derken, eskiden olan bir şey mi var, sona mı erdi, etkisi mi devam ediyor? İçinde bir şey yatan Trabzonsporlu olamaz bence.

Emre Emiroğlu
Özer'in Trabzonspor'a kazandırılmamasında ne Özer'in nede Lemi'nin bir kabahati yoktur. Trabzonspor kendi evladım diyip gereksiz bir politika izlemiştir.

Her zaman olduğu gibi beleş yollara gitmiştir ve elinden kaçırmıştır.

Lemi'nin açıklamaları ise bambaşka bir boyut.

Kesinlikle hak veriyorum..Böyle anlayış , böyle politika olmaz olsun..

Çok amatörce.

nbay
16.04.2010, 11:05
Arkadaşım söylediklerin medyaya yansıyan yerlerinden ibaret.Olayın iç yüzünü hiç kimse bilemez..

evet sorunda orda zaten olayın iç yüzünü bilmeden insanlar hakkında atıp tutmak ve gereksiz yere karalamak

Mucahid Erdogan
16.04.2010, 11:06
sendemı lemi barı senı bu ıstanbul havası degıstırmeseydı cok yazık olmus artık ona karsı bı sevgım kalmadı dıyebılırım zaten azalmıstı sımdı hıc yok

Cem Kıran
16.04.2010, 11:07
evet sorunda orda zaten olayın iç yüzünü bilmeden insanlar hakkında atıp tutmak ve gereksiz yere karalamak

Lemi menejerlik parasını az bulduğu için mi fbye verdi Özer'i.Yoksa bizim yönetimin saçma sapan politikasından mı gitmiştir.Kanıtlaya bilir misin?

Emre Emiroğlu
16.04.2010, 11:08
Özer'i fb'ye satmaya uğraşmasından belli zaten...

Aylarca bize satmaya çalıştı da ne oldu ? 50 milyar için özer gibi adamı bırakıp Zafer Yelene milyonu verirken bizim evlatlarımızın gururunun kırılacağını hiç hesaba katmadık..

Lanet olsun böyle anlayışa. Tam bir saçmalık. Durum bu haldeyken Lemi de tabiki gidip en iyi şekilde Özeri pazarlayacaktı.. Bence iyide yaptı.

TheCrow
16.04.2010, 11:08

Duyan da Lemi 85 yaşında zannedecek.

Recep Alkan
16.04.2010, 11:10
Lemi menejerlik parasını az bulduğu için mi fbye verdi Özer'i.Yoksa bizim yönetimin saçma sapan politikasından mı gitmiştir.Kanıtlaya bilir misin?

Bana sen Leminin Özer'i menejerlik parası yüzünden Fener'e sattığını ispatayabilir misin ?

Trabzonspor Özer'i politikası yüzünden kaybetmiştir.

bu konu tartışma dahi götürmez, tartışılacaksa buyrun konuşmalarını tartışalım.

nbay
16.04.2010, 11:12

melih gökçeğe bilmem kaç milyon euro bonservis bedelini kim verdi peki? patnosspor başkanı? yoksa aziz yıldırım mı?

Cem Kıran
16.04.2010, 11:12
Bana sen Leminin Özer'i menejerlik parası yüzünden Fener'e sattığını ispatayabilir misin ?

Trabzonspor Özer'i politikası yüzünden kaybetmiştir.

bu konu tartışma dahi götürmez, tartışılacaksa buyrun konuşmalarını tartışalım.

Recep kardeşim hiç birşey kanıtlanamadığı için ztn kimimiz Lemi'ye kimimiz Ts'ye suçu buluyor.Ben bunu anlatmak istiyorum..

maxim
16.04.2010, 11:13
Böyle bir açıklama yapan adamın Trabzonspor camiasına olan veya olması muhtemel olan bağı koparılmalıdır.

Mesela taraftar olarak Lemi bizden değildir tarzında bir açıklama falan...

Demek istediğim, bir gün bir kanalda çıkıp da Trabzonspor'u temsilen bir programa katılamamalıdır.

Dursun Kaplan
16.04.2010, 11:13
Bu klübe emeğin var diye sana saygı gösteriyordum Lemi bey.

Ama şu açıklamadan sonra gözümde ufacık bir değerin kalmadı. Böyle ezik açıklamalarınla seni başbaşa bırakalım.

Mümkünse şanlı klübümüzün adını pis ağzına alma.

Cem Kıran
16.04.2010, 11:14
melih gökçeğe bilmem kaç milyon euro bonservis bedelini kim verdi peki? patnosspor başkanı? yoksa aziz yıldırım mı?

Haa işte bak kendin sölüyorsun.Para için Ts'yi satan konuma düşüyor o zmn Lemi.Ben Lemi'nin yerinde olsam oynatırdım Özer'i Ank.'da 1 sezon daha beklerdim Ts'nin o parayı vermesini.Herşey Ts için;)

mustafadinç
16.04.2010, 11:15
İşte bu adam Trabzonlu ama Trabzonsporlu değil ben ise Eskişehirliyim ama sonuna kadar Trabzonsporluyum yazıklar olsun sana ey Lemi Çelik yeğeninide al ablanıda al nereye gidersen git.

Recep Alkan
16.04.2010, 11:16
Özer olayı çok farklı bir boyut, Lemi'nin bu talihsiz açıklamaları daha başka bir boyuttur.

Arkadaşlar birbirine karıştırmayalım.

Konuyu da ÖZer konusuna çekmeyelim.

Lütfen...

nbay
16.04.2010, 11:24
Haa işte bak kendin sölüyorsun.Para için Ts'yi satan konuma düşüyor o zmn Lemi.Ben Lemi'nin yerinde olsam oynatırdım Özer'i Ank.'da 1 sezon daha beklerdim Ts'nin o parayı vermesini.Herşey Ts için;)

arkadaşım lemiyle olayın ne ilgisi var anlamıyorum,melih gökçek belirledi 4milyon 250 bin euro bonservis bedelini lemi değil ki,bu parada anlaştıkdan sonra lemi girmiştir belki devreye orasını bilemiyorum,
zamanında lemi getirmedi 18 yaşındayken trabzona,bizim yöneticiler de ilgilenmeyip paf takımda oynar demediler mi ? bunlar hep eski konular ama yıllar yılı sanki özer konusunda lemi tek suçluymuş gibi insanların doldurulduğu konular..

nbay
16.04.2010, 11:27
Özer olayı çok farklı bir boyut, Lemi'nin bu talihsiz açıklamaları daha başka bir boyuttur.

Arkadaşlar birbirine karıştırmayalım.

Konuyu da ÖZer konusuna çekmeyelim.

Lütfen...

haklısın ama özer konusu yüzünden herkes lemiye düşman oldu,bu da bir gerçek :)

Recep Alkan
16.04.2010, 11:29
İyi de o konuda Lemi'nin kabahati yok, bizim yönetim ölücü politikası izlemiştir.

Bir adama 6 ay boşta kal (tabiri caizse) denir mi yahu ?

NEden 1,5 milyon vermemek için, şimdi ne oldu ?

Emre Emiroğlu
16.04.2010, 11:32
Ben bu anlayışı anlayamıyorum. Tabiki paranın pazarlığı yapılacak. Parayı az buluyorsa tabi ki başka yere pazarlayacak. Neden herkes göz ardı ediyor maddiyatı ? Lemi ve Özer trabzonlu diye neden daha az paraya oynayacakmış ? Zafere verdiğimiz paraya Özer çoktan gelmişti Trabzona. Verdik mi ? Hayır !

Zafer nerde oynuyormu ? Oda hayır. Dışarıdan alınca kıymetli , içeriden alınca ya beleşe alıcaz yada cüzi miktarlara ?

Neyse hakkı onu verin kardeşim. Fazla para veren yere tabiki gidecek... Leminin açıklamasına değinmiyorum. fakat para yüzünden Özeri Fenerbahçeye vermesini anlayabiliyorum..

Lakin bu klüp ve taraftarlar bunu anlayamayacak.

nbay
16.04.2010, 11:34
İyi de o konuda Lemi'nin kabahati yok, bizim yönetim ölücü politikası izlemiştir.

sen ben leminin kabahati olmadığını biliyoruz ama çok kişi suçlu buluyor lemiyi

Cem Kıran
16.04.2010, 11:34
Size bir soru sorayım arkadaşlar..

Lemi Ts-Fb finalinde hangi takımı tutar?

Yeğeninin takımını mı memleketinin takımını mı?:)

Gökhan Döner
16.04.2010, 11:36
Allahtan yerel seçimlerde de belediye Başkanlığına adaylığını koymuştu.
İyiki olamamış.
Hangi Trabzonlu veya Trabzonsporlunun elinden Tutardı acaba
Başkan adaylığını koyduğu ilçede Güngören Yarısından çoğu Trabzon ve çevre Karadeniz illeri

Emre Emiroğlu
16.04.2010, 11:37

İkisini de tutar bence.. Keyifli bir maç izler

Recep Alkan
16.04.2010, 11:37
Birçok arkadaşımız çok biliyor da ondan. (Aynı bizim gibi)

Arkadaş herkes sanıyor ki, bir oyuncunun kafa kağıdında Trabzon yazıyorsa, o adam biz ne verirsek ona oynayacak. Böyle birşey var mı ya ?

22-23 yaşında bir genç için 1,5 Milyonun hesabı yapıldı zamanında, ama iki gence 2 milyon verildi. (ismail ve buğra). Özer'de ne eksik gördüler ki almadılar.

Mantığa bak, sen Trabzonslusun bekle 6 ay.

Mantığa bak, sen Trabzonlusun sözleşmen devam ederken gel çak imzayı.

Mantığa bak, sen Trabzonlusun menejerinle görüştürme bizi.

Arkadaş, bu iş profesyonel bir iş ise profesyonel gibi davranacak ve gereğini profesyonel yapacaksın.

cantona_1461
16.04.2010, 11:41

kardeş aynı dönemde özerin ayağı kırıktı oynamıyordu zaten..boşta kalma gibi bir durum yok ortada..sözleşmesinin bitimine 6 ay kala futbolcuya lemi imza attırıyorsa o leminin ne kadar trabznlu olduğunu gösterir zaten..

Emre Emiroğlu
16.04.2010, 11:41

Arkadaş herkes sanıyor ki, bir oyuncunun kafa kağıdında Trabzon yazıyorsa, o adam biz ne verirsek ona oynayacak. Böyle birşey var mı ya ?

22-23 yaşında bir genç için 1,5 Milyonun hesabı yapıldı zamanında, ama iki gence 2 milyon verildi. (ismail ve buğra). Özer'de ne eksik gördüler ki almadılar.

Arkadaş, bu iş profesyonel bir iş ise profesyonel gibi davranacak ve gereğini profesyonel yapacaksın.

Tamamına katılıyorum.

Recep Alkan
16.04.2010, 11:43
kardeş aynı dönemde özerin ayağı kırıktı oynamıyordu zaten..boşta kalma gibi bir durum yok ortada..sözleşmesinin bitimine 6 ay kala futbolcuya lemi imza attırıyorsa o leminin ne kadar trabznlu olduğunu gösterir zaten..

Lemi Trabzonspor yönetimi ile bu konuyu çok kez görüştü diye biliyorum ben. Ama Trabzonspordan herhangi bir adım gelmedi, ortaya para koyacağına devamlı nüfus kağıdı ile konuştu Trabzonspor yönetimi.

Kimse kusura bakmasın ama adam da gider bakar dalgasına.

Bıktırma politikası her zaman işe yarıyor. Bunu bu sene çok gördük...

cantona_1461
16.04.2010, 11:44

kardeş bizi trabzonlu yapan değerler bunlar dieğilmi zaten..bu dediklierini yapmıyorsa ne anladım ben trabzluluğumdan..

nbay
16.04.2010, 11:45

sorun da o işte adamın ayağı kırık ve oynamıyor,imzalamazsa parasını belkide alamayacak,o zaman 300-400 bin tl ye oynayan bir oyuncuydu muhtemelen belkide daha da azdır.. bu parayı garanti görüp kim kadro dışı kalmak ister ki? trabzonsporu mu düşünür ayağı kırıkken kendi geleceğini mi?

cantona_1461
16.04.2010, 11:46
Lemi Trabzonspor yönetimi ile bu konuyu çok kez görüştü diye biliyorum ben. Ama Trabzonspordan herhangi bir adım gelmedi, ortaya para koyacağına devamlı nüfus kağıdı ile konuştu Trabzonspor yönetimi.

Kimse kusura bakmasın ama adam da gider bakar dalgasına.

Bıktırma politikası her zaman işe yarıyor. Bunu bu sene çok gördük...
Dlgasına bakıyorsa nüfüs kağıdındaki trabzonu sildirsin...trabzonu kullanarak bi yere gelmeye çalışmasın...(lemi için de özer içinde geçerlidir)

nbay
16.04.2010, 11:49
kardeş bizi trabzonlu yapan değerler bunlar dieğilmi zaten..bu dediklierini yapmıyorsa ne anladım ben trabzluluğumdan..

bitti o değerler yıkılıdı artık,lemi futbolcuyken yapılırdı bunlar
lemi,hami,ogün,soner,kemal vs. gibi öz evlatlarımız varken yapılırdı bunlar.. boş mukaveleye imza atarlar para da konuşmazlardı hiç bir zaman.. belkide çok da paraları kalmıştır klüpte bilinmez ,ama bu değerler yıkıldı artık,işin içine milyon dolarlar girdi olayın özü bu!!

Recep Alkan
16.04.2010, 11:50

Arkadaşım neden anlamakta zorluk çekiyoruz.

O dönemler bitti, yok artık. Bitti ruhu ile pynayan oyuncular. Bakın bugün kadromuzda ki Trabzonlu bile ne halde. Kendini abilerinin fırçalarına rağmen toplayamıyor.

Eskiden Trabzonspor da oynamak büyük meziyet iken, bugün çok meşhur Fenerbahçedekilerin bile yüzüne bakan yok. Dünyamız ile birlikte futbolumuzda değişiyor arkadaşım. Artık bu iş her alanda profesyonelce yürüyor.

Gerçek bir fenerli yıllarca GS formasını öpüp, sonra da Fener'e gittiğinde neler söylüyor. Sakın biz farklıyız demeyin.

Bitti arkadaşlar, eğer başarı istiyorsan paran olacak, hak edene vereceksin.

Hami'nin bir lafı vardır,

Ben yabancı bir oyuncu olsam benim heykelimi Trabzon meydanına dikerlerdi diye.

Hala daha aynı mantık ile gitmenin bir sonucu yok.

Belki seni diğerlerinden ayıranlar bunlar, ama sen her oyuncuna sürgün hayatı yaşatıyorsun, takımından Trabzonluları resmen ihraç ediyorsun.

cantona_1461
16.04.2010, 11:54
recep ben onu bunu bilmem lemi hayatında ne kzanmışsa trabzon sayesinde kaznmıştır,trabzon sayesinde bi yere gelmiştir..Trabzonspor haber yollamasına rahmen lemi bunu yapıyorsa Leminin kazandığı parada bir kuruş hakkım varsa haram olsun ona..

Recep Alkan
16.04.2010, 11:58
Ben Özer konusunda haram etmem. Açıklamaları enine boyuna tartışılır.

Eğer bu işten bir oyuncu ekmek yiyorsa sende ekmek veren olarak gerekeni yapacaksın.

Bugüne kadar kaç eski oyuncu, hangi kulüp tarafından aranmış sorulmuş ?

Arkadaş kazandıkların yetti mi diye sormuş ?

Arkadaş ne iş yapıyorsun demiş ?

Arkadaş ne zaman sen büyük Trabzonsporlu idin çok emek verdin al bu da şimdi zor gününde bizden demiş ?

Futbolcu iken ne kadar itibarın arayanın soranın var ise bittikten sonra da o kadar yoktur.

İki tane hiç bilmediğimiz oyuncya milyon dökene kadar, herkesin evet dediği adama o sakatlık anında verecektin 1,5 milyonu bilader.

evrents
16.04.2010, 11:59

Evet bir ara ismail ve buğra diye 2 tane oyuncu aldık çok da iyi deniyordu.Ne oldu bu oyuncular hala karadenizspordalar mı?

Cem Kıran
16.04.2010, 12:07

Soruma cevap verecek???

nbay
16.04.2010, 12:09

tabiki trabzonsporu tutar,ama yeğeninin olduğu takımda kupayı alırsa yeğeni adına da sevinir

nbay
16.04.2010, 12:11
recep ben onu bunu bilmem lemi hayatında ne kzanmışsa trabzon sayesinde kaznmıştır,trabzon sayesinde bi yere gelmiştir..Trabzonspor haber yollamasına rahmen lemi bunu yapıyorsa Leminin kazandığı parada bir kuruş hakkım varsa haram olsun ona..

yollanan haber de ne haber ama var ya 2 çuval patates alıyoruz sanki

erkankoc
16.04.2010, 12:11
bide burda leminin dedigi sözlerden dolayi yönetimi elestirenler var...ulan lemi biz sana yillarca dayandik o forma altinda...senin ne farkin kaldi bursalidan kayseriliden...midemi bulandiriyosun sadece

Cem Kıran
16.04.2010, 12:12
tabiki trabzonsporu tutar,ama yeğeninin olduğu takımda kupayı alırsa yeğeni adına da sevinir

Göreceğiz Ts gol atarsa mutlaka kameralara yansır.Fb gol atarsa da mutaka göreceğiz bakalım..

Ayşe Aygün
16.04.2010, 12:19
Önce bana Lemi TRABZONUN olmadığı yeri söylermisin.Yada olmadığı yerde sen fb olabilirsin ama biz asla.Yazıklar olsun.

SEDAT
16.04.2010, 12:19
- Benim Anlamadığım Bu Muameleler neden engin baytara yapılmadı acaba....

- Ankaraspor Başkanı değilmidirki Özeri Fenere Vermek İistiyorum diye..

- Hadi zorla gittin fenere Bu Özerin daha önceki açıklamaları ve Leminin açıklamaları çokmu gereklidir..

- Bana engin gibi çocuklar gerek , para canlısı çocuklar değil..

FELD
16.04.2010, 12:20
Lemi kim ya ? ;)

SEDAT
16.04.2010, 12:24
- Hayzır Özerde kasıp kavuruyor sanki onuda anlamış değilim...

Kasım BEKTAŞ
16.04.2010, 12:29
bence Lemi bu kadar sözü edilecek bir değer değil... fazla kendinizi yormayın...geçiniz...

Şenol Altunsoy
16.04.2010, 12:35
İnanamıyorum bu yazılanlara ya.Gerçekten doğruymuş en kötü fikrin bile bir alıcısı varmış adamın demeci ortada kabak gibi duruyor.Bu demece ya yalan bunları söylememiş denir ya da yuh denir

Şahinoğlu
16.04.2010, 12:40
Lemi neydiki yeğeni ne olsun seneye yalvarır Özer'i Trabzonspor'a alın diye, özeirn oynayacağı takımlar ligin orta seviye takımları, şişirilmiş bir adam bizde oynayacak kapasitede değil, zaten fb de istatistikleri herşeyi söylüyor fb li kazma Selçuk bile daha verimli özerden, Özer ve dayısına başarılar geri kalan hayatlarında.

A.Gökhan AKIN
16.04.2010, 12:41
Boşa kendini Yırtma Lemi seni kimse TS tarihinde var olduğun için hatırlamıyordu. hatırlamayacakta Sen Ancak Ts tarihinde Bu fütursuz konuşmalarınla yer alacaksın yazık!!!

Miraç Atalay Çiftçi
16.04.2010, 12:46
Bunları söyleyen bir Trabzonspor'lunun geçmişte takımda oynamıs olmasına rağmen Trabzonspor Kültüründen zerre etkilenmediğini ve anlamadığını görüyoruz.
E tabi böyle bir demeç onu ön plana çıkaracak.
5 mayıs olsa ne fark eder, Trabzonspor aynı Trabzonspor.
Hangi kupa finaline "Almayalım bu kupayı, rakibe gitsin" anlayışıyla çıktık ki 5 mayıs'ta o düşüncemiz olsun!

SEDAT
16.04.2010, 12:49
- Adam düşünür bu sözleri söylerken acaba camiayı baskı altına alıyormuyum diye...5 mayısta 5 mayıs unuttuk kardeşim artık ..

- Özerde Kupa finalinde gol atarsa göbek atarsın artık..

DURAS
16.04.2010, 12:51
, o maçta 2. golde, erolun önünden geri geri kaçıp rahat orta yaptıran lemiydi, tabi yanlış hatırlamıyorsam, eğer doğru hatırlıyorsam, bu açıklamalarla birlikte acaba diyorum orada Trabzonspor yokmuydu!!!

bordo08
16.04.2010, 12:55
Laf buyurmuş lemi trabzonsporun olduğu yerde fenerliymiş.Adama sormazlarmı trabzonspopr nerede yok.Asıl trabzsporun olduğu yerde sen olamazsın paranın esiri olmuşsun..

zafer6161
16.04.2010, 13:10
özer hurmacı röportaj

Ankaraspor'daki çıkışıyla kendisini Ümit Milli Takım'da buldu. Almanya doğumlu bir Trabzonlu. Küçükken hokey, basketbol, voleybol, masa tenisi oynamış ama Lemi Çelik dayısı, Sadi Tekelioğlu da eniştesi olunca doğal olarak futbolda karar kılmış. En ilginç anısı, 1996'da Trabzonspor'u şampiyonluktan eden golü atıp gözyaşı dökmesine neden olan Aykut Kocaman'la 10 yıl sonra hoca-öğrenci ilişkisi yaşaması.

Türkiye'ye gelişin nasıl oldu?

KSV Baunatal PAF takımdaydım ve 4. Lig'e çıkacaktım. Ama hedefim çok daha büyüktü. Hep amatörlerden teklifler geldi. Ben de Lemi dayımla ve buradakilerle konuştum. Buraya gelmek istediğimi, kendime güvendiğimi söyledim. Lemi dayım ve eniştem olan Sadi Tekelioğlu yardımcı oldu. Direkt Ankaraspor'a geldim. Samet Hoca vardı o zaman Ankaraspor'da. Küçüklüğümden beri hedefim Trabzonspor'du ama Ankaraspor oldu. İlk idmanda Yusuf ağabey (Yusuf Şimşek) çıktı karşıma. Sonra Brezilyalıları gördüm. Baktım ki burada iyi futbolcular var. İlk antrenmanda başarılı bir grafik çizdim. PAF takımla maçlara çıktım, ardından bir Fenerbahçe maçında oynadım. Ümit Ağabey (Ümit Karan) bizdeydi o zaman. Sonra yaz kampına katıldım ve ardından Intertoto maçlarında oynadım

Tekrar Ankaraspor'a dönüşünü anlatır mısın?

Tatildeyken takımın başına Aykut Kocaman geldi. Hemen 1996'daki maçı hatırladım. Hasta bir Trabzonspor taraftarıydım ve Avni Aker'deki maçı Aykut Kocaman'dan yediğimiz golle 2-1 kaybedip şampiyonluktan olmuştuk. Çok kızmış, çok ağlamıştık. Aykut Hoca'nın takımın başına geldiğini öğrenince, ağabeyime 'Aykut Kocaman 10 yıl önce bizi ağlattı, şimdi güldürecek umarım' demiştim. Kampa çağrıldık ve Aykut Hoca ile ilk kez orada karşılaştım.

Türkiye'de oynamak istediğin kulüp var mı?

Türkiye'de genelde futbolcuların üç büyüklere gitme sevdası var. Benim İstanbul aşkım yok. Ama sonuç olarak profesyonel futbolcuyum ve kendimi nerede daha rahat geliştirme olanağı bulursam oraya gitmek isterim.

"Trabzonspor'u şampiyon yapacağım" diye ağlardım

Trabzonspor senin için hâlâ özel sanırım?

Trabzonspor aşkı küçüklüğümden beri var. Orada oynayıp şampiyonluk yaşamak istiyorum. Almanya'da kahvelere gidip tüm maçlarını seyrederdik. Lemi dayımı izlerdik. Trabzonspor yenilince, 'Görürsünüz, oraya gidip şampiyon yapacağım' diye ağlayarak çıkardım. Tatillerde Akçaabat'a geldiğimizde, en çok sevdiğimiz şey Trabzonspor'un tesislerine gidip oynamaktı. En güzeli de o zamanlar Trabzonspor'da oynayan futbolcuların çoğuyla tanıştım. Ünal Hoca Ümit Milli Takım'da hocam, Tolunay Hoca yine Genç Milli Takımlarda. Onlarla birlikte çalışmak onur veriyor

özere laf yok :)

cantona_1461
16.04.2010, 13:10
- Adam düşünür bu sözleri söylerken acaba camiayı baskı altına alıyormuyum diye...5 mayısta 5 mayıs unuttuk kardeşim artık ..

- Özerde Kupa finalinde gol atarsa göbek atarsın artık..
O adam camia yı düşünecek zekası olsa 3-4 ay önce ulusal medyada yırtınırmıydı yönetim futbolcularda para yiyor diye...

Travelair
16.04.2010, 13:12
özere laf yok :)

Trabzonsporlu Özer'e mi? Lemisporlu Özer'e mi?

Mira_61
16.04.2010, 13:33
Layığınızı bulmuşsunuz.Çok yakışıyorsunuz dayı-yeğen o adi kulübe.
Helal olsun.

SEDAT
16.04.2010, 13:44
- Özere niye laf yokmuş fenere gider gitmez " Küçükken emre abinin formaısnı " giyerdim diyen özer değilmiydi ki giyebilir bunda hiç bir sakınca yok...

- Biz neyin ne olduğunu görüyoruz zaten kimse bişeyleri ispatlama çabası içine girmesin..

Şahinoğlu
16.04.2010, 13:57
özere laf yok :)[/QUOTE]

Niye laf yokmuş Özer kimki rakibimiz fb nin sıradan vasat bir futbolcusu değilmi, yıllar önce paranın kokusunu almadan vermiş olduğu bir röpörtajı ısıtıp ısıtıp verin sonrada bizim taraftarı saf yerine koyun yok öyle yağma, Özer hakettiği yerde olur seneye , Trabzonspor ise hep burada başı dik onurlu mücadelesini sürdürüyo olacaktır. Süper ligin vasat futbolcularından biridir Özer bu kadarda açık söylüyorum kendilerini Trabzonspor ile kıyaslama yaparak değerlerini korumaya çalışmaktadırlar dayı-yiğen, bizim kadromuzda oynayamazdı zaten iyiki çok sevdiği paranın peşine gitti, yazık olurdu ona verilen paralara.

Şahin_53
16.04.2010, 14:16
Lemi'nin bu şekil de konuşmasının ardından final maçını febe tribünlerin de izliyeceğine kesin gözüyla bakıyorum..Yakışır.

Tangerine Dream
16.04.2010, 14:32
Lemi'nin demeçleri de aynı futbolculuğu gibi; ne zaman şut çekilir, ne zaman pas verilir bilmiyor, ayak topuna kafayla, kafa topuna ayakla hamle yapıyor.

mehmet yıldırım
16.04.2010, 14:37
Lemi'nin demeçleri de aynı futbolculuğu gibi; ne zaman şut çekilir, ne zaman pas verilir bilmiyor, ayak topuna kafayla, kafa topuna ayakla hamle yapıyor.
hehehe :)...buda doğru esasen

Hotaman
16.04.2010, 14:40
Özer'in Trabzonspor'a geliş hikayesinde olay devre arası Özer'in sözleşme yenilememesi için Lemi'ye verilmiş direketiften ibarettir.
Özer'in sözleşmesi eylülde değil mayısta bitecekti kabaca arada bir mevsim olduğunu görebilirsek 6 ay olmadığı rahatlıkla hesaplayabiliriz.
Özer mukavele yenilemezse kadro dışı bırakılacağının bir şartı yoktu. Orada verilen söz kadro dışı kalsa bile gelecek sene alınacağı garantisiydi. Kaldı ki bu adam zaten söz konusu dönemde sakattı oynamıyordu!

Özer kendisine sorulan Trabzonspor da oynamak ister misin sorusuna, ben profesyonelim şartlar uygun olursa neden olmasın? Trabzonspor büyük camia... gibi geveleyerek cevap verirken Fenerbahçe sorulduğunda Fenerbahçe gibi bir camia da oynamayı kim istemez diye cevap verebilmiştir.

Bu arada evet Trabzonluyum ya da Trabzonsporluyum diyorsan bunun fedakarlığı gayet tabii istenir...Özer, Lemi Trabzonsporluysa; Hamiler, İsklenderler, Ünallar ne oluyor?

Hadi bu isimler uç nokta diyelim Engin bağıra bağıra gelmedi mi bu takıma?
İbrahim Şahin Haccettepe de parladığı dönemlerde ısrarla dile getirmiyor muydu?

Özer profesyonel sporcu başarılarının daimi olsun...
Lemi de profesyonel menejer o da başarılı olsun inşallah...

Ancak ikisi de Trabzonspor ırak olsun!
Ben Özer gibi Lemi gibi Trabzonspor isminin ağırlığından bir haber insanların camia içine dahil gösterilmesine şiddetle karşıyım!

karayamayman
16.04.2010, 14:54
Ben bu anlayışı anlayamıyorum. Tabiki paranın pazarlığı yapılacak. Parayı az buluyorsa tabi ki başka yere pazarlayacak. Neden herkes göz ardı ediyor maddiyatı ? Lemi ve Özer trabzonlu diye neden daha az paraya oynayacakmış ? Zafere verdiğimiz paraya Özer çoktan gelmişti Trabzona. Verdik mi ? Hayır !

Zafer nerde oynuyormu ? Oda hayır. Dışarıdan alınca kıymetli , içeriden alınca ya beleşe alıcaz yada cüzi miktarlara ?

Neyse hakkı onu verin kardeşim. Fazla para veren yere tabiki gidecek... Leminin açıklamasına değinmiyorum. fakat para yüzünden Özeri Fenerbahçeye vermesini anlayabiliyorum..

Lakin bu klüp ve taraftarlar bunu anlayamayacak.

Benim hatırladığım asıl sıkıntı Özer'e verilecek paradan değil, bonservis parasından çıktı...Sözleşmesinin bitmesine kısa bir süre kala Ankarasapora yeniden imza attı...sonra da koşa koşa Fener'e gitti...Lemi bize topçu izliyordu o dönem yanlış hatırlamıyorsam...Kendi yeğenini Trabzonspor'a yönlendiremeyen birimden deva beklemek de hata tabii..

LazAnisT
16.04.2010, 17:10
Ne gerek var böyle açıklamalara anlamakta zorluk çekiyorum.

Gordon Freeman
16.04.2010, 17:15
"Trabzonun olmadığı yer " ne demek ya..?
Trabzonun olmadıgı yer neresıymıs anlamadım..
Herneyse Lemi bu açıklamasıyla ne kalitede bir adam olduğunu belgelemiştir..

Semih
16.04.2010, 18:58
Bu Trabzonspor'un olmadığı yer neresiymiş?

Yoksa Lemi Çelik sıkı bir voleybol takipçisi miymiş?
Basketbol?

Yahut parabol?

Senin adın Lemi Çelik ise, edeceğin kelamın bir sınırı olmak zorunda. İsminin ağırlığını kavrayamıyor, ya da kaldıramıyorsan; Erdal Abi kusura bakmasın, silerim.

Sildim.

...

macka61
16.04.2010, 19:00
en güzeli tiye almak

Hürgün Aygün
16.04.2010, 19:08
Yazıklar olsun...

Ali Tunahan Güllü
16.04.2010, 19:21
Bu adamın böyle olduğu belli zaten dikkate almamak lazım..

Tolga
16.04.2010, 20:20
bir aralar Kartalspor genel menajeri mi ne bişey olmuştu çok aradım buralarda kendisini ama göremedim bir türlü görseydim güzel bi ağız dalaşına girecektim ama kısmet yarınlaraymış =))

Emre7
16.04.2010, 20:57
lemi brazilyaya gidip kimi alalım demişti.
bu IQ adamın lafını mı kale alıyoruz :)

Berat
16.04.2010, 20:58
Özer'in menajeri.. İyi para kazandı tabi Fenerbahçe'den..Adam(!)ın Fenerbahçe sevgisi tamamen duygusal..(!)

Deniz Telci
16.04.2010, 20:59
Lemi dediğin Trabzonspor'un, (Baba tarafı Trabzonsporlu olsa da) bu takımın suyunu çıkardi, fakat yeğen'i özer'i biz istedik ama Lemi gibi serefsiz onu bize vermedi...

İlker Akçay
16.04.2010, 22:32
Lemi ? who is he?

cngz
16.04.2010, 22:35
5 mayıs yada başka bir tarih. biz Trabzonspor olarak, kritik diye tabir edilen, kazanmamız gereken hiç bir maçı kazanamıyoruz. son antalya maçındada aynısı oldu. yıllardır takımın bu huyu değişmedi. hala böyle devam etmeside çok üzücü. umarım fener maçında tekrarlanmaz. ama şu da varki kupayı fener alırsa biz fenerin şampiyon olmasını beklemek zorundayız avrupaya gitmek için. ve ligde fenerin son maçı bizimle. adamlar kupayı alınca şampiyonluğuda onlara vermek zorunda olduğumuzu biliyorlar, kısacası kupayı alamazsak, feneri şampiyon yapmak zorundayız, avrupaya gitmek için

Kubilay ŞAHİN
16.04.2010, 22:42

Bu cümle ile bütün oynadığı seneleri bütün ter dökdüğü maçları kaybetti..

Sana yazıklar olsun demek bile iltifattır artık..

Adil ÖZGÜR
16.04.2010, 22:44

Bu cümle ile bütün oynadığı seneleri bütün ter dökdüğü maçları kaybetti..

Sana yazıklar olsun demek bile iltifattır artık..

Şöyle deseydi daha hafif olurdu;

Europa klasman maçlarını oynayan takım F.B. ise o maçta F.B.liyiz. O zaman uçuk kaçmazdı.

Oğuz B.
16.04.2010, 22:51
Yakışır Lemi Efendi'ye..

nbay
16.04.2010, 22:56
Ne kadar kolay dolduruŞa gelİyorsunuz valla,bravo sİze tebrİkler
asin lemİyİ bİ o kaldi

Oğuzhan
16.04.2010, 23:17
Biz bize yeteriz ..

Gökhan KAN
16.04.2010, 23:19
Evet bu kunuşmayı canlı dinlemiştim açıkçası pekte kızmadım..Banane..

Serhat
17.04.2010, 12:00
Hiç şaşırmadım. Kendisine yakışanı yapmaya devam ediyor...

SEDAT
17.04.2010, 12:20
- Lemi " Bize Her Yer Fenerbahçe " :)

Necmettin ALTUNTAŞ
17.04.2010, 12:27
bu adamların dışı trabzonlu ruhları ise fenerbahçeli.trabzondan çıkarları bitince gerçek yüzlerini işte böyle ortaya koyuyorlar.yazıklar olsun.

Tolga Kurt
17.04.2010, 13:08
Yazılar olsun.. Klavyeye basacağım düğmelere bile yazık senin hakkında yorum yapmak içn.

Tangerine Dream
17.04.2010, 13:38
Her zaman olduğu gibi bu başlıkta da eleştirinin dozu kaçmış ve hakarete varan cümleler sarfedilmiş. Futbolunu beğenmezdim, teknik yönden oldukça zayıf bir oyuncuydu ancak Trabzonspor için yıllarca ter akıtmış bir insanın da yerden yere vurulmasına karşıyım. 16-17 yaşlarındaki genç arkadaşlar daha dünyada yokken Lemi 17 yaşında Trabzonspor'da oynuyordu, hatırlatırım.

matalar
17.04.2010, 14:41
kızacak bir şey yok.Trabzonsporun olmadığı yerde herkes bi takımı destekler.
mesela ben feneri gs ve bjk dan daha çok severim.yani kötünün iyisidir bana göre.
göz göre göre maç satmaz gs ve bjk gibi.
mesela bizim şampiyonluk şansımız kalmadığı için bence bu sene fb şampiyon olsun .
başkasıda bjk yı diğerlerine göre daha sempatik bulur oda biz yarışta yoksak bjk şampiyon olsun der.
lemi de böyle birşey kastetti .Bu kadar abartacak birşey göremedim ben.

Kasım BEKTAŞ
17.04.2010, 14:49
kızacak bir şey yok.Trabzonsporun olmadığı yerde herkes bi takımı destekler.
mesela ben feneri gs ve bjk dan daha çok severim.yani kötünün iyisidir bana göre.
göz göre göre maç satmaz gs ve bjk gibi.
mesela bizim şampiyonluk şansımız kalmadığı için bence bu sene fb şampiyon olsun .
başkasıda bjk yı diğerlerine göre daha sempatik bulur oda biz yarışta yoksak bjk şampiyon olsun der.
lemi de böyle birşey kastetti .Bu kadar abartacak birşey göremedim ben.

bu lafı sıradan bir taraftar derse kimsenin umurunda olmaz ama Trabzonspor'da sembol olmuş futbolculardan biri ise ve ezeli rakibini öven sözler söylerse tepki çeker

lazzist
17.04.2010, 14:51
utanmasa tarbzonspor kurulmasaydıda rahat rahat feneri tutsaydım diyçek herif karaktersizlik başka bişiy değil...

yağız61
17.04.2010, 15:07
allah belanı versin

Zafer Fidan
17.04.2010, 15:37
EYO3K4hmHrg

_SeRKaN_
17.04.2010, 18:09
Lemi'nin yaşı ilerledikçe aklı geriliyor...Lemi'yi normal bir vatandaş gibi görmek bizi rahatlatacaktır...Söylediklerinide hiç kaale almıyorum...Zaten kendisine futbolculuğunda bile sempati duymuyordum...

StyLe
17.04.2010, 21:43
Tranzondan yediğin ekmek helal mi acaba sana?