PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim Ne Is Yapar ?

The Legend
15.08.2005, 16:50
Soruyorum bu yönetim ne is yapar yada ne ise yarar ?Edited by: The Legend

Armağan Dere
15.08.2005, 16:53
bu yönetimin biseye yaramadigi transferlerde ortaya çikti bizim yönetim anca '' atabildiklerimizi atsaydik'' anca laf bu yahu bi degisin da.. smileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley5.gif

Guests
15.08.2005, 16:54
imzami gösteririm sadece.

liginefendisi
15.08.2005, 17:03
Selam

Eger yönetimin verilmeyen her penalti sonrasi tvlere çikip aglamasini istiyorsak bence biz de hata var...Konya maçi sonrasi hakemle ugrasmak kadar saçma sapan birsey olamaz bence...Bir kirmizi kart konusu var maçta, yoksa ne atak yapabildik ne de adam sürekli aleyhimize düdük çaldi...

2 Maglubiyette oyuncular serefsiz yönetim beceriksiz olmaz...Yönetimin hatalari vardir ve bu hatalar katlanarak devam ediyor ancak bunlarin hiçbiri onlarin çamura bulasmasini gerektirmez...Bence yaptiklari en dogru seysu anki ketumduruslari...Hakemler hakkinda olur olmaz konusmanin ya da yakinmanin kime ne faydasi oldu ki bizimkiler aglasinlar, ya da bu külübün ananelerine yakisir mi?

Gökdeniz Fb den aldiginin yarisina TS.ye imza atti yine serefsiz.Hüseyin Antalya dan para almadan geldi yine serefsiz...Tamam hepsi serefsiz yerlerine kim gelsin Hüseyin gitsin kim gelsin?Ya da bu forumdan kaç kisi birak reddetmeyi ömründe 2 milyon euro yu bir arada gördü...Gökdeniz buradaki herkesden daha çok T.S.li ,bunu defalarca ispatladi...Artik su cocugun yakasinin birakalim lütfen

LÜTFEN

kelkitli29
15.08.2005, 17:04
özgür reis o imzaya ilk siraya TS TARAFTARI ni yaz

Guests
15.08.2005, 17:10
liginefendisi

konuyu gene o daha çok trabzonlu bu daha az trabzonlu mevzusuna getirdinya helal olsun. kimse kimseden daha fazla trabzonlu degildir. helede 2 trilyon alan birisi asla.

baskanin en büyük hatasi senol hoca ve pinti olmasidir. çeneyle olmuyor bu isler. parayla transferle oluyor. istifa olmasin kaos olur dedik ama böyle daha büyük bir kaos oluyor.

bu arada konuda yönetim için baska bir konuyu yazmis arkadas biz baska yerleri tartisiyoruz. bari konunun içerigi degissin.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Salih61
15.08.2005, 17:28
Sayin Baskanim Transfer yapin Transfer fazla söze hacet yok...smileys/smiley5.gif

The Legend
15.08.2005, 17:32
liginefendisi

sen beni yanlis anlamissin ben hakemlere çikip yüklenin demedim.(Zaten degisen bise olmaz verilmeyen penaltilargeri gelmez)Aksam Konyasporlu futbolcularin tutumuna sinirlendim veelestirmek istedim.Hem suçlu hem güçlü davasina.Maç sonrasi yapilanlar olsun maç içindeki davranislar olsun yakismadi konyaya.Bide utanmadan erhan albayrak çikmis tv lere yattara kirmizi kart görmeliydi diyo.O zaman erhan 61 kezkirmizi kart görmeliydi.Buna tepki koyamayan yönetimeydi elestirim.

Nede olsa biz orda misafir takimdik.Bunlari yönetimin konyaspora iletmesini koridorlarda yapilanlarin yakismadigini söylemesini beklerdim.Ama ben çok sey bekliyorum galiba.

perfectstorm
15.08.2005, 17:34
yönetim istifa etsede hiçbirseye çözüm olmaz çünkü filozof hocamiz tazminatini almadan kilini kipirdatmaz. az pazarlik yapmadi trabzonlu ya.. geçen sene devre sonunda kaleci antrenörü takimi üç maç hoca olarak çikti. türkiyede hangi yerli hocaya teklif getirsen bos mukaveleye imza atardi.o yüzden evladimiz ayaklarini birakin..

liginefendisi
15.08.2005, 17:35
Selam

Özgürreis,Sen Gökdeniz için T.S. yi içten satiyor demendesorun yok mu?Eger satiyorsa bunu nasil beceriyor?

Gökdeniz benim gözümde çilekes, romantik, hayalperest Gökdeniz benim gözümde tam bir TRABZONSPORLU.Ona niye kolayi seçmedigi niye fb ye aldigi paranin iki katina transfer olmadigi için küfretmeliyiz....Gökdeniz'e niye 21. yüzyil da insanlara hala paradan daha önemli seyler oldugunu hatirlatmaya çalistigi için küfretmeliyiz...Gökdeniz'e tek basina bütün sehrin kaderini degistirecegine inanip imza attigi için küfretmeliyiz....

Eger sen Senol Hocayi ilk geldigi günden beri elestiriyorsan sana diyecek lafim yok ancak bana yazdiklarin kötü sonuç sonrasi standart tepki gibi geliyor...Bunu anlayabiliyorum çünkü hepimiz çok büyük hayal kirikligi yasadik ...Herhalde sezon öncesi biri T.S.yle ilgili çok kötü bir senaryo yaz deseydi bile bunlari tahmin edip yazamazdik....Evet bu bir yikimdir ancak çaresi ne olabilir?Oyuncular da bizim gibi insan...Kötü oynayan sadece Gökdeniz mi?Szmek den ne haber?

Gökdeniz ,Senol Hoca bizim degerlerimiz, evet onlari kovariz ama yerlerine kim gelsin alternatifimiz bile yok!!!Yönetim hatalarinin hesabini genel kurul da verecek ve Allah(c.c.)in izniyle bir daha gelmemek üzere gidecekler...O güne kadar bence yapmamiz gereken organize olmak ve mantikli tepki koymaktir....

Bu baslikta yönetimin elestirilme sebebi hakemden sikayet etmemesi...Allah için biri söylesin kirmizi kart hariç akliniza takilan bir pozisyon var mi?Bence adil degiliz....

The legend pardon simdi gördüm demek ki ben yanlis anlamisim pardon...Edited by: liginefendisi

falcon61
15.08.2005, 17:39
Yönetimin istifasi çözüm degilse çözüm ne söylediginiz gibi hakkimiz yeniyo ama adamlar tv ye çikip konusmaya tenezzül etmiyo sen yönetimsen görevin ne ne is yapiyolar bi onu anlayalim yaa

The Legend
15.08.2005, 17:42
yaa bizde onu soruyoruz bu yönetimin yaptigi isleri bi siralayalim bakalim artisi mi çok eksisi mi ?

denizercin
15.08.2005, 17:47
arkadaslar sorarim size senol günes hangi oyuncuyu gidip izledi takip etti de alalim dedi?

The Legend
15.08.2005, 17:52
yaa ferguson gidip adam mi izliyo ?

liginefendisi
15.08.2005, 17:58
Selam

Dünyanin hiçbiryerinde takimin teknik direktörü oyuncu izlemeye gitmez!!!Kulübün bu isle görevlendirdigi "GÖZCÜ"ler vardir.bkz:Lemi,Toschack vs...

Burada sorunGözcünün 9 ay boyuncaizledigi topçunun fiyatindan bi haber olmasi!!!!Yani Zurawski izliyoruz 6 ay ama is pazarliga gelince apisip kaliyoruz...Ya da Brezilya da 6 ay geçirip bula bula Brezilya liginin en göze batan oyuncusunubuluyoruz!!!Deivid zaten yildiz onun kalitesini izlemek için Brezilya ya gitmeye gerek yok ki aç TV8 izle !!!!

Gözcülerin T.S. gibi kulüpler için arayacagi oyuncu tipi kesfedilmemis genç yetenekler olmalidir.Yoksa her sene ayni nakarati sayiklayacagiz....Yönetim transferde çok beceriksizdi...Geçen yil ki hatalarin daha da büyügünü yaptilar bu sene ve bence de kredilerini tükettiler...Kaldi ki ülke içindeki genç yetenekleri hiç ama hiç arastirmadik...Bu yönde bir çabamiz bile olmadi...Yönetim mali projeler ve basinla iliskiler konusunda basariliydi ancak sportif anlamda kesinlikle çuvalladi....

perfectstorm
15.08.2005, 18:03
lemi çelik iyi tatil yapti...! utanmadan bide röportaj yapmak için kameralarin karsisina geçmek için kuyruga giriyor.heralde ben burdayim diyor senol günes giderse diye.

kariyerse kariyer..! hollandaya fransaya gitti egitim aldi yetmezmismileys/smiley36.gif

The Legend
15.08.2005, 18:04
Selam

Dünyanin hiçbiryerinde takimin teknik direktörü oyuncu izlemeye gitmez!!!Kulübün bu isle görevlendirdigi "GÖZCÜ"ler vardir.bkz:Lemi,Toschack vs...

Burada sorunGözcünün 9 ay boyuncaizledigi topçunun fiyatindan bi haber olmasi!!!!Yani Zurawski izliyoruz 6 ay ama is pazarliga gelince apisip kaliyoruz...Ya da Brezilya da 6 ay geçirip bula bula Brezilya liginin en göze batan oyuncusunubuluyoruz!!!Deivid zaten yildiz onun kalitesini izlemek için Brezilya ya gitmeye gerek yok ki aç TV8 izle !!!!

Gözcülerin T.S. gibi kulüpler için arayacagi oyuncu tipi kesfedilmemis genç yetenekler olmalidir.Yoksa her sene ayni nakarati sayiklayacagiz....Yönetim transferde çok beceriksizdi...Geçen yil ki hatalarin daha da büyügünü yaptilar bu sene ve bence de kredilerini tükettiler...Kaldi ki ülke içindeki genç yetenekleri hiç ama hiç arastirmadik...Bu yönde bir çabamiz bile olmadi...Yönetim mali projeler ve basinla iliskiler konusunda basariliydi ancak sportif anlamda kesinlikle çuvalladi....

Dediklerine aynen katiliyorum.Özellikle de Deivid kismina.

Ahh Lemi Ahhhhh.......

perfectstorm
15.08.2005, 18:38
eski futbolculara nasil is kapisi açarim diye kafa yorarsan olcagi bu.adam iki lafi biraraya getiremiyor.famagusta maçindan önce ve sonra leminin röportajlarini izlediyseniz anlarsiniz.

bu takima samet aybaba ve ziya dogan mi yoksa trabzonlu teknik direktörlermi olumlu katki yapti bunu bir düsünün. sadi tekelioglu,turgay semercioglu,senol günes.

klüp tarihine geçece kara bir lekedir anorthosis maçi. o maçtan sonra yönetim istifayi düsünüyor ama hocada tik yok.bunun devaminin gelecegi belliydi zaten .

denizercin
15.08.2005, 19:04
teknik direktör : bana yirtici bir santrafor alin

kulüp& nbsp; : hocam falanca oyuncu alalimmi?

teknik direktör : fena bir topcu degil ama bilmem.

yav diyalog buna yakin geçiyor.dogru mu sizce?

Bartuğ13
15.08.2005, 19:22
hocam olay transfer yapmak degildir.olay transferi zamaninda yapmaktir,

takima her alanda sahip çikmak,teknik direktörün istedigi oyuncuyu almak,

diger konularda is bitirmek,futbolculara terapi uygulamaktir.takim için yapabileceginin her seyini ortaya koymaktir.

My
15.08.2005, 19:45
...çünkü filozof hocamiz tazminatini almadan kilini kipirdatmaz. az pazarlik yapmadi trabzonlu ya...

Senol GÜNES beenilmeyebilinir,elestirilebilinir, istenmeyedebilinir herkesinkendi fikri tabii saygi duyulur ancakona su yukarida ki gibi bi cümleyi yakistirmakyakismiyor hocam. Hele hele tazminatinin pesine kosar ve pazarlikçi yakistirmalarini hiçmi hiç haketmiyor Senol GÜNES.Edited by: Gölge Oyunu

andrei07
15.08.2005, 20:04
Nerdesiniz eyy yönetim eeyyyyy baskan hakkimiz yenen bi maçta konyasporlu futbolcular agzina geleni söylüyo.Onlara bu hakki kim veriyo yokmu bizde çikip tv lerde konusacak hakkimizi aryacak bi adam yok mu soruyorum.Tatil yapana kadar takimin haklarini arayin geçen hafta 3 penaltimiz verilmedi.Bu hafta yapilan haksizliklar ortada futbolcumuzun futbol hayati bitebilirdi konussaniza be sustursaniza su konyalilari agziniz biyerinize mi kaçti. Beceremiyorsaniz çekip gidin.Asil görevini bile gerçeklestiremeyen sizler daha ne ise yararsiniz haaa....

Soruyorum bu yönetim ne is yapar yada ne ise yarar.

Bu topic açilali beri bekliyorum,ne zaman akli basinda insanlar akli basinda yazilar yazacak diye,ne yazikki bir kaç arkadas harici sükunetini koruyabilen çikmadi.Futbol oyununun içinde sertlikler olabilir.Kasti hareketlerde olabilir,birakin konyalilar konussun dursun ne oldugunu herkes biliyor.Adamlar savunmaya geçme geregi hissettiyse suçlu olduklarini biliyorlardir.Verilmeyen penaltilara gösterilmeyen kartlara siginmayan bir Trabzonspor istemiyormuyduk?? Ayrica diyelim duydugunuz rahatsizlikta haklisiniz,bunu anlatmanin yolu bumudur? Terbiye sinirlarini asan yorumlarin silinmesini rica ediyorum Bordo Maviyi temsil eden herkese saygi duymak zorundayiz.Begenmesekte kizsakta delirsekte.

Lütfen....

pacos_bill
15.08.2005, 20:08
Yönetim çikip kendine Konyaspor'lu futbolculari mi muhatap alacak? Bugüne kadar rakip futbolcularin söylevi üzerine çikip açiklama yapan takim yönetimi görmedim.

Medallion
15.08.2005, 20:19
Su noktada yonetimin (eger istifa etmiyecekse) yapacagi en akilli is transferdir. Orta sahaya, Syzmek'in yanina (Lee oynadigi zaman ne kadar faydali oldugu Kayseri macinda goruldu) oyunu cekip cevirecek ikinci bir oyuncu lazim. Bu transferin faydalari:

2-3 ay once butunlesmis camiamizda cikmaya baslayan catlak sesler kesilir.

Cok kolay kusen taraftarimiz takimadestege devam eder.

Trabzonspor sampiyonlugun onemli adaylari arasina girer.

Aksi takdirde kapanmasi zor yaralar acilabilir.O yuzden "yonetim uyuma (bos durma), transfer yap" diyorum. Ya da... Saygilarimla...

#10 Fietra
15.08.2005, 20:22
Yönetim hatalidir ancak toptan istifa etmemelidir.En fazla 1-2 kisi temizlenebilir.

The Legend
15.08.2005, 22:08
Yönetim çikip kendine Konyaspor'lu futbolculari mi muhatap alacak? Bugüne kadar rakip futbolcularin söylevi üzerine çikip açiklama yapan takim yönetimi görmedim.

Burada sadece futbolcunun söylemi degil eylemi de var !

Ben zaten futbolcuyu muhatap alalim gibi bise demedim.Konyaspor yönetimine bir gönderme yapilabilirdi demek istedim.

Neyse bu maç üzerinde durmaya fazla gerek yok.Genel olarak düsünürsek mevcut yönetimin takima getirdigi artilar ve eksilerini belirtelim.

Yunus Emre AYAZ
15.08.2005, 22:14
bozoglunun baskan olmasi konusuna katiliyorum bu 1 özgürcüm

senol günes hüseyini ve göökdenizi alip gitmelidir bu 2

yönetim sitifa buda 3 smileys/smiley2.gif

gilimalı
15.08.2005, 22:34
Yönetim Ne is Yapar !!!!

güzel bir soru yapmasi gerekenkenlerin disinda ki her seyi yaptigi kesin o yüzden fazla söze hacet yok.

denizgrsy
15.08.2005, 22:51
ne zamandir yazi yazmiyorum sayfaya,firsatini bulmusken dökeyim biraz içimi beni maruz görün beyler....

Atay baskan efendi,Trabzonspor sevdalisi bir insan olabilir bundan süphem yok ancak yöneticilik hele hele kulüp yöneticiligi için bunlar yeterli degil!!!bi kere çalistiginiz insanlari çok iyi seçecek ve denetleyeceksiniz...ne alakasi var diyeceksiniz simdi,alaka su;Atay beyin görevlendirdigi transfer heyeti sanirim yaklasikdört aylik bir süre brezilya da kamp kurdu,ne karisani ne soranlari var...deniz kum günes ve sambaci kizlar!!!!transfer edilecek futbolcularmi?onlar en son sirada,onlara sira gelene kadar bizim kamp basladi!!!bi baktilar kamp basladi zaman daraliyor,sisirme haberler gelmeye basladi;efendim sunu aldik anlastik ertesi gün neymis efendim parada anlasilamamis...efendim öyle bi gölcü aldik ki futbolcuyu aldigimiz kulübün teknik direktörü istifa etti,taraftar kulübü basti nasil satarsiniz diye,ertesi gün anlasilamadi!!böyle salak saçma haberlerle oyalayip oyalayip Türkiyeye dönüs günü geldi çatti,ne olacak simdi diye düsünürken alel acele iki brezilyali(haklarinda yorum yapmayacagim,yalan olur) getirildi,nereye kampami,TRABZONA!!!bi de baktik içlerinde golcü yok:)AYIP BEYLER AYIP,YAZIKLAR OLSUN GIT BREZILYALARA YE KULÜBÜN PARALARINI,BIRAK KAMPI SAMPIYONLAR LIGINE ZOR YETISTIR FUTBOLCULARIhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifHATTA MAÇ GÜNÜ ALAKASIZ BI YERDEN FORVET AL!!!BU NEDIR YAAA,BU NASIL BI ANLAYIS,POLITIKAhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifATAY BASKAN SAYET PARASIZLIKTAN BÖYLE OLDU DERSE,ONA DA CEVABIM;BEYFENDI PARAN VAR CIMRILIK YAPTIN,YOKSA BILE SAMPIYONLAR LIGI IÇIN RISK ALACAKSIN RISK...ORANIN GETIRISI DAHA FAZLA BEYFENDI!!!!HEM YÖNETICILERINI DENETLEME,HEM PARA VERME SONRADA EKRANLARDA ÜZÜNTÜ POZLARI...BENDE YEDIM DIMI...SEN SANA GELECEK ELESTIRILERI DÜSÜNÜYORSUN,TRABZONSPORU DEGIL!!!

bir paragrafta senol hocaya;hocam sampiyonlar ligi ikinci maçinda sana gol lazim,maça tek forvet çikiyorsun,ligde de sonradan tombaladan çikan forveti oynatmiyorsun,ne zaman uyum saglayacak bu topcu!!!bize ayni filmleri izletmeyin!!!YETER....

samway
15.08.2005, 23:46
yönetim istifa bence de ama bozoglu nu istemiyorum buyuk trabzon a buyuk baskan yakisir hakkimizi savunucak buyuk topcular transfer edecek ve de yatirim yapicak... m.ali yilmaz tekrar trabzon a gelmeli artik hersey maddi beyler...

My
16.08.2005, 00:19
Yuh! Daha neler...smileys/smiley11.gif

metinulusoy
16.08.2005, 00:34
yönetim istifa edecekse yerine en uygun kisiler;Ahmet agaoglu ya da haluk ulusoydur.

Özkan Erdem
16.08.2005, 00:37
Yönetim ne yapar.. Bugün transferi ocak ayina kadar kapadigini açikladi mesela.. Bunu yapar.. Rezillik..

gerçekefsane
16.08.2005, 00:39
AKTUG'U SASIRTTI

Senol Günes'in, takimin aldigi basarisiz sonuçlar ve yaptigi açiklamalar nedeniyle, Trabzonspor yönetiminin bu aksam yapacagi haftalik olagan toplantida tartisilabilecegi ögrenildi. Bazi yöneticilerin, Aktug'un, Günes'in yoklugunda yönetimle ilgili açiklamalarinin Aktug tarafindan tepkiyle karsilandigini dile getiriyor.
IKI FARKLI ÖNERI

Yönetim kurulunda, Günes'in yetkisi konusunda da tartismalarin olabilecegi ve Günes'e, ?Ya Futbol A.S'nin basina geç ya da takimin basinda kal. Takimin basinda kalirsan sistem geregi Futbol A.S.'nin basina birini getirmemiz gerekecek. Futbol A.S.'yi seçersen de takimin basina geçecek ismi sen belirle' teklifinin iletilmesinin gündemde oldugu kaydedildi.

takagazete.com

hauptstrasse
16.08.2005, 00:53
elestiri yapmakla kantarin topuzun kacirip eessegin..na su kacirmayi birbirinden ayiramayna insanlar topluluguyuz anlasilan!

biz degil miyidik istanbul basini senol gunese tazminati yuzunden onca lafi soylerken onun arkasinda duran ve etrafa kufurler savuran!

eger sizlerde istanbul basininin saflarina katildiysaniz o zaman ben istanbul basinina kufretmeye devam ediyorum ...

sizden taraftar falan olmaz! sizden aslinda pazarda domates saticisi bile olmaz!

once gokdenizi sattiniz, sonra yattarayi yolladiniz sonra atay aktugu kaziga gecirdiniz simdi de senol gunes ha!

hadi senol gunes gitti! yerine gelecek hocaya ne kadar sure vereceksiniz! iki ay! uc ay! 13 mac! 17 mac!

senol gunes gecen sezonun ikinci devresinden bugune sadece uc mac kaybetmis sanirim ucte beraberlik var! ve sizin kriterlerinize gore bu basariszlik! neyle karsilastirarak yapiyorsunuz bu kriterleri!

ne guzel ki sizleri ciddiye almayan bir yonetimimiz ve hocamiz var! cunku sizin ciddiye alinacak hicbir tarafiniz okunacak bir cumleniz yok...Edited by: hauptstrasse

kelkitli29
16.08.2005, 00:56
valla biraz agir olmus ama hak veriyorum ana sokak abi

denizgrsy
16.08.2005, 01:13
-edit-

Edited by: admin

GolaMTuRi
16.08.2005, 02:39
iki senedir takim ligi ikinci sirada bitiriyor yanisampiyonlar ligi firsati doguyor ama atay bey 2 tane futbolcu alamiyor..kardesim sen gerekirse borca girip kaliteli transfer yapacaksin..yani boyle para harcamayan veya klubu borcta olmayan baskanlara madalya takmiyolar..sonra yattaraya baglarsin sonucu..1 senelik emekleri bosa gitmismis..ne emek verdin allahini seversen..bu takimim son 2 senedeki cikisi samet veya ziya hoca sayesindedir..

Vektra58
16.08.2005, 02:53
...çünkü filozof hocamiz tazminatini almadan kilini kipirdatmaz. az pazarlik yapmadi trabzonlu ya...

Sevgili Arkadasim, Elestiri yapmakta özgürsün. Ancak Kantarin Topuzunu Kaçirmis durumdasin. Boyundan Büyük laf etme. Agzindan Çikanida Kulagin Duysun. Insanlari Rencide edecek mesnetsiz yazilar ancak küçük insanlarin isidir.

Sonra Iftira atmak büyük günahtir.

Lütfen Yazdigin Kelimelere dikkat et.

hauptstrasse
16.08.2005, 03:20
-edit-Edited by: admin

Firtina28
16.08.2005, 08:25
dogrusu ya ben burda kisileri hedef alarak yazi yazdigimi hatirlamiyorum! genelleme yaparak konusurm ancak simdi hocasini daha ligin ikinci macind "pazarlik yapmakla suclayan arkadasa ne dersin! nasil anlatirsin nasil kafasini degistirirsin bilmiyorum! senin neden alindigini anlayamadim! yani sen diyorsun ki istanbul basini elestiremez ama ben ortami dagitirim! ne olarak! kim olarak! seyirci olarak mi! kardesim ben de seyirciyim ve senin bu durusuna karsi cikiyorum!

ne oalcak simdi! iki seyirci iki dusunce!

hangisi daha mantikli! hesap sormak mi isini yapanlara destek olmak mi!

ben derim ki gel sen de isini yapanlara,yapmaya calisanlara destek ol! kulhanbeyligiyle bozuk agizlilikla bir yere varamayacagimiz asikar!

anlamadigim sey ise! sizler hocaya oyunculara yonetime agir laflar edince size kimse bir sey demesin istiyorsunuz! amaaa lafin ucu azicik sizlere dokununca bakiyorum efe kesiliyorsunuz basimiza! nesiniz sizler yahu!!! ali kiran baskesen mi?

ne olurdu o laflari senin icinde kullanmis olsaydim!

birakin simdi bu mahalle delikanlisi ayaginida takimi destekleyen iki cumle yazin!

kazanan takima sahip cikmak kolaydir! aslolan onu kaybederken de elustunde tutabilmektir!

korkmayin basiniza ne tas yagar bu yuzden ne de cemiyetten atilirsiniz iki guzel lafiniz okundu diye!!!!

hadi kalin salicakla...

kelimesi kelimesine katiliyorum.smileys/smiley32.gif

Ayhan Yüksek
16.08.2005, 09:13
Hayretler içinde okuyorum yorumlari, herkes istedigi gibi düsünüp yazmakta özgür ama dayanamadim ya, bu ne düsmanlik ne farkiniz kaldi kardesim istanbul medyasindan Hocaya mesnetsiz ithamlar gitmesi gerektigini söyleyenler futbolcularada keza öyle bu ne tahammülsüzlük, kim memnun edecek sizi kim gelsin, varmi bi Senol daha yada Gökdeniz ,Hüseyin, kabul formsuzlar biraz dinlendirirsin olur biter ne gerek var yerden yere vurmaya Trabzonsporluluk be degil kardesim dün Senol Hoca için günes dogdu Trabzona diyenler bugun gitsin pesinde, yarin bu takim form tutup kafaya oynadiginda ne diyeceksiniz çok merak ediyorum, elestiriye karsi degilim bende elestiriyorum elbetteki hatalari ama burda okuduklarim elestiri degil kusura bakmayin, elestiri yapici olur yikici degil, lütfen biraz daha dikkat

Atalay
16.08.2005, 10:13
bende karalayayim......simdi kendi kendime soruyorum bizler niçin bu kadar çabuk yiliyoruz diye buna bende dailim!!!!transfer yapilamadigi dogru bizleri bu konuda nerdeyse çildirttilar buda dogru senol hoçanin s.l ve ligdeki performansi düsük buda dogru ama lig daha yeni basladi ve 22 senedir sampiyon olamadigimiz bu ligde busene bu takimla sampiyon olma ihtamalimiz eger destek verirsek çok yüksek bu en dogrusu onun için bizler yani bmn üyeleri takimimiza bu zor günlerde köküne kadar destek vermemiz gerekir diye düsünüyorum...lütfen yilmayalim yönetime ve senol hoçaya lig sonuna kadar tam destek verelim buna gökdeniz ve futbolçularimizda dail inanin bu sene sampiyon olamazsak 50 sene geriye gideriz....lütfen köküne kadar destek verelim......

denizgrsy
16.08.2005, 12:00

TSelif
16.08.2005, 12:08
Bir sorun var...maçlara gidiyoruz ama içeri girerken bin pisman oluyorum..bir bayan olarak içeri daha rahat girmemiz gerekmezmi...yönetime iki tane mail attim bu konudaki sikayetimi bildirdim ..tabi ulasmissa..sizdende rica ediyorum..mümkünse ne gerekiyorsa yapalim ..mail fax,tlf...vs Bu stad kapilarini ya arttirsinlar..yada kombinelileri ayirsinlar...ben içeri ezilerek girmek istemiyorum...smileys/smiley19.gif

denizgrsy
16.08.2005, 15:11

MaHMuT_61
16.08.2005, 15:26
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Beyler sizde kavga edin tam olsun..
1-Gökdeniz Ts 'ye imza atmistir amma tabiki siz tablonun iç yüzünü bilmez gibi davranirsiniz nedense ne dedi Thijs?? Hea bu takimda efendi kesilmis Gödeniz Bey onun istemedigi gidermis bunu bilmior musunuz??Symek 'e ne kadar bagiriyor Herkesle kavga edior BÖLÜYOR ULAN BÖLÜYOR uyumayin!....

2-Atay Baskan ne kadar suçlu bilmem ama 4 ay önceden sakatligi bilinmesine ragmen forvet Transferini yetistirememek yönetimin talihsizligi degil basarisizligi degil HAINLIGI DIR.Abarti yok bu söylemimde..
Tatil zamani mi simdi??Hea sizlere birsey söyleyeyim mi?Ister inanin ister inanmayin Anatorsis maçinin faturasi D.Kiev maçinin faturasindan daha büyük olmali!!Yazik üzgünüm önümüzdeki maça bakacagiz tabi tabi.....</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

gerçekefsane
16.08.2005, 15:38
mahmut_61

öncelikle verdigin thijs'in röportajina gelirsek,

thijs orada iki futboolcudan bahsetmisti Fatih tekke ve gökdeniz karadeniz.

buradan gökdeniz için anlam çikariyorsaniz yazdiginiz cümleyi tekrar okuyunuz.

örnek verdginiz futbolcu bernd thijs'in Trabzonspor'a ne katkisi oldu,

thijs'In örnek verdigi futbolcularin Trabzonspor'a kattiklari ortadadir. thijs önce kendini sorgulamali , Fatih tekke'ye ve gökdeniz'de kabahati arayacagina,

burada yazdiginiz mesajda kullandiginiz kelimeler hiç te hos degil.

2. ci olarak trabzonspor baskani için kullandiginiz kelime hiç te hos degil.

Edited by: gerçekefsane

andrei07
16.08.2005, 15:41
-edit-

Efrasiyab
16.08.2005, 15:51
anortosis macinda tayfun kazmasi 2 golü yedirmeseydi

mehmet kazmasi o golu kacirmasaydi

2. macta tribunler destek verip az daha becerikli olsaydik

eminim BÜYÜK BASKAN ATAY AKTUG olacakti peki yukarda saydiklarimin hangisinde yönetimin hatasi var mevcut kadro anortosisi eleyecek güçte degilmiydi ?

sbay
16.08.2005, 16:00
beyler gökdeniz simek e bagirdiktan sonra simekte takima karsi bi soguma oldu eski hirsi yok adamin ayip ediyor gökdeniz

denizgrsy
16.08.2005, 16:42
-edit-

denizgrsy
16.08.2005, 16:44
AYRICA BEN ANARTOSIS MAÇI ILE ILGILI YORUM YAPMADIM,GENEL OLARAK YÖNETIM HATALI GIRMISTIR SEZONA,INSALLAH EN KISA ZAMANDA KENDILERINI DÜZELTIRLER...AYRICA BIR MAÇ KAZANMAKLA YÖNETIMIN YARDAKLIGINI YAPACAK DEGILIM!!!

andrei07
16.08.2005, 16:57

Ycandan
16.08.2005, 17:02
KIMSE BIR SEYIN FARKINDA DEGIL HERHALDE BU SEZON BASLADI VE DEVAM EDIYOR.BASKANA,HOCAYA VE FUTBOLCULARA GÜVENMEKTEN BASKA ÇAREMIZ YOK.BIZ TARAFTARSAK KI ÖYLEYIZ HEPSINE EN AZINDAN SU KRITIK DÖNEMDE DESTEK OLMALIYIZ.HEPIMIZIN IÇI KAN AGLASADA TAKIMIMIZIN EN AZINDAN 3-5 HAFTA EN AZ PUAN KAYBIYLA LIGI GEÇIRIP YUKARDAN KOPMADAN DERBILERE KADAR TOPARLANMASINI SAGLAMALIYIZ.

SIZCE BASKA ÇAREMIZ VARMI

antagonist
16.08.2005, 17:23
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Beyler sizde kavga edin tam olsun..
1-Gökdeniz Ts 'ye imza atmistir amma tabiki siz tablonun iç yüzünü bilmez gibi davranirsiniz nedense ne dedi Thijs?? Hea bu takimda efendi kesilmis Gödeniz Bey onun istemedigi gidermis bunu bilmior musunuz??Symek 'e ne kadar bagiriyor Herkesle kavga edior BÖLÜYOR ULAN BÖLÜYOR uyumayin!....

2-Atay Baskan ne kadar suçlu bilmem ama 4 ay önceden sakatligi bilinmesine ragmen forvet Transferini yetistirememek yönetimin talihsizligi degil basarisizligi degil HAINLIGI DIR.Abarti yok bu söylemimde..
Tatil zamani mi simdi??Hea sizlere birsey söyleyeyim mi?Ister inanin ister inanmayin Anatorsis maçinin faturasi D.Kiev maçinin faturasindan daha büyük olmali!!Yazik üzgünüm önümüzdeki maça bakacagiz tabi tabi.....</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Bu laflar agir degil mi mahmut_61?Herkes haddini bilsin lütfen,ne o öyle adres vermeler falan?Burasi forum kardesim ,boks ringi degil.Tabi ki tartisicaz ama seviyeyi düsürmeden.Böyle kavgalara gerek yok.Binlar bize yarar degil zarar getirir.Birbirimize destek olmamiz gerekerken yaptiklarimiza bakin...Allah bize akil fikir versin...

denizgrsy
16.08.2005, 21:35

andrei07
17.08.2005, 03:14

admin
17.08.2005, 03:45
Bu forumda hakimlik yapanlar cogaldi, denizgrsy in yaptigi elestiriye aynen katiliyorum bunda negibi bir sakinca var ? Eger cok sevdigim takimim yanlis yonetiliyorsa ve yanlisliklar coksa bunu dile getirmek negibi bir sakinca getirir ? Sonucta destek stadda olur, ts clubde olur uyelikle olur kombineyle olurburda yazmakla olunmaz! Tabiki belirli sinirlar icinde!

Asil kendi gorusu disindaki goruslere tahammul etmiyen bazi kisiler burda herkesi elestirip kendilerini filosof ve en buyuk TS li olarak gorup yazi yazmalari sakincali. Herkes lutfen sikayet edilecek birsey varsaadminlere sikayet etsin burda ayda yilda birkere 2 satir yazan taraftari hemen asip kesmek kimsenin hakki degildir!

bobmarley
17.08.2005, 06:45
?Hersey buna bagli?
Futbol A.S.?nin basina birisini getirip yapilanma hamlesini hayata geçirmek zorunda olduklarinin altini çizen Aktug, sözlerini söyle tamamladi: ?Duruma göre eger sagligim, isim ve mesaim elverirse ipleri elime alabilirim. Isinin ehli birini bulursam, bu görevi hemen ona verecegiz. Çünkü profesyonel yapilanma içinde bunu yapmaliyiz. Kurumsallasmak adina bu çok önemli bir adim olacaktir. Kulübün gelir düzeyi yükselecek, önemli transferler yapilabilecek, Avrupai ölçülerde bir statta oynayabilecegiz.?

The Legend
23.08.2005, 00:21
Yönetimin su siralar dogru düzgün bi is yaptigi yok ama aslinda yapmasi gereken bi sürü is var.

Bunlardan bi taneside maraton tribününün orta kismindayapilan yanlisligiderhal düzeltmesidir.Zaten zar-zor sagladigimiz bi taraftar olusumu (atmosferi)bu kisimda iyi-kötüvardi.(Tabi burada çilginlari ayri biyere koymak lazim).Ama yönetim bu olusumdan rahatsizlik duyarmiscasina sezon öncesi yeni bi uygulamayla burayi maraton özel olarak kombineyeayirdi.(tamamen para kazanmak amaçli).Isin tuhaf tarafi ise buradan kombine bilet alanlarin maça gelmeyisi(ilgi göstermeyisi)oldu.Öyle gözüküyoki büyük maçlarin haricinde de gelecekleri yok.

Bencebu yönetimin yapmis olduguyanlis islerden biri dahadir.Simdi yönetime soruyorum.

Avni akerin kalbi konumundaki bu yer geçen sene en az seyirciye oynadigimizda bile dolarken(taraftar dern. vs.sayesinde)bu sezon için kombine yer olarak neden buranin seçildigini açiklarmisiniz ? (tabi bunun açiklanacak bi yanivarsa)

Ayrica koskoca stadda kombineye ayrilacak baska yer kalmadi mi ?yada bulamadiniz mi ?

Yoksa içinizde Trabzonspor taraftarini sindirmeye yada bitirmeye çalisan kisi veya kisiler mi var ?

Eger varsa taraftari sindiremeyeceklerinibilsinler ve bosuna heveslenmesinler.

Not : sn. aktug ve ekibi siz ancak bahane üretin. Zaten baska da bise yapacaginiz yok.

baris_aykan
23.08.2005, 02:28
HERKESIN BI BAHANESI VAR HEMDE HAZIR smileys/smiley7.gifLAFIM TAMAMEN KULUBE

gollem
23.08.2005, 14:15
Arkadaslar;

Atay Aktug bu Trabzon'umuza Belediye Baskanligi da yapmadi mi?

Onun döneminde Trabzon'a ne yapildi ki, simdi Trabzonspor'a katkisi olsun. Bu zihniyetin adamlari "ben önde durayim, cemiyette bir yerim olsun, herkes bana hürmet etsin de ben de durumu idare edeyim, günü kurtarayim" derdindedirler.

Yani ne köy olur ne de kasaba.

Ne olacaksa takimdan olacak. Fatih gibi sahsiyetli, delikanli futbolcular sayesinde belki durumu kurtarabiliriz.

Herkese selam...

baris_aykan
25.08.2005, 11:46
valla su baskanimizi cok seviyorum fakat sampiyonluk uzerine sorulan sorulara niye temkinli yaklasiyo hala anlam veremiyorum bumudur