PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hakan Şükür'e ve Onun Zihniyetindekilere Tepki

mashal61
11.04.2010, 19:11
Öncelikle taraflı tarafsız genellikle beğenilen bir maçı geride bıraktık. Ancak maçtan sonra gerek futbol programlarında gerek yorumcuların değerlendirmelerinde sanki maçta Egemen'in pozisyonunda penaltı verilmeyerek Bjk'nin hakkı yenmiş gibi bir ortam yaratılmaya çalışılıyor. Bu güzel maçı konuşmak yerine penaltı pozisyonuna dikkat çekmek isteniyor. Bilerek ve isteyerek Bjk hakemlerin üzerine gidiyor. Bjk'li yönetici açıklamalarında açık açık Bjk'nin hakkının yendiğini savunuyor. Bunun sebebi aslında basit ama konumuz o değil. Burada Trabzonspor taraftarları olarak özellikle Stadyum programında Hakan Şükür'e bir tepki verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu tepki, sadece Hakan Şükür'e değil bu zihniyetteki herkese Trabzonspor taraftarının cevabı olacaktır.

Maçta Egemen'in pozisyonu genellikle penaltı olarak değerlendirildi. Buna ben de katılıyorum. Ancak ondan önce bir pozisyonda Burak'ın topa doğru bir koşusu var. Uğur İnceman'ın ise Burak'a (!) bir koşusu var. Yani topla hiçbir alakası yok ve Burak'ı çekerek indiriyor aşağı. Çekmese belki Burak o topa dokunacak ve gol olacak. Burada sorun şu. İki tarafın da verilmeyen bir penaltısı var. Bjk'nin hakkı yenilmiş gibi yazılar yazılıyor. Egemen'in yaptığının penaltı olduğunu söyleyenler, Uğur İnceman'ın yaptığına değinmeden geçiyorsa yazılarında, buna sessiz kalmayalım. Tepkimizi gösterelim. Stadyum programı bu akşam saat 20.40'da başlıyor ve 2 saat boyunca devam edecek. Trabzonspor taraftarını bu süre içerisinde bu pozisyonla ilgili hatırlatmayı yapmaya ve Hakan Şükür'e tepkimizi koymaya davet ediyorum.

Hakan Şükür'ün 11 Nisan 2010 tarihli yazısı: http://fanatik.ekolay.net/Trabzonspor-4-kaleci-de-hatasizdi_6_YazarDetay_171792_115.htm (http://fanatik.ekolay.net/Trabzonspor-4-kaleci-de-hatasizdi_6_YazarDetay_171792_115.htm)

İşte_bazı_yazarların_es_geçtiği_penaltı_pozisyonun a_Rıdvan_Dilmen'in_yorumu_ve (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20100410/dilmenden_macin_analizi.html?ref=cokok_2#yorumlaro ku) pozisyonların görüntüleri.

Programın mail adresi:
stadyum@trt.net.tr (stadyum@trt.net.tr)

Erdal DİLEK
11.04.2010, 19:51
............

Hekimoğlu
11.04.2010, 19:53
Gereksiz.Kudursun adiler.

Bera B.
11.04.2010, 19:55
Hakan Şükür'ün espri kabiliyeti sıfırmış.

"Dört kaleci de. ay aman üç işte nihihhi.."

Çok komiksin.

Hürgün Aygün
11.04.2010, 19:57
Stadyum programına mail atalım bi şeyler yapalım.

albatros
11.04.2010, 19:59
iyi güzel diyorsunuz da kimi kime şikayet ediyoruz ki?
TRT bildiğimiz TRT değil artık.
gördük bunu son zamanlarda.

Paksoy
11.04.2010, 20:00
aslında stadyum ahep mesaj atalım zaten bi şekilde tepki göstermek için bi neden yapıyorlar

biltrabzon
11.04.2010, 20:01
evet bu saban oglu sabana haddini bildirmek lazim.

bkandil
11.04.2010, 20:02
Hakan Şükür'e önerim,
Egemen'in kaleciliğini çok beğendiysen GS'ye Franco'nun yerine transfer ettir :D En azından FB'den o golü yemezdi Egemen :D

Adam 3 hafta öncesinin kuyruk acısıyla yazmış ne yapsın. Dilin, pardon klavyenin kemiği yok...

magicyattara
11.04.2010, 20:03
Yazısını okudum..açıkçası Hakan Şükür'den beklemediğim bir yazıydı..o da diğerlerine uymuş maalesef..

Rıdvan'ın yüzü zaten g.tüyle bir olmuş..telekulak rezaletinden sonra hiç utanmadan yerini almış..

Bunlar böyle..değmez tepkiye..

bkandil
11.04.2010, 20:04
...

Bunlar böyle..değmez tepkiye..

Kesinlikle...

Ahmet Kuru
11.04.2010, 21:29
Biz Taraftarız,oda taraftar...
Yorumcu değil elbette...
Normal böyle şeyler yazıp çizmesi..

SEDAT
11.04.2010, 21:31
- Her önüne geleni yorumcu yaparsan olucağı bu tabi ...istanbul yalakası nerden görmüş topun ele değdiğini...

Napoli
11.04.2010, 21:31
süper bir başlık şimdi çıldıryordum evdee mail atalıma rkdaslar.. bu herif ne dediğini bılmıyor

KENDİNE GEL HAKAN KARSINDA TRABZONSPOR VAR!!!!

Kaya
11.04.2010, 21:39
Trabzonspor nefreti ile yorum yapan Ömer Üründül'e anlaşılan Şaban'da eklenmiş...

Stadyum programından özellikle bu sene çok fazla bir şey beklemiyorum... Galatasaray eksenli bir program...

Napoli
11.04.2010, 21:40
e-mail Gonderdim.

My
11.04.2010, 21:40
Yazısını okudum..açıkçası Hakan Şükür'den beklemediğim bir yazıydı..o da diğerlerine uymuş maalesef..

Rıdvan'ın yüzü zaten xxxx bir olmuş..telekulak rezaletinden sonra hiç utanmadan yerini almış..

Bunlar böyle..değmez tepkiye..Şu kısım harika olmuş :D

hamucera
11.04.2010, 21:43
iti ki izlememişim yoksa büyük günaha girecektim

hakan denen herif zaten savunulacak bir yanı yok, gs ile yaptığımız son maç vardı fener ile kapışırken avni aker de 4-1 yenilmiştik o maçta gol atınca şampiyon olmuş gibi sevinip hareket çeken o değil miydi, adam değil işte hiç birisi

bordo61
11.04.2010, 21:44
Hakanda geçen haftaların acısı var

Ne yapsın garibim :)

My
11.04.2010, 21:44
Bizim memlekette düzen böyle kurulmuş.
Herkes İstanbul sempatizanı.
Bü sürü zihniyetine dahil olmayan bizlere hepsi gıcık.
Çünkü ayrkırıyız.

:)

Emre Çömez
11.04.2010, 21:45
Futbolumuz gereken cevapı veriyor zaten :) bize gerek yok :)

My
11.04.2010, 21:46
Ayrıca bu Hakan'ın ilk halt yemesiymiş gibi... Adam açık açık bizden hazetmiyor.

Oruç
11.04.2010, 21:52
Stadyum'da Erdoğan Arıkan Bursa maçını vermek üzereyken "...Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmeye çalışan Bursaspor..." diye bir cümle sarf etti.

O ilk gerçekleşeli yıllar oldu. Trabzonspor'un amblemindeki yıldız cikletten çıkmadı.

Halit Akyüz
11.04.2010, 21:54
Stadyum'da Erdoğan Arıkan Bursa maçını vermek üzereyken "...Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmeye çalışan Bursaspor..." diye bir cümle sarf etti.

O ilk gerçekleşeli yıllar oldu. Trabzonspor'un amblemindeki yıldız cikletten çıkmadı.

Olur böyle vakalar. Trabzonspor taraftarı yakalar.

Cafer Bulur
11.04.2010, 21:54

Ayni seye ben de takildim.

Türkiyede bir ilki gerceklestirmis olan Trabzonspordur,bunu gözardi ediyorlar.

Ümit Küçük
11.04.2010, 21:56

abi mail atalım şuna çıksın özür dilesin....

pinaradnan
11.04.2010, 21:56
Allah günah yazmasın şabana benziyor zaten

magicyattara
11.04.2010, 21:57
Hakanda geçen haftaların acısı var

Ne yapsın garibim :)

Hakan'ın 5-1'lik meşhur Bursa kupa finalinde,Bursa'nın santraforu olduğunu biliyorsunuzdur umarım..:)
Geçen haftanın değil,yılların acısı onda ki..

magicyattara
11.04.2010, 21:59

Bizi kanıksadılar artık..yani 4 takımdan sonra bir ilk demek istiyorlar heralde...biz çok farklı yerlere geldik..şampiyon olamasak da çok büyüdük geçen yıllarda..
Takılmayalım bunlara..:)

Cafer Bulur
11.04.2010, 22:00
Birakin ugrasmayalim,konussun dursun.

Belki yillar sonra bir ikinciyi gerceklestirmek üzere olan demek istemistir.

bordo61
11.04.2010, 22:00
Hakan'ın 5-1'lik meşhur Bursa kupa finalinde,Bursa'nın santraforu olduğunu biliyorsunuzdur umarım..:)

İnan hatırlamıyordum Murat abi

Bu bilgi cuk diye oturdu. Bende hatırlamaya çalışıyorum nerden darbe almış olabilir diye büyük bir darbeymiş ki acısı geçmemiş :)

Oruç
11.04.2010, 22:01
Bize yapılan şeyler periyodik olarak tekrarlanıyor. Bir değil, iki değil. Bir kaç olay olsa gözardı edilebilir belki ama dediğim gibi döngüsel olarak tekrarlanıyor bu tür şeyler.

Ah yönetim. 3-4 nokta transfer yapalım da şampiyon olalım seneye. Bu tür şeyler duymak istemiyorum artık.

Cafer Bulur
11.04.2010, 22:05
Bize yapılan şeyler periyodik olarak tekrarlanıyor. Bir değil, iki değil. Bir kaç olay olsa gözardı edilebilir belki ama dediğim gibi döngüsel olarak tekrarlanıyor bu tür şeyler.

Ah yönetim. 3-4 nokta transfer yapalım da şampiyon olalım seneye. Bu tür şeyler duymak istemiyorum artık.
Trabzonsporun artik tartisilmamasi icin yeniden sampiyon olmasi lazim.

Bizim bu tip seylere tepki vermemiz sart ama sampiyon oldugumuzda bunlar gündeme bile gelemez.

Canberk
11.04.2010, 22:27
Herkez gondersin icinden gelenleri....

EMiRHAN61
11.04.2010, 22:32
sistemin , düzenin elemanı , düzenin bozulmasına tabiki sinirlenecek saldıracak oyana buyana. ben alıştım.

mhayri
11.04.2010, 22:32
Ciddiye almaya bile değmez...

Emirhan Makul
11.04.2010, 22:35
Amannn ;

He hakan , he bjk'liler he medya , egemenin pozisyonu penaltıydı hakem hepde bizi tuttu bjk yi biçti var mı ötesi evet öyle oldu bizde beraberliği aldık elinizden geleni ardına koymayın.

Sizin aldığınız bedavadan 3 puanlara sayarsınız bunlarıda.

Ercan DEMİRCİ
11.04.2010, 22:36

Yok ya ne özrü bunların özrü kabul olmaz kaç oldu bu yeter. . .

Hepsi aynı bunların ağzımı bozmak istemiyorum...:mad:

Ilelioglu
11.04.2010, 22:37
Ne yazdigini kendi de bilmiyor....:cool:

Samet KILIÇ
11.04.2010, 22:37
Ömerin lafa bak ya;Anadoluda bulunan herkesin içinde gs,fb,bjk takımlarının birisinin sevgisi vardır...Bu adam elime geçmesin...

Ilelioglu
11.04.2010, 22:39
Ömerin lafa bak ya;Anadoluda bulunan herkesin içinde gs,fb,bjk takımlarının birisinin sevgisi vardır...Bu adam elime geçmesin...

Evet icimizde büyük bir nefret var...:rolleyes:

Halit Akyüz
11.04.2010, 22:40

Trabzonspor'lular hariç doğru.

Samet KILIÇ
11.04.2010, 22:42
Trabzonspor'lular hariç doğru.

Trabzonsporu işin içine katmadı işte....

zafercalikoglu
11.04.2010, 22:44
yorumlarda Rıdvanın üzerine tanımam
o da fb maclarında taraf oluyor ama en yiiyisi o

Kubilay ŞAHİN
11.04.2010, 22:49
Yahu takılmayın Hakaaanımaa.. Sikender babası kızar sonra..

4 Kaleci he.. Fanatik'e başlığı kimin attığı belli oldu..

La ilahe..

pReN@_61
11.04.2010, 23:03
Çatlasınlar...

Canberk
11.04.2010, 23:18
Yolladim bir mail :D
Gerizekali daha kacinci takim Uefaya gidiyor haberi yok bir sezon daha devam etseydi cinconda ogrenirdi ama olmadi :D

Hasan Ayvenli
11.04.2010, 23:24
Yazısının başlığını gördüğümde sabah heralde Şenol Hoca'yı kastediyo dedim. Yaptığı değişikliklerle oyuna büyük etki ettiği için. Sonra Egemen'i görünce sen de onlardanmışsın dedim. Ulan ne kadar kolay bu spor yazarlığı. Bi de dünyanın parasını kazanıyo bu adamlar.

Bi de Yemen Ekşioğlu mudur nedir. O da acaip saçmalamıştı maç yazısında. Oha dedim.

mashal61
11.04.2010, 23:27
Stadyum programını biraz izledim şimdi. Burak'ın pozisyonunu Türkiye'de çok oluyor, hakemin görmesi zor falan diye geçiştirdiler. İşte bu yüzden Türk futbolu ilerlemiyor. Hep İstanbul takımlarını kayırarak hep İstanbul ağalarına yalakalık yapanlar yüzünden. Böyle bir değerlendirme olur mu Allah aşkına? Türkiye'de çok oluyormuş, bak sen! Bir pozisyonun penaltı olması için Türkiye'de az olan bir şey mi olması lazım? Bu tipte yorumcuları zaten kaale almıyorum da Türk futbolu için üzülüyorum ya gerçekten yazık bize bunları yorumcu diye reva görüyorlar...

UmutBaykan
11.04.2010, 23:28
Ya ne penaltısı varmış orda afkursunlar.

OLCAY ÇAKIR
11.04.2010, 23:28
Kanaltürk yıkılıyor... Nerden açtıysam...

Erdal
11.04.2010, 23:29
Tarafsız olduğunu düşünmesem de Rıdvan ın pozisyon ve futbolcu yorumlarını beğenirim...Takım ve falcılık denemelerinde çuvallaması vaka- i adiyeden oldu...

Hakan a gelince gelmiş geçmiş en önemli futbolculardan biri...Ama asla yorum yapabilecek kadar zeki olduğunu düşünmediğim için mecbur kalmadıkça dinlemiyorum...Umut u da takdir ederim mesela...Ama ne bileyim Umut da yorum yapamaz her halde...Uğur Meleke çok önemsediğim bir isimdir...Onu da okumak keyiflik dinlemek zulüm...En iyisi Sergen valla...Güldürürken düşündürüyor :)

Erdal
11.04.2010, 23:30
Kanaltürk yıkılıyor... Nerden açtıysam...

Olcay abi eyredemeyenler için özetleyiver :)

Burçak
11.04.2010, 23:32
http://www.kanalturk.com.tr/video/?vId=canli
ne yüzsüz adam bunlar yaa
hakem beşiktaşın 3 puanını çalmış tüm Türkiye görmüş..
Ağlayın lan sümsükler!

ESER
11.04.2010, 23:32
Yazısının başlığını gördüğümde sabah heralde Şenol Hoca'yı kastediyo dedim. Yaptığı değişikliklerle oyuna büyük etki ettiği için. Sonra Egemen'i görünce sen de onlardanmışsın dedim. Ulan ne kadar kolay bu spor yazarlığı. Bi de dünyanın parasını kazanıyo bu adamlar.

Bi de Yemen Ekşioğlu mudur nedir. O da acaip saçmalamıştı maç yazısında. Oha dedim.

yemen eksioglu denen soytariyi muhattap alip kizmam bile. karadenizliyim gecinip istanbul yalakasi tiplerin sahidir kendisi.. kendisine kizmiyor sadece kompleksi kisiligi icin aciyorum..

hakan sukur suana kadar tarafsiz bir tavir sergiliyordu , oda tabela yazayim cogunluga saksak yapayim yolunu secerse kolpagillerden ziya, sinan engin ve gokmen ozdenak ailesindeki yerini alir,,

bu uyduruk duzen adamlari icinde sayilari az ama fikirleriyle millete usaklik etmemeyi kendine prensip edinmis mehmet demirkol gibiler var Allahdan da iyi kotu okuyoruz birseyler

Fatih Özkan
11.04.2010, 23:34

Şimdi anlıyorum bunun kuyruk acısını!

Halit Akyüz
11.04.2010, 23:34
Sinan Engin yırtsın kendini. :)

KAUNAS
11.04.2010, 23:35
başlık trabzonspor düşmanı zihniyete tepki olmalı bence.çünkü trabzonsporu çekemeyenler ve bunu basın yoluyla belli edenler arasında bana göre hakan şükür ve rıdvan son sıralarda kendilerine yer alır.yani özellikle neden hakan şükür ismi seçilmiş bilmiyorum ama hakandan önce tepki gösterilmesi gereken çok daha kişiler var.bence hakan yeri geldiğinde trabzonu savunan birisi.tek maçla adamı asmayın yoksa o da trabzonspor hakkında hiç iyi şey söylemez ömer üründül gibi.öylece kalırız

mashal61
Ya ne penaltısı varmış orda afkursunlar.
Arkadaş sorun penaltı olması değil. Tamam penaltı olsa bile bize de verilmeyen penaltı var. Burak ceza sahasında çekiliyor ve düşüyor. Uğur İnceman'ın topla alakası bile yok, direk Burak'ı çekiyor ve düşürüyor. Ama medyada sadece Hakan da değil sisteme ayak uydurmuş spor adamları günlerdir Bjk'nin hakkı yenmiş gibi ortada geziyor.

Hani diyorlar ya bu pozisyonu görmesi zor Egemen'in kolay diye. Egemen'in pozisyonunda topun yönü bile değişmiyor. Hakemin o açıdan görmesi daha zor. Biz de diyebiliriz ki hakemin frikik kullanılırken topa değil oyuncuların arasındaki mücadeleye bakması lazım. O zaman asıl bizim pozisyonumuzu görmemesi daha zor. Resmen çekiyor ve düşürüyor. Her şey açık ve net. Bir hakem bunu görmeyecekse neyi görecek. Bıraksınlar Allah aşkına! Bir kaç puan fazladan alabilmek için Bjk hakemlerin üzerinde baskı kurmaya çalışıyor. Bunun için de bizim maçımızı kullanıyor. Utanmazlar!

Kemence_61
bizim burak'ın pozisyonunu tartışan yok nedense...

Fatih Özkan
11.04.2010, 23:36
ne yüzsüz adam bunlar yaa
hakem beşiktaşın 3 puanını çalmış tüm Türkiye görmüş..
Ağlayın lan sümsükler!

Hakem BJK'nin 3 puanını mı çalmış ?
Yazıklar olsun!
Şerefsiz İstanbul basını gene iş başında!
5'lemedik ya adamları, onlar da haklı!

Burçak
11.04.2010, 23:37
sinan engin goyayım o gafaya bi odun emi

OLCAY ÇAKIR
11.04.2010, 23:38
Egemen üzerinden maçın irdelenmesi diyelim:)

Sonsuz sayıda, oynatıp-durdurmalar vs.

Ahmet Çakar ve Gökmen değil diyor, diğerleri çarptı diyor...

*

Bence penaltı, Egemende sopalık o ayrı..

Ama Burak'ın formasını erkenden hatıra olarak almaya çalışan Uğur'un pozisyonu daha barizdi ve ilkti...

*

Ayrıca BJK yöneticileri bol bol çirkinleşmişler...

Yüzlerini iyi ezberlemek lazım... Unutuyoruz çünkü...

Çok çirkinler çok...

İyi ki, güçlenerek ilerliyoruz...

Daha da kenetlenmek lazım, kimsede istifa falan etmesin mesela:)

Erdal
11.04.2010, 23:38
Yahu Yemen Ekşioğlu falan...Ne dinlersiniz bu adamları :)

Uğur Meleke
Mehmet Demirkol
Fantazi dalında Radikal de Feridun Düzağaç
Bizi sevmese de İbrahim Altınsay...Ben bir liste yaptım...devamını siz getirin :)

OLCAY ÇAKIR
11.04.2010, 23:40
Bende nerden takıldıysam, bilgi amaçlı diyelim...

Bunları arşivlemek lazım...

Bu kadar ağlanmaz yahu..:)

A.Gökhan AKIN
11.04.2010, 23:42
E bunun suçlusu kim bilmiyor musunuz? Koca TS yönetiminden bir allahın kulu çıkıp şunların ağzının payını verimiyor mu? Ayıptır ayıp yönetmek bir köşede oturup bişeyleri izlemek değildir? Başka şeyler için hergün açıklama yapardı hacısalihoğlular,alioğlular nerdesiniz yahu? insanı sinirlendirmekten başka bişey yaptığınız yok suskunluğunuzda sinir konuşmanızda sinir yeter...

Hasan Ayvenli
11.04.2010, 23:43

Uğur Meleke
Mehmet Demirkol
Bizi sevmese de İbrahim Altınsay...Ben bir liste yaptım...devamını siz getirin :)

Fanatik yazarları maç hakkında ne yazmışlar diye merak ettim Erdal abi. Takip ettiğimden değil :)

Erdal
11.04.2010, 23:44
Olcay abi katılıyorum...Bir unutulmayacaklar listesi yapmak lazım...Necip Fazıl ın bir cümlesini biraz değiştirip şöyle diyeyim:

Trabzonsporlular, Trabzonspor un dostlarını unutmayın, Ama Trabzonsporluların düşmanlarını sakın sakın unutmayın :)

Serdar A
11.04.2010, 23:44
Maç tekrarlansın .

2 puanı kaçırdık , hala üzüntüm geçmedi .

Erdal
11.04.2010, 23:45
Serdar, ben de kızgınım Şenol hoca'ya...Ciddi ciddi fark bekliyordum yahu :)

Burçak
sinan engine bakın nasıl kıvırıyor yaa. bu tam dansöz rezil şey

KeShin
Biz Taraftarız,oda taraftar...
Yorumcu değil elbette...
Normal böyle şeyler yazıp çizmesi..

Aynen.
Yahu Bu Konuyu Açan arkadaşa Katılmıyorum Ben Bir kere zaten egemenin eline gelmemiş top değse penaltı Olurdu.
Herkez her yorumu Yapabilir.Bir gerçek varki Biz beşiktaştan daha iyi Oynadık ve Maçı beraber bitirdik diye üzülmeliyiz.

Erdal
11.04.2010, 23:48
Sinan önce Serdar Bilgili ile beraber şampiyonluğun nasıl gittiğinin hesabını versin bjk lilere....Luce bir gün anılarını yazarsa kaçacak delik arar :)

Bu arada Hakan " Lig in en iyi futbol oynayan takımı Trabzonspor" mu demiş....Tepkilerden mi bunaldı acaba:)

Emre Çömez
11.04.2010, 23:48
adamlar 1 puanı öpüp başlarına koysunlar.

taraftar.61
11.04.2010, 23:49
Gönderdim...

magicyattara
11.04.2010, 23:49
Plakalık maçtı..:)

Rockwaryum
11.04.2010, 23:50
Bu gün Stadyum Proğamında Şampiyon kim olur anketinde Bölge bölge sonuçları verdi Trabzondan oy atanlar Galatasarayı desteklemiş Dün Haber61 sitesinde beşiktaş Trabzonun maçının yorumlarını okurken bizim taraftarın biri stada bize yapılan küfürleri yazmış Bi Trabzonluda ben beşiktaşlıyım diyor deli gibi beşiktaşı savunuyordu yorumlarda üstelik yorumu aynen kopaylıyorum buraya

1) Her Trabzon'lu Trabzonspor'lu olacak diye bir kaide yok. Kimse bunu anayasa maddesi gibi algılamasın. Trabzonlu olupta FENERBAHÇE taraftarı olan biliyorum. Boş konuşmayın. 2) Galibiyet alamayıp, beraberliğe sevinebilen bir takım taraftarı seneye de ŞAMPİYON olacağız diye lige başlamayacaktır heralde. 3) Beşiktaşlılara "veled-i zina" yakıştırmasını yapan vatandaşa sesleniyorum. Terbiyeyi senden öğrenecek değiliz. 4) Biz bu sene şampiyon olamayız belki, seneye karşınıza daha iyi veya daha kötüde çıkabiliriz. Siz seneye "şampiyon olacağız" diyor musunuz??

----------------------------------------------------------------------
Başka bi yorumcuda ofluların %30 da Galatasarayı destekliyor yazmış

Bu kadarmı bozuldu bu şehir arkadaşlar lütfen dediğim siteye girip dünkü beşiktaş maçının yorumlarını inceleyin
Bize kendi adamlarımız hainlik yaparsa bu takım şampiyonluğa nasıl oynıyacak bundan sonra
Diğer anadolu şehirlerinden ne farkımız kaldı bizim çok yazık üzülüyorum artık

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=55949

KeShin
11.04.2010, 23:52
Bu gün Stadyum Proğamında Şampiyon kim olur anketinde Bölge bölge sonuçları verdi Trabzondan oy atanlar Galatasarayı desteklemiş Dün Haber61 sitesinde beşiktaş Trabzonun maçının yorumlarını okurken bizim taraftarın biri stada bize yapılan küfürleri yazmış Bi Trabzonluda ben beşiktaşlıyım diyor deli gibi beşiktaşı savunuyordu yorumlarda üstelik yorumu aynen kopaylıyorum buraya

1) Her Trabzon'lu Trabzonspor'lu olacak diye bir kaide yok. Kimse bunu anayasa maddesi gibi algılamasın. Trabzonlu olupta FENERBAHÇE taraftarı olan biliyorum. Boş konuşmayın. 2) Galibiyet alamayıp, beraberliğe sevinebilen bir takım taraftarı seneye de ŞAMPİYON olacağız diye lige başlamayacaktır heralde. 3) Beşiktaşlılara "veled-i zina" yakıştırmasını yapan vatandaşa sesleniyorum. Terbiyeyi senden öğrenecek değiliz. 4) Biz bu sene şampiyon olamayız belki, seneye karşınıza daha iyi veya daha kötüde çıkabiliriz. Siz seneye "şampiyon olacağız" diyor musunuz??

Bu kadarmı bozuldu bu şehir arkadaşlar lütfen dedğim siteye girip dünkü beşiktaş maçının yorumlarını inceleyin bize kendi adamlarımız hainlik yaparsa bu takım şampiyonluğa nasıl oynıyacak bundan sonra diğer anadolu şehirlerinden ne farkımız kaldı bizim çok yazık üzülüyorum artık

Dostum Trabzondaki Herkez Trabzonlumu ?Giresunlusu var başka memleketlisi var Trabzondan yazıyor Oy verdi diye nerden Biliyorlarmş Trabzonlu Olduğunu Nüfusunamı Bakmşlar.
Ben Sanmıyorum Hiçbir trabzonlunun Galatasarayı Beşiktaşı Feneri destekliyceğini Şampiyon Olmasını İsteyeceğini.
Anadoludan Bir Klüp olsa eminim isteyen olur bende şahsen isterim ama Her zaman şunu derim ANTİ-İSTANBUL.

mashal61
11.04.2010, 23:54
Aynen.
Yahu Bu Konuyu Açan arkadaşa Katılmıyorum Ben Bir kere zaten egemenin eline gelmemiş top değse penaltı Olurdu.
Herkez her yorumu Yapabilir.Bir gerçek varki Biz beşiktaştan daha iyi Oynadık ve Maçı beraber bitirdik diye üzülmeliyiz.
Arkadaş ben penaltı mı değil mi tartışmıyorum. Penaltı da diyebilirsin değil de diyebilirsin. Ama 2 gündür bunu Bjk'nin 3 puanı çalınmış gibi lanse ediyorlar. Benim fikrim bu penaltı ama Burak'ın pozisyonu da penaltı.

Neden yönetim çıkıp bizim penaltımız verilmedi demiyor ya da diyemiyor. Bunu bu kadar rahat olduğumuz dönemde demeyenler seneye şampiyonluğa oynarsak diyebilecek mi yoksa yine susup kalacak mı? Bir de bu boyutu var.

Bekir
11.04.2010, 23:55
Bu Hakan Şükür ekranlarda gördüğün en gereksiz Yaratık...
Trabzonspor'a karşıtlığını bir kenara bırakıyorum Nomral durumlarda da çok gereksiz konuşuyor,2 lafından 1'inde kendini övüyor,Konuşmaya başlayınca susmuyor...
Bu Gereksiz yaratığı ne zaman görsem kafam bozuluyor..
Trt halktan topladığı parayı hangi zihniyetle bu şeref yoksunu Yaratığa veriyor anlamıyorum...

İşin Konuşulmayan tarafında ise Trabzonspor Yönetimi(?) var,Bu Bjk'li denyolar çıkıp bu şekilde Ağlarlarken Bizden 1 kişinin bile Bizim de Penaltımız verilmedi şeklinde açıklama yapmaması çok tuhaf;
Medyanın Son dakika başlıklarından Düşmemek için Günde 3 kere alakasız alakasız konuşma yapan Başkan,Aklına ne gelirse Gerekli-Gereksiz Medyaya konuşan Asbaşkan;
Neden bu konu hakkında açıklama yapmazlar??

Çıkıp başka Takımları savunuyorlar Kendi takımlarını savunmuyorlar...

Erdal
11.04.2010, 23:56
O anket kimin şampiyon olmasını istiyorunuz anketi değil kimin şampiyon olacağını taahmin ediyorsunuz anketi değil mi?
Ben mesela Bursa'nın olmasını isterim ama tahminim gs olacak...

Ayrıca % 10 firesi olsun şehrin zararı yoktur...Seneye martta Avrupa da olalım ve bunu alışkanlık haline getirelim başka şehirlerden telafi ederiz dert etmeyin...Bu arada başlık ahval-i umumiye ye dönüştü...:)

KeShin
Arkadaş ben penaltı mı değil mi tartışmıyorum. Penaltı da diyebilirsin değil de diyebilirsin. Ama 2 gündür bunu Bjk'nin 3 puanı çalınmış gibi lanse ediyorlar. Benim fikrim bu penaltı ama Burak'ın pozisyonu da penaltı.

Neden yönetim çıkıp bizim penaltımız verilmedi demiyor ya da diyemiyor. Bunu bu kadar rahat olduğumuz dönemde demeyenler seneye şampiyonluğa oynarsak diyebilecek mi yoksa yine susup kalacak mı? Bir de bu boyutu var.

Dostum Kaç kişi buna penaltı dedi ben izlediğim programlarda kanal unuttum orda değmediğini söylediler kaldıki bende o şekil gördüm değmemiş egemene.Ayrıca diyelim penaltı Oldu zaten bizim kaçırdığımız Gollerin haddi hesabı yok bunlarıda söylesinler Kime sorarsan sor gslisinede fblisinede diğer takımlarada Biz BEŞİKTAŞI Elimizden kaçırdık daha ötesi varmı ?

taraftar.61
Asıl kanaltürk'ü protesto etmek lazım şuan canlı yayındalar.

Bizde o pozisyonu gündeme getirelim bakalım Sinan Engin efendi ne yapacak!

magicyattara
Ahmet Çakar diyor ki "topun ele çarpmasını bir tek ben mi göremiyorum..siz nasıl görüyorsunuz çarpmayı"
Sinan Engin "hocam..Mustafa Denizli'ye bakar mısın..penaltı olmasa itiraz eder mi"

Şu diyaloğa bakar mısınız..:)işi nerden bağlıyor uyanık..
*
Aslında Mustafa Denizli'ye de acıyorum..şu yaşa gel,o kadar başarı yaşa,şartlar seni böyle kıytırık bir pozisyon için,şarlatan yapsın..
Bu komik itiraz,yakışmayan itiraz,Mustafa Denizli'nin biyografisine yazıldı bile..:)

KeShin
11.04.2010, 23:57
O anket kimin şampiyon olmasını istiyorunuz anketi değil kimin şampiyon olacağını taahmin ediyorsunuz anketi değil mi?
Ben mesela Bursa'nın olmasını isterim ama tahminim gs olacak...

Ayrıca % 10 firesi olsun şehrin zararı yoktur...Seneye martta Avrupa da olalım ve bunu alışkanlık haline getirelim başka şehirlerden telafi ederiz dert etmeyin...Bu arada başlık ahval-i umumiye ye dönüştü...:)

Aynen bende Bursanın İsterim.

Erdal
11.04.2010, 23:57
Ayrıca bu mevzuda yönetimin açıklama yapmamasını da destekliyorum...Adamlar saçmalıyor ve kendilerini küçük düşürüyor resmen...Ne yani bizimkiler de mi onlara uysun?

Halit Akyüz
12.04.2010, 00:00
Sinan önce Serdar Bilgili ile beraber şampiyonluğun nasıl gittiğinin hesabını versin bjk lilere....Luce bir gün anılarını yazarsa kaçacak delik arar :)

Bu arada Hakan " Lig in en iyi futbol oynayan takımı Trabzonspor" mu demiş....Tepkilerden mi bunaldı acaba:)

Hep söylüyor onu abi. :)

10 numara
12.04.2010, 00:00
vay be mikroskopla bile zor belli oluyor ele deydiği ,adamlar resmen şamoiyonluğumuz çalındı naraları atıyorlar , bu arada hakan şükür'ün 4 kalecide çok iyiydi(espiri diyemeyeceğim) gafı son derece yersiz ,edepsiz ve iğrençti zeki değilsen yorumculuk yapmayacaksın kardeşim! sergen'i tek geçiyorum :D

Erdal
12.04.2010, 00:01
Selçuk maçtan sonra yapmış işte açıklamayı: Aklımız bu maçta değildi olsaydı fark atardık demek istemiş :)...Haklı bence...Bu bjk ye fark atamıyorsak yazıklar olsun bize :)

efulim67
12.04.2010, 00:02
UMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUTTTTTTTT !!!!
Bütün bu muhabbetlerin sebebi tek sensin!
TEK SENSİN !
2 yıldır beceriksizliğiniz yüzünden bu haldeyiz.
Şayet sıradan bir golcü kadar bile olsaydınız, "-Geçen yılın şampiyonu TrabzonSpor yine Şampiyonluğa koşuyor." denilecekti.
Şenol HOCAm Lütfen golcü olayını çözün.

Burçak
Trabzonlu taraftarların yoğun isteği var. Burağın pozisyonunu neden konuşmuyorsunuz diyorlar dedi. serhat ulueren..
yorumcular çekiliyor diyor..

sinan dangalağı böyle pozisyonlara vermiyorlar diyor hala yaa.
diğerleride neden vermiyorlar bu youmunuza katılmıyorum diyor..
ziya şengül ve diğerleri bu pozisyon penaltı diyorlar. sinan haaala bu pozisyonlar verilmiyor diyor yaa.
ne iğrenç bi adam bu yaa

mashal61
Burak'ın pozisyonuna geçtiler tepki üzerine kanalturkte.

OLCAY ÇAKIR
Nihayet Burak'ın pozisyonunu aldılar ele...

Bekir
12.04.2010, 00:03
Ayrıca bu mevzuda yönetimin açıklama yapmamasını da destekliyorum...Adamlar saçmalıyor ve kendilerini küçük düşürüyor resmen...Ne yani bizimkiler de mi onlara uysun?
O zaman biz burada boşuna Hakan'a ve diğerlerine Yükleniyoruz,Bizim yönetimimizin susması gerekiyorsa Biz de susalım....

Acaba Bizim Başkan ya da HH çıkıp ''Bizim de penaltımız verilmedi Biz bu kadar yaygara yapmıyoruz'' deseydi Şimdi Aynı şeyler mi konuşuluyor olucaktı??

Emre Çömez
Ahmet Çakar : `` Ellede oynuyormu Egemen bakın bakalım´´ :)

OLCAY ÇAKIR
Sinan verilmiyor abi şeklinde yavşıyor gene...

Tepki maili atan taraftara tebrikler.... Güç budur...

Rockwaryum
12.04.2010, 00:04
Galatasaray Trabzonda geldiğinde artık havaalanlarında Taraftarı karşılıyor rahatca eskiden Fenerin Trabzona maça gelirken otel için Rizeye gittiğini hatırlarım Rakip taraftar avni akere gelemezdi şimdi ise Ktü de dernekler açılıyor diğer anadolu şehirlerinden farkı kalmıyor bunlar değişmedikce istanbul sempatizanlığı bitmedikce artık başarılı olacağımızı düşünmüyom eski ruh olmalı

Trabzonun yerel haber sitelerinde rakip taraftarlarla yazışıyoz artık

A.Gökhan AKIN
hele şükür kanal türk baskılarımıza dayanamadı.adamdaki savunmaya bak "verilmiyor bunlar" allah senin ...... versin.

Serdar A
Serdar, ben de kızgınım Şenol hoca'ya...Ciddi ciddi fark bekliyordum yahu :)

4 atacaktık . Yazık oldu .

Ligde iddiası olmayan Trabzonspor çatır çatır futbolunu oynuyor , zorlarına gidiyor haliyle . Bunlar , herkesin ahlakını kendilerinin ahlakı gibi sanıyor . Zora giden 90. dakikadaki pozisyon değil , Trabzon'un güya şampiyonluğa oynayan bir takımı hiç iddiası yokken 30 dakika yarısahayı geçmesine izin vermemesidir . Kendi sahasında uzun toplarla deplasman takımı gibi oynatmasıdır . Ekşioğlu gibi beşiktaşın evlatlarına (oğlanlarına)koyan da budur .

Hakemin 90 dakika boyunca yanlı tutum sergilemesi , kart sınırındaki bjkli futbolculara bariz 4-5 kartlık pozisyonu atlaması ve judocu almanlarla sarı kartsız maçı bitirmesi , 90. dakikada arka arkaya 3 Trabzon faulunu çaldırmayıp , zorla gol attırmaya çalışarak ne anasını ne eşini tribünlerin sövgüsünden kurtaramaması da , altı çizilmesi gereken bir başka konudur . Oturup bunu iyice düşünsün . Oturduğu yeri de ...

mashal61
12.04.2010, 00:05
Tövbe tövbe yaaa....

efulim67
12.04.2010, 00:05
Beşiktaşlılar maçı çok dikkatli izlemişlerdir.
BU korku onlara yeter.

Erdal
12.04.2010, 00:06
Bekir, valla bu konuda yönetimle gurur duyuyorum...Yakışır mı bize yahu...Dedikodu resmen...Adamlar resmen küçük düşüyor...Ne yani gs lisi fb lisi bursalısı seyrediyor...Maçı da seyrediyor...Herkesin mi vicdanı kör...Toplasan 3 hakem hatası var maçta...

Biz 17 hakem hatasısının 17 inin de bir takım aleyhine olduğu günleri biliyoruz...Öyle zamanda konuşmak lazım...Ama şimdi onlar onu dedi...Biz de hemen bunu diyelim...Seviyelerine düşmek değil mi bu? Kesinlikle konuşmasın yönetim...

Halit Akyüz
12.04.2010, 00:07
Sinan kopardın beni çççççç

taraftar.61
12.04.2010, 00:08
Yahu ben daha nerden göndericem diye ararken baktım Serhat Ulueren Trabzonsporlulardan tepkiler geldi demeye başladı. Çok hızlısınız yetişemedim size :)

KeShin
Galatasaray Trabzonda geldiğinde artık havaalanlarında Taraftarı karşılıyor rahatca eskiden Fenerin Trabzona maça gelirken otel için Rizeye gittiğini hatırlarım Rakip taraftar avni akere gelemezdi şimdi ise Ktü de dernekler açılıyor diğer anadolu şehirlerinden farkı kalmıyor bunlar değişmedikce istanbul sempatizanlığı bitmedikce artık başarılı olacağımızı düşünmüyom eski ruh olmalı

Trabzonun yerel haber sitelerinde rakip taraftarlarla yazışıyoz artık

Aynen..Katılıyorum Eski Ruhumuz gelmeli.

mashal61
Burak çekiliyor ama bunlar verilmiyormuş Türkiye'de öyle diyor Sinan Engin. Türkiye'de verilmiyorsa her zaman rakibi çekelim ceza alanında verilmiyor nasılsa.

Erdal
12.04.2010, 00:09
Aynen Serdar...Zorlarına giden o...Ulan diyorlar hem Bursa'nın şampiyon olmasını istemiyoruz diyorlar hem gs yi yeniyorlar...bjk yi pataklıyorlar...Bursa ya da eyvallahları yok...Bu mudur? Budur...Büyüklük tam da budur :)

Erdal DİLEK
12.04.2010, 00:10
Kesİnlİkle 90 dakİkalik maci bİr penalti pozİsyonuna baĞladilar

daniŞikli dÖvÜŞ bunlar arkadaŞ, yemeyİn kasitli yapiliyor. .

Bekir
12.04.2010, 00:11
Erdal Abi;
Ben de Böyle maçlarda Konuşmadığımız için 17 hakem hatasının da 1 takım aleyhine olduğunu düşünüyorum;
Şimdi Bunlar yaygarasını yaptı;
''Piskolojik olarak Hakem Bjk'nin hakkını yedi,Trabzonspor'u tuttu''
Haftaya bu piskoloji ile maça Çıkan hakem Bal gibi de Bjk'yi tutucak,Bjk'nin aleyhine karar vermeye çekinicek...

Onlar Çirkeflik yapıyorsa Biz de yapmalıyız,Artık futbolun Büyüklüğü kalmadı,Bazen Küçük düşmek çok işe yarıyor...

magicyattara
12.04.2010, 00:12
4 atacaktık . Yazık oldu .

Ligde iddiası olmayan Trabzonspor çatır çatır futbolunu oynuyor , zorlarına gidiyor haliyle . Bunlar , herkesin ahlakını kendilerinin ahlakı gibi sanıyor . Zora giden 90. dakikadaki pozisyon değil , Trabzon'un güya şampiyonluğa oynayan bir takımı hiç iddiası yokken 30 dakika yarısahayı geçmesine izin vermemesidir . Kendi sahasında uzun toplarla deplasman takımı gibi oynatmasıdır . Ekşioğlu gibi beşiktaşın evlatlarına (oğlanlarına)koyan da budur .

Hakemin 90 dakika boyunca yanlı tutum sergilemesi , kart sınırındaki bjkli futbolculara bariz 4-5 kartlık pozisyonu atlaması ve judocu almanlarla sarı kartsız maçı bitirmesi , 90. dakikada arka arkaya 3 Trabzon faulunu çaldırmayıp , zorla gol attırmaya çalışarak ne anasını ne eşini tribünlerin sövgüsünden kurtaramaması da , altı çizilmesi gereken bir başka konudur . Oturup bunu iyice düşünsün . Oturduğu yeri de ...

Serdar hoşgeldin..:)(pek alışık olmadığımız bir tarzda yazdın..hoşgeldin o yüzdendi..:))
*
Bu Trabzon seneye ligi her türlü sallar..seneye diyorum ben de şimdi Erdal..:)

Erdal
12.04.2010, 00:12
Biz işimize bakalım...Eksiklerimizi tamamlayalım, altyapıyı oturtalım, transferde az hata yapalım ve birbirimize gol atma sevdasından vaz geçelim...Alayı ile uğraşırız evelallah....

Bekir
12.04.2010, 00:13
Burak çekiliyor ama bunlar verilmiyormuş Türkiye'de öyle diyor Sinan Engin. Türkiye'de verilmiyorsa her zaman rakibi çekelim ceza alanında verilmiyor nasılsa.
Aynısını Hakan Densizi de söyledi;
Bunların hepsini bir yerden mi yönetiyorlar anlamıyorum ki...

Bir kişi de çıkıp Trabzonspor'u savunmuyor...

Oruç
12.04.2010, 00:14
Karambolspor maçı haketti de hakem izin vermedi he. Gel de gülme. 5 yemediklerine dua etsinler.

Egemen'in pozisyonu penaltıysa Burak'ın ki 14376812364821 defa penaltıdır.

Hakem kime yardım etti ben söylim. Ernst tekme attı sarı çıkmadı, Ernst elle topu kesti sarı çıkmadı. Neden ? Sarı kart görse cezalı olacakta ondan. Hakemin yardım ettiği doğrudur, adı geçen takımın ismi yanlış telaffuz edilmektedir.

OLCAY ÇAKIR
12.04.2010, 00:14
Şu Murat TOSUN, derbilerde gol atsın çok isterdim çok:)

Hasan Ayvenli
12.04.2010, 00:15
Maçtan sonra Bjk'li bi arkadaşım aradı hemen. Siz nasıl takımsınız gs'ye filan yatarsınız ne biçim top oynadınız filan dedi. Dedim 2-3 hafta önce gs'ye çakan kimdi? Hata yaptılar attınız bi tane filan dedi. Dedim bırak bu işleri. Sahada şampiyonluğa oynuyo gibi gözüken takım bizdik. Kendi takımında ara hatayı dedim. Fener'e de aynısını yapcaz dedim. Nokta.

Erdal DİLEK
12.04.2010, 00:16
ben sorunun tarbzonspor değil fenerbahce ile oynayacakları mac öncesi hakemleri baskı altına almak olduğunu düşünüyorum, özellikle amigo sinan enginin bakmayın fair-play namelerine gecen hafta ofsayttan attık gol sonrası olur böyle şeyler yorumu yapmıştı, şimdide yol yapıyor kadıköye. .

Oruç
Ha çok iyi takımsanız gidersiniz Kadıköy'e yenersiniz Fener'i. Sıkıyorsa tabi. Gösterin o zaman engellendiğinizi. Biz de inanırız o zaman size.

magicyattara

O halde Murat TOSUN,fenere ..:)

taraftar.61

Tezahürat açısında sanırım :D Son dakikada oyunda görünce aklıma gelmedi değil :D

Erdal
12.04.2010, 00:17
Yok yok Bekir tam tersi...Başkayız biz diyebilelim yahu...Sahiden başkayız da üstelik...Şu birbirimizin etinin lezzetini bir unutsak ihtiyaç kalmayacak öyle ucuz şark kurnazlıklarına...Vura vura alacağız istediğimizi...İnşallah yarın Hayrettin bey açıklama falan yapmaz bu konuda...

Çok ısrar ederlerse de meşhur fıkrayı anlatsın...Hani horoz un ben karışmam kardeşim işimi yaparım dediği fıkrayı...Tövbe tövbe...:)

Serdar A
12.04.2010, 00:17
Bunlar için söylemiyorum .

Öyle insanlar var ki , şampiyonluk kupasının verileceğini bilse etek giyip genelevde çalışır .

Genelev şampiyonu bunlar .

Türk futbolunu ne hale çevirdikleri de ortada ...

OLCAY ÇAKIR
12.04.2010, 00:18
Tabi gördün adaşını:)

O halde Murat TOSUN,fenere ..:)

mashal61
12.04.2010, 00:18
Karambolspor maçı haketti de hakem izin vermedi he. Gel de gülme. 5 yemediklerine dua etsinler.

Egemen'in pozisyonu penaltıysa Burak'ın ki 14376812364821 defa penaltıdır.

Hakem kime yardım etti ben söylim. Ernst tekme attı sarı çıkmadı, Ernst elle topu kesti sarı çıkmadı. Neden ? Sarı kart görse cezalı olacakta ondan. Hakemin yardım ettiği doğrudur, adı geçen takımın ismi yanlış telaffuz edilmektedir.
Ernst cezalı olacaktı kart çıkmadı doğrudur.

Ama Serkan, Burak ve Giray sarı kartları çatır çatır gördü ve yanlış da demiyorum. Hepsi haftaya cezalı duruma düştü.

Bjk kayırılmak istiyor. Bu kadar ağlamalarının sebebi bu diye düşünüyorum.

OLCAY ÇAKIR
12.04.2010, 00:19
Yürü be Serdar:)

Erdal
Murat, Serdar, Olcay abi beni de çıkardınız yoldan RTÜK kapatacak BMN yi :)

ESER
Ahmet Çakar diyor ki "topun ele çarpmasını bir tek ben mi göremiyorum..siz nasıl görüyorsunuz çarpmayı"
Sinan Engin "hocam..Mustafa Denizli'ye bakar mısın..penaltı olmasa itiraz eder mi"

Şu diyaloğa bakar mısınız..:)işi nerden bağlıyor uyanık..
*
Aslında Mustafa Denizli'ye de acıyorum..şu yaşa gel,o kadar başarı yaşa,şartlar seni böyle kıytırık bir pozisyon için,şarlatan yapsın..
Bu komik itiraz,yakışmayan itiraz,Mustafa Denizli'nin biyografisine yazıldı bile..:)

sinan engin isine gelince cok iyi bir Trabzonludur aslinda, unlu Trabzonlu ama bjk kongre uyesi bir abisi vardir onun... ona yalakalik yapabilmesi icin aslolan Trabzonlu kimligidir..bu abisi sadece onu degil bjk yi de adam etmistir mesela. eski mit gorevlisi suleyman sebanin baskanligininda arkasindaki isimdir, 100, yildaki sampiyonlugunda da hatiri sayilir emekleri olmustur.. eger o unlu Trabzonlu abisi bugun bjk kongre uyesi degilde gonulden TS taraftari olsaydi onun sirtindaki bu tombul pire de tvlerde Trabzonspor amigosu olacakti, kader mahkumu kendisi , ne yapsin kizmamak lazim kendisine..
mesele onda degil onun agababalarinda gizli.. bu olayin farkinda olan , yamandigi camianin taraftarlarinca ds degeri adnan aybaba nin bile altinda bir adamdir bu tiknaz fason mafya..

Halit Akyüz
12.04.2010, 00:22
sinan engin: "arda ve messi arasinda fark yok"

ahmet cakar: "arda ile messi arasinda fark yoksa, kadin ile benim aramdada fark yoktur"

çççççç

A.Gökhan AKIN
12.04.2010, 00:23
sinan engin: "arda ve messi arasinda fark yok"

ahmet cakar: "arda ile messi arasinda fark yoksa, kadin ile benim aramdada fark yoktur"

çççççç

Arda ile Messi arasındaki farki görmeyen adamın anlattıklarını ne diye ciddiye alırımki ben Söz sinancım sana bir daha bişey söylemeyeceğim

OLCAY ÇAKIR
Egemenin pozisyon penaltı mı?

Evet..

Egemen sopalık mı?

Evet..

*

Birde Burak'ın pozisyonda da gene eller havada... Hakemlerin dikkati artık üzerinde Egemen'in...
Dikkat etmesi lazım.

Erdal DİLEK
sinan engin boy farkından bahsediyor sanırım:)))

Bekir
12.04.2010, 00:24
Erdal Abi sen tabi ki Bu konuları Benden çok daha iyi bilirsin;

Ama Artık Başka olmak Beni mutlu etmiyor,Artık çirkeflikte yapsınlar Başka şeyler de yapsınlar Şampiyon olalım;
Varsın Bize Çirkef desinler,Biz Yeter ki Şampiyon olalım;
Bu yaşıma geldim Daha Şampiyonluk Nasıl Bir duygu,Şampiyon olunca ne yapılır bilmiyorum...

magicyattara
12.04.2010, 00:25
sinan engin isine gelince cok iyi bir Trabzonludur aslinda, unlu Trabzonlu ama bjk kongre uyesi bir abisi vardir onun... ona yalakalik yapabilmesi icin aslolan Trabzonlu kimligidir..bu abisi sadece onu degil bjk yi de adam etmistir mesela. eski mit gorevlisi suleyman sebanin baskanligininda arkasindaki isimdir, 100, yildaki sampiyonlugunda da hatiri sayilir emekleri olmustur.. eger o unlu Trabzonlu abisi bugun bjk kongre uyesi degilde gonulden TS taraftari olsaydi onun sirtindaki bu tombul pire de tvlerde Trabzonspor amigosu olacakti, kader mahkumu kendisi , ne yapsin kizmamak lazim kendisine..
mesele onda degil onun agababalarinda gizli.. bu olayin farkinda olan , yamandigi camianin taraftarlarinca ds degeri adnan aybaba nin bile altinda bir adamdir bu tiknaz fason mafya..

Kimdur bu herif..:)
*
Ahmet Çakar:Pele ilk 10'a giremez dedi..
Maradona mı Messi mi;Maradona tabii ki..bence..

Süleyman Baykan
12.04.2010, 00:25
bu 3 hokkabaz takımı kalemin ucu bir yerlerine batınca dünyayı yıkarlar ama bir anadolu takımına koca çuvaldız batar ne olmuş ki denir en basit örnek rizesporu fırat aydunus düşürdü 1-0 önde olduğu maçta bursaspora 2 penaltı verdi ki tam komedi rize 1-2 kaybetti bir kaç puanla küme düştü bu penaltıları istanbul takımlarının aleyhine çalsa fırat aydunus türkiyeden sürülürdü ama o maç öyle bir unutuldu ki temizlenip atıverdiler bir köşeye işte beni Trabzonspor tutkunu yapan zihniyet budur ben Trabzonsporu başarısı için değil türk futbolundaki duruşu için sevdim bu yapboz kılıklı takımlara inat Ölümüne Trabzonspor 6 kez yıktık gene yıkacaz:mad:

Hasan Ayvenli
12.04.2010, 00:27
Erdal Abi sen tabi ki Bu konuları Benden çok daha iyi bilirsin;

Ama Artık Başka olmak Beni mutlu etmiyor,Artık çirkeflikte yapsınlar Başka şeyler de yapsınlar Şampiyon olalım;
Varsın Bize Çirkef desinler,Biz Yeter ki Şampiyon olalım;
Bu yaşıma geldim Daha Şampiyonluk Nasıl Bir duygu,Şampiyon olunca ne yapılır bilmiyorum...

Ah bi olalım. Yer yerinden oynıcak da.

28TS61
12.04.2010, 00:27
kahve muhabbetinden baska bisey degil bunlarin yaptiklari.
hangi kanali acarsan ac ayni.
millet nasil para kazanirimin en kolay yolunu bulmus.

yakinda bende bi kamera alip 4 duvar arasina bir masa ve 4 sandalye koyup yanima 3 arkadas alacagim ve maclari tartisacagim

Erdal
12.04.2010, 00:30
Olacağız olacağız....Şampiyonluğu bilmem ben UEFA kupasını istiyorum 3 sene içinde...Vallahi gönlümden geçen bu...Hani Lyon maçından sonra bizim bayrağı öpen spikeri hatırlayan var mı...Öyle olacak işte...Mesela Sinan Engin, Hakan Şükür falan bizim bayrağı öpecekler :)

Erdal
12.04.2010, 00:31
Ah bir şu birbirimize gol atma sevdasından vazgeçsek...O zaman "Cihan yıkılsa emin olun bu cephe sarsılmaz"dı...

theo

aynen ben de öyle düşünmüştüm...güzel espri diye yorumlamıştım ama yazıyı okudukça dedim bu herif topa kafa vura vura ................ neyse allahtan acil şifalar diliyorum kendisine...

ESER
*

kim kimdur:)

magicyattara
12.04.2010, 00:33

Arastalarda ,mahallelerde paralar toplanır sokaklar süslenmeye başlar..pankartlar hazırlanır..şehrin tüm sokaklarında bordo-mavi bir gökyüzü altında gezersiniz..devasa bayraklar hazırlanır,mahallenin abileri işi gücü bırakır bu bayrakları mahallenin en yüksek iki binası arasına çekmekle uğraşır..her mahallenin,semtin büyük bir bayrağı olur..sonra daha büyüğünü yapma yarışına girer mahalleler..vs
Şampiyonluk güzel şeydir..

Uzunoğlu
*

Abi seninde tek sıkıntın şu :)

İzleyelim sadece yeterli

İzlerken zevk veriyorsa kim kimden iyi olursa olsun...

Ali Yerlikaya
Olacağız olacağız....Şampiyonluğu bilmem ben UEFA kupasını istiyorum 3 sene içinde...Vallahi gönlümden geçen bu...Hani Lyon maçından sonra bizim bayrağı öpen spikeri hatırlayan var mı...Öyle olacak işte...Mesela Sinan Engin, Hakan Şükür falan bizim bayrağı öpecekler :)

Kesinlikle benimde hayalim o Avrupada bizden bahsetmek...
Türkiye liginde sampiyonlukdahic gözüm yok acikcasi nasil alindiklarini herkes biliyor...
Bu sene Avrupada ismimizi tanitmya baslicaz ins.

theo
dün bu acizlere gösterdik futbolumuzla kimin büyük kimin kız çocuğu olduğunu...

Süleyman Baykan
12.04.2010, 00:34

aman abi sinan öpmesin bırak mümkünse 100 metreden fazla yaklaşmasın:D

Uzunoğlu
12.04.2010, 00:35
Arastalarda ,mahallelerde paralar toplanır sokaklar süslenmeye başlar..pankartlar hazırlanır..şehrin tüm sokaklarında bordo-mavi bir gökyüzü altında gezersiniz..devasa bayraklar hazırlanır,mahallenin abileri işi gücü bırakır bu bayrakları mahallenin en yüksek iki binası arasına çekmekle uğraşır..her mahallenin,semtin büyük bir bayrağı olur..sonra daha büyüğünü yapma yarışına girer mahalleler..vs

Ben bu dediklerini bizzat yapmıştım 1996'da :)

magicyattara
kim kimdur:)

Sinan Engin'in arkasında ki adam kimdur dedum..:)yanlış mı okudum yoksa..

taraftar.61
Ahmet Çakar saçmalamakla meşgul :) Bildiğim kadarıyla Pele ülkesinde milli servet ilan edilmiştir. Yurt dışına satılması yasaklanmıştır. Avrupaya gitmemesi bu yüzden :)

Sefaenes
12.04.2010, 00:36
ya birakin bu beyinsizleri Adamlar pele iyi mi kötü oyuncumu diye tartisiyorlar bunlari Avrupali duysa komedi programi diye alay ederler

magicyattara
12.04.2010, 00:36
Ben bu dediklerini bizzat yapmıştım 1996'da :)

Erken davrandınız..ben o zaman Trabzon'da değildim..eğer burda olsaydım,erkenden ötmeyin derdim size..:)

Süleyman Baykan
12.04.2010, 00:37
dün bu acizlere gösterdik futbolumuzla kimin büyük kimin kız çocuğu olduğunu...

8taşa 2 maçta 42 şut çekmişiz 19 u isabet ama gol yok ah gol ah:D

ESER
12.04.2010, 00:38
pele turkiyede ahmet cakar diye neudugu belirsiz bi adamin kariyerine camur attigini duysa ne derdi acaba:) yada pele o studyoda olsa ona en fazla yalakaligi kim yapardi:) kecinin olmadigi yerde koyun abdurahman celebi.. sen kim pelenin futbolculugunu tartismak kim eyyamci ahmet cakar

Erdal
12.04.2010, 00:38
Bir Allah kulu da demiyor Mart ayında Yunan Liginden bile takımlar Avrupa'da iken bizden neden biri yok? Orda olmalıyız...En çok da bize yakışır...Kaldırın başınızı dik oynayın :)

ESER
12.04.2010, 00:39
Sinan Engin'in arkasında ki adam kimdur dedum..:)yanlış mı okudum yoksa..

alaattin cakici dur;)

mashal61
kahve muhabbetinden baska bisey degil bunlarin yaptiklari.
hangi kanali acarsan ac ayni.
millet nasil para kazanirimin en kolay yolunu bulmus.

yakinda bende bi kamera alip 4 duvar arasina bir masa ve 4 sandalye koyup yanima 3 arkadas alacagim ve maclari tartisacagim
Bu forumdaki yorumlar o yorumlardan en az 3 gömlek üstün. Mesela dün Egemen'in pozisyonunu tartışırken bak bak ele bak diyor biri parmakları hareket ediyor sallanıyor falan diyor. Diğeri de evet evet parmaklara bak diyor. Neyseki Ahmet Çakar uyardı da beyler komik oluyorsunuz yapmayın falan dedi. Yoksa bunlar ciddi ciddi kahve muhabbeti tarzında devam edeceklerdi. Bak bak ele bak bak bak Egemen'in parmaklara bak aaaaa orta parmağa bak aboo bu kadar olmaz ki bjk nin 3 puanı çalınmış resmen.:eek:

magicyattara
Abi seninde tek sıkıntın şu :)

İzleyelim sadece yeterli

İzlerken zevk veriyorsa kim kimden iyi olursa olsun...

Tek benim mi la..:)
Baksana yarım saattir bunu konuşuyorlar Kanaltürk'de..
Arda bile mevzuya karıştı..Ahmet Çakar ne diyor Arda konusunda "kafası büyük,kalçası dar,bacakları kısa..sprint atamaz bu fizik..Messi'nin ayakkabısını bile taşıyamaz Arda"..

Bekir
12.04.2010, 00:40
İnşallah Bir dahaki Sezon Sonu bunları yaşamak nasip olur,Seneye olucağımıza inancım yüksek:)

(Gerçi her Sene Bana göre en Büyük favori Biziz Ama...)

Süleyman Baykan
12.04.2010, 00:40
sinan biraz daha üzerine giderse ahmet çakarın 8taş şampiyon olsun bikini giyerim dolmabahçeye inerim diyecek nerdeyse:D

Serdar A
12.04.2010, 00:41
Bu gün Mecidiyeköyde dönen oyun yerine eline değip değmediği muamma pozisyona kilitlenmek tam da bu "şampiyonlardan" beklenilen davranıştır .

http://www.yazete.com/pics/news/250520091551177192005.jpghttp://1.bp.blogspot.com/_AnaOCW9cP80/Sh_2s0HotWI/AAAAAAAABNo/bsDgH3XLcRQ/s1600/sergen.jpg

Unutmadık :

http://img263.imageshack.us/img263/9606/istittifaknd6im4.jpg

Sizin şerefinizi biz çok iyi biliriz .

Erdal
12.04.2010, 00:41
Eser, gözünü seveyim, ar şişesini taşa çaldık kime ne tamam da mahpusluk olmaz Avrupa kupasını kaldırmadan...Girmeyelim şimdi mafya topuna falan:)

magicyattara
12.04.2010, 00:42
alaattin cakici dur;)

Onun da tek bize faydası dokunmadı..kurulduk kurulalı hakemlerle uğraşıyoruz..onları da yenerek şampiyon olduk zamanında..

OLCAY ÇAKIR
12.04.2010, 00:42
Ben Barış'ı, kalan önemsiz maçlarda SAĞBEK oynatırdım.

Erdal
12.04.2010, 00:44
Abi Burağın yerine ki sokmadı Barış ı Şenol hoca demek ki yok niyeti...Diyarbakır a gitmediği için kızdı mı acaba ?

ESER
12.04.2010, 00:46
Eser, gözünü seveyim, ar şişesini taşa çaldık kime ne tamam da mahpusluk olmaz Avrupa kupasını kaldırmadan...Girmeyelim şimdi mafya topuna falan:)

ozellikle isim belirtmeden yazmistim ama arkadasimizin israrlarina kayitsiz kalamadim abi kusura bakma:)

Fatih Özkan
12.04.2010, 00:47
Bu gün Mecidiyeköyde dönen oyun yerine eline değip değmediği muamma pozisyona kilitlenmek tam da bu "şampiyonlardan" beklenilen davranıştır .

http://www.yazete.com/pics/news/250520091551177192005.jpghttp://1.bp.blogspot.com/_AnaOCW9cP80/Sh_2s0HotWI/AAAAAAAABNo/bsDgH3XLcRQ/s1600/sergen.jpg

Unutmadık :

Sizin şerefinizi biz çok iyi biliriz .

Bunlar yeterli aslında adam olana...
Ama adam olan yapar mıydı zamanında bunları ?

OLCAY ÇAKIR
Koyacaksın SAĞBEK'e, kovala oğlum diyeceksin...
Kovalamayı öğreteceksin önce...
Adı Koalaya çıkacak:)

ESER
Onun da tek bize faydası dokunmadı..kurulduk kurulalı hakemlerle uğraşıyoruz..onları da yenerek şampiyon olduk zamanında..

ben onun bize olan faydasini degil sinan engine ve bjk ye olan katkilarindan bahsettim zaten;)

magicyattara
12.04.2010, 00:52

Orta sahanın sağında oynatacaksın..ileriye dönük..
Bir sene oynatsınlar,10 milyona satsınlar..
:)

h@msi61
12.04.2010, 00:56
O Egemen'in kolu var ya...

Erdal
12.04.2010, 00:56
Bir bjk linin bloğunu okuyorum şimdi...Övmüş Şenol hocayı bizi övmüş eyvallah...En son ettiği lafa bak..."Seneye iki doğru transfer yaparlarsa bu sene ki Bursa' nın yerini alabilirler"...

Yahu kuzum nerde yaşıyorsunuz...Ulan son 6 sezonda iki 2. lik iki 4. lük bir 3. lük bir de 6. lık var...Hani puanları toplasak senin bjk nden daha çok puan toplamışızdır belki...Hey Allahım ya...

İlyas Onat
12.04.2010, 01:00

Sonra da Lumpur Lumpur gelecek hee.. :)

magicyattara
12.04.2010, 01:04
Bir bjk linin bloğunu okuyorum şimdi...Övmüş Şenol hocayı bizi övmüş eyvallah...En son ettiği lafa bak..."Seneye iki doğru transfer yaparlarsa bu sene ki Bursa' nın yerini alabilirler"...

Yahu kuzum nerde yaşıyorsunuz...Ulan son 6 sezonda iki 2. lik iki 4. lük bir 3. lük bir de 6. lık var...Hani puanları toplasak senin bjk nden daha çok puan toplamışızdır belki...Hey Allahım ya...

Yirmili yaşlardadır..:)mazur görmek lazım..aslında bu düşünceler en büyük avantajımız..bırakalım uyusunlar..
*
Seneye ne olur?
Daha da dağılmış bir gs,fener ve bjk olacak seneye..3 istanbul açısından muhtemelen bu yıldan farklı olmayacak gelecek sezon..akıllı olursak seneye ipi göğüsleriz..en oturmuş takım görüntüsünde biz varız..
1 stoper,1 santrafor en kalitelisinden..takımla fazla oynamaya gerek yok..belki kaleci de..:)

Tangerine Dream
12.04.2010, 01:06
Şu Sinan Engin ne kadar itici bir tip, insan her kurduğu cümleye "ya" diye başlar mı? 30 kelimelik Türkçe'leriyle spor programlarında yorum yapmaya çalışan insanlar. Şu an Zeki Çol'u dinliyorum, eğer bu spor programıysa diğerleri başka bir şey.

taraftar.61
12.04.2010, 01:07

çççççç.........

mashal61
12.04.2010, 01:08
Ben şampiyonluk istiyorum. Hatta Uefa'da çeyrek final mi ligde şampiyonluk mu? Ligde şampiyonluk. Seneye şampiyon olacağımıza da her şeye rağmen inanıyorum.

Tangerine Dream
12.04.2010, 01:11

Uğur Meleke
Mehmet Demirkol

Feridun Niğdelioğlu diye devam edelim:)

mashal61
12.04.2010, 01:20
Haftaya fener beşiktaş maçı var. Bakalım beşiktaşın veya fenerin aleyhinde bir karar olursa seyredin o zaman cümbüşü. Bu kadar hak etmedikleri maçtan sonra nasıl sesleri çıktı demekki haftaya büyük ihtimalle MHK'yi istifaya falan çağırır bunlar.

temel_yilmaz
12.04.2010, 08:49
Demekki biz şampiyon olmadan bunlar devamlı afkurucaklar yani maçıda izleyen demiştirki neyin penaltısı ,onlarınki penaltı bizimki penyedi sanki ahh işte ahh bulduğunu atacaksın ondan sonra böle sağda solda afkurmayacaklar

Halil Atalay
12.04.2010, 09:43
bu şerefsizler hep aynı sadece bunlar için gs,bjk,fb var onların haklarını savunurlar bence gülün geçin bir şampiyon adayınıda düşürdük kaldı fb ona bir çakarsak bırakın olsun bursa şampiyon bu şerefsizler olacağına olsun bursa

Deniz Telci
12.04.2010, 10:02
öyle "şampiyonu biz belirleriz !" demekle olmuyor, bu sene ben olmasam fenev olur ! bursaspor için üzgünüm çünkü önlerinde zor galatiakos maçı var ! heran yenilebilirler !

Misina
12.04.2010, 10:21
Gs maçında verilmeyen 2 penaltımız bile bu kadar gündem olmamıştı.

10 numara
12.04.2010, 11:14

Unutmadık :

Sizin şerefinizi biz çok iyi biliriz ."ulan ne yapıyorum ben" demiştir...

pinaradnan
12.04.2010, 12:03
Trabzonspor camiası bence bunlara büyüklüğüne yakışan cevabı her ortamda vermeli.

Serhat
12.04.2010, 12:23
Hadi bunların kanı (!) belli ... Neye hizmet ettikleride belli....

Ya bizim Spor yazarlarına ve kendini Prof ilan edenlere ne demeli... Neden bizim ulusal medyadaki yazarlarımızdan kimse Burak'ın pozisyonu için bir tek kelam etmez !

Yada bizi yönetenler neden bu konuda sessiz kalır? Neden gerekli cevaplar Resmi agızlardan verilmiyor?

Açıkcası diğer takımın yorumcularına ve eski sporcularının ne dediği beni pek ilgilendirmiyor... Beni en çok üzen Trabzonspor sayesinde iş, aş, ve ekmek kazanan onlarca ulusal medya çalışanının bunu bir söylem olarak bile hiç bir şekilde dillendirmemesi ve Takımı için kendi yüzünü bir Hıncal Uluç gibi, Hakan Şükür gibi, Osman Tamburacı gibi, Şanlı Sarıalioğlu gibi ve daha adını sayamadığım bir çok kansız gibi olmasada efendice çıkıp "Arkadaş Egemenin eli penaltı tamam kabul ama Burakın pozisyonu ise hayli hayli penaltıydı" deme cesaretini göstermiyor...

İğneyi veya cuvaldızını birazda bizimkilere batırmak lazım ;)

Samet BuLut
12.04.2010, 12:49
Hakan Şükür'ün bugünkü yazısını gördünüz mü? Şükür'ü düzgün kişiLiğinden doLayı seviyordum.. Demek oda medya maymunu oLmuş..

ESER
12.04.2010, 13:19
Hakan Şükür'ün bugünkü yazısını gördünüz mü? Şükür'ü düzgün kişiLiğinden doLayı seviyordum.. Demek oda medya maymunu oLmuş..

yemlendigi ocaga yaranma derdinde.. dunyanin en rezil medyasina sahip oldugumuz icin de malesef gundemi bu sulukler belirliyor.
..

lafa gelince gardas biz suraliyiz biz buraliyiz diyip ruhlarini istanbula satmak icin birbiriyle yarisan sehirlerin oldugu bir ulkede gayet normal olaylar ve adamciklar bunlar.

Turkiye deki elalem saksakcisi zihniyetin bir ornegi gelismis futbol ulkelerinin hicbirinde yok ve baska sehrin takimini tutani adam yerine bile koymaz kimse o yuzden herbiri dunya devidir,.. ama burasi Turkiye ve tezek yakip isinan , magdara yasayan adam bile istanbul takimi tutup beyaz Turk oluveriyor iki dakikada,, eee haliyle de bu cakma istanbullulari gidiklayacak futbolcu eskisi istanbul amigolari lazim.. sergencikler, hakanciklar,mustafa doganciklar, vs,, duzen bu oldugu icin 20 kelime 60 heceyle konusan bu uyduruk adamlari da pek sallamamak lazim..

Barış Burak
12.04.2010, 13:44
keşke haminin bir frikiğinde barajda dursaydıda,o frikik başkasının değil TORİNOLU ŞABANIN kaburgasını kırsaydı. o zaman unutamazdı ne olduğunu ts nin.bunu söylemeye çalıştığı zamanda kırık kaburgası izin vermezdi.pislik şükür.

evrents
12.04.2010, 13:54
Hakan Şükür önceden trabzon için iyi konuşuyordu şimdi neden böyle 360 derece döndü anlamadım.

Travelair
12.04.2010, 14:16
Hala anlamadınız değil mi? Bu "Futbol camiası"'nı oluşturan şeyler, birbirinden besleniyor. O onu tutuyor. Yeri geliyor o da onu tutuyor. Hiç ekmeklerinden olmak isterler mi? Onun için diyorum ki futbolda başarı artık biraz da lobi işi oldu. Bu da bu çevrelere yakınlık ve ekonomik gücünüze bakıyor

İspat mı? Geçmişte örneğine şahit oldum. Kurun bir televizyon. Verin maaşını. Geçmişte size karşı atıp tutanlar, bu sefer sizin için atıp tutsunlar...

Hakan Şükür ise benim için Türkiye'ye gelmiş geçmiş en büyük forvetti (Benim yetiştiğim). Kendi yorumudur dört kaleci de süperdi diye başlık atmış. TRT'deki programda konu sadece ele endekslenmiş, Uğur'un Burak Yılmaz'ı çekerek düşürmesi gündeme gelmemiş... Bu kırıcı olabiliyor. Yine de Hakan bu işe yeni başladı. Hala düzelme şansı var. Daha çok tecrübe kazanması lazım ve taraf olmaktansa işe objektif bakması lazım

Peki Lig Tv bu görüntüyü diğer kanallara dağıttığı özet görüntülerde verdi mi? Vermediyse bkz: Lobi

Muhammet Hacısalihoğlu
12.04.2010, 14:21
2 hafta öncesinin acısı.

Söyle hakan bu kadar mı acıdı ?

Selim Turan
12.04.2010, 14:53
http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/altyapi_anketi.jpg (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=Anket)

Kulübümüzün ve şehrimizin altyapısının daha üretken hale getirilebilmesi adına sizlerin değerli görüşlerine son derece önem vermekteyiz. Bu vesileyle öncelikle genel bir durum tespiti yapılabilmesi adına aşağıdaki anket hazırlanmıştır. Söz konusu ankete vereceğiniz cevaplar kulübümüzce değerlendirilerek izlenecek yol belirlenmeye çalışılacaktır. Bu vesileyle konuya gereken hassasiyeti göstereceğinize inanıyor, katkılarınız için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

ANKETE GİTMEK İÇİN RESMİ TIKLAYINIZ

evrents
12.04.2010, 15:23
Arkadaşlar hakan şükür daha özür diledi mi?Stadyuma mail gönderirken msn'den mi gönderiyorsunuz yoksa outlook'dan mı?

Recep KINALI
12.04.2010, 15:23
Anlaşılan Fenerin şampiyon olacak olması Hakan Şükürü baya zorluyor:)

61mehmet61
12.04.2010, 15:38
Hakan Şükürün art niyetli olduğuna inanmıyorum. Hatırlayın bir sezon fenerle çekişiyorduk. Avni akerde gs ile yaptığımız maçta resmen sahada dolaşmıştı. pozisyonlara bile girmiyordu. Ayrıca daha önceki yorumlarında takımımız aleyhinde konuştuğuna da şahit olmadım. bence bu işte bir yanlış anlaşılma var. en azından öyle düşünmek istiyorum.

Pshycologist41
12.04.2010, 15:54
Dert etmeyin arkadaşlar. Bunlar safı bozmaz. Böyleleri ancak saf sıklaştırır.

pinaradnan
12.04.2010, 16:14
Hakan Şükürün art niyetli olduğuna inanmıyorum. Hatırlayın bir sezon fenerle çekişiyorduk. Avni akerde gs ile yaptığımız maçta resmen sahada dolaşmıştı. pozisyonlara bile girmiyordu. Ayrıca daha önceki yorumlarında takımımız aleyhinde konuştuğuna da şahit olmadım. bence bu işte bir yanlış anlaşılma var. en azından öyle düşünmek istiyorum.

Asıl böyle bir adamdan art niyet beklemelisin

ÜNAL
12.04.2010, 16:38
http://www.ressim.net/upload/67118650.jpg (http://fanatik.ekolay.net/Trabzonspor-4-kaleci-de-hatasizdi_6_YazarDetay_171792_115.htm)

Sefa
12.04.2010, 16:44
Yazının başında yok 3 kaleciderken pardon 4 kaleci dedi bıraktım yazıyı.. Saçmalamış..

TSerdar_61
12.04.2010, 16:48
o kadar da abartmayın
bencede haklı yazısında egemen son dakikada yaptıgının hiç bir anlamı yoktu başka takımda bunu yapmış olsaydı kesin macı satmıştır dıye solenirdik vede Egemen e bir teki verilmesi gerkiyordu onu yapıyolardır
illaki bunu suistimal edenlerde vardir.
Buragın pozisyonunda verilmeyen penaltı bunun neden gundeme gelmedigini arayabiliriz tabi ama asıl mesele bence Egemen zorun neydi de son dakikada hiç önemi yokken topa elinle mudahale ediyorsun .

Tangerine Dream
12.04.2010, 16:54
o kadar da abartmayın
bencede haklı yazısında egemen son dakikada yaptıgının hiç bir anlamı yoktu başka takımda bunu yapmış olsaydı kesin macı satmıştır dıye solenirdik vede Egemen e bir teki verilmesi gerkiyordu onu yapıyolardır
illaki bunu suistimal edenlerde vardir.
Buragın pozisyonunda verilmeyen penaltı bunun neden gundeme gelmedigini arayabiliriz tabi ama asıl mesele bence Egemen zorun neydi de son dakikada hiç önemi yokken topa elinle mudahale ediyorsun .

Konuya bu noktadan bakmamız gerek, Egemen o gereksiz hamleyi yapmasaydı iki gün boyunca bütün bu saçmalıkları dinlememiş olacaktık.

Arda'
12.04.2010, 17:00
hakem penaltıyı verseydi gol olacağının garantisi varmıydı.beliki onur penaltıyı da kurtaracaktı :D

Murathan
12.04.2010, 17:02
Battı ya o el ona , tövbe tövbe ...

Lafa bak , 3 kaleci aa pardon 4 kaleci :hırr

mehmet yıldırım
12.04.2010, 18:15
böyle lüzümsuz başlık görmedim...hakan şükür genelde karakteri düzgün,skandalı olmayan temiz bir futbolcudur...kendi görüşü öyle olabilir...çok defa bizim lehimize de görüşleri olmuştur...herkesi düşman görüp sevimsizleşmeye gerek yok....

littlebighorn
12.04.2010, 18:42
Bu gibi adamlardan tarafsız olmayı beklemeyin lütfen. Şu anda TRT ye nasıl yorumcu olduğu zaten biliniyor.

Hasan YAYLI
12.04.2010, 18:43
böyle lüzümsuz başlık görmedim...hakan şükür genelde karakteri düzgün,skandalı olmayan temiz bir futbolcudur...kendi görüşü öyle olabilir...çok defa bizim lehimize de görüşleri olmuştur...herkesi düşman görüp sevimsizleşmeye gerek yok....:alkış:

az-biraz sakin kafayla düşünelim,kimseye de önyargıyla yaklaşmayalım

mehmet yıldırım
12.04.2010, 18:46
Bu gibi adamlardan tarafsız olmayı beklemeyin lütfen. Şu anda TRT ye nasıl yorumcu olduğu zaten biliniyor.
..ben bilmiyorum,anlatta öğreneyim

mashal61
12.04.2010, 19:05
böyle lüzümsuz başlık görmedim...hakan şükür genelde karakteri düzgün,skandalı olmayan temiz bir futbolcudur...kendi görüşü öyle olabilir...çok defa bizim lehimize de görüşleri olmuştur...herkesi düşman görüp sevimsizleşmeye gerek yok....
Sizin görüşünüzdür saygı duyarım ama bırakın da rakip takımın penaltısına değinip bizim penaltımıza değinmeyen üstelik bizim futbolcumuza kaleci benzetmesi yapan bir futbolcudan bozma yorumcu müsvettesini ve onun zihniyetindeki diğer kahve düzeyinde ve taraflı yorum yapan yorumcumsuları tartışma hakkımız olsun. Bu zamana kadar Hakan Şükür'e hep saygı duydum ama biraz daha dikkat ederseniz onun da taraflı yorum yaptığını göreceksiniz. Sanırım Trabzonspor'a karşı kuyruk acısı var. Yaptığı yorumlarla o sevimsizleşmiyor da biz mi sevimsiz oluyoruz. Yapmayın Allah aşkına!

hami08
12.04.2010, 19:52

Bu kadarmı bozuldu bu şehir arkadaşlar lütfen dediğim siteye girip dünkü beşiktaş maçının yorumlarını inceleyin
Bize kendi adamlarımız hainlik yaparsa bu takım şampiyonluğa nasıl oynıyacak bundan sonra
Diğer anadolu şehirlerinden ne farkımız kaldı bizim çok yazık üzülüyorum artık

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=55949

Evet O Yorumu Bende Gördüm.Böyle Utanmazlık Arlanmazlık Olmaz Yaa.Hadi Trabzonlu Olup Da İstanbul Takımlarını Tutma Gafletine Düşmüssün Ama Gelip De Sen Nasıl Bizim Şampiyon Olup Olamamamızı İrdeliyorsun Sen Kimsin Yaa.Bi De Çıkmış ''Siz Bize Terbiye Öğretemessiniz'' Diyor Yenemediler Zorlarına Gitti Diye Karşı Takıma Ana Avrat Söven Taraftarının Nesini Savunuyor Hayret Bişey.....

serdaracıl
12.04.2010, 19:54

Temiz futbolcu mu?

ESER
12.04.2010, 20:00
Evet O Yorumu Bende Gördüm.Böyle Utanmazlık Arlanmazlık Olmaz Yaa.Hadi Trabzonlu Olup Da İstanbul Takımlarını Tutma Gafletine Düşmüssün Ama Gelip De Sen Nasıl Bizim Şampiyon Olup Olamamamızı İrdeliyorsun Sen Kimsin Yaa.Bi De Çıkmış ''Siz Bize Terbiye Öğretemessiniz'' Diyor Yenemediler Zorlarına Gitti Diye Karşı Takıma Ana Avrat Söven Taraftarının Nesini Savunuyor Hayret Bişey.....

Trabzonda 30 bin ogrenci oldugunu unutmamak lazim.. muhtemelen de bizim taraftara gicik vermek icin Trabzonluyum ama istanbul taraftariyim ayaklari yapmislardir.. ;)

SEDAT
12.04.2010, 20:07

- Bende böyle lüzumsuz bi mesaj görmedim...Sanki biz zorla kötü söz arıyoruz proğramda...

- Bjk Maçında 4 kaleciyide kutlamak gerek demişti kendisi...Sanki eleçok bariz çarptıda ki bence değmedi bile , sizde srıf bazı görüşlerinden dolayı Hakabı savunmayın bence , ne anlatmak istediğimi anladınız...

hami08
12.04.2010, 20:11
Trabzonda 30 bin ogrenci oldugunu unutmamak lazim.. muhtemelen de bizim taraftara gicik vermek icin Trabzonluyum ama istanbul taraftariyim ayaklari yapmislardir.. ;)

Abi İnşallah Dediğin Gibidir De Sadece Trabzonda Okuyan Öğrenciler'dir Biz Türkiye'de Tek Takımın Tutulduğu Farklı Bi Şehir,Farklı Bi Kültürüz Türkiye'De Tekiz.Yoksa Trabzonlu Olup Da Trabzon'da Yaşayıp Da İstanbul Takımlarını Tutan İnsanlar Varsa Vay Halimize :confused:

mehmet yıldırım
12.04.2010, 20:48
- Bende böyle lüzumsuz bi mesaj görmedim...Sanki biz zorla kötü söz arıyoruz proğramda...

- Bjk Maçında 4 kaleciyide kutlamak gerek demişti kendisi...Sanki eleçok bariz çarptıda ki bence değmedi bile , sizde srıf bazı görüşlerinden dolayı Hakabı savunmayın bence , ne anlatmak istediğimi anladınız...
...ne alakası var arkadaş ya...her spor proğramında,her bizim hoşumuza gitmeyen yoruma burada başlık mı açacaz...dili sürçmüş 4 kaleci demiş,bu aşağılanma sebebi midir ....egemene penaltı demiş,burakın pozisyonuna değinmemiş....eeeeee....tamam bence ona da değinmeliydi evet..nolmuş yani buna başlık mı açacaz...sedat efendi niyet okuyuculuğunu da bırak ayrıca...o kadar iyi kahinsen biraz sayısal oyna....her hafta her spor proğramında,pozisyonları bizim aleyhimize yorumlayan tonla yorumcu varken,niye sadece hakan şükür başlık oluyor ??? esas kimin niyeti üzüm yemek,kimin bağcıyı dövmek çok net ortada....

zafercalikoglu
12.04.2010, 23:12
bir arkadaş yazmıştı bi ara bizim asıl cekemeyen gs diye bencede cok dogru istanbul kuluplerinde bize karsı en iyisi gene fb dir,
bu da cinconun eziği yazıklar olsun trt ye adam gibi birini bulmadılar,demirkol buna 10 basardı

mashal61
12.04.2010, 23:16
...ne alakası var arkadaş ya...her spor proğramında,her bizim hoşumuza gitmeyen yoruma burada başlık mı açacaz...dili sürçmüş 4 kaleci demiş,bu aşağılanma sebebi midir ....egemene penaltı demiş,burakın pozisyonuna değinmemiş....eeeeee....tamam bence ona da değinmeliydi evet..nolmuş yani buna başlık mı açacaz...sedat efendi niyet okuyuculuğunu da bırak ayrıca...o kadar iyi kahinsen biraz sayısal oyna....her hafta her spor proğramında,pozisyonları bizim aleyhimize yorumlayan tonla yorumcu varken,niye sadece hakan şükür başlık oluyor ??? esas kimin niyeti üzüm yemek,kimin bağcıyı dövmek çok net ortada....
Size Hakan Şükür, Sinan Engin, Gökmen Özdenak, Ziya Şengül, Ömer Üründül gibi spor yorumcuları müstehak. Hakan Şükür yanlış yapmış gelmiş burada onun yanlışını savunuyorsunuz. Demekki siz de Hakan Şükür ve onun zihniyetindeki futbol yorumcularından çok memnunsunuz.

Ömer TOPAL
12.04.2010, 23:22
bunlar denyonun kralı ya :) neymiş hee egemeni unutmamak lazım...lan sanki adam eliyle kaleye giden topu cıkardı..parmaklarını yaladı be top yön bile degişmedi...! ne bu hakaretler...ayıptır ya...Dün gs 4-1 yendi diye gittim sabah özellikle bir cok spor gazetesi aldım..baslıkları yazılanları okuyup gülmek için...Neymişşş Barçanın Messisi varsaaa Aslanın Baroşu varmış..bu kadarda abartı olurmu yaaa...Teşekkür ediyorum bu günki komedi gazetelerinin yazarlarına..Çok güldüm...
MEHMET YILDIZ ARKAŞIMA..Hakanın dili şürtüşmedi...Fotomaçta köşesinde de aynı yazı vardı..başlıgı bile böyleydi...Bunada parmagı şürtüştü demezssin sanırım...

ugurozturk
12.04.2010, 23:35
haka sukur trabzonsporu en cok destekleyen yorumculardan biri; Senol hocaya buyuk saygisi var. Bu kadar fasist basliklar acmak; Trabzonspor taraftar profiline zarar veriyor. herkesi dusman; herkesi zalim gorme paranoyakligindan kurtulmaliyiz.

servet nuh
12.04.2010, 23:48
Size Hakan Şükür, Sinan Engin, Gökmen Özdenak, Ziya Şengül, Ömer Üründül gibi spor yorumcuları müstehak. Hakan Şükür yanlış yapmış gelmiş burada onun yanlışını savunuyorsunuz. Demekki siz de Hakan Şükür ve onun zihniyetindeki futbol yorumcularından çok memnunsunuz.
....tamam işte,saydığın yorumcular,bizim takım aleyhine defalarca çam devirirken hiç burada başlık konusu olmadılar ama hakan şükür yapınca hemen başlık oldu...en sevmediğim camia gs camiasıdır ama hakan ın başlık açılacak derece de kötü şeyler sölediğini sanmıyorum....herkesin her düşüncesi yüzde 100 doğru ve yüzde 100 bizim menfaatimize olmıyabilir...pozisyonu yanlış yorumlamışta olabilir ama bu forumda kendi camiamız insanları dahil yerden yere vurulmayan,hain ve düşman ilan edilmeyen adam kalmadı.....yorumcuların büyük çoğunluğu burakın pozisyonununda penaltı olduğunu ama cezalalanında bu tür çekmelere maalesef penaltı çalınmadığını söylediler...egemenin pozisyonunda ise,değdi değmedi olayından çok egemene böle bi saçmalığı niye yaptığını soran yok....bazıları yine anlamak istediği gibi anlıycak ama tekrar söylüyorum...hakan şükür,bizim maçtaki pozisyon yorumlarında hatalıdır ama ben başlık açılacak derecede bişey göremiyorum...başka yorumcuların çok ağır şeyler de söledikleri zamanlar da oldu...sebebini az çok tahmin ediyorum...ama polemike girmeyeyim...bende kalsın

servet nuh
12.04.2010, 23:50
haka sukur trabzonsporu en cok destekleyen yorumculardan biri; Senol hocaya buyuk saygisi var. Bu kadar fasist basliklar acmak; Trabzonspor taraftar profiline zarar veriyor. herkesi dusman; herkesi zalim gorme paranoyakligindan kurtulmaliyiz.
aynen kardeşim.....kaleye doğru giden topların direklerden dönmesi yada rakip kalecide kalması sadece forvetlerin beceriksizliğinden olmayabilir......uç insanların ve toplulukların bittiği bir zamandayız,azıcık empati yapalım

Ömer Kibar
13.04.2010, 00:23
Açıkçası Şükür'den beklemediğim bir yazıydı..Kınıyorum !!!

mashal61
13.04.2010, 01:44
O zaman başlığı şikayet edin. Bu forumun yöneticileri var.

aynen kardeşim.....kaleye doğru giden topların direklerden dönmesi yada rakip kalecide kalması sadece forvetlerin beceriksizliğinden olmayabilir......uç insanların ve toplulukların bittiği bir zamandayız,azıcık empati yapalım
Evet. İtiraf ediyorum. Bu takımın toplarının kalecilerde kalması ve direklere takılmasının sorumlusu benim. Benim yüzümdeeen!:)

temel_yilmaz
13.04.2010, 08:37
Rakibin penaltısı dillerde sakız kaçan şampiyonluğuymuş gibi gösterilmesi bizim penaltımızdan zerre kadar bahsedilmemesi insanın kanına dokunmuyor değil.
Hakan şükür'e gelince tarafsızlık böyle olmaz rakibin penaltısını söylüyorsun bizimkini söylemiyorsun.
Birde tarafsız olduğunu konuşan arkadaşlar var burda hangi takımın topçusu olduğunu,nasıl bir ligde oynadığıı hepimiz biliyoruz ,madem o kadar dürüsttü önce kendi takımını düzeltseydi futbol oynadığı zamanlar.

Bera Algün
13.04.2010, 13:58
hakan şükürden yorumcu yaparsan o da bunu yumurtlar, bir de espri yapmaya çalışmış nerde sende o ince zeka

Şahin_53
13.04.2010, 14:00
Bu adamın bizim için iyi ve ya kötü yorumları beni hiç ilgilendirmedi..İlgilendirmiyorda.

şenolkılınç
13.04.2010, 17:45
Ya sonuÇ İtİbarİyle maÇ bİttİ kİm ne derse desİn bİz zamaninda Çok konuŞtuk hakkimiz yendİ ne oldu 0 evet pozİsyon penalti burak in kİnkİ deĞİl bİttİ hakan ŞÜkÜr kalİtelİ bİr İnsan bu tartiŞilmaz ama ben programi İzledİm Öyle Çok ah gİttİ vah gİttİ herŞey penaltiya baĞliydi demedİ sadece egemen gİbİ bİr prof oyuncu bunu yapmamali dedİ bende katiliyorum

mashal61
13.04.2010, 17:53
Ya sonuÇ İtİbarİyle maÇ bİttİ kİm ne derse desİn bİz zamaninda Çok konuŞtuk hakkimiz yendİ ne oldu 0 evet pozİsyon penalti burak in kİnkİ deĞİl bİttİ hakan ŞÜkÜr kalİtelİ bİr İnsan bu tartiŞilmaz ama ben programi İzledİm Öyle Çok ah gİttİ vah gİttİ herŞey penaltiya baĞliydi demedİ sadece egemen gİbİ bİr prof oyuncu bunu yapmamali dedİ bende katiliyorum
Burak'ın pozisyonu da penaltı. Hakan Şükür açık açık Egemen'e kaleci benzetmesi yapmış, Uğur İnceman'a hiç toz kondurmamış. Adil olmak, sadece beklediğim bu. Hakan Şükür yine de kaliteli bir insan eskiden severdim ben de bu yazıyı okuyana kadar.

mehmet yıldırım
13.04.2010, 18:04
....bende bunu diyorum zaten...her proğramda her bizim istemediğimiz gibi konuşana başlık mı açacaz burada...normal başlıklar altında konuşulacak mevzu bu...ömer üründüle her hafta başlık açalım o zaman

ESER
13.04.2010, 18:17
Abi İnşallah Dediğin Gibidir De Sadece Trabzonda Okuyan Öğrenciler'dir Biz Türkiye'de Tek Takımın Tutulduğu Farklı Bi Şehir,Farklı Bi Kültürüz Türkiye'De Tekiz.Yoksa Trabzonlu Olup Da Trabzon'da Yaşayıp Da İstanbul Takımlarını Tutan İnsanlar Varsa Vay Halimize :confused:

uc bes tane illaki olur. Trabzon da ve dogu karadenizde bu olay kolay kolay degismez. bu bizler icin nesilden nesile aktarilan bir gelenek haline donustu. cocuk sahibi oldugumda da ilk onceligim cocugumu iyi bir TS taraftari yapmak olacak. tipki babamin bana bu sevgiyi asiladigi gibi.

internet in hayatimiza kattigi yeni kavramlar oldu, internet delikanliligi , internet kil kuyruklugu gibi., hangi haberin altini okusan millet birbirine gicik verme, ayar etme derdinde.

o klavye basinda Trabzonlu oldugunu soyleyip Trabzona kufreden sahisin bu sozleri reel hayatta soylemesi olasiliginin sifirin altinda oldugunu bildigim icin bence bu gereksiz, kimlik bunalimindaki tiplere pek de takilmamak lazim;) biz degerlerimize sirt donmedikce sorun yok;)

şenolkılınç
13.04.2010, 18:23
....bende bunu diyorum zaten...her proğramda her bizim istemediğimiz gibi konuşana başlık mı açacaz burada...normal başlıklar altında konuşulacak mevzu bu...ömer üründüle her hafta başlık açalım o zaman
katiliyorum hocam takimin taraftarin bÜtÜn derdİ bİttİ hakan mi kaldi Şİmdİ burda hakandan ne farkimiz kaldi

Bekir
13.04.2010, 18:28
Hakan mı Kaliteli insan??

Hakan adam olsaydı Burak'ın pozisyonuna Bunu geçelim bu pozisyonlar hep oluyor demezdi,En azından yorumlardı...

Bu Şerefsiz Programdaki konuşmalarının Çoğunu kendini övmekle geçiriyor,Adam kendini övsün diye Halkın parası bu adama veriliyor...

Biz Gs'yi yenip şampiyonluktan ettik,Hakan'ın içinde hala bu acı var,Bu acı ile konuşuyor...

Ümit Tekşan
13.04.2010, 18:36
Bu tarz konulara gerek yok. Biz keyfimize bakalım, Kargalarda konuşsun dursun penaltı yada değil blzim bir çok penaltımıızı vermediler napalım. Dediğim gibi kargalar konussun dursun. İyi oldu gıcık oluyordum zaten bjk ye.

kudu_61
13.04.2010, 20:14
benimde anlamadığım bunu geçelim bu hep oluyor mantığı
hayır bu hiç olmuyor hakan tamam kabul korner kullanılırken topun nereye gittiği veya kime gittiği belli değilken çeken çekene bu oluyor kabul ama
topa vuracakken burak ve top burağa giderken topla buluşmasını engellemek olağan birşey değil hakan son adam muhabbeti bile yapabilirsin orada sen yıllarca forvet oynadın futbolda görmüyonmu burak çekilmeze net gol

HAKAN adam gibi otur ve kendi kendine sor mustafa denizli yan hakeme saldırmasa hangi yedek futbolcu orada 1 temas görecekti top yön bile değiştirmiyor elle değil parmak ucuyla temas var ve elle müdahale edilmek istenmiş kabul pozisyon penaltı ama bu egemeni kaleci yapmaz ki onu da geçtim bunu orta hakem veya yen hakem kesinlikle anlayamaz çünkü topta yön değiştirme diye birşey yok yok yok ve pozisyon çok ama çok hızlı oluştu bir maçı bir pozisyona bağlamak geçmişine hiç ama yakışmadı çok da üstünde durmayacağım bir konu ben hakanın futbolunuda beğenmezdim
şunu da söyleyeyim haminin futbolunu müthiş beğenirdim ama yorumculuğunu sıfır olarak görüyorum yani kimseye ön yargılı yaklaşmıyorum

iso_4939
13.04.2010, 23:12
bu şabana degmez bosverın kudursunlar....

tamuğ yamtar
13.04.2010, 23:25
Gereksiz başlık, gereksiz bir konu.

Egemen'in pozisyonu ile Burak'ın pozisyonu aynı değil.

Bu başlığın açılış mantığı yanlış yani.

Çok farklı mevzular.

Ömer TOPAL
13.04.2010, 23:30
arkadaslar baslık acılmıs...yönetim el koymamış kapatmamışssa girersiniz içerigi hakkında yorumuzu yazarsınız cıkarsınız..ha sizin görüşünüze ters ise ugramazssınız olur biter...Gereksiz ne gerek var gibi konusmalarla baslık acan arkadasın kalbini neden kırarsınız ki ...!

tamuğ yamtar
13.04.2010, 23:34
arkadaslar baslık acılmıs...yönetim el koymamış kapatmamışssa girersiniz içerigi hakkında yorumuzu yazarsınız cıkarsınız..ha sizin görüşünüze ters ise ugramazssınız olur biter...Gereksiz ne gerek var gibi konusmalarla baslık acan arkadasın kalbini neden kırarsınız ki ...!

Başlık açmak kolay iş değil tabi.

Öyle başlık açıldı sadece kuşlar, ağaçlar, böcekler yazılsın demek olmaz ama.

Başlığı açan eleştirilere de katlanacak.

Kendi adıma kötü birşey de yazmamışım.

Gereksiz demişim. Gereksiz çünkü bu başlık.

Ne yazayım yani?

Ömer TOPAL
13.04.2010, 23:38
ben senden alıntı yapmadımki... Neden üzerine alındın..Demekki yaran varmış gocundun....! Eleşrilere açık olucak hakarete degil arkadasım....

tamuğ yamtar
13.04.2010, 23:44
ben senden alıntı yapmadımki... Neden üzerine alındın..Demekki yaran varmış gocundun....! Eleşrilere açık olucak hakarete degil arkadasım....

Alıntı yapmak?

Zaten alıntı yapmamışsın ki.

Ben gereksiz yazdım, benim mesajımın arkasından gereksiz yazmaya ne gerek var gibi birşey yazdın.

Ben de sana bunu yazmanın ne kadar doğal olduğunu anlattım.

Yaş 28 yazdığına göre.

Hala neden üzerine alındın, yaran varmış gocundun gibi laflar, sözler :)

Ama yaş 28?

Bu nedir arkadaş? :)

Sen sağ ben selamet.

Ömer TOPAL
13.04.2010, 23:48
tamuğ tamam sizin köy daha büyük...hadi git topunu oyna...

o lafın yaş sınırmı varki ?
Neden haksız oldugunu kabul etmezki insan....
yaşını neden gizledin ? koskoca adamsındırda çocukca tartısmalar yaparsında ayıplanırsın diyemi ?

Baslıgı bir kere daha oku ve gereksiz olmadıgını anla istersen....

tamuğ yamtar
13.04.2010, 23:50

Bak bunu beğendim.

Bu güzeldi.

Afferim.

tamuğ yamtar
13.04.2010, 23:57

o lafın yaş sınırmı varki ?
Neden haksız oldugunu kabul etmezki insan....
yaşını neden gizledin ? koskoca adamsındırda çocukca tartısmalar yaparsında ayıplanırsın diyemi ?

Baslıgı bir kere daha oku ve gereksiz olmadıgını anla istersen....

Yahu arkadaş beğendik dedim hemen dağıldın.

Hala aynı muhabbetler.

Koca adamsın yok çocukla tartışırsın ayıplanırsın filan:)

Ne bu? :) Enteresan.

Yaşını neden gizledin mi? :) Bu soru olayı bitirdi zaten.

Başlığı okudum ve gereksiz.

Bahsi geçen pozisyonların alakası yok ki.

Ayrıca yazsın efendim adam. Her bu tarz yazana başlık açılacaksa.

Başlık açma konusu ayrı gerçi de.

Başlığın kuruluş mantığı yanlış bence. Temeli sağlam değil.

Hqmi
14.04.2010, 00:15
Hakan'ın canını yakmışız demekki ondan böyle yazmış. :) Yakınlardaki gs galibiyetidir bu can yakma olayı.
Espri anlayışı da kıtmış zaten.

ccd6167
14.04.2010, 00:17
havlayan kopek ısırmaz...hıc sevmedım kendısnı sevmem de sevmeyecegımde ..
turkıyedekı en karaktersız futbolculardan bırıdır bence..sinsinin tekı

objek
14.04.2010, 00:56
Sahsen ben penalti pozisyonuna takilmiyorum herkes birseyler sogluyor onemli olan hakan sukurun tum talkimlarin icersinde en iyi futbolu trabzonsporun oynadigini acik acik belirtmesi oldu

kudu_61
14.04.2010, 01:41
hakan şükürün yorumları şahsen beni ilgilendirmiyor trt bu işi bir türlü beceremedi ya basketçi oturttu oraya yada yorum(suz)cu ben maçları izler geçerim
tele lig ve çol izlenir ama beğeniyorum boşverin hakanı daha protesto edecek neler gelecek neler

Hasan Habip Özbay
14.04.2010, 11:22
yıllardır hakemlerden neler çekiyoruz bu maçta hakem lehimize değildi ama inşallah şu istanbul takımlarını hakemle yenelimde hakem haksızlığı ne demek görsünler

Halit Akyüz
18.04.2010, 15:46
Egemen'i kaleci yapan Hakan Şükür dünkü Manisa'nın ofsayt diye iptal edilen golünü ''tartışmalı bir pozisyon'' diye geçiştirmiş bugünkü yazısında. Ofsayt yok Manisa'nın golü yendi diyememiş geçen hafta atıp tutuyordun hadi söylesene bunu da.

demir
18.04.2010, 15:51
normaldir arkadaslar dert etmeyelım boyle seyleri sonuc ortada bızde yıllardır konsuuyoruz ne değişti ????

hakan şükürün tepki vermesi normal kuyruk acısı var ..! colmanın soktugunu cıkarmaya calsıyor ama yemezler hakancım yemezler...!

28TS61
18.04.2010, 22:01
bakalim neler sacmalicaklar ömer ve hakan bülbülleri

http://www.trt.net.tr/Canli/canli.aspx?kanal=TV1&slv=0

28TS61
18.04.2010, 22:10
hakana göre fb nin golü santradan topu direk taca attiklari icin gol olmus, cunki bjk defansif kadro yapisi ile cikmis ve pas yapamicaklari icin topu direk taca atmislar :D:D:D