PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TÜRKIYEM - bulgaristan (1-3)

Oğuzhan Görkan
16.08.2005, 18:24
bulgaristan hazirlik maci ile ilgili yorumlar buraya Edited by: X-factor

Barış
16.08.2005, 23:10
Yarin maç var yorum yazan yok.

Bülent pisliginin son maçi çok sükür.Bu adam hala Fatih Tekke ile nasil ayni takimda oynar aklim almiyor.Fatih eski günlerinde olsaydi...!!

Bulgaristan i orda hiç yenememisiz.Aliriz bence Fatih Terim le ilk maç Tekke den goller bekliyoruz.

Oruç
17.08.2005, 12:18
Tekke atar atmasina da ben bulgaristani yenecegimizi düsünmüyorum ne de olsa yine -dedelerimiz- oynayacak!!!

metinulusoy
17.08.2005, 12:24
gökdenizi merak ediyorum ben.su ana kadar milli takimda hiç kötü oynamadi.eger oynarsa yine iyi oynayacagini düsünüyorum.çünkü orda iyi alternatifleri var!!!!!!!!

denizgrsy
17.08.2005, 13:25
kardesler ben yenecegimiz inancindayim,hazirlik maçi,rahat olacak,biz Türk milleti olarak stresli maçlarda bocalariz kulüp bazinda da milli düzeyde de!!!insallah FATIH imiz golünü atar

Ayhan Yüksek
17.08.2005, 13:36
Insaallha yeneriz, iyi moral olur Eylüldeki eleme maçlarina bildigim kadariyla maçi NTV veriyor ama saat kaçta bilmiyorum.

Ayhan Yüksek
17.08.2005, 13:37
Pardon insallah aolcak yanlis yazmisim

Oğuzhan Görkan
17.08.2005, 16:14
bu mac bizim zorlanmayiz herhalde

denizgrsy
17.08.2005, 16:40
maç 20:00 de diye biliyorum

Guests
17.08.2005, 20:49
fatihin takimindna fazlasini beklemek hata 5 yemezsek iyi insallah çevirirler maçi

The Legend
17.08.2005, 22:00
Fatihin attigi gol mükemmeldi.

Oğuzhan Görkan
17.08.2005, 22:01
cok kotu milli takim umutlarim azaldi grubtan cikamicaz herhalde smileys/smiley19.gif

kutoz
17.08.2005, 22:03
Evet maç oynandi ve 3-1 yenildik. Ben yarinki yorumlari bekliyorum. Bu medya Senol Günesi ve Ersun Yanali yerden yere vurdu. Bakalim Adanali'ya karsi tavirlari ne olacak.

Kaptanim, Fatih Sultan Tekke'm... Yinen enfes bir gol atti. Ama defans evlere senlikti. Üstelik defansta, arkasindan agitlar yaktigimiz Tolga vardi. Bence buradan bir ders çikarmak gerek. Mesela kendi defansimiza sahip çikmakla, baslayabiliriz bu derse...Edited by: kutoz

Mehmet
17.08.2005, 22:05
smileys/smiley19.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley7.gif

Özkan Erdem
17.08.2005, 22:09
Evet maç oynandi ve 3-1 yenildik. Ben yarinki yorumlari bekliyorum. Bu medya Senol Günesi ve Ersun Yanali yerden yere vurdu. Bakalim Adanali'ya karsi tavirlari ne olacak.

Kaptanim, Fatih Sultan Tekke'm... Yinen enfes bir gol atti. Ama defans evlere senlikti. Üstelik defansta, arkasindan agitlar yaktigimiz Tolga vardi. Bence buradan bir ders çikarmak gerek. Mesela kendi defansimiza sahip çikmakla, baslayabiliriz bu derse...

Abi agzina saglik.. Tolga resmen döküldü, kör ölür badem gözlü olur durumu bizimkisi.. Sahada ayakta kalan gol pozisyonu hazirlayan ve golü atan Fatih Tekke de çikinca iyice rezil olduk.. Emre'de iyi basladi, sakatlanmasi kötü oldu..

Berat
17.08.2005, 22:30
Ben her zaman diyorum yahu, Fatih Abi (Tekke)kesinlikle insan degil.. Dogaüstü bir varliksmileys/smiley1.gifAllah nazarlardan esirgesin..

Oğuzhan Görkan
17.08.2005, 22:45
bu arada polonya - israil macinda

szymek gol atti&n bsp; smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

omer61
17.08.2005, 22:56
fatihin gol süperdi yaaaaaaaaaaaaa

Harun-61
17.08.2005, 23:03
Ben her zaman diyorum yahu, Fatih Abi (Tekke)kesinlikle insan degil.. Dogaüstü bir varliksmileys/smiley1.gifAllah nazarlardan esirgesin..

smileys/smiley32.gif
amiiiiiiiiiiiin

manyak bir gol atti yaaaa smileys/smiley32.gif

Fatih abimiz italyan veya ispanyali olsaydi $uanda degeri en az 25 milyon Euro idi...Edited by: AvniAker

uygar_trb
17.08.2005, 23:07
FATIH SULTAN TEKKE seni torinolu sabanla karsilastiranlara her maç bi tokat çakiyosun.allah nazardan saklasin.bi tanesin canimizsin.boyle bir futbolcuya boyle muthis bir kaptana sahibiz ne mutlu bize.ayrica adanalinin fiyaskosu basladi.110 milyar maasi alip ersunu sepetlettirmesi sadece saban içinmis harbiden insaf diyorum baskada bisey demiyorum.

Punisher-61
17.08.2005, 23:18
fatih terim neden serhati degilde fatihi oyndan aldi???smileys/smiley7.gif

Ümit Özatin bu takimda yeri yok...

Harun-61
18.08.2005, 00:52
fatih terim neden serhati degilde fatihi oyndan aldi???smileys/smiley7.gif

Ümit Özatin bu takimda yeri yok...

+ koray
+ gökdeniz

+...

denizgrsy
18.08.2005, 01:27
üzülerek belirtmek isterim ki umut yok...neden mi?çünkü fatih terim içinde ki gs sevgisini durduramiyor...hakan sükür,yavv kardesim yeter bi git Allahini seversen yeter da...futbolunu zirvede birak ki arkandan iyi konusulsun!!!ayrica görüyorum ki önemli bi jenerasyon yavas yavas sona geliyor ve de kötü olan tarafi kaybolmaya baslayan jenerasyonun yerini alacak bi yenilik göremiyorum...fatih hoca gs da bi basari yasadiktan sonra o basarinin üstüne daha sonra tekrar geri geldin gs a,ama sonuç hüsran,,simdi ise tekrar milli takimdasin yani önceden basari yakaladigin milli takimda!!!insallah sonumuz hüsran olmaz...

bir paragraf ta FATIHIMIZE;sen bitanesin koçum,,,seni avrupanin sayili kulüplerinin ileri ucunda görmek isterdim!!!

NoPain-NoGain
18.08.2005, 01:31
maci izleyemedim;

tolga cok kötü oynadi dediniz. gollerde direkt hatasi var miydi?

takimda iyi oynayan var miydi?

fatih'imizin golü disinda baska pozisyonumuz oldu mu?

Kaya
18.08.2005, 02:15
Diyebilecegim tek sey. Fatih'in golü muazzam güzeldi...

oflubektas
18.08.2005, 10:06
Bu defans Thomasson'u mu durduracak,Rommedahl'i mi,yoksa Sheva'yimi..........? Tolga Shaktar'da yedek kalmis ve bu maçta oldukça formsuzdu.Ibrahim Toraman'a gelince;Bu adami bütün hocalar takimlarinda ilk 11'e koydu(Del Bosque hariç) ama stoperlikle uzaktan yakindan alakasi yok.Ümit Milli ve G.Antep'te iken ileri çikip gol atmak disinda ne özelligi vardi ki?Hele Bulgar maçinin 2.yarisinda Martin Petrov 60 metrelik depar ve çalimlarla gelirken beyefendi 5 metreden yetisemedi.Hadi yetisemedin git üstüne omzunu koy,veya açisini daralt,yok,hiçbiri yok.Beklere hiç deginmeyecegim çünkü yazdikça sinirleniyorum.

U.Sadıkoğlu
18.08.2005, 10:20
ya abi koray kimdir ki aliyorsunn adam hiç bir b.. yaramadismileys/smiley7.gif

danimarkada ingiltereye 4 atmis bizede 10 atarlar artik

Berk Akçay
18.08.2005, 10:40
Diyebilecegim tek sey. Fatih'in golü muazzam güzeldi...

zaten fatih tekke de olmasa ne olacak smileys/smiley2.gif

lazutlarlivera
18.08.2005, 11:13
TRABZONSPOR lu olsun çamurdan olsun arkadas.Kahretsin ya her zaman böyleyiz iste.BIZ gögüs kabartmaya ve kabarttirmaya alismisiz.

Yakisiklisin,çok sekillisin.

Çagla Sikel tostunu yesin

Alemde TEK sin DEGISILMEZSIN

FATIH SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN

metinulusoy
18.08.2005, 11:34
bence fatihimizi oyundan alip yerine h.sükürü koymasi iyi oldu.herkes gördü kimin ne yapabilecegini.aralarindaki kalite farkini herkes gördü.artik kimse diyemez heralde fatih tekkenin yerine h.sükür diye.diyen olursa onlarin sirtinda milli takimin degil g.s.nin formasi oldugu ap açik ortaya çikar.

worldmaster
18.08.2005, 12:01
Fatih Terim yine gese li oldugunu herkese kanitladi.Maçin en iyisini oyundan aldi .Ama üzülmüyorum iyi ki de aldi .Sultanimiz fazla yorulmasin.Cumartesi önemli bi maç var ve bizim sultanimiza ihtiyacimiz var.Bu arada Tolga Seyhan çok kötüydü

Barış
18.08.2005, 12:26
Milli Takima bi solak ve bi kaleci lazim.Kaleyi tutan toplar gol oluyor ne bu ya.

shotaarveladze
18.08.2005, 12:29
Milli takima ruh lazim ruh. Yabanci olayini o kadar abarttik ki millet olarak iyi oynayan bütün takimlarin kilit noktalarinda yabancilar oynuyor, tabi biz de milli takima eldeki kötünün iyilerini koymak zorunda kaliyoruz.

Ycandan
18.08.2005, 12:30
MERAK EDIYORUM.FATIHIN ATTIGI GOLÜ HAKAN ATSAYDI BÜGÜNKÜ GAZETELER NE YAZARDI.BU KADAR MÜKEMMEL BIR GOLDEN HIÇ BAHSETMIYORLAR.IKI KISI ÜSTÜNE ÇIKTIGI HALDE O GOLÜ YAPTI.BENCE O GOLÜ SU AN DÜNYADA ATABILECEK BIR INSAN YOK.

Oruç
18.08.2005, 12:41
Tekke atar atmasina da ben bulgaristani yenecegimizi düsünmüyorum ne de olsa yine -dedelerimiz- oynayacak!!!

Ben demistim,ben demistim!!!smileys/smiley4.gif

Yaw Fatih abi nasil bir gol attin ya helal olsun,sen ne biçim insansin,Allah'ima sükürler olsun mükemmel bir oyuncusun ya mükemmel...

O Saban sana baksinda nasil kafa golü atilir görsün!!!

Mehmet
18.08.2005, 13:15
Helal olsun Kral ve Kaptan'a
Masallah.. Allah nazardan kazalardan korusun.

Emin
18.08.2005, 13:44
Görüldügü üzere Tolga yeri doldurulamayacak bir futbolcu degil.

Trabzonsporun defansinda bugün yasanan sorunlar Tolga varken de yasaniyordu. Yani bizim defans sorunumuz kronik. Milli maçtan sonra tekrar hatirlatmak istedim. Kimse Tolga satildi defans çöktü diye düsünmesin....

sametaydin
18.08.2005, 14:21
gökdeniz çok kötü oynadi amagökdeniz in yerine oyuna alinan serkan gökdeniz in tirnagi bile olamayacagini gösterdi. gökdeniz in o kötü hali bile serkan dan kat kat daha iyiydi.

Mehmet
18.08.2005, 14:50

Katilmiyorum.

Tolga'nin satisinda bir oyun oynandigi
gibime geliyor.. Tolga Tinerbahçe'ye alinmaya çalisiliyor..
Bizim yönetim taraftardan korkusuna direk Tinerbahçeye
bu oyuncuyu satamadi.. Simdi Lucescu sayesinde rakibimize verilecek.
Fatih Tekke için de ayni planlar gündemdeymis.
Benden uyari tüyolari.. Tinerbahçelilerin gündeminde böylesi planlar dolasiyor!!!

Barış
18.08.2005, 15:00
Tolga nin sözlesmesinde var Türkiye ye dönerse Trabzon dan baska takima gidemez diye.

alone_61
18.08.2005, 15:04

Katilmiyorum.

Tolga'nin satisinda bir oyun oynandigi
gibime geliyor.. Tolga Tinerbahçe'ye alinmaya çalisiliyor..
Bizim yönetim taraftardan korkusuna direk Tinerbahçeye
bu oyuncuyu satamadi.. Simdi Lucescu sayesinde rakibimize verilecek.
Fatih Tekke için de ayni planlar gündemdeymis.
Benden uyari tüyolari.. Tinerbahçelilerin gündeminde böylesi planlar dolasiyor!!!

olabilir tabii ama bana su yönden mantiksiz geldi. tolga bu yilin sonunda zaten sözlesmesi bitip serbest kalacakti ve bedelsiz olarak istedigi takima gidecekti. febenin sirf 4-5 ay önce alabilmek için 5milyon$ verecegini sanmiyorum. tolga ben avrupaya gidecegim diye sözlesme imzalamayip sezon sonu dogruca febeye de gidebilirdi. fatih için ayni seyi düsünüyorlarsa da kaptanimizi avrupadaki herhangi bir takima bile en az 10 milyon avroya satariz. onlar da en az 12-14 milyon avro mu verecekler. hiç sanmam. valla fatih tekkenin kalbimizdeki yeri ayri, çok çok iyi bir oyuncu ama o paraya da avrupadan da güney amerikadan da çok çok iyi bir forvet alinir.

maçin ikinci yarisini biraz izleyebildim de saban sükür kaldigi yerden devam ediyor. o boya ragmen ne sagina soluna top indirebiliyor, ne bi pas verebiliyor, ne arkadaslarina alan bosaltiyor, ne akilli bi sut, gol vurusu var. 2 özelliginden biri olan presi herhalde ilerleyen yasi sebebiyle yapamiyor, diger özelligi kafa vuruslari konusunda da fatih tekkeden özel ders almasi gerekir.. saban sükürle almanya hayal olur... torpille milli takima futbolcu çagirilirsa sonu böyle olur... bakalim o tropiller uefa, ifa baskanlarina da isleyecek mi? "biz gruptan çikamadik ama ne olur biz de gelelim almanyaya"smileys/smiley36.gif Edited by: alone_61

Punisher-61
18.08.2005, 17:31
dünkü macta Hasan sasi cok begendim, kel kafasiyla ve oynadigi futbolla bana Dünya Kupasini hatirlatti..insallah bundan sonra MIlli Takimda yine eski performansini gösterirsmileys/smiley32.gif

Bartuğ13
18.08.2005, 19:17
ben fatihin golünü begendim.ama hakanin oyuna alinmasi beni mahvetti hem de türkiyenin en büyük golcüsünün yerine alindi

kutoz
18.08.2005, 20:18
Fatih'in ölüsü bile gol atiyor... Habu usaga bi gursin mi töktürsak... Korkayrum, nazar alacak...smileys/smiley2.gif

KuĞu
18.08.2005, 21:59
Ya simdi ben maçi izleyemedim ve suana kadar gölü göremedim dicem komik gelecek ama dogru :D golü izleyebilecegim bir link verebilecek olan var mi?