PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Chelsea Nasıl Durdurulur?

Barış
18.08.2005, 18:54
Chelsea nasil durdurulur?

Chelsea sendromundan dogan yanitlari birlikte okuyalim:

Alex Ferguson / Manchester United
<TABLE style="PADDING-RIGHT: 0px; PADDING-LEFT: 15px; PADDING-BOTTOM: 0px; PADDING-TOP: 5px" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="1%" align=right>
<T>
<TR>
<TD>http://www.ntvmsnbc.com/news/203792.jpg</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>
Takdir edilmesi gereken ilk husus Chelsea?nin çitayi yükselttigi seviyedir; artik hata yapma marji eskiye göre azalmistir. Geçtigimiz sezon bir kez yenilerek 95 puan elde ettiler ki, bu daha önce 1994?te bizim kirdigimiz 92 puanlik rekorun üzerine siçramis olmak anlamina geliyor. O yüzden de Chelsea?yi bize en büyük rakip olarak yazabilirsiniz. Her bakimdan güçlüler ama ben sahip olduklari paranin çoklugu konusuna pek takilmiyorum. Hem her istedikleri futbolcuyu alamazlar hem de zaten herkesi almak istemezler diye düsünüyorum.

Su anda mevcut kadrolarina bir bakin. Essien de geldikten sonra kadroda yer alan her oyuncuyu üstelik de Dünya Kupasi?nin oynanacagi bir yilda tatmin etmek zor olacaktir.

Arséne Wenger / Arsenal
Birden insanlar Chelsea?nin yalnizca kazanacagini düsünür oldular. Ben de bunun zor oldugunu düsünenlerdenim. Liverpool da, Manchester United da bu sezon daha güçlüler. Rekabet ortada.

Geçenlerde birileri bana ?artik sampiyon olmaniz için yenilemez olmaniz lazim? dedi, ben de ?Sag ol ! Ama biz onu zaten basarmistik? dedim. Ben bir unvani korumanin onu kazanmaktan daha zor oldugunu düsünmüyorum. Bu durumda biraz olsun kaybettiginiz özellik su: Sürekli uyanik olma hissiyatiniz aciliyetini biraz yitiriyor. Yani basarisiz olma tehlikesi rakibin özelliklerinde degil sizin içinizde oluyor aslinda.

Benim basari konusunda inancim hep su olmustur: Rakiplerin elindeki imkanlari düsünerek degil, kendi imkanlarini iyi hesaplayarak elinden gelenin en iyisini yapmak.

Rafel Benitez / Liverpool
<TABLE style="PADDING-RIGHT: 0px; PADDING-LEFT: 15px; PADDING-BOTTOM: 0px; PADDING-TOP: 5px" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="1%" align=right>
<T>
<TR>
<TD>http://www.ntvmsnbc.com/news/203793.jpg</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>
Insanlar kendini koyvermemeli. Chelsea yenilmez degil. Futbolda böyle bir sey yok; çünkü sahaya çikildiginda 11?e 11 kaliyorsunuz. Kadronuzun derinligi ve tüm oyuncularin 9 ay boyunca sürdürebildikleri uyum önemlidir. Arsenal, Liverpool ve Manchester United?in da kadrolari bu yil çok güçlü ve onlari zorlayacaklar.

?Nasil durduracagiz?? sorusuna gelince. Mücadele edecegiz. Lig kolay bir maraton degil ve her sezon çantadan yeni, bir baska güçlü takim çikabiliyor. Hatta bu yil, Tottenham Hotspur, Middlesbrough veya Bolton Wanderers olabilir; kim bilir?

Zor dostum zor!!!

Oruç
18.08.2005, 18:57
Chelsea'yi durdurmak için onun gibi bir silah kullanmak lazim.(Her sezon yeni yildizlari kadroya katmak lazim)

Avrupa'da top kosturan iyi oyunculari kadroya katmak lazim.

Ayrica su götürmez bir gerçek olan -Medya destegini-de arkaya almak lazim...Edited by: thepatfhinder

Salih61
18.08.2005, 18:59
Fren basmak yeterli olur...smileys/smiley2.gif

Bartuğ13
18.08.2005, 19:48
hocam dün milli maçta robbeni izledim tahminim robben futbolu birakana ve ya abrahamoviç ölene kadar durdurulmaz

Emir BAYRAK
18.08.2005, 22:04
Chelsea durdurulmaz diye birsey yok bu sene rakipleri guclu ve hersey gecen sezonki gibi kolay gitmiyecegi düsüncesindeyim.Tam kopma anlarinda zor maç kazandilar.Fenerbahce gibi son dakika sendromlarinda surekli güldüler...Bu sene daha da fazla kaynar kazan...

Erbay
24.08.2005, 13:46
Bu seneye o kadar iyi baslamadilar.Wigani son dakika golüyle yendiler.Arsenali de gazetelerde yazilanlara göre sans golüyle yenmisler.

#10 Fietra
24.08.2005, 15:05
Chelsea ve durdurulmak ayri seyler degil bunu yapmak da imkansiz degil Chelsea abartiliyor.Sanki dünya efsanesi

mini FaNaTiK
24.08.2005, 15:28
chelsea bence ingiliz medyasinin abartisi kadar da iyi futbol oynamiyor ama kontrataklariyla rakiplerini yenebiliyor buna ragmen durdurulamaz diye bir sey yok cunku rakiplerimahalle takimi degilonlarda dunyanin sayili takimlari arasinda man utd arsenal liverpool bu sene belki everton tottenham bolton...bu takimlar chelseayi yenemez diye bir sey yoksadece calisma vemac icinde konstrasyonyeterli olacaktir...

gilimalı
24.08.2005, 15:44
atay aktug baskan olsun chelsea'ye bak görün chelsea ne durumlara düsüyo durdurmanin tek yöntemi

mini FaNaTiK
24.08.2005, 17:14
atay aktug ingilterenin parasiz bir kulubune baskan olursa gor bak o zaman ne oluyor baskan bu tarihe kadar takimi mukemmel yonetti takimda net olarak bir butce yokken butce yaratti kurumsallasma uye sayisi fazlalasti ardindan camia icine butunluk geldi tek yaptigi yanlis su zamana kadar bu son transfer olayiydi(!)

61trabzonomer
24.08.2005, 22:39
abarti baska birsey degil ....çok daha iyisi var barcelona...

gerçekefsane
24.08.2005, 23:21
artik futbol avrupa süper ligine dogru gidiyor.

chealse, real madrid , barcelona, inter, milan, juventus, liverpool, manchester united, bayern münih.....gibi ekonomik yönden diger kulüplerden daha ileri kuluplerin olusturacagi bir lige dogru gidiyorsmileys/smiley18.gif

oumaer61
24.08.2005, 23:29
trabzon premier ligde oynasin en azindan orada maçlar daha adil azizenin eli orayada uzanmazsa biz durdururuz merak etmesinler

yattara terry'i bi dönme dolap yapsin görürsünüzsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

KeeN
25.08.2005, 00:39
Chelsea denen takim gerçekten de yenilmez armada.Bir kere benim bir takimda en çok deger verdigim kurumun yani teknik direktörlügün basinda bir profesör var.Jose Morinho, adam tam bir futbol profösörü, muhtesem bir futbol zekasi var.Takima gelince ayni kalitede oyuncular MAN U, Liverpoolda da ve Arsenalda'da var ama Morinho hiçbirinde yok.

Diyecegim odurki Morihno gibi bir faktör bu senede Chelsea yi sampiyon yapr.Ha Morinho Abrahamoviç veya Ingiltere ile zitlasip kendini takima vermezse olay degisir.

Ayrica her ne kadar Premier Lig gibi bir yerde olmayacagini düsünsekte, sike (kayirma) olayi orda da olabilir.Nasil olmasin.Koskoca Rus arkasini gizli güçlere dayamis az da olsa futbola sike yönünden etkisi oluyordur.

Son olarak diyorumki benim favorim Morinho Chelsea'nin basina geldiginden beri Chelsea 'dir.Ondan önce Henry'nin yüzünden Arsenal'i destekliyordum.

#10 Fietra
25.08.2005, 14:59
Rafa Benitez bence Mourinho'dan daha iyi bir teknik adam

Mollasalihoğlu
25.08.2005, 15:37
ingilizleri bilmem de real madrid bu yil durdurur sampiyonlar liginde.

tek eksik defansif orta saha ve de baptista bu isin ilaci olacak.

Crazy_OfLu61_
25.08.2005, 20:13
Rus hükümeti Abramaviçe diger petrol kralina yaptigini yapmadigi müddetçe kurtulamaz...

gerçekefsane
29.08.2005, 23:19
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="96%" align=center>
<T>
<TR>
<TD align=left colSpan=2>FIFA, ABRAMOVIÇ'IN GELIRLERINI INCELEYECEK
Dünyanin en zengin isadamlarindan biri olarak görülen FC Chelsea'nin sahibi Rus Roman Abramoviç, gelecek FIFA ve UEFA toplantisinin gündeminde yer alacak.

Hollanda'nin haftalik yayinlanan en büyük futbol dergisi Voetbal International'da yayinlanan bir haberde, Rus isadami Roman Abramoviç'in kurdugu maddi aglar inceleniyor. </TD></TR>
<TR>
<TD align=left colSpan=2>

Dergi haberinde, Rus milyarder Abramoviç'in, FC Chelsea, CSKA Moskova, PSV Eindhoven, FC Porto, Benfica SL Lizbon ve Brezilya'nin Corinthians kulüplerinde maddi yatirimlari oldugu ve yaklasik 300 milyon Avro para akladigi iddia edildi.

Avrupa Futbol Federasyonlari Birligi (UEFA) Sözcüsü Lars Chister Olsson, dünyanin 2 büyük futbol organizasyonu olan FIFA ve UEFA'nin toplantilarinda, kulüplerin yapilari ve para gelirleriyle ilgili bilgi vermelerini mecbur edecek yeni bir kural çikarilacagini açikladi.

Olsson, ''Bizim için en önemlisi futbolda para aklama olayi. Bu olayda hiçbir gücümüzü kullanamiyoruz. Sorumlu ülkelerin mali ve adli birimlerinin bizimle isbirligi yapmasi gerekiyor ki biz bu isi çözelim. Toplantida futbolun patronlari Sepp Blatter ve Lennart Johansson, ileride özel kisilerin veya gruplarin degisik kulüplerde ayni anda çikari olmasini engellemek istiyorlar'' diye konustu

tv8.com.tr</TD></TR></T></TABLE>

Sacit
31.08.2005, 21:45
çok kolay abi.arsenal ve m.unidet. belki n.united.iyi transferler yapti.ama futbol bu hersey olabilir.bu takimi o kadar büyütmeye gerek yok.

Hünkar
31.08.2005, 23:26
atay aktug baskan olsun chelsea'ye bak görün chelsea ne durumlara düsüyo durdurmanin tek yöntemi

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Nytre
01.09.2005, 01:15
adam bir yildiz aliyor ancak o yildizin kazandirdigi forma gelirleri ile o yildiza verilecek para miktarlari birbirine yakin oluor ...

trabzona simdi sen en azindan bir cafuyu bile getirsen heryer alt üst olur iyi anlamda degil kötü anlamda..

buna hazir degil trabzon gibi takimlar olamazda..

LORD OFLU
09.09.2005, 14:51
CHELSEA YI BENCE KIMSE DURDURAMAZ..TS YE GELINCE TOLGA SATILMASAYDI SAMPIYONLUGA OYNARDIK

İleli
10.09.2005, 04:20
chelseayi man utd yeni baskani milyoner malcolm glazer durduracak daha kim olabilirki adam abramovichden daha zengin, adamman utdi satin almak icintam 1 milyar 500 milyon dolar odedi ne bu ya....

Emiroğlu
10.09.2005, 04:51
Chelsea durdurulamaz morinho ordan gitmedikçe....

KeeN
14.09.2005, 00:36
Son kurbanlari Anderlecht.1-0 yendi Anderlecht.Bence ayni gruptaki Liverpool'u da kötü yapacak Chelsea.

Muhalif
14.09.2005, 00:52
Kadro kalitesi açisindan baktiginizda Anderlecht in aldigi yenilgi normal... ben bu grupta Anderlecht ten bir sürpriz bekliyorum açikçasi...

Chealsa nasil durdurulur sorusuna gelirsek... Gol yemeyen bir takimi durdurmak zor dogrusu... aklima pek çözüm de gelmiyor.. yalniz söyle bir hikaye anlatilir.. aslan en çok esekten korkarmis.. nedeni ömr-ü hayatinda aslan görmeyen esek bir gün aslanla yüz yüze gelmis.. korkudan ne yapacagini sasirip anira anira aslan in üstüne dogru kosmaya baslamis.. aslan da ömründe esek görmemis ve bakmis tuhaf sesler çikararak üzerine gelen bir alemet var karsida... çareyi kaçmakta bulmussmileys/smiley36.gifherhalde Chealse yi böyle durdurabilirlersmileys/smiley17.gif

Necati
06.11.2005, 19:55
Chelsea durduruldu..

Manchester Utd 1-0 Chelsea

Mollasalihoğlu
06.11.2005, 20:00
hehehe

fletcher atti golü

İleli
06.11.2005, 20:04
Malcolm Glazer vs Roman Abramovitch

iki milyarderin kapismasini glazer kazandismileys/smiley2.gif

mini FaNaTiK
06.11.2005, 20:32
chelseaye birseyler oldu önce charlton kupadan elendi;onlari sonra betis ve son olarakta man utd yendi dilegim hep böyle gitmeleri Edited by: mini FaNaTiK

TSlimetin08
06.11.2005, 22:25
Malcolm Glazer vs Roman Abramovitch

iki milyarderin kapismasini glazer kazandismileys/smiley2.gif

ROUND 1 Malcolm Glazer

ROUND 2 ?

Mayls
07.11.2005, 16:57
zaten chelseayi bi ManU durdurur bide Fatih Sultan Tekke (Sultan tek basinada durdurur)smileys/smiley4.gif

halil ibo
07.11.2005, 17:58
Kalecisini satip,daha kötü bir kaleci alirsa,

Defans kurgusunu bozmak için milli stoperini satarsa durdurulur.

Dönen tekerlege çomak sokulursa o araç durur.

ancibranoz
08.11.2005, 15:14
Manchester yattida kazandi. balina bir gol sonra koy 8 adamini ceza sahana ilerde 1 kisiyle belki gol atarsin taktigi. bi iki tanede kaçirdilar ama ne bu yani seyir zevkini düsüren takimlara ceza versinler...

ancibranoz
08.11.2005, 15:14
bira abarttim ama olsun ..... smileys/smiley18.gif

mini FaNaTiK
08.11.2005, 15:49
abi maç mükemmeldi mücadelesi süperdidefansta futbolun kurali normal bir oyundu bence abartilacak kadar kapali oynamadi man utd yapilmasi gerekeni yapti.. Edited by: mini FaNaTiK

ancibranoz
10.11.2005, 17:25
lsmileys/smiley36.gifla gilimali öldürdün beni gülmekten yaw. smileys/smiley36.gif

FERO61
17.11.2005, 00:38
ULA TEK YÖNTEMI BIZIMDE S.L GIRMEMIZ

YAA BU ABRAMOVIÇ BIZEDE BI EL ATSA FENA OLMAZ YANI

mini FaNaTiK
17.11.2005, 01:18
kisa süreligi fena olmaz da ya sonrasi babadançocuklarina kalacakbir etken bir gün derse kulübü kapatiyorum diye kim ne diyecek bu da ikinci etkensmileys/smiley2.gif

#10 Fietra
17.11.2005, 20:35
Chelsea durduruldu..

Manchester Utd 1-0 Chelsea

Iste Red Devils!

sevencan_oflu
22.11.2005, 16:38
valla bu takimi sadece TRABZONSPORUM durdurabilcek...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifdigerleri yalan olur. yoksa çokmu abarttim.smileys/smiley17.gif

coach
23.11.2005, 12:19
barça diyorum arkadaslar,ayrica geçenlerde real-barça maçi var diye geçtik tv.nin karsisina ama 90 dk. ronaldinyo denilen dislekve sempatik adami izledik adam yillarin helguerasini yatirip kaldirdi golü atti,,

aklima hami'nin gese'li bülenti yatirip kaldirdigi maçlar geldi bi de yattaranin orhan ak travestisinin basini döndürüp belinin suyunu aldigi gol,hey gidi trabzon hey

geçen sezonlardalig basladigi zaman en az 10 hafta nagmaglup giderdik simdi ne oldu bize anlamadim,,

EyüpKILIÇ61
23.11.2005, 12:44
bu takimi ilk olarak trabzon durdurur çünkü bizimkilerin futbol anlayisi omlara ters

bizde kaleciye paslar çok önemlidir biliyorsunuz

ancibranoz
23.11.2005, 14:42
COACH bende barca diyorum. Geçen yilChelsea'yeelenmeleri birazda sanssizliklariydi. Ama su ana kadar izledigim en güzel maçlardan biriydi. ( Chelsea - Barcelona : 4 - 2 )

mini FaNaTiK
23.11.2005, 15:30
Sadece Barca degil Juve,Milan,R.Madrid gibi büyüklerdurdurur ve liglerindede Arsenal durduracak birkez dahains.

ANTI-MONEYsmileys/smiley2.gif

TAMTÜRK61
25.02.2006, 18:16
Chelsea nasil durdurulur?

Bunun cevabini Barcelona ,&gt;Chelsea'yi sahasinda yenerek verdi...

Recep Çaltepe
25.02.2006, 19:31
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

demek ruh olmadan para bi ise yaramiyormus. yani:

para + ruh = barcelona &gt; chelsea</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Ofpacino
25.02.2006, 22:13
evet aynen ts1983 smileys/smiley32.gif

KuĞu
26.02.2006, 02:10
barcelona gibi bir takimin varsa chelseyi durdurma sorunun olmz çünkü durdurmak zorunda kalan taraf onla olacaktir

KeeN
01.06.2006, 04:46
Chelseayi forvetine Shevchenko'yu orta sahasina Ballack ve defansin soluna Roberto Carlosu koyarsan durdurursun...

Bu takim buldozer gibi oldu. Bu sene de Premier Lig Sampiyonu belli...Ikinci kim olacak acaba?

divranli
01.06.2006, 09:00
Bu takim buldozer gibi oldu. Bu sene de Premier Lig Sampiyonu belli...Ikinci kim olacak acaba?

liverpool derim bensmileys/smiley36.gif ama aynen ya sampiyon belli ingilterede.smileys/smiley4.gif

Eyüphan
01.06.2006, 09:02
Yildiz transferi ile tabi ki TrabzonSpor

Faik Yılmaz
01.06.2006, 09:07
chelsea NASIL DURDURULUR.....

1-45 lik magnumla mourinyo , lampard ve birkaç kisi daha temizlenir....

2- maç saati yanlis söylenir sahaya çikmlari engellenir 3-0 hükmen galip olunur.....

3-cjelsea nin formasi giyilip maçina igidilir öne geçtigi zaman olay çikarilip hükmen maglup olmasi aglanir....

4-transfer döneminde abromoviçin yemeklerine müshil katilir süper transfer yapmalarina engel olunur....

ha bide panzehiri barcelanoda kullanilir son çare olrark....

bahadır2561
01.06.2006, 11:25
bekle bizi chelseasmileys/smiley4.gif

cakal 61
03.06.2006, 16:30
para hersey olmadigini barca macinda gorduk

#10 Fietra
03.06.2006, 20:30
Çok büyüttünüz Chelsea'yi seneye Sheffield United'im durduracak insallahsmileys/smiley1.gif

Bülent Bayraktar
10.06.2006, 20:33
chelsea bu sene sampiyonlar ligi finalinde oynayamassa abramoviç we morinho gitmeli

Naim
20.09.2006, 13:44
chelsea bu sene sampiyonlar ligi finalinde oynayamassa abramoviç we morinho gitmeli

Süper Espri
Helal Valla
tam Türk işi olurdu
Morinho ve ya Abromoviç kovulur
Paralı Başkan istemiyoruz diye bağırılır Klub önünde:D :D :D

Kaya
20.09.2006, 13:57
Süper Espri
Helal Valla
tam Türk işi olurdu
Morinho ve ya Abromoviç kovulur
Paralı Başkan istemiyoruz diye bağırılır Klub önünde:D :D :D

:D:D:D öldürdün Naim abi...

champions
20.09.2006, 14:22
chelseayi sadece jose mourinho durdurabilir yani chelsea kendi kendini durdurmadığı sürece bunu yapabilcek bi takım yok

shadow61
20.09.2006, 15:02
Barca durdurur..!!

champions
20.09.2006, 16:07
Barca durdurur..!!
barça bunu zaten yaptı premier ligde kim durdurur

shadow61
20.09.2006, 19:31
Manchester United Durdurur o zaman.. Hatırlayın Gecen yıl OLD TRAFFORD da 65 bin kırmızı seytan CHELSEA yi ezmisti.. Bu yılda MANCHESTER durduracak..!

champions
20.09.2006, 19:37
1 maçla olmuyo ama Middlesbrough da 3-0 yenmişti chelseayi sonra bide deplasmandaki maçıda hatırla istersen chelsea :3 manchester:0

Selman
20.09.2006, 19:54
Şampiyonlar liginde hiç şansları yok Barca yine alacak ellerinden puanları.Premier ligde ise rakipsiz gözüküyorlar şu anda.Sıkıysa gelsinler La liga'da oynasınlar:)

isaret parmagi
20.09.2006, 23:59
Chelsea de hala bişeler eksik...Ruh yok..Adamlar iki senedir şampiyonlar Ligi ni alabilmek için ugrasıyorlar..İki sene önce Liverpool aldı kupayı...Eski günlerinden cok uzak olmasına ragmen..Gecen sene de Barcelona aldı...Bunlar futbol kültürü yerleşmiş takımlar..Bi iki yıl içinde büyümediler...Taraftarıyla,tarihiyle,futbolcusuyla ...her seyiyle büyük..Tabii para da önemli ama belki de bunların içinde en az öneme sahip olan sey para...

Emre B.
21.09.2006, 08:56
Chelsea'yi ancak biz durdururuz.

macka61
21.09.2006, 12:53
ingiliz liginde büyük ihtimalle birinci ama avrupada ne yapar bilinmez bu takımı durdurmak çok zor bana efsane trabzonu hatırlatıyor