PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TFF 2. Lig Klasman Grubu 13. Hafta T.Karadenizspor 1 - 1 Ofspor

Hotaman
04.04.2010, 21:15
5 puan farkla lider durumdayız.
Yöremizinin bir diğer takımı olan Ofspor da kritik bölgede yer alıyor.
Trabzon şehrine yakışır bir müsabaka olması dileğiyle...

Mert Marabaoğlu
04.04.2010, 21:24
Ligin bitimine 5 hafta kala böle bi maç iki takım açısından da olumsuz oldu.

İyi oynayan kazansın :(

Süleyman Eruyar
05.04.2010, 11:17
iyi oynayan kazansın..

ESER
05.04.2010, 14:53
ofspor kazansin , karadenizspor bu hafta yenilse bile haftaya rakibiyle oynayacak ve berabere bile kalsa avantaj saglar. bu macta of yenilirse dusme potasindaki rakibiyle fark aciliyor. Trabzon takimlari dusmesin;)

mehmetali61_55
05.04.2010, 18:10
bende ofun yenmesini istiyorum karadenizin playoftan bank asyaya çıkacağını düşünmüyorum en azından of ligde kalsın

annttiigs
05.04.2010, 22:54
sonra da karadenize neden o kadar para yatırdınız dersiniz. hak eden kazansın !!!

PinkFloyd
05.04.2010, 23:10
Ofspor yıllar önce (90ların başında) Trabzon Beldesporu satın alarak kurulmuş bir takımdır. 15 yoldır Trabzonspor'a tek bir oyuncu bile yetştirememiştir. Bu nedenle 2. veya 3. ligde oynaması benmim açımdan çok önemli değil, benim için önemli olan aziz Trabzonsporumdur. Karadenizspor Ofspor'u yenmezse hatta berabere bile kalırsa Buğsaş deplasmanı için sıkıntıta girer. Mutlaka kazanması gereken bir maç.

Hamdi Karamahmutoğlu
05.04.2010, 23:30
Ofspor yıllar önce (90ların başında) Trabzon Beldesporu satın alarak kurulmuş bir takımdır. 15 yoldır Trabzonspor'a tek bir oyuncu bile yetştirememiştir. Bu nedenle 2. veya 3. ligde oynaması benmim açımdan çok önemli değil, benim için önemli olan aziz Trabzonsporumdur. Karadenizspor Ofspor'u yenmezse hatta berabere bile kalırsa Buğsaş deplasmanı için sıkıntıta girer. Mutlaka kazanması gereken bir maç.

Bu kadar sığ düşünmene gerek yok.
Bölgede hangi takım Trabzonspor'a kimi kazanmıştır ki güzide ilçelerimizden birinin dışarıya açılan yegane takımını zan altında bırakıyorsun?
Bu mantıkla tüm Trabzon takımları amatörde oynasa da farketmez senin açından.
Yozgatspor var, Karsspor var, onlarla oynar Karadenizspor.
Gerek yok Trabzon'un ilçelerine, o ilçelerdeki vatandaşlar Trabzonspor'u desteklemiyor nasılsa.
Hey allahım ya. :mad:

Burçak
06.04.2010, 00:03
hak eden kazansın!
Ofsporun yada başka bir takımın Karadenizspora karşı sıkmadan oynamasını istemek ima etmek Karadenizspora ihanettir en başta.
Bileğinin hakkıyla çıkıp mücadelesine devam edebiliyorsa etsin.
aksi halde zaten play offda hiç bir varlık gösteremez.

PinkFloyd
08.04.2010, 22:36
Trabzonspora ilçe takımları oyuncu kazandıramadı demek Trabzonspor tarihinden bihaber olmaktır. Akçaabat Sebatspor Trabzonspora ve Türk futboluna en az 10 oyuncu yetiştirmiştir. Bilmiyorsan biraz öğreteyim Şenol Güneş Sebat Gençlikte oynamıştır. Kemal Serdar ve daha niceleri. Günümüzde Abdurrahman Dereli, Sedat Bayrak vb. Diğer ilçe takıımları da ofspor'dan bu konuda çok ileridedir. Arsinspor'da K.Şenol yetişmiştir. Mustafa Yumlu Arsinsporda oynadı 2 sene. Araklıspor'da İbrahim Şahin yetişmiştir. Ofspor'un satın aldığı 3. lig takımı Beldespor'da bile birinci ligde oynayan 3-4 oyuncu yetişmiştir. Örneğin kaleci Bülent Ataman. Ofspor bu konuda çok geridedir. 15 yıldır bir oyuncu yetiştirememiştir. Sebat haricindeki diğer ilçe takımları gibi U18 takımı yoktur. Gençler liginde mücadele etmezler. Kadrosundaki oyuncuları gidin tff sitesinden inceleyin çoğu yaşlı ve Trabzonlu değildir. Kadrosunda Miraç Doğan ve Ali İhsan var, istikbal vadeden iki yetenek ama oynatmazlar, vizyonları yok. Sonuna kadar Trabzon Karadenizpsor. İnşallah Ofspor ligde kalır ama çıksın oynasın kazansın. Diyorlarki Karadenizin Ofsporu yenmeye ihtiyacı yok çünkü Buğsaşla maçı var telafi eder. Lig fikstürüne bakın Ofsporun da Karsporla maçı var hem de içeride, yenersin ve kalırsın ligde. Trabzondan gelecek beleş puanlara mı güvendin de 30 küsür maçtır sondan ikincisin (Erzurumu sayma). Hem Karadeniz ilk üç mücadelesi yaparken Ofspor Karadenize maçı vermiş miydi. 1-1 bitmişti, onu da Karadeniz zorla almıştı 1-0 yenikken. Haftasonu çıkarlar delikanlı gibi oynarlar. Hakeden kazansın, inşallah hakeden Trabzon Karadeniz olur.

Hamdi Karamahmutoğlu
08.04.2010, 23:57
Trabzonspora ilçe takımları oyuncu kazandıramadı demek Trabzonspor tarihinden bihaber olmaktır. Akçaabat Sebatspor Trabzonspora ve Türk futboluna en az 10 oyuncu yetiştirmiştir. Bilmiyorsan biraz öğreteyim Şenol Güneş Sebat Gençlikte oynamıştır. Kemal Serdar ve daha niceleri. Günümüzde Abdurrahman Dereli, Sedat Bayrak vb. Diğer ilçe takıımları da ofspor'dan bu konuda çok ileridedir. Arsinspor'da K.Şenol yetişmiştir. Mustafa Yumlu Arsinsporda oynadı 2 sene. Araklıspor'da İbrahim Şahin yetişmiştir. Ofspor'un satın aldığı 3. lig takımı Beldespor'da bile birinci ligde oynayan 3-4 oyuncu yetişmiştir. Örneğin kaleci Bülent Ataman. Ofspor bu konuda çok geridedir. 15 yıldır bir oyuncu yetiştirememiştir. Sebat haricindeki diğer ilçe takımları gibi U18 takımı yoktur. Gençler liginde mücadele etmezler. Kadrosundaki oyuncuları gidin tff sitesinden inceleyin çoğu yaşlı ve Trabzonlu değildir. Kadrosunda Miraç Doğan ve Ali İhsan var, istikbal vadeden iki yetenek ama oynatmazlar, vizyonları yok. Sonuna kadar Trabzon Karadenizpsor. İnşallah Ofspor ligde kalır ama çıksın oynasın kazansın. Diyorlarki Karadenizin Ofsporu yenmeye ihtiyacı yok çünkü Buğsaşla maçı var telafi eder. Lig fikstürüne bakın Ofsporun da Karsporla maçı var hem de içeride, yenersin ve kalırsın ligde. Trabzondan gelecek beleş puanlara mı güvendin de 30 küsür maçtır sondan ikincisin (Erzurumu sayma). Hem Karadeniz ilk üç mücadelesi yaparken Ofspor Karadenize maçı vermiş miydi. 1-1 bitmişti, onu da Karadeniz zorla almıştı 1-0 yenikken. Haftasonu çıkarlar delikanlı gibi oynarlar. Hakeden kazansın, inşallah hakeden Trabzon Karadeniz olur.

Kimsenin kimseye maç satmasına veya gönüllü şikeye teşvikine herkes gibi ben de sıcak bakmıyorum herşeyi bilen adam.
Bahsettiğin U18 uygulaması bu sene uygulanmaya başlayan Gençlik Geliştirme Ligleri uygulamasıyla beraber devreye girmiş bir olaydır.
Yani her takımın bu yaş grubunda hizmet verecek maddi imkanı ve altyapı oyuncusu olmayabilir ki federasyonun web sitesindeki puan durumlarını incelersen ne demek istediğim anlayacaksın.
İçindeki Ofspor ya da Of kinini buraya kusarak dışa vurmak yerine daha farklı faaliyetlerde bulunsan yerinde olacaktır.

Misina
09.04.2010, 00:27

Şenol Güneşe Kemal Serdara Eyvallah.Ofsporla ilgili tespitler yapmışsınız oyuncu yetişmediği doğrudur ancak Son 15 yılda tüm ilçe takımlarından yetişipte Trabzonsporda adından söz ettiren oyuncu hatırlamıyorum.Bu yüzden Karadenizsporun pilot takım yapılması çok yerinde bir uygulamaydı.

Geçen yıl Karadenizspor zirve mücadelesi yaparken ofspor ile karşılaşması olduğunda o dönemde ofsporun ne yukardan ne aşağıdan bi iddiası olmadığı için hep karadenizsporu desteklemiştim.Çünkü o dönemlerde kazanmaya ihtiyacı olan Karadenizspordu.Bu yıl ise şu konumda kazanmaya ihtiyacı olan Ofspor Umarım Ofspor kazanır.

Uğurtan
09.04.2010, 22:41
Ofspor oynayıp kazanırsa sıkıntı yok..

Karadenizspor oynayıp kazanırsa da sıkıntı olmayacak elbette..

Burda imalar olmaz umarım..!

Beni ilgilendiren tek şey ise Karadenizspor..

Hakkıyla kazanmasını temenni ediyorum..

PinkFloyd
09.04.2010, 23:52
Kimsenin kimseye maç satmasına veya gönüllü şikeye teşvikine herkes gibi ben de sıcak bakmıyorum herşeyi bilen adam.
Bahsettiğin U18 uygulaması bu sene uygulanmaya başlayan Gençlik Geliştirme Ligleri uygulamasıyla beraber devreye girmiş bir olaydır.
Yani her takımın bu yaş grubunda hizmet verecek maddi imkanı ve altyapı oyuncusu olmayabilir ki federasyonun web sitesindeki puan durumlarını incelersen ne demek istediğim anlayacaksın.
İçindeki Ofspor ya da Of kinini buraya kusarak dışa vurmak yerine daha farklı faaliyetlerde bulunsan yerinde olacaktır.

U18 uygulamasından önce DSGL ligi vardı. Yani sadece adı farklıydı. Orada da Ofspor yoktu doğal olarak. örneğin bir aralar PAF liginin adı BAL ligiydi, yaklaşık 10 sene önce bunun gibi birşey. Ben herşeyi bilmiyorum ama en azından neyi bilip neyi bilmediğimi biliyorum. Bilmediğim konudada ahkam kesmiyorum. Bildiğim konuda konuşuyorum. Laflarını benim kafamdaki küllaha anlat. Kafamda küllah olmadığına göre havaya anlat. benim gibi ömrü bu takımın peşinde koşmakla geçmiş, deplasmanda kafama taş mı yemedim, 15 saat yollara mı gitmedim. ömrümce maçını kaçırmadığım canım Trabzonspor'uma kimin faydası olur karadeniz-ofspor maçında bakıyorum, tabiki karadenizspor. su gibi berrak. hava gibi cam gibi net. ben ofspor düşmanı değilim ama 15 sendir bir oyuncu yetiştiremeyen, bir 15 sene daha yetiştiremeyeceği aşikar olan kulüp ha 2. ligde oynamış ha 3. ligde. örneğin oftan daha büyük ilçe olan vakfıkebir'in takımı (nufüsu daha fazla) amatör kümede oynuyor büyüklimanspor, ne oluyor hiçbir şey. ne kaybetti vakfikebir vakfıkebirliğinden

tamam trabzonspor'a diğer ilçe takımlarıda oyuncu yetiştirmedi son 15 sene ama örneğin sebat abdurrahman ve sedat'ı yetiştirdi. iyi oyuncu değildi ama hasan üçüncü oradan bize geldi. şu an kadrosunda 23 yaş altı 4-5 oyuncu var ilk onbirde belki bir tanesi ilerde bizde oynayabilir ama ofsporda aday bile yok.

Burçak
10.04.2010, 15:30
IY Karadeniz Trabzonspor (javascript:popTeam(2387)) 0 - 0 (javascript:popMatch(327617)) Ofspor (javascript:popTeam(608))

Hotaman
10.04.2010, 16:08
Dakika 76 Karadeniz 1-0 galip durumda.
Golu Utku Demirel 67 de atmış...
Maç böyle biterse grubu lider tamamlamız kesinleşecek. Genç oyuncuları kalan maçlarda oynatabiliriz diyeceğim ama zaten takım "çoluk çocuktan" oluşuyor.:)

Hotaman
10.04.2010, 16:11
80. dakikada Of skoru eşitledi...

SEDAT
10.04.2010, 16:29
- Beraberlik iyi oldu bence.....

Burçak
10.04.2010, 16:49
Ofspor yense daha iyi olurdu. Gönlüm Ospordan yanaydı açıkcası.
Karadenizspor lider bitirse dahi play offlarda hiç bir şey yapamaz..

Murat'
10.04.2010, 17:00
Başlıkta ayın 11'i diye yazmışlar o yüzden hiç bakmadım mackolikten falan.Maç bugünmüş meğer.

Beraberlik iyi sonuç.

macka61
10.04.2010, 17:09
2 trabzon takımı puanları paylaşmış öenmli olan dostluk zaten 2 takımımızada başarılar bundan sonraki maçlarda inşallah karadenizspor bank asyaya çıkacak bu sene

Mustafa K. Demirbaş
10.04.2010, 22:49
maçın hakkı beraberlikti öylede oldu

Hotaman
11.04.2010, 01:33
Başlıkta ayın 11'i diye yazmışlar o yüzden hiç bakmadım mackolikten falan.Maç bugünmüş meğer.

Beraberlik iyi sonuç.
Tarihi resmi sitededen aldım...

Karadeniz'in uzun bir zamandır yenilmiyor olması benim gözümde çok önemlidir.
Nihayetinde play-off'larda karşılaşmamız muhtemelen takımlardan ikisini yendik...

Ben ümidimi sonuna kadar koruyacağım.

Uğurtan
11.04.2010, 12:32
Beraberliğe üzüldüm..

Bu hafta Buğsaş'a yenilmemek şart oldu şimdi..

Hayde çocuklar inanıyoruz size..