PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankaragücü Maçi Organizasyonu

#10 Fietra
16.08.2005, 12:49
Trabzondaki BMN üyeleri nereye gidecek bu maçta?

#10 Fietra
18.08.2005, 14:21
Ilgili kimse yoksmileys/smiley5.gif

Analyzer
18.08.2005, 15:44
"16-Agustos-2005 Saat 12:49"

Bu saatte açilmis baslikla ilgilenen hiçkimse olmamis. Basligin açilmasinin üzerinden iki gün geçmis. Bu çok önemli bir örnektir. Türkiye kupasi'nin hiçkimsenin umrunda oldugunu zannetmiyorum. Trabzonspor'un önünde lig disinda hiçbir hedef yok bu sezon. Taraftarimiz ligden umudu kesmis. Olay budur. "Seneye hakemleri de yenecek bir kadro kuracagiz" diyenler bu sayfalari okurken utanacaklar. Hele hele hiç transfer yapilmadan bile Rum takimini eleyecek gücün çok ötesinde olan bir takimi kediye bogduran Senol Günes daha da çok utanmali. Utanmak neyine yaracaksa bu saatten sonra. Ilk maçta Yattara kirmizi kart gördü, ikinci maçta da hakem bir penaltimizi vermedigi için elendik di mi? Tabi güzelim. Hayatta basarilar.

(Yanlis anlasilmasin, Ankaragücü maçi organizasyonu basligina tek yanit gelmedigi için üzüldügümden yazmak geregi duydum. Bu noktada da suçu taraftara yikmanin hiçbir anlami yok artik. )

Guests
18.08.2005, 15:47
hafta sonu trabzonda olabilirim - ordaysam bulusuruz osman

#10 Fietra
19.08.2005, 17:45
Çit yok o zaman ben deniz tarafi kale arkasina gidiyorum

orhanaydin1969
19.08.2005, 18:07
bu takimi seyretmek adama zulüm veriyor bizi bu hale düsürenlere yaziklsar olsun borsaya girip alacaklarini tahsil ettiler fatihide satip biraz ceplerini doldursunlar bu saatten sonra oanada trabzonda oynamak zulüm gelir

kuzey_lee
19.08.2005, 18:35
bu takimi seyretmek adama zulüm veriyor bizi bu hale düsürenlere yaziklsar olsun borsaya girip alacaklarini tahsil ettiler fatihide satip biraz ceplerini doldursunlar bu saatten sonra oanada trabzonda oynamak zulüm gelir

zulüm veriyorsa izlemeyiniz..kimse size zorla maç izletmiyor.sevgi karsiliksiz olur ama siz severken karsilik bekliyorsunuz..ve bu sadece trabzonspor taraftarinda mevcut..

neyse konu dagilmasin..yol tarafi kale arkasi erdogdulularla beraberim

ozcilingir
19.08.2005, 18:57
osman ,neden maratona gitmiyorsun ? Maçi daha iyi izlersin !!!

Ama sen tezahürat yapmak içinmi? kale arkasina gidiyorsun ?

Burçak
20.08.2005, 14:36
usaklar maça gitmek kolayama kiminin kombinesi var , kimi bilet almis. simdi bu numarali oturma muhabbetinden sonra bi arada olmak baya bi zorlasti . bence bu yüzden pek ilgi olmuyo bu organizasyonlara. Edited by: forever61

Utku061
20.08.2005, 14:39
usaklar maça gitmek kolayama kiminin kombinesi var , kimi bilet almis. simdi bu numarali oturma muhabbetinden sonra bi arada olmak baya bi zorlasti . bence bu yüzden pek ilgi olmuyo bu organizasyonlara.

Aynen,yoksa herkes biletini kombinesini almasa hep birlikte yan yana izlerdik maçlari..

metinulusoy
20.08.2005, 14:43
usaklar maça gitmek kolayama kiminin kombinesi var , kimi bilet almis. simdi bu numarali oturma muhabbetinden sonra bi arada olmak baya bi zorlasti . bence bu yüzden pek ilgi olmuyo bu organizasyonlara.

Ben en son anartosis maçina gitmistim ordayken,numaralari hiç takan yok.En azindan benim oturdugum maratonun yol tarafinda öyleydi.Ayrica neden bmn üyeleri birlik olup stadda belli bir bölgeye oturmazlar(trabzondakiler).Ordaki sayimiz hiçte az degil bildigim kadariyla.Edited by: mega61

SiNo
20.08.2005, 14:43
hadye bmn trabzon donatin su avni aker i

Kul
20.08.2005, 14:56
Maratona gelecek arkadaslarla bulusmak dilegiyle...

#10 Fietra
20.08.2005, 17:01
osman ,neden maratona gitmiyorsun ? Maçi daha iyi izlersin !!!

Ama sen tezahürat yapmak içinmi? kale arkasina gidiyorsun ?

Yok deniz tarafindaki kale arkasina hiç gitmedim ondan oraya aldim bileti

zanoylu
20.08.2005, 17:05
Bende çekyatin sol kösesinde olucam....smileys/smiley19.gif

Giden herkesin ayagina sagliksmileys/smiley32.gif

Nytre
20.08.2005, 22:00
maraton özel denen yer hariç her yer güzeldii