PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lee Eul Yong

Sayfa : [1] 2

admin
12.08.2004, 15:03
Lee Eul Yong ile ilgili tüm yorumlar bu baslikta...

kuzey_lee
12.08.2004, 15:04
ilk mesaj bana nasip oldu.

tekrar yuvasina döndü insallah basarili olur

Onur1967
12.08.2004, 15:20
Insallah basarili olur bir an önce takimda görmek istiyorum

Harun-61
12.08.2004, 16:33
ilk mesaj bana nasip oldu.

tekrar yuvasina döndü insallah basarili olur

ins.smileys/smiley32.gif

CaMoKa
12.08.2004, 16:49
abi bu adam cok iş yapar umarım sol tarafa melhem olur

Emin
12.08.2004, 17:58
Valla insallah kendisine verilen bu ikinci sansida harcamaz. Ben pek umutlu degilim ama. Hayirlisi. En azindan Trabzona yine koreliler gelirde memleket para kazanirsmileys/smiley36.gif

Harun
13.08.2004, 13:29
Daha önce oynamis oldugu futboldan daha iyisini oynayacagi kanisindayim.oda artik bizden

Harun-61
13.08.2004, 13:43
LEE: "Daha önce Trabzonspor'a fazla katki yapamadim. Bu kez herkes bambaska bir Lee izleyecek. Bu yil Trabzonspor'da sampiyonluk yasamak istiyorum"

LEE: "Kaliteli takimimiz var. Bu takim ligde de Avrupa'da da büyük is yapar. Taraftarin futbol tutkusunu da biliyorum. Bu yil Trabzon'un altin yili olacak"

GURURLU VE MUTLU
Trabzonspor'a 1 yil aradan sonra geri dönen Güney Koreli oyuncu Lee Eul Yong, ilk özel röportajini Karadeniz'e yaparken, kendinle ve takimla ilgili iddiali sözler söyledi. "Trabzonspor'a önceki gelisimde istedigim katkiyi yapamadim" diyen Lee, "Aslinda takima tam uyum sagladigim dönem sakatlanmasam durum farkli olacakti. Ardin özel nedenlerden dolayi gitmek zorunda kaldim. Yeniden teklif almam beni oldukça gururlandirdi ve mutlu etti. Bu kez hersey farki olacak" dedi.
SORUMLULUGUM ARTTI
Trabzonspor'un kulübünün birakmamasina ragmen israrla istedigini belirten Lee, "Özellikle de Ziya hoca beni mutlaka alinmami istemis. Kendini tanimiyorum ama O'nun bana bu güveni sorumlulugumu arttirdi. Ancak kendime güveniyorum. herkes bu kez bambaska bir Lee izleyecek. En büyük arzum bu yil Trabzonspor ile sampiyonluk Kupasi kaldirmak. Camianin yillardir bu büyük basariya aç oldugunu biliyorum. El birligi ile Trabzonspor'u bu hedefe tasiyacagiz" dedi.
YATTARA OLAGANÜSTÜ
Güney Koreli oyuncu, Trabzonspor'un çok kaliteli bir kadroya sahip oldugunu ifade ederek, "Dinamo Kiev deplasmanindaki futbol muhtesemdi. Fatih Gökdeniz, Hüseyin gerçek yildizlar. Yattara ise olaganüstü bir yetenek. Digerleri de üst düzey isimler. Bu takima girmekte zor olacak. Ancak kulübe oturmaya degil, sahada Trabzonspor'a katki yapmak için geldim. Sampiyonlar Ligi'ne girmemiz önemli bir olay. Inaniyorum ki ligde ve Avrupa'da büyük isler yapacagiz. Taraftarin da futbol tutkusunu biliyorum. Hava alaninda sabahlamalari beni inanilmaz etkiledi" diye konustu.

kadirsa_2000
16.08.2004, 01:24
Bugünkü A.Sebat maçinin görüntülerinde izledigim kadariyla; oyuna girer girmez sol kanattan iki etkili orta yapti. Bu, bu takimin sistemiyle oynadigi ilk maç olmasi dolayisiyla iyiye isaret, tabiiki hiçbirseyin ölçüsü degil ama içimden bir his bu adam bizde, öncekindende daha fazla is yapacak diyor. Hayirlisi olsun...

lazkaya
16.08.2004, 08:40
Önceden ne Türkçe ne de Ingilizce biliyodu.Bu onun için sorun oluyodu.Artik Türkçe ögrenirsmileys/smiley1.gif

Takima yararli olacagi kesin.Basarilarsmileys/smiley32.gif

tsakrep61
16.08.2004, 12:43
lee bu da iyiu transfer bence insallah basarili olacak

Onur1967
16.08.2004, 12:54
Haydi hayirlisi ilk maçiydi darisi diger maçlara hadi LEE !

Harun-61
16.08.2004, 13:18
iyi ortalar yapmis dün...

kelkitli29
16.08.2004, 15:12
iyidir iyi. güzel transfer

corleone
16.08.2004, 15:48
nasil oynamis dün merak ettim maçi izleyen varsa bi özetlerse mutlu olurum ayrica ilk 11 de mi çikmis?

kelkitli29
16.08.2004, 15:56
yok yedek girdi. son 20 dakikada falan oynadi. iyi oynadi. iki tane etkili orta yapti. bu adam sol kanada ilac oldu. dinamo macinda asist yapar insallah

Gökhan Kutlu
17.08.2004, 15:39
insallah basarili olur.tekrar takima döndü bakalim ne olacak?

lazkopat04
19.08.2004, 16:44
EVET LEE YONG TEKRAR TAKIMA DÖNDÜ BEN GITESINI ISTEMEDIGIM FUTBOLCULARDAN BIRI IDI AMA GITTI OLSUN TEKRAR GERI DÖNDÜ IYSALLAH BU DÖNÜS MÜTHIS OLUR VE HERKESIN GÖZDESI OLUR BASARILAR LEE YONG

perfectstorm
19.08.2004, 21:04
soldan lee sagda yattara mehmet yilmaz sakatlanmazsa çok kafa golü atar. sol kanattan iyi ortalar gelmiyodu ve kanat islemiyodu,yatara arada o kanada kaydiriliyodu..

pas yüzdesi inanilmaz , neredeyse top kaybi nedir bilmiyo.çok saglam oynuyo.buda çok iyi bi meziyet daha ne olsun.

Gerisbase
21.08.2004, 23:57
Evet Malatya Macinda iki Assist yapti toplari nerdese Fathi in kafasina

yapisdiriyor cok güzel ortalar var lee young tekrar döndü diye sevindim...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Harun-61
22.08.2004, 00:46
Evet Malatya Macinda iki Assist yapti toplari nerdese Fathi in kafasina

yapisdiriyor cok güzel ortalar var lee young tekrar döndü diye sevindim...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gif

Muhalif
22.08.2004, 01:06
benim için olsa da olur olmasa da olur bir transferdi ama demek bu sefer hazir gelmis yarim sezon beklemeyecegiz.. sol kanat bayagi iyi oldu.. korkum volkan disarida kalacak yahusmileys/smiley36.gif

Gerisbase
22.08.2004, 01:08
Artik LEE,CELO,UFUK,VOLKAN la sol tarafta Hic bi problem kalmadi...

smileys/smiley31.gif

kadirsa_2000
22.08.2004, 12:48
Takima ve deen önemlisi sisteme çok çabuk uyum sagladi. Allah'in izniyle dahada iyi olacak. Evet, dogru sol kanatta sikinti kalmadi çok sükür ama su bir gerçekki defansin solu Volkan'i ariyor.

lazkaya
22.08.2004, 22:57
Adam çok iyi ortalar yapiyor.Böyle bir adam lazimdi.

Özkan Erdem
23.08.2004, 08:50
Özellikle belki hatirliyosunuzdur.. Lee'nin ilk geldigi sene kornerleri yinefatihle gol oluyordu.. Ilginç bir istatistik ama nokta ortasi tabiri vardir ya, iste öyle ortalar yapan bir adam.. Yillarca çektigimiz sol kanat sikintisi artik yasanmayacak gibi görünüyor, Allah tüm oyuncularimizi sakatliklardan korusun..

TheCrow
25.08.2004, 05:56
Bir maçta iki asist,çok iyi.Önceki gelisinde geç adapte olmustu ama sonradan çok faydali olmustu.Hem ofansif hem de defansif yönü kuvvetli,yararli bir transfer.

esra _B
26.08.2004, 10:19
lee ben cok seviyorum kendisini yani güney koreli oldudu için hemde türkiyede lazlar kolay adam sevmez kendini sevdirdi ve isine sarildi cok mutlu oldum lee dönüsüne hosgeldin lee

ama anudvay cok süper güney koreli oyuncu çeske trabzon onu alabilseydi ilk basta onu istediler ama bütce olmadigi için alamamisti neyse lee onu aratmicak insallah

ibrahim_yattara
26.08.2004, 12:19
lee ben cok seviyorum kendisini yani güney koreli oldudu için hemde türkiyede lazlar kolay adam sevmez kendini sevdirdi ve isine sarildi cok mutlu oldum lee dönüsüne hosgeldin lee

ama anudvay cok süper güney koreli oyuncu çeske trabzon onu alabilseydi ilk basta onu istediler ama bütce olmadigi için alamamisti neyse lee onu aratmicak insallah

bize siradan oyuncular lazim degil lee de çaliskan fakat siradan bir oyuncu dinamo kiev maçinda en çok siritanlardandi.. sana katilamayacam esra

ofli_fan
26.08.2004, 13:43
adamlar kanatlari çok iyi kapatmisti ve is yapamadi haliyse..

CaMoKa
28.08.2004, 19:38
kalitesini kabul ettirmiş ancak şimdiyr kadar trabzonda kanımca bekleneni veremiyen koreli

tanthalas
28.08.2004, 21:30
tam zamninda geldi.adamin tam kafasina orta yapiyo.trabzonsporun en büyük eksigi kornerden gol atamamasi(bence).bu derdimize iyi gelecek bi futbolcu.hosgelmis sefa gelmis.

ShadoW
28.08.2004, 23:02
Duran top ustasi.Is disiplini mükemmel.Kesinlikle pes etmeyi sevmeyen biri.Ayrica dinamo gibi mübarek...

Gerisbase
30.08.2004, 11:56
tam zamninda geldi.adamin tam kafasina orta yapiyo.trabzonsporun en büyük eksigi kornerden gol atamamasi(bence).bu derdimize iyi gelecek bi futbolcu.hosgelmis sefa gelmis.

Sanki ben yazdim....imza!!!!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Guests
30.08.2004, 12:32
hele bide tolga erdinçde geldimi yan toplarin hepsini gol yaptirir bu adam

esra _B
30.08.2004, 18:44
bence Lee Eul Yong süper fitbolcu cok sevdim ben lee yii yaa kanim isindi ve güzel köse vuruslari yapiyor ve sakatlarda ilesince kimse tutamaz trabzonu ve ayriyetten hosgeldin :Lee Eul Yong

http://www.trabzonspor.org.tr/img/haberpic/060804leeimza4.jpg

Burak 1967
01.09.2004, 17:30
[QUOTE=esra _B]

bence Lee Eul Yong süper fitbolcu cok sevdim ben lee yii yaa kanim isindi ve güzel köse vuruslari yapiyor ve sakatlarda ilesince kimse tutamaz trabzonu ve ayriyetten hosgeldin :Lee Eul Yong

http://www.trabzonspor.org.tr/img/haberpic/060804leeimza4.jpg

bu bayraga bayiliyorum smileys/smiley1.gif

Salih61
01.09.2004, 18:34
Kardesler adam öyle güzel orta kesiyor ki...Beckham yaninda bise yemis...smileys/smiley2.gif

Saygilarimla...

ponte
01.09.2004, 18:51
lee gibi futbolcu, türkiye 3.liginden rahatlikla bulunabilirdi ama parasizliktan ona bile muhtaç kaldik. kiytiriktan maçlarda bile vasatin üzerine çikamiyor, büyük derbi maçlarda takima hiçbir katki saglayacak çapta degil. neyse ki onun tarafinda volkan ve celo var da forma sansi pek bulamayacak..

selamlar..

grandiose
01.09.2004, 19:59
lee gibi futbolcu, türkiye 3.liginden rahatlikla bulunabilirdi ama parasizliktan ona bile muhtaç kaldik. kiytiriktan maçlarda bile vasatin üzerine çikamiyor, büyük derbi maçlarda takima hiçbir katki saglayacak çapta degil. neyse ki onun tarafinda volkan ve celo var da forma sansi pek bulamayacak..

selamlar..

arkadasim sana sadece birsey söyleyecegim...sali günü çikan herhangi bir gazetenin spor sayfasinda futbolda haftanin görünümünü aç ve ilk dört hafta itibariyle asist kralinin kim olduguna bak...

sana da selamlar...

Muhalif
01.09.2004, 19:59
ponte kadar olmasa lee nin çok kaliteli olduguna ben de inanmiyorum.. ama hiç yoktan iyi iste.. sahsen kadro bende olsa volkan-celo ile kapatirdim sol kanadi.. lee yi duruma göre ve bazi maçlarda oynatirdim..

grandiose
01.09.2004, 20:26
ponte kadar olmasa lee nin çok kaliteli olduguna ben de inanmiyorum.. ama hiç yoktan iyi iste.. sahsen kadro bende olsa volkan-celo ile kapatirdim sol kanadi.. lee yi duruma göre ve bazi maçlarda oynatirdim..

Lee'yi bodoslama savunmuyorum.. geçen senenin muhtesem Volkaninin sakat oldugu bir dönemde aldigi formanin hakkini fazlasiyla veriyor diyorum sadece.. mevcut istatistikler de bunu gösteriyor zaten...

PaNZeR_G
02.09.2004, 00:42
bana bakarsaniz ben leeyi okadar cok begenmiyorum cok top harciyor bide hep kendi gidiyor orta sahadan basliyor taaa korner diregine kadar gidiyor sonra orta aciyor 10 kere gitti diyelim kesinlikle 6tisini kaybediyor benim gozum pek tutmuyor bu oyuncuyu

saygilarimla

ponte
02.09.2004, 10:14
Sevgili grandiose. bize günü kurtaracak, topu aldigi zaman hemen yanindakine verecek topçu lazim degil, bize oyuna ve oyununa hakim, çaki gibi saglam, tribündeki bizlere ve takim arkadaslarina güven verebilecek çapta topçu lazim. vasat futbolcularla sampiyon olamazsin, iste böyle pespese seri galibiyletler alabilirsin belki, federasyon kupasini da kazanabilirsin ama asla sampiyon olamazsin. takimda yeteri kadar düz topçu var, lee de onlardan biri. bahsettigin asistleri derbi maçlarda yapabiliyor mu? bir tane kritik frikik golünü seyrettik mi?

iyi topçu, kötü topçu vasat topçu büyük topçu ayirimini yapamazsak asla basarili olamayiz ve unutmayalim ki biz 20 yildir bu ayirimi yapamiyoruz..

selamlar..

Emorfo
02.09.2004, 10:30
Ben Young'u begeniyorum. Pas yüzdesi oldukça iyi ne yaptigini biliyor mücadeleci oyun tarzi ile bence güven veriyor. Çok daha iyi olacak.

Özkan Erdem
02.09.2004, 10:35
harika korner kullaniyor

grandiose
02.09.2004, 16:09
Sevgili grandiose. bize günü kurtaracak, topu aldigi zaman hemen yanindakine verecek topçu lazim degil, bize oyuna ve oyununa hakim, çaki gibi saglam, tribündeki bizlere ve takim arkadaslarina güven verebilecek çapta topçu lazim. vasat futbolcularla sampiyon olamazsin, iste böyle pespese seri galibiyletler alabilirsin belki, federasyon kupasini da kazanabilirsin ama asla sampiyon olamazsin. takimda yeteri kadar düz topçu var, lee de onlardan biri. bahsettigin asistleri derbi maçlarda yapabiliyor mu? bir tane kritik frikik golünü seyrettik mi?

iyi topçu, kötü topçu vasat topçu büyük topçu ayirimini yapamazsak asla basarili olamayiz ve unutmayalim ki biz 20 yildir bu ayirimi yapamiyoruz..

selamlar..

''gurbetçi gençler derneklesiyor'' topicine biraktiginiz posttan yasça büyügümüz oldugunuzdan bahsetmissiniz.. onun için size müsade ederseniz abi diyecegim. besinci mevsim nickli arkadasa konuyla ilgili

''' Lee'yi bodoslama savunmuyorum.. geçen senenin muhtesem Volkaninin sakat oldugu bir dönemde aldigi formanin hakkini fazlasiyla veriyor diyorum sadece.. mevcut istatistikler de bunu gösteriyor zaten...'' cevabini vermistim ayni baslikta... dedigim gibi abi, kesinlikle körü körüne bir savunus degil benimkisi.. mevcut ortam ve sartlarda elinden gelenin en iyisini yapan ve istatiksel anlamda basarili olan topçu , en iyi topçu adledilir.. su anda da LEE bunu bence fazlasiyla yapiyor... saygilar..

ibrahim_yattara
11.09.2004, 15:10
leee denizli maçimiza az kaldi aman dikkat sana güveniyoruz sol kanadimiza güç ver katkilarinla galibiyeti getir..

Faik Yılmaz
11.09.2004, 16:54
30 metreden ayaga pas atabilen tam bir takim oyuncusu.bence bu takimda banko oynar.

lazkaya
12.09.2004, 04:32
Ortalari çok iyi.Defansif görevini biraz daha gelistirebilirse daha çok yararli olur.

Guests
12.09.2004, 09:08
Ortalari çok iyi.Defansif görevini biraz daha gelistirebilirse daha çok yararli olur.

defansida celaleddin çok iyi yönetti lee nin isi hücum bence

TheRapZoNe
13.09.2004, 17:31
Lee Gerçekten iyi bir futbolcu çok iyi olmasada oyunda sürekli çalisiyor ve elinden geleni yapmaya çalisiyor..

Takimdaki Sevdiklerim arasinda Geliyor :)

sanatik
18.09.2004, 02:39
lee´yi bilbao macinda hicmi hic begenmedim. Zaten pek oynatilmasindan hatta alinmasindanda yana degildim.

Bu kadar top kaybi olmazki.

fener_KUMEYE
18.09.2004, 19:06
Saglam bir volkani herzaman lee ye tercih ederim.

Punisher-61
19.09.2004, 12:43
Lee Yong cok iyi bir futbolcu....iyi ve isabetli paslar yapiyor..yaptigi ortalar cok iyi...bize bu sene cok yararli olacak...

Harun-61
20.09.2004, 00:33
Lee Yong cok iyi bir futbolcu....iyi ve isabetli paslar yapiyor..yaptigi ortalar cok iyi...bize bu sene cok yararli olacak...

+1967 smileys/smiley32.gif

$FIRTINA61$
20.09.2004, 10:10
birde adam bir serbest vurus cekdiseler ya adam mükemel atiyo

TheRapZoNe
04.10.2004, 22:59
Trabzonsporda hiç gündeme gelmesede benim en çok sevdigim4 futbolcudan birisi..

iste benim4 kareasim

Petkoviç...Lee..Erdinç..Dehanê

hauptstrasse
05.10.2004, 01:41
o kötu bu iyi degil sununda kasi kara!!!

lee maclarda benim en cok gozume carpan oyunculardan biri! bazen rakibine bir yapisiyor suluk gibi birakmiyor bir daha! oyunu iyi okuyabiliyor! ortalari iyi arkadaslariyla iliskisi cok iyi gibi gozukuyor ve en onemlisi onun sahadaki tavirlarindan hareketlerinden trabzonsporu nasil benimsedigini gorebiliyorum! hep arkadaslarini uyarmaya onlarla diyalog icinde olmaya calisiyor. cok iyi ....

saglam
05.10.2004, 22:33
Maç bitiminde kimi görsem Lee'den yakiniyor, veryansin ediyor. Oysa benim gözümü oksayan bir futbolu var. Insanlar ne bekliyor bilmem.

Herkesin ayri bir stili var, Celalaettin farkli oynar, Volkan farkli oynar.
Ben Lee'nin, bu ikiliden yabanda kalir yani olmadigini düsünüyorum.
Sol kanatimiz bu üçlünün iyi rekabeti sonucu güçlenecek.

En azindan umudum bu, forma garanti diye yatmak yok, alternatifler artmali hatta. Bu yüzden Lee ister alternatif, ister asil olsun bize lazim.

Duman
06.10.2004, 15:30
Lee'nin bize ilk geldigi zamani hatirlarsaniz,ilk baslarda bayagi bocalamisti,ama 2.yarida takimin en iyilerinden biri olmustu.Su an takimda orta düzeyde bir oyuncu gibi gözükebilir,ama eminim ki 3-4 hafta sonra çok daha iyi bir Lee izleyecegiz.

Ve sunu da söylemek isterim ki,sahada agrasif olmayan oyuncu bize yaramaz,agrasiflikten kastettigim rakibi sahada sürekli bunaltma,rahat oynamasina izin vermeme ve her nokta da pres yapma özelliginden bahsediyorum.

Lee'de de bu özellikler var,zamanla bize olan katkisi daha da artacak inancindayim...

poetricus
06.10.2004, 18:05
Bir futbolcu hakkinda saglikli karar verebilmek için saglam kriterler belirlememiz gerektigini düsünüyorum. Buna Lee Eul Young da dahil. Uzun zamandan beri Uzakdogu futboluna ilgi duyan ve gücü yettigince takip eden bir insan olarak Lee'yi pekçok kisiden daha çok tanidigimi söylersem kimse kusura bakmasin.

Eul Young Lee G. Kore'de profesyonel olarak iki takimda futbol oynamis: Buchon SK ve Pusan Icons. Buchon SK'da 3-5-2'li sistemde orta sahanin 4-4-2'li sistemde de defansin solunda iki sene kadar oynamis ama buna ragmen kanat oyuncusu degil. En çok oynadigi mevkiler orta sahada sol iç mevkii ve serbest adam. Buchon SK ve Pusan Icons takimlarinin ulasabildigim video görüntülerinden hareketle çok iyi bir oyun kurucu oldugunu rahatlikla söyleyebilirim. Uzun isabetli paslar atabilen top kendi ayagindayken özellikle ters çalimi çok seven ve rakipteyken mücadeleyi asla birakmayan bir futbolcu. Ayrica çok iyi serbest vurus ve korner kullaniyor. Herhalde gol atmadigi tek takim Trabzonspor. G. Kore Millî Takimi'nda her iki mevkide de oynuyor. Yani hem çizgide hem de orta sahanin ortasinda. Savunma yönü hüc^m yönüne göre biraz zayif kaliyor ama gördügüm kadariyla Trabzonspor'da bu yönünü de gelistirdi. Bir takim kusurlari olduguna katiliyorum ama Trabzonspor'un iyileri arasinda oldugunu düsünüyorum. Dikkat ettiyseniz kanattan çizgiye inerek orta yapabilen dogru dürüst baska futbolcumuz da yok. Bence Sol taraf celalettin ve Volkan'a birakilip Thjis yedege çekilerek Lee orta alanda rahatlikla oynatilabilir. Bu bölgede oynadigi takdirde çizgi de gösteremedigi yetenekleri gösterebilecegine inaniyorum.

Son olarak yöneticilerimize Belçika disindaki ülkeleri de gösteren yeni bir harita almalarini tavsiye ediyorum. Uzak Dogu pazari oldukça bereketli: G. Kore, Japonya ve Thailand'da oldukça kaliteli ve fiyat olarak uygun futbolcular var. Üstelik bu adamlarin çalisma disiplini ve insan iliskileriAfrika ve Brezilya'dan gelenlere göre oldukça iyi.Hiçbir zaman problem çikarmiyorlar. Bence transfer zamanlari o bölge de gözden geçirilmeli. Eger zaman ve firsat bulabilirsem bu bölge futbolu ile ilgili bir dosya hazirlamayi düsünüyorum.

selam ve sevgilerimle!...

saglam
06.10.2004, 18:13
Ömer beye katilmamak mümkün degil, güzel analiz. Sonuçta görüsbirliginde oldugum insanlari görmek mutluluk verici.
Maç sirasinda "yeter artik çikar su Lee'yi" seslerinden usandim dogrusu.
Gelecekte daha verimli kullanacagimiza eminim.

Uzakdogu ülkelerindeki futbolcularkonusunda, Emrah hocam gerekli notu düsecektir eminim.

Ancak görüyoruz ki; Lee, Yattara gibi simaran bir futbolcu tipinde degil. Aman Allah bozmasinsmileys/smiley2.gif

Çebi
11.10.2004, 14:51
Lee çok kosup mücadele ediyor top kazaniyor..yani faydali oluyor takima...böyle devam eder insallah..

selçukabi
15.10.2004, 08:45
Ankaraspor maçinda büyük çikis bekliyorum lee den hadi koçum behttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif..

TheRapZoNe
19.10.2004, 23:02
''Harbi delikanli ''karizmasi var onda

iyide oynuyor

umarim çok seneler bizde oynar

ve bu sayede de uzakdogu Trabzonsporu tanimaya devam eder

siz lee nin bu faydasini düsündünüz mü?

uzakdoguda taninmak smileys/smiley17.gif

$FIRTINA61$
05.11.2004, 10:28
bazen süper bazen se berbat oynuyo istikrarli bir süper oynasa yani ilk 11 de sansini kaybeder böyle yabarsa

piskopat61
11.11.2004, 13:42
lee young geldiginden beri takima katkisini göremedim insaallah takima katkisi olur lee young in eski günlrinden daha iyi olmasini bekliyorum insaallah bir YATTARA gibi kivrak olur

Mc_Genc
13.11.2004, 13:45
LEE SOL KANADI KALDIRACAK BI FUTBOLCUMU ELESTIRISI YAPANLARA SAHADA EN IYI CEVABI VERDIGINI DÜSÜNÜYORUM.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

HaRdCoRe
18.11.2004, 14:02
Lee de bisey dikkatimi çekti; daha önce bize geldiginde daha iyi oynuyodu sanki,formu biraz düstü gibime geliyo ama su an daha çok yildiz futbolcularimiz var bunu da unutmamak gerekir.

Ben ona gönülden basarilar diliyorum....

oskayb
18.11.2004, 14:45
açikcasi lee'yi çok düz ve siradan bulup ,begenmeyenlerdenim.dolayisiyla solda celalettin ile volkanin daha iyi olacagini düsünüyorum.

ancak poetricus arkadasin incelemesi ve yorumu bana çok ilginç geldi.denemek gerek diye düsünüyorum.

**Maxim**
18.11.2004, 20:35
Eul Young Lee G. Kore'de profesyonel olarak iki takimda futbol oynamis: Buchon SK ve Pusan Icons. Buchon SK'da 3-5-2'li sistemde orta sahanin 4-4-2'li sistemde de defansin solunda iki sene kadar oynamis ama buna ragmen kanat oyuncusu degil. En çok oynadigi mevkiler orta sahada sol iç mevkii ve serbest adam. Buchon SK ve Pusan Icons takimlarinin ulasabildigim video görüntülerinden hareketle çok iyi bir oyun kurucu oldugunu rahatlikla söyleyebilirim. Uzun isabetli paslar atabilen top kendi ayagindayken özellikle ters çalimi çok seven ve rakipteyken mücadeleyi asla birakmayan bir futbolcu. Ayrica çok iyi serbest vurus ve korner kullaniyor. Herhalde gol atmadigi tek takim Trabzonspor. G. Kore Millî Takimi'nda her iki mevkide de oynuyor. Yani hem çizgide hem de orta sahanin ortasinda. Savunma yönü hüc^m yönüne göre biraz zayif kaliyor ama gördügüm kadariyla Trabzonspor'da bu yönünü de gelistirdi. Bir takim kusurlari olduguna katiliyorum ama Trabzonspor'un iyileri arasinda oldugunu düsünüyorum. Dikkat ettiyseniz kanattan çizgiye inerek orta yapabilen dogru dürüst baska futbolcumuz da yok. Bence Sol taraf celalettin ve Volkan'a birakilip Thjis yedege çekilerek Lee orta alanda rahatlikla oynatilabilir. Bu bölgede oynadigi takdirde çizgi de gösteremedigi yetenekleri gösterebilecegine inaniyorum.

Son olarak yöneticilerimize Belçika disindaki ülkeleri de gösteren yeni bir harita almalarini tavsiye ediyorum. Uzak Dogu pazari oldukça bereketli: G. Kore, Japonya ve Thailand'da oldukça kaliteli ve fiyat olarak uygun futbolcular var. Üstelik bu adamlarin çalisma disiplini ve insan iliskileriAfrika ve Brezilya'dan gelenlere göre oldukça iyi.Hiçbir zaman problem çikarmiyorlar. Bence transfer zamanlari o bölge de gözden geçirilmeli. Eger zaman ve firsat bulabilirsem bu bölge futbolu ile ilgili bir dosya hazirlamayi düsünüyorum.

Allah Allah...

Demek bizim Lee oyun kurucuymus..O zaman bizim Ziya Hoca bunu bilmiyor mu ki?

Keske ortada oynasa da meziyetlerini görsek..Ama Fener maçinda degil tabii.Kayseri maçinda falan denemek lazim

kadirsa_2000
19.11.2004, 02:57
Disiplinindeki istikrari oyununda da yakalayabilse kesinlikle çok faydali olacak. Potansiyel var, o kesin.Bir an evvelistenilen seviyeyeulasirinsallah. Hayirlisi olsun.

..::uniQue::..
29.11.2004, 22:33
... Bu adamdan cok iyi coban olur bos yere yabanci kontenjanimizi doldurur.......

TameRHan
14.12.2004, 21:38
BENCE LEE BIRAZ DAHA ILERIYE DÖNELIK OYNASA DAHA FAYDALI OLUR

lee ye çoban diyen arkadas sanirim amazonlari iyi biliyor hemen leeye çoban lafini hatta hakaretiniyakistirmis

Barış
05.01.2005, 17:29
BENCE LEE BIRAZ DAHA ILERIYE DÖNELIK OYNASA DAHA FAYDALI OLUR

lee ye çoban diyen arkadas sanirim amazonlari iyi biliyor hemen leeye çoban lafini hatta hakaretiniyakistirmis http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_9_134.gif

frango
13.01.2005, 22:44
ben lee nin profesyonellik anlayisina hastayim adam yedekte olup oyuna girince aynim ciddiyetle isini yapiyo taktir etmek gerekir

erhananil
13.01.2005, 23:33
Izledigim maçlarda genellikle en çok küfür yiyen adamdir.Kötü topçu degil ama bazen de cidden gününde olmuyor be kardesim ayaginda top tutamiyor.

Tansu Onur Erdoğan
19.01.2005, 18:26
ama takimda en iyi orta yapan adam yattaradan sonra

of-lee
19.01.2005, 22:09
w.bremen macinda cok guzel oynamisti

insallah sol kanatdan kimseyi geçirmez

Barış
25.01.2005, 19:17
Sol kanattan rakibi de geçebilse ayni Yattara gibi...

secil_ts
10.02.2005, 20:50
yaa bunun attigi tek gol hatirladigim kadariyla milli takiminda Rüstü'ye attigi goldü, çok mücadele etmesini seviyorum, savasçi adam her zaman iyidir. Edited by: secil_ts

frango
10.02.2005, 22:20
ben bu adamin profesyonel anlayisina hastayim ve formu son haftalarda artmis spor yazarlari ole diyo ben lee ye guveniyorum gercek bi profesyonel

TheCrow
11.02.2005, 02:16
Ofansif ve defansif özellikleri çok dengeli bir oyuncu,hem top kesmeyi hem orta yapmayi,hem de top dagitmayi iyi biliyor.Hüseyin'in yükünü orta sahada azalttigi gibi hücuma da katkida bulunuyor...Ayrica iyi bir profesyonel...

Harun
02.03.2005, 21:19
Bu adami oldum olasi sevöezdim.Ama yanildigimi izledigim maçlarda gördüm.Ama suç bizde degil futbolcularimiz hakkinda yorum yapacak kadar göremiyoruz maalesef radyodanda ancak bu kadar basarili oluyoruz.smileys/smiley5.gif

TheRapZoNe
02.03.2005, 23:07
Lee gerçekten takimin en azimli futbolcusu diyebilirim

Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalisiyor,iyide oynuyor.Umarim bize uzun süre faydali olur ve takimimizdan eksik olmaz

kadirsa_2000
02.03.2005, 23:29
Bu aksamki oyununa ve düzgün sutlarina bir hatta iki gol yakisirdi ama olmadi. Iyi oynadigi zamanlar yok degil ama istikrar yok. Insallah o da olur.

sunay61_67
03.03.2005, 10:26
güzel oynuyo ama daha iyi olabilir .traboznsporun bütün futbolculari bi harika bizede böyle futbolcular yakisir

hauptstrasse
03.03.2005, 13:54
bence takimda alkisi hakeden en onemli oyuncularimizdan biri haline geldi! bu adam her zaman nedendir bilinmez iknci devreler daha iyi oynuyor! ligin ilk yarisinda ilk geldiginde de tutuktu bu yil geldiginde de tutuk basladi ama simdi bakiyorum futbolunun tum guzelliklerini ve bunun yanisra inceliklerini ve savasci kimligini sahaya yansitiyor! huseyinin teknik olani diyelim ama boyu huseyinin yaninda birza ciliz kaliyor! macta arkadaslariyla olan diyaloguna bakarsaniz gorecekseniz inanilmaz bir disiplinle oynuyor ve tum oyuncularin motive olmasinda bir sekilde-dil bilmesede- yardimci olmaya claisiyor!

dinceraydogan
03.03.2005, 14:07
Orta sahanin ortasinda görev aldigindan beri ( Senol Hocanin fikri ) performansi bayagi artti. Denizli maçinda canli G.Antep maçinda televizyonda izlerken mest oldum.Artik orta sahamiz oturmaya basladi. Yalniz kirmizi kart hiç yakismadi ona. Birde diger arkadaslar belirti bende belirticem bu takimda Lee serbest atis atamaz diye bir yasak mi var.Serbest atis oluca hemen Gökdeniz orda . Ya adamin golü yok daha serbest atistan

KuĞu
03.03.2005, 14:17
senol hocayla birlikte yeniden dogdu son 5 maçin bir numarasi benim gözümde çiplak gözle izlenildiginde ne demek istedigim daha da anlasilir, onun bu hirsi bitmeyen enerjisi ortasahamiza dinamizim getiriyor hüseyini çok rahatlatiyor. ama su son gördügü kirmizi kart affedilir gibi degil bukadar ucuz kart görmeye baslarsak hiç bir hedefimize ulasamayiz, cezalandirilmasi ve örnek teskil etmesi gerekir bu saatten sonra takimi böyle yalniz birakmak ihanet olur, ama özetle lee benim gözümde son 5 haftanin kendini gelistiren en iyi futbolcusu konumunda.

$FIRTINA61$
14.03.2005, 10:30
cok iyi oynur senol geldiginden beri ama hiricin lasdi kupada kirmizi sakarya karsi sari 3 oldu birtane daha cezali dikkatli olmazi lazim

dinceraydogan
14.03.2005, 12:46
Lee Young çok hirsli ama bu hirsi kendine ve takimina zararli oluyor. Geçne maçta hem çok gereksiz penalti yaptirdi hem de sari kart gördü. Kanat oyuncularimizin alternatifsiz oldugu göz önüne alindiginda çok dikkatli olunmasi lazim

Alptuğ
16.03.2005, 16:24
sezon basinda volkan oynasin yerinde diyodum ama volkandan daha iyi performans sergiliyo asistleri var bi de gollerine baslasa ozellikle frikikden milli takimimiza attigi gol unutulmaz

ah_met
17.03.2005, 12:16
senol hoca kendisini sol kanattan alip ortasahaya koyduktan sonra for munda müthis bir cikis oldu bu da bana göre takimin perfonmasina yansiti ve orta sahamiz o olmadigi macta görüldü o macta gaziantep maciydi cok kötüydü ortasahamiz bana göre buda agir bir yara almamiza neden oldu ?

61trabzonomer
26.03.2005, 22:58
Bu adami ziya çok istiyormus yok ugur la falan takas söz konusuymus ya bu ugurda ne var anlamadim bizim zaten ugurun mevkisinde oynayan adam var lee gibi adam verilirmi avucunu yalasin ziya.

Özkan Erdem
27.03.2005, 00:14
lee kalmali.. bu performansindan sonra onu göndermek mantiksiz olur..

İleli
11.04.2005, 03:00
Volkani niye oynatilmiyor diyorum ama Lee FUTBOL OYNUYOR ABI!

hundezli
17.04.2005, 16:30
LEE EUL YONG ESKI PERFORMANSINDAN ÇOK UZAK. BU DA VOLKAN'IN OYNAMASI GEREKTIGINI GÖSTERIYOR .

AMA NEDENSE SENOL HOCAM BUNU DÜSÜNMÜYOR.

HALBUKI KARIYERININ DORUGUNDAKI VOLKAN 10 DAKKA OYNAMA HESABI YAPIYOR.

VOLKAN BUN DERT ETMIYOR OLABILIR AMA BENCE YEDEK KALMAMALI

osman__61
18.04.2005, 11:48
bence lee nin yerine volkan oynamali. volkan formuna ulastiginda lee den daha iyi ofansif anlayisi oldugunu biliyorum.

dinceraydogan
18.04.2005, 12:39
Biliyorsunuz Guss HIDDINK Kore milli takiminin basinda iken dünya kupasinda 4. olmustu. Iste ondan sonra Guss PSVnin basina geçti ve 2 tane koreli futbolcuyu aldi. Adamlari Lyon maçinda seyrettim. Gerçekten en kalitelileri PSV katmis. Lee iyi niyetli olabilir ama bunlarin yanindan bile geçemez.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=355 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD align=middle>http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competiti&#111;ns/UCL/292644_MEDIUMLANDSCAPE.jpg</IMG> (java&#115;cript fnOpenWindow'/multimedia/NewPopUp.htmx?Height=400&amp;Width=600&amp;strUrl=/MultimediaFiles/Photo/competiti&#111;ns/UCL/292644_BIGLANDSCAPE.jpg','a','no','no','no','no',' no','no','no',599,470,'','')
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=355><T>
<T>
<TR>
<TD ="PicCapti&#111;n">

Ji-Sung Park &amp; Young-Pyo Lee (PSV Eindhoven) MONTAGE (©Getty Images)

Ji-Sung Park toplara çok iyi vuruyor ve çok güçlü...

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=259><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 bgColor=#ffffff><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.uefa.com/ImagesC&#111;ntent/Competiti&#111;n/Clubs/Logos/129X80/50062.gif</IMG> (http://www.uefa.com/competiti&#111;ns/UCL/clubs/club=50062/index.html)</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.uefa.com/Images/all/black_spacer.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#ffffff>http://www.uefa.com/ml/ImagesC&#111;ntent/Competiti&#111;n/Clubs/Kits_Back/50062_7.gif</IMG></TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD>http://www.uefa.com/images/all/black_spacer.gif</TD>
<TD width=129>
<T>
<TR>
<TD>http://www.uefa.com/ml/ImagesC&#111;ntent/Competiti&#111;n/Players/129X194/64490.jpg</IMG> (java&#115;cript openPopup'/multimedia/NewPopUp.htmx?Height=600&amp;Width=400&amp;strUrl=/ml/ImagesC&#111;ntent/Competiti&#111;n/Players/400x600/64490.jpg','s',400,660)</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.uefa.com/images/all/black_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=259 colSpan=3>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=259><T>
<T>
<TR>
<TD width=85 ="FixturesTitleRight">Name</TD>
<TD ="FixturesRight">Ji-Sung Park</TD></TR>
<TR>
<TD width=85 ="FixturesTitleRight">Date of birth</TD>
<TD ="FixturesRight">25.02.1981</TD></TR>
<TR>
<TD width=85 ="FixturesTitleRight">Country</TD>
<TD ="FixturesRight">Korea Republic</TD></TR>
<TR>
<TD width=85 ="FixturesTitleRight">Position</TD>
<TD ="FixturesRight">Midfield</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>Görüldügü gibi hem iyi hemde çok genç Lee yasi daha büyük , eger dünya kupasini dikkatle izleyebilseydik bunlari alabilirdikEdited by: ANJINSAN

#10 Fietra
21.04.2005, 12:05
Bence Lee'nin yerine daha iyi bir adam bulunabilir.

61trabzonomer
07.05.2005, 00:27
olum su park midir nedir tek basina adam takimi sirtliyo ne oyuncu bee...

Özkan Erdem
07.05.2005, 00:55
Bence Lee'nin yerine daha iyi bir adam bulunabilir.

+1967

61trabzonomer
07.05.2005, 10:12
valla lee degüzel simdilik sol kanata masrafa deymez iyi zaten bizim sol kanat türkiye hiçbir takimda yok onun için masraf buraya degil diger yerlere yapilmasu daha mantikli olur..

tsmaniac
15.05.2005, 17:02
helal olsun beee korede dogdu Trabzonsporlu oldusmileys/smiley32.gif

Sacit
15.05.2005, 17:11
begendigim bir oyuncu

61trabzonomer
17.05.2005, 23:46
sakatlik geçti simdi biraz sov yap ula..

Emiroğlu
18.05.2005, 08:05
Bence en basta gitmesi gereken oyunculardan birisi.Bizim sol kanadimizi kaldiramaz.Baska kulüpte is görebilir.

61trabzonomer
18.05.2005, 11:12
Bence en basta gitmesi gereken oyunculardan birisi.Bizim sol kanadimizi kaldiramaz.Baska kulüpte is görebilir.

iyi oynuyo yav etme simdi...gerçi bizim solaklarin hepsi iyi volkanda oynasa süper oynar celo da hepsi süper..

delihamsi
28.05.2005, 11:42
Bence iyi oynuyor ama biz yurt disinda basarili olmak istiyorsak onun yerine daha kaliteli bir futbolcu almaliyiz...

CaMoKa
28.05.2005, 11:46
bence görevini tamamladi ayrica onun yaptigi isi pekala yerli futbolcularda yapabilir bence avrupa için yerine kaliteli bir adam lazim

Özkan Erdem
28.05.2005, 12:21
lee'nin en iyi maçi 2-0 lik gs maçiydi bu sezon, zaman zaman harika isler yapiyor, oldukça yetenekli aslinda ama çogu maç vasati asamiyor, siradan bir oyuncu görünümü çiziyor. Oysa teknik, iyi sut atan ve mücadeleci bir adam.. Ancak dedigim gibi bunlari sahaya nadiren yansitiyor, daha iyisi bulunmali..

61viya
29.05.2005, 22:07
Çogu spor yazarinin BILE begenisini kazandin sen,özellikle bu sezon...Seni seviyorum...

Burçak
04.06.2005, 14:47
ne zaman ne yapacagi belli olmuyo son maçlarda formundaydi

sbSEZGUN
08.06.2005, 13:41

sbSEZGUN
08.06.2005, 13:43
ya gitsin bu lee yong

nasil olsa bir ise yaramiyor

saga bakiyor ortaya pas atiyor o da gelse içim gam yemeyecek

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Erdem Keser
08.06.2005, 13:45
kalacagi kesin degil ama daha iyisi bulunmadikça gidisi zaten çok kuvvetli olmayan sol tarafi göçertir bence.kaliteli ve ucuz bi türk bulup yerini doldurabilecegimizi sanmiyorum.Bi yabancinin da mutlaka alisma dönemi olacaktir ve o sürede sol kanadimiz sorun yasar.petko ve d haene nin gidisiyle 3 yabanci daha alma sansimiz olacagina göre lee gibi trabzona alinmis ve gayretli bi adamin gönderilmesini yanlis buluyorum.en azindan 1 sene daha sansi hak ediyor...

worldmaster
12.06.2005, 13:36
BENCE TEKNIK OLARAK SÜPER ÇOK SOGUK KANLI KALMASI LAZIM

KURTAN61
18.06.2005, 11:54
Adam?n yerini dolduracak futbolcumu yok alt yap?dan ç?karal?m iki futbolcu onlar oynas?n.Bu adam?n istikrarl? bir form grafi?i yok

smileys/smiley21.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley21.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley21.gif

cınar#7
18.07.2005, 18:10
cok gereksiz yedek kulubesinde oturup genclerin onunu kapatiyo hemde yabanci kontenjanina giriyo sirf bize 2002 dunya kupasinda gol attigi icin alinmisti zaten bir an once satilmali

Visitor
27.07.2005, 13:59
Bu adamin ne isi var bu takimda

Crazy_OfLu61_
27.07.2005, 14:02
Valla bence bu sene kalmasi büyük hata ama söylede düsünmek lazim o gidince yerine gelen boslugunu doldurabilecek mi??? Biliyosunuz bizde gelen gideni aratiyo.

bizimkoylu61
05.08.2005, 16:17
su an trabzonspordaki en gereksiz futbolcu

uygar_trb
05.08.2005, 23:42
su an trabzonspordaki en gereksiz futbolcu

aynen yerine yeni bi adam alinsin volkan vasat bu ondan da vasatya smileys/smiley7.gif

Beytullah
05.08.2005, 23:55
ne bu ya bu adam bizde nasil top oynuyor halen yollayin artik ya bagirmak istemiyorum isyan etmek istemiyorum artik

daedalus
06.08.2005, 12:19
Aslinda lee su anda takimda soldan düzgün orta yapabilen oyuncu. Ama biraz daha güçlü olup, savunma yerine orta sahada oynamasi lazim. Ileriye yönelik oynadiginda Volkan'dan daha iyi isler yapti. Celalettin ile birlikte, degisimli olarak ( biri ilerdeyken digeri geride ve tam tersi seklinde ) takimin su anki kadrosunda yer alabilir. Bu saatten sonra daha iyisini bulmamiza imkan yok zaten....

NoPain-NoGain
06.08.2005, 23:38
bugünkü macta gördük kü öyle gereksiz mereksiz degilmis...takimda herkesin cöktügü, orta sahanin durdugu bir zamanda lee takimi toparlayan isim oldu bugün..

orta saha ona yakisti, takima cok faydali oldu...

immortal_TS
06.08.2005, 23:43
Bencede Lee ortasahaya çok iyi yakisti ve çok güzel top oynadi adam helal olsun valla buarada senol hocayi da tebrik ediyorum, Lee konusunda ve taktik degisikliginde.

Özkan Erdem
07.08.2005, 00:58
Milli takiminda ortasahanin ortasinda oynadigini yazmistik alindigi siralar, bizde israrla solda denendi, vasat oynadi geneldi ara sira çikislar yapsa da pek göze batmadi.. Esas mevkiinde daha basarili gibi geldi gözüme.. Bu saatten sonra yabanci transferi olacagini pek sanmamakla birlikte bu maç begendigimi belirteyim..

Harun
07.08.2005, 12:10
Ummayan tas bas yarar misali Lee den böyle bir futbol beklemiyordum açikcasi.Ama görüldiki bu isi çok iyi yapacak.Insallah bir maçlik degildir bu oyunu.

Oruç
07.08.2005, 13:24
Lee orta sahanin ortasinda iyi isler yapti dün.Burada kullanilabilir nasil olsa sol kanatta bisey yaptigi yok!

no NAME
07.08.2005, 13:41
bu adamdan herzaman umudum olmustu ama geldiignden beri defansin soluna yamanmaya çalisildi. adam kendi ülkesinde orta sahada görev alirken biz yapistirdik onu sol defansa gerçi onuda iyi yapiyodu. adam muhtesem bir profesyonel düsünceye sahip "benim özelliklerim bunlar ama siz beni öbür türlü görevlendiriyorsunuz , tamam ben onuda en iyi sekilde yapmaya çalisirim"zihniyetine sahip biri. emin olun d'hane' de böyle biriydi. adam ülkesinde oynarken orta sahada görev aliyordu bizim sivriler adamdan zorla defans adami üretmeye çalistilar. o da yapabilecegini yapti. bundan hiç sikayet ettigini yada rahatsiz oldugunu duydunuzmu.

bizden giden futbolcular bu yüzden gittikleri yered çok basarililar. biz onlari esas yerlerinde degilde hep yamalama yerlerde oynatiyoruz. gittikleri yerlerde ise esas yerlerini bulunca hayiflanmaya basliyoruz. bu hep böyle olmustu, emin olun geneldede böyle olacak.

selam ve hürmetle.

hamucera
07.08.2005, 22:08
hakkatende orta sahayi tek basina toparladi neredeyse bu gidisle de artik orta sahada oynarsa sasirmayalim. ama suda gerçek solkanattan iyi orta yapiyo fatih e çok iyi ortalar yapti geçe yil

Gökhan Kutlu
07.08.2005, 23:09
ortasahanin ortasinda iyi isler yapti dün ama durun bi maçla kesin bise denmez bakalim haftaya neler olur

Özkan Erdem
07.08.2005, 23:40
Övüyordum bende aslinda ama yedigimiz golde yedigi çalima dikkat..

te4cher
08.08.2005, 00:44
Dün maçta verilen görevi en iyi sekilde yapmaya çalisti...

Diger maçlarda böyle oynamaya devam ederse Volkan'i keseceginden eminim...

Mert Pasa
08.08.2005, 08:49
bu oyununu genele yayabilirse onu da yeni transfer kabul etmek lazim

yavuzselim_61
08.08.2005, 15:47
bu oyununu genele yayabilirse onu da yeni transfer kabul etmek lazim

Bence de öyle Lee ile Hüseyin orta sahada Gökdeniz kenarda Syzmek biraz daha önde.Böylece Volkan'dan kurtarmis oluruz, sol tarafta daha iyi çalismis olur

U.Sadıkoğlu
08.08.2005, 15:53
KAYSERI MAÇINDA SUPERDIsmileys/smiley32.gif

poetricus
09.08.2005, 20:07

Allah Allah...

Demek bizim Lee oyun kurucuymus..O zaman bizim Ziya Hoca bunu bilmiyor mu ki?

Keske ortada oynasa da meziyetlerini görsek..Ama Fener maçinda degil tabii.Kayseri maçinda falan denemek lazim

Aniketus
15.08.2005, 15:49
bence konyaspor maçinda takimin en iyisiydi. bir baska deyisle takim olarak o kadar yetersiz düzeydeydik yani..

Oruç
15.08.2005, 15:56
Ama ben Lee'nin iyi bir oyuncu olduguna eminim...Edited by: thepatfhinder

ERCAN_TS
16.08.2005, 12:54
yaw gitsin bi ise yaradigi yok ..yavuz selimden onun gibi 10 tane topçu çikartiriz...bosuna kontenjani dolduruyo...

TheRapZoNe
17.08.2005, 12:54
yaw gitsin bi ise yaradigi yok ..yavuz selimden onun gibi 10 tane topçu çikartiriz...bosuna kontenjani dolduruyo...

Herkese gitsin diyoruz nedense. Ama yönetim daha iyisini aliyor mu diye sormuyor kimse. Lee su anda elinden geleni yapmaya çalisiyor. Kapasitesi olarak bir sey diyemem ama su anda lige hazirligi bakimindan Fatih,Gökdeniz,Hüseyin,Simkowyak,Erdinç ten daha iyi durumda..

Burçak
17.08.2005, 13:14
:=) bu takimda olupta gitsin demedigimiz adam kalmadi. 2 hafta kötü olunca hemen gitsin diyoruz. yada 2 hafta ii olunca göklere çikariyoruz. ortasini bulamadik gitti. lee yi gönderelim diyenlerin sayisi bi hayli fazlaydi. simdiki performansiyla ilk 11 de oynasin diyo çogunluk. bencede suan hakediyo oynamayi. yani diyecegim hemen karar vermeyelim gidecek ve kalacaklara

zanoylu
17.08.2005, 16:55
Kendi sonunu kendi hazirliyor.Adami gönderdikten sonra geri gelmesi için bir kapisinda yatmadigimiz kalmisti.Ama artik kredisi bitti.

geronimo_61
25.08.2005, 16:22
valla son iki maçtaki performansi bayagi üst düzey di bu arada güney kore pazarinin dünyaya hediye ettigi futbolculara bakarsak ve lee nin de bu milli takimda oynadigini hesaba katarsak ii bir yabancimiz var

lazkaya
25.08.2005, 18:51
Bu futbolcunun takimda kalmasi ve iyi oynamasini çok istiyorum.Ne varki
bazen yaptigi hareketler dolayisiyla kazma oldugunu düsünmüyor degilim.

delihamsi
25.08.2005, 20:26
Adam bizim takimimiz için yetersiz o kayserid felan oynasin.yönetim duy artik sesimizi.

Mert Pasa
26.08.2005, 09:19
su an icin ilk 3 hafta takima faydasi oldu,bu sene transfer treni de kacti diyebiliriz.O yuzden bize dusen ona bu iyi baslangicindan oturu yeni bir kredi acip desteklemektir,kimbilir ilk 11 in degismezi olabilir

baget55
26.08.2005, 13:49
lee kendi ulkesinde oyun kurucu oynuyordu .. ama bizde kanatta oynuyor.. lee ile çalisan hocalarda onu hep sol da oynatiyor nedense.. bence lee orta alanda oynarsa cok daha verimli olur .. böylece hüseyinin de isleri rahatlamis olur...

ayrica lee ,volkanin bakip örnek almasi gereken bir oyuncu.. volkanin lee den ögrenecegi cok sey var coooooooooooookkk:)Edited by: baget55

Sacit
26.08.2005, 14:00
onun yerine timuçini alsak mukemmel bir transfer olur ya.

sevencan_oflu
03.11.2005, 15:17
en son türkiye kupasikayseri maçinda sakatlanmisti ve durumu hakkinda dogru düzgün bisey demediler.acaba hakkinda bi bilgisi olan varmi?bu hafta oynayacakmi?

TheCrow
04.11.2005, 22:15
Kupa maçindan sonra Denizli maçinda oynadi ya...

Kimi
05.11.2005, 15:08
Lee iyi oynuyor bu aralar.Bugünkü gençler maçinda bi asist yapacak gibi...smileys/smiley4.gif

HAMBUGO
05.11.2005, 17:44
Lee gibi hem teknik kapasitesi olan hizli tecrübeli sol ayaklar türkiyee ve avrupada cok yok veya olanlarada biz ulasamayiz.

Bir arkadas timucin demis tamam adam iyi ama defans mantalitesi ne durumda.

veya benim hep aklimda olan ama elimizden giden Altan süper bir yetenek ama defansif anlayis sifir

veya yattara elimizde örnek ya savunma ya huucum.

Lee ise adam gibi cikip yerinde oynatilirsa hem görevini yapar hemde yildizlasir.Ama kesinikle bir solbek degil bence.en iyi oynadigi yer sol ic.

Daha iyisi bulunmadan veya alinmadan birakilmamali.

008colik'lee
15.11.2005, 18:42
takimdaki gereksizlerin basinda geliyo onun yerine daha iyi bir sol kanat alinabilir

osman__61
16.11.2005, 10:21
gönderilmesi gerekenler arasinda bence.

Erbay
16.11.2005, 14:40
Lee nin gitmesi lazim.Ama yerine daha iyisi alinsin ondan sonra.Ben aslinda fatih yattara gökdeniz szymek hariç hiçbir futbolcumuzu begenmiyorum.Bana kalirsa dördü hariç hepsi gitsinsmileys/smiley4.gif

kaplan6161
26.11.2005, 00:32
Gitmesi gerekenlerin basinda olarak görülen bir futbolcumu desem ne desem bilemiyorum. Ama Trabzonspordan ayrilirsa hem bizim için hemde takim açisindan iyi olacak.

Bu adamin Trabzonspora faydasi yok. Karete biliyor baska birsey bildigi yok. Trabzonspordan ayrilsinda Trabzonda karete derslerine baslasin bu bizim için daha hayirli olur.

Özkan Erdem
26.11.2005, 01:12
Hirsina hayranim.. Yerli olsa asla göndermem, takimdaki çogu oyuncudan faydali. Ancak her mevkide idare ediyor, maksimum verim sagladigi bir bölge yok. Joker oyuncu denebilir.. Ancak joker oyuncu için yabanci hakkini kullanmak ne denli dogru olur siz söyleyin.. saygilar..

Oruç
26.11.2005, 14:33
Gitmesi gerekenlerin basinda olarak görülen bir futbolcumu desem ne desem bilemiyorum. Ama Trabzonspordan ayrilirsa hem bizim için hemde takim açisindan iyi olacak.

Bu adamin Trabzonspora faydasi yok. Karete biliyor baska birsey bildigi yok. Trabzonspordan ayrilsinda Trabzonda karete derslerine baslasin bu bizim için daha hayirli olur.

Yuh be!

Celallettin gibi Hüseyin gibi oyuncular bu takimda dururken...

Onur
02.12.2005, 23:09
Walla fb maçi hayatinin maçiydi. Böle giderse süper 4 ye biri daha katilir....

mini FaNaTiK
02.12.2005, 23:57
Birebir takip ettim Kadiköyden bence maçin yildiziydi süper ötesi isler yapti gol atti yattara mükemmel pas verip gollük pozisyonu yaratti tek hatasi szymek çikarmadigi toptu..Devamini insallah getirerek takimi dahada üste tasirlar..

Vektra58
03.12.2005, 01:45
Yahu Lee Yong.. Su Fener maçinda oynadigin futbolun birazini da diger maçlarda oynasan ne olur yani...

DeAgLeMaNyAq
03.12.2005, 07:10
Bu maçla birlikte devre arasinda Lee'nin gönderilmesi meselesi de gündemden kalkmistir...

Oruç
03.12.2005, 12:54

Yuh be!

Celallettin gibi Hüseyin gibi oyuncular bu takimda dururken...

Söylediklerimin arkasindayim!!!

http://www.ajansspor.com/resim/lee_fb_ts_gol_buyuk.jpgEdited by: thepatfhinder

Barış
03.12.2005, 13:49
Lee yi pek sevmem ama bu maçta iyi oynadi.Helal olsun adama.Bi maçta iyi oynadi diye kalmasini da istemem açikçasi.

Oruç
03.12.2005, 13:57
Gitmesi gibi bir durum sözkonusu bile degil...

Mollasalihoğlu
03.12.2005, 14:05
3-4 maç daha sans kazandi ama..

denizgrsy
03.12.2005, 14:11
mükemmel oynadin..keske bu performansin daim olsa!

zanoylu
03.12.2005, 16:05
Gerçekten standartlarinin üstüne çikti....smileys/smiley32.gif

Erbay
03.12.2005, 17:27
Hayatinin futbolunu oynadi.Ikinci goldeki çalimlari mükemmeldi.Her maç böyle oynasin canimi yesin

Özkan Erdem
03.12.2005, 17:29
büyük maçlarda dikkat edin, genelde takimin en iyilerindendir. Sogukkanli bir yapisi var. Keske bu formunu her maça tasisa..

DeAgLeMaNyAq
03.12.2005, 17:52
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/011205gidis2.jpg

Bu fotograf beni bitirdi... smileys/smiley36.gif

Bordo_mavi61
03.12.2005, 18:00
bence dün aksamki maçin en kötüsü lee idi..attigi gol ve attirdigi gol disinda onu sahada gören var miydi ?

Keleşoğlu
03.12.2005, 18:11
yapma arkadasim superdi ya daha ne yapsin... keske butun maclarda boyle oynasa

Burçak
03.12.2005, 18:18
kardesim bukadar negatif bakmayin olaya yaa. attirmasa ne olacakti. simdiye kadar çokmu gol atip böyle asistler yapmisti. aksamki oynadigi topu kim bekliyodu. extra isler yapti . maçin yildizii diyebilirim. Edited by: forever61

CaMoKa
03.12.2005, 20:10
dönüsü süper oldu önemli olan bunu bütün sezona yaymasi

Jackdaniels
03.12.2005, 23:09
Febe maçinda gerçekten güzel oynadi ve kapasitesini gösterdi herkese....

Tansu Onur Erdoğan
03.12.2005, 23:13
ya lee ilk geldigi yil ligin 2. devresinde süper oynuyodu zaten en iyi zamaninda gitti sonra aldik hiçde ii oynayamiyodu lee geri döndü insallah böle devam ederde takimda kalir

Hasan Ayvenli
04.12.2005, 00:50
ya aslinda maçta çok top ezdi kaybetti ama genel performansina göre iyiydi

ancibranoz
04.12.2005, 01:04
hayatinin futbolunu oynadi bence

Oruç
04.12.2005, 12:35
3-4 maç daha sans kazandi ama..

Yapmayin Allah askina.Bu Lee takimin ender teknik oyuncularindan biri.Bu Celallettin neye yarar? O kadar iyi olsa Febe maçinda Ufukhan'i evet o19 yasindaki Ufukhan'i keserdi!

Ama yok Celallettin toplari ileriye atmaktan baska hiçbirsey yapmiyor.Hem de 3 sezondur devam ediyor bu...!

Trabzon insani futboldan anlayan kisiler en azindan ben öyle biliyorum...Edited by: thepatfhinder

halil ibo
04.12.2005, 14:16
thepatfhindere bir ilaveyle katiliyorum.Volkan+Celalettin bir Lee etmez.En kötü halinde bile onlarin ikisinden daha iyidir.

DeliKadir_61
05.12.2005, 10:43
MUHTESEMSIN KARADENIZIN LEESI...smileys/smiley4.gif

Berberoğlu
05.12.2005, 11:57
tesekkürler Lee..

FB maçindaki perfonmansin için...

Ayşe Aygün
14.12.2005, 13:11
Uzak dogulu sevdamiz lee.Hpe fb maçindaki gibi oyna..

Fanatik28
01.01.2006, 00:12
Insallah Brezilya´dan iyi bir solacik transfer ederiz. Lee´nin sözlesmesi sezon sonunda bitiyor. Bu oyuncudan kurtulalim, ama ondan daha iyisini bulalim. Bu Avrupa´da pek mümkün görükmüyor. Ancak brezilya´ya acilirsak belki.

falcon61
01.01.2006, 08:10
Bu lee yaslandi artik ama gönderilmesi gerekmez ondan önce gitmesi gereken çok yabanci var hem adam fazla sasirtmiyo genelde performansi ayni bazende cosuyo fener maçindaki gibi :)

salihtopal48
09.01.2006, 01:30
leenin takimla biraz daha fazla anlasmasi lazim bence onun tek sorunu bu ne zaman bunu basarirsa uçuyor fb ve kore-türkiye maçindaki gibi

kaplan6161
24.02.2006, 23:28
Bu adam futbolun f sini bilen adam degil ne eline hakim ne de ayaklarina bana iki üç maç oynayacak adam lazim degil. Bu adamin ayagina top gelince panikliyorum. aslinda gerek yokniye çünkü top karsi tarafa gidiyor. bu adam niye alindi ne yapiyor. Kalmis millete kafasina göre topun atilmasi yeri gösteriyor.Eli belinde magzalari dolasiyor sanki.Topu kaybediyor. Arkasindan bakiyor benim hatami kim telafi edecek diye. Yerinde oynayan birisi degil. Maçta sol kanat koridora dönüyor. Bu adam nerede sag kanatta çünkü niye top benim ayagima gelmesinde ne olursa olsun. Ve ayginda ki topu ya dibindeki adama pas atiyor. yada karsi tarafa hediye ediyor. Benim bildigim futbol biraz açik oynanir. ama bu adam oyunu öyle bir daraltiyor ki müsait pozisyon alehimize dönüyor. Attigi taçlar sanki takim arkadasini sakatlanmasi için yapilan bir atis. Bu adami bir an önce gönderilmesi gerekir.

uftinci
25.02.2006, 17:26
Altay maçinda celalettinin yerine tercih edilmesine hayret ettim. Sag ve sol bekteki seçim yanlislari bizi belkde kupadan etti. Jefferson + Lee bu ikiside sezon sonu gitmeli.

Uğurtan
25.02.2006, 18:22
Birileri çok elestirmis birileri de cosuyor demis ben eul yong lee nin ne okadar dediniz gibi kötü bir futbolcu oldunu düsünüyorum nede dediniz gibi hicbir macta costugunu...Lee orta siralarda mücadele eden bir takimin yildizi olabilir takim oyunu icerisinde birbirini tamamlayan elemanlar icerisinde görev adami olabilir ancak bizim sol kanadimizda yer alamaz almamali...Sezon sonu gönderilmeli cünkü yabanci hakkimizi forvetten yana kullanicaz..Ve artik gitmesi de gerekiyor...

yaranozlu
26.02.2006, 10:45
Bu adam futbolun f sini bilen adam degil ne eline hakim ne de ayaklarina bana iki üç maç oynayacak adam lazim degil. Bu adamin ayagina top gelince panikliyorum. aslinda gerek yokniye çünkü top karsi tarafa gidiyor. bu adam niye alindi ne yapiyor. Kalmis millete kafasina göre topun atilmasi yeri gösteriyor.Eli belinde magzalari dolasiyor sanki.Topu kaybediyor. Arkasindan bakiyor benim hatami kim telafi edecek diye. Yerinde oynayan birisi degil. Maçta sol kanat koridora dönüyor. Bu adam nerede sag kanatta çünkü niye top benim ayagima gelmesinde ne olursa olsun. Ve ayginda ki topu ya dibindeki adama pas atiyor. yada karsi tarafa hediye ediyor. Benim bildigim futbol biraz açik oynanir. ama bu adam oyunu öyle bir daraltiyor ki müsait pozisyon alehimize dönüyor. Attigi taçlar sanki takim arkadasini sakatlanmasi için yapilan bir atis. Bu adami bir an önce gönderilmesi gerekir. aynen katiliyorum. futbolla uzaktan yakindan alakasi yok,tekrardan niye geldigini anlamis deilim, sanki ilk geldiginde bi ise yaradi. derhal gitmesi lazim. ben hoca olsam bugün gönderirim...

Uğurtan
26.02.2006, 15:34
Gidecek zaten sezon sonu sözlesmesi bitiyor..Bak simdiden buraya yaziyorum sirf ts nin futbolcusu diye bir süpre lig kulübü alicak bunu..smileys/smiley36.gifYoksa lee ülkesind eolsa kimse bulup getirmezdi bunu...Yazdim buraya aklinizda tutun sene sonu lee baska bir süper lig kulübünde...

Tansu Onur Erdoğan
26.02.2006, 18:33
bugünkü macta cok sorumsuzdu rastgele topsara wurdu d efoll

uftinci
04.03.2006, 16:28
celalaettinden daha iyiydi bugün ama sezon sonu kesin gitmeli bosuna yabanci kontenjani isgal ediyor...

ENESLAZ
11.03.2006, 16:19
smileys/smiley32.gifbence lee fenerbahçe maçinda kendini gösterdi 1 gol , 1 asistle smileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifben buyum dedismileys/smiley32.gif

ENESLAZ
11.03.2006, 16:20
lee'ye fener maçinda smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

osman__61
11.03.2006, 18:29
gideceklerin basinda yer aliyor. sezon sonu veda ederiz ona. hizmetlerin için tesekkürler lee. ama bu takim için simdikinden daha iyi birsey yapacagina inanmiyorum.

Erbay
11.03.2006, 18:36
Bence defansta daha iyi.Orta sahada birsey beceremiyor.Çalim atmaya çalisiyor ama olmuyor.

ancibranoz
12.03.2006, 01:42
hayatimin maçini fb ye karsi oynamisti. sadece o kadar

frango
13.03.2006, 18:45
evet iyi mucadele ediyo ama yabanci kontenjanini ondan yanami kullanmaliyiz orasi ayri ama kesin olan bisey var iyi bi profesyonel

Nytre
20.03.2006, 00:23
ne g0| attin yaw... samsun defansini birbirine s0ktun...

UğuR
20.03.2006, 03:16
Gol ona yazilmadi herhalde neyse kendisi bile sevinmedi bu bal futbol sansi bu olsa gerek ....

mustafakaya
20.03.2006, 11:28
elinden geleni yapmaya çalisanlardan.

Şentürk
20.03.2006, 11:34
yabanci sayisi sinirsiz hale getiriliyor,lee kalmali!!

TSelif
20.03.2006, 11:45
Gol ona yazilmadi herhalde neyse kendisi bile sevinmedi bu bal futbol sansi bu olsa gerek ....

bu sans bizim haricimizde herkese gülüyo ya...birakalimda bu seferlik sans bizim oldun beesmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

SessizKral
20.03.2006, 20:03
iyi bu yil bayagi formda lee hele ezikbahçe macinda süperdi adam kesin kalmali............

kaplan6161
28.03.2006, 22:23
Bu adamin Trabzonsporun maçlarini oturup evden izlemesi daha iyi Sansa atilan 1 gol ondan sonra 1 sezon topatan kaç millete emir ver yerini bosalt ondan sonra defansta kim varsa o düzeltsin oh ne rahat. Lee nin yaptigi hata sonucu millet orayi koridor gibi kullaniyor.kabakta tabiki kime kesilecek ya defansa ya da kaleciye. Çünkü kurban araniyor. Lee daha taç atarken beni delirtiyor. Önünde bos adam var efendi bakiniyor nereye atayim diye. Bos alanda topu bile sürmüyor. Yanindakine pas atiyor. Zaten yabanci kisitli birde bos yere para aliyor. Bence gitmesi gereken bir oyuncu.

Edited by: kaplan6161

SessizKral
29.03.2006, 00:06
ya dostum o gitsin bu gitsin kim gelecek..sol açiga liverpoldan rise yiimi alacaz yok realden r.carlosumu yapmayin yav....lee iyidir..zeki topçu..daha iyisi alinmadan gönderilmemeli....

LORD OFLU
29.03.2006, 01:47
neresi iyi hoca sende..hangi tarafini begeniyorsun adamin anlamadim ki..fener maçinda iyi bala mala biseyler yapti..daha hangi maçta ne yapti..futbolu ortada..kapasitesi yetersiz..ufukhan canavar gibi orda daha iyi oynuyor...bu sene gitmeli bu oyuncuu

Nytre
30.03.2006, 04:35
lee yillarini trabzonsporumuza verdi bazi maçlar oldu süper oynadi bazi maçlar oldu sahada yoktu istikrarli bir futbolcu degil ama dürüst olduguna iyi niyetli olduguna inaniyorum..

ama eger transfer döneminde yerine daha iyisi alinirsada gönderilmesinden yanayim.

LORD OFLU
30.03.2006, 12:06
smileys/smiley32.gifbence lee fenerbahçe maçinda kendini gösterdi 1 gol , 1 asistle smileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifben buyum dedismileys/smiley32.gif

o maçtan sonra ne yapti allah askina....oraya beni koy ben daha oynarimsmileys/smiley4.gif

Özsu
30.03.2006, 12:26
2sendr bizde bir fener maci yaw... allah askina yabanci kontejyani bos kalsin daha iyismileys/smiley7.gif

61_dnc_TS
02.04.2006, 19:49
son zamanlardaki en iiii oyuncumuz&lt;.....geldiginden beri hiç problem çikarmadi görevi neyse yerine getirmeye çalisti...tek dezavantaji yasi...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Bülent Bayraktar
02.04.2006, 22:13
BU gün iyi oynadi insallah hep böyle dewam edersmileys/smiley32.gif

diskus
02.04.2006, 22:50
defansin solunda bu gun iyi isler yapti,lee den iyisini bulamiyaksak ben 1 sene daha bizde dursun derim.ama defansin solunda oynamak sartiyla.

Özkan Erdem
02.04.2006, 23:15
son zamanlarda formda.. iyi düsünmek lazim gönderme isini..

Nytre
03.04.2006, 02:01
lee'de bir istikrar yok kardesim....bazen geziniyor bazen çok iyi oluyor...

acaba bir problem mi var?

frango
03.04.2006, 13:14
evet dun ki maça bakarsak gercekten iyiydi guzel toplar kesti ve guzel paslar cikardi ama bu seneye trabzonda kalmasi icin yeterli olurmu bunu kalan haftalar gosterecek ama coik sogukkanli oldugu ve iyi bi profesyonel oldugu kesin

Şentürk
03.04.2006, 13:16
lee son haftalarda çok iyi isler yapiyor bu maçta benim favorilerimden biriydi türkiyenin tartismasiz en iyi sol begi ve sol açigi tecrübesi ve takim oyunuyla en az 2-3 yil daha trabzonda oynayacak kapasitededir insallah trabzonsporda kalir...

Murat'
05.04.2006, 15:51
son haftalarda gerçekten de iii is çikariyor djokajdan bin kat daha iyi

Bülent Bayraktar
05.04.2006, 18:46
denizli maçinda iiiiiiiiiiyiiiiiiidiiiiiiii

omerkucuk
28.04.2006, 02:23
Samet Hoca o nu soL ßekte oynattigi zamandan ßeri israr ediyordum o mevkide kaLmaLi son ßir kaç haftadir soL ßek oynuyor hirsi gayreti mücadeLesi hep gizLi kahraman konumunda.Daha iyisi aLinamayacaksa kesinLikLe tekrar anLasiLmaLi...

Hüseyin Çümen
28.04.2006, 16:06
bu maç takimda yildizi parlayanlardan olucagini düsünüyorum ve maçi insallah kesin kazaniicaz

diskus
01.05.2006, 13:07
malesef fener macinda son haftalarda iyi oynayan lee den eser yoktu isteyen calim atip gecti isteyen gecip orta yapti ilk golde boyle oldu.boyle 3,4 mac iyi oynayipta sonra önemli macta hatali oynayacaksa kontratini uzatmaya gerek yok diye dusunuyorum.

Özkan Erdem
08.05.2006, 01:54
Ankaraspor maçinin en iyilerindendi.. Gönderecegiz iyi güzel de aramayalim sonra..

tsmaniac
08.05.2006, 21:59
canla basla oynuyo helal olsun ama hak ettigi övgüyü alamiyo kesinlikle kalmali!

salihtopal48
09.05.2006, 00:03
gitmesi lazim yabanci kontenjanini isgal etmesin ona kadar ne adamlar

var trabzona gelecek

Bülent Bayraktar
10.05.2006, 22:21
lee bjk maçindan sonra takimdan ayrilacagini sölemis,

TSunami
11.05.2006, 10:07
Lee Dünya Kupasi kadrosunda
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110506Lee.jpgOyuncumuz Lee eul Yong Dünya Kupasi için G.Kore Milli Takimi kadrosuna davet edildi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Hollandali Teknik Direktör Dick Advocaat tarafindan açiklanan kadroda yer alan Lee?nin Besiktas maçinin ardindan takiminin kampina katilacagi belirlendi.

Dünya Kupasi hazirliklarina önümüzdeki cumartesi günü baslayacak olan G.Kore finallere kadar Senegal, Bosna Hersek, Gana ve Norveç ile hazirlik müsabakalari oynayacak.

6 Haziran?da Almanya?nin Köln kentine gidecek olan G.Kore G Grubu?nda Fransa, Togo ve Isviçre ile mücadele edecek.

frango
13.05.2006, 01:14
evet iyi para istemis bir yilligina trabzondan ama yonetimin bu parayi verecegini hic zannetmiyorum

Tansu Onur Erdoğan
13.05.2006, 01:23
lee uyumlu topcu ama yolcudur abbas gitmesi en hayirlisi türk olsa tamam ama yabanci statüsünde yer kaplaqr bosuna

alakadar-61
13.05.2006, 01:25
yerine söyle yildiz futbolcu sart yönetimin sözü var zaten yildiz futbolcu için

İslam Sezer
13.05.2006, 13:37
yabanci kontejanini bosaltamiyoruz zaten üstelik alinacak yildiz futbolcu sözleri var.gazetelere lee ye kal baskisi var diye haberler çikti.tamam hiç yoktan iyi ama fb maçinda gördük.kontejani dolduracak bir yabanci degil lee.tesekkür edip göndermek lazim.tabii jun ve diyokaj midir nedir onlarla beraber.üstelik lee nin bonservisi de elimizde degil artik.uzatmaya gerek yok bence...

worldmaster
13.05.2006, 14:48
bu takimdan hüseyin gönderimeyip sen gönderilirsen ben buna rezalet derim.MNükemmel oynuyorsun.Teknigine hayranim.Interde oynayan arjantinli Zanettiye benzetiyorum seni.Insallah kalirsin bu takimda.Bizi celaleddinlere Djokajlara muhtaç etme

frango
13.05.2006, 16:45
evet yabanci kontenjanini doldururmu doldurmazmi ayri bi konu ama gercek olan suku lee cok iyi bi profesyonel

kaplan6161
15.05.2006, 11:42
Besiktas maçinda yaptigi hata sonrasi golü kalemizde gördük. Çok kolay olan topu almak yerine gitti adama faul yapti. Öyle biir fauldü ki gözlerime inanamadim. Hiç yeri belli olan biri degil. Kafasina göre oynuyor. Bu adam solda mi sagda mi ortadami bilemiyorum. Ama bildigim tek birsey var o da gittigi yeri karistirip topu kaybettikten sonra topu kim alcak diye bakmasi kafasina göre el hareketleri yapmasi beni çileden çikartiyor.

jefferson61sefa
15.05.2006, 18:20
evt bjk maçinda ömer riza ve lee takiminen kötüleriydi

cakal 61
28.05.2006, 15:34
aman hic beyenmediklerimden iyiki gitti

gurbetçi 61
28.05.2006, 15:59
VARSIN GITSIN,SANKI ÇOK FAYDALI OLDU,DAHA IYISI ALINABILIR,ZATEN YASIDA GEÇTI

61_dnc_TS
28.05.2006, 16:04
<LI>
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Lee?li G.Kore galip
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/280506Lee.jpgDünya Kupasi hazirliklarini sürdüren G.Kore Seul?de Bosna Hersek ile oynadigi karsilasmayi 2-0 kazandi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>Oyuncumuz Lee?nin de forma giydigi müsabakada G.Kore?yi galibiyete tasiyan goller Park Ji-sung ve Lee-Yong pyo?dan geldi.

Lee Eul Yong maç sonrasinda yapilan degerlendirmelerde sahanin en iyi oyuncusu olarak övgü topladi. </TD></TR></T></TABLE></LI>

61_dnc_TS
28.05.2006, 16:07
daha iyisini bulursak pekala ama hiç sanmiyorum..

jefferson61sefa
28.05.2006, 18:05
valla maçta süper oynadi ben izledim

Colakoglu
29.05.2006, 00:49
bence bu adam kesinlikle kalmali diye düsünüyorum bende gitsin falan
demistim ama gercekten profesyonel bi futbolcu ve verilen görevi en iyi
sekilde yerine getirmek icin gayret gösteriyo... baska bi takimlanmi
anlasti bilen varmi yada sözlesmesi uzatilacakmi ??

Alptuğ
11.06.2006, 12:13
efendi bir oyuncuydu ama ben onun bizim takim icin yetersiz oldugunu dusunuyom iyi bir yedek de olmaz

Bülent Bayraktar
11.06.2006, 13:22
gittigine göre kilitlenebilir bu topic