PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 30. Hafta | Trabzonspor - Kasımpaşa: 2-0

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

Ali Tunahan Güllü
19.04.2010, 20:56
Adam bu kadar çırpınıyor gol atmak için önüne yuvarlasan gol off Umut off!!

Murat Hızal
Hırsızın hiç mi suçu yok :D

Umut bana göre Teofilo'dan daha kaliteli bir futbolcu.

Üstünde inanılmaz bir baskı var ve şiddetle gol atmak istiyor.

İki pozisyonun ilkinde yanlış tercih yaptı derseniz (ki bana göre doğru tercihdi) size saygı duyarım.

Ama ikinci pozisyonda şiddetle doğru olanı yaptığını savunuyorum.Kaldı ki iki kişi arasından çok güzel sıyrılarak pozisyona girdi.

Umut faydalı oynuyor kalecileri Murat faktörünü de unutmamak lazım.

Teofilo'ya gelirsek çok güçsüz ve yavaş olduğu her halinden belli.

Ve Umut'a gösterdiği aşırı tepki benim tarafımdan bağışlanacak gibi değil.

Bartuğ13
umut mundar etti ilk yarıyı.rakip zaten şanslı çok pozisyonda ama umut da içine etti en önemli fırsatların.

Ömer Sak
Umut´un yerine tolga zengin girse bile raziyim arkadaslar ya en azindan pas atar.

Bera B.
Herkes işine baksın.

Ben kimsenin dediğine karışmıyorum, siz de benim dediğime karışmayın bir zahmet.

Ayrıca Umut'un girdiği pozisyonlara takımdan başka biri daha girebilir miydi ? Giremezdi. Hadi inkar edin.

Son pozisyonunu kaçırmamalıydı ama inanın buradaki hakaretleri görünce yazasım gelmiyor.

Ve Umut kanatta oynamalı. Dediğimin arkasındayım.

İnkar ediyorum. Dikkat ettiysen birçok pozisyonda Umut'un hemen yanındaydı Teo. Hem girip girmemek sorun değil. Atamadıktan sonra isterse yüzlerce pozisyona girsin Umut ne oldu yani?

Sen başkalarının dediğine karışmıyorsun ama hakaretleri görünce dayanamıyorsun belki ben de saçmalayanalrı görünce dayanamıyorum.

oflu engin
şu kaçırdığı pozisyonlarda..egoistliğin zirvesini yaşıyor.korkarım kupayıda yakacak

Uğur Ö.
Teofilo nun yerinde kim olsa ondan az tepki veremez.Umut'un yapması gereken sadece topu ona yuvarlamak ve Teo da artık topu boş kaleye gönderecekti

Tolunay Abdioğlu
19.04.2010, 20:57
Neyse ilk yarı herşey çok güzel tek eksik gol.

Gabriç'i çok beğendim.Engin'de iyi oynuyor bekte.Gerçi fazla iş düşmedi.

Birtan Karaman
Kanat falan hikaye , Umut Trabzon sınırları dışında olmalı artık. Klübede görmeye bile dayanmaz bu kalp.

mashal61
Eğer buna hakem deniyorsa bu ülkede ehliyetin kasaptan verilmesinde bir sakınca görmüyorum.

Buna ettiğim küfürleri yazarsam ne kadar ceza alırım acaba...

ts_tuncay_ts
Ilk yarinin kisa ozeti:
1.Ligin en cok ikinci gol yiyen takiminin kalecisini yildiz yaptik.
2.Umut cok cok bencil oynayarak acikcasi kisiligine duyulan tum saygiyi tehlikeye atti.

Bunun disinda en cok keyifle izledigim maclarimizdan biriydi. Alazinho, Colman basta olmak uzere takim cok iyi oynadi. Alazinho nefis ara paslariyla kalecinin burnunun dibinde gol pozisyonlari hazirladi. Ama sonuc ayni. Neyse ikinci yari herhalde biraz sansimiz donecek ve gerekli mudahaleleri hoca yapacak. Gorecegiz.

Diyelimki 2. yarı umut döktürürse (çok zorda olsa) bu sözler 360 derece ters dönermi??

KUTADGU
Halbuki girdiği o iki pozisyonda arkadaşını düşünen bir Umut Bulut maç bitmeden maçın kahramanı olabilirdi.

Kafası az çalışmaya başladı.

Yapma Umut yapma bee...

Yapma....

Yapma....

Kaan
futbol oynayan umutu anlar.
pozisyonu kendisi hazirladi ve zorlan atmak istedi, hirs yapti ve teo yu görmedi.

Aynen katılıyorum.

Ayrıca Umut'un bu kadar gol atmak istemesinin tek sebebi TARAFTARdır. ;)

Destek yahu, çok mu zor.

Ayrıca stadda Umut Bulut tezahuratı yapan taraftarımızı alkışlıyorum. :alkış:

leavemealone
Teofilo'nun futbol ahlakının olmadığını düşünüyorum.

Bu kadar abartılı tepki vererek takım arkadaşını taraftarın önüne atması hiç yakışık almadı.

Kaldı ki iki pozisyonda da bana göre Umut doğru olanı yaptı.

Hocam pozisyonlari tekrar bir izlerseniz teo nun nekadar az bile yaptigini görürsünüz . Umuta hep saygimiz vardi ama bugün kendini asti adam . Takim icin degil sirf kendi egosu icin oynuyor .
O iki pozisyonda rahatca gol olurdu umut isteseydi ama kendi kahraman olmak istedi .

nakzo
bu takımın golcüsüyok yok yok yok yok yok yok yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.
Bu sitedeki bütün polyannalara ve bizim yönetemeyen yönetimimizede söylüyorum, bu kadar gol pozisyonuna hangi takım giriyor? Ama bir tane dahil atamıyoruz. Bu umut denen şarlatan, tek golcümüz olduğu sürece şampiyonluğun 'Ş' sini ağzınıza almayın.

Tolga Kurt
gökhanda en golcüsüydü türkiyenin hatırlatırım...ne oldu gümlemedimi...

Gümledi ama boş kaleye atamadığı bi maç söyle bana..

Sefaenes
Trabzon maclarinda nedense Kaleciler haftanin kalecisi oluyor. Yada elinizde umut gibi bir forvet kalecileri haftanin kalecisi yapiyor. Seneye Adam gibi forvet almazsa yönetim sampiyonluk seneye de hayal

Muhammed
Teofilo'nun topu saklayıp faul yaptırdığı pozisyonu tekrar izleyin. Umut topçu felan değil.

Bekir
19.04.2010, 20:58
Umut'un üzerinde baskı varmış,Gökhan'ın 7 sülalesine küfredilirken Kimse bu çocuğun üstünde baskı var demiyordu...

İlk defa bir futbolcumuzun sakatlanmasını istiyorum..

demiahme
az saygili ol. burasi babanin ciftligi degil.

Paksoy
umut bulut teo gol atmasın diye vermiyor yanlış bence ,ama bencillik yapıyor uzun süredir gol atamıyor gelen tepkilerde bian önce gol atma isteği tersi sonuç veriyor,takımı düşünmesi lazım

mehmedd
bu umut tam bir bencil...
sinirden ateşim çıktı. taraftar şenol hoca umut'u dışarı çıkarana kadar "umut dışarı" diye bağırmasını istiyorum.
umut dışarı, umut dışarı, umut dışarı................!!!!!!!!!!!!!!!!!

Murat Hızal
Bomboş kale nasıl dışarı atacak acaba ? geçen sene dünyanın en golcü 4. ismi?

Tolga terbiyeli ol ben senin nereden arkadaşın oluyorum?

İzah et bakayım bana.

Tolunay Abdioğlu
Çift forvetlik sistemde bundan güzel bir oyun şablonu olamaz.

Alanzinho'nun oyuna girmesi lazım biraz.Çizgi de yaptığı hareket uzun süre aklımdan çıkmaz.

unique
Ulan Umut, tüm keyfimi kaçırdın ilk yarı. Bir forvet bu kadar mı egoist, bu kadar mı son vuruş özürlüsü olur.

balli_kuymak

İki pozisyonun ilkinde yanlış tercih yaptı derseniz (ki bana göre doğru tercihdi) size saygı duyarım.

Ama ikinci pozisyonda şiddetle doğru olanı yaptığını savunuyorum.Kaldı ki iki kişi arasından çok güzel sıyrılarak pozisyona girdi.

ne diyelim ki sana şimdi yorumsuz :(

Tolga Kurt
Teofilo Bi topuk pası atıyor umutla paslaşmaya çalışıyor umut bu adamla neden paslaşmıyor yaa Umut defol git Allah aşkına ya...

crazyman_61
bulduğumuz pozisyonları yine bolca harcıyoruz umut yine yapıyorsun yapacağını
atamıyorsun ver bari boş kaleye atsın off off

Kaan

Benden önce yazılmış.

Teşekkür ediyorum abicim. :)

Birtan Karaman
Yılmaz Vural soyunma odasında Heralde ; Umut'u boş bırakın demiştir , kesin..

bekir61
ulan umut final öncesi kizdirdin yine taraftari

emin-29
umut o kadar harika forvetki adam geldiğinden beri şanpiyonluğu kimseye vermiyoruz kupaların hepsi bizde

Ümit Küçük
19.04.2010, 20:59
teonun yerinde ben olsam kafa göz girmiştim nefret ettim futboldan sayesinde aglıycam pc başında

mete61bordomavi
Bu takımın adı Umutspor değil! Trabzonspor!
Aleyhine sahada çalışan veya çalışmayan kim varsa NEFRETİM ONADIR!
Umut,veya Teo farketmez!

Burda Umut'u savunanlar diyor ki ya teo da kaçırsaydı!
Yahu boş kaleye nasıl kaçırsın?
Hele bir kaçırsın ondan sonra konuşun!

HELE KAÇIRSIN DA SONRA KONUŞUN UMUTSPORLULAR!
Yoksa çenenizi kapayın da biz de ayar olmayalım!

h@msi61
Hadi o karsi karsiyalarda vurdu da, o milletin kactiginda attigi sacma sapan sut neydi Umut'un... Ama yuhalanmaktan da anlamiyor ne yazik ki...
Bu arada Umut'un bencillikleri Teo'nun ne kadar yavas, ne kadar gucsuz bir futbolcu oldugu gercegini degistirmiyor ne yazik ki... Bu adam aradigimiz forvet degil, ne yazik ki su haliyle bu takimda hayatta oynayamaz...
Alanzinho'yu ve arapaslarini izleyip zevk alin derim ben...

ts_tuncay_ts
Gümledi ama boş kaleye atamadığı bi maç söyle bana..
hatırlamıyorum ama bi arşive göz gezdir çıkar meydana...

Tolunay Abdioğlu
Aynen katılıyorum.

Ayrıca Umut'un bu kadar gol atmak istemesinin tek sebebi TARAFTARdır. ;)

Destek yahu, çok mu zor.

Ayrıca stadda Umut Bulut tezahuratı yapan taraftarımızı alkışlıyorum. :alkış:

Önemli olan o golü atmak değil.Önemli olan o golü attırmak ve yetenekleri iyi olan bir oyuncuyu takıma ısındırmak.

Sabri Kurban
19.04.2010, 21:00
Umut bu takımın golcüsü değil....

fteotdgs
Teo gibi bir adam varken Umut ve Burak'in takimda olmasi buyuk ama cok buyuk bir taktik hatasi. Resmen Senol Gunes'e zor geldi kafasindaki sablonu, takimin oyun planini degistirmek. Bu iki adami ilk 11'den kesmek yerine Teo'yu mevcut duzende bu iki super! adamin ardindan bir alternatif olarak dusunuyor, kendi capini da gosteriyor ne yazik ki.

crazyman_61
baskı hikaye kaç senedir bu takımda hala ne baskısıymış

Kaan
Umut'un üzerinde baskı varmış,Gökhan'ın 7 sülalesine küfredilirken Kimse bu çocuğun üstünde baskı var demiyordu...

İlk defa bir futbolcumuzun sakatlanmasını istiyorum..

Umrunda mıydı peki Gökhan'ın ?

Sahada Umut gibi mücadele etse, faydalı işler yapsaydı emin ol Umut kadar onu da korurdum.

Şeref
yeter sabrım kalmadı umata gitsin dardanelsporda oynasın bana adam gıbı bulduğunu atan forvet lazım yada umut daha cok defansif orta sahada iş yapar

kudu_61
orta sahadan atılan müthiş pasları göremeyipte umut bari pozisyona giriyor diyen arkadaş varsa bugün lütfen yazmasın umut pozisyona falan girmedi orta saha resmen yarattı pozisyonları o ise kaçırdı bir forver ancak bu kadar kötü ve bencil olur yazıklar olsun

Tolga Kurt
Tolga terbiyeli ol ben senin nereden arkadaşın oluyorum?

İzah et bakayım bana.

Abimsin amcamsın yaşını görmemişim. Şurda sohbet ediyoruz k.bakma..

Umut beni çok kızdırdı şu adamı savunma Abi Allah aşkına..

Aker
Kusura bakmayın ama bazı arkadaşlarım abilerim nasıl savunabiliyorsunuz umutu.

Ekrem D.
Beyler öyle demeyin ama adam koşuyor...

asimetrik
Futbol basit bir oyundur. Zor olan da basiti yapmak. Umut'un her iki pozisyonda da pas verip gol şansı çok daha yüksek olan arkadaşına gol attırması gerek. Bu futbolun temel kuralı. En kolay golü atmak.

Emirhan Makul
Çok güzel bir futbol oynuyoruz , presler , tek paslar , güzel bir gelecek var takımımızda.

10 kişi oynamanın verdiği eksiklik yüzünden futbolularımız yorgun düşüyor.

Emre B.
19.04.2010, 21:01
Yok arkadaş, karşısında bordo mavi gören panter kesiliyo.

Emirhan Ömeroğlu
Din iman mezhep bırakmadın bizde. Misyoner misin Umut?

tsemre34
taraftar yuhalıodu umut bulutu :D

ts_tuncay_ts
Yaa ne o kadar umut umut diyip duruyosunuz...Ben alıştım umutun bu durumuna siz hala aynı yerdemisiniz...Bakın ne güzel futbol oynuyoruz...Umutu saymazsak...Alacağız bu maçı merak etmeyin...

Kaan
Önemli olan o golü atmak değil.Önemli olan o golü attırmak ve yetenekleri iyi olan bir oyuncuyu takıma ısındırmak.

Karar verin,

Umut gol mü atsın, gol mü attırsın ?

Geçenlerdeki ''Umut Allah aşkına gol at, başka bir şey istemiyorum'' mesajları aklıma gelmiyor değil. :rolleyes:

Tolunay Abdioğlu
Çok güzel bir futbol oynuyoruz , presler , tek paslar , güzel bir gelecek var takımımızda.

İlk yarı için fazla söze gerek yok.

Travelair
Eyvah! Umut'un iyi niyeti de gitti, hırsı mı kaldı bir tek? Kurtarır mı bizi acep?

asimetrik
Yaptığı doğru olsaydı gol olurdu. Şu an maç 0-0.

Miraç Atalay Çiftçi
Arkadas su baskı neymiş ya!

Şeref
oynadığımız takım kasımpasa beyler lıgın en cok pozısyon veren takımı baska yerde bulamazsın bole pozısyonları umut efendı dısarı dısarı hatta sey et git

Murat Hızal
19.04.2010, 21:02
ne diyelim ki sana şimdi yorumsuz :(

Varsa karşı bir argümanın hiç çekinme dillendir:)

Muhammed
Hadi kaçırdıklarını geçtim, peki herkes boşa kaçarken uzaktan çektiği o rezalet şut neydi öyle !

Bekir

Sahada Umut gibi mücadele etse, faydalı işler yapsaydı emin ol Umut kadar onu da korurdum.
Hadi ya ilk sezonunda 15 gol atıp 12 asist yapan Bir oyuncuya her türlü küfürü ediceksin,Yanındaki adama pas atmak için elinden geleni yapmana rağmen o sana pas atmıyacak;
Ondan sonra mücadele etsin;

Umut'un ne faydasını gördüysek orayı da anlamadım..

Aker

Artık ben umutun takım için mücadele ettiğine inanmıyorum, egosunun tatmin etmeye çalışıyor.

hamucera
Herkes işine baksın.

Ben kimsenin dediğine karışmıyorum, siz de benim dediğime karışmayın bir zahmet.

Ayrıca Umut'un girdiği pozisyonlara takımdan başka biri daha girebilir miydi ? Giremezdi. Hadi inkar edin.

Son pozisyonunu kaçırmamalıydı ama inanın buradaki hakaretleri görünce yazasım gelmiyor.

Ve Umut kanatta oynamalı. Dediğimin arkasındayım.

Umut kötü, yani son vuruş ve bencillik anlamında çok kötü,

5 pozisyon buldu 1 tanesinde kaleci olmayacak top çıkardı, diğer ikisinde kaleciye çarptı, diğer 2 sinde bomboş Teo ya pas vermedi, tamam forvet bencil olur ama bu kadar da olmaz, sanki 5-0 öndesin,

Teo'nun yaptığı da yakışık almadı yani sürekli birilerini itiyor, bu şekilde kesemez takımdan kimseyi,

Tolunay Abdioğlu
Karar verin,

Geçenlerdeki ''Umut Allah aşkına gol at, başka bir şey istemiyorum'' mesajları aklıma gelmiyor değil. :rolleyes:

Gol atması gereken yer de gol atacak tabii ki.Ama bazı zamanlarda kendisini düşünmeyip daha müsait olan arkadaşını görmesi lazım.

İgzas-61
sabır sabır sabır diyoruz ama bir yere kadar arkadaş bu takımın oyuncusu değilsin umut yeter artık ya...

Emrullah
Umut'un bir kaç maç dinlendirilmesi, biraz akıllanması lazım.

Alenen bencillik yapıyor. Tamam ikinci pozisyonda pas vermemesini doğru buluyorum ama ilk poziyonda vermemesi tam bir aymazlık. Ayıp diye bir şey var. Teo resmen isyan etti ve isyanında çok haklı. Adam hem yabancı, hem yeni geldi, hem de bir an önce gol atmak istiyor. İnsan olan meslektaşına yardımcı olur.

murat3861
arkadaşlar takım çok güzel oynuyor umut'a biraz fazla tepki gösteriliyor doğru goller kaçırıyor ama umut olmadan bu pozisyonların yarısına bile girilmez umutu kaybetmeyelim sonra arkasından çok ağlarız slm

h@msi61
Karar verin,

ee hadi pas vermiyor atsin madem... 3 tane karsi karsiya yetmez mi gol atmasi icin, daha ne istiyor...

EyüpKILIÇ61

İlk yarı üzerine bundan güzel yorum tanımam :alkış:

bordo08
Umut gene çıkmaz oyundan 2. yarı 2 gol atıp maçı kurtaracak:rolleyes:

asimetrik
19.04.2010, 21:03
Karar verin,

Evet. Ama hala atamadı. Hem de attıracağı bir arkadaşına da engel oldu. Yani değişen bir şey yok. Maç 0-0..

Eren Karaahmetoğlu
Umut'un üzerinde çok büyük bir taraftar baskısı varmış da o nedenle kendisi gol atmak istiyormuş.. Var mı yahu böyle bir savunma? Ben burada haftalarca savundum Umut'u, hala da savunurum. Gol kaçırmasına da hiçbir zaman kızmam. Ancak bu Teofilo'ya ısrarla gol attırmama ve kendi gol atma düşüncesinin savunulacak bir yanı yok. Cihan abinin de dediği gibi, Teo'ya golü hazırlayan bir Umut, maç bitmeden maçın kahramanı olabilirdi. Hangi forvetin üzerinde baskı yok ki? Üstelik bu aralar en az Umut'ta vardı bu baskı. Belki de ilk defa taraftarların çok büyük kısmı Umut'a destek oluyordu. Neyse, inşallah kazanırız. İyi oynuyoruz.

izzet
Ikinci yari Umutun yerine Murat yada Zafer giremiyorsa, buda Senol Hocanin Sucudur.

Elimiz kolumuz bagli resmen, aylardir Umutu kesebilecek birini hazirlayamadik. Pes.

crazyman_61
umut bu kafayla 10 gol daha atsa ne olur yerine doğru düzgün bi forvet alınsın

sessizkral_1
19.04.2010, 21:04
YETER ARTIK UMUTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Teofilo geldiğinden beri Umut bulutun Teofiloya pas vermediği bariz 3-4 pozisyon vardı.

Bugün daha kasımpaşa maçının ilk yarısının bitmesine rağmen Umut bulutun Teofiloya atmadığı 2 %100 gol pozisyonu var.Bunun dışında Alanzinhonunda gole giderken ayağından almaya çalıştığı bir pozisyon var.

Teofilo bizim yeni futbolcumuz.Umut bulut gibi deneyimli bir oyuncumuzun Teofiloya pas vererek onun golle tanışması ve bundan kazanacağı moralin sonucunda takımımıza yapacağı katkıyı ise tartışmıyorum.

Umut bulutun %100 lük gol pozisyonlarda egoist davranışına başka amaçları olduğunu düşünmek dahi istemiyorum! (Hani teofiloya gol attırmayarak kendisinin sene sonunda yollanması olasılığını arttırmak vs.)Tamamen karakterine bağlıyorum.

Ancak Trabzonspor insanların kendi egolarını tatmin edeceği bir yer değildir.

Kaldıki karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda normalde bir forvet onları gole çevirebilir.Ancak Umutta malesef o yetenekte yok.

Bugün belki ligde bir iddamız kalmadı, ancak Trabzonsporun geleceği açısından önemli bir konudur.

Bugün pas verse 2-0 öndeydik ve Teofilonun 2 golü vardı ?

Pozisyonlardan birisini kaydetme imkanım oldu ;

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/19/4683.jpg

Kaan
Artık ben umutun takım için mücadele ettiğine inanmıyorum, egosunun tatmin etmeye çalışıyor.

Peki o zaman sorayım sana,

Taca giden bir topu yakalayabilmek için neden g.tünü yırtacak derecede koşuyor ?

Ve ardından bencil denilen Umut çok güzel bir orta açıyor.

Uluç
Karar verin,

Atsın attırsın farketmez ama İŞE YARASIN ! yaramıyor..

Uğur Ö.
Umut ile Engin yer değiştirilsin başka türlü Umut'u kazanamayız

Murat Hızal
Abimsin amcamsın yaşını görmemişim. Şurda sohbet ediyoruz k.bakma..

Umut beni çok kızdırdı şu adamı savunma Abi Allah aşkına..

Ah be kardeşim biz saç baş yolmuyoruz zannediyorsun değil mi:)

Umut'u savunmuyorum fakat bu kadar abartılı tepki almasını yadırgıyorum.

Hem amca da ne ola:)

Ümit Küçük
illa muhalif olmak için kör gözlü olmaya gerek yok

Ahmet Faruk
Umuttaki baskıdan bahsedilirken Teonun oynadığı ufak zaman dilimlerindeki gol atamama baskısının es geçilmesi doğru değil.
Kaldı ki, ona rağmen, daha siftahı olmayan adam Umutu her fırsatta pozisyona sokuyor...

KUTADGU
19.04.2010, 21:05
Umut'un haklı olduğunu düşünmüyorum.

Umut'u savunacak değilim.

Ama ilk yarı muhteşem bir Alanzinho izledik. Bunu gözden kaçırmamak lazım.

Muhteşem bir Alanzinho!

ts_tuncay_ts

Teofilo geldiğinden beri Umut bulutun Teofiloya pas vermediği bariz 3-4 pozisyon vardı.

Bugün daha kasımpaşa maçının ilk yarısının bitmesine rağmen Umut bulutun Teofiloya atmadığı 2 %100 gol pozisyonu var.Bunun dışında Alanzinhonunda gole giderken ayağından almaya çalıştığı bir pozisyon var.

Teofilo bizim yeni futbolcumuz.Umut bulut gibi deneyimli bir oyuncumuzun Teofiloya pas vererek onun golle tanışması ve bundan kazanacağı moralin sonucunda takımımıza yapacağı katkıyı ise tartışmıyorum.

Umut bulutun %100 lük gol pozisyonlarda egoist davranışına başka amaçları olduğunu düşünmek dahi istemiyorum! (Hani teofiloya gol attırmayarak kendisinin sene sonunda yollanması olasılığını arttırmak vs.)Tamamen karakterine bağlıyorum.

Kaldıki karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda normalde bir forvet onları gole çevirebilir.Ancak Umutta malesef o yetenekte yok.

Bugün belki ligde bir iddamız kalmadı, ancak Trabzonsporun geleceği açısından önemli bir konudur.

Bunun yasak olması lazım...Öyle biliyorum...Yani resmi yayınlamanın...

hamucera
Umut'u oyundan şu an almaz, çünkü tamamen biteceğini düşünür, nasıl ki Tolga gs maçında 4 hatalı gol yemesine rağmen sahadan çıkmadıysa

Aker
arkadaşlar takım çok güzel oynuyor umut'a biraz fazla tepki gösteriliyor doğru goller kaçırıyor ama umut olmadan bu pozisyonların yarısına bile girilmez umutu kaybetmeyelim sonra arkasından çok ağlarız slm

Keşke girmeseydi pozisyona diyeceğim ama onu zorla pozisyona sokan ortasahamız. Umutsporlular hariç kimse ağlamaz aksine zil takıp oynayanlar bile çıkacaktır.

Napoli
Gerçekten çok ayıp Umutun yaptığı,ve bu takımın asla forvetı değil.

Tolunay Abdioğlu
Gabriç'i çok beğeniyorum.

Umut İnşallah 2.yarı da biraz kensine gelir.Gerçi pozisyonlara giriyor,mücadele ediyor.Biraz daha sakin ve olumlu düşünmesi lazım.

Başarılar Trabzonspor'um.

mete61bordomavi
19.04.2010, 21:06
İNŞALLAH BU MAÇTA YAPTIKLARININ AYNISINI DA YAPAR UMUTUNUZ!
O zaman görürüz bakalım Umut'u bu takımda kim tutabilecek?
Sen final maçında böyle bomboş adama 2 kere pas verme gitsin kupa o zaman görürürm soğanın cücüğünü!

fteotdgs
Kendimi onun yerine koyuyorum da, Teo icin Burak ve ozellikle Umut gibi beceri ve futbol zekasina sahip oyunucularla oynamak buyuk zulum olmali. Allah kolaylik versin kendisine.

balli_kuymak
seneyede umut varsa bu takımda bu sezonun aynısını yaşayacağız demektir yazıklar olsun yaa bi takımın kaderiyle bu kadar oynanmaz bir futbolcu bu kadar bencil art niyetli ve kazma olabilir ama hala onu savunanlar var bişey diyemem herkesin düşüncesi farklıdır ama bu kadar kazmalığı ve art niyeti görüpte hala savunmaları inanılır gibi değil

biltrabzon
ya bu umut pozisyona giriyor,digerleri ne is yapar.digerleride girsin pozisyona umut a pas atmasinlar.adam pozisyona giriyor demek ki.

Sabri Kurban
Ben diyorum bize Maxim Tsigalko lazım:))))

mete61bordomavi

Bu görüntü UMUTSPORLULARA KAPAK OLSUN!

asimetrik
19.04.2010, 21:07
Şenol hoca Umut'u oynatarak değil oynatmayarak kazanmalı. Aksi takıma ve kendisine ceza anlamına gelir.

Murat Hızal
Arkadaşlar bu iş birini savunma veya savunmama olayı değil.

Herkes fikirlerini söylüyor.Kadromuzda baros vardı da biz mi desteklemedik:)

EyüpKILIÇ61

Bu pozisyonun gole dönüştüremeyen bir forvet hattından seneye şampiyonluk beklemek çok mu iyimserlik göstergesi sizce?

emin-29
ha ha ha aha

ESER
:hırr:hırrumut beni cok gunaha soktun bugun coook. seni herzaman savunanlari bile isyan ettirdin . bu ne bencilliktir , bu ne beceriksizliktir arkadas.:hırr

leavemealone
Senol günes mac sonu artik Umutu dinlendirme vakti geldi diye bir aciklama yapmali .
Yeni sezonda bu adam takimda planlanmamali .

M.Kılıç50
Umut Showa devaaaaam

asimetrik
19.04.2010, 21:08
Bu pozisyonda da gabriç'e verse net pozisyondu.

Uluç
İyi bari Emre Toroman girmiş oyuna.. Umut'un yapamadığını yaparda atar bir tane Kasımpaşa kalesine..

emin-29
adam topla daha gidemiyor

Miraç Atalay Çiftçi
Vursana gelişine be adam!!!!

Semih Aydın
İkinci yarı başladı. Başarılar Trabzonspor'uma. :alkış:

Alihan Ertürk
Umut Showa devaaaaam

Bu şov bitmez .. :rolleyes:

Aker
Peki o zaman sorayım sana,

Taca giden bir topu yakalayabilmek için neden g.tünü yırtacak derecede koşuyor ?

Ve ardından bencil denilen Umut çok güzel bir orta açıyor.

Ortayı boşver yanındaki adama pas atmıyor. Orta açmasa topu kaybeder tepki alır emin ol. Taca giden topu almasa taraftardan yine tepki alabilir. Bir tarafını yırtmasada 2-3 pozisyondan hatta 4 ten birini atsa olmaz mı güzel kardeşim?

U.Sadıkoğlu
19.04.2010, 21:09
Hala umut'u savunan zihniyetlere sevgilerimi yolluyorum.

biltrabzon
umut un böyle yapmasinin sebebi macin önemsizliginden olabilir.

Napoli
umut 0Trabzonspor 0

asimetrik
19.04.2010, 21:10
Hocam Umut'u bitirmeye niyetli. Seneye düşünmüyor demk.

M.Kılıç50
19.04.2010, 21:10
Spiker: Gol Pozisyonu olabiliiiir... ( Kisa bir suskunluk) UMUT ORADA. :D:D

biltrabzon
19.04.2010, 21:11
sadece umut degil alanzinho da bencillik yapiyor bazen.

M.Kılıç50
bu alanzinho bu kafa öne egip dümdüz kosmayi ne zaman unutacak yahu :)

izzet
Senol Hoca Yuhh sana...

Murat Tosunun, Zaferin yerinde olsam isinmaya bile kalkmam.

Insan Tel tel dökülen oyuncusunun alternatifini Hazirlayamazmi aylardir...

Kaan
19.04.2010, 21:12
Ortayı boşver yanındaki adama pas atmıyor. Orta açmasa topu kaybeder tepki alır emin ol. Taca giden topu almasa taraftardan yine tepki alabilir. Bir tarafını yırtmasada 2-3 pozisyondan hatta 4 ten birini atsa olmaz mı güzel kardeşim?

Yahu ben körü körüne Umut'u savunmuyorum.

Ama bazılarının sırf Umut'u eleştirmek için yaptığı yorumları da komik buluyorum.

Yoksa atmadı diye sevineyim mi ? Evet, ben de sinirleniyorum. Pas vermeyip bencillik yaptığı pozisyon da şuana kadar bana göre 1 taneydi. 1 tanesinde iyi ki de pas atmadı.

Ama bunu Umut'un üzerindeki yoğun taraftar baskısına bağlıyorum.

Siz kendinizi o pozisyonda Umut'un yerine koyun bir. Hatta sadece bir pozisyonda değil, maç boyunca.

Aker
sadece umut degil alanzinho da bencillik yapiyor bazen.

Doğru, umutu eleştirirken diğerlerinide unutmamak lazım. Ama en azından birşeyler yapabiliyor.

Erdal DİLEK
dakika ve skor alabilirmiyiz:???

hodlu
19.04.2010, 21:13
Taraftarda ilginç, Umut Bulut sahayı terk edene kadar yuhalayın kurtulalım şu adamdan........

M.Kılıç50
dakika ve skor alabilirmiyiz:???

Dakika 51. Durum 0-0 ;)

U.Sadıkoğlu

Ama bazılarının sırf Umut'u eleştirmek için yaptığı yorumları da komik buluyorum.

Yoksa atmadı diye sevineyim mi ? Evet, ben de sinirleniyorum. Pas vermeyip bencillik yaptığı pozisyon da şuana kadar bana göre 1 taneydi. 1 tanesinde iyi ki de pas atmadı.

Siz kendinizi o pozisyonda Umut'un yerine koyun bir. Hatta sadece bir pozisyonda değil, maç boyunca.

Sende kendini bizim yerimize koy senelerdir neler çekiyoruz anla işte..

mete61bordomavi

Ben de seni komik buluyorum!
Sen sırf burda milleti delirtmek için yazı yazıyorsun bu yorumundan sonra tek bir yorumunu okumayacağım!

Çok kişinin canını yaktınız bu ortamda sözde futbolcu destekliyor gözükerek!

Yemezler! Hadi başka kapıya!

Şenol Altunsoy
Engine helal nazar değmez umarım

sametaydin
Alanzinho son pasları düzgün yapamıyor bir türlü.

Uluç
19.04.2010, 21:14
Yürü be Engin :)

asimetrik
Umut bu takımda kabiliyetleri nispetinde en çok desteklenen oyuncudur.

fteotdgs
Umut'un malum pozisyonda Teo'ya pas vermemesinin iki sebebi olabilir. Ya futbol zekasi, vizyonu bu kadar ki bu rakamla "0", yazi ile "sifir"'a denk geliyor, ya da kasten vermiyor. Benim aklima baska bir sebep gelmiyor; gelen varsa soylesin. Andigim iki sebepte de Umut kesin olarak bitmistir benim icin, isterse Fener'e finalde 10 gol atsin bundan sonra. Hala Umut'u oyundan almayip, anlamsiz israrinda devam eden Senol Gunes de bitmistir; o kadar.

ESER
bu kadarda olmaz , biri tac atmayi bilmez biri gol atmayi..

emin-29
bu maç 0-0 biter

hodlu
19.04.2010, 21:15
Umut Bulut efendiyi seyretmeye kalkıp Urfaya gideceğim. Kafama yakında hiç saksı düşmedi Sn. Hacısalihoğlu....

izzet
Kasimpasaya karsi sahaya sürecek yedek forvetimiz yok...

Yönetime ve Hocaya sevgilerle...

Kaan
Sende kendini bizim yerimize koy senelerdir neler çekiyoruz anla işte..

Ben Fenerbahçe taraftarıyım zaten. :)

Santrafor transferine karşı değilim, hatta kesinlikle alınmalı bir santrafor.

Ve bu böyle devam ederse de Umut'un kendisi için takımdan gitmesini istiyorum. Maalesef böyle yaptıkça kendisine yazık ediyor. Şu takımda onun yediği küfürü başka bir oyuncu yemedi.

Osman Pervaneli
19.04.2010, 21:16
engin güzel oynuyor

U.Sadıkoğlu
19.04.2010, 21:16
Ben Fenerbahçe taraftarıyım zaten. :)

Santrafor transferine karşı değilim, hatta kesinlikle alınmalı bir santrafor.

Ve bu böyle devam ederse de Umut'un kendisi için takımdan gitmesini istiyorum. Maalesef böyle yaptıkça kendisine yazık ediyor. Şu takımda onun yediği küfürü başka bir oyuncu yemedi.

Böyle futbolcumu olunur her maçtan sonra aynı şeyi tartışıyoruz bi insan koşar basar ama bu adam yüzünden trabzonspor seyircisi sinir hastası oluyor top umut'a geldiğinde heycanlanamıyoruz bile.

AKSOY_61
19.04.2010, 21:17
İlk yarıdaki pozisyonlarıarıcaz gibi geliyor bana.
İnşallah öyle olmaz.

İgzas-61
Seneye bu forvetlerle başlarsak lige kimse hayal kurmasın bence şampiyonluk için...

Aker

1 değil birkaç pozisyonda atmadı. Taraftarımızdan ses çıkmıyorki baskısı olsun. Haa kaçırdımı ee tabiki bağıracak taraftar. Umutu eleştirmek için eleştirmiyoruz lütfen maçı izle adam neleri kaçırıyor ve bu oyuncuya forvet diyoruz. Umut bu takımın değil 2.lig takımlarında zor oynar. umutun yerinde olsam evet 1. sini ben denerdim atmazdım ama 2. 3. de kesinlikle atardım.

balli_kuymak
19.04.2010, 21:18
yaaaaa kazma umut o kadar kaçırdın golleri vermedin pasları şimdi düştük oyundan ALLAH seni ıslah eylesinde kurtulalım

hodlu
Hakemlere yalvarıyorum atın şu Umut'u oyundan ne oluuuuuur....

biltrabzon
goool egemen

Canberk
İşte egemen işte gol helal olsun sana egemen

emin-29
eğemen bizim forvet

Sefaenes
Goooooooooooooooooooool

AKSOY_61
ulan yine egemen attı:D

nuri45
http://forum.bordomavi.net/images/smilies/4_c007.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/smilies/4_c007.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/smilies/4_c007.gif
http://www.bordomavi.net/images/ts/ek/bm01zb3.gifhttp://www.bordomavi.net/images/ts/ek/bm01zb3.gif
Gooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllll llllll

egemennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
http://www.bordomavi.net/images/ts/ek/bm01zb3.gifhttp://www.bordomavi.net/images/ts/ek/bm01zb3.gif
http://forum.bordomavi.net/images/smilies/bayrakts.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/smilies/bayrakts.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/smilies/bayrakts.gif

M.Kılıç50
Taraftarlarimizi cidden "Umut Disari" diye mi bagiriyor... ve ayagina top geldiginde yuhaliyormu ???

Kaan
Böyle futbolcumu olunur her maçtan sonra aynı şeyi tartışıyoruz bi insan koşar basar ama bu adam yüzünden trabzonspor seyircisi sinir hastası oluyor top umut'a geldiğinde heycanlanamıyoruz bile.

Yahu tamam, ben de diyorum alınsın santrafor diye.

Ama bana göre ligin en iyi santraforlarından hala Umut.

---

Umut'un pozisyonunda ofsayt yokmuş.

---

Ve Egemen. :)

İnanın sizin yüzünüzden şu gole bile doğru düzgün sevinemiyorum.

Osman Pervaneli
goooooooooooooooooool aslanim egemen

ordutrabzon5261
GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Egemen Korkmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

balli_kuymak
19.04.2010, 21:19
baktiki forvette iş yok egemen çaktı kafayı :D

Aker
Gooollllllll goll Egemen.

Erdal DİLEK
gooooooooooooooooooooooool

Hürgün Aygün
Gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Ercan DEMİRCİ
Gooolllllllllllll beeeeeeeeeeeeeee. . .

LazAnisT
Nereye kadar dayanacaklar yazacaktımki attılar.Şimdi maç zevklenir.Bu golde Umuda selam olsun artık.

M.Kılıç50
Gooooooooooooooooooollllllllllllll egemen kocum gec umutun yerine

Şenol Altunsoy
şükür ya sağol Egemen

Miraç Atalay Çiftçi
Golü egemen ve song a yazmak gerekli :)

hodlu
Umut izle izle de gol nasıl atılır gör.............

biltrabzon
colman ne orta kesti ama.

cınar#7
bütün duran topları Colman kullansın,Selçuk DEĞİL!

mete61bordomavi
forvet dediğin Egemen gibi olacak, bu sezon 4 gol attı,ilerde oynasa eminim daha da atardı :))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kaan
19.04.2010, 21:20
1 değil birkaç pozisyonda atmadı. Taraftarımızdan ses çıkmıyorki baskısı olsun. Haa kaçırdımı ee tabiki bağıracak taraftar. Umutu eleştirmek için eleştirmiyoruz lütfen maçı izle adam neleri kaçırıyor ve bu oyuncuya forvet diyoruz. Umut bu takımın değil 2.lig takımlarında zor oynar. umutun yerinde olsam evet 1. sini ben denerdim atmazdım ama 2. 3. de kesinlikle atardım.

Ben de iddialıyım, Umut takımdan ayrılırsa en az bizim düzeyde bir klüpte oynar. ;)

Aker
Umut stres olmuştur şimdi.

fteotdgs
Ileriyi Umut tek basina bitirmisken gol de ancak boyle gelirdi zaten. Helal olsun Egemen!

lzfy
Eee ne yapsin adam baska atan yok ki :D

M.Kılıç50
offf ya... benim yayin´da kesilecek dakika´yi buldu beee :D

Osman Pervaneli
colmandan müthis orta
egemenin timeing disinda
cok güzel sert ve düzgün vurdu kafayi
ikisinede helal olsun

emin-29
umutu çıkarıp defansa birini alıp egemeni forvete yerleştirebilir

cihayan
Olacak is degil, gol atmak da Egemen'e kaldi. Ya Egemen ya Giray yoksa gol da atamayacagiz valla...

Taner Tonbil
egemen süpersin forvetimiz ol :D:D

Mehmet Zeki
19.04.2010, 21:21
Guzel sut teo.

Kaan
Teofilo ne kadar bencilsin !

Orda pas atılmaz mı yahu !

M.Kılıç50
teo iyi vurdu

Hürgün Aygün
Teoo güzel vuruştu.

Canberk
Teo az kaldı koçum yine çok güzel vurdun atacaksın atacaksın :meşale1:

balli_kuymak
iyi yaptı vermedi kazmaya

Osman Pervaneli
teo düzgün sert vurdu malesef murat disari cikardi

hodlu
19.04.2010, 21:22
Aferin teo vur aslanım gol olmasın ama korkma vur............

izzet
Kasimpasaya iddiamiz olmayan bir macta ite kaka gol attik. Basimiz göge erdi.

Yahu neden bu macta gencler, yedekler denenmez... Anlayamiyorum... Takimin Forveti islemez iken, neden Kupa finali düsünülerek arayis icerisine girilmez?

Aker
Ben de iddialıyım, Umut takımdan ayrılırsa en az bizim düzeyde bir klüpte oynar. ;)

İleri gidiyorum belki ama hangi sazan alır. Taraftarını kanser etmek isteyen alır sanırım. Off teo işte benim forvetim bu.

Orhan Aydın
Gutiden patlama bekliyorum.

mete61bordomavi
İşte Teo işte şut!

Kaan
19.04.2010, 21:23
İleri gidiyorum belki ama hangi sazan alır. Taraftarını kanser etmek isteyen alır sanırım. Off teo işte benim forvetim bu.

Bilmiyorum, giderse görüşürüz o zaman. :)

emin-29
umut dişarıya umut dışarıya

Mehmet Zeki
Ceyhun oyuna girecek. Hoca teoyu sakin cikarma.

asimetrik
Selçuk nedense oyunda hiç yok.

Ertan1982
Teo vur aslanim.Bu Umut sahada oldugu sürece pas mas verme gördügün yerde vur.

hodlu
Uuuumut dışarı, uuumut dışarı..............

M.Kılıç50
Hicam hep ayni hep ayni degisikikler :(

Uluç

Yıldırım Demirören alır..

Çarşı'ya karşı misilleme olur :D

Aker
Yuh haklemlere bak neresi faul değil.

Sefaenes
Teofilo ne kadar bencilsin !

Orda pas atılmaz mı yahu !

Umuta verse umut havalara atardi

Mehmet Zeki
Ey gidi Senol hoca

Taner Tonbil
ya cok istiyorum eonun gol atmasini allahim lütfen gol atsin sana yalvariyorum
hadi teo !

balli_kuymak
19.04.2010, 21:24
yaaa allahım yarabbim hoca ne diyim sana ben yaaaaaaaaaaa

Osman Pervaneli
yuhh teoyu cikardi hoca umut dururken

biltrabzon
teo yu aldi.iste muhtesem taraftar yuhaliyor hocayi

Şenol Altunsoy
Yapma Şenol Hoca ya neden ıslıklanıyorsun ne için kim için

asimetrik
Şenol hoca büyük haksızlık yapıyor.

hodlu
Şenol hocam bize inat yapıyorsan olmuyor..............

Kaan
Yanlış yapıyorsunuz hocam,

Kasımpaşa'dan da mı korkuyoruz ?

nuri45
teo cikiyor ceyhun giriyor. pes diyorum

leavemealone
Teo yu cikariyor umut oynuyor yaziklar olsun be .

Sefaenes
Senol Hoca Umutu alacagi yerde Teo aliyor. Su Umutdan kurtulamiyacagiz görünen

Mehmet Zeki
Surda Umut var. Her mac 5 gol pozisyonu kaciriyor. Sen gidip Teofiloyu cikariyorsun!

Canberk
Tüh yaa yanlış yaptık golü 96da atmamız lazımdı:S

M.Kılıç50
ooooooooooofffffff senol hocam yaaaa
Üzüyorsun bizleriiii

tsemre34
19.04.2010, 21:25
ya şenol napıon sen yaaaaaaaaaaaaaa

biltrabzon
Selçuk nedense oyunda hiç yok.

ne zaman oldu ki:::::::ben hic görmedim oyunda.

Ümit Küçük
tut umutu tut oyunda turşusunu kurarsın

Sefaenes
Hadi Umut simdi atsin golu baski gitti Teo cikti

M.Kılıç50
Kirmizi ver be hocaaaaaaaaaa

Kaan
Neresi sarı yahu ?

Açık açık kırmızı işte ! :mad:

cihayan
Yine Teo disari. Olacak is degil. Senol hoca yapma bunu yaaa...........

Kereşenli
Yazıklar olsun artık Şenol Güneş'e destek yok benden yana. Umut'un ve Şenol Güneş'in ne arkadaşlığı varki her zaman oynatıyor?

biltrabzon
neyin sarisi hakem ezigi.kirmizi kart ulan ezik

hevesli
pozisyon bana penaltı gibi geldi

balli_kuymak
hocam sende körsün ne diyim sana yaa umut dururken teo'yu çıkarıyorsun umut hocaya büyü yapmış galiba :mad:

Osman Pervaneli
19.04.2010, 21:26
cenk kendini atmis resmen

mete61bordomavi
Umut işkencesine devam.Gökten ayet indi herhalde Umut oyundan alınamaz diye!

Yazıklar olsun!

Uğur Ö.
Sanki iddaamız var bırakta adam oynasın

Şenol Altunsoy
buz gibi penaltı hem de gözünün önünde

fteotdgs
Bittin Senol hoca bittin.

Miraç Atalay Çiftçi
PoZisyon penaltı

Volkan Albayrak
senol hoca bu degisikligi yaptin ya sampiyon olsan ne olur

hodlu
Bu maçta da hakem dağıldı.............

Ercan DEMİRCİ
Sıra Şenol Hoca'da . . . Sallamaya başlayın hadi.

Punisher-61
umuttan daha cok cekecegimiz var arkadaslar..

İgzas-61
allahım sen bize sabır ver ne olur ya...umut gelecek sezon yinemi kanser edecek bizi yeter artık ya...

biltrabzon
hakem penalti calacakken calmadi.bizim aleyhimize.

Alika87
teo yu aldi.iste muhtesem taraftar yuhaliyor hocayi

normal yuhlamaya karsiyim her zaman, ama bu sefer haksiz degiller, ne gerek var, cok gereksiz bir degisiklik ve büyük haksizlik.

Taner Tonbil
YA Yok artik ya demin yazdim teo gol atsin diye adam disari cikiyo ?:eek::mad:
gol atamadi ama güzel oynadi bence umutun pozisyonlari onda olsaydi 3gol atardi kesin

Mehmet Zeki
Pozisyon penaltiydi Engin'in yaptigi.

M.Kılıç50
suna bak yaa.... direk kirmizi bu yaaa :mad:

hasannuhoglu
bence senol hoca dogru olanı yaptı..seyirci istiyor diye oyuncu deişttirilmez.

Yunus Emre AYAZ
şenol güneş umut yerine teo'yu çıkararak benim onun hakkında olan inancımı yitirmiştir. o dakikadan sonra maçı izlemeyi bırakıyorum ve bu olayı protesto ediyorum.

Osman Pervaneli
alanzinhonun pozisyonu bariz gol sansi bence
hoca kirmizi vermeliydi

Hürgün Aygün
Ne Teo'su ya!Bir kere de 90 dk. izleyelim.

Canberk
O Alanzinho son adam değilmiydi :S
O Murat açık açık üstüne yürüyüp itmedimi seni.
O penaltıydı bunu kabullenmek lazım
Bukadar adamsın işte Özgüç...

Uluç
19.04.2010, 21:27
Penaltıyı çalamayınca bari kırmızıyıda vermiyeyim diye düşündü herhalde.

Yunus Danışmaz
vermedi adamların penaltısını... üzüldüm valla..

AKSOY_61
Pozisyon net penatı
Alanzinho pozisyonu da kırmızı ama penaltı verilseyi bu pozisyon da olmucaktı.

crazyman_61
umut ne iş yapar peki oyunda teo yu çıkarmanın mantığı nedir şampiyonluğa mı oynuyoruz

Punisher-61
100% penalti....

ondan sonrada kirmizi kart olmasi lazim.. hakem dökülüyor

Mehmet Zeki
Etkisiz sut Ceyhun.

LazAnisT
Çalamadı penaltıyı.Yazıklar olsun hakeme.

M.Kılıç50
Kafayi yemek üzereyim yaaa

teo cikiyor Ceyhun giriyor :mad:
hakem kirmizi vermiyor :mad:

leavemealone
19.04.2010, 21:28
Teo yu oynatmayacagina göre biz bu umutla kupa filan alamayiz .

biltrabzon
19.04.2010, 21:28
hakem sacmalamaya basladi.