PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Final Four'dayız!!! | Trabzonspor 77 - 64 G.Telekom

Sayfa : [1] 2 3

Murat'
14.04.2010, 21:39
Trabzon’da oynanan ilk maçta takımımıza 86-72’lıkskorla mağlup olan Genç Telekom Ankara'da 14 Nisan Çarşamba günü oynadığı ikinci maçı 89-84’lük skorla kazanarak, dörtlü final şansını üçüncü maça taşıdı.

Serinin son maçı 17 Nisan Cumartesi günü saat 16:00'da Trabzon'da 19 Mayıs Spor Salonunda oynanacak.

Islıklayın şu Genç Telekom'u.

Taraftara çok ama çok görev düşüyor bu maçta.

Yenin şu maçı çocuklar ne olur.

macka61
14.04.2010, 21:57
şimdiden başarılar Trabzonsporum final foura kalırız inşallah

İsmail Alkan
14.04.2010, 22:14
Adrenalin iyidir, iyi.

Rahat olun, sadece bir iş kazasıydı o kadar, ben iyi tarafından bakıyorum :)

Takımımızı bir kez daha izleme şansımız olacak.

Murat'
14.04.2010, 23:14
İsmail abi taraftar iyi olursa bu maçı kazanırız, şu 5 numarayı da bir durduramadık gitti.Ona bir çözüm bulmak lazım.

Genç Telekom atağa çıkarken gürültü olmalı salonda,kulaklarını çınlatmalıyız.

Fatih BALTA
14.04.2010, 23:14
Bu cumartesi yine orada olacağız.Eze eze yeneceğiz.

İsmail Alkan
14.04.2010, 23:25
İsmail abi taraftar iyi olursa bu maçı kazanırız, şu 5 numarayı da bir durduramadık gitti.Ona bir çözüm bulmak lazım.

Genç Telekom atağa çıkarken gürültü olmalı salonda,kulaklarını çınlatmalıyız.

Gereken yapılır Murat, şephen olmasın ;)

Geçen sezonki beykoz maçı geldi aklıma :)

Bu cumartesi yine orada olacağız.Eze eze yeneceğiz.

Fatih bu maça ciddi bir organizasyon yapsak diyorum.Ne dersin.

Burçak
14.04.2010, 23:30
Organizasyona ilk beni yazın geliyrım Cuma günü :)

Reşit
14.04.2010, 23:31
benide yazın abi çoktur bir organizasyona katılmadım açığı kapamam lazım :)

EROS87
14.04.2010, 23:39
İyi tarafından bakalım, 4lü finale kalmanın sevincinin Trabzonda yaşayacak olmak daha güzel olacak.:)

Emre7
14.04.2010, 23:42
5-6 kişi salonda takımın yanında olacağız, Allah izin ederse...
şu işi bi bitirelim.

İsmail Alkan
14.04.2010, 23:46
@Fatih
BMN Trabzon bölümünde organizasyon için ayrı bir başlık açalım ;)

Özge
14.04.2010, 23:48
İsmail abi siz maça gidin diye yaptı bizimkiler belki de:)

İsmail Alkan
14.04.2010, 23:56
Evet Özge, sanırım öle yaptılar :)

Mağlubiyet kötü oldu ama ben şahsım adına evimizde bir kez daha basketbol maçı seyredeceğimiz için iyi tarafından bakmaya çalışıyorum :)

Çok güzel bir maç ve çok güzel bir atmosfer olacak.

Halit Akyüz
15.04.2010, 00:03
Küçük bir iş kazasına uğradık telafi ederiz.

Fatih BALTA
15.04.2010, 00:28
@Fatih
BMN Trabzon bölümünde organizasyon için ayrı bir başlık açalım ;)
Tamam abi açaçağım başlığı birazdan.

pReN@_61
15.04.2010, 00:29
Başarılar Trabzon'um..

Mustafa Önal
15.04.2010, 09:30
Bize rahat bir hafta sonu yok :) bu hafta sonu için memleket oparesyonu düşünüyordum ama yine nasip olmadı. c. tesi maçtayız. güzel bir organizasyon yapılabilir. son maçta taraftarın büyük çoğunluğu ayakta kalmıştı bu maçta yer bulmak imkansız hale gelebilir.

Trabzon34
15.04.2010, 09:31
İşi uzatmasaydık iyiydi ama neyse artık olan oldu.. Kzanalım da play off heyecanı yaşayalın yine yeni yeniden.. :)

Murat'
15.04.2010, 11:08
Eze eze yenin şu takımı ne olur.

Hamdi Karamahmutoğlu
15.04.2010, 12:04
Bu takımdan tek çeyrekte 34 sayı nasıl yedik, hayret yahu.
Hayden uşaklar, görev sizde.
Kendi takım arkadaşlarını duymasınlar.
Eze eze yenelim.

Mert Marabaoğlu
15.04.2010, 12:35
bu iin Ankara'daki maçta biteceğini düşünüyodum ama bende şaşırdım valla.

Neyse 3. maç Trabzonda olması süper seyircilerle birlikte eze eze yenicez şimdi.

crazyman_61
15.04.2010, 13:10
buraya kadar getiripte elenmek kötü olur sonuna kadar devam

yigits
15.04.2010, 16:16
Eline mikrofon alıp saçma saçma işler yapan adam taraftarı yönlendirmeli.Atıyorum rakip hücumdayken "ıslık" komutu vererek taraftarı yönlendirebilir.Rakip hücum yaparken bizim taraftar futbol maçı gibi tezahurat yapması ilginç. :)

Murat'
15.04.2010, 16:23
Eline mikrofon alıp saçma saçma işler yapan adam taraftarı yönlendirmeli.Atıyorum rakip hücumdayken "ıslık" komutu vererek taraftarı yönlendirebilir.Rakip hücum yaparken bizim taraftar futbol maçı gibi tezahurat yapması ilginç. :)

Aynen dediğin gibi şunu bir türlü öğrenemedik.

Murat'
15.04.2010, 16:25
Bu takımdan tek çeyrekte 34 sayı nasıl yedik, hayret yahu.
Hayden uşaklar, görev sizde.
Kendi takım arkadaşlarını duymasınlar.
Eze eze yenelim.

7-8 tane üçlük attılar son çeyrekte.

Sabri Kurban
15.04.2010, 16:33
Geçen seneki Bornova gibi oynuyor Edirne Olin. Hacettepe ile Edirne Olin çıkarsa lige şaşırmam. Bizimkilerin toparlanması lazım. Bu iş ikinci maçta bitmeliydi. Eğer bu senede Beko'ya çıkamazsak tası tarağı toplasın Alaaddin hoca. Taraftar 1 sene daha bekleyemez artık. Bu yorumları sert buluyor olabilirsiniz ama koskoca Trabzonspor'un rakipleri Telekom'un B takımı olmamalı. Eğer bu iş ciddiye alınıyorsa.

Murat'
15.04.2010, 19:27
Geçen seneki Bornova gibi oynuyor Edirne Olin. Hacettepe ile Edirne Olin çıkarsa lige şaşırmam. Bizimkilerin toparlanması lazım. Bu iş ikinci maçta bitmeliydi. Eğer bu senede Beko'ya çıkamazsak tası tarağı toplasın Alaaddin hoca. Taraftar 1 sene daha bekleyemez artık. Bu yorumları sert buluyor olabilirsiniz ama koskoca Trabzonspor'un rakipleri Telekom'un B takımı olmamalı. Eğer bu iş ciddiye alınıyorsa.

Eskiden bu kadar fazla sayı yemiyorduk, faul sıkıntısı yaşamaya başladık son maçlarda.Benim bu sene çıkacağımıza inancım tam.Yeter ki taraftar basketbol seyircisi olmayı öğrensin birazcık.Enerjisini sadece ama sadece rakip takımı ıslıklamak için kullansın.

Mehmet Dinç
15.04.2010, 19:44
Aslında böle olması şu açıdan iyi oldu diyebilirim.Maçı kazanıp 4lü finallere kalırsak salonda inanılmaz bir atmosfer olur.Ve o çoşkuda görmeye değer olur

Murat'
15.04.2010, 19:48
Aslında böle olması şu açıdan iyi oldu diyebilirim.Maçı kazanıp 4lü finallere kalırsak salonda inanılmaz bir atmosfer olur.Ve o çoşkuda görmeye değer olur

Peki şu açıdan kötü olmadı mı Mehmet maçı kazanamazsak ordaki atmosferi düşünemiyorum.

Her neyse mağlubiyet lafını ağzımıza almayalım.Bu arada umarım bu maça futbolcularımızdan hiçbirisi gelmez.Özellikle Yattara.Bizim taraftar kesin basket maçını falan unutur onlara tezahürat yapmaya başlar.Bu arada salonda deli gibi dolaşan adam maçtan önce ne olur şu ıslıklama işini anlatsın taraftarlara.

Ankara'daki maçta Ankaragüçlüler koltuklara vurup bizi bozdular valla.Bizimkiler şu maçı ne olur kazansın.

Haydi çocuklar size güveniyoruz.

ma5561
15.04.2010, 20:27
fazla sert acıklamalara gerek yok arkadaslar daha bitmedi boyle kazalarolabılır olacakta hıc üzelmeye gerek yok bu macı alıp 4 lu fınale cıkarız sonrada beko simdiden hoca veya basketcılere laf soylemeye gerek yok bence.hayırlı aksamlar.

Murat'
15.04.2010, 20:28
fazla sert acıklamalara gerek yok arkadaslar daha bitmedi boyle kazalarolabılır olacakta hıc üzelmeye gerek yok bu macı alıp 4 lu fınale cıkarız sonrada beko simdiden hoca veya basketcılere laf soylemeye gerek yok bence.hayırlı aksamlar.

Biz bunları söylerken asla ve asla basketbolcularımıza ve teknik heyetimizi hedef almıyoruz.

Mustafa Önal
15.04.2010, 21:42
bugün 5'te idman vardı. bu idmanın 15-20dakikalık kısmını izleyebildim. Hocamız öncelikle maçta yapılan hataları savunmada ve top kayıplarındaki hataları anlattı. idmanın 10 dakikalık kısmı bununle geçti. aslında baya kzdı yüklendi oyuncularımıza. yapılan hataları gösterdikten sonra problemin kafada olduğunu söyledi. maçı aldık havasında olmamızdan bahsetti.
sohbet etme şansı bulduğumuz oyuncularımızda maçı kendi hatamızla verdiğimizi belirtti.

ben bu işe her şeyde hayır vardır gözüyle bakıyorum. zira takımımız yaklaşık 13-14 maçlık galibiyet serisiyle bugüne geldi. bu takımda rehavete yol açmış olabilir. bu mağlubiyet bize ne oluyoruz diyip silkelenme imkanı verecektir.

zira bu takıma en çok güvenen isimlerden biriyim. çünkü nerdeyse sezon başından beri takımın az çok içindeyim. Oyuncularla az çok sohbetimiz muhabbetimiz var. az çok potansiyeli görebiliyoruz. zira sezon istatistiklerini çıkarırsak bu takımın 80 sayıdan fazla sayı yediği 4 maç yoktur diye düşünüyorum. benim aklımda kalan 80 sayı barajı üstündeki maçlar telekom maçı 89, gelişim maçı 95, hacettepe maçı 87 civarıydı sanırım. az çok bu rakamlar bişeyler ifaede ediyor diye düşünüyorum.

cumartesi herkes üzerine düşeni yapıp 4'lü finalin yolunu tutacağız diye düşünüyorum. taraftar olarak bu sezon en önemli sınavımızı vereceğimizi de ekliyorum.

ankaradaki maçta canerin sakatlığı yüzünden oynamadığını, cumartesi günü oynayabileceğini melih abinin de şuanda b,leğinden sakat olduğunu bileğinin şiş olduğunu belirtim.

Murat'
15.04.2010, 22:00
Ben bizim çocuklara çok güveniyorum.Fırat'tan tutun da Ramazan Öksüz'e kadar.Cumartesi günü şölen gibi bir gün olur inşallah.

magicyattara
15.04.2010, 23:07
Trabzon'dan çıkamaz G.Telekom..seyirciyle bile alırız maçı..

Cengiz Çubukcu
16.04.2010, 07:56
bugün 5'te idman vardı. bu idmanın 15-20dakikalık kısmını izleyebildim. Hocamız öncelikle maçta yapılan hataları savunmada ve top kayıplarındaki hataları anlattı. idmanın 10 dakikalık kısmı bununle geçti. aslında baya kzdı yüklendi oyuncularımıza. yapılan hataları gösterdikten sonra problemin kafada olduğunu söyledi. maçı aldık havasında olmamızdan bahsetti.
sohbet etme şansı bulduğumuz oyuncularımızda maçı kendi hatamızla verdiğimizi belirtti.

ben bu işe her şeyde hayır vardır gözüyle bakıyorum. zira takımımız yaklaşık 13-14 maçlık galibiyet serisiyle bugüne geldi. bu takımda rehavete yol açmış olabilir. bu mağlubiyet bize ne oluyoruz diyip silkelenme imkanı verecektir.

zira bu takıma en çok güvenen isimlerden biriyim. çünkü nerdeyse sezon başından beri takımın az çok içindeyim. Oyuncularla az çok sohbetimiz muhabbetimiz var. az çok potansiyeli görebiliyoruz. zira sezon istatistiklerini çıkarırsak bu takımın 80 sayıdan fazla sayı yediği 4 maç yoktur diye düşünüyorum. benim aklımda kalan 80 sayı barajı üstündeki maçlar telekom maçı 89, gelişim maçı 95, hacettepe maçı 87 civarıydı sanırım. az çok bu rakamlar bişeyler ifaede ediyor diye düşünüyorum.

cumartesi herkes üzerine düşeni yapıp 4'lü finalin yolunu tutacağız diye düşünüyorum. taraftar olarak bu sezon en önemli sınavımızı vereceğimizi de ekliyorum.

ankaradaki maçta canerin sakatlığı yüzünden oynamadığını, cumartesi günü oynayabileceğini melih abinin de şuanda b,leğinden sakat olduğunu bileğinin şiş olduğunu belirtim.

Mustafa bilgiler için teşekkürler....demek oluyor ki iyi savunmayla 4'lü finallere kalacağız...

Murat'
16.04.2010, 08:29
TB2L’ de sezonun şampiyonunu ve gelecek sezon Beko Basketbol Ligi’ nde mücadele edecek iki takımı belirleyecek Final Grubu’ na kalan 4 takımdan 3’ ü belirlendi.

TB2L Play-off Çeyrek Finali’ nde rakiplerine üstünlük sağlayan Hacettepe Üniversitesi, Olin ve Selçuk Üniversitesi, Final Grubu vizesini aldı. Trabzon Basketbol ile Genç Telekom arasındaki çeyrek final (1-1) serisinin 3. maçı 17 Nisan 2010 Cumartesi günü Trabzon 19 Mayıs Salonu’ nda oynanacak ve Final Grubu’ na kalan 4. takım da belli olacak.

TB2L’ de Final Grubu çift devreli lig usulüne göre yapılacak. İlk Final Grubu mücadelesi 30 Nisan- 1 ve 2 Mayıs 2010 tarihlerinde Yozgat’ ta oynanacak. İkinci Final Grubu maçlarına ise 7-8-9 Mayıs 2010 tarihlerinde İstanbul`daki Sinan Erdem Salonu ev sahipliği yapacak. Final Grubu’ nda ilk sırayı alan takım 2009-2010 sezonu TB2L şampiyonu olurken, ilk iki sırayı alan takımlar TBL’ ye yükselecek.

TB2L Play-off Çeyrek Finali serilerinde sonuçlar şöyle:

Hacettepe Üniversitesi- Gelişim Koleji: 2-0 (83-68; 73-72)
Olin- Vestel: 2-0 (65-51; 76-59)
FMV Işık- Selçuk Üniversitesi: 0-2 (51-54; 59-76)
Trabzon Basketbol- Genç Telekom: 1-1 (86-72; 84-89)

Haberin Fotoğrafı :

Haberin Kaynağı :

Mustafa Önal
16.04.2010, 09:12
Mustafa bilgiler için teşekkürler....demek oluyor ki iyi savunmayla 4'lü finallere kalacağız...
cengiz abi hepimiz biliyoruz ki ligin en iyi savunmasını yapan takımlardan biriydik. savunmada yemedikten sonra atamama sıkıntımızı bir süre sonra halledebilecek düzeyde bir takımımız var. Ancak savunmada kötü olduğumuzda işimiz zorlaşıyor.

Takımımız c. tesi günü ne yapacağını , nasıl savunma yapacağını, hangi amaç için kurulduğunu, bu liğin en iyi takımı olduğunu herkese gösterecektir.

İskender Çakmak
16.04.2010, 09:38
bu yolda boyle yenilgiler olabilir onemli olan toparlanmak takimimiz toparlanacaktir da artik beko basketbol ligine cikma zamanimiz geldi

silentpain61
16.04.2010, 10:02
aman gözünü seviyim Trabzonum başka kaza olmasın lütfen...çık şu final four'a seni İStanbulda sabırsızlıkla bekliyoruz.
ollimpiyat salonunu senin adınla inletelim..

Murat TONBUL
16.04.2010, 14:40
Son şansımız iyi değerlendirmemiz lazım...

sessizkral_1
16.04.2010, 14:52
maç kadırgadan falan yayınlanmıyor sanırım ?

Murat'
16.04.2010, 14:55
Trabzonspor Basketbol Takımı Başkan Yardımcısı Zeyyat Kafkas'tan taraftara çağrı;

Kafkas ''Play-off ikinci etabında ilk maçta 14 sayı farkla yendiğimiz Genç Telekom’a ikinci maçta talihsiz bir şekilde 5 sayı ile mağlup olduk. Averajın önemi olmadığı için yarın (cumartesi) rakibimizle kendi sahamızda 3. bir maç oynayacağız.Oyuncularımızın yaşanan bu iş kazasından gerekli dersi aldıklarını düşünüyoruz ve yarın ki maçı da taraftarlarımızın itici gücüyle kazanacağımızdan hiç şüphemiz yok.

Bu önemli maçta şüphesiz en büyük gücümüz 12. adamımız yani taraftarlarımız olacaktır. Final grubuna kalacak 4. takım olmak adına ve Beko ligi hedefi doğrultusunda tüm taraftarlarımızı yarın (Cumartesi) saat 15.30 da 19 Mayıs Kapalı Spor Salonuna bekliyoruz.

Takımımızı desteklemeye gelen taraftarlarımıza yarın 1000 adet Trabzonspor (TrabzonCell) kaşkolü dağıtacağız.''

Murat'
16.04.2010, 18:43
Eğer maçı kazanırsak çok yoğun bir maç trafiği beni bekliyor.İlk önce Yozgat'a Hacettepe maçına gideceğim inşallah, sonra da İstanbul'da bütün maçlarda yerimi alacağım.

Ne olur çocuklar geçin şu turu.

Murat'
16.04.2010, 19:18
http://www.trabzonsporbasket.com/resimler/buyukler/3762657154243.jpg

Genel Direktörümüz Doğan Hakyemez'den Açıklama
17 Nisan Cumartesi (Yarın) senenin en önemli maçını oynayacağız.
Genç Telekom takımı genç ve enerjik bir takım. Bunu Ankara deplasman öncesinde de söylemiştim. Oyuncularımızın hataları yüzünden 17 top kaybı yaparak rakibimize 1 şans daha verdik.
Yarın 19 Mayıs Spor Salonun da oynayacağımız Genç Telekom müsabakasını seyircilerimizin de desteğiyle kazanarak bizi Final Four'a taşıyacaktır.
Ben inanıyorum ki bu maçta dahil 7 maçı kazanacak ve Beko Basketbol ligine Çıkacağız.
Bu amaçla Ankara deplasman sonrasından itibaren takımımız Saylamlar Otelde 3 günlük kamp'a girmiş ve motivasyon depolamıştır.
Ayrıca bu akşam yönetim kurulu üyelerimiz ve takımımızla maç öncesi yemek yiyecek ve sporcularımıza güvenimizi tekrarlayacağız.
Yarın 19 Mayıs Spor Salonunda oynanacak müsabakaya tüm Trabzonspor taraftarını davet ediyor ve takımımızı desteklemeye çağırıyorum.

Ufuk Bayraktar61
16.04.2010, 20:56
murat olurda yenilirsek( ki çok çok zor bi ihtimal), kendini suçlu hisset tamam mı...telekom telekom diye tutturdun durdun :)

Serhat
17.04.2010, 00:23
Hadi Uşaklar alın şu maçı ... Allah yardımcınız olsun. :)

Murat'
17.04.2010, 10:05
murat olurda yenilirsek( ki çok çok zor bi ihtimal), kendini suçlu hisset tamam mı...telekom telekom diye tutturdun durdun :)

Yapma be Ufuk, Pertev de gelse aynı şey olabilirdi, bizimkiler rakibi biraz hafife aldılar.

Bu arada Volkan Konak da dünki programında basketbol takımımız için taraftarları salona çağırdı.

Haydi Trabzon'um şu takımı yenin de düşürün beni Yozgat ve İstanbul yollarına.

Serdar Ersoy
17.04.2010, 10:36
Haydi kazanın şu maçı sonra play off :)

Beko bekle bizi !! :)

Murat TONBUL
17.04.2010, 10:38
Allah yar ve yardımcımız olsun...

Onur Şeref
17.04.2010, 10:39
Çıkıp bu maçı Kadırga Tv vericek deseler ne güzel olur.

Murat'
17.04.2010, 10:39
Çıkıp bu maçı Kadırga Tv vericek deseler ne güzel olur.

Kadırga Tv maalesef yayınlayamayacak maçı.

Mellih
17.04.2010, 10:40
alacaz bu maçı alacaz..

yigits
17.04.2010, 10:41
Taraftarımız basketbol kültürünü öğrenemedi gitti.Top rakipteyken ıslıklayacaksınız arkadaş biz tam tersini uyguyluyoruz top rakipteyken başlıyoruz tezahüratlara...:)

Murat'
17.04.2010, 10:45
Taraftarımız basketbol kültürünü öğrenemedi gitti.Top rakipteyken ıslıklayacaksınız arkadaş biz tam tersini uyguyluyoruz top rakipteyken başlıyoruz tezahüratlara...:)

Aynen öyle, umarım gereken dersleri çıkarmışızdır, kendi takımımıza en iyi desteği rakip takımı ıslıklayarak verebiliriz.

evrents
17.04.2010, 11:16
Bizim salon kaç kişilik inşallah dolar.Dolcağından %100 eminim.

Cem Kıran
17.04.2010, 11:21
Bu maçı mutlaka almamız lazım..

Murat'
17.04.2010, 11:34
Bizim salon kaç kişilik inşallah dolar.Dolcağından %100 eminim.

Koltuk kapasitesi 1200 kişi.Ama bu maçta en az 1500 kişi tribünlerde olur.

Mustafa Önal
17.04.2010, 11:36
ıslık konusunda bugün tribünler daha hasas olacak bundan eminim özellikle pota arkasına palastik dikkat dağıtıcılar dağıtılacak. Anons yapan arkadaşta ıslık konusunda gereken uyarıları yapacaktır diye düşünüyorum. Geçen maç 3-4 kere uyarıldı bu konuda. hakemleri de rahatsız etmedne top rakibe geçtiğinde ıslık diye anons yapılabilir uygun zamanlarda. şimdiden maç saatini bekliyorum ama zaman geçmek bilmiyor.

slonda bugün yer bulabilmek gerçekten zor olacak geçen hafta bile bir çok kişi ayaktaydı bu hafta guruplarda gelecek bildiğim kadarıyla.

must61
17.04.2010, 11:48
Bu maçı tv'den veya internetten izleme şansımız yok mu?

Serdær
17.04.2010, 12:04
Bu arada final maçlarının nerede oynanacağına karar verildi mi ?

T.B_1461
17.04.2010, 12:06

İlk maçlar Yozgat, ikinci maçlar İstanbul...

EROS87
17.04.2010, 12:06

Final Four Şehirleri Belli Oldu ! Yozgat ve İstanbul (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=21698)

Ufuk Bayraktar61
17.04.2010, 12:07
ıslık konusunda bugün tribünler daha hasas olacak bundan eminim özellikle pota arkasına palastik dikkat dağıtıcılar dağıtılacak. Anons yapan arkadaşta ıslık konusunda gereken uyarıları yapacaktır diye düşünüyorum. Geçen maç 3-4 kere uyarıldı bu konuda. hakemleri de rahatsız etmedne top rakibe geçtiğinde ıslık diye anons yapılabilir uygun zamanlarda. şimdiden maç saatini bekliyorum ama zaman geçmek bilmiyor.

slonda bugün yer bulabilmek gerçekten zor olacak geçen hafta bile bir çok kişi ayaktaydı bu hafta guruplarda gelecek bildiğim kadarıyla.

o anonsu arkadaş orda olmazsa bu taraftar daha çok ıslık çeker..çok itici bir arkadaş. en azından beni itiyor :)..nerde bağıracağını nerde bağırmayacağını bilmiyor. bügün kimseye gerek yok bu tarfatar bu maçın bilincindedir.

Ufuk Bayraktar61
17.04.2010, 12:07
Koltuk kapasitesi 1200 kişi.Ama bu maçta en az 1500 kişi tribünlerde olur.

hangi 1500 :)

Mehmet Dinç
17.04.2010, 12:12
ben maçtan 1 saat önce salonda olacağım umarım yer bulabilirim.Bu maçta bayağı seyirci olacak öyle tahmin ediyorum

Murat'
17.04.2010, 12:18
Maça gelenlere 1000 tane de Trabzoncell atkısı dağıtılacakmış.

Şu ıslık olayını bu maçla halledebileceğimize inanıyorum.

Murat'
17.04.2010, 12:18
hangi 1500 :)

Hadi 2000 olsun, gönül ister ki 3000 kişi olsun da salonu başlarına yıkalım.

bordo61
17.04.2010, 12:44
Maça gelenlere 1000 tane de Trabzoncell atkısı dağıtılacakmış.

Şu ıslık olayını bu maçla halledebileceğimize inanıyorum.

En önemli konu ıslık bu işi çözebilsek bu maçı alırız

hevesli
17.04.2010, 12:46
rakip hücumdayken hakemin düdüğü bile duyulmamalı.. ben de bir ara basketbol oynadım hüccumdayken yapılan ıslık ve protesto çok etkiliyor.. hele genç oyuncular bazen ne yapacaklarını şaşırıyor.. seyircimizi bu konuda eğitmemiz lazım anladığım kadarıyla..

T.B_1461
17.04.2010, 12:47
o anonsu arkadaş orda olmazsa bu taraftar daha çok ıslık çeker..çok itici bir arkadaş. en azından beni itiyor :)..nerde bağıracağını nerde bağırmayacağını bilmiyor. bügün kimseye gerek yok bu tarfatar bu maçın bilincindedir.

Al benden de o kadar.

Harun-61
17.04.2010, 12:47
hayde basarilar Trabzonsporum...

bordo61
17.04.2010, 12:53

O sezon başından beri gıcık ya

Ama şimdilerde daha uysal :)

Ugur Ergenc
17.04.2010, 12:56
trabzonum sana güvenimz tam haydi göster gücünü...

bordo61
17.04.2010, 12:59
rakip hücumdayken hakemin düdüğü bile duyulmamalı.. ben de bir ara basketbol oynadım hüccumdayken yapılan ıslık ve protesto çok etkiliyor.. hele genç oyuncular bazen ne yapacaklarını şaşırıyor.. seyircimizi bu konuda eğitmemiz lazım anladığım kadarıyla..

Geçen maçı pota arkasındayıdık arkadaşlara serbest atış atış artarlaken el sallatırdım bayağı atış kaçırdılar bu sayede o da işe yarıyor.

Pota arkasındaki adamlarda dikkat dağıtma hareketlerini yapsa süper olur

Hürgün Aygün
17.04.2010, 15:01
Saldır Trabzonum oley!:D

Murat'
17.04.2010, 15:05
Geçen maçı pota arkasındayıdık arkadaşlara serbest atış atış artarlaken el sallatırdım bayağı atış kaçırdılar bu sayede o da işe yarıyor.

Pota arkasındaki adamlarda dikkat dağıtma hareketlerini yapsa süper olur

Pota arkalarındakilere galiba NBA deki o çubuk gibi şeylerden dağıtılacakmış.

1000 tane de atkı dağıtılacakmış, hiçbişey yapamıyorlarsa onları sallasınlar.

Oğuzhan
17.04.2010, 15:12
Bencede serbest atışlarda çok ufak bir konsantrasyon eksikliği atışın başarısız olmasına sebebiyet verir , taraftara çok iş düşecek.

Sabri Kurban
17.04.2010, 15:15
Volkan Konak'ın Kuzeyin Oğlu programında bile reklamını yaptılar. Maça çağırdılar. Trabzondakiler artık sahip çıkmalı takıma bugün. Yoksa yine olmayacak bu iş.

Murat'
17.04.2010, 15:18
Volkan Konak'ın Kuzeyin Oğlu programında bile reklamını yaptılar. Maça çağırdılar. Trabzondakiler artık sahip çıkmalı takıma bugün. Yoksa yine olmayacak bu iş.

Dörtlü finallere kalırsak işte o zaman takımımızın reklamını yapmak lazım.

byoxi
17.04.2010, 15:19
Tv yayini varmi?

Sabri Kurban
17.04.2010, 15:22
İçimdeki basketbol sevgisine birde Trabzonspor olgusu eklenince daha büyüyor. Trabzonspor yenilince içime oturuyor resmen. Bugün bu maç ya alınmalı ya da alınmalı. Aksi beni kahredecek bugün.

Gürsoy61
17.04.2010, 15:22
Kadırga TV bu maçı kesinlikle vermeliydi.Yine TBF nin sitesine talim desenize...

Tolunay Abdioğlu
17.04.2010, 15:23
Allah'ım yüzümüzü kara çıkartma.

Haydi alalım şu maçı.

macka61
17.04.2010, 15:30
kadırga vermesin onun verdiği önemli maçlarda hep yenildik vede yayın kalitesi çok berbat

Cem Kıran
17.04.2010, 15:32
Neyse kupa finali dedik artık bu maça yönelelim biraz da.Kaçarı yok bu maç alınacak!!

Muhammed KOÇ
17.04.2010, 15:39
Basit hatalar yapmazsak ve 2. maçtaki gibi faul problemi olmazsa(!) bi aksilik olmaz diye düşünüyorum.

Muhammed Ayaz
17.04.2010, 15:47
haydiyin uşaklar 1. lig aşkuna trabzonspor aşkına

Mert Marabaoğlu
17.04.2010, 15:53
Haydi uşaklarrr VOlkan Konak aşkına Saner Ayar aşkınaa :atki:

Ümit Tekşan
17.04.2010, 15:59
Maç başlıyor kimse yok buralarda :) pek önemsenmiyo heralde....

Ömer Kibar
17.04.2010, 16:01
Takımımıza başarılar..Güzel bir galibiyet alması dileğiyle

Muhammed KOÇ
17.04.2010, 16:02
başladı mı maç

Akif Gür
17.04.2010, 16:03
tbl nin ana sayfasına giremiyorum...link atarmısınız?

macka61
17.04.2010, 16:04
4-0 öndeyiz

macka61
17.04.2010, 16:04
http://live.tbf.org.tr/tbf/netcasting/

Akif Gür
17.04.2010, 16:05

saolasın...

macka61
17.04.2010, 16:05
6-0 fırat turnike attı

macka61
17.04.2010, 16:06
bir şey değil renkdaş

macka61
17.04.2010, 16:07
6-3 oldu skor

Murat'
17.04.2010, 16:08
Maç başladı haydi bakalım çocuklar alalım şu maçı.

macka61
17.04.2010, 16:08
çok çabuk 3 faul oldu bu dezavantaj gerçi telekomunda 2 fuali var serbest atışlar çok önemli bu maçta

Murat'
17.04.2010, 16:09
Bu Can Öğüt yine iyi başladı maça.

Onu durdurmak lazım, bu arada Fırat da maçın hemen başında ikilemiş.

yldz_yn
17.04.2010, 16:10
ŞU Canın üzeine oynamak lazım

Deniz Telci
17.04.2010, 16:11
haber61'den de takip edebilirsiniz ;)

Ümit Tekşan
17.04.2010, 16:11
serbest atışlarda başarısızlıklarımız devam ediyor.

mashal61
17.04.2010, 16:12
Serbest atışlar kaçınca çok sinirim bozuluyor. Neyseki canlı izlemiyoruz. Nedir yahu alt tarafı serbest atış işte!

Cem Kıran
saldır Trabzon'um oleyyyyyyyyyyyyyyy

Murat'
Bütün sayılarını Can attı, durdurun şu adamı ya.

macka61
10-10 oldu durum şuan

eraytaskin61
bunu yenersek kaç maç daha var acaba kafam basmıyo baskete

Cem Kıran
17.04.2010, 16:13
Jamison oynuyor mu arkadaşlar?

Murat'

Maçı burdan takip edebilirsiniz.

UmutBaykan
12-10 durum

mashal61
17.04.2010, 16:14
Can 9 sayı oldu şimdiden tutun şu adamı!

UmutBaykan
17.04.2010, 16:14
neymiş bu can ya 10 oldu sayısı

Murat'
17.04.2010, 16:15
Çoştu bu adam çoştu her attığı giriyor.

macka61
bu adamı niye durduramıyoruz takımın 12 sayısını tek adam atıyor yuh yani

Cabri61
Jondan mı bu çocuk 12sayı attı ilk periodda

mashal61
17.04.2010, 16:16
12 oldu Can

Koray10
keske maci seyrede bilseydik

Cem Kıran
seneye Can bizdedir kesin:)

Murat'
Şu Can'ı bir şekilde durdurmamız lazım, çok korkuyorum bu maçtan taraftarın hiç mi etkisi olmuyor Allah aşkında.

mashal61
Can'ın üzerine oynayıp faul yaptırmamız lazım yoksa aldı başını gidiyor bu çocuk

Süleyman Eruyar
Can' ın oyundan çıkmasını bekleyeceğiz artık..

Hekimoğlu
17.04.2010, 16:17
Hoca niye seyrediyor bu durumu ne bu adam niye durduramıyoruz niye önlem alınmıyor 3 maçtır.

Ömer Kibar
çok çekişmeli geçiyor maç

macka61
Jamison oynuyor mu arkadaşlar?

oynuyor renkdaş

Hasan ZAİMOĞLU
17.04.2010, 16:18
bende şimdi bağlandım maça ilk gözüme çarpan rakip oyuncu can oldu . maşallah takımı sırtladı periyotta

Murat'
Haydi çocuklar alın şuı maçı.

17-14

Deniz Telci
17 - 14 ! haber altmış-bire sıcak bakıyorum galiba :) !

Halit Akyüz
17.04.2010, 16:19
17 - 17 ...

macka61
17-17 oldu skor farkı açmalıyız

Murat'
Berabere üçlük attılar yine.

Koray10
radyo dan dinleyebilir miyiz

Halit Akyüz
17.04.2010, 16:20
Umut kaçırdı üçlüğü

Cem Kıran
oynuyor renkdaş

Saol kardeşim

Yaw kendi evimizde nasıl üstün olamıyoruz anlayamadım..

Hekimoğlu
14 numaralı sırık bile 3 lük attı pes yani.

Onur Şeref
Bir Can maça ortak olmalarını sağlıyor.12 sayı 1 asist 1 ribaund yapmış.

Halit Akyüz
17.04.2010, 16:21
19 - 17 ...

Muhammed KOÇ
koparmamız gerekiyor aslında ama geçen sene de böyleydi son ana kadar gidiyor böle. inş. trajedik bitmez ya.

Cem Kıran
19-17 hayde fırtınammmmmmmmmmm

playa
19-18 oldu

Halit Akyüz
17.04.2010, 16:22
19 - 19 Can 14 sayı attı

Murat'
Durduramayacağız şu adamı.

Hasan ZAİMOĞLU
çok çekişmeli bir maç . işimiz çok ama çok zor :S

Halit Akyüz
17.04.2010, 16:23
21 - 19 ...

Cem Kıran
telekomu geçsek bile bundan sora bu oyunla işimiz çok zor

Halit Akyüz
Hucüm faul yaptılar top bizde...

Murat'
Can sakatlanmadan bize gün yüzü yok bu taraftar da ne iş yapıyor çok merak ediyorum.Umarım yeterince destek veriyorlardır takıma.

playa
17.04.2010, 16:24
caner in şu sıralar devreye girmesi iyi oldu

Halit Akyüz
23 - 19 Kerem Öztoprak

Cem Kıran
Can sakatlanmadan bize gün yüzü yok bu taraftar da ne iş yapıyor çok merak ediyorum.Umarım yeterince destek veriyorlardır takıma.

veriyordurlar kardeşim oyuncularada hak vermek lazım stres altındalar

Muhammed KOÇ
şu üç sayılık gereksiz atışlar yokmu. adam gibi hucumla sayılar bulsaydık gereksiz hatalar yerine fark şuan 10 du

Koray10
buarada final urfa da oynanacak..fener dedigi oldu

Hasan ZAİMOĞLU
23-19 I. Periyot skoru .

Ümit Tekşan
23-19 ilk çeyrek bitti.. :) hadi hayırlısı inşallah sonunda da galip bitiririz.

playa
23-19 oldu iyi gidiyoruz

Deniz Telci
23 - 19 ! ilk çeyrek bitti !

Halit Akyüz
İlk periyot sonucu 23 - 19

Bu takıma bu kadar zorlanıyorsak gruplarda işimiz çok zor...

Cem Kıran
17.04.2010, 16:25
buarada final urfa da oynanacak..fener dedigi oldu

o zaten belliydi

eraytaskin61
17.04.2010, 16:26
canı alalım seneye

Lancet_61
17.04.2010, 16:26
resmen cana karşı oynadık ilk çeyrekte...

Halit Akyüz
17.04.2010, 16:27
Can top kaybı yaptı hayret. :)

Onur Şeref
17.04.2010, 16:28
Panik yapıyorlar hızlı oynamaya çalışırken arka arkaya 3 top kaybı yaptık.

Ümit Tekşan
1,5 dakika geçti iki takımda da sayı yok :)

Koray10
o zaten belliydi

Olimpiyat Stadı’nın doldurma mizdan korktular

Murat'
17.04.2010, 16:29
Haydi çadam bir periyotta 14 sayı attı yok böyle şey.

lazzz61
nerden ızlıyorsunuz macı

macka61
bu ne ya sayı olmadı

playa
çok kaçırıyoruz

Deniz Telci
yaşlı insan da reflex azdır ! bazen, baskette hata yapabilirler ! bence genç oyuncular sınanmalı :) ! buda doğan hoca'nın kararı..

Murat'
17.04.2010, 16:30
25-19 oldu haydi takım iyi savunmaya devam edin.

playa
25-19 oldu

Halit Akyüz
25 - 19 ...

Hasan ZAİMOĞLU
17.04.2010, 16:31
kontrollü oynayın uşaklar

Murat'
Bir admin gelse de şu başlığı değiştirse artık.

Hasan ZAİMOĞLU
nerden ızlıyorsunuz macı

izlemiyoruz takip ediyoruz

Hasan ZAİMOĞLU
17.04.2010, 16:32
aha can'a nazar değidi 3lüğüde kaçırdı :D

playa
17.04.2010, 16:32
jamıson ribaund ları toplaması iyi

Murat'
17.04.2010, 16:33
aha can'a nazar değidi 3lüğüde kaçırdı :D

Sus ula adamın şansını geri getireceksin.

macka61
27-21 oldu skor

Cabri61
bizim caner paso top kaybı yapıyor

Murat'
17.04.2010, 16:34
Neden bu kadar çok top kaybı yapıyoruz ki.

Deniz Telci
17.04.2010, 16:34
27 - 21 ! beko bekle bizi ! bizde geliyoruz !

Murat'
17.04.2010, 16:35
Fırat Aydemir oyuna girdi, haydi be Fırat açın şu farkı.aman dikkatli oyna faul falan yapma.

playa
adamların top kayıplarını sayı ile çevirmeliyiz

Deniz Telci
31 - 24 !:.

playa
17.04.2010, 16:36
31-24 oldu

Ümit Tekşan
31-24 fark açılıyor hadiyin uşaklar..

Murat'
Haydi çocuklar açın şu farkı iyiden iyiye.

Murat'
Mola aldı Genç Telekom, Can Öğüt aynen böyle devam et koçum.

macka61
17.04.2010, 16:37
mola aldı genç telekom

Muhammed KOÇ
27 - 21 ! beko bekle bizi ! bizde geliyoruz !
daha çok erken. 2 maçta da son ana kadar biz öndeydik.

Murat'
Teknik faul aldılar.Haydi iyi değerlendirin bunu.

playa
17.04.2010, 16:38
33-24 oldu iyi gidiyoruz nazar değmesin

macka61
17.04.2010, 16:38
33-24 oldu durum

Deniz Telci
17.04.2010, 16:39
daha çok erken. 2 maçta da son ana kadar biz öndeydik.
o konuda haklısın !

bu arada 33 - 24 !

playa
35-24 oldu çok güzel

Halit Akyüz
35 - 24 ...

mashal61
Dün Volkan Konak bu maçı kazanırsak 1. lige çıkıyoruz dedi.

Final four olmayacak mı, bilen bir arkadaş bilgilendirebilir mi?

macka61
35-24 oldu hey şöyle çift sayılarda tutalım farkı

Deniz Telci
17.04.2010, 16:40
skor bal gibi 35-24 !

playa
mola aldılar

Murat Erdem
Kardeş ne var, ne yok ? müjdeli haber var mı ?

macka61
Dün Volkan Konak bu maçı kazanırsak 1. lige çıkıyoruz dedi.

Final four olmayacak mı, bilen bir arkadaş bilgilendirebilir mi?

olucak yanlış söylemiş demekki

Ümit Tekşan
17.04.2010, 16:41
fark 11 sayı :) iyi gidiyoruz iyi ...

macka61
17.04.2010, 16:42
3 sayı yedik ve mola aldık

Deniz Telci
35-27 !:. :(

Murat'
Habire üçlük atıyor adamlar.

Özge
17.04.2010, 16:43
Farkı açmamız iyi oldu.Devam çocuklar.

playa
17.04.2010, 16:43
37-27 oldu

Onur Şeref
17.04.2010, 16:44
35-27 !:. :(

Her cümlenin sonuna ! koymazsan çok sevinicem.

mashal61
olucak yanlış söylemiş demekki
Tamamdır, teşekkürler.

Belki final four'u çantada keklik görüyor olabilir. :) Ama öyle değil tabi.

macka61
37-29 oldu durum

Murat'
37-29 skor.

Süleyman Eruyar
17.04.2010, 16:45
Sanırım daha 3 lük atmadık,

playa
ya hadi sana mı kaldı 3 lük atmak

macka61
37-32 oldu yine 3 lük yedik 11 sayıdan 5 indi fark

Deniz Telci
37-32 !:. :(

edit...

macka61
17.04.2010, 16:46
fırattan 3 lük helal fırat

Lancet_61
şükür 3lük attık

Deniz Telci
40 - 32 !:.

Murat'
Haydi çocuklar ilk periyotu şöyle 10 say önde falan kapatalım.

Murat'
17.04.2010, 16:47
Maçın başından bu yana çok top kaybı yapıyoruz.

playa
17.04.2010, 16:48
yine kaçırdık ya

Halit Akyüz
İlk yarı sonucu 40 - 36

Murat'
Forumda bir tane bile yönetici yok başlığı değiştirmek için.

macka61
40-35 oldu yine 3 lük yedik ya bu kaçıncı 3lük

Ömer Kibar
stres var anlaşılan takım üzerinde

Cabri61
17.04.2010, 16:49
2.periyodda hiç faul yapmamışız :S

Murat'
17.04.2010, 16:50
İkinci periyotta her iki takım da fazla faul yapmadı.

Deniz Telci
17.04.2010, 16:50
aramızdaki fark 5'e düştü ! 40-35

macka61
17.04.2010, 16:51
niye bu açtığımız farkı koruyamıyoruz

Mert Marabaoğlu
17.04.2010, 16:51
arkadaslar skoru takıp etmek ıcın lınk verırmısınız.

cihatöztürk
17.04.2010, 16:52
fark atıyoduk nooldu yaw :S

Murat'
Serbets atışlarda 8'de 8 ile oynuyorlar biz ise 11'de 8 ile oynuyoruz.Üç sayılık basketlerde ise 9'da bir gibi saçma bir oranla oynuyorz, onlar ise 15'de 6 atmışlar.

Halit Akyüz
42 - 36 İlk Yarı Sonucu

Muhammed KOÇ
Bravo koç bravo. inş. hep bu şekilde devam ederiz..

macka61
42-36 bu iyi oldu ilk yarı bitti

Murat'
İlk devre sonucu 42-36.

Umarım faul problemi yaşamayız.

asimetrik
17.04.2010, 16:53

Deniz Telci
arkadaslar skoru takıp etmek ıcın lınk verırmısınız.
ya burdan ;

ya da burdan ;
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=56305

cihatöztürk
bu maçı kazansak bile

4 takım arasına kalıyoruz dimi

oooooo daha çok var 1. lige

Deniz Telci
17.04.2010, 16:54
3. çeyreğe kaldık ! alın şu maçı lütfen !

Ümit Tekşan
17.04.2010, 16:54
bu son çeyrekmi ?

Deniz Telci
17.04.2010, 16:56
bu son çeyrekmi ?
değil ;) ! 4. çeyrek son çeyrektir !

playa
17.04.2010, 16:57
Savunmayı daha iyi yapmamız lazım boyna 3 lük yiyoruz

Mert Marabaoğlu
17.04.2010, 16:57
ya burdan ;

ya da burdan ;
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=56305

tesekkürler

Murat'
17.04.2010, 16:59
Aslında onlar da onlar çok iyi üçlük atmıyorlar 15'te 6 gibi bir oranları var sadece biz feci kötü üçlük atıyoruz.9'da 1.Adamlar o baskıda serbest atışları bile kaçırmıyorlar.anlamadım gittii.

Murat'
17.04.2010, 16:59
Bu arada Can Öğüt'ün ikinci periyotta pek de etkili olamamasının nedeni bence yorulmuş olmasıdır, bu 15 dakikalık ara umarım ona iyi gelmez.

Mert Marabaoğlu
17.04.2010, 17:02
arkadaslar salonda yonetıcı olarak kimler var?

Saner Ayar ordamı?