PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TÜRKIYEM - danimarka(2-2)

Oğuzhan Görkan
18.08.2005, 17:32
bence kader maci olan danimarka maci ile ilgili yorumlar buraya her ne kadar hazirlik macindaki performans ümit wermese de umuyorum ki bu maci seyirci destegi we güzel futbolumuzla alacagiz Edited by: X-factor

Keleşoğlu
18.08.2005, 17:46
zor dostum zor... dün ingiltereye 4 gol atmis danimarka

Sacit
18.08.2005, 17:49
o ingiltere idi biz türkiye arada çok fark var.bu farki sahada görecez.inslh yeneriz.smileys/smiley32.gifama bu defans bakalim ne yapcak smileys/smiley19.gif

Emir BAYRAK
18.08.2005, 22:22
Kesin yeneriz cok eminim...Kendi saha ve seyirci avantajimizla Fatih hoca kafasinda bitirsin yeter smileys/smiley9.gif

Beytullah
19.08.2005, 13:10
walla cok zor adamlar ing.4 tane attilar yani bilemicam artik bizde eskisi kadar iyi oynuyamiyoruz zor bir mac yani

Mehmet
19.08.2005, 14:39
Bu maç için umudum yok ama.

Umudlar bittigi yerde yeniden baslayabilir.

Oğuzhan Görkan
20.08.2005, 15:19
bütün kalbimiz a milli takimla bu mactan galibiyetle ayirlirsak bence 2.ciligmiz garanti

NoPain-NoGain
20.08.2005, 16:01
hazirlik maclari hic bir seyin kaniti olamaz gerci ama emre'nin
sakatligi ciddiymis. o oynayamayacak büyük ihtimalle. yildiray da yeni
cikmisti sakatliktan, tam formunu bulmasi da kolay olmaz...

bizim millilerden de gökdenizin, hüseyin'in formsuzluklari ortada.

tolga dahazirlik macinda kötüydü.

hakan da yine takimda, sac bas yolduracak büyük ihtimalle.

tüm olumsuzluklara ragmen kazanmamiz lazim, fatih terim de bu
motivasyon isini iyi beceriyor dogrusu.. en kötü ihtimalle berabere
kaliriz gibi geliyor ama puan tahhamülüne de pek tahammülümüz yok
dogrusu..

masha
22.08.2005, 12:35
bizim sultan fatih milli takimda yanlis oynatiliyor. Fatih gol attigi gibi çok güzel asistler yapan bir oyuncu zaten onu hakan sükür gibilerinden ayiran özelligi bu. Henry gibi çok teknik bir oyuncu. Ama milli takimda fatihin sadece bitirici vuruslarindan yararlanilmaya çalisiliyor emre ve yildiraydan dolayi fatihe hiç topa dokunma ,pozisyon yaratma sansi kalmiyor. Verilen ender paslarda,ender isabetli ortalarda topa vurmasi bekleniyor. Eger fatihe topla daha çok oynama imkani verilirse hücum zenginligimiz artar rakip defansin dengesini bozma sansimiz artar.

Crazy_OfLu61_
27.08.2005, 09:34
Isimiz zor ama aliriz bundan eminim önemli olan ondan sonraki maçlar..

Punisher-61
27.08.2005, 09:42
Bu Maci Rahat alacagiz... ne olmus yani Ingiltereye 4 attilarda..??

onlar o havayla Türkiyeye gelirseler ancak HAVA alirlar... ilk macda zaten elimizden zor kurtuldular..smileys/smiley7.gif

TÜRKIYE-DANIMARKA= 3-1

Guests
27.08.2005, 09:45
bu kadroyla bu kafayla bu hocayla bu basinla çok zor. ama insallah aliriz bu maçi

Emiroğlu
27.08.2005, 10:08
Volkan Demirel, Ümit Özat, Deniz Baris, Selçuk Sahin, Serkan Balci (Fenerbahçe), Ibrahim Toraman, Gökhan Zan, Okan Buruk, Koray Avci, Tümer Metin (Besiktas), Ergün Penbe, Hasan Sas, Hakan Sükür (Galatasaray), Hüseyin Cimsir, Gökdeniz Karadeniz, Fatih Tekke (Trabzonspor), Orkun Usak (Ankaragücü), Özden Öngün (Konyaspor), Hamit Altintop (FC Schalke 04), Fatih Akyel (PAOK Selanik), Alpay Özalan (FC Köln), Tolga Seyhan (Shaktar Donetsk), Emre Belözoglu (Newcastle United), Yildiray Bastürk (Hertha BSC Berlin), Halil Altintop (FC Kaiserslautern), Serhat Akin (RSC Anderlecht)."

Rüstü Yok ! Tuncay Yok !

Hahahahahahah,fenerli lavuklar agliyo muahahahahah

Bence isabetli bi kararda tümer olmus.Hadi bakalim hayirlisi

lazkaya
27.08.2005, 19:55
Son hazirlik maçindan sonra umutlarim iyice tükendi...

Deniz Baris, Selçuk Sahin, Serkan Balci,Ibrahim Toraman.Hakan Sükür

Bu adamlari hala nie çagiriyorlar anlayabilmis degilimsmileys/smiley11.gif

gerçekefsane
27.08.2005, 20:02
ayrica ümit ozat ,

Fatih Terim bile ümit ozat'tan baska oyuncu çagirmadi,

kutoz
27.08.2005, 20:14
Çok rahat aliriz demiyorum. Sonuçta Danimarka'da bizim gibi ikincilige oynuyor. O yüzden stresli bir maç olacak. Ama maç sonucunda galip gelen biz olacagiz. Tahminimcede golü, son 10 dk.da bulup 1-0 alacagiz.

immortal_TS
27.08.2005, 21:10
Erkan abi dedigin gibi olurda aliriz insallah maçi 1-0 olsun bizim olsun ama çok çetin geçicek maç.

antagonist
27.08.2005, 21:45
Bugün gittim,yeni açiktan bilet aldim.Maça gelecek BMN'liler varsa görüselim...(Özelden mesaj atarsaniz sevinirim)

#10 Fietra
28.08.2005, 00:07
Büyük ihtimal maça gidecegim ve büyük ihtimal eski açikta olacagim.Hayirlisi.

antagonist
28.08.2005, 10:54

Yani açikla eski açigin fiyati ayni,bence yeni açiktan alsan daha iyi olur.

worldmaster
28.08.2005, 11:53
Fatih Terim le bi sey olacagi yok.Adama bak 2 yil önce gese de yasli oyunculari kadro disi birakti simdi onlari milli takima aliyor.Is mi bu yaw.Alpay la F.Akyel le Tümerle olacak gibi degil.Zaten kaleci de yok.Danimarka bizi yer.Bizimtakimin tek golünü de Sultan Tekke atar.

mircemal
28.08.2005, 13:47
fatih terim geriye dönmekle hata yapti

2006ya elvedayi onunla diyecek milli takim

smileys/smiley5.gif

zanoylu
28.08.2005, 14:47
Umarim yeneriz...smileys/smiley9.gif

halil ibo
28.08.2005, 15:09
Tabii ki zor maç.Kolay maç zaten yok.Örnek:Letonya,Famagusta.Sahaya çikip kazanmak için ter akitmadiktan sonra kazanamiyorsun.Dilegimiz o kutsal formayi giyenlerinhakkini verip kazanmak için gerekeni yapmalari.

#10 Fietra
28.08.2005, 15:09

Yani açikla eski açigin fiyati ayni,bence yeni açiktan alsan daha iyi olur.

Biliyorum ancak Yeni Açik büyük falan Eski Açik daha küçük o yönden Eski Açik daha uygunmus gibime geliyo

Punisher-61
28.08.2005, 21:40
Emre yine sakatlandi !..smileys/smiley5.gif

<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD height=10></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Maça ilk 11'de baslayan Emre, 21. dakikada durum 0-0'ken sakatlanarak oyundan çikti..

Saha kenarina yürüyerek gelen ancak yürümekte zorlandigi gözlerden kaçmayan milli futbolcumuz yerini Jenas'a birakti..</TD></TR></T></TABLE>

Barış
28.08.2005, 21:42
Yildiray doldurur boslugunu Emre nin.

kutoz
28.08.2005, 22:37
Fatih olayi çözer diyemiyorum bu maçta. Çünkü Terim Bulgaristan maçinda ki gibi, ikinci yariya saban sükür ile baslarsa vay halimize. Çünkü bu maçin ilk yarisi 0-0 biter. Bence Terim'in böyle bir düsüncesi varsa, Kaptanimizi ikinci yari soksun oyuna. Tabi gönül 90 oynamasini istiyor ama Terim'e güvenmiyorum.

Erbay
30.08.2005, 15:34
Insallah yeneriz.Ama defansin kanatlari bence hiç iyi degil.Fatih akyel belki iyi oynar.Dünya kupasinda takimda en çok o oynamisti

gerçekefsane
30.08.2005, 16:25
fatih terim'le yapilan röportajda

Fatih Terim,Halil Altintop'u oynatabilecegini söyledi.

TSunami
31.08.2005, 12:41
çok zor bir maç. emre yok. nihat yildiray sakatliktan yeni çikti. digerleri formsuz. saban-alpay-akyel kadroda. teknikdirektör terim. daha ne diyeyim.insaallah kazaniriz.
açik tribün 15 kapali 100 ytl. bu federasyon ne yapmaya çalisiyor. ingiltere maçini 50milyon yaptilar gidenler çekrdek yedi. arnavutluk maçina 30bin kisilik stada 50bin bilet bastilar sponsorlara dagittilar. binlerce kisi disarda kaldik. disarda kalan taraftari polisle dagittilar.
bütün bunlara ragmen insaallah kazanirlar.

Hüseyin Çümen
31.08.2005, 12:54
çok zor maç türkiye evinde büyük maç zor kazaniyor insallah yeneriz ama bence 1-2 yenilicez fatih tekke tabiki

mini FaNaTiK
31.08.2005, 12:57
gercekten danimarkanin macinin zorlugunu mu dusuneyim yoksa aday kadronun varligini mi bu nasil bir secim en son ne zaman oynadigini dahi hatirlamadigimiz bir fatih akyel yaslanmis artik kendisinin bile sasirdigina inandim bir alpay turkiyedeki kalitesi belli olmayan futbolcular ve gercek bir fiyasko..

ama yinede galip gelecegimize inanmak istiyorum belki formda olan forvet bizi kurtarir fatih sultan tekke ve almanyada krallikta bir numara olan halil gunlerinde olursa bir sans diyorum...

KuĞu
31.08.2005, 13:06
elbette yenecegiz çünkü begenmediginiz alpay fatih akyel önceki defans kurgusundan bence çook daha baslarili olacak, yildiray halil hamit fatih,gökdeniz,tümer,serhat,koray gol yemeyelim biz bunalar rahat gol atariz.

sakat olanlar varken saki çok basariliydik, yenecegiz bundan çok umutluyum, ukrayna maçiiçin bise diyemem çünkü milli takima yattarayi çagirmamissmileys/smiley36.gif

Keleşoğlu
31.08.2005, 14:01
cok onemli mac yenemezsek sansimiz biter,yenersek buyuk avantaj cunku ukraynanin maca asilacagini sanmiyorum

denizgrsy
31.08.2005, 15:15
çok zor usaklar...fatih yine gölünü atar ama berabere mi kaliriz yenilirmiyiz,orasi meçul!!!yeneriz diyemiyorum,çünkü gerçekci olmak lazim!!!takimin durumu ortada,terim elinden gelse bülent korkmazi oynatcak...bence halil ve hamit altintop,emre,fatih tekke,hüseyin,yildiray takimin banko oyunculari olmali!nihat 45 dakika kullanilmali...

Oruç
31.08.2005, 17:18
Fatih olayi çözer diyemiyorum bu maçta. Çünkü Terim Bulgaristan maçinda ki gibi, ikinci yariya saban sükür ile baslarsa vay halimize. Çünkü bu maçin ilk yarisi 0-0 biter. Bence Terim'in böyle bir düsüncesi varsa, Kaptanimizi ikinci yari soksun oyuna. Tabi gönül 90 oynamasini istiyor ama Terim'e güvenmiyorum.

Öyle bu Terim Fatih'imizi ikinci yarida Bulgaristan maçinda oldugu gibi çikarip Saban'i alirsa yandik ki ne yandik!

Savunma yol geçen hani gibi Masaallah!

Yani bu kadroyla zor dostum zor...

Hele kalede Volkan gibi biri varsa vay halimize Tomasson affeder mi hiç???

oskayb
31.08.2005, 17:43
benim takildigim o oynamis ,bu oynamis meselesi degil de dereyi geçerken neden at degistirildigi ?

öyle veya böyle grupta 2. olma sansimiz varken ,takim her türlü yipratma politikasina ragmen bir hava yakalmisken ben hala ersun yanal'in niye gönderildigini çözemiyorum.

madem göndereceksin bekle grup maçlari bitsin .

bu yüzden ne danimarka ne de kalan diger maçlarda hiç birsey olmaz.

saban vearkasindaki lobi (tarikatimsi) ve onlarin doldurusuna gelenlerkina yakarlar.

son söz de fatih terim için; milan -liverpool maçindaki yorumlarindan sonra ben olsaydim degil milli takima hoca yapmak ,en kiytirik maçta yorumcu bile yapmazdim onu.

mini FaNaTiK
31.08.2005, 18:43
dedigine bende katiliyorum ersun yanal takimin galibiyet alamadigi donemde saklanmis tam isler daha iyi olmaya basladiginda kovulmustu bence hic gelmemesi gerekiyordu ama..

Özkan Erdem
31.08.2005, 19:06

Öyle bu Terim Fatih'imizi ikinci yarida Bulgaristan maçinda oldugu gibi çikarip Saban'i alirsa yandik ki ne yandik!

Terim'in maçtan 1-2 günsonra katildigi tv prog'u vardi yanilmiyorsam TRT de, orada söylemisti, ''Fatih Tekke'nin bir rahatsizligi vardi, tam olarak hazir degildi, ben istedigi takdirdeoynatmayabilecegimi önerdim kendisi en azindan ilk yari oynamak istiyorum dedi'' demisti..

gerçekefsane
31.08.2005, 22:58
Milli Takimlar Bas Danismani Fatih Terim, kampta en çok milli oyuncumuz Gökdeniz?le ilgileniyor...

Son günlerde ismi en çok tartisilan ve büyük bir moral bozuklugu yasayan Trabzonspor?un yildiz futbolcusu Gökdeniz Karadeniz, milli takimimizin Danimarka ile oynayacagi önemli karsilasma için Fenerbahçe Dereagzi Tesisleri?nde takimla birlikte yogun bir tempoyla çalisirken, teknik patron Fatih Terim?in de yakin gözetimi altinda tutuluyor. Terim, Gökdeniz?le yakindan ilgilenirken, futbolcuyu bu maça motive ediyor. Terim?in, Gökdeniz?e ?Moralini bir an önce düzeltmelisin. Bu karsilasmada sana çok ihtiyacim var. Fizik gücünü iyi kullanan Danimarka karsisinda senin gibi hizli ve seri bir futbolcunun kilit rolü oynayacagini unutma? dedigi ögrenildi.

takagazete.comEdited by: gerçekefsane

Hünkar
31.08.2005, 23:22
az da atmicaz olara ALLAH'in izniyle

Nytre
01.09.2005, 00:55
gökdenizdeki cevheri bi gökdeniz bilmior herhalde..

feridun
01.09.2005, 11:17
Bu maçi alacaz baska yolu yok..

TSunami
01.09.2005, 13:43
<TABLE width="100%"><T>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD vAlign=bottom align=left>
<DIV ="lineStory">Gözler Fatih Tekke?de</DIV>
<DIV style="MARGIN-TOP: 20px" ="deckStory">Milli Takim formasiyla oynadigi son 5 eleme grubu maçinda 5 gol atan Fatih Tekke, Danimarka karsisinda da Milliler?in en büyük gol silahi olacak. Fatih, Dünya Kupasi eleme gruplarinda attigi 7 golle de, Avrupa kitasinin en golcü ikinci ismi durumunda.</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.ntvmsnbc.com/i/blank.gif</TD></TR>
<TR vAlign=top align=left>
<TD>http://www.ntvmsnbc.com/news/205001.jpg</TD></TR>
<TR>
<TD ="textTimestamp"></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV>
</DIV>
<DIV ="textMedBlack">AA</DIV>
<DIV ="textTimestamp">Güncelleme: 12:51 TSI 01 Eylül 2005 Persembe</DIV>
<DIV ="w649 p1">
<TABLE width=649><T>
<T>
<TR>
<TD width=460>
<DIV style="FLOAT: left" ="w460">
ISTANBUL - Fatih Tekke, 16 kez giydigi A milli formayla 8 kez gol sevinci yasadi. Tecrübeli golcü, 18. Dünya Kupasi Avrupa elemelerinde Gürcistan?a Trabzon?da 1, Tiflis?te 2, Kazakistan?a Istanbul ve Almati?da 2?ser gol atarken, ay-yildizli formayla diger golünü ise millilerin yaptigi son karsilasmada, özel maçta Sofya?da Bulgaristan?a atti.</DIV>
<TABLE style="FLOAT: left" cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>
</TD></TR></T></T></TABLE>
18. Dünya Kupasi elemelerinde toplam 7 golü bulunan Fatih Tekke, 9 gollü Çek Cumhuriyeti?nden Jan Koller?in ardindan, Avrupa kitasinin en golcü oyunculari arasinda ikinciligi paylasiyor.

Elemelerde Avrupa kitasinda en golcü futbolcular söyle:

<TABLE style="WIDTH: 450px; BORDER-COLLAPSE: collapse" cellSpacing=0 cellPadding=0>
<COLGROUP>
<COL style="WIDTH: 99pt" width=132>
<COL style="WIDTH: 78pt" width=104>
<COL style="WIDTH: 20pt" width=27></COLGROUP><T>
<T>
<TR style="HEIGHT: 12.75pt" height=17>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; PADDING-RIGHT: 1px; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 1px; FONT-WEIGHT: 400; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; WIDTH: 133px; COLOR: windowtext; PADDING-TOP: 1px; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne; FONT-STYLE: normal; FONT-FAMILY: Arial; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 12.75pt; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" height=17>
Futbolcu</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; PADDING-RIGHT: 1px; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 1px; FONT-WEIGHT: 400; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; WIDTH: 109px; COLOR: windowtext; PADDING-TOP: 1px; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne; FONT-STYLE: normal; FONT-FAMILY: Arial; WHITE-SPACE: nowrap; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne">
Ülkesi</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; PADDING-RIGHT: 1px; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 1px; FONT-WEIGHT: 400; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; WIDTH: 21px; COLOR: windowtext; PADDING-TOP: 1px; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne; FONT-STYLE: normal; FONT-FAMILY: Arial; WHITE-SPACE: nowrap; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne">
Gol</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; PADDING-RIGHT: 1px; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 1px; FONT-WEIGHT: 400; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; COLOR: windowtext; PADDING-TOP: 1px; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne; FONT-STYLE: normal; FONT-FAMILY: Arial; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 5px; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" width=263 colSpan=3 height=17></TD></TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; PADDING-RIGHT: 1px; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 1px; FONT-WEIGHT: 400; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; COLOR: windowtext; PADDING-TOP: 1px; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne; FONT-STYLE: normal; FONT-FAMILY: Arial; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 12.75pt; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" width=133 height=17>
Jan Koller</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; PADDING-RIGHT: 1px; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 1px; FONT-WEIGHT: 400; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; COLOR: windowtext; PADDING-TOP: 1px; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne; FONT-STYLE: normal; FONT-FAMILY: Arial; WHITE-SPACE: nowrap; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" width=109>
Çek Cumhuriyeti</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; PADDING-RIGHT: 1px; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 1px; FONT-WEIGHT: 400; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; COLOR: windowtext; PADDING-TOP: 1px; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne; FONT-STYLE: normal; FONT-FAMILY: Arial; WHITE-SPACE: nowrap; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" align=right width=21 x:num>
9</TD></TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; PADDING-RIGHT: 1px; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 1px; FONT-WEIGHT: 400; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; COLOR: windowtext; PADDING-TOP: 1px; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne; FONT-STYLE: normal; FONT-FAMILY: Arial; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 12.75pt; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" width=133 height=17>
Fatih Tekke</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; PADDING-RIGHT: 1px; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 1px; FONT-WEIGHT: 400; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; COLOR: windowtext; PADDING-TOP: 1px; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne; FONT-STYLE: normal; FONT-FAMILY: Arial; WHITE-SPACE: nowrap; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" width=109>
Türkiye</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; PADDING-RIGHT: 1px; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 1px; FONT-WEIGHT: 400; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; COLOR: windowtext; PADDING-TOP: 1px; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne; FONT-STYLE: normal; FONT-FAMILY: Arial; WHITE-SPACE: nowrap; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" align=right width=21 x:num>
7</TD></TR>
Alexei Jun Eremenko</TD>
Finlandiya</TD>
7</TD></TR>
Cristiano Ronaldo</TD>
Portekiz</TD>
7</TD></TR>
Pauleta</TD>
Portekiz</TD>
6</TD></TR>
Fredrik Ljungberg</TD>
Isveç</TD>
6</TD></TR>
Tomas Frankowski</TD>
Polonya</TD>
6</TD></TR></T></T></TABLE>

SARI KART ALARMI
A Milli Futbol Takimi?nin Danimarka ile yapacagi 18. Dünya Kupasi eleme maçi öncesinde, Fatih Tekke?nin de aralarinda bulundugu 6 futbolcu sari kart cezasi sinirinda bulunuyor.

Grupta geride kalan 9 maçta daha önce 1?er sari kart gören Hakan Sükür, Fatih Tekke, Koray Avci, Gökdeniz Karadeniz, Tolga Seyhan ve Ümit Özat, Danimarka maçinda da sari kart görmeleri durumunda cezali duruma düsecek ve ay-yildizli ekibin 7 Eylül Çarsamba günü yapacagi Ukrayna karsilasmasinda görev alamayacak.

Elemelerin baslangicindan bu yana A Milli Takim?da Okan Buruk ve Serkan Balci sari kart cezalisi olurken, 1 sari karti bulunan diger oyunculardan Servet Çetin, Nihat Kahveci, Rüstü Reçber ve Tuncay Sanli, Danimarka ve Ukrayna maçlari için açiklanan aday kadroda yer almiyor.

Ay-yildizli futbolcular, 18. Dünya Kupasi Avrupa elemelerinde geride kalan 9 maçta toplam 2 kirmizi, 15 sari kart gördü.</TD></TR></T></T></TABLE></DIV>Edited by: TSunami

Crazy_OfLu61_
01.09.2005, 15:50
ALLAH in izniyle bu maçi rahat alicaz Kaptanimiz gene klasini konusturacak ve kendine yakisan golleri atacak...

Harun
01.09.2005, 20:18
Terim sahaya nasil bir onbir çikaracak çok merak ediyorum.Dünya kupasinda oynayan futbolcularin yarisi çagirdi nerdeyse.Insallah kazaniriz bu maçi.

Barış
01.09.2005, 20:39
Ümit i solda oynatmaz insallah(ki öyle saniyorum).Danimarka kanatlari çok iyi kullaniyor.Ümit i çalim manyagi yaparlar orda.Bi de Ümit çok açiliyo sol tarafi ona birakirsa Terim halimiz vahim.Yildiray da Emre nin yerini doldurur bence.Is gene Tekke ye düsüyor forvette.

gerçekefsane
02.09.2005, 01:27
Röportajdan bir bölüm

<A ="koyubaslik">Herkes benden gol bekliyor, ben de Fatih?ten</A>

Ersun Yanal döneminde Milli Takim?dan kesilen, Terim?in gelisiyle yeniden Ay-Yildizli formaya kavusan Hakan Sükür, Danimarka ile oynayacagimiz hayati maçta partneri Fatih Tekke?den çok seyler bekliyor. Milli Takim?in en golcüsü Hakan, ?Maçlar gol atinca kazanilir. Fatih iyi bir çikis yakaladi, insallah o atar biz kazaniriz.? dedi.
........

Simdi bütün gözler yeniden senin üzerinde. Peki kaptan olarak senin gözün hangi oyuncunun üzerinde?

Benden beklentileri biliyorum. Bu baskiyi yillarca yasadigim için artik aliskinim. Hiçbir zaman kritik ve önemli maçlar bitmez. Danimarka maçi da bu maçlardan bir tanesi. Maçlar gol atilinca kazanilir. Ben takimda Fatih Tekke?den çok seyler bekliyorum. Çok iyi maçlar çikariyor. Yine böyle maçlarindan birini oynamasini bekliyoruz. Benim oynamam önemli degil, kim atarsa atsin biz kazanalim.

............

zaman.com.trEdited by: gerçekefsane

Crazy_OfLu61_
02.09.2005, 10:54
Evet sayili saatler kaldi ama heyecan simdiden basti inaniyorum süphemde yok aslinda bu maçi bekledigimizden rahat alicaz içime doguyo fatihin 2 golü var...

KESKIN_34
02.09.2005, 11:19
maca gidicek varmi inönuye

oumaer61
02.09.2005, 12:52
sultan damgasini vuracak maça

insallah 2 gol

Tserhan
02.09.2005, 17:24
herkes seni ve gollerini görecek insallah.

FATIH SULTAN TEKKE

laztranya
02.09.2005, 17:47
HAKAN SÜKÜR BILE ANLAMIS SULTANIMIZIN ONDAN KAT KAT DAHA IYI BIR GOLCÜ OLDUGUNU.HADI TÜRKIYE HADI SULTAN DÖKÜN BIZI SOKAKLARA

OOOOOOOOOOOOO TÜRKIYE

fairless-666
02.09.2005, 19:00
kral fatihi rahat birakirlarsa biz her kupayi aliriz.biraksinlarda çocuk istedigi gibi oynasin. hakanin oynamasi demek oyuna 10 kisi devam etmemiz demektir.terim dikkat etsin. Edited by: Berat Tekke

Barış
02.09.2005, 19:04
Iyi güzel de küçük yazsana.Görüyoruz çok sükür.

Özkan Erdem
02.09.2005, 19:28
Iyi güzel de küçük yazsana.Görüyoruz çok sükür. smileys/smiley36.gifHaklisin kardes..

Büyük ihtimalle Fatih Terim bir cesaret örnegi gösterip 2 forvet çikacak maça, herkes Fatih - Hakan ve Fatih - Halil isimleri üzerinde ancaközlenen ikiliFatih - Gökdeniz forvette çikabilir diye düsünüyorum. Danimarka defansi yüksek toplara hakim bir takim bu nedenle devamli yan top oynamamiz, hele de kanatta adam gibi oyuncumuz yokken çok yanlis olabilir, bu sebeple top kontrolü iyi ve topla süratli oyuncular bu maçin kaderini belirleyecektir..

Barış
02.09.2005, 19:32
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Milli Takim'a bir sok daha</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>(A) Milli Futbol Takimi'nin dün aksam yaptigi antrenmanda sakatlanan Ergün Penbe'nin, 4 ile 6 hafta arasinda oynayamayacagi açiklandi.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>02 Eylül 200517:12</TD></TR>
<TR>
<TD>http://image.haber7.com/haber/16384.jpg
Özel Acibadem Hastanesi'nde bugün MR'i çekilen Galatasarayli oyuncunun, sag kasik adelesinde 3.5 santimetrelik kanama oldugu belirlendi.

Galatasaray Kulübü'nün internet sitesinde yapilan açiklamada, kulüp doktoru Murat Çevik, Ergün'ün 4 ile 6 hafta arasinda sahalardan uzak kalacagini kaydetti.

Bu gelisme üzerine aday kadrodan çikarilan Ergün'ün tedavisini kulübünde sürdürecegi bildi</TD></TR></T></TABLE>

Ne büyük kayip ama.smileys/smiley5.gif

bordox
02.09.2005, 19:50
Fatih Sultan yazacak insallah bu maçta.Goller bekliyoruz büyük kaptandan.Yüzümüzü kara çikarmaz o.

Özkan Erdem
02.09.2005, 20:56
Ümit milli maçi var su sira, Malatyayla anlasmamiza ragmen almadigimiz bilal kisa var, harika oynadi ilk yari ve çok güzel bir gol atti.. Sol açik diye debeleniyoruz böyle adamlari almiyorz.. Daha önce de yazmistim sanirim gs-malatya maçiydi o maçta da çok iyiydi.. Gelecegi çok parlak, simdiden bitirilmeli bu transfer..

#10 Fietra
03.09.2005, 00:04
Daha önce yazdigim gibi yarin maçtayim Eski Açikta...

Emrah Ayar
03.09.2005, 00:33
Ben maçin sanilandan çok daha zor geçecegi kanisindayim.Kazanabilirsek
2-1,1-0 gibi skorlarla ancak kazanabiliriz ama berabere kalacagiz çok
büyük ihtimalle.Yine kazanmamiz dilegiyle...

A.Hilal Çakıroğlu
03.09.2005, 01:45
ben eskisine nazaran daha iyi futbol oynayan bir milli takim bekliyorum. skor tahminim 2-0

baris_aykan
03.09.2005, 02:50
hadi hayirlisi bu mac cok onemli hep bole olur zaten hepppp

Barış
03.09.2005, 02:53
Basinda geçtigi gibi Danimarkanin 4-3-3 le saldiracagini sanmiyorum.Kolay degil yani.Ben zaten son maçlarimizda bi rakibe futbol olarak ezildigimizi görmedim.

Utku061
03.09.2005, 03:29
önce beraberlik sonra da Türkiye diyorum ben..Zor maç olacak 1-0 olsun yeter!

baris_aykan
03.09.2005, 03:41
kesinlikle once skor 1-0 olsun bizim olsun

oflubektas
03.09.2005, 11:15
Basinda geçtigi gibi Danimarkanin 4-3-3 le saldiracagini sanmiyorum.Kolay degil yani.

Hocalari Olsen'in klasigidir 4-3-3 görünümlü 4-5-1 oynatmak.Ilk yaribizim baslangiç hizimizi kesmeye çalisacaklar.0-0 bitecek ilkyari sonrasi oldukça kaliteli,ancak devamliligi olmayan Rommedahl'i ikinci yarida oyuna sokarsa vay halimize...Bizimkilerin ise bu maç iyi oynayacagina zerre ihtimal vermiyorum.Ancakrakibe her alanda yogun baski yapar ve hasbelkader bir gol bulursak sadece mücadeleyle kazanacagimiz bir maç olur.

Crazy_OfLu61_
03.09.2005, 12:29
Valla bu maçi ne olursa olsun alicaz aha burayada yaziyorum fatih 2 tane gol aticak... Demedi demeyin...

$FIRTINA61$
03.09.2005, 12:45
fatih terim cok sinirim kadliriyor hüseyini kesip selcuku oynatiyor

Mehmet
03.09.2005, 12:58
Bizim bir kaç oyuncumuz da olmasa Milli takimla hiç alakam olmayacak?
Güvencim kalmadi bunlara.. Aksam Ümit milliler son saniyelerde atilan gol ile kazanabilmis.

Yalniz söyle bir umudum ve düsüncem var.. Bu kupa maçlari
Almanya da oynanacak olmasindan dolayisiyla Türk taarftarlarinin
maçlara yogun ilgisi olacagi bilinmektedir.
Sirf bu ranti kaçirmamak için Türkiye'yi geride kalan maçlarini kazandirip
Türkiye'nin bu Finallere katilmasini saglayabilirler. Kimler bunlar malum rant otoriteleri.. Yok yoksa milli takim bu futbolla bir yere gidemez daha.. Umud ediyorum kalan açlarimizda hakemler bizi tutacak ve kazanmamiz için tüm tercihlerini Türk milli takiminin lehine kullanarak
milli takimimizin kazanmasini saglayacaktir.

Özkan Erdem
03.09.2005, 13:36
Birde yagmur var, zemin agirlasacak.. Allah yardimcimiz olsun..

Barış
03.09.2005, 13:41
Ilker Yasin...smileys/smiley5.gifSesi kapatip radyoyu mu açsak.

Armağan Dere
03.09.2005, 13:47
bu aksam isimiz zor arkadaslar zemin agir yagmurdan dolayi bi de defansta bi açik verip bi gol de yersek çok kötü olur çikamayiz o zaman ama tekkeyi oynatirsa terim biz bu maçi aliriz diye düsünüyorum

Barış
03.09.2005, 16:03
Fatih Terim, Danimarka savunmasinin boy ortalamasinin uzun olmasi nedeniyle hücum kurgusunu yerden oyunlar üzerine kurdu. Milli Takim'in Basantrenörü, rakibi derin paslarla yikmak istiyor

http://www.milliyet.com.tr/2005/09/03/spor/resim/aspo.jpg
Danimarka maçinin son hazirligini dün aksam I0nönü Stadi'nda kapali kapilar ardinda yapan A Milli Takimimiz güçlü rakibini yerden vuracak.
Hafta basindan bu yana çalismalarini sürdüren Ay - Yildizli ekibimizin teknik patronu Fatih Terim, Danimarka karsisinda uygulanacak taktigi de belirledi. Dörtlü savunmayla Ay - Yildizli ekibi sahaya sürecek olan tecrübeli hoca, Danimarka'yi orta sahada kilitleyecek, yerden ve derinlemesine paslarla rakip kaleye yüklenecek. Rakip savunmanin boy ortalamasinin yüksek olmasi nedeniyle tecrübeli hoca, uzun ve yüksek toplar yerine, takimi yerden oynatacak. Terim, bu nedenle orta alani kalabalik tutacak, forvette ise Fatih Tekke'yi tek oynatacak.
Bogaz'da Danimarka için pusuya yatan Ay - Yildizli takimda sahaya çikacak ilk on birin kimlerden olusucagi da merak konusu.
Yazili ve görsel medyaya kapali olarak yapilan taktik çalismalarinda Terim'in kalede Volkan'a, savunmada ise Hamit Altintop, Tolga, Alpay ve Ümit Özat'a sans verecegi ögrenildi. Orta alani kalabalik tutacak olan Terim'in; Gökdeniz, Serkan, Selçuk, Yildiray ve Hasan Sas'a forma vermesi bekleniyor. Taktik çalismalarda yapilan çift kale maçlarda ise tecrübeli hocanin orta alanda Serkan ile Okan arasinda sik sik degisiklige gitmesi dikkat çekti. Terim'in sahaya sürecegi on bir maç öncesinde netlik kazanacak.

Oruç
03.09.2005, 16:46
Kral'i ileri uçta tek basina oynatmasi bence büyük bir hata olacaktir.

Yaninda bizim takimda iyi oynamayan fakat Milli takimda iyi bir grafik çizen Gökdeniz'in olmasi takimimiz için bir avantaj olacaktir.

Böylece Kral yanliz kalmamis olacak ve de Gökdeniz'le daha iyi isler yapacaktir.

Benim korkum kale ve defans mevkiileri.Kalede oynayacak Volkan tecrübesizligine bir de acamiligni eklerse vay halimize!

Bir de defans var tabii.Tolga oynamaya oynamaya pas tutmaya baslamis sanki yaninda oynayacagi arkadasiyla iyi anlasmasi lazim yoksa Tomasshon defansin altini üstüne getirir tabii buna Gravessenin çikislari da eklenebilir buna da önlem alinmali.

Guests
03.09.2005, 18:56
Ne kadar eski kasar varsa milli takima çagirdi.hayret bisey yahuu.

Bu aksam o kadar da umutlu olmayalim.Kadromuz iyi ama güzel top oynayamiyoruz.Alpay tamam ama Fatih Akyel denen Çingeneyi niye milli takima aldi anlamak mümkün degilEdited by: Galafka

The Londoner
03.09.2005, 20:03
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle1 colSpan=3>http://img1.eurosport.com/z&#111;nes/v4/img/live/live_arrow.gif</IMG>18:151st Half</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD =livescortitle2 align=right width="44%">Georgia </TD>
<TD =livescortitle2 align=middle width="12%">0 - 1 (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l2/s22/e6243/live_lng2_spo22_evt6243_mtc123494.shtml)</TD>
<TD =livescortitle2 align=left width="44%"> Ukraine » (http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l2/s22/e6243/live_lng2_spo22_evt6243_mtc123494.shtml)</TD></TR>
<TR vAlign=top align=middle>
<TD =livescorbg2></TD>
<TD =livescorbg3></TD>
<TD =livescorbg3>Rotan42'
</TD></TR></T></TABLE>

Oğuzhan Görkan
03.09.2005, 20:22
ukrayna nin kazanmasi onlarla oynacagimiz mac icin bize avataj saglayabilir bence ukrayna bu maci almali eger bizde danimarkayi yenersek grup 2. si biz oluruz yani danimarka macimiz grubtaki son macimiz olur bu maci aldikmi tamamdir

immortal_TS
03.09.2005, 20:53
Hadi be yigitler alin su maçi da almanya yolunu yarilayalim.

Guests
03.09.2005, 20:56
kadro çok kötü.Hiç hosuma gitymedi.Neyse allah kerimdir

mini FaNaTiK
03.09.2005, 21:15
insallah yenecegiz ve almanyaya gidecegiz kadroyu bende pek begenmedim ama madem turksun goster urksun misali hepsi canla basla mucadele etsin yeter...

Kaya
03.09.2005, 21:20
Yuh olsun sana Hakan... Daha hangi golü atacaksin... smileys/smiley7.gif

mini FaNaTiK
03.09.2005, 21:44
atamayana atarlarmis hepimize gecmis olsun..

Guests
03.09.2005, 21:49
ikinci yari ümit i çikarmasi lazim yahu bu adam nasil oynar.

Bi de hasan sas in yerine gökdeniz

Saban yine bildigimiz gibi

mini FaNaTiK
03.09.2005, 21:50
almanyada gol kralliginda adam sabanin yerine koysa

Gülşen
03.09.2005, 21:51
Yok agbi, biz bu maçi çeviremeyiz... Eger yanilirsam da Fatih Terim ve Hakan Sükür'e sempati duymayaçalisacagima söz veriyorum... O kadar yani!

Guests
03.09.2005, 21:52
Saban bombos kaçirdi.Ümit Özat ne ise yarar biri bana söylesin!Defansta kanadini kapatamiyor,rommedahl her atakta cok rahat kullaniyor sag kanadi.Hücumda desen dogru dürüst bir ortasi yok.Ne bu ya ne bu!

Oğuzhan Görkan
ersun hocanin basini yakan hakan sukur u gorduk cok guzel oynadi fatih hoca galatasaryin artiklariyla bisey yapamazsin bole olmaz burdan alpayi kutluyorum cok guzel oynuyor tebrikler bu yasina ragmen helal olsun

Guests
Saaaaabaaan in yerine kimi koyacak.Gol krali olan kim???

Y.Sert
allah belani versin fatih hoca.sen türkiyenin gol kralini,türkiyenin en iyi kafa vuran adamini ortasahaya defansa yardima çagiriyorsun.la hoca golü kim atacak,saban ogli sabanmi.allah askina sagdan soldan bitane bindirme varmi.bir tek korner atmadik ya.ümitin yaptigi ortalar gene daglara taslara.sagdan hamit bir tek orta bile yapmadi.bu takim miktim sene gol atamaz.

Guests
03.09.2005, 21:54
Bide Hasan saskin var abi.Siz ona tahammül edebildiniz mi_?.Ben bayagi günaha girdim de

Oğuzhan Görkan
03.09.2005, 21:55
2006 bitti artik otursun da 2008 i dusunsun burdan maci ceviremeyizsmileys/smiley19.gif

Guests
03.09.2005, 21:56
Adam Fatih Akyel'i bile kadroya lamis yahu.Daha ne diyeyim.Essek defterdar olmus katir mühürdar.

Y.Sert
valla iyi oynayan yok.bende alpayi begendim.keske alabilseydik.bizde is yapardi.fatih tekke iyi.iyide adami yerden kaldirmiyorlar.zaten orta sahada oynuyor.

BDiler61
tümer hasan ümit in çikmasi lazim gökdeniz halil sola kimi sokabilir bilmiyorum ama girenin ümit ten iyi oynayacagi kesin.

Utku061
03.09.2005, 21:57
Hakan Sükür maçi bitirmistir! Helal olsun,umarim son maçi olur..Yuh yani o golde kaçmaz..Maçin kader pozisyonu..smileys/smiley7.gif

Y.Sert
03.09.2005, 21:57
o ümit denen serefsizi birakin çikarmayi milli takimin kapisindan içeri sokmak kabahat.

immortal_TS
03.09.2005, 22:00
valla ümit özat dedigin gibi abi hiç is yok ama genelde iyi oynamamiza ragmen son toplari yapamiyoruz ikinci yari insallah düzelir.

Y.Sert
03.09.2005, 22:02
ben hiç begenmedim.nasil iyi oynuyoruz.danimarkadaki maçta çok çok daha iyiydik.bence ersun yanali arariz biz.

Utku061
03.09.2005, 22:09
mükemmel bir gol okandan..haydin usaklar..

mini FaNaTiK
03.09.2005, 22:11
GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL

Y.Sert
03.09.2005, 22:12
hadi bakam.sans bizden yana.okan 10 tane vursun öle gol bidaha atamaz.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

mini FaNaTiK
03.09.2005, 22:14
Saaaaabaaan in yerine kimi koyacak.Gol krali olan kim??? ismini yazmayi unutmusum kusura bakma Halil Altintop

Punisher-61
03.09.2005, 22:35
Maci alman Kanalindan izliyorum ve Alman Spikerin söyledikleri aynen su: Hayret bu Hakan Sükürü neden hala oyunda tutuyor Fatih Terim anlamis degilim,yedekte Halil gibi bir Golcü dururken

Punisher-61
03.09.2005, 22:39
Simdi sunu dedi : ALOOOOOOOOO TERIM BEY YEDEKTE HALIL VAR UNUTMAsmileys/smiley36.gif

mini FaNaTiK
03.09.2005, 22:39
alman spikerlere benden kocamaan birsmileys/smiley32.gif

mini FaNaTiK
03.09.2005, 22:42
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo l

artik yolu yariladik bekle bizi almanya geliyoruz oraya

Punisher-61
03.09.2005, 22:43
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL iste buuuuuuusmileys/smiley32.gif

Punisher-61
03.09.2005, 22:56
2-2 YAZIKsmileys/smiley18.gif

Kaya
03.09.2005, 22:56
Nasil bir huydur bu insanlarda olan. 2-1 öne geçiyoruz hemen rakibi küçümsüyoruz. Ukrayna'yi da yeneriz Almanya'ya da gideriz. Ne biçim spiker ne biçim yorumcu bu böyle. Bu kadar büyük konusulurmu. Yuh olsun bize. Rakibi hemen küçümsüyen zihniyet hiçbir seyi haketmiyoruz...

Y.Sert
03.09.2005, 22:58
geçmis olsun.ama hala sansimiz var.bu danimarka yunanistani yener,yenerde biz acaba sevçenkoyu yenebilirmiyiz.yada son maçta arnavutlugu.

Oğuzhan Görkan
03.09.2005, 22:59
türlklerin kaderi bu hep son dakika smileys/smiley19.gifisimizi zora soktuk allah kahretsin bole sansi

Guests
03.09.2005, 23:00
Saban is back! Girdigi iki % 100 lük pozisyonlarin birini atsaydi hersey farkli olurdu!

canim TS
03.09.2005, 23:03
evet Hakan yine firtina gibi esiyor. Alman liginde 3 macta 6 gol atmis oyuncu yedek yüzde 200 lük gol kaciran Hakan 90dk oyniyor. Simdi konusun bakalim Ist. Medyasi topdan futbolun uzmani Ist.medyasi. Edited by: canim TS

mini FaNaTiK
03.09.2005, 23:05
bizim insanimiz birseyi zora sokmadan yapmaz bir kere rahat bir sekilde ne dunya kupasina ne de avrupa kupasina girdigimizi hatirlamiyorum..yine sansimiz var ama gercekten danimarkayi hem yaristan cikaracaktik hem de kendimizi biraz olsun rahatlacaktik beceremedik umutlar bir dahaki maca kaldi..

mini FaNaTiK
03.09.2005, 23:08
son soz olarakilker yasinin bu isi birakma vakti gelmiste geçiyor biel..daha maç bitmeden puanimizin 19 a çiktigini danimarkanin 12 de kaldiginibahsetmeye basladi. Bir taraftar gibi anlatmamali maçi. çok üzüldüm, galibiyeti kaçirdik.Maçin hakemi bence gelecek 10 yilin en iyi hakemlerinden biri olacak.Hakan Sükür e gelince,Ersun Yanal basarisizdi belki ama,Hakan Sükür den kurtarmisti bizi.Umarim play off oynariz..

Guests
03.09.2005, 23:08
Danimarka yaris disinda kalsa Yunanistan maçina asilmiycakti sansi bittigi için.Simdi danimarkanin da iddiasi var ve bu danimarka formsuz yunanistani çarsamba yener.Kaderimiz yine kendi elimizde son 2 maç 6 puan lazim...

oumaer61
03.09.2005, 23:11
lan ben bu hakemlerin gelmisini geçmisini ....... dahada söverdim ama forumda ceza almak var

ya hadi bizi anladik çekemiolar falan istanbul ayagina kayniyoruz da

ya bu uluslar arasi bi maç nasil sen böle bi hata yaparsin 1 diil 2 diil ya hirsimdan aglamak üzereyim saban salagi da 2 %100 lük pozisyonu kaçirsinsmileys/smiley7.gif fatih sultan tekke orta saha oynasin oh ne ala memleket

HAYRET BIRSEY YAsmileys/smiley7.gif

Emiroğlu
03.09.2005, 23:13
Yazik yazik,diyorum bu takimda ümit özat salagi,sabaniye oldukça hiçbisy olamaz ! Terim ne yapiyor? Ilk 11 tamamen yanlis çikmis ! Takima Gökdeniz gerek,bunu herkes sölüyor ! Ne biçim futbol anlayisi bu? O TOLGAYA da kocaman bir aferin burdaN!smileys/smiley7.gif

Ilker iti salak salak konusuyo,yok eline degmis falanmis filanmis.HIKAYE !Adam açik açik omuzuyla almis topu !

Penalti pozisyonu bile net bir penalti degil(verilebilirdi tabi o ayri)

BU ümit sasisina kafayi takmis durumdayim.Birlafim da tümere.Bu adamineden daha önce kadroyaalinmadi!

MADEMSABANLA FATIH OYNICAKTI NEDEN BULGARISTAN MAÇINDA IKISI BERABER DENENMEDI???????

AYRICA FATIHI ORTA SAHADA OYNATIP HAKAN SÜKÜRÜ TEK FORVET OYNATIP,ALMANYA GOL KRALLIGINAGIDENADAMI AKLINDAN BILE GEÇIRMEYEN ZIYNIYET KAHROLSUN !

mini FaNaTiK
03.09.2005, 23:18
beyler cikacaz korkmaya kaygilanmaya gerek yok hep ayin olaylari yasiyoruz cunku

SiNo
03.09.2005, 23:18
ben bu saban in

Gülşen
03.09.2005, 23:20
Yukaridaki yazilanlara katilmakla beraber... Tümer'le ilgili söylenene katilmiyorum.. Gol atmis olabilir ama en sinir bozucu olanlardandi... Onu çikarip Gökdeniz'i alacak umuduyla bekledik ama nafile... Topa bu kadar manasiz depar attiran, evirip çevirenve sonunda ölümüne yol açan bir adam yok yani...Gerçi Hasan Sas Tümer'i sollar ama neyse...

Oğuzhan Görkan
03.09.2005, 23:20
insallah gruptan cikariz dua etmekten baska care yok smileys/smiley19.gif

Emiroğlu
03.09.2005, 23:23
Bence tümer kadrola olmali.En azindan sol kanatta belki ümit sasisinin ortalari ile deli olmayiz.Bu maç için gökdenizi aradik ama yinede tümer kadroda olmali.(bence)

oumaer61
03.09.2005, 23:26
evet tümer bütün maç boyunca dolandi durdu ayagina aldigi toplarin %90 ini ezdi bana göre hakem olayi da danimarkanin golü goldü ona sözüm yok ama sabanin pozisyonu penaltiydi sultan maçta 20 tane tekme yedi birine kart vermedi hüseyinin sari gördügü pozisyonda danimarkali oyuncu ''kesinlikle'' kirmizilikti daha ne diyim

Emiroğlu
03.09.2005, 23:28
Yazik yaaa.33 yasindaki inek,tek forvet oynuyo,SULTANIMIZ defansta kademeye giriyo.Allah sizin..tövbe tövbe ya.Bu maçta Gökdeniz nasil oynamiyor anlayamiyorum.Halil nasil oynayamiyor anlayamiyorum.Adam 3 maçta 6 gol atmis,çok formda ama burasi almanya degil rezilliklerin ülkesi Türkiye !

The Londoner
03.09.2005, 23:45
Macin kilit ani Hakan`in macin baslarinda atamadigi gol. Bu gol herseyi degistirecekti.

Fatih Tekke guclu rakiplere karsi oynanan milli maclarda son vuruslarda gereksiz bir telas yasiyor. Sansi da yaver gitmeyince, baska maclarda rahat gol yapacagi pozisyonlari neticelendiremiyor. Gosterdigi mucadelenin karsiliginda bir gol atmaliydi.

Huseyin`in rakibin oyununu nasil bozdugunu oyuna girdikten sonra gorduk. Bu onun en buyuk ozelligi zaten. Topu kullanmaya gelince, bildigimiz Huseyin... Ne kadar basit oynarsa o kadar verimli oluyor.

Terim, Hakan`i ikinci yari o kadar oyunda tutmaktansa Gokdeniz`i veya Halil`i kullanabilirdi. Yahut maca Hasan Sas yerine Gokdeniz`le baslayip, Halil`i de ikinci yari Hakan`in yerine kullanabilirdi.

Kalan 3 macta 1 beraberlik alma luksumuz vardi (o da Danimarka`nin Yunanistan`dan puan alacagi varsayimiyla) ve onu daha ilk macta kullandik. Simdi kalan 2 maci almak gibi bir zorunlulugumuz var. Bizim beraberligimizle Ukrayna grup birinciligini garantiledi yanilmiyorsam. Boylece, kendi seyircisi onunde stressiz bir mac oynayip Turkiye`ye karsi bir galibiyet daha almak isteyeceklerdir.

Son soz: Uluslararasi tecrubesi bu kadar yuksek bir takimin 10 dakika da olsa skoru koruma becerisi gosterememesini ancak Turk mantalitesiyle aciklayabiliyorum.Edited by: The Londoner

o_SaRal
03.09.2005, 23:48
yaw nasilsa beraberlik yaramiyo 93 te atsan noluuur atmasan nolur. allain vikingleri. som ilker yasin nolacak. yok 19 puana çiktik yok bekle bizi almanya....smileys/smiley7.gif

KeeN
03.09.2005, 23:58
Evet yorum morum yapmaya hiç mi hiç gerek yok.Hiçbirimiz Fatih Terimden daha iyi bu isi bilemeyiz.

Bence bu maçi Som Agizli ILKER YASIN'in yüzünden kaybettik.Ugursuz adam.

uygar_trb
04.09.2005, 00:00
yaw nasilsa beraberlik yaramiyo 93 te atsan noluuur atmasan nolur. allain vikingleri. som ilker yasin nolacak. yok 19 puana çiktik yok bekle bizi almanya....smileys/smiley7.gif

aynen yaaaaaaaaaaaaaaaaa

hakem 5 dakka vardi o ziyanlik hikmet karaman bu saatten sonra farketmez dedi gördük senin farketmeziniiiiiiiiiiiiiiiismileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

bi de fatih orta saha ön liberoluik yapiodu bi arakademelere filen girioduonu da anlamadimsmileys/smiley7.gif

Emiroğlu
04.09.2005, 00:07
Evet yorum morum yapmaya hiç mi hiç gerek yok.Hiçbirimiz Fatih Terimden daha iyi bu isi bilemeyiz.

Kesinlikle Fatih terimin sisirildigi kadar büyük bir hoca olduguna inanmiyorum.Maçta hangimiz Gökdeniz girmedli demedik?O som agizli ilke ryasin bile bunu dedi ! Ayrica Hangisi daha mantikli 31 golle SULTAN olan adamin yaninda almanyada 2 maçta 6 gol atan adam ile baslamak mi yoksa tek forvetli(inekli)bi takimla baslamak mi? Fatih terim bu isi biliyordemekki! komik !Edited by: lazoliii

Kaya
04.09.2005, 00:08
Bu küçümseme hastaligini neden yenemiyoruz anlayamiyorum. Maçin bitimine daha çok var ama öne geçince hemen hikaye yazmaya basliyoruz. Bekle bizi Almanya biz geliyoruz. Almanya zaten orada duruyor biz büyük konusarak bunun cezasini çekiyoruz.

Baksanabize Almanya biz çile çekiyoruz...

KeeN
04.09.2005, 00:15

Kesinlikle Fatih terimin sisirildigi kadar büyük bir hoca olduguna inanmiyorum.Maçta hangimiz Gökdeniz girmedli demedik?O som agizli ilke ryasin bile bunu dedi ! Ayrica Hangisi daha mantikli 31 golle SULTAN olan adamin yaninda almanyada 2 maçta 6 gol atan adam ile baslamak mi yoksa tek forvetli(inekli)bi takimla baslamak mi? Fatih terim bu isi biliyordemekki! komik !

Sana simdi direkt olarak hak vermem lazim.Normal, düzdüsüncede de sana hak vermem normaldir.Çünkü yaptigin tespitler dogru tespitler haklisin.Bu tespitlerin aynisini yillardir futbolla hasir nesir birisi olarak ben veya bir baska arkadasimizda maçtan sonra siralayabilir.Simdi En az yirmi tane Terim hatasi siralarim ve hepsine de herkes hak verir.

Maç sonunda yorum yapmak kolaydir çünkü hersey olup bitmistir.Burada Fatih Terim'i hiçbirimiz küçümseyemeyiz, adam bastan oyuncularini ve taktigini böyle verdi gerekli oyunculari da degistirdi ve nihayetinde de az daha mutlu sona ulasiyorduk.

Emiroğlu
04.09.2005, 00:24
Dogru az daha ulasiyorduk ama olmadi güzel kardesim.Fatih terimi yerin dibine sokmak istedigim yok,ne de olsa uefa kupasini aldi adam.Dogruya dogru.Nasil senol hoca dünya3.sü olduysa.Benim sinirlendigim çikarilan ilk 11.Anlatmak istedigim 2.yarida yaptigi degisiklikler yerine,benzer kadroyla ilk 11 çiksaydik daha iyi olurdu.Hem ilerleyen dakikalarda yapacagi olasi hasan içeri-okan disari,ya da gökdeniz içeri-okan disari, degisiklikleri maçin gidisatina daha cuk otururdu diye düsünüyorum.

Ha birde fatih terime en çok sinirlendigim mantiksizligi ise,allah askina kardesim,madem fatih ile saban beraber oynicakti,neden bulgaristan maçinda denemedin de fatihi çikarip hakani oyuna aldin?Adamlar ilk defa Danimarka gibi kritik maçta beraber oynadilar.Bu büyük aptallikti bence.

Saygilarimla.

Bu arada düzeyli elestirin için ayrica tesekkür ederim.

KeeN
04.09.2005, 00:31
"Hiç kimse merdiveni elleri cebinde tirmanamamistir."

Söyledigin gibi ikinci yari yaptigi degisiklerle ilk 11 baslasaydi mükemmel olurdu.Ama ilk 11 deki takimda az biraz fantezi olsa bile tutarli bir dizilise benziyordu.Hasan Sas çok formdaydi.Ilk 11 olmasi dogaldi.Selçuk ise Hüseyinden daha iyi pas yüzdesine sahipti ve daha dinamik oldugu için seçilmis olabilirdi.Demek istedigim ilk 11 de tutabilirdi.Biz ancak ikinci yari oynanan futboldan tatmin olduk ve neden ilk 11 böyle degildi diyoruz.

kutoz
04.09.2005, 00:48
Trabzonspor'lu futbolculari elestirenlere, bu aksamkitaktik, futbolcu tercihleri ve sonuç kapak olsun.
<UL>
<LI>Orta sahada ikinci yari görev verilen Hüseyin, çok mu kötüydü?</LI>
<LI>Transfer olup baska takima gide Tolganin, pesinden aglayanlara ve Eller'i begenmeyenlere soruyorum, ikinci golde kimin hatasi vardi. Skoru korumak için oyuna kim girdi, gol de kimin hatasi vardi.</LI>
<LI>Tolga yerine oyuna, posterininin asilmasini istemediginiz Gökdeniz girsey di sonuç 2-1'mi biterdi, 3-1'mi biterdi, yoksa yine 2-2'mi biterdir.</LI>
<LI>Senol Günes'i elestiren arkadaslar söylesin; üst üste bu ligde 4 kez Türkiye sampiyonu olmus, UEFA sampiyonu olmus bir takimin teknik direktörünün yerinde Senol Günes olsaydi, yarin merdya ne yazardi.</LI>
<LI>Saban Sükür'ün iki net pozisyonda gol atamamasini görmezdengelip, ikinci yariya neden Fatih'in yerine Halil Altintop'la baslamadik diye yorum yapanlari görmezden gelip, kendi özümüzden çikan ve formamizi sirtlayanlari burada acimasizca elestirmenin mantigi var mi?</LI>[/list]

2-2 biten maç için aslinda konusulacak çok sey var. Fakat biz ne kadar elestirirsek elestirelim, TV.de ki yorumcularin kendi tuttuklari takimin futbolculara toz kondurmadiklarini görünce, saskina dönüyorum. Hal böyle olunca, neden biz BMN.de acimasizca elestirelim ki futbolcularimizi. Bu kadar kaygan bir zeminde, her kesin nalinci keseri gibi kendine yonttugu bir ortamda, artik Bordo-Mavi formayi sirtalayan futbolcularimiza sahip çikmamizin zamani gelme di mi ?

Hüseyin veFatih; alinlarinizdan öpüyorum sizi, bizi en iyi sekilde temsil ettiginiz için. Biliyorum ki, sizin yetenekleriniz bugün oynadiginiz futboldan daha üst seviyede. Ama malesef, basinizda bir Senol Günes yoktu...

Ali_Aydın_29
04.09.2005, 00:50
isimiz alllaha kaldi.çok zoooor çoookkk.

Hüda Topaloğlu
04.09.2005, 00:54
Bence bugun biz iyidik, fatih terimi ne sisirmek ne batirmak gerekir. Kötü bir teknik adam oldugunu kimse diyemez, ama Milli takimin basina artik bunlar gelmemeli. Atrik kabak tadi verdi bence. Gelsin bi yabanci bi teknik adam, mesela Lucescu yada baska kaliteesi ortada olan biri, biktik ayni suratlari gore gore ya

KuĞu
04.09.2005, 00:57
yahu arkadas adamlarin attigi bariz golü yok eliyle aldi yok koluyla aldilarla sen milyonlarin önünde milleti futboldan anlamiyor sanip küçük düsüyorsan yada hala fanatik gözü kör akli kit yorumlar yapiyorsan ve sen hala türk futbolunun içerisinde aktif bir rol aliyorsan, bu kafa iste asla basarili olmamiza izin vermeeeezzzz! Sen yanina yorum yapsin diye oturttugun teknikdirektörün fatih terimin yaptigi hatalari kendi yorumuyla söylerken ve sen bu yorular karsisinda onun koruyucusu hamisi gibi bu adamin yorumlarini saptirmaya çalisirsan ve en önemlisi HADDINI BILMEYIP ALISMIS OLDUGUN RABBENA HEP BANA ZIHNIYETIYLE AVRUPAYA AÇILMAYA ÇALISIRSAN adamlar böyle 90+3 te takat gider. Geçmis olsun hepimize, 2 iki maç deplasmanda bu medyadan uzak oldugu için takimi sansli görüyorum ve kazanacagimiza inaniyorum.

kenone
04.09.2005, 01:01
ümit özat iskencesi ne zaman son bulacak onu çok merak ediyorum sansa sakatlanmaz da ha bu adam gider emre nihat sakatlanir buna bisiy olmaz tövbe estagfurullah ya

kutoz
04.09.2005, 01:05
Açikcasi ben ümidimi kaybettim. 2-1 öndesin sen, bu seni bir sekilde daha da rahatlatacak bir skorken, sen transfer oldugu takimda forma bulamayan Tolga'yi oyuna alip skoru korumaya çilisiyorsun, üstelik yine bu süre zarfinda sana saldirmaktan baska çaresi olmayan danimarka'yi görmezden gelip kontratak futbolda etkili olabilecek Gökdeniz'i oyuna almazsan, basina uzatmalar da ancak böyle bir skor gelir.

Yazik... Hem de çok yazik, canim Türkiye'min insanina...

Not; Yarin ki gazetelerde sizce ne yazacak? Milli Takimin basinda Senol Günes ya da Ersun Yanal olsaydi ne yazacakti? Lütfen bunu, çok saglikli düsünün ve Senol Günes'i öyle elestirin...Edited by: kutoz

kenone
04.09.2005, 01:09
yok ya bu hatalari senol hoca veya ersun yanal yapsa dagatmisti istanbul basini

Berat
04.09.2005, 01:39
Ben Hakan Sükür'ün kötü oynadigina katilmiyorum.. Fatih Tekke 2 pozisyona girip kaçirsaydi bu kadar acimasiz olacak miydiniz çok merak ediyorum.. Bence Hakan Sükür göze batacak kadar kötü oynamadi, hatta geriden sisirilen birçok topu basariyla yere indirdi..

Fatih Tekke'ye gelince; büyük maçlarda kendini inanilmaz kasiyo,asiri motivasyondan kaynaklaniyor galiba..Ilk golden nce sol ayagiyla Okana attigi pas çok iyiydi, sonuna kadar mücadele etti ama fizik güç olarak zorlandi..Gerede'de olmamanin sikintilarini yasiyor hala..

Fatih Terim; maça hiç bklenmedik bir 11 ile basladi.Planlari tutmayinca 2. yari yerinde degisiklikler yapti, sansi da yaver gitti.. Bence de Selçuk ve Hüseyin gibi 2 kesicinin önünde Tümeri serbest adam oynatarak pozisyon bulma düsüncesi yerindeydi.. Hakan Sükür her ne kadar kötü oynamadiysa da 2. yari Gökdenizi ya da Halili alabilirdi oyuna (golü attiktan sonra) ama Tümer çikmak istedi..Tümer'in yerine Tolgayi degilk de Gökdenizi alsa daha iyi olabilirdi..

Sonuçta berabere kaldik..Karsimizdaki takim da Danimarka..Bence abes bir sonuç degil ama son dakika golüyle 2 puan birakmak üzücü tabii ki..

Not: Seyirci beklenmedik düzeyde iyiydi..Çarsiyla anlasmis olabilirler..

cicero
04.09.2005, 01:40
Gerçekten Ilker Yasin yerine hernagi bir kahveden bos bir adam getirip koysan o da ayni sekilde anlatirdi.

yaw som agizli , bilgisiz, tahrik eden, akilsiz ne derseniz diyin. bunun gibi herifler futbol medyasinin tepesine çökmüsler! ayni ülkemizdek siyaset yapilanmasi gibi.

beyler ellerinizi vicdaniniza koyun, böyle bir 5 dakikada gol yememiz muhtemel degil miydi. fatih terimin taa eski milli takim ve galatasarydan bizi alistiran o son dakikalrda oynadigi bilinçli oyun nerde?? böyle ciddi, büyük bir takim olur mu!!! 18-19 yasinda bi herif oyuna girio bizim kasarlari birer birer geçip golünü yapistirio, hani bu ne neyin tecrübesismileys/smiley18.gifsmileys/smiley7.gif

karsimizda çok daha düzenli bi takim vardi! ilk golleri ben geliyorum dedi. yaw 5milyonluk parmak ucu kadar danimarka benim ülkemi yiyip bitirdi. tamam bunlar avrupa sampiyonu bile oldular diyceksiniz ama artik benim ülkemde bütün platformlarda bunlari ezmeli!!!smileys/smiley11.gif

rica ederim bari bu forumda ilker yasin gibi som agizlalarin yaptigi yorumlara yer vermeyelim!! yok penalti yok elle oynama, yaw saban efendi bakti topu kaleye atamio kendini ativerdi hemen yere. ha çalinabilirdi ama maçin kaderi de o degildi.

Emiroğlu
04.09.2005, 01:44
Bence hakan sükür igrençti igrenç ötesiydi.Eger fatih kaçirsaydi elbette bu kadar üzerine gitmeyecektim(kendi adima söylim)Çünkü o trabzonsporlu,bizde trabzonsporluyuz.Eger böyle igrenç bir ligde mücadele veriyorsak,ve bu derece igrençliklere milli takim alet ediliyorsa fatih kaçirdiginda isime geldigi gibi davranmak hosuma gidiyor.(milli takim adina üzülüyorum tabi)

Ayrica fatihin kondisyonu bence yeterliydi.Adami yerden kaldirmadilar.Beden de ancak bu kadar dayanir artik.

Ve kesinlikle gökdeniz oyuna girmeliydi.Tolga-tümer degisikligi bana eller-tayfun degisikligini hatirlatti smileys/smiley7.gif

Güle güle almanya,bundan sonrakiler formalite maçlari benceEdited by: lazoliii

kutoz
04.09.2005, 01:50
Sonuçta berabere kaldik..Karsimizdaki takim da Danimarka..Bence abes bir sonuç degil ama son dakika golüyle 2 puan birakmak üzücü tabii ki..

Not: Seyirci beklenmedik düzeyde iyiydi..Çarsiyla anlasmis olabilirler..

Yorumlarinin bir çoguna katilmamla birlikte, Hakan Sükür'ün kaçirdigi o iki pozisyonda, gözlerim Fatih'i aramadi degil. Yani daha teknik bir forveti... Almanya'da ayin futbolcusu seçilen bir Halil Altintop'la baslamis olsaydi Hakan Sükür'ün yerine sonuç ne olurdu diye düsünmüyor degilim. Ya da sakatliktan çikmis ve son 45 dk. takiminda forma giymis Nihat olsaydi bu takimda...

Ama maç bitmis... Bu noktadan sonra, yüregimin attigi nokta olan Trabzonspor'uma dönüyorum hep. Bu yüzdendir ki, Fatih ve Hüseyin'in performanisini masaya yatirmayi tercih ediyorum.

Fatih senin de dedigin gibi kendini kasiyor, final maçlarinda. Ama yine senin ilave ettigin gibi, sakatliktan çikmis Fatih'in sergiledigi bu performansi da, onun yasadiklarini yasamis hiçbir futbolcusergilemez, sahada kaybolur giderdi.Hüseyin ise, bizdeki performansinin üstüne çiktigi kanisindayim. Orta sahada kestigi ve çaldigi toplarla, takima olumlu katki saglamistir. Umarim bu Trabzonsporumuza da yansir.

Önümüz de Ukrayna maçi var. Açikcasi çok fazla da ümidim yok. Umarim Almanya'ya gideriz de ben utanirim...Edited by: kutoz

Altan 61
04.09.2005, 01:54
Yazik bizlere.....turk futbolu husrani suruyor 2002 den beri hic bir maca sevinemedik ,kabus ustue kabus kulup veya milli takim.
Futbolda tam ileriye dogru gittimiz anda ,simdi o kadarda geriyi geliyoruz.....
Tam sevinecektik,kac zamandur o sevinci bekliyordum tam tersi olmus yine ,ne yaziki bu son dakika sendromunu atlatamiyoruz.....

Macla ilgili bir kac kelime soylemek istiyorum :

-Hakan kacirdi gollerinlen yine kendini gosterdi....(hem ilk yarida hem 2-1 den sonra ve kameranin son anda gortesi poziyonu 300 de yuzluk golleri atamadi)

-Okan(veyagokdeniz)ve huseyin len baslasaydik bence bu maci farkli alirdik.
Hasan sas tek top tutumadi ,tuttu toplari hep kaybetti ve yildiray bence cok kotu tercih adam yeni sakatliktan gelmis hic formda deyildi.

-Fatihimiz nedense su milli maclara telas edip atamiyor,son pozisyonlarda ayaki tutuluyor sanki....

-Fatih terimin bence kendi bile beklemedi bir skor oldu icin tolga yi girdirip defansi hemen guclendirmek istemis ama tamamem tersi olup dengelleri bozmus (aynen tbz famagusta maci gibi).Bence son dakikalara gokdeniz girseydi rahat 3uncu golu atardik.

baris_aykan
04.09.2005, 02:16
fatih terimin aciklamalarini dinleyince biraz sasirdim herkes uyumdan bahsediyo ne uyumu yaa dunya kupasi gidiyo iste ne olucak

Berk Akçay
04.09.2005, 02:22
ya bu nasil maçtü böyle abi yaa yikildim su 2. golu yiyince

l-m
04.09.2005, 08:42
Maçi tribünde izleyebilmek için Yeni Açik'ten bilet aldim, arkadaslarimla beraber 2 saat öncesinden maça girdik, giriste 20 dakika kuyrukta beklemek disinda sikinti yasanmadi. Taraftar olarak çok güzel bir kitle vardi, hem genç, hem bayan, herkes tezahüratlara eslik etti, bunun disinda sahadaki oyun bekledigim gibi olmadi. Hakan Sükür'den bu kadar kötü oyun beklemiyordum, kaçirdigi goller için degil, onun disinda aynen Mehmet Yilmaz gibi sadece kostu. Fatih maçin sonlarina dogru toplara kosmamaya basladi, sanirim kondisyon eksigi, açikçasi büyük maçlarda çok fazla hirslaniyor ve enerjisini kontrol edemiyor olabilir. Fatih Terim'in Tolga degisikligi disindaki degisiklikleri bence yerindeydi, Danimarka'nin buldugu 2 pozisyonu gole çevirmesi ise manidar. Özetle maç beklemedigimiz bir oyun ve beklemedigimiz bir skorla bitti, esas sorun maçtan sonra basladi. Arkadaslarimla gittigim maçta moral bozuklugu ile kimseyle vedalasmadan çikmis olmam bir an önce eve gidip bu maçi unutma istegimden kaynaklaniyordu ancak sanirim emniyet(!) çok sikiydi. Girisleri kontrol amaçli stadin etrafini çepeçevre saran teller kaldirilmamis ve tüm seyirci 10m. genisligindeki koridordan çikmaya zorlanmisti, hal böyle olunca maç sonucundan kahrolan seyirciye o uzun tel çitlerden atlamak kalmisti, neyseki sadece(!) 2 çiti atlayip disariya ulasabildik. Dün aksam kendi adima bir karar aldim, insana insan muamelesi yapilmadigi yerlerde bir daha maç izlemeyecegim ve böylece Türkiye'de hiçbir seyin degismedigini bir kez daha anladim. Seyirci ayni, mantalite ayni, polis ayni, oyuncu ayni, takim ayni, neyse Fenerbahçe-Galatasaray derbisi hangi hafta, bunlarla zaman kaybetmeyelim(!)...

Punisher-61
04.09.2005, 09:13
Fatih TerimHANGI MANTIKLA HANGI AKILLA Hakan Sükürü kaptan yaptismileys/smiley7.gif

sanatik
04.09.2005, 09:48
cok güzel anlamli yazilar var konuda özellikle macdan sonra iletilen.

kendi oyuncularimiza, hocamiz destek cikma mesajlari yerli yerinde. Uygun zamanda, cok dogru ve önemli buluyorum.

Ah keske kaleci volkanda sakatlanmis numarasi yapmasad bir dakika daha az oynasaydikda diyorum ama sanirim gol 93 icinde geldi, yinede kurtaramazdik korktugumuz basimiza gelecekdi, sevinemedik bile ne zaman bitecek diye sürekli dakikalari kontrol etmeye baslmisdik öne gecdikden sonra.

Ne yapalim artik alisdik gibi, böyle maclarda beraberlik hastasi olduk artik. Yensek dünyalar bizim olacak ama olmuyor iste. Hatta Ukrayna sonucu rezilliginden sonra ( 0:3 ) kayipedilen önemli puanlar ardindan artik bu is bitmisdir demeye baslmasidim ya dün ilk yarida pek ümidim yokdu firsatlarida cömertce harcayinca ve kendi kalemizde önemli gol pozisyonlari verince. Bunuda bil gol yemeden bitiremedik maalesef. Öne gecmemiz gereken macda kendi sahamizda sayisiz gol pozisyonu veriyoruz ve kontradan gol bulmaya kalmisiz. Kesinlikle fatih terim hatasi, Olsen en akilli sekilde hazirlamis, oynatmis takimi, takim oyunu mükemmel seviyede, adamlar topu kaptirdiklari yok nerdeyse ve alismislar birbirilerine bizde oldugu gibi o su bu oynamadi diye haftalarca sorun yasanmiyor oralarda adamlar isini yapip deplasmanda takir takir topunu oynayip gollerini atabiliyorlar, bunda ülkenin ne kadar ufak olmsi önemli degil ne kadar dogru isler yapmis olmalari önemli. Ve gördük aradaki fark sen havada karada suda marsda, yaylada 2 lemen 3 lemen gereken rakibine karsi önce gol yiyorsun sonrada aklin basina geliyor gerekli kadroyu kurabiliyorsun. Ilk yarida tek alpay ile fatih tekkeyi görebildim.

ilerleme olacak gibi görünüyor. Ukrayna macini kestirmek kolay degil. Sanirim ikinci yariki kadro ile baslar terim hem deplasman maci oldugundan, hem ilk yari kadrosundan bekleneni alamadigindan. Gökdeniz sanirim oynar bu karsilasmasda ikinci yari.

umarim bu sefer seviniriz 95 dakika sonra. ancak almanya icin sevinme firsatini yeniden elde edebilmek icin toplam 6 puan daha alabilirsek danimarka ile yunanlar berabere kalmalari veya danimarkanin kazanmasi gerekiyor. Yunanistan kazanmasi ile bizim carsamba 3 puan daha kazanmamiza sevinemizde bir ise yaramayacak ve bu yüzden dünki sevincimizi carsambaya degil danimarka - yunanistan macina ertelememiz gerekiyor. Sevinirmiyiz derseniz,Kesinlikle diyorum ümitleniyorum, gitsekde gitmesekde inschallah sevinecegiz cunkügidemezsek bicakcidankurtuluruz artik sanirim.

Edited by: sanatik

kelkitli29
04.09.2005, 10:47
vallahi bilmiyorum sizleri ama benim uzun zamandir izledigim (hatta belkide ilk kez) en iyi milli takimdi. O kadar güzel oynadikki helal olsun. Ben sizlere katilmiyorum. Fatih Terim cok iyi hoca. Hakan Sükür de bence dün cok kötü oynamadi, ama Halil oynasaydi daha iyi olurdu. Hüseyin cok sasirtti beni. Adeta macin yildizi gibi bise oldu. rakibin ne kadar oyununu bozdu. Alpayi almadigimiza yaniyorum. Bence bu takim Ukraynayi yener. Adamlar zaten garantilediler, pek kasmazlar tahminim. kalan iki macida yenersek insallah play-off tayiz. biz iki macida yendikmi, greek ler 3 maclarinida kazanmalilar.

Ukrayna - Türkiye
Kazakistan - Greek

Arnavut - Türkiye
Danimarka - Greek

Greek - Gürcistan

su an 3 takimdan en avantajli biziz genede. Fakat dedigim gibi 2 macida mutlak kazanmaliyiz.

antagonist
04.09.2005, 11:25
Dün statta olan arkadaslar görmüsleridir:Bi pankart vardi:"Fatihlere basarilar"diye.Bi tarafta Sultan'in fotografi,diger tarafta Fatih Terim'in...

antagonist
04.09.2005, 11:33
Onur Belge'nin bugünkü yazisindan:

"Bu arada bir de ?Hakan Sükür var? diyenler... Bosverin Allah askina! Türk ulusunun ?Milli Takim? gururuyla bu kadar oynanmaz. Böyle bir günde daha fazlasini yazmak istemiyorum..."

Nytre
04.09.2005, 12:14
hakan sükürün yerine fatih gibi kivrak çabuk ve teknigi daha iyi bir futbolcu olsaydi sonuç daha farkli olabilirdi.. fatih hakansüküre hakan sükür de fatihe ayak uydurumadi...

sonuç rezalet.. baska bir sey degil..

kutoz
04.09.2005, 12:18
Milli Takim'in çok iyi oldugu kanisinda degilim ben aksam. Bu belki de uzun süredir kötü olan milli takimin vasatin biraz üzerine çikmasiyla, iyi gözükmesiydi bence aksam ki tablo. Çünkü Milli Takim'a çagrilan ve sakat oldugu için çagrilmayan futbolcularimiza baktigimizda, hakkatten kaliteli bir kadro yapimiz var. Ama aksim bilhassa ilk yari çikarilan kadro ile son dakikalarda yaptigi degisiklikle Fatih Terim'in hata yaptigi kanisindayim. Buda Fatih hocanin, takimla çok fazla beraber olamamasindan kaynaklanmis olabilir.

Alpay iyimiydi. Çok iyi olmamakla birlikte, yine de iyi isler yapti. Taki Danimarka'nin attigi ikinci golde, Tolga ile birlikte adami kaçirmalarinda çok hatalilardi. Yani ölümüne kaçirilmamasi gereken bir pozisyonda, adami kaçirdilar ve sevincimizi bir kaç maç öteye gönderdiler.

Yaniliyorsam düzeltin lütfen. Danimarka'nin son dakikalarda oyuna aldigi futbolcu bize gol atti sanirim. Ve bu oyuncu 20 yasinda. Bence buradan hem Fatih Hoca, Hem de Senol Hoca ders çikarip, biraz daha cesaretli davranabilirler. Mesela Senol Hoca, oynadigi son maçlarda gol atan Ufukhan'a böyle bir sans verebilir diye düsünüyorum.

imported_Suha
04.09.2005, 12:40
hakan sükür daha maçin basinda diriyken o golü atmaliydi..bence su ana kadar süper ligde golü bulunmayan hakanin oynamasi vede halil altintop (bundesligada 6 golü var ve ayin futbolcusu seçildi..) disarda durmasii.demekki milli takimda kosan degilde hatir ugruna kadro yapiliyoooo..yaziklar olsun fatih hoca....

takimin oyununa gelince sifira sifir elde var sifirr.....fatih nerde oynucagina sasirdi??adam o kasdar kostukii topa vuracak mecali kalmadii..allahtan bir asistle kurtardii..2002 world cup.ta çin iskencesi yasatan hakan sükür dünde bir yenisine daha yasatti...okan o gülü atmasa ki büüyk bi sans maçi 2-0 yeni bitircektik..herhalde fatih hocanin duuasi tuttuu...

61viya
04.09.2005, 14:24
Henüz hiçbisey bitmis degil hepimizin bildigi gibi...Umuyorum ki,2006ya giden biz olacagiz...

Terim hakkinda yüksek müsadenizle yorum yapmak istemiyorum,tipki spiker oldugunu zanneden adam hakkinda yorum yapmak istememem gibi...

Fatihim,suyum,gururum...Terim ilk 11de baslattigi ortasahanin abuklugunu biraz geç farketti...Golden sonra çarketti sanirim.Ve Fatihimizin orta sahaya kadar gelmesini o istedi...Fatih keyfinden yapmadi bunu yani...E tabi,Hakan Sükür,az biraz zahmet edip,geriye gelmeyince,is yine fatihime düstü...Dikkat ettim,kameranin çektigi her karede vardi Sultan...Bizim kaleden,rakip kalenin uçlarina kadar...Aklin yolu bir,Fatih Terim hangiakla hizmet,Gökdenizi almadi oyuna sahsen çk merak ediyorum...Bunu bilmeyecek kadar mi kör?? Fatih dedin mi Gökdenizdir,Gökdeniz dedin mi Fatih...Sen birbirini böylesine güzel taniyan iki kardesi nerde bulacaksin milli takimda??

Velhasil kelam ben yine de umutluyum...Umarim 2006yi bizzat yerinden takip edecegiz...

bordox
04.09.2005, 15:49
Fatih Terim hocayim diye geçinmesin bir daha Hakan Sükür'ü oynatacagim diye Fatih Tekke gibi ceza sahasinin her yerine hakim ve tek vursu özelligi olan futbolcuyu orta saha ve hatta defansa yardima gönderip adami bitirdi.

Yaziklar olsun bunlada kalmadi Gökdeniz almsi gerekirken Tolga'yi aldi.Ilk yari Hüseyin'i oyuna almayarak fazla sayidaofansif ortasaha futbolcu ile gol atacagini sanarak yanildigi gibi,defansa adam sayisini artirip defans yapacagini sanmakla kalmayip defans kurgusunun içine etti.

Orta saha da ayaginda top tutup ileriye tasiyacak hizli Gökdeniz veya Halil'i alacakken yaptigi degisiklik Tolga.

Fatih Terim sen hocaligini gözden geçir.Birde Ümit Özat gibi bir adami ne diye solda oynatiyorsun be adam.Bos birak orayi hiç degilse diger futbolcular orda adam olmadigini bilip ona göre oynasinlar.

Vektra58
04.09.2005, 16:15
Bu Hakan Sükür'den Biktim artik. Bu futbolcunun yaptigi ***** yüzünden artik milli maç izleyesim gelmiyor. Bir an önce Hakan Sükür defteri hiç açilmamak üzere kapatilmalidir.

Danimarka Maçinda Hakan Sükür'ün yüzünden 90 dakika resmen 10 kisi oynadik. Hücuma Hiç bir katkisi olmadigi gibi Eline geçen pozisyonlari cömertçe harcayarak diger arkadaslarinin haklarini gasp etti. Diger on oyuncumuzun emegine yazik. Attigimiz gollere gelirsek, tamamen futbolcularimizin kisisel basarilarinin sonuncunda attik. Sagolsun! Hakan Sükür Takimin organize ataklarini Auta ve Kalecinin üstüne vurarak, Danimarka savunmasinin sigorta görevini üstlendi.

Yeter artik Hakan.... Defol Git......................

Bu****** Sükür'ün Yüzünden olan Fatih Tekke'ye oluyor. Takim 10 kisi oynadigi için Teknik Direktör Fatih'in üstüne normal bir futbolcunun kaldiramayacagi yükleri yüklüyor. Nasil mi? Fatih Tekke Defansta kademeye girer, Fatih Tekke Orta sahaya yardim eder, Fatih Tekke Hücum hattina top tasir, Top tasirken karsi takim oyuncularinin attiklari tekmelere maruz kalir, Fatih Tekke orta yapar, Fatih Tekke Gol atar... Yazik be yazik, bu çocugu saf mi buldunuz. Hakan Sükür ***** elini kolunu sallaya sallaya kaptanlik yapacak diye Fatih Tekke'yi eziyorsunuz. Hakan Sükür bu takimda oynayacaksa Fatih TEKKE oynamasin arkadas.Fatih TEKKE,Hakan Sükür gibi ***** oynayacak kadar yerlere düsmedi.Edited by: momentus

Guests
04.09.2005, 16:29
Arkadas ne derseniz deyin hangi lakabi takarsaniz takin hakan sükür Türk milli takim tarihinin en basarili golcüsü(istatiksel olarak).Ama bu oynamaliydi anlamina gelmez.Tabi ki oynamamasi gerekirdi.Bu adamlar misyonunu tamamlamistir.Suçlu olanHakan,Alpay,F.Akyel gibi adamlardan hala medet uman Fatih Terim'dir.Hakan da milli takimi babasinin çifligi saniyor.Hakan artik çagirilsa bile kabul etmemesi lazim.Ama o erdemMaalesef Hakan'da yok.F.Tekke için söylenecek fazla söz yok.Çünkü onunyerine Hakan oynadi.Fatihbir orta saha oyuncusu gibi oynatildi.Bana göre de gayet iyi idi.Ayrica bu kadar zor gol atip bu kadar basit gol yiyen bir Takimdan fazla sey beklemek hayalcilik olur.Oyuncular Bireysel olarak kaliteliamabirbirleriye uyumlari yok.Elveda Almanya.Umarim 2008 içinFatih Bey yeni ve genç bir milli takim olusturmayi basariir.Ama2008 elemelerinde hala Hakani oynatirsa sasmasin kimse.Hatta bana öyle geliyor ki bu hakan ölse bile bunlar ruh çagirip onun ruhunu oynatmaya çalisir.Sahislar geçicidir.Kalici olan kurumlardir.Keske bunu o ********* de anlayabilse... Edited by: momentus

Erbay
04.09.2005, 16:37
Son dakikalarda geriye çekilmeseydik yenecektik.Yildiray ve hasan sas çok kötü oynadi.Ümit Özat çok adam kaçirdi.Ikinci yarida çok iyi oynadik.Hakan sükür bu kadar gol kaçirmamali.Fatih yanlis yerde oynadi.Hakem de cem papiladan beterdismileys/smiley7.gif

Alptuğ
04.09.2005, 17:12
f.terimi kadrosunu gorunce maci izleme arzum kalmadi alpay umit ozat selcuk hakan sukur bu takimda is yok halil gibi formda bi oyuncu oyunda yok umit karan gibi bi golcu takima dahi cagrilma di 4 haftadir oynuyo mu acaba diye merak ettigim h.sukur ilk 11 cikiyo 90 dk oyunda kaliyo gokdeniz gibi bi oyuncu sonradan blie oyuna girmiyo maci kazansak bile sans olacakti bence topla oynadik ama iyi oynamadik rakip cok daha iyiydi bu beraberligin bas kahramani f terimdir yoksa biz bu danimarkayi e yanalla her turlu yenerdik ukrayna macinda biseyler ispat etmeye calismaz insalllah f terim

MrbLack
04.09.2005, 17:39
kralmis...ne krali ya bu ******** ....
yaw bu adam için mi aliniyo alinmiyo tartismalari olduu...
KRAL ÖLDÜ YASASIN FATIH SULTAN TEKKE

Edited by: momentus

Fatih Ersoy
04.09.2005, 18:05
Ya bu selçuk lig de ne yaptida milli maçta oynatildi hala anlamis degilim. Birakin ALLAHinizi severseniz biz bu kadro ile birakin ikinciligi 4. olsak o bile ii

#10 Fietra
04.09.2005, 19:15
Maçi Eski Açik tribününde tam ön sirada Milli Amigo Birol ile birlikte izledim nitekim ortamdan pek hosnut degildim.Seyirci çok iyi falan denilmesine ragmen olmasi gereken kadar degil ancak ortalamanin üstünde bir seyirci vardi.Zaman zaman komple bütün stadin bagirmasi sonucunda etkileyici bir atmosfer olustu ama bütün maça yayilmadi.

Inönü'nün yapisi gerçekten çok güzel.Yanki yapan bir stad.Ancak dün sunu anladim Kapali'dan baslatilmayinca bu isler olmuyor.Federasyon para ugruna yakmasin bu takimi ve bizi.

Milli Amigo Birol'a da 36 yillik hizmetinden dolayi saygi duyuyorum ancak sadece 1-2 tezahüratla olmuyor.Zaten çogu kisi de dinlemedi onu.90 dk. boyunca Milli takim'i desteklemeye çalissam da istedigim zevki alamadim.

Maçi sorarsaniz pek hatirlamiyorum derim size.Daha8 dk.'dayiz diye düsürken skorbord'un 20 dk.'yi göstermesiyle adeta sok oldum.

Kisaca sunu eklemek istiyorum Hamit ve Ümit ile bek bizim için sorun oluyor.

Keleşoğlu
04.09.2005, 22:48
golu yememizin tek sebebi son dakkalarda geriye cekilmemiz

antagonist
05.09.2005, 00:19
Maç 1-1 ken Fatih Terim Gökdeniz'i çagirdi.Gökdeniz baya bi isindi,nerdeyse buharlascaktismileys/smiley36.gif

Sonra Tümer golü atti,Fatih Terim de gitti Tolga'yi aldi,defansi 5ledi.Sunu herkes bilsin ki Türk takimlari defans yapamiyor.En iyi savunma hücumdur...Al Gökdenizi ortaya,çek Selçuk'u Hüseyinin yanina,Okan'i da biraz geriye al bakalim orta sahadan top geçecek mi?Biz böyle korkmaya devam edelim.Sonra da ne Avrupa Sampiyonasi'na gideriz,ne de Dünya Kupasina...

TSunami
05.09.2005, 10:20
iste size büyük hoca f.terim. iste büyük golcü ****** .

birinci sahis maça yildiray-h.sas-tümer gibi bir orta saha ile basladi. amaci maçi bastan koparmakmis. o zaman 11 forvetle çikip 20 tane atsaydik. bu kadar mi anliyosun futboldan. 2-1 den sonra oyuna tolgayi alip 3 stoperle oynayip hem takimi savunmaya yöneltiyosun hem de asil skorun artabilecegi zamanda yaninda da gökdeniz-halil gibi hizli hücumu seven adamlar varken. fatih tekke yi orta sahaya çekip adami futboldan düsürüyorsun.

ikinci sahis sana ne diyeyim. düs yakamizdan artik.

ve medya. inanilmaz hatalar yapan fatih terim ikinci yarida yaptigi degisikliklerle yine muhtesem teknik adam yaptilar. sahada sadece dolasan inanilmaz goller kaçiran saban iyi mücadele etmis. fatih tekke bekleneneni veremiyomus. savunmaya gelsin, orta sahayi yönetsin, rakibe bassin, gol atsin. baska isteginiz. isterseniz iki de çay getirsin fatih. maçin tamaminda dökülen tümer bir golle kahraman oldu. alpay yaptigi tüm hatalara ragmen neredeyse maçin kahramani.

birseyi anladimbu ülkede ne basinda ne kulüplerde teknik ve idari yönetimlerde yer alan kisilerde futboldan anlayan bir tek kisi yoooook. Edited by: momentus

Ayhan Yüksek
05.09.2005, 11:36
Of of yazacak çok sey var ama ne yazsam nedesem sonuç degismiyor. Bikere zihniyet bozuk, dökülen tümeri gol atti diye göklere çikaran (ki okanda gol disinda yoktu bence) Hakan sükürü kaçirdigi yüzde yüz pozisyonlara ragmen çok iyi bulupta Fatih Tekkemi elestiren kör zihniyet olduktan sonra birsey degismez. Ilker yasin denen futbol cahili benzeri adam çok memlekette bakin maçta ilkerin bazi sözleri; serveti danimarkadaki maçta çok begenmis yoklugu sorunmus ama alpay boslugunu doldurabiliyomus Allah Allah servet neymis be milli takimimizin en önemli eksiklerinden biri necatiymis tüh tüh necati ve milli takim nekadar tezatlar ve dün aksam kanal d de milli maçla ilgili haberde söylenen söz Fatih sayisiz gol kaçirdi Allah Allah biz baska maçmi seyrettik acaba golleri kaçiran saban elestirilen her tarafa kosturulan Fatihim, ondan sonra gel sende basarili ol bu zihniyetlemi...

TSunami
05.09.2005, 11:51
***** gördügünüz yerlere hakan koyunsmileys/smiley36.gif

Kimi
05.09.2005, 12:13
Fatih Terim geldiginde onu yere göge sigdiramayan medya nerdesin simdi???

Fatih Terim'mis kendi takiminda forma bulamayan adamlari ilk 11'de baslatmasi ne kadar akilci bir tercih???

Tümer;kendi takiminda adam yedek kulübesine mahkum olmus ama ne hikmetse Milli takimimiz da ilk 11'de hayret dogrusu.Attigi golden baska hiç bir yarari dokunmadi takima.Sözde sol kanat oynayan bu oyuncu 1 tane(!) isabetli orta yapmadi tebrikler!!!

Hasan Sas,sahada gezinen bu adam ne defansa ne de ofansa olumlu bir katki yapmadi ama 45 dk sahada kaldi tebrikler!!!

Saban;bu adamin futbolla iliskisini kesmek lazim.Volkan'in verdigi pasta Saban yerine Sultanimiz olsaydi simdi serefli(!) medyamiz O'nu yerden yere vuruyor olacakti!!!

''Fatih büyük maçlarda,stresli maçlarda kendini kasiyor'' diyenlere de katilmiyorum!
Geçen sezon deplasmanda oynanan D.Kiev maçini bir kez daha seyretmenizi tavsiye ediyorum!

Kaleci Volkan;Biz bu Rüstü'yle olmaz diyorduk O'ndan daha beteri geldi.Bir Allah'in kulu da çikip demiyor ''Kapattigin köseden nasil gol yiyiyor'' tebrikler!!!

O maçta teknik direktör Senol hoca veya Ersun Yanal olsaydi simdi istifalari isteniyor olacakti!

Bir tebrik de Fatih Terim'e;Maçta bir tane organize atak görmedim,gören varsa bana da söylesin!

ozcilingir
05.09.2005, 13:30
Tümer'in tam kapasite ile oynayamayacagini biliyorum diyorsun ve o adami takima aliyorsun, sen çok dahi bir teknik direktörsün, sana ne demeli bilemiyorum. plan ve programinin ne oldugunu ben anlayamadim. Sen bize anlatamadin. Ukraynayi yensende artik faydasi yok, Danimarka'yi sansla karisik 2-1 yenmek üzeresin 2-3 dakika oyuna hakim olamadin, maçi sahadaki futbolcular kurtardi sen son 2-3 dakikada o çocuklari kiskandin ve maçin berabere bitmesine sebep oldun. Birde anlamadigim birsey var seni kiskaniyorlarmis ? Acaba seni kim kiskaniyor merak ediyorum, kiskanilacak ne hünerin oldugunu ben daha göremedimde ( top oynadigin yillarida çok iyi bilirim ).

Küpün bosalmisdi doldurmayami geldin ! Veya getirdiler.

Milli takimlardan sorumlusun ya ! hadi bakalim genç -menç-minik kaç adam bulacaksinda TÜRK futboluna kazandiracaksin veya kazandiracaksiniz. ??

Hakan SÜKÜR'ü yardimci antrenör yapmani tavsiye ederim idmanlarda çok iyi top toplar.

SaygilarimlaEdited by: ozcilingir

carlito
05.09.2005, 13:56
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="492">
<t><tr><td valign="top"><div ="hB"> Yaa sabır!</div>
04.09.2005</span>

En akıllısı direkte bağlı derler?

En aklısı direğe bağlanacak kadar tehlikeliyse diğer az akıllıları da varın siz belirleyin?.

Danimarka maçı için söylenecek çok şey var, ben sizlere başlıkları
vereceğim sizler cevaplarını bulun. Derin yorumlara girmeyeceğim;

- Danimarka ile deplasmanda yaptığımız ilk maçı düşünün. 1-1
berabere kalmıştık. Hangi maç daha iyiydi? Arada fark görüyor musunuz?

- Alaturka futbol ile alafranga futbol arasında ne gibi farklar var.
Türkiye ? Danimarka maçından örneklerle bunu açıklayabilir misiniz?

- Bir iş yerinde sık sık genel müdür değiştirmenin gerekliliğine inanıyor musunuz ya da istikrar için ne gereklidir?

- Parayı kazanmak mı önemlidir yoksa kazandığın parayı korumak mı? Bunu dünkü futbolla açıklar mısınız?

- Kazanmaya mecbur olduğunuz bir savaşta hem de kendi
topraklarınızda, kalenizi savunurken son anda düşman askerini
burnunuzun dibine kadar sokar kurşunu alnınıza yer misiniz?

- Düşmanı yenmek için Allah Allah nidalarıyla üzerine giderken 35?lik
eski tüfekleri mi kullanırsınız yoksa hedefi vuracak daha dinamik
ateşli silahları mı?

- Bir savaşı kazanmak için hedefi vuranlar; tetikçiler mi olmalı yoksa cephane taşıyanlar mı? (Ör. Okan ve Tümer)

- Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı lafı sizce doğru mu?

- Size yaşamanız için üç şans veriliyor, tek şart ilkini iyi kullanacaksın! Nasıl kullanırsınız?

- Moliere gibi sadece paraya sahip olmak ve onların üzerinde oturmak
bütün değerlere sahip olmak demek midir? Topa sahip olmak ve onunla
yanlamasına oynayarak zaman geçirmek galibiyeti getirir mi?

- Sizce ?kendini kandırmanın? kaç yolu vardır? İki örnek verir misiniz?

Bunları cevaplarsanız dün geceki maçın analizini kendi kendinize daha
iyi yapmış olursunuz. Çünkü insanlar kendilerine soru sormaktan
kaçtıkları için doğru cevabı da bulamıyorlar?

Bir de ipucu vereyim;

Hakem Hakan Şükür?e panaltı vermedi diye bütün gazeteler inliyor! Terim dahil?

Ama kimse Hakan Şükür?ün kaçırdığı %100 üç golden bahsetmiyor! Niye?

İŞTE TÜRK FUTBOLUNUN;

AÇMAZI DA BU!

AYMAZI DA BU!

OLMAZI DA BU!...

Gerçekleri görmüyor durmadan bahane üretiyoruz?

Böyle gederse değil 2006, 2066 da hayaldir?

</td>
</tr>

<tr>
<td height="8">

</td>
</tr>

</t>
</table>

Osman Tanburacı </span>

Berat
05.09.2005, 14:02
''Fatih büyük maçlarda,stresli maçlarda kendini kasiyor'' diyenlere de katilmiyorum!
Geçen sezon deplasmanda oynanan D.Kiev maçini bir kez daha seyretmenizi tavsiye ediyorum!

Ben de diyorum ki; Dinamo Kiev rövansinda, Athletic Bilbao maçlarina, Milli Takimin önceki büyük maçlarina bir bak..Ya da bana D.Kiev maçindan baska bir örnek ver..

Bizim amacimiz Fatih Tekke'yi kötülemek degil,asla olamaz da..Ama Fatih Tekke'nin büyük maçlarda kendini asiri derecede strese soktugu, bunun da asiri motivasyondan kaynaklandigi gayet bariz..Rahat olamiyor maalesef..Mental eksiklik..

Mollasalihoğlu
05.09.2005, 14:35
isinize bakin ule.

fatih abimin en kötü hali yeter bize,her haliyle saban'in kaçirdigi o golü atardi.

berat'in fatih sevgisini sorgulamaya gerek yok ama o ''Bizim amacimiz Fatih Tekke'yi kötülemek degil,asla olamaz da'' diyerek savunma yapma geregi duymus. bence gerek yok berat tekke

gurbetçi 61
05.09.2005, 16:16
yaziklar olsun terime fatih gibi avrupa gol krali bir futbolcuyu,takimin mutlak kazanmasi gereken maçta defansif oynatiyor,bu kafayla almanyaya ancak turist olarak gideriz

Oruç
05.09.2005, 16:25

Ben de diyorum ki; Dinamo Kiev rövansinda, Athletic Bilbao maçlarina, Milli Takimin önceki büyük maçlarina bir bak..Ya da bana D.Kiev maçindan baska bir örnek ver..

Bizim amacimiz Fatih Tekke'yi kötülemek degil,asla olamaz da..Ama Fatih Tekke'nin büyük maçlarda kendini asiri derecede strese soktugu, bunun da asiri motivasyondan kaynaklandigi gayet bariz..Rahat olamiyor maalesef..Mental eksiklik..

Örnek istiyorsan verebilirim mesela!

2002-2003 sezonu Sükrü Saracoglu Febe 2-TS 1(Gol Fatih Tekke)

2003-2004 sezonu Olimpiyat stadi Gese 1-TS 2(1 gol Fatih Tekke)

2003-2004 sezonu A.Aker stadi TS 3-Bejeke 0(1 gol ve 1 asist Fatih Tekke)

2004-2005 sezonu Sükrü Saracoglu stadi Febe 2-TS 1 (gol Fatih Tekke)

Bunlar stesli maçlar olsa gerek!

Kisaca Derbiler desek nasil olur?

Edited by: thepatfhinder

Berat
05.09.2005, 16:56
2004-2005 sezonu:

6 derbi 1 gol

2003-2004 sezonu:

6 derbi 2 gol

2002-2003 sezonu

6 derbi 1 gol

* tüm derbilerde oynadigini varsaydim..oynamadigi derbiler olsa bile tablo çok degismez..

Oruç
05.09.2005, 16:58
Adam tek basina bunu yapabiliyor,bunun da basarili sayilmasi lazim ama öyle düsünülmüyormus demek ki!

Ne yapsin agziyla kus mu tutsun???!

Emiroğlu
05.09.2005, 16:59
Bencede kesinlikle stresle veya asiri motivasyonla alakasi yok. ! Fatih her zaman Fatih'ti ve Fatih olacak.Küçük maç olsada büyük maç olsada. ! Stresse kapildigi yorumuna kesinlikle katilmiyorum. ! Bence çok saçma !

Crazy_OfLu61_
05.09.2005, 19:13
Türk takimlarinin en büyük fobisi 90 + da gol...

Böyle oldumu moralim bozuluyo demek yetmiyo direkman çöküyorum...

antagonist
06.09.2005, 21:37
Danimarka maçinin gol görüntüleri için tiklayin (http://s5.ultrashare.net/hosting/dl/32a01eb9612dbabd/)

mini FaNaTiK
06.09.2005, 21:48
saol laz kopat kardesim

Goromlu
07.09.2005, 14:00
ya yoq kardesim bu fatih terim teknik direktör oldugu hemen anlasildi adam hemen galatasaraydan futbolcu çagiriyo eskiden takimda 4 tane trabzonlu garanti oynardi simdi tek fatih danimarka maçinda gördük hakan sükürü maçi bitirdi resmen yaa 10 kisi oynadik bu arada lazkopat kardes goller için saolsmileys/smiley2.gif