PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 30. Hafta | Trabzonspor - Kasımpaşa: 2-0

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

Orhan Aydın
19.04.2010, 22:39
Maçı veren bir kanal yok galiba.

Serdar A
İş edepsizliğe varıyor .

Kazık kadar adamları burada edebe çağıracak değiliz . Alan , bu yaşa kadar almış olmalıdır .

Herkese iyi akşamlar .

Cem Akyüz
Dediğin gibi işte, vurmazsak sabırlıyız. ;)

Gün gün değerlendiriyoruz diyordun Kaan..Umut bugün rezilinde reziliydi o yüzden sinirlenme rahat ol

Sefa Murat Dokuz
19.04.2010, 22:40
Burda her zaman dediğim şu Şenol Güneş'i eleştirmek için ondan daha bilgili olduğuna inanman lazım. Ben aklımdan geçen onca eleştiri var. Örneğin; 60 dan sonra geriye yaslanmak , Umut'un sahada kalırken Teo'nun çıkması, Zafer Yelen'in hiç sans bulamayışı. Ama eleştiremiyorum. Kendimce yanlş olduğunu düşünüyorum.

Erdal
"Şenol hoca'nın Umut takıntısı, Engin takıntısı takımı başarısızlığa götürüyor. Her geçen gün daha kötü oluyoruz. Ne olacak bu işin sonu"....

Hadi canım...İki hafta önce söyledim Umut gol kaçırsın mesele değil. Ama arkadaşlarını kaçırmasın...Umut un Teo ya vermemesi ne kadar yanlış ise Teo'nun sitemi abartması o kadar yanlış bence...Diğer yandan bu gün Umut çok kötü Teo çok iyi idi diyebilecek bir durum göremiyorum...Teo nun ciddi bir ofsayt problemi var ki gol kaçırmak kadar önemli bence...Umut un problemini zaten biliyoruz...

Şenol hoca Teo'yu bizden koruyor olamaz mı mesela :)

ts_tuncay_ts
Burda Teo'yu beğenmeyen arkadaşların iq seviyelerini gerçekten merak ediyorum.

Arkadaşım onunla ne alakası var...O kadar dünya yıldızı varki ama onlarıda beğenmeyenler oluyo...

Cem Kıran
19.04.2010, 22:41
Teo bugün gerçekten güzeldi arkadaşlar

Yüksekten gelen topları kafa ve ayakla indirme,top saklama, kanatlara yayma, defansı bozacak şekilde koşular, verkaca girme yeteneği daha ne olsun napsın adam bir gol atamadı atıyorduda kalenin içinden çıkardılar bir Umut diye adamımız var onun sayesinde gol atamadı..

CAFER ÖZER
Umut devam edecegine kendini yere birakti.
Karsi karsya atamadi teo bos vermedi.
Yine karsi karsiya atamadi.
Yine vurdu bu kez kaleci kurtardi.
Bombos yine atMadi teoyada vermedi.
Yine karsi karsiya atamadi.
Evet buyuk golcu bos kaleye atmayi basardi.
Su an lig tv den izledigim ozetlerde Umut Bu İstatistik soranlar vardi 8-10 pozisyonda 1 gol ne buyuk golcu iste istatistik

Sefa Murat Dokuz
Teoyu eleştirmem boş konuşmamı oluyo...
kardeş trabzonsporlu herkese saygı duyarım o yüzden yanlış görmüş olabilirsin maçı bir kez daha izle.

The Ciks
Bu macta onem sırasına gore gabrıç-colman-teo-selçuk bayagı ıyıydıler...

Alan sayesınde takım kaç kere gerı kostu saymadım..ıyı gıdıyor tamam da fınal paslarında eksık..ve takımı hep gerı kosturuyor...cok krıtık yerlerde krıtık pas hataları..ust duzey takımlara karsı o top kayıplarını kalemızden gol olarak santraya tasırız..

Bugun teo ıyı bır kuması oldugunu ıspatladı..tek eksıgı guc ve kuvvet...sezon bası hazırlık kampı yerse bedenı..bıraz daha da hızlanacak ve koordınasyon eksıgını kapatacaktır..

Bugun teonun ıyı olmasına umut katkı yapmıstır tamam da....ıkısı bırbırını tamamlamıstırda hatta...ama fınal paslarını umutun teo ya atmaması tek kelımeyle futbol ahlaksızlıgıdır...bır degıl ıkı degıl teo da umutu taraftarların onune attı halıyle...bu da olmamalıydı teo adına..

Teonun 60 larda cıkması da dogruydu...70-80-90 yavas yavas surelerını uzatıyor..senol hoca...

Bugun alan ında bencıllıgı umuttan az degıldı bu arada...sagdan akan gabrıçe pası yuvarlamadı..

Hasan Ayvenli
Her maçta aynı oyuncu değişikliklerinden de bıktım artık. Ne gerek vardı Ceyhun-Teo değişikliğine. Takır takır oynuyoruz zaten. Madem çıakracaksın bi forvet. Umut'u çıkar da kanser olma riskimiz azalsın ben hocam. Madem orta sahaya adam alcaksın Zafer'i al Ceyhun'u değil. Madem Gabriç çıkıyo Barış'ı al Sezer'i değil.

ccd6167
Teoyu eleştirmem boş konuşmamı oluyo...

kardesım senın elestırın bırsey yok...
dersın kı adam su hatayı yaptı sunu yaptı bunu yaptı yanlıs yaptı elestırrısın ok??
oyle bı durum yok...adamı elstırılecek bı durum yok..umut pas atmıyorsa adam napsın arkadasım bana soyler mısın?

Cem Kıran
Burda Teo'yu beğenmeyen arkadaşların iq seviyelerini gerçekten merak ediyorum.

Katılıyorum IQ seviyesinden ziyade futbol bilgilerini gözden geçirmeleri lazım

Emrah Akcagöz
19.04.2010, 22:42
"Şenol hoca'nın Umut takıntısı, Engin takıntısı takımı başarısızlığa götürüyor. Her geçen gün daha kötü oluyoruz. Ne olacak bu işin sonu"....

Hadi canım...İki hafta önce söyledim Umut gol kaçırsın mesele değil. Ama arkadaşlarını kaçırmasın...Umut un Teo ya vermemesi ne kadar yanlış ise Teo'nun sitemi abartması o kadar yanlış bence...Diğer yandan bu gün Umut çok kötü Teo çok iyi idi diyebilecek bir durum göremiyorum...Teo nun ciddi bir ofsayt problemi var ki gol kaçırmak kadar önemli bence...Umut un problemini zaten biliyoruz...

Engin çok iyiydi abi bugün bugünkü Engin takıntısı gayet güzeldi..:)

Murat'
Ligtv.com.tr'den golleri bir türlü seyredemiyorum.

Bu sorun bir tek bende mi var acaba ?

Mehmet Fatih Yavuz

Yanlış mı yapıyor sence?

Ben olsam fanusa koyarım.

Küvez müvez... Artık ne lazımsa.

ts_tuncay_ts
kardeş trabzonsporlu herkese saygı duyarım o yüzden yanlış görmüş olabilirsin maçı bir kez daha izle.

Tamam izlerim ama karşımda bir fatih bir şota görmeyeceğimden eminim....

Emre Çömez
19.04.2010, 22:43

aynı sorun bendede var

U.Sadıkoğlu
Teofilo nasıl eleştirilebilir yahu bhayatımda böyle saçmalık okumadım

Kaan
Sitemizdeki futbol alimlerine hayranım. :)

Adam kendisine göre doğru olan bir şeyi yazmaktan çekiniyor yahu. Ne anlamı kaldı o zaman sitenin ?

Yok 'ne konuşuyosun', 'boş konuyosun', 'IQ seviyeniz düşük', 'git yat' .

Ben bu kişilerle aynı takımı tutuyorum yahu. :o

Aker
Çok şanslısın umut çok senin yerinde olmak isterdim gol atma, pas atama, bencil ol ama çok para kazan.

Anıl Caner

Zeka, yetenek ve tecrübe.

Umut'tan da Teo'dan da bahsetmiyorum. Tebrikler Erdal Abi :)

Cem Kıran
Seyirci bi ara Umut'a ıslık çaldı sora nie "lalay lalay Umut" dediler anlayamadım..

Bu Umut'u takımda tutmak isteyen zihindeki insanlar kimler??

Thedoors

Çok iyimsersin Erdal abi:),olabilir ama neden olmasın:)

Cafer Bulur
19.04.2010, 22:44
Bana göre macin yildizi engin di,dört dörtlük oynadi.

Hem de daha önce hic sagbek oynamamasina ragmen,gercekten helal olsun.

Bir de penalti yaptirdi ama hakem veremedi resmen.

Hakem triosu sahanin en kötüleriydi,sefil bir mac yönettiler.#

Özellikle ikinci yarida gabricin net gollük pozisyonu 5 metre geriden cikmasina ragmen ofsayt diye kesildi.

asimetrik
Futbol enteresan bir oyun. Umut boş iki pozisyonda Teo'ya pas verse ve son pozisyonda Murat'a ya da Colman'a golü attırsa 3 asistle oynamış olacak ve biz Teo ve Murat'ın sifatahını konuşuyor olacaktık. Teo'nun ne kadar iyi pozisyon aldığını, Umut'un yanında iyi bir golcüyle ne kadar faydalı olacağını vs.. Umut yazık etti hem kendine hem takım arkadaşlarına.
Bilmiyorum sadece ben mi beğendim ama Colman bana göre maçın yıldız idi. İkinci golde presle topu kapan ve Umut'un solunda gol için pozisyon alan da o idi. Müthiş ciğer var. Her yerde topa en yakın Colman. Gol pozisyonlarında Colman defansta Colman. Bence üst düzey bir oyuncu. Biraz daha çabuk olsa dünya yıldızı olacak yetenekte..

ts_tuncay_ts
Sitemizdeki futbol alimlerine hayranım. :)

Adam kendisine göre doğru olan bir şeyi yazmaktan çekiniyor yahu. Ne anlamı kaldı o zaman sitenin ?

Yok 'ne konuşuyosun', 'boş konuyosun', 'IQ seviyeniz düşük', 'git yat' .

Ben bu kişilerle aynı takımı tutuyorum yahu. :o

Değilmi yaa...

Halit Akyüz
19.04.2010, 22:45

Bende de var. :)

sanatik
macda konusulacak konu ilk yari 4-5:0 bitmesi gerekirken golsüz bitmesidir. Sonrada Teofilonun niye macdan cikmasi olabilir.

Umut olsun digerleri olsun o kadar gol pozisyonu kacmaz kacamaz. Umut cok göze batti yine, bencilligiyle özelikle ve kaleciye toplari atmakla. Yinede olumlu islerde yapmadi degil. Sonunda bir gol atabilmeside enteresan. Ben onu ya hakem yüzünden atamiyacak, daha öncü düdügü calacak veya atamiyacak dedim. Mac son saniye golüne kalabilirdi maalesef. Ceyhunun gelisinden sonra kasimpasa kalemize gelebildi pozisyonlar buldu ve bir gol kesin atabilirdi, sansliydik.

Teo yerine umutu cikarmak ne kadar dogru olurdu bilmiyorum ama neticeyi merak ediyorum.

Macin yildizi, COLMAN.

Orhan Aydın
Seneye bir şeyler yapmaksa amacımız bize iyi forvet lazım lamı cimi yok.

A.Gökhan AKIN
Umut'a gelen hiçbir gollük pozisyon herhangi birtakımın forvetine gelen bir gollük pozisyon kadara beni heyecanlandırmıyor.Şu son pozisyonu nasıl gol yaptığına inanamadım meğerse kalede kaleci yokmuş!!!

HeRqeLe-_61
19.04.2010, 22:46
Sadece Sunu soyLeyım Takım İlk yarıda iyi oynadı GoLden Sonra gerıye ceıkLdık ...

Korktugum basımıza geLmedı Umut boŞ kaLeye GoL atamıyacak Sandım ... 6 Kacırdı 1 attı... Hepinizi Tebrik ediyoRum UşakLaR...

kursat1313
Umut umut umut 2 senemizi yedin bitirdin :mad:bu adamla kupayı nasıl alacağız bilemiyorum ne olur bu adama verdileri fırsatı teo yeda versinler bu arada engin sağ bekte gerçekten iyi oynadı alkışlamak lazım

Cem Kıran

Erdal abi Colombia'daki geçirilen camp ile bizim kamp aynı değil..Aynı seviyede program yüklenmiyor..Burdaki programı sezon başında yüklersek bu problem ortadan kalkar düşüncesindeyim..Adam devre arasında gelmiş nefes problemi vardır mutlaka havayla ilgili..

Hasan Ayvenli
19.04.2010, 22:47
Futbol enteresan bir oyun. Umut boş iki pozisyonda Teo'ya pas verse ve son pozisyonda Murat'a ya da Colman'a golü attırsa 3 asistle oynamış olacak ve biz Teo ve Murat'ın sifatahını konuşuyor olacaktık. Teo'nun ne kadar iyi pozisyon aldığını, Umut'un yanında iyi bir golcüyle ne kadar faydalı olacağını vs.. Umut yazık etti hem kendine hem takım arkadaşlarına.
Bilmiyorum sadece ben mi beğendim ama Colman bana göre maçın yıldız idi. İkinci golde presle topu kapan ve Umut'un solunda gol için pozisyon alan da o idi. Müthiş ciğer var. Her yerde topa en yakın Colman. Gol pozisyonlarında Colman defansta Colman. Bence üst düzey bir oyuncu. Biraz daha çabuk olsa dünya yıldızı olacak yetenekte..

Aynen. Colman'ı ben de çok beğendim. Sonunda bir performans tutturdu ve gidiyor.

ts_tuncay_ts
Bende de var. :)

Sitede bir sorun var...

Erdal
Takım iki sene sonra kupada finale çıkmış, Sezonun ikinci yarısında gs yi yenmiş deplasmanda Lig lideri bjk yi elinden kaçırmış ve hala "Şenol bey, Şenol efendi" imaları....Umut Bulut ile sözleşme imzalanmadı beyler...Ben kalsın isterim ayrı hadise...Umut un son bir kaç haftada gol kaçırmasını değil arkadaşlarını kaçırmasını yadırgıyorum...Ama Mustafa Pektemeğinden Semihine kadar bakıyorum...Lig hiç bu kadar golcü sıkıntısı çekmemişti...

Cem Kıran
Yemin ederim şu forumda ceza uygulanmasın Umut'a çok pis hakaret edeceğim tutuyorum kendimi.Admin arkadaşlardan rica etsek 1-2 dkkalığına Umut için güzel şeyler yazsak:)

sulo61gun
ben statdaydım taraftar ve ben de dahil olmak üzere teonun oyundan çıkışını yuhladık umut efendi dururken.zaten hemen sonrasında teo alkışlandı

futbalski60
19.04.2010, 22:48
Umut ve Alanzinho bu takımın ataklarını öldürmek için elinden geleni yapıyor

Ömer TOPAL
bencillik felan yok....Umut çabalıyor ugraşıyor giriyor gol pozisyonuna...Teoda girecek alıcak atıcak...Yok o ona vermedi bencildi...eee peki çok sevdigim ve gönüllerimize taht kuran alanzinyonun vermediklerini neden kimse söylemiyor ki ? sadece umut umut umut....bence kimse suçlu degil herkez görevini yapmaya calıstı...Güzel bir maçtı...

matalar
neyı tartısıyoruz bence hıc tartısmayalım bu işi....
umut bu takımın kaptanı bıde....go home umut..yazık sana...
ulan hıc begenmeıgımız gokhan unal gecen sene 14 asıst yaptı...harbı helal olsun adama..sımdı degerını anlaım

millete boş konuşuyorsun diyosun ama asıl sen boş konuşuyorsun.
umut 41 tane gökhan eder.o vurdumduymaz sığır gökhanı umutla kıyaslamam bile.gökhan Trabzon formasını haketmeyen vurdumduymaz adamın biriydi.bizde yedek kalınca bitarafını yırtıyordu.şimdi fenerde sesi çıkmıyor efendinin.

Cem Kıran
ben statdaydım taraftar ve ben de dahil olmak üzere teonun oyundan çıkışını yuhladık umut efendi dururken.zaten hemen sonrasında teo alkışlandı

Umut'a tepki nasıldı kardeşim demediniz mi defol git Umut?

U.Sadıkoğlu
Takım iki sene sonra kupada finale çıkmış, Sezonun ikinci yarısında gs yi yenmiş deplasmanda Lig lideri bjk yi elinden kaçırmış ve hala "Şenol bey, Şenol efendi" imaları....Umut Bulut ile sözleşme imzalanmadı beyler...Ben kalsın isterim ayrı hadise...Umut un son bir kaç haftada gol kaçırmasını değil arkadaşlarını kaçırmasını yadırgıyorum...Ama Mustafa Pektemeğinden Semihine kadar bakıyorum...Lig hiç bu kadar golcü sıkıntısı çekmemişti...

Yapmayın abi be Baros klasında bi golcümüz olsaydı şu an bursa'nın yerinde biz olurduk.

Kaan
19.04.2010, 22:49
Takımın en kötüleri Umut ve Colman.

Cafer Bulur
Forvet gol kacirabilir,normaldir de.

Ama bir forvet net bir gollük pozisyonda arkadasina pas vermiyorsa bu agir suctur,özellikle simdiye kadar golle tanisamamis bir futbolcuya verilmediyse daha da büyük bir suctur.

Umut herseyini ortaya koydu ama sonuc bos kaleye atilan bir golden daha fazlasi degildi.

Ben bu aksam teo yu daha cok begendim,umuttan daha faydaliydi.

Senol hocanin teo yu cikarmasi da bir o kadar anlamsizdi,yanlis sinyali vermis oldu kendisi.

Hasili hakeetigimiz bir mac son dakikalarda bile elimizden gidiyordu,nedeni ise umut un kacirdiklari ve bencilligiydi ilk planda.

FC-ST-PAULI-61
Kupayi unutun Umut Gol kacirma Rekoru izleriz ancak.Takima yazik oluyor

Cem Kıran
bencillik felan yok....Umut çabalıyor ugraşıyor giriyor gol pozisyonuna...Teoda girecek alıcak atıcak...Yok o ona vermedi bencildi...eee peki çok sevdigim ve gönüllerimize taht kuran alanzinyonun vermediklerini neden kimse söylemiyor ki ? sadece umut umut umut....bence kimse suçlu degil herkez görevini yapmaya calıstı...Güzel bir maçtı...

Bu akşam ne içtin? güzel kardeşim biraz dinlen istersen:)

evrents
19.04.2010, 22:50
Şenol hoca teoyu 90 dk oynatmalıydı bence.Adam kendini göstermeliydi belki 1 gol atar kendine gelirdi.

Kaan
19.04.2010, 22:50

Dedi dedi.

Ulan taraftara bak ya.

Kusura bakmayın ama ben de sizin gibilere çok pis hakaret etmek istiyorum. ;)

Kaan
19.04.2010, 22:51
Bu akşam ne içtin? güzel kardeşim biraz dinlen istersen:)

Veeeeee

Bir futbol alimi daha ! :alkış:

Cem Kıran
Dedi dedi.

Ulan taraftara bak ya.

Yaşın kadar konuş almim ayağımın altına..

matalar
ömer aysan sakatmıydı???

Erdal
Erdal abi Colombia'daki geçirilen camp ile bizim kamp aynı değil..Aynı seviyede program yüklenmiyor..Burdaki programı sezon başında yüklersek bu problem ortadan kalkar düşüncesindeyim..Adam devre arasında gelmiş nefes problemi vardır mutlaka havayla ilgili..

İyi ya nedir bu Şenol hoca adamı yiyecek havaları :)...Kimseyi yemedi bu güne dek Şenol hoca...Futbolcu transferi, risk alma sorumluluk alma vesaire zaaflarını konuştuk...Bizim magicyattar katılmasa da bence gençlere şans verme açısından Samet Aybabadan bile daha cimridir mesela...Ama yok ona taktı yok buna taktı...Kimseye taktığı falan yok...Ömer Aysan a takmış olabilir...Eeee durup duruken arkadaşının üzerine yürüyen adama da taksın zaten...

serkanholep
19.04.2010, 22:52
yahu yendiğimiz bir maç sonrasında bile birbirimize düşüyoruz

açokçası bende umutun gitmesinden yanayım ama

yanal, broos, güneş hep umutu tercih ettiler

belki alternatif yoktu ama umutu oynattılar

bekleyelim bu aşamada oyuncularımızın moralini bozmayalım

ezikler gibi küstürmeyelim oyuncularımızı

The Ciks
19.04.2010, 22:53
Bugun ayagı ıyı bır sagbekın yanı engın ın takıma neler katabılecegının turevını aldı bence onumzudekı sezon adına...

tabı gerı kosabılenı adam kovalayabılenını yerıne enjekte ederek..gokhan gonul tarzı gıbı...buna bırde oyun kurabılen bır stoper eklersek takımın tadına doyum olmayacak..

bugun alan boyunun kısalagından dolayı...ceza alanında topu onune alamadı..ve bazı krıtık pozısyonlarda boy kısalıgından dolayı...havadan suzulen karambol toplarda onune bır ıkı top ındırebılırdı..

Neden rıquelme sımdı daha ıyı anlıyorum...bugun alan ın yapamadıgı fınal paslarının yarısını yapsa ıdı 2-3 net golumuz olurdu...ve alan hala kendını norvecte sanıyor..hala bazen luzumsuz vıtes yukseltıyor orta sahadan..tek pas yapsa takıma oyun zengınlıgı katacagının farkında degıl...

bazı seylerı asmıs doygun bır forvet arkasına ıhtıyacımız var...bu bızı on alanda pozısyon yoksulluguna ıtıyor..

Uğurtan
Dedi dedi.

Ulan taraftara bak ya.

Kaan gittikçe sulandırıyorsun..

Yeter artık..

Sen ne oldun ki "ulan" diyebiliyorsun..

Kendinden büyüklerle kafa yapabiliyorsun..

Ciddi şekilde uyarıyorum seni..

Gidişin gidiş değil..

Bu forumda sana ne denli büyük sempati vardı hatırlatırım ilk üye olduğunda..

Bir abi tavsiyesi al..

Elbette "abi" nedir hala hatırlıyor isen..

Bahtiyar Öztürk

Colman mi? Yanlislikla yazdin galiba

Emre Çömez
sorun düzelmiş goolleri izleyebilirsiniz...

Murat'

Bence İzlanda'dan gelen toz bulutları yüzünden oynayamıyor.

Emrah Akcagöz
19.04.2010, 22:54
4EVERTS (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15270)

Bazen sınırları zorluyorsun Umut bu akşam basbaya kötüydü hemde o efendi duruşunu da aykırıydı milletin Umut'a ateş püskürmesi gayet normal asıl bu akşam anormal olan Umut'un körü körüne savunulması..

Muhammed
Teofilo bence oyundayken gayet iyiydi. O çıktıktan sonra 2 top yapamadık. Teknik kapasitesi fazlasıyla yüksek, top saklama kabiliyeti ve paslarıda yerinde. Tam tek forvet oynayacak adam. Alanzinho'da aslında uzun zamandır bence kötü. Çalımları beni ilgilendirmiyor gol yada asist ile sonuçlanmadıkça.

Aker
Dedi dedi.

Ulan taraftara bak ya.

Ayıp oluyor. Konuyu değiştirelim dediğini unutalım.
Forvetin görevleri nedir sıralar mısın lütfen:)

61yusuf
Aklım almıyor benim teoyu oyundan çıkarmayı
Umut her zamanki formundaydı ama yine de şenol hoca onu çıkarmadı
Her halde boş kaleye atacak golü bekliyordu

Emiroğlu
Abi gerekirse forvetsiz çıkarım yine haftaya Umut'u oynatmazdım ben..

Kulübenin futbolcuyu biçimlendirmek için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Neden yedek oturacağını da çok iyi bilecektir Umut.

Hocanın takdiri der geçeriz de o takdir hep bir tarafa işleyince hem tribünde hem takımda sıkıntı oluyor bence.

Gerçekten yerinde bi hamle olurdu da.nerdee

Murat'
19.04.2010, 22:55
sorun düzelmiş goolleri izleyebilirsiniz...

İkinci golü izleyemiyoruz yine.

Orhan Aydın
Genç arkadaşların üstüne çok gidiyorsunuz:)

Erdal
Golden sonra neden yaslandık? Çünkü yo-rul-duk...Yok yok videolu tartışma sistemi geitrmek lazım foruma dakika dakika pozisyon pozisyon :)

15- 45 arası oynadığımız futbolu bu ligde oynayan yok...

asilhamsi
19.04.2010, 22:56

Colman mı?

Bence sahanın yıldızı Colman ve cıkana kadar Teofilo idi.

En kotuler ise Umut,Umut ve yine Umut..

Hem yeteneksiz hemde bencil.Pozisyon alması da sıfır..

Hakan Karadirek
Bosver zaten o gol gol degil :)

Muhammed
Colman'da haftalardır olduğu gibi harika oynamaya devam ediyor. Şu anda ligin bir takımın ve ligin bir numaralı oyuncusu.

Emre Çömez

alalala :S bende sorun yok sayfayı kapatıp yeniden dene istersen

Cem Kıran
Bence İzlanda'dan gelen toz bulutları yüzünden oynayamıyor.

Yok oynamasına güzel oynadı bence.Ofsait sorununu anlatmak istedim ben..

U.Sadıkoğlu
19.04.2010, 22:57
Umut bulut'u savunan insanları görünce bi ara aynı takım taraftarımıyız diye soruyorum kendime..

Muhammed
Golden sonra neden yaslandık? Çünkü yo-rul-duk...Yok yok videolu tartışma sistemi geitrmek lazım foruma dakika dakika pozisyon pozisyon :)

Teofilo'nun oyundan cıkması ile bi ilgisi yok yani yaslanmamızın? Halbuki oyundayken orta saha ile bağlantıyı çok iyi kuruyordu bence.

sulo61gun

önce ilk yarı teoya çıkarmadığı pas yüzünden maratondan büyük bi tepki geldi"umut dışarı " diye.sonra ikinci yarı zaten bütün taraftar sövmeye başladı:)aslında taraftar alışmış vaziyette hatta dalga geçiliyor statda:) mesela ben hiç heyecanlanmıyorum umut pozisyona girdiğinde hatta son pozisyonda golü atamayıp kendini rezil edecek diye korktum:)
başkan da açıklama yaptı:"umut teoya pası çıkarsa 5-6 olurdu" şeklinde:)

Emre Çömez
19.04.2010, 22:58
Server Error in '/' Application.
ops! abi şimdide bende veriyor hata:S sanırım yeniden yüklüyorlar :D

Sefa Murat Dokuz
19.04.2010, 22:58
Colman durgundu çok yürüdü isteksizdi ama kötü oynamadı. Moralsiz gibiydi ama kötü değildi.
Cale ve Teo çok iyi oynadılar bence. Cale o soldan topu kontrol etmiş olsa hatasız maç çıkaracaktı.

altinkaya08
19.04.2010, 22:59
ben sadece bişey söylemek istiyorum herkes futboldan anlıyormuşta türkiyeyi dünya 3.sü yapan şenol güneş anlamıyor bu işten !!!bence hemen istifa etmeli..bunumu istiyorsunuz arkadaşlar??

Cem Kıran
önce ilk yarı teoya çıkarmadığı pas yüzünden maratondan büyük bi tepki geldi"umut dışarı " diye.sonra ikinci yarı zaten bütün taraftar sövmeye başladı:)aslında taraftar alışmış vaziyette hatta dalga geçiliyor statda:) mesela ben hiç heyecanlanmıyorum umut pozisyona girdiğinde hatta son pozisyonda golü atamayıp kendini rezil edecek diye korktum:)
başkan da açıklama yaptı:"umut teoya pası çıkarsa 5-6 olurdu" şeklinde:)

Ah o sahaya girip iyi bir dayak atacak yürekli biri olsa keşke

Mert Oğuzlu61
Bu arada Gabriç bizdeki kariyerinin en iyi maçını çıkardı..Sağda çok daha etkili..

bizdeki en iyi oyunu bumuydu ?? ilk yarı iyiydi ama ikinci yarı pek etkili olamadı...

bizim takımdaki en iyi oyunu sanırım a.gücüne karşıydı, bu maçtada ilk yarı sağda yapmaya çalıştı birşeyler gayet güzel oynadı ama dediğim gibi ikinci yarı devamını getiremedi.

Pro-TS
umut bulutun yuhlanması çok ayıptı.
Ama kendiside böyle Trabzonspora ve kendisine yazık ediyor. Sözleşme uzatılmamalı teşekkür edip gönderilmeli

sulo61gun
şenol hocada gırgır geçiyor vuralla:"barcelona gibi oynayan takımı yenmek kolay değil" diye:)

matalar
kasımpaşa bu kadar kötü takım değil.bence yılmaz vural feneri yenme sevdasından takımı gizlemiş olabilir.
ilk yarıda orta alanın ortasında pres yapan adam yoktu kasımpaşada.ben bu oyunlarını hiç normal bulmadım.

Sinan_Ts61
19.04.2010, 23:00
Önemli olan 3puandir ve hakettimiz puani aldik gönül isterdiki daha
farkli yenelim ama olsun...Birde sunu demek istiyorum ben). seyirci bi ara umut'a islik... caldı sora nie "lalay lalay umut" dediler...Yani insan bir karada alir önce kötüle sonra yasasin umut der anlam veremiyorum ben gol attin zaman bir numarasin ama atmadi
zaman kötüsün bunun nerresi güzel =????Futbol bu herhafta gol atacak diye bir kural da
yok bana göre sadece umutda baglanmayalim diger futbolcularimizda var bizim
takimda en az umut kadar yada daha iyi olan...;)..Kasimpasali koray futbolcusu
her iki takiminda bir hedefi yok dedi öyle oynadik <>Nasil yani kasimpasa nin olmayabilir
ama Trabzonsporun bir hedefi var bu hedef de ligi en iyi sekilde bitirmek ilk 5t yer alabilmekdir...Koraynin aciklmasi bana göre kendi takimi icin gecirli olmali.Saygisaca buldum ben.

Emre Çömez
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=71131

"Barcelona'yı yenmek kolay değildi"
Kasımpaşa’yı 2-0 mağlup eden Trabzonspor’un teknik direktörü Şenol Güneş, karşılaşma sonrasında Lig TV’ye açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam, "Yılmaz hocanın dediği gibi ‘Barcelona gibi oynayan’ bir takımı yenmek kolay değil. 3 günde bir maç oynayan bir takımız ve kayıpsız gitmek sevindirici" dedi.

Kaan
4EVERTS (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15270)

Bazen sınırları zorluyorsun Umut bu akşam basbaya kötüydü hemde o efendi duruşunu da aykırıydı milletin Umut'a ateş püskürmesi gayet normal asıl bu akşam anormal olan Umut'un körü körüne savunulması..

:)

---

Yahu millet ne kadar sinirliyse, ben de o kadar sinirliyim.

Onlar hocalasına ve oyuncusuna istediği laf edince bir şey olmuyor da ben diyince bir şey oluyor ?

Lanet olsun böyle yaşa ya.

Cem Kıran
ben sadece bişey söylemek istiyorum herkes futboldan anlıyormuşta türkiyeyi dünya 3.sü yapan şenol güneş anlamıyor bu işten !!!bence hemen istifa etmeli..bunumu istiyorsunuz arkadaşlar??

Alakası yok arkadaşım nasıl iyi yönlerini övüyorsak yaptığı bazı hatalarıda eleştirmek hakkımız..Umut'u artık oynatmasından millet bıkmış usanmış..

Travelair
İnşallah Teofilo'yu kaybetmeyiz. İnşallah "Bana burda kumpas kuruyorlar" hissiyatına kapılmaz. Kim Trabzonspor'u yükseltecekse onun yanındayım. Duygusallık bir yere kadar. Doğru olan da bu. Trabzonspor şampiyon olacaksa gerisi teferruat (Adaleti muhafaza ederek)

Cafer Bulur

Senol hocanin teo yu oyundan almasi da buna etkili oldu.

Teo ilerde top tutuyordu,hem de umut un 3 macta tutamadigi kadar.

Senol hocanin bjk macindaki ceyhun degisikligi ne kadar dogru ise bu aksam o kadar yanlisti.

Ayrica cikmasi gereken oyuncu da teo degil umut tu.

Senol hoca bu aksam kacirdiklari icin degil bencillikleri icin umut u cikarmaliydi...

irfanb
Yasim 41.Bugün Umut Bulut`un yerinde ben oynasaydim iddia ediyorum en az 3 gol atardim.Bir o kadar da attirirdim.
Engin Baytar futbol hayatinda belki de ilk kez bugün sag bek oynadi ve SIRITMADI.Umut Bulut ise yillarca forvet oynamasina ragmen kendisi SIRITTI bizim agzimizda sinirden dis birakmadi.Bu da bizim suni afetimiz.Allah tez zamanda basimizdan def etmeyi nasip eylesin.(Amin)

ccd6167
herseyı unutalım da ...su trıbunlerın halı ne olcak...bu kadar kotu bı trıbun ancak 2.ligden 3 lıge dusen takımda olur..

asimetrik
Teofilo bence oyundayken gayet iyiydi. O çıktıktan sonra 2 top yapamadık. Teknik kapasitesi fazlasıyla yüksek, top saklama kabiliyeti ve paslarıda yerinde. Tam tek forvet oynayacak adam. Alanzinho'da aslında uzun zamandır bence kötü. Çalımları beni ilgilendirmiyor gol yada asist ile sonuçlanmadıkça.

Muhammed bir pas asist olması için maalesef gol ile sonuçlanmalı. Alan bunlardan atıyor da gol atamıyoruz. Bugün bir kaç tane vardı mesela.

theo
ya ben cidden anlamış eğilim umutun ne yapmaya çalıştığını...buna talip yok mu yaa? avrupa diolardı bi ara...bu kadar egoist oynanmazki kardeşim...

A.Gökhan AKIN
Dedi dedi.

Ulan taraftara bak ya.

Kendine gelmeyi denedin mi hiç sen? Yaşın gereği birilerine saygı göstermeyi öğreneceksin ki saygı göresin..

Sen kim oluyorsun de burdaki taraftara "Ulan taraftara bak" diyebiliyorsun?

Sanırım O ulan diye hitap ettiğin taraftarla aynı takımı tuttuğunu unutuyorsun ve bu kelimeler çıkıveriyor ağzından?

Ya çok büyük ayıp ettiğini farkında değilsin ya da ayıbın ne olduğun farkında değilsin? seçimi sen yap güzel kardeşim..

mkmsas
19.04.2010, 23:02
Umut Bulut, aynı pozisyonları kupa finalinde yakalasaydı pası atar mıydı?

Bence, yine atmazdı..

Takımı için yaptığı mücadelesini çok övdüm, savundum..

Sanırım yanıldım..

Tüm mücadelesi kendisi için.. Takım ve takım arkadaşları ikinci planda geliyor..

Öyle olunca da Alanzinho'nun ayağındaki topa bile bulaşıyor..

A.Gökhan AKIN
İnşallah Teofilo'yu kaybetmeyiz. İnşallah "Bana burda kumpas kuruyorlar" hissiyatına kapılmaz. Kim Trabzonspor'u yükseltecekse onun yanındayım. Duygusallık bir yere kadar. Doğru olan da bu. Trabzonspor şampiyon olacaksa gerisi teferruat (Adaleti muhafaza ederek)

ciddi ciddi aynı şüpheleri ve korkuyu taşıyorum..Zira oyundan çıkarkneki sunat ifadesini hiç beğenmedim Teo'nun. Şenol Hoca ne yapmaya çalışıyor? kime ne mesaj vermeye çalışıyor onuda hiç anlamış değilim?

KemalEROĞLU5961
Arkadaşlar lütfen düşüncelere biraz saygı gösterelim. Evet bugün Umut çok bencil oynadı ve ben de bu kaliteyle Trabzonspor'da en fazla yedek kalabileceğini düşünüyorum. Fakat bu demek değil ki benim gibi düşünmeyenleri saçmalamakla suçlayacağım. Zaten hepimiz aynı şeyleri düşünsek forumun bir anlamı olmazdı, hepimiz birbirimizin düşüncelerini övmekten fazlasını yapamazdık. Lütfen önce düşüncelere, sonra büyüklere saygı...

The Ciks
19.04.2010, 23:03
Teonun bu kadar net duvar olabılecigını de hıç dusunmemıstım sahsen..ve beni ...bızde baros umuzu bulduk kanaatıne vardırıyor...bu kumasıyla..

dusmus bır denızlı macında bır daha dıkkat kesılmek lazım..

senol hoca kore de bır ısım nasıl takıma enjekte edılır fazlasıyla ogrenmıs..ve etud etmıs...ve bence kore senol hocaya sandıgımızdan fazlasını katmıs..

onumuzdekı yıl...net senol hocanın takımı olacak bu takım neler yapacak sabırsızlık ıçındeyım acıkcası..

defansı olmayan bır engının sag beke koyulması..cezası ve sakatlıgı yoksa omer aysanın yolcu olduguna ısaret...ve ayagına ıyı bır sagbekın takıma neler verebılecıgının canlı ızlenmesı ve gozlenmesı ayrı bır mezıyet..ve engının pestılını cıkarmak ve kondusyon ve kosu devamlılıgını etud etmek de daha ayrı bır bonus senol hoca adına..resmen bır tasla 3 kuş...

chopper61
uzaktan mermi gibi şutu=0
Topu saklaması = Bu iyi
Topuk pasları = Her oyuncu yapar
Çizgiden çıkarılan top= 2. yarıdada oldu aynısı

Bana teonun farklı bir özelliğini söyle...Golcümü hani nerde...Umut son dakkada boş kalede olsa golunün attı...Umut pas verse diyonuz...Ordada teo boş kaleye atıcaktı....

umutla bir akrabalığın mı varr? veya onu savunmak için sana paramı verior?...futbol bilginize ve yorumlarınıza hastayım ya...boşta olsa golünü atmışmış..peki her 100 futbolcudan 99 unun yaptığı basit şeyleri yapamamasına ne demeli..uyan ey taraftar daha ne kadar sabredeceğiz..yazık seneye sil baştan yaparız..BU FORUMDA HERKESLE BAHSE GİRERİM SENEYE BU TAKIMIN FORCETİ YİNE UMUT OLSUN ŞENOL HOCA SENE SONUNU GÖREMEZ...

Halit Akyüz
Song'tan ilginç açıklama
19 Nisan 2010 / 22:42
Song, Kasımpaşa'ya karşı ligin ilk yarısındaki maçı hatırladıklarını söylerken, saçlarını kupayı kaldırmadan değiştirmeyeceğini ifade etti..

Song, maç değerlendirmesinde geçen yılki mücadeleyi hatırladıklarını kaydederken; “Bugün özel ve biraz istisnai bir maçtı. Çünkü rakibimize karşı ligin ilk yarısında oynadığımız maç hepimizin zihnine kazınmıştı adeta. Bugün yapılması gereken öncelikli şey 3 puanı almaktı. Çok iyi oynayarak ve pozisyonlara girerek 3 puanı aldık. Bu da memnun ediciydi” ifadelerini kullandı.

Saçlarını daha ne kadar bu renkte tutacağı hakkındaki soruya ise yıldız futbolcu; “Türkiye Kupası finaline daha çok zaman var ancak da bu saç modeliyle o kupayı kaldırmak istiyorum. Takım arkadaşlarımız da bu hedefe ciddi şekilde odaklandılar. Yöneticilerimiz ve Trabzon’da yaşayanların kupayı kaldırma hayali ile günleri geçiyor. Ligde de mümkün olduğu kadar tırmanarak, sıralamada daha iyi bir yerde ligi bitirmek istiyoruz” cevabını verdi.

Bu arada Kamerunlu oyuncu ayağındaki soruna değinerek, önemli bir sakatlığının olmadığını kaydetti.

Haber61

Orhan Aydın
19.04.2010, 23:04
Alan'ın düşürüldğü pozisyonda kaleci itiraz ederken hakemi nerdeyse yere yığacakmış.

Kaan
Kendine gelmeyi denedin mi hiç sen? Yaşın gereği birilerine saygı göstermeyi öğreneceksin ki saygı göresin..

Sen kim oluyorsun de burdaki taraftara "Ulan taraftara bak" diyebiliyorsun?

Sanırım O ulan diye hitap ettiğin taraftarla aynı takımı tuttuğunu unutuyorsun ve bu kelimeler çıkıveriyor ağzından?

Ya çok büyük ayıp ettiğini farkında değilsin ya da ayıbın ne olduğun farkında değilsin? seçimi sen yap güzel kardeşim..

Ayıp abi, biliyorum.

Diyorum, herkes kadar ben de sinirliyim.

Bu arada madem herkes benden rahatsız oluyor,

İyi geceler sizlere. :alkış:

Muhammed
Muhammed bir pasın asist olması için maalesef gol ile sonuçlanmalı. Alan bunlardan atıyor da gol atamıyoruz. Bugün bir kaç tane vardı mesela.

Gürcan abi çok fazla isabetsiz orta yada pas girişimleri var. Birde bunlara ek olarak top kayıplarıda var. Şu düzensiz takımda ilk 11 elbette oynamalı ama gelecek sene birşeyler yapmak istiyorsak oraya daha dengeli bir oyuncu almalıyız bence. Umut-Alanzinho ikilisi çok etkisiz.

theo
herseyı unutalım da ...su trıbunlerın halı ne olcak...bu kadar kotu bı trıbun ancak 2.ligden 3 lıge dusen takımda olur..

bi de artık orjinal bir tezahürat bulalım...sıkılmadılar mı artık 80 sonu namelerden...

biraz yaratıcı olalım yaa...bi de seyirci de bi garip...hacım madem umut dışarı diosun , gol atınca da dışarı de...ne yanar döner çıktınız anlamadımki??

Şahin_53
19.04.2010, 23:05
Umut var ama Umut yok.

Aker

Aynen abi açıkçası ya olursa diye kormuyorum değil.

mkmsas
Teo'da futbol zekası var..

Top tekniği iyi..

Kayseri maçında ve bu akşam ki kafasıyla gösterdi ki gol vuruşları da iyi..

Ağırlığı ve ofsayt konusunda Isaac'e rahmet okutabilecek dikkatsizliği eksileri..

Malzeme iyi, eksikler giderilebilir..

Sezon sonuna kadar şans verilmeli..

Adil ÖZGÜR
19.04.2010, 23:06
Kınıyorum.
Sen varya, seni kınıyorum,
Futboluna yapılmazki yorum
Oynayacağın takımsa Çorum,
Formaya ihanetini kınıyorum...
*-*
Bencilliğin sona ermeyecek,
Teoyu kendine rakip belleyecek,
Boşta olsa bile pas etmeyecek,
Formaya ihanetini kınıyorum.
*-*
Çaycı Ahmet servis yapar gibi oynarken,
Ali Kemal fırtınadan örnek verirken,
Cemil Tozer'e kök söktürürken,
*-*
Efsaneler yanı başında maç izliyor,
Bencillik burnunda kıl çektirmiyor,
İkilik yapana taraftar yuh çekiyor,
*-*
Satılsada kurtulsak bir eli havada,
Karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda,
Becerimi, yeteneksiz kramponlarda,
*-*
Artık kuş bile tutsan sana bakmayacağım,
Seni artık daha hiç alkışlamayacağım,
Teoda yetenek arkadaşlığı arayacağım

Başka yorum yapmak istemiyorum, Şenol Hocam neden Teofiloyu çıkardı anlayamadım. Çok yadırgadım. Alanzinyo ve Umut zaman zaman kişisel oynadı. Daha sonradan kantarın topuzunu kaçıran Umut bencillikte ne kadar usta olduğunu gösterdi.

altinkaya08
Alakası yok arkadaşım nasıl iyi yönlerini övüyorsak yaptığı bazı hatalarıda eleştirmek hakkımız..Umut'u artık oynatmasından millet bıkmış usanmış..
ewet doğrudur bende usandım son zamanlarda çok bencilleşti.sanıyormusunuzki seneyede umutla olcak bu takım bunu görmicek gözvarmıki geçenlerde yine yazdım bu sene az ama öz transfer olacak ama kaliteli olacak.herkesin bi futbol anlayışı var ona göre değerlendirir durumları açık söyliyim umutu okadar beğenmesemde teo nunda tutulacak bişeyi olmadığını düşünüyorum.haa oynamazmı oynar ama bizim takımda değil..

Cafer Bulur
Umut bu aksam kocaman bir yuh cekilmeyi haketti.

Ben hayatimda futbolcularimiz icin kötü kelime kullanmadim ama bu aksam bana umut Allah belani versin dedirtti.

Simdi bunu geri aliyorum ama bu umut un acilen aklini basina almasi lazim.

Oynadigi takim milyonlarin takimi Trabzonspor,dingonun ahiri degil....

AKSOY_61
Ofansif bek ne demek anladık bu maçta.

Yunus Emre SEYHAN
19.04.2010, 23:07
Abi bence o kadar kötü değildi.

hele 30. dakikadan sonra 7-8 dakikalık kısım cok iyiydi.

Hakeme verilen tepkilerde yerindeydi.

Ama dediğin gibi yeterli değil.....

Gruplara maraton bölümünde yer verilmeli.

A.Gökhan AKIN
19.04.2010, 23:07
Ayıp abi, biliyorum.

Diyorum, herkes kadar ben de sinirliyim.

Bu arada madem herkes benden rahatsız oluyor,

İyi geceler sizlere. :alkış:

güzel kardeşim biz sana hata yaptığını söyledik senden değil söylediklerinden rahatsız olduğumuzu söyledik. Hatalarını gör istedik o kadar. Burdaki hemen herkes senin büyüğün ve yarın bir gün hata yapanları sen uyaracaksın. Belki bir çoğumuz senin gibiydik senin yaşlarında ama büyükleride dinlemek gerek, bazen çok can sıkıcı olsakta..

bkandil
19.04.2010, 23:08
Aynen abi açıkçası ya olursa diye kormuyorum değil.

Benim gördüğüm kadarıyla Teofilo için Trabzonspor macerası Umut'un sayesinde bitti bu akşam...

Umut'un tüm bencilliği ve Teo'ya karşı agresif tavrına rağmen oyundan alınan Teo oluyorsa, bu oyuncunun teknik direktöre de güveni kalmamıştır... (Bkz. Alanzinho-Broos ilişkisi)

Ahmet Faruk
19.04.2010, 23:08

Golden sonra yaslandık çünkü çok büyük bir futbol hamlesiyle ileriye takımı yerleştirebilen tek adam çıktı, yerine atılan istisnasız her topu harcayan Umut çekildi...

Teo gibi adam normalde 1-0 önde iken takımı ilerde tutsun, kanatlara top yaysın diye maça sonradan sokulur.
Geçen hafta son yarım saat bastıran takım, bu hafta yoruldu...
Hocamız yorgun...

chopper61
19.04.2010, 23:09
çok sevgili ve değerli trabzonspor taraftarı..eğer eleştiri yapıyorsak gerçekler anlaşılsın ve hepimizin çektiği ortak çilemiz bitsin diyedir..SÜTÜN SİYAHMI YOKSA BEYAZMI OLDUĞUNU TARTIŞIRIM..siyah diyenlere anlayış gösteririm çünkü başkalarının görüşlerine saygı esastır..AMA UMUTUN FORVET OLUP OLMADIĞINI HATTA TOPÇU OLUP OLMADIĞINI TARTIŞMAYA AÇMAM..SAYGILIDA OLAMAM..

ccd6167
Abi bence o kadar kötü değildi.

hele 30. dakikadan sonra 7-8 dakikalık kısım cok iyiydi.

Hakeme verilen tepkilerde yerindeydi.

Ama dediğin gibi yeterli değil.....

Gruplara maraton bölümünde yer verilmeli.

kardesım berbattı bence..bı kere ben maratonda kaskol forma gıyen bırını gomredım bıle..boyle maca hıc gelmesınler..kahvede mac ızlıyorlr sankı be kardesım...

A.Gökhan AKIN
Birisi bana Tteo'nun oyundan alınma nedeninin mantıklı açıklamasını yapsın yoksa bu akşam uyuyamayacağım.

magicyattara
19.04.2010, 23:10
İyi ya nedir bu Şenol hoca adamı yiyecek havaları :)...Kimseyi yemedi bu güne dek Şenol hoca...Futbolcu transferi, risk alma sorumluluk alma vesaire zaaflarını konuştuk...Bizim magicyattara katılmasa da bence gençlere şans verme açısından Samet Aybabadan bile daha cimridir mesela...Ama yok ona taktı yok buna taktı...Kimseye taktığı falan yok...Ömer Aysan a takmış olabilir...Eeee durup duruken arkadaşının üzerine yürüyen adama da taksın zaten...

Samet Aybaba bu ülkede gençlerin önünü açmakta tereddüt etmeyen tek adamdır..ama biraz şanslıdır bu konuda..elinde Sercan ve Volkan varsa koyarsın tabii A takıma..
Şenol hocanın bu konuda daha tutucu olduğu da aşikardır..Şenol hoca oynatmadan pişirmeyi dener..şu an alt yapıda sadece Barış var gibi gözüküyor..Onur'a tereddüt etmeden formayı veren de Şenol Güneş ama..elindeki kadrodan Şenol hoca kadar iyi yararlanan başka bir hoca var mıdır acaba diye de sormak lazım..

Alt yapıdan A takıma oyuncu katmanın piri Özkan Sümer'dir..hiç tereddüt etmez bu konuda..vasat adamları bile dışardan gelenlere tercih eder..

salihismet
Arkadaslar macin bu gece tekrari var mi?

altinkaya08
haa şunuda söyliyim ..' 3.kalecimiz ' onur varken slvanın alınmasını ve direk oynamasını anlayamadığımı ve tranferinin yanlış olduğunuda söylediğimi söylemeden geçemicem.peki onuru kim koydu kaleye? heralde bross yapmadı bunu..peki bross devam etseydi onur geçermiydi kaleye acaba ???

The Ciks
Colman ıkı fb macındada bugunkı kıvamda oynasın...takımda + 2 de tutulması..elzemdır bence...

Alan bugun kaç tane net ham pas aldı saymadım...ve kaç defa o pasları heba ettı...

net olarak takımda kalması gereken 4 yabancı var...teo-yattara-colman-gabrıç...

Bugun alan ın yerınde engın olsaydı ve o pasları ham olarak alsaydı alan dan eksık kalmazdı ve fazlasına bıle el verırdı ayakları..bu halıyle bıle..

Sefa Murat Dokuz
19.04.2010, 23:11
Teo'da futbol zekası var..

Top tekniği iyi..

Kayseri maçında ve bu akşam ki kafasıyla gösterdi ki gol vuruşları da iyi..

Ağırlığı ve ofsayt konusunda Isaac'e rahmet okutabilecek dikkatsizliği eksileri..

Malzeme iyi, eksikler giderilebilir..

Sezon sonuna kadar şans verilmeli..

eksiğiyle artısıyla çok doğru analiz teo yu beğenmeme rağmen ofsaytı bilmemesi isaac e çok benziyor.Maçın başında her topta ofsayttı 15.dk dan sonra ofsaytı öğrendi.

servet nuh
umut bulut,gerçekten saç-baş yolduran bir futbolcu...ama girdiği pozisyonların birçoğunu yoktan varetti...umut aşağı tükürsen sakal,yukarı bıyık bir futbolcu...bir santrafor bir maçta 10 net pozisyona giriyorsa,yabana atılacak topçu değildir...bence teo ile uyum sağlayıp güzel işler yapabilirler.....
...bence bu maçtaki en iyi sıralaması şöyle

....alanzinho
....colman
....selçuk
....cale
....teo
....egemen
....engin
vs vs

bkandil
...
Başka yorum yapmak istemiyorum, Şenol Hocam neden Teofiloyu çıkardı anlayamadım....

Umut ile işbirliği yaparak Teofilo'nun Trabzonspor macerasını sonlandırmak için olduğunu düşünüyorum, bu sayede olan kulübün 3M eurosuna oldu...

CAFER ÖZER
Dakika 10 gereksiz yere kendini birakti yere
14.dakika atamadi.
20.dakika umut yine kacirdi. Teoya verebilirdi vermedi.
21. Dakika teoya vermedi kacirdi
27. Dakika karsi karsiya kacirdi
39. Dakika vurdu kaleci cikardi
44.dakika karsi karsiya teoya vermedi kendi kacirdi
55.dakika ofsayta dustu ama ofsayt degil
90+3 karsi karsiya golu kaciriyor donusu kalemizde pozisyon
90+4 bos kale ve gol
iste kirilma noktasi buyuk golcumuzun yaptiklari

Ömer TOPAL
eskiden zevk alırdım futboldan maçtan....Ne zamanki şu forum olaylarına daldım kafam allak bullak oldu...İki gün önce övülen bu gün yerden yere vuruluyor...Yok yok artık yavas yavas elini etegini cekmek lazım buralardan..maç günü maçımı izler çekilirim kenara...Kim kimi yuhlarsa yuhlasın..kim kime bencil derse desin....artık yeter...! Bir yönetim bir teknik kadro neler var neler sahada..bırakında işlerini yapsınlar..Bizde bu mantık bu kafa varken arpa boyu yol alamayız....

Kaan
19.04.2010, 23:12
güzel kardeşim biz sana hata yaptığını söyledik senden değil söylediklerinden rahatsız olduğumuzu söyledik. Hatalarını gör istedik o kadar. Burdaki hemen herkes senin büyüğün ve yarın bir gün hata yapanları sen uyaracaksın. Belki bir çoğumuz senin gibiydik senin yaşlarında ama büyükleride dinlemek gerek, bazen çok can sıkıcı olsakta..

Abi tamam haklısın da

Bir insanın bir futbolcusuna hakaret etmesi çok doğru bir şey midir ki sadece bana yükleniliyor ?

Yaşa bakarsak,

Umut'tan 5-10 yaş küçük insanlar Umut'a hakaret ediyor ?

Selman
Birisi bana Tteo'nun oyundan alınma nedeninin mantıklı açıklamasını yapsın yoksa bu akşam uyuyamayacağım.

Bunun açıklaması yok ki abi. Mantıklı tek açıklaması yok.

Tek bir açıklama geliyor aklıma, ne kadar mantıklı siz karar verin ;

Hoca tek forvete dönmek istedi, Umut'u alırsa tribünler ıslıklayacaktı, Umut ağlayacaktı vs. vs. Teofilo el oğlu olduğu için kurban o oldu.

CAFER ÖZER
Neyse artik seneye Umutlu kadro ile umutsuz ve mutsuz gunler bizi bekliyor gibime geliyor

Mehmet SELEN
19.04.2010, 23:13
Umut varken oraya sıra gelmez.

Cuma günü busa maçını izlediniz mi?

Sadece imrendim.

Eskişehir - Bursa...

Ne fazlaları var Trabzondan? Şehirleri çok mu daha büyük? Yooo!
Aksine o şehirlerde istanbul takımlarını tutan 100 binlerce adam var!

Ama nasılsa onlar yapıyor, adamlarda tribün var, çoşku var, destek var.

Bizde???

KAzanırken bile yuh(istisna değil, devamlı), küfür, inilti, uğultu..

Sonr niye bursa lider, niye şöyle niye böyle..!!!
Çok daha beter kadro ile niye üstümüzde?

Yahu ne umut u????
Ne bross u?
Ne şenolu?
Ne yönetimi?

Senelerdir hepsi değişti,değişmeyen tek şey bu işe yaramaz taraftar kitlesi!

Ama başarısızlığın sebebi hep umuttur.!

Yazık..!

Arkadaşlar bu yazıyı bir kaç defa okuyun olayı gayet iyi özetlemiş arkadaşımız.Tebrikler

Erdal
Hoca Cale ve Colman ı Antep götürmediğinde neler okumuştum burda...Özeti bu adamları küstürdün şimdi nasıl oynatacaksın dı....Oynuyorlar.... Colman Antep öncesine göre çok farklı değil mi ? Ne kumpası kim kime kumpas kuracak...Teo'nun zamana ihtiyacı olduğu çok açık değil mi? Umut??? Umut bundan sonraki sürecine kendisi karar verecek...Ve üstüne basa basa söylüyorum sözleşme uzatmama ihtimali da bu sürecin bir olasılığı...Alanzinho işte... Devre arası birisi 2-3 verse de kurtulsak derdim yalan yok...Ama bu gün bile rakibin iki futbolcusu kırmızı kart görmeli idi...Aslında bir istatistik çıkarmk lazım Alan yüzünden rakipler kaaç kart görüyor :) Bir de verilmeyenler var:)

Gordon Freeman
Umut Bulut iyi niyetli deniliyor sürekli..
Peki bencillik ne zamandan beri iyi niyet sayılır oldu..
Gol atmış olması umrumda değil..
Teofiloya inatla pas atmadı bugun gol pozisyonlarında..
Formayı kaptırmaktan mı korkuyor dıye dusunuyorum
Ben anti-Umutçu felan değilim.Yanlış anlaşılmasın.
Sadece Büyük Ts forvetıne yakışmadığını düşünüyorum.

magicyattara
19.04.2010, 23:14

Lanet olsun böyle yaşa ya.

: ))))))))

Abicim akıl yaşta değil baştadır..ama yine de çok dinle az konuş..hele bu yaşlarda..

Cafer Bulur
19.04.2010, 23:15
Bence senol hoca son dakikada umutun kontradan bir gol atacagini hesapladi ve onun icin oyunda tuttu.:)

Teo o dakikada o hizla o kaleye kosamazdi,kabul edelim.:)

futbalski60
Ne Umut ne de Teofilo şuan ki görüntüle bu takımın forveti olamaz Umut'u zaten biiliyoruz Teofilo da bence işimize yarayan bir oyuncu değil ikili mücadelelerde gücünü kullanamıyo, özellikle agresif savunmacılara karşı çok etkisiz, topla da hızlı değil gol vuruşları iyi ama fazla pozisyona girebilen bir oyuncu da değil umarım iyi bir forvet alırız.

serdaracıl
umut bulut,gerçekten saç-baş yolduran bir futbolcu...ama girdiği pozisyonların birçoğunu yoktan varetti...umut aşağı tükürsen sakal,yukarı bıyık bir futbolcu...bir santrafor bir maçta 10 net pozisyona giriyorsa,yabana atılacak topçu değildir...bence teo ile uyum sağlayıp güzel işler yapabilirler.....
...bence bu maçtaki en iyi sıralaması şöyle

....alanzinho
....colman
....selçuk
....cale
....teo
....egemen
....engin
vs vs

yoktan varettigi tek pozisyon yok orta saha oyuncularının emeklerini heba etti

A.Gökhan AKIN
Arkadaşlar bu yazıyı bir kaç defa okuyun olayı gayet iyi özetlemiş arkadaşımız.Tebrikler

Evet bir çok şeyin suçlusudur belki bu taraftar profili ama Bu akşamki maçta Umut'un yaptıkları ve yapamadıklarının suçlusu taraftar değildir..olduğunada kimse beni inandıramaz..

Hasan Ayvenli
19.04.2010, 23:16
Takır takır top oynarken, sırf 1-0 öne geçtik diye yapılan değişiklikle (ki o değişiklikte giren ve çıkanlar farklı olmalıydı bana göre.) takımın geri yaslanmasına sebep olan sevgili Şenol Hocam. Değişik değişiklikler yap artık lütfen.

Son 5 haftaya girmişiz. İzlemediğimiz adamları izleyelim biraz.

Kanser olmamız için Umut'un 90 dakika oynamasına gerek yok. Genlerimizde mevcut zaten o illet. Hızlandırmayalım ölümümüzü.

lazkopatfaroz
Trabzonspor'un forveti Umut Bulut girdiği pozisyona göre gol ortalaması = 1/7.. Milli takıma Umut gibi bir oyuncu lazım. Niye almıyorlar bu Umut'u milli takıma ?

Aker
Arkadaslar macin bu gece tekrari var mi?

Bildiğim kadarıyla yoktu, şimdide baktım göremedim ama abi izlemesen iyi olur umut daha fazla küfür yemesin:D Belki internette maçı bulabilirsin.

bkandil
19.04.2010, 23:17
umut bulut,gerçekten saç-baş yolduran bir futbolcu...ama girdiği pozisyonların birçoğunu yoktan varetti(1)... umut aşağı tükürsen sakal,yukarı bıyık bir futbolcu...bir santrafor bir maçta 10 net pozisyona giriyorsa,yabana atılacak topçu değildir(2)...bence teo ile uyum sağlayıp güzel işler yapabilirler(3).....

...

1. Sanırım yanlış yazdın çünkü özellikle bu akşam (girdiği pozisyonlarda) varolan pozisyonları yoketmeyi başardı bencilliği sayesinde. Attığı olde bile bencilliği en üst seviyedeydi)

2. Bir maçta 10 net pozisyona giren santrfor için yababa atılmaz denilebilmesi için girdiği 10 pozisyonun en az yarısını gol yada asist ile taçlandırmalıdır.

3. Bu akşam açık olarak görüldü ki Umut ısrarla TEK FORVET olarak oynamak istiyor, neticede Teknik Direktör'de onu bu konuda destekliyor...

Canberk
Ya banada kızmayın bende şu son 3 saat 13 dakikadır yapılan yorumlardan tek hoşuma gitmeyeni(eminim sizinde gitmemiştir) Umuta bencil oynadı diyenler.
Ya ne bencili oynayamadıki neresi bencildi :S
Adama bak sen eğer bencilse birşeyler becereceksin
Yanında adam varken vurduysan pas vermediysen gol olacak.
Ama eğer vurduğun gol olmadıysa kusura bakmayın bu bencillik değil salaklıktır.
İrfan abi demişti 3 gol atar fazlasınıda attırırdım diye.
Sonuna kadar haklısın abi.
O seramonide çıkan 10 yaşındaki çocuklar bile gider gol atardı o pozisyonlarda.
Umut bu maçta tek bencillik yaptı oda gol oldu o yüzden bu bencillik değildir o golü attığı pozisyon savunmaya carpıp başkası golü atsa yada dışarı çıksa bencilliğin daniskasıdır.
Ama vurdummuda atacaksın yoksa forvetlik olmaz o iş ...

Kaan
: ))))))))

Abicim akıl yaşta değil baştadır..ama yine de çok dinle az konuş..hele bu yaşlarda..

Sakladım yaşımı artık. :D

Gerçi bundan sonra görmeyen kalmamıştır ama.

Ve bundan sonra sadece dediğin gibi çok dinleyip az konuşmayı planlıyorum.

lazkopatfaroz
Sürekli fatura Teo ya kesiliyor. Umut neden oyundan alınmadı? Gol kaçırma rekorunu kazanmak için mi ? Bence hoca ıslıklanmasın diye almadı.

A.Gökhan AKIN
Bunun açıklaması yok ki abi. Mantıklı tek açıklaması yok.

Tek bir açıklama geliyor aklıma, ne kadar mantıklı siz karar verin ;

Hoca tek forvete dönmek istedi, Umut'u alırsa tribünler ıslıklayacaktı, Umut ağlayacaktı vs. vs. Teofilo el oğlu olduğu için kurban o oldu.

El oğlu Teo, Umut'un kaçırdıklarını kaçırsa ya da o pasları vermese ne olurdu tahmin bile edemiyorum?

Mustafa ÖZDEMİR
19.04.2010, 23:18
maça gittiğime ilk defa pişman oldum...

ccd6167
arkadaslar sızden tek ıstegım bılmem belkı bos konusyorum ama macı unutup su trıbunler konusunda neler yapabılırız...rezıllık dız boyu almıs basını gıdyor trıbunlerde..

wien_ts
engine bugun fazla is dusmemesine ragmen sagda cok acik verdi,surekli ofansa destek verdi ve sag taraf cok acik verdi, ama diyorum enginin uzerine dusulse iyi bir sagbek cikartabilirmiyiz ondan.Aslinda maicondan bir eksigi yok,soyle seneye kadar oynasa oraya alissa,hem hizli hem cevik hem topa hakim,ataga cikabiliyo,orta kesebiliyo,ayaga guzel paslar veriyor..

ligin ilk yarisi bittiginde satilmasini istedigim ilk adam colman di.inanilmaz yavas,surekli top kaybeden hic bir olumlu hareketi olmayan bir oyuncuydu bana gore.Ama 2.yari ozellikle son maclarda cok iyi,birkac mactir takip ediyorum,kendini baya gelistirdi..

The Ciks
19.04.2010, 23:19
Gabrıç yattara ıyıyse eskısı gıbı gelırse...avrupa lıg ve kupada sag acıkta yattaranın... veyahut o mevkının yedegı veya aslı olabılecek kapasıtede...bu cok sevındırıcı..

sol a hakatten adam lazım..atıbamı... sısteme gore colman mı oraya monte edılır bılemem ama...ben sahsen aydın karabulutu sol açıga alırdım..yıkılmayarak gıden ayagına hakım ve senol hocanın elınde...

su an pek moda olan ozan ıpeğın 3-4 gomlek ustunu yaratılabılır orda...sol açıkta..

---------------------------------teo-------------------------

aydın(gabrıç)---------rıguelme-------yattara(gabrıç)

-----------------------atıba(colman)-------------selçuk(colman)--------

gıbı...ıyı bır yabancı sol acıkta olabılır sol acıga ıcabında...

irfanb
19.04.2010, 23:20
Şenol Güneş`in ağzindan yetenekli golcümüz Umut Bulut :

"Murat Şahin'in risk alıp hücuma çıktığı pozisyonda 5’e 1 yakaladığımız pozisyonda bile golü zor attık. Bu konuda sıkıntılarımız var, gol sorununu çözemedik"

muratt
Maçtan önce arkadaşlara 2-2 biter dedim, iki tarafın da açık oynayacağı belliydi, bu yüzden bol pozisyonlu ve tempolu bir maç bekliyordum. Aslında beklediğim gibi de oldu, iki takım da defansları orta sahaya yaklaştırınca bol pozisyonlu bir maç oldu. Trabzonspor çok iyi oynadı diye gözükebilir ama bu rakiple alakalı bir durum. Trabzonspor’dan ziyade maç iyiydi diyebiliriz. Seyir zevki açısından güzel bir maçtı. Yoksa, Kasımpaşa Antalyaspor gibi ortasahayı kalabalık tutup daha sağlam oynasa, farklı bir Trabzonspor görebilirdik.

Maç, benim tahmin ettiğim gibi 2-2 de bitebilirdi, fark da olabilirdi. Ama Trabzonspor’da Umut oynadığı sürece bu gol sorunu çözülmez. Bir önceki postta da yazdım, son üç maçtır Trabzonspor gol atamıyor ve Umut hala 90 dakika sahada. Son üç maç değil, 3 yıldır bu sorun devam ediyor. Kaçırdığı goller artık şaka gibi. Teo’ya vermediği pasları anlamak mümkün değil. Ve işin en ilginç yanı, birkaç istisna maçı saymazsak, Umut bu takımda Ersen Martin gittiğinden beri yedek kalmadı. Herkes yedek kaldı, ama Umut yedek kalmadı. Oysa oyuna sonradan girerek çok daha fazla katkı yapabilecek bir oyuncu. Ligin kalan maçlarında kesinlikle Teo ve Burak’a forvet mevkiinde şans tanınmalı, ve seneye bir forvet daha alınmalı.

Teo’ya gelirsek kumaşının iyi olduğunu belli ediyor, hala zamana ihtiyacı var. Umut biraz bilinçli hareket etse, bugün beleş de olsa Teo’nun iki golü vardı, bir de çizgiden çıkarılan topu girseydi hat-trick’le kendisini bulacaktı. Ha, halamın bıyıkları olsa amcam olurdu ama Futbol’da şans diye birşey var. Bu dediklerim olsa, ki olabilirdi, Teo bundan sonra üstüne koyarak gitcekti, rahatlayacaktı, ama şimdi stresi arttı sadece. Umarım kalan maçlarda daha çok şans bulabilir.

Maçın ilginç bir noktası da Engin’in sağ bek oynamasıydı. Mecburiyetten de olsa Song varken (Ceyhun’u stopere çekerek) Engin’i kullanmak cesur bir tercihti, Şenol Hoca’yı tebrik etmek lazım. Ofansif anlamda etkili oldu ama defansif anlamda göremedik kendisini pek, çünkü Yılmaz Vural o kanattan gitmeyi düşünmedi pek. Oysa, o kanattan zorlayabilirlerdi.

Kasımpaşaspor’un, Yılmaz Vural geldikten sonra her maçta ısrarla yaptığı bir ofsayt taktiği var. Her maçta duran top olduğu zaman, takım komple çıkıyor ve en az 4-5 oyuncu aynı anda ofsaytta kalıyor. Ligin ilk yarısındaki maçta bu duruma düşmüştük, bugün de düştük. Ve dahası her hafta her takım düşüyor. Ya, bir akıllı teknik direktör de bunu önceden düşünüp bir tedbir alamıyor bunu anlamıyorum. Bariz belli, Kasımpaşa duran topta ofsayt taktiği yapacak, sende önceden ayarla, tüm Kasımpaşa defansı ileri çıkıp sizin 5 hücum elemanınızı ofsaytta bırakırken, sizde çaktırmadan kısa boylu bir adamı geriden ileri koşturun ve topu ona atın. 5 oyuncu ofsaytta olsa ne yazar, top o kısa boylu geriden koşan adama gelince, al sana kaleciyle karşı karşıya net pozisyon. Bunu niye düşünemiyor hocalar anlamıyorum, ve bunu düşünemedikleri gibi her maçta da aynı ofsayt tuzağına düşüyorlar. Bugünkü maçtaki pozisyonun aynısı belki bu yıl 10 defa yaşandı Kasımpaşa maçlarında. Bir insan aynı hatayı iki kere yapar mı ? Trabzonspor aynı hatayı iki kere yapıyor ama. Hadi ilk maçta hoca farklıydı ama oyuncular da mı bun düşünemiyor ?

Son olarak da, ne kadar eleştirilselerde, Trabzonspor’un beyni Selçuk-Collman ikilisi. Oyunu yönlendiren tamamen bu iki oyuncu. Colman biraz daha az top kaybıyla oynasa, Selçuk biraz daha seri olabilse bildiğiniz Xavi-Iniesta gibilier.

http://bohemfutbol.blogspot.com/2010/04/zevkli-mac-trabzonspor-kasmpasaspor-2-0.html

servet nuh
yoktan varettigi tek pozisyon yok orta saha oyuncularının emeklerini heba etti
etme ya...soldan karşı karşıya geldiği pozisyonda resmen topu söktü aldı.....niye diğer forvetler umutun girdiği kadar pozisyona giremiyor....biz olumlu olup,kaçırdığı her pozisyondan sonra umutu sabırla alkışlarsak,düzelecektir....teofilo ile çok maç yapsınlar bence uyumlu ikili olurlar....

Cem Kıran
19.04.2010, 23:22
Ne Umut ne de Teofilo şuan ki görüntüle bu takımın forveti olamaz Umut'u zaten biiliyoruz Teofilo da bence işimize yarayan bir oyuncu değil ikili mücadelelerde gücünü kullanamıyo, özellikle agresif savunmacılara karşı çok etkisiz, topla da hızlı değil gol vuruşları iyi ama fazla pozisyona girebilen bir oyuncu da değil umarım iyi bir forvet alırız.

Arkadaşım Teo'yu ne zaman izledin de ne zaman böyle olduğu kararına vardın? 3 defa 11'de oynadı 60'ar dkka diğerleri 5-10 dkka.Ne zaman kondüsyon yakalicakta koşacak ve ikili mücadele gücü olacak

Bu adam ne doğru düzgün kamp dönemi geçirmiş, ne böyle değişken bir mevsimde yaşamış, böyle yemekleri ilk defa yiyordur kimbilir, yeni bir kültür yeni bir ortam. Bunca şeye rağmen pas alış verişi ve ortasahayı hucuma gelmesi için ayağında top tutuşu gayet iyi..

cem arin
Umutun presinden,baskili oyunundan ben de hazederim ancak bugün ilk kez umuttan bir bok olmayacagini anladim!
Kacirdiklari icin degil ya da futbol oynunu okuyamamasindan degildi bu yeni durum! Sahada ileride birlikte oynadigi partnerine yaptiklarindan kaynaklandi bu!

her iki yarida da kanimca bilerek ve isteyerek teoya toplari cikarmadi ki ayni teo daha gecen macta ona öyle mükemmel bir pas atmisti ki!
Yine benim kanimca bu bencilligin altinda yatan sebep umutun gol atan bir teo karsisinda sahada tutunamayacagi, kulübeyi boylayaci ve orada da cürüyecegi gercegi! Hele bir pozisyondan sonra teo ona neden bana atmadin dercesine serzeniste bulunurken umutun onun yüzene bakmamasi/bakamamasi var ki aslinda herseyi acikliyor!bugün umut sayet o gol pozisyonlarina girdiyse bunda arkadaslarinin yillardan bu yana birlikte oynadiklari icin ona alismis olmalarinin cok büyük etkisi var! yoksa o toplar teoya da atilabilirdi cünkü hep bosluklara kacti teo. Teo umut gibi oraya buraya kosmuyor! dogru zamanda dogru yerde olmaya calisiyor ve umut hep onun önünde arkasinda oynamaya calisiyor! bugün oynanan maca gelenedegin teonun oyun sistmeinde kendisine yer aradigini zannetmistim ancak bugün farkettim ki umut bu teoyla cok yakin oynama hatalarinin bas mimari!
Teo lami cimi yok iyi futbolcu! bir kac pozisyonda defanstan ortasahaya top cikaramiyorduk ve teo ortasahaya gelerek top cikarmamizda inanilmaz yardimci oldu takima. ileri yaptiklarini düsünerek ve görerek yapiyor. yani futbol önsezisi kuvvetli bir oyuncu teo. Umutta bu bahsettiklerimizin hicbirisi maalesef mevcut degil!umutun rolu benim icin bundan sonra sadece forvetin yaninda destekleyen ikinci forvet rolu! attigi golde de benim hosuma gitmedi... Seninle kosan arkadaslarina bir hosluk yapiverseydin bu aksam bircogumuzdan aferin ve destek alacaktin ancak sen sana yakisani yaptin ve simdi bu forum da dagil olmak üzere ektiklerini biciyorsun! yakinda maalesef isliklanmaya ve daha sert elestirilere hazir ol umut!
oynadigimiz futbola gelince! Enginin sagbek oynamasi cok büyük bir riskti ve bu risk tuttu! kimse cikip yeni sagbekimiz falan diyerek futbol alimligine soyunmasin cünkü bugün song olmasaydi oynadigi kanattan gol ya da goller yiyebilirdik kaldi ki cezasahasinda yaptigi ve calinmayan penaltiya deginmiyorum bile!
bu mac gösterdi ki bir macta yaptigin degisiklik digerinde geri tepen bir silaha dönüsebiliyor! teo ceyhun degisikliginden bahsediyorum.Ceyhun o kadar kalabalgin arasinda kayboldu ve takimi yavaslatan elemana dönüstü. ben isterdim kibu macta zafer oyuna girsin ve macin basindan itibaren cok büyük efor sarfeden colman biraz defansif oynamaya baslasin ve zafer de ortasada oynasin!en azindan oyuncumuzu da dünya gözüyle görmüs olurduk!
Macin adami bana göre colman ve yanina da begenmesek dahi alanzinhoyu koymaliyiz! brezilyali bir kac hafta önce bir söyleside belirttigi üzere insiyatif almaya basladi ve bu benim cok hosuma gidiyor! yaz kampinda biraz daha güclenmis bir alan bu takimin hucum gücünün en önemli dislisi olur!
bakin ne colman ne alan sakatlik problemi yasiyorlar ve özellikle alan bazen cok sert faullere maruz kaliyor.
Cale yine benim dikkatimi ceken oyunculardan ve tabi ki egemen! yine eskisi gibi güven vermeye basladi! bir de sezerin kanatta oynamasina alisamadim ben! madem sezer oyuna girecek ve teo cikacak o zaman ceyhuna ihtiyacimiz yoktu sahada ve bunun yeirne baris tercihi düsünülebilirdi! bu da bir fikir olarak karsimiza cikiyor! tosunun oyuna girmesi de bir arti olarak algilanabilir. Selcuk görünmüyor ancak cok büyük isler yapiyor mac esnasinda. colmani alani rahatlatiyor ve acikcasi onlarla en iyi pas alisverisini de selcuk yapabiliyor su an takimda.
onur bildigimiz gibi... kalecimizin olmasi güzel sey velhasil.
Senol hocanin bir seyler denemesi benim hosuma gidiyor! Uzakdogu havasindan mi suyundan midir nedir yariyor insana...

yaza ben de bir tayland yapayim;-)

İbrahim Gökhun Öztürk
önceden umutu desteklemek gerektigini inanıyodum bende cünkü iyi niyetli oldugu ve bişeler yapma peşinde oldugu aşikardı.belki yetenegi kısıtlı oldugu için yerine getiremedi istediklerini olabilir. ama bugüne geldigimizde kendini ön plana cıkarma istegi ve iyi niyetten uzak bi görüntü sergiliyor bana göre.zaten yetenekten yoksun bi futbolcu ve kafasında tilkiler dolasan bi futbolcunun bu takımda sürekli 90 dakika oynamasına sıradan bir taraftar olarak dayanamıyorum artık.düşündügüm adalet yapısında yapılanın yanlış olduguna inanıyorum. bu renklere gönül vermiş olarak artık yeter diyorum UMUT BULUT'u kesebilecek bi futbolcu istiyorum!

Mayls
Maçın son yarım saatine yetiştim. Futbolumuzdan çok hakemin hataları gözüme çarptı. Geldiğim an Kasımpaşa'nın verilmeyen penaltısı, hemen ardından verilmeyen kırmızı kart, golden önce (net göremedim ama gördüğüm kadarıyla) aleyhimize çalınmayan faul...

Umut'un inanılmaz bencilliği de kaçmadı bu yarım saatte gözümden. Hayır, Yattara seviyesinde tekniği olsa eyvallah da, tekniği 0 (yazıyla: sıfır). Ya bunun farkında değil, ya da gerçekten saha içinde herkes "bana atma" diye bağırıyor bu adama :)

GERONIMO35
19.04.2010, 23:23
Umut yine sç baş yoldurdu ama çoğu maça göre daha iyidi diye düşünrklen bu seferde teo ya inatla vermediği paslar isyan ettirdi beni Sanki aman adma atmasın o atarda atmaya alıırsa beni keser diyemi düşünü nedir Halbuki b gün iyi işlerde yapıyordu bride pasları verseydi en azından birini verseydi okadra gol kaçırmasını biraz tolare edebilirdi

altinkaya08
arkadaslar sızden tek ıstegım bılmem belkı bos konusyorum ama macı unutup su trıbunler konusunda neler yapabılırız...rezıllık dız boyu almıs basını gıdyor trıbunlerde..
tamamen katılıyorum..herkes eleştiriyo bişekilde ama stada giden taraftar resmen uyuyo.şu eskişehirin bursanın taraftarını gördükçe imrenmemek elde değil.biz neden böyle olamıyoruz anlamıyorum.

Cafer Bulur
Gelelim isin özüne.

Fb ye karsi iddiali olmak gerektigi icin,kazanmaya inanmak sart oldugu icin fb yi insallah yenecegiz dedik.

Ama bir tarafta alex,diger tarafta umut bulut.

Daha fazla söze gerek var mi?

Hasan Ayvenli
etme ya...soldan karşı karşıya geldiği pozisyonda resmen topu söktü aldı.....niye diğer forvetler umutun girdiği kadar pozisyona giremiyor....biz olumlu olup,kaçırdığı her pozisyondan sonra umutu sabırla alkışlarsak,düzelecektir....teofilo ile çok maç yapsınlar bence uyumlu ikili olurlar....

Umut'u alkışlaması için Japonlara robot yaptıralım yine de işe yaramaz. Adam A-TA-MI-YOR. Daha acısı Attıramıyor da.

Erdal
Bir teknik adam hele de bu ülkede aynı zamanda psikolog olmalı... Benim bu konuda endişem yok.. Korkmayın hoca hem yorgun falan değil hem de ne yaptığını biliyor...Dua edelim transferde isabet yakalayalım...

mhayri
19.04.2010, 23:24
Umut bir pozisyonda Alan'ın ayağındaki topu almaya çalışmasını görünce
ne kadar acziyet içinde olduğunu bir kez daha anladım...
Olmuyor Umut olmuyor...Olmadıkça da arkadaşlarının pas tercihlerinde
hep 2. derecede kalıyor...Yakında istenmeyen adam olabilir ...

servet nuh
19.04.2010, 23:25
Umut bir pozisyonda Alan'ın ayağındaki topu almaya çalışmasını görünce
ne kadar acziyet içinde olduğunu bir kez daha anladım...
Olmuyor Umut olmuyor...Olmadıkça da arkadaşlarının pas tercihlerinde
hep 2. derecede kalıyor...Yakında istenmeyen adam olabilir ...
..o pozisyonda umutun verkaça giren oyuncu olduğunu göremedinmi arkadaş...iyi izle..

serdaracıl

maçı canlı izledim renktaş gördüğüm tek şey umut'un kötü niyeti

irfanb
Gelelim isin özüne.

Fb ye karsi iddiali olmak gerektigi icin,kazanmaya inanmak sart oldugu icin fb yi insallah yenecegiz dedik.

Öyle degil Cafer.
Bir tarafta Gökhan Ünal, diger tarafta Umut Bulut.
Al birini vur ötekine.

Emiroğlu
Bir teknik adam hele de bu ülkede aynı zamanda psikolog olmalı... Benim bu konuda endişem yok.. Korkmayın hoca hem yorgun falan değil hem de ne yaptığını biliyor...Dua edelim transferde isabet yakalayalım...

Tranferdeki yapılanma hala "dua" ile mi yürüyor ? Yoksa herhangi bir araştırma var mı ?

GERONIMO35
19.04.2010, 23:26
hakemde ne rezil bir hakemdi bizim ka faulümğüzü vermedi cermedi tabi okadar saçma devam kararlarından sonra maçası kasımpaşa penaltısınıda vermeye yetmedi aslında ilk anda verecekti veremedi ardından alan ı düşüren barışa kırmızı kartı doğal olarak hiç veremedi

futbalski60
19.04.2010, 23:27
Arkadaşım Teo'yu ne zaman izledin de ne zaman böyle olduğu kararına vardın? 3 defa 11'de oynadı 60'ar dkka diğerleri 5-10 dkka.Ne zaman kondüsyon yakalicakta koşacak ve ikili mücadele gücü olacak

Bu adam ne doğru düzgün kamp dönemi geçirmiş, ne böyle değişken bir mevsimde yaşamış, böyle yemekleri ilk defa yiyordur kimbilir, yeni bir kültür yeni bir ortam. Bunca şeye rağmen pas alış verişi ve ortasahayı hucuma gelmesi için ayağında top tutuşu gayet iyi..

Futbol karakterini öğrenecek kadar izledik baskın bir forvet değil eğer tek forvet oynarsa daha da zorlanır seneye bizi takımda tek forvet oynayacak görüntüsü yok tabi bu benim görüşüm.

lazkopatfaroz
Umut yetenekleri bir yenisini ekledi. Yanındaki boş arkadaşına pas atmamak :)

bkandil

Erdal Abi;
Yaptığı transferi taraftarın gözüne sokarcasına oynatmayan takım arkadaşına gerekli uyarıyı yapmayan bir hoca transferde isabetli olsa neye yarar...

servet nuh
hakemde ne rezil bir hakemdi bizim ka faulümğüzü vermedi cermedi tabi okadar saçma devam kararlarından sonra maçası kasımpaşa penaltısınıda vermeye yetmedi aslında ilk anda verecekti veremedi ardından alan ı düşüren barışa kırmızı kartı doğal olarak hiç veremedi
bence hareket penaltı değildi...iki ayağın çarpışması ve cenkin cumburlop atlaması mevcut

Cafer Bulur
Öyle degil Cafer.
Al birini vur ötekine.
Gökhan oynatilmaz o macta,sonradan belki girer.

Ama oynarsa bile gökhan dan korkulur,adam yedek oldugu halde fb de cocuklar gibi mutlu.:)

hodlu
Erdal abi ne olur senda Hoca ne yaptığını biliyor deyip bizi kahretme zaten Umut'u izlemekten beynim karıncalanıyor.Bildiğin varsa de ki sene sonu Umut yolcu bizde rahatlayalım..............

Erdal
Gelelim isin özüne.

Hadi Alanzinho ya da bir rakip bul Cafer :)...Guiza mı Umut mu diyeyim ya da...

lazkopatfaroz
Umut'un yüzünden maçı konuşamıyoruz.

magicyattara
İşin özü şu ki;

Ne Umut ne de Teo..

Teo olmadı,olmayacak gibi..yani yaş olmuş 25..e kardeşim hala ofsaytı bilmiyorsan,nerde duracağını şu maçta bile hesap edemiyorsan,gelen fırsatları değerlendiremiyorsan,topla hala acemi oyuncular gibiysen,bu takımda oynayamazsın..

Ayrıca dikkatimi çeken diğer bir nokta da Umut'un çift santrafor oynayamadığı konusu..yani,Umut yanında ki partneriyle anlaşabilecek yetenekte bir adam değil..

Yine de şu aşamada Teo'dan daha faydalı bence..taraftarımız bu akşam "Umut dışarı" diye bağırdı..ayıp ettiler çocuğa..

GERONIMO35
19.04.2010, 23:29
Öyle degil Cafer.
Al birini vur ötekine.

guizanın alt kalır tarafı var sanki onlardan :D

Erdal
Erdal Abi;
Yaptığı transferi taraftarın gözüne sokarcasına oynatmayan takım arkadaşına gerekli uyarıyı yapmayan bir hoca transferde isabetli olsa neye yarar...

Ne diyorsunuz siz Allah aşkına...Hangi transferi oynatmamış...

irfanb
Izlanda`daki yanardag Umut Bulut`un performansini baya etkilemiş. :)

Ömer TOPAL
19.04.2010, 23:30
14.dakika atamadi.
90+4 bos kale ve gol

90+3 umut kaçırıyor...sag kanatta engine dönen top içeri tekrar ortalanmak varken o bölgeden onura pas olarak gidiyor....! akabinde kalamizde pozisyon...lutfen sırf eleştiri olsun diye eleştirmeyin..günahtır yaaa

Halit Akyüz
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş Kasımpaşa müsabakasının ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Üst üste üçüncü maçımızı oynadık. İlk yarıda 3-1 kaybettiğimiz, ardından sıkıntılara düştüğümüz bir maçtı Kasımpaşa müsabakası. Maç öncesi sıkıntılarımız vardı. Ancak bu bizim daha tedbirli olmamızı sağladı. Daha çok hücum oyuncumuz sahadaydı. Rakip de hücumu düşününce biz çok pozisyon bulduk. Farklı bitmesi gereken maçı zor kazandık. Seyir zevki bakımından güzel ancak ikinci yarı gol gelmeyince sıkıntılı dönemler yaşadık. Tümüne baktığımızda oyun olarak da skor olarak da kazanmayı hak ettik. Yılmaz hocanın dediği gibi Barcelona gibi oynayan takımı yenmek kolay değil.

İleri ikilide saha içinde yaşananlar yanlıştı. Takımda oynayan herkes görevini yapacak. El kol hareketleri doğru değildi. Umut hep oynadığı için, Teo da az oynadığı için bir takım sıkıntılar yaşıyorlar. İyi niyetli olmalılar. Bunlar düzelebilecek şeyler. Düzelmeyecek kişiler zaten burada olmaz. Teo her geçen gün daha iyi olacak. Umut sahada çok gol atmak isterken atamayınca bir baskı hissetti. Bu sorunu çözeceğiz.

Hakem konusunda konuşmayı doğru bulmuyorum. Baskı altındalar, yanlış kararlar veriyorlar. Şikayetçi olmaya kalkarsak biz de oluruz, rakip de yapar. Herkes şikayet ediyor.

Önümüzde bir Türkiye Kupası var. Fenerbahçe-Trabzonspor rekabetini herkes biliyor. İstanbul’da oynanırsa iyi bir ambiyans olacağını düşündüm. Ama Urfa’da oynanacak olması da bizim için fark etmez. Güney Kore ya da Afrika’da oynansa da fark etmez. Trabzonspor’un her yerde taraftarı var. Benim 80 bin kişilik stadı kullanma isteği yönünde söylemim vardı. Maçın nerede oynanacağına yetkililer karar verir. Bizim bu konuda konuşma durumumuz yok”

Resmi Site

Erdal
Valla Teo oynamadan kahraman oldu işte...Demek hoca işi biliyor :)

Ezgi Karkucak
kasimpasa bu ligin suphesiz guzel top oynayan takimlarindan biri.1-0 sonrasi son anlarda tabiri caizse oldum oldum dirildim beraberlik golu atilir mi diye.cok sukur 2-0 oldu da 3 puani aldik.yine pozisyon var gol yok

Cafer Bulur
Hadi Alanzinho ya da bir rakip bul Cafer :)...Guiza mı Umut mu diyeyim ya da...
Abi o guiza bile bazen zor golleri atiyor,kolay gollerin adami degil o.

Alanzinho nun rakibi normalde alex ama kel kafa 1 adim önde.:)

Fb ye karsi bu aksam oldugu gibi döktürecegimize yürekten inaniyorum ama yürekten kazaniriz diyemiyorum.;)

bkandil
Ne diyorsunuz siz Allah aşkına...Hangi transferi oynatmamış...

Umut'un bu akşam Teofilonun ipini çektiğini düşünüyorum...

The Ciks
19.04.2010, 23:31
Teo bu takıma level atlatacak bence...bazı calısmalar yapması lazım sezon oncesı...

alan lı bır sıstemle sampıyon olamayız bu net...1 golu var ...3-5 gol 3-5 asıst yapsın dıye dua edıyorum sahsen...yabancılar buna dıkkat edıyor transfer edarken..
alex uzerıne bıle bu kadar oyun kurulmuyor fenerde...

şenol hoca umarım alan ı parlatıp satmaya calısıyordur..alan ıle sampıyon olmamız cok ama cok zor...

Ve umuta tek soz etmek gerekırse...olmuyor malesef olmuyor umut...kayserı eskısehır ..ankaragucu ne katkı saglarsın ama...4 buyuklerın herhan gı bırınde olamazsın...

son 3 yıldır yaptıkların ıçın tesekkurler..takım yoklukta ıken yaptıgın katkılara..ama onumuzdekı yıl sampıyon olacagız...buraya kadarmıs..

hodlu
Teo gelmiş uzaklardan,baskı var üstünde.Şimdi onun yerinde siz olun, bunu futbol oynayan herkes iyi bilir. Ahhh der '1' gol atsam öyle rahatlayacağım ki ama '1' gol ne olur diyor içinden teo. Ama onu ennnn çok anlaması gereken kişi olan Umut dava arkadaşına, ihanet ediyor.Formasını giydiği takıma ihanet ediyor yazık.Bunu efsane kaptanımız da seyrediyor asıl burası beni üzüyor ya...........

servet nuh
İşin özü şu ki;

Ne Umut ne de Teo..

Teo olmadı,olmayacak gibi..yani yaş olmuş 25..e kardeşim hala ofsaytı bilmiyorsan,nerde duracağını şu maçta bile hesap edemiyorsan,gelen fırsatları değerlendiremiyorsan,topla hala acemi oyuncular gibiysen,bu takımda oynayamazsın..

Ayrıca dikkatimi çeken diğer bir nokta da Umut'un çift santrafor oynayamadığı konusu..yani,Umut yanında ki partneriyle anlaşabilecek yetenekte bir adam değil..

Yine de şu aşamada Teo'dan daha faydalı bence..taraftarımız bu akşam "Umut dışarı" diye bağırdı..ayıp ettiler çocuğa..
...tamamıyla katılıyorum...kafa vuruşu tam fatih tekkevari ustaca idi ama çok eksik yönleri var...hoş şenol hoca deli değil...umuttan iyi olsa onu oynatır...ben yıllardan beri şenol hocanın oyuncu tercihlerini süper bulan biriyim...hani oyun planında eleştirilecek yönler olur ama her zaman bir adım önde olan oyuncuda ısrar eder...eldeki malzeme bu...umuttan iyisi gelene dek umuta devammm....ama yuhalamak çok ayıp,çirkin ve adice....adam bilerek mi atmıyor,silah zoruyla mı kadroya giriyor...bu kadar yıkıcı davranmanın takıma ne faydası var...

serdaracıl
19.04.2010, 23:33
kasimpasa bu ligin suphesiz guzel top oynayan takimlarindan biri.1-0 sonrasi son anlarda tabiri caizse oldum oldum dirildim beraberlik golu atilir mi diye.cok sukur 2-0 oldu da 3 puani aldik.yine pozisyon var gol yok

kasımpaşa top falan oynamadı. orta sahayı geçecek mecalleri yoktu. bizim forvetler işi zora soktu

theo
umuta bi ara talip vardı dimi...hemen versinler...yaa teo bunu kesecek diye adam bencillik yaptı...teo'nun yeri önümüzdeki sezon için garantilendi...adam takım oyuncusu ve de pozisyon almayı ii biliyor...yanına da bi forvet lazım...

UĞUR DURTAŞ
oldum olası gol attıranı gol atandan daha fazla taktir etmişimdir.umut buluta kızmayalım umut bulut bu bundan başka umut yok umut oldum olası buydu bundan sonrada bu olacak.....

Muhammed
İşin özü şu ki;

Ne Umut ne de Teo..

Az bile yaptı taraftar.

Halit Akyüz
19.04.2010, 23:34
Hırvat oyuncumuz Hrvoje Cale, maçın ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

"Esas olan maçı kazanmaktı. Yeteri kadar pozisyona da girdik. Kupa maçının ardından yorgunluk da vardı. Kupa maçının ardından böyle bir galibiyet bizim için yeterliydi. Beni sürekli bir yerlere gönderen gazeteler var. Ancak benim böyle bir niyetim yok. Oynayacağımız dört lig ve bir kupa maçı var. Benim tek düşündüğüm bu beş maç"

Resmi Site

theo
teonun tek eksisi rakibi eliyle itmesi...çok kart görür...

Pro-TS
Teo gelmiş uzaklardan,baskı var üstünde.Şimdi onun yerinde siz olun, bunu futbol oynayan herkes iyi bilir. Ahhh der '1' gol atsam öyle rahatlayacağım ki ama '1' gol ne olur diyor içinden teo. Ama onu ennnn çok anlaması gereken kişi olan Umut dava arkadaşına, ihanet ediyor.Formasını giydiği takıma ihanet ediyor yazık.Bunu efsane kaptanımız da seyrediyor asıl burası beni üzüyor ya...........

ağzına sağlık hocam, umut bu takıma ve teo ya ihanet ediyor resmen yazıklar olsun.

Ahmet Faruk
19.04.2010, 23:35
Gabriç gerçekten akıllı oyuncu.
Şimdiden ek iş olarak alt yapıdaki çocuklara ders vermeye başlasın....
Futbolcu eskileri ile olmuyor işte, sonra Barış gibi bekliyoruz...

Furkan Dündar
Umut artık gözümde 0 adam takım arkadası gol atmasın dıye herseyı yapdı
Umutu 90 dk oyunda tutan güzide hocamıza da alkış oğlu olsa bu kadar oyunda tutmaz kale bos kalmasa son golu de atamazdı bızım en cok tutulan oyuncumuz .)

Erdal
Yahu ne çok meraklısınız ip çekmeye deli edeceksiniz beni...Colman ın da ipini ben çekmiştim ama adam söktü aldı...Komik komik konuşmayın gözünüzü seveyim :)

Engin Baytar ın sağ bekde nasıl oyndığından çok bakışları dikkatimi çekti benim...İnsan gibi bakmaya başladı...Tedavi edeceğiz dediğinde Şenol hoca gülmüştü arkadaşlar...Bence ilerleme var...

Ha bir de Yılmaz hoca takımı saklamış cümlesi gördüm ...Doğru ya yoksa Şenol Güneş nasıl yener Yılmaz Vural ı bşka türlü :)

Tolga Kurt
19.04.2010, 23:36
İşin özü şu ki;

Ne Umut ne de Teo..

Nerede duracağını bilmiyormu ? Umutun 2 tane %100lük gol paslarını vermediği yerlerde teo yanlış yerlerdemiydi.. Aynı maçımı izledik.. Anlamıyorum yemin ediyorum şu umuta hala ayıp edildi diyoya anlamıyorum. Adam Trabzonsporu düşünmüyor kendini düşünüyor. Takımı düşünse 2 pas atardı teo 2 golle oynardı şuanda 4.0 bu maçı büyük sevinçle kutlardık.. Umut o formayı haketmiyor şu maçtan sonra!

irfanb
Ligi 4.bitiririz bence.

biltrabzon
Bana sorsalar ki, bir futbolcu en çok kim kadar talihsiz ve şansız olur ? Hiç tereddüt etmeden, Umut Bulut derim.

Çocuk çırpınıyor,koşuyor ,yakalıyor, vuruyor, sanki inadına gol olmuyor arkadaş.

….Ve iyi niyetle varını yoğunu ortaya koyan bu oyuncuya, gol kaçırıyor diye “ yuh ” çeken zihniyeti bende buradan resmen ayıplıyorum.Nasıl bir düşünce bu anlamak mümkün değil ? Gol kaçıran takım kaptanına,sahip çıkmak gerekirken “ yuh “ çekmek.

Yazıklar olsun.

Benim için en iyi niyetli,en dürüst futbolcu,en çok gol pozisyona ve rizikoya girip,topu kaptırsa da,gol kaçırsa da, işte o oyuncudur.

Hiç olmazsa, bazıları gibi sahanın içerisinde kaçak ve sahte oynamıyor,sayın beyler-bayanlar.

Sizin, kime “ yuh” çekeceğinizden, kimi alkışlayacağınızdan haberiniz yok.

Oğuzhan
19.04.2010, 23:37
En az 5 ' lik maçı ne hale soktuk .

Cafer Bulur
19.04.2010, 23:38
Ligi 4.bitiririz bence.
Formasina iddiaya girelim mi?:)

Bence 5.ci oluruz maalesef.

Bu takim bu forvetlerle(buna golcü olmayan teo dahil) 3 deplasmandan 9 puan cikaramaz.

Mustafa ÖZDEMİR
19.04.2010, 23:39
Ligi 4.bitiririz bence.
şansımız arttı ...

Armağan Dere
Umut'un teoya pas vermeyip,kaleciye nişanladığı pozisyondan sonra Teonun Umut'a bakışını gördünüz mü?...Adam sinirden ağlıyacaktı bu işin özü Umut kendisinden başka kimsenin gol atmasını istemiyor forma gider diye bence...

Cem Kıran
...tamamıyla katılıyorum...kafa vuruşu tam fatih tekkevari ustaca idi ama çok eksik yönleri var...hoş şenol hoca deli değil...umuttan iyi olsa onu oynatır...ben yıllardan beri şenol hocanın oyuncu tercihlerini süper bulan biriyim...hani oyun planında eleştirilecek yönler olur ama her zaman bir adım önde olan oyuncuda ısrar eder...eldeki malzeme bu...umuttan iyisi gelene dek umuta devammm....ama yuhalamak çok ayıp,çirkin ve adice....adam bilerek mi atmıyor,silah zoruyla mı kadroya giriyor...bu kadar yıkıcı davranmanın takıma ne faydası var...

İşin özü şu ki;

Ne Umut ne de Teo..

Ya arkadaşlar neden bahsediyorsunuz?

Teo kaç maç oynadı ya ne zaman kazanacak o kadar kondüsyonu? kolay mı o kadar gücü bir anda toplamak..

Adam Colombia'da bıraktım campı doğru düzgün idman yememiş ya..
Daha yeni alışıyor hava şartlarına, kültüre v.s.. adamın elinde sihirli değnek yok ki bir anda flash olsun oraya buraya saldırsın..Burdaki hazırlık kampını yiyince o dediğiniz açıklar kapanacaktır mutlaka..Colombia'daki idmanla burdaki yapılan idmanın arasında çok fark var etmeyin ya..

Canberk
14.dakika atamadi.
90+4 bos kale ve gol

:alkış: ah umut ah

servet nuh
Bana sorsalar ki, bir futbolcu en çok kim kadar talihsiz ve şansız olur ? Hiç tereddüt etmeden, Umut Bulut derim.

Çocuk çırpınıyor,koşuyor ,yakalıyor, vuruyor, sanki inadına gol olmuyor arkadaş.

….Ve iyi niyetle varını yoğunu ortaya koyan bu oyuncuya, gol kaçırıyor diye “ yuh ” çeken zihniyeti bende buradan resmen ayıplıyorum.Nasıl bir düşünce bu anlamak mümkün değil ? Gol kaçıran takım kaptanına,sahip çıkmak gerekirken “ yuh “ çekmek.

Yazıklar olsun.

Benim için en iyi niyetli,en dürüst futbolcu,en çok gol pozisyona ve rizikoya girip,topu kaptırsa da,gol kaçırsa da, işte o oyuncudur.

Hiç olmazsa, bazıları gibi sahanın içerisinde kaçak ve sahte oynamıyor,sayın beyler-bayanlar.

...gerçekten öyle,çok talihsiz...kalecileri de enterasan toplar tuttu...cezaalanı çevresinde açıyı buldumuda iyi vuruyor aslında ama herşeye rağmen takımın as santraforu olacak kapasitesi yok...

Erdal DİLEK
19.04.2010, 23:40
4 mcat 8 puan istiyorum, 2 galibiyet 2 beraberlik

Canberk

Bu takim bu forvetlerle(buna golcü olmayan teo dahil) 3 deplasmandan 9 puan cikaramaz.

Ben varım ...
Bu takım ligi 4. bitirecek :D

Armağan Dere

Yazıklar olsun.

.

Evet forma gider diye %100 2 tane pozisyonda Teoya pas vermediği alkışlarım ben onu atsa neyse...çırpınıyor iyi niyetli,koşuyor Drogbamız(!)...Çırpınırdı Karadeniz devam edin

chopper61
flash flash flash..umut bulut şenol hocaya "eğer beni 90 dakika oynatmazsan sırrını tüm türkiyeye açıklarım." demiş

Erdal
19.04.2010, 23:41
Kupa maçına kadar Umut a yüklenmeye devam...Susturur bizi kupa maçında :)

magicyattara
19.04.2010, 23:41
Az bile yaptı taraftar.

Umut'un neler yapabileceğini çok iyi bildiğimi zannediyorum..yıllardır izliyorum netice de..o Teo'ya pas atmadığı pozisyonu Umut tek başına yarattı..aldı döndü ve süratle rakip kaleye kadar indi..o süratle Teo'ya pas yapacak yetenek Umut'ta maalesef yok..teknik yok yani..topa o kadar hakim bir adam olsaydı golü atardı zaten..eğer pas yapmış olsaydı muhtemelen sert bir pas olacaktı ve Teo o topu yakalayamayacaktı..kendine güveni olmadığı için kolayını seçti ve kaçırdı golü..taraftar da çıldırdı..

Cem Kıran
19.04.2010, 23:42
Teo'nun yaptığı hareketten dolayı ceza mı yicek Şenol hoca?

Bırak Allah aşkın bu lafı dedin ya gerçekten saçmalamaya başladın..

Hasan Ayvenli
Teo'da umut var. Topu saklaması iyi. Rakiple ikili mücadelelerde itip kakması kötü. Pasları gayet iyi. Top kontrol edişi iyi. Vakit kaybına neden olmuyor Umut gibi. Sezon öncesi hazırlık kampında güç depolar ve alışırsa iyi olacak diye ümit ediyorum.

hodlu
Ligi değil 4., 2. bitirsek ne olur.Şampiyon olmadıktan sonra neye yarar.........

OZDEN61
Kim ne derse desin takımın gol yollarındaki sorunu Şenol hocanın yüzündendir. ben umuta kızamıyorum, kapasitesi bu. ben umutu oyuna sokan, hadi soktun 90 dak oynatan, hatalarına göz yuman hocaya kızıyorum.

Furkan Dündar
19.04.2010, 23:43

Yazıklar olsun.

Koşuyorda hocam sonuc ne 2 goLü adam kendi bencilliğinden yedi asıl sende yanlıs var elestırmezsen bu adam boyle devam eder 2 hafta cekıcen yedege akıllansın tabı takımda forvet yok adam kral benım dıyo bulduguna vuruyor babasının takımı sanki yenılseydık görürdüm o umutunuzu

biltrabzon
kral yapmayacaksin kral olacaksin.bütün forvetler bencildir.

servet nuh
Umut'un neler yapabileceğini çok iyi bildiğimi zannediyorum..yıllardır izliyorum netice de..o Teo'ya pas atmadığı pozisyonu Umut tek başına yarattı..aldı döndü ve süratle rakip kaleye kadar indi..o süratle Teo'ya pas yapacak yetenek Umut'ta maalesef yok..teknik yok yani..topa o kadar hakim bir adam olsaydı golü atardı zaten..eğer pas yapmış olsaydı muhtemelen sert bir pas olacaktı ve Teo o topu yakalayamayacaktı..kendine güveni olmadığı için kolayını seçti ve kaçırdı golü..taraftar da çıldırdı..
..arkadaş hangi burçtansın,tam yzacaklarımı yazmışsın,acaba dedim benmi yazdım bu yorumu :)))..bu arada ben terazi

KAUNAS
güzel bir maç oldu,kasımpaşayı yendiğimiz için mutluyum

gel gelelim maçın en hazin olayına yani umut bulut gibi bir ismin trabzonspor forması giymesine.....
bu adam sezon sonu bu kulüpten gönderilmelidir.
lamı cimi yok umut bulut bu takımdan KO-VUL-MA-LI-DIR!!!

Cem Kıran
19.04.2010, 23:44

Yazıklar olsun.

Bende 4 yıldır Umut'u bu takımda tutan yönetime ve her maç oynatacan hocaya yuh! derim...

irfanb

Girelim Cafer.
Sen Erdal gibi oyalamazsin beni eminim.
Iddiayi kazaninca formami gönderirsin hemen.:)

Oruç
Umut goller kaçırıyor, taraftar başlık açıyor, kampanyalar başlatıyor. Böyle bir saçmalık görmedim hayatımda. Allah hepimize akıl fikir versin.

Engin, Colman ve Cale iyilerdi. Cale eskisi gibi savruk değildi en azından. Colman satılırsa terbiyemi bozar, ağzıma geleni söylerim.:)

Hasan Ayvenli
Kalacak yabancılar arasında Colman, Gabriç ve Cale olmalı öncelikli.

servet nuh
güzel bir maç oldu,kasımpaşayı yendiğimiz için mutluyum

gel gelelim maçın en önemli olayına yani umut bulut gibi bir ismin trabzonspor forması giymesine.....
bu adam sezon sonu bu kulüpten gönderilmelidir.
lamı cimi yok umut bulut bu takımdan KO-VUL-MA-LI-DIR!!!
kovulmasa da yedek beklese daha iyi olmazmı

Muhammed

Ee tek başına yarattıysa tek başınada heba etmesi mi gerekiyor abi? Böyle bir mantık mı var? Bu kadar bencil forvet olmaz olamaz yahu hadi yetenekli olsa anlarım bazı forvetler vardır bencildir ancak yeteneklidir pası vermez kendisi vurur topu asar kaleye ama Umut hem bencil hem atamıyor. Geçen sene Gökhan ona 10 tane bedava gol attırmıştı o Gökhan'a 30 hafta boyu 1 tane pas atmadı. Umut'la beraber oynayan forvetin başarılı olma şansı yok.

Cafer Bulur
Ligi değil 4., 2. bitirsek ne olur.Şampiyon olmadıktan sonra neye yarar.........
Her derecenin önemi var,daha üstte olan takimlar siralamaya göre daha fazla para alacaklar.

Hem umuttan kurtulmak istiyorsun hem de 4.cü olsak neye yarar diyorsun.

Umuttan kurtulmak icin her fazla paraya ihtiyac var.;)

Erdal
19.04.2010, 23:45
Tribün anlık düşünür...Alex ıslıklanmış...Olur öyle şeyler...Kupayı bize getirir hepimiz unuturuz bu günü...Ayrıca bu gün kara bir gün falan değil...Kazandık beyler :) Üstelik bir 25 dakika tek kale oynadık...Şenol hoca yorgun ha :)

Hakan Karadirek
19.04.2010, 23:45
Bana kosan , pres yapan , rakip takimin defansini bozan forvet/golcu lazim degil arkadas . Bana buldugu pozisyonlarin en az yarisina atacak adam lazim .

magicyattara
19.04.2010, 23:46
Ya arkadaşlar neden bahsediyorsunuz?

Teo kaç maç oynadı ya ne zaman kazanacak o kadar kondüsyonu? kolay mı o kadar gücü bir anda toplamak..

Adam Colombia'da bıraktım campı doğru düzgün idman yememiş ya..
Daha yeni alışıyor hava şartlarına, kültüre v.s.. adamın elinde sihirli değnek yok ki bir anda flash olsun oraya buraya saldırsın..Burdaki hazırlık kampını yiyince o dediğiniz açıklar kapanacaktır mutlaka..Colombia'daki idmanla burdaki yapılan idmanın arasında çok fark var etmeyin ya..

Kondüsyon problemi yok zaten..temel problemler var..pozisyon sezgisi,pozisyon alma,asist özelliği,topa hakimiyet,topla birlikteyken kaleyi erkenden görebilme gibi temel özellikler noksan Teo'da..

woollss
ben idda ediyorumki umut TEO yu istemiyo..

hodlu
Umuttan kurtulmak için yürüyüş yapmaya bile varım yeter ki bu takımdan gitsin.

Furkan Dündar
Kondüsyon problemi yok zaten..temel problemler var..pozisyon sezgisi,pozisyon alma,asist özelliği,topa hakimiyet,topla birlikteyken kaleyi erkenden görebilme gibi temel özellikler noksan Teo'da..

magic sende fena umut aşkı var bırader çözemedim seni :)

Armağan Dere
19.04.2010, 23:47
kral yapmayacaksin kral olacaksin.bütün forvetler bencildir.

Tabi canım kral olduk lideriz:)....geçelim lütfen...Delikanlı bir yönetim Umut'un sözleşmesini sene sonunda tek taraflı fesh eder kendisi dayamış sırtını Trabzonspora 2 trilyon para alıyor hakediyor mu sanmıyorum ya sizce?...çok koşuyor,iyi niyetli(!),mücadeleci:)

Cafer Bulur
Girelim Cafer.
Sen Erdal gibi oyalamazsin beni eminim.
Iddiayi kazaninca formami gönderirsin hemen.:)
Sevdim bu iddiayi girdik.:)

Her iki durumda da kazanmis olacagim.:)

5.ci olursak sen,4.cü olursak ben yeni sezon kreasyonlarindan forma alacagiz birbirimize.;)

Canberk
Ah umut birde şunu kaçırsaydın yakardım seni işte son golün foto buketi :D

http://img10.imageshack.us/img10/3407/muratl.jpg

http://img10.yfrog.com/img10/5328/paayd.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/3124/81051676.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/7065/sdadsd.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/4646/umutu.jpg

Ve gol oluncada Murat arkadaşlarına kızıyor neden pas yapıyorsunuz ben çıkmışken diye...Büyük şef Muratı engelliyor.

http://img10.imageshack.us/img10/3739/screenshotid.jpg

irfanb
19.04.2010, 23:48
Sevdim bu iddiayi girdik.:)

Her iki durumda da kazanmis olacagim.:)

5.ci olursak sen,4.cü olursak ben yeni sezon kreasyonlarindan forma alacagiz birbirimize.;)

Anlastik Cafer.Forum sahit olsun.
3.olursak kim kime alacak ? :)

Erdal
19.04.2010, 23:48
Bu arada gelidğinden beri Teo kaç pozisyona girdi? Hele bir tanesi var ki Umut bile kaçırmazdı onu :)...Gol kaçar...Ama Umut iki haftadır kendini bitiriyor...Bu anlamda iyi bile oldu bu günkü maç...Anlamayan gider dedi Şenol hoca dikkat edin...

Erdal
19.04.2010, 23:49
İrfan abi...Bu iddia işi bana yaramıyor be abi :))))

hodlu
Hayrettin bey maç sonu diyor ki, Umut geçen yıllarda birçok maçta takımı sırtlamıştır onun da böyle maçları olabilir diyor.Helal olsun Sn. Hacısalihoğlu bu taraftarı kanserden öldürene kadar kalacaksınız heralde orada........

biltrabzon
Bana kosan , pres yapan , rakip takimin defansini bozan forvet/golcu lazim degil arkadas . Bana buldugu pozisyonlarin en az yarisina atacak adam lazim .

umut olmazsa sen o pozisyonlari rüyanda bulursun ancak.sizin inadiniza senol günes umut u kessede görsek o pozisyonlar oluyor mu?

Cem Kıran
19.04.2010, 23:50

Olur mu abicim en önemli şuan bence kondüsyon eksikliği..Kendi bile sölemişti az idmanla geldim, tam hazır değilim ama oynayabilecek düzeydeyim die..

Pro-TS
Bu arada gelidğinden beri Teo kaç pozisyona girdi? Hele bir tanesi var ki Umut bile kaçırmazdı onu :)...Gol kaçar...Ama Umut iki haftadır kendini bitiriyor...Bu anlamda iyi bile oldu bu günkü maç...Anlamayan gider dedi Şenol hoca dikkat edin...

inşallah gider;)

irfanb
İrfan abi...Bu iddia işi bana yaramıyor be abi :))))

Bana yaradi da ne oldu ?
:) :)

Şenol Altunsoy

Murat bu yorumu senin yaptığına inanamıyorum tekrar tekrar okudum kullanıcı adınada baktım sensin ya :) sen futbolu biliyorsun gözüm ne olur yapma son bir söz daha bu laflarını pc ye kopyaladım aramak bulmak zor oluyo sonra

Oruç
Hakem'in Cenk'in pozisyonuna penaltı vermemesi kadar, dönüşte Alan'ın yaka paça indirilmesine "gösteremediği" kırmızı kart da saçmalık. Pozisyonun etkisinde kaldı. Keşke verseydi penaltıyı.